FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking treningowych rowerów poziomych Nautilus. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Rowery poziome do treningu fitness / Ranking treningowych rowerów poziomych Nautilus


Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych treningowych rowerów poziomych Nautilus. Opracowane zestawienia są aktualne kwiecień 2024 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych treningowych rowerów poziomych Nautilus,
 • TOP5 często wybieranych stacjonarnych rowerów poziomych do treningu fitness.

Jakie rowery poziome Nautilus najlepiej wybrać? Ranking kwiecień 2024

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane rowery poziome Nautilus, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking treningowych rowerów poziomych Nautilus, wraz z opisem modelu, aktualizujemy każdego dnia.

☆ Rower stacjonarny treningowy poziomy r628 marki Nautilus ☆

Rower stacjonarny treningowy poziomy r628 marki Nautilus Najniższa Cena Online

☆ Rower stacjonarny treningowy poziomy r628 marki Nautilus - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Nautilus
 • Nazwa produktu: Rower stacjonarny treningowy poziomy r628 marki Nautilus
 • Segment produktowy: Stacjonarne poziome rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Rower stopnie programowany Nautilus R628 to najnowszy i najmocniej innowacyjny technicznie rower poziomy marki Nautilus lidera na rynku fitness w USA. Jest sprzętem klasy PREMIUM, którego cechuje wyjątkowo wysoka jakość i trwałość składników, efektywność i łatwość i komfort używania.

  stworzony został z myślą o tych, którzy trenując, chcą osiągać jak najwięcej i bezustannie się rozwijać, poprzez stawiane sobie coraz to wyższych celów. Rower poziomy programowany Nautilus R628 łączy w sobie wszystko to, czego w dzisiejszych czasach można oczekiwać od sprzętu cardio, wykorzystywanego w warunkach domowych, czyli oprócz strony technologicznej o najwyższym standardzie możliwość śledzenia aktywności przy pomocy wielu kompatybilnych aplikacji dostępnych w sklepach Android i App Store i przeprowadzenia treningu w trybie tzw.

  wirtualnej rzeczywistości. Co więcej, w przeciwieństwie do innych tego typu rozwiązań na rynku, platforma RideSocial sprawi,w dodatku razem z Tobą będą mogli trenować znajomi i inni użytkownicy sprzętów marki Nautilus, przeprowadzający swój trening w tym samym czasie co Ty.

  ekran ADJUSTABLE SIGHT LINE: dwa wysokiej rozdzielczości wyświetlacze LCD umożliwiają śledzenie i kontrolowanie dwóch niezależnych parametrów treningu. Kontrast STN negatywowy, niebieskie tło i duże, czytelne cyfry i litery w odcieniu białym pełną widoczność.

  ponadto, mocowanie konsoli pozwala na regulację kąta nachylenia,cechy treningu były za każdym razem w zasięgu wzroku użytkownika. PRZYCISKI prędkiEJ ZMIANY OPORU: 10 przycisków numerycznych umieszczonych na konsoli zezwala na szybką zmianę oporu.

  wybór poziomu oporu spośród 32 stopni oporu EMS (elektromagnetycznego) odbywa się w bezpieczny sposób, po zatwierdzeniu wyboru przyciskiem enter. Uniemożliwia to pomyłkowemu wyborowi wartości. PROGRAMY TRENINGOWE: bieżnia oferuje 29 programów treningowych (m.in.

  12 profilowych, 9 opartych o puls docelowy, 1 szybki start i 2 fitness test). Zakres programów treningowych jest na tyle pokaźny, by każdy użytkownik, czy to początkujący czy nowoczesny, mógł wybrać trafny dla siebie trening.

  Rower umożliwia stworzenie indywidualnych profili dla 4 użytkowników, dzięki temu można porównywać wyniki, rywalizować, definiować cele oraz zdobywać osiągnięcia. 7 TWOICH ULUBIONYCH APLIKACJI ZEWNĘTRZNYCH: dzięki aplikacjom kompatybilnym ze sprzętem Nautilus, codzienne treningi i prowadzenie zdrowego i aktywnego trybu życia będzie widocznie łatwiejsze.

  TRENUJ W RYTMIE swojej MUZYKI: trening w rytmie ulubionej muzyki pozwala ćwiczyć jeszcze sprawniej. Podłącz odtwarzacz do głównej konsoli i pedałuj w rytmie swojej ulubionej muzyki. Trening stanie się przyjemniejszy dzięki głośnikom stereo wysokiej jakości wbudowanym w konsolę.

  Wejście audio Jack 3,5 mm pozwala na słuchanie muzyki z urządzeń zewnętrznych (iPod, MP3). ŁATWOŚĆ WYBORU FUNKCJI: panel przedni z sporymi przyciskami z czytelnym nadrukiem, które zapewniają bezproblemowy dobór pożądanego parametru.

  TRENUJ DŁUŻEJ, BEZ POTU: komfort treningu daje m.in. Wentylator z 3 stopniami natężenia nawiewu oraz z dostosowywanym kątem padania nawiewu. Umieszczony jest na przednim panelu, blisko ciała użytkownika, by był odczuwalny przyjemny chłód podczas treningu.

  Pod wentylatorem znajduje się pojemna kieszeń na bidon albo akcesoria. PÓŁKA NA TABLET / TELEFON: obszerna, podgumowana półka daje możliwość bezpiecznego i bezproblemowego korzystania z tabletu/urządzenia przenośnego i co ważne, ciągłego kontrolowania parametrów treningu, dzięki umieszczeniu półki powyżej dolnego wyświetlacza.

  w dodatku na wsporniku kierownicy umieszczono dużą, szeroką kieszeń np. Na bidon. KOŁO ZAMACHOWE: koło zamachowe o wadze 13,6 kg gwarantuje płynny i zrównoważony ruch a trening staje się błogi i skuteczny.

  OTWARTY PROFIL RAMY: rower został zaprojektowany w ten sposób, żeby maksymalnie ułatwić wchodzenie na rower i schodzenie z niego. Dzięki otwartemu, niskiemu profilowi ramy, nawet starsze osoby nie będą miały problemu.

  TRANSPORT: zastosowane w rowerze kółka transportowe oraz wyprofilowany uchwyt transportowy zapewniają łatwe i bezpieczne przemieszczanie sprzętu. Ponadto, kółka wytwarzane są z miękkiego tworzywa, dzięki temu nie rysują powierzchni.

  STOPKI POZIOMUJĄCE: umieszczone w środkowej części ramy, a także w tylnym stabilizatorze gwarantują stabilność sprzętu w trakcie ćwiczeń. PEDAŁY: poszerzone, wyprofilowane, łożyskowane, z miękkim paskiem zabezpieczającym - gwarancja komfortu i bezpieczeństwa.

  PRZYCISKI szybkiEJ ZMIANY OPORU / SENSORY POMIARU PULSU: specjalnie wyprofilowane uchwyty umieszczone przy siodełku zapewniają komfort podczas treningu. Na końcach uchwytów umieszczone są przyciski zmiany oporu.

  ponadto, kontroluj swój puls za pomocą sensorów dotykowych zaimplementowanych w oba uchwyty. Bezprzewodowy pomiar pulsu jest możliwy za pomocą dołączonego do zestawu napiersiowego pasa telemetrycznego, który dokonuje dokładniejszych pomiarów.

  Należy pamiętać, iż pomiar pulsu przy pomocy sensorów podaje wyniki przybliżone (orientacyjne). Nie jest to produkt medyczny. W celu uzyskania dokładniejszych wyników, zalecamy użytkowanie pasa telemetrycznego.

  SIODEŁKO: obszerne, wyprofilowane siodełko z aktywną wkładką żelową Dynamic Recline Nautilus Gel amortyzującą ruch pośladków podczas pedałowania zapewnia 100% komfortu. Mechanizm regulacji położenia siodełka umożliwia płynne ustawienie jego pozycji w 13 różnych odległościach co 3 cm w stosunku do kierownicy pełny zakres regulacji to 30 cm.

  Mechanizm regulacji pozwala na zmianę wysokości siodełka i zmianę odległości pomiędzy siodełkiem a pedałami a co za tym idzie, perfekcyjne dopasowanie położenia siodełka do osób niskich i wysokich. OPARCIE: wyprofilowane, wentylowane oparcie dla całych pleców, tworzone z trwałego kompozytu oraz płynna regulacja jego kąta nachylenia to jedne z podstawowych warunków bezpiecznego, wygodnego i wydajnego treningu rowerowego.

  NAUTILUS TRAINER 2: aplikacja zaprojektowana z myślą o urządzeniach Nautilus z opcją Bluetooth. Jest perfekcyjnym narzędziem, które pomoże każdemu użytkownikowi w prowadzeniu zdrowego i aktywnego trybu życia.

  Aplikacja Nautilus Trainer 2 obsługuje dodatkowo Apple Health. Aplikacja umożliwia kontrolę wszystkich danych o treningu, kondycji, kalorii i zdrowiu na jednym czytelnym pulpicie nawigacyjnym. Aplikacja dostępna jest tylko na iOS.

  Więcej o aplikacji czytaj tutaj. Śledź swoje cele: ustaw, monitoruj i śledź swoje plany i cele fitness Kontroluj swoje postępy każdego tygodnia Zdobywaj nagrody po osiągnięciu swoich celów fitness Prowadź dziennik swoich postępów Połącz się z MyFitnessPal i synchronizuj dane o treningu RIDE SOCIAL: trening w trybie wirtualnej rzeczywistości.

  Więcej o aplikacji czytaj tutaj. APPLE HEALTH: aplikacja która zbiera wszystkie nasze dane o zdrowiu, począwszy od nawyków żywieniowych i treningowych, a skończywszy na grupie krwi czy poziomie cholesterolu.

  Więcej o aplikacji czytaj tutaj. MY FITNESS PAL: zrzucaj kilogramy z MyFitnessPal najszybszym i najłatwiejszym w obsłudze liczniku kalorii na Android'a. Dzięki największej bazie danych produktów spomiędzy wszelkich liczników kalorii na Android'a (ponad 6 000 000 produktów), a także szczególnie szybkiemu wpisywaniu produktów i ćwiczeń błyskawicznie i bezpiecznie pozbędziesz się zbędnych kilogramów.

  Więcej o aplikacji czytaj tutaj. UNDER ARMOUR RECORD: to pierwszy na świecie system monitorowania kondycji i zdrowia przystępny dla każdego 24/7. Więcej o aplikacji czytaj tutaj. GOOGLE FIT: żyj zdrowiej i aktywniej dzięki nowej wersji aplikacji.

  Więcej o aplikacji czytaj tutaj. MAP MY FITNESS: planuj i śledź każdy trening z pomocą aplikacji MapMyFitness. Otrzymuj kompleksowe dane zwrotne, odkrywaj świeże trasy i dziel się nimi ze swoimi przyjaciółmi.

  Więcej o aplikacji czytaj tutaj. UWAGA! Film jest materiałem poglądowym. Prezentowany w nim sprzęt może nieznacznie różnić się od oferowanego do sprzedaży. Szczegółowa specyfikacja sprzętu znajduje się powyżej.Podobne zestawienia:


Najtańsze rowery poziome Nautilus – Ranking kwiecień 2024 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze rowery poziome Nautilus, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich treningowych rowerów poziomych Nautilus jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Rower stacjonarny treningowy poziomy r628 marki Nautilus ☆

Rower stacjonarny treningowy poziomy r628 marki Nautilus Najniższa Cena Online

☆ Rower stacjonarny treningowy poziomy r628 marki Nautilus - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Nautilus
 • Nazwa produktu: Rower stacjonarny treningowy poziomy r628 marki Nautilus
 • Segment produktowy: Stacjonarne poziome rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  Rower stopnie programowany Nautilus R628 to najnowszy i najbardziej innowacyjny technologicznie rower poziomy producenta Nautilus lidera na rynku fitness w USA. Jest sprzętem klasy PREMIUM, którego znamionuje szczególnie wysoka jakość i wytrzymałość składników, wydajność oraz łatwość i komfort używania.

  wykonany został z myślą o tych, którzy trenując, chcą osiągać jak najwięcej i nieprzerwanie się rozwijać, poprzez stawiane sobie coraz to wyższych celów. Rower poziomy programowany Nautilus R628 łączy w sobie wszystko to, czego w dzisiejszych czasach można oczekiwać od sprzętu cardio, wykorzystywanego w warunkach domowych, czyli oprócz strony technologicznej o najwyższym standardzie możliwość śledzenia aktywności przy pomocy wielu kompatybilnych aplikacji dostępnych w sklepach Android i App Store i przeprowadzenia treningu w trybie tzw.

  wirtualnej rzeczywistości. Co więcej, w przeciwieństwie do innych tego typu rozwiązań na rynku, platforma RideSocial sprawi,w dodatku razem z Tobą będą mogli trenować znajomi i inni użytkownicy sprzętów marki Nautilus, przeprowadzający swój trening w tym samym czasie co Ty.

  wyświetlacz ADJUSTABLE SIGHT LINE: dwa wysokiej rozdzielczości wyświetlacze LCD pozwalają na śledzenie i kontrolowanie dwóch niezależnych parametrów treningu. Kontrast STN negatywowy, niebieskie tło i spore, czytelne cyfry i litery w odcieniu białym pełną widoczność.

  dodatkowo, mocowanie konsoli zezwala na regulację kąta nachylenia,parametry treningu były za każdym razem w zasięgu wzroku użytkownika. PRZYCISKI szybkiEJ ZMIANY OPORU: 10 przycisków numerycznych umieszczonych na konsoli umożliwia szybką zmianę oporu.

  wybór poziomu oporu spośród 32 poziomów oporu EMS (elektromagnetycznego) odbywa się w bezpieczny sposób, po zatwierdzeniu wyboru przyciskiem enter. Uniemożliwia to pomyłkowemu wyborowi wartości. PROGRAMY TRENINGOWE: bieżnia proponuje 29 programów treningowych (m.in.

  12 profilowych, 9 opartych o puls docelowy, 1 szybki start, a także 2 fitness test). Zakres programów treningowych jest na tyle obfity, aby każdy użytkownik, czy to początkujący czy nowoczesny, mógł wybrać trafny dla siebie trening.

  Rower zezwala na stworzenie indywidualnych profili dla 4 użytkowników, dzięki temu można porównywać wyniki, rywalizować, definiować cele oraz zdobywać osiągnięcia. 7 TWOICH ULUBIONYCH APLIKACJI ZEWNĘTRZNYCH: dzięki aplikacjom kompatybilnym ze sprzętem Nautilus, codzienne treningi i prowadzenie zdrowego i aktywnego trybu życia będzie wyraźnie łatwiejsze.

  TRENUJ W RYTMIE swej MUZYKI: trening w rytmie ulubionej muzyki pozwala ćwiczyć jeszcze skuteczniej. Podłącz odtwarzacz do głównej konsoli i pedałuj w rytmie swojej ulubionej muzyki. Trening stanie się przyjemniejszy dzięki głośnikom stereo wysokiej jakości zaimplementowanym w konsolę.

  Wejście audio Jack 3,5 mm zezwala na słuchanie muzyki z urządzeń zewnętrznych (iPod, MP3). ŁATWOŚĆ WYBORU FUNKCJI: panel przedni z znacznymi przyciskami z czytelnym nadrukiem, które gwarantują bezproblemowy wybór pożądanego parametru.

  TRENUJ DŁUŻEJ, BEZ POTU: komfort treningu daje m.in. Wentylator z 3 stopniami natężenia nawiewu oraz z dostosowywanym kątem padania nawiewu. Umieszczony jest na przednim panelu, blisko ciała użytkownika, żeby był odczuwalny błogi chłód podczas treningu.

  Pod wentylatorem znajduje się pojemna kieszeń na bidon albo akcesoria. PÓŁKA NA TABLET / TELEFON: pokaźna, podgumowana półka daje możliwość bezpiecznego i bezproblemowego korzystania z tabletu/urządzenia mobilnego, a także co ważne, ciągłego kontrolowania parametrów treningu, dzięki umieszczeniu półki powyżej dolnego wyświetlacza.

  w dodatku na wsporniku kierownicy umieszczono dużą, szeroką kieszeń np. Na bidon. KOŁO ZAMACHOWE: koło zamachowe o wadze 13,6 kg zagwarantuje płynny i stabilny ruch a trening staje się błogi i sprawny.

  OTWARTY PROFIL RAMY: rower został zaprojektowany w ten sposób, żeby maksymalnie ułatwić wchodzenie na rower i schodzenie z niego. Dzięki otwartemu, niskiemu profilowi ramy, choćby starsze osoby nie będą miały problemu.

  TRANSPORT: zastosowane w rowerze kółka transportowe i wyprofilowany uchwyt transportowy zapewniają łatwe i bezpieczne przemieszczanie sprzętu. Ponadto, kółka tworzone są z miękkiego tworzywa, dzięki czemu nie rysują powierzchni.

  STOPKI POZIOMUJĄCE: umieszczone w środkowej części ramy i w tylnym stabilizatorze zapewniają stabilność sprzętu w trakcie ćwiczeń. PEDAŁY: poszerzone, wyprofilowane, łożyskowane, z miękkim paskiem zabezpieczającym - gwarancja komfortu i bezpieczeństwa.

  PRZYCISKI szybkiEJ ZMIANY OPORU / SENSORY POMIARU PULSU: specjalnie wyprofilowane uchwyty umieszczone przy siodełku gwarantują komfort podczas treningu. Na końcach uchwytów umieszczone są przyciski zmiany oporu.

  ponadto, kontroluj swój puls za pomocą sensorów dotykowych zastosowanych w oba uchwyty. Bezprzewodowy pomiar pulsu jest osiągalny za pomocą dołączonego do zestawu napiersiowego pasa telemetrycznego, który dokonuje precyzyjniejszych pomiarów.

  Należy pamiętać, że pomiar pulsu przy pomocy sensorów podaje wyniki przybliżone (orientacyjne). Nie jest to produkt medyczny. W celu uzyskania skrupulatniejszych wyników, zalecamy stosowanie pasa telemetrycznego.

  SIODEŁKO: duże, wyprofilowane siodełko z aktywną wkładką żelową Dynamic Recline Nautilus Gel amortyzującą ruch pośladków w trakcie pedałowania zapewnia 100% komfortu. Mechanizm regulacji położenia siodełka pozwala na płynne ustawienie jego pozycji w 13 najróżniejszych odległościach co 3 cm w stosunku do kierownicy pełny zakres regulacji to 30 cm.

  Mechanizm regulacji pozwala na zmianę wysokości siodełka oraz zmianę odległości pomiędzy siodełkiem a pedałami a co z tego wynika, perfekcyjne dobranie położenia siodełka do osób niskich i wysokich. OPARCIE: wyprofilowane, wentylowane oparcie dla całych pleców, wyprodukowane z trwałego kompozytu i płynna regulacja jego kąta nachylenia to jedne z podstawowych warunków bezpiecznego, wygodnego i wydajnego treningu rowerowego.

  NAUTILUS TRAINER 2: aplikacja zaprojektowana z myślą o urządzeniach Nautilus z opcją Bluetooth. Jest znakomitym narzędziem, które pomoże każdemu użytkownikowi w prowadzeniu zdrowego i aktywnego trybu życia.

  Aplikacja Nautilus Trainer 2 obsługuje również Apple Health. Aplikacja zezwala na kontrolę wszelkich danych o treningu, kondycji, kalorii i zdrowiu na jednym czytelnym pulpicie nawigacyjnym. Aplikacja przystępna jest tylko na iOS.

  Więcej o aplikacji czytaj tutaj. Śledź swoje cele: ustaw, obserwuj i śledź swoje plany i cele fitness Kontroluj swoje postępy każdego tygodnia Zdobywaj nagrody po osiągnięciu swych celów fitness Prowadź dziennik swoich postępów Połącz się z MyFitnessPal i synchronizuj dane o treningu RIDE SOCIAL: trening w trybie wirtualnej rzeczywistości.

  Więcej o aplikacji czytaj tutaj. APPLE HEALTH: aplikacja która zbiera wszystkie nasze dane o zdrowiu, począwszy od nawyków żywieniowych i treningowych, a skończywszy na grupie krwi czy poziomie cholesterolu.

  Więcej o aplikacji czytaj tutaj. MY FITNESS PAL: zrzucaj kilogramy z MyFitnessPal najszybszym i najłatwiejszym w obsłudze liczniku kalorii na Android'a. Dzięki największej bazie danych produktów spośród wszystkich liczników kalorii na Android'a (ponad 6 000 000 produktów) oraz istotnie prędkiemu wpisywaniu produktów i ćwiczeń szybko i bezpiecznie pozbędziesz się zbędnych kilogramów.

  Więcej o aplikacji czytaj tutaj. UNDER ARMOUR RECORD: to pierwszy na świecie system monitorowania kondycji i zdrowia przystępny dla każdego 24/7. Więcej o aplikacji czytaj tutaj. GOOGLE FIT: żyj zdrowiej i aktywniej dzięki nowej wersji aplikacji.

  Więcej o aplikacji czytaj tutaj. MAP MY FITNESS: planuj i śledź każdy trening z pomocą aplikacji MapMyFitness. Otrzymuj kompleksowe dane zwrotne, odkrywaj nowe trasy i dziel się nimi ze swoimi przyjaciółmi.

  Więcej o aplikacji czytaj tutaj. UWAGA! Film jest materiałem poglądowym. Prezentowany w nim sprzęt może nieznacznie różnić się od oferowanego do sprzedaży. Szczegółowa specyfikacja sprzętu znajduje się powyżej.Podsumowanie, czyli jaki stacjonarny rower poziomy Nautilus najlepszy?


Najlepsze rowery poziome Nautilus w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze rowery poziome Nautilus w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Najlepsze rowery poziome – TOP7 kwiecień 2024

Jeżeli żadna z powyższych propozycji treningowych rowerów poziomych Nautilus nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie rekomendowanych stacjonarnych rowerów poziomych do treningu fitness.


Powiązania tematyczne:

 • jaki stacjonarny rower poziomy Nautilus opinie i efekty,
 • dobre rowery poziome Nautilus cena,
 • ranking treningowych rowerów poziomych Nautilus,
 • stacjonarny rower poziomy Nautilus jaki najlepszy.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o rowerach poziomych Nautilus

#1 Gdzie szukać opinii o rowerach poziomych Nautilus?

Aktualnie zaprezentowane informacje o rowerach poziomych Nautilus odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie userów.

#2 Jaki stacjonarny rower poziomy Nautilus najlepszy? Który wybrać?

Poszukując informacji o dobrych rowerach poziomych Nautilus warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z poziomymi rowerami Nautilus do stacjonarnego treningu fitness do domowych ćwiczeń, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie rowery poziome Nautilus są najchętniej polecane?

Nasze zestawienia z poziomymi rowerami Nautilus do stacjonarnego treningu fitness zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach rowery poziome Nautilus to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *