FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking słuchawek do biegania Microsoft. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Słuchawki do biegania / Ranking słuchawek do biegania Microsoft


Opracowane poniżej zestawienia są aktualne marzec 2023 i zawierają rankingi m.in.:

 • naszych TOP10 najchętniej wybieranych słuchawek do biegania Microsoft,
 • naszych TOP5 chętnie kupowanych słuchawek do biegania.

Jakie słuchawki do biegania Microsoft najlepiej wybrać? Ranking marzec 2023

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane słuchawki do biegania Microsoft, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking słuchawek do biegania Microsoft, wraz ze specyfikacją modelu, aktualizujemy każdego dnia.

☆ Microsoft Surface Headphones 2 ☆

Microsoft Surface Headphones 2 Najniższa Cena Online

☆ Microsoft Surface Headphones 2 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Microsoft
 • Nazwa produktu: Microsoft Surface Headphones 2
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Surface Headphones 2Otocz się pięknym dźwiękiem Omnisonic, by słuchać, oglądać i rozmawiać. Zadbaj o skupienie uwagi dzięki dostosowywanej redukcji hałasu. Słuchaj w komfortowych warunkach przez cały dzień masz baterię, która zagwarantuje zasilanie poprzez nawet 20 godzin Następna generacja słuchawek Surface HeadphonesPrzeżywaj ulubioną muzykę i programy jak nigdy dotąd.

  Słuchawki Surface Headphones 2 zaprojektowane z myślą o całodniowym komforcie noszenia, jeszcze lepszej jakości dźwięku i dłuższym czasie pracy baterii proponują aż 13 stopni aktywnej redukcji szumów i można je obsługiwać przy pomocy głosu, dotyku i przycisków.

  teraz dostępne w kolorach jasnoszarym i nowym czarnym matowym. Podkręć głośność, skręć szumyDoświadczaj muzyki, programów i rozmów głosowych jak nigdy dotąd dzięki błyskotliwemu dźwiękowi Omnisonic i dostosowywanej redukcji szumów.

  Zaprojektowane z myślą o komforcie i pełnej kontroliSłuchaj przez cały dzień dzięki miękkim, lekkim i wygodnym nausznikom. Za pomocą dotyku, naciśnięcia lub głosu możesz zmieniać utwory, odbierać i kończyć połączenia, a także uzyskać pomoc w trybie głośnomówiącym.

  A gdy zdejmiesz słuchawki Surface Headphones 2, odtwarzanie muzyki zostanie wstrzymane, by zostać wznowione po ich ponownym założeniu. Załatw to głosemUżywaj dotyku i głosu, aby odtwarzać muzykę, nawiązywać połączenia i uzyskiwać odpowiedzi na pytania od wybranego cyfrowego asystenta.

  Używaj dyktowania głosowego w aplikacjach Word, Outlook i innych w zestawie Microsoft 365* (wymagana subskrypcja). Możliwość sparowania z SurfaceCiesz się jeszcze obszerniejszym komfortem w trakcie korzystania z urządzenia Surface i działaj efektywniej.

  Bezproblemowe nawiązywanie połączenia jednym kliknięciem jest możliwe za pomocą funkcji prędkie parowanie.Akcesoria w zestawie: Surface Headphones 2 Pokrowiec przewód USB przewód audio Przewodnik szybki start Dokumentacja dotycząca bezpieczeństwa i ochrony gwarancyjnej Pozostałe cechy: Zgodność: System Windows 10 albo nowszy, Android 4.4 albo nowszy, iOS 9 albo nowszy, Bluetooth 4.1/4.2...


☆ Microsoft Xbox Wireless ☆

Microsoft Xbox Wireless Najniższa Cena Online

☆ Microsoft Xbox Wireless - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Microsoft
 • Nazwa produktu: Microsoft Xbox Wireless
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 3
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  zapewnij sobie głośny i wyraźny dźwięk w czasie rozgrywki — wybierz bezprzewodowy zestaw słuchawkowy xbox i zanurz się w świecie przestrzennego dźwięku stworzonego poprzez technologie, takie jak windows sonic, dolby atmos i dts headphone:x.

  samoczynne wyciszenie i izolacja głosu redukują dźwięki z otoczenia i przekładają się na przejrzyście czyste brzmienie czatu. Sprężysty i lekki design z dostosowywanym pałąkiem zagwarantuje obszerniejszą wygodę podczas wielogodzinnego grania, a pokrętła na obrotowych muszlach pozwalają szybko i intuicyjnie dopasować głośność i ustawienia dźwięku gry/czatu.

  użyj aplikacji akcesoria xbox,dostosować swój komplet w najdrobniejszych szczegółach i w pełni kontrolować dźwięk. Paruj bezpośrednio z konsolą, używając xbox wireless radio bez jakichkolwiek modułów, kabli czy stacji dokujących i nawiązuj połączenie z urządzeniami mobilnymi przy pomocy bluetooth®, by słuchać muzyki lub czatować, gdzie tylko chcesz*.


☆ Microsoft Modern USB Headset ☆

Microsoft Modern USB Headset Najniższa Cena Online

☆ Microsoft Modern USB Headset - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Microsoft
 • Nazwa produktu: Microsoft Modern USB Headset
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 6
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  łącz się prędko i ułatw sobie koncentrację nie tylko podczas połączeń w microsoft teams dzięki zestawowi słuchawkowemu microsoft modern usb headset wyekwipowanemu w mikrofon z redukcją szumów i intuicyjne funkcje sterowania połączeniami i gwarantującemu wysoką jakość dźwięku i rozmów.

  certyfikowany do korzystania z microsoft teams.korzyści: komfortowa konstrukcja nauszników- lekkie, wyposażone w nakładki nauszniki są wyśmienite, gdy musisz korzystać z słuchawek poprzez cały dzień mikrofon z redukcją hałasu otoczenia - skoncentruj się na rozmowie w głośnych miejscach wysokiej jakości głośniki stereofoniczne - zoptymalizowany pod kątem głosu nieskomplikowane przyłączanie dzięki funkcji plug-and-play - wybór podłączenia poprzez port usb-a przycisk wyciszania z lampką stanu - pozwala prosto i błyskawicznie sprawdzić, czy funkcja wyciszenia jest włączona wygodne sterowanie połączeniami - przyciski wyciszania i głośności oraz przycisk microsoft teams znajdują się obok siebie i sąprzystępne.

  certyfikowany do korzystania z microsoft teams - dołączaj do spotkań za pomocą jednego przycisku i ciesz się wysokiej jakości dźwiękiem i obrazem, a także łatwością konfiguracji i zarządzania. Bezproblemowo łączy się z komputerem surface i komputerami z systemem windows.


☆ Microsoft Lifechat LX-3000 ☆

Microsoft Lifechat LX-3000 Najniższa Cena Online

☆ Microsoft Lifechat LX-3000 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Microsoft
 • Nazwa produktu: Microsoft Lifechat LX-3000
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 6
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Ten komfortowy, stereofoniczny komplet słuchawkowy łączy prostotę instalacji USB z wysoką jakością dźwięku cyfrowego, z którym analogowy nie może się równać. Prowadź znaczne rozmowy głosowe poprzez internet, słuchaj muzyki, oglądaj filmy i poznaj pełnię brzmienia, jakie proponują gry.  EAN: 0885370430219
  Gwarancja: 36 miesięcy
  Kod dostawcy: JUG-00014
  Specyfikacja techniczna: Złącze: USBDługośc kanbla: 180 cmSterowniki: Plugn and PlayWyściółka słuchawek: nienaturalna skóraFunkcje:Przycisk Windows Live do prędkiego połączenia głosowego z wybranym kontaktem Windows Live MessengerRegulowany mikrofonRedukcja szumówPrzełącznik Audio miedzy rozmową a słuchaniem muzyki

☆ Microsoft 8LI-00002 ☆

Microsoft 8LI-00002 Najniższa Cena Online

☆ Microsoft 8LI-00002 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Microsoft
 • Nazwa produktu: Microsoft 8LI-00002
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 3
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Słuchawki Microsoft Xbox Headset Wired przewodowe Zanurz się w grze Graj głośno i wyraźnie dzięki stereofonicznemu zestawowi słuchawkowemu Xbox, który obsługuje wysokiej jakości dźwięk przestrzenny Windows Sonic i krystalicznie czysty czat.

  sprężysta, lekka budowa słuchawek Microsoft Xbox Headset Wired przewodowych gwarantuje wygodę podczas długich sesji gry. Dźwięk przestrzenny Słuchawki Microsoft Xbox Headset Wired przewodowe obsługują technologie dźwięku przestrzennego, w tym Windows Sonic, Dolby Atmos i DTS Headphone:X, gwarantując realizm i precyzję dźwięku, która w pełni Cię otacza.

  Połącz się bezpośrednio z kontrolerem bezprzewodowym Xbox przez gniazdo audio 3,5 mm — nie są wymagane żadne baterie. Intuicyjny projekt Ciesz się wyjątkowo miękkimi, dużymi nausznikami w słuchawkach Microsoft Xbox Headset Wired przewodowych z wygodnymi elementami sterującymi nausznymi, które wygodniejsze wrażenia podczas długich sesji gry.

  Chowaj dostosowywany mikrofon, gdy nie jest stosowany.


☆ Microsoft Surface Earbuds ☆

Microsoft Surface Earbuds Najniższa Cena Online

☆ Microsoft Surface Earbuds - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Microsoft
 • Nazwa produktu: Microsoft Surface Earbuds
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 6
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Aktywna redukcja szumów (ANC):nie;Asystent głosowy:nie;dopełniające zasilanie z etui do:24 h;Czas pracy do:7 h;dedykowane do:smartfon;Długość przewodu:0 m;Funkcje dopełniające:Bluetooth aptX;Gwarancja:12 miesięcy;Impedancja:0 Ω;informacje dodatkowe:ładowanie przez port USB-C;Kodek Bluetooth:SBC, aptX;Kolor:jasnoszary;Kolor:srebrny/szary;nadaje się do:Urządzenia przenośne oraz stacjonarne obsługujące odtwarzanie dźwięku przez Bluetooth;Budowa słuchawek:dokanałowe, True Wireless;Łączność bezprzewodowa:Bluetooth;producenta telefonu pasujących słuchawek:Microsoft;Mikrofon:tak;Model (wariantowanie):Surface Earbuds;Nazwa produktowa opis:słuchawki;NFC:nie;odporność:na wodę;wytrzymałość – klasa:stopień ochrony IPX4;Pasmo przenoszenia dół:20;Pasmo przenoszenia góra:20000;Port ładowania:USB-C;Przeznaczenie:do telefonów, uniwersalne;Radiowe:nie;Regulacja głośności:tak;Składana kompozycja:nie;Średnica przetwornika:13,6 mm;True Wireless:tak;wariant podłączenia:bezprzewodowe;wariant słuchawek:dokanałowe;Waga:14 g;Wersja Bluetooth:5.0;Wodoodporność:tak;Wyposażenie:adaptery douszne (S, M, L), etui ładujące, kabel USB;Zasięg do:10 m...


☆ Microsoft Modern USB-C Headset ☆

Microsoft Modern USB-C Headset Najniższa Cena Online

☆ Microsoft Modern USB-C Headset - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Microsoft
 • Nazwa produktu: Microsoft Modern USB-C Headset
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 3
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Microsoft Modern USB-C HeadsetŁącz się ekspresowo i ułatw sobie koncentrację nie tylko w trakcie połączeń w Microsoft Teams dzięki zestawowi słuchawkowemu Microsoft Modern USB Headset wyposażonemu w mikrofon z redukcją szumów i instynktowne funkcje sterowania połączeniami i gwarantującemu wysoką jakość dźwięku i rozmów.

  Certyfikowany do wykorzystania z Microsoft Teams.Wysokiej jakości dźwięk podczas połączeń w Microsoft Teams i nie tylkoUłatw sobie koncentrację, łącząc się z urządzeniem Surface lub komputerem z systemem Windows za pomocą przewodowego zestawu słuchawkowego Microsoft Modern USB Headset certyfikowanego do stosowania z Microsoft Teams, który pozwoli Ci komfortowo rozmawiać i pracować, a także zapewni nieprzeciętną jakością dźwięku a wszystko to w wyjątkowej cenie.

  komfortowa budowa nauszników. Lekkie, zaopatrzone w nakładki nauszniki są perfekcyjne, gdy musisz korzystać z słuchawek poprzez cały dzień. Mikrofon z redukcją hałasu otoczenia. Skoncentruj się na rozmowie w głośnych miejscach.

  Wysokiej jakości głośniki stereofoniczne. Zoptymalizowany pod kątem głosu. Proste podłączanie dzięki funkcji plug-and-play. Dobór podłączenia przez port USB-A albo USB-C. Przycisk wyciszania z lampką stanu.

  Pozwala prosto i szybko sprawdzić, czy funkcja wyciszenia jest włączona. Komfortowe sterowanie połączeniami. Przyciski wyciszania i głośności, a także przycisk Microsoft Teams znajdują się obok siebie i sąprzystępne.

  Certyfikowany do korzystania z Microsoft Teams. Dołączaj do spotkań za pomocą jednego przycisku i ciesz się wysokiej jakości dźwiękiem i obrazem, a także łatwością konfiguracji i zarządzania. Bez problemu zespala się z komputerem Surface i komputerami z systemem Windows.

  Akcesoria w pakiecie: progresywny komplet słuchawkowy Modern USB Headset Przewodnik szybki start Dokumenty gwarancyjne i dotyczące bezpieczeństwa Pozostałe cechy: Mikrofon: 100 Hz 10 kHz Głośnik: 100 Hz 20 kHz Wyjściowy poziom ciśnienia akustycznego: do 91 dB Zgodność: Windows 11 Home/Pro, 10 / 8.1 / 8, Mac OS 11.0/10.15 Połączenie za pomocą USB-C lub USB-A (jedno na pakiet słuchawkowy)...


☆ Microsoft Modern Wireless Headset ☆

Microsoft Modern Wireless Headset Najniższa Cena Online

☆ Microsoft Modern Wireless Headset - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Microsoft
 • Nazwa produktu: Microsoft Modern Wireless Headset
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  pakiet słuchawkowy Microsoft Modern Wireless Headset
  Ułatw sobie pracę, łącząc swoje urządzenie Surface lub komputer z Windows 11 Home/Pro i Windows 10 za pomocą bezprzewodowego zestawu słuchawkowego certyfikowanego do współpracy z Microsoft Teams, który pozwoli Ci wygodnie rozmawiać i pracować. Zestaw słuchawkowy Microsoft Modern Wireless Headset zapewnia wspaniałą jakość dźwięku w nieszablonowej cenie.

  Łącz się ekspresowo i ułatw sobie koncentrację
  zaopatrzony w mikrofon z redukcją szumów i instynktowne funkcje sterowania połączeniami w Microsoft Teams, gwarantuje wysoką jakość dźwięku i rozmów, a także bezprzewodową wygodę i dużo więcej.

  • Komfort poprzez cały dzień. Komfortowa budowa i lekkie, wyściełane nauszniki pozwalają na korzystanie z zestawu poprzez cały dzień.
  • Wyraźniejsze połączenia. Dzięki mikrofonowi z redukcją szumów i wysokiej jakości głośnikom stereofonicznym zoptymalizowanym pod kątem funkcji głosowych.
  • Przełącz, by wyciszyć mikrofon. Lampka stanu pozwala z łatwością sprawdzić, czy funkcja wyciszenia jest włączona.
  • Certyfikowany do stosowania z Microsoft Teams. Dołączaj do spotkań za pomocą jednego przycisku i ciesz się wysokiej jakości dźwiękiem i łatwością konfiguracji i zarządzania. Certyfikacja do użytkowania z Teams wymaga użycia załączonego klucza sprzętowego USB.
  • Wytrzymała bateria. Do 50 godziny słuchania muzyki1lub do 30 godzin połączeń głosowych w Microsoft Teams.
  • Funkcje sterowania na nausznikach. Obejmują przyciski wyciszania, regulacji głośności i przycisk Microsoft Teams.


  EAN: 0889842759471
  Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 12 miesięcy
  Kod dostawcy: 8JR-00009
  Przeznaczenie: Call center
  konstrukcja: Nauszne
  Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
  Złącza: Brak
  Kontrola dźwięku: Regulacja głośności
  Mikrofon: Tak
  Zasięg: 30 m
  Waga: 136 g
  Akcesoria w pakiecie: pakiet słuchawkowy Microsoft Modern Wireless Headset kabel do ładowania Klucz sprzętowy USB Przewodnik prędki start Dokumenty gwarancyjne i dotyczące bezpieczeństwa
  Pozostałe właściwości: Mikrofon: 100 Hz 10 kHz Głośnik: 100 Hz 20 kHz Wyjściowy poziom ciśnienia akustycznego: do 91 dB Zgodność: Kompatybilność Bluetooth Windows 11 Home/Pro/Windows 10: 20H1, 19H1, RS5 Windows 8, Windows 7 Mac OS, Android, iOS Microsoft Teams (ASP) zgodny z systemami Windows 10 i Mac OS - Niektóre funkcje wymagają pobrania oprogramowania (wymagane miejsce na dysku); brak obsługi w systemie Mac OS. Przyciski / części sterujące: 5 przycisków: włącznik zasilania, przycisk parowania, przycisk Microsoft Teams, przycisk wyciszenia, przycisk widełek Przełącznik wyciszania Pokrętło głośności


Podobne zestawienia:


Najtańsze słuchawki do biegania Microsoft – Ranking marzec 2023 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze słuchawki do biegania Microsoft, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich słuchawek do biegania Microsoft jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Microsoft Lifechat LX-3000 ☆

Microsoft Lifechat LX-3000 Najniższa Cena Online

☆ Microsoft Lifechat LX-3000 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Microsoft
 • Nazwa produktu: Microsoft Lifechat LX-3000
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 6
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Ten komfortowy, stereofoniczny pakiet słuchawkowy łączy prostotę instalacji USB z wysoką jakością dźwięku cyfrowego, z którym analogowy nie może się równać. Prowadź wyraźne rozmowy głosowe przez internet, słuchaj muzyki, oglądaj filmy i poznaj pełnię brzmienia, jakie oferują gry.  EAN: 0885370430219
  Gwarancja: 36 miesięcy
  Kod dostawcy: JUG-00014
  Specyfikacja technologiczna: Złącze: USBDługośc kanbla: 180 cmSterowniki: Plugn and PlayWyściółka słuchawek: nienaturalna skóraFunkcje:Przycisk Windows Live do prędkiego połączenia głosowego z wybranym kontaktem Windows Live MessengerRegulowany mikrofonRedukcja szumówPrzełącznik Audio miedzy rozmową a słuchaniem muzyki

☆ Microsoft Modern USB Headset ☆

Microsoft Modern USB Headset Najniższa Cena Online

☆ Microsoft Modern USB Headset - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Microsoft
 • Nazwa produktu: Microsoft Modern USB Headset
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 6
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  łącz się momentalnie i ułatw sobie koncentrację nie tylko w trakcie połączeń w microsoft teams dzięki zestawowi słuchawkowemu microsoft modern usb headset wyekwipowanemu w mikrofon z redukcją szumów i instynktowne funkcje sterowania połączeniami, a także zapewniającemu wysoką jakość dźwięku i rozmów.

  certyfikowany do wykorzystywania z microsoft teams.korzyści: komfortowa konstrukcja nauszników- lekkie, wyposażone w nakładki nauszniki są idealne, gdy musisz korzystać z słuchawek przez cały dzień mikrofon z redukcją hałasu otoczenia - skoncentruj się na rozmowie w głośnych miejscach wysokiej jakości głośniki stereofoniczne - zoptymalizowany pod kątem głosu proste podłączanie dzięki funkcji plug-and-play - wybór podłączenia poprzez port usb-a przycisk wyciszania z lampką stanu - pozwala prosto i błyskawicznie sprawdzić, czy funkcja wyciszenia jest włączona komfortowe sterowanie połączeniami - przyciski wyciszania i głośności i przycisk microsoft teams znajdują się obok siebie i sądostępne.

  certyfikowany do użytkowania z microsoft teams - dołączaj do spotkań za pomocą jednego przycisku i ciesz się wysokiej jakości dźwiękiem i obrazem oraz łatwością konfiguracji i zarządzania. Bez problemu jednoczy się z komputerem surface i komputerami z systemem windows.


☆ Microsoft Modern USB-C Headset ☆

Microsoft Modern USB-C Headset Najniższa Cena Online

☆ Microsoft Modern USB-C Headset - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Microsoft
 • Nazwa produktu: Microsoft Modern USB-C Headset
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 3
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Microsoft Modern USB-C HeadsetŁącz się prędko i ułatw sobie koncentrację nie tylko w trakcie połączeń w Microsoft Teams dzięki zestawowi słuchawkowemu Microsoft Modern USB Headset zaopatrzonemu w mikrofon z redukcją szumów i intuicyjne funkcje sterowania połączeniami oraz zapewniającemu wysoką jakość dźwięku i rozmów.

  Certyfikowany do użytkowania z Microsoft Teams.Wysokiej jakości dźwięk w trakcie połączeń w Microsoft Teams i nie tylkoUłatw sobie koncentrację, łącząc się z urządzeniem Surface albo komputerem z systemem Windows za pomocą przewodowego zestawu słuchawkowego Microsoft Modern USB Headset certyfikowanego do korzystania z Microsoft Teams, który pozwoli Ci wygodnie rozmawiać i pracować, a także zapewni nieprzeciętną jakością dźwięku a wszystko to w nieszablonowej cenie.

  wygodna budowa nauszników. Lekkie, wyekwipowane w nakładki nauszniki są rewelacyjne, gdy musisz korzystać z słuchawek poprzez cały dzień. Mikrofon z redukcją hałasu otoczenia. Skoncentruj się na rozmowie w głośnych miejscach.

  Wysokiej jakości głośniki stereofoniczne. Zoptymalizowany pod kątem głosu. Łatwe podłączanie dzięki funkcji plug-and-play. Dobór podłączenia poprzez port USB-A lub USB-C. Przycisk wyciszania z lampką stanu.

  Pozwala z łatwością i ekspresowo sprawdzić, czy funkcja wyciszenia jest włączona. Komfortowe sterowanie połączeniami. Przyciski wyciszania i głośności oraz przycisk Microsoft Teams znajdują się obok siebie i sąprzystępne.

  Certyfikowany do użytkowania z Microsoft Teams. Dołączaj do spotkań za pomocą jednego przycisku i ciesz się wysokiej jakości dźwiękiem i obrazem oraz łatwością konfiguracji i zarządzania. Bez problemu zespala się z komputerem Surface i komputerami z systemem Windows.

  Akcesoria w pakiecie: progresywny pakiet słuchawkowy Modern USB Headset Przewodnik prędki start Dokumenty gwarancyjne i dotyczące bezpieczeństwa Pozostałe cechy: Mikrofon: 100 Hz 10 kHz Głośnik: 100 Hz 20 kHz Wyjściowy poziom ciśnienia akustycznego: do 91 dB Zgodność: Windows 11 Home/Pro, 10 / 8.1 / 8, Mac OS 11.0/10.15 Połączenie przy pomocy USB-C albo USB-A (jedno na zestaw słuchawkowy)...


☆ Microsoft 8LI-00002 ☆

Microsoft 8LI-00002 Najniższa Cena Online

☆ Microsoft 8LI-00002 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Microsoft
 • Nazwa produktu: Microsoft 8LI-00002
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 3
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Słuchawki Microsoft Xbox Headset Wired przewodowe Zanurz się w grze Graj głośno i wyraźnie dzięki stereofonicznemu zestawowi słuchawkowemu Xbox, który obsługuje wysokiej jakości dźwięk przestrzenny Windows Sonic i krystalicznie czysty czat.

  elastyczna, lekka kompozycja słuchawek Microsoft Xbox Headset Wired przewodowych zagwarantuje wygodę w trakcie długich sesji gry. Dźwięk przestrzenny Słuchawki Microsoft Xbox Headset Wired przewodowe obsługują technologie dźwięku przestrzennego, w tym Windows Sonic, Dolby Atmos i DTS Headphone:X, zapewniając realizm i precyzję dźwięku, która w pełni Cię otacza.

  Połącz się bezpośrednio z kontrolerem bezprzewodowym Xbox poprzez gniazdo audio 3,5 mm — nie są wymagane żadne baterie. Instynktowny projekt Ciesz się wyjątkowo miękkimi, wielkimi nausznikami w słuchawkach Microsoft Xbox Headset Wired przewodowych z komfortowymi elementami sterującymi nausznymi, które wygodniejsze wrażenia podczas długich sesji gry.

  Chowaj dostosowywany mikrofon, gdy nie jest używany.


☆ Microsoft Modern Wireless Headset ☆

Microsoft Modern Wireless Headset Najniższa Cena Online

☆ Microsoft Modern Wireless Headset - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Microsoft
 • Nazwa produktu: Microsoft Modern Wireless Headset
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  pakiet słuchawkowy Microsoft Modern Wireless Headset
  Ułatw sobie pracę, łącząc swoje urządzenie Surface lub komputer z Windows 11 Home/Pro i Windows 10 za pomocą bezprzewodowego zestawu słuchawkowego certyfikowanego do współpracy z Microsoft Teams, który pozwoli Ci komfortowo rozmawiać i pracować. Zestaw słuchawkowy Microsoft Modern Wireless Headset zapewnia świetną jakość dźwięku w wyjątkowej cenie.

  Łącz się błyskawicznie i ułatw sobie koncentrację
  zaopatrzony w mikrofon z redukcją szumów i instynktowne funkcje sterowania połączeniami w Microsoft Teams, zapewnia wysoką jakość dźwięku i rozmów oraz bezprzewodową wygodę i mnóstwo więcej.

  • Komfort poprzez cały dzień. Komfortowa budowa i lekkie, wyściełane nauszniki pozwalają na korzystanie z zestawu poprzez cały dzień.
  • Wyraźniejsze połączenia. Dzięki mikrofonowi z redukcją szumów i wysokiej jakości głośnikom stereofonicznym zoptymalizowanym pod kątem funkcji głosowych.
  • Przełącz, by wyciszyć mikrofon. Lampka stanu pozwala z łatwością sprawdzić, czy funkcja wyciszenia jest włączona.
  • Certyfikowany do użytku z Microsoft Teams. Dołączaj do spotkań przy pomocy jednego przycisku i ciesz się wysokiej jakości dźwiękiem oraz łatwością konfiguracji i zarządzania. Certyfikacja do stosowania z Teams wymaga wykorzystania załączonego klucza sprzętowego USB.
  • Wytrzymała bateria. Do 50 godziny słuchania muzyki1lub do 30 godzin połączeń głosowych w Microsoft Teams.
  • Funkcje sterowania na nausznikach. Obejmują przyciski wyciszania, regulacji głośności i przycisk Microsoft Teams.


  EAN: 0889842759471
  Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 12 miesięcy
  Kod dostawcy: 8JR-00009
  Przeznaczenie: Call center
  konstrukcja: Nauszne
  Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
  Złącza: Brak
  Kontrola dźwięku: Regulacja głośności
  Mikrofon: Tak
  Zasięg: 30 m
  Waga: 136 g
  Akcesoria w komplecie: zestaw słuchawkowy Microsoft Modern Wireless Headset przewód do ładowania Klucz sprzętowy USB Przewodnik prędki start Dokumenty gwarancyjne i dotyczące bezpieczeństwa
  Pozostałe cechy: Mikrofon: 100 Hz 10 kHz Głośnik: 100 Hz 20 kHz Wyjściowy poziom ciśnienia akustycznego: do 91 dB Zgodność: Kompatybilność Bluetooth Windows 11 Home/Pro/Windows 10: 20H1, 19H1, RS5 Windows 8, Windows 7 Mac OS, Android, iOS Microsoft Teams (ASP) zgodny z systemami Windows 10 i Mac OS - Niektóre funkcje wymagają pobrania oprogramowania (wymagane miejsce na dysku); brak obsługi w systemie Mac OS. Przyciski / części sterujące: 5 przycisków: włącznik zasilania, przycisk parowania, przycisk Microsoft Teams, przycisk wyciszenia, przycisk widełek Przełącznik wyciszania Pokrętło głośności


Podsumowanie, czyli jakie słuchawki do biegania Microsoft najlepsze?


Najlepsze słuchawki do biegania Microsoft w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze słuchawki do biegania Microsoft w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Polecane słuchawki do biegania – Zestawienie marzec 2023

Jeżeli żadna z powyższych propozycji słuchawek do biegania Microsoft nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie chętnie wybieranych słuchawek do biegania.


Powiązania tematyczne:

 • jakie słuchawki do biegania Microsoft opinie,
 • dobre słuchawki do biegania Microsoft cena,
 • ranking słuchawek do biegania Microsoft,
 • słuchawki do biegania Microsoft jakie najlepsze.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o słuchawkach do biegania Microsoft

#1 Gdzie szukać opinii o słuchawkach do biegania Microsoft?

Aktualnie zaprezentowane informacje o słuchawkach do biegania Microsoft odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie użytkowników.

#2 Jakie słuchawki do biegania Microsoft najlepsze? Które wybrać?

Poszukując informacji o dobrych słuchawkach do biegania Microsoft warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z słuchawkami do biegania i ćwiczeń fitness Microsoft, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie słuchawki do biegania Microsoft są najchętniej polecane?

Nasze zestawienia z słuchawkami do biegania i ćwiczeń fitness Microsoft zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach słuchawki do biegania Microsoft to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *