FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking słuchawek do biegania Xiaomi. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Słuchawki do biegania / Ranking słuchawek do biegania Xiaomi


Opracowane poniżej zestawienia są aktualne marzec 2023 i zawierają rankingi m.in.:

 • naszych TOP10 najchętniej wybieranych słuchawek do biegania Xiaomi,
 • naszych TOP5 często wybieranych słuchawek do biegania.

Jakie słuchawki do biegania Xiaomi najlepiej wybrać? Ranking marzec 2023

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane słuchawki do biegania Xiaomi, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking słuchawek do biegania Xiaomi, wraz z opisem modelu, aktualizujemy na bieżąco.

☆ Xiaomi Redmi Buds 3 ☆

Xiaomi Redmi Buds 3 Najniższa Cena Online

☆ Xiaomi Redmi Buds 3 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Xiaomi
 • Nazwa produktu: Xiaomi Redmi Buds 3
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 11
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Słuchawki bezprzewodowe Redmi Buds 3, białe Poczuj rytm, zapomnij o hałasie Słuchawki douszne z aktywną redukcją szumów, które wykraczają poza zwykłe tłumienie hałasu. Zachowując flagowe funkcje eliminacji zakłóceń, są one jeszcze perfekcyjne pod względem jakości dźwięku.

  starczy zamknąć oczy i wsłuchać się. Flagowy poziom hybrydowej redukcji szumów Konieczność rewelacyjnych doświadczeń z aktywną redukcją szumów. Mikrofony typu feedback i feed-forward oraz mikrofony do rozmów, współpracują ze sobą, żeby zapewnić stałą redukcję szumów w każdej sytuacji.

  eliminowanie niechcianego hałasu o natężeniu do 40dB Szerokopasmowa aktywna redukcja hałasu. Poziom tłumienia hałasu do 40dB, redukujący hałas z otoczenia nawet o 99%. Równocześnie w hałaśliwym otoczeniu zewnętrznym, jak i w pociągu podziemnym, zostań w swym własnym świecie bez zakłóceń.

  przystępność 3 trybów służących tłumieniu szumów Spełnią Twoje oryginalne wymogi w zakresie redukcji hałasu. Wybierz odpowiedni tryb w odpowiedzi na przeróżne poziomy hałasu otoczenia, by zapobiec nadmiernemu naciskowi na uszy i rozszerzyć komfort korzystania z funkcji redukcji hałasu do maksimum.

  Wybierz tryb stabilny gdy jesteś w kawiarni albo parku, wybierz tryb lekki w biurze albo bibliotece albo wybierz tryb głęboki w metrze lub na lotnisku. Warstwowe przefiltrowanie głosu i wyraźniejsze rozmowy Potrójny mikrofon z redukcją szumów otoczenia zapewniający czyste rozmowy.

  Mikrofony ze sprzężeniem zwrotnym i mikrofon do rozmów współpracują ze sobą w celu skrupulatnej eliminacji szumów otoczenia i zachowania głosu dzięki algorytmowi eliminacji szumów połączeń za pomocą modelu sieci neuronowej.

  umożliwia to prowadzenie wyraźnych rozmów nawet w głośnym otoczeniu. Swobodna rozmowa w trakcie noszenia słuchawek dzięki trybom podwójnej krystaliczności. W trybie przezroczystości słuchaj muzyki, słysząc jednocześnie dźwięki otoczenia.

  Przełączenie do trybu zwiększonej głośności mowy zezwala na prowadzenie swobodnych rozmów nawet przy założonych słuchawkach. Przenieś doznania słuchowe na zupełnie nowy poziom dzięki jakości dźwięku HiFi wyjątkowa jakość dźwięku pomimo skupiania się na redukcji szumów.

  Dzięki progresywnemu przetwornikowi dynamicznemu z podwójnym magnesem każdy komponent przeszedł rygorystyczny test; na dodatek, dzięki mistrzowskiej krzywej strojenia Xiaomi HRTF, dźwięki można przywrócić do ich oryginalnego brzmienia.

  Wierne odtworzenie każdego szczegółu Dynamiczny przetwornik z podwójnym magnesem odzwierciedla subtelne szczegóły dźwięków. Całkowite zniekształcenia harmoniczne 0,07%. Membrana o wysokiej sztywności redukuje drgania przy wysokich częstotliwościach.

  Wysokie tony są różne, wyraźne i czyste. Japońska cewka Daikoku CCAW obejmuje wysokie, średnie i niskie częstotliwości. Jest ultralekka i wyjątkowo czuła. Podwójne magnesy N52 są wysoce magnetyczne i dynamiczne, co ogranicza poziom zniekształceń dźwięku z słuchawek.

  precyzyjna kontrola dynamiki przy niskich częstotliwościach Oddzielna wnęka tylna w naturalny sposób formuje obszar bez zakłóceń i gwarantuje czułość dynamicznej jednostki sterującej. Znaczny otwór wentylacyjny z metalowej siatki elastycznie reguluje ciśnienie powietrza we wnętrzu wnęki, zniżając straty spowodowane drganiami dynamicznego układu membran.

  mistrzowskie strojenie HRTF Umiarkowane tony niskie zapewniają naturalne wrażenia przy niskich częstotliwościach, wciągające i bogate w basy. Wyraźne tony wysokie zachowują więcej szczegółów przy wyższych częstotliwościach, przy jednoczesnym wygładzeniu sybilantów w celu poprawy transparentności, gwarantując idealną muzykę i bogaty dźwięk.

  fachowe tunery z laboratorium dźwięku Xiaomi delikatnie kalibrują krzywą odpowiedzi częstotliwości w oparciu o fizyczną akustykę i psychoakustykę. Zakładając słuchawki, czujesz się jak w studiu, gdzie czysty i wciągający dźwięk dociera bezpośrednio do bębenków usznych.

  poręczna budowa Czuj się komfortowo choćby po wielu godzinach stosowania. Lekki korpus o masie 4,6g, wielopunktowo dopracowana kompozycja. Zoptymalizowana struktura z zachodzącymi na siebie środkami ciężkości formuje staranny, zrównoważony trójkąt wokół tragusa, antitragusa i małżowiny usznej.

  zapewnia większy komfort wykorzystywania słuchawek dousznych. Sterowanie dotykiem Uszczypnięcie, podobnie jak w sytuacji przycisku fizycznego, produktywnie zapobiega przypadkowej komendzie lub opóźnieniu. Po uszczypnięciu można uzyskać precyzyjną reakcję, aby prosto przełączać tryby, wstrzymywać odtwarzanie muzyki albo wybierać inne funkcje.

  niezwykle długi czas pracy baterii i ładowanie bezprzewodowe Do 7 godzin żywotności baterii przy pojedynczym ładowaniu (z wyłączonym ANC). Do 32 godzin użytkowania w połączeniu z etui ładującym (z wyłączonym ANC).

  Etui do ładowania obsługuje protokół ładowania bezprzewodowego QI, kompatybilny z rozmaitymi ładowarkami. Dane o produkcie Przeznaczenie Muzyka Telefonia komórkowa budowa Douszne Technologie Hands-free Redukcja szumów Komunikacja bezprzewodowa Bluetooth Złącza 1 x USB (Type C) Dźwięk Stereo Kontrola dźwięku Odbieranie/Wyciszanie połączenia Funkcje bluetooth SPP (Serial Port Profile) A2DP (Transmisja stereo) AVRCP (Sterowanie bezprzewodowe) HFP (Hands-Free Profile) Impedancja 32 $32 Mikrofon Tak Zasięg 10 m kolor Biały Akcesoria w pakiecie Słuchawki Etui ładujące 3 pary silikonowych nakładek na słuchawki (w tym 1 para fabrycznie zainstalowana na słuchawkach) kabel USB-C do zasilania etui ładującego Instrukcja obsługi Pozostałe atrybuty mistrzowskie strojenie HRTF likwidowanie niepożądanego hałasu do 40dB mobilna i bezprzewodowa budowa Japońska cewka Daikoku CCAW Podwójne magnesy N52 Klasa wytrzymałości IP55 Jakość dźwięku Hi-Fi Sterowanie dotykiem Możliwość ładowania etui bezprzewodowo QI


☆ Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2 ☆

Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2 Najniższa Cena Online

☆ Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Xiaomi
 • Nazwa produktu: Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 4
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  Słuchawki Mi True Wireless Earbuds Basic 2

  TWSEJ061LS

  Rozkoszuj się wysokiej jakości muzyką i rozmowami, w pełni uwalniając się od kabli z słuchawkami Mi True Wireless Earbuds Basic 2. Ich 7.2 mm membrany i zaawansowany procesor DSP perfekcyjny dźwięk.

  automatyczne parowanie

  Bluetooth 5.0

  Ważą zaledwie 4.1g

  12godzin na baterii

  Podwójna kontrola

  Asystent głosowy

  Słuchawki AirDots 2 to bezprzewodowe, dokanałowe rozwiązanie, idealne dla zwolenników słuchania muzyki czy długich telefonicznych rozmów. Xiaomi Air 2 sprawdzą się wszędzie tam, gdzie przeszkadza zbędne okablowanie, czyli w podróży lub w drodze do szkoły, w pracy w trakcie rozmów z współpracownikami czy klientami oraz w trakcie ćwiczeń w domu albo na siłowni.

  Słuchawki AirDots 2 są kompatybilne z systemami Android mającymi funkcję Bluetooth. Xiaomi Air 2 zaopatrzone są w szereg zróżnicowanych atrybuty, które w wyniku czego przekładają się na maksymalną funkcjonalność i skuteczność. Wyjątkowo łatwą i intuicyjną obsługę zapewniają takie funkcje, jak między innymi automatyczne łączenie ze smartphonem czy tabletem. Zaprojektowane są w taki sposób,idealnie złączyć się do ucha użytkownika. Nieduży rozmiar i lekkość słuchawek AirDots 2 powoduje, że ich stosowanie i przechowywanie jest bezproblemowe. A możliwość poproszenia asystenta o odtworzenie ulubionej piosenki, wykonanie połączenia czy wysłanie wiadomości to gwarancja komfortu i wygody wykorzystywania.

  Maksymalny zasięg słuchawek AirDots 2 wynosi 10 m, dlatego również użytkownicy nie muszą martwić się o ciągłe noszenie ze sobą telefonu czy innego sparowanego ze słuchawkami urządzenia. W pełni naładowana bateria wystarcza na 4 godziny nieustannego słuchania muzyki i rozmów. Wraz ze słuchawkami Xiaomi Air 2, użytkownicy otrzymują pojemnik, który pełni funkcję przechowywania, power banku i ładowarki jednocześnie. Dzięki temu można wydłużyć czas stosowania słuchawek do 12 h.

  A co z dźwiękiem? progresywne systemy i progresywne technologie słuchawek AirDots 2 gwarantują wysokiej jakości połączenia telefoniczne i wyjątkowo czyste, jednostajne dźwięki. Redukcja szumów środowiskowych zezwala na bezproblemowe odbieranie połączeń i prowadzenie konwersacji niezależnie od miejsca, w którym znajduje się właśnie użytkownik. A sama kompozycja słuchawek Xiaomi Air 2 i wyposażenie ich w specjalnie zaprojektowany konwerter oddaje doskonałą jakość dźwięków - głęboką, mocną i szczegółową.

  Prosta i intuicyjna łączność

  Łączność ze smartfonem trwa zaledwie chwilę, a po sparowaniu słuchawki samoczynnie będą łączyć się z telefonem, gdy znajdą się w jego pobliżu. Jeśli zostaną rozłączone, spróbują się zintegrować automatycznie w przeciągu trzydziestu minut. W tym czasie, bez interakcji, wejdą w tryb uśpienia, aby oszczędzać energię.

  stabilne połączenie i płynna transmisja danych

  przezroczysta czystość strumieniowania muzyki to nie tylko zasługa postępowego interfejsu Bluetooth 5.0. To w dodatku zasługa progresywnej technice audio, zawartej w minimalistycznej konstrukcji słuchawek. Możesz radować się nisko schodzącym basem i idealnym dźwiękiem przy zadowalającej głośności, pozbawionym opóźnień.

  Wysoka jakość dźwięku poprzez cały dzień

  Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2 posiadają 7.2-milimetrowe przetworniki, które szczególnie prawidłowe odwzorowanie pełnego pasma dźwięku. Dzięki zaimplementowaniu technice redukcji szumów DSP, zarówno muzyka, jak i rozmowy telefoniczne pozbawione są zakłóceń.

  komfortowe wykorzystywanie

  Każdy użytkownik będzie chwalił wygodę wykorzystywania słuchawek od Xiaomi. Wyśmienicie dostosowują się one do kształtu uszu, dzięki silikonowym nakładkom. Są szczególnie lekkie, ponieważ każda z nich waży zaledwie 4,1 gram, dzięki czemu wielogodzinne słuchanie muzyki nie będzie uciążliwe. Pewnie leżą w uszach, gwarantując pełne przypasowanie.

  Muzyka bez przerwy

  Słuchawki mogą działać choćby 4 godziny, bez konieczności doładowania. To zasługa wytrzymałych baterii, których czas działania w dodatku wydłużysz, przechowując słuchawki w załączonym etui. W istocie jest ono power bankiem uzupełniającym energię słuchawek gdy z nich nie korzystasz. W konsekwencji oznacza to choćby 12 godzin słuchania muzyki, bez konieczności pełnego naładowania zestawu.

  Porozmawiaj ze swoim asystentem

  Poproś o odtwarzanie ulubionej muzyki, wybieranie i odbieranie połączeń, odpowiadanie na wiadomości, sprawdzanie prognozy pogody, przypominanie o terminach, urodzinach, rocznicach i terminach płacenia rachunków.

  Słuchawki bezprzewodowe Airdots 2

  Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2 to najnowsza generacja słuchawek bezprzewodowych Redmi AirDots. Słuchawki korzystają z najnowszego standardu Bluetooth 5.0, który gwarantuje szybsze, bardziej zrównoważone połączenie, zezwalając na rozmawianie i słuchanie muzyki bez opóźnień i przerw. Ponadto w porównaniu z poprzednimi wersjami AirDots, słuchawki optymalizują metodę połączenia lewej i prawej słuchawki, co daje możliwość korzystania ze słuchawek razem albo w trybie mono. Bateria wystarcza na 4 godziny na jednym ładowaniu, a w wraz z etui ładującym słuchawki zapewniają do 12 godzin ciągłego słuchania.

  Komunikacja bez zakłóceń

  Główną aktualizacją Redmi AirDots 2 względem poprzedników jest użycie nowej technice redukcja szumów środowiskowych w celu poprawy jakości połączeń telefonicznych. Słuchawki odfiltrowują obcy hałas, dzięki czemu możesz odbierać połączenia w dowolnym miejscu - na ulicy, w sklepie lub w centrum handlowym.

  zniewalająco czysty dźwięk

  kompozycja słuchawek i specjalnie zaprojektowany konwerter audio 7,2mm jest zoptymalizowany pod kątem precyzyjniejszego odtwarzania średnich i niskich częstotliwości. Cyfrowy procesor DSP odpowiada za przetworzenie sygnału audio, sprawia to iż dźwięk słuchawek jest głębszy, mocniejszy i bardziej szczegółowy.

  Kompaktowa budowa

  Kompaktowe Xiaomi Redmi Airdots 2 zostały zaprojektowane tak, aby Twoja ulubiona muzyka mogła Ci towarzyszyć wszędzie. Każda słuchawka waży zaledwie 4,1 grama i dokładnie dostosowuję się do krzywizny ludzkiego ucha. Na dodatek nauszniki o rozmaitych wymiarach (S / M / L) zapewniają bezpieczne i wygodne dopasowani, dzięki temu słuchawki nie wypadają choćby podczas aktywnego tryby życia.

  Bateria na cały dzień

  Do zestawu dołączona jest stacja ładująca do bezpiecznego przechowywania i bezprzewodowego ładowania poszczególnych słuchawek, co zapewnia niezwykłą prostotę i wygodę. objętość akumulatora w stacji dokującej to 300 mAh, wystarcza do naładowania słuchawek, które maja pojemność 40 mAh, ogólne czas odsłuchu zostaje wydłużony do 12 godzin.

  Uwagi:

  1. Rzeczywista żywotność baterii może różnić się w zależności od intensywności wykorzystywania i modelu telefonu.

  2. Żywotność baterii była testowana poprzez NTEK Testing Technology Co., Ltd; numer raportu: NTC1901306SV00.

  3. Mi True Wireless Earbuds Basic mogą integrować się ze smartfonami z Bluetooth i urządzeniami obsługującymi odtwarzanie poprzez Bluetooth.

  4. Żeby korzystać z funkcji asystenta głosowego, smartfon musi obsługiwać asystenta głosowego i musi być odblokowany.

  5. Waga pojedynczej słuchawki wynosi około 4.1g, a ciężar właściwy może się nieznacznie różnić.

  6. Końcówki występują w trzech wymiarach (S, M, L), zapewniając wygodne dopasowanie do wszystkich wymiarów uszu.

  7. Raport z testu wodoodporności pochodzi od NTEK Testing Technology Co., Ltd; numer raportu: NTC1903187SV00.

  typ produktu

  Słuchawki bezprzewodowe

  wariant słuchawek

  Dokanałowe

  Funkcje

  Przycisk wielofunkcyjny

  samoczynne włączanie i parowanie

  samoczynne wyłączanie po 5 min bezczynności

  Wyświetlanie stanu baterii z poziomu smartfona

  Tryb gry o niskim opóźnieniu - po 3 krotnym kliknięciu przycisku

  Tryb jednoczesnego połączenia obu słuchawek do telefonu

  Kompatybilność

  Android

  iOS

  Łączność

  Bluetooth 5.0

  Protokoły

  HFP/A2DP/HSP/AVRCP

  Zasięg

  do 10 m

  zaimplementowany mikrofon

  Tak

  Pasmo przenoszenia

  20 ~ 20 000 Hz

  objętość baterii

  Pojedyncza słuchawka: 40 mAh

  Opakowanie: 300 mAh

  Czas pracy na baterii

  do 4 h

  do 150 h (w gotowości)

  Czas ładowania

  Słuchawki: do 1,5 h

  Opakowanie: do 2 h

  Kolor

  czarny

  wymiary

  Pojedyncza słuchawka: 26,65 × 16,4 × 21,6 mm

  Opakowanie: 62 × 40 × 27,2 mm

  Waga

  4,1 g (pojedyncza słuchawka)

  43,6 g z opakowaniem

  Klasa ochrony

  Słuchawki: IPX4

  uzupełniające informacje

  Bezpieczne i komfortowe dopasowanie

  przenośna i bezprzewodowa budowa

  pakiet

  Słuchawki

  Opakowanie ładujące

  Silikonowe wkładki douszne (S,M,L)

  Instrukcja obsługi


☆ Słuchawki dokanałowe XIAOMI Redmi Buds 3 Pro Czarny ☆

Słuchawki dokanałowe XIAOMI Redmi Buds 3 Pro Czarny Najniższa Cena Online

☆ Słuchawki dokanałowe XIAOMI Redmi Buds 3 Pro Czarny - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Xiaomi
 • Nazwa produktu: Słuchawki dokanałowe XIAOMI Redmi Buds 3 Pro Czarny
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 4
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Redmi Buds 3 Pro

  Czarne

  Dźwięk, którego chcesz

  35dB Inteligentna redukcja szumów* | Łączność z dwoma urządzeniami | Ładowanie bezprzewodowe | Żywotność baterii 28h

  *Tylko telefony komórkowe Xiaomi, Redmi są przypasowane do adaptacyjnej funkcji redukcji szumów AI. Kompatybilne modele będą publikowane sukcesywnie. Ze względu na użycie tej funkcji użytkownicy muszą zaktualizować system operacyjny telefonu do najnowszej wersji MIUI.

  Aktywna redukcja szumów 35dB

  przystępne 3 ustawienia do regulacji*

  prędkie ładowanie

  Używaj do trzech godzin po ładowaniu poprzez dziesięć minut

  Inteligentna łączność z dwoma urządzeniami

  Kompatybilny z wieloma systemami

  Ładowanie bezprzewodowe

  Ładowanie zaczyna się, gdy etui odszuka się w zasięgu

  Ocena sceny AI

  dopasowuje głębokość adaptacyjnej redukcji szumów*

  Tryb podwójnej przejrzystości

  Pozwala swobodnie rozmawiać podczas noszenia wkładek dousznych*

  9mm kompozytowa wibracyjna cewka membranowa

  Dostrojony przez wewnętrzne laboratorium dźwiękowe Xiaomi

  Używaj do 28 godzin z etui ładującym

  Żywotność baterii do 6 godzin na jednym ładowaniu

  *Tylko telefony Xiaomi i Redmi obsługują 3 tryby regulacji. Dopasowane modele będą wydawane partiami i będą wymagały aktualizacji do najnowszej wersji MIUI.

  Flagowa hybrydowa aktywna redukcja szumów


  Głęboka redukcja szumów 35dB * Pozwala radować się światem z mniejszym hałasem w tle


  Wkładki douszne wykorzystują podwójną technologię aktywnej redukcji szumów z mikrofonami sprzężenia zwrotnego i sprzężenia do przodu. Sprawnie tłumią hałas otoczenia i redukują nadmierny hałas w przewodzie słuchowym. Redukcja szumów może sięgać nawet 35 dB*.


  *Wyciszanie szumów jest możliwe dzięki technologii aktywnej redukcji szumów. Obsługuje maksymalną głębokość redukcji szumów 35dB, co może ograniczyć hałas tła choćby o 98%. Dane testowe są dostarczane poprzez Narodowy Instytut Metrologii w Chinach. Rzeczywiste wyniki mogą się różnić w zależności od rozmiaru uszu użytkownika, wybranych patyczków, struktury kanału słuchowego, sposobu noszenia wkładek dousznych, tego, czy użytkownik żuje, czy ćwiczy itp.

  Głęboka redukcja szumów

  Metro, samolot

  podczas podróży metrem lub samolotem produktywnie tłumi ryk silnika i inne wibracje w środku samochodu/kabiny, dzięki czemu podróż jest cicha i komfortowa

  stabilna redukcja szumów


  Kawiarnie, parki


  Odpoczywając w kawiarni sprawnie wycisza dźwięki otoczenia, pozwalając cieszyć się spokojnym popołudniem

  Redukcja szumów świetlnych

  Biblioteki, biura


  W stosunkowo cichych środowiskach, takich jak biblioteki i biura, wycisza dźwięki otoczenia, pozwalając Ci cieszyć się czasem

  Adaptacyjna redukcja szumów*


  Ocena sceny AI lepiej zna twoje uszy


  Algorytm AI ocenia scenę na podstawie poziomu hałasu otoczenia i nawyków użytkowania. Dopasuj głębokość redukcji szumów dla zróżnicowanych środowisk.


  *Tylko telefony komórkowe Xiaomi, Redmi są przypasowane do adaptacyjnej funkcji redukcji szumów AI. Kompatybilne modele będą publikowane sukcesywnie. Ze względu na zastosowanie tej funkcji użytkownicy muszą zaktualizować system operacyjny telefonu do najnowszej wersji MIUI.
  * Adaptacyjna funkcja redukcji szumów: podłącz wkładki douszne i noś je na lewym i prawym uchu. W ustawieniach MIUI przejdź do trybu redukcji szumów i ręcznie wybierz tryb adaptacyjny pod nim w aplikacji.

  Redukcja szumów z trzema mikrofonami Może być wyraźnie słyszalna w hałaśliwym otoczeniu


  Trzy mikrofony, wraz z algorytmem redukcji szumów wywołanych przez model sieci neuronowej, mogą dokładnie odbierać głosy ludzi, sprawnie redukując odgłosy otoczenia. Pozwala to na prowadzenie wyraźnych rozmów bez zakłóceń w hałaśliwym otoczeniu.

  Tryb podwójnej przezroczystości* Usłysz dźwięki otoczenia bez konieczności wyjmowania wkładek dousznych


  Gdy włączony jest tryb krystaliczności, nadal możesz słyszeć dźwięki otoczenia bez konieczności wyjmowania wkładek dousznych. Przełącz, żeby wzmocnić tryb głosu, by uzyskać wyraźniejszy ludzki głos. Możesz prowadzić luźną rozmowę ze swoim przyjacielem z założonymi słuchawkami.

  transparentność


  Wzmocnij głos


  *Domyślnym ustawieniem jest tryb transparentności. Możesz wybrać opcję „Ulepsz tryb głosowy" w trafnej wersji MIUI trafnego modelu.

  9 mm kompozytowa wibrująca cewka membranowa Odzyskuje więcej szczegółów dźwięku


  9 mm kompozytowa wibrująca cewka membranowa gwarantuje nieprzeciętne wrażenia słuchowe. Po dostrojeniu poprzez profesjonalistę z wewnętrznego laboratorium dźwiękowego Xiaomi, wysoki dźwięk jest czysty i nie zniekształcony, w trakcie gdy niski dźwięk jest bogaty i czysty z bardziej wyrafinowaną jakością dźwięku.

  wyjątkowo długi czas pracy na baterii do 28 godzin* Nadal ciesz się muzyką


  Dzięki wbudowanemu chipowi o niskim poborze mocy słuchawki douszne mogą działać do 6 godzin* na jednym ładowaniu. Dzięki etui ładującemu słuchawki douszne mogą działać do 28 godzin*. W ten sposób możesz radować się muzyką poprzez dużo godzin.  *Warunki testu żywotności baterii: Poziom naładowania baterii wkładek dousznych wynosi 100%, głośność wkładek dousznych jest ustawiona na 50%, tryb kodowania Bluetooth to AAC, a funkcja ANC i tryb przejrzystości są wyłączone przez ustawienie MIUI. Składnik testowy: kompletnie rozładuj baterię Redmi Buds 3 Pro w trakcie odtwarzania dźwięku, aż jedna z wkładek dousznych przestanie grać. Rzeczywiste godziny wykorzystywania mogą się różnić w zależności od warunków użytkowania, poziomu naładowania i czynników środowiskowych.

  Obsługuje szybkie ładowanie

  Obsługuje ładowanie bezprzewodowe


  Dzięki szybkiemu ładowaniu słuchawki mogą ładować się przez zaledwie 10 minut, a następnie zezwalają na słuchanie muzyki do 3 godzin. Jeśli bateria się wyczerpuje, zrób krótką przerwę i pozwól jej się włączyć. Etui ładujące obsługuje też ładowanie bezprzewodowe Qi, dzięki temu ładowanie jest wyjątkowo komfortowe.


  Odtwarzanie muzyki do 3 godzin


  Ładowanie przez 10 minut


  *Bezprzewodowa podstawa ładująca pokazana na zdjęciu nie jest zawarta w pakiecie i należy ją zakupić osobno.
  *Ładowanie bezprzewodowe: Centrum ładowania bezprzewodowego znajduje się około 8 mm tuż nad logo Redmi z tyłu pudełka na słuchawki. Środek musi być wyrównany ze środkiem ładowarki bezprzewodowej w celu naładowania. Jeśli lampka ładowania świeci, oznacza to, iż ładowanie bezprzewodowe działa korzystnie.

  Możliwość połączenia z dwoma urządzeniami jednocześnie Inteligentne przełączanie pomiędzy rozrywką a pracą


  Ten sam pakiet wkładek dousznych można równocześnie podłączyć do dwóch maszyn na różnych platformach, takich jak Android, iOS i Windows, co pozwala z łatwością przełączać się między rozrywką a pracą. Można sparować z Bluetooth, otwierając pudełko z wkładkami dousznymi w pobliżu telefonu* albo prędko klikając wyskakujące okienko*, które pozwala na korzystanie z nowej metody prędkiego połączenia.


  *Funkcja łączności dwóch maszyn jest domyślnie włączona. W przypadku niektórych aplikacji multimedialnych innych firm dźwięk może być odtwarzany przez głośnik albo przełączanie może się nie powieść podczas przełączania między operacjami. Jeśli zdecydujesz się wyłączyć tę funkcję, połącz się z telefonami komórkowymi Xiaomi,Redmi i zaktualizuj system operacyjny telefonu do najnowszej wersji MIUI. Kompatybilne modele będą publikowane sukcesywnie.
  *Musisz zaktualizować system operacyjny telefonu do najnowszej zrównoważonej wersji,szybko sparować przy pomocy wyskakującego okienka. Kompatybilne modele są testowane i wkrótce zostaną ukończone.

  Dotknij dwukrotnie, aby odebrać połączenie

  Dotknij tylnej części wkładek dousznych, aby sterować, w tym przełączać tryby, wstrzymywać muzykę i odtwarzać itp. Obsługuje ponadto funkcję budzenia przy pomocy głosu.

  Dotknij dwukrotnie
  Odbierz/zatrzymaj połączenie Odtwarzanie muzyki/pauza
  Naciśnij i przytrzymaj dowolną słuchawkę
  Redukcja szumów / klarowność Tryb przełączania
  Dotknij trzy razy
  Przejdź do następnego utworu Rozłącz połączenie

  *Funkcja sterowania głosowego budzenia musi być ustawiona w optymalnej wersji MIUI adekwatnego modelu. *Może również działać za pomocą gestów, które można ustawić w optymalnej wersji MIUI stosownego modelu.

  Wykrywanie douszne


  Muzyka może być samoczynnie wstrzymywana po wyjęciu wkładek dousznych. Odtwarzanie muzyki można wznowić po ich ponownym włączeniu.

  Wodoodporność IPX4*


  Wszechstronna wytrzymałość na zachlapanie, broniąca użytkowników przed potem i zachlapaniem.


  *Test wodoodporności IPX4. Zgodnie z normą GB/T 4208-2017 Enclosure Protection Rating (Kod IP) przeszła test przeprowadzony poprzez Instytut Nadzoru i Kontroli Jakości Produktów w Suzhou. Raport z badań nr. To WPHE210546.

  Wynik testu wykazał, że jest zgodny z normą GB/T 4208-2017.


  przystępność wielu silikonowych końcówek dousznych


  proponuje trzy rozmiary wkładek dousznych, w tym obfite, przeciętne i niewielkie według uznania użytkownika, gwarantując komfortowojsze wykorzystywanie.

  Znajdź swoje słuchawki


  W zasięgu łączności Bluetooth możesz zlokalizować słuchawki douszne przy pomocy dźwięku.

  marka
  Xiaomi


  Model
  TWSEJ01ZM


  Wersja
  Redmi Buds 3 Pro


  budowa słuchawek
  Douszne


  Impedancja
  32Ω


  Zasięg
  ok. 10m


  zaimplementowany mikrofon
  Tak


  Łączność
  Bluetooth 5.2


  Czas pracy na baterii
  Słuchawki - 6h
  Baza - 28h


  Czas ładowania
  Baza: ok. 2.5h (przez kabel ładujący)
  Wsparcie bezprzewodowego ładowania 5W lub wyższe


  rodzaj baterii
  Litowo-polimerowy


  Złącze
  USB-C


  objętość baterii
  Każda słuchawka - 35mAh/0.13Wh
  Etui ładujące - 470mAh/1.78Wh


  dopełniające dane
  Stopień ochrony: IPX4


  załączone akcesoria
  Etui ładujące
  kabel USB-C
  4 wymienne końcówki douszne S,M,L, XL (M na słuchawkach)


☆ XIAOMI Mi Earphones 2 Basic ☆

XIAOMI Mi Earphones 2 Basic Najniższa Cena Online

☆ XIAOMI Mi Earphones 2 Basic - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Xiaomi
 • Nazwa produktu: XIAOMI Mi Earphones 2 Basic
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

☆ XIAOMI MI AIRDOTS 2 SE WIRELESS EARPHONE WHITE ☆

XIAOMI MI AIRDOTS 2 SE WIRELESS EARPHONE WHITE Najniższa Cena Online

☆ XIAOMI MI AIRDOTS 2 SE WIRELESS EARPHONE WHITE - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Xiaomi
 • Nazwa produktu: XIAOMI MI AIRDOTS 2 SE WIRELESS EARPHONE WHITE
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 3
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  Mi True Wireless Earphones 2 Basic

  TWSEJ08WM

  Do 20 godzin całkowitej żywotności baterii

  krystalicznie czyste rozmowy z podwójnym mikrofonem ENC

  samoczynne parowanie i samoczynne łączenie

  Inteligentna funkcja wykrywania w uchu

  perfekcyjny dźwięk dzięki przetwornikowi 14,2 mm i kodekowi AAC

  Długa żywotność baterii wynosząca 20 godzin * umożliwia użytkowanie go od rana do wieczora

  Dzięki kontroli zużycia energii nowego chipa, słuchawki mogą być stosowane poprzez około 5 godzin na jednym pełnym naładowaniu i 20 godzin w połączeniu z etui ładującym. Solidność baterii zezwala na słuchanie muzyki przez cały dzień.

  Z dwoma mikrofonami, redukcja hałasu w trakcie rozmów, upewniając się, że nie ma zakłóceń

  Każda słuchawka jest zaopatrzona w dwa zaimplementowane mikrofony o wysokiej czułości, które wykorzystują technologię kształtowania wiązki w celu wyeliminowania szumów tła w trakcie połączeń, umożliwiając drugiemu użytkownikowi wyraźne słyszenie, nawet w hałaśliwym otoczeniu.

  Po otwarciu etui * pojawia się okno, a inteligentne połączenie staje się widoczne

  Słuchawki bezprzewodowe Mi True Wireless 2 Basic są zaopatrzone w interfejs użytkownika MIUI Global. Po otwarciu etui ładującego pojawia się interfejs do podłączenia słuchawek. Po podłączeniu słuchawki można wygodnie obsługiwać z poziomu telefonu i można zobaczyć poziom naładowania słuchawek oraz etui ładującego.

  * Pierwsze połączenie należy wykonać ręcznie w ustawieniach Bluetooth smartfona. By urządzenie mogło nawiązać samoczynne połączenie, należy normalnie włączyć funkcję Bluetooth w urządzeniu. Następujące modele zagraniczne będą obsługiwać to wyskakujące okienko w celu szybkiego parowania po sukcesywnej aktualizacji nowych wersji MIUI Global:

  Mi 10、Mi 10 Lite、Mi 10 Pro、Mi 8、Mi 8 Explorer Edition、Mi 8 Lite、Mi 8 Pro、Mi 8 SE、Mi 9、Mi 9 Lite、Mi 9 SE、Mi 9T、Mi 9T Pro、Mi Max 3、Mi MIX 2S、Mi MIX 3、Mi Note 10、Mi Note 10 Lite、POCO F1、POCO F2 Pro、Redmi 8、Redmi 8A、Redmi Note 7、Redmi Note 7 Pro、Redmi Note 8 Pro、Redmi Note 9 Redmi Note 9 Pro、Redmi Note 9S

  Inteligentne i prawdziwie bezprzewodowe

  Prawdziwie bezprzewodowy projekt, wolny od ograniczeń. Możesz dowolnie używać lewej lub prawej słuchawki, rozciągliwie przełączając się między trybem pojedynczego i podwójnego ucha. Tryb podwójnego ucha zapewnia bezprzewodowy dźwięk przestrzenny, a stosowanie jednego ucha zapewnia pokaźniejszą swobodę.

  obszerny dynamiczny przetwornik sprawia, że dźwięk jest bogaty i naturalny

  Dynamiczny przetwornik z dużą membraną kompozytową o średnicy 14,2 mm służy do pełniejszego i bogatszego dźwięku z bardziej naturalnym odczuciem, przywracając bardziej realną teksturę i szczegóły. Jednocześnie obsługiwana jest technologia kodeków audio AAC w celu poprawy jakości dźwięku i wrażeń, gwarantując użytkownikom czysty dźwięk.

  wygodna konstrukcja półuszna gwarantująca bezpieczne dobranie

  konstrukcja w połowie douszna ściśle dostosowuje się do przewodu słuchowego, gwarantując obszerniejszy komfort i stabilność we wnętrzu i na zewnątrz. Pojedyncza słuchawka waży tylko 4,7 g. Kompaktowy i lekki korpus ułatwia noszenie i pokaźnie zmniejsza zmęczenie spowodowane długotrwałym wykorzystywaniem.

  Dotknij, żeby obsługiwać i sterować we własnym tempie jednym dotknięciem

  Operacje, takie jak odtwarzanie / wstrzymywanie muzyki, odbieranie / kończenie połączeń, budzenie asystenta głosowego, można wykonać poprzez dwukrotne dotknięcie słuchawek. Nietrudne sterowanie bez obsługi telefonu komórkowego.

  Wykrywanie noszenia * zatrzymuje się po wyjęciu słuchawek

  bardzo czułe, pojemnościowe wykrywanie noszenia w uchu służy do wykrywania stanu noszenia. W trakcie słuchania muzyki zatrzymaj się, wyjmując słuchawki i wznów je, wkładając je z powrotem. Ciesz się muzyką od momentu założenia słuchawek i nigdy nie przegap żadnej z ulubionych części.

  * Wykrywanie stanu noszenia słuchawek nie obsługuje odtwarzania filmów i funkcji automatycznej pauzy z odtwarzaczem innej firmy po wyjęciu słuchawek

  cechy

  Waga (łącznie) 48g

  Odległość pracy 10m

  Kodek audio SBC / AAC

  Impedancja 32Ω

  Wejście 5 V / 1 A.

  Port do ładowania USB-C

  Czas ładowania 1,5 godz

  Żywotność baterii (pojedyncze ładowanie) 5h

  Żywotność baterii (z etui) 20h

  Wersja Bluetooth 5.0

  Zawartość Paczki

  Etui ładujące

  Słuchawki bezprzewodowe Mi True 2 Basic

  kabel ładujący typu C.

  Instrukcja obsługi


☆ Haylou GT5 (czarny) ☆

Haylou GT5 (czarny) Najniższa Cena Online

☆ Haylou GT5 (czarny) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Xiaomi
 • Nazwa produktu: Haylou GT5 (czarny)
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 4
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  Słuchawki TWS Haylou GT5, Bluetooth 5.0 (czarne)

  Bezprzewodowe słuchawki Haylou GT5

  Bezprzewodowe słuchawki Haylou GT5 wyróżniają się długim czasem działania do 24 godzin, wygodną kontrolą dotykową, a także nieprzeciętną jakością dźwięku i zrównoważoną transmisją Bluetooth 5.0. Oferują też niepowtarzalny tryb gamingowy. Przekonaj się, iż granie w gry, słuchanie muzyki i rozmowy telefoniczne mogą być jeszcze przyjemniejsze niż do tej pory.

  Graj w ulubione gry bez zakłóceń

  Specjalny tryb gamingowy oferuje pogłębiający immersję, przestrzenny dźwięk. Charakteryzuje się dodatkowo wyjątkowo niewielkim opóźnieniem 65 ms. Wszystko to powoduje, że możesz cieszyć się niczym niezakłóconą, dynamiczną rozgrywką niezależnie od sytuacji. Żaden, nawet najmocniej wymagający przeciwnik Cię nie zaskoczy - natychmiast usłyszysz, iż się zbliża i śmiało wyjdziesz mu na spotkanie.

  Zanurz się w świat dźwięków

  progresywne kodowanie sygnału, technologia redukcji hałasu i polimerowa membrana 7,2 mm - te 3 czynniki gwarantują naturalne, klarownie czyste brzmienie. GT5 proponują też jakość dźwięku stereo Hi-fi. Dzięki temu, rozmawiając przez telefon, będziesz mieć wrażenie, jakby Twój rozmówca stał tuż obok Ciebie.

  Ciesz się niezawodną transmisją

  innowacyjne łącze Bluetooth 5.0 niezwłoczną, jednostajną i niemal bezstratną transmisję sygnału. Z Haylou GT5 pożegnasz opóźnienia - będziesz za to radować się niezawodnym połączeniem i rewelacyjną jakością dźwięku. Uzupełniającą zaletą urządzeń jest samoczynne parowanie - zapomnij o uciążliwej trudnej konfiguracji.

  Korzystaj z nieograniczonej swobody

  Każda słuchawka indywidualnie łączy się z wybranym przez Ciebie urządzeniem. Dzięki czemu możesz momentalnie i luźno przełączać się pomiędzy trybem mono i stereo. Niezależnie od tego, którą słuchawkę podniesiesz, szybko nawiążesz stabilne połączenie.

  Już nic Cię nie ominie

  Inteligentny system natychmiast rozpoznaje, czy masz słuchawki na sobie. Kiedy wyjmiesz je z uszu, odtwarzanie zostanie zatrzymane samoczynnie. Włóż je z powrotem, aby zostało wznowione. Nie musisz naciskać żadnych przycisków czy sięgać po telefon - GT5 same dadzą Ci pewność, iż nic Cię nie ominie.

  Słuchaj bez ograniczeń

  W pełni naładowane Haylou GT5 pozwalają słuchać muzyki poprzez 4 godziny. Stosując etui ładujące 600 mAh, możesz wydłużyć ten czas do choćby 24 godzin. Wykorzystaj go tak, jak chcesz - odtwarzaj swoje ulubione utwory, oglądaj seriale, graj w gry lub rozmawiaj z najbliższymi. Wszystko zależy od Ciebie. GT5 naładujesz poprzez przewód USB-C albo bezprzewodowo - z pomocą telefonu albo ładowarki indukcyjnej. Danych dotyczących stanu akumulatora dostarczy Ci specjalny wskaźnik.

  Po prostu dotknij

  komfortową obsługę słuchawek zezwala na czuły panel dotykowy. Już nie będą Ci przeszkadzać uwierające, fizyczne przyciski. Po prostu delikatnie dotknij urządzenia, by na przykład odebrać telefon, przewinąć utwór, rozszerzyć głośność, zatrzymać odtwarzanie, obudzić asystenta głosowego albo uruchomić tryb gamingowy.

  Korzystaj z usług asystenta

  Haylou GT5 pozwalają na też głosowe sterowanie asystentem Google, Siri lub Xiaoai. Obudź swego inteligentnego pomocnika, 3-krotnie dotykając lewej słuchawki. Następnie możesz zadzwonić do przyjaciela, poprosić o prognozę pogody albo odtworzyć swoje ulubione utwory, równocześnie mając wolne ręce. To praktyczne rozwiązanie gwarantuje Ci wygodę, a także bezpieczeństwo, kiedy na przykład jedziesz samochodem.

  Wygoda, na jaką zasługujesz

  Słuchawki charakteryzują się użytecznym designem, a także lekką wagą 3,9 g. Wyprodukowane zostały z wytrzymałych, a zarazem przychylnych dla skóry tworzyw. Idealnie dostosowują się do kształtu uszu i wygodnie w nich leżą nawet poprzez cały dzień. Zapomnij o niewygodnych lub wypadających słuchawkach - używając GT5, choćby nie poczujesz, że masz je na sobie.

  Specyfikacja

  Producent

  Haylou

  Model

  GT5

  Wersja Bluetooth

  5.0

  Czas ładowania

  Słuchawki: Około 2 godziny

  Etui ładujące: Około 3 godziny

  Czas działania

  Około 4 godzin

  Waga

  3,9 g

  typ baterii

  Litowo-jonowa

  Czas działania baterii (z etui)

  Około 24 godzin

  objętość baterii

  Słuchawki: 40 mAh

  Etui ładujące: 580 mAh

  Poziom ochrony

  IPX5

  Ładowanie etui

  Indukcyjne albo poprzez port USB-C

  Obsługiwane kodeki i protokoły

  HFP / HSP / A2DP/ AVRCP / AAC


☆ Słuchawki dokanałowe XIAOMI FlipBuds Pro Czarny ☆

Słuchawki dokanałowe XIAOMI FlipBuds Pro Czarny Najniższa Cena Online

☆ Słuchawki dokanałowe XIAOMI FlipBuds Pro Czarny - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Xiaomi
 • Nazwa produktu: Słuchawki dokanałowe XIAOMI FlipBuds Pro Czarny
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  Xiaomi Flip Buds Pro | Słuchawki bezprzewodowe | TWSEJ20GT

  Słuchawki bezprzewodowe Xiaomi Flip Buds Pro


  Nowa wersja modnych słuchawek Bluetooth marki Xiaomi. Wyjątkowe słuchawki bezprzewodowe Xiaomi Flip Buds Pro, które będą pasować do wszystkich Twoich sprzętów. Aktywny system redukcji hałasu. Wydłużony czas rozmów. Optymalnie dostrojona membrana o wysokiej czułości i obsługa kodeków aptX, SBC i AAC gwarantują oryginalny, jednostajny dźwięk, a 11-milimetrowe przetworniki odpowiadają za solidne basy, dzięki czemu możesz cieszyć się każdą nutą.

  11 mm głośnik


  znaczny zakres dźwięku, głębokie basy, naturalna transmisja głosu, imponująca rezerwa mocy flagowego układu Qualcomm QCC5151. Specjalna budowa 11 mm przetwornika pozwala na efektywne rozprowadzanie fal dźwiękowych. Dzięki kompozytowej metalowej membranie, zniekształcenia dźwięku są zredukowane, a Twoja ulubiona muzyka jest postrzegana jako bardziej żywa.

  Kodek audio aptX


  Dzięki odpowiednio dostrojonej przysłonie o wysokiej czułości i wsparciu dla kodeków aptX, SBC i AAC, słuchawki Xiaomi FlipBuds Pro zapewniają oryginalny, stabilny dźwięk, a przetworniki o średnicy 11 milimetrów odpowiadają za mocne basy, dzięki temu możesz radować się każdą nutą.

  Aktywny system redukcji szumów


  Słuchawki Xiaomi FlipBuds Pro True Wireless Earphones zapewniają produktywną redukcję szumów ANC dla wysokiej jakości, w pełni wciągającego dźwięku. Mikrofon zewnętrzny lokalizuje i aktywnie tłumi szumy tła, podczas gdy mikrofon wewnętrzny wychwytuje i tłumi obce dźwięki do 40dB.

  Bluetooth 5.2


  Słuchawki bezprzewodowe Xiaomi FlipBuds Pro posiadają progresywny interfejs Bluetooth 5.2 z technologią automatycznej redukcji szumów dla jakości głosu HD. Słuchawki synchronizują się ze smartfonem w zaledwie 3 sekundy w odległości do 10 metrów.

  Sterowanie dotykowe


  Xiaomi FlipBuds Pro sterowane są za pomocą dotykowych padów umieszczonych na obu słuchawkach, które można dotknąć, by przełączać muzykę, wstrzymywać i odbierać połączenia. Słuchawki są kompatybilne z urządzeniami z systemem Android, a także iOS.

  28 godzin pracy na baterii


  Słuchawki wykorzystują akumulator litowo-polimerowy o pojemności 50mAh z najnowszą technologią oszczędzania energii. Pozwala to na aktywne korzystanie z Xiaomi FlipBuds Pro poprzez 5 godzin słuchania muzyki i 5 godzin w trybie słuchawek mono, a etui z baterią 600 mAh zagwarantuje dodatkowe 28 godzin wykorzystywania.

  Brand Xiaomi
  Model Flip Buds Pro
  Kod modelu TWSEJ20GT
  wariant Słuchawki bezprzewodowe
  Waga Około 60g
  Port ładowania USB typ-C
  Impedancja głośnika 16Ω
  parametry wejścia słuchawkowego 5V
  0,22A - jedna słuchawka
  cechy wejściowe ładowarki 5V
  2.22A
  atrybuty wejściowe ładowania bezprzewodowego 5V
  0.5A
  cechy wyjściowe etui ładującego 5V
  0.44A
  Połączenie Bluetooth Bluetooth 5.2
  Protokół Bluetooth Bluetooth® Low Energy/HFP/A2DP/AVRCP/SPP
  Odległość robocza 10m (otwarte środowisko bez barier)
  kanon wykonawczy GB 8898-2011, GB/T 9254-2008


☆ Słuchawki Xiaomi Haylou GT1 Pro TWS ☆

Słuchawki Xiaomi Haylou GT1 Pro TWS Najniższa Cena Online

☆ Słuchawki Xiaomi Haylou GT1 Pro TWS - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Xiaomi
 • Nazwa produktu: Słuchawki Xiaomi Haylou GT1 Pro TWS
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

   Słuchawki bezprzewodowe Haylou GT1 Pro Bluetooth 5.0, TWS (czarne) Słuchawki dla wymagających Haylou GT1 Pro to bezprzewodowe słuchawki zapewniające niesamowite wrażenia dźwiękowe. Dzięki zaimplementowanej technice słuchawki posiadają niesamowicie niskie opóźnienie, wygodę używania oraz klasę wodoszczelności IPX5.

  Bluetooth 5.0 zastosowany chip Bluetooth 5.0 umożliwia niesamowicie szybką transmisję oraz jednostajne połączenie. Opóźnienie wynosi tylko 65 ms przy zużyciu energii o 20% mniejszym od produktów poprzedniej generacji.

  Niezwykła jakość dźwięku Dzięki zastosowaniu dynamicznego przetwornika obsługującego AAC słuchawki proponują potężny bas, a także delikatne, lecz czyste środkowe i wysokie częstotliwości. Dźwięk dla gamingu Dzięki ulepszonemu trybowi dla graczy możesz się cieszyć rozgrywką z niewielkim opóźnieniem.

  dodatkowe wrażenia daje dźwięk 3D, który pozwoli Ci na odpowiednio szybką reakcję. Wszystko to po to by dynamiczny dźwięk był za każdym razem w zasięgu Twojej ręki. Panel dotykowy uzupełniającą funkcjonalność zagwarantuje panel dotykowy umożliwiający sterowanie.

  Odbierz telefon, uruchom kolejny utwór czy włącz tryb gamingowy przy pomocy jedynie dotknięcia słuchawki. Wytrzymała bateria zaimplementowane akumulatory gwarantują aż 4 godziny ciągłego słuchania muzyki, a dzięki etui z wbudowanym powerbankiem czas pracy słuchawek wzrasta do 26 godzin.

  Niesamowicie lekkie konstrukcja słuchawek Haylou GT1 Pro sprawia, iż są one niesamowicie lekkie. Bezkompromisowy design i waga wynosząca zaledwie 3,9 g dają Ci niesamowity komfort i szybko pozwoli zapomnieć, że nosisz słuchawki.

  Redukcja hałasu Dzięki zastosowanej funkcji tłumienia hałasu GT1 Pro daje możliwość wyraźnej rozmowy oraz jeszcze lepszej jakości dźwięku. W komplecie Słuchawki Haylou GT1-PRO Bluetooth 5.0 TWS x 1 Etui z funkcją ładowania x 1 Gumowe wkładki x 3 przewód ładowania x 1 Specyfikacja Producent: Haylou Kod produktu: GT1-PRO Wersja Bluetooth: 5.0 Profile Bluetooth: HFP, A2DP, HSP, AVRCP Czas ładowania: 1,5 godziny Czas czuwania: 26 godzin Czas pracy: 4 godziny objętość baterii słuchawek: 43 mAh pojemność baterii etui: 800 mAh Głośnik: 7,2 mm Częstotliwość: 20 – 20000 Hz Czułość: 110dB Impedancja: 32 Ω Wodoodporność: IPX5 wymiary etui: 6,20 x 4 x 2,72 cm Waga słuchawki: 3,9 g Zasięg: 10 m Materiał: ABS Kolor: Czarny...


☆ Słuchawki Bezprzewodowe Xiaomi AIRDOTS 2S - GAMING ☆

Słuchawki Bezprzewodowe Xiaomi AIRDOTS 2S - GAMING Najniższa Cena Online

☆ Słuchawki Bezprzewodowe Xiaomi AIRDOTS 2S - GAMING - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Xiaomi
 • Nazwa produktu: Słuchawki Bezprzewodowe Xiaomi AIRDOTS 2S - GAMING
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2S,

  tanie słuchawki TWS z Bluetooth 5.0 i dźwiękiem stereo

  TWSEJ07LS

  Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2S, najkorzystniejszy stosunek jakości do ceny True Wireless na rynku. Ciesz się muzyką w trakcie spaceru, tańca, treningu, jedzenia, nauki, pracy... Bez kabli. Bez limitów.

  nowe słuchawki Xiaomi Basic 2S dołączają do korzystnie ugruntowanej rodziny słuchawek, zachowując szykowny i wyrafinowany design dzięki Bluetooth 5.0, czujnikowi samoczynnie wstrzymującemu się po wyjęciu ich z uszu, do 20 godzin odtwarzania muzyki, kontroli asystenta głosowego i o niemało mnóstwo więcej.

  Prawdziwy bezprzewodowy dźwięk stereo

  Wyobraź sobie, iż wyjmujesz słuchawki i po prostu zaczynasz się nimi radować, zapominając o rozplątywaniu przewodów lub martwieniu się o pęknięcia izolacji. Z bezprzewodowymi słuchawkami dousznymi Xiaomi Mi True Basic 2S będziesz radować się prawdziwie bezprzewodowym dźwiękiem stereo, zasilanym przez najnowszą technikę.

  Łączność bezprzewodowa z Bluetooth 5.0

  Mówiąc staranniej, słuchawki douszne Xiaomi Basic 2S posiadają potężny i lepszy układ Bluetooth 5.0, który proponuje szybsze i bardziej jednostajne połączenie niżeli poprzednie wersje. Oznacza to, że dźwięk dotrze do Twoich uszu w znakomitej jakości, z niewielkim opóźnieniem, dzięki czemu dotrze starannie wtedy, gdy powinien, i przy niskim zużyciu energii!

  Niskie opóźnienie w trybie gier

  Kolejną cechą, która sprawia, iż Mi True Wireless Earbuds 2S są znakomitymi słuchawkami do treści audiowizualnych i gier, jest wspomniana wcześniej niska latencja.

  Jednak oprócz tego istnieje tryb gry, który zniża poziom opóźnienia do minimum. Gwarantuje to, iż dźwięk nie jest opóźniony i dociera w tym samym czasie, co obraz.

  prędkie parowanie i automatyczny czujka pauzy

  na dodatek sparowanie nowych słuchawek Xiaomi Earbuds Basic 2S nie może być prostsze. Po prostu zsynchronizuj je ze smartfonem za pierwszym razem. Następnie po prostu wyjmij je z etui i połącz, klikając w wyskakujące okienko.

  Obie słuchawki mają w dodatku czujnik, który wykrywa moment wyjęcia ich z ucha i automatycznie wstrzymuje odtwarzanie.

  użyteczna, kompaktowa i lekka konstrukcja

  Po raz kolejny Xiaomi zaprojektowało super komfortowe słuchawki douszne 2S, które możesz nosić poprzez mnóstwo godzin i choćby ich nie czuć. Zarys końcówek dousznych dopasowuje się do przewodu słuchowego, dzięki czemu poprawnie przylegają i nic nie zakłóca doznania muzycznego ani sesji treningowej.

  Aby upewnić się, iż nie czujesz niczego poza muzyką, bezprzewodowe słuchawki Mi True Wireless Basic 2S są ultralekkie i ważą zaledwie 4,1 grama.

  Jeden przycisk. Pełna kontrola

  bez wątpienia gdyby trzeba było zastosować słowa do opisania słuchawek Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2S, to byłby to „komfort". Komfort dla Ciebie, dla Twoich uszu. Komfort w trakcie noszenia. Komfort podczas ich łączenia. Komfort podczas ich kontrolowania...

  Nie musisz już używać smartfona w trakcie spaceru ulicą albo podczas przysiadu. Słuchawki douszne Basic 2S zawierają jeden przycisk, który zezwala na rozpoczęcie lub wstrzymanie odtwarzania muzyki, odebranie połączenia przychodzącego, a choćby rozpoczęcie sterowania głosowego bez dalszych ceregieli.

  dostępna obsługa głosowa

  Rzeczywiście, po prostu naciśnij przycisk dwa razy, a Twój asystent głosowy, niezależnie od tego, czy jest to Siri, czy Asystent Google, pojawi się, żeby zadowolić Cię we wszystkim, o co poprosisz (o ile oczywiście jest w zasięgu).

  Do 20 godzin autonomii

  Nie ma wątpliwości! Bezprzewodowe słuchawki douszne Mi True Wireless Basic 2S są wiernym towarzyszem w trakcie długich i pracowitych dni.

  oferują całkowitą autonomię 20 godzin odtwarzania muzyki dzięki etui, które ma wystarczającą objętość, aby zapewnić Twoim słuchawkom dodatkowe ładowanie.

  Ale jeśli jesteś w długiej podróży i nie chcesz rezygnować ze słuchawek, nie martw się, ponieważ jedno ładowanie bezprzewodowych słuchawek dousznych 2S starczy na 4 godziny.

  producent

  Xiaomi

  Model

  TWSEJ07LS

  Wersja

  Mi True Wireless Earbuds Basic 2S

  konstrukcja słuchawek

  Douszne

  Zasięg

  ok. 10m

  wbudowany mikrofon

  Tak, w obu słuchawkach

  Łączność

  Bluetooth 5.0

  Czas pracy na baterii

  Słuchawki - 4h

  Baza - 20h

  Czas czuwania

  120h

  Czas ładowania

  Słuchawki - 1.5h

  Etui ładujące - 2.5h

  wariant baterii

  Litowo-polimerowy

  Złącze

  USB-C

  pojemność baterii

  Każda słuchawka - 46mAh

  Etui ładujące - 600mAh

  Kolor

  Czarny

  uzupełniające informacje

  Profil Bluetooth: HFP/A2DP/HSP/AVRCP

  szybkie parowanie

  automatycznie odtwarzają muzykę po włożeniu do ucha

  Specjalny tryb Gaimingowy

  Sterowanie dotykowe

  Cyfrowa technologia redukcji szumów DSP

  Wskaźnik poziomu zużycia baterii

  dołączone akcesoria

  Etui ładujące

  3 wymienne końcówki douszne S,M,L (M na słuchawkach)


☆ Słuchawki nauszne HAYLOU PurFree BC01 Czarny ☆

Słuchawki nauszne HAYLOU PurFree BC01 Czarny Najniższa Cena Online

☆ Słuchawki nauszne HAYLOU PurFree BC01 Czarny - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Xiaomi
 • Nazwa produktu: Słuchawki nauszne HAYLOU PurFree BC01 Czarny
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  Słuchawki z przewodnictwem kostnym Haylou PurFree BC01

  Bezprzewodowe słuchawki z przewodnictwem kostnym Haylou BC01 idealnie sprawdzą się na treningu i nie tylko. Są wyjątkowo lekkie, komfortowe i wodoodoporne, zapewniają też wysokiej jakości dźwięk. Wyróżniają się czasem pracy do 8 godzin i obsługują prędkie ładowanie magnetyczne. Łącze Bluetooth 5.2 niezwłoczną transmisję, a redukcja szumów cVc i podwójne mikrofony pozwolą swobodnie rozmawiać przez telefon.

  Wygoda i bezpieczeństwo

  Dlaczego słuchawki z przewodnictwem kostnym to idealna opcja dla sportowców? Są nie tylko lekkie i wygodne, ale też nie zatykają uszu i nie izolują od otoczenia. Możesz więc przez cały czas słyszeć, co dzieje się wokół Ciebie i na przykład rozmawiać ze znajomymi. Podobne urządzenia są też bezpieczniejsze dla zdrowia - zmniejszają ryzyko uszkodzenia słuchu. Jako iż nie wkłada się ich do przewodów słuchowych, pozwalają także ograniczyć kontakt z bakteriami i brudem.

  Lekkie, wygodne, wodoodporne

  Słuchawki Haylou BC01 to idealny dobór dla osób aktywnych. Ważą zaledwie 28 g, a dzięki ergonomicznej konstrukcji gwarantują komfort używania. Co więcej, zrównoważenie pozostają na właściwym miejscu. Są przy tym wyjątkowo wytrzymałe i elastyczne - łatwo przypasujesz je do swych potrzeb. Do ich wykonania zaimplementowano przyjazny dla skóry silikon. Eksponuje je także wodoodporność IP67, możesz więc korzystać z nich choćby podczas wyjątkowo intensywnych treningów. Niestraszne im krople potu!

  Wysoka jakość dźwięku

  Haylou udowadnia, iż słuchawki z przewodnictwem kostnym jeszcze mogą zapewnić wysokiej jakości brzmienie. Dzięki zastosowanym rozwiązaniom technologicznym PurFree BC01 proponują dostatek szczegółów i konkretny, głęboki bas. W dodatku przemyślana kompozycja uniemożliwia przedostawaniu się dźwięków do otoczenia. Nie obawiaj się, iż ktoś usłyszy odtwarzaną przez Ciebie muzykę! W pakiecie odnajdziesz także zatyczki do uszu, możesz więc odciąć się od odgłosów z zewnątrz i lepiej skupić się na podcaście czy ulubionej piosence.

  perfekcyjne do rozmów

  PurFree BC01 okażą się niezastąpione w dodatku podczas rozmów telefonicznych. Zostały zaopatrzone w podwójne mikrofony i obsługują technologię redukcji szumów cVc, dzięki temu nie tylko wspaniale zarejestrują Twój głos, ale też wyeliminują zbędne dźwięki z otoczenia. To daje Ci pewność, iż Twoi rozmówcy bezproblemowo Cię usłyszą - nieważne, czy biegniesz poprzez centrum miasta, czy jedziesz zatłoczonym autobusem!

  niezawodna transmisja bezprzewodowa

  Nie pozwól, aby problemy z sygnałem uniemożliwiły Ci słuchanie ulubionych playlist w trakcie kolejnych treningów. Słuchawki BC01 zostały wyekwipowane w innowacyjny chip Qualcomm 3044 i obsługują technologię Bluetooth 5.2, dzięki temu gwarantują jeszcze szybszą i zrównoważeniejszą transmisję. Na uwagę zasługuje także kodek aptX, który pozwala bezprzewodowo słuchać muzyki w wysokiej jakości. Możesz też sparować słuchawki z 2 urządzeniami równocześnie i luźno się między nimi przełączać.

  Długi czas pracy

  Bez obaw słuchaj muzyki w trakcie treningu lub na wycieczce rowerowej - słuchawki nie rozładują się zbyt szybko. Czas pracy BC01 sięga 8 godzin - to wystarczająco dużo, by odtworzyć około 200 piosenek. Dodatkowym atutem produktu jest magnetyczne szybkie ładowanie. Podłącz słuchawki do zasilania na około 10 minut, a zyskasz możliwość słuchania muzyki przez kolejne 2 godziny! żeby naładować BC01 do 100%, starczy około 1,5 godziny.

  przyjazne użytkownikom

  Obsługa słuchawek PurFree BC01 jest wyjątkowo prosta. Wygodne korzystanie z ich najważniejszych funkcji pozwalają na umieszczone wprzystępnych miejscach przyciski. Za ich pomocą możesz na przykład zatrzymać i wznowić odtwarzanie, odebrać telefon albo przełączyć piosenkę. To doskonałe rozwiązanie na czas treningu - nie musisz zawsze sięgać po smartfona, bo wszystko, czego Ci trzeba, masz na wyciągnięcie ręki!

  W komplecie
  • Słuchawki
  • kabel do ładowania
  • Zatyczki do uszu (para)
  • Przewodnik prędki Start
  • Instrukcja obsługi

  SpecyfikacjaPodobne zestawienia:


Najtańsze słuchawki do biegania Xiaomi – Ranking marzec 2023 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze słuchawki do biegania Xiaomi, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich słuchawek do biegania Xiaomi jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Słuchawki dokanałowe XIAOMI Mi Piston Headphone Basic Czarny ☆

Słuchawki dokanałowe XIAOMI Mi Piston Headphone Basic Czarny Najniższa Cena Online

☆ Słuchawki dokanałowe XIAOMI Mi Piston Headphone Basic Czarny - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Xiaomi
 • Nazwa produktu: Słuchawki dokanałowe XIAOMI Mi Piston Headphone Basic Czarny
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 4
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Słuchawki Xiaomi

  In-Ear Headphones Basic

  Białe

  specyficzny system tłumienia buduje udoskonalenie jakości przepływu dźwięku i powietrza. Lepsza skuteczność, rewelacyjne brzmienie basów. Delikatne szczegóły, słuchawki są gładkie w dotyku i dodają elegancji.

  Mi Earphones Basic wykonane, by imponować

  solidny bas. Przystępne w odcieniu czarnym i czerwonym. Aluminiowa pokrywa głośnika.

  Głęboki bas.
  Zaprojektowane specjalnie dla Ciebie.

  Słuchawki Mi Earphones Basic zostały zaprojektowane tak,perfekcyjnie scalić się do każdego ucha. Zostały zaopatrzone w system tłumienia dźwięku 3 generacji, który poprawia przepływ powietrza, pozytywnie wpływając na jakość dźwięku i szerokość sceny muzycznej. Słuchawki Mi Earphones Basic to gwarancja żywego, dynamicznego dźwięku, który nie raz Cię zaskoczy.

  Aluminiowa osłona głośnika.
  Zbalansowany dźwięk na całej szerokości pasma.

  Specjalnie zaprojektowany, aluminiowy design obudowy słuchawek dostarczy Ci potężny, pełen basu dźwięk o wysokiej rozdzielczości.

  Każdy szczegół dopieszczony do granic możliwości

  Anodowana pokrywa słuchawek zapobiega korozji, będąc równocześnie oporną na zarysowania. Subtelne detale, takie jak ścięte brzegi pokrywy dodają słuchawkom uroku i elegancji. Topowe materiały użyte przy produkcji stanowczo wydłużają żywotność słuchawek.

  Wysokiej jakości wkładki douszne

  Silikonowe wkładki douszne zostały specjalnie zaprojektowane i przetestowane rygorystycznie,idealnie trzymały się w uszach, zachowują przy tym wysoki komfort.

  Naciśnij, żeby odtworzyć muzykę lub odebrać połączenie

  Pauzuj, odtwarzaj, odpowiadaj i wstrzymuj połączenia za pomocą komfortowego pilota. Funkcja kompatybilna ze smartfonami Xiaomi oraz innymi urządzeniami Android i iOS.

  ergonomiczny zarys sprzyjający wygodzie

  Bazując na szczegółowych badaniach, zarys słuchawek został zaprojektowany, żeby dźwięk mógł pod wspaniałym kątem docierać do Twoich uszu, nie męcząc ich. Przeciwpoślizgowy design sprzyja w dodatku pewnemu chwytowi słuchawek, dzięki czemu nie wyślizgną się podczas intensywnego stosowania.

  Specyfikacja:

  kabel od słuchawek jest krągły


☆ Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2 ☆

Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2 Najniższa Cena Online

☆ Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Xiaomi
 • Nazwa produktu: Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 4
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  Słuchawki Mi True Wireless Earbuds Basic 2

  TWSEJ061LS

  Rozkoszuj się wysokiej jakości muzyką i rozmowami, kompletnie uwalniając się od kabli z słuchawkami Mi True Wireless Earbuds Basic 2. Ich 7.2 mm membrany, a także innowacyjny procesor DSP perfekcyjny dźwięk.

  samoczynne parowanie

  Bluetooth 5.0

  Ważą zaledwie 4.1g

  12godzin na baterii

  Podwójna kontrola

  Asystent głosowy

  Słuchawki AirDots 2 to bezprzewodowe, dokanałowe rozwiązanie, genialne dla miłośników słuchania muzyki czy długich telefonicznych rozmów. Xiaomi Air 2 sprawdzą się wszędzie tam, gdzie przeszkadza zbędne okablowanie, czyli w podróży lub w drodze do szkoły, w pracy podczas rozmów z współpracownikami czy klientami, a także podczas ćwiczeń w domu albo na siłowni.

  Słuchawki AirDots 2 są kompatybilne z systemami Android posiadającymi funkcję Bluetooth. Xiaomi Air 2 zaopatrzone są w szereg przeróżnych cechy, które w efekcie przekładają się na maksymalną funkcjonalność i wydajność. Stanowczo łatwą i instynktowną obsługę gwarantują takie funkcje, jak między innymi automatyczne łączenie ze smartphonem czy tabletem. Zaprojektowane są w taki sposób,wyśmienicie zespoić się do ucha użytkownika. Znikomy wymiar i lekkość słuchawek AirDots 2 powoduje, iż ich wykorzystywanie i przechowywanie jest bezproblemowe. A możliwość poproszenia asystenta o odtworzenie ulubionej piosenki, wykonanie połączenia czy wysłanie wiadomości to gwarancja komfortu i wygody wykorzystywania.

  Maksymalny zasięg słuchawek AirDots 2 wynosi 10 m, dlatego również użytkownicy nie muszą martwić się o ciągłe noszenie ze sobą telefonu czy innego sparowanego ze słuchawkami urządzenia. W pełni naładowana bateria wystarcza na 4 godziny nieprzerwanego słuchania muzyki i rozmów. Wraz ze słuchawkami Xiaomi Air 2, użytkownicy uzyskują pojemnik, który pełni funkcję przechowywania, power banku i ładowarki jednocześnie. Dzięki czemu można wydłużyć czas wykorzystywania słuchawek do 12 h.

  A co z dźwiękiem? postępowe systemy i progresywne technologie słuchawek AirDots 2 gwarantują wysokiej jakości połączenia telefoniczne oraz szczególnie czyste, zrównoważone dźwięki. Redukcja szumów środowiskowych pozwala na bezproblemowe odbieranie połączeń i prowadzenie konwersacji niezależnie od miejsca, w którym znajduje się właśnie użytkownik. A sama konstrukcja słuchawek Xiaomi Air 2 i wyposażenie ich w specjalnie zaprojektowany konwerter oddaje genialną jakość dźwięków - głęboką, mocną i szczegółową.

  Prosta i instynktowna łączność

  Łączność ze smartfonem trwa zaledwie chwilę, a po sparowaniu słuchawki samoczynnie będą zespalać się z telefonem, gdy znajdą się w jego pobliżu. Jeśli zostaną rozłączone, spróbują się zintegrować samoczynnie w przeciągu trzydziestu minut. W tym czasie, bez interakcji, wejdą w tryb uśpienia, żeby oszczędzać energię.

  jednostajne połączenie i płynna transmisja informacji

  klarowna czystość strumieniowania muzyki to nie tylko zasługa progresywnego interfejsu Bluetooth 5.0. To też zasługa innowacyjnej technice audio, zawartej w bezkompromisowej konstrukcji słuchawek. Możesz radować się nisko schodzącym basem i świetnym dźwiękiem przy zadowalającej głośności, pozbawionym opóźnień.

  Wysoka jakość dźwięku przez cały dzień

  Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2 mają 7.2-milimetrowe przetworniki, które wyjątkowo korzystne odwzorowanie pełnego pasma dźwięku. Dzięki zastosowaniu technice redukcji szumów DSP, zarówno muzyka, jak i rozmowy telefoniczne pozbawione są zakłóceń.

  wygodne wykorzystywanie

  Każdy użytkownik będzie chwalił wygodę stosowania słuchawek od Xiaomi. Doskonale dopasowują się one do kształtu uszu, dzięki silikonowym nakładkom. Są nad wyraz lekkie, ponieważ każda z nich waży zaledwie 4,1 gram, dzięki czemu wielogodzinne słuchanie muzyki nie będzie uciążliwe. Pewnie leżą w uszach, zapewniając pełne dostosowanie.

  Muzyka bez przerwy

  Słuchawki mogą działać choćby 4 godziny, bez konieczności doładowania. To zasługa wytrzymałych baterii, których czas działania na dodatek wydłużysz, przechowując słuchawki w załączonym etui. W istocie jest ono power bankiem uzupełniającym energię słuchawek gdy z nich nie korzystasz. W konsekwencji oznacza to nawet 12 godzin słuchania muzyki, bez konieczności pełnego naładowania zestawu.

  Porozmawiaj ze swym asystentem

  Poproś o odtwarzanie ulubionej muzyki, wybieranie i odbieranie połączeń, odpowiadanie na wiadomości, sprawdzanie prognozy pogody, przypominanie o terminach, urodzinach, rocznicach i terminach płacenia rachunków.

  Słuchawki bezprzewodowe Airdots 2

  Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2 to najnowsza generacja słuchawek bezprzewodowych Redmi AirDots. Słuchawki korzystają z najnowszego standardu Bluetooth 5.0, który zapewnia szybsze, bardziej jednostajne połączenie, zezwalając na rozmawianie i słuchanie muzyki bez opóźnień i przerw. W dodatku w porównaniu z poprzednimi wersjami AirDots, słuchawki optymalizują metodę połączenia lewej i prawej słuchawki, co daje możliwość korzystania ze słuchawek razem lub w trybie mono. Bateria wystarcza na 4 godziny na jednym ładowaniu, a w wraz z etui ładującym słuchawki gwarantują do 12 godzin ciągłego słuchania.

  Komunikacja bez zakłóceń

  Główną aktualizacją Redmi AirDots 2 względem poprzedników jest wykorzystanie nowej technice redukcja szumów środowiskowych w celu poprawy jakości połączeń telefonicznych. Słuchawki odfiltrowują obcy hałas, dzięki temu możesz odbierać połączenia w dowolnym miejscu - na ulicy, w sklepie lub w centrum handlowym.

  oszałamiająco czysty dźwięk

  konstrukcja słuchawek i specjalnie zaprojektowany konwerter audio 7,2mm jest zoptymalizowany pod kątem staranniejszego odtwarzania przeciętnych i niskich częstotliwości. Cyfrowy procesor DSP odpowiada za przetworzenie sygnału audio, powoduje to iż dźwięk słuchawek jest głębszy, mocniejszy i bardziej szczegółowy.

  Kompaktowa budowa

  Kompaktowe Xiaomi Redmi Airdots 2 zostały zaprojektowane tak, by Twoja ulubiona muzyka mogła Ci towarzyszyć wszędzie. Każda słuchawka waży zaledwie 4,1 grama i dokładnie dopasowuję się do krzywizny ludzkiego ucha. Dodatkowo nauszniki o najróżniejszych rozmiarach (S / M / L) zapewniają bezpieczne i komfortowe dostosowani, dzięki czemu słuchawki nie wypadają nawet podczas aktywnego tryby życia.

  Bateria na cały dzień

  Do zestawu załączona jest stacja ładująca do bezpiecznego przechowywania i bezprzewodowego ładowania poszczególnych słuchawek, co zagwarantuje niezwykłą prostotę i wygodę. pojemność akumulatora w stacji dokującej to 300 mAh, wystarcza do naładowania słuchawek, które maja objętość 40 mAh, ogólne czas odsłuchu zostaje wydłużony do 12 godzin.

  Uwagi:

  1. Rzeczywista żywotność baterii może różnić się w zależności od intensywności używania i modelu telefonu.

  2. Żywotność baterii była testowana przez NTEK Testing Technology Co., Ltd; numer raportu: NTC1901306SV00.

  3. Mi True Wireless Earbuds Basic mogą wiązać się ze smartfonami z Bluetooth i urządzeniami obsługującymi odtwarzanie przez Bluetooth.

  4. Aby korzystać z funkcji asystenta głosowego, smartfon musi obsługiwać asystenta głosowego i musi być odblokowany.

  5. Waga pojedynczej słuchawki wynosi około 4.1g, a ciężar właściwy może się nieznacznie różnić.

  6. Końcówki występują w trzech rozmiarach (S, M, L), gwarantując wygodne dopasowanie do wszelkich wymiarów uszu.

  7. Raport z testu wodoodporności pochodzi od NTEK Testing Technology Co., Ltd; numer raportu: NTC1903187SV00.

  typ towaru

  Słuchawki bezprzewodowe

  wariant słuchawek

  Dokanałowe

  Funkcje

  Przycisk wielofunkcyjny

  samoczynne włączanie i parowanie

  samoczynne wyłączanie po 5 min bezczynności

  Wyświetlanie stanu baterii z poziomu smartfona

  Tryb gry o niskim opóźnieniu - po 3 krotnym kliknięciu przycisku

  Tryb jednoczesnego połączenia obu słuchawek do telefonu

  Kompatybilność

  Android

  iOS

  Łączność

  Bluetooth 5.0

  Protokoły

  HFP/A2DP/HSP/AVRCP

  Zasięg

  do 10 m

  zastosowany mikrofon

  Tak

  Pasmo przenoszenia

  20 ~ 20 000 Hz

  objętość baterii

  Pojedyncza słuchawka: 40 mAh

  Opakowanie: 300 mAh

  Czas pracy na baterii

  do 4 h

  do 150 h (w gotowości)

  Czas ładowania

  Słuchawki: do 1,5 h

  Opakowanie: do 2 h

  Kolor

  czarny

  rozmiary

  Pojedyncza słuchawka: 26,65 × 16,4 × 21,6 mm

  Opakowanie: 62 × 40 × 27,2 mm

  Waga

  4,1 g (pojedyncza słuchawka)

  43,6 g z opakowaniem

  Klasa ochrony

  Słuchawki: IPX4

  dopełniające dane

  Bezpieczne i wygodne dopasowanie

  mobilna i bezprzewodowa budowa

  zestaw

  Słuchawki

  Opakowanie ładujące

  Silikonowe wkładki douszne (S,M,L)

  Instrukcja obsługi


☆ Xiaomi Redmi Buds 3 ☆

Xiaomi Redmi Buds 3 Najniższa Cena Online

☆ Xiaomi Redmi Buds 3 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Xiaomi
 • Nazwa produktu: Xiaomi Redmi Buds 3
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 11
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Słuchawki bezprzewodowe Redmi Buds 3, białe Poczuj rytm, zapomnij o hałasie Słuchawki douszne z aktywną redukcją szumów, które wykraczają poza zwykłe tłumienie hałasu. Zachowując flagowe funkcje eliminacji zakłóceń, są one dodatkowo perfekcyjne pod względem jakości dźwięku.

  starczy zamknąć oczy i wsłuchać się. Flagowy poziom hybrydowej redukcji szumów Konieczność nieprzeciętnych doświadczeń z aktywną redukcją szumów. Mikrofony typu feedback i feed-forward i mikrofony do rozmów, współpracują ze sobą, by zapewnić stałą redukcję szumów w każdej sytuacji.

  usuwanie niechcianego hałasu o natężeniu do 40dB Szerokopasmowa aktywna redukcja hałasu. Poziom tłumienia hałasu do 40dB, redukujący hałas z otoczenia nawet o 99%. Równocześnie w hałaśliwym otoczeniu zewnętrznym, jak i w pociągu podziemnym, zostań w swoim własnym świecie bez zakłóceń.

  przystępność 3 trybów służących tłumieniu szumów Spełnią Twoje oryginalne wymagania w zakresie redukcji hałasu. Wybierz adekwatny tryb w odpowiedzi na najróżniejsze poziomy hałasu otoczenia, by zapobiec nadmiernemu naciskowi na uszy i zwiększyć komfort korzystania z funkcji redukcji hałasu do maksimum.

  Wybierz tryb jednostajny gdy jesteś w kawiarni albo parku, wybierz tryb lekki w biurze albo bibliotece albo wybierz tryb głęboki w metrze albo na lotnisku. Warstwowe filtrowanie głosu i wyraźniejsze rozmowy Potrójny mikrofon z redukcją szumów otoczenia zapewniający czyste rozmowy.

  Mikrofony ze sprzężeniem zwrotnym i mikrofon do rozmów współpracują ze sobą w celu skrupulatnej eliminacji szumów otoczenia i zachowania głosu dzięki algorytmowi eliminacji szumów połączeń za pomocą modelu sieci neuronowej.

  pozwala na to prowadzenie wyraźnych rozmów choćby w głośnym otoczeniu. Swobodna rozmowa podczas noszenia słuchawek dzięki trybom podwójnej klarowności. W trybie transparentności słuchaj muzyki, słysząc jednocześnie dźwięki otoczenia.

  Przełączenie do trybu zwiększonej głośności mowy pozwala na prowadzenie luźnych rozmów choćby przy założonych słuchawkach. Przenieś doznania słuchowe na zupełnie nowy poziom dzięki jakości dźwięku HiFi unikatowa jakość dźwięku pomimo skupiania się na redukcji szumów.

  Dzięki nowoczesnemu przetwornikowi dynamicznemu z podwójnym magnesem każdy składnik przeszedł rygorystyczny test; ponadto, dzięki fachowej krzywej strojenia Xiaomi HRTF, dźwięki można przywrócić do ich oryginalnego brzmienia.

  Wierne odtworzenie każdego szczegółu Dynamiczny przetwornik z podwójnym magnesem odzwierciedla subtelne detale dźwięków. Całkowite zniekształcenia harmoniczne 0,07%. Membrana o wysokiej sztywności redukuje drgania przy wysokich częstotliwościach.

  Wysokie tony są przeróżne, wyraźne i czyste. Japońska cewka Daikoku CCAW obejmuje wysokie, średnie i niskie częstotliwości. Jest ultralekka i niezwykle czuła. Podwójne magnesy N52 są wysoce magnetyczne i dynamiczne, co zniża poziom zniekształceń dźwięku z słuchawek.

  skrupulatna kontrola dynamiki przy niskich częstotliwościach Oddzielna wnęka tylna w naturalny sposób buduje obszar bez zakłóceń i zapewnia czułość dynamicznej jednostki sterującej. Znaczny otwór wentylacyjny z metalowej siatki rozciągliwie reguluje ciśnienie powietrza w środku wnęki, zniżając straty spowodowane drganiami dynamicznego układu membran.

  profesjonalne strojenie HRTF Umiarkowane tony niskie zapewniają naturalne wrażenia przy niskich częstotliwościach, wciągające i bogate w basy. Wyraźne tony wysokie zachowują więcej szczegółów przy wyższych częstotliwościach, przy jednoczesnym wygładzeniu sybilantów w celu poprawy przejrzystości, zapewniając znakomitą muzykę i bogaty dźwięk.

  mistrzowskie tunery z laboratorium dźwięku Xiaomi delikatnie kalibrują krzywą odpowiedzi częstotliwości w oparciu o fizyczną akustykę i psychoakustykę. Zakładając słuchawki, czujesz się jak w studiu, gdzie czysty i wciągający dźwięk dociera bezpośrednio do bębenków usznych.

  ergonomiczna budowa Czuj się wygodnie nawet po wielu godzinach wykorzystywania. Lekki korpus o masie 4,6g, wielopunktowo dopracowana budowa. Zoptymalizowana struktura z zachodzącymi na siebie środkami ciężkości formuje skrupulatny, zrównoważony trójkąt wokół tragusa, antitragusa i małżowiny usznej.

  zagwarantuje większy komfort stosowania słuchawek dousznych. Sterowanie dotykiem Uszczypnięcie, podobnie jak w sytuacji przycisku fizycznego, skutecznie zapobiega przypadkowej komendzie lub opóźnieniu. Po uszczypnięciu można uzyskać skrupulatną reakcję, aby z łatwością przełączać tryby, wstrzymywać odtwarzanie muzyki lub wybierać inne funkcje.

  nad wyraz długi czas pracy baterii i ładowanie bezprzewodowe Do 7 godzin żywotności baterii przy pojedynczym ładowaniu (z wyłączonym ANC). Do 32 godzin wykorzystywania w połączeniu z etui ładującym (z wyłączonym ANC).

  Etui do ładowania obsługuje protokół ładowania bezprzewodowego QI, kompatybilny z przeróżnymi ładowarkami. Dane o produkcie Przeznaczenie Muzyka Telefonia komórkowa kompozycja Douszne Technologie Hands-free Redukcja szumów Komunikacja bezprzewodowa Bluetooth Złącza 1 x USB (Type C) Dźwięk Stereo Kontrola dźwięku Odbieranie/Wyciszanie połączenia Funkcje bluetooth SPP (Serial Port Profile) A2DP (Transmisja stereo) AVRCP (Sterowanie bezprzewodowe) HFP (Hands-Free Profile) Impedancja 32 $32 Mikrofon Tak Zasięg 10 m odcień Biały Akcesoria w zestawie Słuchawki Etui ładujące 3 pary silikonowych nakładek na słuchawki (w tym 1 para fabrycznie zainstalowana na słuchawkach) kabel USB-C do zasilania etui ładującego Instrukcja obsługi Pozostałe atrybuty fachowe strojenie HRTF usuwanie niepożądanego hałasu do 40dB przenośna i bezprzewodowa kompozycja Japońska cewka Daikoku CCAW Podwójne magnesy N52 Klasa wytrzymałości IP55 Jakość dźwięku Hi-Fi Sterowanie dotykiem Możliwość ładowania etui bezprzewodowo QI


☆ Słuchawki dokanałowe HAYLOU GT6 Czarny ☆

Słuchawki dokanałowe HAYLOU GT6 Czarny Najniższa Cena Online

☆ Słuchawki dokanałowe HAYLOU GT6 Czarny - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Xiaomi
 • Nazwa produktu: Słuchawki dokanałowe HAYLOU GT6 Czarny
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 8
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Bezprzewodowe słuchawki TWS Haylou GT6 Twoje ulubione utwory jeszcze nigdy nie brzmiały tak należycie. Słuchawki bezprzewodowe Haylou GT6 zostały wyposażone w dynamiczny przetwornik o średnicy 12 mm, a dzięki zaimplementowaniu Bluetooth 5.2 prędkie i stabilne połączenie.

  przystępny tryb gamingowy redukuje opóźnienie do 65 ms, a lekka waga i funkcjonalna kompozycja nieszablonowy komfort używania. Wytrzymały akumulator zezwala na łącznie do 16 godzin pracy słuchawek.

  Dźwięk na najwyższym poziomie Z Haylou ponownie odkryjesz niesamowitą magię muzyki. Dynamiczne przetworniki o średnicy 12 mm wspaniałe jednostajnie wysokich, niskich i przeciętnych tonów, dostarczając Ci naturalnego, krystalicznie czystego i bogatego w detale dźwięku.

  Ich działanie wspomaga innowacyjny kodek AAC, który zwiększając stopień kompresji sygnału źródłowego, pozwala uchwycić każdy szczegół. Bezusterkowe połączenie o ultraniskim opóźnieniu Pożegnaj problemy z połączeniem.

  Bluetooth 5.2 gwarantuje wytrzymałość na zakłócenia i pozwala na bezusterkową transmisję sygnału o zasięgu do 10 m. również zużycie energii, przedłużając w ten sposób czas pracy słuchawek. GT6 samoczynnie łączą się z zapamiętanymi urządzeniami i umożliwiają słuchanie muzyki jednocześnie w trybie stereo, jak i mono.

  Spełniąoczekiwania miłośników gier, filmów i seriali – w trybie gamingowym opóźnienie wynosi jedynie 65 ms, co gwarantuje znakomitą synchronizację obrazu i dźwięku. Wysmakowane, lekkie i wygodne Haylou GT6 zachwycą Cię swym wykwintnym, a zarazem praktycznym designem.

  Każda słuchawka waży tylko 3,9 g – cięższa jest choćby kartka papieru A4! Możesz więc godzinami słuchać muzyki, nie obawiając się zmęczenia. Co więcej, dzięki precyzyjnie przemyślanej konstrukcji GT6 perfekcyjnie przystosują się do Twoich uszu – zrównoważenie pozostaną we właściwym miejscu, nie wywierając zbędnego nacisku.

  Nie będą irytować Cię ciągłym wypadaniem! Długi czas pracy – bezproblemowe ładowanie Słuchaj swych ulubionych piosenek tak długo, jak chcesz. Każda słuchawka może odtwarzać muzykę przez około 4 godziny.

  dołączone do zestawu etui ładujące pozwala wydłużyć ten czas do aż 16 godzin! Naładujesz je przy pomocy kabla USB-C. Uwaga: przewód ładowania nie został dołączony do zestawu i należy go zakupić oddzielnie.

  Lekkie i kompaktowe – możesz posiadać je za każdym razem pod ręką i zabierać ze sobą wszędzie, gdzie tylko zapragniesz! intuicyjna obsługa dotykowa Chcesz przełączyć piosenkę lub zatrzymać odtwarzanie, lecz nie masz pod ręką smartfona? Żaden problem!

  Haylou GT6 zostały wyposażone w czuły panel dotykowy, który istotnie usprawnia ich obsługę. Za jego pomocą nie tylko przełączysz utwory, zatrzymasz/wznowisz odtwarzanie lub odbierzesz/zakończysz połączenie telefoniczne, lecz też włączysz/wyłączysz tryb niskiego opóźnienia, a nawet aktywujesz swego inteligentnego asystenta!

  spora kompatybilność Nieważne, jakiego sprzętu używasz – magia dźwięków może Ci towarzyszyć niemal za każdym razem i wszędzie. Haylou GT6 są kompatybilne z większością smartfonów i tabletów z systemem Android i iOS, a także z komputerami Windows czy Mac.

  Sparuj je z urządzeniami, jakich używasz na co dzień i bez przeszkód słuchaj muzyki, oglądaj filmy i seriale, a choćby graj w ulubione gry! W komplecie Słuchawki GT6 Etui ładujące Specyfikacja producent Haylou Model GT6 Wersja Bluetooth 5.2 Zasięg Do 10 m (otwarta przestrzeń, brak przeszkód) Czas ładowania słuchawek Ok.

  1,5 h Czas ładowania etui ładującego Ok. 2 h Czas odtwarzania Ok. 4 h Czas pracy z etui ładującym Ok. 16 h typ akumulatora Li-ion objętość akumulatora słuchawek 35 mAh (każda słuchawka) pojemność akumulatora etui ładującego 310 mAh Obsługiwane protokoły HFP, HSP, A2DP, AVRCP kolor Czarny table –>


☆ Słuchawki Bezprzewodowe Xiaomi AIRDOTS 2S - GAMING ☆

Słuchawki Bezprzewodowe Xiaomi AIRDOTS 2S - GAMING Najniższa Cena Online

☆ Słuchawki Bezprzewodowe Xiaomi AIRDOTS 2S - GAMING - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Xiaomi
 • Nazwa produktu: Słuchawki Bezprzewodowe Xiaomi AIRDOTS 2S - GAMING
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2S,

  tanie słuchawki TWS z Bluetooth 5.0 i dźwiękiem stereo

  TWSEJ07LS

  Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2S, najlepszy stosunek jakości do ceny True Wireless na rynku. Ciesz się muzyką w trakcie spaceru, tańca, treningu, jedzenia, nauki, pracy... Bez kabli. Bez limitów.

  świeże słuchawki Xiaomi Basic 2S dołączają do należycie ugruntowanej rodziny słuchawek, zachowując stylowy i wyrafinowany design dzięki Bluetooth 5.0, czujnikowi automatycznie wstrzymującemu się po wyjęciu ich z uszu, do 20 godzin odtwarzania muzyki, kontroli asystenta głosowego i o niemało sporo więcej.

  Prawdziwy bezprzewodowy dźwięk stereo

  Wyobraź sobie, iż wyjmujesz słuchawki i po prostu zaczynasz się nimi radować, zapominając o rozplątywaniu przewodów lub martwieniu się o pęknięcia izolacji. Z bezprzewodowymi słuchawkami dousznymi Xiaomi Mi True Basic 2S będziesz cieszyć się prawdziwie bezprzewodowym dźwiękiem stereo, zasilanym przez najnowszą technologię.

  Łączność bezprzewodowa z Bluetooth 5.0

  Mówiąc skrupulatniej, słuchawki douszne Xiaomi Basic 2S mają potężny i ulepszony układ Bluetooth 5.0, który oferuje szybsze i bardziej jednostajne połączenie niż poprzednie wersje. Oznacza to, iż dźwięk dotrze do Twoich uszu w idealnej jakości, z niewielkim opóźnieniem, dzięki temu dotrze precyzyjnie wtedy, gdy powinien, i przy niskim zużyciu energii!

  Niskie opóźnienie w trybie gier

  Kolejną cechą, która powoduje, że Mi True Wireless Earbuds 2S są wyśmienitymi słuchawkami do treści audiowizualnych i gier, jest wspomniana wcześniej niska latencja.

  Jednak oprócz tego istnieje tryb gry, który zniża poziom opóźnienia do minimum. Zapewnia to, iż dźwięk nie jest opóźniony i dociera w tym samym czasie, co obraz.

  szybkie parowanie i samoczynny czujka pauzy

  dodatkowo sparowanie nowych słuchawek Xiaomi Earbuds Basic 2S nie może być prostsze. Po prostu zsynchronizuj je ze smartfonem za pierwszym razem. Następnie po prostu wyjmij je z etui i połącz, klikając w wyskakujące okienko.

  Obie słuchawki mają na dodatek czujnik, który namierza moment wyjęcia ich z ucha i automatycznie wstrzymuje odtwarzanie.

  funkcjonalna, kompaktowa i lekka konstrukcja

  Po raz kolejny Xiaomi zaprojektowało super wygodne słuchawki douszne 2S, które możesz nosić poprzez sporo godzin i nawet ich nie czuć. Zarys końcówek dousznych dostosowuje się do przewodu słuchowego, dzięki czemu należycie przylegają i nic nie zakłóca doznania muzycznego ani sesji treningowej.

  Aby upewnić się, iż nie czujesz niczego poza muzyką, bezprzewodowe słuchawki Mi True Wireless Basic 2S są ultralekkie i ważą zaledwie 4,1 grama.

  Jeden przycisk. Pełna kontrola

  z całą pewnością gdyby trzeba było wykorzystać słowa do opisania słuchawek Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2S, to byłby to „komfort". Komfort dla Ciebie, dla Twoich uszu. Komfort w trakcie noszenia. Komfort w trakcie ich łączenia. Komfort w trakcie ich kontrolowania...

  Nie musisz już używać smartfona podczas spaceru ulicą lub w trakcie przysiadu. Słuchawki douszne Basic 2S zawierają jeden przycisk, który zezwala na rozpoczęcie lub wstrzymanie odtwarzania muzyki, odebranie połączenia przychodzącego, a choćby rozpoczęcie sterowania głosowego bez dalszych ceregieli.

  przystępna obsługa głosowa

  Rzeczywiście, po prostu naciśnij przycisk dwa razy, a Twój asystent głosowy, niezależnie od tego, czy jest to Siri, czy Asystent Google, pojawi się, żeby zadowolić Cię we wszystkim, o co poprosisz (o ile oczywiście jest w zasięgu).

  Do 20 godzin autonomii

  Nie ma wątpliwości! Bezprzewodowe słuchawki douszne Mi True Wireless Basic 2S są wiernym towarzyszem podczas długich i pracowitych dni.

  proponują całkowitą autonomię 20 godzin odtwarzania muzyki dzięki etui, które ma wystarczającą pojemność, by zapewnić Twoim słuchawkom dodatkowe ładowanie.

  Ale jeśli jesteś w długiej podróży i nie chcesz rezygnować ze słuchawek, nie martw się, ponieważ jedno ładowanie bezprzewodowych słuchawek dousznych 2S wystarczy na 4 godziny.

  marka

  Xiaomi

  Model

  TWSEJ07LS

  Wersja

  Mi True Wireless Earbuds Basic 2S

  konstrukcja słuchawek

  Douszne

  Zasięg

  ok. 10m

  zastosowany mikrofon

  Tak, w obu słuchawkach

  Łączność

  Bluetooth 5.0

  Czas pracy na baterii

  Słuchawki - 4h

  Baza - 20h

  Czas czuwania

  120h

  Czas ładowania

  Słuchawki - 1.5h

  Etui ładujące - 2.5h

  typ baterii

  Litowo-polimerowy

  Złącze

  USB-C

  pojemność baterii

  Każda słuchawka - 46mAh

  Etui ładujące - 600mAh

  Kolor

  Czarny

  uzupełniające informacje

  Profil Bluetooth: HFP/A2DP/HSP/AVRCP

  prędkie parowanie

  samoczynnie odtwarzają muzykę po włożeniu do ucha

  Specjalny tryb Gaimingowy

  Sterowanie dotykowe

  Cyfrowa technologia redukcji szumów DSP

  Wskaźnik poziomu zużycia baterii

  załączone akcesoria

  Etui ładujące

  3 wymienne końcówki douszne S,M,L (M na słuchawkach)Podsumowanie, czyli jakie słuchawki do biegania Xiaomi najlepsze?


Najlepsze słuchawki do biegania Xiaomi w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze słuchawki do biegania Xiaomi w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Polecane słuchawki do biegania – TOP7 marzec 2023

Jeżeli żadna z powyższych propozycji słuchawek do biegania Xiaomi nie spełniła oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie rekomendowanych słuchawek do biegania.


Powiązania tematyczne:

 • jakie słuchawki do biegania Xiaomi opinie,
 • dobre słuchawki do biegania Xiaomi cena,
 • ranking słuchawek do biegania Xiaomi,
 • słuchawki do biegania Xiaomi jakie najlepsze.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o słuchawkach do biegania Xiaomi

#1 Gdzie szukać opinii o słuchawkach do biegania Xiaomi?

Aktualnie zaprezentowane informacje o słuchawkach do biegania Xiaomi odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie userów.

#2 Jakie słuchawki do biegania Xiaomi najlepsze? Które wybrać?

Poszukując informacji o dobrych słuchawkach do biegania Xiaomi warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z słuchawkami do biegania i ćwiczeń fitness Xiaomi, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie słuchawki do biegania Xiaomi są najchętniej polecane?

Nasze zestawienia z słuchawkami do biegania i ćwiczeń fitness Xiaomi zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach słuchawki do biegania Xiaomi to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *