FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking słuchawek do biegania Microsoft. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Słuchawki do biegania / Ranking słuchawek do biegania Microsoft


Opracowane poniżej zestawienia są aktualne listopad 2022 i zawierają rankingi m.in.:

 • naszych TOP10 najchętniej wybieranych słuchawek do biegania Microsoft,
 • naszych TOP5 chętnie kupowanych słuchawek do biegania.

Jakie słuchawki do biegania Microsoft najlepiej wybrać? Ranking listopad 2022

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane słuchawki do biegania Microsoft, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking słuchawek do biegania Microsoft, wraz ze specyfikacją modelu, aktualizujemy każdego dnia.

☆ Microsoft Lifechat LX-6000 ☆

Microsoft Lifechat LX-6000 Najniższa Cena Online

☆ Microsoft Lifechat LX-6000 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Microsoft
 • Nazwa produktu: Microsoft Lifechat LX-6000
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Spraw, żeby każda rozmowa była bardziej owocna
  Ten komplet słuchawkowy przydaje się, gdy prowadzisz ważną rozmowę albo pracujesz nad czymś bardzo pilnym w rozpraszającym otoczeniu. Szerokopasmowy stereofoniczny cyfrowy układ dźwiękowy emituje czysty, akustycznie precyzyjny dźwięk. Mikrofon z eliminacją zakłóceń powoduje, iż głos słychać poprawnie nawet, gdy wokół panuje spory hałas. A specjalnie uformowane słuchawki douszne gwarantują komfort choćby podczas najdłuższego dnia pracy.

  Czysty dźwięk stereofoniczny
  Szerokopasmowy cyfrowy układ dźwiękowy dokładnie odtwarza dźwięk.

  Mikrofon z eliminacją zakłóceń
  Spotkania i telekonferencje będą bardziej produktywne, jeśli głosy będzie pokaźnie słychać nawet mimo hałasu w otoczeniu.

  Sterowanie głośnością i mikrofonem na kablu
  Reguluj głośność i wyciszenie ze wynikiem natychmiastowym za pomocą funkcjonalnych przycisków na kablu. Lampka wskaźnika połączenia zawiadamia innych, iż prowadzisz rozmowę.

  Prostota technologii Plug and Play
  Bez oprogramowania. Wystarczy podłączyć i już można działać.

  Całodniowy komfort
  Zaprojektowana z uwzględnieniem zasad ergonomii słuchawka i mikrofon na ramieniu o kącie regulacji 270 stopni gwarantują komfort używania poprzez cały dzień.

  Ujednolicona komunikacja
  Pracuj produktywniej dzięki Skype dla firm

  powiększ efektywność pracowników
  Spraw, by każda rozmowa była bardziej owocna

  Łatwość zamówienia i wdrożenia

  Wszystko, czego klient potrzebuje, znajduje się w jednym opakowaniu, które można łatwo otworzyć i wdrożyć. Zestaw pięciu sztuk posiada pięć pakietów dokumentacji użytkownika na pięciu dyskach CD (jeśli jest wymagane oprogramowanie).


  Pozostałe parametry

  System operacyjny:
  Wymagany jest komputer PC z zainstalowanym jednym z następujących systemów operacyjnych, spełniający jego wymogi: Microsoft Windows 10, Windows 8.1, Windows 8 albo Windows 7


☆ Microsoft Surface Headphones 2 ☆

Microsoft Surface Headphones 2 Najniższa Cena Online

☆ Microsoft Surface Headphones 2 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Microsoft
 • Nazwa produktu: Microsoft Surface Headphones 2
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 5
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Surface Headphones 2Otocz się pięknym dźwiękiem Omnisonic, by słuchać, oglądać i rozmawiać. Zadbaj o skupienie uwagi dzięki dostosowywanej redukcji hałasu. Słuchaj w komfortowych warunkach przez cały dzień masz baterię, która zagwarantuje zasilanie poprzez nawet 20 godzin Następna generacja słuchawek Surface HeadphonesPrzeżywaj ulubioną muzykę i programy jak nigdy dotąd.

  Słuchawki Surface Headphones 2 zaprojektowane z myślą o całodniowym komforcie noszenia, jeszcze lepszej jakości dźwięku i dłuższym czasie pracy baterii proponują aż 13 stopni aktywnej redukcji szumów i można je obsługiwać przy pomocy głosu, dotyku i przycisków.

  teraz dostępne w kolorach jasnoszarym i nowym czarnym matowym. Podkręć głośność, skręć szumyDoświadczaj muzyki, programów i rozmów głosowych jak nigdy dotąd dzięki błyskotliwemu dźwiękowi Omnisonic i dostosowywanej redukcji szumów.

  Zaprojektowane z myślą o komforcie i pełnej kontroliSłuchaj przez cały dzień dzięki miękkim, lekkim i wygodnym nausznikom. Za pomocą dotyku, naciśnięcia lub głosu możesz zmieniać utwory, odbierać i kończyć połączenia, a także uzyskać pomoc w trybie głośnomówiącym.

  A gdy zdejmiesz słuchawki Surface Headphones 2, odtwarzanie muzyki zostanie wstrzymane, by zostać wznowione po ich ponownym założeniu. Załatw to głosemUżywaj dotyku i głosu, aby odtwarzać muzykę, nawiązywać połączenia i uzyskiwać odpowiedzi na pytania od wybranego cyfrowego asystenta.

  Używaj dyktowania głosowego w aplikacjach Word, Outlook i innych w zestawie Microsoft 365* (wymagana subskrypcja). Możliwość sparowania z SurfaceCiesz się jeszcze obszerniejszym komfortem w trakcie korzystania z urządzenia Surface i działaj efektywniej.

  Bezproblemowe nawiązywanie połączenia jednym kliknięciem jest możliwe za pomocą funkcji prędkie parowanie.Akcesoria w zestawie: Surface Headphones 2 Pokrowiec przewód USB przewód audio Przewodnik szybki start Dokumentacja dotycząca bezpieczeństwa i ochrony gwarancyjnej Pozostałe cechy: Zgodność: System Windows 10 albo nowszy, Android 4.4 albo nowszy, iOS 9 albo nowszy, Bluetooth 4.1/4.2...


☆ Microsoft Xbox Wireless ☆

Microsoft Xbox Wireless Najniższa Cena Online

☆ Microsoft Xbox Wireless - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Microsoft
 • Nazwa produktu: Microsoft Xbox Wireless
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  zapewnij sobie głośny i wyraźny dźwięk w czasie rozgrywki — wybierz bezprzewodowy zestaw słuchawkowy xbox i zanurz się w świecie przestrzennego dźwięku stworzonego poprzez technologie, takie jak windows sonic, dolby atmos i dts headphone:x.

  samoczynne wyciszenie i izolacja głosu redukują dźwięki z otoczenia i przekładają się na przejrzyście czyste brzmienie czatu. Sprężysty i lekki design z dostosowywanym pałąkiem zagwarantuje obszerniejszą wygodę podczas wielogodzinnego grania, a pokrętła na obrotowych muszlach pozwalają szybko i intuicyjnie dopasować głośność i ustawienia dźwięku gry/czatu.

  użyj aplikacji akcesoria xbox,dostosować swój komplet w najdrobniejszych szczegółach i w pełni kontrolować dźwięk. Paruj bezpośrednio z konsolą, używając xbox wireless radio bez jakichkolwiek modułów, kabli czy stacji dokujących i nawiązuj połączenie z urządzeniami mobilnymi przy pomocy bluetooth®, by słuchać muzyki lub czatować, gdzie tylko chcesz*.


☆ Microsoft Modern USB-C Headset ☆

Microsoft Modern USB-C Headset Najniższa Cena Online

☆ Microsoft Modern USB-C Headset - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Microsoft
 • Nazwa produktu: Microsoft Modern USB-C Headset
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Microsoft Modern USB-C HeadsetŁącz się ekspresowo i ułatw sobie koncentrację nie tylko w trakcie połączeń w Microsoft Teams dzięki zestawowi słuchawkowemu Microsoft Modern USB Headset wyposażonemu w mikrofon z redukcją szumów i instynktowne funkcje sterowania połączeniami i gwarantującemu wysoką jakość dźwięku i rozmów.

  Certyfikowany do wykorzystania z Microsoft Teams.Wysokiej jakości dźwięk podczas połączeń w Microsoft Teams i nie tylkoUłatw sobie koncentrację, łącząc się z urządzeniem Surface lub komputerem z systemem Windows za pomocą przewodowego zestawu słuchawkowego Microsoft Modern USB Headset certyfikowanego do stosowania z Microsoft Teams, który pozwoli Ci komfortowo rozmawiać i pracować, a także zapewni nieprzeciętną jakością dźwięku a wszystko to w wyjątkowej cenie.

  komfortowa budowa nauszników. Lekkie, zaopatrzone w nakładki nauszniki są perfekcyjne, gdy musisz korzystać z słuchawek poprzez cały dzień. Mikrofon z redukcją hałasu otoczenia. Skoncentruj się na rozmowie w głośnych miejscach.

  Wysokiej jakości głośniki stereofoniczne. Zoptymalizowany pod kątem głosu. Proste podłączanie dzięki funkcji plug-and-play. Dobór podłączenia przez port USB-A albo USB-C. Przycisk wyciszania z lampką stanu.

  Pozwala prosto i szybko sprawdzić, czy funkcja wyciszenia jest włączona. Komfortowe sterowanie połączeniami. Przyciski wyciszania i głośności, a także przycisk Microsoft Teams znajdują się obok siebie i sąprzystępne.

  Certyfikowany do korzystania z Microsoft Teams. Dołączaj do spotkań za pomocą jednego przycisku i ciesz się wysokiej jakości dźwiękiem i obrazem, a także łatwością konfiguracji i zarządzania. Bez problemu zespala się z komputerem Surface i komputerami z systemem Windows.


☆ Microsoft Lifechat LX-3000 ☆

Microsoft Lifechat LX-3000 Najniższa Cena Online

☆ Microsoft Lifechat LX-3000 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Microsoft
 • Nazwa produktu: Microsoft Lifechat LX-3000
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 5
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Ten komfortowy, stereofoniczny komplet słuchawkowy łączy prostotę instalacji USB z wysoką jakością dźwięku cyfrowego, z którym analogowy nie może się równać. Prowadź znaczne rozmowy głosowe poprzez internet, słuchaj muzyki, oglądaj filmy i poznaj pełnię brzmienia, jakie proponują gry.  EAN: 0885370430219
  Gwarancja: 36 miesięcy
  Kod dostawcy: JUG-00014
  Specyfikacja techniczna: Złącze: USBDługośc kanbla: 180 cmSterowniki: Plugn and PlayWyściółka słuchawek: nienaturalna skóraFunkcje:Przycisk Windows Live do prędkiego połączenia głosowego z wybranym kontaktem Windows Live MessengerRegulowany mikrofonRedukcja szumówPrzełącznik Audio miedzy rozmową a słuchaniem muzyki

☆ Microsoft Xbox One S4V-00013 ☆

Microsoft Xbox One S4V-00013 Najniższa Cena Online

☆ Microsoft Xbox One S4V-00013 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Microsoft
 • Nazwa produktu: Microsoft Xbox One S4V-00013
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  Stereofoniczny komplet słuchawkowy Microsoft Xbox One

  Ten wygodny zestaw słuchawek nausznych zagwarantuje bogaty dźwięk stereofoniczny i pozwala kontrolować grę i dźwięk czatu bez odrywania rąk od kontrolera.


  Najwyższa jakość dźwięku

  Stereofoniczny zestaw słuchawkowy Xbox One zapewnia najwyższą jakość dźwięku gry i czatu audio. Pełen zakres dźwięków zapewnia głębokie basy i przejrzyście czyste wysokie częstotliwości, a jednokierunkowy mikrofon perfekcyjną komunikację. Nauszne słuchawki zapewniają komfort na sporo godzin. Jest prosty w konfiguracji i łączy się z telewizorem albo konsolą bezprzewodowo — starczy, że podłączysz kontroler i stamtąd możesz bezprzewodowo skonsolidować się z konsolą Xbox One.

  Lepsza kontrola

  Niezależna regulacja głośności gry i czatu pozwala skupić się na tym, co trzeba, i przyciszyć dźwięki, które Cię rozpraszają.

  Graj dłużej w komforcie

  zestaw waży zaledwie 255 g, a nauszne słuchawki z oddychającej dzianiny pozwolą Ci grać w komforcie całymi godzinami.

  Usłysz detale

  Najwyższej jakości neodymowe głośniki 40 mm pozwolą Ci usłyszeć huk wybuchów i świst kul w pełnym zakresie od 20 Hz do 20 kHz.


☆ Microsoft Surface Eearbuds ☆

Microsoft Surface Eearbuds Najniższa Cena Online

☆ Microsoft Surface Eearbuds - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Microsoft
 • Nazwa produktu: Microsoft Surface Eearbuds
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Słuchawki Microsoft Surface Earbuds
  Nie stracisz ani chwili dzięki zapewniającej maksimum wygody konstrukcji, instynktownemu sterowaniu, dostępowi do prekursorskich funkcji platformy Microsoft 365 i zniewalającemu dźwiękowi muzyki i połączeń, a także zasilaniu z baterii przez cały dzień.


☆ Microsoft 8LI-00002 ☆

Microsoft 8LI-00002 Najniższa Cena Online

☆ Microsoft 8LI-00002 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Microsoft
 • Nazwa produktu: Microsoft 8LI-00002
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Słuchawki Microsoft Xbox Headset Wired przewodowe Zanurz się w grze Graj głośno i wyraźnie dzięki stereofonicznemu zestawowi słuchawkowemu Xbox, który obsługuje wysokiej jakości dźwięk przestrzenny Windows Sonic i krystalicznie czysty czat.

  sprężysta, lekka budowa słuchawek Microsoft Xbox Headset Wired przewodowych gwarantuje wygodę podczas długich sesji gry. Dźwięk przestrzenny Słuchawki Microsoft Xbox Headset Wired przewodowe obsługują technologie dźwięku przestrzennego, w tym Windows Sonic, Dolby Atmos i DTS Headphone:X, gwarantując realizm i precyzję dźwięku, która w pełni Cię otacza.

  Połącz się bezpośrednio z kontrolerem bezprzewodowym Xbox przez gniazdo audio 3,5 mm — nie są wymagane żadne baterie. Intuicyjny projekt Ciesz się wyjątkowo miękkimi, dużymi nausznikami w słuchawkach Microsoft Xbox Headset Wired przewodowych z wygodnymi elementami sterującymi nausznymi, które wygodniejsze wrażenia podczas długich sesji gry.

  Chowaj dostosowywany mikrofon, gdy nie jest stosowany.


☆ Microsoft Surface Earbuds ☆

Microsoft Surface Earbuds Najniższa Cena Online

☆ Microsoft Surface Earbuds - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Microsoft
 • Nazwa produktu: Microsoft Surface Earbuds
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 4
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Aktywna redukcja szumów (ANC):nie;Asystent głosowy:nie;dopełniające zasilanie z etui do:24 h;Czas pracy do:7 h;dedykowane do:smartfon;Długość przewodu:0 m;Funkcje dopełniające:Bluetooth aptX, wodoodporne;Gwarancja:12 miesięcy;Impedancja:0 Ω;informacje dodatkowe:ładowanie przez port USB-C;Kodek Bluetooth:SBC, aptX;Kolor:ciemnoszary;Kolor:srebrny/szary;Budowa słuchawek:dokanałowe, True Wireless;Łączność bezprzewodowa:Bluetooth;marki telefonu pasujących słuchawek:Microsoft;Mikrofon:tak;Model (wariantowanie):Surface Earbuds;Nazwa produktowa opis:słuchawki;NFC:nie;wytrzymałość:na wodę;oporność – klasa:stopień ochrony IPX4 (detale w warunkach gwarancji);Pasmo przenoszenia dół:20;Pasmo przenoszenia góra:20000;Port ładowania:USB-C;Przeznaczenie:uniwersalne, do prowadzenia rozmów;Radiowe:nie;Regulacja głośności:tak;Składana budowa:nie;Średnica przetwornika:13,6 mm;True Wireless:tak;rodzaj podłączenia:bezprzewodowe;wariant słuchawek:douszne;Waga:14 g;Wersja Bluetooth:5.0;Wodoodporność:tak;Wyposażenie:adaptery douszne (S, M, L), etui ładujące, przewód USB;Zasięg do:10 m...


☆ Microsoft Modern USB Headset ☆

Microsoft Modern USB Headset Najniższa Cena Online

☆ Microsoft Modern USB Headset - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Microsoft
 • Nazwa produktu: Microsoft Modern USB Headset
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 3
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  łącz się prędko i ułatw sobie koncentrację nie tylko podczas połączeń w microsoft teams dzięki zestawowi słuchawkowemu microsoft modern usb headset wyekwipowanemu w mikrofon z redukcją szumów i intuicyjne funkcje sterowania połączeniami i gwarantującemu wysoką jakość dźwięku i rozmów.

  certyfikowany do korzystania z microsoft teams.korzyści: komfortowa konstrukcja nauszników- lekkie, wyposażone w nakładki nauszniki są wyśmienite, gdy musisz korzystać z słuchawek poprzez cały dzień mikrofon z redukcją hałasu otoczenia - skoncentruj się na rozmowie w głośnych miejscach wysokiej jakości głośniki stereofoniczne - zoptymalizowany pod kątem głosu nieskomplikowane przyłączanie dzięki funkcji plug-and-play - wybór podłączenia poprzez port usb-a przycisk wyciszania z lampką stanu - pozwala prosto i błyskawicznie sprawdzić, czy funkcja wyciszenia jest włączona wygodne sterowanie połączeniami - przyciski wyciszania i głośności oraz przycisk microsoft teams znajdują się obok siebie i sąprzystępne.

  certyfikowany do korzystania z microsoft teams - dołączaj do spotkań za pomocą jednego przycisku i ciesz się wysokiej jakości dźwiękiem i obrazem, a także łatwością konfiguracji i zarządzania. Bezproblemowo łączy się z komputerem surface i komputerami z systemem windows.Podobne zestawienia:


Najtańsze słuchawki do biegania Microsoft – Ranking listopad 2022 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze słuchawki do biegania Microsoft, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich słuchawek do biegania Microsoft jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Microsoft Lifechat LX-3000 ☆

Microsoft Lifechat LX-3000 Najniższa Cena Online

☆ Microsoft Lifechat LX-3000 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Microsoft
 • Nazwa produktu: Microsoft Lifechat LX-3000
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 5
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Ten komfortowy, stereofoniczny pakiet słuchawkowy łączy prostotę instalacji USB z wysoką jakością dźwięku cyfrowego, z którym analogowy nie może się równać. Prowadź wyraźne rozmowy głosowe przez internet, słuchaj muzyki, oglądaj filmy i poznaj pełnię brzmienia, jakie oferują gry.  EAN: 0885370430219
  Gwarancja: 36 miesięcy
  Kod dostawcy: JUG-00014
  Specyfikacja technologiczna: Złącze: USBDługośc kanbla: 180 cmSterowniki: Plugn and PlayWyściółka słuchawek: nienaturalna skóraFunkcje:Przycisk Windows Live do prędkiego połączenia głosowego z wybranym kontaktem Windows Live MessengerRegulowany mikrofonRedukcja szumówPrzełącznik Audio miedzy rozmową a słuchaniem muzyki

☆ Microsoft Modern USB Headset ☆

Microsoft Modern USB Headset Najniższa Cena Online

☆ Microsoft Modern USB Headset - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Microsoft
 • Nazwa produktu: Microsoft Modern USB Headset
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 3
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  łącz się momentalnie i ułatw sobie koncentrację nie tylko w trakcie połączeń w microsoft teams dzięki zestawowi słuchawkowemu microsoft modern usb headset wyekwipowanemu w mikrofon z redukcją szumów i instynktowne funkcje sterowania połączeniami, a także zapewniającemu wysoką jakość dźwięku i rozmów.

  certyfikowany do wykorzystywania z microsoft teams.korzyści: komfortowa konstrukcja nauszników- lekkie, wyposażone w nakładki nauszniki są idealne, gdy musisz korzystać z słuchawek przez cały dzień mikrofon z redukcją hałasu otoczenia - skoncentruj się na rozmowie w głośnych miejscach wysokiej jakości głośniki stereofoniczne - zoptymalizowany pod kątem głosu proste podłączanie dzięki funkcji plug-and-play - wybór podłączenia poprzez port usb-a przycisk wyciszania z lampką stanu - pozwala prosto i błyskawicznie sprawdzić, czy funkcja wyciszenia jest włączona komfortowe sterowanie połączeniami - przyciski wyciszania i głośności i przycisk microsoft teams znajdują się obok siebie i sądostępne.

  certyfikowany do użytkowania z microsoft teams - dołączaj do spotkań za pomocą jednego przycisku i ciesz się wysokiej jakości dźwiękiem i obrazem oraz łatwością konfiguracji i zarządzania. Bez problemu jednoczy się z komputerem surface i komputerami z systemem windows.


☆ Microsoft Xbox One S4V-00013 ☆

Microsoft Xbox One S4V-00013 Najniższa Cena Online

☆ Microsoft Xbox One S4V-00013 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Microsoft
 • Nazwa produktu: Microsoft Xbox One S4V-00013
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  Stereofoniczny zestaw słuchawkowy Microsoft Xbox One

  Ten komfortowy komplet słuchawek nausznych zagwarantuje bogaty dźwięk stereofoniczny i pozwala kontrolować grę i dźwięk czatu bez odrywania rąk od kontrolera.


  Najwyższa jakość dźwięku

  Stereofoniczny pakiet słuchawkowy Xbox One zapewnia najwyższą jakość dźwięku gry i czatu audio. Pełen zakres dźwięków gwarantuje głębokie basy i klarownie czyste wysokie częstotliwości, a jednokierunkowy mikrofon nadzwyczajną komunikację. Nauszne słuchawki zapewniają komfort na mnóstwo godzin. Jest nieskomplikowany w konfiguracji i łączy się z telewizorem albo konsolą bezprzewodowo — starczy, że podłączysz kontroler i stamtąd możesz bezprzewodowo zbratać się z konsolą Xbox One.

  Lepsza kontrola

  Niezależna regulacja głośności gry i czatu pozwala skupić się na tym, co trzeba, i przyciszyć dźwięki, które Cię rozpraszają.

  Graj dłużej w komforcie

  zestaw waży zaledwie 255 g, a nauszne słuchawki z oddychającej dzianiny pozwolą Ci grać w komforcie całymi godzinami.

  Usłysz detale

  Najwyższej jakości neodymowe głośniki 40 mm pozwolą Ci usłyszeć huk wybuchów i świst kul w pełnym zakresie od 20 Hz do 20 kHz.


☆ Microsoft Modern USB-C Headset ☆

Microsoft Modern USB-C Headset Najniższa Cena Online

☆ Microsoft Modern USB-C Headset - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Microsoft
 • Nazwa produktu: Microsoft Modern USB-C Headset
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Microsoft Modern USB-C HeadsetŁącz się prędko i ułatw sobie koncentrację nie tylko w trakcie połączeń w Microsoft Teams dzięki zestawowi słuchawkowemu Microsoft Modern USB Headset zaopatrzonemu w mikrofon z redukcją szumów i intuicyjne funkcje sterowania połączeniami oraz zapewniającemu wysoką jakość dźwięku i rozmów.

  Certyfikowany do użytkowania z Microsoft Teams.Wysokiej jakości dźwięk w trakcie połączeń w Microsoft Teams i nie tylkoUłatw sobie koncentrację, łącząc się z urządzeniem Surface albo komputerem z systemem Windows za pomocą przewodowego zestawu słuchawkowego Microsoft Modern USB Headset certyfikowanego do korzystania z Microsoft Teams, który pozwoli Ci wygodnie rozmawiać i pracować, a także zapewni nieprzeciętną jakością dźwięku a wszystko to w nieszablonowej cenie.

  wygodna budowa nauszników. Lekkie, wyekwipowane w nakładki nauszniki są rewelacyjne, gdy musisz korzystać z słuchawek poprzez cały dzień. Mikrofon z redukcją hałasu otoczenia. Skoncentruj się na rozmowie w głośnych miejscach.

  Wysokiej jakości głośniki stereofoniczne. Zoptymalizowany pod kątem głosu. Łatwe podłączanie dzięki funkcji plug-and-play. Dobór podłączenia poprzez port USB-A lub USB-C. Przycisk wyciszania z lampką stanu.

  Pozwala z łatwością i ekspresowo sprawdzić, czy funkcja wyciszenia jest włączona. Komfortowe sterowanie połączeniami. Przyciski wyciszania i głośności oraz przycisk Microsoft Teams znajdują się obok siebie i sąprzystępne.

  Certyfikowany do użytkowania z Microsoft Teams. Dołączaj do spotkań za pomocą jednego przycisku i ciesz się wysokiej jakości dźwiękiem i obrazem oraz łatwością konfiguracji i zarządzania. Bez problemu zespala się z komputerem Surface i komputerami z systemem Windows.


☆ Microsoft 8LI-00002 ☆

Microsoft 8LI-00002 Najniższa Cena Online

☆ Microsoft 8LI-00002 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Microsoft
 • Nazwa produktu: Microsoft 8LI-00002
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Słuchawki Microsoft Xbox Headset Wired przewodowe Zanurz się w grze Graj głośno i wyraźnie dzięki stereofonicznemu zestawowi słuchawkowemu Xbox, który obsługuje wysokiej jakości dźwięk przestrzenny Windows Sonic i krystalicznie czysty czat.

  elastyczna, lekka kompozycja słuchawek Microsoft Xbox Headset Wired przewodowych zagwarantuje wygodę w trakcie długich sesji gry. Dźwięk przestrzenny Słuchawki Microsoft Xbox Headset Wired przewodowe obsługują technologie dźwięku przestrzennego, w tym Windows Sonic, Dolby Atmos i DTS Headphone:X, zapewniając realizm i precyzję dźwięku, która w pełni Cię otacza.

  Połącz się bezpośrednio z kontrolerem bezprzewodowym Xbox poprzez gniazdo audio 3,5 mm — nie są wymagane żadne baterie. Instynktowny projekt Ciesz się wyjątkowo miękkimi, wielkimi nausznikami w słuchawkach Microsoft Xbox Headset Wired przewodowych z komfortowymi elementami sterującymi nausznymi, które wygodniejsze wrażenia podczas długich sesji gry.

  Chowaj dostosowywany mikrofon, gdy nie jest używany.Podsumowanie, czyli jakie słuchawki do biegania Microsoft najlepsze?


Najlepsze słuchawki do biegania Microsoft w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze słuchawki do biegania Microsoft w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Polecane słuchawki do biegania – Zestawienie listopad 2022

Jeżeli żadna z powyższych propozycji słuchawek do biegania Microsoft nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie chętnie wybieranych słuchawek do biegania.


Powiązania tematyczne:

 • jakie słuchawki do biegania Microsoft opinie,
 • dobre słuchawki do biegania Microsoft cena,
 • ranking słuchawek do biegania Microsoft,
 • słuchawki do biegania Microsoft jakie najlepsze.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o słuchawkach do biegania Microsoft

#1 Gdzie szukać opinii o słuchawkach do biegania Microsoft?

Aktualnie zaprezentowane informacje o słuchawkach do biegania Microsoft odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie użytkowników.

#2 Jakie słuchawki do biegania Microsoft najlepsze? Które wybrać?

Poszukując informacji o dobrych słuchawkach do biegania Microsoft warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z słuchawkami do biegania i ćwiczeń fitness Microsoft, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie słuchawki do biegania Microsoft są najchętniej polecane?

Nasze zestawienia z słuchawkami do biegania i ćwiczeń fitness Microsoft zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach słuchawki do biegania Microsoft to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *