FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking słuchawek do biegania ModeCom. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Słuchawki do biegania / Ranking słuchawek do biegania ModeCom


Opracowane poniżej zestawienia są aktualne marzec 2023 i zawierają rankingi m.in.:

 • naszych TOP10 najchętniej wybieranych słuchawek do biegania ModeCom,
 • naszych TOP5 chętnie kupowanych słuchawek do biegania.

Jakie słuchawki do biegania ModeCom najlepiej wybrać? Ranking marzec 2023

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane słuchawki do biegania ModeCom, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking słuchawek do biegania ModeCom, wraz z opisem modelu, aktualizujemy na bieżąco.

☆ ModeCom MC-832 ☆

ModeCom MC-832 Najniższa Cena Online

☆ ModeCom MC-832 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: ModeCom
 • Nazwa produktu: ModeCom MC-832
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Modecom Volcano Ghost Słuchawki z mikrofonem konieczny sprzęt dla każdego gracza Modecom Volcano Ghost Połączenie wysokiej jakości dźwięku przestrzennego z komfortem wykorzystywania, wyśmienitym wyważeniem, a także nowoczesnym wzornictwem.

  To jedynie wybrane właściwości słuchawek nagłownych MODECOM VOLCANO GHOST, które uzupełniają ofertę linii produktów dla graczy MODECOM VOLCANO. Dzięki systemowi 7.1 poczujesz dosłownie jak otoczy Cię wydobywający się z każdego zakamarka dźwięk.

  Zanim założysz na głowę słuchawki VOLCANO GHOST musisz odpowiedzieć sobie na pytanie: czy jesteś gotowy na takie doświadczenie? Doświadczenie niesamowicie realistycznej przygody, w trakcie której usłyszysz każdy nawet najmniejszy szept.

  Dzięki VOLCANO GHOST zyskasz cenną przewagę nad wrogiem, który będzie skradać się za Tobą z tyłu. Dźwięk przestrzenny w systemie 7.1 Dzięki słuchawkom VOLCANO GHOST każde wejście do świata gier będzie dla Ciebie niesamowicie realistyczną przygodą.

  dołączone do słuchawek oprogramowanie zamieni ich stereofoniczny dźwięk w wirtualny system przestrzennego audio w technice 7.1. Uzyskany w ten sposób wirtualny system przestrzenny sprawi, że dźwięk otaczać Cię będzie ze wszelkich stron.

  dzięki temu każda odwiedzana przez Ciebie w wirtualnym świecie lokacja odkryje przed Tobą niesamowitą głębię, odtwarzanych z niezrównaną precyzją i niesamowitą barwą dźwięków. Rewelacyjne właściwości dźwiękowe Słuchawki MODECOM VOLCANO GHOST cechują się wspaniałymi parametrami technologicznymi.

  Są to m.in.: znaczne pasmo przenoszenia (20 – 20.000), odporność (16Ω), czułość (99dB±3dB). Dzięki nim usłyszysz przejrzyście czysty dźwięk, przy jednoczesnych, zapierających dech w piersiach tonach niskich.

  Podświetlenie LED Słuchawki VOLCANO GHOST podświetlone są diodami LED w kolorze czerwonym, który nadaje im unikalnego charakteru. Podświetlenie można regulować umieszczonym na przewodzie przyciskiem.

  dostępne są trzy tryby pracy podświetlenia LED: Podświetlenie światłem stałym Podświetlenie pulsujące Brak podświetlenia


☆ ModeCom MC-823 ☆

ModeCom MC-823 Najniższa Cena Online

☆ ModeCom MC-823 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: ModeCom
 • Nazwa produktu: ModeCom MC-823
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 3
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  MODECOM MC-823 RANGER to nasza najnowsza propozycja wysokiej klasy przewodowych, słuchawek rodzaju zamkniętego, zaprojektowana specjalnie z myślą o najmocniej wymagających graczach. Ten nawiązujący wzornictwem do ekwipunku pilota samolotu bojowego produkt, powinien się znaleźć w pakiecie każdego miłośnika komputerowych gier akcji. Dzięki zaimplementowaniu najwyższej jakości tworzyw, słuchawki MC-823 RANGER zapewnią użytkownikowi wielogodzinną oraz komfortową rozrywkę na najwyższym poziomie bez uczucia zmęczenia.

  Wysoka jakość przestrzennego dźwięku
  W konstrukcji słuchawek MODECOM MC-823 RANGER zastosowaliśmy najwyższej jakości membrany, które genialnie odzwierciedlają występujący w szczególności w grach akcji dźwięk przestrzenny. W dodatku masywna konstrukcja kapsuł stanowi wspaniałą barierę dla dźwięków zewnętrznych. Te kluczowe atrybuty podnoszą jakość toczonej rozgrywki, pozwalają użytkownikowi m.in. Na bezzwłoczne zlokalizowanie z której strony zbliża się do niego wirtualny przeciwnik albo jakiego rodzaju broń wykorzystywana jest poprzez wroga w oddali. MODECOM MC-823 RANGER to towar, który umożliwia na dodatek komunikację z innymi graczami w trakcie sieciowych rozgrywek. Umieszczony na specjalnym pałąku szczególnie czuły mikrofon pozwala szybko nawiązać rozmowę z innymi użytkownikami.

  artykuł przychylny w wykorzystywaniu
  MODECOM MC-823 RANGER to artykuł zaprojektowany w taki sposób aby zapewnić wygodne oraz przyjemne używanie. W trakcie projektowania tego zestawu zwróciliśmy szczególną uwagę na ten element, który podczas użytkowania przylega do ciała gracza, zwłaszcza poduszki słuchawkowe. W trosce o maksymalną wygodę ten kluczowy pozostał wytworzony z przyjemnego w dotyku materiału, który zagwarantuje komfort choćby poprzez sporo godzin energicznego grania. Dodatkowo w pełni luźne rozgrywanie wirtualnych potyczek zapewnia długi (2,2m), a także odporny na uszkodzenia, pleciony kabel zasilający.

  nieszablonowy design i najwyższa jakość
  nieszablonowa kompozycja wraz z niebanalnym designem słuchawek MC-823 RANGER pozwalają poczuć się użytkownikowi jakby w rzeczywistości był pilotem myśliwca albo wysłanym na misje wojskowe żołnierzem piechoty. Walory estetyczne podnoszą dodatkowo produkowana z najwyższej jakości, bardzo trwałych materiałów, masywna oraz dwie pozłacane końcówki 3,5 mm typu mini jack.

  właściwości produktu
  - Wysoka jakość dźwięku
  - Regulacja głośności na kablu
  - Mikrofon na pałąku
  - ciekawe opakowanie
  - Specjalny, pleciony kabel
  - Pozłacane końcówki 2X 3,5 mm jack  EAN: 5906190448569
  Gwarancja: 24 miesiące
  Kod dostawcy: S-MC-823-RANGER
  Przeznaczenie: Muzyka
  konstrukcja: Z muszlami nausznymi
  Technologie: Redukcja szumów
  Komunikacja bezprzewodowa: Nie
  Złącza: 3,5 mm minijack
  Impedancja: 32 Ω
  Pasmo przenoszenia : 20 - 20000 Hz
  Czułość: 112 dB
  Mikrofon: Tak
  Długość przewodu: 2.2 m
  Pozostałe atrybuty: - 2 x pozłacane wtyczki jack- Maksymalna moc wejściowa 30 mW

☆ ModeCom MC-828 Striker ☆

ModeCom MC-828 Striker Najniższa Cena Online

☆ ModeCom MC-828 Striker - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: ModeCom
 • Nazwa produktu: ModeCom MC-828 Striker
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  MODECOM MC-831 RAGE
  Nasza sugestia wysokiej klasy przewodowych suchawek rodzaju zamknitego, zostaa zaprojektowana specjalnie z myl o najbardziej wymagajcych graczach. Ten nawizujcy wzornictwem do ekwipunku pilota samolotu bojowego towar powinien si znale w zestawie kadego mionika komputerowych gier akcji. Dziki zastosowaniu najwyszej jakoci materiaw, suchawki MC-831 RAGE zapewni uytkownikowi wielogodzinn oraz komfortow rozrywk na najwyszym poziomie bez uczucia zmczenia.
  Wysoka jako przestrzennego dwiku
  W konstrukcji suchawek MODECOM MC-831 RAGE zastosowalimy najwyszej jakoci membrany, ktre genialnie odzwierciedlaj wystpujcy w szczeglnoci w grach akcji dwik przestrzenny. Na dodatek masywna konstrukcja kapsu stanowi doskona barier dla dwikw zewntrznych. Te kluczowe właściwości podnosz jako toczonej rozgrywki, pozwalaj uytkownikowi m.in. Na byskawiczne zlokalizowanie strony, z ktrej zblia si do niego wirtualny przeciwnik albo jakiego typu bro uywana jest poprzez wroga w oddali. MODECOM MC-831 RAGE to towar, ktry umoliwia rwnie komunikacj z innymi graczami podczas sieciowych rozgrywek. Umieszczony na specjalnym paku nad wyraz czuy mikrofon pozwala byskawicznie nawiza rozmow z innymi uytkownikami. W kadej chwili mikrofon mona wyczy za pomoc umieszczonego na kablu pilota.
  towar przychylny w uytkowaniu
  MODECOM MC-831 RAGE to towar zaprojektowany w taki sposb aby zapewni wygodne i przyjemne uytkowanie. Podczas projektowania tego zestawu zwrcilimy szczegln uwag na te elementy, ktre podczas uytkowania przylegaj do ciaa gracza, czyli nagowny pak oraz poduszki suchawkowe. W trosce o maksymaln wygod te dwa kluczowe elementy wykonalimy z przyjemnych w dotyku materiaw, ktre zapewniaj komfort nawet poprzez mnóstwo godzin energicznego grania. W dodatku w peni swobodne rozgrywanie wirtualnych potyczek zagwarantuje dugi (2,2 m) i odporny na uszkodzenia pleciony przewód zasilajcy.

  Wyjtkowy design i najwysza jako

  Wyjtkowa konstrukcja wraz z interesującym designem suchawek MC-831 RAGE pozwalaj poczu si uytkownikowi jakby w rzeczywistoci aby pilotem myliwca lub wysanym na misje wojskowe onierzem piechoty. Walory estetyczne podnosz rwnie: stworzona z szczególnie trwaych materiaw najwyszej jakoci, masywna i dwie pozacane kocwki 3,5 mm rodzaju mini jack.
  EAN: 5901885246390
  Gwarancja: rękojmia 24 miesiące
  Kod dostawcy: S-MC-831-RAGE-RED
  Przeznaczenie: Gaming
  kompozycja: Z muszlami nausznymi
  Komunikacja bezprzewodowa: Nie
  Złącza: 2 x 3,5 mm minijack
  Dźwięk: Stereo
  Funkcje bluetooth: Nie dotyczy
  Impedancja: 16 Ω
  Pasmo przenoszenia (min.): 20 Hz
  Pasmo przenoszenia (maks.): 20 kHz
  Czułość: 113 dB
  Mikrofon: Na pałąku
  Długość przewodu: 2.2 m
  Kolor: Czarny
  Pozostałe atrybuty: Maksymalna moc wejściowa: 10mW

☆ ModeCom MC-899 ☆

ModeCom MC-899 Najniższa Cena Online

☆ ModeCom MC-899 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: ModeCom
 • Nazwa produktu: ModeCom MC-899
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 6
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  MODECOM VOLCANO MC-899 PROMETHEUSSłuchawki MODECOM Volcano Prometheus to jeden z kilku modeli słuchawek kolekcji Volcano Gaming asygnowanej graczom. Wytwarzane dla maksymalnego komfortu stosowania przy wielogodzinnej zabawie podczas wszelakich przygód w grach komputerowych.

  Lekkie i przyjemne w stosowaniu nie męczą uszu, a zastosowane 50 milimetrowe przetworniki potęgują przyjemność ze słuchania muzyki i odgłosów wirtualnego świata. Dzięki MODECOM Volcano Prometheus Twój zmysł słuchu zostanie wypełniony szczegółami płynącymi z multimedialnej rozrywki.

  Kluczowe atrybuty: Przetworniki o średnicy 50mm Interfej USB rozciągliwy kabel o długości 2.2 m Wsparcie dla wirtualnego systemu 7.1 Oprogramowanie do kontroli brzmienia Podświetlenie LED (7 odcieni + efekt tęczy) Mikrofon na giętkim i odłączalnym pałąku Kontrola głośności i podświetlenia z poziomu pilota na przewodzie Wysoki komfort stosowania dzięki poduszkom słuchawek produkowanych z połączenia eko-skóry i oddychającego materiału wygodna kompozycjaSłuchawki automatycznie dopasowują się do kształtu i wielkości głowy użytkownika a zaimplementowane poduszki wykonane z połączenia eko-skóry i oddychającego materiału zapewniają izolację od otoczenia przy jednoczesnym komforcie długotrwałego użytkowania.

  Dźwięk stereoDzięki zastosowaniu zewnętrznej karty dźwiękowej USB, dźwięk generowany przez słuchawki pozbawiony jest szumów i zakłóceń płynących z karty dźwiękowej Twojego komputera. Zastosowane 50 mm przetworniki zapewniają czysty i jednostajny dźwięk o wysokiej jakości, a także dynamicznych niskich tonach.

  Jakość wykonaniaMiękkie i przyjemne w dotyku materiały pozwalają korzystać ze słuchawek przez dużo godzin bez uczucia zmęczenia. Pilot na przewodziePilot sterowania głośnością dźwięku umieszczony jest na długim 2,2 metrowym przewodzie w oplocie.

  zezwala na szybką kontrolę głośności, podświetlenia a także włączanie i wyłączanie mikrofonu Pilot na przewodzieZa pomocą pilota umieszczonego na elastycznym przewodzie, błyskawicznie wyregulujesz poziom głośności, podświetlenia albo wyciszysz mikrofon Podświetlenie LEDSłuchawki nie tylko proponują korzystną jakość dźwięku, lecz także poprawnie wyglądają.

  Podświetlenie LED uwydatnia gamingowy styl. Przy pomocy przycisku na pilocie, z łatwością wybierzesz tryb podświetlenia (jeden z siedmiu kolorów lub efekt tęczy). MikrofonMikrofon zamontowany jest na rozciągliwym pałąku, który w razie potrzeby można odłączyć.

  wyekwipowany jest w gąbkę pomagającą minimalizować zniekształcenia rejestrowanego dźwięku PoduszkiPoduszki w części mającej kontakt ze skórą użytkownika wykonane są z materiału, który zagwarantuje przepuszczalność powietrza.

  Dzięki takiemu rozwiązaniu choćby podczas długich sesji z ulubionymi grami, można się radować komfortem termicznym. Pozostała część wytwarzana z eko-skóry pozwala zachować trafne ciśnienie akustyczne w środku muszli słuchawek (ważne dla reprodukcji niskich tonów), a także izolację akustyczną.Akcesoria w zestawie: Pozostałe parametry:...


☆ ModeCom MC-849 ☆

ModeCom MC-849 Najniższa Cena Online

☆ ModeCom MC-849 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: ModeCom
 • Nazwa produktu: ModeCom MC-849
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 3
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  VOLCANO MC-849 SHIELD
  Słuchawki MODECOM Volcano Shield to jeden z kilku modeli słuchawek serii Volcano Gaming dedykowanej graczom. Wyprodukowane dla maksymalnego komfortu użytkowania przy wielogodzinnej zabawie w trakcie wszelakich przygód w grach komputerowych. Lekkie i przyjemne w używaniu nie męczą uszu, a wykorzystane 50 milimetrowe przetworniki potęgują przyjemność ze słuchania muzyki i odgłosów wirtualnego świata. Dzięki MODECOM Volcano Shield Twój zmysł słuchu zostanie wypełniony szczegółami płynącymi z multimedialnej rozrywki.
  wygodna kompozycja
  Słuchawki zaprojektowane pozostały dla uzyskania maksymalnego komfortu użytkowania.
  Jakość wykonania
  Miękkie i przyjemne w dotyku materiały pozwalają korzystać ze słuchawek przez niemało godzin bez uczucia zmęczenia.
  Dźwięk stereo
  Dźwięk jest istotny i czysty, 50 milimetrowe przetworniki maksymalizują przyjemne doznania płynące z gier komputerowych.
  Pilot na przewodzie
  Pilot sterowania głośnością dźwięku umieszczony jest na długim 2,2 metrowym przewodzie w oplocie.
  Przejściówka w komplecie
  Przejściówka z 4-pin 3.5mm mini-Jack na 2x3.5mm mini-Jack
  Mikrofon
  zaimplementowany mikrofon zezwala na prowadzenie rozmów w trakcie multimedialnej zabawy.
  Podświetlenie LED
  Słuchawki nie tylko proponują korzystną jakość dźwięku, ale także prawidłowo wyglądają. Podświetlenie LED uwydatnia gamingowy fason.
  EAN: 5901885248752
  Gwarancja: rękojmia 24 miesiące
  Kod dostawcy: S-MC-849-SHIELD
  Przeznaczenie: Gaming
  budowa: Z muszlami nausznymi
  Komunikacja bezprzewodowa: Nie
  Złącza: 3,5 mm jack 4-polowy
  Dźwięk: Stereo
  Kontrola dźwięku: Regulacja głośności
  Funkcje bluetooth: Nie dotyczy
  Impedancja: 16 Ω
  Pasmo przenoszenia (min.): 20 Hz
  Pasmo przenoszenia (maks.): 20 kHz
  Czułość: 117 dB
  Mikrofon: Na pałąku
  Długość przewodu: 2.2 m
  Kolor: Czarny
  Waga: 430 g
  Akcesoria w pakiecie: Przejściówka z 4-polowego min Jack 3.5mm na 2x 3-polowy mini-Jack 3.5mm
  Pozostałe cechy: Średnica przetworników: 50 mm

☆ ModeCom MC-219 ☆

ModeCom MC-219 Najniższa Cena Online

☆ ModeCom MC-219 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: ModeCom
 • Nazwa produktu: ModeCom MC-219
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 5
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

   MODECOM MC-219UDokonując wyboru słuchawek podejmuje się decyzję o tym jak chcemy słyszeć dźwięk. Zaprojektowaliśmy nasze słuchawki z myślą o wygodzie i komforcie ich wykorzystywania przez długi czas. Aby to osiągnąć zadbaliśmy o ich niską wagę i by umożliwić oddychanie skórze Twoich uszu.

  cechy kluczowe: Dzięki zastosowaniu interfejsu USB, słuchawki są odrębnym urządzeniem audio w Twoim komputerze regulowany mikrofon dostosowywany pałąk słuchawek Tylko 97g wagi Przycisk wyciszenia mikrofonu na pilocie przewodowym Sterowanie głośnością na pilocie Diody LED wskazujące: Zasilanie, Wyciszenie mikrofonu, Odtwarzanie dźwięku wygodna budowaSłuchawki zaprojektowane z myślą o największym komforcie.

  Wysoka jakość wykonaniaUżyte materiały pozwalają radować się komfortem wykorzystywania poprzez sporo godzin DźwiękGłównym przeznaczeniem tego modelu słuchawek jest prowadzenie rozmów. Dlatego zadbaliśmy aby głos był zawsze dobrze słyszalny.

  Sygnalizacja wyciszenia mikrofonuMożesz z łatwością i komfortowo sprawdzić czy Twój mikrofon jest obecnie aktywny i ktoś może Cię usłyszeć Sygnalizacja Zasilania/OdtwarzaniaŚwiecąca dioda wskazuje, iż słuchawki są podłączone do komputera.

  na dodatek, kiedy słuchawki odtwarzają dźwięk dioda ta zaczyna migać. Wyciszenie mikrofonuPozwala szybko wyłączyć mikrofon, dzięki temu możesz zamienić kilka słów z innym rozmówcą bez przeszkadzania innym uczestnikom rozmowy prowadzonej przy użyciu słuchawek dane o produkcie Przeznaczenie Telefonia internetowa Muzyka Telefonia komórkowa kompozycja Nauszne Komunikacja bezprzewodowa Nie Złącza 1 x USB Dźwięk Stereo Funkcje bluetooth Nie dotyczy Impedancja 32 Ω Pasmo przenoszenia (min.) 20 Hz Pasmo przenoszenia (maks.) 20 kHz Czułość 97 dB Mikrofon Na pałąku Długość przewodu 1.8 m odcień Czarny Waga 97 g...


☆ ModeCom MC-859 ☆

ModeCom MC-859 Najniższa Cena Online

☆ ModeCom MC-859 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: ModeCom
 • Nazwa produktu: ModeCom MC-859
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 4
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  VOLCANO MC-859 BOW
  Słuchawki MODECOM Volcano Bow to jeden z kilku modeli słuchawek serii Volcano Gaming dedykowanej graczom. Stworzone dla maksymalnego komfortu używania przy wielogodzinnej zabawie podczas wszelakich przygód w grach komputerowych. Lekkie i przyjemne w użytkowaniu nie męczą uszu, a wykorzystane 50 milimetrowe przetworniki potęgują przyjemność ze słuchania muzyki i odgłosów wirtualnego świata. Dzięki MODECOM Volcano Bow Twój zmysł słuchu zostanie wypełniony szczegółami płynącymi z multimedialnej rozrywki.

  wygodna kompozycja

  Słuchawki zaprojektowane zostały dla uzyskania maksymalnego komfortu używania.

  Jakość wykonania

  Miękkie i przyjemne w dotyku materiały pozwalają korzystać ze słuchawek poprzez dużo godzin bez uczucia zmęczenia.
  Dźwięk stereo
  Dźwięk jest widoczny i czysty, 50 milimetrowe przetworniki maksymalizują przyjemne doznania płynące z gier komputerowych.

  Pilot na przewodzie

  Pilot sterowania głośnością dźwięku umieszczony jest na długim 2,2 metrowym przewodzie w oplocie.
  Przejściówka w pakiecie
  Przejściówka z 4-pin 3.5mm mini-Jack na 2x3.5mm mini-Jack
  Mikrofon
  zaimplementowany mikrofon umożliwia prowadzenie rozmów podczas multimedialnej zabawy.
  Podświetlenie LED
  Słuchawki nie tylko proponują prawidłową jakość dźwięku, ale także korzystnie wyglądają. Podświetlenie LED wyróżnia gamingowy fason.

  zestaw poduszek

  Do słuchawek załączony jest dodatkowy pakiet wygodnych poduszek.
  EAN: 5901885248745
  Gwarancja: rękojmia 24 miesiące
  Kod dostawcy: S-MC-859-BOW
  Przeznaczenie: Gaming
  budowa: Nauszne
  Komunikacja bezprzewodowa: Nie
  Złącza: 3,5 mm jack 4-polowy
  Dźwięk: Stereo
  Kontrola dźwięku: Regulacja głośności
  Funkcje bluetooth: Nie dotyczy
  Impedancja: 16 Ω
  Pasmo przenoszenia (min.): 20 Hz
  Pasmo przenoszenia (maks.): 20 kHz
  Czułość: 114 dB
  Mikrofon: Na pałąku
  Długość przewodu: 2.2 m
  Kolor: Czarny
  Waga: 400 g
  Akcesoria w komplecie: - Przejściówka z 4-polowego min Jack 3.5mm na 2x 3-polowy mini-Jack 3.5mm- zestaw dodatkowych poduszek
  Pozostałe właściwości: Średnica przetworników: 50mm

☆ ModeCom MC-839 ☆

ModeCom MC-839 Najniższa Cena Online

☆ ModeCom MC-839 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: ModeCom
 • Nazwa produktu: ModeCom MC-839
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 3
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  VOLCANO MC-839 SWORD

  Słuchawki MODECOM Volcano Sword to jeden z kilku modeli słuchawek serii Volcano Gaming przeznaczonej graczom. Wytwarzane dla maksymalnego komfortu używania przy wielogodzinnej zabawie podczas wszelakich przygód w grach komputerowych. Lekkie i przyjemne w używaniu nie męczą uszu, a wykorzystane 40 milimetrowe przetworniki potęgują przyjemność ze słuchania muzyki i odgłosów wirtualnego świata. Dzięki MODECOM Volcano Sword Twój zmysł słuchu zostanie wypełniony szczegółami płynącymi z multimedialnej rozrywki.
  wygodna kompozycja
  Słuchawki zaprojektowane pozostały dla uzyskania maksymalnego komfortu używania.
  Jakość wykonania
  Miękkie i przyjemne w dotyku materiały pozwalają korzystać ze słuchawek przez dużo godzin bez uczucia zmęczenia.
  Dźwięk stereo
  Dźwięk jest wyraźny i czysty, 50 milimetrowe przetworniki maksymalizują przyjemne doznania płynące z gier komputerowych.
  Pilot na przewodzie
  Pilot sterowania głośnością dźwięku umieszczony jest na długim 2,2 metrowym przewodzie w oplocie.
  Przejściówka w komplecie
  Przejściówka z 4-pin 3.5mm mini-Jack na 2x3.5mm mini-Jack
  Mikrofon
  zaimplementowany mikrofon umożliwia prowadzenie rozmów podczas multimedialnej zabawy.
  Podświetlenie LED
  Słuchawki nie tylko proponują prawidłową jakość dźwięku, lecz także należycie wyglądają. Podświetlenie LED akcentuje gamingowy fason.
  EAN: 5901885248769
  Gwarancja: rękojmia 24 miesiące
  Kod dostawcy: S-MC-839-SWORD
  Przeznaczenie: Gaming
  kompozycja: Z muszlami nausznymi
  Komunikacja bezprzewodowa: Nie
  Złącza: 3,5 mm minijack 4 pin
  Dźwięk: Stereo
  Kontrola dźwięku: Regulacja głośności
  Funkcje bluetooth: Nie dotyczy
  Impedancja: 16 Ω
  Pasmo przenoszenia (min.): 20 Hz
  Pasmo przenoszenia (maks.): 20 kHz
  Czułość: 42 dB
  Mikrofon: Na pałąku
  Długość przewodu: 2.2 m
  Kolor: Czarny
  Akcesoria w pakiecie: Przejściówka z 4-polowego min Jack 3.5mm na 2x 3-polowy mini-Jack 3.5mm
  Pozostałe atrybuty: Średnica przetworników: 40 mm


Podobne zestawienia:


Najtańsze słuchawki do biegania ModeCom – Ranking marzec 2023 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze słuchawki do biegania ModeCom, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich słuchawek do biegania ModeCom jest aktualizowany na bieżąco.

☆ ModeCom MC-823 ☆

ModeCom MC-823 Najniższa Cena Online

☆ ModeCom MC-823 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: ModeCom
 • Nazwa produktu: ModeCom MC-823
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 3
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  MODECOM MC-823 RANGER to nasza najnowsza sugestia wysokiej klasy przewodowych, słuchawek typu zamkniętego, zaprojektowana specjalnie z myślą o najszczególniej wymagających graczach. Ten nawiązujący wzornictwem do ekwipunku pilota samolotu bojowego artykuł, powinien się znaleźć w zestawie każdego miłośnika komputerowych gier akcji. Dzięki zaimplementowaniu najwyższej jakości materiałów, słuchawki MC-823 RANGER zapewnią użytkownikowi wielogodzinną i komfortową rozrywkę na najwyższym poziomie bez uczucia zmęczenia.

  Wysoka jakość przestrzennego dźwięku
  W konstrukcji słuchawek MODECOM MC-823 RANGER zastosowaliśmy najwyższej jakości membrany, które znakomicie odzwierciedlają występujący w szczególności w grach akcji dźwięk przestrzenny. Na dodatek masywna konstrukcja kapsuł stanowi rewelacyjną barierę dla dźwięków zewnętrznych. Te kluczowe parametry podnoszą jakość toczonej rozgrywki, pozwalają użytkownikowi m.in. Na momentalne zlokalizowanie z której strony zbliża się do niego wirtualny przeciwnik albo jakiego rodzaju broń użytkowana jest przez wroga w oddali. MODECOM MC-823 RANGER to towar, który zezwala na dodatkowo komunikację z innymi graczami podczas sieciowych rozgrywek. Umieszczony na specjalnym pałąku niezwykle czuły mikrofon pozwala ekspresowo nawiązać rozmowę z innymi użytkownikami.

  towar przychylny w wykorzystywaniu
  MODECOM MC-823 RANGER to artykuł zaprojektowany w taki sposób żeby zapewnić wygodne i przyjemne użytkowanie. Podczas projektowania tego zestawu zwróciliśmy szczególną uwagę na ten element, który podczas stosowania przylega do ciała gracza, zwłaszcza poduszki słuchawkowe. W trosce o maksymalną wygodę ten kluczowy pozostał stworzony z przyjemnego w dotyku materiału, który zagwarantuje komfort nawet poprzez sporo godzin dynamicznego grania. Ponadto w pełni luźne rozgrywanie wirtualnych potyczek zagwarantuje długi (2,2m), a także oporny na uszkodzenia, pleciony przewód zasilający.

  unikatowy design i najwyższa jakość
  nieszablonowa budowa wraz z niebanalnym designem słuchawek MC-823 RANGER pozwalają poczuć się użytkownikowi jakby w rzeczywistości był pilotem myśliwca albo wysłanym na misje wojskowe żołnierzem piechoty. Walory estetyczne podnoszą dodatkowo wytworzona z najwyższej jakości, niezwykle trwałych materiałów, masywna , a także dwie pozłacane końcówki 3,5 mm typu mini jack.

  atrybuty towaru
  - Wysoka jakość dźwięku
  - Regulacja głośności na kablu
  - Mikrofon na pałąku
  - atrakcyjne opakowanie
  - Specjalny, pleciony przewód
  - Pozłacane końcówki 2X 3,5 mm jack  EAN: 5906190448569
  Gwarancja: 24 miesiące
  Kod dostawcy: S-MC-823-RANGER
  Przeznaczenie: Muzyka
  kompozycja: Z muszlami nausznymi
  Technologie: Redukcja szumów
  Komunikacja bezprzewodowa: Nie
  Złącza: 3,5 mm minijack
  Impedancja: 32 Ω
  Pasmo przenoszenia : 20 - 20000 Hz
  Czułość: 112 dB
  Mikrofon: Tak
  Długość przewodu: 2.2 m
  Pozostałe cechy: - 2 x pozłacane wtyczki jack- Maksymalna moc wejściowa 30 mW

☆ ModeCom MC-219 ☆

ModeCom MC-219 Najniższa Cena Online

☆ ModeCom MC-219 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: ModeCom
 • Nazwa produktu: ModeCom MC-219
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 5
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

   MODECOM MC-219UDokonując wyboru słuchawek podejmuje się decyzję o tym jak chcemy słyszeć dźwięk. Zaprojektowaliśmy nasze słuchawki z myślą o wygodzie i komforcie ich używania poprzez długi czas. By to osiągnąć zadbaliśmy o ich niską wagę i żeby umożliwić oddychanie skórze Twoich uszu.

  właściwości kluczowe: Dzięki zaimplementowaniu interfejsu USB, słuchawki są odrębnym urządzeniem audio w Twoim komputerze regulowany mikrofon regulowany pałąk słuchawek Tylko 97g wagi Przycisk wyciszenia mikrofonu na pilocie przewodowym Sterowanie głośnością na pilocie Diody LED wskazujące: Zasilanie, Wyciszenie mikrofonu, Odtwarzanie dźwięku wygodna kompozycjaSłuchawki zaprojektowane z myślą o największym komforcie.

  Wysoka jakość wykonaniaUżyte materiały pozwalają cieszyć się komfortem używania poprzez mnóstwo godzin DźwiękGłównym przeznaczeniem tego modelu słuchawek jest prowadzenie rozmów. Dlatego zadbaliśmy by głos był za każdym razem dobrze słyszalny.

  Sygnalizacja wyciszenia mikrofonuMożesz łatwo i komfortowo sprawdzić czy Twój mikrofon jest aktualnie aktywny i ktoś może Cię usłyszeć Sygnalizacja Zasilania/OdtwarzaniaŚwiecąca dioda wskazuje, że słuchawki są podłączone do komputera.

  w dodatku, kiedy słuchawki odtwarzają dźwięk dioda ta zaczyna migać. Wyciszenie mikrofonuPozwala błyskawicznie wyłączyć mikrofon, dzięki czemu możesz zamienić kilka słów z innym rozmówcą bez przeszkadzania innym uczestnikom rozmowy prowadzonej przy użyciu słuchawek dane o produkcie Przeznaczenie Telefonia internetowa Muzyka Telefonia komórkowa budowa Nauszne Komunikacja bezprzewodowa Nie Złącza 1 x USB Dźwięk Stereo Funkcje bluetooth Nie dotyczy Impedancja 32 Ω Pasmo przenoszenia (min.) 20 Hz Pasmo przenoszenia (maks.) 20 kHz Czułość 97 dB Mikrofon Na pałąku Długość przewodu 1.8 m kolor Czarny Waga 97 g...


☆ ModeCom MC-839 ☆

ModeCom MC-839 Najniższa Cena Online

☆ ModeCom MC-839 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: ModeCom
 • Nazwa produktu: ModeCom MC-839
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 3
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  VOLCANO MC-839 SWORD

  Słuchawki MODECOM Volcano Sword to jeden z kilku modeli słuchawek linii Volcano Gaming przeznaczonej graczom. Wykonane dla maksymalnego komfortu stosowania przy wielogodzinnej zabawie w trakcie wszelakich przygód w grach komputerowych. Lekkie i przyjemne w stosowaniu nie męczą uszu, a użyte 40 milimetrowe przetworniki potęgują przyjemność ze słuchania muzyki i odgłosów wirtualnego świata. Dzięki MODECOM Volcano Sword Twój zmysł słuchu zostanie wypełniony szczegółami płynącymi z multimedialnej rozrywki.
  wygodna konstrukcja
  Słuchawki zaprojektowane pozostały dla uzyskania maksymalnego komfortu stosowania.
  Jakość wykonania
  Miękkie i przyjemne w dotyku materiały pozwalają korzystać ze słuchawek poprzez sporo godzin bez uczucia zmęczenia.
  Dźwięk stereo
  Dźwięk jest pokaźny i czysty, 50 milimetrowe przetworniki maksymalizują przyjemne doznania płynące z gier komputerowych.
  Pilot na przewodzie
  Pilot sterowania głośnością dźwięku umieszczony jest na długim 2,2 metrowym przewodzie w oplocie.
  Przejściówka w pakiecie
  Przejściówka z 4-pin 3.5mm mini-Jack na 2x3.5mm mini-Jack
  Mikrofon
  zaimplementowany mikrofon pozwala na prowadzenie rozmów podczas multimedialnej zabawy.
  Podświetlenie LED
  Słuchawki nie tylko oferują dobrą jakość dźwięku, lecz także korzystnie wyglądają. Podświetlenie LED wyróżnia gamingowy styl.
  EAN: 5901885248769
  Gwarancja: rękojmia 24 miesiące
  Kod dostawcy: S-MC-839-SWORD
  Przeznaczenie: Gaming
  konstrukcja: Z muszlami nausznymi
  Komunikacja bezprzewodowa: Nie
  Złącza: 3,5 mm minijack 4 pin
  Dźwięk: Stereo
  Kontrola dźwięku: Regulacja głośności
  Funkcje bluetooth: Nie dotyczy
  Impedancja: 16 Ω
  Pasmo przenoszenia (min.): 20 Hz
  Pasmo przenoszenia (maks.): 20 kHz
  Czułość: 42 dB
  Mikrofon: Na pałąku
  Długość przewodu: 2.2 m
  Kolor: Czarny
  Akcesoria w komplecie: Przejściówka z 4-polowego min Jack 3.5mm na 2x 3-polowy mini-Jack 3.5mm
  Pozostałe parametry: Średnica przetworników: 40 mm

☆ ModeCom MC-828 Striker ☆

ModeCom MC-828 Striker Najniższa Cena Online

☆ ModeCom MC-828 Striker - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: ModeCom
 • Nazwa produktu: ModeCom MC-828 Striker
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  MODECOM MC-831 RAGE
  Nasza sugestia wysokiej klasy przewodowych suchawek typu zamknitego, zostaa zaprojektowana specjalnie z myl o najszczególniej wymagajcych graczach. Ten nawizujcy wzornictwem do ekwipunku pilota samolotu bojowego artykuł powinien si znale w pakiecie kadego mionika komputerowych gier akcji. Dziki zastosowaniu najwyszej jakoci materiaw, suchawki MC-831 RAGE zapewni uytkownikowi wielogodzinn oraz wygodn rozrywk na najwyszym poziomie bez uczucia zmczenia.
  Wysoka jako przestrzennego dwiku
  W konstrukcji suchawek MODECOM MC-831 RAGE zastosowalimy najwyszej jakoci membrany, ktre rewelacyjnie odzwierciedlaj wystpujcy w szczeglnoci w grach akcji dwik przestrzenny. W dodatku masywna konstrukcja kapsu stanowi doskona barier dla dwikw zewntrznych. Te kluczowe parametry podnosz jako toczonej rozgrywki, pozwalaj uytkownikowi m.in. Na byskawiczne zlokalizowanie strony, z ktrej zblia si do niego wirtualny przeciwnik lub jakiego typu bro uywana jest poprzez wroga w oddali. MODECOM MC-831 RAGE to produkt, ktry umoliwia rwnie komunikacj z innymi graczami w trakcie sieciowych rozgrywek. Umieszczony na specjalnym paku szczególnie czuy mikrofon pozwala byskawicznie nawiza rozmow z innymi uytkownikami. W kadej chwili mikrofon mona wyczy za pomoc umieszczonego na kablu pilota.
  towar przyjazny w uytkowaniu
  MODECOM MC-831 RAGE to artykuł zaprojektowany w taki sposb aby zapewni wygodne oraz przyjemne uytkowanie. Podczas projektowania tego zestawu zwrcilimy szczegln uwag na te elementy, ktre podczas uytkowania przylegaj do ciaa gracza, czyli nagowny pak i poduszki suchawkowe. W dbałości o maksymaln wygod te dwa kluczowe części wykonalimy z przyjemnych w dotyku materiaw, ktre zapewniaj komfort choćby przez sporo godzin dynamicznego grania. Dodatkowo w peni swobodne rozgrywanie wirtualnych potyczek zapewnia dugi (2,2 m) i odporny na uszkodzenia pleciony kabel zasilajcy.

  Wyjtkowy design i najwysza jako

  Wyjtkowa budowa wraz z niebanalnym designem suchawek MC-831 RAGE pozwalaj poczu si uytkownikowi jakby w rzeczywistoci aby pilotem myliwca albo wysanym na misje wojskowe onierzem piechoty. Walory estetyczne podnosz rwnie: produkowana z wyjątkowo trwaych materiaw najwyszej jakoci, masywna i dwie pozacane kocwki 3,5 mm rodzaju mini jack.
  EAN: 5901885246390
  Gwarancja: rękojmia 24 miesiące
  Kod dostawcy: S-MC-831-RAGE-RED
  Przeznaczenie: Gaming
  konstrukcja: Z muszlami nausznymi
  Komunikacja bezprzewodowa: Nie
  Złącza: 2 x 3,5 mm minijack
  Dźwięk: Stereo
  Funkcje bluetooth: Nie dotyczy
  Impedancja: 16 Ω
  Pasmo przenoszenia (min.): 20 Hz
  Pasmo przenoszenia (maks.): 20 kHz
  Czułość: 113 dB
  Mikrofon: Na pałąku
  Długość przewodu: 2.2 m
  Kolor: Czarny
  Pozostałe cechy: Maksymalna moc wejściowa: 10mW

☆ ModeCom MC-859 ☆

ModeCom MC-859 Najniższa Cena Online

☆ ModeCom MC-859 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: ModeCom
 • Nazwa produktu: ModeCom MC-859
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 4
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  VOLCANO MC-859 BOW
  Słuchawki MODECOM Volcano Bow to jeden z kilku modeli słuchawek serii Volcano Gaming dedykowanej graczom. Wyprodukowane dla maksymalnego komfortu stosowania przy wielogodzinnej zabawie podczas wszelakich przygód w grach komputerowych. Lekkie i przyjemne w używaniu nie męczą uszu, a wykorzystane 50 milimetrowe przetworniki potęgują przyjemność ze słuchania muzyki i odgłosów wirtualnego świata. Dzięki MODECOM Volcano Bow Twój zmysł słuchu zostanie wypełniony szczegółami płynącymi z multimedialnej rozrywki.

  wygodna budowa

  Słuchawki zaprojektowane zostały dla uzyskania maksymalnego komfortu użytkowania.

  Jakość wykonania

  Miękkie i przyjemne w dotyku materiały pozwalają korzystać ze słuchawek przez niemało godzin bez uczucia zmęczenia.
  Dźwięk stereo
  Dźwięk jest pokaźny i czysty, 50 milimetrowe przetworniki maksymalizują przyjemne doznania płynące z gier komputerowych.

  Pilot na przewodzie

  Pilot sterowania głośnością dźwięku umieszczony jest na długim 2,2 metrowym przewodzie w oplocie.
  Przejściówka w komplecie
  Przejściówka z 4-pin 3.5mm mini-Jack na 2x3.5mm mini-Jack
  Mikrofon
  zastosowany mikrofon zezwala na prowadzenie rozmów w trakcie multimedialnej zabawy.
  Podświetlenie LED
  Słuchawki nie tylko oferują dobrą jakość dźwięku, ale także należycie wyglądają. Podświetlenie LED eksponuje gamingowy fason.

  pakiet poduszek

  Do słuchawek dołączony jest dodatkowy komplet wygodnych poduszek.
  EAN: 5901885248745
  Gwarancja: rękojmia 24 miesiące
  Kod dostawcy: S-MC-859-BOW
  Przeznaczenie: Gaming
  kompozycja: Nauszne
  Komunikacja bezprzewodowa: Nie
  Złącza: 3,5 mm jack 4-polowy
  Dźwięk: Stereo
  Kontrola dźwięku: Regulacja głośności
  Funkcje bluetooth: Nie dotyczy
  Impedancja: 16 Ω
  Pasmo przenoszenia (min.): 20 Hz
  Pasmo przenoszenia (maks.): 20 kHz
  Czułość: 114 dB
  Mikrofon: Na pałąku
  Długość przewodu: 2.2 m
  Kolor: Czarny
  Waga: 400 g
  Akcesoria w pakiecie: - Przejściówka z 4-polowego min Jack 3.5mm na 2x 3-polowy mini-Jack 3.5mm- zestaw dodatkowych poduszek
  Pozostałe parametry: Średnica przetworników: 50mm


Podsumowanie, czyli jakie słuchawki do biegania ModeCom najlepsze?


Najlepsze słuchawki do biegania ModeCom w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze słuchawki do biegania ModeCom w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Dobre słuchawki do biegania – Ranking marzec 2023

Jeżeli żadna z powyższych propozycji słuchawek do biegania ModeCom nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie rekomendowanych słuchawek do biegania.


Powiązania tematyczne:

 • jakie słuchawki do biegania ModeCom opinie,
 • dobre słuchawki do biegania ModeCom cena,
 • ranking słuchawek do biegania ModeCom,
 • słuchawki do biegania ModeCom jakie najlepsze.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o słuchawkach do biegania ModeCom

#1 Gdzie szukać opinii o słuchawkach do biegania ModeCom?

Aktualnie zaprezentowane informacje o słuchawkach do biegania ModeCom odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie userów.

#2 Jakie słuchawki do biegania ModeCom najlepsze? Które wybrać?

Poszukując informacji o dobrych słuchawkach do biegania ModeCom warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z słuchawkami do biegania i ćwiczeń fitness ModeCom, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie słuchawki do biegania ModeCom są najchętniej polecane?

Nasze zestawienia z słuchawkami do biegania i ćwiczeń fitness ModeCom zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach słuchawki do biegania ModeCom to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *