FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking treningowych rowerów poziomych Schwinn. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Rowery poziome do treningu fitness / Ranking treningowych rowerów poziomych Schwinn


Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych treningowych rowerów poziomych Schwinn. Opracowane zestawienia są aktualne kwiecień 2024 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych treningowych rowerów poziomych Schwinn,
 • TOP5 często wybieranych stacjonarnych rowerów poziomych do treningu fitness.

Jakie rowery poziome Schwinn najlepiej wybrać? Ranking kwiecień 2024

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane rowery poziome Schwinn, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking treningowych rowerów poziomych Schwinn, wraz z opisem modelu, aktualizujemy na bieżąco.

☆ Rower treningowy Poziomy Schwinn 510R ☆

Rower treningowy Poziomy Schwinn 510R Najniższa Cena Online

☆ Rower treningowy Poziomy Schwinn 510R - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Schwinn
 • Nazwa produktu: Rower treningowy Poziomy Schwinn 510R
 • Segment produktowy: Stacjonarne poziome rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  ROWER poziomy PROGRAMOWANY 510R

  Rower stopnie Programowany Schwinn 510R to najnowszy model roweru marki Schwinn, jednego z liderów rynku fitness w USA. Sprzęt został wyekwipowany między innymi w 13 przeróżnych programów treningowych, aż 16 stopni oporu magnetycznego i 7 kg koło zamachowe. Od konwencjonalnych rowerów treningowych odróżnia go gustowny i stylowy wygląd.

  najczęściej jednak, w kontraście do wcześniejszych modeli 510R ulepszony komputer, przy pomocy którego łączy się z aplikacjami Zwift i Explore the World. Subskrypcja Zwift zagwarantuje Ci dostęp do ponad 80 wirtualnych tras. Na nich możesz rywalizować ze znajomymi, brać udział w ogólnoświatowych zawodach, czy grupowych treningach. Choćby nie zauważysz, jak kilometry będą mijały jeden za drugim, a Twoja kondycja poprawi się błyskawicznie. Gdy zapragniesz odmiany, możesz jeździć po 40 wirtualnych trasach umieszczonych w lokalizacjach na całym świecie, do których dostęp zapewniony jest poprzez aplikację Explore the World.

  Rower ma także wszelkie niezbędne akcesoria oraz dodatki, które uczynią trening przyjemnym i wygodnym, w tym tackę na akcesoria, uchwyt na bidon oraz kółka transportowe do wygodnego przemieszczania sprzętu.


  Co daje trening na rowerze poziomym?

  odpowiednio wykonywany pomaga spalić tkankę tłuszczową, rozszerzyć wydolność organizmu, siłę mięśni, poprawić kondycję. Podczas takiego treningu pracują nie tylko nogi, ale także mięśnie brzucha czy pośladkowe, które pomagają utrzymać zrównoważoną sylwetkę. Z tego sprzętu może korzystać każdy. Rekomendowany jest nawet dla osób mających problemy z kręgosłupem. Mogą one wygodnie oprzeć się w trakcie jazdy. Jeśli masz problem z nadwagą, a chcesz zacząć trenować, taki rower jest świetny dla Ciebie. Przeciążenia w trakcie ćwiczeń są mniejsze niż na innych sprzętach, więc komfortowo możesz wydłużać czas spędzany na treningu.

  CZY WARTO INWESTOWAĆ (CZY także NIE) W DANY SPRZĘT

  1. Ćwiczenia niwelują negatywne skutki stresu. Ćwiczenia zwiększają poziom substancji łagodzących produkowanych w naszym mózgu, takich jak serotonina, dopamina czy noradrenalina. Na poziomie komórkowym, ćwiczenia mogą pobudzać trawienie, zmniejszać ciśnienie krwi, stymulować reakcje immunologiczne i usuwać niektóre negatywne skutki stresu, które mogą przyspieszyć cykl starzenia.


  2. Ćwiczenia zniżają objawy depresji. Według ostatnich badań, dłuższa intensywna aktywność fizyczna może zniżać objawy depresji tak produktywnie jak leki przeciwdepresyjne.


  3. Ćwiczenia usprawniają cykl uczenia się. Ćwiczenia rozszerzają poziom substancji chemicznych w mózgu - tzw. Czynniki wzrostu - które pomagają kreować nowe komórki mózgowe. Osoby uprawiające sport najczęściej koncentrują się szybciej i sprawniej wykonują zadania aniżeli ich 'siedzący' rówieśnicy.


  4. Ćwiczenia zwiększają poczucie własnej wartości i polepszają wyobrażenie o wyglądzie swego ciała. Po prostu widząc ulepszenie wydajności (np. Szybsze przebiegnięcie danego dystansu lub podniesienie większego ciężaru) może poprawić samoocenę i wyobrażenie o wyglądzie własnego ciała. To poczucie świadomości przekłada się na wydajność pracy, interakcje międzyludzkie i ogólną jakość życia.


  5. Ćwiczenia powodują uczucie euforii. Intensywne ćwiczenia mogą wywołać poczucie euforii. Mogą prowadzić do przyspieszonego metabolizmu i maksymalnego spalania tłuszczu. Proszę zacząć biec (jechać na rowerze lub płynąć) tak szybko, jak to jest realne poprzez 30-40 sekund, następnie obniżyć szybkość do łagodnego tempa poprzez 1 minutę, następnie zacząć ponownie sprint. To podejście jest powszechnie określane mianem Treningu interwałowego wysokiej intensywności (ang. HIIT).


  UWAGA! Film jest materiałem poglądowym. Prezentowany w nim sprzęt może nieznacznie różnić się od oferowanego do sprzedaży. Szczegółowa specyfikacja sprzętu znajduje się powyżej.

  APLIKACJA EXPLORE THE WORLD

  Aplikacja Explore the World ™ pozwala na wirtualne treningi w rozmaitych miejscach na świecie. Bez względu na pogodę, na swym sprzęcie możesz biec albo jechać tam, gdzie tylko sobie wymarzysz. Aplikacja automatycznie dopasowuje się w czasie rzeczywistym do prędkości sprzętów Bowflex, Schwinn Fitness i Nautilus, które posiadają połączenie Bluetooth®.

  Przebiegnij 5 km poprzez malowniczą japońską wieś, 10 km przez Highlands, wystartuj w maratonie po ulicach Londynu albo Pragi i dużo innych. Podejmij wyzwanie trenowania na całym świecie. W dodatku funkcja Explore the World zezwala na Ci śledzenie czasu, odległości, prędkości, kalorii i tętna, pomagając utrzymać się na szczycie formy i świętować sukcesy, udoskonalając swoje wyniki na trasach. Poznaj świat już dziś!

  Użytkownicy premium aplikacji JRNY nie muszą wykupować subskrypcji Explore the World ™, ponieważ posiadają gratisowy dostęp do wszelkich tras.

  Aplikacja gromadzi:

  + Dziesiątki lokalizacji z całego świata

  + Sześć darmowych map do nieograniczonego użytkowania

  + video dopasowane do Twojej szybkości

  + Śledź i przechowuj swoje dane


  Explore the World ™ jest połączeniem RunSocial i RideSocial, które obecnie nie są już przystępne.


  APLIKACJA ZWIFT

  Zwift to bezapelacyjnie najpopularniejsza platforma do treningu wśród rowerzystów. Wirtualne drogi Watopii zostały po raz pierwszy uruchomione w 2014 roku i zgromadziły ponad 1,1 miliona subskrybentów. To co naprawdę sprawia, że Zwift odniósł sukces, to ogromna społeczność, tym samym codzienne i cotygodniowe wydarzenia. Przy pomocy Zwift możesz nie tylko się ścigać, ale także brać udział w przejażdżkach grupowych 24/7/365. Mile widziani są kolarze na każdym poziomie progresywnia, a każda kategoria jest określana przez FTP w watach na kilogram (w / kg). Te wyścigi i przejażdżki grupowe każdego dnia przyciągają tysiące chętnych z całego świata. Zawodowi kolarze i celebryci organizują nawet własne przejażdżki grupowe i treningi - jednym z ostatnich wydarzeń był L’Etape du Tour, który przyciągnął setki tysięcy kolarzy podczas wirtualnego Tour de France.

  W Zwift każdy sportowiec ma swojego własnego, regulowanego awatara, który kręci się po drogach Watopii. Możesz wybrać swój awatar, jego strój, kask, rękawiczki, buty, rower i koła - dużo z nich jest dostępnych dopiero po osiągnięciu określonego poziomu. Mówiąc o stopniach, zaczynasz od 1 w Zwift i gromadzisz punkty awansu (XP), pokonując więcej kilometrów, zdobywając odznaki tras i wspinając się na jedne z największych szczytów w wirtualnych światach. Platforma ma również ogromną bibliotekę treningów i planów treningowych. Podobnie jak w przypadku wyścigów i przejażdżek grupowych, przystępne są na dodatek treningi grupowe. Konfiguracja jest dość prosta - możesz skonsolidować się ze Zwiftem przy pomocy inteligentnego trenażera albo zewnętrznego miernika mocy i ANT + lub Bluetooth. Rowerzyści z ograniczonym budżetem mogą podłączyć się do Zwift bez miernika mocy, jeśli tylko mają czujnik szybkości i kadencji.


☆ Schwinn® Rower Poziomy Programowany 590R + Wysyłka Gratis ☆

Schwinn® Rower Poziomy Programowany 590R + Wysyłka Gratis Najniższa Cena Online

☆ Schwinn® Rower Poziomy Programowany 590R + Wysyłka Gratis - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Schwinn
 • Nazwa produktu: Schwinn® Rower Poziomy Programowany 590R + Wysyłka Gratis
 • Segment produktowy: Stacjonarne poziome rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis roweru:


  Rower poziomy Programowany Schwinn 590R to najnowszy model marki Schwinn. Sprzęt został wyekwipowany pomiędzy innymi w 13 rozmaitych, wgranych na stałe programów treningowych i ponad 1000 indywidualnie dopasowywanych treningów w aplikacji JRNY. Spomiędzy innych rowerów uwydatnia się nowoczesnym, wyszukanym designem.

  Rower został wyekwipowany także we wszelkie potrzebne akcesoria oraz dodatki, które uczynią trening miłym i komfortowym, w tym głośniki, port USB z możliwością ładowania maszyn, tackę na tablet, kieszeń na bidon, kółka transportowe do wygodnego przemieszczania sprzętu i technologię Bluetooth, która zezwala na np. Połączenie urządzenia z bezprzewodowym pasem telemetrycznym do precyzyjnego pomiaru tętna w trakcie treningu.


  podczas treningu na rowerze 590R masz możliwość śledzenia swoich aktywności za pomocą kompatybilnych aplikacji - głównie JRNY i Zwift. Subskrypcja Zwift zagwarantuje Ci dostęp do ponad 80 wirtualnych tras. Na nich możesz rywalizować ze znajomymi, brać udział w ogólnoświatowych zawodach, czy grupowych treningach. Nawet nie zauważysz, jak kilometry będą mijały jeden za drugim, a Twoja kondycja poprawi się prędko. Gdy zapragniesz odmiany, możesz jeździć po ponad 80 wirtualnych trasach umieszczonych w lokalizacjach na całym świecie, do których dostęp zapewniony jest poprzez aplikację Explore the World. Na dodatek na trasach z automatyczną zmianą terenu, rower sam zmieni obciążenie podczas treningu.

  stopnie rower 590R marki Schwinn sprawi, iż Twój trening nigdy nie stanie się monotonny, a Ty wzniesiesz swoją kondycję na nowy, istotnie wyższy poziom!  Co daje trening na rowerze poziomym? optymalnie realizowany pomaga spalić tkankę tłuszczową, rozszerzyć wydolność organizmu, siłę mięśni, poprawić kondycję. W trakcie takiego treningu pracują nie tylko nogi, ale także mięśnie brzucha czy pośladkowe, które pomagają utrzymać jednostajną sylwetkę. Z tego sprzętu może korzystać każdy. polecany jest choćby dla osób mających problemy z kręgosłupem. Mogą one wygodnie oprzeć się podczas jazdy. Jeśli masz problem z nadwagą, a chcesz zacząć trenować, taki rower jest doskonały dla Ciebie. Przeciążenia podczas ćwiczeń są mniejsze aniżeli na innych sprzętach, więc wygodnie możesz wydłużać czas spędzany na treningu.
  informacje technologicznE:


  ekran: 7" wysokiej rozdzielczości ekran LCD pozwalają na śledzenie i kontrolowanie parametrów treningu

  Łączność z aplikacjami: JRNY (rok członkostwa premium gratis), ZWIFT, Explore the World

  Programy treningowe: 13 wgranych programów, do tego ponad 1000 indywidualnie dopasowywanych treningów w aplikacji JRNY

  stopnie oporu: 25 (progresywny system Auto ECB)

  Funkcje: czas, dystans, prędkość, kalorie, puls, opór

  Siedzenie: obszerne i komfortowe z wyściełanym oparciem

  Pedały: przeciwpoślizgowe z regulowanymi paskami bezpieczeństwa

  Uchwyty: statyczne, możliwość regulacji położenia

  Konsola z miejscem na tablet

  Transmisja danych: Bluetooth (BLE 4.0)

  Puls: za pośrednictwem pasa telemetrycznego (pas realny do kupienia osobno)

  Klawisze szybkiego dostępu w zasięgu ręki: umożliwiające wygodną zmianę poziomu oporu w trakcie treningu

  dodatkowe wyposażenie: port USB z możliwością ładowania urządzeń, kółka transportowe, tacka na akcesoria, kieszeń na bidon, głośniki Bluetooth, zasilacz sieciowy

  wymiary sprzętu: 168,9 x 66,8 x 118,9 cm (dł. X szer. X wys.)

  wymiar opakowania: 169 x 32,5 x 75 cm (dł. X szer. X wys.)

  Waga sprzętu: 49,9 kg

  Waga sprzętu w opakowaniu: 54,9 kg

  Maksymalna waga użytkownika: 150 kg

  Przeznaczenie: użytek domowy (2 lata gwarancji) i półkomercyjny (rok gwarancji)  Platforma JRNY wykorzystuje sztuczną inteligencję do tworzenia praktycznie nieskończonej liczby spersonalizowanych treningów w oparciu o wstępną ocenę sprawności, która uczy się i dostosowuje w miarę postępów użytkownika. Koniec ze zgadywaniem i wykonywaniem charakterystycznych ćwiczeń! Z JRNY masz gwarancję, że Twój trening zawsze będzie wydajny i satysfakcjonujący. Platforma JRNY oferuje jednostkowe treningi audio, treningi prowadzone poprzez trenera i integrację z innymi aplikacjami fitness. Na sprzęcie z dotykowym ekranem masz także dostęp do własnych subskrypcji Netflix czy Amazon Prime Video.


  Użytkownicy JRNY mogą dzisiaj wykonywać treningi także bez użycia sprzętu fitness. W zakładce „Whole body znajdują się treningi video oferujące jogę, ćwiczenia siłowe i ogólnorozwojowe, rozciąganie oraz pilates.


  DYNAMICZNY COACHING

  JRNY mówi bezpośrednio do Ciebie i motywuje Cię do dalszej pracy,, a także tworzy spersonalizowane treningi na podstawie Twojej historii treningów. Ich celem jest pomoc w spalaniu jak największej liczby kalorii i poprawie kondycji, przy jednoczesnym poszanowaniu Twoich możliwości. Dopasowując trudność (docelową szybkość spalania) i długość (czas) każdego treningu, JRNY może zapewnić dopasowany program, który jest perfekcyjny dla Ciebie.

  MOTION TRACKING

  Developerzy aplikacji JRNY wzbogacili ją o funkcję śledzenia ruchu, która proponuje spersonalizowane wskazówki, liczenie powtórzeń i zindywidualizowane zalecenia dotyczące treningu, a wszystko to na Twoim tablecie. W czasie swego treningu będziesz otrzymywać na bieżąco wskazówki, jak dostosować ruch w danym momencie. JRNY® z funkcją Motion Tracking zlicza jeszcze powtórzenia, zapisuje rzeczywistą wagę i uwzględnia te informacje w zaleceniach dotyczących następnego treningu.

  Pamiętaj,podczas wykonywania ćwiczeń kluczowa jest właściwa technologia. W treningu nie chodzi tylko o aktywność. Kiedy ćwiczysz, musisz wykonywać każdy ruch poprawnie, aby zmaksymalizować swoje wyniki, równocześnie minimalizując ryzyko kontuzji. JRNY z funkcją Motion Tracking pomaga osiągnąć oba te cele

  indywidualnE TRENINGI

  Na podstawie wyników Twojej osobistej oceny sprawności JRNY oferuje Ci treningi dostosowane specjalnie do Twojego poziomu kondycji. Według Bowflex jest to osiągalne przez „złożony algorytm oparty na Twojej wcześniejszej historii spalania kalorii”. JRNY mierzy liczbę spalonych kalorii i prędkość ich spalania, a następnie wykorzystuje te informacje do tworzenia treningów dobranych do poziomu produktywności każdego użytkownika.  ĆWICZENIA wideo Z TRENERAMI

  JRNY proponuje bibliotekę instruktażowych filmów wideo prowadzonych przez trenerów.

  EXPLORE THE WORLD

  Explore the World™ zezwala na wirtualne treningi w rozmaitych miejscach na świecie. Bez względu na pogodę, na swoim sprzęcie możesz biec albo jechać tam, gdzie tylko sobie wymarzysz. Aplikacja automatycznie dostosowuje się w czasie rzeczywistym do szybkości urządzeń Bowflex, Schwinn Fitness i Nautilus, które posiadają połączenie Bluetooth®.

  Przebiegnij 5 km przez malowniczą japońską wieś, 10 km przez Highlands, wystartuj w maratonie po ulicach Londynu albo Pragi i niemało innych. Podejmij wyzwanie trenowania na całym świecie. Dodatkowo Explore the World™ umożliwia Ci śledzenie czasu, odległości, szybkości, kalorii i tętna, pomagając utrzymać się na szczycie formy i świętować sukcesy, udoskonalając swoje wyniki na trasach. Poznaj świat już dziś!

  Użytkownicy premium aplikacji JRNY, posiadający sprzęt z dotykowym ekranem, nie muszą wykupować subskrypcji Explore the World™, ponieważ mają darmowy dostęp do wszystkich tras. Korzystając z Explore the World™ z poziomu JRNY, masz dodatkowy dostęp do programów treningowych, obszerniejszej ilości danych a także trenera, który prowadzi Cię poprzez trening.  NETFLIX
  Oglądaj swój ulubiony program w trakcie treningu. Podczas oglądania u dołu ekranu wyświetlone będą bieżące informacje dotyczące Twoich ćwiczeń. Subskrypcja Netflix nie jest zawarta w JRNY.
  Uwaga: ta opcja jest dostępna jedynie w sprzętach z ekranem dotykowym. Nie ma jej w aplikacji na telefonie lub tablecie.

  Aplikacja JRNY™ jest kompatybilna z urządzeniami Apple z systemem iOS 12.0 albo nowszym i większością sprzętów z systemem Android w wersji 6.0 albo nowszej. Aplikacja synchronizuje dane treningowe w czasie rzeczywistym.

  Po założeniu konta użytkownik dostaje 2 miesiące członkostwa Premium za darmo.


  Zwift to niezaprzeczalnie najpopularniejsza platforma do treningu wśród rowerzystów. Wirtualne drogi Watopii zostały po raz pierwszy uruchomione w 2014 roku i zgromadziły ponad 1,1 miliona subskrybentów. To co naprawdę powoduje, iż ​​Zwift odniósł sukces, to ogromna społeczność, tym samym codzienne i cotygodniowe wydarzenia.

  przy pomocy Zwift możesz nie tylko się ścigać, lecz także brać udział w przejażdżkach grupowych 24/7/365. Mile widziani są kolarze na każdym poziomie nowoczesnia, a każda kategoria jest określana poprzez FTP w watach na kilogram (w / kg). Te wyścigi i przejażdżki grupowe każdego dnia przyciągają tysiące chętnych z całego świata. Zawodowi kolarze i celebryci organizują nawet własne przejażdżki grupowe i treningi - jednym z ostatnich wydarzeń był L’Etape du Tour, który przyciągnął setki tysięcy kolarzy w trakcie wirtualnego Tour de France.

  W Zwift każdy sportowiec ma swego własnego, dostosowywanego awatara, który kręci się po drogach Watopii. Możesz wybrać swój awatar, jego strój, kask, rękawiczki, buty, rower i koła - mnóstwo z nich jest przystępnych dopiero po osiągnięciu określonego poziomu. Mówiąc o stopniach, zaczynasz od 1 w Zwift i gromadzisz punkty awansu (XP), pokonując więcej kilometrów, zdobywając odznaki tras i wspinając się na jedne z największych szczytów w wirtualnych światach.

  Platforma ma w dodatku ogromną bibliotekę treningów i planów treningowych. Podobnie jak w przypadku wyścigów i przejażdżek grupowych, dostępne są ponadto treningi grupowe. Możesz także trenować razem ze znajomymi i jeździć na rowerze lub biegać z nimi w czasie rzeczywistym, łącząc się z aplikacjami innych firm, takimi jak Strava albo Garmin Connect.
  UWAGA! Film jest materiałem poglądowym. Prezentowany w nim sprzęt może nieznacznie różnić się od oferowanego do sprzedaży. Szczegółowa specyfikacja sprzętu znajduje się powyżej.Podobne zestawienia:


Najtańsze rowery poziome Schwinn – Ranking kwiecień 2024 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze rowery poziome Schwinn, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich treningowych rowerów poziomych Schwinn jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Rower treningowy Poziomy Schwinn 510R ☆

Rower treningowy Poziomy Schwinn 510R Najniższa Cena Online

☆ Rower treningowy Poziomy Schwinn 510R - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Schwinn
 • Nazwa produktu: Rower treningowy Poziomy Schwinn 510R
 • Segment produktowy: Stacjonarne poziome rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis roweru:

  ROWER poziomy PROGRAMOWANY 510R

  Rower stopnie Programowany Schwinn 510R to najnowszy model roweru firmy Schwinn, jednego z liderów rynku fitness w USA. Sprzęt został zaopatrzony pomiędzy innymi w 13 różnych programów treningowych, aż 16 poziomów oporu magnetycznego i 7 kg koło zamachowe. Od klasycznych rowerów treningowych odróżnia go wysmakowany i stylowy wygląd.

  z zasady jednak, w porównaniu do wcześniejszych modeli 510R ulepszony komputer, za pomocą którego łączy się z aplikacjami Zwift oraz Explore the World. Subskrypcja Zwift zagwarantuje Ci dostęp do ponad 80 wirtualnych tras. Na nich możesz rywalizować ze znajomymi, brać udział w ogólnoświatowych zawodach, czy grupowych treningach. Choćby nie zauważysz, jak kilometry będą mijały jeden za drugim, a Twoja kondycja poprawi się szybko. Gdy zapragniesz odmiany, możesz jeździć po 40 wirtualnych trasach umieszczonych w lokalizacjach na całym świecie, do których dostęp zapewniony jest przez aplikację Explore the World.

  Rower posiada także wszelkie niezbędne akcesoria oraz dodatki, które uczynią trening błogim i komfortowym, w tym tackę na akcesoria, uchwyt na bidon, a także kółka transportowe do komfortowego przemieszczania sprzętu.


  Co daje trening na rowerze poziomym?

  adekwatnie realizowany pomaga spalić tkankę tłuszczową, powiększyć wydolność organizmu, siłę mięśni, poprawić kondycję. W trakcie takiego treningu pracują nie tylko nogi, ale także mięśnie brzucha czy pośladkowe, które pomagają utrzymać jednostajną sylwetkę. Z tego sprzętu może korzystać każdy. Polecany jest nawet dla osób mających problemy z kręgosłupem. Mogą one komfortowo oprzeć się podczas jazdy. Jeśli masz problem z nadwagą, a chcesz zacząć trenować, taki rower jest świetny dla Ciebie. Przeciążenia podczas ćwiczeń są mniejsze niż na innych sprzętach, więc komfortowo możesz wydłużać czas spędzany na treningu.

  CZY WARTO INWESTOWAĆ (CZY również NIE) W DANY SPRZĘT

  1. Ćwiczenia niwelują negatywne skutki stresu. Ćwiczenia rozszerzają poziom substancji łagodzących wykonanych w naszym mózgu, takich jak serotonina, dopamina czy noradrenalina. Na poziomie komórkowym, ćwiczenia mogą pobudzać trawienie, zniżać ciśnienie krwi, stymulować reakcje immunologiczne i usuwać niektóre negatywne skutki stresu, które mogą przyspieszyć proces starzenia.


  2. Ćwiczenia zniżają objawy depresji. Według ostatnich badań, dłuższa intensywna aktywność fizyczna może obniżać objawy depresji tak skutecznie jak leki przeciwdepresyjne.


  3. Ćwiczenia ułatwiają cykl uczenia się. Ćwiczenia zwiększają poziom substancji chemicznych w mózgu - tzw. Czynniki wzrostu - które pomagają kreować świeże komórki mózgowe. Osoby uprawiające sport z zasady koncentrują się szybciej i produktywniej wykonują zadania niżeli ich 'siedzący' rówieśnicy.


  4. Ćwiczenia zwiększają poczucie własnej wartości i ulepszają wyobrażenie o wyglądzie swojego ciała. Po prostu widząc poprawę sprawności (np. Szybsze przebiegnięcie danego dystansu lub podniesienie obszerniejszego ciężaru) może poprawić samoocenę i wyobrażenie o wyglądzie własnego ciała. To poczucie świadomości przekłada się na efektywność pracy, interakcje międzyludzkie i ogólną jakość życia.


  5. Ćwiczenia wywołują uczucie euforii. Intensywne ćwiczenia mogą wywołać poczucie euforii. Mogą prowadzić do przyspieszonego metabolizmu i maksymalnego spalania tłuszczu. Proszę zacząć biec (jechać na rowerze lub płynąć) tak szybko, jak to jest osiągalne przez 30-40 sekund, następnie obniżyć prędkość do łagodnego tempa przez 1 minutę, następnie zacząć ponownie sprint. To podejście jest powszechnie określane mianem Treningu interwałowego wysokiej intensywności (ang. HIIT).


  UWAGA! Film jest materiałem poglądowym. Prezentowany w nim sprzęt może nieznacznie różnić się od oferowanego do sprzedaży. Szczegółowa specyfikacja sprzętu znajduje się powyżej.

  APLIKACJA EXPLORE THE WORLD

  Aplikacja Explore the World ™ pozwala na wirtualne treningi w najróżniejszych miejscach na świecie. Bez względu na pogodę, na swoim sprzęcie możesz biec albo jechać tam, gdzie tylko sobie wymarzysz. Aplikacja samoczynnie dostosowuje się w czasie rzeczywistym do szybkości urządzeń Bowflex, Schwinn Fitness i Nautilus, które posiadają połączenie Bluetooth®.

  Przebiegnij 5 km poprzez malowniczą japońską wieś, 10 km przez Highlands, wystartuj w maratonie po ulicach Londynu lub Pragi i mnóstwo innych. Podejmij wyzwanie trenowania na całym świecie. Ponadto funkcja Explore the World umożliwia Ci śledzenie czasu, odległości, prędkości, kalorii i tętna, pomagając utrzymać się na szczycie formy i świętować sukcesy, udoskonalając swoje wyniki na trasach. Poznaj świat już dziś!

  Użytkownicy premium aplikacji JRNY nie muszą wykupować subskrypcji Explore the World ™, ponieważ posiadają gratisowy dostęp do wszelkich tras.

  Aplikacja zawiera:

  + Dziesiątki lokalizacji z całego świata

  + Sześć bezpłatnych map do nieograniczonego wykorzystywania

  + video przypasowane do Twojej szybkości

  + Śledź i przechowuj swoje informacje


  Explore the World ™ jest połączeniem RunSocial oraz RideSocial, które obecnie nie są już przystępne.


  APLIKACJA ZWIFT

  Zwift to bezapelacyjnie najpopularniejsza platforma do treningu wśród rowerzystów. Wirtualne drogi Watopii zostały po raz pierwszy uruchomione w 2014 roku i zgromadziły ponad 1,1 miliona subskrybentów. To co naprawdę powoduje, że Zwift odniósł sukces, to ogromna społeczność, tym samym codzienne i cotygodniowe wydarzenia. Przy pomocy Zwift możesz nie tylko się ścigać, lecz także brać udział w przejażdżkach grupowych 24/7/365. Mile widziani są kolarze na każdym poziomie progresywnia, a każda kategoria jest określana przez FTP w watach na kilogram (w / kg). Te wyścigi i przejażdżki grupowe każdego dnia przyciągają tysiące chętnych z całego świata. Zawodowi kolarze i celebryci organizują nawet własne przejażdżki grupowe i treningi - jednym z ostatnich wydarzeń był L’Etape du Tour, który przyciągnął setki tysięcy kolarzy podczas wirtualnego Tour de France.

  W Zwift każdy sportowiec ma swego własnego, dostosowywanego awatara, który kręci się po drogach Watopii. Możesz wybrać swój awatar, jego strój, kask, rękawiczki, buty, rower i koła - sporo z nich jest przystępnych dopiero po osiągnięciu określonego poziomu. Mówiąc o poziomach, zaczynasz od 1 w Zwift i gromadzisz punkty awansu (XP), pokonując więcej kilometrów, zdobywając odznaki tras i wspinając się na jedne z największych szczytów w wirtualnych światach. Platforma ma jeszcze ogromną bibliotekę treningów i planów treningowych. Podobnie jak w sytuacji wyścigów i przejażdżek grupowych, dostępne są jeszcze treningi grupowe. Konfiguracja jest dość prosta - możesz skonsolidować się ze Zwiftem za pomocą inteligentnego trenażera lub zewnętrznego miernika mocy i ANT + albo Bluetooth. Rowerzyści z ograniczonym budżetem mogą podłączyć się do Zwift bez miernika mocy, jeśli tylko posiadają sensor szybkości i kadencji.


☆ Schwinn® Rower Poziomy Programowany 590R + Wysyłka Gratis ☆

Schwinn® Rower Poziomy Programowany 590R + Wysyłka Gratis Najniższa Cena Online

☆ Schwinn® Rower Poziomy Programowany 590R + Wysyłka Gratis - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis roweru - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Schwinn
 • Nazwa produktu: Schwinn® Rower Poziomy Programowany 590R + Wysyłka Gratis
 • Segment produktowy: Stacjonarne poziome rowerki treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis roweru:


  Rower poziomy Programowany Schwinn 590R to najnowszy model firmy Schwinn. Sprzęt został zaopatrzony między innymi w 13 różnych, wgranych na stałe programów treningowych oraz ponad 1000 indywidualnie dopasowywanych treningów w aplikacji JRNY. Spośród innych rowerów uwydatnia się progresywnym, wyszukanym designem.

  Rower został zaopatrzony także we wszelkie niezbędne akcesoria, a także dodatki, które uczynią trening miłym i wygodnym, w tym głośniki, port USB z możliwością ładowania urządzeń, tackę na tablet, kieszeń na bidon, kółka transportowe do komfortowego przemieszczania sprzętu oraz technikę Bluetooth, która zezwala na np. Połączenie urządzenia z bezprzewodowym pasem telemetrycznym do skrupulatnego pomiaru tętna podczas treningu.


  podczas treningu na rowerze 590R masz możliwość śledzenia swoich aktywności przy pomocy kompatybilnych aplikacji - z zasady JRNY i Zwift. Subskrypcja Zwift zapewnia Ci dostęp do ponad 80 wirtualnych tras. Na nich możesz rywalizować ze znajomymi, brać udział w ogólnoświatowych zawodach, czy grupowych treningach. Nawet nie zauważysz, jak kilometry będą mijały jeden za drugim, a Twoja kondycja poprawi się błyskawicznie. Gdy zapragniesz odmiany, możesz jeździć po ponad 80 wirtualnych trasach umieszczonych w lokalizacjach na całym świecie, do których dostęp zapewniony jest przez aplikację Explore the World. W dodatku na trasach z automatyczną zmianą terenu, rower sam zmieni obciążenie w trakcie treningu.

  poziomy rower 590R firmy Schwinn sprawi, iż Twój trening nigdy nie stanie się monotonny, a Ty wzniesiesz swoją kondycję na nowy, widocznie wyższy poziom!  Co daje trening na rowerze poziomym? trafnie wykonywany pomaga spalić tkankę tłuszczową, powiększyć wydolność organizmu, siłę mięśni, poprawić kondycję. Podczas takiego treningu pracują nie tylko nogi, lecz także mięśnie brzucha czy pośladkowe, które pomagają utrzymać stabilną sylwetkę. Z tego sprzętu może korzystać każdy. rekomendowany jest nawet dla osób mających problemy z kręgosłupem. Mogą one wygodnie oprzeć się w trakcie jazdy. Jeśli masz problem z nadwagą, a chcesz zacząć trenować, taki rower jest genialny dla Ciebie. Przeciążenia w trakcie ćwiczeń są mniejsze aniżeli na innych sprzętach, więc komfortowo możesz wydłużać czas spędzany na treningu.
  informacje technicznE:


  wyświetlacz: 7" wysokiej rozdzielczości wyświetlacz LCD pozwalają na śledzenie i kontrolowanie parametrów treningu

  Łączność z aplikacjami: JRNY (rok członkostwa premium gratis), ZWIFT, Explore the World

  Programy treningowe: 13 wgranych programów, do tego ponad 1000 indywidualnie dopasowywanych treningów w aplikacji JRNY

  poziomy oporu: 25 (postępowy system Auto ECB)

  Funkcje: czas, dystans, prędkość, kalorie, puls, opór

  Siedzenie: obszerne i wygodne z wyściełanym oparciem

  Pedały: antypoślizgowe z dostosowywanymi paskami bezpieczeństwa

  Uchwyty: statyczne, możliwość regulacji położenia

  Konsola z miejscem na tablet

  Transmisja informacji: Bluetooth (BLE 4.0)

  Puls: za pośrednictwem pasa telemetrycznego (pas realny do kupienia osobno)

  Klawisze szybkiego dostępu w zasięgu ręki: umożliwiające wygodną zmianę poziomu oporu podczas treningu

  uzupełniające wyposażenie: port USB z możliwością ładowania urządzeń, kółka transportowe, tacka na akcesoria, kieszeń na bidon, głośniki Bluetooth, zasilacz sieciowy

  wymiary sprzętu: 168,9 x 66,8 x 118,9 cm (dł. X szer. X wys.)

  wymiar opakowania: 169 x 32,5 x 75 cm (dł. X szer. X wys.)

  Waga sprzętu: 49,9 kg

  Waga sprzętu w opakowaniu: 54,9 kg

  Maksymalna waga użytkownika: 150 kg

  Przeznaczenie: użytek domowy (2 lata gwarancji) i półkomercyjny (rok gwarancji)  Platforma JRNY wykorzystuje nienaturalną inteligencję do tworzenia praktycznie nieskończonej liczby spersonalizowanych treningów w oparciu o wstępną ocenę skuteczności, która uczy się i dostosowuje w miarę postępów użytkownika. Koniec ze zgadywaniem i realizowaniem standardowych ćwiczeń! Z JRNY masz gwarancję, że Twój trening za każdym razem będzie sprawny i satysfakcjonujący. Platforma JRNY oferuje jednostkowe treningi audio, treningi prowadzone poprzez trenera oraz integrację z innymi aplikacjami fitness. Na sprzęcie z dotykowym ekranem masz także dostęp do własnych subskrypcji Netflix czy Amazon Prime Video.


  Użytkownicy JRNY mogą teraz wykonywać treningi także bez wykorzystania sprzętu fitness. W zakładce „Whole body znajdują się treningi wideo oferujące jogę, ćwiczenia siłowe i ogólnorozwojowe, rozciąganie oraz pilates.


  DYNAMICZNY COACHING

  JRNY mówi bezpośrednio do Ciebie i motywuje Cię do dalszej pracy, i formuje spersonalizowane treningi na podstawie Twojej historii treningów. Ich celem jest pomoc w spalaniu jak największej liczby kalorii i poprawie kondycji, przy jednoczesnym poszanowaniu Twoich możliwości. Dostosowując trudność (docelową prędkość spalania) i długość (czas) każdego treningu, JRNY może zapewnić dostosowany program, który jest wspaniały dla Ciebie.

  MOTION TRACKING

  Developerzy aplikacji JRNY wzbogacili ją o funkcję śledzenia ruchu, która proponuje spersonalizowane wskazówki, liczenie powtórzeń i zindywidualizowane zalecenia dotyczące treningu, a wszystko to na Twoim tablecie. W czasie swego treningu będziesz otrzymywać na bieżąco wskazówki, jak dopasować ruch w danym momencie. JRNY® z funkcją Motion Tracking zlicza ponadto powtórzenia, zapisuje rzeczywistą wagę i uwzględnia te informacje w zaleceniach dotyczących następnego treningu.

  Pamiętaj,w trakcie realizowania ćwiczeń kluczowa jest właściwa technika. W treningu nie chodzi tylko o aktywność. Kiedy ćwiczysz, musisz wykonywać każdy ruch poprawnie, żeby zmaksymalizować swoje wyniki, jednocześnie minimalizując ryzyko kontuzji. JRNY z funkcją Motion Tracking pomaga osiągnąć oba te cele

  indywidualnE TRENINGI

  Na podstawie wyników Twojej osobistej oceny sprawności JRNY proponuje Ci treningi dobrane specjalnie do Twojego poziomu kondycji. Według Bowflex jest to osiągalne przez „złożony algorytm oparty na Twojej wcześniejszej historii spalania kalorii”. JRNY mierzy liczbę spalonych kalorii i prędkość ich spalania, a następnie wykorzystuje te informacje do tworzenia treningów dostosowanych do poziomu wydajności każdego użytkownika.  ĆWICZENIA video Z TRENERAMI

  JRNY oferuje bibliotekę instruktażowych filmów video prowadzonych poprzez trenerów.

  EXPLORE THE WORLD

  Explore the World™ zezwala na wirtualne treningi w przeróżnych miejscach na świecie. Bez względu na pogodę, na swym sprzęcie możesz biec lub jechać tam, gdzie tylko sobie wymarzysz. Aplikacja automatycznie dostosowuje się w czasie rzeczywistym do prędkości maszyn Bowflex, Schwinn Fitness i Nautilus, które mają połączenie Bluetooth®.

  Przebiegnij 5 km poprzez malowniczą japońską wieś, 10 km przez Highlands, wystartuj w maratonie po ulicach Londynu lub Pragi i sporo innych. Podejmij wyzwanie trenowania na całym świecie. Ponadto Explore the World™ zezwala na Ci śledzenie czasu, odległości, prędkości, kalorii i tętna, pomagając utrzymać się na szczycie formy i świętować sukcesy, udoskonalając swoje wyniki na trasach. Poznaj świat już dziś!

  Użytkownicy premium aplikacji JRNY, posiadający sprzęt z dotykowym ekranem, nie muszą wykupować subskrypcji Explore the World™, ponieważ posiadają bezpłatny dostęp do wszelkich tras. Korzystając z Explore the World™ z poziomu JRNY, masz dodatkowy dostęp do programów treningowych, obszerniejszej ilości danych a także trenera, który prowadzi Cię przez trening.  NETFLIX
  Oglądaj swój ulubiony program podczas treningu. Podczas oglądania na dole ekranu wyświetlone będą bieżące dane dotyczące Twoich ćwiczeń. Subskrypcja Netflix nie jest zawarta w JRNY.
  Uwaga: ta opcja jest przystępna jedynie w sprzętach z ekranem dotykowym. Nie ma jej w aplikacji na telefonie lub tablecie.

  Aplikacja JRNY™ jest kompatybilna z urządzeniami Apple z systemem iOS 12.0 lub nowszym i większością sprzętów z systemem Android w wersji 6.0 albo nowszej. Aplikacja synchronizuje informacje treningowe w czasie rzeczywistym.

  Po założeniu konta użytkownik dostaje 2 miesiące członkostwa Premium za darmo.


  Zwift to ewidentnie najpopularniejsza platforma do treningu wśród rowerzystów. Wirtualne drogi Watopii zostały po raz pierwszy uruchomione w 2014 roku i zgromadziły ponad 1,1 miliona subskrybentów. To co naprawdę powoduje, że ​​Zwift odniósł sukces, to ogromna społeczność, tym samym codzienne i cotygodniowe wydarzenia.

  za pomocą Zwift możesz nie tylko się ścigać, ale także brać udział w przejażdżkach grupowych 24/7/365. Mile widziani są kolarze na każdym poziomie innowacyjnia, a każda kategoria jest określana przez FTP w watach na kilogram (w / kg). Te wyścigi i przejażdżki grupowe każdego dnia przyciągają tysiące chętnych z całego świata. Zawodowi kolarze i celebryci organizują choćby własne przejażdżki grupowe i treningi - jednym z ostatnich wydarzeń był L’Etape du Tour, który przyciągnął setki tysięcy kolarzy w trakcie wirtualnego Tour de France.

  W Zwift każdy sportowiec ma swego własnego, dostosowywanego awatara, który kręci się po drogach Watopii. Możesz wybrać swój awatar, jego strój, kask, rękawiczki, buty, rower i koła - niemało z nich jest dostępnych dopiero po osiągnięciu określonego poziomu. Mówiąc o stopniach, zaczynasz od 1 w Zwift i gromadzisz punkty awansu (XP), pokonując więcej kilometrów, zdobywając odznaki tras i wspinając się na jedne z największych szczytów w wirtualnych światach.

  Platforma ma dodatkowo ogromną bibliotekę treningów i planów treningowych. Podobnie jak w sytuacji wyścigów i przejażdżek grupowych, przystępne są też treningi grupowe. Możesz także trenować razem ze znajomymi i jeździć na rowerze albo biegać z nimi w czasie rzeczywistym, łącząc się z aplikacjami innych firm, takimi jak Strava albo Garmin Connect.
  UWAGA! Film jest materiałem poglądowym. Prezentowany w nim sprzęt może nieznacznie różnić się od oferowanego do sprzedaży. Szczegółowa specyfikacja sprzętu znajduje się powyżej.Podsumowanie, czyli jaki stacjonarny rower poziomy Schwinn najlepszy?


Najlepsze rowery poziome Schwinn w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze rowery poziome Schwinn w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Najlepsze rowery poziome – Zestawienie kwiecień 2024

Jeżeli żadna z powyższych propozycji treningowych rowerów poziomych Schwinn nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie dobrych stacjonarnych rowerów poziomych do treningu fitness.


Powiązania tematyczne:

 • jaki stacjonarny rower poziomy Schwinn opinie i efekty,
 • dobre rowery poziome Schwinn cena,
 • ranking treningowych rowerów poziomych Schwinn,
 • stacjonarny rower poziomy Schwinn jaki najlepszy.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o rowerach poziomych Schwinn

#1 Gdzie szukać opinii o rowerach poziomych Schwinn?

Aktualnie zaprezentowane informacje o rowerach poziomych Schwinn odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie użytkowników.

#2 Jaki stacjonarny rower poziomy Schwinn najlepszy? Który wybrać?

Poszukując informacji o dobrych rowerach poziomych Schwinn warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z poziomymi rowerami Schwinn do stacjonarnego treningu fitness do domu, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie rowery poziome Schwinn są najchętniej polecane?

Nasze zestawienia z poziomymi rowerami Schwinn do stacjonarnego treningu fitness zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach rowery poziome Schwinn to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *