FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking słuchawek do biegania Meliconi. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Słuchawki do biegania / Ranking słuchawek do biegania Meliconi


Opracowane poniżej zestawienia są aktualne marzec 2023 i zawierają rankingi m.in.:

 • naszych TOP10 najchętniej wybieranych słuchawek do biegania Meliconi,
 • naszych TOP5 chętnie kupowanych słuchawek do biegania.

Jakie słuchawki do biegania Meliconi najlepiej wybrać? Ranking marzec 2023

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane słuchawki do biegania Meliconi, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking słuchawek do biegania Meliconi, wraz ze specyfikacją modelu, aktualizujemy każdego dnia.

☆ Słuchawki dokanałowe MELICONI Speak Go Czarny ☆

Słuchawki dokanałowe MELICONI Speak Go Czarny Najniższa Cena Online

☆ Słuchawki dokanałowe MELICONI Speak Go Czarny - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Meliconi
 • Nazwa produktu: Słuchawki dokanałowe MELICONI Speak Go Czarny
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  Speak Go są kompatybilne z wszystkimi urządzeniami z transmisją Bluetooth. Możliwość regulacja głośności pozwoli Ci przejąć kontrolę nad swoją muzyką niezależnie od podłączonego urządzenia. Zastosowany mikrofon oraz przycisk do odbierania połączeń i kontroli muzyki to rozwiązania wyprodukowane z myślą o Twojej wygodzie....

☆ Słuchawki MELICONI HP50 ☆

Słuchawki MELICONI HP50 Najniższa Cena Online

☆ Słuchawki MELICONI HP50 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Meliconi
 • Nazwa produktu: Słuchawki MELICONI HP50
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  Słuchawki stereofoniczne TV z kablem, wysokiej jakości. Prędkie połączenie z telewizorami, odtwarzaczami DVD, Blu-ray, CD, systemami audio Hi-Fi i innymi źródłami dźwięku. Bezspinkowy przewód o długości 5m. Rewelacyjna izolacja akustyczna przed hałasem otoczenia. Regulowany łuk z ponumerowanymi wycięciami dla udoskonalonego słuchania. Lekkie, ergonomiczne i komfortowe, owalne słuchawki doskonale dostosowują się do kształtu ucha. Wytworne wzornictwo i jakość detali....

☆ Słuchawki nauszne MELICONI Cuffia Speak Smart Fluo Różowy ☆

Słuchawki nauszne MELICONI Cuffia Speak Smart Fluo Różowy Najniższa Cena Online

☆ Słuchawki nauszne MELICONI Cuffia Speak Smart Fluo Różowy - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Meliconi
 • Nazwa produktu: Słuchawki nauszne MELICONI Cuffia Speak Smart Fluo Różowy
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Słuchawki nauszne MELICONI Cuffia Speak Smart Fluo Zielony Słuchawki nauszne z mikrofonem MySound Speak Smart Fluo odcień zielony Ciesz się muzyką gdziekolwiek jesteś Speak Smart Fluo to świetne rozwiązanie dla osób, które chcą się rozkoszować dźwiękiem wysokiej jakości w domu i na zewnątrz.

  Dzięki silnym tonom basowym i wysokiej czułości, słuchawki Speak Smart Fluo z łatwością zagłuszą odgłosy otoczenia i pozwolą Ci zabrać ze sobą ulubioną muzykę, gdziekolwiek będziesz. Kontrola i odbieranie połączeń zastosowany mikrofon, a także przycisk do odbierania połączeń i kontroli muzyki to rozwiązania wytworzone z myślą o Twojej wygodzie.

  Nie musisz już wyjmować telefonu z kieszeni, kiedy Ci trzeba odebrać połączenie, rozłączyć się czy zapauzować muzykę. Najlepsze materiały Nasze słuchawki tworzone są tworzyw gwarantujących komfort choćby przy wielogodzinnym korzystania.

  Dzięki materiałowym obiciom na nausznikach możesz mieć pewność, iż słuchawki będą znakomicie przywierać do uszu, jednocześnie zezwalając na luźny przepływ powietrza. Wspaniała jakość dźwięku Speak Smart Fluo to słuchawki gwarantujące najwyższą jakość dźwięku.

  Pasmo przenoszenia (czyli zakres dźwięków wydawanych przez słuchawki) to aż 20 - 20 000 Hz, czyli całe spektrum słyszalne dla ludzkiego ucha. Impendancja na poziomie 32 Ω zagwarantuje zaś, że dźwięk będzie głośny, klarowny i przestrzenny nawet na urządzeniach niskiej mocy (typu smartfon).

  komfortowe składanie Dzięki innowacyjnej konstrukcji, umożliwiającej niezwłoczne złożenie słuchawek do w środku, słuchawki Smart Fluo są niezwykle wygodne w transporcie i przechowywaniu. Atrybuty technologiczne: zaimplementowany mikrofon: Tak Pasmo przenoszenia: 20Hz - 20 000Hz Długość kabla: 1,20 m Szerokość membrany: 40 mm Impedancja: 32 Ω Magnesy: Neodymowe Wtyczka: Jack 3,5mm Gwarancja: 2 lata Od ponad 50 lat Meliconi dostarcza na rynki europejskie nowoczesne, rewolucyjne rozwiązania i produkty najwyższej jakości.

  Jako lider rynku akcesoriów RTV, Meliconi co roku demonstruje świeże, przemyślane propozycje, które upraszczają życie użytkownikom na całym świecie. Do flagowych produktów Meliconi należą uchwyty i akcesoria do telewizorów, maskownice do kabli, słuchawki, podstawy i półki pod sprzęt RTV oraz akcesoria czyszczące i piloty.

  Na polskim rynku znana głównie dzięki naturalnym rozwiązaniom producent Meliconi, wprowadza do kraju bogaty asortyment produktów, które pokochali konsumenci we Włoszech, Francji, Niemczech i wielu innych krajach....


☆ Słuchawki nauszne MELICONI Speak Free Czarny ☆

Słuchawki nauszne MELICONI Speak Free Czarny Najniższa Cena Online

☆ Słuchawki nauszne MELICONI Speak Free Czarny - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Meliconi
 • Nazwa produktu: Słuchawki nauszne MELICONI Speak Free Czarny
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  Speak Free to rewelacyjne rozwiązanie dla osób, które chcą się rozkoszować dźwiękiem wysokiej jakości w domu i na zewnątrz. Słuchawki są kompatybilne z wszystkimi urządzeniami z transmisją Bluetooth. Możliwość regulacja głośności pozwoli Ci przejąć kontrolę nad swoją muzyką niezależnie od podłączonego urządzenia. Wbudowany mikrofon oraz przycisk do odbierania połączeń i kontroli muzyki to rozwiązania wyprodukowane z myślą o Twojej wygodzie....

☆ Słuchawki nauszne MELICONI Speak Denim Czarny ☆

Słuchawki nauszne MELICONI Speak Denim Czarny Najniższa Cena Online

☆ Słuchawki nauszne MELICONI Speak Denim Czarny - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Meliconi
 • Nazwa produktu: Słuchawki nauszne MELICONI Speak Denim Czarny
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Słuchawki nauszne MELICONI Speak Denim Czarny Słuchawki nauszne z mikrofonem MySound Speak Denim Ciesz się muzyką gdziekolwiek jesteś Speak Denim to doskonałe rozwiązanie dla osób, które chcą się rozkoszować dźwiękiem wysokiej jakości w domu i na zewnątrz.

  Dzięki silnym tonom basowym i wysokiej czułości, słuchawki Speak Denim z łatwością zagłuszą odgłosy otoczenia i pozwolą Ci wziąć ze sobą ulubioną muzykę, gdziekolwiek będziesz. Kontrola i odbieranie połączeń zastosowany mikrofon, a także przycisk do odbierania połączeń i kontroli muzyki to rozwiązania wyprodukowane z myślą o Twojej wygodzie.

  Nie musisz już wyjmować telefonu z kieszeni, kiedy Ci potrzeba odebrać połączenie, rozłączyć się czy zapauzować muzykę. Z myślą o wygodzie Ultrawytrzymała budowa słuchawek, która zezwala na składanie ich do środka, oraz wymienny, odpinany przewód - to gwarancja wygody wykorzystywania i długiej żywotności słuchawek.

  najkorzystniejsze materiały Nasze słuchawki tworzone są materiałów gwarantujących komfort choćby przy wielogodzinnym wykorzystywania. Dzięki materiałowym obiciom na nausznikach możesz mieć pewność, że słuchawki będą doskonale przywierać do uszu, jednocześnie zezwalając na luźny przepływ powietrza.

  Odczepiany kabel Dzięki odczepianemu, wymiennemu przewodowi audio, słuchawki są o dużo komfortowojsze w transporcie - umożliwia to na dodatek podmianę samego kabla, co nie jest osiągalne w sytuacji większości modeli słuchawek.

  znakomita jakość dźwięku Speak Denim to słuchawki gwarantujące najwyższą jakość dźwięku. Pasmo przenoszenia (czyli zakres dźwięków wydawanych poprzez słuchawki) to aż 20 - 20 000 Hz, czyli całe spektrum słyszalne dla ludzkiego ucha.

  Impendancja na poziomie 32 Ω zagwarantuje zaś, że dźwięk będzie głośny, klarowny i przestrzenny choćby na urządzeniach niskiej mocy (typu smartfon). Właściwości technologiczne: wbudowany mikrofon: Tak Pasmo przenoszenia: 20Hz - 20 000Hz Długość kabla: 1,5 m Szerokość membrany: 40 mm Impedancja: 32 Ω Magnesy: Neodymowe Wtyczka: Jack 3,5mm Gwarancja: 2 lata Od ponad 50 lat Meliconi dostarcza na rynki europejskie innowacyjne, rewolucyjne rozwiązania i produkty najwyższej jakości.

  Jako lider rynku akcesoriów RTV, Meliconi co roku przedstawia świeże, przemyślane propozycje, które upraszczają życie użytkownikom na całym świecie. Do flagowych produktów Meliconi należą uchwyty i akcesoria do telewizorów, maskownice do kabli, słuchawki, podstawy i półki pod sprzęt RTV oraz akcesoria czyszczące i piloty.

  Na polskim rynku znana najczęściej dzięki naturalnym rozwiązaniom firma Meliconi, wprowadza do kraju bogaty asortyment produktów, które pokochali konsumenci we Włoszech, Francji, Niemczech i wielu innych krajach....


☆ Słuchawki dokanałowe MELICONI Auricolare Speak Fluo Czarny + Zamów z DOSTAWĄ JUTRO! ☆

Słuchawki dokanałowe MELICONI Auricolare Speak Fluo Czarny + Zamów z DOSTAWĄ JUTRO! Najniższa Cena Online

☆ Słuchawki dokanałowe MELICONI Auricolare Speak Fluo Czarny + Zamów z DOSTAWĄ JUTRO! - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Meliconi
 • Nazwa produktu: Słuchawki dokanałowe MELICONI Auricolare Speak Fluo Czarny + Zamów z DOSTAWĄ JUTRO!
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Słuchawki dokanałowe z mikrofonem MySound Speak Fluo kolor czarny Ciesz się muzyką gdziekolwiek jesteś Speak Fluo to nadzwyczajne rozwiązanie dla osób, które chcą się rozkoszować dźwiękiem wysokiej jakości w domu i na zewnątrz.

  Dzięki silnym tonom basowym i wysokiej czułości, słuchawki Speak Fluo łatwo zagłuszą odgłosy otoczenia i pozwolą Ci wziąć ze sobą ulubioną muzykę, gdziekolwiek będziesz. Kontrola i odbieranie połączeń zaimplementowany mikrofon i przycisk do odbierania połączeń i kontroli muzyki to rozwiązania wytworzone z myślą o Twojej wygodzie.

  Nie musisz już wyjmować telefonu z kieszeni, kiedy Ci potrzeba odebrać połączenie, rozłączyć się czy zapauzować muzykę. Koniec z plątaniną kabli Dzięki zastosowaniu płaskich i umocnionych przewodów, słuchawki Speak Fluo nie plączą się w kieszeni.

  dzięki temu są bardzo wygodne w użytkowaniu. Idealna jakość dźwięku Speak Fluo to słuchawki gwarantujące najwyższą jakość dźwięku. Pasmo przenoszenia (czyli zakres dźwięków wydawanych przez słuchawki) to aż 20 - 20 000 Hz, czyli całe spektrum słyszalne dla ludzkiego ucha.

  Impendancja na poziomie 32 Ω gwarantuje zaś, iż dźwięk będzie głośny, klarowny i przestrzenny nawet na urządzeniach niskiej mocy (typu smartfon). Cechy technologiczne: wbudowany mikrofon: Tak Pasmo przenoszenia: 20Hz - 20 000Hz Długość kabla: 1,20 m Szerokość membrany: 8 mm Impedancja: 32 Ω Magnesy: Neodymowe Wtyczka: Jack 3,5mm Gwarancja: 2 lata W zestawie wynajdziesz: Słuchawki MySound Fluo Trzy zestawy wymiennych gumek w rozmaitych wymiarach Od ponad 50 lat Meliconi dostarcza na rynki europejskie postępowe, przełomowe rozwiązania i produkty najwyższej jakości.

  Jako lider rynku akcesoriów RTV, Meliconi co roku demonstruje świeże, przemyślane propozycje, które upraszczają życie użytkownikom na całym świecie. Do flagowych artykułów Meliconi należą uchwyty i akcesoria do telewizorów, maskownice do kabli, słuchawki, podstawy i półki pod sprzęt RTV i akcesoria czyszczące i piloty.

  Na polskim rynku znana w głównej mierze dzięki ekologicznym rozwiązaniom marka Meliconi, wprowadza do kraju bogaty asortyment artykułów, które pokochali konsumenci we Włoszech, Francji, Niemczech i wielu innych krajach....


☆ Słuchawki z mikrofonem Meliconi Speak Denim (497393BA) Darmowy odbiór w 21 miastach! ☆

Słuchawki z mikrofonem Meliconi Speak Denim (497393BA) Darmowy odbiór w 21 miastach! Najniższa Cena Online

☆ Słuchawki z mikrofonem Meliconi Speak Denim (497393BA) Darmowy odbiór w 21 miastach! - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Meliconi
 • Nazwa produktu: Słuchawki z mikrofonem Meliconi Speak Denim (497393BA) Darmowy odbiór w 21 miastach!
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Słuchawki są wyekwipowane w mikrofon i przycisk odbierania. Możesz odbierać rozmowy telefoniczne, rozmawiać lub pomijać utwory przy pomocy jednego przycisku. Są wyekwipowane w płaski kabel o długości 1.5 m i złącze 3,5 mm.

  Są kompatybilne z większością smartfonów, tabletów i sprzętów audio z gniazdami 3,5 mm....


☆ Słuchawki dokanałowe MELICONI Auricolare Speak Mirror Niebieski ☆

Słuchawki dokanałowe MELICONI Auricolare Speak Mirror Niebieski Najniższa Cena Online

☆ Słuchawki dokanałowe MELICONI Auricolare Speak Mirror Niebieski - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Meliconi
 • Nazwa produktu: Słuchawki dokanałowe MELICONI Auricolare Speak Mirror Niebieski
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 4
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  Słuchawki dokanałowe z mikrofonem MySound Speak Mirror odcień niebieski Ciesz się muzyką gdziekolwiek jesteś Speak Mirror to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą się rozkoszować dźwiękiem wysokiej jakości w domu i na zewnątrz. Dzięki silnym tonom basowym i wysokiej czułości, słuchawki Speak Mirror z łatwością zagłuszą odgłosy otoczenia i pozwolą Ci zabrać ze sobą ulubioną muzykę, gdziekolwiek będziesz. Kontrola i odbieranie połączeń zastosowany mikrofon i przycisk do odbierania połączeń i kontroli muzyki to rozwiązania produkowane z myślą o Twojej wygodzie. Nie musisz już wyjmować telefonu z kieszeni, kiedy potrzebujesz odebrać połączenie, rozłączyć się czy zapauzować muzykę. Progresywny design Dzięki postępowym materiałom i designowi wytwarzanemu przez włoskich projektantów, słuchawki Speak Mirror cieszą równocześnie swym dźwiękiem, jak i ładnym wyglądem - połyskujące i odblaskowe prezentują się ciekawie i modnie! wspaniała jakość dźwięku Speak Mirror to słuchawki gwarantujące najwyższą jakość dźwięku. Pasmo przenoszenia (czyli zakres dźwięków wydawanych przez słuchawki) to aż 20 - 20 000 Hz, czyli całe spektrum słyszalne dla ludzkiego ucha. Impendancja na poziomie 32 Ω gwarantuje zaś, iż dźwięk będzie głośny, klarowny i przestrzenny choćby na urządzeniach niskiej mocy (typu smartfon). Cechy techniczne: zaimplementowany mikrofon: Tak Pasmo przenoszenia: 20Hz - 20 000Hz Długość kabla: 1,20 m Szerokość membrany: 10 mm Impedancja: 32 Ω Magnesy: Neodymowe Wtyczka: Jack 3,5mm Gwarancja: 2 lata W komplecie odnajdziesz: Słuchawki MySound Mirror Trzy zestawy wymiennych gumek w zróżnicowanych rozmiarach Od ponad 50 lat Meliconi dostarcza na rynki europejskie innowacyjne, bezprecedensowe rozwiązania i produkty najwyższej jakości. Jako lider rynku akcesoriów RTV, Meliconi co roku demonstruje świeże, przemyślane propozycje, które usprawniają życie użytkownikom na całym świecie. Do flagowych towarów Meliconi należą uchwyty i akcesoria do telewizorów, maskownice do kabli, słuchawki, podstawy i półki pod sprzęt RTV i akcesoria czyszczące i piloty. Na polskim rynku znana z reguły dzięki naturalnym rozwiązaniom producent Meliconi, wprowadza do kraju bogaty asortyment artykułów, które pokochali klienci we Włoszech, Francji, Niemczech i wielu innych krajach....


Podobne zestawienia:


Najtańsze słuchawki do biegania Meliconi – Ranking marzec 2023 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze słuchawki do biegania Meliconi, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich słuchawek do biegania Meliconi jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Słuchawki dokanałowe MELICONI Auricolare Speak Mirror Niebieski ☆

Słuchawki dokanałowe MELICONI Auricolare Speak Mirror Niebieski Najniższa Cena Online

☆ Słuchawki dokanałowe MELICONI Auricolare Speak Mirror Niebieski - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Meliconi
 • Nazwa produktu: Słuchawki dokanałowe MELICONI Auricolare Speak Mirror Niebieski
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 4
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  Słuchawki dokanałowe z mikrofonem MySound Speak Mirror odcień niebieski Ciesz się muzyką gdziekolwiek jesteś Speak Mirror to doskonałe rozwiązanie dla osób, które chcą się rozkoszować dźwiękiem wysokiej jakości w domu i na zewnątrz. Dzięki silnym tonom basowym i wysokiej czułości, słuchawki Speak Mirror prosto zagłuszą odgłosy otoczenia i pozwolą Ci zabrać ze sobą ulubioną muzykę, gdziekolwiek będziesz. Kontrola i odbieranie połączeń wbudowany mikrofon, a także przycisk do odbierania połączeń i kontroli muzyki to rozwiązania tworzone z myślą o Twojej wygodzie. Nie musisz już wyjmować telefonu z kieszeni, kiedy potrzebujesz odebrać połączenie, rozłączyć się czy zapauzować muzykę. Postępowy design Dzięki postępowym materiałom i designowi wykonanemu poprzez włoskich projektantów, słuchawki Speak Mirror cieszą równocześnie swoim dźwiękiem, jak i przepięknym wyglądem - połyskujące i odblaskowe prezentują się interesująco i modnie! idealna jakość dźwięku Speak Mirror to słuchawki zapewniające najwyższą jakość dźwięku. Pasmo przenoszenia (czyli zakres dźwięków wydawanych poprzez słuchawki) to aż 20 - 20 000 Hz, czyli całe spektrum słyszalne dla ludzkiego ucha. Impendancja na poziomie 32 Ω zapewnia zaś, iż dźwięk będzie głośny, transparentny i przestrzenny nawet na urządzeniach niskiej mocy (typu smartfon). Właściwości technologiczne: zastosowany mikrofon: Tak Pasmo przenoszenia: 20Hz - 20 000Hz Długość kabla: 1,20 m Szerokość membrany: 10 mm Impedancja: 32 Ω Magnesy: Neodymowe Wtyczka: Jack 3,5mm Gwarancja: 2 lata W zestawie wynajdziesz: Słuchawki MySound Mirror Trzy zestawy wymiennych gumek w przeróżnych wymiarach Od ponad 50 lat Meliconi dostarcza na rynki europejskie nowoczesne, rewolucyjne rozwiązania i produkty najwyższej jakości. Jako lider rynku akcesoriów RTV, Meliconi co roku przedstawia nowe, przemyślane propozycje, które upraszczają życie użytkownikom na całym świecie. Do flagowych towarów Meliconi należą uchwyty i akcesoria do telewizorów, maskownice do kabli, słuchawki, podstawy i półki pod sprzęt RTV, a także akcesoria czyszczące i piloty. Na polskim rynku znana na ogół dzięki naturalnym rozwiązaniom producent Meliconi, wprowadza do kraju bogaty asortyment towarów, które pokochali kupujący we Włoszech, Francji, Niemczech i wielu innych krajach....

☆ Słuchawki dokanałowe MELICONI Auricolare Speak Fluo Czarny + Zamów z DOSTAWĄ JUTRO! ☆

Słuchawki dokanałowe MELICONI Auricolare Speak Fluo Czarny + Zamów z DOSTAWĄ JUTRO! Najniższa Cena Online

☆ Słuchawki dokanałowe MELICONI Auricolare Speak Fluo Czarny + Zamów z DOSTAWĄ JUTRO! - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Meliconi
 • Nazwa produktu: Słuchawki dokanałowe MELICONI Auricolare Speak Fluo Czarny + Zamów z DOSTAWĄ JUTRO!
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Słuchawki dokanałowe z mikrofonem MySound Speak Fluo odcień czarny Ciesz się muzyką gdziekolwiek jesteś Speak Fluo to perfekcyjne rozwiązanie dla osób, które chcą się rozkoszować dźwiękiem wysokiej jakości w domu i na zewnątrz.

  Dzięki silnym tonom basowym i wysokiej czułości, słuchawki Speak Fluo łatwo zagłuszą odgłosy otoczenia i pozwolą Ci zabrać ze sobą ulubioną muzykę, gdziekolwiek będziesz. Kontrola i odbieranie połączeń wbudowany mikrofon oraz przycisk do odbierania połączeń i kontroli muzyki to rozwiązania wykonane z myślą o Twojej wygodzie.

  Nie musisz już wyjmować telefonu z kieszeni, kiedy Ci trzeba odebrać połączenie, rozłączyć się czy zapauzować muzykę. Koniec z plątaniną kabli Dzięki zaimplementowaniu płaskich i usztywnionych przewodów, słuchawki Speak Fluo nie plączą się w kieszeni.

  dzięki czemu są bardzo komfortowe w używaniu. Nadzwyczajna jakość dźwięku Speak Fluo to słuchawki zapewniające najwyższą jakość dźwięku. Pasmo przenoszenia (czyli zakres dźwięków wydawanych przez słuchawki) to aż 20 - 20 000 Hz, czyli całe spektrum słyszalne dla ludzkiego ucha.

  Impendancja na poziomie 32 Ω gwarantuje zaś, że dźwięk będzie głośny, transparentny i przestrzenny choćby na urządzeniach niskiej mocy (typu smartfon). Cechy techniczne: zastosowany mikrofon: Tak Pasmo przenoszenia: 20Hz - 20 000Hz Długość kabla: 1,20 m Szerokość membrany: 8 mm Impedancja: 32 Ω Magnesy: Neodymowe Wtyczka: Jack 3,5mm Gwarancja: 2 lata W komplecie wyszukasz: Słuchawki MySound Fluo Trzy zestawy wymiennych gumek w różnorodnych rozmiarach Od ponad 50 lat Meliconi dostarcza na rynki europejskie progresywne, przełomowe rozwiązania i produkty najwyższej jakości.

  Jako lider rynku akcesoriów RTV, Meliconi co roku prezentuje nowe, przemyślane propozycje, które upraszczają życie użytkownikom na całym świecie. Do flagowych artykułów Meliconi należą uchwyty i akcesoria do telewizorów, maskownice do kabli, słuchawki, podstawy i półki pod sprzęt RTV i akcesoria czyszczące i piloty.

  Na polskim rynku znana typowo dzięki ekologicznym rozwiązaniom producent Meliconi, wprowadza do kraju bogaty asortyment towarów, które pokochali kupujący we Włoszech, Francji, Niemczech i wielu innych krajach....


☆ Słuchawki nauszne MELICONI Cuffia Speak Smart Fluo Różowy ☆

Słuchawki nauszne MELICONI Cuffia Speak Smart Fluo Różowy Najniższa Cena Online

☆ Słuchawki nauszne MELICONI Cuffia Speak Smart Fluo Różowy - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Meliconi
 • Nazwa produktu: Słuchawki nauszne MELICONI Cuffia Speak Smart Fluo Różowy
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Słuchawki nauszne MELICONI Cuffia Speak Smart Fluo Zielony Słuchawki nauszne z mikrofonem MySound Speak Smart Fluo kolor zielony Ciesz się muzyką gdziekolwiek jesteś Speak Smart Fluo to doskonałe rozwiązanie dla osób, które chcą się rozkoszować dźwiękiem wysokiej jakości w domu i na zewnątrz.

  Dzięki silnym tonom basowym i wysokiej czułości, słuchawki Speak Smart Fluo prosto zagłuszą odgłosy otoczenia i pozwolą Ci wziąć ze sobą ulubioną muzykę, gdziekolwiek będziesz. Kontrola i odbieranie połączeń zastosowany mikrofon, a także przycisk do odbierania połączeń i kontroli muzyki to rozwiązania wykonane z myślą o Twojej wygodzie.

  Nie musisz już wyjmować telefonu z kieszeni, kiedy potrzebujesz odebrać połączenie, rozłączyć się czy zapauzować muzykę. Najlepsze materiały Nasze słuchawki wykonane są tworzyw gwarantujących komfort choćby przy wielogodzinnym użytkowania.

  Dzięki materiałowym obiciom na nausznikach możesz posiadać pewność, że słuchawki będą genialnie przywierać do uszu, jednocześnie pozwalając na swobodny przepływ powietrza. Idealna jakość dźwięku Speak Smart Fluo to słuchawki zapewniające najwyższą jakość dźwięku.

  Pasmo przenoszenia (czyli zakres dźwięków wydawanych przez słuchawki) to aż 20 - 20 000 Hz, czyli całe spektrum słyszalne dla ludzkiego ucha. Impendancja na poziomie 32 Ω gwarantuje zaś, że dźwięk będzie głośny, krystaliczny i przestrzenny choćby na urządzeniach niskiej mocy (typu smartfon).

  komfortowe składanie Dzięki innowacyjnej konstrukcji, umożliwiającej bezzwłoczne złożenie słuchawek do wewnątrz, słuchawki Smart Fluo są wyjątkowo wygodne w transporcie i przechowywaniu. Właściwości techniczne: zastosowany mikrofon: Tak Pasmo przenoszenia: 20Hz - 20 000Hz Długość kabla: 1,20 m Szerokość membrany: 40 mm Impedancja: 32 Ω Magnesy: Neodymowe Wtyczka: Jack 3,5mm Gwarancja: 2 lata Od ponad 50 lat Meliconi dostarcza na rynki europejskie nowoczesne, rewolucyjne rozwiązania i produkty najwyższej jakości.

  Jako lider rynku akcesoriów RTV, Meliconi co roku przedstawia nowe, przemyślane propozycje, które usprawniają życie użytkownikom na całym świecie. Do flagowych produktów Meliconi należą uchwyty i akcesoria do telewizorów, maskownice do kabli, słuchawki, podstawy i półki pod sprzęt RTV i akcesoria czyszczące i piloty.

  Na polskim rynku znana w głównej mierze dzięki naturalnym rozwiązaniom firma Meliconi, wprowadza do kraju bogaty asortyment produktów, które pokochali kupujący we Włoszech, Francji, Niemczech i wielu innych krajach....


☆ Słuchawki nauszne MELICONI Speak Denim Czarny ☆

Słuchawki nauszne MELICONI Speak Denim Czarny Najniższa Cena Online

☆ Słuchawki nauszne MELICONI Speak Denim Czarny - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Meliconi
 • Nazwa produktu: Słuchawki nauszne MELICONI Speak Denim Czarny
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Słuchawki nauszne MELICONI Speak Denim Czarny Słuchawki nauszne z mikrofonem MySound Speak Denim Ciesz się muzyką gdziekolwiek jesteś Speak Denim to świetne rozwiązanie dla osób, które chcą się rozkoszować dźwiękiem wysokiej jakości w domu i na zewnątrz.

  Dzięki silnym tonom basowym i wysokiej czułości, słuchawki Speak Denim z łatwością zagłuszą odgłosy otoczenia i pozwolą Ci wziąć ze sobą ulubioną muzykę, gdziekolwiek będziesz. Kontrola i odbieranie połączeń zastosowany mikrofon i przycisk do odbierania połączeń i kontroli muzyki to rozwiązania tworzone z myślą o Twojej wygodzie.

  Nie musisz już wyjmować telefonu z kieszeni, kiedy potrzebujesz odebrać połączenie, rozłączyć się czy zapauzować muzykę. Z myślą o wygodzie Ultrawytrzymała budowa słuchawek, która umożliwia składanie ich do środka,, a także wymienny, odpinany przewód - to gwarancja wygody używania i długiej żywotności słuchawek.

  najkorzystniejsze materiały Nasze słuchawki wykonane są tworzyw gwarantujących komfort choćby przy wielogodzinnym korzystania. Dzięki materiałowym obiciom na nausznikach możesz posiadać pewność, że słuchawki będą świetnie przywierać do uszu, równocześnie pozwalając na luźny przepływ powietrza.

  Odczepiany kabel Dzięki odczepianemu, wymiennemu przewodowi audio, słuchawki są o mnóstwo wygodniejsze w transporcie - umożliwia to ponadto zamianę samego kabla, co nie jest możliwe w sytuacji większości modeli słuchawek.

  nadzwyczajna jakość dźwięku Speak Denim to słuchawki zapewniające najwyższą jakość dźwięku. Pasmo przenoszenia (czyli zakres dźwięków wydawanych poprzez słuchawki) to aż 20 - 20 000 Hz, czyli całe spektrum słyszalne dla ludzkiego ucha.

  Impendancja na poziomie 32 Ω gwarantuje zaś, że dźwięk będzie głośny, przejrzysty i przestrzenny choćby na urządzeniach niskiej mocy (typu smartfon). Parametry technologiczne: zastosowany mikrofon: Tak Pasmo przenoszenia: 20Hz - 20 000Hz Długość kabla: 1,5 m Szerokość membrany: 40 mm Impedancja: 32 Ω Magnesy: Neodymowe Wtyczka: Jack 3,5mm Gwarancja: 2 lata Od ponad 50 lat Meliconi dostarcza na rynki europejskie nowoczesne, bezprecedensowe rozwiązania i produkty najwyższej jakości.

  Jako lider rynku akcesoriów RTV, Meliconi co roku prezentuje świeże, przemyślane propozycje, które usprawniają życie użytkownikom na całym świecie. Do flagowych produktów Meliconi należą uchwyty i akcesoria do telewizorów, maskownice do kabli, słuchawki, podstawy i półki pod sprzęt RTV, a także akcesoria czyszczące i piloty.

  Na polskim rynku znana z reguły dzięki ekologicznym rozwiązaniom producent Meliconi, wprowadza do kraju bogaty asortyment produktów, które pokochali kupujący we Włoszech, Francji, Niemczech i wielu innych krajach....


☆ Słuchawki z mikrofonem Meliconi Speak Denim (497393BA) Darmowy odbiór w 21 miastach! ☆

Słuchawki z mikrofonem Meliconi Speak Denim (497393BA) Darmowy odbiór w 21 miastach! Najniższa Cena Online

☆ Słuchawki z mikrofonem Meliconi Speak Denim (497393BA) Darmowy odbiór w 21 miastach! - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Meliconi
 • Nazwa produktu: Słuchawki z mikrofonem Meliconi Speak Denim (497393BA) Darmowy odbiór w 21 miastach!
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Słuchawki są wyekwipowane w mikrofon i przycisk odbierania. Możesz odbierać rozmowy telefoniczne, rozmawiać albo pomijać utwory za pomocą jednego przycisku. Są zaopatrzone w płaski kabel o długości 1.5 m i złącze 3,5 mm.

  Są kompatybilne z większością smartfonów, tabletów i sprzętów audio z gniazdami 3,5 mm....Podsumowanie, czyli jakie słuchawki do biegania Meliconi najlepsze?


Najlepsze słuchawki do biegania Meliconi w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze słuchawki do biegania Meliconi w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Dobre słuchawki do biegania – TOP7 marzec 2023

Jeżeli żadna z powyższych propozycji słuchawek do biegania Meliconi nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie rekomendowanych słuchawek do biegania.


Powiązania tematyczne:

 • jakie słuchawki do biegania Meliconi opinie,
 • dobre słuchawki do biegania Meliconi cena,
 • ranking słuchawek do biegania Meliconi,
 • słuchawki do biegania Meliconi jakie najlepsze.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o słuchawkach do biegania Meliconi

#1 Gdzie szukać opinii o słuchawkach do biegania Meliconi?

Aktualnie zaprezentowane informacje o słuchawkach do biegania Meliconi odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie userów.

#2 Jakie słuchawki do biegania Meliconi najlepsze? Które wybrać?

Poszukując informacji o dobrych słuchawkach do biegania Meliconi warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z słuchawkami do biegania i ćwiczeń fitness Meliconi, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie słuchawki do biegania Meliconi są najchętniej polecane?

Nasze zestawienia z słuchawkami do biegania i ćwiczeń fitness Meliconi zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach słuchawki do biegania Meliconi to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *