FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking słuchawek do biegania Panasonic. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Słuchawki do biegania / Ranking słuchawek do biegania Panasonic


Opracowane poniżej zestawienia są aktualne sierpień 2022 i zawierają rankingi m.in.:

 • naszych TOP10 najchętniej wybieranych słuchawek do biegania Panasonic,
 • naszych TOP5 często wybieranych słuchawek do biegania.

Jakie słuchawki do biegania Panasonic najlepiej wybrać? Ranking sierpień 2022

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane słuchawki do biegania Panasonic, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking słuchawek do biegania Panasonic, wraz ze specyfikacją modelu, aktualizujemy każdego dnia.

☆ Panasonic RZ-B100 ☆

Panasonic RZ-B100 Najniższa Cena Online

☆ Panasonic RZ-B100 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Panasonic
 • Nazwa produktu: Panasonic RZ-B100
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 6
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  zanurz się w świecie bezprzewodowego dźwięku dzięki nowym słuchawkom b100 marki panasonic. Lepsza użyteczna budowa pozwala w pełni zagłębić się w dźwięku i sprawić, by każdy dzień stał się wyjątkowy.

  korzyści: poręczna konstrukcja - słuchawki bezprzewodowe b100 gwarantują wygodę i pełne dopasowanie. Ich ergonomiczny kształt zezwala na całkowitą swobodę i słuchanie twojej ulubionej muzyki w znakomitej jakości przez cały dzień.

  zadbaj o idealny dźwięk - umieszczone w każdej słuchawce przetworniki dynamiczne 13 mm, unikalne basy i wyjątkowe doznania moc na cały dzień- dzięki czasowi pracy baterii do 16 godzin słuchawki b100 zawsze dotrzymują ci kroku.

  etui ładujące z gniazdem usb typu c pozwala na 4 pełne cykle ładowania — nawet w biegu. Wytrzymałość na pot - wysoka sprawność, a także niepodatność na wodę i kurz na poziomie ipx4 pozwolą ci uniknąć wszystkich kompromisów szybkie i bezpieczne połączenie - stabilne połączenie, a także wspaniały dźwięk, gdziekolwiek jesteś wszystkie opcje w zasięgu dotyku - czujka dotykowy znajdujący się na obu słuchawkach b100 umożliwia szybkie i wygodne sterowanie: możesz odtwarzać muzykę albo rozpocząć połączenie jednym dotknięciem obsługa głosowa - zintegrowana obsługa głosowa pozwala na korzystanie z pełnego zakresu usług siri i asystenta google – wystarczy sparować słuchawki z obsługującym je urządzeniem włącz i słuchaj - zaimplementowane diody led świecą na niebiesko i biało, sygnalizująć stan połączenia, gotowość do parowania i połączenie z urządzeniem


☆ Panasonic RP-HT161 ☆

Panasonic RP-HT161 Najniższa Cena Online

☆ Panasonic RP-HT161 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Panasonic
 • Nazwa produktu: Panasonic RP-HT161
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 3
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Na głowę, na uszy, do uszu, za uszy….

  Co to znaczy magnes neodymowy w słuchawkach?

  Wybierając się na zakup słuchawek wiemy z grubsza jakie chcemy. Inne do uprawiania sportów inne dla audiofila inne dla introwertyka który chce tylko izolacji. I nikt żeby nie pomyślał, iż napotka trudności w tym względzie zgłębiając się w opis danego modelu słuchawek. Bo co to jest np. magnes neodymowy?! Magnesy neodymowe są silniejsze od charakterystycznych, ferrytowych, więc gwarantują odpowiednią wartość strumienia magnetycznego w szczelinie przy mniejszych wymiarach. A może jeszcze prościej - magnes neodymowy jest po prostu mniejszy od "zwykłego" magnesu a zachowuje te same właściwości. Następny schodek to cewki CCAW. Te cewki, w odróżnieniu od rozwiązań konwencjonalnych nawijane są miedziowanym drutem aluminiowym o spłaszczonym przekroju a ich wymiar jest niezwykle jest precyzyjnie dobierany do przetwornika. W efekcie uzyskujemy lżejszą konstrukcję z pokaźniejszą amplitudą drgań membrany a co za tym idzie obszerniejszą moc, ulepszone odwzorowanie niskich i średnich tonów no i szersze pasmo przenoszenia przy tych samych rozmiarach kapsuły.

  Wszystko już wiesz, więc słuchawki nagłowne Panasonic już lądują w Twoim koszyku

  Połączenie praktyczności z wdziękiem i estetyką. Panasonic daje nam słuchawki lekkie, wyprofilowane, z dużą mocą a do tego niezwykle komfortowe w użyciu. Te monitorowe słuchawki nagłowne zostały zaprojektowane i zoptymalizowane do współpracy z różnym sprzętem Hi-Fi. Przetworniki o pokaźnej średnicy razem z silnymi neodymowymi magnesami i cewkami C.C.A.W. Zapewnią nam silne basy, a także szczegółowe wysokie tony. Przewód do słuchawek ma długość dwóch metrów i zakończony jest prostym wtykiem M3 a do zestawu został dołączony adapter wtyku M6. Nie ma się co zastanawiać bo ktoś może być szybszy od Ciebie.


☆ Panasonic RP-HD605 ☆

Panasonic RP-HD605 Najniższa Cena Online

☆ Panasonic RP-HD605 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Panasonic
 • Nazwa produktu: Panasonic RP-HD605
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Czysty dźwięk bez odgłosów otoczenia. Słuchawki HD605NE zapewniają dźwięk o wysokiej rozdzielczości, odtwarzając detale zakresu dynamiki. Adaptacyjna redukcja szumów zapewnia odtwarzanie czystego dźwięku.

  Możesz wybrać jeden z trzech trybów redukcji szumów, który najlepiej odpowiada Twoim preferencjom. Bezprzewodowe przesyłanie dźwięku Zgodność formatów LDAC i aptX HD ze standardem Bluetooth. Wysoka rozdzielczość i jakość dźwięku powodują,osiągalne jest odtworzenie najistotniej delikatnych efektów akustycznych.

  Model ten obsługuje najważniejsze formaty wysokiej rozdzielczości, takie jak LDAC i aptX HD, gwarantujące łatwy dostęp do najlepszej jakości dźwięku. Inteligentna kontrola głosowa Aktywacja asystenta głosowego.

  Przycisk wielofunkcyjny pozwala uruchomić asystenka głosowego w smartfonie, np. Siri. Dzięki czemu możesz słuchać muzyki, zmieniać poziom głośności i dzwonić bez potrzeby wyciągania smartfona. Maksymalny komfort swobodny ruch poduszek w trzech rozmiarach.

  sprężysta konstrukcja 3D Ball umożliwia luźny ruch poduszek w trzech wymiarach, gwarantując pełną wygodę. Ergonomicznie zaprojektowane poduszki 3D są wyprodukowane z pianki z pamięcią kształtu, która nie uciska uszu, a jednocześnie wycisza niepożądane dźwięki.

  Dzięki stosownej grubości gwarantuje ona również maksymalny komfort. Pełna słyszalność bez zdejmowania słuchawek Korektor dźwięków otoczenia. Zakrywając prawą obudowę, słyszysz wszystko wokół i możesz rozmawiać z innymi bez zapotrzebowania zdejmowania słuchawek.

  Istnieje w dodatku możliwość ustawienia korektora tak, by dźwięki otoczenia były słyszalne poprzez cały czas, co usuwa konieczność ciągłego zakładania i zdejmowania słuchawek....


☆ Panasonic RP-NJ310 ☆

Panasonic RP-NJ310 Najniższa Cena Online

☆ Panasonic RP-NJ310 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Panasonic
 • Nazwa produktu: Panasonic RP-NJ310
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Muzyka bez zbędnych przewodów Słuchawki dokanałowe PANASONIC RP-NJ310BE to rewelacyjna sugestia dla osób zalatanych, jak i też dla tych którzy cenią sobie minimalizm. Urządzenie pozwala na 6 godzin bezprzewodowego słuchania muzyki.

  dodatkowo w nagłych przypadkach jest możliwość skorzystania z funkcji Quick Charge też można podładować słuchawki przy pomocy smartfona. Umocnione basy Słuchawki PANASONIC RP-NJ310BE zostały wyekwipowane w system Extra Bass System (XBS) który wyraźnie ulepsza jakośc dźwięku i wyrazistość niskich tonów.

  zastosowany w urzadzeniu przetwornik o średnicy 9 mm gwarantuje izolację akustyczną. Taka konstrukcja optymalizuje przepływ powietrza i poziom dostrajania akustycznego, dzięki czemu uzyskiwana jest lepsza reprodukcja niskich tonów.

  dobrane do Ciebie prawidłowe dostosowanie słuchawek do kształtu ucha nieraz bywa problematyczne, co utrudnia komfortowe korzystanie. W modelu NJ310BE zastosowana została nowa konstrukcja wkładek dousznych, które stabilne i komfortowe oparcie w dwóch miejscach, dzięki czemu słuchawki doskonale dostosowują się do kształtu Twoich uszu.

  Sterowanie głosem Przycisk wielofunkcyjny zaimplementowany w słuchawkach PANASONIC RP-NJ310BE umożliwia korzystanie z funkcji asystenta głosowego w Twoim smartfonie, jak na przykład SIRI. Dzięki czemu rozwiązaniu możesz słuchać muzyki, regulować poziom głośności i wykonywać połączenia bez konieczności wyciągania telefonu....


☆ Panasonic RP-TCM115 ☆

Panasonic RP-TCM115 Najniższa Cena Online

☆ Panasonic RP-TCM115 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Panasonic
 • Nazwa produktu: Panasonic RP-TCM115
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 10
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Aktywna redukcja szumów (ANC):nie;Asystent głosowy:nie;uzupełniające zasilanie z etui do:0 h;Czas pracy do:0 h;przeznaczone do:smartfon;Długość przewodu:1,2 m;Dynamika (SPL):109 dB;Gwarancja:12 miesięcy;Impedancja:16 Ω;Kolor:czarny;Kolor:czarny;Budowa słuchawek:dokanałowe;firmy telefonu pasujących słuchawek:Samsung, LG, HTC, Microsoft, Sony, Huawei, Alcatel, Nokia, Motorola, Gigaset, BlackBerry, Xiaomi, Honor, OPPO;Mikrofon:tak;Model (wariantowanie):RP-TCM115;Nazwa produktowa opis:słuchawki;Pasmo przenoszenia dół:10;Pasmo przenoszenia góra:24000;Złącze:jack 3,5 mm;Przeznaczenie:uniwersalne, do prowadzenia rozmów;Radiowe:nie;Regulacja głośności:nie;Składana budowa:nie;Średnica przetwornika:9 mm;True Wireless:nie;rodzaj podłączenia:przewodowe;wariant słuchawek:douszne;Waga:12 g;Wodoodporność:nie;Wyposażenie:adaptery douszne (S, M, L);Zasięg do:0 m...


☆ Panasonic RB-M500 ☆

Panasonic RB-M500 Najniższa Cena Online

☆ Panasonic RB-M500 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Panasonic
 • Nazwa produktu: Panasonic RB-M500
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 8
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Aktywna redukcja szumów (ANC):nie;Asystent głosowy:tak;Czas pracy do:30 h;dedykowane do:smartfon;Długość przewodu:1,2 m;Dynamika (SPL):100 dB;elementy budowy/konstrukcji:konstrukcja zamknięta;Gwarancja:12 miesięcy;Impedancja:27 Ω;informacje dopełniające:szybkie ładowanie (15 minut - 2h słuchania), XBS DEEP (extra Bass System Deep), technika Side Pressure Dispersion, funkcja Bass Reactor;Kodek Bluetooth:SBC, AAC;Kolor:beżowy;Kolor:beżowy/brązowy;Kompatybilny z asystentem głosowym:Siri;Budowa słuchawek:nauszne, zamknięte;Łączność bezprzewodowa:Bluetooth;Mikrofon:tak;Model (wariantowanie):RB-M500BE;Nazwa produktowa opis:słuchawki;NFC:nie;Pasmo przenoszenia dół:20;Pasmo przenoszenia góra:20000;Złącze:jack 3,5 mm;Profil Bluetooth:A2DP (Advanced Audio Distribution Profile), AVRCP (Audio Video Remote Control Profile), HSP (Hands Profile), HFP (Hands Free Profile);Przeznaczenie:do telefonów, uniwersalne;Radiowe:nie;Regulacja głośności:tak;Składana konstrukcja:nie;Średnica przetwornika:40 mm;True Wireless:nie;typ podłączenia:bezprzewodowe z opcją kabla 3,5mm;rodzaj słuchawek:nauszne;Waga:316 g;Wersja Bluetooth:5.0;Wodoodporność:nie;Wyposażenie:instrukcja obsługi, przewód audio, kabel USB;Zasięg do:10 m...


☆ Panasonic RP-HV104 ☆

Panasonic RP-HV104 Najniższa Cena Online

☆ Panasonic RP-HV104 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Panasonic
 • Nazwa produktu: Panasonic RP-HV104
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Aktywna redukcja szumów (ANC):nie;Asystent głosowy:nie;uzupełniające zasilanie z etui do:0 h;Czas pracy do:0 h;dedykowane do:smartfon;Długość przewodu:1,2 m;Dynamika (SPL):104 dB;Gwarancja:12 miesięcy;Impedancja:17 Ω;Kolor:czarny;Kolor:czarny;Budowa słuchawek:douszne, umieszczane poza kanałem słuchowym;Mikrofon:nie;Nazwa produktowa opis:słuchawki;Pasmo przenoszenia dół:20;Pasmo przenoszenia góra:20000;Złącze:jack 3,5 mm;Przeznaczenie:uniwersalne;Radiowe:nie;Regulacja głośności:nie;Składana kompozycja:nie;True Wireless:nie;rodzaj podłączenia:przewodowe;typ słuchawek:douszne;Wodoodporność:nie;Wyposażenie:instrukcja obsługi;Zasięg do:0 m...


☆ Panasonic RB-HF420 ☆

Panasonic RB-HF420 Najniższa Cena Online

☆ Panasonic RB-HF420 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Panasonic
 • Nazwa produktu: Panasonic RB-HF420
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 7
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

   Słuchawki Panasonic RB-HF420BE-K czarne bluetooth Słuchaj muzyki we genialnym stylu. Słuchawki HF420B łączą czysty i dynamiczny dźwięk z możliwością nieustannego odtwarzania nawet poprzez 50 godzin, możesz więc zatracić się w ulubionych utworach.

  wykwintna konstrukcja i lubiane odcienie słuchawek HF420B dopasują się do Twojego stylu. NAJWAŻNIEJSZE cechy: Przetwornik (średnica w mm): 30 mm typ magnesu: Neodymowy Pasmo częstotliwości (Bluetooth®): 20 Hz - 20 kHz Sterowanie / Mikrofon: Tak/Tak Czas odtwarzania na baterii: Około 50 godzin Czas ładowania (25°C): Około 4 godziny szybkie ładowanie (15 minut): Około 3 godziny Masa: Około 155 g Akcesoria typowe: kabel ładujący USB: ok.

  0,5 m, (Wtyczka wejściowa: zarys USB A, wtyczka wyjściowa: zarys micro USB) technika bezprzewodowa Bluetooth® 5.0 Obsługiwane profile: A2DP, AVRCP, HFP Obsługiwany kodek: SBC Zasięg działania: do 10m Aż 50 godzin nieustannego bezprzewodowego odtwarzania.

  Pojemny akumulator wzmocnione, bogate basy: Przetwornik 30 mm, system XBS (Extra Bass System) Smukła i kompaktowa budowa Aż 50 godzin nieustannego bezprzewodowego odtwarzania Bateria o obfitej objętości słuchawek HF420B pozwala na do 50 godzin ciągłego odtwarzania.

  Możliwość odtwarzania przez ponad dwa dni po jednokrotnym naładowaniu pozawala zapomnieć o konieczności kłopotliwego ładowania w czasie podróży. Funkcja szybkiego ładowania umożliwia odtwarzanie poprzez około 3 godziny po 15 minutowym ładowaniu.

  wzmocnione, bogate basy Przygotuj się na mocne brzmienie słuchawek z przetwornikami o średnicy 30mm i magnesami neodymowymi. System XBS (Extra Bass System) łączy filtr Acoustic Bass Control optymalizujący przepływ powietrza i obwód dostrajania akustycznego zezwalający uzyskać udoskonaloną reprodukcję niskich zakresów dźwięku.

  Słuchawki HF420B pozwalają radować się bogatym basem bez zakłóceń. Smukła konstrukcja, stylowe kolory Smukła kompozycja i wybór lubianych barw dostosowanie słuchawek HF420B do Twojego stylu.

  Łatwe przenoszenie Przegubowa budowa nauszników HF420B łatwe przenoszenie słuchawek. Starczy odchylić nauszniki, by je złożyć, co pozwala wziąć słuchawki wszędzie, gdzie się wybierasz.

  Aktywacja asystenta głosowego Możesz wybierać muzykę, regulować poziom głośności i wykonywać połączenia telefoniczne przy użyciu funkcji asystenta głosowego smartfonu. Prędkie ładowanie 15 minut szybkiego ładowania umożliwia odtwarzanie przez 3 godziny....


☆ Panasonic RB-M300 ☆

Panasonic RB-M300 Najniższa Cena Online

☆ Panasonic RB-M300 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Panasonic
 • Nazwa produktu: Panasonic RB-M300
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 6
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  RB-M300B RB-M300B konkretny bas, który Cię poruszy Głęboki bas Zastosuj korektor, aby uzyskać konkretniejsze basy za naciśnięciem przycisku. Dzięki funkcji podbicia basów niskie tony są bardziej wyraziste, a konkretniejsze brzmienie uprzyjemnia słuchanie różnorodniejszej muzyki.

  Głęboki bas, który poruszy Twoje ciało XBS DEEP (Extra Bass System Deep) gwarantuje wyrazisty głęboki bas, dzięki czemu wpływ dynamicznego dźwięku możesz poczuć w całym ciele, jak w trakcie imprezy w klubie albo na koncercie.

  Wyrazisty głęboki bas System Free Edge Driver cechuje się szczególnie rozciągliwą membraną z nanowłókien, która nie jest przymocowana bezpośrednio do ramki przetwornika. Dzięki temu ruchy membrany są płynniejsze, a tym samym generują dynamiczny bas o wysokiej rozdzielczości.

  komfortowe dopasowanie do każdego ucha W linii M zastosowano technologię Side Pressure Dispersion, która równomiernie rozkłada nacisk boczny wokół uszu, pozwalając na komfortowojsze dobranie. Dzięki czemu możesz słuchać muzyki poprzez długi czas.

  Aktywacja asystenta głosowego Przy użyciu funkcji głosowej smartfona możesz wybierać muzykę, regulować poziom głośności i wykonywać połączenia telefoniczne. Ponad 50 godzin ciągłego odtwarzania bezprzewodowego.

  szybkie ładowanie przed wyjściem. Tylko 15 minut ładowania umożliwia 3 godziny słuchania. Odtwarzanie wyrazistego głębokiego basu XBS DEEP (Extra Bass System Deep) Emocje jak w trakcie słuchania muzyki na żywo Podbicie basów wygodne dobranie technika Side Pressure Dispersion...


☆ Panasonic RP-BTD5 ☆

Panasonic RP-BTD5 Najniższa Cena Online

☆ Panasonic RP-BTD5 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Panasonic
 • Nazwa produktu: Panasonic RP-BTD5
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  Łatwiejsze, inteligentniejsze słuchanie technologia Bluetooth ® uwalnia od problemów z kablami, zaś ultraprzenośne wzornictwo słuchawek BTD5 oznacza, iż możesz je wszędzie ze sobą zabrać. Dodajmy do tego 40 godzin pracy na bateriach i uzyskamy wreszcie rozwiązanie, dzięki któremu od muzyki nie dzieli Cię nigdy więcej niż naciśnięcie przycisku. Mocny i czysty dźwięk Zapomnij o kłopotach z kablami i wtyczkami — słuchaj muzyki wszędzie, gdzie jesteś dzięki bezprzewodowym słuchawkom Bluetooth ®. 40 mm przetworniki neodymowe klasy premium znakomitą jakość dźwięku, zaś pojemna bateria daje niewiarygodne 40 godzin bezustannego odtwarzania w wysokiej jakości. Łatwa i prosta w użyciu synchronizacja intuicyjne sterowanie dotykowe interesująco zastosowane w obudowę słuchawek pozwala prędko włączać i wyłączać funkcje Bluetooth ®, regulować głośność i zmieniać utwory. Na dodatek komfortowy zastosowany mikrofon i przycisk muzyki/odbierania/kończenia połączeń usprawniają prędkie przełączanie się pomiędzy muzyką a telefonem....


Podobne zestawienia:


Najtańsze słuchawki do biegania Panasonic – Ranking sierpień 2022 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze słuchawki do biegania Panasonic, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich słuchawek do biegania Panasonic jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Panasonic RP-HV095 ☆

Panasonic RP-HV095 Najniższa Cena Online

☆ Panasonic RP-HV095 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Panasonic
 • Nazwa produktu: Panasonic RP-HV095
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:


  EAN: 5025232687985
  Gwarancja: 24 miesiące
  Kod dostawcy: Panasonic RP-HV095E-K
  Przeznaczenie: Muzyka
  kompozycja: Douszne
  Technologie: Brak danych
  Komunikacja bezprzewodowa: Nie
  Złącza: 3,5 mm minijack
  Dźwięk: Stereo
  Kontrola dźwięku: Brak
  Funkcje bluetooth: Nie dotyczy
  Impedancja: 17 Ω
  Pasmo przenoszenia (min.): 20 Hz
  Pasmo przenoszenia (maks.): 20 kHz
  Długość przewodu: 1.2 m
  Mikrofon: Nie

☆ Panasonic RP-HJE125 ☆

Panasonic RP-HJE125 Najniższa Cena Online

☆ Panasonic RP-HJE125 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Panasonic
 • Nazwa produktu: Panasonic RP-HJE125
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 17
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  wygodne słuchawki dokanałowe w energetyzujących kolorach
  stanowczo wygodne słuchawki dokanałowe o konstrukcji ergo fit zapewniającej idealne dostosowanie. RP-HJE125 zapewniają wysoką jakość dźwięku dzięki membranom stworzonym w technologii OctaRib. Są doskonałe dla dynamicznych użytkowników, którzy muzyki słuchają wszędzie i cenią sobie innowacyjny miejski design!


☆ Panasonic RP-HV154 ☆

Panasonic RP-HV154 Najniższa Cena Online

☆ Panasonic RP-HV154 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Panasonic
 • Nazwa produktu: Panasonic RP-HV154
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 4
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Aktywna redukcja szumów (ANC):nie;Asystent głosowy:nie;dodatkowe zasilanie z etui do:0 h;Czas pracy do:0 h;przeznaczone do:smartfon;Długość przewodu:1,2 m;Dynamika (SPL):105 dB;Gwarancja:12 miesięcy;Impedancja:17 Ω;Kolor:czarny;Kolor:czarny;Budowa słuchawek:douszne, umieszczane poza kanałem słuchowym;Mikrofon:nie;Model (wariantowanie):RP-HV154;Nazwa produktowa opis:słuchawki;Pasmo przenoszenia dół:10;Pasmo przenoszenia góra:25000;Złącze:jack 3,5 mm;Przeznaczenie:uniwersalne;Radiowe:nie;Regulacja głośności:nie;Składana konstrukcja:nie;True Wireless:nie;wariant podłączenia:przewodowe;rodzaj słuchawek:douszne;Waga:6 g;Wodoodporność:nie;Wyposażenie:instrukcja obsługi;Zasięg do:0 m...


☆ Panasonic RP-HV104 ☆

Panasonic RP-HV104 Najniższa Cena Online

☆ Panasonic RP-HV104 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Panasonic
 • Nazwa produktu: Panasonic RP-HV104
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Aktywna redukcja szumów (ANC):nie;Asystent głosowy:nie;dopełniające zasilanie z etui do:0 h;Czas pracy do:0 h;asygnowane do:smartfon;Długość przewodu:1,2 m;Dynamika (SPL):104 dB;Gwarancja:12 miesięcy;Impedancja:17 Ω;Kolor:czarny;Kolor:czarny;Budowa słuchawek:douszne, umieszczane poza kanałem słuchowym;Mikrofon:nie;Nazwa produktowa opis:słuchawki;Pasmo przenoszenia dół:20;Pasmo przenoszenia góra:20000;Złącze:jack 3,5 mm;Przeznaczenie:uniwersalne;Radiowe:nie;Regulacja głośności:nie;Składana budowa:nie;True Wireless:nie;rodzaj podłączenia:przewodowe;wariant słuchawek:douszne;Wodoodporność:nie;Wyposażenie:instrukcja obsługi;Zasięg do:0 m...


☆ Panasonic RP-TCM115 ☆

Panasonic RP-TCM115 Najniższa Cena Online

☆ Panasonic RP-TCM115 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Panasonic
 • Nazwa produktu: Panasonic RP-TCM115
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 10
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Aktywna redukcja szumów (ANC):nie;Asystent głosowy:nie;dodatkowe zasilanie z etui do:0 h;Czas pracy do:0 h;przeznaczone do:smartfon;Długość przewodu:1,2 m;Dynamika (SPL):109 dB;Gwarancja:12 miesięcy;Impedancja:16 Ω;Kolor:czarny;Kolor:czarny;Budowa słuchawek:dokanałowe;marki telefonu pasujących słuchawek:Samsung, LG, HTC, Microsoft, Sony, Huawei, Alcatel, Nokia, Motorola, Gigaset, BlackBerry, Xiaomi, Honor, OPPO;Mikrofon:tak;Model (wariantowanie):RP-TCM115;Nazwa produktowa opis:słuchawki;Pasmo przenoszenia dół:10;Pasmo przenoszenia góra:24000;Złącze:jack 3,5 mm;Przeznaczenie:uniwersalne, do prowadzenia rozmów;Radiowe:nie;Regulacja głośności:nie;Składana budowa:nie;Średnica przetwornika:9 mm;True Wireless:nie;wariant podłączenia:przewodowe;wariant słuchawek:douszne;Waga:12 g;Wodoodporność:nie;Wyposażenie:adaptery douszne (S, M, L);Zasięg do:0 m...Podsumowanie, czyli jakie słuchawki do biegania Panasonic najlepsze?


Najlepsze słuchawki do biegania Panasonic w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze słuchawki do biegania Panasonic w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Rekomendowane słuchawki do biegania – TOP7 sierpień 2022

Jeżeli żadna z powyższych propozycji słuchawek do biegania Panasonic nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie chętnie wybieranych słuchawek do biegania.


Powiązania tematyczne:

 • jakie słuchawki do biegania Panasonic opinie,
 • dobre słuchawki do biegania Panasonic cena,
 • ranking słuchawek do biegania Panasonic,
 • słuchawki do biegania Panasonic jakie najlepsze.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o słuchawkach do biegania Panasonic

#1 Gdzie szukać opinii o słuchawkach do biegania Panasonic?

Aktualnie zaprezentowane informacje o słuchawkach do biegania Panasonic odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie użytkowników.

#2 Jakie słuchawki do biegania Panasonic najlepsze? Które wybrać?

Poszukując informacji o dobrych słuchawkach do biegania Panasonic warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z słuchawkami do biegania i ćwiczeń fitness Panasonic, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie słuchawki do biegania Panasonic są najchętniej polecane?

Nasze zestawienia z słuchawkami do biegania i ćwiczeń fitness Panasonic zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach słuchawki do biegania Panasonic to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.