FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking słuchawek do biegania Pioneer. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Słuchawki do biegania / Ranking słuchawek do biegania Pioneer


Opracowane poniżej zestawienia są aktualne czerwiec 2023 i zawierają rankingi m.in.:

 • naszych TOP10 najchętniej wybieranych słuchawek do biegania Pioneer,
 • naszych TOP5 chętnie kupowanych słuchawek do biegania.

Jakie słuchawki do biegania Pioneer najlepiej wybrać? Ranking czerwiec 2023

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane słuchawki do biegania Pioneer, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking słuchawek do biegania Pioneer, wraz z opisem modelu, aktualizujemy na bieżąco.

☆ Pioneer hdj-x5-k - produkt w magazynie - szybka wysyłka! (4573201241016) ☆

Pioneer hdj-x5-k - produkt w magazynie - szybka wysyłka! (4573201241016) Najniższa Cena Online

☆ Pioneer hdj-x5-k - produkt w magazynie - szybka wysyłka! (4573201241016) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Pioneer
 • Nazwa produktu: Pioneer hdj-x5-k - produkt w magazynie - szybka wysyłka! (4573201241016)
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 4
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  B-STOCK. Produkt pochodzi ze zwrotu lub był użyty do testów na potrzeby naszego zespołu. Został sprawdzony i jest skuteczny. Może mieć nieduże ślady stosowania. Pełną gwarancję. Wszystkie produkty sprzedawane w naszym sklepie, które były otwierane są oznaczone jako B-STOCK.

  -- Pioneer DJ stworzył nową linię DJskich słuchawek, składającą się z modeli HDJ-X10, HDJ-X7 i HDJ-X5, proponujących zupełnie nowe doznania w trakcie miksowania. Model HDJ-X5 odziedziczył wysokiej jakości wzornictwo audio z powyższego modelu HDJ-X7, pozwalając na czyste monitorowanie choćby przy wysokich głośnościach.

  Niezależnie od sposobu, w jaki najchętniej nosisz słuchawki w trakcie miksowania, możesz wygodnie używać słuchawek HDJ-X, dzięki wytrzymałemu mechanizmowi obrotowemu i obudowie, którą stworzyliśmy w odpowiedzi na opinie mistrzowskich DJów.

  Są one na tyle wytrzymałe, iż pomyślnie przeszły testy wytrzymałościowe według standardu amerykańskiej armii MIL-STD-810G. KLUCZOWE atrybuty kolekcji HDJ-X zachwycające brzmienie Wysokiej jakości audio Słuchawki HDJ-X5 zaopatrzono w nowy 40-mm przetwornik.

  Obwód magnetyczny został zoptymalizowany, a dzięki delikatnemu tłumieniu szumu i wyszukanemu tuningowi, możesz cieszyć się czystym, wolnym od zniekształceń monitorowaniem. 4-żyłowy kabel skrętny Niezależna linia uziemienia w 4-żyłowym przewodzie słuchawek daje perfekcyjną separację lewego i prawego kanału, poprawiając jakość dźwięku.

  w dodatku, model HDJ-X10 zaopatrzono w wytrzymałe gniazdo mini-XLR dla jeszcze wyższej jakości połączenia. Komora Bass reflex Komora bass reflex w górnej części obudowy gwarantuje głęboki bas. Odporność Rygorystyczne testy Wszystkie modele z linii HDJ-X przeszły testy wytrzymałościowe wg wojskowego standardu (USA) MIL-STD-810G.

  Wytrzymałe materiały i budowa Ruchome części zostały wytworzone z wytrzymałego metalu żeby zapewnić wieloletnie użytkowanie (HDJ-X10 i HDJ-X7). Wodoodporna nano-powłoka Twoje słuchawki będą wyglądać świeżo wyraźnie dłużej.

  Poliuretanowa pianka pokrywająca pady nauszne i pałąk w słuchawkach HDJ-X10 jest niepodatna na zachlapania, dzięki czemu możesz ją luźno czyścić po użyciu. Udoskonalona funkcjonalność Dla wszystkich stylów monitorowania Przy projektowaniu nowych słuchawek budujemy dużo prototypów, które dajemy pod ocenę profesjonalnym DJom.

  Na podstawie ich opinii wiemy, że słuchawki HDJ-X są wygodne, niezależnie od stylu ich noszenia. Komfortowy i rozciągliwy pałąk aby zapewnić najlepsze dopasowanie, słuchawki HDJ-X posiadają elastyczny, wytrzymały pałąk.

  Przed rozpoczęciem produkcji poddaliśmy pałąk testom, w trakcie których był otwierany i zamykany 20000 razy. Funkcje odziedziczone po modelu HDJ-2000 Jako następcy modelu HDJ-2000, słuchawki HDJ-X odziedziczyły popularne, mistrzowskie funkcje, takie jak sprężyste części gwarantujące komfortowe monitorowanie niezależnie od sposobu noszenia.

  obudowa modelu HDJ-X10 posiada mechanizm auto-powrotu, poprzez co słuchawki wracają automatycznie do neutralnej pozycji.. Pozostałe parametry dostępność części zamiennych Możesz łatwo wymienić odłączany przewód lub pady nauszne we wszelkich słuchawkach z linii HDJ-X przy pomocy części zamiennych (sprzedawanych oddzielnie).

  Łatwe i bezpieczne w transporcie Słuchawki HDJ-X5 sprzedawane są wraz z kompaktową torbą transportową. Akcesoria HDJ-X5 ma w pakiecie 1.2m przewód rozciągany do 1.8m. SPECYFIKACJE: Type: Zamknięte słuchawki dynamiczne Pasmo przenoszenia: 5 Hz do 30,000 Hz Impedancja: 32 produktywność: 102 dB Maksymalna moc wejściowa: 2,000 mW Przetwornik: 40 mm przewód: 1.2 m spiralny (rozciągany do 1.8 m) Masa: 269 g (bez przewodu) Akcesoria: 6.


☆ Słuchawki dokanałowe PIONEER SE-C4BT Biały (4573211154559) ☆

Słuchawki dokanałowe PIONEER SE-C4BT Biały (4573211154559) Najniższa Cena Online

☆ Słuchawki dokanałowe PIONEER SE-C4BT Biały (4573211154559) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Pioneer
 • Nazwa produktu: Słuchawki dokanałowe PIONEER SE-C4BT Biały (4573211154559)
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 9
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Bezprzewodowe słuchawki Pioneer C4 oferują sporo funkcji. Niezależnie od tego, czy jesteś na zewnątrz, dojeżdżasz do pracy, czy odpoczywasz przenoszą Cię wygodnie w bogaty w basy świat, w którym wokale brzmią czystą energią.

  Bogaty, wysokiej jakości dźwięk w kompaktowej obudowie
  Czułe, 8-milimetrowe przetworniki z magnesów ziem rzadkich w C4 powiększają rozdzielczość dźwięku, pogłębiają basy i klarują dźwięk o wysokim i średnim zakresie. Konstrukcja bezpośredniego mocowania w uchu dopasowuje przetwornik i dyszę bezpośrednio do ucha wewnętrznego, ulepszoną odpowiedź basów, izolację dźwięku i dostosowanie.

  Interakcja głosowa za dotknięciem przycisku

  Utrzymuj łączność bezprzewodową z rozmowami telefonicznymi i inteligentnymi asystentami za pomocą głosu. Pojedynczy przycisk aktywuje mikrofon, dzięki czemu możesz rozmawiać poprzez telefon bez użycia dłoni i poprosić asystenta głosowego o pomoc bez dotykania telefonu.

  Słuchaj dłużej, ładuj szybciej
  efektywna bateria zagwarantuje maksymalnie 6 godzin odtwarzania przy każdym 1,5-godzinnym ładowaniu. Ciesz się muzyką bezprzewodowo bez martwienia się o żywotność baterii.

  Piloty Inline przywracają Ci kontrolę
  Trzy przyciski i mikrofon pozwalają Ci kontrolować muzykę, zmieniać głośność, pomijać utwory, wykonywać połączenia i włączać funkcje asystenta głosowego smartfona. Wykonuj najróżniejsze zadania przy pomocy obfitych przycisków i głosu.

  Funkcja wielopunktowa paruje dwa telefony
  Funkcja Multi-Point pozwala na jednoczesne podłączenie dwóch smartfonów. Odbieraj połączenia jednym telefonem i słuchaj muzyki innym. Nieskomplikowane w zarządzaniu rozwiązanie dla osób z telefonami służbowymi i prywatnymi.

  ekskluzywna aplikacja Pioneer Notification
  ekskluzywna aplikacja Pioneer Notification na Androida odczytuje powiadomienia tekstowe, takie jak wiadomości tekstowe, co jest doskonałe, jeśli nie możesz od razu skonsolidować się z telefonem. Skonfiguruj aplikację tak, aby odczytywała najświeższe wiadomości, e-maile, aktualizacje kalendarza i nie tylko.  EAN: 4573211154559
  Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiące
  Kod dostawcy: Pioneer SE-C4BT green
  Przeznaczenie: Telefonia komórkowa
  kompozycja: Douszne
  Technologie: Hands-free
  Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
  Złącza: microUSB
  Dźwięk: Stereo
  Kontrola dźwięku: Odbieranie/Wyciszanie połączenia
  Pasmo przenoszenia (min.): 10 Hz
  Pasmo przenoszenia (maks.): 20 kHz
  Mikrofon: Tak
  Zasięg: 10 m
  Waga: 13 g

☆ Pioneer hdj-x5bt-r (4573201241511) ☆

Pioneer hdj-x5bt-r (4573201241511) Najniższa Cena Online

☆ Pioneer hdj-x5bt-r (4573201241511) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Pioneer
 • Nazwa produktu: Pioneer hdj-x5bt-r (4573201241511)
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 9
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Wyróżnij się z tłumu w klubie i gdziekolwiek ruszysz nową wersją naszych słuchawek HDJ-X5BT w złotym kolorze. Ze względu na technikę Bluetooth i połączenie kablowe te słuchawki nauszne są doskonałe do DJ-owania w klubie, a także monitorowania ścieżek w trasie.

  teraz można je kupić w czterech kolorach: HDJ-X5BT-K (czarny metalik), HDJ-X5BT-R (czerwony metalik), HDJ-X5BT-W (biały blask) i nowy model HDJ-X5BT-N (złoty). Dzisiaj, bardziej niżeli kiedykolwiek, DJ-e potrzebują sprzętu, który jest uniwersalny i pomaga im w trenowaniu, przygotowaniom i występom zawsze i wszędzie.

  Dzięki połączeniu Bluetooth słuchawki HDJ-X5BT ułatwiają monitorowanie muzyki w każdej sytuacji w domu lub w trasie. Po podłączeniu dołączonego kabla można z nich korzystać do DJ-owania w klubie. W sytuacji używania bezprzewodowego albo nie te słuchawki wyśmienitą jakość dźwięku, solidność i funkcjonalność.

  Słuchawki HDJ-X5BT-N będą przystępne od września 2019. Obejrzyj oryginalny film wprowadzający albo dowiedz się więcej o nowej wersji w odcieniu złotym. Najważniejsze funkcje słuchawek HDJ-X5BT-N Bezprzewodowa technologia do monitorowania muzyki wszędzie w trasie Dzięki łatwej konfiguracji możesz łatwo zasilać słuchawki HDJ-X5BT i parować je z urządzeniem Bluetooth takim jak smartfon albo komputer PC/Mac a następnie kontrolować ścieżki.

  Trzygodzinne ładowanie umożliwia odtwarzanie choćby przez około 20 godzin. Dzięki wbudowanemu mikrofonowi słuchawki można stosować jako pakiet głośnomówiący po podłączeniu do telefonu*1. Prawidłowo jednostajny dynamiczny dźwięk Usłysz każdy szczegół utworu w trakcie miksowania w kabinie lub monitorowania muzyki w domu.

  Wysoka rozdzielczość, korzystnie stabilne strojenie i komory bass reflex w obudowach pozwalają na przepływ powietrza budujący świetną charakterystykę i izolację dźwięku. Obsługiwany jest wysokiej jakości kodek audio Qualcomm aptX i AAC i SBC dla wysokiej jakości dźwięku, nawet w trakcie słuchania bezprzewodowego.

  Długa wytrzymałość Zabierz bez problemu słuchawki w trasę. Słuchawki kolekcji HDJ-X są rygorystycznie testowane, a każdy model przeszedł badanie wstrząsów zgodne ze standardem armii Stanów Zjednoczonych MIL-STD-810G *2 i nasze wymagające badanie wytrzymałości skrajnej, aby zapewnić solidność w niełatwych warunkach i przy intensywnym używaniu.

  Uniwersalna funkcjonalność gwarantująca komfortowe DJ-owanie Jeżeli chcesz zagłębić się miks, podłącz znajdujący się w komplecie kabel skręcany 1,2 m,automatycznie dezaktywować Bluetooth oraz wszystkie inne funkcje.

  Słuchawki HDJ-X5BT są wygodne w użyciu bez względu na sposób ich założenia, dzięki konstrukcji obudowy, mechanizmowi obrotowemu i elastycznemu pasowi głowy tak jak w poprzednim modelu z linii HDJ-X. Inne funkcje wygodne nauszniki Noś słuchawki komfortowo w trakcie długich setów.

  skrupulatnie dobraliśmy materiały, które są miękkie w dotyku i gwarantują amortyzację, a dodatkowo zwróciliśmy uwagę na rozmieszczenie szwów, aby zmaksymalizować komfort. Składana konstrukcja, łatwa do noszenia dostępne cztery kolory wybór wersji w kolorze czarnym metalik (HDJ-X5BT-K), czerwonym metalik (HDJ-X5BT-R), białym z połyskiem (HDJ-X5BT-W) albo złotym (HDJ-X5BT-N) pozwala zapewnić dostosowanie do stylu sprzętu i wyglądu DJ-a.

  Oryginalne i niepowtarzalne dźwięki dla każdego sygnału po podłączeniu poprzez Bluetooth, zasilania, parowania itd. *1 Z tych słuchawek można korzystać do rozmów telefonicznych, jeżeli telefon obsługujący funkcję Bluetooth (telefon komórkowy, smartfon itd.) jest kompatybilny z profilem Bluetooth HSP lub HFP.

  *2 niepodatność na wstrząsy według METODY MIL-STD-810G 516.7. Specyfikacja HDJ-X5BT-N Wersja >Specyfikacja Bluetooth w. 4.2 Wyście Specyfikacja Bluetooth klasa 2 Maksymalna odległość komunikacji Przewidywalna odległość ok.

  10*3 Obsługiwane profile Bluetooth A2DP, AVRCP, HSP, HFP Obsługiwane kodeki SBC, AAC, Qualcomm aptX, Qualcomm aptX śladowe opóźnienie Czas odtwarzania Ok. 20 godzin*4 Czas ładowania Ok. 3 godzin typ Zamknięty, dynamiczny Charakterystyka częstotliwościowa 5 Hz 30 kHz Impedancja wejściowa 32 k Czułość 104 dB Maksymalna moc wejściowa 2000 mW Sterownik 40 mm kabel połączeniowy przewód skręcany 1,2 m (pokaźniejsza długość 1,8 m) Ciężar 319 g (bez kabla) Akcesoria Przejściówka wtyczki stereo 6,3 mm (typ gwintowany) kabel ładowania USB Gwarancja 1 rok *3 Odległości przesyłania są orientacyjne.

  Odległość przesyłania może się zmieniać w zależności od otoczenia. *4 Czasami mniej zależy od warunków użytkowania. * Informacja: specyfikacje i ceny mogą się zmieniać.


☆ Pioneer HDJ-X7-K - produkt w magazynie - szybka wysyłka! (4573201240972) ☆

Pioneer HDJ-X7-K - produkt w magazynie - szybka wysyłka! (4573201240972) Najniższa Cena Online

☆ Pioneer HDJ-X7-K - produkt w magazynie - szybka wysyłka! (4573201240972) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Pioneer
 • Nazwa produktu: Pioneer HDJ-X7-K - produkt w magazynie - szybka wysyłka! (4573201240972)
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 4
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Pioneer DJ stworzył nową linię DJskich słuchawek, składającą się z modeli HDJ-X10, HDJ-X7 i HDJ-X5, proponujących zupełnie nowe doznania w trakcie miksowania. Model HDJ-X5 odziedziczył wysokiej jakości wzornictwo audio z powyższego modelu HDJ-X7, zezwalając na czyste monitorowanie nawet przy wysokich głośnościach.

  Niezależnie od sposobu, w jaki najchętniej nosisz słuchawki w trakcie miksowania, możesz wygodnie używać słuchawek HDJ-X, dzięki wytrzymałemu mechanizmowi obrotowemu i obudowie, którą stworzyliśmy w odpowiedzi na opinie fachowych DJów.

  Są one na tyle wytrzymałe, iż pomyślnie przeszły testy wytrzymałościowe według standardu amerykańskiej armii MIL-STD-810G. KLUCZOWE cechy linii HDJ-X zniewalające brzmienie Wysokiej jakości audio Słuchawki HDJ-X5 wyekwipowano w nowy 40-mm przetwornik.

  Obwód magnetyczny został zoptymalizowany, a dzięki delikatnemu tłumieniu szumu i wyszukanemu tuningowi, możesz cieszyć się czystym, wolnym od zniekształceń monitorowaniem. 4-żyłowy przewód skrętny Niezależna linia uziemienia w 4-żyłowym przewodzie słuchawek daje wspaniałą separację lewego i prawego kanału, poprawiając jakość dźwięku.

  dodatkowo, model HDJ-X10 wyposażono w wytrzymałe gniazdo mini-XLR dla jeszcze wyższej jakości połączenia. Komora Bass reflex Komora bass reflex w górnej części pokrywy zagwarantuje głęboki bas. Solidność Rygorystyczne testy Wszystkie modele z linii HDJ-X przeszły testy wytrzymałościowe wg wojskowego standardu (USA) MIL-STD-810G.

  Wytrzymałe materiały i budowa Ruchome części zostały wyprodukowane z wytrzymałego metalu aby zapewnić wieloletnie użytkowanie (HDJ-X10 i HDJ-X7). Wodoodporna nano-powłoka Twoje słuchawki będą wyglądać świeżo znacznie dłużej.

  Poliuretanowa pianka pokrywająca pady nauszne oraz pałąk w słuchawkach HDJ-X10 jest niepodatna na zachlapania, dzięki czemu możesz ją luźno czyścić po użyciu. Lepsza funkcjonalność Dla wszystkich stylów monitorowania Przy projektowaniu nowych słuchawek stwarzamy mnóstwo prototypów, które dajemy pod ocenę mistrzowskim DJom.

  Na podstawie ich opinii wiemy, że słuchawki HDJ-X są wygodne, niezależnie od stylu ich noszenia. Wygodny i rozciągliwy pałąk aby zapewnić najkorzystniejsze dostosowanie, słuchawki HDJ-X mają sprężysty, wytrzymały pałąk.

  Przed rozpoczęciem produkcji poddaliśmy pałąk testom, podczas których był otwierany i zamykany 20’000 razy. Funkcje odziedziczone po modelu HDJ-2000 Jako następcy modelu HDJ-2000, słuchawki HDJ-X odziedziczyły modne, mistrzowskie funkcje, takie jak elastyczne części zapewniające komfortowe monitorowanie niezależnie od sposobu noszenia.

  pokrywa modelu HDJ-X10 posiada mechanizm auto-powrotu, przez co słuchawki wracają automatycznie do neutralnej pozycji.. Pozostałe cechy przystępność części zamiennych Możesz łatwo wymienić odłączany przewód lub pady nauszne we wszystkich słuchawkach z linii HDJ-X przy pomocy części zamiennych (sprzedawanych oddzielnie).

  Łatwe i bezpieczne w transporcie Słuchawki HDJ-X5 sprzedawane są wraz z kompaktową torbą transportową. Akcesoria HDJ-X5 ma w zestawie 1.2m przewód rozciągany do 1.8m. SPECYFIKACJE: Type: Zamknięte słuchawki dynamiczne Pasmo przenoszenia: 5 Hz do 30,000 Hz Impedancja: 32 Ω wydajność: 102 dB Maksymalna moc wejściowa: 2,000 mW Przetwornik: φ 40 mm kabel: 1.2 m spiralny (rozciągany do 1.8 m) Masa: 269 g (bez przewodu) Akcesoria: ø6.3 mm stereo adapter (gwintowany) Torba transportowa Gwarancja 2 lata


☆ Pioneer SE-C8TW ☆

Pioneer SE-C8TW Najniższa Cena Online

☆ Pioneer SE-C8TW - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Pioneer
 • Nazwa produktu: Pioneer SE-C8TW
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  luksusowA APLIKACJA PIONEER NOTIFICATION Aplikacja Pioneer Notification dla Android™ odczytuje na głos wybrane powiadomienia, takie jak e-maile, SMS czy wiadomości. Odbieraj powiadomienia, aktualizacje kalendarza lub odsłuchuj wiadomości i mnóstwo więcej.

  DŁUGI CZAS ODTWARZANIA I KOMPAKTOWE OPAKOWANIE TRANSPORTOWE Trzy godziny odtwarzania wystarczają, jeżeli jesteś w drodze. Po włożeniu słuchawek na godzinę do opakowania transportowego można kontynuować słuchanie.

  obudowa ładuje C8 dwukrotnie, zanim słuchawki będzie trzeba ponownie kompletnie naładować. Lewa i prawa słuchawka są wkładane do stacji ładowania. Obudowa posiada diodę LED wskazująca pozostały czas pracy po naładowaniu.

  ABSOLUTNIE BEZPRZEWODOWE, ABSOLUTNIE intuicyjnE Od razu po prostu genialne: Odwrócone kształty lewej i prawej słuchawki upraszczają rozpoznanie, dla której strony dedykowana jest która słuchawka. Silikonowa osłonka jest wytrzymała na pot, podczas gdy powierzchnia z wypustkami zagwarantuje adekwatne przypasowanie.

  świetnE ZANURZENIE W MUZYKĘ Silne przetworniki z magnesami wytworzonymi z ziem rzadkich nadają niskim tonom dynamikę i siłę, w trakcie gdy obraz dźwięku jest odtwarzany w sposób przyjemnie wyrazisty. W połączeniu z Low-Loss AAC-Codec bezprzewodowa transmisja muzyki charakteryzuje się większą energią.

  Wkładki do uszu w rozmiarze S / M / L korzystne uszczelnienie dla wyśmienitego zanurzenia w dźwięk. INTERAKCJA JĘZYKOWA ZA NACIŚNIĘCIEM PRZYCISKU Steruj bezprzewodowo przy pomocy mowy rozmowami telefonicznymi, w połączeniu z inteligentnymi asystentami telefonu.

  przystępnego przycisku na obudowie można uaktywnić mikrofon, za którego pomocą można wykonywać i odbierać rozmowy lub poprosić o pomoc Siri czy asystentów Google, bez konieczności sięgania po telefon.

  MUZYCZNE WYZWOLENIE, ABSOLUTNIE BEZ KABLI Pożegnaj się z plątaniną kabli i uciążliwymi adapterami. Teraz dostępne są naprawdę bezprzewodowe słuchawki lidera rynku sprzętu Hi-Fi, marki Pioneer, które łączą jakość dźwięku, komfort i swobodę ruchu w lekkim, wygodnym rozwiązaniu audio, które zostało zaprojektowane po to, żeby uprościć korzystanie z muzyki....


☆ Pioneer Słuchawki nauszne hdj-cue1bt czarny (4573201242037) ☆

Pioneer Słuchawki nauszne hdj-cue1bt czarny (4573201242037) Najniższa Cena Online

☆ Pioneer Słuchawki nauszne hdj-cue1bt czarny (4573201242037) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Pioneer
 • Nazwa produktu: Pioneer Słuchawki nauszne hdj-cue1bt czarny (4573201242037)
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 9
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Zacznij swoją DJ-ską przygodę ze słuchawkami HDJ-CUE1. Słuchawki dostępne są pod postacią czterech modeli, które mimo zachwycających parametrów są dostępne cenowo. Słuchawki HDJ-CUE1 są nadzwyczajnym wyborem, gdy stawiasz pierwsze kroki w świecie DJ.

  Każdy model proponuje interesujący, mistrzowski design, bogate brzmienie, składaną konstrukcję i wysokiej jakości wykończenie. Chcesz słuchać muzyki bezprzewodowo$495 Wybierz jedną z wersji HDJ-CUE1BT wyekwipowaną w Bluetooth.

  Dzięki wykorzystaniu tych samych przetworników, co w naszym mistrzowskim modelu HDJ-X5, HDJ-CUE1 solidne brzmienie niskich częstotliwości, które są tak ważne podczas miksowania. Jakość dźwięku jest kluczowa, abyś mógł z łatwością usłyszeć każdy szczegół w utworze i doskonale zmiksować go z kolejnym.

  Bez względu na to czy miksujesz na żywo w klubie, czy po prostu relaksujesz się przy muzyce w domowym zaciszu, komfort ma olbrzymie znaczenie. Niektórzy DJe wolą nosić słuchawki kompletnie na głowie, w trakcie gdy inni lubią owinąć je wokół szyi i nadzorować jednym uchem.

  Słuchawki HDJ-CUE1 pozwalają na obydwa style monitorowania, dzięki obrotowemu mechanizmowi i rozciągliwej konstrukcji. Poduszki umieszczone na pałąku ponadto podnoszą komfort noszenia - choćby przy długofalowym używaniu.

  Aby pomóc Ci w wyrażaniu własnego stylu, proponujemy sprzedawany oddzielnie zestaw akcesoriów (HC-CP08), który dostępny jest w pięciu wersjach kolorystycznych. Pakiet składa się z dwóch poduszek nausznych oraz odpinanego przewodu spiralnego w wybranym kolorze.

  Wysokiej jakości brzmienie Niezależnie od tego, czy grasz jako DJ na imprezie, czy po prostu słuchasz utworów w domu lub w podróży, usłyszysz prawdziwe bogactwo swej muzyki - głośno i wyraźnie. Wszystkie modele HDJ-CUE1 są tak dostrojone, aby jak najlepiej wykorzystać niskie częstotliwości basów.

  Oprócz głębokich basów usłyszysz także transparentność średnich i wysokich tonów. Jest to naprawdę pomocne przy miksowaniu, ponieważ możesz efektywniej korygować każdą ścieżkę, uzyskać dwie wyśmienicie współpracujące ze sobą ścieżki i produkować płynniejsze przejścia.

  wygodny i fachowy design Słuchawki HDJ-CUE1 zostały zaprojektowane w oparciu o profesjonalną gamę słuchawek DJ. Są lekkie i składają się, dzięki czemu można je łatwo zmieścić w każdej torbie. Niezależnie od tego, jak lubisz nosić słuchawki DJ-skie, ten model jest dla Ciebie.

  Mechanizm obrotowy pozwala na obrócenie nauszników o pełne 90 poziomów, dzięki czemu można łatwo słuchać jednym uchem, w trakcie gdy druga słuchawka spoczywa z boku albo z tyłu głowy. Niedługi, spiralny przewód jest lekki i nie przeszkadza w pracy, ale rozciąga się, dzięki czemu możesz swobodnie się poruszać w trakcie odtwarzania muzyki.

  Jeśli wybierzesz model HDJ-CUE1 (przewodowy), słuchawki odcień ciemnoszary Model HDJ-CUE1-BT (Bluetooth) dostępny jest w wersji czarnej, białej i czerwonej. Wytrzymałe mieszanie (zwłaszcza w klubach) niejednokrotnie nadmiernie obciąża słuchawki.

  Modele HDJ-CUE1 są zaprojektowane do intensywnego stosowania. Każda ruchoma część przeszła rygorystyczne wewnętrzne testy wytrzymałości, którym poddaliśmy wszystkie nasze słuchawki. Wyjątkowo solidne metalowe suwaki wewnętrzne w wygodnym pałąku bezusterkowość i przedłużają żywotność słuchawek DJ-skich, a złącze bagnetowe kabla uniemożliwia przypadkowemu rozłączeniu.

  Wyraź swój styl Niezależnie od tego, który model wybierzesz, możesz spersonalizować wygląd słuchawek, zmieniając przewód i nauszniki na jeden z pięciu żywych kolorów za pomocą zestawu akcesoriów HC-CP08 (sprzedawany oddzielnie).

  Każde opakowanie posiada dwa zamienne nauszniki i odłączany spiralny kabel w kolorze pomarańczowym, żółtym, zielonym, niebieskim albo różowym. Bezprzewodowa technologia Bluetooth (model HDJ-CUE1BT) Chcesz więcej swobody od słuchawek DJ-skich$496 Wybierz jeden z modeli HDJ-CUE1-BT z Bluetooth i słuchaj muzyki bezprzewodowo.

  Sparuj je ze swoim urządzeniem, by regulować głośność i odbierać połączenia telefoniczne, a wszystko to za naciśnięciem jednego przycisku w obudowie słuchawek. Podczas występów DJ-skich wciąż możesz korzystać ze słuchawek w tradycyjny, przewodowy sposób - w zestawie wyszukasz odpinany przewód.

  Słuchawki HDJ-CUE1-BT przystępne są w kolorze czarnym, białym i czerwonym. HDJ-CUE1 specyfikacja typ Zamknięte słuchawki dynamiczne Pasmo przenoszenia 5 Hz do 30,000 Hz Impedancja 32 $497 produktywność 104 dB Maksymalna moc wejściowa 2,000 mW Przetwornik $498 40 mm Masa 215 g (bez przewodu) Gwarancja 1 rok Akcesoria w zestawie 1.2 m kabel spiralny (rozciągany do 1.8 m) HDJ-CUE1BT specyfikacja Wersja Bluetooth Bluetooth kanon version 5.0 Output Bluetooth kanon Class 2 Zasięg Bluetooth Około 10 m (bez przeszkód i zakłóceń) Profile Bluetooth A2DP, AVRCP, HSP, HFP Kodeki Bluetooth SBC, AAC Czas pracy po naładowaniu Około 30 godziny Czas ładowania Około 2.5 godziny rodzaj Zamknięte słuchawki dynamiczne Pasmo przenoszenia 5 Hz - 30 kHz Impedancja 32 $499 efektywność 104 dB Maksymalna moc wejściowa 2,000 mW Przetwornik $500 40 mm Masa 250 g (bez przewodu) Warranty 1 rok Accessories 1.2 m kabel spiralny (rozciągany do 1.


☆ Pioneer se-e8tw-h (4573211156997) ☆

Pioneer se-e8tw-h (4573211156997) Najniższa Cena Online

☆ Pioneer se-e8tw-h (4573211156997) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Pioneer
 • Nazwa produktu: Pioneer se-e8tw-h (4573211156997)
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 18
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  SKUPIENIE WYŁĄCZNIE NA MUZYCE I RUCHU pokazujemy prawdziwe bezprzewodowe słuchawki, które nie wypadają, a potężny dźwięk motywuje do osiągania sportowych celów; bez kabli, bez stresu. Wypełniony technologią model E8s dostosowuje się do ciała dzięki wkładkom dousznym Secure (dostarczanym w trzech wymiarach), mocując je na miejscu.

  konstrukcja bezpośredniego montażu w uchu kieruje napęd i końcówkę do ucha wewnętrznego, co polepsza odbiór dźwięku, w trakcie gdy napędy z magnesami ziem rzadkich oraz obsługa kodeka AAC powodują, że muzyka jest bardziej energetyczna.

  E8s są wodoodporne zgodnie z IPX5 i są zaopatrzone w gumki, które nie odcinają od dźwięków otoczenia, gwarantując bezpieczeństwo. Sterowanie odtwarzaniem, obsługa rozmów telefonicznych i interakcja z asystentem głosowym są obsługiwane bezprzewodowo poprzez przycisk wielofunkcyjny, natomiast aplikacja Pioneer Notification for Android™ jest w stanie odczytywać e-maile i inne wiadomości w drodze.

  DOŚWIADCZ w całości BEZPRZEWODOWEGO DŹWIĘKU E8s są naprawdę bezprzewodowe, bez kabli łączących prawą i lewą słuchawkę. Zanurz się w muzykę i poczuj rytm swego ciała, biegając, trenując lub ćwicząc, bez przeszkadzających kabli.

  NIECH TWOJA MUZYKA BĘDZIE Z TOBĄ Trzy pary wkładek dousznych Secure są dostarczane w wymiarach S/M/L, zapewniając rewelacyjne dostosowanie do wielkości i kształtu ucha. Wkładki douszne pasują do małżowiny i blokują E8s na miejscu, co sprawia, iż ich wypadnięcie w trakcie uprawiania sportu jest niemal niemożliwe.

  INTELIGENTNE parametry ZAPROJEKTOWANE DLA SPORTOWCÓW Gumki słuchawek, które nie odcinają od dźwięków otoczenia, pozwalają pozostawać w kontakcie z otoczeniem, będąc jednocześnie zanurzonym w muzyce. Gumki posiadają trzy wąskie szczeliny, które umożliwiają przedostawanie się dźwięku otoczenia o niskim poziomie do ucha, gwarantując bezpieczeństwo.

  Sportowcy kochają jeszcze bezprzewodowy przycisk wielofunkcyjny słuchawek o wodoodporności IPX5, który łączy funkcje odtwarzania, telefonu, a także asystenta głosowego.


☆ Pioneer HRM-7 - produkt w magazynie - szybka wysyłka! ☆

Pioneer HRM-7 - produkt w magazynie - szybka wysyłka! Najniższa Cena Online

☆ Pioneer HRM-7 - produkt w magazynie - szybka wysyłka! - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Pioneer
 • Nazwa produktu: Pioneer HRM-7 - produkt w magazynie - szybka wysyłka!
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Słuchawki studyjne Pioneer DJ HRM-7 Słuchawki studyjne HRM-7 są genialnie przystosowane do zapewnienia czystego, neutralnego dźwięku producentom muzyki tanecznej. Całkowicie zamknięta budowa ma podwójne komory przepływu powietrza i tłumiącą strukturę, która udoskonala odpowiedzi basowe, a także redukuje pogłos, umożliwiając precyzyjne odsłuchiwanie.

  Dzięki dowolnie dostosowywanemu pasowi głowy i elastycznej i poręcznej konstrukcji nie zauważysz, iż je nosisz, choćby podczas długich sesji nagraniowych. Kluczowe właściwości staranny dźwięk Podwójne komory powietrzne w obudowach ulepszają przepływ powietrza dając ulepszone odwzorowanie basów, natomiast 3-warstwowa struktura tłumiąca eliminuje niechciany rezonans, zapewniając czystsze częstotliwości od niskich do przeciętnych.

  Studyjna jakość dźwięku specyficzne przetworniki HD o średnicy 40 mm przenoszą częstotliwości do 40 kHz zapewniając kryształowo wyraźny dźwięk o wysokiej rozdzielczości. W pełni obudowane nauszniki pokrywy słuchawek mają dużą powierzchnię wokół uszu, żeby zapewnić szerszą separację dźwięku na scenie od akustyki.

  W pełni zabudowana budowa polepsza izolację dźwięku i ogranicza szum otoczenia. Wygodny monitoring obszerne nauszniki są wytworzone z pianki z pamięcią hybrydową i pokryte miękkim welurowym materiałem - zapewniając skrupulatne przypasowanie i wystarczający przepływ powietrza do precyzyjnego monitorowania.

  swobodnie regulowana i elastyczna opaska na głowę, funkcjonalny design na nausznikach oznaczają, że możesz odnaleźć słuszny rozmiar i kąt, który Ci nadaje się, zapewniając komfort podczas długich sesji w studio.

  dane techniczne: wariant kompletnie zamknięte dynamiczne słuchawki stereo Jednostki sterownika Przetwornik HD, typ dynamiczny 40 mm Wtyczka Mini jack 3,5 mm stereo (pozłacana, podwójna, wkręcana) przewód przewód skręcany montowany z boku 1,2 m (większa długość 3 m) przewód prosty jednostronny 3 m Co jest w pudełku HRM-7 Długość 1,2m ze złączem z jednej strony, rodzaj skręcany (większa długość 3,0 m) przewód prosty 3,0 m typowa przejściówka stereo 6,3 mm (pozłacana, typ gwintowany) Wymienne nauszniki welurowe Specyfikacje Ciężar (bez kabla) 330 g Maksymalna moc wejściowa 2000 mW Poziom wyjściowy dźwięku 97 dB Zakres częstotliwości 5 - 40000 Hz Impedancja 45 $25


☆ Słuchawki nauszne PIONEER HDJ-CUE1 Czarny ☆

Słuchawki nauszne PIONEER HDJ-CUE1 Czarny Najniższa Cena Online

☆ Słuchawki nauszne PIONEER HDJ-CUE1 Czarny - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Pioneer
 • Nazwa produktu: Słuchawki nauszne PIONEER HDJ-CUE1 Czarny
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 3
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Zacznij swoją DJ-ską przygodę ze słuchawkami HDJ-CUE1. Słuchawki przystępne są pod postacią czterech modeli, które mimo zachwycających parametrów są dostępne cenowo. Słuchawki HDJ-CUE1 są nadzwyczajnym wyborem, gdy stawiasz pierwsze kroki w świecie DJ.

  Każdy model oferuje niebanalny, fachowy design, bogate brzmienie, składaną konstrukcję i wysokiej jakości wykończenie. Chcesz słuchać muzyki bezprzewodowo$495 Wybierz jedną z wersji HDJ-CUE1BT zaopatrzoną w Bluetooth.

  Dzięki wykorzystaniu tych samych przetworników, co w naszym profesjonalnym modelu HDJ-X5, HDJ-CUE1 potężne brzmienie niskich częstotliwości, które są tak ważne w trakcie miksowania. Jakość dźwięku jest kluczowa, abyś mógł prosto usłyszeć każdy detal w utworze i genialnie zmiksować go z kolejnym.

  Bez względu na to czy miksujesz na żywo w klubie, czy po prostu relaksujesz się przy muzyce w domowym zaciszu, komfort ma olbrzymie znaczenie. Niektórzy DJe wolą nosić słuchawki całkowicie na głowie, w trakcie gdy inni lubią owinąć je wokół szyi i monitorować jednym uchem.

  Słuchawki HDJ-CUE1 umożliwiają obydwa style monitorowania, dzięki obrotowemu mechanizmowi i elastycznej konstrukcji. Poduszki umieszczone na pałąku na dodatek podnoszą komfort noszenia - nawet przy długotrwałym wykorzystywaniu.

  Aby pomóc Ci w wyrażaniu własnego stylu, oferujemy sprzedawany oddzielnie pakiet akcesoriów (HC-CP08), który przystępny jest w pięciu wersjach kolorystycznych. Pakiet składa się z dwóch poduszek nausznych oraz odpinanego przewodu spiralnego w wybranym odcieniu.

  Wysokiej jakości brzmienie Niezależnie od tego, czy grasz jako DJ na imprezie, czy po prostu słuchasz utworów w domu albo w podróży, usłyszysz prawdziwe dostatek swej muzyki - głośno i wyraźnie. Wszystkie modele HDJ-CUE1 są tak dostrojone, by jak najlepiej użyć niskie częstotliwości basów.

  Oprócz głębokich basów usłyszysz także krystaliczność średnich i wysokich tonów. Jest to naprawdę pomocne przy miksowaniu, ponieważ możesz skuteczniej korygować każdą ścieżkę, uzyskać dwie wyśmienicie współpracujące ze sobą ścieżki i kreować płynniejsze przejścia.

  wygodny i mistrzowski design Słuchawki HDJ-CUE1 zostały zaprojektowane w oparciu o profesjonalną gamę słuchawek DJ. Są lekkie i składają się, dzięki temu można je łatwo zmieścić w każdej torbie. Niezależnie od tego, jak uwielbiasz nosić słuchawki DJ-skie, ten model jest dla Ciebie.

  Mechanizm obrotowy umożliwia obrócenie nauszników o pełne 90 poziomów, dzięki temu można z łatwością słuchać jednym uchem, podczas gdy druga słuchawka spoczywa z boku lub z tyłu głowy. Niedługi, spiralny przewód jest lekki i nie przeszkadza w pracy, lecz rozciąga się, dzięki temu możesz swobodnie się poruszać podczas odtwarzania muzyki.

  Jeśli wybierzesz model HDJ-CUE1 (przewodowy), słuchawki kolor ciemnoszary Model HDJ-CUE1-BT (Bluetooth) przystępny jest w wersji czarnej, białej i czerwonej. Wytrzymałe miksowanie (zwłaszcza w klubach) niejednokrotnie nadmiernie obciąża słuchawki.

  Modele HDJ-CUE1 są zaprojektowane do intensywnego stosowania. Każda ruchoma część przeszła rygorystyczne wewnętrzne testy wytrzymałości, którym poddaliśmy wszystkie nasze słuchawki. Wyjątkowo konkretne metalowe suwaki wewnętrzne w komfortowym pałąku bezawaryjność i przedłużają żywotność słuchawek DJ-skich, a złącze bagnetowe kabla uniemożliwia przypadkowemu rozłączeniu.

  Wyraź swój fason Niezależnie od tego, który model wybierzesz, możesz spersonalizować wygląd słuchawek, zmieniając przewód i nauszniki na jeden z pięciu żywych odcieni przy pomocy zestawu akcesoriów HC-CP08 (sprzedawany oddzielnie).

  Każde opakowanie mieści dwa zamienne nauszniki i odłączany spiralny kabel w odcieniu pomarańczowym, żółtym, zielonym, niebieskim lub różowym. Bezprzewodowa technologia Bluetooth (model HDJ-CUE1BT) Chcesz więcej swobody od słuchawek DJ-skich$496 Wybierz jeden z modeli HDJ-CUE1-BT z Bluetooth i słuchaj muzyki bezprzewodowo.

  Sparuj je ze swoim urządzeniem, żeby regulować głośność i odbierać połączenia telefoniczne, a wszystko to za naciśnięciem jednego przycisku w obudowie słuchawek. Podczas występów DJ-skich wciąż możesz korzystać ze słuchawek w klasyczny, przewodowy sposób - w komplecie odnajdziesz odpinany przewód.

  Słuchawki HDJ-CUE1-BT przystępne są w kolorze czarnym, białym i czerwonym. HDJ-CUE1 specyfikacja rodzaj Zamknięte słuchawki dynamiczne Pasmo przenoszenia 5 Hz do 30,000 Hz Impedancja 32 $497 wydajność 104 dB Maksymalna moc wejściowa 2,000 mW Przetwornik $498 40 mm Masa 215 g (bez przewodu) Gwarancja 1 rok Akcesoria w pakiecie 1.2 m kabel spiralny (rozciągany do 1.8 m) HDJ-CUE1BT specyfikacja Wersja Bluetooth Bluetooth standard version 5.0 Output Bluetooth standard Class 2 Zasięg Bluetooth Około 10 m (bez przeszkód i zakłóceń) Profile Bluetooth A2DP, AVRCP, HSP, HFP Kodeki Bluetooth SBC, AAC Czas pracy po naładowaniu Około 30 godziny Czas ładowania Około 2.5 godziny rodzaj Zamknięte słuchawki dynamiczne Pasmo przenoszenia 5 Hz - 30 kHz Impedancja 32 $499 skuteczność 104 dB Maksymalna moc wejściowa 2,000 mW Przetwornik $500 40 mm Masa 250 g (bez przewodu) Warranty 1 rok Accessories 1.2 m przewód spiralny (rozciągany do 1.


☆ Pioneer se-mj561bt-s (4988028303425) ☆

Pioneer se-mj561bt-s (4988028303425) Najniższa Cena Online

☆ Pioneer se-mj561bt-s (4988028303425) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Pioneer
 • Nazwa produktu: Pioneer se-mj561bt-s (4988028303425)
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  nadzwyczajne w podróży Składane słuchawki Pioneer SEMJ561BTS to nieprzeciętne rozwiązanie dla osób aktywnych, które nie chcą rozstawać się ze swoją ulubioną muzyką w trakcie podróży, a jednocześnie zależy im na wysokiej jakości dźwięku.

  Skonstruowane z najlepszych materiałów i elementów, są idealnym rozwiązaniem do słuchania muzyki w domu jak i poza domem. Lekkie i ergonomiczne Niska waga – tylko 160 g oraz praca aż do 15 godzin bez ładowania, czynią te słuchawki nad wyraz ergonomicznymi i komfortowymi w używaniu.

  Zabierz je ze sobą i podróżuj przy dźwiękach muzyki. Pożegnaj kable Słuchawki Pioneer SEMJ561BTS znamionują się konstrukcją rodzaju „wszystko w jednym", dzięki czemu żadne kable nie będą Tobie przeszkadzać.

  dostosowywane części nauszne i ergonomiczny pałąk na głowę całkowitą swobodę ruchów. Czysty dźwięk Słuchawki Pioneer SEMJ561BTS zaopatrzono w przetworniki o średnicy 40 mm, które gwarantują głębokie brzmienie tonów niskich i czysty dźwięk.

  Pasmo przenoszenie wynosi minimalnie od 9 Hz do maksymalnie 22 000 Hz. Swobodne i komfortowe Słuchawki Pioneer SEMJ561BTS mają funkcje Bluetooth oraz NFC, która pozwala na łatwą bezprzewodową komunikację z innymi urządzeniami.

  Możesz dopasować słuchawki ze swym smartfonem i dzięki zaimplementowanemu mikrofonowi prowadzić rozmowy telefoniczne. Przyciski do sterownia umieszczone są na obudowie słuchawek....Podobne zestawienia:


Najtańsze słuchawki do biegania Pioneer – Ranking czerwiec 2023 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze słuchawki do biegania Pioneer, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich słuchawek do biegania Pioneer jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Pioneer se-mj561bt-s (4988028303425) ☆

Pioneer se-mj561bt-s (4988028303425) Najniższa Cena Online

☆ Pioneer se-mj561bt-s (4988028303425) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Pioneer
 • Nazwa produktu: Pioneer se-mj561bt-s (4988028303425)
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  nieprzeciętne w podróży Składane słuchawki Pioneer SEMJ561BTS to genialne rozwiązanie dla osób aktywnych, które nie chcą rozstawać się ze swoją ulubioną muzyką w trakcie podróży, a jednocześnie zależy im na wysokiej jakości dźwięku.

  Skonstruowane z najlepszych materiałów i części, są perfekcyjnym rozwiązaniem do słuchania muzyki w domu jak i poza domem. Lekkie i poręczne Niska waga – tylko 160 g i praca aż do 15 godzin bez ładowania, czynią te słuchawki szczególnie poręcznymi i wygodnymi w użytkowaniu.

  Zabierz je ze sobą i podróżuj przy dźwiękach muzyki. Pożegnaj kable Słuchawki Pioneer SEMJ561BTS znamionują się konstrukcją typu „wszystko w jednym", dzięki temu żadne kable nie będą Tobie przeszkadzać.

  regulowane elementy nauszne i użyteczny pałąk na głowę pełną swobodę ruchów. Czysty dźwięk Słuchawki Pioneer SEMJ561BTS wyposażono w przetworniki o średnicy 40 mm, które gwarantują głębokie brzmienie tonów niskich i czysty dźwięk.

  Pasmo przenoszenie wynosi minimalnie od 9 Hz do maksymalnie 22 000 Hz. Swobodne i komfortowe Słuchawki Pioneer SEMJ561BTS mają funkcje Bluetooth, a także NFC, która umożliwia łatwą bezprzewodową komunikację z innymi urządzeniami.

  Możesz zjednoczyć słuchawki ze swoim smartfonem i dzięki wbudowanemu mikrofonowi prowadzić rozmowy telefoniczne. Przyciski do sterownia umieszczone są na obudowie słuchawek....


☆ se-e6bt-b marki Pioneer ☆

se-e6bt-b marki Pioneer Najniższa Cena Online

☆ se-e6bt-b marki Pioneer - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Pioneer
 • Nazwa produktu: se-e6bt-b marki Pioneer
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 4
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Bezprzewodowy E6 łączy komfort i bezpieczeństwo w świetnie poręcznym designie. Delikatnie wykrzywione elastomerowe zaczepy na uszy wygodne i jednostajne dobranie i nie wypadają podczas ćwiczeń.

  Dynamiczne przetworniki są wyrównane z kanałem słuchowym, gwarantując wciągającą transparentność w średnim zakresie i potężny bas. Te słuchawki na każdą pogodę posiadają wodoodporność IPX4 i są zaopatrzone w gruby, nieplączący się kabel φ 2,0 mm (3 / 32˝).

  Ciesz się sześcioma godzinami odtwarzania, a ładowanie zajmuje tylko 1,5 godziny. Proste połączenie Bluetooth® gwarantuje obsługę telefonu bez użycia rąk za pośrednictwem zastosowanego pilota, w tym interakcję z asystentem głosowym, sterowanie muzyką i zarządzanie połączeniami - wszystko to bez dotykania telefonu.

  Dźwięk kształtuje twoje ciało rozciągliwe zaczepy z elastomeru wygodnie dopasowują się do uszu. Wyrafinowana budowa ma kąt nachylenia ucha lekko nachylony w kierunku ucha, żeby zapewnić udoskonalone poczucie bezpieczeństwa podczas ćwiczeń.

  Wodoodporny IPX4 Deszcz i pot nie zatrzymają muzyki. Bezprzewodowy E6 ma stopień ochrony IPX4 przed rozpryskami wody, więc kontynuuj trening przy każdej pogodzie. Sześć godzin odtwarzania muzyki Bezprzewodowy E6 zwraca sześć godzin odtwarzania na jednym ładowaniu.

  Funkcja szybkiego ładowania uzupełnia akumulator w ciągu 1,5 godziny za pomocą kabla micro USB. Komfortowy kabel i fajne barwy solidność została zwiększona dzięki grubemu, nieplączącemu się kablowi o grubości φ 2,0 mm (3 / 32˝), a dostarczony regulator linki dopasowuje długość w celu zapewnienia najkorzystniejszego dobrania i wygody podczas ćwiczeń.

  dostępne są cztery barwy pasujące do ulubionej odzieży sportowej. Podłączony i kontrolowany Pilot Inline posiada przyciski do rozszerzania / zmniejszania głośności, a także przeskakiwania do przodu / do tyłu, a także środkowy przycisk, który odtwarza / wstrzymuje muzykę i przyjmuje / kończy połączenia (jedno naciśnięcie), ponowne wybieranie numeru (dwa naciśnięcia) i aktywuje asystenta głosowego telefonu (długie naciśnięcie).

  prekursorska jakość dźwięku Zamknięte dynamiczne przetworniki φ 8 mm (5 / 16˝) zapewniają imponującą siłę za rytmem z otwartym średnim pasmem, muskularnym basem i wyraźną rozdzielczością szczegółów. Uszczelniona konstrukcja minimalizuje wycieki i współpracuje z silnymi magnesami, by poprawić zanurzenie, utrzymując koncentrację w strefie.

  Aplikacja Companion gwarantuje Ci ciągłą konfigurację Skonfiguruj aplikację Pioneer Notification dla systemu Android ™, aby odczytać potrzebne powiadomienia tekstowe, takie jak SMS i e-mail, albo otrzymywać powiadomienia o aktualizacjach kalendarza, wiadomościach i innych....


☆ Słuchawki dokanałowe PIONEER SE-C4BT Biały (4573211154559) ☆

Słuchawki dokanałowe PIONEER SE-C4BT Biały (4573211154559) Najniższa Cena Online

☆ Słuchawki dokanałowe PIONEER SE-C4BT Biały (4573211154559) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Pioneer
 • Nazwa produktu: Słuchawki dokanałowe PIONEER SE-C4BT Biały (4573211154559)
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 9
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Bezprzewodowe słuchawki Pioneer C4 oferują niemało funkcji. Niezależnie od tego, czy jesteś na zewnątrz, dojeżdżasz do pracy, czy odpoczywasz przenoszą Cię wygodnie w bogaty w basy świat, w którym wokale brzmią czystą energią.

  Bogaty, wysokiej jakości dźwięk w kompaktowej obudowie
  Czułe, 8-milimetrowe przetworniki z magnesów ziem rzadkich w C4 rozszerzają rozdzielczość dźwięku, pogłębiają basy i klarują dźwięk o wysokim i średnim zakresie. Kompozycja bezpośredniego mocowania w uchu dostosowuje przetwornik i dyszę bezpośrednio do ucha wewnętrznego, udoskonaloną odpowiedź basów, izolację dźwięku i dostosowanie.

  Interakcja głosowa za dotknięciem przycisku

  Utrzymuj łączność bezprzewodową z rozmowami telefonicznymi i inteligentnymi asystentami za pomocą głosu. Pojedynczy przycisk aktywuje mikrofon, dzięki czemu możesz rozmawiać poprzez telefon bez wykorzystania dłoni i poprosić asystenta głosowego o pomoc bez dotykania telefonu.

  Słuchaj dłużej, ładuj szybciej
  skuteczna bateria gwarantuje maksymalnie 6 godzin odtwarzania przy każdym 1,5-godzinnym ładowaniu. Ciesz się muzyką bezprzewodowo bez martwienia się o żywotność baterii.

  Piloty Inline przywracają Ci kontrolę
  Trzy przyciski i mikrofon pozwalają Ci kontrolować muzykę, zmieniać głośność, pomijać utwory, wykonywać połączenia i włączać funkcje asystenta głosowego smartfona. Wykonuj rozmaite zadania za pomocą obfitych przycisków i głosu.

  Funkcja wielopunktowa paruje dwa telefony
  Funkcja Multi-Point zezwala na jednoczesne podłączenie dwóch smartfonów. Odbieraj połączenia jednym telefonem i słuchaj muzyki innym. Łatwe w zarządzaniu rozwiązanie dla osób z telefonami służbowymi i prywatnymi.

  ekskluzywna aplikacja Pioneer Notification
  elitarna aplikacja Pioneer Notification na Androida odczytuje powiadomienia tekstowe, takie jak wiadomości tekstowe, co jest wyśmienite, jeśli nie możesz od razu zbratać się z telefonem. Skonfiguruj aplikację tak, aby odczytywała najświeższe wiadomości, e-maile, aktualizacje kalendarza i nie tylko.  EAN: 4573211154559
  Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiące
  Kod dostawcy: Pioneer SE-C4BT green
  Przeznaczenie: Telefonia komórkowa
  kompozycja: Douszne
  Technologie: Hands-free
  Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
  Złącza: microUSB
  Dźwięk: Stereo
  Kontrola dźwięku: Odbieranie/Wyciszanie połączenia
  Pasmo przenoszenia (min.): 10 Hz
  Pasmo przenoszenia (maks.): 20 kHz
  Mikrofon: Tak
  Zasięg: 10 m
  Waga: 13 g

☆ Słuchawki se-cl722t-r marki Pioneer ☆

Słuchawki se-cl722t-r marki Pioneer Najniższa Cena Online

☆ Słuchawki se-cl722t-r marki Pioneer - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Pioneer
 • Nazwa produktu: Słuchawki se-cl722t-r marki Pioneer
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 7
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Słuchawki douszne Hi-Res Audio z dynamicznym przetwornikiem z magnesem ziem rzadkich i lekką aluminiową obudową Wysokowydajne przetworniki 8 mm gwarantują bogaty dźwięk Pasmo przenoszenia 5-22000 Hz Impedancja 16 Maks.

  Moc 100 mW Maks. Efektywność 100 dB Metalowa obudowa gwarantuje wyraźny średni i niski dźwięk, a także tłumi niepożądane wibracje. 8-milimetrowy przetwornik umieszczony blisko kanału słuchowego umożliwia mocne odtwarzanie.

  Czysty i prosty design, korpus ze stopu cynku przystępny w 5 kolorach. Płaski przewód i długa tuleja gwarantują mniej splątań i pokaźniejszą wytrzymałość. Barwny sznurek i końcówki douszne (XS, S, M, L). Te słuchawki są perfekcyjne do użytku ze smartfonami z systemem Android, Windows i Apple.

  Te słuchawki są certyfikowane dla iPoda, iPhone'a i iPada i unikatowe wrażenia dźwiękowe w Twojej bibliotece iTunes. Dzięki zintegrowanemu mikrofonowi Inline można odbierać albo usuwać połączenia telefoniczne.

  Te słuchawki są stworzone z wysokiej jakości tworzyw ze wysmakowanymi aluminiowymi akcentami. Szczególnie stabilna reprodukcja w niskich zakresach częstotliwości dla bogatego basu kabel taśmowy uniemożliwia plątaninie kabli i zapewnia trafne przetwarzanie sygnału.


☆ Słuchawki nauszne PIONEER HDJ-CUE1 Czarny ☆

Słuchawki nauszne PIONEER HDJ-CUE1 Czarny Najniższa Cena Online

☆ Słuchawki nauszne PIONEER HDJ-CUE1 Czarny - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Pioneer
 • Nazwa produktu: Słuchawki nauszne PIONEER HDJ-CUE1 Czarny
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 3
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Zacznij swoją DJ-ską przygodę ze słuchawkami HDJ-CUE1. Słuchawki dostępne są pod postacią czterech modeli, które mimo zniewalających parametrów są dostępne cenowo. Słuchawki HDJ-CUE1 są perfekcyjnym wyborem, gdy stawiasz pierwsze kroki w świecie DJ.

  Każdy model proponuje niebanalny, mistrzowski design, bogate brzmienie, składaną konstrukcję i wysokiej jakości wykończenie. Chcesz słuchać muzyki bezprzewodowo$495 Wybierz jedną z wersji HDJ-CUE1BT zaopatrzoną w Bluetooth.

  Dzięki wykorzystaniu tych samych przetworników, co w naszym profesjonalnym modelu HDJ-X5, HDJ-CUE1 mocne brzmienie niskich częstotliwości, które są tak ważne podczas miksowania. Jakość dźwięku jest kluczowa, abyś mógł łatwo usłyszeć każdy szczegół w utworze i rewelacyjnie zmiksować go z kolejnym.

  Bez względu na to czy miksujesz na żywo w klubie, czy po prostu relaksujesz się przy muzyce w domowym zaciszu, komfort ma olbrzymie znaczenie. Niektórzy DJe wolą nosić słuchawki w całości na głowie, w trakcie gdy inni lubią owinąć je wokół szyi i nadzorować jednym uchem.

  Słuchawki HDJ-CUE1 pozwalają na obydwa style monitorowania, dzięki obrotowemu mechanizmowi i sprężystej konstrukcji. Poduszki umieszczone na pałąku w dodatku podnoszą komfort noszenia - choćby przy długofalowym wykorzystywaniu.

  Aby pomóc Ci w wyrażaniu własnego stylu, proponujemy sprzedawany oddzielnie zestaw akcesoriów (HC-CP08), który przystępny jest w pięciu wersjach kolorystycznych. Pakiet składa się z dwóch poduszek nausznych i odpinanego przewodu spiralnego w wybranym odcieniu.

  Wysokiej jakości brzmienie Niezależnie od tego, czy grasz jako DJ na imprezie, czy po prostu słuchasz utworów w domu albo w podróży, usłyszysz prawdziwe mnogość swej muzyki - głośno i wyraźnie. Wszystkie modele HDJ-CUE1 są tak dostrojone, żeby jak najlepiej zastosować niskie częstotliwości basów.

  Oprócz głębokich basów usłyszysz także przejrzystość przeciętnych i wysokich tonów. Jest to naprawdę pomocne przy miksowaniu, ponieważ możesz wydajniej korygować każdą ścieżkę, uzyskać dwie nieprzeciętnie współpracujące ze sobą ścieżki i budować płynniejsze przejścia.

  komfortowy i fachowy design Słuchawki HDJ-CUE1 zostały zaprojektowane w oparciu o mistrzowską gamę słuchawek DJ. Są lekkie i składają się, dzięki czemu można je łatwo zmieścić w każdej torbie. Niezależnie od tego, jak lubisz nosić słuchawki DJ-skie, ten model jest dla Ciebie.

  Mechanizm obrotowy umożliwia obrócenie nauszników o pełne 90 stopni, dzięki czemu można łatwo słuchać jednym uchem, podczas gdy druga słuchawka spoczywa z boku albo z tyłu głowy. Krótki, spiralny kabel jest lekki i nie przeszkadza w pracy, ale rozciąga się, dzięki czemu możesz swobodnie się poruszać w trakcie odtwarzania muzyki.

  Jeśli wybierzesz model HDJ-CUE1 (przewodowy), słuchawki odcień ciemnoszary Model HDJ-CUE1-BT (Bluetooth) dostępny jest w wersji czarnej, białej i czerwonej. Wytrzymałe miksowanie (zwłaszcza w klubach) często nadmiernie obciąża słuchawki.

  Modele HDJ-CUE1 są zaprojektowane do intensywnego wykorzystywania. Każda ruchoma część przeszła rygorystyczne wewnętrzne testy wytrzymałości, którym poddaliśmy wszystkie nasze słuchawki. Wyjątkowo potężne metalowe suwaki wewnętrzne w wygodnym pałąku bezusterkowość i przedłużają żywotność słuchawek DJ-skich, a złącze bagnetowe kabla uniemożliwia przypadkowemu rozłączeniu.

  Wyraź swój fason Niezależnie od tego, który model wybierzesz, możesz spersonalizować wygląd słuchawek, zmieniając przewód i nauszniki na jeden z pięciu żywych odcieni przy pomocy zestawu akcesoriów HC-CP08 (sprzedawany oddzielnie).

  Każde opakowanie zawiera dwa zamienne nauszniki i odłączany spiralny kabel w kolorze pomarańczowym, żółtym, zielonym, niebieskim lub różowym. Bezprzewodowa technologia Bluetooth (model HDJ-CUE1BT) Chcesz więcej swobody od słuchawek DJ-skich$496 Wybierz jeden z modeli HDJ-CUE1-BT z Bluetooth i słuchaj muzyki bezprzewodowo.

  Sparuj je ze swym urządzeniem, aby regulować głośność i odbierać połączenia telefoniczne, a wszystko to za naciśnięciem jednego przycisku w obudowie słuchawek. Podczas występów DJ-skich wciąż możesz korzystać ze słuchawek w tradycyjny, przewodowy sposób - w pakiecie odszukasz odpinany kabel.

  Słuchawki HDJ-CUE1-BT przystępne są w kolorze czarnym, białym i czerwonym. HDJ-CUE1 specyfikacja rodzaj Zamknięte słuchawki dynamiczne Pasmo przenoszenia 5 Hz do 30,000 Hz Impedancja 32 $497 efektywność 104 dB Maksymalna moc wejściowa 2,000 mW Przetwornik $498 40 mm Masa 215 g (bez przewodu) Gwarancja 1 rok Akcesoria w komplecie 1.2 m przewód spiralny (rozciągany do 1.8 m) HDJ-CUE1BT specyfikacja Wersja Bluetooth Bluetooth standard version 5.0 Output Bluetooth standard Class 2 Zasięg Bluetooth Około 10 m (bez przeszkód i zakłóceń) Profile Bluetooth A2DP, AVRCP, HSP, HFP Kodeki Bluetooth SBC, AAC Czas pracy po naładowaniu Około 30 godziny Czas ładowania Około 2.5 godziny typ Zamknięte słuchawki dynamiczne Pasmo przenoszenia 5 Hz - 30 kHz Impedancja 32 $499 efektywność 104 dB Maksymalna moc wejściowa 2,000 mW Przetwornik $500 40 mm Masa 250 g (bez przewodu) Warranty 1 rok Accessories 1.2 m przewód spiralny (rozciągany do 1.Podsumowanie, czyli jakie słuchawki do biegania Pioneer najlepsze?


Najlepsze słuchawki do biegania Pioneer w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze słuchawki do biegania Pioneer w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Dobre słuchawki do biegania – Zestawienie czerwiec 2023

Jeżeli żadna z powyższych propozycji słuchawek do biegania Pioneer nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie dobrych słuchawek do biegania.


Powiązania tematyczne:

 • jakie słuchawki do biegania Pioneer opinie,
 • dobre słuchawki do biegania Pioneer cena,
 • ranking słuchawek do biegania Pioneer,
 • słuchawki do biegania Pioneer jakie najlepsze.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o słuchawkach do biegania Pioneer

#1 Gdzie szukać opinii o słuchawkach do biegania Pioneer?

Aktualnie zaprezentowane informacje o słuchawkach do biegania Pioneer odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie userów.

#2 Jakie słuchawki do biegania Pioneer najlepsze? Które wybrać?

Poszukując informacji o dobrych słuchawkach do biegania Pioneer warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z słuchawkami do biegania i ćwiczeń fitness Pioneer, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie słuchawki do biegania Pioneer są najchętniej polecane?

Nasze zestawienia z słuchawkami do biegania i ćwiczeń fitness Pioneer zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach słuchawki do biegania Pioneer to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *