FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking słuchawek do biegania Meliconi. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Słuchawki do biegania / Ranking słuchawek do biegania Meliconi


Opracowane poniżej zestawienia są aktualne grudzień 2023 i zawierają rankingi m.in.:

 • naszych TOP10 najchętniej wybieranych słuchawek do biegania Meliconi,
 • naszych TOP5 chętnie kupowanych słuchawek do biegania.

Jakie słuchawki do biegania Meliconi najlepiej wybrać? Ranking grudzień 2023

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane słuchawki do biegania Meliconi, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking słuchawek do biegania Meliconi, wraz ze specyfikacją modelu, aktualizujemy każdego dnia.

☆ Słuchawki do TV MELICONI HP 150 (8006023277025) ☆

Słuchawki do TV MELICONI HP 150 (8006023277025) Najniższa Cena Online

☆ Słuchawki do TV MELICONI HP 150 (8006023277025) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Meliconi
 • Nazwa produktu: Słuchawki do TV MELICONI HP 150 (8006023277025)
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  HP 150 zostały zaprojektowane z najwyższą precyzyjnością i wyprodukowane są z materiałów, które służą do jak najlepszego przekazywania wysokiej jakości dźwięku. Słuchawki obsługują częstotliwości od 20 Hz do 20 000 Hz, co oznacza, że obsługują wszystkie częstotliwości słyszalne dla ludzkiego ucha.

  Lekkie, ergonomiczne i komfortowe słuchawki nadzwyczajnie dostosowują się do kształtu ucha zapewniając nieprzeciętną izolację akustyczną. Dostosowywany pałąk pozwala na długookresowe i wygodne wykorzystywanie, a całość dopełnia wytworne wzornictwo i jakość szczegółów.Łuk słuchawek przechodzi pod brodą co zapewnia uzupełniającą wygodę względem klasycznych słuchawek i daje Ci pewność, że słuchawki nie będą uciskały głowy.

  Do tego przewód o długości 5,5 m powoduje, iż możesz radować się swobodą ruchów bez obaw, że nagłe poruszenie się rozłączy słuchawki, bądź zagrozi stabilności telewizora. Słuchawki HP150 zostały zaopatrzone w pomysłową regulację głośności - możesz przystosowywać jej poziom w każdej słuchawce z osobna.

  dzięki temu masz całkowitą kontrolę nad docierającymi do Ciebie dźwiękami i słuchasz tak, jak chcesz. Przewód słuchawek HP 150 pozwoli Ci je podłączyć do niemal każdego źródła dżwięku: telewizora, odtwarzacza DVD, Blu-Ray czy sprzętu Hi-Fi.

  przewód jack 3,5 mm wciąż jest najpopularniejszym sposobem łączenia sprzętu audio, dlatego nie musisz martwić się o kompatybilność słuchawek. Czysty dźwięk stereo bez żadnych zakłóceń szybkie połączenie z TV, DVD, Blu-Ray, CD i innymi urządzeniami doskonałe wygłuszenie i izolacja od zewnętrznych dźwięków wykwintny design i staranne wykończenie Pasmo przenoszenia: 20 Hz - 20 000 Hz Długość kabla: 5,5 metra Impedancja: 16 Ohm Średnica membrany: 9,2 mm


☆ Meliconi Słuchawki telewizyjne HP DIGITAL, czarne # Darmowa dostawa na zamówienia powyżej 259zł do 10.05.2022! (8006023289974) ☆

Meliconi Słuchawki telewizyjne HP DIGITAL, czarne # Darmowa dostawa na zamówienia powyżej 259zł do 10.05.2022! (8006023289974) Najniższa Cena Online

☆ Meliconi Słuchawki telewizyjne HP DIGITAL, czarne # Darmowa dostawa na zamówienia powyżej 259zł do 10.05.2022! (8006023289974) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Meliconi
 • Nazwa produktu: Meliconi Słuchawki telewizyjne HP DIGITAL, czarne # Darmowa dostawa na zamówienia powyżej 259zł do 10.05.2022! (8006023289974)
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Słuchawki bezprzewodowe do telewizora HP Digital: Wysokiej jakości bezprzewodowa technologia, która zezwala na cieszenie się najwyższej jakości dźwiękiem bez plączących się kabli Sygnał przechodzący przez ściany i sufity Trzy wejścia: 3,5 mm stereo, RCA stereo oraz Toslink (optyczne cyfrowe) Zasięg: 30 m Czysty dźwięk stereo bez żadnych zakłóceń prędkie połączenie z TV, DVD, Blu-Ray, CD i innymi urządzeniami wytworna, funkcjonalna baza ładująca, znakomita do przechowywania słuchawek po użyciu 8 godzin pracy na bateriach, które są w komplecie Kontrola głośności na słuchawkach Działają także bez bazy dokującej, jako słuchawki przewodowe świetne wygłuszenie i izolacja od zewnętrznych dźwięków wytworny design i staranne wykończenie Trzy przystępne kanały transmisji gwarantujące unikanie zakłóceń automatyczna synchronizacja częstotliwości pomiędzy słuchawkami i bazą dobrane do wszelkich TV Na przestrzeni lat zmienia się wejście do telewizora: od analogowych, poprzez koncentryczne cyfrowe aż do cyfrowych optycznych.

  Niektóre marki produkują tylko telewizory z wejściami optycznymi, które są mniej podatne na zakłócenia zewnętrzne wywołane przez inne urządzenia i części sieci np. Kable energetyczne. Komplet HP Digital ma aż trzy wejścia, dzięki temu jest kompatybilny z praktycznie każdym TV - Toslink (optyczne cyfrowe), RCA Stereo i 3,5 mm stereo.

  dzięki temu rozwiązaniu możesz używać słuchawek choćby wtedy, kiedy wymienisz swój model telewizora na nowszy. Słuchawki są zaprogramowane tak, by nie było zapotrzebowania parowania artykułu z Twoim sprzętem.

  Po podłączeniu do TV są gotowe do użytku. Prędkie połączenie przystępne jest również z innymi urządzeniami takimi jak dekoder, odtwarzacz DVD, Blu-ray i inne analogowe i cyfrowe źródła dźwięku. Ładowanie przez USB Słuchawki HP Digital zaopatrzone są dodatkowo w opcję ładowania poprzez USB, więc możesz prędko podładować ich baterię bez potrzeby odkładania ich na bazę dokującą.

  Najwyższej jakości technika bezprzewodowa Dzięki zastosowaniu wysokich częstotliwości oraz aż trzech oddzielnych kanałów, korzystając z słuchawek HP Digital unikniesz wszystkiego typu zakłóceń, będących częstym problemem w innych modelach bezprzewodowych.

  dodatkowo w przypadku braku sygnału słuchawki wyłączą się samoczynnie, co oznacza iż po wyłączeniu TV nie musisz pamiętać o wyłączeniu słuchawek. Słuchawki mogą pracować bez przerwy aż do 8 godzin dzięki zaimplementowaniu progresywnej baterii litowo-polimerowej.

  Aby ponownie je naładować starczy ułożyć je w stacji dokującej, która pełni ponadto funkcję anteny. Wejdź w świat ulubionych filmów i seriali bez żadnych ograniczeń! Działają także bez bazy dokującej Słuchawki HP Digital mogą służyć także bez bazy dokującej, jako zwykłe słuchawki przewodowe.

  W tym celu trzeba połączyć je przewodem ze źródłem dźwięku. Nad wyraz lekkie i komfortowe Lekkie, funkcjonalne i komfortowe słuchawki idealnie dostosowują się do kształtu ucha zapewniając idealną izolację akustyczną.

  regulowany pałąk umożliwia dług...


☆ Meliconi Słuchawki nauszne speak metal biały ☆

Meliconi Słuchawki nauszne speak metal biały Najniższa Cena Online

☆ Meliconi Słuchawki nauszne speak metal biały - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Meliconi
 • Nazwa produktu: Meliconi Słuchawki nauszne speak metal biały
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Słuchawki nauszne przewodowe Meliconi Speak Metal Przeznaczenie: uniwersalne konstrukcja: zamknięta rodzaj: nauszne Pasmo przenoszenia: 20 Hz - 20 000 Hz Składane na płasko Uniwersalne wykorzystanie Słuchawki dzięki wejściu charakterystycznemu mini Jack 3,5 mm są kompatybilne z większością sprzętów.

  wspaniale sprawdzą się przy słuchaniu muzyki ze smartfona, oglądania ulubionych filmów i seriali na komputerze, a także emocjonującej rozgrywce na playstation czy Xbox. Tłumią dźwięki z zewnątrz Zamknięta budowa tylnej części słuchawek otacza ucho i tym samym tłumi hałas z zewnątrz powodując, iż nie umknie Ci żaden dźwięk.

  To doskonałe rozwiązanie dla osób, które niezależnie od otoczenia chcą zanurzyć się w świecie muzyki. Zastosowanie takiej konstrukcji przyczynia się także do pogłębienia basów więc doskonale odtworzy każde uderzenie w Twoim ulubionym kawałku.

  wspaniała jakość niskich i wysokich dźwięków Zakres pasma przenoszenia słuchawek od 20 do 20 000 Hz przyczyni się do genialnego odtworzenia zarówno głębokich basów jak i wysokich tonów. Dzięki temu każdy słuchany przez Ciebie utwór będzie charakteryzował się niesamowitą głębią i szczegółowością dźwięków.

  zawsze czyste brzmienie dzięki przetwornikom z magnesem neodymowym 40-milimetrowe dynamiczne przetworniki słuchawek Speak Metal charakteryzują się wysoką jakością dźwięku i mocą akustyczną. Wpływa to na otrzymywanie czystego brzmienia nawet przy znacznej głośności odtwarzanej muzyki.

  Komfort noszenia perfekcyjnie zbratasz wielkość słuchawek dzięki regulowanemu pałąkowi. Słuchawki zaprojektowane są tak,wyśmienicie trzymały się na swym miejscu bez efektu zbyt konkretnego ściskania. Równocześnie nausznice jak i pałąk są pokryte miękką i miłą w dotyku imitacją skóry dając Ci komfort choćby podczas wielu godzin korzystania ze słuchawek.

  Składana konstrukcja Dzięki obrotowym nausznikom i składniu słuchawek do środka możesz wygodnie zabrać ze sobą słuchawki praktycznie wszędzie. Idealnie sprawdzą się w podróży ponieważ złożenie słuchawek na płasko oszczędza dużo miejsca i zniża ryzyko ich uszkodzenia.

  innowacyjny design Dzięki zaimplementowanym nowoczesnym rozwiązaniom słuchawki Speak Metal są nad wyraz lekkie dając całkowitą swobodę poruszania się. Wykonany przez włoskich specjalistów ascetyczny projekt z akcentami złota albo srebra nadaje słuchawkom elegancji wpisując się w najnowsze trendy.

  cechy technologiczne: rodzaj: nauszne rodzaj przetwornika: zamknięty Przeznaczenie: uniwersalne Składane: tak Długość kabla: 1,5 m Transmisja bezprzewodowa: nie regulowany pałąk: tak Mikrofon: tak Regulacja głośności: nie Magnesy: neodymowe Dynamika: 100 db (+/- 3 db) Pasmo przenoszenia: 20 Hz-20 KHz Impedancja: 32 Ohm Średnica przetwornika: 40 mm Złącze: mini Jack 3,5 mm Waga: 118,5 g Gwarancja: 24 miesiące Producent: Meliconi Od ponad 50 lat Meliconi dostarcza na rynki europejskie nowoczesne, przełomowe rozwiązania i produkty najwyższej jakości.

  Jako lider rynku akcesoriów RTV, Meliconi co roku pokazuje świeże, przemyślane pr...


☆ Meliconi słuchawki bezprzewodowe mysound safe pods 5.1 białe/różowe (8006023296194) ☆

Meliconi słuchawki bezprzewodowe mysound safe pods 5.1 białe/różowe (8006023296194) Najniższa Cena Online

☆ Meliconi słuchawki bezprzewodowe mysound safe pods 5.1 białe/różowe (8006023296194) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Meliconi
 • Nazwa produktu: Meliconi słuchawki bezprzewodowe mysound safe pods 5.1 białe/różowe (8006023296194)
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Słuchawki bezprzewodowe SafePods 5.1 postępowe i stylowe słuchawki Safe Pods 5.1 to nadzwyczajne rozwiązanie dla wszystkich, którzy cenią sobie jakość dźwięku i wygodę. Etui spełniające jednocześnie funkcję PowerBanku umożliwia 5-krotne pełne naładowanie słuchawek.

  posiadają zaimplementowany mikrofon wielokierunkowy i przyciski do kontroli odtwarzania muzyki, odbierania i odrzucania połączeń, dzięki czemu nie musisz wyjmować telefonu z kieszeni. Bezprzewodowe Wersja Bluetooth 5.1 Kompatybilne z Androidem i iOS Akcesoria: silikonowa osłona ochronna z metalowym haczykiem, silikonowe paski, którymi można zbratać słuchawki i powiesić np.

  na szyi, kiedy nie są stosowane kolor słuchawek i etui: biały odcień osłony i paska: różowy Najnowsza technika Bluetooth 5.1 Słuchawki Meliconi Safe Pods 5.1 korzystają z najnowszej technice Bluetooth 5.1, która na tle poprzednich wersji akcentuje się szybszym transferem oraz ewidentnie pokaźniejszą objętością transmisji informacji.

  dodatkowo udoskonalenia obejmujące Generic Attribute Profile (GATT) pozwolą na szybsze parowanie urządzeń przy użyciu mniejszej ilości energii. Połączenie słuchawek ze smartfonem przez Bluetooth trwa zaledwie chwilę, a po sparowaniu samoczynnie będą dopasowywać się z telefonem, gdy znajdą się w jego pobliżu.

  Kompatybilność z Androidem i iOS Nie musisz się martwić o to, czy słuchawki dopasują się do Twojego smartfona - Meliconi Safe Pods 5.1 są kompatybilne zarówno z systemem iOS, jak i z Androidem. Uniwersalność słuchawek Safe Pods 5.1 to jedna z ich największych zalet i cecha, za którą bez dwóch zdań je docenisz.

  doskonała jakość dźwięku Safe Pods 5.1 są perfekcyjnie wygłuszone i na dodatek wyposażone w opcję tłumienia zakłóceń, dzięki czemu dają 100% jakość dźwięku. Oprócz tego zapewniają pełen komfort w trakcie korzystania z asystenta głosowego niezależnie od otoczenia i zewnętrznych hałasów.

  Słuchawki prawdziwie inteligentne Słuchawki Safe Pods 5.1 są prawdziwie inteligentne. Rozpoznają kiedy masz je w uszach i wtedy przystępują do działania. Wiedzą kiedy je wydobywasz, i wtedy robią stop. Z pomocą jednego, śladowego przycisku zdecydujesz, czy chcesz odebrać połączenie, przerwać je czy także odrzucić.

  Słuchawki pozwalają na dodatek na dowolne włączenie następnej albo poprzedniej piosenki. Jeśli chcesz zespoić się z Siri albo asystentem Google, po prostu naciśnij przycisk na słuchawce 2 razy. Oszczędzanie baterii Safe Pods 5.1 wyekwipowane są w najnowocześniejszą technologię, która rozpoznaje kiedy słuchawki są używane, a kiedy nie.

  Słuchawki włączają się samoczynnie po włożeniu do ucha i wyłączają się, kiedy zostają wyjęte. Takie rozwiązanie pozwala wyjątkowo skutecznie oszczędzać baterię w słuchawkach co wydłuża ich czas działania.

  Etui jako PowerBank Etui, w którym znajdują się słuchawki, pełni także funkcję PowerBanku. Dzięki takiemu rozwiązaniu nie musisz się martwić o zgubienie słuchawek, za każdym razem będą umieszczone w wygodnym do przechowywania i przenoszenia pudełeczku.

  na dodatek w każdej chwili możesz podłado...


☆ Meliconi słuchawki bezprzewodowe true buds, czarne (8006023297863) ☆

Meliconi słuchawki bezprzewodowe true buds, czarne (8006023297863) Najniższa Cena Online

☆ Meliconi słuchawki bezprzewodowe true buds, czarne (8006023297863) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Meliconi
 • Nazwa produktu: Meliconi słuchawki bezprzewodowe true buds, czarne (8006023297863)
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Słuchawki bezprzewodowe Meliconi True Buds Bluetooth 5.0 praktyczne i stylowe słuchawki True Buds to wyśmienite rozwiązanie dla wszystkich, którzy cenią sobie jakość dźwięku, wygodę i nowoczesność. Uniwersalne i wygodne, zezwalają na aż 5 godzin ciągłej pracy.

  mają zaimplementowany mikrofon wielokierunkowy i przyciski do kontroli odtwarzania muzyki, odbierania, odrzucania i wybierania połączeń, dzięki temu nie musisz wyjmować telefonu z kieszeni. Kompatybilne z Androidem i iOS - możesz przywołać Wirtualnego Asystenta (Siri dla systemów Apple lub Asystent Google dla systemów Android).

  Bezprzewodowe - zasięg 10 m Wersja Bluetooth 5.0 Czas pracy: 5h Silikonowe etui - powerbank na 5 pełnych ładowań słuchawek Czas ładowania słuchawek: 1,5h Czas ładowania bazy (etui): 2h Kompatybilne z Androidem i iOS wariant: douszne Włoski design Pasmo przenoszenia: 20Hz -20kHz Waga: 50g przewód USB rodzaju C do ładowania bazy 3 wymiary silikonowych wymiennych nakładek dla udoskonalonego dostosowania do ucha Najnowsza technika Bluetooth 5.0 Słuchawki Meliconi True Buds korzystają z najnowszej technice Bluetooth 5.0, która na tle poprzednich wersji akcentuje się 2 razy szybszym transferem oraz bezdyskusyjnie obszerniejszą objętością transmisji informacji.

  Połączenie słuchawek ze smartfonem poprzez Bluetooth trwa zaledwie chwilę, a po sparowaniu samoczynnie będą bratać się z telefonem, gdy znajdą się w jego pobliżu. Technologia Bluetooth 5.0 jest kompatybilna także ze starszymi wersjami, więc bez obaw możesz ich używać także ze starszymi wersjami smartfonów.

  Słuchawki prawdziwie inteligentne wystarczy, iż wyciągniesz słuchawki z bazy, a połączą się automatycznie z Twoim urządzeniem, jeśli będą w jego zasięgu (samoczynne parowanie). Kiedy nie korzystasz ze słuchawek, przechowuj je w etui.

  W ten sposób będą zawsze naładowane i gotowe do ponownego wykorzystania. Z pomocą jednego, niepokaźnego przycisku zdecydujesz, czy chcesz odebrać połączenie, przerwać je czy również odrzucić. Słuchawki pozwalają ponadto na dowolne włączenie następnej albo poprzedniej piosenki.

  Jeśli chcesz zespolić się z Siri albo Asystentem Google, po prostu naciśnij przycisk na słuchawce 2 razy. Kompatybilność z Androidem i iOS Nie musisz się martwić o to, czy słuchawki przystosują się do Twojego smartfona - Meliconi True Buds są kompatybilne jednocześnie z systemem iOS, jak i z Androidem.

  Uniwersalność słuchawek True Buds to jedna z ich największych zalet i cecha, za którą na pewno je docenisz. Genialna jakość dźwięku True Buds są doskonale wygłuszone i na dodatek wyposażone w opcję tłumienia zakłóceń, dzięki czemu dają 100% jakość dźwięku.

  Oprócz tego gwarantują pełen komfort w trakcie korzystania z asystenta głosowego niezależnie od otoczenia i zewnętrznych hałasów. Pasmo przenoszenia: 20 Hz - 20 000 Hz Pasmo przenoszenia słuchawek oznacza, jak sporo najróżniejszych częstotliwości mogą wyprodukować słuchawki.

  Im więcej, tym pokaźniejszy zakres słyszalnych dźwięków, a więc i udoskonalona jakość dźwięku, aż do zakresu 20Hz - 20 000Hz, czyli całego pas...Podobne zestawienia:


Najtańsze słuchawki do biegania Meliconi – Ranking grudzień 2023 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze słuchawki do biegania Meliconi, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich słuchawek do biegania Meliconi jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Meliconi Słuchawki nauszne speak metal biały ☆

Meliconi Słuchawki nauszne speak metal biały Najniższa Cena Online

☆ Meliconi Słuchawki nauszne speak metal biały - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Meliconi
 • Nazwa produktu: Meliconi Słuchawki nauszne speak metal biały
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Słuchawki nauszne przewodowe Meliconi Speak Metal Przeznaczenie: uniwersalne kompozycja: zamknięta rodzaj: nauszne Pasmo przenoszenia: 20 Hz - 20 000 Hz Składane na płasko Uniwersalne wykorzystanie Słuchawki dzięki wejściu typowemu mini Jack 3,5 mm są kompatybilne z większością urządzeń.

  świetnie sprawdzą się przy słuchaniu muzyki ze smartfona, oglądania ulubionych filmów i seriali na komputerze i emocjonującej rozgrywce na playstation czy Xbox. Tłumią dźwięki z zewnątrz Zamknięta budowa tylnej części słuchawek otacza ucho i tym samym tłumi hałas z zewnątrz powodując, że nie umknie Ci żaden dźwięk.

  To genialne rozwiązanie dla osób, które niezależnie od otoczenia chcą zanurzyć się w świecie muzyki. Wykorzystanie takiej konstrukcji przyczynia się także do pogłębienia basów więc rewelacyjnie odtworzy każde uderzenie w Twoim ulubionym kawałku.

  znakomita jakość niskich i wysokich dźwięków Zakres pasma przenoszenia słuchawek od 20 do 20 000 Hz przyczyni się do genialnego odtworzenia jednocześnie głębokich basów jak i wysokich tonów. Dzięki czemu każdy słuchany przez Ciebie utwór będzie charakteryzował się niesamowitą głębią i szczegółowością dźwięków.

  zawsze czyste brzmienie dzięki przetwornikom z magnesem neodymowym 40-milimetrowe dynamiczne przetworniki słuchawek Speak Metal znamionują się wysoką jakością dźwięku i mocą akustyczną. Wpływa to na otrzymywanie czystego brzmienia choćby przy pokaźnej głośności odtwarzanej muzyki.

  Komfort noszenia doskonale zbratasz wielkość słuchawek dzięki dostosowywanemu pałąkowi. Słuchawki zaprojektowane są tak,nieprzeciętnie trzymały się na swoim miejscu bez efektu zbyt potężnego ściskania. Jednocześnie nausznice jak i pałąk są pokryte miękką i przyjemną w dotyku imitacją skóry dając Ci komfort nawet w trakcie wielu godzin korzystania ze słuchawek.

  Składana konstrukcja Dzięki obrotowym nausznikom i składniu słuchawek do środka możesz komfortowo wziąć ze sobą słuchawki praktycznie wszędzie. Wyśmienicie sprawdzą się w podróży ponieważ złożenie słuchawek na płasko oszczędza dużo miejsca i zmniejsza ryzyko ich uszkodzenia.

  nowoczesny design Dzięki zastosowanym progresywnym rozwiązaniom słuchawki Speak Metal są nad wyraz lekkie dając całkowitą swobodę poruszania się. Produkowany przez włoskich specjalistów bezkompromisowy projekt z akcentami złota albo srebra nadaje słuchawkom elegancji wpisując się w najnowsze trendy.

  właściwości technologiczne: typ: nauszne rodzaj przetwornika: zamknięty Przeznaczenie: uniwersalne Składane: tak Długość kabla: 1,5 m Transmisja bezprzewodowa: nie dostosowywany pałąk: tak Mikrofon: tak Regulacja głośności: nie Magnesy: neodymowe Dynamika: 100 db (+/- 3 db) Pasmo przenoszenia: 20 Hz-20 KHz Impedancja: 32 Ohm Średnica przetwornika: 40 mm Złącze: mini Jack 3,5 mm Waga: 118,5 g Gwarancja: 24 miesiące Producent: Meliconi Od ponad 50 lat Meliconi dostarcza na rynki europejskie innowacyjne, rewolucyjne rozwiązania i produkty najwyższej jakości.

  Jako lider rynku akcesoriów RTV, Meliconi co roku ukazuje nowe, przemyślane pr...


☆ Słuchawki do TV MELICONI HP 150 (8006023277025) ☆

Słuchawki do TV MELICONI HP 150 (8006023277025) Najniższa Cena Online

☆ Słuchawki do TV MELICONI HP 150 (8006023277025) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Meliconi
 • Nazwa produktu: Słuchawki do TV MELICONI HP 150 (8006023277025)
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  HP 150 zostały zaprojektowane z najwyższą skrupulatnością i tworzone są z tworzyw, które służą do jak najlepszego przekazywania wysokiej jakości dźwięku. Słuchawki obsługują częstotliwości od 20 Hz do 20 000 Hz, co oznacza, iż obsługują wszystkie częstotliwości słyszalne dla ludzkiego ucha.

  Lekkie, ergonomiczne i komfortowe słuchawki wspaniale dopasowują się do kształtu ucha zapewniając znakomitą izolację akustyczną. Dostosowywany pałąk pozwala na długofalowe i wygodne wykorzystywanie, a całość dopełnia wytworne wzornictwo i jakość szczegółów.Łuk słuchawek przechodzi pod brodą co gwarantuje dodatkową wygodę względem tradycyjnych słuchawek i daje Ci pewność, że słuchawki nie będą uciskały głowy.

  Do tego przewód o długości 5,5 m powoduje, iż możesz cieszyć się swobodą ruchów bez obaw, że nagłe poruszenie się rozłączy słuchawki, bądź zagrozi stabilności telewizora. Słuchawki HP150 zostały zaopatrzone w pomysłową regulację głośności - możesz przystosowywać jej poziom w każdej słuchawce z osobna.

  dzięki czemu masz całkowitą kontrolę nad docierającymi do Ciebie dźwiękami i słuchasz tak, jak chcesz. Kabel słuchawek HP 150 pozwoli Ci je podłączyć do niemal każdego źródła dżwięku: telewizora, odtwarzacza DVD, Blu-Ray czy sprzętu Hi-Fi.

  kabel jack 3,5 mm wciąż jest najpopularniejszym sposobem łączenia sprzętu audio, dlatego nie musisz martwić się o kompatybilność słuchawek. Czysty dźwięk stereo bez żadnych zakłóceń prędkie połączenie z TV, DVD, Blu-Ray, CD i innymi urządzeniami wyśmienite wygłuszenie i izolacja od zewnętrznych dźwięków wysmakowany design i staranne wykończenie Pasmo przenoszenia: 20 Hz - 20 000 Hz Długość kabla: 5,5 metra Impedancja: 16 Ohm Średnica membrany: 9,2 mm


☆ Meliconi słuchawki bezprzewodowe mysound safe pods 5.1 białe/różowe (8006023296194) ☆

Meliconi słuchawki bezprzewodowe mysound safe pods 5.1 białe/różowe (8006023296194) Najniższa Cena Online

☆ Meliconi słuchawki bezprzewodowe mysound safe pods 5.1 białe/różowe (8006023296194) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Meliconi
 • Nazwa produktu: Meliconi słuchawki bezprzewodowe mysound safe pods 5.1 białe/różowe (8006023296194)
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Słuchawki bezprzewodowe SafePods 5.1 innowacyjne i stylowe słuchawki Safe Pods 5.1 to świetne rozwiązanie dla wszystkich, którzy cenią sobie jakość dźwięku i wygodę. Etui spełniające równocześnie funkcję PowerBanku pozwala na 5-krotne pełne naładowanie słuchawek.

  mają wbudowany mikrofon wielokierunkowy i przyciski do kontroli odtwarzania muzyki, odbierania i odrzucania połączeń, dzięki temu nie musisz wyjmować telefonu z kieszeni. Bezprzewodowe Wersja Bluetooth 5.1 Kompatybilne z Androidem i iOS Akcesoria: silikonowa osłona ochronna z metalowym haczykiem, silikonowe paski, którymi można scalić słuchawki i powiesić np.

  na szyi, kiedy nie są stosowane odcień słuchawek i etui: biały odcień osłony i paska: różowy Najnowsza technika Bluetooth 5.1 Słuchawki Meliconi Safe Pods 5.1 korzystają z najnowszej technologii Bluetooth 5.1, która na tle poprzednich wersji eksponuje się szybszym transferem oraz ewidentnie większą pojemnością transmisji danych.

  ponadto udoskonalenia obejmujące Generic Attribute Profile (GATT) pozwolą na szybsze parowanie maszyn przy użyciu mniejszej ilości energii. Połączenie słuchawek ze smartfonem poprzez Bluetooth trwa zaledwie chwilę, a po sparowaniu automatycznie będą łączyć się z telefonem, gdy znajdą się w jego pobliżu.

  Kompatybilność z Androidem i iOS Nie musisz się martwić o to, czy słuchawki dopasują się do Twojego smartfona - Meliconi Safe Pods 5.1 są kompatybilne zarówno z systemem iOS, jak i z Androidem. Uniwersalność słuchawek Safe Pods 5.1 to jedna z ich największych zalet i cecha, za którą bez dwóch zdań je docenisz.

  doskonała jakość dźwięku Safe Pods 5.1 są nadzwyczajnie wygłuszone i w dodatku zaopatrzone w opcję tłumienia zakłóceń, dzięki temu dają 100% jakość dźwięku. Oprócz tego zapewniają pełen komfort w trakcie korzystania z asystenta głosowego niezależnie od otoczenia i zewnętrznych hałasów.

  Słuchawki prawdziwie inteligentne Słuchawki Safe Pods 5.1 są prawdziwie inteligentne. Rozpoznają kiedy masz je w uszach i wtedy przystępują do działania. Wiedzą kiedy je wydobywasz, i wtedy robią stop. Z pomocą jednego, drobnego przycisku zdecydujesz, czy chcesz odebrać połączenie, przerwać je czy także odrzucić.

  Słuchawki pozwalają na dodatek na dowolne włączenie następnej albo poprzedniej piosenki. Jeśli chcesz dopasować się z Siri lub asystentem Google, po prostu naciśnij przycisk na słuchawce 2 razy. Oszczędzanie baterii Safe Pods 5.1 zaopatrzone są w najnowocześniejszą technikę, która rozpoznaje kiedy słuchawki są używane, a kiedy nie.

  Słuchawki włączają się samoczynnie po włożeniu do ucha i wyłączają się, kiedy zostają wyjęte. Takie rozwiązanie pozwala niezwykle skutecznie oszczędzać baterię w słuchawkach co wydłuża ich czas działania.

  Etui jako PowerBank Etui, w którym znajdują się słuchawki, pełni także funkcję PowerBanku. Dzięki takiemu rozwiązaniu nie musisz się martwić o zgubienie słuchawek, za każdym razem będą umieszczone w komfortowym do przechowywania i przenoszenia pudełeczku.

  na dodatek w każdej chwili możesz podłado...


☆ Meliconi słuchawki bezprzewodowe true buds, czarne (8006023297863) ☆

Meliconi słuchawki bezprzewodowe true buds, czarne (8006023297863) Najniższa Cena Online

☆ Meliconi słuchawki bezprzewodowe true buds, czarne (8006023297863) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Meliconi
 • Nazwa produktu: Meliconi słuchawki bezprzewodowe true buds, czarne (8006023297863)
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Słuchawki bezprzewodowe Meliconi True Buds Bluetooth 5.0 funkcjonalne i stylowe słuchawki True Buds to perfekcyjne rozwiązanie dla wszelkich, którzy cenią sobie jakość dźwięku, wygodę i innowacyjność. Uniwersalne i wygodne, zezwalają na aż 5 godzin ciągłej pracy.

  posiadają zaimplementowany mikrofon wielokierunkowy i przyciski do kontroli odtwarzania muzyki, odbierania, odrzucania i wybierania połączeń, dzięki temu nie musisz wyjmować telefonu z kieszeni. Kompatybilne z Androidem i iOS - możesz przywołać Wirtualnego Asystenta (Siri dla systemów Apple albo Asystent Google dla systemów Android).

  Bezprzewodowe - zasięg 10 m Wersja Bluetooth 5.0 Czas pracy: 5h Silikonowe etui - powerbank na 5 pełnych ładowań słuchawek Czas ładowania słuchawek: 1,5h Czas ładowania bazy (etui): 2h Kompatybilne z Androidem i iOS rodzaj: douszne Włoski design Pasmo przenoszenia: 20Hz -20kHz Waga: 50g kabel USB rodzaju C do ładowania bazy 3 wymiary silikonowych wymiennych nakładek dla udoskonalonego dopasowania do ucha Najnowsza technologia Bluetooth 5.0 Słuchawki Meliconi True Buds korzystają z najnowszej technologii Bluetooth 5.0, która na tle poprzednich wersji uwydatnia się 2 razy szybszym transferem i bezspornie większą objętością transmisji danych.

  Połączenie słuchawek ze smartfonem przez Bluetooth trwa zaledwie chwilę, a po sparowaniu automatycznie będą łączyć się z telefonem, gdy znajdą się w jego pobliżu. Technika Bluetooth 5.0 jest kompatybilna także ze starszymi wersjami, więc bez obaw możesz ich używać także ze starszymi wersjami smartfonów.

  Słuchawki prawdziwie inteligentne wystarczy, że wyciągniesz słuchawki z bazy, a połączą się samoczynnie z Twoim urządzeniem, jeśli będą w jego zasięgu (samoczynne parowanie). Kiedy nie korzystasz ze słuchawek, przechowuj je w etui.

  W ten sposób będą za każdym razem naładowane i gotowe do ponownego wykorzystania. Z pomocą jednego, małego przycisku zdecydujesz, czy chcesz odebrać połączenie, przerwać je czy też odrzucić. Słuchawki pozwalają w dodatku na dowolne włączenie następnej albo poprzedniej piosenki.

  Jeśli chcesz zjednoczyć się z Siri lub Asystentem Google, po prostu naciśnij przycisk na słuchawce 2 razy. Kompatybilność z Androidem i iOS Nie musisz się martwić o to, czy słuchawki przystosują się do Twojego smartfona - Meliconi True Buds są kompatybilne równocześnie z systemem iOS, jak i z Androidem.

  Uniwersalność słuchawek True Buds to jedna z ich największych zalet i cecha, za którą bez wątpienia je docenisz. Wyśmienita jakość dźwięku True Buds są perfekcyjnie wygłuszone i dodatkowo wyekwipowane w opcję tłumienia zakłóceń, dzięki temu dają 100% jakość dźwięku.

  Oprócz tego gwarantują pełen komfort w trakcie korzystania z asystenta głosowego niezależnie od otoczenia i zewnętrznych hałasów. Pasmo przenoszenia: 20 Hz - 20 000 Hz Pasmo przenoszenia słuchawek oznacza, jak sporo różnych częstotliwości mogą wyprodukować słuchawki.

  Im więcej, tym większy zakres słyszalnych dźwięków, a więc i udoskonalona jakość dźwięku, aż do zakresu 20Hz - 20 000Hz, czyli całego pas...


☆ Meliconi Słuchawki telewizyjne HP DIGITAL, czarne # Darmowa dostawa na zamówienia powyżej 259zł do 10.05.2022! (8006023289974) ☆

Meliconi Słuchawki telewizyjne HP DIGITAL, czarne # Darmowa dostawa na zamówienia powyżej 259zł do 10.05.2022! (8006023289974) Najniższa Cena Online

☆ Meliconi Słuchawki telewizyjne HP DIGITAL, czarne # Darmowa dostawa na zamówienia powyżej 259zł do 10.05.2022! (8006023289974) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Meliconi
 • Nazwa produktu: Meliconi Słuchawki telewizyjne HP DIGITAL, czarne # Darmowa dostawa na zamówienia powyżej 259zł do 10.05.2022! (8006023289974)
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Słuchawki bezprzewodowe do telewizora HP Digital: Wysokiej jakości bezprzewodowa technika, która umożliwia cieszenie się najwyższej jakości dźwiękiem bez plączących się kabli Sygnał przechodzący poprzez ściany i sufity Trzy wejścia: 3,5 mm stereo, RCA stereo oraz Toslink (optyczne cyfrowe) Zasięg: 30 m Czysty dźwięk stereo bez żadnych zakłóceń prędkie połączenie z TV, DVD, Blu-Ray, CD i innymi urządzeniami szykowna, ergonomiczna baza ładująca, wyśmienita do przechowywania słuchawek po użyciu 8 godzin pracy na bateriach, które są w zestawie Kontrola głośności na słuchawkach Działają także bez bazy dokującej, jako słuchawki przewodowe znakomite wygłuszenie i izolacja od zewnętrznych dźwięków wyszukany design i precyzyjne wykończenie Trzy przystępne kanały transmisji zapewniające unikanie zakłóceń automatyczna synchronizacja częstotliwości pomiędzy słuchawkami i bazą dopasowane do wszelkich TV Na przestrzeni lat zmienia się wejście do telewizora: od analogowych, przez koncentryczne cyfrowe aż do cyfrowych optycznych.

  Niektóre firmy produkują tylko telewizory z wejściami optycznymi, które są mniej podatne na zakłócenia zewnętrzne wywołane poprzez inne urządzenia i elementy sieci np. Kable energetyczne. Zestaw HP Digital posiada aż trzy wejścia, dzięki czemu jest kompatybilny z praktycznie każdym TV - Toslink (optyczne cyfrowe), RCA Stereo i 3,5 mm stereo.

  dzięki czemu rozwiązaniu możesz używać słuchawek choćby wtedy, kiedy wymienisz swój model telewizora na nowszy. Słuchawki są zaprogramowane tak, żeby nie było potrzeby parowania produktu z Twoim sprzętem.

  Po podłączeniu do TV są gotowe do użytku. Szybkie połączenie przystępne jest ponadto z innymi urządzeniami takimi jak dekoder, odtwarzacz DVD, Blu-ray i inne analogowe i cyfrowe źródła dźwięku. Ładowanie poprzez USB Słuchawki HP Digital zaopatrzone są jeszcze w opcję ładowania poprzez USB, więc możesz ekspresowo podładować ich baterię bez potrzeby odkładania ich na bazę dokującą.

  Najwyższej jakości technologia bezprzewodowa Dzięki zaimplementowaniu wysokich częstotliwości i aż trzech oddzielnych kanałów, korzystając z słuchawek HP Digital unikniesz wszystkiego rodzaju zakłóceń, będących częstym problemem w innych modelach bezprzewodowych.

  na dodatek w sytuacji braku sygnału słuchawki wyłączą się samoczynnie, co oznacza iż po wyłączeniu TV nie musisz pamiętać o wyłączeniu słuchawek. Słuchawki mogą pracować bez przerwy aż do 8 godzin dzięki zaimplementowaniu progresywnej baterii litowo-polimerowej.

  Aby ponownie je naładować wystarczy ułożyć je w stacji dokującej, która pełni również funkcję anteny. Wejdź w świat ulubionych filmów i seriali bez żadnych ograniczeń! Działają także bez bazy dokującej Słuchawki HP Digital mogą służyć także bez bazy dokującej, jako zwykłe słuchawki przewodowe.

  W tym celu trzeba scalić je kablem ze źródłem dźwięku. Bardzo lekkie i wygodne Lekkie, ergonomiczne i komfortowe słuchawki nieprzeciętnie dopasowują się do kształtu ucha gwarantując wyśmienitą izolację akustyczną.

  regulowany pałąk umożliwia dług...Podsumowanie, czyli jakie słuchawki do biegania Meliconi najlepsze?


Najlepsze słuchawki do biegania Meliconi w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze słuchawki do biegania Meliconi w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Dobre słuchawki do biegania – TOP7 grudzień 2023

Jeżeli żadna z powyższych propozycji słuchawek do biegania Meliconi nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie rekomendowanych słuchawek do biegania.


Powiązania tematyczne:

 • jakie słuchawki do biegania Meliconi opinie,
 • dobre słuchawki do biegania Meliconi cena,
 • ranking słuchawek do biegania Meliconi,
 • słuchawki do biegania Meliconi jakie najlepsze.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o słuchawkach do biegania Meliconi

#1 Gdzie szukać opinii o słuchawkach do biegania Meliconi?

Aktualnie zaprezentowane informacje o słuchawkach do biegania Meliconi odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie userów.

#2 Jakie słuchawki do biegania Meliconi najlepsze? Które wybrać?

Poszukując informacji o dobrych słuchawkach do biegania Meliconi warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z słuchawkami do biegania i ćwiczeń fitness Meliconi, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie słuchawki do biegania Meliconi są najchętniej polecane?

Nasze zestawienia z słuchawkami do biegania i ćwiczeń fitness Meliconi zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach słuchawki do biegania Meliconi to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *