FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking słuchawek do biegania Jabra. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Słuchawki do biegania / Ranking słuchawek do biegania Jabra


Opracowane poniżej zestawienia są aktualne grudzień 2022 i zawierają rankingi m.in.:

 • naszych TOP10 najchętniej wybieranych słuchawek do biegania Jabra,
 • naszych TOP5 często wybieranych słuchawek do biegania.

Jakie słuchawki do biegania Jabra najlepiej wybrać? Ranking grudzień 2022

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane słuchawki do biegania Jabra, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking słuchawek do biegania Jabra, wraz z opisem modelu, aktualizujemy na bieżąco.

☆ Jabra Elite 85t ☆

Jabra Elite 85t Najniższa Cena Online

☆ Jabra Elite 85t - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Jabra
 • Nazwa produktu: Jabra Elite 85t
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 11
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  Jabra Elite 85t
  Douszne słuchawki bezprzewodowe

  Okazuje się, że możesz posiadać wszystko…
  Aktywna redukcja szumów (Active Noise Cancellation, ANC) eliminuje niechciane hałasy, a technologia HearThrough (nasza nazwa na tryb klarowności) zapewnia dostęp do dźwięków otoczenia, gdy go Ci trzeba. 11 poziomów dźwięku — od maksymalnego poziomu technologii ANC do poziomu HearThrough — opracowano specjalnie z myślą o dostosowaniu do indywidualnego sposobu wychwytywania różnic w stopniach głośności. Dzięki takiemu rozwiązaniu nie umknie Ci żaden dźwięk.
  Zupełnie nowy poziom redukcji hałasu
  Słuchawki douszne Elite 85t opracowano z wykorzystaniem najnowszej dostępnej na rynku technologii redukcji hałasu, aby zapewnić Ci całkowitą kontrolę nad sposobem słyszenia dźwięków z otaczającego Cię świata. Czas wejść na zupełnie nowy poziom świadomego odcinania się od dźwięków otoczenia.
  Powrót do rzeczywistości za jednym dotknięciem
  technika HearThrough z możliwością pełnej regulacji pozwala Ci decydować w jakim stopniu chcesz dopuścić do siebie dźwięk z otoczenia. Starczy, iż użyjesz wygodnego suwaka i naciśniesz przycisk funkcji. Gdy chcesz słyszeć, co dzieje się wokół — i na przykład sprawnie zamówić kawę — możesz to zrobić. Dzięki funkcji HearThrough od świata rzeczywistego ze wszystkimi jego bodźcami za każdym razem dzieli Cię tylko jedno dotknięcie.
  Korzystając z suwaków do regulacji przystępnych w aplikacji Jabra Sound+, możesz wybrać świetny poziom działania technice ANC i HearThrough.szybko przełączać się między nimi, starczy wykorzystać przycisku na słuchawce.
  Chipset zapewniający największe możliwości w naszej historii
  Taka technologia wymaga dużej mocy obliczeniowej. To dlatego nasze słuchawki są wyekwipowane w dedykowany chip przetwarzania, który zezwala na korzystanie z naszych intuicyjnych trybów dźwięku. Wewnętrzne i zewnętrzne mikrofony z niezależną wielostopniową konfiguracją filtra i zintegrowana 6-pasmowa ścieżka korektora nadzwyczajny przepływ dźwięku i produktywne przetwarzanie sygnału bez opóźnień… Przepraszamy… poprzez chwilę trochę nas poniosło z tym technologicznym żargonem.
  wytwarzane w oparciu o informacje tysięcy uszu
  Przetestowaliśmy tysiące uszu i przetworzyliśmy uzyskane w ten sposób dane za pomocą naszego zaawansowanego symulatora algorytmicznego, aby zmieścić całą naszą wspaniałą technikę w nowej, kompaktowej konstrukcji przy użyciu najnowszych technik miniaturyzacji.
  Nasze najnowsze słuchawki douszne posiadają na wpół otwartą konstrukcję z otworami wentylacyjnymi zezwalającymi zniżyć ciśnienie, co pozwala uniknąć wrażenia „zakorkowanych uszu. Trzy rozmiary owalnych nakładek EarGels z miękkiego silikonu gwarantują pewne dostosowanie i szczelne tłumienie hałasu, ulepszając tym samym jakość dźwięku i zapewniając poczucie komfortu poprzez cały długi dzień.
  nowatorska funkcja MyFit w aplikacji Jabra Sound+ umożliwi uzyskanie słusznego przypasowania, zapewniającego sprawniejsze działanie funkcji aktywnej redukcji hałasu i udoskonaloną jakość dźwięku.
  mnóstwo mikrofonów, żadnego hałasu.
  Nasza nowoczesna cyfrowa technika ANC wykorzystuje po dwa mikrofony znajdujące się w każdej słuchawce dousznej, aby zredukować poziom hałasu, zanim ten w ogóle do Ciebie dotrze.
  • Jeden zewnętrzny mikrofon — eliminacja hałasu na zewnątrz ucha
  • Jeden wewnętrzny mikrofon — usuwa hałas wewnątrz ucha

  konkretny dźwięk. Znikoma budowa.
  Głośniki o średnicy 12 mm, dostosowywany korektor oraz kodeki AAC i SBC to gwarancja bogatego, szczegółowego dźwięku i potężnych basów wyciągających się z zaskakująco śladowej konstrukcji. Solidny, głośny, imponujący i donośny dźwięk wyciągający się z obudowy tak nieznacznej, że musisz ją zobaczyć, żeby uwierzyć. Zachwyć się zupełnie nową jakością muzyki.
  MySound to Twoje brzmienie
  Nie da się ulepszyć klasyki — zresztą nie warto jej udoskonalać, skoro nic jej nie dolega — zrozumieliśmy jednak, iż możemy zrewolucjonizować sposób w jaki słyszysz muzykę, i sprawić, aby utwory, które kochasz, brzmiały jeszcze lepiej.
  Funkcja MySound profesjonalnie optymalizuje i konfiguruje dźwięk w wyniku działania przystępnego w aplikacji testu słuchu, a następnie kalibruje słuchawki. W efekcie muzyka jest genialnie dobrana do Twojego indywidualnego profilu słuchowego. Podoba nam się to brzmienie.
  Niech wszyscy usłyszą, co masz do powiedzenia
  Wiemy, że nie chcesz rezygnować z jakości połączeń. Spójrzmy prawdzie w oczy — kto żeby chciał? Mieliśmy to na uwadze, gdy opracowywaliśmy model Elite 85t — to dlatego wewnątrz każdej dousznej słuchawki umieściliśmy nie dwa, lecz trzy bardzo sprawne, mistrzowskie mikrofony. Dodaliśmy także dogłos, dzięki czemu podczas połączeń będziesz prawidłowo słyszeć na dodatek swój głos, dodaliśmy także najnowsze i najistotniej innowacyjne algorytmy do eliminacji szumu wiatru. Dzięki czemu głos podczas rozmów będzie wyraźny i krystalicznie czysty, a prowadzenie rozmów będzie jeszcze przyjemniejsze. Chcemy jednak dać Ci coś więcej.
  najkorzystniejsze słuchawki douszne
  Skorzystaliśmy z naszej progresywnej technice wydłużania czasu działania baterii,posiadać pewność, że te maleństwa po jednym ładowaniu wytrzymają z włączoną technologią ANC choćby 5,5 godziny — z niewielką stacją ładującą wydłużysz ten czas choćby do 25 godzin.
  Słuchawki obsługują funkcję bezprzewodowego ładowania i są zgodne ze wszystkimi ładowarkami z dokumentem Qi, dzięki czemu w sytuacji spadku poziomu ich naładowania wystarczy umieścić je na podkładce do ładowania albo wykorzystać kabla USB-C.
  Dajemy z siebie więcej
  Zaprojektowaliśmy te wodoodporne maleństwa o stopniu ochrony IPX-4 z potężnych, wytrzymałych materiałów, dzięki czemu będą Ci one długo służyć. Jeśli złapie Cię deszcz, słuchawki będą ostatnią rzeczą, o którą będziesz się martwić. Jednocześnie dajemy Ci też 2-letnią przedłużoną gwarancję* wytrzymałości na działanie pyłu i wody (tak na wszelki wypadek).
  Ty tu rządzisz
  Są rzeczy, których nie tylko nie da się zmienić, lecz też nie ma się na nie żadnego wpływu. Na szczęście — dzięki aplikacji Sound+ i dostępnej w jej ramach funkcji MyControls — funkcje przycisków Twoich słuchawek dousznych do nich nie należą. Teraz możesz wykorzystać przyciski w zupełnie nowy sposób — do uruchamiania i pomijania utworów, odbierania i odrzucania połączeń i nie tylko. W tym celu starczy skorzystać z aplikacji Sound+. MyControls daje Ci możliwość prawdziwego zapanowania nad Twoimi słuchawkami dousznymi.
  Asystenci na wyciągnięcie palca
  Elite 85t ma zaimplementowanego asystenta Alexa i współpracuje z Siri i Google Assistant, więc pomoc jest zawsze pod ręką (albo w Twoim uchu).
  Brak konieczności konfiguracji
  Lubimy myśleć nieszablonowo. Skoro więc słuchawki douszne Elite 85t dostarczają wyśmienity dźwięk od momentu ich odpakowania, pobierając aplikację Sound+ możesz tylko poprawić jakość swoich wrażeń.
  Funkcje MySound i MyControls, ustawienia połączeń, regulowany korektor dźwięku oraz opcje umożliwiające personalizację sprawiają, że aplikacja Sound+ to gwarancja niesamowitego dźwięku podczas prowadzenia rozmów i słuchania muzyki. Żadnych kompromisów.
  informacje techniczne:
  kompozycja izolująca od hałasu - Tak
  Redukcja szumów w trakcie rozmów - Tak, technologia 6 mikrofonów
  Ochrona przed szumem wiatru - Tak
  Obsługiwane kodeki dźwięku - SBC, AAC
  wymiar głośnika - 12 mm
  Szerokość pasma głośnika (tryb muzyki) - Od 20 Hz do 20 kHz
  Szerokość pasma głośnika (rozmowy) - Od 100 Hz do 10 kHz
  wariant mikrofonu - 6 x MEMS
  Szerokość pasma mikrofonu - Od 100 Hz do 10 kHz
  Aktywne Wyciszanie Szumów (ANC). - nowoczesny system ANC producenta Jabra wykorzystuje 4 z 6 mikrofonów urządzenia
  ANC - Tak, regulowany
  Funkcja HearThrough - Tak, regulowany
  Redukcja nacisku na ucho - Tak
  Bateria
  Czas odtwarzania muzyki z ANC - Do 25 godz. (do 5,5 godziny dla zestawu słuchawkowego i 19,5 godziny z futerałem ładującym)
  Czas odtwarzania muzyki bez ANC - Do 31 godz. (do 7 godzin dla zestawu słuchawkowego i 24 godziny z futerałem ładującym)
  Tryb uśpienia - samoczynne wyłączanie po 15 minutach bez podłączenia albo po 30 minutach braku aktywności, możliwość konfiguracji z aplikacją Sound+.
  Możliwość bezprzewodowego ładowania - Działa z ładowarkami bezprzewodowymi z dokumentem Qi (min. 5 W) — ładowarka bezprzewodowa nie jest załączona
  Czas ładowania przewodowego - USB-C
  Czas ładowania - Do 3 godzin, pełne naładowanie ze specjalną ładowarką sieciową USB (500 mA)
  Czas ładowania bezprzewodowego - Do 3,5 godziny w temp. 25C (w zależności od rodzaju ładowarki bezprzewodowej)
  prędkie ładowanie - Do 60 minut czasu pracy w sytuacji ładowania wkładek dousznych poprzez 15 minut w futerale ładującym
  Czas czuwania - 6 miesięcy
  Bateria - Akumulatory litowo-jonowe (wielokrotnego wykorzystania)
  Zawartość opakowania - Wkładki douszne, futerał ładujący, przewód USB-C, 3 zestawy silikonowych wkładek EarGel(TM), gwarancja i ulotki z ostrzeżeniami i informacjami

☆ Jabra Evolve 75 ☆

Jabra Evolve 75 Najniższa Cena Online

☆ Jabra Evolve 75 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Jabra
 • Nazwa produktu: Jabra Evolve 75
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 5
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Słuchawki nauszne JABRA Bluetooth Evolve 75 unikatowy dźwięk rozmów i muzyki Odetnij się od hałasu panującego w biurze i powiększ swoją efektywność Możesz włączyć aktywną redukcję szumów, aby praktycznie zlikwidować dźwięki o niskiej częstotliwości, takie jak szum klimatyzacji.

  Aktywna redukcja szumu (ARC) stosuje progresywne mikrofony,monitorować i reagować na dźwięk z otoczenia Redukcja hałasu i zakłóceń najlepsze ARS i zastosowana dioda zajętości, która oznajmia, żeby nie przeszkadzać użytkownikowi i powiększa sprawność Więcej swobody Podwójna łączność Bluetooth® do dwóch urządzeń jednocześnie do prowadzenia rozmów i odtwarzania muzyki.

  Swoboda przemieszczania do 30 m od podłączonego urządzenia Wygoda poprzez cały dzień Nauszniki słuchawek ze skóry syntetycznej i nauszna budowa do całodziennego wykorzystywania Funkcje: Funkcja podsłuchiwania Nie przegapisz ważnych komunikatów ani pytań od współpracowników.

  Naciśnij na lewy nausznik, żeby słuchać dźwięków z otoczenia, bez konieczności zdejmowania urządzenia wbudowana dioda zajętości Czerwone diody na obydwu nausznikach są automatycznie włączane, gdy użytkownik prowadzi rozmowę albo są manualnie uruchamiane przez użytkownika, gdy jest on zajęty.

  W ten sposób wysyłany jest sygnał „nie przeszkadzaj". Aktywna redukcja szumów Tak, mikrofon Hybrid 4 gwarantujący 17 dB (doświadczana redukcja szumów w biurach) dane technologiczne: Połączenie: Bluetooth® lub USB.

  pozwala na podłączenie dwóch sprzętów Bluetooth® jednocześnie Bluetooth: Tak. Klasa 1 (do 30 metrów) i Bluetooth 4.2 Zakres funkcjonowania: Do 30 m/90 stóp Czas rozmów:do 15 godzin Żywotność baterii (z włączoną ARS): do 30 godzin Czas czuwania: do 15 dni Obsługiwane profile Bluetooth: A2DP (wer.

  1.2), profil wolne ręce (wer. 1.6), profil dla bezprzewodowego zestawu słuchawkowego (wer. 1.2), AGHFP (v1.6) Bezprzewodowa technologia Bluetooth: Bluetooth 4.0 Bezpieczeństwo: Parowanie, uwierzytelnianie i szyfrowanie (typowa specyfikacja Bluetooth) Sparowane urządzenia: Do 8 zaufanych urządzeń, 2 aktywne połączenia Bluetooth w trybie czuwania Pasywna redukcja szumów Sterowanie dźwiękiem: powiększanie/zniżanie głośności głośnika na zestawie słuchawkowym Szerokość pasma zestawu słuchawkowego: Szerokopasmowy Szerokość pasma głośnika w trybie muzyki: HiFi Pasmo szerokości głośnika w trybie komunikacji: 150 Hz - 6,8kHz rozmiar głośnika: 40 mm Szerokość pasma mikrofonu: Szerokopasmowy typ mikrofonu: przeciętnej długości wysięgnik z jednokierunkowym mikrofonem ECM z redukcją szumów Zakres częstotliwości mikrofonu: 150 Hz - 6,8kHz Długość kabla: 95 cm, przewód HS: 120 cm rozmiary opakowania (dł.

  x szer. X wys.): Dł. 21 x sz. 18,1 x wys....


☆ Jabra Evolve 65 Duo ☆

Jabra Evolve 65 Duo Najniższa Cena Online

☆ Jabra Evolve 65 Duo - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Jabra
 • Nazwa produktu: Jabra Evolve 65 Duo
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  JABRA EVOLVE™ 65 MICROSOFT LYNC STEREO

  lepsze rozmowy

  komplet Jabra EVOLVE 65 z technologią Bluetooth zaprojektowano tak, aby zapewnić ulepszone rozmowy. Wyposażony jest w mikrofon i głośniki, które są zoptymalizowane do głosu i muzyki.

  Zachowaj koncentrację
  Jabra EVOLVE 65 MS Stereo z technologią Bluetooth i NFC to fachowy zestaw słuchawkowy opracowany zwykle w celu poprawy jakości rozmów i rozszerzenia koncentracji. Znakomita technika redukcji szumów zagwarantuje spokój podczas pracy w głośnym otwartym biurze, skutecznie budujejąc strefę koncentracji wokół rozmówcy tak, żeby można było pracować w skupieniu. Głośniki zapewniają wygodę i stylowy wygląd dzięki poduszkom słuchawek z syntetycznej skóry i są szczególnie asygnowane do zmniejszenia hałasu panującego w biurach. Strefę koncentracji uzupełnia wskaźnik zajętości, który oznajmia, iż użytkownik nie jest przystępny dla współpracowników.

  Zachowaj elastyczność
  To nie zadanie, ale ty sam możesz decydować, gdzie chcesz pracować. Komplet Jabra EVOLVE 65 MS Stereo z technologią Bluetooth i NFC umożliwia podłączenie bezprzewodowego zestawu słuchawkowego do komputera, smartfona albo tabletu. Głośniki komfortowy i nieskomplikowany dostęp do z zasady użytkowanych funkcji, co zwiększa elastyczności użytkownika i zezwala na większą koncentrację na rozmowie. Gdy nie prowadzisz rozmowy albo gdy jesteś w ruchu, możeszw pełni włożyć wysięgnik mikrofonu w pałąk – dzięki temu łatwo zmienisz swój biurowy zestaw słuchawkowy na pakiet osobisty.

  Zoptymalizowany dla Microsoft Lync
  zestaw Jabra EVOLVE 65 MS stereo jest zoptymalizowany dla Microsoft Lync, gwarantując szybką instalację zestawu słuchawkowego rodzaju "Plug & Play". Pakiet słuchawkowy działa wspaniale z Microsoft Lync, więc możesz skupić się na rozmowie.

  • Długość przewodu: 1.2 m
  • Dźwięk (słuchawki): Stereo
  • Funkcje bluetooth: A2DP (Transmisja stereo)
  • Funkcje bluetooth: Multipoint
  • Funkcje bluetooth: Quickpair
  • Kolor (wyliczeniowy): Czarny
  • Komunikacja bezprzewodowa: NFC
  • Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
  • konstrukcja (słuchawki): Z muszlami nausznymi
  • Kontrola dźwięku: Regulacja głośności
  • Kontrola dźwięku: Odbieranie/Wyciszanie połączenia
  • Mikrofon: Tak
  • Pasmo przenoszenia (maks.): 20 kHz
  • Pasmo przenoszenia (min.): 70 Hz
  • Pozostałe atrybuty:

   - Łączność Bluetooth 3.0 (zasięg do 30 m)
   - Zoptymalizowany pod kątem oprogramowania Lync
   - Złącze USB Jabra Link 360
   - Oprogramowanie Jabra PC Suite
   - PeakStop
   - Cyfrowe przetwarzanie sygnału (DSP)
   - Mikrofon z redukcją szumów
   - Wysięgnik rodzaju Midi
   - Czas rozmów: do 10 godzin
   - Ładowanie poprzez USB (microUSB>USB)
   - Poduszka słuchawki wyprodukowana z syntetycznej skóry
   - dokumenty: Atest Avaya i Cisco
   - Podwójna łączność - jednoczesne połączenie z komputerem i urządzeniem Bluetooth
   - Wskaźnik zajętości (sygnalizacja dostępności)
   - intensywny głośnik 28mm
   - certyfikat: Microsoft

  • Przeznaczenie (słuchawki): Call center
  • Przeznaczenie (słuchawki): Muzyka
  • Przeznaczenie (słuchawki): Telefonia internetowa
  • Przeznaczenie (słuchawki): Telefonia komórkowa
  • Technologie (słuchawki): Tłumienie dźwięków z otoczenia
  • Technologie (słuchawki): Redukcja szumów
  • Waga: 111 g
  • Złącza: microUSB
  • Złącza: 1 x USB 2.0

☆ Jabra Evolve2 65 Stereo ☆

Jabra Evolve2 65 Stereo Najniższa Cena Online

☆ Jabra Evolve2 65 Stereo - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Jabra
 • Nazwa produktu: Jabra Evolve2 65 Stereo
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 4
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  EVOLVE2 65 Zaprojektowane dla pełnej elastyczności. Pracuj gdzie chcesz, z bezprzewodowym zestawem słuchawkowym gwarantującym nieprzeciętną jakość dźwięku. Znakomite połączenia. Nieszablonowe rezultaty wymagają nieszablonowej jakości dźwięku podczas komunikacji.

  mistrzowski, płynnie działający sprzęt audio ma tu kluczowe znaczenie. Poprawiliśmy dotychczasową niesamowitą jakość połączeń w naszej wiodącej linii Evolve, dodając trzy strategicznie rozmieszczone, profesjonalne mikrofony, nasz zaawansowany chipset oraz najnowszą technologię przetwarzania sygnału.

  Wszystko to zapewnia znakomitą jakość połączeń, za każdym razem. Certyfikat UC certyfikat UC to gwarancja zadowolenia. W dzisiejszych czasach nieczęsto słyszy się wyrażenie satysfakcja gwarantowana, my jednak nie boimy się go wykorzystać.

  pakiet słuchawkowy Evolve2 65 jest zgodny ze wszystkimi wiodącymi platformami Unified Communications (UC), dzięki temu pozwala na bezproblemową współpracę. Jeśli stosowana przez Ciebie platforma UC to Microsoft Teams, mamy dla Ciebie certyfikowany i zoptymalizowany pod jej kątem typ zestawu, który pozwoli Ci odpowiednio zastosować jej możliwości.

  MUZYKA Poczuj brzmienie muzyki. Nasz komplet słuchawkowy wyposażyliśmy w solidne głośniki o średnicy 40 mm, nieprzepuszczające dźwięku na zewnątrz, i nasz najmocniej nowoczesny chipset. Zestawy z serii Evolve umożliwiły słuchanie idealnej muzyki w trakcie pracy.

  Dzięki Evolve2 dźwięk zyskał zupełnie nową jakość TŁUMIENIE HAŁASU Odizoluj się od hałasu. Niezależnie od tego, czy jesteś w biurze, czy w drodze, odgłosy z otoczenia mogą utrudniać Ci pracę. Załóż komplet Evolve2 65 i poczuj, jak hałas natychmiast znika dzięki owalnym poduszkom słuchawek z izolującej pianki, a także prekursorskim, wygiętym nausznikom, które skutecznie odizolują Cię od otoczenia, gwarantując pasywną redukcję hałasu, jakiej jeszcze nie zdarzyło Ci się odczuć.

  WSKAŹNIK ZAJĘTOŚCI Pokaż,potrzebujesz spokoju. Nasz wskaźnik zajętości formuje zupełnie świeże możliwości, dzięki czemu, że jest widoczny z każdej strony. Czerwony wskaźnik włącza się automatycznie, gdy prowadzisz rozmowę, ale możesz też włączyć go samodzielnie za pomocą przycisku.

  choćby, jeśli wokół Ciebie dużo się dzieje, masz pewność, że nic nie zakłóci Twojego spokoju z żadnej strony. BATERIA Bateria na niemało dni. Na spotkaniach i po ich zakończeniu, na korytarzach i w trakcie pracy zdalnej zawsze możesz posiadać pewność, iż Twój komplet słuchawkowy sprawdzi się w każdej sytuacji.

  Nasza zaawansowana technika optymalizacji efektywności baterii, a także niezwykły drobny chipset pomogły nam uzyskać wiodący w branży wynik 37 godzin pracy*. Jesteśmy jednak gotowi na każdą ewentualność, dlatego na wszelki wypadek oferujemy Ci także ergonomiczną podstawkę ładującą.

  Bateria kompletnie naładowana Zyskaj 37 godzin pracy na baterii w 90 minut szybkie ładowanie Zyskaj 8 godzin pracy na baterii w 15 minut KOMFORT stosowanIA Prawdziwa wygoda. Prawdziwy luksus. Naszym celem było stworzenie bezprzewodowego zestawu słuchawkowego, którego praktycznie nie czuje się na głowie.

  Opracowaliśmy wspaniałą konstrukcję na podstawie pomiarów biometrycznych setek różnorodnych głów. Następnie dodaliśmy poduszki z miękkiej plastycznej pianki, która dostosowuje się do kształtu uszu. Całość wykonaliśmy z trwałych materiałów najwyższej jakości.

  Prawdziwy luksus polega przecież na tym, by móc zapomnieć, co ma się na głowie. Technika Myśl nieszablonowo. Nie działamy według szablonu. Zanim jeszcze otworzysz opakowanie z naszym zestawem słuchawkowym, wiesz już, iż trzymasz w rękach prekursorskie rozwiązanie techniczne, które nie ma sobie równych.

  Jesteśmy jednak otwarci na przyszłość, dlatego już pracujemy nad aktualizacjami oprogramowania układowego i pakietami korzyści. Jabra Direct sprawia,komplet słuchawkowy zawsze ma najnowsze oprogramowanie zapewniające najszczególniej aktualne funkcje, naprawę błędów i nietrudny dostęp do aktualizacji w zakresie kompatybilności.

  Dzięki przyjaznemu dla użytkownika pulpitowi Direct zapewnienie najnowszych aktualizacji nigdy nie było takie nietrudne.Akcesoria w pakiecie: pakiet słuchawkowy; podstawka na biurko (zależnie od SKU); adapter BT Jabra Link 380; kabel USB-C do USB-A długości 1,2 m; miękki pokrowiec; Gwarancja i Ostrzeżenie (ulotki dotyczące bezpieczeństwa)Pozostałe parametry: wymiary opakowania (dł.

  × szer. × wys.) Numer SKU poza zestawem: 18,85 × 5,3 × 21,7 cm w podstawowym komplecie: 18,85 × 10,35 × 25 cm wymiary głównego modułu Stereo 186 × 157 × 60,5 mm Mono 150 × 157 × 60,5 mm Waga z uwzględnieniem wyposażenia dla głównego sposobu noszenia Stereo 176,4 g Mono 99,2 g zastosowane materiały Pałąk z istotnie miękkiej pianki pokrytej silikonem w dopasowanym kolorze, poduszka słuchawki z miękkiej pianki wyciszającej pokrytej imitacją skóry w przypasowanym odcieniu, wysuwany wysięgnik z aluminium typ baterii Akumulatory litowo-jonowe (wielokrotnego użytkowania) Gwarancja 2 lata Jabra Direct/Jabra Express Tak Jabra Sound+ Tak Funkcje i elementy LED Powiadomienia Microsoft Teams*, wskaźnik zajętości, połączenie przychodzące...


☆ Jabra Elite 2 ☆

Jabra Elite 2 Najniższa Cena Online

☆ Jabra Elite 2 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Jabra
 • Nazwa produktu: Jabra Elite 2
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 5
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Aktywna redukcja szumów (ANC):nie;Asystent głosowy:tak;dopełniające zasilanie z etui do:14 h;Czas pracy do:7 h;dedykowane do:iPhone, smartfon;Długość przewodu:0 m;Funkcje dopełniające:dedykowana aplikacja;Gwarancja:24 miesiące;Impedancja:0 Ω;informacje dodatkowe:aplikacja Jabra Sound+, pasywne wyciszanie szumów, Google Fast Pair;Kodek Bluetooth:SBC, aptX;Kolor:ciemnoszary;Kolor:metaliczny/szary;Kompatybilny z asystentem głosowym:Asystent Google, Amazon Alexa, Siri;Budowa słuchawek:dokanałowe, True Wireless;Łączność bezprzewodowa:Bluetooth;producenta telefonu pasujących słuchawek:Samsung, LG, HTC, Microsoft, Sony, Huawei, Alcatel, Nokia, Motorola, Gigaset, BlackBerry, Xiaomi, Honor, OPPO;Mikrofon:tak;Model (wariantowanie):Jabra Elite 2;Nazwa produktowa opis:słuchawki;NFC:nie;niepodatność:na pył, na wodę;niepodatność – klasa:stopień ochrony IP55 (detale w warunkach gwarancji);Pasmo przenoszenia dół:20;Pasmo przenoszenia góra:20000;Port ładowania:USB-C;Przeznaczenie:uniwersalne, do prowadzenia rozmów, iPod/iPhone/iPad;Radiowe:nie;Regulacja głośności:tak;Składana budowa:nie;Średnica przetwornika:6 mm;True Wireless:tak;rodzaj podłączenia:bezprzewodowe;wariant słuchawek:douszne;Wersja Bluetooth:5.2;Wodoodporność:tak;Wyposażenie:adaptery douszne (S, M, L), etui ładujące, instrukcja obsługi, przewód USB;Zasięg do:10 m...


☆ Jabra Elite Active 75t ☆

Jabra Elite Active 75t Najniższa Cena Online

☆ Jabra Elite Active 75t - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Jabra
 • Nazwa produktu: Jabra Elite Active 75t
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  jabra active 75tElite Active 75tPrawdziwie bezprzewodowe słuchawki douszne zaprojektowane dla bezpiecznego dopasowania. Doskonała jakość muzyki i połączeń, wodoodporność i kompozycja genialna do uprawiania sportu.*Bezpieczne dopasowanie dla aktywnych osób - słuchawki wygodne i kompaktowe, przetestowane z myślą o bezpiecznym dostosowaniu, z warstwą zapewniającą powiększoną przyczepnośćTechnologia 4-mikrofonowa dla doskonałej jakości połączeń gdziekolwiek jesteśParowanie z aplikacją Jabra Sound+ dla funkcji nasłuchu HearThrough i personalizowania muzyki, dzięki dostosowywanemu korektorowi dźwiękuDo 7,5 godziny czasu pracy baterii, 28 godzin z futerałem ładującymWodoodporność, gwarantowana ochrona klasy IP57 i 2-letnia gwarancja obejmująca uszkodzenia wywołane potem i kurzem**Bezpośredni dostęp do Amazon Alexa, Siri® i Google Assistant™Bezprzewodowe słuchawki sportowe– wspaniałe dla aktywnychBezprzewodowe słuchawki sportowe Jabra Elite Active 75t to niewiele znaczący wymiar dla większej wygody i ulepszonego dobrania w trakcie biegania, ćwiczeń czy treningu na siłowni.

  Zostały zaprojektowane tak, żeby pozostać w uszach choćby podczas intensywnego wysiłku. Czyste i energetyczne brzmienie, dzięki technologii 4 mikrofonów, stanowi wspaniałe wsparcie w trakcie aktywności fizycznej.

  perfekcyjne dopasowanie– bo tak zostały zaprojektowaneJednym z najważniejszych celów na etapie projektowania tych prawdziwie bezprzewodowych słuchawek dousznych, było stworzenie znakomitego dobrania do ucha użytkownika, tak żeby każdy miał pewność, że wkładki pozostaną w tym samym miejscu nawet podczas intensywnego treningu.

  Aby stworzyć najistotniej trafny kształt Jabra wykonała tysiące pomiarów i skanów małżowiny usznej. Te maleńkie słuchawki, o wyjątkowo kompaktowej konstrukcji i wyjątkowym profilu, są najlepiej dostosowanymi wkładkami dousznymi, jakie można sobie wymarzyć.

  Ich ergonomiczny zarys gwarantuje nieszablonową wygodę, a stabilną pozycję zapewnia komplet nakładek żelowych, w różnorodnych wymiarach, które można zjednoczyć według jednostkowych potrzeb.technologia 4 mikrofonów– rozmowy bez zakłóceń z genialną jakością dźwiękuJabra Active 75t spełniają wszystkie Twoje kryteria względem wysokiej jakości połączeń i idealnego brzmienia muzyki.

  Te minimalne zaawansowane technologicznie urządzenia zawierają cztery zaimplementowane mikrofony, które odfiltrowują niechciane odgłosy z zewnątrz, dzięki czemu rozmówcy – po obu stronach połączenia – są nadzwyczajnie słyszani, nawet w wietrznym i hałaśliwym otoczeniu.

  Łączność Bluetooth 5.0 o zasięgu do 10 metrów daje dużo swobody w działaniu. Natomiast jednostajna sieć bezprzewodowa Jabra czwartej generacji dba o to, by użytkownik nie doświadczył żadnych przerw czy zakłóceń w transmisji dźwięku.

  Funkcja HearThrough– to Ty decydujesz co i jak chcesz usłyszećFunkcja HearThrough wykorzystuje zastosowane mikrofony, umożliwiając słuchanie dźwięków otoczenia i rozmawianie bez konieczności wyjmowania słuchawek dousznych.

  Gdy chcemy usłyszeć, co się dzieje wokół, HearThrough oferuje przydatny zamek błyskawiczny, dzięki któremu możemy zdecydować, w jakim stopniu chcemy słuchać odgłosów ze świata zewnętrznego, a w jakim zatopić się w muzyce.

  świetna izolacja hałasu, oferująca możliwość jednostkowego dopasowania, pomaga odgrodzić się od prawdziwego świata i skoncentrować się na naszym treningu. Jakość dźwięku nie ma sobie równych, a wyważony bas i energetyczne, czyste brzmienie świetnie motywują do jeszcze obszerniejszego wysiłku.

  Wytrzymałe jak TyJabra Active 75t są wodoodporne, niepodatne na pot, oporne na Twój najmocniej intensywny trening. To idealny partner niezależnie od tego czy biegasz w mieście, w trakcie deszczu, czy po malowniczych piaszczystych drogach, czy jeździsz rowerem wysoko w górach, czy również po prostu ćwiczysz na siłowni.

  Te prawdziwie bezprzewodowe wkładki douszne są za każdym razem gotowe i doskonale przypasowane do Twojego aktywnego trybu życia. Brak kabli to brak problemów z ich rozplątywaniem. Wkładki mają certyfikat niepodatności IP57 i 2-letnią gwarancję odporności na pot i pył.

  Czas pracy choćby do 28 godzinSłuchawki Jabra Elite 75t Active na jednym ładowaniu mogą pracować aż 7 i pół godziny. Wygodne etui do ładowania to jeszcze więcej mocy – dzięki niemu czas pracy zestawu wydłuża się aż do 28 godzin.

  Dzięki systemowi inteligentnego zarządzania mocą i nowemu zestawowi chipów Bluetooth 5.0, zużywającemu niewiele baterii, możesz wziąć je ze sobą nawet na najdłuższy bieg i to Tobie najpierw zabraknie energii, a nie wkładkom.

  Możliwość korzystaniaz asystentów głosowychZa pośrednictwem Jabra Elite Active 75t można połączyć się z usługami Alexa*, Siri® lub Google Assistant™, by w prędki sposób uzyskać dostęp do potrzebnych danych.

  Cały czas w biegu? Asystent głosowy odczyta dla nas wiadomości tekstowe, dzięki temu będziemy zawsze na bieżąco.Personalizacja z MySound,MyControls i Jabra Sound+Użytkownik Elite Active 75t może złączyć brzmienie do własnych preferencji za pośrednictwem aplikacji Jabra Sound+.

  na dodatek, dzięki najnowszej, nowatorskiej technologi


☆ Jabra Elite 7 Pro ☆

Jabra Elite 7 Pro Najniższa Cena Online

☆ Jabra Elite 7 Pro - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Jabra
 • Nazwa produktu: Jabra Elite 7 Pro
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 6
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  świat się zmienia i wszyscy potrzebujemy technologii, która może za nim nadążyć. Dlatego zdefiniowaliśmy na nowo prawdziwie bezprzewodową technologię, by zapewnić udoskonaloną jakość dźwięku, wyraźniejsze połączenia, dłuższy czas słuchania i obszerniejszą rozciągliwość w zakresie czasu, miejsca i sposobu stosowania.

  mówiąc najprościej postanowiliśmy dać ci więcej swobody. Wyposażyliśmy elite 7 pro w naszą najmocniej nowoczesną i najnowocześniejszą technikę połączeń,kompletnie zrewolucjonizować twoje życie poza biurem.

  świat nowych możliwości czeka. Korzyści: hałas jest wszechobecny. W pociągu, na ulicy, tam, gdzie akurat pracujesz. Zwłaszcza tam. Na szczęście masz w zasięgu ręki możliwość zablokowania odgłosów prawdziwego świata, by nic nie przeszkodziło ci radować się muzyką.

  po prostu dotknij przycisk i pozwól regulowanej funkcji aktywnego wyciszania szumów (anc) odciąć cię od otoczenia, tym samym uwalniając ciebie (i twoje dźwięki) od jakichkolwiek ograniczeń. Inteligentny tryb nasłuchu hearthrough wykorzystuje zaimplementowane mikrofony do wychwytywania dźwięków otoczenia i odtwarza je w słuchawkach, więc możesz wybrać dźwięki, które są dla ciebie ważne.

  dzięki regulowanej technologii anc oraz hearthrough masz całkowitą kontrolę nad tym, w jaki sposób słyszysz (albo nie słyszysz) odgłosy otoczenia. Opracowaliśmy innowacyjną konstrukcję wkładek dousznych eargel, zmieniając grubość zewnętrzną dla każdego rozmiaru i stwarzając węższe, zaokrąglone zakończenie, dzięki temu możliwe jest adekwatne dopasowanie pod kątem anatomicznym, by zapewnić komfort dla ucha.

  o 16% mniejsze aniżeli nasze poprzednie najmniejsze słuchawki douszne i wyjątkowo lekkie – każda o wadze 5,4 g. Te wyjątkowo kompaktowe słuchawki douszne zapewniają maksymalny komfort i niewiele znaczące zużycie.


☆ Jabra Evolve2 40 Stereo ☆

Jabra Evolve2 40 Stereo Najniższa Cena Online

☆ Jabra Evolve2 40 Stereo - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Jabra
 • Nazwa produktu: Jabra Evolve2 40 Stereo
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 4
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Evolve2 40Zaprojektowane dla udoskonalonej koncentracji. Nieszablonowy dźwięk, nieprzeciętna izolacja szumów i najwyższy komfort.Cisza na Twoim biurku.Załóż zestaw Evolve2 40 i poczuj, jak hałas natychmiast znika dzięki owalnym poduszkom słuchawek z izolującej pianki, a także nowatorskim, wygiętym nausznikom, które sprawnie odizolują Cię od otoczenia, zapewniając wyjątkową pasywną redukcję hałasu, jakiej jeszcze nie zdarzyło Ci się odczuć.całkowita cisza bez odchodzenia od biurka.

  Oto nowy kanon.Pokaż,potrzebujesz spokoju.Nasz wskaźnik zajętości wytwarza zupełnie nowe możliwości, dzięki czemu, iż jest widoczny z każdej strony. Czerwony wskaźnik włącza się automatycznie, gdy prowadzisz rozmowę, lecz możesz również włączyć go samodzielnie za pomocą przycisku.

  nawet, jeśli wokół Ciebie mnóstwo się dzieje, masz pewność, że nic nie zakłóci Twojego spokoju z żadnej strony.To tak, jakby nad Twoją koncentracją czuwał Twój własny, zaimplementowany strażnik.To Ty dyktujesz warunki.Gdy masz naprawdę dużo do zrobienia, płynna, profesjonalna komunikacja stanowi klucz do sukcesu.

  Dlatego udoskonaliliśmy dotychczasową niesamowitą jakość połączeń w naszej wiodącej serii Evolve, dodając trzy strategicznie rozmieszczone, mistrzowskie mikrofony, nasz zaawansowany chipset oraz najnowszą technologię przetwarzania sygnału.Gdy musisz porozmawiać, Twój pakiet słuchawkowy niewątpliwie Cię nie zawiedzie.dokument UC to gwarancja zadowolenia.W dzisiejszych czasach nieczęsto słyszy się wyrażenie satysfakcja gwarantowana, my jednak nie boimy się go zastosować.

  komplet słuchawkowy Evolve2 40 jest zgodny ze wszystkimi wiodącymi platformami Unified Communications (UC), dzięki temu pozwala na bezproblemową współpracę.Jeśli wykorzystywana poprzez Ciebie platforma UC to Microsoft Teams, mamy dla Ciebie certyfikowany i zoptymalizowany pod jej kątem typ zestawu, który pozwoli Ci trafnie użyć jej możliwości.Muzyka ma znaczenie.Nasz komplet słuchawkowy wyposażyliśmy w konkretne głośniki o średnicy 40 mm, nieprzepuszczające dźwięku na zewnątrz,, a także nasz najbardziej nowoczesny chipset.

  Zestawy z linii Evolve umożliwiły słuchanie znakomitej muzyki w trakcie pracy. W Evolve2 jakość dźwięku jest jeszcze lepsza, by muzyka brzmiała tak, jak nigdy dotąd.Brzmi nieźle? z pewnością.Nowy kanon komfortu.Naszym celem było stworzenie zestawu słuchawkowego tak nadzwyczajnie dobranego, iż praktycznie nie czuje się go na głowie.

  Opracowaliśmy rewelacyjną konstrukcję na podstawie pomiarów biometrycznych setek różnorodnych głów. Następnie dodaliśmy poduszki z miękkiej plastycznej pianki, która dostosowuje się do kształtu uszu. Całość wykonaliśmy z trwałych materiałów najwyższej jakości.Słowo komfort zyskało świeże znaczenie.Myśl nieszablonowo.Nie działamy według szablonu.

  Zanim jeszcze otworzysz opakowanie z naszym zestawem słuchawkowym, wiesz już, iż trzymasz w rękach nowatorskie rozwiązanie techniczne, które nie ma sobie równych. Jesteśmy jednak otwarci na przyszłość, dlatego już pracujemy nad aktualizacjami oprogramowania układowego i pakietami korzyści.Uważasz, iż już jest doskonale? Tylko poczekaj Jabra DirectJabra Direct sprawia,zestaw słuchawkowy zawsze ma najnowsze oprogramowanie zapewniające najbardziej aktualne funkcje, naprawę błędów i nieskomplikowany dostęp do aktualizacji w zakresie kompatybilności.

  Dzięki przychylnemu dla użytkownika pulpitowi Direct zapewnienie najnowszych aktualizacji nigdy nie było takie nieskomplikowane.Akcesoria w pakiecie: komplet słchawkowy Miękki pokrowiec Gwarancja i Ostrzeżenie (ulotki dotyczące bezpieczeństwa) Pozostałe atrybuty: zaimplementowane materiały: Poduszka na pałąk z wyjątkowo miękkiej pianki pokrytej silikonem w dostosowanym kolorze Poduszka słuchwaki z miękkiej pianki wyciszającej pokrytej imitacją skóry w przypasowanym odcieniu Wysuwany wysięgnik z aluminium...


☆ Jabra Biz 2400 Duo ☆

Jabra Biz 2400 Duo Najniższa Cena Online

☆ Jabra Biz 2400 Duo - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Jabra
 • Nazwa produktu: Jabra Biz 2400 Duo
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Przewodowe zestawy słuchawkowe Jabra Biz 2400 gwarantują firmie maksymalną rozciągliwość
  Wersja USB nadzwyczajnie nadaje się do pracy z programami firmy Microsoft lub systemami Unified Communications. Posiada atest zgodności z programem Microsoft Office Communicator i jest zoptymalizowany pod kątem obsługi tego systemu.

  Główne atrybuty:
  - Wszechstronne rozwiązanie: Łączy się z komputerami i telefonami komórkowymi za pośrednictwem sieci Bluetooth.
  - Trwałe urządzenie z niełamiącym się wysięgnikiem
  - proste do wdrożenia i eksploatacji rozwiązanie – działa na zasadzie plug and play i bezproblemowo obsługuje istniejące systemy IT.
  -Komputerowe systemy operacyjne obsługiwane przez to urządzenie: Windows/Mac
  - certyfikaty: Atest Microsoft  EAN: 5706991009316
  Gwarancja: 24 miesiące
  Kod dostawcy: 2499-823-104
  Przeznaczenie: Call center
  budowa: Z muszlami nausznymi
  Technologie: Redukcja szumów
  Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
  Złącza: 1 x USB 2.0
  Dźwięk: Stereo
  Kontrola dźwięku: Odbieranie/Wyciszanie połączenia
  Funkcje bluetooth: Brak danych
  Mikrofon: Tak
  Waga: 79 g
  Pozostałe atrybuty: Głośniki:- Charakterystyka częstotliwościowa: hi-fi- Głośniki o częstotliwości hi-fi emitują dźwięki w zakresie odpowiednim do realistycznego odtwarzania dźwięku, np. Muzyki- Ochrona przed hałasem: PeakStop- Cyfrowe przetwarzanie sygnału: Tak- Cyfrowe przetwarzanie sygnału (Digital Signal Processing, DSP) to technologia, która cyfrowo optymalizuje głos i muzykę, a także redukuje efekt echaKonstrukcja: - Sposób noszenia: Pałąk na głowę- Pałąk na głowę to w pełni regulowane akcesorium umożliwiające noszenie zestawu na głowie - wariant poduszki słuchawki: Poduszka słuchawki z plastikowej skóry L, spore (L) poduszki słuchawki z syntetycznej skóry Mikrofon:- typ mikrofonu: Redukcja szumów- unosi jakość rozmów poprzez wyeliminowanie szumów z otoczenia.- Czułość mikrofonu: standardowa (E-STD)- charakterystyczna (STD) czułość mikrofonu jest porównywalna z tą w typowych słuchawkach telefonicznych i można ją spotkać w większości maszyn telefonicznych.- typ wysięgnika: rozciągliwy- Mikrofon z funkcją redukcji szumów o nadzwyczajnej produktywności – genialnie nadaje się do otwartych, hałaśliwych przestrzeni biurowych. Wysięgnik można złączyć do wymagań użytkownika.- Funkcja wyciszania: Tak- Wyciszenie zezwala na wyłączenie/włączenie mikrofonu bezpośrednio w urządzeniuZdalna obsługa połączeń- Jabra PC Suite: TakProgram Jabra PC Suite zezwala na zdalną obsługę połączeń przy użyciu kompletów słuchawkowych Jabra i systemów UC, a także telefonów programowych IP najnowszej generacji. Użytkownicy pakietów bezprzewodowych mogą kończyć połączenia z dala od biurka i telefonu programowego. W przypadku przewodowego zestawu słuchawkowego, program Jabra PC Suite proponuje szereg funkcji do zdalnej obsługi połączeń, z których można korzystać bezpośrednio przy użyciu zestawu lub pilota na przewodzie. Płynne łączenie zestawu słuchawkowego z telefonem programowym gwarantuje użytkownikom możliwość poruszania się i wykonywania innych zadań w trakcie prowadzenia rozmowy. To z kolei prowadzi do podwyższonej efektywności i ulepszonej ergonomii codziennej pracy.

☆ Jabra Evolve 40 Duo ☆

Jabra Evolve 40 Duo Najniższa Cena Online

☆ Jabra Evolve 40 Duo - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Jabra
 • Nazwa produktu: Jabra Evolve 40 Duo
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 5
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  JABRA EVOLVE™ 40 MICROSOFT LYNC STEREO

  lepsze rozmowy

  komplet Jabra EVOLVE zaprojektowano tak, by zapewnić udoskonalone rozmowy. Wyekwipowany jest w światowej klasy mikrofon i głośniki, które są zoptymalizowane do głosu i muzyki.

  Zachowaj koncentrację
  Jabra EVOLVE 40 MS Stereo to profesjonalny pakiet słuchawkowy opracowany głównie w celu poprawy jakości rozmów i rozszerzenia koncentracji. Wspaniała technologia redukcji szumów zapewnia spokój w trakcie pracy w głośnym otwartym biurze, skutecznie generujejąc strefę koncentracji wokół rozmówcy tak, żeby można było pracować w skupieniu. Głośniki zapewniają wygodę i stylowy wygląd dzięki poduszkom słuchawek z syntetycznej skóry i są bardzo przeznaczone do zmniejszenia hałasu panującego w biurach. Strefę koncentracji uzupełnia wskaźnik zajętości, który sygnalizuje, że użytkownik nie jest dostępny dla współpracowników.

  Zachowaj sprężystość
  To nie zadanie, ale ty sam możesz decydować, gdzie chcesz pracować. Zestaw EVOLVE 40 wyekwipowany jest w złącze 3,5 mm wbudowane w moduł obsługi, co umożliwia podłączenie przewodowego zestawu słuchawkowego do komputera, smartfona lub tabletu. Moduł obsługi pozwala na także komfortowy i nietrudny dostęp do najczęściej użytkowanych funkcji, takich jak głośność i wyciszanie. Możesz także odbierać i kończyć połączenia bezpośrednio na module obsługi, co zwiększa ogólną rozciągliwość i umożliwia większą koncentrację na rozmowie. Gdy nie prowadzisz rozmowy lub gdy jesteś w ruchu, możeszkompletnie włożyć wysięgnik mikrofonu w pałąk – dzięki temu łatwo zmienisz swój biurowy zestaw słuchawkowy na zestaw osobisty.

  Zoptymalizowany dla Microsoft Lync
  zestaw Jabra EVOLVE 40 MS Stereo jest zoptymalizowany dla Microsoft Lync, zapewniając szybką instalację rodzaju "Plug & Play" zestawu słuchawkowego. Komplet słuchawkowy działa nieprzeciętnie z Microsoft Lync, więc możesz skoncentrować się na rozmowie.

  • Długość przewodu: 1.2 m
  • Dźwięk (słuchawki): Stereo
  • Funkcje bluetooth: Nie dotyczy
  • Kolor (wyliczeniowy): Czarny
  • Komunikacja bezprzewodowa: Nie
  • budowa (słuchawki): Z muszlami nausznymi
  • Kontrola dźwięku: Regulacja głośności
  • Kontrola dźwięku: Odbieranie/Wyciszanie połączenia
  • Mikrofon: Tak
  • Pasmo przenoszenia (maks.): 20 kHz
  • Pasmo przenoszenia (min.): 70 Hz
  • Pozostałe atrybuty:

   - zestaw słuchawkowy do telefonów programowych, komórkowych i tabletów
   - Zoptymalizowany pod kątem oprogramowania Lync
   - Złącze USB z gniazdem jack zaimplementowanym w jednostkę sterującą
   - Wskaźnik zajętości zawiadamia przystępność
   - Można schować wysięgnik mikrofonu w pałąku na głowę
   - Poduszki słuchawek z plastikowej skóry
   - Głośniki: energiczny głośnik 28 mm
   - Ochrona przed hałasem: PeakStop
   - Cyfrowe przetwarzanie sygnału
   - atesty: Microsoft

  • Przeznaczenie (słuchawki): Call center
  • Przeznaczenie (słuchawki): Telefonia komórkowa
  • Przeznaczenie (słuchawki): Telefonia internetowa
  • Technologie (słuchawki): Redukcja szumów
  • Technologie (słuchawki): Tłumienie dźwięków z otoczenia
  • Waga: 113 g
  • rozmiary:

   - wymiary zestawu słuchawkowego: 155.5 x 58.6 x 180.9 mm
   - rozmiary kontrolera: 54 x 14 mm

  • Złącza: 3,5 mm minijack
  • Złącza: 1 x USB 2.0


Podobne zestawienia:


Najtańsze słuchawki do biegania Jabra – Ranking grudzień 2022 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze słuchawki do biegania Jabra, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich słuchawek do biegania Jabra jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Sennheiser SC 60 ☆

Sennheiser SC 60 Najniższa Cena Online

☆ Sennheiser SC 60 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Sennheiser
 • Nazwa produktu: Sennheiser SC 60
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  Słuchawki przewodowe Sennheiser SC 60 USB CTRL Słuchawki nagłowne z pałąkiem na dwoje uszu ze złączem USB, mikrofon z NC, wielkie pasmo, kontrola połączeń

  Sennheiser SC 60 USB CTRL to prosty w użyciu, zestaw słuchawkowy na dwoje uszu, wytworzony pod kątem rozwiązań softphonowych. Dzięki zintegrowanemu kontrolerowi połączeń i złączu USB, Sennheiser SC 60 USB CTRL gwarantuje świetną funkcjonalność i wygodę w trakcie korzystania z softphonów. Do funkcji zestawu zaliczyć należy przefiltrowujący szumy mikrofon, pokaźne i wygodne gąbki ochronne, rozciągliwy wysięgnik, umożliwiający dowolne umiejscowienie mikrofonu i technika ActiveGard™, broniąca słuch użytkownika przed szokiem akustycznym, a także nagłymi skokami poziomu głośności. Sennheiser SC 60 USB CTRL pozostał zaprojektowany specjalnie pod kątem rynku UC, gdzie jakość dźwięku Sennheiser HD, a także maksymalna wygoda w kontrolowaniu połączeń ma zasadniczy wpływ na wydajność i sprawność działania.

  Gwarancja: 24 miesiące

  Instrukcja obsługi: przystępna w języku polskim

  zobacz czy Twoje urządzenie będzie kompatybilne z tą słuchawką: Tutaj

  Najważniejsze atrybuty i funkcje słuchawek Sennheiser SC 60 USB CTRL:

  • Zoptymalizowane do softphonów: zintegrowany kontroler połączeń oraz przewód zakończony złączem USB
  • Jakość dżwięku Sennheiser HD: w pełni naturalne doświadczenie foniczne dzięki szerokopasmowemu dźwiękowi Sennheiser
  • odfiltrowujące zakłócenia mikrofon: eliminuje zewnętrzne szumy w celu uzyskania stosownej przejrzystości
  • Wysoki komfort: pełen relaks dzięki obfitym gąbkom ochronnym oraz śladowej wadze zestawu
  • solidność: równocześnie w działaniu, jak i w wykonaniu
  • Dwustronny fason noszenia: dźwięk stereo w każdych warunkach
  • Giętki i przyjazny wysięgnik: mikrofon zawsze jest ustawiony adekwatnie umożliwiając obrót do 340 poziomów, dzięki temu wysięgnik może być umiejscowiony na dowolnym uchu
  • ActiveGard™ - technika chroniąca przed szokiem akustycznym i nagłymi skokami poziomu głośności

  dane technologiczne słuchawek Sennheiser SC 60 USB CTRL:

  • Pałąk nagłowny, dwuuszna
  • Długość kabla 2,9m
  • Waga 106g
  • Złącze USB
  • Redukcja szumów
  • Poziom ciśnienia akustycznego (SPL) max. 113 dB


☆ Jabra Evolve 20 Duo ☆

Jabra Evolve 20 Duo Najniższa Cena Online

☆ Jabra Evolve 20 Duo - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Jabra
 • Nazwa produktu: Jabra Evolve 20 Duo
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 5
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Jabra Evolve 20 duo MS (Skype for Business) słuchawka nagłowna z mikrofonem na dwoje uszu zakończona złączem USB znakomite dla: użytkowników wymagających mobilnego zestawu do użytku z PC audio, prezentacji live PC wraz z udostępnianiem pulpitu, e-learningu wdrażania dużych projektów z branży komunikacji głosowej przy utrzymaniu perfekcyjnego stosunku jakości do ceny cechy towaru Zakończenie: USB* (plug & play - słuchawka instaluje się sama i nie wymaga karty dźwiękowej) Podłączenie: komputer, laptop System: Windows / Mac Optymalizacja pod Skype for Business: tak konstrukcja na dwoje uszu - taka budowa pozwala lepiej skoncentrować się na rozmowie w przypadku większego hałasu w pomieszczeniu Światowej klasy głośniki dedykowane do prowadzenia rozmów i odtwarzania muzyki Adapter na kablu z praktycznymi przyciskami: dzwoń/odbierz/zakończ połączenie, mute, głośność +/- zaimplementowany procesor sygnałowy DSP (Digital Signal Processor) - optymalizuje audio dla udoskonalonej jakości naturalnego głosu Mikrofon z ultra redukcją szumów otoczenia - wycina niepożądane dźwięki rozmów w tle regulowany wysięgnik mikrofonu - usprawnia skrupulatne ustawienie mikrofonu względem ust komfortowe, pokaźne piankowe gąbki Słuchawki z oficjalnej polskiej dystrybucji na gwarancji producenta.

  Porównanie słuchawek Jabra Evolve linia Evolve jest kompatybilna ze wszystkimi wiodącymi aplikacjami do rozmów, a także platformami UC. Proste przyłączanie Plug&Play powoduje, że rozpoczęcie korzystania z zestawu słuchawkowego z komputerem jest natychmiastowe.

  przejrzyj artykuł na temat redukcji szumów: Słuchawki biurowe call center z redukcją hałasu z otoczenia sprawdź artykuł na temat parametrów słuchawek do call center: właściwości słuchawek call center Więcej informacji i prezentacja na stronie produktu jabra.pl Gwarancja: 24 miesiące producenta w serwisie wewnętrznym Pobierz oprogramowanie Jabra Suite for Mac do softphonów Jabra Suite for Mac jest bezpłatnym kompletem oprogramowania dla rozwiązań audio Jabra wyposażonych w łącze USB.

  pozwala na zdalną obsługę połączeń przy użyciu softfonów Mac najnowszej generacji.


☆ Jabra Elite 2 ☆

Jabra Elite 2 Najniższa Cena Online

☆ Jabra Elite 2 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Jabra
 • Nazwa produktu: Jabra Elite 2
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 5
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Aktywna redukcja szumów (ANC):nie;Asystent głosowy:tak;uzupełniające zasilanie z etui do:14 h;Czas pracy do:7 h;asygnowane do:iPhone, smartfon;Długość przewodu:0 m;Funkcje dodatkowe:przeznaczona aplikacja;Gwarancja:24 miesiące;Impedancja:0 Ω;informacje uzupełniające:aplikacja Jabra Sound+, pasywne wyciszanie szumów, Google Fast Pair;Kodek Bluetooth:SBC, aptX;Kolor:ciemnoszary;Kolor:metaliczny/szary;Kompatybilny z asystentem głosowym:Asystent Google, Amazon Alexa, Siri;Budowa słuchawek:dokanałowe, True Wireless;Łączność bezprzewodowa:Bluetooth;marki telefonu pasujących słuchawek:Samsung, LG, HTC, Microsoft, Sony, Huawei, Alcatel, Nokia, Motorola, Gigaset, BlackBerry, Xiaomi, Honor, OPPO;Mikrofon:tak;Model (wariantowanie):Jabra Elite 2;Nazwa produktowa opis:słuchawki;NFC:nie;oporność:na pył, na wodę;odporność – klasa:stopień ochrony IP55 (detale w warunkach gwarancji);Pasmo przenoszenia dół:20;Pasmo przenoszenia góra:20000;Port ładowania:USB-C;Przeznaczenie:uniwersalne, do prowadzenia rozmów, iPod/iPhone/iPad;Radiowe:nie;Regulacja głośności:tak;Składana konstrukcja:nie;Średnica przetwornika:6 mm;True Wireless:tak;typ podłączenia:bezprzewodowe;wariant słuchawek:douszne;Wersja Bluetooth:5.2;Wodoodporność:tak;Wyposażenie:adaptery douszne (S, M, L), etui ładujące, instrukcja obsługi, przewód USB;Zasięg do:10 m...


☆ Słuchawki AXTEL Voice USB28 HD Mono NC ☆

Słuchawki AXTEL Voice USB28 HD Mono NC Najniższa Cena Online

☆ Słuchawki AXTEL Voice USB28 HD Mono NC - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Axtel
 • Nazwa produktu: Słuchawki AXTEL Voice USB28 HD Mono NC
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  Axtel VOICE USB28 HD mono NC

  bezawaryjne działanie w trakcie każdej rozmowy

  Axtel VOICE USB to słuchawki z kategorii Direct, które sprawdzą się w każdym środowisku pracy, nawet w najmocniej wymagających, najgłośniejszych biurach. W zależności od jednostkowych potrzeb kolekcja VOICE proponuje model z uniwersalnym złączem USB, które umożliwia łatwą integrację z softfonem, a dzięki technice Plug&Play słuchawka jest wykrywana samoczynnie, od razu po jej podłączeniu.

  obszerniejsza komfortowa w trakcie wielogodzinnego stosowania

  Słuchawka VOICE USB przystępna jest w rozmiarze 28 mm, czyli z wewnętrznymi głośnikami pokrytymi miękką gąbką. Większe nauszniki nieprzeciętną eliminację szumów z otoczenia, umożliwiając prowadzenie wysokiej jakości rozmów.

  Model wyposażony jest w szczególnie komfortową osłonę pałąka nagłownego wyprodukowaną z gąbki, która gwarantuje komfort podczas długich godzin użytkowania.

  Słuchawka w wersji USB na dodatek technikę Automatic Gain Control (AGC), która samoczynnie dostosowuje czułość mikrofonu do natężenia dźwięku.

  cechy zestawu słuchawkowego Axtel:

  • Środowisko pracy: w biurze
  • wariant środowiska pracy: wielki hałas
  • Kategoria: direct
  • Przewodowa / Bezprzewodowa: przewodowa
  • Połączenie słuchawki: USB
  • Komatybilność: softphone
  • Jakość dźwięku: HD
  • System redukcja szumów: wysoki
  • Mikrofon z redukcją szumów: tak
  • technologia Acoustic Protection: 118 dB A
  • technika Digital Signal Processing: tak
  • technologia Automatic Gain Control: tak
  • Plug&play: tak
  • styl noszenia: mono

  BLOG: PORADNIK KUPUJĄCEGO - JAKI komplet SŁUCHAWKOWY WYBRAĆ?


☆ Jabra Elite 3 ☆

Jabra Elite 3 Najniższa Cena Online

☆ Jabra Elite 3 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Jabra
 • Nazwa produktu: Jabra Elite 3
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 14
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  Jabra Elite 3
  Bezprzewodowe słuchawki Bluetooth

  • Praca baterii do 7 godzin, do 28 godzin z futerałem
  • wytwarzane z myślą o bezpiecznym i komfortowym dobraniu
  • Bluetooth, do 10 m/33 stóp
  • konkretny dźwięk i technika połączeń oparta o 4 mikrofony

  Poczuj potężne basy.
  Jeśli nie chcesz iść na kompromis w kwestii dźwięku, Jabra Elite 3 to artykuł wspaniały dla Ciebie. Głębokie basy, solidny i konfigurowalny dźwięk, a także 4 mikrofony dla wyraźnych rozmów w podróży – te słuchawki to gwarancja niesamowitej jakości dźwięku.
  Tchnij życie w basy...
  Twoja ścieżka dźwiękowa
  Na ulicy, w metrze albo po prostu w podróży zasługujesz na to, aby każdego dnia muzyka brzmiała skrupulatnie tak, jak lubisz. Dzięki innowacyjnemu regulowaniu w intuicyjnej aplikacji Sound+ i głośnikom o średnicy 6 mm, te słuchawki douszne zapewniają bogaty, czysty dźwięk i solidne basy, które możesz skonfigurować wedle swoich potrzeb.
  Zasługujesz na niesamowitą ścieżkę dźwiękową w swym życiu.
  Zero dźwięków z otoczenia
  W rzeczywistym świecie pełno jest szumów z otoczenia. Wyprodukowane z myślą o izolacji od hałasu, słuchawki Elite 3 eliminują hałas otoczenia, dzięki czemu możesz w pełni zanurzyć się w swej muzyce, gdziekolwiek jesteś.
  Szumy z otoczenia pod kontrolą poprzez cały dzień.
  Dźwięk przestrzenny
  Gdy chcesz usłyszeć, co się dzieje wokół Ciebie, inteligentny tryb HearThrough wykorzystuje zastosowane mikrofony do przechwytywania dźwięków z otoczenia i odtwarza je w słuchawkach. Bez konieczności wyjmowania słuchawki z ucha.
  Od zamówienia kawy po słuchanie komunikatów na dworcu — HearThrough to Twój nowy przyjaciel.
  HearThrough przepuszcza tylko pokaźne dźwięki.
  W pełni gotowe
  Jeśli jesteś zawsze gotowy na wszystko, mamy wyśmienitą wiadomość: Twoje słuchawki douszne także są gotowe na wszystko. W trybie mono możesz używać jednej słuchawki dousznej, gdy druga się ładuje, i radować się niewyczerpaną baterią.
  Niezależnie od tego, co chcesz dziś robić, Twoje słuchawki douszne są na to gotowe.
  Wyraźnie udoskonalona jakość połączeń
  Życie jest krótkie, więc po co marnować czas na szukanie cichego miejsca na wykonanie połączenia? Elite 3 są wyekwipowane w 4 mikrofony, które przezroczyście czyste rozmowy. Zatem gdziekolwiek pójdziesz, możesz rozmawiać i omawiać plany i nie musisz się martwić, czy Twój rozmówca Cię słyszy.
  Jakość połączenia, o której warto krzyczeć. Lecz nie ma takiej potrzeby.
  najlepsze słuchawki douszne bez kompromisów
  Niezależnie od tego, czy jesteś poza domem, w podróży, czy załatwiasz codzienne sprawy, niski stan baterii może całkowicie zepsuć Twój dzień. Dzięki słuchawkom Elite 3 nie musisz się o to martwić. Proponują 7 godzin pracy na zaimplementowanej baterii, 28 godzin pracy z futerałem i szybkie ładowanie, więc możesz korzystać z nich przez cały dzień.
  Twoje słuchawki powinny zawsze dotrzymywać Ci kroku.
  Nie wypadaj z rytmu
  Szukanie telefonu to już przeszłość. Ciesz się bezpośrednim dostępem do muzyki dzięki funkcji odtwarzania ze Spotify, natychmiast aktywuj asystentkę Alexa i zapytaj o pogodę albo bez problemu sparuj urządzenia za pomocą Google Fast Pair.
  Wszystko, czego Ci trzeba, jest na wyciągnięcie ręki.
  Duńska kompozycja dla Twoich uszu
  Słuchawki douszne to niekoniecznie pierwsze co przychodzi na myśl, gdy słyszysz hasło „duńska konstrukcja. To dlatego, iż nie próbowałeś Elite 3, słuchawek dousznych które są połączeniem tradycyjnej i wysmakowanej duńskiej stylistyki, a także naszej użytecznej inżynierii akustycznej. Efekt? Słuchawki douszne, które wyglądają niemal tak należycie, jak brzmią.
  Światowej klasy doskonałość dźwięku opracowana w Kopenhadze.
  Zapomnij o parasolce
  Nie masz parasolki? Nie martw się. Wytrzymałe i trwałe słuchawki Elite 3 posiadają ochronę przeciwdeszczową klasy IP55 oraz objęte są 2-letnią gwarancją. Nieważne czy to lekka mżawka, czy nagła ulewa, Twoje słuchawki są bezpieczne.
  Te słuchawki douszne wytrzymają wszystko.
  Gwarancja - 2 lata gwarancji (przeciwko działaniu wody i kurzu po dokonaniu rejestracji w aplikacji Jabra Sound+)
  Zawartość opakowania
  Słuchawki douszne,
  3 zestawy wkładek EarGel,
  futerał ładujący,
  przewód USB-C do USB-A,
  gwarancja i ulotki z ostrzeżeniami


Podsumowanie, czyli jakie słuchawki do biegania Jabra najlepsze?


Najlepsze słuchawki do biegania Jabra w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze słuchawki do biegania Jabra w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Najlepsze słuchawki do biegania – TOP7 grudzień 2022

Jeżeli żadna z powyższych propozycji słuchawek do biegania Jabra nie spełniła oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie dobrych słuchawek do biegania.


Powiązania tematyczne:

 • jakie słuchawki do biegania Jabra opinie,
 • dobre słuchawki do biegania Jabra cena,
 • ranking słuchawek do biegania Jabra,
 • słuchawki do biegania Jabra jakie najlepsze.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o słuchawkach do biegania Jabra

#1 Gdzie szukać opinii o słuchawkach do biegania Jabra?

Aktualnie zaprezentowane informacje o słuchawkach do biegania Jabra odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie userów.

#2 Jakie słuchawki do biegania Jabra najlepsze? Które wybrać?

Poszukując informacji o dobrych słuchawkach do biegania Jabra warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z słuchawkami do biegania i ćwiczeń fitness Jabra, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie słuchawki do biegania Jabra są najchętniej polecane?

Nasze zestawienia z słuchawkami do biegania i ćwiczeń fitness Jabra zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach słuchawki do biegania Jabra to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *