FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking słuchawek do biegania Xiaomi. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Słuchawki do biegania / Ranking słuchawek do biegania Xiaomi


Opracowane poniżej zestawienia są aktualne sierpień 2022 i zawierają rankingi m.in.:

 • naszych TOP10 najchętniej wybieranych słuchawek do biegania Xiaomi,
 • naszych TOP5 często wybieranych słuchawek do biegania.

Jakie słuchawki do biegania Xiaomi najlepiej wybrać? Ranking sierpień 2022

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane słuchawki do biegania Xiaomi, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking słuchawek do biegania Xiaomi, wraz z opisem modelu, aktualizujemy na bieżąco.

☆ Xiaomi Redmi Buds 3 ☆

Xiaomi Redmi Buds 3 Najniższa Cena Online

☆ Xiaomi Redmi Buds 3 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Xiaomi
 • Nazwa produktu: Xiaomi Redmi Buds 3
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 12
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Słuchawki bezprzewodowe Redmi Buds 3, białe Poczuj rytm, zapomnij o hałasie Słuchawki douszne z aktywną redukcją szumów, które wykraczają poza zwykłe tłumienie hałasu. Zachowując flagowe funkcje eliminacji zakłóceń, są one jeszcze perfekcyjne pod względem jakości dźwięku.

  starczy zamknąć oczy i wsłuchać się. Flagowy poziom hybrydowej redukcji szumów Konieczność rewelacyjnych doświadczeń z aktywną redukcją szumów. Mikrofony typu feedback i feed-forward oraz mikrofony do rozmów, współpracują ze sobą, żeby zapewnić stałą redukcję szumów w każdej sytuacji.

  eliminowanie niechcianego hałasu o natężeniu do 40dB Szerokopasmowa aktywna redukcja hałasu. Poziom tłumienia hałasu do 40dB, redukujący hałas z otoczenia nawet o 99%. Równocześnie w hałaśliwym otoczeniu zewnętrznym, jak i w pociągu podziemnym, zostań w swym własnym świecie bez zakłóceń.

  przystępność 3 trybów służących tłumieniu szumów Spełnią Twoje oryginalne wymogi w zakresie redukcji hałasu. Wybierz odpowiedni tryb w odpowiedzi na przeróżne poziomy hałasu otoczenia, by zapobiec nadmiernemu naciskowi na uszy i rozszerzyć komfort korzystania z funkcji redukcji hałasu do maksimum.

  Wybierz tryb stabilny gdy jesteś w kawiarni albo parku, wybierz tryb lekki w biurze albo bibliotece albo wybierz tryb głęboki w metrze lub na lotnisku. Warstwowe przefiltrowanie głosu i wyraźniejsze rozmowy Potrójny mikrofon z redukcją szumów otoczenia zapewniający czyste rozmowy.

  Mikrofony ze sprzężeniem zwrotnym i mikrofon do rozmów współpracują ze sobą w celu skrupulatnej eliminacji szumów otoczenia i zachowania głosu dzięki algorytmowi eliminacji szumów połączeń za pomocą modelu sieci neuronowej.

  umożliwia to prowadzenie wyraźnych rozmów nawet w głośnym otoczeniu. Swobodna rozmowa w trakcie noszenia słuchawek dzięki trybom podwójnej krystaliczności. W trybie przezroczystości słuchaj muzyki, słysząc jednocześnie dźwięki otoczenia.

  Przełączenie do trybu zwiększonej głośności mowy zezwala na prowadzenie swobodnych rozmów nawet przy założonych słuchawkach. Przenieś doznania słuchowe na zupełnie nowy poziom dzięki jakości dźwięku HiFi wyjątkowa jakość dźwięku pomimo skupiania się na redukcji szumów.

  Dzięki progresywnemu przetwornikowi dynamicznemu z podwójnym magnesem każdy komponent przeszedł rygorystyczny test; na dodatek, dzięki mistrzowskiej krzywej strojenia Xiaomi HRTF, dźwięki można przywrócić do ich oryginalnego brzmienia.

  Wierne odtworzenie każdego szczegółu Dynamiczny przetwornik z podwójnym magnesem odzwierciedla subtelne szczegóły dźwięków. Całkowite zniekształcenia harmoniczne 0,07%. Membrana o wysokiej sztywności redukuje drgania przy wysokich częstotliwościach.

  Wysokie tony są różne, wyraźne i czyste. Japońska cewka Daikoku CCAW obejmuje wysokie, średnie i niskie częstotliwości. Jest ultralekka i wyjątkowo czuła. Podwójne magnesy N52 są wysoce magnetyczne i dynamiczne, co ogranicza poziom zniekształceń dźwięku z słuchawek.

  precyzyjna kontrola dynamiki przy niskich częstotliwościach Oddzielna wnęka tylna w naturalny sposób formuje obszar bez zakłóceń i gwarantuje czułość dynamicznej jednostki sterującej. Znaczny otwór wentylacyjny z metalowej siatki elastycznie reguluje ciśnienie powietrza we wnętrzu wnęki, zniżając straty spowodowane drganiami dynamicznego układu membran.

  mistrzowskie strojenie HRTF Umiarkowane tony niskie zapewniają naturalne wrażenia przy niskich częstotliwościach, wciągające i bogate w basy. Wyraźne tony wysokie zachowują więcej szczegółów przy wyższych częstotliwościach, przy jednoczesnym wygładzeniu sybilantów w celu poprawy transparentności, gwarantując idealną muzykę i bogaty dźwięk.

  fachowe tunery z laboratorium dźwięku Xiaomi delikatnie kalibrują krzywą odpowiedzi częstotliwości w oparciu o fizyczną akustykę i psychoakustykę. Zakładając słuchawki, czujesz się jak w studiu, gdzie czysty i wciągający dźwięk dociera bezpośrednio do bębenków usznych.

  poręczna budowa Czuj się komfortowo choćby po wielu godzinach stosowania. Lekki korpus o masie 4,6g, wielopunktowo dopracowana kompozycja. Zoptymalizowana struktura z zachodzącymi na siebie środkami ciężkości formuje staranny, zrównoważony trójkąt wokół tragusa, antitragusa i małżowiny usznej.

  zapewnia większy komfort wykorzystywania słuchawek dousznych. Sterowanie dotykiem Uszczypnięcie, podobnie jak w sytuacji przycisku fizycznego, produktywnie zapobiega przypadkowej komendzie lub opóźnieniu. Po uszczypnięciu można uzyskać precyzyjną reakcję, aby prosto przełączać tryby, wstrzymywać odtwarzanie muzyki albo wybierać inne funkcje.

  niezwykle długi czas pracy baterii i ładowanie bezprzewodowe Do 7 godzin żywotności baterii przy pojedynczym ładowaniu (z wyłączonym ANC). Do 32 godzin użytkowania w połączeniu z etui ładującym (z wyłączonym ANC).

  Etui do ładowania obsługuje protokół ładowania bezprzewodowego QI, kompatybilny z rozmaitymi ładowarkami. Dane o produkcie Przeznaczenie Muzyka Telefonia komórkowa budowa Douszne Technologie Hands-free Redukcja szumów Komunikacja bezprzewodowa Bluetooth Złącza 1 x USB (Type C) Dźwięk Stereo Kontrola dźwięku Odbieranie/Wyciszanie połączenia Funkcje bluetooth SPP (Serial Port Profile) A2DP (Transmisja stereo) AVRCP (Sterowanie bezprzewodowe) HFP (Hands-Free Profile) Impedancja 32 $32 Mikrofon Tak Zasięg 10 m kolor Biały Akcesoria w pakiecie Słuchawki Etui ładujące 3 pary silikonowych nakładek na słuchawki (w tym 1 para fabrycznie zainstalowana na słuchawkach) kabel USB-C do zasilania etui ładującego Instrukcja obsługi Pozostałe atrybuty mistrzowskie strojenie HRTF likwidowanie niepożądanego hałasu do 40dB mobilna i bezprzewodowa budowa Japońska cewka Daikoku CCAW Podwójne magnesy N52 Klasa wytrzymałości IP55 Jakość dźwięku Hi-Fi Sterowanie dotykiem Możliwość ładowania etui bezprzewodowo QI


☆ XIAOMI MI AIRDOTS 2 SE WIRELESS EARPHONE WHITE ☆

XIAOMI MI AIRDOTS 2 SE WIRELESS EARPHONE WHITE Najniższa Cena Online

☆ XIAOMI MI AIRDOTS 2 SE WIRELESS EARPHONE WHITE - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Xiaomi
 • Nazwa produktu: XIAOMI MI AIRDOTS 2 SE WIRELESS EARPHONE WHITE
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

   Mi True Wireless Earphones 2 Basic technika Bluetooth a co z tego wynika koniec ze splątanym przewodem! Słuchawki są bezprzewodowe – wystarczy podłączyć zdalnie telefon albo komputer i gotowe. Bezprzewodowa budowa.

  Wysoka jakość dźwięku z konkretnym bassem. Redukcja szumów w trakcie rozmów. Dotykowe sterowanie. Szybkie i automatyczne parowanie. Kompaktowa i lekka kompozycja przekładająca się na komfortowe i przystępne noszenie.

  innowacyjna łączność bezprzewodowa Mi True Wireless Earphones są bezprzewodowe: zero przewodów - ekstra wygoda Mimo niewielkiego wymiaru słuchawek, gwarantują one niewiarygodnie czysty dźwięk ze usztywnionym bassem genialna jakość dźwięku i umocniony bas zastosowanie w słuchawkach Xiaomi Mi True Wireless Earphones 2 znacznego głośnika o średnicy 14,2 mm z szeroką kompozytowa cewką dynamiczną, sprawi że możesz radować się dźwiękiem nieprzeciętnej jakości i usztywnionym basem.

  na skutek czego, bas jest pełny i głęboki, średni zakres miękki i naturalny, a dźwięki o wysokiej częstotliwości wyraźne i czyste. Automatyczna detekcja Kiedy wyjmiesz jedną słuchawkę Xiaomi Mi True Wireless Earphones 2 z ucha, muzyka samoczynnie się zatrzyma.

  Jest to realne dzięki zastosowanym czujnikom optycznym. Czujnik ten w czasie rzeczywistym wyłapuje czy obecnie nosisz słuchawki. Rozpoznaje kiedy je włożysz, a po ich usunięciu, odtwarzanie zatrzyma się automatycznie.

  Możesz posiadać zatem pewność, że nie przegapisz żadnej nuty ani klatki, podczas słuchania muzyki lub oglądania filmu. Obsługa słuchawek Earphones 2 jest przystępna i intuicyjna. Odbywa się przy pomocy palca. Kliknij dwukrotnie, by uzyskać dostęp do muzyki, rozmów lub asystenta głosowego.

  Obsługuj słuchawki w nieskomplikowany sposób, choćby bez telefonu komórkowego. Bardzo długi czas używania Słuchawek możesz używać choćby poprzez 14 godzin używając do tego załączonego etui ładującego, które nie tylko chroni słuchawki,także automatycznie je ładuje, kiedy ich nie używasz.

  równocześnie słuchawki, jak również etui obsługują prędkie ładowanie, co przekłada się na pełne ładowanie w ciągu zaledwie jednej godziny. Ciągłe odtwarzanie audio może trwać do czterech godzin na jednym ładowaniu.

  Kiedy słuchawkom zabraknie energii, wystarczy umieścić je w etui ładującym i już nawet po kilku minutach możesz używać ich ponownie. Specyfikacja: typ artykułu: Słuchawki bezprzewodowe rodzaj słuchawek: Douszne Kompatybilność: Android, iOS Funkcje: Sterowanie dotykowe, samoczynne włączanie i parowanie, Obsługa technice AAC, prędkie parowanie MIUI Łączność: Bluetooth 5.0 Zasięg: do 10 m Złącza: USB rodzaju C Dźwięk: AAC Advanced Audio CodingSBC zastosowany mikrofon: Tak, podwójny Impedancja: 32 Ω Czas pracy na baterii: do 5 hdo 20 h (z etui ładującym) Czas ładowania: Słuchawki: do 1,5 h Moc wejściowa: 5.0V 1.0A Kolor: Biały Waga: 48 g rozmiary: 150 x 75 x...


☆ Słuchawki dokanałowe XIAOMI Redmi Buds 3 Pro Czarny ☆

Słuchawki dokanałowe XIAOMI Redmi Buds 3 Pro Czarny Najniższa Cena Online

☆ Słuchawki dokanałowe XIAOMI Redmi Buds 3 Pro Czarny - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Xiaomi
 • Nazwa produktu: Słuchawki dokanałowe XIAOMI Redmi Buds 3 Pro Czarny
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 6
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Słuchawki bezprzewodowe XIAOMI Redmi Buds 3 Pro True WirelessTowar jest w 100% NOWY i NIEUŻYWANY. Pochodzi prosto od oficjalnego dystybutora. Zapakowane fabrycznie przez producenta.W skład zestawu wchodzi:Słuchawki Redmi Buds 3 proEtui ładująceKabel do ładowania3 pary silikonowych końcówek dousznychInstrukcja użytkownikaNajważniejsze funkcje:Inteligentna redukcja szumówIntuicyjne sterowanie dotykoweAutomatyczne wstrzymanie odtwarzania muzyki w momencie wyjęcia słuchawek z uszuMożliwa łączność z dwoma urządzeniamiFunkcja wzmocnienia głosuTryb umożliwiający odsłuch otoczenia bez zdejmowania słuchawekŁadowanie bezprzewodoweDługa żywotność baterii9mm membrana zagwarantuje niewiarygodne wrażenia dźwiękoweWodoodporność IPX4Wysoki komfort użytkowania - trzy rozmiary wkładek dousznych, w tym pokaźne, przeciętne i znikomeFunkcja znajdź słuchawki ( w zasięgu Bluetooth) Specyfikacja techniczna:Mode: TWSEJ01ZMCzas ładowania słuchawek: ok.

  1hPołączenie bezprzewodowe: Bluetooth 5.2Czas ładowania etui ładującego: ok. 2,5 godziny(ładowanie przewodowe)Waga pojedynczej wkładki dousznej: ok. 4,9gWymiary wkładek dousznych: 25,4*20,3*21,3mmCałkowita waga wraz z etui ładującym: ok.

  55gWymiary etui ładującego: 65*48*26mmDługość rozmowy: ok. 3 godziny(wyciszanie szumów wyłączone, głośność 50%, kodowanie AAC)Zasięg: ok 10m(otwarta przestrzeń wolna od przeszkód)Czas odtwarzania muzyki: Około.

  6 godzin(wyciszanie szumów wyłączone, głośność 50%, kodowanie AAC)Port do ładowania: wariant-CCzas czuwania: ok. 28 godzin(wyciszanie szumów wyłączone, głośność 50%, kodowanie AAC)atrybuty wejściowe etui ładującego: 5 V 0,5 A MAKS.(przewodowy)Pojedyncza pojemność/moc baterii dousznej: 35 mAh/0,13 WhParametry wejściowe słuchawek: 5V 120mA MAX(pojedyncza słuchawka douszna)Znamionowa objętość/moc akumulatora etui ładującego470 mAh/1,78 WhImpedancja głośnika: 32Ω Korzyści:Głęboka redukcja szumów (35dB) - słuchawki wykorzystują technikę podwójnej aktywnej redukcji szumów z mikrofonem zwrotnym i mikrofonem rodzaju feed-forwardSI potrafi lepiej zbratać dźwięk dla Twoich uszu - algorytm SI ocenia scenę na podstawie poziomu hałasu otoczenia i przyzwyczajeń użytkownika (tylko telefony Xiaomi, a także Redmi wspierają funkcję adaptacyjnej eliminacji szumów SI)Trójmikrofonowa redukcja szumów rozmów - trzy mikrofony, wraz z algorytmem redukcji szumów wywołania opartym na modelu opartym na sieci neuronowej, są w stanie precyzyjnie wychwycić ludzki głos, efektywnie redukując szumy otoczeniaTryb podwójnej krystaliczności - gdy włączony jest tryb przezroczystości, nadal możesz słyszeć dźwięki otoczenia bez konieczności wyjmowania słuchawek dousznych9 mm kompozytowa cewka membrany wibracyjnej - 9 mm kompozytowa cewka z wibrującą membraną gwarantuje świetne wrażenia akustyczne28-godzinny ultradługi czas pracy akumulatora - dzięki zastosowanemu układowi scalonemu o niskim poborze mocy, słuchawki mogą działać do 6 godzin* na jednym ładowaniu.

  Przy wykorzystaniu etui ładującego, słuchawki mogą pracować do 28 godzinObsługa szybkiego ładowania i ładowania bezprzewodowego - dzięki szybkiemu ładowaniu słuchawki mogą ładować się w zaledwie 10 minut, a następnie pozwolą na słuchanie muzyki nawet poprzez 3 godziny.

  Etui do ładowania obsługuje dodatkowo ładowanie bezprzewodowe Qi, dzięki temu ładowanie jest bardzo wygodne.Możliwość podłączenia do dwóch sprzętów jednocześnie - ten sam zestaw można podłączyć jednocześnie do dwóch urządzeń z platform takie jak Android, iOS i Windows, co nietrudne przełączanie się pomiędzy rozrywką a pracąStuknij dwukrotnie, aby odebrać połączenie - dotknij tylnej części wkładek dousznych, żeby uzyskać dostęp do części sterujących, takich jak przełączanie trybów, wstrzymywanie i odtwarzanie muzyki itp.

  Obsługuje też funkcję sterowania głosem przy wybudzaniu.Wodoodporność IPX4 - wszechstronna wytrzymałość na zachlapanie, broniąca użytkowników przed wilgocią i zachlapaniemZnajdź swoje słuchawki - w zasięgu łączności Bluetooth możesz zlokalizować swoje słuchawki po dźwięku Długi czas użytkowania - słuchawki mają chip o niskim poborze mocy6h - jednorazowego użytku (z wyłączoną redukcją szumów)28h - całkowity czas pracy baterii (z wyłączoną eliminacją szumów) nietrudne sterowanie dotykoweDwukrotne dotknięcie: Odbierz/zatrzymaj połączenie Odtwarzanie muzyki/pauzaPrzytrzymanie słuchawki: Redukcja szumów / tryb odsłuchu otoczniaTrzykrotne dotknięcie: Przejdź do następnego utworu Rozłącz połączenie ŁadowanieObsługuje prędkie ładowanie USB CObsługuje ładowanie bezprzewodowe Qi, dzięki czemu ładowanie jest wyjątkowo komfortowe.Ładowanie przez 10 minut gwarantuje odtwarzanie muzyki do 3h Możliwość połączenia z dwoma urządzeniami jednocześnieREDMI BUDS 3 PRO można jednocześnie podłączyć do dwóch urządzeń na przeróżnych platformach, takich jak Android, iOS i Windows, gwarantuje prędkie przełączenie się między urządzeniami.

  Algorytm AI ocenia sytuację na podstawie poziomu hałasu otoczenia i nawyków używania. Dostosuj głębokość redukcji szumów dla różnorodnych środowisk.obecnie tylko telefony komórkowe Xiaomi, Redmi są przystosowane do adaptacyjnej funkcji redukcji szumów AI.

  Kompatybilne modele będą dodawane sukcesywnie. Wystarczy w ustawieniach MIUI przejść do trybu redukcji szumów, ustawić tryb adaptacyjny i nosić słuchawki na 2 uszach. 3 tryby redukcji szumówGłęboka redukcja szumów: sprawdzą się podczas podróży autobusem czy samolotem produktywnie tłumią hałas silnika - Twoja podróż nigdy nie była tak przyjemna!Umiarkowana redukcja szumów: sprawdzą się w miejscach gdzie poziom hałasu nie jest zbyt wysoki, takie jak kawiarnie czy parkiLekka redukcja szumów: sprawdzą się w cichym otoczeniu takim jak biuro czy biblioteka Słuchawki posiadają wbudowane 3 mikrofony i są wyekwipowane w algorytm redukcji szumów rozpoznają głos ludzki, wyodrębniają hałasy i produktywnie redukują odgłosy otoczenia.

  zezwala na to na prowadzenie rozmów bez zakłóceń w choćby w głośnym otoczeniu.


☆ Słuchawki douszne XIAOMI Mi True 2S Biały ☆

Słuchawki douszne XIAOMI Mi True 2S Biały Najniższa Cena Online

☆ Słuchawki douszne XIAOMI Mi True 2S Biały - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Xiaomi
 • Nazwa produktu: Słuchawki douszne XIAOMI Mi True 2S Biały
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

   Mi True Wireless Earphones 2S Muzyka bez ograniczeń doskonałej jakości dźwięk ze wzmocnionym basem prędkie i samoczynne parowanie z oknem pop-up* Eliminacja szumów otoczenia dla transparentnie czystych rozmów Detekcja zasilania przez zaimplementowane czujniki optyczne Kliknij dwukrotnie, by uzyskać dostęp do muzyki, rozmów lub asystenta głosowego nieprzeciętnej jakości dźwięk ze wzmocnionym basem.

  Poznaj na nowo każdy szczegół swej playlisty. Bezprzewodowe słuchawki Mi True 2S zostały zaopatrzone w obfity głośnik 14,2 mm z szeroką kompozytową cewką dynamiczną. Bas jest pełny i głęboki, średni zakres miękki i naturalny, a dźwięki o wysokiej częstotliwości wyraźne i czyste.

  znaczny zakres wyraźnego dźwięku z wykwintnym, pełnym szczegółów basem. Pełna szczegółowość dźwięku zagwarantuje przyjemniejsze wrażenia ze słuchania. Prędkie i samoczynne parowanie z oknem pop-up*. Bezprzewodowe słuchawki Mi True Wireless Earphones 2S współpracują z MIUI.

  Po otwarciu etui ładującego, przy pierwszym połączeniu, samoczynnie pojawi się wyskakujące okno do parowania przez Bluetooth. Przyłączanie jest przystępne i można sprawdzić stan naładowania zestawu słuchawkowego i etui ładującego.

  szybkie, samoczynne parowanie momentalny dostęp do ulubionej muzyki. *Ta funkcja działa tylko z określonymi modelami smartfonów Mi i Redmi z zainstalowaną najnowszą wersją MIUI. Więcej modeli będzie obsługiwanych po aktualizacji oprogramowania.

  Eliminacja szumów otoczenia dla przejrzyście czystych rozmów. Koniec zakłóceń. Podwójny mikrofon wykorzystuje zintegrowaną technologię redukcji szumów otoczenia, która zapewnia na dodatek rozpoznawanie głosu w wysokiej rozdzielczości i topową jakość połączeń.

  Dźwięk wysokiej rozdzielczości LHDC Bluetooth. Technologia wysokiej jakości dźwięku LHDC Bluetooth osiąga niemal perfekcyjną jakość dźwięku. Kodek Bluetooth LHDC. *Format LHDC jest obsługiwany tylko smartfonach wyposażonych w tę funkcję.

  automatyczna detekcja dzięki zaimplementowanym czujnikom optycznym. Wyjmij z ucha, muzyka automatycznie się zatrzyma. Zastosowany czujka podczerwieni w czasie rzeczywistym wykrywa czy obecnie nosisz słuchawki.

  Rozpoznaje kiedy je włożysz, a odtwarzanie automatycznie zatrzyma się po ich usunięciu. Niezależnie od tego, czy oglądasz film, czy słuchasz muzyki, nie przegapisz ani jednej nuty ani klatki. Kliknij dwukrotnie, żeby uzyskać dostęp do muzyki, rozmowy bądź asystenta głosowego.

  Stuknij słuchawki, aby sterować muzyką, rozmawiać, aktywować asystenta głosowego itp. Łatwa obsługa choćby bez telefonu komórkowego. Połączenie przychodzące / rozłączenie Stuknij dwukrotnie słuchawki po którejkolwiek stronie Przywołaj asystenta głosowego Stuknij dwukrotnie słuchawki po lewej stronie Gra na dwie słuchawki / pauza Stuknij dwukrotnie słuchawki po prawej stronie Odtwarzanie jednym uchem / pauza Stuknij dwa razy w wybraną słuchawk...


☆ XIAOMI SŁUCHAWKI BLUETOOTH BASIC 2 ☆

XIAOMI SŁUCHAWKI BLUETOOTH BASIC 2 Najniższa Cena Online

☆ XIAOMI SŁUCHAWKI BLUETOOTH BASIC 2 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Xiaomi
 • Nazwa produktu: XIAOMI SŁUCHAWKI BLUETOOTH BASIC 2
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  szeroki wybór artykułów RTV i AGD. Komputery i sprzęt do gamingu. Znajdź coś dla siebie! Wybrane produkty z gratisową dostawą. Poznaj całkowitą ofertę Sferis! Ekspresowa przesyłka.

☆ Słuchawki dokanałowe XIAOMI FlipBuds Pro Czarny ☆

Słuchawki dokanałowe XIAOMI FlipBuds Pro Czarny Najniższa Cena Online

☆ Słuchawki dokanałowe XIAOMI FlipBuds Pro Czarny - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Xiaomi
 • Nazwa produktu: Słuchawki dokanałowe XIAOMI FlipBuds Pro Czarny
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  Słuchawki bezprzewodowe Xiaomi Flip Buds Pro. Nowa wersja modnych słuchawek Bluetooth marki Xiaomi. Wyjątkowe słuchawki bezprzewodowe Xiaomi Flip Buds Pro, które będą pasować do wszystkich Twoich sprzętów. Aktywny system redukcji hałasu. Wydłużony czas rozmów. Optymalnie dostrojona membrana o wysokiej czułości i obsługa kodeków aptX, SBC i AAC gwarantują oryginalny, jednostajny dźwięk, a 11-milimetrowe przetworniki odpowiadają za solidne basy, dzięki czemu możesz cieszyć się każdą nutą....

☆ Słuchawki Bezprzewodowe Xiaomi AIRDOTS 2S - GAMING ☆

Słuchawki Bezprzewodowe Xiaomi AIRDOTS 2S - GAMING Najniższa Cena Online

☆ Słuchawki Bezprzewodowe Xiaomi AIRDOTS 2S - GAMING - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Xiaomi
 • Nazwa produktu: Słuchawki Bezprzewodowe Xiaomi AIRDOTS 2S - GAMING
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Słuchawki bezprzewodowe Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2STowar jest w 100% NOWY i NIEUŻYWANY. Towar z Polskiej Dystrybucji jest w 100% oryginalny. Zapakowane fabrycznie przez producenta.W skład zestawu wchodzi:Słuchawki Mi True Wireless Earbuds Basic 2sEtui ładujące3 wymienne końcówki douszne (S,M,L)Oryginalne opakowanieInstrukcja obsługiZalety słuchawek Earbuds Basic 2sSzybkie parowanieAutomatyczne odtwarzanie muzyki po włożeniu do uchaSpecjalny TRYB DLA GRACZYWaga słuchawki zaledwie 4,3gSterowanie dotykoweCyfrowa technologia redukcji szumów DSP Specyfikacja:Zasięg bezprzewodowy: 10MŁadowanie: 5V 500mAPojemność (wkładka douszna): 46mAhPojemność (obudowa): 600mAh BBateria rodzaj: akumulator litowo-jonowyWersja Bluetooth: 5.0Profil Bluetooth: HFP/A2DP/HSP/AVRCPPort ładowania (etui z funkcją ładowania): USB-CTyp sterowania: przycisk wielofunkcyjnyŻywotność: do 20 godzinCzas ładowania: około 2,5h Odbieraj połączenia, używaj i słuchaj swobodnieDotykowe sterowanie i Etui z funkcją powerbankaWygodny schowek na słuchawki z funkcją ładowania zapewnia pełen komfort.

  Słuchawki natomiast mają lekką konstrukcję i progresywny wygląd, co zagwarantuje całkowitą swobodę użytkowania.Nowy sposób łączeniaWcześniejszy model AirDots,złączyć się z urządzeniem używa połączenia master-slave.

  To oznacza iż w pierwszej kolejności podłączana jest prawa słuchawka, a następnie lewa. W nowym modelu zrezygnowano z takiego sposobu łączenia. Nowe słuchawki AirDots S parują się z telefonem w taki sposób, że dwie słuchawki podłączają się jednocześnie, bez opóźnień i irytującego czekania.

  Oczywiście można korzystać z jednej dowolnej słuchawki, a gdy założymy drugą zostanie ona podłączona samoczynnie.Odbiór i wykorzystywanieBezproblemowe przełączanie pomiędzy jednym i podwójnym uchemBluetooth 5.0Etui ładujące rodzaju C 600mAhSterowanie dotykowe: wstrzymanie i odtwarzanie muzyki, odbieranie i rozłączanie połączeńWbudowany mikrofonWskaźnik poziomu zużycia baterii Bluetooth 5.0 |

  Wysoka produktywność dzięki szybszym i bardziej jednostajnym połączeniom.Mi True Wireless Earbuds Basic 2 są zaopatrzone w najnowszy układ Bluetooth 5.0, który ma prędkość transmisji informacji dwa razy szybciej niżeli poprzednia generacja oraz szybsze i bardziej stabilne połączenia.

  Tak powinna wyglądać najnowsza generacja.Bateria wbudowana w obudowęWysokowydajna polimerowa bateria litowo-jonowa, iż możesz używać słuchawek poprzez około 4 godziny, gdy są w pełni naładowane. Z 600mAh etui z funkcją ładowania, to może to czas do około 20 godzin.

  Lepsze słuchanie muzyki i wyraźniejsze połączeniaJednostka dźwiękowa o średniej i niskiej częstotliwości 7,2 mm ma przeciętne i niskie częstotliwości po wielokrotnym dostrojeniu przez ekspertów akustycznych w połączeniu z technologią redukcji szumów DSP, która odfiltruje hałas otoczenia i zapewnia przejrzyście czystą jakość dźwięku.Łatwe odbieranie połączeń przychodzących - sterowanie dotykoweObie słuchawki są wyposażone w mikrofony, co pozwala nawet na rozmowę telefoniczną w trzy osoby.

  Możesz przekazać jedną słuchawkę, na przykład swemu przyjacielowi podczas wspólnego spaceruOd dzisiaj nie będziesz musiał szukać swego smartfona w odmętach torby albo plecaka. Jeśli zadzwoni, będziesz mógł go odebrać zaledwie w chwilę przy użyciu jednego przycisku.

  Jakość rozmowy będzie perfekcyjna, a to za sprawą słuchawek od Xiaomi zaopatrzonych w świetnej jakości mikrofon. Znaczne jest to, by urządzenie znajdowało się w zasięgu smartfona, dzięki czemu nie straci łączności Bluetooth.zaimplementowany asystent głosowy


☆ Słuchawki dokanałowe XIAOMI Mi True Wireless Earphones 2 Pro Czarny ☆

Słuchawki dokanałowe XIAOMI Mi True Wireless Earphones 2 Pro Czarny Najniższa Cena Online

☆ Słuchawki dokanałowe XIAOMI Mi True Wireless Earphones 2 Pro Czarny - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Xiaomi
 • Nazwa produktu: Słuchawki dokanałowe XIAOMI Mi True Wireless Earphones 2 Pro Czarny
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 6
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Słuchawki Bluetooth Bezprzewodowe TWS Xiaomi Mi True Wireless Earphones 2 Pro Słuchawki bezprzewodowe o najwyższej jak dotąd jakości dźwięku od Xiaomi. Zapewniają kompletne odcięcie od zewnętrznych dźwięków dzięki zastosowaniu aż 3 mikrofonów w każdej słuchawce do najlepszego wyciszenia szumów otoczenia Active Noise Cancelling ANC Mi True Wireless Earphones 2 Pro z ANC Zachowaj muzykę, bez hałasu Redukcja szumów Zablokuj zewnętrzne zakłócenia Zanurz się w muzyce i filmach by poradzić sobie z charakterystycznymi hałasami, używamy mikrofonu ze sprzężeniem do przodu i mikrofonu sprzężenia zwrotnego, żeby osiągnąć hybrydowe tłumienie do 35 dB Trzy mikrofony pracują równocześnie, by uzyskać wyraźniejsze wrażenia z połączeń Oddzielny mikrofon wewnątrz ucha zapewnia precyzyjny i czysty dźwięk w uchu, dzięki temu możesz wyraźnie słyszeć wszystko, nawet podczas wykonywania połączeń na zewnątrz.

  Komunikuj siępodczas noszenia słuchawek Po włączeniu trybu transparentności możesz wyraźnie słyszeć, co dzieje się wokół Ciebie, bez konieczności wyjmowania słuchawek. Konstrukcja douszna na dodatek zniża nacisk na ucho, umożliwiając łatwą i wyraźną komunikację twarzą w twarz, nawet podczas noszenia słuchawek.

  Jakość dźwięku Przyjemne odczucie nadzwyczajnej muzyki solidny dźwięk pochodzi stąd Pełny, rezonujący dźwięk jest skutkiem wyjątkowo niesprężystej membrany kompozytowej LCP i obszernego przetwornika dynamicznego o średnicy 12 mm.

  ponadto trzy duże pasma częstotliwości i czuła odpowiedź transjentów gwarantują więcej szczegółów, umożliwiając nawet słyszenie oddechu wokalisty. Doświadczenie Wszechstronne wyśmienite wrażeniaz żywotnością baterii, połączeniem i wygodą Do 30h słuchania do 6h na jednym ładowaniu* nawet 10 minut ładowania jednocześnie słuchawki, jak i etui ładujące obsługują szybkie ładowanie.

  10 minut ładowania zagwarantuje do 90 minut odtwarzania muzyki szybkie parowanie w MIUI Wszystko, co musisz zrobić, aby sparować, to otworzyć etui ładujące w pobliżu smartfona i dotknąć ekranu po pojawieniu się wyskakującego okna MIUI.

  Następnie możesz założyć słuchawki, a smartfon będzie mógł je rozpoznać i sparować z nimi. Wygodniej wyświetlane są też stopnie baterii słuchawek i etui ładującego.* Delikatna powierzchnia reagująca na Twój dotyk Odbieraj połączenia |

  Przełączanie trybów | Odtwórz/Pauza | Asystent głosowy Wybierz te, które pasują do Twoich uszu Końcówki douszne i konstrukcja wnęki pasują do uszu i blokują dźwięki, zapewniając wygodne wrażenia choćby w trakcie noszenia poprzez długi czas.

  *Jednorazowego korzystania (z wyłączoną funkcją ANC) do 6h, Całkowity czas pracy baterii (z wyłączonym ANC) do 30h, 30h *dane dotyczące żywotności baterii słuchawek: bateria może działać do 6 godzin, gdy słuchawki są w pełni naładowane, a głośność telefonu wynosi 50%, z wyłączonym ANC i kodekiem audio Bluetooth ustawionym na AAC.*Gdy słuchawki i etui ładujące są w pełni naładowane, muzyka może być odtwarzana bez przerwy przez około 30 godzi


☆ Słuchawki Xiaomi Earphones 2 Pro (czarne, bezprzewodowe, bluettoth, douszne) ☆

Słuchawki Xiaomi Earphones 2 Pro (czarne, bezprzewodowe, bluettoth, douszne) Najniższa Cena Online

☆ Słuchawki Xiaomi Earphones 2 Pro (czarne, bezprzewodowe, bluettoth, douszne) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Xiaomi
 • Nazwa produktu: Słuchawki Xiaomi Earphones 2 Pro (czarne, bezprzewodowe, bluettoth, douszne)
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  spory wybór artykułów RTV i AGD. Komputery i sprzęt do gamingu. Znajdź coś dla siebie! Wybrane produkty z darmową dostawą. Poznaj pełną ofertę Sferis! Ekspresowa wysyłka.

☆ Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2 ☆

Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2 Najniższa Cena Online

☆ Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Xiaomi
 • Nazwa produktu: Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 6
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  NAJWAŻNIEJSZE właściwości: Model: TWSEJ04LS wariant towaru: Słuchawki bezprzewodowe rodzaj słuchawek: Dokanałowe Kompatybilność: Android, iOS Funkcje: Przycisk wielofunkcyjny, automatyczne włączanie i parowanie, automatyczne wyłączanie po 5 min bezczynności, Wyświetlanie stanu baterii z poziomu smartfona Łączność: Bluetooth 5.0 Protokoły: HFP/A2DP/HSP/AVRCP Zasięg: do 10 m wbudowany mikrofon: Tak Pasmo przenoszenia: 20 ~ 20 000 Hz objętość baterii: Pojedyncza słuchawka: 40 mAh, Opakowanie: 300 mAh Czas pracy na baterii: do 4 h, do 150 h (w gotowości) Czas ładowania: Słuchawki: do 1,5 h, Opakowanie: do 2 h Kolor: Czarny rozmiary: Pojedyncza słuchawka: 26,65 × 16,4 × 21,6 mm Opakowanie: 62 × 40 × 27,2 mm Waga: 4,1 g (pojedyncza słuchawka), 43,6 g z opakowaniem Klasa ochrony: Słuchawki: IPX4 uzupełniające informacje: Bezpieczne i komfortowe dobranie, przenośna i bezprzewodowa kompozycja komplet: Słuchawki, Opakowanie ładujące, 2 pary silikonowych wkładek dousznych (S, L), Instrukcja obsługi True Wireless Earbuds Basic automatycznie łączenie od razu po wyjęciu z etui.

  Wyjmij je z etui i od razu będą gotowe do zastosowania na wszystkich Twoich urządzeniach. Szybkie, jednoetapowe parowanie, wykonane z myślą o komforcie Nie Ci potrzeba żadnych umiejętności, żeby korzystać z tych słuchawek dousznych.

  Po prostu wyjmij obie słuchawki z etui ładującego, a one zostaną samoczynnie włączone i sparowane. Najnowszy chipset Bluetooth 5.0 kompletnie stabilne połączenie i płynna transmisja danych Mi True Wireless Earbuds Basic zostały zaopatrzone w najnowszy układ Bluetooth 5.0, a prędkość przesyłania informacji została rozszerzona nawet 2-krotnie w porównaniu z poprzednią generacją.

  Połączenie Bluetooth nie przerywa łączności ze smartfonem, gdy idziesz ulicą albo wkładasz go do tylnej kieszeni. Możesz radować się nisko schodzącym basem i genialnym dźwiękiem przy zadowalającej głośności, pozbawionym opóźnień.

  Przetworniki 7.2mm i redukcja szumów DSP Doznaj bezbłędnej jakości dźwięku, a także zrównoważonego połączenia Im większy wymiar przetwornika, tym lepsze odwzorowanie niskich częstotliwości. Mi True Wireless Earbuds Basic zostały zaopatrzone w membranę 7.2 mm, która gwarantuje doskonałe odwzorowanie pełnego pasma dźwięku.

  Kompaktowa pokrywa skrywa w sobie inteligentną technikę redukcji szumów DSP, dzięki czemu jakość każdego połączenia będzie bezbłędna. * Zdjęcie wnętrza słuchawki ma charakter poglądowy Komfort i lekkość dzięki zaledwie 4.1g Dzięki masie 4.1 g nie musisz się martwić, że słuchawki wypadną Ci z uszu.

  3 przeróżne wielkości wkładek dousznych pomogą w dobraniu nieprzeciętnego rozmiaru dla Twojego ucha. Słuchawki trzymają się pewnie nawet w trakcie biegania, a także przy innych formach treningu. 3 pary rozmaitych wymiarów wkładek dousznych zagwarantuje nadzwyczajną izolację dźwięków otoczenia, poprzez co noszenie słuchawek choćby przez sporo godzin będzie wygodne i pozbawione uczucia dyskomfortu.

  Pewnie leżą w uszach, gwarantując pełne przypasowanie. Do 4 godzin odtwarzania muzyki na jednym ładowaniu Etui ładujące wydłuża czas do 12 godzin Słuchawki douszne zapewniają 4 godziny odtwarzania muzyki po pełnym naładowaniu poprzez etui ładujące.

  Można je w pełni naładować, ładując poprzez etui do 3 razy, więc całkowity czas odtwarzania może wynosić aż do 15 godzin. Korzystaj z ze słuchawek przez cały dzień bez martwienia o poziom baterii. Kontrola pod jednym przyciskiem Dotknij, by odebrać połączenie przychodzące.

  Dotknij ponownie, aby zakończyć. Przytrzymaj poprzez 1 s, żeby odrzucić połączenie przychodzące. W trybie gotowości dotknij przycisku wielofunkcyjnego, żeby odtwarzać lub wstrzymywać odtwarzanie muzyki. Dotknij dwukrotnie przycisk wielofunkcyjny w trybie gotowości, aby aktywować Siri lub asystenta głosowego Google.

  Aby uzyskać pomoc, przypomnienia i więcej -- porozmawiaj ze swym asystentem Twój asystent głosowy usprawnia życie -- poproś o odtwarzanie ulubionej muzyki, wybieranie i odbieranie połączeń, odpowiadanie na wiadomości, sprawdzanie prognozy pogody, przypominanie o terminach, urodzinach, rocznicach i terminach płacenia rachunków.

  Uwagi: 1. Rzeczywista żywotność baterii może różnić się w zależności od intensywności użytkowania i modelu telefonu. 2. Żywotność baterii była testowana poprzez NTEK Testing Technology Co., Ltd; numer raportu: NTC1901306SV00.

  3. Mi True Wireless Earbuds Basic mogą jednoczyć się ze smartfonami z Bluetooth i urządzeniami obsługującymi odtwarzanie przez Bluetooth. 4. Żeby korzystać z funkcji asystenta głosowego, smartfon musi obsługiwać asystenta głosowego i musi być odblokowany.

  5. Waga pojedynczej słuchawki wynosi około 4.1g, a ciężar właściwy może się nieznacznie różnić. 6. Końcówki występują w trzech wymiarach (S, M, L), gwarantując komfortowe dobranie do wszelkich wymiarów uszu.

  7. Raport z testu wodoodporności pochodzi od NTEK Testing Technology Co., Ltd; numer raportu: NTC1903187SV00.Podobne zestawienia:


Najtańsze słuchawki do biegania Xiaomi – Ranking sierpień 2022 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze słuchawki do biegania Xiaomi, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich słuchawek do biegania Xiaomi jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Słuchawki dokanałowe XIAOMI Mi Piston Headphone Basic Czarny ☆

Słuchawki dokanałowe XIAOMI Mi Piston Headphone Basic Czarny Najniższa Cena Online

☆ Słuchawki dokanałowe XIAOMI Mi Piston Headphone Basic Czarny - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Xiaomi
 • Nazwa produktu: Słuchawki dokanałowe XIAOMI Mi Piston Headphone Basic Czarny
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Słuchawki Xiaomi Mi In-Ear Piston Headphones Basic Srebne Prezycyzjnie wykonana aluminiowa komora akustyczna Komora dźwiękowa ze stopu aluminium jest anodyzowana, by była broniona przed korozją. Przeszła także piaskowanie z cyrkonem, by uczynić ją oporną na zadrapania.

  Delikatne szczegóły, takie jak sfazowana krawędź, są gładkie w dotyku i dodają elegancji srebnym słuchawkom Xiaomi Mi In-Ear Piston Headphones Basic. Ulepszone stabilne tłumienie unikalnie zaprojektowany system tłumienia kreuje ulepszenie jakości przepływu dźwięku i powietrza.

  Oddziela przepływ powietrza od przedniej części komory i umożliwia przejście dźwięku przez tył, stwarzając delikatny i transparentny dźwięk. Udoskonalona skuteczność, doskonałe brzmienie basów w srebnych słuchawkach Xiaomi Mi In-Ear Piston Headphones Basic.

  funkcjonalnie zaprojektowane, aby pasowały do Twoich uszu Poparte pokaźnymi badaniami, główna kompozycja jest egononomicznie ustawiona pod kątem, dopasowując się do kanału słuchowego w celu zapewnienia długookresowego komfortu.

  przeciwpoślizgowy design uniemożliwia słuchawkowym wypadnięcie, choćby podczas długich podróży muzycznych. Srebne słuchawki Xiaomi Mi In-Ear Piston Headphones Basic spełnią nawet Twoje najśmielsze wymogi!


☆ Xiaomi Haylou GT1 Słuchawki bezprzewodowe ☆

Xiaomi Haylou GT1 Słuchawki bezprzewodowe Najniższa Cena Online

☆ Xiaomi Haylou GT1 Słuchawki bezprzewodowe - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Xiaomi
 • Nazwa produktu: Xiaomi Haylou GT1 Słuchawki bezprzewodowe
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 3
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Słuchawki Bluetooth Xiaomi Ecosystem Haylou GT1 Wygoda, zadowalający zasięg, mobilność i stała, nieprzerywana transmisja audio to wszystko, czego każdy użytkownik oczekuje od swych bezprzewodowych słuchawek.

  Haylou GT1 Bluetooth 5.0 TWS to wyśmienite słuchawki, które swym posiadaczom oferują właśnie te właściwości. Genialna jakość audio, naprawdę niemałe pasmo przenoszenia, nad wyraz wielka czułość sięgająca 110 dB. Oraz unikalny, genialnie przedstawiający się design to wszystko zapewnia firma tego sprzętu.

  Bluetooth 5.0: Dousznych słuchawki Haylou GT1 posiadają zastosowany Bluetooth w wersji 5.0. Obecnie jest to najszczególniej postępowa technologia przesyłu danych, która zezwala na pracę na jednostajnym, stałym łączu, a także szczególnie wielki obszar komunikacji bezprzewodowej.

  W końcu nikt z nas nie chce sytuacji, w której muzyka lub rozmowa zostanie przerwana przez słaby zasięg interfejsu Bluetooth. Potężna bateria: Słuchawki douszne Haylou są w stanie pracować na jednym ładowaniu do 3,5 godziny, a ich czas ładowania wynosi zaledwie 90 minut.

  W związku z tym są one doskonałym rozwiązaniem, jeśli zamierzamy je wykorzystywać w trakcie biegania, spacerów, jazdy na rowerze czy podróży samochodowych. Wygoda jest ważna: Obrotowa cewka każdej ze słuchawek pozwala nam nadzwyczajnie zbratać je do ucha, a co z tego wynika izolować dźwięki z otoczenia.

  Jeśli tego byłoby nam niewiele, to w każdym zestawie mamy do wyboru 3 rodzaje najróżniejszych nakładek. Takie rozwiązanie usprawnia nam dostosowanie pchełek do naszego ucha. W końcu nikt z nas nie lubi sytuacji, kiedy słuchawki wypadają z naszego ucha lub po prostu nas uwierają.

  marka Haylou (Xiaomi EcoSystem) Model Haylou-GT1 budowa słuchawek Bezprzewodowe Zasięg 10m Czułość słuchawek 110dB zaimplementowany mikrofon Tak Łączność Bluetooth 5.0 Czas ładowania Słuchawki oraz baza: 2 godziny objętość baterii Baza ładująca: 310 mAh odcień Czarny dodatkowe dane Profile Bluetooth: HFP, A2DP, HSP, AVRCP, AAC, SBC załączone akcesoria Etui do ładowania Wkładki douszne kabel USB


☆ Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2 ☆

Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2 Najniższa Cena Online

☆ Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Xiaomi
 • Nazwa produktu: Xiaomi Mi True Wireless Earbuds Basic 2
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 6
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  NAJWAŻNIEJSZE atrybuty: Model: TWSEJ04LS rodzaj artykułu: Słuchawki bezprzewodowe typ słuchawek: Dokanałowe Kompatybilność: Android, iOS Funkcje: Przycisk wielofunkcyjny, samoczynne włączanie i parowanie, automatyczne wyłączanie po 5 min bezczynności, Wyświetlanie stanu baterii z poziomu smartfona Łączność: Bluetooth 5.0 Protokoły: HFP/A2DP/HSP/AVRCP Zasięg: do 10 m zaimplementowany mikrofon: Tak Pasmo przenoszenia: 20 ~ 20 000 Hz objętość baterii: Pojedyncza słuchawka: 40 mAh, Opakowanie: 300 mAh Czas pracy na baterii: do 4 h, do 150 h (w gotowości) Czas ładowania: Słuchawki: do 1,5 h, Opakowanie: do 2 h Kolor: Czarny wymiary: Pojedyncza słuchawka: 26,65 × 16,4 × 21,6 mm Opakowanie: 62 × 40 × 27,2 mm Waga: 4,1 g (pojedyncza słuchawka), 43,6 g z opakowaniem Klasa ochrony: Słuchawki: IPX4 dodatkowe dane: Bezpieczne i komfortowe przypasowanie, przenośna i bezprzewodowa budowa pakiet: Słuchawki, Opakowanie ładujące, 2 pary silikonowych wkładek dousznych (S, L), Instrukcja obsługi True Wireless Earbuds Basic automatycznie łączenie od razu po wyjęciu z etui.

  Wyjmij je z etui i od razu będą gotowe do zastosowania na wszelkich Twoich urządzeniach. Prędkie, jednoetapowe parowanie, produkowane z myślą o komforcie Nie potrzebujesz żadnych umiejętności, by korzystać z tych słuchawek dousznych.

  Po prostu wyjmij obie słuchawki z etui ładującego, a one zostaną automatycznie włączone i sparowane. Najnowszy chipset Bluetooth 5.0 w całości zrównoważone połączenie i płynna transmisja informacji Mi True Wireless Earbuds Basic zostały wyposażone w najnowszy układ Bluetooth 5.0, a szybkość przesyłania danych została rozszerzona choćby 2-krotnie w porównaniu z poprzednią generacją.

  Połączenie Bluetooth nie przerywa łączności ze smartfonem, gdy idziesz ulicą albo wkładasz go do tylnej kieszeni. Możesz radować się nisko schodzącym basem i świetnym dźwiękiem przy zadowalającej głośności, pozbawionym opóźnień.

  Przetworniki 7.2mm i redukcja szumów DSP Doznaj bezbłędnej jakości dźwięku, a także jednostajnego połączenia Im obszerniejszy wymiar przetwornika, tym udoskonalone odwzorowanie niskich częstotliwości. Mi True Wireless Earbuds Basic zostały wyekwipowane w membranę 7.2 mm, która zagwarantuje znakomite odwzorowanie pełnego pasma dźwięku.

  Kompaktowa obudowa skrywa w sobie inteligentną technologię redukcji szumów DSP, dzięki czemu jakość każdego połączenia będzie bezbłędna. * Zdjęcie wnętrza słuchawki ma charakter poglądowy Komfort i lekkość dzięki zaledwie 4.1g Dzięki masie 4.1 g nie musisz się martwić, że słuchawki wypadną Ci z uszu.

  3 przeróżne wielkości wkładek dousznych pomogą w dostosowaniu wspaniałego rozmiaru dla Twojego ucha. Słuchawki trzymają się pewnie choćby podczas biegania i przy innych formach treningu. 3 pary zróżnicowanych rozmiarów wkładek dousznych zapewnia znakomitą izolację dźwięków otoczenia, przez co noszenie słuchawek choćby przez sporo godzin będzie wygodne i pozbawione uczucia dyskomfortu.

  Pewnie leżą w uszach, zapewniając pełne dobranie. Do 4 godzin odtwarzania muzyki na jednym ładowaniu Etui ładujące wydłuża czas do 12 godzin Słuchawki douszne zapewniają 4 godziny odtwarzania muzyki po pełnym naładowaniu przez etui ładujące.

  Można je w pełni naładować, ładując przez etui do 3 razy, więc całkowity czas odtwarzania może wynosić aż do 15 godzin. Korzystaj z ze słuchawek przez cały dzień bez martwienia o poziom baterii. Kontrola pod jednym przyciskiem Dotknij, by odebrać połączenie przychodzące.

  Dotknij ponownie, żeby zakończyć. Przytrzymaj poprzez 1 s, aby odrzucić połączenie przychodzące. W trybie gotowości dotknij przycisku wielofunkcyjnego, żeby odtwarzać albo wstrzymywać odtwarzanie muzyki. Dotknij dwukrotnie przycisk wielofunkcyjny w trybie gotowości, aby aktywować Siri lub asystenta głosowego Google.

  Aby uzyskać pomoc, przypomnienia i więcej -- porozmawiaj ze swoim asystentem Twój asystent głosowy ułatwia życie -- poproś o odtwarzanie ulubionej muzyki, wybieranie i odbieranie połączeń, odpowiadanie na wiadomości, sprawdzanie prognozy pogody, przypominanie o terminach, urodzinach, rocznicach i terminach płacenia rachunków.

  Uwagi: 1. Rzeczywista żywotność baterii może różnić się w zależności od intensywności stosowania i modelu telefonu. 2. Żywotność baterii była testowana przez NTEK Testing Technology Co., Ltd; numer raportu: NTC1901306SV00.

  3. Mi True Wireless Earbuds Basic mogą zespalać się ze smartfonami z Bluetooth i urządzeniami obsługującymi odtwarzanie przez Bluetooth. 4. By korzystać z funkcji asystenta głosowego, smartfon musi obsługiwać asystenta głosowego i musi być odblokowany.

  5. Waga pojedynczej słuchawki wynosi około 4.1g, a ciężar właściwy może się nieznacznie różnić. 6. Końcówki występują w trzech rozmiarach (S, M, L), zapewniając wygodne dostosowanie do wszystkich rozmiarów uszu.

  7. Raport z testu wodoodporności pochodzi od NTEK Testing Technology Co., Ltd; numer raportu: NTC1903187SV00.


☆ XIAOMI SŁUCHAWKI BLUETOOTH BASIC 2 ☆

XIAOMI SŁUCHAWKI BLUETOOTH BASIC 2 Najniższa Cena Online

☆ XIAOMI SŁUCHAWKI BLUETOOTH BASIC 2 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Xiaomi
 • Nazwa produktu: XIAOMI SŁUCHAWKI BLUETOOTH BASIC 2
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  znaczny wybór artykułów RTV i AGD. Komputery i sprzęt do gamingu. Znajdź coś dla siebie! Wybrane produkty z gratisową dostawą. Poznaj pełną ofertę Sferis! Ekspresowa dostawa.

☆ Xiaomi Redmi Buds 3 ☆

Xiaomi Redmi Buds 3 Najniższa Cena Online

☆ Xiaomi Redmi Buds 3 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Xiaomi
 • Nazwa produktu: Xiaomi Redmi Buds 3
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 12
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Słuchawki bezprzewodowe Redmi Buds 3, białe Poczuj rytm, zapomnij o hałasie Słuchawki douszne z aktywną redukcją szumów, które wykraczają poza zwykłe tłumienie hałasu. Zachowując flagowe funkcje eliminacji zakłóceń, są one dodatkowo perfekcyjne pod względem jakości dźwięku.

  starczy zamknąć oczy i wsłuchać się. Flagowy poziom hybrydowej redukcji szumów Konieczność nieprzeciętnych doświadczeń z aktywną redukcją szumów. Mikrofony typu feedback i feed-forward i mikrofony do rozmów, współpracują ze sobą, by zapewnić stałą redukcję szumów w każdej sytuacji.

  usuwanie niechcianego hałasu o natężeniu do 40dB Szerokopasmowa aktywna redukcja hałasu. Poziom tłumienia hałasu do 40dB, redukujący hałas z otoczenia nawet o 99%. Równocześnie w hałaśliwym otoczeniu zewnętrznym, jak i w pociągu podziemnym, zostań w swoim własnym świecie bez zakłóceń.

  przystępność 3 trybów służących tłumieniu szumów Spełnią Twoje oryginalne wymagania w zakresie redukcji hałasu. Wybierz adekwatny tryb w odpowiedzi na najróżniejsze poziomy hałasu otoczenia, by zapobiec nadmiernemu naciskowi na uszy i zwiększyć komfort korzystania z funkcji redukcji hałasu do maksimum.

  Wybierz tryb jednostajny gdy jesteś w kawiarni albo parku, wybierz tryb lekki w biurze albo bibliotece albo wybierz tryb głęboki w metrze albo na lotnisku. Warstwowe filtrowanie głosu i wyraźniejsze rozmowy Potrójny mikrofon z redukcją szumów otoczenia zapewniający czyste rozmowy.

  Mikrofony ze sprzężeniem zwrotnym i mikrofon do rozmów współpracują ze sobą w celu skrupulatnej eliminacji szumów otoczenia i zachowania głosu dzięki algorytmowi eliminacji szumów połączeń za pomocą modelu sieci neuronowej.

  pozwala na to prowadzenie wyraźnych rozmów choćby w głośnym otoczeniu. Swobodna rozmowa podczas noszenia słuchawek dzięki trybom podwójnej klarowności. W trybie transparentności słuchaj muzyki, słysząc jednocześnie dźwięki otoczenia.

  Przełączenie do trybu zwiększonej głośności mowy pozwala na prowadzenie luźnych rozmów choćby przy założonych słuchawkach. Przenieś doznania słuchowe na zupełnie nowy poziom dzięki jakości dźwięku HiFi unikatowa jakość dźwięku pomimo skupiania się na redukcji szumów.

  Dzięki nowoczesnemu przetwornikowi dynamicznemu z podwójnym magnesem każdy składnik przeszedł rygorystyczny test; ponadto, dzięki fachowej krzywej strojenia Xiaomi HRTF, dźwięki można przywrócić do ich oryginalnego brzmienia.

  Wierne odtworzenie każdego szczegółu Dynamiczny przetwornik z podwójnym magnesem odzwierciedla subtelne detale dźwięków. Całkowite zniekształcenia harmoniczne 0,07%. Membrana o wysokiej sztywności redukuje drgania przy wysokich częstotliwościach.

  Wysokie tony są przeróżne, wyraźne i czyste. Japońska cewka Daikoku CCAW obejmuje wysokie, średnie i niskie częstotliwości. Jest ultralekka i niezwykle czuła. Podwójne magnesy N52 są wysoce magnetyczne i dynamiczne, co zniża poziom zniekształceń dźwięku z słuchawek.

  skrupulatna kontrola dynamiki przy niskich częstotliwościach Oddzielna wnęka tylna w naturalny sposób buduje obszar bez zakłóceń i zapewnia czułość dynamicznej jednostki sterującej. Znaczny otwór wentylacyjny z metalowej siatki rozciągliwie reguluje ciśnienie powietrza w środku wnęki, zniżając straty spowodowane drganiami dynamicznego układu membran.

  profesjonalne strojenie HRTF Umiarkowane tony niskie zapewniają naturalne wrażenia przy niskich częstotliwościach, wciągające i bogate w basy. Wyraźne tony wysokie zachowują więcej szczegółów przy wyższych częstotliwościach, przy jednoczesnym wygładzeniu sybilantów w celu poprawy przejrzystości, zapewniając znakomitą muzykę i bogaty dźwięk.

  mistrzowskie tunery z laboratorium dźwięku Xiaomi delikatnie kalibrują krzywą odpowiedzi częstotliwości w oparciu o fizyczną akustykę i psychoakustykę. Zakładając słuchawki, czujesz się jak w studiu, gdzie czysty i wciągający dźwięk dociera bezpośrednio do bębenków usznych.

  ergonomiczna budowa Czuj się wygodnie nawet po wielu godzinach wykorzystywania. Lekki korpus o masie 4,6g, wielopunktowo dopracowana budowa. Zoptymalizowana struktura z zachodzącymi na siebie środkami ciężkości formuje skrupulatny, zrównoważony trójkąt wokół tragusa, antitragusa i małżowiny usznej.

  zagwarantuje większy komfort stosowania słuchawek dousznych. Sterowanie dotykiem Uszczypnięcie, podobnie jak w sytuacji przycisku fizycznego, skutecznie zapobiega przypadkowej komendzie lub opóźnieniu. Po uszczypnięciu można uzyskać skrupulatną reakcję, aby z łatwością przełączać tryby, wstrzymywać odtwarzanie muzyki lub wybierać inne funkcje.

  nad wyraz długi czas pracy baterii i ładowanie bezprzewodowe Do 7 godzin żywotności baterii przy pojedynczym ładowaniu (z wyłączonym ANC). Do 32 godzin wykorzystywania w połączeniu z etui ładującym (z wyłączonym ANC).

  Etui do ładowania obsługuje protokół ładowania bezprzewodowego QI, kompatybilny z przeróżnymi ładowarkami. Dane o produkcie Przeznaczenie Muzyka Telefonia komórkowa kompozycja Douszne Technologie Hands-free Redukcja szumów Komunikacja bezprzewodowa Bluetooth Złącza 1 x USB (Type C) Dźwięk Stereo Kontrola dźwięku Odbieranie/Wyciszanie połączenia Funkcje bluetooth SPP (Serial Port Profile) A2DP (Transmisja stereo) AVRCP (Sterowanie bezprzewodowe) HFP (Hands-Free Profile) Impedancja 32 $32 Mikrofon Tak Zasięg 10 m odcień Biały Akcesoria w zestawie Słuchawki Etui ładujące 3 pary silikonowych nakładek na słuchawki (w tym 1 para fabrycznie zainstalowana na słuchawkach) kabel USB-C do zasilania etui ładującego Instrukcja obsługi Pozostałe atrybuty fachowe strojenie HRTF usuwanie niepożądanego hałasu do 40dB przenośna i bezprzewodowa kompozycja Japońska cewka Daikoku CCAW Podwójne magnesy N52 Klasa wytrzymałości IP55 Jakość dźwięku Hi-Fi Sterowanie dotykiem Możliwość ładowania etui bezprzewodowo QIPodsumowanie, czyli jakie słuchawki do biegania Xiaomi najlepsze?


Najlepsze słuchawki do biegania Xiaomi w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze słuchawki do biegania Xiaomi w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Polecane słuchawki do biegania – TOP7 sierpień 2022

Jeżeli żadna z powyższych propozycji słuchawek do biegania Xiaomi nie spełniła oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie rekomendowanych słuchawek do biegania.


Powiązania tematyczne:

 • jakie słuchawki do biegania Xiaomi opinie,
 • dobre słuchawki do biegania Xiaomi cena,
 • ranking słuchawek do biegania Xiaomi,
 • słuchawki do biegania Xiaomi jakie najlepsze.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o słuchawkach do biegania Xiaomi

#1 Gdzie szukać opinii o słuchawkach do biegania Xiaomi?

Aktualnie zaprezentowane informacje o słuchawkach do biegania Xiaomi odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie userów.

#2 Jakie słuchawki do biegania Xiaomi najlepsze? Które wybrać?

Poszukując informacji o dobrych słuchawkach do biegania Xiaomi warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z słuchawkami do biegania i ćwiczeń fitness Xiaomi, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie słuchawki do biegania Xiaomi są najchętniej polecane?

Nasze zestawienia z słuchawkami do biegania i ćwiczeń fitness Xiaomi zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach słuchawki do biegania Xiaomi to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.