FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking słuchawek do biegania Microsoft. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Słuchawki do biegania / Ranking słuchawek do biegania Microsoft


Opracowane poniżej zestawienia są aktualne grudzień 2023 i zawierają rankingi m.in.:

 • naszych TOP10 najchętniej wybieranych słuchawek do biegania Microsoft,
 • naszych TOP5 chętnie kupowanych słuchawek do biegania.

Jakie słuchawki do biegania Microsoft najlepiej wybrać? Ranking grudzień 2023

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane słuchawki do biegania Microsoft, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking słuchawek do biegania Microsoft, wraz ze specyfikacją modelu, aktualizujemy każdego dnia.

☆ Xbox Wireless Zestaw słuchawkowy Opaska na głowę USB Type-C Bluetooth Czarny, Gaming headset ☆

Xbox Wireless Zestaw słuchawkowy Opaska na głowę USB Type-C Bluetooth Czarny, Gaming headset Najniższa Cena Online

☆ Xbox Wireless Zestaw słuchawkowy Opaska na głowę USB Type-C Bluetooth Czarny, Gaming headset - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Microsoft
 • Nazwa produktu: Xbox Wireless Zestaw słuchawkowy Opaska na głowę USB Type-C Bluetooth Czarny, Gaming headset
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 3
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  zapewnij sobie głośny i wyraźny dźwięk w czasie rozgrywki — wybierz bezprzewodowy zestaw słuchawkowy xbox i zanurz się w świecie przestrzennego dźwięku stworzonego poprzez technologie, takie jak windows sonic, dolby atmos i dts headphone:x.

  samoczynne wyciszenie i izolacja głosu redukują dźwięki z otoczenia i przekładają się na przejrzyście czyste brzmienie czatu. Sprężysty i lekki design z dostosowywanym pałąkiem zagwarantuje obszerniejszą wygodę podczas wielogodzinnego grania, a pokrętła na obrotowych muszlach pozwalają szybko i intuicyjnie dopasować głośność i ustawienia dźwięku gry/czatu.

  użyj aplikacji akcesoria xbox,dostosować swój komplet w najdrobniejszych szczegółach i w pełni kontrolować dźwięk. Paruj bezpośrednio z konsolą, używając xbox wireless radio bez jakichkolwiek modułów, kabli czy stacji dokujących i nawiązuj połączenie z urządzeniami mobilnymi przy pomocy bluetooth®, by słuchać muzyki lub czatować, gdzie tylko chcesz*.


☆ Słuchawki MICROSOFT Starfield TLL-00014 Xbox Series ☆

Słuchawki MICROSOFT Starfield TLL-00014 Xbox Series Najniższa Cena Online

☆ Słuchawki MICROSOFT Starfield TLL-00014 Xbox Series - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: MICROSOFT
 • Nazwa produktu: Słuchawki MICROSOFT Starfield TLL-00014 Xbox Series
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  przygotuj się do startu dzięki bezprzewodowemu zestawowi słuchawkowemu xbox w limitowanej edycji starfield, potrzebnemu elementowi linii każdego odkrywcy, wyposażonemu w pałąk w czerwono-białe paski konstelacji, przejrzysty wysięgnik mikrofonu odsłaniający wewnętrzny głośnik w odcieniu brązu i nie tylko.

  zachowaj optymalne ustawienia głośności i balansu w trakcie epickich przygód dzięki technologicznej grafice na pokrętle nauszników. Zestaw słuchawkowy inspirowany gwiazdozbiorem konstelacji to wizualne przypomnienie o nowych wyprawach poza nasz układ słoneczny.korzyści: zachowaj słuszne ustawienia głośności i balansu w trakcie epickich przygód dzięki technologicznej grafice na pokrętle nauszników.

  ciesz się wyjątkowo miękkimi, obszernymi nausznikami, które gwarantują wygodę jednocześnie dla nieustraszonych górników, jak i odkrywców kosmosu, oferując znakomitą jakość dźwięku i rozmów. Reprezentuj swój status nieustraszonego podróżnika za pomocą inspirowanego konstelacją insygnium umieszczonego na pałąku — wizualnego przypomnienia o eksploracji z hasłem "for all, into the starfield".

  pozwól się w pełni otoczyć realistycznym i starannym dźwiękiem przestrzennym dzięki obsłudze technice dźwięku przestrzennego, w tym windows sonic, dolby atmos i dts headphone:x. Przypasuj swoje wrażenia w całej galaktyce przy pomocy aplikacji akcesoria xbox, w tym ustawień korektora, wzmocnienia basów, czułości automatycznego wyciszania i stopni monitorowania mikrofonu.

  ciesz się donośnym i wyraźnym dźwiękiem w grach dzięki bezprzewodowemu zestawowi nagłownemu xbox — edycja limitowana starfield, który może współpracować z konsolami xbox series x|s i xbox one, komputerami z systemem windows, a także urządzeniami przenośnymi z obsługą technologii bluetooth®.


☆ Modern usb-c headset i6n-00009 słuchawki przewodowe marki Microsoft ☆

Modern usb-c headset i6n-00009 słuchawki przewodowe marki Microsoft Najniższa Cena Online

☆ Modern usb-c headset i6n-00009 słuchawki przewodowe marki Microsoft - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Microsoft
 • Nazwa produktu: Modern usb-c headset i6n-00009 słuchawki przewodowe marki Microsoft
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Microsoft Modern USB-C HeadsetŁącz się ekspresowo i ułatw sobie koncentrację nie tylko w trakcie połączeń w Microsoft Teams dzięki zestawowi słuchawkowemu Microsoft Modern USB Headset wyposażonemu w mikrofon z redukcją szumów i instynktowne funkcje sterowania połączeniami i gwarantującemu wysoką jakość dźwięku i rozmów.

  Certyfikowany do wykorzystania z Microsoft Teams.Wysokiej jakości dźwięk podczas połączeń w Microsoft Teams i nie tylkoUłatw sobie koncentrację, łącząc się z urządzeniem Surface lub komputerem z systemem Windows za pomocą przewodowego zestawu słuchawkowego Microsoft Modern USB Headset certyfikowanego do stosowania z Microsoft Teams, który pozwoli Ci komfortowo rozmawiać i pracować, a także zapewni nieprzeciętną jakością dźwięku a wszystko to w wyjątkowej cenie.

  komfortowa budowa nauszników. Lekkie, zaopatrzone w nakładki nauszniki są perfekcyjne, gdy musisz korzystać z słuchawek poprzez cały dzień. Mikrofon z redukcją hałasu otoczenia. Skoncentruj się na rozmowie w głośnych miejscach.

  Wysokiej jakości głośniki stereofoniczne. Zoptymalizowany pod kątem głosu. Proste podłączanie dzięki funkcji plug-and-play. Dobór podłączenia przez port USB-A albo USB-C. Przycisk wyciszania z lampką stanu.

  Pozwala prosto i szybko sprawdzić, czy funkcja wyciszenia jest włączona. Komfortowe sterowanie połączeniami. Przyciski wyciszania i głośności, a także przycisk Microsoft Teams znajdują się obok siebie i sąprzystępne.

  Certyfikowany do korzystania z Microsoft Teams. Dołączaj do spotkań za pomocą jednego przycisku i ciesz się wysokiej jakości dźwiękiem i obrazem, a także łatwością konfiguracji i zarządzania. Bez problemu zespala się z komputerem Surface i komputerami z systemem Windows.

  Akcesoria w pakiecie: progresywny komplet słuchawkowy Modern USB Headset Przewodnik szybki start Dokumenty gwarancyjne i dotyczące bezpieczeństwa Pozostałe cechy: Mikrofon: 100 Hz 10 kHz Głośnik: 100 Hz 20 kHz Wyjściowy poziom ciśnienia akustycznego: do 91 dB Zgodność: Windows 11 Home/Pro, 10 / 8.1 / 8, Mac OS 11.0/10.15 Połączenie za pomocą USB-C lub USB-A (jedno na pakiet słuchawkowy)...


☆ MICROSOFT L2 LifeChat LX-6000 ☆

MICROSOFT L2 LifeChat LX-6000 Najniższa Cena Online

☆ MICROSOFT L2 LifeChat LX-6000 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Microsoft
 • Nazwa produktu: MICROSOFT L2 LifeChat LX-6000
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Spraw, żeby każda rozmowa była bardziej owocna
  Ten komplet słuchawkowy przydaje się, gdy prowadzisz ważną rozmowę albo pracujesz nad czymś bardzo pilnym w rozpraszającym otoczeniu. Szerokopasmowy stereofoniczny cyfrowy układ dźwiękowy emituje czysty, akustycznie precyzyjny dźwięk. Mikrofon z eliminacją zakłóceń powoduje, iż głos słychać poprawnie nawet, gdy wokół panuje spory hałas. A specjalnie uformowane słuchawki douszne gwarantują komfort choćby podczas najdłuższego dnia pracy.

  Czysty dźwięk stereofoniczny
  Szerokopasmowy cyfrowy układ dźwiękowy dokładnie odtwarza dźwięk.

  Mikrofon z eliminacją zakłóceń
  Spotkania i telekonferencje będą bardziej produktywne, jeśli głosy będzie pokaźnie słychać nawet mimo hałasu w otoczeniu.

  Sterowanie głośnością i mikrofonem na kablu
  Reguluj głośność i wyciszenie ze wynikiem natychmiastowym za pomocą funkcjonalnych przycisków na kablu. Lampka wskaźnika połączenia zawiadamia innych, iż prowadzisz rozmowę.

  Prostota technologii Plug and Play
  Bez oprogramowania. Wystarczy podłączyć i już można działać.

  Całodniowy komfort
  Zaprojektowana z uwzględnieniem zasad ergonomii słuchawka i mikrofon na ramieniu o kącie regulacji 270 stopni gwarantują komfort używania poprzez cały dzień.

  Ujednolicona komunikacja
  Pracuj produktywniej dzięki Skype dla firm

  powiększ efektywność pracowników
  Spraw, by każda rozmowa była bardziej owocna

  Łatwość zamówienia i wdrożenia

  Wszystko, czego klient potrzebuje, znajduje się w jednym opakowaniu, które można łatwo otworzyć i wdrożyć. Zestaw pięciu sztuk posiada pięć pakietów dokumentacji użytkownika na pięciu dyskach CD (jeśli jest wymagane oprogramowanie).


  Pozostałe parametry

  System operacyjny:
  Wymagany jest komputer PC z zainstalowanym jednym z następujących systemów operacyjnych, spełniający jego wymogi: Microsoft Windows 10, Windows 8.1, Windows 8 albo Windows 7


☆ Słuchawki MICROSOFT Headset Stereo 8LI-00002 ☆

Słuchawki MICROSOFT Headset Stereo 8LI-00002 Najniższa Cena Online

☆ Słuchawki MICROSOFT Headset Stereo 8LI-00002 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Microsoft
 • Nazwa produktu: Słuchawki MICROSOFT Headset Stereo 8LI-00002
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 3
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Słuchawki Microsoft Xbox Headset Wired przewodowe Zanurz się w grze Graj głośno i wyraźnie dzięki stereofonicznemu zestawowi słuchawkowemu Xbox, który obsługuje wysokiej jakości dźwięk przestrzenny Windows Sonic i krystalicznie czysty czat.

  sprężysta, lekka budowa słuchawek Microsoft Xbox Headset Wired przewodowych gwarantuje wygodę podczas długich sesji gry. Dźwięk przestrzenny Słuchawki Microsoft Xbox Headset Wired przewodowe obsługują technologie dźwięku przestrzennego, w tym Windows Sonic, Dolby Atmos i DTS Headphone:X, gwarantując realizm i precyzję dźwięku, która w pełni Cię otacza.

  Połącz się bezpośrednio z kontrolerem bezprzewodowym Xbox przez gniazdo audio 3,5 mm — nie są wymagane żadne baterie. Intuicyjny projekt Ciesz się wyjątkowo miękkimi, dużymi nausznikami w słuchawkach Microsoft Xbox Headset Wired przewodowych z wygodnymi elementami sterującymi nausznymi, które wygodniejsze wrażenia podczas długich sesji gry.

  Chowaj dostosowywany mikrofon, gdy nie jest stosowany.


☆ Microsoft Słuchawki Surface Earbuds Commercial Glacier / Lodowa biel 3BW-00010 ☆

Microsoft Słuchawki Surface Earbuds Commercial Glacier / Lodowa biel 3BW-00010 Najniższa Cena Online

☆ Microsoft Słuchawki Surface Earbuds Commercial Glacier / Lodowa biel 3BW-00010 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Microsoft
 • Nazwa produktu: Microsoft Słuchawki Surface Earbuds Commercial Glacier / Lodowa biel 3BW-00010
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Aktywna redukcja szumów (ANC):nie;Asystent głosowy:nie;dopełniające zasilanie z etui do:24 h;Czas pracy do:7 h;dedykowane do:smartfon;Długość przewodu:0 m;Funkcje dopełniające:Bluetooth aptX;Gwarancja:12 miesięcy;Impedancja:0 Ω;informacje dodatkowe:ładowanie przez port USB-C;Kodek Bluetooth:SBC, aptX;Kolor:jasnoszary;Kolor:srebrny/szary;nadaje się do:Urządzenia przenośne oraz stacjonarne obsługujące odtwarzanie dźwięku przez Bluetooth;Budowa słuchawek:dokanałowe, True Wireless;Łączność bezprzewodowa:Bluetooth;producenta telefonu pasujących słuchawek:Microsoft;Mikrofon:tak;Model (wariantowanie):Surface Earbuds;Nazwa produktowa opis:słuchawki;NFC:nie;odporność:na wodę;wytrzymałość – klasa:stopień ochrony IPX4;Pasmo przenoszenia dół:20;Pasmo przenoszenia góra:20000;Port ładowania:USB-C;Przeznaczenie:do telefonów, uniwersalne;Radiowe:nie;Regulacja głośności:tak;Składana kompozycja:nie;Średnica przetwornika:13,6 mm;True Wireless:tak;wariant podłączenia:bezprzewodowe;wariant słuchawek:dokanałowe;Waga:14 g;Wersja Bluetooth:5.0;Wodoodporność:tak;Wyposażenie:adaptery douszne (S, M, L), etui ładujące, kabel USB;Zasięg do:10 m...Podobne zestawienia:


Najtańsze słuchawki do biegania Microsoft – Ranking grudzień 2023 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze słuchawki do biegania Microsoft, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich słuchawek do biegania Microsoft jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Słuchawki MICROSOFT Headset Stereo 8LI-00002 ☆

Słuchawki MICROSOFT Headset Stereo 8LI-00002 Najniższa Cena Online

☆ Słuchawki MICROSOFT Headset Stereo 8LI-00002 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Microsoft
 • Nazwa produktu: Słuchawki MICROSOFT Headset Stereo 8LI-00002
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 3
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Słuchawki Microsoft Xbox Headset Wired przewodowe Zanurz się w grze Graj głośno i wyraźnie dzięki stereofonicznemu zestawowi słuchawkowemu Xbox, który obsługuje wysokiej jakości dźwięk przestrzenny Windows Sonic i krystalicznie czysty czat.

  elastyczna, lekka kompozycja słuchawek Microsoft Xbox Headset Wired przewodowych zagwarantuje wygodę w trakcie długich sesji gry. Dźwięk przestrzenny Słuchawki Microsoft Xbox Headset Wired przewodowe obsługują technologie dźwięku przestrzennego, w tym Windows Sonic, Dolby Atmos i DTS Headphone:X, zapewniając realizm i precyzję dźwięku, która w pełni Cię otacza.

  Połącz się bezpośrednio z kontrolerem bezprzewodowym Xbox poprzez gniazdo audio 3,5 mm — nie są wymagane żadne baterie. Instynktowny projekt Ciesz się wyjątkowo miękkimi, wielkimi nausznikami w słuchawkach Microsoft Xbox Headset Wired przewodowych z komfortowymi elementami sterującymi nausznymi, które wygodniejsze wrażenia podczas długich sesji gry.

  Chowaj dostosowywany mikrofon, gdy nie jest używany.


☆ MICROSOFT L2 LifeChat LX-6000 ☆

MICROSOFT L2 LifeChat LX-6000 Najniższa Cena Online

☆ MICROSOFT L2 LifeChat LX-6000 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Microsoft
 • Nazwa produktu: MICROSOFT L2 LifeChat LX-6000
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Spraw, by każda rozmowa była bardziej owocna
  Ten pakiet słuchawkowy przydaje się, gdy prowadzisz ważną rozmowę albo pracujesz nad czymś nad wyraz pilnym w rozpraszającym otoczeniu. Szerokopasmowy stereofoniczny cyfrowy układ dźwiękowy emituje czysty, akustycznie precyzyjny dźwięk. Mikrofon z eliminacją zakłóceń sprawia, iż głos słychać należycie nawet, gdy wokół panuje pokaźny hałas. A specjalnie uformowane słuchawki douszne zapewniają komfort nawet w trakcie najdłuższego dnia pracy.

  Czysty dźwięk stereofoniczny
  Szerokopasmowy cyfrowy układ dźwiękowy starannie odtwarza dźwięk.

  Mikrofon z eliminacją zakłóceń
  Spotkania i telekonferencje będą bardziej sprawne, jeśli głosy będzie wyraźnie słychać nawet mimo hałasu w otoczeniu.

  Sterowanie głośnością i mikrofonem na kablu
  Reguluj głośność i wyciszenie ze rezultatem natychmiastowym za pomocą funkcjonalnych przycisków na kablu. Lampka wskaźnika połączenia sygnalizuje innych, że prowadzisz rozmowę.

  Prostota technice Plug and Play
  Bez oprogramowania. Wystarczy podłączyć i już można działać.

  Całodniowy komfort
  Zaprojektowana z uwzględnieniem zasad ergonomii słuchawka i mikrofon na ramieniu o kącie regulacji 270 stopni gwarantują komfort wykorzystywania poprzez cały dzień.

  Ujednolicona komunikacja
  Pracuj sprawniej dzięki Skype dla firm

  rozszerz produktywność pracowników
  Spraw, aby każda rozmowa była bardziej owocna

  Łatwość zamówienia i wdrożenia

  Wszystko, czego klient potrzebuje, znajduje się w jednym opakowaniu, które można z łatwością otworzyć i wdrożyć. Pakiet pięciu sztuk gromadzi pięć zestawów dokumentacji użytkownika na pięciu dyskach CD (jeśli jest wymagane oprogramowanie).


  Pozostałe atrybuty

  System operacyjny:
  Wymagany jest komputer PC z zainstalowanym jednym z następujących systemów operacyjnych, spełniający jego kryteria: Microsoft Windows 10, Windows 8.1, Windows 8 albo Windows 7


☆ Modern usb-c headset i6n-00009 słuchawki przewodowe marki Microsoft ☆

Modern usb-c headset i6n-00009 słuchawki przewodowe marki Microsoft Najniższa Cena Online

☆ Modern usb-c headset i6n-00009 słuchawki przewodowe marki Microsoft - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Microsoft
 • Nazwa produktu: Modern usb-c headset i6n-00009 słuchawki przewodowe marki Microsoft
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Microsoft Modern USB-C HeadsetŁącz się prędko i ułatw sobie koncentrację nie tylko w trakcie połączeń w Microsoft Teams dzięki zestawowi słuchawkowemu Microsoft Modern USB Headset zaopatrzonemu w mikrofon z redukcją szumów i intuicyjne funkcje sterowania połączeniami oraz zapewniającemu wysoką jakość dźwięku i rozmów.

  Certyfikowany do użytkowania z Microsoft Teams.Wysokiej jakości dźwięk w trakcie połączeń w Microsoft Teams i nie tylkoUłatw sobie koncentrację, łącząc się z urządzeniem Surface albo komputerem z systemem Windows za pomocą przewodowego zestawu słuchawkowego Microsoft Modern USB Headset certyfikowanego do korzystania z Microsoft Teams, który pozwoli Ci wygodnie rozmawiać i pracować, a także zapewni nieprzeciętną jakością dźwięku a wszystko to w nieszablonowej cenie.

  wygodna budowa nauszników. Lekkie, wyekwipowane w nakładki nauszniki są rewelacyjne, gdy musisz korzystać z słuchawek poprzez cały dzień. Mikrofon z redukcją hałasu otoczenia. Skoncentruj się na rozmowie w głośnych miejscach.

  Wysokiej jakości głośniki stereofoniczne. Zoptymalizowany pod kątem głosu. Łatwe podłączanie dzięki funkcji plug-and-play. Dobór podłączenia poprzez port USB-A lub USB-C. Przycisk wyciszania z lampką stanu.

  Pozwala z łatwością i ekspresowo sprawdzić, czy funkcja wyciszenia jest włączona. Komfortowe sterowanie połączeniami. Przyciski wyciszania i głośności oraz przycisk Microsoft Teams znajdują się obok siebie i sąprzystępne.

  Certyfikowany do użytkowania z Microsoft Teams. Dołączaj do spotkań za pomocą jednego przycisku i ciesz się wysokiej jakości dźwiękiem i obrazem oraz łatwością konfiguracji i zarządzania. Bez problemu zespala się z komputerem Surface i komputerami z systemem Windows.

  Akcesoria w pakiecie: progresywny pakiet słuchawkowy Modern USB Headset Przewodnik prędki start Dokumenty gwarancyjne i dotyczące bezpieczeństwa Pozostałe cechy: Mikrofon: 100 Hz 10 kHz Głośnik: 100 Hz 20 kHz Wyjściowy poziom ciśnienia akustycznego: do 91 dB Zgodność: Windows 11 Home/Pro, 10 / 8.1 / 8, Mac OS 11.0/10.15 Połączenie przy pomocy USB-C albo USB-A (jedno na zestaw słuchawkowy)...


☆ Xbox Wireless Zestaw słuchawkowy Opaska na głowę USB Type-C Bluetooth Czarny, Gaming headset ☆

Xbox Wireless Zestaw słuchawkowy Opaska na głowę USB Type-C Bluetooth Czarny, Gaming headset Najniższa Cena Online

☆ Xbox Wireless Zestaw słuchawkowy Opaska na głowę USB Type-C Bluetooth Czarny, Gaming headset - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Microsoft
 • Nazwa produktu: Xbox Wireless Zestaw słuchawkowy Opaska na głowę USB Type-C Bluetooth Czarny, Gaming headset
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 3
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  zapewnij sobie głośny i wyraźny dźwięk w czasie rozgrywki — wybierz bezprzewodowy zestaw słuchawkowy xbox i zanurz się w świecie przestrzennego dźwięku produkowanego poprzez technologie, takie jak windows sonic, dolby atmos i dts headphone:x.

  automatyczne wyciszenie i izolacja głosu redukują dźwięki z otoczenia i przekładają się na transparentnie czyste brzmienie czatu. Rozciągliwy i lekki design z dostosowywanym pałąkiem zagwarantuje większą wygodę w trakcie wielogodzinnego grania, a pokrętła na obrotowych muszlach pozwalają momentalnie i intuicyjnie dostosować głośność i ustawienia dźwięku gry/czatu.

  użyj aplikacji akcesoria xbox,przystosować swój pakiet w najdrobniejszych szczegółach i w pełni kontrolować dźwięk. Paruj bezpośrednio z konsolą, używając xbox wireless radio bez jakichkolwiek modułów, kabli czy stacji dokujących i nawiązuj połączenie z urządzeniami mobilnymi za pomocą bluetooth®, by słuchać muzyki albo czatować, gdzie tylko chcesz*.


☆ Słuchawki MICROSOFT Starfield TLL-00014 Xbox Series ☆

Słuchawki MICROSOFT Starfield TLL-00014 Xbox Series Najniższa Cena Online

☆ Słuchawki MICROSOFT Starfield TLL-00014 Xbox Series - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: MICROSOFT
 • Nazwa produktu: Słuchawki MICROSOFT Starfield TLL-00014 Xbox Series
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  przygotuj się do startu dzięki bezprzewodowemu zestawowi słuchawkowemu xbox w limitowanej edycji starfield, potrzebnemu elementowi linii każdego odkrywcy, wyposażonemu w pałąk w czerwono-białe paski konstelacji, krystaliczny wysięgnik mikrofonu odsłaniający wewnętrzny głośnik w odcieniu brązu i nie tylko.

  zachowaj optymalne ustawienia głośności i balansu podczas epickich przygód dzięki technologicznej grafice na pokrętle nauszników. Komplet słuchawkowy inspirowany gwiazdozbiorem konstelacji to wizualne przypomnienie o nowych wyprawach poza nasz układ słoneczny.korzyści: zachowaj optymalne ustawienia głośności i balansu podczas epickich przygód dzięki technologicznej grafice na pokrętle nauszników.

  ciesz się wyjątkowo miękkimi, sporymi nausznikami, które zapewniają wygodę zarówno dla nieustraszonych górników, jak i odkrywców kosmosu, proponując nadzwyczajną jakość dźwięku i rozmów. Reprezentuj swój status nieustraszonego podróżnika przy pomocy inspirowanego konstelacją insygnium umieszczonego na pałąku — wizualnego przypomnienia o eksploracji z hasłem "for all, into the starfield".

  pozwól się w pełni otoczyć realistycznym i skrupulatnym dźwiękiem przestrzennym dzięki obsłudze technice dźwięku przestrzennego, w tym windows sonic, dolby atmos i dts headphone:x. Przypasuj swoje wrażenia w całej galaktyce przy pomocy aplikacji akcesoria xbox, w tym ustawień korektora, wzmocnienia basów, czułości samoczynnego wyciszania i stopni monitorowania mikrofonu.

  ciesz się donośnym i wyraźnym dźwiękiem w grach dzięki bezprzewodowemu zestawowi nagłownemu xbox — edycja limitowana starfield, który może współpracować z konsolami xbox series x|s i xbox one, komputerami z systemem windows i urządzeniami przenośnymi z obsługą technice bluetooth®.Podsumowanie, czyli jakie słuchawki do biegania Microsoft najlepsze?


Najlepsze słuchawki do biegania Microsoft w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze słuchawki do biegania Microsoft w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Polecane słuchawki do biegania – Zestawienie grudzień 2023

Jeżeli żadna z powyższych propozycji słuchawek do biegania Microsoft nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie chętnie wybieranych słuchawek do biegania.


Powiązania tematyczne:

 • jakie słuchawki do biegania Microsoft opinie,
 • dobre słuchawki do biegania Microsoft cena,
 • ranking słuchawek do biegania Microsoft,
 • słuchawki do biegania Microsoft jakie najlepsze.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o słuchawkach do biegania Microsoft

#1 Gdzie szukać opinii o słuchawkach do biegania Microsoft?

Aktualnie zaprezentowane informacje o słuchawkach do biegania Microsoft odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie użytkowników.

#2 Jakie słuchawki do biegania Microsoft najlepsze? Które wybrać?

Poszukując informacji o dobrych słuchawkach do biegania Microsoft warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z słuchawkami do biegania i ćwiczeń fitness Microsoft, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie słuchawki do biegania Microsoft są najchętniej polecane?

Nasze zestawienia z słuchawkami do biegania i ćwiczeń fitness Microsoft zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach słuchawki do biegania Microsoft to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *