FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking słuchawek do biegania Pioneer. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Słuchawki do biegania / Ranking słuchawek do biegania Pioneer


Opracowane poniżej zestawienia są aktualne grudzień 2022 i zawierają rankingi m.in.:

 • naszych TOP10 najchętniej wybieranych słuchawek do biegania Pioneer,
 • naszych TOP5 chętnie kupowanych słuchawek do biegania.

Jakie słuchawki do biegania Pioneer najlepiej wybrać? Ranking grudzień 2022

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane słuchawki do biegania Pioneer, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking słuchawek do biegania Pioneer, wraz z opisem modelu, aktualizujemy na bieżąco.

☆ Pioneer SE-C4BT ☆

Pioneer SE-C4BT Najniższa Cena Online

☆ Pioneer SE-C4BT - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Pioneer
 • Nazwa produktu: Pioneer SE-C4BT
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 7
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Bezprzewodowe słuchawki Pioneer C4 oferują sporo funkcji. Niezależnie od tego, czy jesteś na zewnątrz, dojeżdżasz do pracy, czy odpoczywasz przenoszą Cię wygodnie w bogaty w basy świat, w którym wokale brzmią czystą energią.

  Bogaty, wysokiej jakości dźwięk w kompaktowej obudowie
  Czułe, 8-milimetrowe przetworniki z magnesów ziem rzadkich w C4 powiększają rozdzielczość dźwięku, pogłębiają basy i klarują dźwięk o wysokim i średnim zakresie. Konstrukcja bezpośredniego mocowania w uchu dopasowuje przetwornik i dyszę bezpośrednio do ucha wewnętrznego, ulepszoną odpowiedź basów, izolację dźwięku i dostosowanie.

  Interakcja głosowa za dotknięciem przycisku

  Utrzymuj łączność bezprzewodową z rozmowami telefonicznymi i inteligentnymi asystentami za pomocą głosu. Pojedynczy przycisk aktywuje mikrofon, dzięki czemu możesz rozmawiać poprzez telefon bez użycia dłoni i poprosić asystenta głosowego o pomoc bez dotykania telefonu.

  Słuchaj dłużej, ładuj szybciej
  efektywna bateria zagwarantuje maksymalnie 6 godzin odtwarzania przy każdym 1,5-godzinnym ładowaniu. Ciesz się muzyką bezprzewodowo bez martwienia się o żywotność baterii.

  Piloty Inline przywracają Ci kontrolę
  Trzy przyciski i mikrofon pozwalają Ci kontrolować muzykę, zmieniać głośność, pomijać utwory, wykonywać połączenia i włączać funkcje asystenta głosowego smartfona. Wykonuj najróżniejsze zadania przy pomocy obfitych przycisków i głosu.

  Funkcja wielopunktowa paruje dwa telefony
  Funkcja Multi-Point pozwala na jednoczesne podłączenie dwóch smartfonów. Odbieraj połączenia jednym telefonem i słuchaj muzyki innym. Nieskomplikowane w zarządzaniu rozwiązanie dla osób z telefonami służbowymi i prywatnymi.

  ekskluzywna aplikacja Pioneer Notification
  ekskluzywna aplikacja Pioneer Notification na Androida odczytuje powiadomienia tekstowe, takie jak wiadomości tekstowe, co jest doskonałe, jeśli nie możesz od razu skonsolidować się z telefonem. Skonfiguruj aplikację tak, aby odczytywała najświeższe wiadomości, e-maile, aktualizacje kalendarza i nie tylko.  EAN: 4573211154559
  Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiące
  Kod dostawcy: Pioneer SE-C4BT green
  Przeznaczenie: Telefonia komórkowa
  kompozycja: Douszne
  Technologie: Hands-free
  Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
  Złącza: microUSB
  Dźwięk: Stereo
  Kontrola dźwięku: Odbieranie/Wyciszanie połączenia
  Pasmo przenoszenia (min.): 10 Hz
  Pasmo przenoszenia (maks.): 20 kHz
  Mikrofon: Tak
  Zasięg: 10 m
  Waga: 13 g

☆ Pioneer SE-C8TW ☆

Pioneer SE-C8TW Najniższa Cena Online

☆ Pioneer SE-C8TW - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Pioneer
 • Nazwa produktu: Pioneer SE-C8TW
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  luksusowA APLIKACJA PIONEER NOTIFICATION Aplikacja Pioneer Notification dla Android™ odczytuje na głos wybrane powiadomienia, takie jak e-maile, SMS czy wiadomości. Odbieraj powiadomienia, aktualizacje kalendarza lub odsłuchuj wiadomości i mnóstwo więcej.

  DŁUGI CZAS ODTWARZANIA I KOMPAKTOWE OPAKOWANIE TRANSPORTOWE Trzy godziny odtwarzania wystarczają, jeżeli jesteś w drodze. Po włożeniu słuchawek na godzinę do opakowania transportowego można kontynuować słuchanie.

  obudowa ładuje C8 dwukrotnie, zanim słuchawki będzie trzeba ponownie kompletnie naładować. Lewa i prawa słuchawka są wkładane do stacji ładowania. Obudowa posiada diodę LED wskazująca pozostały czas pracy po naładowaniu.

  ABSOLUTNIE BEZPRZEWODOWE, ABSOLUTNIE intuicyjnE Od razu po prostu genialne: Odwrócone kształty lewej i prawej słuchawki upraszczają rozpoznanie, dla której strony dedykowana jest która słuchawka. Silikonowa osłonka jest wytrzymała na pot, podczas gdy powierzchnia z wypustkami zagwarantuje adekwatne przypasowanie.

  świetnE ZANURZENIE W MUZYKĘ Silne przetworniki z magnesami wytworzonymi z ziem rzadkich nadają niskim tonom dynamikę i siłę, w trakcie gdy obraz dźwięku jest odtwarzany w sposób przyjemnie wyrazisty. W połączeniu z Low-Loss AAC-Codec bezprzewodowa transmisja muzyki charakteryzuje się większą energią.

  Wkładki do uszu w rozmiarze S / M / L korzystne uszczelnienie dla wyśmienitego zanurzenia w dźwięk. INTERAKCJA JĘZYKOWA ZA NACIŚNIĘCIEM PRZYCISKU Steruj bezprzewodowo przy pomocy mowy rozmowami telefonicznymi, w połączeniu z inteligentnymi asystentami telefonu.

  przystępnego przycisku na obudowie można uaktywnić mikrofon, za którego pomocą można wykonywać i odbierać rozmowy lub poprosić o pomoc Siri czy asystentów Google, bez konieczności sięgania po telefon.

  MUZYCZNE WYZWOLENIE, ABSOLUTNIE BEZ KABLI Pożegnaj się z plątaniną kabli i uciążliwymi adapterami. Teraz dostępne są naprawdę bezprzewodowe słuchawki lidera rynku sprzętu Hi-Fi, marki Pioneer, które łączą jakość dźwięku, komfort i swobodę ruchu w lekkim, wygodnym rozwiązaniu audio, które zostało zaprojektowane po to, żeby uprościć korzystanie z muzyki....


☆ Pioneer SE-MJ503 ☆

Pioneer SE-MJ503 Najniższa Cena Online

☆ Pioneer SE-MJ503 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Pioneer
 • Nazwa produktu: Pioneer SE-MJ503
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Przetworniki o średnicy 30mm zapewniają głębokie brzmienie basów, jak i czyste brzmienie pozostałych częstotliwości. Nowy model zaopatrzony jest w obszerniejsze niżeli dotychczas nauszniki i pałąk z poduszką, dzięki czemu oprócz postępowego designu poprawiony został także komfort użytkowania. Składana konstrukcja ułatwia transport słuchawek, poprzez co możesz radować się ich wyjątkowym brzmieniem podczas każdej podróży.  EAN: 0814633020096
  Gwarancja: 24 miesiące
  Kod dostawcy: Pioneer SEM-J503-R
  Przeznaczenie: Muzyka
  kompozycja: Z muszlami nausznymi
  Technologie: Brak danych
  Komunikacja bezprzewodowa: Nie
  Złącza: 3,5 mm minijack
  Dźwięk: Stereo
  Kontrola dźwięku: Brak informacji
  Funkcje bluetooth: Nie dotyczy
  Impedancja: 32 Ω
  Pasmo przenoszenia (min.): 10 Hz
  Pasmo przenoszenia (maks.): 24 kHz
  Czułość: 100 dB
  Mikrofon: Nie
  Długość przewodu: 1.2 m
  Waga: 126 g

☆ Pioneer SE-S6BN ☆

Pioneer SE-S6BN Najniższa Cena Online

☆ Pioneer SE-S6BN - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Pioneer
 • Nazwa produktu: Pioneer SE-S6BN
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Aktywna redukcja hałasu (ANC)ANC buduje niemal bezgłośne tło do wypełnienia muzyki, przekształcając hałaśliwe kabiny samolotów, wagony kolejowe, miejsca pracy i kawiarnie w spokojne otoczenie, w którym można odpocząć i cieszyć się muzyką w spokoju.

  Redukcja szumów działa równocześnie z połączeniem przewodowym (za pomocą dołączonego odłączanego kabla słuchawkowego), jak i połączeniem bezprzewodowym za pośrednictwem bezprzewodowej technice Bluetooth®.

  Graj dłużej, idź dalejCiesz się długą żywotnością baterii dzięki 30 godzinnemu ciągłemu odtwarzaniu (ANC wyłączony) albo 20 godzin (ANC włączony), co wystarcza na najdłuższe loty. Jeśli zapomnisz doładować i zauważysz, gdy wychodzisz, funkcja Fast Charge zagwarantuje trzy godziny odtwarzania z 10-minutowego ładowania: wystarczająco,zabrać Cię do pracy, szkoły albo gdziekolwiek się wybierasz.

  Uwielbiaj swobodę bezprzewodowego dźwiękuSłuchawki zaopatrzono w technologię bezprzewodową Bluetooth® 5.0, tak jak w najnowszych smartfonach. Poczuj swobodę nieograniczonego ruchu bez kabli do zaczepiania się i plątania.

  Połączenie bezprzewodowe jest nietrudne: po zarejestrowaniu słuchawek w urządzeniu zostaną one samoczynnie sparowane po wybraniu z listy sprzętów Bluetooth wyświetlonej na ekranie. STWÓRZ SPOKOJNĄ SCENERIĘ DLA MUZYKI Te kompaktowe słuchawki douszne eliminujące hałas zapraszają do spokojnego świata muzyki podczas lotu, w pociągu, w kawiarni lub w biurach typu open space, bez uciążliwego hałasu z zewnątrz.

  Zapomnij o zmartwieniach związanych z baterią dzięki 30 godzinom ciągłego odtwarzania i wygodnej funkcji szybkiego ładowania, która przedłuży czas korzystania z słuchawek o trzy godziny odtwarzania w zaledwie 10 minut.

  wyjątkowo duże, dynamiczne napędy o średnicy 40 mm zapewniają głębokie, konkretne basy i wyraziste tony średnie. Podobnie jak bliźniaczy model S3 wireless, słuchawki eliminujące hałas S6 wireless łączą surowe japońskie wzornictwo w kompaktowych proporcjach i cztery pasujące schematy kolorystyczne, autentyczny wygląd, który odzwierciedla długą historię współpracy marki Pioneer z twórcami muzyki na scenach hip-hopu, klubu i muzyki elektronicznej.


☆ Pioneer SE-CL722T ☆

Pioneer SE-CL722T Najniższa Cena Online

☆ Pioneer SE-CL722T - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Pioneer
 • Nazwa produktu: Pioneer SE-CL722T
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Słuchawki douszne Hi-Res Audio z dynamicznym przetwornikiem z magnesem ziem rzadkich i lekką aluminiową obudową Wysokowydajne przetworniki 8 mm gwarantują bogaty dźwięk Pasmo przenoszenia 5-22000 Hz Impedancja 16 Maks.

  Moc 100 mW Maks. Wydajność 100 dB Metalowa obudowa zapewnia wyraźny przeciętny i niski dźwięk oraz tłumi niepożądane wibracje. 8-milimetrowy przetwornik umieszczony blisko kanału słuchowego zezwala na solidne odtwarzanie.

  Czysty i prosty design, korpus ze stopu cynku dostępny w 5 kolorach. Płaski przewód i długa tuleja zapewniają mniej splątań i obszerniejszą wytrzymałość. Kolorowy sznurek i końcówki douszne (XS, S, M, L). Te słuchawki są rewelacyjne do korzystania ze smartfonami z systemem Android, Windows i Apple.

  Te słuchawki są certyfikowane dla iPoda, iPhone'a i iPada i wyjątkowe wrażenia dźwiękowe w Twojej bibliotece iTunes. Dzięki zintegrowanemu mikrofonowi Inline można odbierać lub likwidować połączenia telefoniczne.

  Te słuchawki są wyprodukowane z wysokiej jakości tworzyw ze gustownymi aluminiowymi akcentami. Bardzo stabilna reprodukcja w niskich zakresach częstotliwości dla bogatego basu przewód taśmowy uniemożliwia plątaninie kabli i zapewnia optymalne przetwarzanie sygnału.


☆ Pioneer SE-E8TW ☆

Pioneer SE-E8TW Najniższa Cena Online

☆ Pioneer SE-E8TW - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Pioneer
 • Nazwa produktu: Pioneer SE-E8TW
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 11
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  SKUPIENIE WYŁĄCZNIE NA MUZYCE I RUCHU pokazujemy prawdziwe bezprzewodowe słuchawki, które nie wypadają, a potężny dźwięk motywuje do osiągania sportowych celów; bez kabli, bez stresu. Wypełniony technologią model E8s dostosowuje się do ciała dzięki wkładkom dousznym Secure (dostarczanym w trzech wymiarach), mocując je na miejscu.

  konstrukcja bezpośredniego montażu w uchu kieruje napęd i końcówkę do ucha wewnętrznego, co polepsza odbiór dźwięku, w trakcie gdy napędy z magnesami ziem rzadkich oraz obsługa kodeka AAC powodują, że muzyka jest bardziej energetyczna.

  E8s są wodoodporne zgodnie z IPX5 i są zaopatrzone w gumki, które nie odcinają od dźwięków otoczenia, gwarantując bezpieczeństwo. Sterowanie odtwarzaniem, obsługa rozmów telefonicznych i interakcja z asystentem głosowym są obsługiwane bezprzewodowo poprzez przycisk wielofunkcyjny, natomiast aplikacja Pioneer Notification for Android™ jest w stanie odczytywać e-maile i inne wiadomości w drodze.

  DOŚWIADCZ w całości BEZPRZEWODOWEGO DŹWIĘKU E8s są naprawdę bezprzewodowe, bez kabli łączących prawą i lewą słuchawkę. Zanurz się w muzykę i poczuj rytm swego ciała, biegając, trenując lub ćwicząc, bez przeszkadzających kabli.

  NIECH TWOJA MUZYKA BĘDZIE Z TOBĄ Trzy pary wkładek dousznych Secure są dostarczane w wymiarach S/M/L, zapewniając rewelacyjne dostosowanie do wielkości i kształtu ucha. Wkładki douszne pasują do małżowiny i blokują E8s na miejscu, co sprawia, iż ich wypadnięcie w trakcie uprawiania sportu jest niemal niemożliwe.

  INTELIGENTNE parametry ZAPROJEKTOWANE DLA SPORTOWCÓW Gumki słuchawek, które nie odcinają od dźwięków otoczenia, pozwalają pozostawać w kontakcie z otoczeniem, będąc jednocześnie zanurzonym w muzyce. Gumki posiadają trzy wąskie szczeliny, które umożliwiają przedostawanie się dźwięku otoczenia o niskim poziomie do ucha, gwarantując bezpieczeństwo.

  Sportowcy kochają jeszcze bezprzewodowy przycisk wielofunkcyjny słuchawek o wodoodporności IPX5, który łączy funkcje odtwarzania, telefonu, a także asystenta głosowego.


☆ Pioneer SE-E6BT ☆

Pioneer SE-E6BT Najniższa Cena Online

☆ Pioneer SE-E6BT - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Pioneer
 • Nazwa produktu: Pioneer SE-E6BT
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 4
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Bezprzewodowy E6 łączy komfort i bezpieczeństwo w wyśmienicie użytecznym designie. Delikatnie wykrzywione elastomerowe zaczepy na uszy wygodne i zrównoważone dobranie i nie wypadają w trakcie ćwiczeń.

  Dynamiczne przetworniki są wyrównane z kanałem słuchowym, gwarantując wciągającą klarowność w średnim zakresie i potężny bas. Te słuchawki na każdą pogodę posiadają wodoodporność IPX4 i są wyekwipowane w gruby, nieplączący się przewód φ 2,0 mm (3 / 32˝).

  Ciesz się sześcioma godzinami odtwarzania, a ładowanie zajmuje tylko 1,5 godziny. Proste połączenie Bluetooth® zagwarantuje obsługę telefonu bez zastosowania rąk za pośrednictwem wbudowanego pilota, w tym interakcję z asystentem głosowym, sterowanie muzyką i zarządzanie połączeniami - wszystko to bez dotykania telefonu.

  Dźwięk kształtuje twoje ciało rozciągliwe zaczepy z elastomeru wygodnie dostosowują się do uszu. Wyrafinowana kompozycja ma kąt nachylenia ucha lekko nachylony w kierunku ucha, by zapewnić lepsze poczucie bezpieczeństwa podczas ćwiczeń.

  Wodoodporny IPX4 Deszcz i pot nie zatrzymają muzyki. Bezprzewodowy E6 ma stopień ochrony IPX4 przed rozpryskami wody, więc kontynuuj trening przy każdej pogodzie. Sześć godzin odtwarzania muzyki Bezprzewodowy E6 zwraca sześć godzin odtwarzania na jednym ładowaniu.

  Funkcja szybkiego ładowania uzupełnia akumulator w ciągu 1,5 godziny przy pomocy kabla micro USB. Wygodny kabel i fajne odcienie wytrzymałość została zwiększona dzięki grubemu, nieplączącemu się kablowi o grubości φ 2,0 mm (3 / 32˝), a dostarczony regulator linki dopasowuje długość w celu zapewnienia najlepszego dopasowania i wygody w trakcie ćwiczeń.

  dostępne są cztery odcienie pasujące do ulubionej odzieży sportowej. Podłączony i kontrolowany Pilot Inline gromadzi przyciski do rozszerzania / zmniejszania głośności oraz przeskakiwania do przodu / do tyłu oraz środkowy przycisk, który odtwarza / wstrzymuje muzykę i przyjmuje / kończy połączenia (jedno naciśnięcie), ponowne wybieranie numeru (dwa naciśnięcia) i aktywuje asystenta głosowego telefonu (długie naciśnięcie).

  nowatorska jakość dźwięku Zamknięte dynamiczne przetworniki φ 8 mm (5 / 16˝) zapewniają imponującą siłę za rytmem z otwartym średnim pasmem, muskularnym basem i wyraźną rozdzielczością szczegółów. Uszczelniona budowa minimalizuje wycieki i współpracuje z silnymi magnesami, by poprawić zanurzenie, utrzymując koncentrację w strefie.

  Aplikacja Companion gwarantuje Ci ciągłą konfigurację Skonfiguruj aplikację Pioneer Notification dla systemu Android ™, aby odczytać niezbędne powiadomienia tekstowe, takie jak SMS i e-mail, lub otrzymywać powiadomienia o aktualizacjach kalendarza, wiadomościach i innych....


☆ Pioneer SE-CH3T ☆

Pioneer SE-CH3T Najniższa Cena Online

☆ Pioneer SE-CH3T - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Pioneer
 • Nazwa produktu: Pioneer SE-CH3T
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  W jaki sposób słuchawki douszne przy swoich kompaktowych rozmiarach mogą być w stanie odtwarzać tak czysty i potężny dźwięk? Odpowiedź tkwi w mikronapędach powlekanych grafenem, magnesach ziem rzadkich oraz skrupulatnie wycinanym aluminiowym korpusie.

  Oryginalny obraz audio jest wyjątkowo czysty, beż żadnych drgań. Korzyści: Pokryta grafenem membrana mikronapędu o średnicy φ 5,5 mm tłumi drgania rozproszone, by zachować szczegóły podczas odtwarzania szerokiego pasma audio o szerokiej rozdzielczości.

  Grafen jest materiałem powierzchniowym o twardości diamentu i grubości atomu, który pozwala na uzyskanie szerokiej dynamiki i muzycznej ekspresji.Ciesz się bezstratną muzyką ze swojego smartfonu lub cyfrowego odtwarzacza audio.

  pokrywa i podstawa zostały wytwarzane z skrupulatnie wycinanego aluminium. Przy obszerniejszej sztywności, w przypadku żywicy, występują mniejsze drgania zakłócające obraz audio. Szczegóły są wyraźne, bez cienia twardości, natomiast bas jest szybki, głęboki i kontrolowany.

  Odbieraj i kończ rozmowy za pomocą elementu sterowania na kablu. Tak lekkie, że można je nosić poprzez dużo godzin – CH3 to minimalistyczny dobór dla maksymalnego dźwięku....


☆ Pioneer SE-C5TW ☆

Pioneer SE-C5TW Najniższa Cena Online

☆ Pioneer SE-C5TW - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Pioneer
 • Nazwa produktu: Pioneer SE-C5TW
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 3
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  udoskonalanie każdego aspektu prawdziwie bezprzewodowego projektu

  C5truly wireless uwalnia Twoją muzykę od bałaganu związanego z kablami. Wyposażone w 6 mm (1/4) przetworniki z magnesami ziem rzadkich, które gwarantują głębokie basy i błyszczący dźwięk w średnim zakresie, te korzystnie dobrane słuchawki są zaopatrzone w technikę bezprzewodową Bluetooth 5.0 i są kompatybilne z kodekiem AAC. Ciągłe odtwarzanie trwa do pięciu godzin, podczas gdy dołączony futerał Quick Charge odświeża słuchawki, zapewniając kolejną godzinę rozrywki w zaledwie 15 minut. Całkowity czas odtwarzania w podróży wynosi 15 godzin*. Proste naciśnięcia przycisków zezwalają na zarządzanie muzyką i połączeniami bez wykorzystania rąk, a tryb Ambient Awareness, samoczynne parowanie, automatyczne włączanie/wyłączanie, IPX5 i dostęp do asystenta głosowego podkreślają łatwość obsługi.

  Prawdziwa swoboda odczuwania muzyki

  Daj się olśnić dźwiękiem Pioneera bez irytujących kabli. Wyrafinowane 6 mm (1/4) przetworniki z magnesami ziem rzadkich kreujeją mocny, napięty bas, a głębokie dobranie do ucha wewnętrznego gwarantuje czystość dźwięku.

  bardzo długie 5-godzinne odtwarzanie i prędkie ładowanie

  Bezprzewodowa C5truly gwarantuje pięć godzin ciągłego odtwarzania. Kieszonkowy futerał wydłuża czas odtwarzania do 15 godzin. Posiada funkcję prędkiego ładowania, która gwarantuje wystarczającą liczba energii na godzinę odtwarzania w zaledwie 15 minut.

  Pozostań w kontakcie ze światem zewnętrznym

  Tryb świadomości otoczenia aktywuje wbudowane mikrofony (i reguluje głośność), dzięki czemu możesz słyszeć świat zewnętrzny bez wyjmowania słuchawek albo przerywania rozrywki. Słuchaj ogłoszeń, płać w sklepie i słuchaj swojego otoczenia w razie potrzeby.

  samoczynne włączanie/wyłączanie i samoczynne parowanie

  Bezprzewodowy C5truly włącza się samoczynnie po wyjęciu z futerału. Po prostym wstępnym procesie parowania automatycznie zbrata się z zarejestrowanymi urządzeniami, gwarantując płynne przejście do świata muzyki.

  Wodoodporność IPX5 na pot i deszcz

  korzystnie wiedzieć, iż te słuchawki mają wodoodporność IPX5, chroniącą przed deszczem z dowolnego kierunku. Używaj bez obaw podczas ćwiczeń i nie martw się, jeśli złapie Cię zła pogoda.

  Połączenia bezprzewodowe i aktywacja asystenta telefonicznego

  Rozmowy telefoniczne bez zastosowania dłoni i interakcja ze asystentem głosowym są obsługiwane bezprzewodowo. Panele z jednym przyciskiem na obu słuchawkach sterują odtwarzaniem, zarządzają połączeniami i aktywują obsługiwanego wirtualnego asystenta urządzenia.  EAN: 4573211158359
  Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiące
  Kod dostawcy: Pioneer SE-C5TW-B
  Przeznaczenie: Muzyka
  konstrukcja: Douszne
  Technologie: Hands-free
  Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
  Złącza: 1 x USB (Type C)
  Dźwięk: Stereo
  Kontrola dźwięku: Odbieranie/Wyciszanie połączenia
  Funkcje bluetooth: HFP (Hands-Free Profile)
  Pasmo przenoszenia (min.): 20 Hz
  Pasmo przenoszenia (maks.): 20 kHz
  Mikrofon: zastosowany
  Zasięg: 10 m
  Waga: 10 g
  Akcesoria w komplecie: Słuchawki z futerałem Końcówki do słuchawek S/M/L przewód USB Type-C do rodzaju A Ulotka instruktażowa


Podobne zestawienia:


Najtańsze słuchawki do biegania Pioneer – Ranking grudzień 2022 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze słuchawki do biegania Pioneer, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich słuchawek do biegania Pioneer jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Pioneer SE-C4BT ☆

Pioneer SE-C4BT Najniższa Cena Online

☆ Pioneer SE-C4BT - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Pioneer
 • Nazwa produktu: Pioneer SE-C4BT
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 7
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Bezprzewodowe słuchawki Pioneer C4 oferują niemało funkcji. Niezależnie od tego, czy jesteś na zewnątrz, dojeżdżasz do pracy, czy odpoczywasz przenoszą Cię wygodnie w bogaty w basy świat, w którym wokale brzmią czystą energią.

  Bogaty, wysokiej jakości dźwięk w kompaktowej obudowie
  Czułe, 8-milimetrowe przetworniki z magnesów ziem rzadkich w C4 rozszerzają rozdzielczość dźwięku, pogłębiają basy i klarują dźwięk o wysokim i średnim zakresie. Kompozycja bezpośredniego mocowania w uchu dostosowuje przetwornik i dyszę bezpośrednio do ucha wewnętrznego, udoskonaloną odpowiedź basów, izolację dźwięku i dostosowanie.

  Interakcja głosowa za dotknięciem przycisku

  Utrzymuj łączność bezprzewodową z rozmowami telefonicznymi i inteligentnymi asystentami za pomocą głosu. Pojedynczy przycisk aktywuje mikrofon, dzięki czemu możesz rozmawiać poprzez telefon bez wykorzystania dłoni i poprosić asystenta głosowego o pomoc bez dotykania telefonu.

  Słuchaj dłużej, ładuj szybciej
  skuteczna bateria gwarantuje maksymalnie 6 godzin odtwarzania przy każdym 1,5-godzinnym ładowaniu. Ciesz się muzyką bezprzewodowo bez martwienia się o żywotność baterii.

  Piloty Inline przywracają Ci kontrolę
  Trzy przyciski i mikrofon pozwalają Ci kontrolować muzykę, zmieniać głośność, pomijać utwory, wykonywać połączenia i włączać funkcje asystenta głosowego smartfona. Wykonuj rozmaite zadania za pomocą obfitych przycisków i głosu.

  Funkcja wielopunktowa paruje dwa telefony
  Funkcja Multi-Point zezwala na jednoczesne podłączenie dwóch smartfonów. Odbieraj połączenia jednym telefonem i słuchaj muzyki innym. Łatwe w zarządzaniu rozwiązanie dla osób z telefonami służbowymi i prywatnymi.

  ekskluzywna aplikacja Pioneer Notification
  elitarna aplikacja Pioneer Notification na Androida odczytuje powiadomienia tekstowe, takie jak wiadomości tekstowe, co jest wyśmienite, jeśli nie możesz od razu zbratać się z telefonem. Skonfiguruj aplikację tak, aby odczytywała najświeższe wiadomości, e-maile, aktualizacje kalendarza i nie tylko.  EAN: 4573211154559
  Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiące
  Kod dostawcy: Pioneer SE-C4BT green
  Przeznaczenie: Telefonia komórkowa
  kompozycja: Douszne
  Technologie: Hands-free
  Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
  Złącza: microUSB
  Dźwięk: Stereo
  Kontrola dźwięku: Odbieranie/Wyciszanie połączenia
  Pasmo przenoszenia (min.): 10 Hz
  Pasmo przenoszenia (maks.): 20 kHz
  Mikrofon: Tak
  Zasięg: 10 m
  Waga: 13 g

☆ Pioneer SE-E6BT ☆

Pioneer SE-E6BT Najniższa Cena Online

☆ Pioneer SE-E6BT - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Pioneer
 • Nazwa produktu: Pioneer SE-E6BT
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 4
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Bezprzewodowy E6 łączy komfort i bezpieczeństwo w świetnie poręcznym designie. Delikatnie wykrzywione elastomerowe zaczepy na uszy wygodne i jednostajne dobranie i nie wypadają podczas ćwiczeń.

  Dynamiczne przetworniki są wyrównane z kanałem słuchowym, gwarantując wciągającą transparentność w średnim zakresie i potężny bas. Te słuchawki na każdą pogodę posiadają wodoodporność IPX4 i są zaopatrzone w gruby, nieplączący się kabel φ 2,0 mm (3 / 32˝).

  Ciesz się sześcioma godzinami odtwarzania, a ładowanie zajmuje tylko 1,5 godziny. Proste połączenie Bluetooth® gwarantuje obsługę telefonu bez użycia rąk za pośrednictwem zastosowanego pilota, w tym interakcję z asystentem głosowym, sterowanie muzyką i zarządzanie połączeniami - wszystko to bez dotykania telefonu.

  Dźwięk kształtuje twoje ciało rozciągliwe zaczepy z elastomeru wygodnie dopasowują się do uszu. Wyrafinowana budowa ma kąt nachylenia ucha lekko nachylony w kierunku ucha, żeby zapewnić udoskonalone poczucie bezpieczeństwa podczas ćwiczeń.

  Wodoodporny IPX4 Deszcz i pot nie zatrzymają muzyki. Bezprzewodowy E6 ma stopień ochrony IPX4 przed rozpryskami wody, więc kontynuuj trening przy każdej pogodzie. Sześć godzin odtwarzania muzyki Bezprzewodowy E6 zwraca sześć godzin odtwarzania na jednym ładowaniu.

  Funkcja szybkiego ładowania uzupełnia akumulator w ciągu 1,5 godziny za pomocą kabla micro USB. Komfortowy kabel i fajne barwy solidność została zwiększona dzięki grubemu, nieplączącemu się kablowi o grubości φ 2,0 mm (3 / 32˝), a dostarczony regulator linki dopasowuje długość w celu zapewnienia najkorzystniejszego dobrania i wygody podczas ćwiczeń.

  dostępne są cztery barwy pasujące do ulubionej odzieży sportowej. Podłączony i kontrolowany Pilot Inline posiada przyciski do rozszerzania / zmniejszania głośności, a także przeskakiwania do przodu / do tyłu, a także środkowy przycisk, który odtwarza / wstrzymuje muzykę i przyjmuje / kończy połączenia (jedno naciśnięcie), ponowne wybieranie numeru (dwa naciśnięcia) i aktywuje asystenta głosowego telefonu (długie naciśnięcie).

  prekursorska jakość dźwięku Zamknięte dynamiczne przetworniki φ 8 mm (5 / 16˝) zapewniają imponującą siłę za rytmem z otwartym średnim pasmem, muskularnym basem i wyraźną rozdzielczością szczegółów. Uszczelniona konstrukcja minimalizuje wycieki i współpracuje z silnymi magnesami, by poprawić zanurzenie, utrzymując koncentrację w strefie.

  Aplikacja Companion gwarantuje Ci ciągłą konfigurację Skonfiguruj aplikację Pioneer Notification dla systemu Android ™, aby odczytać potrzebne powiadomienia tekstowe, takie jak SMS i e-mail, albo otrzymywać powiadomienia o aktualizacjach kalendarza, wiadomościach i innych....


☆ Pioneer SE-MJ503 ☆

Pioneer SE-MJ503 Najniższa Cena Online

☆ Pioneer SE-MJ503 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Pioneer
 • Nazwa produktu: Pioneer SE-MJ503
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Przetworniki o średnicy 30mm zapewniają głębokie brzmienie basów, jak i czyste brzmienie pozostałych częstotliwości. Nowy model wyposażony jest w większe aniżeli dotychczas nauszniki i pałąk z poduszką, dzięki czemu oprócz nowoczesnego designu poprawiony pozostał także komfort stosowania. Składana budowa usprawnia transport słuchawek, przez co możesz cieszyć się ich unikatowym brzmieniem podczas każdej podróży.  EAN: 0814633020096
  Gwarancja: 24 miesiące
  Kod dostawcy: Pioneer SEM-J503-R
  Przeznaczenie: Muzyka
  budowa: Z muszlami nausznymi
  Technologie: Brak danych
  Komunikacja bezprzewodowa: Nie
  Złącza: 3,5 mm minijack
  Dźwięk: Stereo
  Kontrola dźwięku: Brak danych
  Funkcje bluetooth: Nie dotyczy
  Impedancja: 32 Ω
  Pasmo przenoszenia (min.): 10 Hz
  Pasmo przenoszenia (maks.): 24 kHz
  Czułość: 100 dB
  Mikrofon: Nie
  Długość przewodu: 1.2 m
  Waga: 126 g

☆ Pioneer SE-CL722T ☆

Pioneer SE-CL722T Najniższa Cena Online

☆ Pioneer SE-CL722T - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Pioneer
 • Nazwa produktu: Pioneer SE-CL722T
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Słuchawki douszne Hi-Res Audio z dynamicznym przetwornikiem z magnesem ziem rzadkich i lekką aluminiową obudową Wysokowydajne przetworniki 8 mm gwarantują bogaty dźwięk Pasmo przenoszenia 5-22000 Hz Impedancja 16 Maks.

  Moc 100 mW Maks. Efektywność 100 dB Metalowa obudowa gwarantuje wyraźny średni i niski dźwięk, a także tłumi niepożądane wibracje. 8-milimetrowy przetwornik umieszczony blisko kanału słuchowego umożliwia mocne odtwarzanie.

  Czysty i prosty design, korpus ze stopu cynku przystępny w 5 kolorach. Płaski przewód i długa tuleja gwarantują mniej splątań i pokaźniejszą wytrzymałość. Barwny sznurek i końcówki douszne (XS, S, M, L). Te słuchawki są perfekcyjne do użytku ze smartfonami z systemem Android, Windows i Apple.

  Te słuchawki są certyfikowane dla iPoda, iPhone'a i iPada i unikatowe wrażenia dźwiękowe w Twojej bibliotece iTunes. Dzięki zintegrowanemu mikrofonowi Inline można odbierać albo usuwać połączenia telefoniczne.

  Te słuchawki są stworzone z wysokiej jakości tworzyw ze wysmakowanymi aluminiowymi akcentami. Szczególnie stabilna reprodukcja w niskich zakresach częstotliwości dla bogatego basu kabel taśmowy uniemożliwia plątaninie kabli i zapewnia trafne przetwarzanie sygnału.


☆ Pioneer SE-CH3T ☆

Pioneer SE-CH3T Najniższa Cena Online

☆ Pioneer SE-CH3T - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Pioneer
 • Nazwa produktu: Pioneer SE-CH3T
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  W jaki sposób słuchawki douszne przy swoich kompaktowych wymiarach mogą być w stanie odtwarzać tak czysty i solidny dźwięk? Odpowiedź tkwi w mikronapędach powlekanych grafenem, magnesach ziem rzadkich oraz starannie wycinanym aluminiowym korpusie.

  Oryginalny obraz audio jest wyjątkowo czysty, beż żadnych drgań. Korzyści: Pokryta grafenem membrana mikronapędu o średnicy φ 5,5 mm tłumi drgania rozproszone, żeby zachować detale w trakcie odtwarzania szerokiego pasma audio o obfitej rozdzielczości.

  Grafen jest materiałem powierzchniowym o twardości diamentu i grubości atomu, który umożliwia uzyskanie szerokiej dynamiki i muzycznej ekspresji.Ciesz się bezstratną muzyką ze swego smartfonu albo cyfrowego odtwarzacza audio.

  pokrywa i podstawa zostały wytwarzane z dokładnie wycinanego aluminium. Przy pokaźniejszej sztywności, w sytuacji żywicy, występują mniejsze drgania zakłócające obraz audio. Szczegóły są wyraźne, bez cienia twardości, natomiast bas jest szybki, głęboki i kontrolowany.

  Odbieraj i kończ rozmowy przy pomocy elementu sterowania na kablu. Tak lekkie, że można je nosić poprzez niemało godzin – CH3 to minimalistyczny wybór dla maksymalnego dźwięku....Podsumowanie, czyli jakie słuchawki do biegania Pioneer najlepsze?


Najlepsze słuchawki do biegania Pioneer w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze słuchawki do biegania Pioneer w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Dobre słuchawki do biegania – Zestawienie grudzień 2022

Jeżeli żadna z powyższych propozycji słuchawek do biegania Pioneer nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie dobrych słuchawek do biegania.


Powiązania tematyczne:

 • jakie słuchawki do biegania Pioneer opinie,
 • dobre słuchawki do biegania Pioneer cena,
 • ranking słuchawek do biegania Pioneer,
 • słuchawki do biegania Pioneer jakie najlepsze.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o słuchawkach do biegania Pioneer

#1 Gdzie szukać opinii o słuchawkach do biegania Pioneer?

Aktualnie zaprezentowane informacje o słuchawkach do biegania Pioneer odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie userów.

#2 Jakie słuchawki do biegania Pioneer najlepsze? Które wybrać?

Poszukując informacji o dobrych słuchawkach do biegania Pioneer warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z słuchawkami do biegania i ćwiczeń fitness Pioneer, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie słuchawki do biegania Pioneer są najchętniej polecane?

Nasze zestawienia z słuchawkami do biegania i ćwiczeń fitness Pioneer zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach słuchawki do biegania Pioneer to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *