FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking słuchawek do biegania Jabra. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Słuchawki do biegania / Ranking słuchawek do biegania Jabra


Opracowane poniżej zestawienia są aktualne marzec 2023 i zawierają rankingi m.in.:

 • naszych TOP10 najchętniej wybieranych słuchawek do biegania Jabra,
 • naszych TOP5 często wybieranych słuchawek do biegania.

Jakie słuchawki do biegania Jabra najlepiej wybrać? Ranking marzec 2023

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane słuchawki do biegania Jabra, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking słuchawek do biegania Jabra, wraz z opisem modelu, aktualizujemy na bieżąco.

☆ Jabra Evolve2 65 Stereo ☆

Jabra Evolve2 65 Stereo Najniższa Cena Online

☆ Jabra Evolve2 65 Stereo - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Jabra
 • Nazwa produktu: Jabra Evolve2 65 Stereo
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 8
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  EVOLVE2 65 Zaprojektowane dla pełnej elastyczności. Pracuj gdzie chcesz, z bezprzewodowym zestawem słuchawkowym gwarantującym nieprzeciętną jakość dźwięku. Znakomite połączenia. Nieszablonowe rezultaty wymagają nieszablonowej jakości dźwięku podczas komunikacji.

  mistrzowski, płynnie działający sprzęt audio ma tu kluczowe znaczenie. Poprawiliśmy dotychczasową niesamowitą jakość połączeń w naszej wiodącej linii Evolve, dodając trzy strategicznie rozmieszczone, profesjonalne mikrofony, nasz zaawansowany chipset oraz najnowszą technologię przetwarzania sygnału.

  Wszystko to zapewnia znakomitą jakość połączeń, za każdym razem. Certyfikat UC certyfikat UC to gwarancja zadowolenia. W dzisiejszych czasach nieczęsto słyszy się wyrażenie satysfakcja gwarantowana, my jednak nie boimy się go wykorzystać.

  pakiet słuchawkowy Evolve2 65 jest zgodny ze wszystkimi wiodącymi platformami Unified Communications (UC), dzięki temu pozwala na bezproblemową współpracę. Jeśli stosowana przez Ciebie platforma UC to Microsoft Teams, mamy dla Ciebie certyfikowany i zoptymalizowany pod jej kątem typ zestawu, który pozwoli Ci odpowiednio zastosować jej możliwości.

  MUZYKA Poczuj brzmienie muzyki. Nasz komplet słuchawkowy wyposażyliśmy w solidne głośniki o średnicy 40 mm, nieprzepuszczające dźwięku na zewnątrz, i nasz najmocniej nowoczesny chipset. Zestawy z serii Evolve umożliwiły słuchanie idealnej muzyki w trakcie pracy.

  Dzięki Evolve2 dźwięk zyskał zupełnie nową jakość TŁUMIENIE HAŁASU Odizoluj się od hałasu. Niezależnie od tego, czy jesteś w biurze, czy w drodze, odgłosy z otoczenia mogą utrudniać Ci pracę. Załóż komplet Evolve2 65 i poczuj, jak hałas natychmiast znika dzięki owalnym poduszkom słuchawek z izolującej pianki, a także prekursorskim, wygiętym nausznikom, które skutecznie odizolują Cię od otoczenia, gwarantując pasywną redukcję hałasu, jakiej jeszcze nie zdarzyło Ci się odczuć.

  WSKAŹNIK ZAJĘTOŚCI Pokaż,potrzebujesz spokoju. Nasz wskaźnik zajętości formuje zupełnie świeże możliwości, dzięki czemu, że jest widoczny z każdej strony. Czerwony wskaźnik włącza się automatycznie, gdy prowadzisz rozmowę, ale możesz też włączyć go samodzielnie za pomocą przycisku.

  choćby, jeśli wokół Ciebie dużo się dzieje, masz pewność, że nic nie zakłóci Twojego spokoju z żadnej strony. BATERIA Bateria na niemało dni. Na spotkaniach i po ich zakończeniu, na korytarzach i w trakcie pracy zdalnej zawsze możesz posiadać pewność, iż Twój komplet słuchawkowy sprawdzi się w każdej sytuacji.

  Nasza zaawansowana technika optymalizacji efektywności baterii, a także niezwykły drobny chipset pomogły nam uzyskać wiodący w branży wynik 37 godzin pracy*. Jesteśmy jednak gotowi na każdą ewentualność, dlatego na wszelki wypadek oferujemy Ci także ergonomiczną podstawkę ładującą.

  Bateria kompletnie naładowana Zyskaj 37 godzin pracy na baterii w 90 minut szybkie ładowanie Zyskaj 8 godzin pracy na baterii w 15 minut KOMFORT stosowanIA Prawdziwa wygoda. Prawdziwy luksus. Naszym celem było stworzenie bezprzewodowego zestawu słuchawkowego, którego praktycznie nie czuje się na głowie.

  Opracowaliśmy wspaniałą konstrukcję na podstawie pomiarów biometrycznych setek różnorodnych głów. Następnie dodaliśmy poduszki z miękkiej plastycznej pianki, która dostosowuje się do kształtu uszu. Całość wykonaliśmy z trwałych materiałów najwyższej jakości.

  Prawdziwy luksus polega przecież na tym, by móc zapomnieć, co ma się na głowie. Technika Myśl nieszablonowo. Nie działamy według szablonu. Zanim jeszcze otworzysz opakowanie z naszym zestawem słuchawkowym, wiesz już, iż trzymasz w rękach prekursorskie rozwiązanie techniczne, które nie ma sobie równych.

  Jesteśmy jednak otwarci na przyszłość, dlatego już pracujemy nad aktualizacjami oprogramowania układowego i pakietami korzyści. Jabra Direct sprawia,komplet słuchawkowy zawsze ma najnowsze oprogramowanie zapewniające najszczególniej aktualne funkcje, naprawę błędów i nietrudny dostęp do aktualizacji w zakresie kompatybilności.

  Dzięki przyjaznemu dla użytkownika pulpitowi Direct zapewnienie najnowszych aktualizacji nigdy nie było takie nietrudne.Akcesoria w pakiecie: pakiet słuchawkowy; podstawka na biurko (zależnie od SKU); adapter BT Jabra Link 380; kabel USB-C do USB-A długości 1,2 m; miękki pokrowiec; Gwarancja i Ostrzeżenie (ulotki dotyczące bezpieczeństwa)Pozostałe parametry: wymiary opakowania (dł.

  × szer. × wys.) Numer SKU poza zestawem: 18,85 × 5,3 × 21,7 cm w podstawowym komplecie: 18,85 × 10,35 × 25 cm wymiary głównego modułu Stereo 186 × 157 × 60,5 mm Mono 150 × 157 × 60,5 mm Waga z uwzględnieniem wyposażenia dla głównego sposobu noszenia Stereo 176,4 g Mono 99,2 g zastosowane materiały Pałąk z istotnie miękkiej pianki pokrytej silikonem w dopasowanym kolorze, poduszka słuchawki z miękkiej pianki wyciszającej pokrytej imitacją skóry w przypasowanym odcieniu, wysuwany wysięgnik z aluminium typ baterii Akumulatory litowo-jonowe (wielokrotnego użytkowania) Gwarancja 2 lata Jabra Direct/Jabra Express Tak Jabra Sound+ Tak Funkcje i elementy LED Powiadomienia Microsoft Teams*, wskaźnik zajętości, połączenie przychodzące...


☆ Jabra Elite 85t ☆

Jabra Elite 85t Najniższa Cena Online

☆ Jabra Elite 85t - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Jabra
 • Nazwa produktu: Jabra Elite 85t
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 8
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  Jabra Elite 85t
  Douszne słuchawki bezprzewodowe

  Okazuje się, że możesz posiadać wszystko…
  Aktywna redukcja szumów (Active Noise Cancellation, ANC) eliminuje niechciane hałasy, a technologia HearThrough (nasza nazwa na tryb klarowności) zapewnia dostęp do dźwięków otoczenia, gdy go Ci trzeba. 11 poziomów dźwięku — od maksymalnego poziomu technologii ANC do poziomu HearThrough — opracowano specjalnie z myślą o dostosowaniu do indywidualnego sposobu wychwytywania różnic w stopniach głośności. Dzięki takiemu rozwiązaniu nie umknie Ci żaden dźwięk.
  Zupełnie nowy poziom redukcji hałasu
  Słuchawki douszne Elite 85t opracowano z wykorzystaniem najnowszej dostępnej na rynku technologii redukcji hałasu, aby zapewnić Ci całkowitą kontrolę nad sposobem słyszenia dźwięków z otaczającego Cię świata. Czas wejść na zupełnie nowy poziom świadomego odcinania się od dźwięków otoczenia.
  Powrót do rzeczywistości za jednym dotknięciem
  technika HearThrough z możliwością pełnej regulacji pozwala Ci decydować w jakim stopniu chcesz dopuścić do siebie dźwięk z otoczenia. Starczy, iż użyjesz wygodnego suwaka i naciśniesz przycisk funkcji. Gdy chcesz słyszeć, co dzieje się wokół — i na przykład sprawnie zamówić kawę — możesz to zrobić. Dzięki funkcji HearThrough od świata rzeczywistego ze wszystkimi jego bodźcami za każdym razem dzieli Cię tylko jedno dotknięcie.
  Korzystając z suwaków do regulacji przystępnych w aplikacji Jabra Sound+, możesz wybrać świetny poziom działania technice ANC i HearThrough.szybko przełączać się między nimi, starczy wykorzystać przycisku na słuchawce.
  Chipset zapewniający największe możliwości w naszej historii
  Taka technologia wymaga dużej mocy obliczeniowej. To dlatego nasze słuchawki są wyekwipowane w dedykowany chip przetwarzania, który zezwala na korzystanie z naszych intuicyjnych trybów dźwięku. Wewnętrzne i zewnętrzne mikrofony z niezależną wielostopniową konfiguracją filtra i zintegrowana 6-pasmowa ścieżka korektora nadzwyczajny przepływ dźwięku i produktywne przetwarzanie sygnału bez opóźnień… Przepraszamy… poprzez chwilę trochę nas poniosło z tym technologicznym żargonem.
  wytwarzane w oparciu o informacje tysięcy uszu
  Przetestowaliśmy tysiące uszu i przetworzyliśmy uzyskane w ten sposób dane za pomocą naszego zaawansowanego symulatora algorytmicznego, aby zmieścić całą naszą wspaniałą technikę w nowej, kompaktowej konstrukcji przy użyciu najnowszych technik miniaturyzacji.
  Nasze najnowsze słuchawki douszne posiadają na wpół otwartą konstrukcję z otworami wentylacyjnymi zezwalającymi zniżyć ciśnienie, co pozwala uniknąć wrażenia „zakorkowanych uszu. Trzy rozmiary owalnych nakładek EarGels z miękkiego silikonu gwarantują pewne dostosowanie i szczelne tłumienie hałasu, ulepszając tym samym jakość dźwięku i zapewniając poczucie komfortu poprzez cały długi dzień.
  nowatorska funkcja MyFit w aplikacji Jabra Sound+ umożliwi uzyskanie słusznego przypasowania, zapewniającego sprawniejsze działanie funkcji aktywnej redukcji hałasu i udoskonaloną jakość dźwięku.
  mnóstwo mikrofonów, żadnego hałasu.
  Nasza nowoczesna cyfrowa technika ANC wykorzystuje po dwa mikrofony znajdujące się w każdej słuchawce dousznej, aby zredukować poziom hałasu, zanim ten w ogóle do Ciebie dotrze.
  • Jeden zewnętrzny mikrofon — eliminacja hałasu na zewnątrz ucha
  • Jeden wewnętrzny mikrofon — usuwa hałas wewnątrz ucha

  konkretny dźwięk. Znikoma budowa.
  Głośniki o średnicy 12 mm, dostosowywany korektor oraz kodeki AAC i SBC to gwarancja bogatego, szczegółowego dźwięku i potężnych basów wyciągających się z zaskakująco śladowej konstrukcji. Solidny, głośny, imponujący i donośny dźwięk wyciągający się z obudowy tak nieznacznej, że musisz ją zobaczyć, żeby uwierzyć. Zachwyć się zupełnie nową jakością muzyki.
  MySound to Twoje brzmienie
  Nie da się ulepszyć klasyki — zresztą nie warto jej udoskonalać, skoro nic jej nie dolega — zrozumieliśmy jednak, iż możemy zrewolucjonizować sposób w jaki słyszysz muzykę, i sprawić, aby utwory, które kochasz, brzmiały jeszcze lepiej.
  Funkcja MySound profesjonalnie optymalizuje i konfiguruje dźwięk w wyniku działania przystępnego w aplikacji testu słuchu, a następnie kalibruje słuchawki. W efekcie muzyka jest genialnie dobrana do Twojego indywidualnego profilu słuchowego. Podoba nam się to brzmienie.
  Niech wszyscy usłyszą, co masz do powiedzenia
  Wiemy, że nie chcesz rezygnować z jakości połączeń. Spójrzmy prawdzie w oczy — kto żeby chciał? Mieliśmy to na uwadze, gdy opracowywaliśmy model Elite 85t — to dlatego wewnątrz każdej dousznej słuchawki umieściliśmy nie dwa, lecz trzy bardzo sprawne, mistrzowskie mikrofony. Dodaliśmy także dogłos, dzięki czemu podczas połączeń będziesz prawidłowo słyszeć na dodatek swój głos, dodaliśmy także najnowsze i najistotniej innowacyjne algorytmy do eliminacji szumu wiatru. Dzięki czemu głos podczas rozmów będzie wyraźny i krystalicznie czysty, a prowadzenie rozmów będzie jeszcze przyjemniejsze. Chcemy jednak dać Ci coś więcej.
  najkorzystniejsze słuchawki douszne
  Skorzystaliśmy z naszej progresywnej technice wydłużania czasu działania baterii,posiadać pewność, że te maleństwa po jednym ładowaniu wytrzymają z włączoną technologią ANC choćby 5,5 godziny — z niewielką stacją ładującą wydłużysz ten czas choćby do 25 godzin.
  Słuchawki obsługują funkcję bezprzewodowego ładowania i są zgodne ze wszystkimi ładowarkami z dokumentem Qi, dzięki czemu w sytuacji spadku poziomu ich naładowania wystarczy umieścić je na podkładce do ładowania albo wykorzystać kabla USB-C.
  Dajemy z siebie więcej
  Zaprojektowaliśmy te wodoodporne maleństwa o stopniu ochrony IPX-4 z potężnych, wytrzymałych materiałów, dzięki czemu będą Ci one długo służyć. Jeśli złapie Cię deszcz, słuchawki będą ostatnią rzeczą, o którą będziesz się martwić. Jednocześnie dajemy Ci też 2-letnią przedłużoną gwarancję* wytrzymałości na działanie pyłu i wody (tak na wszelki wypadek).
  Ty tu rządzisz
  Są rzeczy, których nie tylko nie da się zmienić, lecz też nie ma się na nie żadnego wpływu. Na szczęście — dzięki aplikacji Sound+ i dostępnej w jej ramach funkcji MyControls — funkcje przycisków Twoich słuchawek dousznych do nich nie należą. Teraz możesz wykorzystać przyciski w zupełnie nowy sposób — do uruchamiania i pomijania utworów, odbierania i odrzucania połączeń i nie tylko. W tym celu starczy skorzystać z aplikacji Sound+. MyControls daje Ci możliwość prawdziwego zapanowania nad Twoimi słuchawkami dousznymi.
  Asystenci na wyciągnięcie palca
  Elite 85t ma zaimplementowanego asystenta Alexa i współpracuje z Siri i Google Assistant, więc pomoc jest zawsze pod ręką (albo w Twoim uchu).
  Brak konieczności konfiguracji
  Lubimy myśleć nieszablonowo. Skoro więc słuchawki douszne Elite 85t dostarczają wyśmienity dźwięk od momentu ich odpakowania, pobierając aplikację Sound+ możesz tylko poprawić jakość swoich wrażeń.
  Funkcje MySound i MyControls, ustawienia połączeń, regulowany korektor dźwięku oraz opcje umożliwiające personalizację sprawiają, że aplikacja Sound+ to gwarancja niesamowitego dźwięku podczas prowadzenia rozmów i słuchania muzyki. Żadnych kompromisów.
  informacje techniczne:
  kompozycja izolująca od hałasu - Tak
  Redukcja szumów w trakcie rozmów - Tak, technologia 6 mikrofonów
  Ochrona przed szumem wiatru - Tak
  Obsługiwane kodeki dźwięku - SBC, AAC
  wymiar głośnika - 12 mm
  Szerokość pasma głośnika (tryb muzyki) - Od 20 Hz do 20 kHz
  Szerokość pasma głośnika (rozmowy) - Od 100 Hz do 10 kHz
  wariant mikrofonu - 6 x MEMS
  Szerokość pasma mikrofonu - Od 100 Hz do 10 kHz
  Aktywne Wyciszanie Szumów (ANC). - nowoczesny system ANC producenta Jabra wykorzystuje 4 z 6 mikrofonów urządzenia
  ANC - Tak, regulowany
  Funkcja HearThrough - Tak, regulowany
  Redukcja nacisku na ucho - Tak
  Bateria
  Czas odtwarzania muzyki z ANC - Do 25 godz. (do 5,5 godziny dla zestawu słuchawkowego i 19,5 godziny z futerałem ładującym)
  Czas odtwarzania muzyki bez ANC - Do 31 godz. (do 7 godzin dla zestawu słuchawkowego i 24 godziny z futerałem ładującym)
  Tryb uśpienia - samoczynne wyłączanie po 15 minutach bez podłączenia albo po 30 minutach braku aktywności, możliwość konfiguracji z aplikacją Sound+.
  Możliwość bezprzewodowego ładowania - Działa z ładowarkami bezprzewodowymi z dokumentem Qi (min. 5 W) — ładowarka bezprzewodowa nie jest załączona
  Czas ładowania przewodowego - USB-C
  Czas ładowania - Do 3 godzin, pełne naładowanie ze specjalną ładowarką sieciową USB (500 mA)
  Czas ładowania bezprzewodowego - Do 3,5 godziny w temp. 25C (w zależności od rodzaju ładowarki bezprzewodowej)
  prędkie ładowanie - Do 60 minut czasu pracy w sytuacji ładowania wkładek dousznych poprzez 15 minut w futerale ładującym
  Czas czuwania - 6 miesięcy
  Bateria - Akumulatory litowo-jonowe (wielokrotnego wykorzystania)
  Zawartość opakowania - Wkładki douszne, futerał ładujący, przewód USB-C, 3 zestawy silikonowych wkładek EarGel(TM), gwarancja i ulotki z ostrzeżeniami i informacjami

☆ Jabra Evolve 65 Mono ☆

Jabra Evolve 65 Mono Najniższa Cena Online

☆ Jabra Evolve 65 Mono - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Jabra
 • Nazwa produktu: Jabra Evolve 65 Mono
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  JABRA EVOLVE™ 65 MICROSOFT LYNC MONO

  udoskonalone rozmowy

  pakiet Jabra EVOLVE 65 z technologią Bluetooth zaprojektowano tak, żeby zapewnić udoskonalone rozmowy. Wyposażony jest w mikrofon i głośniki, które są zoptymalizowane do głosu i muzyki.

  Zachowaj koncentrację
  Jabra EVOLVE 65 MS Mono z technologią Bluetooth i NFC to profesjonalny pakiet słuchawkowy opracowany z reguły w celu poprawy jakości rozmów i powiększenia koncentracji. Świetna technologia redukcji szumów zapewnia spokój podczas pracy w głośnym otwartym biurze, sprawnie tworzyjąc strefę koncentracji wokół rozmówcy tak, żeby można było pracować w skupieniu. Głośniki zapewniają wygodę i stylowy wygląd dzięki poduszkom słuchawek z plastikowej skóry i są wyjątkowo dedykowane do zmniejszenia hałasu panującego w biurach. Strefę koncentracji uzupełnia wskaźnik zajętości, który zawiadamia, że użytkownik nie jest przystępny dla współpracowników.

  Zachowaj elastyczność

  To nie zadanie, lecz ty sam możesz decydować, gdzie chcesz pracować. Pakiet Jabra EVOLVE 65 MS Mono z technologią Bluetooth i NFC pozwala na podłączenie bezprzewodowego zestawu słuchawkowego do komputera, smartfona albo tabletu. Głośniki wygodny i nieskomplikowany dostęp do na ogół wykorzystywanych funkcji, co rozszerza rozciągliwości użytkownika i zezwala na większą koncentrację na rozmowie. Gdy nie prowadzisz rozmowy lub gdy jesteś w ruchu, możeszcałkowicie włożyć wysięgnik mikrofonu w pałąk – dzięki czemu prosto zmienisz swój biurowy komplet słuchawkowy na zestaw osobisty.

  Zoptymalizowany dla Microsoft Lync
  zestaw Jabra EVOLVE 65 MS Mono jest zoptymalizowany dla Microsoft Lync, gwarantując szybką instalację zestawu słuchawkowego rodzaju "Plug & Play". Komplet słuchawkowy działa nadzwyczajnie z Microsoft Lync, więc możesz skoncentrować się na rozmowie.

  • Akcesoria w pakiecie:

   Adapter Jabra Link 360 USB

  • Dźwięk (słuchawki): Mono
  • Funkcje bluetooth: A2DP (Transmisja stereo)
  • Funkcje bluetooth: Multipoint
  • Funkcje bluetooth: Quickpair
  • Kolor (wyliczeniowy): Czarny
  • Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
  • konstrukcja (słuchawki): Z muszlami nausznymi
  • Kontrola dźwięku: Regulacja głośności
  • Kontrola dźwięku: Odbieranie/Wyciszanie połączenia
  • Mikrofon: Tak
  • Pasmo przenoszenia (maks.): 20 kHz
  • Pasmo przenoszenia (min.): 70 Hz
  • Pozostałe właściwości:

   - Bezprzewodowy zestaw słuchawkowy Bluetooth mono
   - Złącze USB Jabra Link 360
   - Do telefonów programowych, komórkowych i tabletów
   - Zoptymalizowany pod kątem oprogramowania Lync
   - Zasięg Bluetooth: do 30 m
   - Czas pracy na baterii: do 10 godzin
   - Podwójna łączność (komputer + urządzenie Bluetooth)
   - Wskaźnik zajętości
   - Chowany wysięgnik mikrofonu
   - Poduszki słuchawek wytworzone z plastikowej skóry
   - aktywny głośnik 28 mm
   - Ochrona przed hałasem: PeakStop
   - Cyfrowe przetwarzanie sygnału
   - Wysięgnik typu Midi
   - Ładowanie poprzez USB
   - Atest Microsoft

  • Przeznaczenie (słuchawki): Telefonia komórkowa
  • Przeznaczenie (słuchawki): Telefonia internetowa
  • Przeznaczenie (słuchawki): Call center
  • Technologie (słuchawki): Brak
  • Waga: 79 g
  • rozmiary:

   154.4 x 58.6 x 170.4 mm

  • Złącza: microUSB

☆ Jabra Evolve 65 Duo ☆

Jabra Evolve 65 Duo Najniższa Cena Online

☆ Jabra Evolve 65 Duo - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Jabra
 • Nazwa produktu: Jabra Evolve 65 Duo
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  JABRA EVOLVE™ 65 MICROSOFT LYNC STEREO

  lepsze rozmowy

  komplet Jabra EVOLVE 65 z technologią Bluetooth zaprojektowano tak, aby zapewnić ulepszone rozmowy. Wyposażony jest w mikrofon i głośniki, które są zoptymalizowane do głosu i muzyki.

  Zachowaj koncentrację
  Jabra EVOLVE 65 MS Stereo z technologią Bluetooth i NFC to fachowy zestaw słuchawkowy opracowany zwykle w celu poprawy jakości rozmów i rozszerzenia koncentracji. Znakomita technika redukcji szumów zagwarantuje spokój podczas pracy w głośnym otwartym biurze, skutecznie budujejąc strefę koncentracji wokół rozmówcy tak, żeby można było pracować w skupieniu. Głośniki zapewniają wygodę i stylowy wygląd dzięki poduszkom słuchawek z syntetycznej skóry i są szczególnie asygnowane do zmniejszenia hałasu panującego w biurach. Strefę koncentracji uzupełnia wskaźnik zajętości, który oznajmia, iż użytkownik nie jest przystępny dla współpracowników.

  Zachowaj elastyczność
  To nie zadanie, ale ty sam możesz decydować, gdzie chcesz pracować. Komplet Jabra EVOLVE 65 MS Stereo z technologią Bluetooth i NFC umożliwia podłączenie bezprzewodowego zestawu słuchawkowego do komputera, smartfona albo tabletu. Głośniki komfortowy i nieskomplikowany dostęp do z zasady użytkowanych funkcji, co zwiększa elastyczności użytkownika i zezwala na większą koncentrację na rozmowie. Gdy nie prowadzisz rozmowy albo gdy jesteś w ruchu, możeszw pełni włożyć wysięgnik mikrofonu w pałąk – dzięki temu łatwo zmienisz swój biurowy zestaw słuchawkowy na pakiet osobisty.

  Zoptymalizowany dla Microsoft Lync
  zestaw Jabra EVOLVE 65 MS stereo jest zoptymalizowany dla Microsoft Lync, gwarantując szybką instalację zestawu słuchawkowego rodzaju "Plug & Play". Pakiet słuchawkowy działa wspaniale z Microsoft Lync, więc możesz skupić się na rozmowie.

  • Długość przewodu: 1.2 m
  • Dźwięk (słuchawki): Stereo
  • Funkcje bluetooth: A2DP (Transmisja stereo)
  • Funkcje bluetooth: Multipoint
  • Funkcje bluetooth: Quickpair
  • Kolor (wyliczeniowy): Czarny
  • Komunikacja bezprzewodowa: NFC
  • Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
  • konstrukcja (słuchawki): Z muszlami nausznymi
  • Kontrola dźwięku: Regulacja głośności
  • Kontrola dźwięku: Odbieranie/Wyciszanie połączenia
  • Mikrofon: Tak
  • Pasmo przenoszenia (maks.): 20 kHz
  • Pasmo przenoszenia (min.): 70 Hz
  • Pozostałe atrybuty:

   - Łączność Bluetooth 3.0 (zasięg do 30 m)
   - Zoptymalizowany pod kątem oprogramowania Lync
   - Złącze USB Jabra Link 360
   - Oprogramowanie Jabra PC Suite
   - PeakStop
   - Cyfrowe przetwarzanie sygnału (DSP)
   - Mikrofon z redukcją szumów
   - Wysięgnik rodzaju Midi
   - Czas rozmów: do 10 godzin
   - Ładowanie poprzez USB (microUSB>USB)
   - Poduszka słuchawki wyprodukowana z syntetycznej skóry
   - dokumenty: Atest Avaya i Cisco
   - Podwójna łączność - jednoczesne połączenie z komputerem i urządzeniem Bluetooth
   - Wskaźnik zajętości (sygnalizacja dostępności)
   - intensywny głośnik 28mm
   - certyfikat: Microsoft

  • Przeznaczenie (słuchawki): Call center
  • Przeznaczenie (słuchawki): Muzyka
  • Przeznaczenie (słuchawki): Telefonia internetowa
  • Przeznaczenie (słuchawki): Telefonia komórkowa
  • Technologie (słuchawki): Tłumienie dźwięków z otoczenia
  • Technologie (słuchawki): Redukcja szumów
  • Waga: 111 g
  • Złącza: microUSB
  • Złącza: 1 x USB 2.0

☆ Jabra Elite 2 ☆

Jabra Elite 2 Najniższa Cena Online

☆ Jabra Elite 2 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Jabra
 • Nazwa produktu: Jabra Elite 2
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 9
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Aktywna redukcja szumów (ANC):nie;Asystent głosowy:tak;dopełniające zasilanie z etui do:14 h;Czas pracy do:7 h;dedykowana aplikacja:tak;dedykowane do:iPhone, smartfon;Długość przewodu:0 m;Funkcje dopełniające:przeznaczona aplikacja;Gwarancja:24 miesiące;Impedancja:0 Ω;informacje dodatkowe:aplikacja Jabra Sound+, pasywne wyciszanie szumów, Google Fast Pair;Zgodność z aplikacją:Jabra Sound+;Kompatybilność aplikacji:Android od wersji 7.0, iOS od wersji 15.0;Kodek Bluetooth:SBC, aptX;Kolor:ciemnoszary;Kolor:srebrny/szary;nadaje się do:Urządzenia mobilne oraz stacjonarne obsługujące odtwarzanie dźwięku poprzez Bluetooth, Niektóre funkcje specjalne dostępne po zainstalowaniu aplikacji;Kompatybilny z asystentem głosowym:Asystent Google, Amazon Alexa, Siri;Budowa słuchawek:dokanałowe, True Wireless;Łączność bezprzewodowa:Bluetooth;producenta telefonu pasujących słuchawek:Samsung, LG, HTC, Microsoft, Sony, Huawei, Alcatel, Nokia, Motorola, Gigaset, BlackBerry, Xiaomi, Honor, OPPO;Mikrofon:tak;Model (wariantowanie):Jabra Elite 2;Nazwa produktowa opis:słuchawki;NFC:nie;niepodatność:na pył, na wodę;odporność – klasa:stopień ochrony IP55;Pasmo przenoszenia dół:20;Pasmo przenoszenia góra:20000;Port ładowania:USB-C;Przeznaczenie:do telefonów, do iPhone, do iPada, uniwersalne;Radiowe:nie;Regulacja głośności:tak;Składana konstrukcja:nie;Średnica przetwornika:6 mm;True Wireless:tak;rodzaj podłączenia:bezprzewodowe;wariant słuchawek:dokanałowe;Wersja Bluetooth:5.2;Wodoodporność:tak;Wyposażenie:adaptery douszne (S, M, L), etui ładujące, instrukcja obsługi, przewód USB;Zasięg do:10 m...


☆ Jabra Elite 85h ☆

Jabra Elite 85h Najniższa Cena Online

☆ Jabra Elite 85h - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Jabra
 • Nazwa produktu: Jabra Elite 85h
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  jabra 85hElite 85hBezprzewodowe słuchawki nauszne z redukcją szumów. Zaprojektowane dla najlepszych bezprzewodowych połączeń i muzyki z technologią SmartSound.SmartSound: dźwięk, który samoczynnie dopasowuje się do Twojego otoczeniaParowanie z aplikacją Jabra Sound+ dla funkcji SmartSound, w tym dostosowywanych ustawień dźwiękuSpecjalnie zaprojektowane głośniki dla nieszablonowej czystości muzykiInteligentny system Aktywnej Redukcji Szumów (ANC), aby blokować niepożądane odgłosy otoczeniaTechnologia 8-mikrofonowa dla rewelacyjnych doświadczeń w trakcie połączeń Do 36 godzin pracy baterii na jednym ładowaniu (z włączonym ANC)Certyfikowana oporność na deszcz, a także 2-letnia gwarancja obejmująca uszkodzenia wywołane wodąi kurzem*Dostęp jednym dotknięciem do aplikacji Amazon Alexa, Siri® i Google Assisstant™niedościgniona jakość w bezprzewodowym wydaniuJabra Elite 85h to bezprzewodowe słuchawki nauszne z redukcją szumów, 36 godzinnym czasem pracy na baterii (z włączoną funkcją ANC), atestem niepodatności na wodę i pył i inteligentną funkcją SmartSound, która automatycznie dopasowuje dźwięk do otoczenia użytkownika.

  Są one rewelacyjnym rozwiązaniem dla osób poszukujących niedoścignionej jakości rozmów z klarownie czystym dźwiękiem w połączeniu z nieszablonową wytrzymałością i całkowitą swobodą prowadzenia rozmów, niezależnie od miejsca.Dźwięk, który samoczynniedopasowuje się do otoczeniaSmartSound analizuje pejzaż akustyczny użytkownika i reguluje ustawienia dźwięku, aktywnej redukcji szumów (ANC) oraz HearThrough (funkcja podsłuchiwania dźwięków z otoczenia).

  Wszystko po to, żeby móc radować się najlepszymi parametrami dla rozmów i muzyki, bez względu na to, w jakim środowisku się znajdujemy. Szumy pod kontrolą, dzięki inteligentnejaktywnej redukcji szumów (ANC) Dzięki aplikacji Jabra Sound + możemy zadecydować w jakim stopniu chcemy słyszeć odgłosy otoczenia.

  Inteligentna aktywna redukcja szumów (ANC) reaguje na niepożądane dźwięki trafnie do zaaplikowanych poprzez użytkownika ustawień. Słuchawki mają 8 mikrofonów, z czego 4 są wykorzystywane przez ANC w celu eliminowania hałasu.

  niezrównana jakość rozmówWykonuj i odbieraj połączenia gdziekolwiek się znajdujesz. Zaawansowana technika prowadzenia rozmów stosuje 6 z 8 mikrofonów znajdujących się w słuchawkach, pokaźnie rozszerzając jakość rozmów, eliminując więcej szumu wiatru oraz rozpraszających dźwięków tła.

  zapewnia to przejrzyście czysty dźwięk, zatem możesz prowadzić i odbierać rozmowy z całkowitą swobodą, nawet w najtrudniejszych warunkach.Spersonalizowana jakość dźwiękui wykrywanie na uchuElite 85h dostosowanie ustawień muzycznych do osobistych preferencji dźwiękowych, zapewniając wyjątkowo wyraźną muzykę z głośników zaprojektowanych do tego celu.

  ponadto słuchawki proponują funkcję wykrywania na uchu, dzięki której samoczynnie odtwarzają albo wstrzymują dźwięk oraz odbierają albo wyciszają rozmowy. Aplikacja Jabra Sound+Za sprawą aplikacji Jabra Sound+ użytkownik dostaje dostęp do rozszerzonych funkcji urządzenia, takich jak ustawienia audio, ustawienia połączeń, korektor graficzny, regulacja redukcji dźwięków otoczenia oraz dobór asystenta głosowego.

  na dodatek, bezpośrednio w aplikacji można śledzić zużycie baterii i instalować aktualizacje oprogramowania i urządzenia. Bez konieczności przyłączania zestawu do komputera.Możliwość korzystaniaz asystentów głosowychZa pośrednictwem Jabra Elite 85h możesz zintegrować się z usługami Alexa*, Siri® albo Google Assistant™, przy pomocy jednego przycisku**, aby w prędki sposób uzyskać dostęp do koniecznych danych – np.

  dotyczących zaplanowanych w kalendarzu spotkań. A może wylądowałeś w nowym mieście? bezproblemowo wynajdziesz miejsca lub wydarzenia odbywające się w pobliżu. Cały czas w ruchu? Asystent głosowy odczyta Ci wiadomości tekstowe, dzięki czemu zawsze będziesz na bieżąco z ważnymi sprawami.

  Moc i solidnośćJedno pełne ładowanie urządzenia zapewnia mu moc przez 36 godzin (z włączoną ANC), a opcja prędkiego 15-minutowego ładowania to dopełniające 5 godzin rozmów i muzyki.Jesteś w długiej podróży? Nie masz możliwości ani czasu, żeby podłączyć pakiet do zasilania? Elite 85h są za każdym razem do dyspozycji, niezależnie od sytuacji.

  Słuchawki zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić niepodatność na żywioły. Nanopowłoka wewnętrznych , a także 2-letnia gwarancja na wodę i pył* dają Ci pewność, że Elite 85h wytrzymają wszystko. Zawartość opakowaniaZestaw słuchawkowy Jabra Elite 85hKabel USB-CPrzewód audioAdapter samolotowyPokrowiecGwarancja i ulotki z ostrzeżeniami *Wymagana rejestracja z aplikacją Jabra Sound+**Zależy od systemu operacyjnego


☆ Jabra Elite 3 ☆

Jabra Elite 3 Najniższa Cena Online

☆ Jabra Elite 3 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Jabra
 • Nazwa produktu: Jabra Elite 3
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 19
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  Jabra Elite 3
  Bezprzewodowe słuchawki Bluetooth

  • Praca baterii do 7 godzin, do 28 godzin z futerałem
  • wytwarzane z myślą o bezpiecznym i wygodnym przypasowaniu
  • Bluetooth, do 10 m/33 stóp
  • solidny dźwięk i technika połączeń oparta o 4 mikrofony

  Poczuj potężne basy.
  Jeśli nie chcesz iść na kompromis w kwestii dźwięku, Jabra Elite 3 to produkt nieprzeciętny dla Ciebie. Głębokie basy, potężny i konfigurowalny dźwięk, a także 4 mikrofony dla wyraźnych rozmów w podróży – te słuchawki to gwarancja niesamowitej jakości dźwięku.
  Tchnij życie w basy...
  Twoja ścieżka dźwiękowa
  Na ulicy, w metrze albo po prostu w podróży zasługujesz na to, aby każdego dnia muzyka brzmiała starannie tak, jak uwielbiasz. Dzięki progresywnemu dostosowywaniu w intuicyjnej aplikacji Sound+ i głośnikom o średnicy 6 mm, te słuchawki douszne zapewniają bogaty, czysty dźwięk i potężne basy, które możesz skonfigurować wedle swoich potrzeb.
  Zasługujesz na niesamowitą ścieżkę dźwiękową w swoim życiu.
  Zero dźwięków z otoczenia
  W rzeczywistym świecie pełno jest szumów z otoczenia. Wykonane z myślą o izolacji od hałasu, słuchawki Elite 3 eliminują hałas otoczenia, dzięki temu możesz w pełni zanurzyć się w swojej muzyce, gdziekolwiek jesteś.
  Szumy z otoczenia pod kontrolą poprzez cały dzień.
  Dźwięk przestrzenny
  Gdy chcesz usłyszeć, co się dzieje wokół Ciebie, inteligentny tryb HearThrough wykorzystuje zaimplementowane mikrofony do przechwytywania dźwięków z otoczenia i odtwarza je w słuchawkach. Bez konieczności wyjmowania słuchawki z ucha.
  Od zamówienia kawy po słuchanie komunikatów na dworcu — HearThrough to Twój nowy przyjaciel.
  HearThrough przepuszcza tylko widoczne dźwięki.
  W pełni gotowe
  Jeśli jesteś zawsze gotowy na wszystko, mamy genialną wiadomość: Twoje słuchawki douszne także są gotowe na wszystko. W trybie mono możesz używać jednej słuchawki dousznej, gdy druga się ładuje, i radować się niewyczerpaną baterią.
  Niezależnie od tego, co chcesz dziś robić, Twoje słuchawki douszne są na to gotowe.
  Wyraźnie udoskonalona jakość połączeń
  Życie jest niedługie, więc po co marnować czas na szukanie cichego miejsca na wykonanie połączenia? Elite 3 są zaopatrzone w 4 mikrofony, które krystalicznie czyste rozmowy. Zatem gdziekolwiek pójdziesz, możesz rozmawiać i omawiać plany i nie musisz się martwić, czy Twój rozmówca Cię słyszy.
  Jakość połączenia, o której warto krzyczeć. Ale nie ma takiej zapotrzebowania.
  najlepsze słuchawki douszne bez kompromisów
  Niezależnie od tego, czy jesteś poza domem, w podróży, czy załatwiasz codzienne sprawy, niski stan baterii może kompletnie zepsuć Twój dzień. Dzięki słuchawkom Elite 3 nie musisz się o to martwić. Proponują 7 godzin pracy na zaimplementowanej baterii, 28 godzin pracy z futerałem i szybkie ładowanie, więc możesz korzystać z nich poprzez cały dzień.
  Twoje słuchawki powinny zawsze dotrzymywać Ci kroku.
  Nie wypadaj z rytmu
  Szukanie telefonu to już przeszłość. Ciesz się bezpośrednim dostępem do muzyki dzięki funkcji odtwarzania ze Spotify, natychmiast aktywuj asystentkę Alexa i zapytaj o pogodę albo bez problemu sparuj urządzenia przy pomocy Google Fast Pair.
  Wszystko, czego Ci potrzeba, jest na wyciągnięcie ręki.
  Duńska budowa dla Twoich uszu
  Słuchawki douszne to niekoniecznie pierwsze co przychodzi na myśl, gdy słyszysz hasło „duńska konstrukcja. To dlatego, iż nie próbowałeś Elite 3, słuchawek dousznych które są połączeniem konwencjonalnej i wyszukanej duńskiej stylistyki, a także naszej ergonomicznej inżynierii akustycznej. Efekt? Słuchawki douszne, które wyglądają niemal tak należycie, jak brzmią.
  Światowej klasy doskonałość dźwięku opracowana w Kopenhadze.
  Zapomnij o parasolce
  Nie masz parasolki? Nie martw się. Wytrzymałe i trwałe słuchawki Elite 3 posiadają ochronę przeciwdeszczową klasy IP55 i objęte są 2-letnią gwarancją. Nieważne czy to lekka mżawka, czy nagła ulewa, Twoje słuchawki są bezpieczne.
  Te słuchawki douszne wytrzymają wszystko.
  Gwarancja - 2 lata gwarancji (przeciwko działaniu wody i kurzu po dokonaniu rejestracji w aplikacji Jabra Sound+)
  Zawartość opakowania
  Słuchawki douszne,
  3 zestawy wkładek EarGel,
  futerał ładujący,
  kabel USB-C do USB-A,
  gwarancja i ulotki z ostrzeżeniami

☆ Jabra Elite Sport ☆

Jabra Elite Sport Najniższa Cena Online

☆ Jabra Elite Sport - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Jabra
 • Nazwa produktu: Jabra Elite Sport
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Jabra SPORTElite SPORTZaprojektowane jako prawdziwie bezprzewodowe sportowe słuchawki douszne.doskonała bezprzewodowa jakość muzyki i rozmówTechnologia połączeń oparta o 4 mikrofonyZaawansowane, spersonalizowane funkcje treningowe, obejmujące samoczynne odliczanie powtórzeń, a także porady trenerskie przekazywane przez aplikację Jabra Sport LifePulsometr zastosowany w słuchawkę - monitor pracy serca, a także maks.

  pułapu tlenowegoWodoodporna budowa ze poziomym ochrony IP67 oraz 3-letnią gwarancją obejmującą odporność na uszkodzenia wywołane działaniem potu*Możliwość dostosowania muzyki do własnych potrzeb z regulowanym korektorem dźwięku w aplikacji Jabra Sport Life*nawet 4,5 godziny pracy baterii, 13,5 godziny z futerałem ładującymBezprzewodowy dźwięki rozmowy w najwyższej jakościJabra Elite Sport to najmocniej zaawansowane technicznie, prawdziwie bezprzewodowe, sportowe wkładki douszne gwarantujące świetną jakość dźwięków w czasie słuchania muzyki i prowadzenia rozmów.

  Powstały z myślą o najwyższej wygodzie i komforcie w każdej sytuacji, choćby w trakcie najszczególniej intensywnych ćwiczeń na siłowni, joggingu czy także jazdy na rowerze. Głośniki wzbogacone o bas to jeszcze większy power podczas treningów, a technika poczwórnych mikrofonów to nie tylko gwarancja perfekcyjnego dźwięku, ale także produktywna redukcja szumów otoczenia.

  dzięki czemu wiesz, że niezależne od miejsca, w którym się znajdujesz za każdym razem będzie wyśmienicie słychać tylko Twój głos.Usłysz więcej dźwięków z otoczeniaFunkcja HearThrough (podsłuchiwania) wykorzystuje zaimplementowane mikrofony, umożliwiając słuchanie dźwięków otoczenia i rozmawianie bez konieczności wyjmowania słuchawek dousznych.

  za pomocą jednego przycisku możemy w jednej chwili w dogodny sposób usłyszeć dźwięki, które nas otaczają, co jest niezwykle przydatne podczas np. Miejskiego joggingu. Moc i trwałośćJabra Elite Sport pozwalają na do 4,5 godziny czasu pracy po jednym ładowaniu.

  W połączeniu z komfortowym kieszonkowym etui pełniącym funkcję ładowarki można wydłużyć ten czas aż do 13,5 godziny. Dzięki czemu bezproblemowo można skoncentrować się na realizacji wskazanego celu, bez obaw o ubytek energii.

  pakiet Jabra Elite Sport jest wodoodporny i objęty 3-letnią gwarancją na uszkodzenia spowodowane poprzez pot (wymagana rejestracja w aplikacji).Całodniowy komfort i bezpieczne zamocowanieCałkowicie bezprzewodowe słuchawki zostały zaopatrzone w przyciski zwiększające komfort używania, a także bezpieczeństwo.

  Aby odebrać połączenie nie musimy sięgać po smartfona. Załączone do zestawu wkładki EarGel w różnorodnych rozmiarach i specjalnie wyprofilowane zaczepy pozwalają uzyskać wyśmienite dostosowanie do ucha bez uczucia dyskomfortu w przypadku długofalowego stosowania.

  Bez względu na intensywność treningu mamy pewność, że słuchawki pozostaną na swym miejscu. W zależności od realizowanej aktywności możemy także nosić jedną albo dwie słuchawki, dzięki czemu maksymalizujemy komfort związany z naszymi ćwiczeniami.

  Wszystko to bez zbędnych, ograniczających ruch przewodów.Osobisty trener- Aplikacja Jabra Sport LifeWbudowana aplikacja fitness Jabra Sport Life to szczególnie ważny element sportowego zestawu słuchawkowego.

  Dzięki niej użytkownik uzyskuje dostęp do takich funkcji jak licznik czasu, odległości czy powtórzeń,, a także do porad na temat regeneracji organizmu. Może też planować, obserwować i analizować efekty swej aktywności.

  ponadto zaimplementowany monitor pracy serca - zintegrowany z aplikacją - mierzy tętno w uchu wewnętrznym pomagając przypasować tempo i intensywność ćwiczeń, a tym samym optymalizować korzyści płynące z każdego treningu.

  Z pomocą maksymalnego pułapu tlenowego możemy ocenić nasze możliwości i wybrać taki pakiet ćwiczeń, który będzie w danym momencie najlepszy. Zawartość opakowaniaSłuchawki Jabra Elite SportEtui ładujące 3 zestawy silikonowych wkładek EarGel 3 zestawy piankowych wkładek EarGel3 zestawy zaczepów EarWingInstrukcja obsługiGwarancje i ulotka z ostrzeżeniami *Wymagana rejestracja z aplikacją Jabra Sound+


☆ Jabra Elite Active 65t ☆

Jabra Elite Active 65t Najniższa Cena Online

☆ Jabra Elite Active 65t - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Jabra
 • Nazwa produktu: Jabra Elite Active 65t
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  jabra active 65tElite Active 65tZestaw słuchawkowy zaprojektowanydla prawdziwie bezprzewodowej muzyki, połączeńi sportu.Bezpiecznie i komfortowe dostosowanie - budowa zapewniająca prawidłowe dopasowanie dla jeszcze pokaźniejszej stabilności w środku uchaMożliwość dostosowania muzyki do własnych potrzeb z regulowanym korektorem dźwiękuStworzone z myślą o aktywnych ludziach, ze poziomym ochrony IP56 i 2-letnią gwarancją obejmującą wytrzymałość na działanie potu, wody i kurzu*zastosowany czujka ruchu, by śledzić osiągnięcia sportoweSzybkie ładowanie - 15 minut ładowania zapewni 1,5 godziny pracy bateriiNawet 5 godzin pracy baterii, 15 godzin z futerałem ładującymDostęp jednym dotknięciem do aplikacji Amazon Alexa, Siri® i Google Assisstant™idealne dla aktywnych Bezprzewodowe słuchawki Jabra Elite Active 65t zostały opracowane specjalnie z myślą o aktywnym trybie życia, dlatego także inżynierowie Jabra wyposażyli je we wzmocnioną obudowę i wydłużyli czas pracy urządzenia aż do 15 godzin.

  W tym czasie użytkownik może prowadzić rozmowy, słuchać muzyki o spersonalizowanym brzmieniu i korzystać z asystentów głosowych. Słuchawki Jabra Elite Active 65t perfekcyjnie dostosowują się do ucha, będąc niezastąpionym towarzyszem w trakcie biegania, ćwiczeń, czy również podróży, spacerów i górskich wypraw.Poczwórne mikrofony komplet słuchawkowy Jabra Elite Active 65t proponuje wysokiej jakości dźwięk, jednocześnie dla rozmów, jak i odtwarzania plików muzycznych.

  Dzięki technologii poczwórnych mikrofonów możemy mieć pewność,zawsze poprawnie usłyszymy swojego rozmówcę oraz sami zostaniemy prawidłowo usłyszani. Technologia ta to gwarancja doskonałego dźwięku, lecz także wydajna redukcja szumów otoczenia.

  Funkcja HearThroughFunkcja HearThrough (podsłuchiwania) wykorzystuje zastosowane mikrofony, umożliwiając słuchanie dźwięków otoczenia i rozmawianie bez konieczności wyjmowania słuchawek dousznych. Dzięki niej możemy w nieskomplikowany sposób usłyszeć co dzieje się wokół nas.

  I to my decydujemy kiedy i w jakim stopniu chcemy słuchać odgłosów świata zewnętrznego, a w jakim odizolować się przy dźwiękach ulubionych utworów. Wygodne i bezpieczne dopasowanieTrenuj na siłowni, ćwicz jogę, biegaj lub oddawaj się innej ulubionej aktywności.

  Jednym słowem prowadź nadal swój aktywny styl życia ze zrównoważenie zamocowanymi wkładkami dousznymi, które bezusterkowe dostosowują się do uszu. Dzięki 3 zestawom wkładek EarGel w rozmaitych rozmiarach, mamy gwarancję bezpiecznego i wygodnego dobrania do ucha.

  Wybierz właściwy wymiar, aby zapewnić genialną jakość dźwięku w każdej sytuacji.Łączność Bluetooth 5.0.pakiet słuchawkowy jest w pełni bezprzewodowy, a za stabilność połączenia odpowiada Bluetooth 5.0.

  Parowanie urządzenia ze smartfonem przebiega nad wyraz momentalnie i wydajnie,a w trakcie słuchania muzyki i prowadzenia rozmów nie musisz martwić się o zakłócenia łączności.odporność i gwarancjaJedno pełne ładowanie baterii zezwala na 5 godzin pracy urządzenia, a przy pomocy komfortowego kieszonkowego etui, pełniącego funkcję ładowarki, wydłużysz ten czas aż do 15 godzin.

  Jabra Elite Active 65t posiadają ochronę skali IP56 i objęte są 2-letnią gwarancję na zniszczenia spowodowane poprzez pot i pył. Aplikacja Jabra Sound+ Za sprawą aplikacji Jabra Sound+ użytkownik otrzymuje dostęp do zwiększonych funkcji urządzenia, takich jak ustawienia audio, ustawienia połączeń, korektor graficzny, regulacja redukcji dźwięków otoczenia oraz wybór asystenta głosowego (Alexa, Siri® albo Google Assistant™).

  w dodatku, bezpośrednio w aplikacji, można podejrzeć stan naładowania baterii i nie tylko. Zoptymalizuj swoje treningiWbudowany czujka ruchu rejestruje liczbę kroków albo powtórzeń w określonym czasie i wyświetla je w aplikacji Jabra Sound+, dzięki czemu masz obszerniejszą kontrolę mogąc porównywać swoje wyniki.

  Zawartość opakowaniaSłuchawki Jabra Elite Active 65tEtui ładujące 3 zestawy wkładek EarGels w różnych wymiarachInstrukcja obsługiGwarancje i ulotka z ostrzeżeniami Etykieta TA*Wymagana rejestracja z aplikacją Jabra Sound+


☆ Jabra Engage 75 Stereo ☆

Jabra Engage 75 Stereo Najniższa Cena Online

☆ Jabra Engage 75 Stereo - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Jabra
 • Nazwa produktu: Jabra Engage 75 Stereo
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  Jabra Engage 75 Stereo & Mono
  Zaprojektowane jako produktywne na świecie mistrzowskie zestawy bezprzewodowe.
  - Wiodąca w branży bezprzewodowa efektywność i zagęszczenie.
  - progresywny mikrofony z funkcją redukcji szumów zapewniający przezroczyście czyste rozmowy.
  - Czas rozmów przez cały dzień i zaimplementowany wskaźnik zajętości.

  Wiodąca w branży bezprzewodowa sprawność.

  Możesz pracować z dala od biurka i nadal zachować bezprzewodowe połączenie, które nie zawiedzie ani Ciebie, ani Twoich konsumentów.
  likwiduje problemy związane z przepustowością sieci bezprzewodowej.
  Jabra Engage Series powoduje, że 3 razy więcej osób może pracować bezprzewodowo na tej samej powierzchni biurowej.
  krystalicznie czyste rozmowy.
  progresywny mikrofony z funkcją redukcji szumów i nowoczesne głośniki krystalicznie czyste rozmowy choćby w głośnych biurach.
  Stały poziom dźwięku przez cały dzień.
  Oprogramowanie głośnika oddziela hałas od mowy, ograniczając stres użytkownika. Wszystkie przychodzące połączenia można przypasować do zdefiniowanego poprzez użytkownika poziomu dźwięku, który jest stały i zapewnia komfort przez cały dzień.
  Przenosi bezpieczeństwo bezprzewodowych rozmów na kolejny poziom.
  opatentowane parowanie 256-bitowe szyfrowanie AES. 128-bitowe uwierzytelnianie
  Mniej zakłóceń.
  Wskaźnik zajętości powiadamia pracowników, aby nie przeszkadzać użytkownikowi.
  Żywotność baterii przez cały dzień.
  Do 13 godzin czasu rozmów a gdy musisz naładować, funkcja szybkiego ładowania naładuje pakiet do 40% w zaledwie 30 min.
  Jednoczesne połączenie z pięcioma urządzeniami.
  pakiet można podłączyć do telefonu stacjonarnego, telefonu programowego, telefonu analogowego i 2 urządzeń Bluetooth.
  postępowa stacja bazowa, niewielki wpływ na środowisko.
  Stacja bazowa z intuicyjny ekranem dotykowym gwarantująca łatwą obsługę, przedstawiająca podłączone urządzenia, żywotność baterii i sterowniki połączeń.
  dobór opcji noszenia przypasowany do każdego stylu pracy.
  Miękkie nauszniki i dodatkowa podkładka na pałąku na głowę zapewniają całodzienny komfort i bezpieczne zamocowanie.
  doskonała obsługa i kompozycja.
  Proste odbieranie i kończenie połączeń, wyciszanie i dostosowywanie głośności przy użyciu instynktownych przycisków na zestawie słuchawkowym.
  Zaprojektowany tak, żeby zapewnić pokaźniejszą skuteczność Twoich rozmów.
  40 inżynierów spędziło ponad 115 000 godzin w dziale badań i rozwoju, żeby utworzyć najszczególniej efektywny, mistrzowski, bezprzewodowy pakiet słuchawkowy. Podczas tego cyklu zarejestrowano 4 patenty, które stosuje wyłącznie Jabra.
  EAN: 0706487017424
  Gwarancja: 24 miesiące
  Kod dostawcy: 9559-583-111
  Przeznaczenie: Telefonia komórkowa
  konstrukcja: Z muszlami nausznymi
  Technologie: Redukcja szumów
  Komunikacja bezprzewodowa: DECT
  Złącza: RJ-45
  Dźwięk: Stereo
  Kontrola dźwięku: Odbieranie/Wyciszanie połączenia
  Funkcje bluetooth: HFP (Hands-Free Profile)
  Pasmo przenoszenia (min.): 40 Hz
  Pasmo przenoszenia (maks.): 16 kHz
  Mikrofon: Tak
  Zasięg: 150 m
  Kolor: Czarny
  Waga: 82 g
  Akcesoria w pakiecie: - zestaw słuchawkowy łącznie z podkładką- Stacja bazowa- Zasilania- przewód USB- kabel telefonu stacjonarnego- Dokumenty- Skrócona instrukcja obsługi
  rozmiary: - Stacja bazowa: 93 x 90 x 106 mm- pakiet słuchawkowy: 141 x 32 x 169 mm
  Pozostałe parametry: - Jabra Direct- Temperatura pracy: -10 do + 55 C- Obsługiwane tryby Bluetooth: Tryb SCO, eSCO, Sniff- Czas rozmów: do 13 godzin- Czas ładowania: 40% naładowania po 30 minutach, 100% naładowania po 90 minutach- Dioda zajętości- dokumenty: CE, CB, FCC, IC, NOM, NTC, EAC, PSB, ICASA, TELEC, SIRIM, ACMA, NZ Telepermit, UL, Bluetooth


Podobne zestawienia:


Najtańsze słuchawki do biegania Jabra – Ranking marzec 2023 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze słuchawki do biegania Jabra, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich słuchawek do biegania Jabra jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Jabra Elite 3 ☆

Jabra Elite 3 Najniższa Cena Online

☆ Jabra Elite 3 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Jabra
 • Nazwa produktu: Jabra Elite 3
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 19
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  Jabra Elite 3
  Bezprzewodowe słuchawki Bluetooth

  • Praca baterii do 7 godzin, do 28 godzin z futerałem
  • wytwarzane z myślą o bezpiecznym i komfortowym dobraniu
  • Bluetooth, do 10 m/33 stóp
  • konkretny dźwięk i technika połączeń oparta o 4 mikrofony

  Poczuj potężne basy.
  Jeśli nie chcesz iść na kompromis w kwestii dźwięku, Jabra Elite 3 to artykuł wspaniały dla Ciebie. Głębokie basy, solidny i konfigurowalny dźwięk, a także 4 mikrofony dla wyraźnych rozmów w podróży – te słuchawki to gwarancja niesamowitej jakości dźwięku.
  Tchnij życie w basy...
  Twoja ścieżka dźwiękowa
  Na ulicy, w metrze albo po prostu w podróży zasługujesz na to, aby każdego dnia muzyka brzmiała skrupulatnie tak, jak lubisz. Dzięki innowacyjnemu regulowaniu w intuicyjnej aplikacji Sound+ i głośnikom o średnicy 6 mm, te słuchawki douszne zapewniają bogaty, czysty dźwięk i solidne basy, które możesz skonfigurować wedle swoich potrzeb.
  Zasługujesz na niesamowitą ścieżkę dźwiękową w swym życiu.
  Zero dźwięków z otoczenia
  W rzeczywistym świecie pełno jest szumów z otoczenia. Wyprodukowane z myślą o izolacji od hałasu, słuchawki Elite 3 eliminują hałas otoczenia, dzięki czemu możesz w pełni zanurzyć się w swej muzyce, gdziekolwiek jesteś.
  Szumy z otoczenia pod kontrolą poprzez cały dzień.
  Dźwięk przestrzenny
  Gdy chcesz usłyszeć, co się dzieje wokół Ciebie, inteligentny tryb HearThrough wykorzystuje zastosowane mikrofony do przechwytywania dźwięków z otoczenia i odtwarza je w słuchawkach. Bez konieczności wyjmowania słuchawki z ucha.
  Od zamówienia kawy po słuchanie komunikatów na dworcu — HearThrough to Twój nowy przyjaciel.
  HearThrough przepuszcza tylko pokaźne dźwięki.
  W pełni gotowe
  Jeśli jesteś zawsze gotowy na wszystko, mamy wyśmienitą wiadomość: Twoje słuchawki douszne także są gotowe na wszystko. W trybie mono możesz używać jednej słuchawki dousznej, gdy druga się ładuje, i radować się niewyczerpaną baterią.
  Niezależnie od tego, co chcesz dziś robić, Twoje słuchawki douszne są na to gotowe.
  Wyraźnie udoskonalona jakość połączeń
  Życie jest krótkie, więc po co marnować czas na szukanie cichego miejsca na wykonanie połączenia? Elite 3 są wyekwipowane w 4 mikrofony, które przezroczyście czyste rozmowy. Zatem gdziekolwiek pójdziesz, możesz rozmawiać i omawiać plany i nie musisz się martwić, czy Twój rozmówca Cię słyszy.
  Jakość połączenia, o której warto krzyczeć. Lecz nie ma takiej potrzeby.
  najlepsze słuchawki douszne bez kompromisów
  Niezależnie od tego, czy jesteś poza domem, w podróży, czy załatwiasz codzienne sprawy, niski stan baterii może całkowicie zepsuć Twój dzień. Dzięki słuchawkom Elite 3 nie musisz się o to martwić. Proponują 7 godzin pracy na zaimplementowanej baterii, 28 godzin pracy z futerałem i szybkie ładowanie, więc możesz korzystać z nich przez cały dzień.
  Twoje słuchawki powinny zawsze dotrzymywać Ci kroku.
  Nie wypadaj z rytmu
  Szukanie telefonu to już przeszłość. Ciesz się bezpośrednim dostępem do muzyki dzięki funkcji odtwarzania ze Spotify, natychmiast aktywuj asystentkę Alexa i zapytaj o pogodę albo bez problemu sparuj urządzenia za pomocą Google Fast Pair.
  Wszystko, czego Ci trzeba, jest na wyciągnięcie ręki.
  Duńska kompozycja dla Twoich uszu
  Słuchawki douszne to niekoniecznie pierwsze co przychodzi na myśl, gdy słyszysz hasło „duńska konstrukcja. To dlatego, iż nie próbowałeś Elite 3, słuchawek dousznych które są połączeniem tradycyjnej i wysmakowanej duńskiej stylistyki, a także naszej użytecznej inżynierii akustycznej. Efekt? Słuchawki douszne, które wyglądają niemal tak należycie, jak brzmią.
  Światowej klasy doskonałość dźwięku opracowana w Kopenhadze.
  Zapomnij o parasolce
  Nie masz parasolki? Nie martw się. Wytrzymałe i trwałe słuchawki Elite 3 posiadają ochronę przeciwdeszczową klasy IP55 oraz objęte są 2-letnią gwarancją. Nieważne czy to lekka mżawka, czy nagła ulewa, Twoje słuchawki są bezpieczne.
  Te słuchawki douszne wytrzymają wszystko.
  Gwarancja - 2 lata gwarancji (przeciwko działaniu wody i kurzu po dokonaniu rejestracji w aplikacji Jabra Sound+)
  Zawartość opakowania
  Słuchawki douszne,
  3 zestawy wkładek EarGel,
  futerał ładujący,
  przewód USB-C do USB-A,
  gwarancja i ulotki z ostrzeżeniami

☆ Jabra Elite 2 ☆

Jabra Elite 2 Najniższa Cena Online

☆ Jabra Elite 2 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Jabra
 • Nazwa produktu: Jabra Elite 2
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 9
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Aktywna redukcja szumów (ANC):nie;Asystent głosowy:tak;uzupełniające zasilanie z etui do:14 h;Czas pracy do:7 h;asygnowana aplikacja:tak;przeznaczone do:iPhone, smartfon;Długość przewodu:0 m;Funkcje dodatkowe:asygnowana aplikacja;Gwarancja:24 miesiące;Impedancja:0 Ω;informacje uzupełniające:aplikacja Jabra Sound+, pasywne wyciszanie szumów, Google Fast Pair;Zgodność z aplikacją:Jabra Sound+;Kompatybilność aplikacji:Android od wersji 7.0, iOS od wersji 15.0;Kodek Bluetooth:SBC, aptX;Kolor:ciemnoszary;Kolor:srebrny/szary;nadaje się do:Urządzenia przenośne oraz stacjonarne obsługujące odtwarzanie dźwięku poprzez Bluetooth, Niektóre funkcje specjalne przystępne po zainstalowaniu aplikacji;Kompatybilny z asystentem głosowym:Asystent Google, Amazon Alexa, Siri;Budowa słuchawek:dokanałowe, True Wireless;Łączność bezprzewodowa:Bluetooth;producenta telefonu pasujących słuchawek:Samsung, LG, HTC, Microsoft, Sony, Huawei, Alcatel, Nokia, Motorola, Gigaset, BlackBerry, Xiaomi, Honor, OPPO;Mikrofon:tak;Model (wariantowanie):Jabra Elite 2;Nazwa produktowa opis:słuchawki;NFC:nie;oporność:na pył, na wodę;odporność – klasa:stopień ochrony IP55;Pasmo przenoszenia dół:20;Pasmo przenoszenia góra:20000;Port ładowania:USB-C;Przeznaczenie:do telefonów, do iPhone, do iPada, uniwersalne;Radiowe:nie;Regulacja głośności:tak;Składana konstrukcja:nie;Średnica przetwornika:6 mm;True Wireless:tak;wariant podłączenia:bezprzewodowe;typ słuchawek:dokanałowe;Wersja Bluetooth:5.2;Wodoodporność:tak;Wyposażenie:adaptery douszne (S, M, L), etui ładujące, instrukcja obsługi, kabel USB;Zasięg do:10 m...


☆ Jabra Evolve 20 Duo ☆

Jabra Evolve 20 Duo Najniższa Cena Online

☆ Jabra Evolve 20 Duo - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Jabra
 • Nazwa produktu: Jabra Evolve 20 Duo
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 8
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Jabra Evolve 20 duo MS (Skype for Business) słuchawka nagłowna z mikrofonem na dwoje uszu zakończona złączem USB znakomite dla: użytkowników wymagających mobilnego zestawu do użytku z PC audio, prezentacji live PC wraz z udostępnianiem pulpitu, e-learningu wdrażania dużych projektów z branży komunikacji głosowej przy utrzymaniu perfekcyjnego stosunku jakości do ceny cechy towaru Zakończenie: USB* (plug & play - słuchawka instaluje się sama i nie wymaga karty dźwiękowej) Podłączenie: komputer, laptop System: Windows / Mac Optymalizacja pod Skype for Business: tak konstrukcja na dwoje uszu - taka budowa pozwala lepiej skoncentrować się na rozmowie w przypadku większego hałasu w pomieszczeniu Światowej klasy głośniki dedykowane do prowadzenia rozmów i odtwarzania muzyki Adapter na kablu z praktycznymi przyciskami: dzwoń/odbierz/zakończ połączenie, mute, głośność +/- zaimplementowany procesor sygnałowy DSP (Digital Signal Processor) - optymalizuje audio dla udoskonalonej jakości naturalnego głosu Mikrofon z ultra redukcją szumów otoczenia - wycina niepożądane dźwięki rozmów w tle regulowany wysięgnik mikrofonu - usprawnia skrupulatne ustawienie mikrofonu względem ust komfortowe, pokaźne piankowe gąbki Słuchawki z oficjalnej polskiej dystrybucji na gwarancji producenta.

  Porównanie słuchawek Jabra Evolve linia Evolve jest kompatybilna ze wszystkimi wiodącymi aplikacjami do rozmów, a także platformami UC. Proste przyłączanie Plug&Play powoduje, że rozpoczęcie korzystania z zestawu słuchawkowego z komputerem jest natychmiastowe.

  przejrzyj artykuł na temat redukcji szumów: Słuchawki biurowe call center z redukcją hałasu z otoczenia sprawdź artykuł na temat parametrów słuchawek do call center: właściwości słuchawek call center Więcej informacji i prezentacja na stronie produktu jabra.pl Gwarancja: 24 miesiące producenta w serwisie wewnętrznym Pobierz oprogramowanie Jabra Suite for Mac do softphonów Jabra Suite for Mac jest bezpłatnym kompletem oprogramowania dla rozwiązań audio Jabra wyposażonych w łącze USB.

  pozwala na zdalną obsługę połączeń przy użyciu softfonów Mac najnowszej generacji.


☆ Słuchawki AXTEL Voice USB28 HD Mono NC ☆

Słuchawki AXTEL Voice USB28 HD Mono NC Najniższa Cena Online

☆ Słuchawki AXTEL Voice USB28 HD Mono NC - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Axtel
 • Nazwa produktu: Słuchawki AXTEL Voice USB28 HD Mono NC
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  Axtel VOICE USB28 HD mono NC

  bezawaryjne działanie w trakcie każdej rozmowy

  Axtel VOICE USB to słuchawki z kategorii Direct, które sprawdzą się w każdym środowisku pracy, nawet w najmocniej wymagających, najgłośniejszych biurach. W zależności od jednostkowych potrzeb kolekcja VOICE proponuje model z uniwersalnym złączem USB, które umożliwia łatwą integrację z softfonem, a dzięki technice Plug&Play słuchawka jest wykrywana samoczynnie, od razu po jej podłączeniu.

  obszerniejsza komfortowa w trakcie wielogodzinnego stosowania

  Słuchawka VOICE USB przystępna jest w rozmiarze 28 mm, czyli z wewnętrznymi głośnikami pokrytymi miękką gąbką. Większe nauszniki nieprzeciętną eliminację szumów z otoczenia, umożliwiając prowadzenie wysokiej jakości rozmów.

  Model wyposażony jest w szczególnie komfortową osłonę pałąka nagłownego wyprodukowaną z gąbki, która gwarantuje komfort podczas długich godzin użytkowania.

  Słuchawka w wersji USB na dodatek technikę Automatic Gain Control (AGC), która samoczynnie dostosowuje czułość mikrofonu do natężenia dźwięku.

  cechy zestawu słuchawkowego Axtel:

  • Środowisko pracy: w biurze
  • wariant środowiska pracy: wielki hałas
  • Kategoria: direct
  • Przewodowa / Bezprzewodowa: przewodowa
  • Połączenie słuchawki: USB
  • Komatybilność: softphone
  • Jakość dźwięku: HD
  • System redukcja szumów: wysoki
  • Mikrofon z redukcją szumów: tak
  • technologia Acoustic Protection: 118 dB A
  • technika Digital Signal Processing: tak
  • technologia Automatic Gain Control: tak
  • Plug&play: tak
  • styl noszenia: mono

  BLOG: PORADNIK KUPUJĄCEGO - JAKI komplet SŁUCHAWKOWY WYBRAĆ?


☆ Jabra Evolve 30 Duo ☆

Jabra Evolve 30 Duo Najniższa Cena Online

☆ Jabra Evolve 30 Duo - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Jabra
 • Nazwa produktu: Jabra Evolve 30 Duo
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  EVOLVE 30 mistrzowski zestaw słuchawkowy z elastyczną łącznością i świetnym dźwiękiem do prowadzenia rozmów i odtwarzania muzyki. Bądź w kontakcie, korzystając z USB albo złącza jackPodłącz do komputera przy pomocy USB lub użyj złącza jack 3,5 mm, żeby podłączyć komplet do urządzenia osobistego, takiego jak smartfon lub tablet, żeby pracować albo słuchać muzyki w dowolnym miejscu.

  Łatwe zarządzanie połączeniamiPanel obsługi połączeń na przewodzie z wielkimi przyciskami i wskaźnikami LED usprawnia obsługę połączeń i odtwarzanie muzyki. Odbieraj lub kończ połączenia, reguluj poziom głośności albo po prostu wyciszaj rozmowy.

  Mikrofon z funkcją redukcji szumówNajnowocześniejsza technologia redukcji szumów mikrofonu, która eliminuje hałas z otoczenia. Twój rozmówca nie będzie posiadać problemów z usłyszeniem tego, co mówisz. Konfiguracja typu plug-and-playPracuje ze wszystkimi wiodącymi systemami od razu po wyjęcia z pudełka.

  Instalacja jest tak nietrudna, jak podłączenie urządzenia. Współpracuje z Twoim telefonem lub platformą.Nasze zestawy słuchawkowe i zestawy głośnomówiące współpracują natychmiast po wyjęciu z pudełka z ponad 10 000 modeli tradycyjnych telefonów biurkowych.

  posiadają przyszłościową konstrukcję i są zgodne ze wszystkimi telefonami programowymi i klientami sieciowymi, od Microsoft Teams aż po Mitel.Dostarczenie personelowi zaufanych, zoptymalizowanych maszyn, które bezproblemowo współpracują z użytkowaną platformą UC, ma decydujące znaczenie dla zapewnienia wysokiej skuteczności i jakości dźwięku i zmniejszenia liczby problemów, z którymi mierzyć się musi dział IT.

  marka Jabra przetestowała swoje urządzenia pod kątem współpracy z długą listą platform i w naszej szerokiej ofercie zestawów słuchawkowych i głośnomówiących mamy dostępne wersje z certyfikatem Microsoft Teams.Akcesoria w komplecie: pakiet słuchawkowy Jabra Evolve 30 Ulotka z ostrzeżeniami Ulotka z gwarancją Skrócona instrukcja obsługi Sterownik USB Torba plastikowa na sterownik Torba plastikowa na zestaw słuchawkowy Naklejka Certified for Microsoft Teams Torba gąbkowa tylko dla lewego nausznika zestawu słuchawkowego stereo Pozostałe właściwości: Długość kabla: przewód sterowania: 95 cm przewód HS: 120 cm...Podsumowanie, czyli jakie słuchawki do biegania Jabra najlepsze?


Najlepsze słuchawki do biegania Jabra w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze słuchawki do biegania Jabra w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Najlepsze słuchawki do biegania – TOP7 marzec 2023

Jeżeli żadna z powyższych propozycji słuchawek do biegania Jabra nie spełniła oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie dobrych słuchawek do biegania.


Powiązania tematyczne:

 • jakie słuchawki do biegania Jabra opinie,
 • dobre słuchawki do biegania Jabra cena,
 • ranking słuchawek do biegania Jabra,
 • słuchawki do biegania Jabra jakie najlepsze.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o słuchawkach do biegania Jabra

#1 Gdzie szukać opinii o słuchawkach do biegania Jabra?

Aktualnie zaprezentowane informacje o słuchawkach do biegania Jabra odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie userów.

#2 Jakie słuchawki do biegania Jabra najlepsze? Które wybrać?

Poszukując informacji o dobrych słuchawkach do biegania Jabra warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z słuchawkami do biegania i ćwiczeń fitness Jabra, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie słuchawki do biegania Jabra są najchętniej polecane?

Nasze zestawienia z słuchawkami do biegania i ćwiczeń fitness Jabra zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach słuchawki do biegania Jabra to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *