FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking słuchawek do biegania Koss. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Słuchawki do biegania / Ranking słuchawek do biegania Koss


Opracowane poniżej zestawienia są aktualne listopad 2023 i zawierają rankingi m.in.:

 • naszych TOP10 najchętniej wybieranych słuchawek do biegania Koss,
 • naszych TOP5 często wybieranych słuchawek do biegania.

Jakie słuchawki do biegania Koss najlepiej wybrać? Ranking listopad 2023

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane słuchawki do biegania Koss, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking słuchawek do biegania Koss, wraz z opisem modelu, aktualizujemy każdego dnia.

☆ Słuchawki KOSS Pathfinder Czarny. RATY 30 x 0%. Tylko do 3 marca 2013 (0021299168486) ☆

Słuchawki KOSS Pathfinder Czarny. RATY 30 x 0%. Tylko do 3 marca 2013 (0021299168486) Najniższa Cena Online

☆ Słuchawki KOSS Pathfinder Czarny. RATY 30 x 0%. Tylko do 3 marca 2013 (0021299168486) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Koss
 • Nazwa produktu: Słuchawki KOSS Pathfinder Czarny. RATY 30 x 0%. Tylko do 3 marca 2013 (0021299168486)
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  Słuchawki Koss Pathfinder

  Słuchawki Koss Pathfinder są konstrukcją opartą o szczególnie udany model The Plug. Słuchawki Pathfinder pozostały zaopatrzone możliwość regulacji głośności, która znajduje się na kablu. Rozwiązanie jest nad wyraz przydatne w sytuacji gdy źródło muzyki zamknięte jest w torebce lub plecaku. Podobnie jak model The Plug słuchawki Pathfinder cechują się istotnie czystym, soczystym basem i krystalicznymi, miłymi dla ucha tonami wysokimi.


  Słuchawki Koss Pathfinder cechują dynamiczne elementy usytuowane na zewnątrz ucha i połączonych do rurowej struktury portów włożonej do miękkiej poduszki we wnętrzu kanału słuchowego. Miękka poduszka genialnie dostosowuje się do kształtu ucha przez co uzyskany zostaje głęboki bas oraz czysty sopran.

  Poduszki słuchawek Koss Pathfinder wykonane z hydrofilnego uformowanego uretanu cechują się niezwykłym dopasowaniem do ucha słuchacza za każdym razem gdy wkłada on je do ucha.

  „Dożywotnia gwarancja” – ważne dane dla konsumentów!

  Przed zakupem słuchawek Koss na rynku polskim zwróć uwagę na kilka ważnych elementów:

  • Koszt opłaty serwisowej – w Top Hi-Fi & Video Design jedynie 30 zł! Po zarejestrowaniu kupionego towaru specyficznym kodem znajdującym się pod zieloną naklejką charakterystyczny okres gwarancyjny zostaje przedłużony o kolejne 6 lub 12 miesięcy. Po tym czasie koszt naprawy słuchawek wyprodukowanej poprzez serwis sieci Top Hi-Fi & Video Design, a w razie konieczności także ich wymiany na nowy egzemplarz, wyniesie tylko 30zł!
  • Miejsce zakupu słuchawek! Na rynku jest dużo podróbek i artykułów, które nie pochodzą z oficjalnej polskiej sieci dystrybucji. kupując produkty oznaczone na opakowaniu zieloną naklejką "Dożywotnia gwarancja", albo zielonym logo „Dożywotnia gwarancja” w sprzedaży internetowej zyskujesz pewność, że są to oryginalne produkty marki Koss!

  • Możliwość zarejestrowania towaru! Jako oficjalny dystrybutor oferujemy możliwość darmowej rejestracji artykułu za pomocą nieszablonowego kodu. Znajdujący się pod zieloną naklejką kod należy wpisać w formularzu dostępnym na stronie www.dozywotniagwarancja.pl. Po zarejestrowaniu towaru nie musisz mieć już dowodu zakupu! w momencie zgłoszenia reklamacyjnego starczy okazać potwierdzenie rejestracji, które zostało przesłane na skrzynkę e-mail.

  kupując produkty w salonach sieci Top Hi-Fi & Video Design na dodatek zyskujesz:

  • dokument „Dożywotniej gwarancji” i kartę gwarancyjną.
  • mistrzowską i szybką naprawę oraz pewność zastosowania jedynie oryginalnych części.
  • Możliwość zakupu w jednym z jedenastu salonów Top Hi-Fi & Video Design zlokalizowanych w 10 największych miastach Polski.

  Wszelkie detale dotyczące warunków gwarancyjnych można znaleźć na stronie internetowej www.audioklan.com.pl w zakładce „Serwis”.

  Szukaj artykułów oznaczonych logo „Dożywotnia gwarancja” i specjalnym kodem rejestracyjnym. Z tym znakiem Twoje słuchawki będą służyły Ci poprzez całe życie!


☆ KOSS słuchawki Sporta Pro (0021299147771) ☆

KOSS słuchawki Sporta Pro (0021299147771) Najniższa Cena Online

☆ KOSS słuchawki Sporta Pro (0021299147771) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Koss
 • Nazwa produktu: KOSS słuchawki Sporta Pro (0021299147771)
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 5
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Koss Sporta Pro to unowocześniona wersja legendarnego modelu Koss Porta Pro z nowym sportowym designem i uniwersalnym systemem mocowania słuchawek na głowie. Koss Sporta Pro skierowany jest do aktywnych melomanów, którzy cenią sobie jakość dźwięku i mobilność.

  Słuchawek tych można używać w dwóch pozycjach: bezusterkowy metalowy pałąk spoczywa albo z tyłu głowy, albo na górze, tak jak w sytuacji klasycznych słuchawek łukowych.Model odtwarza czysty, miękki dźwięk i głęboki bas, charakterystyczny dla słuchawek Koss Hi-Fi.

  Warto na dodatek zwrócić uwagę na spory zakres częstotliwości i wysoką czułość Koss Sporta Pro. Składana budowa słuchawek pozwala na ich komfortowy transport – złożony model jest nieco większy od paczki papierosów.


☆ KOSS słuchawki bezprzewodowe KSC/35 ☆

KOSS słuchawki bezprzewodowe KSC/35 Najniższa Cena Online

☆ KOSS słuchawki bezprzewodowe KSC/35 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Koss
 • Nazwa produktu: KOSS słuchawki bezprzewodowe KSC/35
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 3
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Koss KSC35WL Koss KSC35 Wireless to słuchawki Bluetooth(R), które dzięki swej kompaktowej konstrukcji znakomicie sprawdzają się w trakcie słuchania muzyki poza domem - podczas spacerów, dojazdów do pracy, przejażdżek rowerowych i w wielu innych sytuacjach.

  Łączność bezprzewodowa Bluetooth(R) 4.2 upraszcza przesyłanie muzyki ze źródeł dźwięku, powiększając do maksimum wygodę stosowania KSC35 Wireless. Niezależnie od tego, czy korzystasz z KSC35 Wireless w domu, czy poza nim, słuchawki bardzo korzystną jakość dźwięku.

  To zasługa przetworników, które obsługują pasmo przenoszenia w zakresie 15 - 25 000 Hz i które pozwalają uzyskać ciśnienie dźwięku na poziomie 101 dB SPL/1 mW. Zaimplementowane w przetwornikach cewki z drutem z miedzi beztlenowej polepszają transmisję sygnału, czego konsekwencją jest czystszy i wyraźniejszy dźwięk.

  dodatkowo zoptymalizowane komputerowo magnesy neodymowe wyjątkowo dobrą jakość brzmienia i wysoki poziom głośności. W powszednim stosowaniu sprawdza się kompaktowa budowa słuchawek, dzięki której łatwo można schować je do kieszeni, kiedy nie są stosowane.

  Funkcjonalność KSC35 Wireless rozszerza zastosowany pilot zdalnego sterowania/mikrofon, umożliwiający rozpoczynanie/wstrzymywanie odtwarzania dźwięku, dostosowywanie poziomu dźwięku oraz odbieranie/kończenie połączeń telefonicznych.

  Dzięki otwartej konstrukcji, nawet w trakcie użytkownik Otwarta budowa sprawia,choćby podczas odtwarzania muzyki, użytkownik wciąż pozostaje w kontakcie z otoczeniem. Koss KSC35 Wireless zaopatrzone są w pojemny akumulator litowo-jonowy, który zagwarantuje energię na ponad sześć godzin pracy.

  Do słuchawek dołączane jest etui ochronne. Specyfikacja: rodzaj słuchawek: nauszne wariant podłączenia: bezprzewodowe Przeznaczenie: uniwersalne, do prowadzenia rozmów Wersja Bluetooth: 4.


☆ Koss słuchawki ur 20 (4007249270450) ☆

Koss słuchawki ur 20 (4007249270450) Najniższa Cena Online

☆ Koss słuchawki ur 20 (4007249270450) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Koss
 • Nazwa produktu: Koss słuchawki ur 20 (4007249270450)
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  Słuchawki Koss UR20 Model UR20 to zamknięta budowa, która idealnie sprawdza się w roli słuchawek dla DJ-ów.

  zastosowane podzespoły obfite pasmo przenoszenia i aktywne, „gęste” brzmienie z mocnym, energicznym basem.


  Atutem wokółusznych słuchawek UR20 jest efektywna izolacja od hałasu, dzięki czemu łatwo można wychwycić niemal dowolny szczegół muzyczny. Komfort stosowania, choćby podczas długich odsłuchów i aktywnych sesji nagraniowych, rozszerzają kołnierze nauszników wytwarzane ze sztucznej skóry. Mimo swej drobnej wagi UR20 wyróżniają się wytrzymałą konstrukcją. Słuchawki dostarczane są z przewodem o długości 2,4 m. Kabel podłączony jest do jednej słuchawki.

  „Dożywotnia gwarancja” – ważne informacje dla klientów!

  Przed zakupem słuchawek Koss na rynku polskim zwróć uwagę na kilka ważnych składników:

  • Koszt opłaty serwisowej – w Top Hi-Fi & Video Design tylko 30 zł! Po zarejestrowaniu kupionego towaru unikalnym kodem znajdującym się pod zieloną naklejką typowy okres gwarancyjny zostaje przedłużony o kolejne 6 albo 12 miesięcy. Po tym czasie koszt naprawy słuchawek wytwarzanej poprzez serwis sieci Top Hi-Fi & Video Design, a w razie konieczności także ich podmiany na nowy egzemplarz, wyniesie wyłącznie 30zł!
  • Miejsce zakupu słuchawek! Na rynku jest dużo podróbek i towarów, które nie pochodzą z oficjalnej polskiej sieci dystrybucji. kupując produkty oznaczone na opakowaniu zieloną naklejką "Dożywotnia gwarancja", albo zielonym logo „Dożywotnia gwarancja” w sprzedaży internetowej zyskujesz pewność, że są to oryginalne produkty firmy Koss!

  • Możliwość zarejestrowania towaru! Jako oficjalny dystrybutor proponujemy możliwość darmowej rejestracji artykułu za pomocą wyjątkowego kodu. Znajdujący się pod zieloną naklejką kod należy wpisać w formularzu przystępnym na stronie www.dozywotniagwarancja.pl. Po zarejestrowaniu towaru nie musisz posiadać już dowodu zakupu! w chwili zgłoszenia reklamacyjnego starczy okazać potwierdzenie rejestracji, które pozostało przesłane na skrzynkę e-mail.

  nabywając produkty w salonach sieci Top Hi-Fi & Video Design na dodatek zyskujesz:

  • certyfikat „Dożywotniej gwarancji” i kartę gwarancyjną.
  • fachową i szybką naprawę oraz pewność wykorzystania jedynie oryginalnych części.
  • Możliwość zakupu w jednym z jedenastu salonów Top Hi-Fi & Video Design zlokalizowanych w 10 największych miastach Polski.

  Wszelkie szczegóły dotyczące warunków gwarancyjnych można znaleźć na stronie internetowej www.audioklan.com.pl w zakładce „Serwis”.

  Szukaj artykułów oznaczonych logo „Dożywotnia gwarancja” i specjalnym kodem rejestracyjnym. Z tym znakiem Twoje słuchawki będą służyły Ci przez całe życie!


☆ Koss słuchawki douszne the plug ☆

Koss słuchawki douszne the plug Najniższa Cena Online

☆ Koss słuchawki douszne the plug - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Koss
 • Nazwa produktu: Koss słuchawki douszne the plug
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  Słuchawki Koss The Plug

  Słuchawki Koss The Plug są słuchawkami jedynymi w swym rodzaju. Odtwarzają dźwięk z nieprawdopodobną akustyczną dokładnością i niewiarygodną izolacją z reguły spotykaną wśród droższych słuchawek zamkniętych.


  Słuchawki Koss The Plug charakteryzują dynamiczne elementy usytuowane na zewnątrz ucha i połączonych do rurowej struktury portów włożonej do miękkiej poduszki we wnętrzu kanału słuchowego. Miękka poduszka rewelacyjnie dopasowuje się do kształtu ucha przez co uzyskany zostaje głęboki bas, a także czysty sopran.

  Koss The Plug cechują specjalne poduszki zrobione z hydrofilnego uformowanego uretanu dzięki czemu słuchawka dostosowuje się do ucha słuchacza zawsze gdy wkłada on ją do ucha.

  Słuchawki Koss The Plug, douszne słuchawki stereo dla wykwintnych słuchaczy! przystępne w wielu wersjach kolorystycznych. „Dożywotnia gwarancja” – ważne informacje dla kupujących!

  Przed zakupem słuchawek Koss na rynku polskim zwróć uwagę na kilka ważnych komponentów:

  • Koszt opłaty serwisowej – w Top Hi-Fi & Video Design tylko 40 zł! Po zarejestrowaniu kupionego artykułu specyficznym kodem znajdującym się pod zieloną naklejką typowy okres gwarancyjny zostaje przedłużony o kolejne 6 lub 12 miesięcy. Po tym czasie koszt naprawy słuchawek wytwarzanej przez serwis sieci Top Hi-Fi & Video Design, a w razie konieczności także ich podmiany na nowy egzemplarz, wyniesie wyłącznie 40zł!
  • Miejsce zakupu słuchawek! Na rynku jest dużo podróbek, a także artykułów, które nie pochodzą z oficjalnej polskiej sieci dystrybucji. nabywając produkty oznaczone na opakowaniu zieloną naklejką "Dożywotnia gwarancja", lub zielonym logo „Dożywotnia gwarancja” w sprzedaży internetowej zyskujesz pewność, że są to oryginalne produkty marki Koss!

  • Możliwość zarejestrowania artykułu! Jako oficjalny dystrybutor proponujemy możliwość darmowej rejestracji produktu za pomocą unikatowego kodu. Znajdujący się pod zieloną naklejką kod należy wpisać w formularzu dostępnym na stronie www.dozywotniagwarancja.pl. Po zarejestrowaniu produktu nie musisz mieć już dowodu zakupu! w momencie zgłoszenia reklamacyjnego wystarczy okazać potwierdzenie rejestracji, które pozostało przesłane na skrzynkę e-mail.

  kupując produkty w salonach sieci Top Hi-Fi & Video Design dodatkowo zyskujesz:

  • certyfikat „Dożywotniej gwarancji” i kartę gwarancyjną.
  • mistrzowską i szybką naprawę, a także pewność wykorzystania tylko oryginalnych części.
  • Możliwość zakupu w jednym z jedenastu salonów Top Hi-Fi & Video Design zlokalizowanych w 10 największych miastach Polski.

  Wszelkie detale dotyczące warunków gwarancyjnych można znaleźć na stronie internetowej www.audioklan.com.pl w zakładce „Serwis”.

  Szukaj produktów oznaczonych logo „Dożywotnia gwarancja” i specjalnym kodem rejestracyjnym. Z tym znakiem Twoje słuchawki będą służyły Ci przez całe życie!


☆ Koss słuchawki porta pro ☆

Koss słuchawki porta pro Najniższa Cena Online

☆ Koss słuchawki porta pro - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Koss
 • Nazwa produktu: Koss słuchawki porta pro
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 19
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Niezależnie od tego, czy używasz słuchawek w domu czy poza domem, Koss Porta Pro pozwolą ożywić każde nagranie.
  Koss Porta Pro to wysokiej jakości kanon słuchawek przenośnych.

  Po raz pierwszy zaprezentowane pozostały w 1984 roku, ich wspaniałe brzmienie oraz komfort jaki dawały słuchaczom sprawiły, że ustanowiły one kanon na całym świecie. Przez lata słuchawki te ewoluowały, stawały się bardziej innowacyjne a ich jakość podnosiła się. Dzięki czemu są one dzisiaj muzyczną ikoną wśród przenośnych słuchawek. To jedne z najszczególniej poszukiwanych i najczęściej kupowanych słuchawek przenośnych na polskim rynku!

  Słuchawki Koss Porta Pro poza rewelacyjnym brzmieniem proponują stanowczo stylowy, stylowy, ekskluzywny wygląd.

  Słuchawki Koss Porta Pro cechują aktywne elementy dostarczające wyjątkowego głębokiego basu oraz nietuzinkowego pasma przenoszenia (15 - 25 000 Hz). Dzięki czemu przechwycony jest każdy niuans dźwiękowy podczas oglądania ulubionych filmów czy słuchania ulubionych płyt. Skonstruowane pozostały z cienkiej powłoki polietylenowej dzięki czemu części są nieelastyczne, minimalizują mechaniczne zakłócenia, a także zapewniają niezmiernie dokładne odtwarzanie dźwięku.

  Rzadka struktura magnezu (neodym - żelazo - bor) pozwala Porcie Pro wierniej odtworzyć materiał muzyczny poprzez co można usłyszeć dosłownie każdą nutę nawet przy odsłuchiwaniu ulubionych utworów na nisko woltowych mobilnych odtwarzaczach CD czy MP3. Zwoje cewki zrobione są z beztlenowej miedzi co zwiększa sygnał transmisji i sprawia, iż dźwiek jest czystszy i bardziej przezroczysty.

  Całości dopełniają miękkie gąbki nauszne zapewniające wielogodzinne, wygodne używanie niezależnie od tego czy korzysta się ze słuchawek w trakcie podróży, w pracy czy w domu.


  Słuchawki Koss „PORTA PRO", stereo
  - perfekcyjne do odtwarzacza MP3, discmana, walkmana, itp.
  - Wysokiej jakości słuchawki, szczególnie wygodne, nie uciskają uszu
  - Składany pałąk słuchawek
  - nadzwyczajne brzmienie
  - Muszle słuchawek miękko wyściełane
  - Zakres częstotliwości: 15 – 25 000 Hz
  - Impedancja: 60 Ohm
  - Czułość: 101 dB SPL/1mW
  - W zestawie funkcjonalne etui do przechowywania słuchawek
  - Wtyk: Jack 3,5 mm, stereo, styki pozłacane
  - Długość kabla: 1,2 m

  http://www.dozywotniagwarancja.pl/

  Dożywotnia gwarancja
  Dożywotnia gwarancja udzielana jest przez markę KOSS. KOSS zagwarantuje, iż oficjalny dystrybutor zapewni pierwszemu właścicielowi urządzenia jego naprawę albo podmianę przez całe życie, w sytuacji jakiejkolwiek usterki elektrycznej lub mechanicznej, po uiszczeniu opłaty manipulacyjnej w aktualnej wysokości. Wysokość tej opłaty wynosi 80 PLN za każde skorzystanie z dożywotniej gwarancji. Użytkownicy zarejestrowani na stronie www.dozywotniagwarancja.pl mają zagwarantowaną obniżoną stawkę opłaty manipulacyjnej w wysokości 30 PLN. Do każdej opłaty należy doliczyć koszty przesyłki do punktu serwisowego, które ponosi klient. Natomiast koszty transportu artykułu do klienta ponosi punkt serwisowy.


☆ tws250i marki Koss ☆

tws250i marki Koss Najniższa Cena Online

☆ tws250i marki Koss - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Koss
 • Nazwa produktu: tws250i marki Koss
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 3
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Aktywna redukcja szumów (ANC):nie;Asystent głosowy:nie;uzupełniające zasilanie z etui do:20 h;Czas pracy do:5 h;dedykowana aplikacja:nie;dedykowane do:iPhone, smartfon;Długość przewodu:0 m;Dynamika (SPL):101 dB;Gwarancja:wieczysta;Impedancja:0 Ω;informacje dodatkowe:alerty głosowe;Kodek Bluetooth:SBC, AAC;Kolor:czarny;Kolor:czarny;nadaje się do:Urządzenia mobilne oraz stacjonarne obsługujące odtwarzanie dźwięku przez Bluetooth;Budowa słuchawek:dokanałowe, True Wireless;Łączność bezprzewodowa:Bluetooth;Mikrofon:tak;Model (wariantowanie):TWS250i;Nazwa produktowa opis:słuchawki;NFC:nie;niepodatność:na wodę;niepodatność – klasa:stopień ochrony IPX5;Pasmo przenoszenia dół:20;Pasmo przenoszenia góra:20000;Port ładowania:USB-C;Profil Bluetooth:A2DP (Advanced Audio Distribution Profile), AVRCP (Audio Video Remote Control Profile), HFP (Hands Free Profile);Przeznaczenie:do telefonów, do iPhone, do iPada, uniwersalne;Radiowe:nie;Regulacja głośności:nie;Składana kompozycja:nie;Średnica przetwornika:6 mm;True Wireless:tak;typ podłączenia:bezprzewodowe;wariant słuchawek:dokanałowe;Waga:10 g;Wersja Bluetooth:5.0;Wodoodporność:tak;Wyposażenie:adaptery douszne (S, M, L), etui ładujące, instrukcja obsługi, kabel USB;Zasięg do:10 m...


☆ Koss BT740iQZ (0021299196717) ☆

Koss BT740iQZ (0021299196717) Najniższa Cena Online

☆ Koss BT740iQZ (0021299196717) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Koss
 • Nazwa produktu: Koss BT740iQZ (0021299196717)
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Aktywne redukowanie szumów:tak;Asystent głosowy:nie;Czas pracy do:12 h;przeznaczone dla:iPhone, smartfon;elementy budowy/konstrukcji:konstrukcja zamknięta;Gwarancja:24 miesiące;Impedancja:0 Ω;Kodek Bluetooth:SBC;Kolor:czarny;Kolor:czarny;nadaje się do:Urządzenia przenośne i stacjonarne obsługujące odtwarzanie dźwięku poprzez Bluetooth;typ słuchawek:nauszne, zamknięte;Łączność bezprzewodowa:Bluetooth;marki telefonów zgodne ze słuchawkami:Samsung, LG, HTC, Microsoft, Sony, Huawei, Alcatel, Nokia, Motorola, Gigaset, BlackBerry, Xiaomi, Honor, OPPO;Mikrofon:tak;Model (wariantowanie):BT740iQZ;Nazwa produktowa opis:słuchawki;NFC:nie;Złącze:jack 3,5 mm;Przeznaczenie:do telefonów, do iPhone, do iPada, uniwersalne;Radiowe:nie;regulowanie głośności:tak;Składana konstrukcja:tak;Średnica przetwornika:40 mm;True Wireless:nie;rodzaj podłączenia:bezprzewodowe z opcją kabla 3,5mm;typ słuchawek:nauszne;Wersja Bluetooth:5.0;Wodoodporność:nie;Wyposażenie:instrukcja obsługi, kabel USB;Zasięg do:10 m


☆ Koss headphones cs195 headband/on-ear, 3.5mm (1/8 inch), microphone, black, ☆

Koss headphones cs195 headband/on-ear, 3.5mm (1/8 inch), microphone, black, Najniższa Cena Online

☆ Koss headphones cs195 headband/on-ear, 3.5mm (1/8 inch), microphone, black, - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Koss
 • Nazwa produktu: Koss headphones cs195 headband/on-ear, 3.5mm (1/8 inch), microphone, black,
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Bluetooth:nie;Dynamika (SPL):102 dB;Gwarancja:wieczysta;Impedancja:32 Ω;Kod Producenta:CS195;Kolor:czarny;Kolor:czarny;kompozycja:zamknięte;Odłączany przewód:nie;Odłączany mikrofon:nie;Pasmo przenoszenia:20 Hz - 20 kHz;Platforma:PC;Podświetlenie:nie;nadaje się do:PC/laptop;Radiowa:nie;Redukcja szumów mikrofonu:nie;Redukcja szumów mikrofonu:nie;Regulacja głośności:tak;typ słuchawek:przewodowe;rodzaj podłączenia:2 x jack 3,5 mm;wariant podłączenia:przewodowe;wariant słuchawek:nauszne;Złącze:2 x jack 3,5 mm;Złącze:jack 3,5 mm...


☆ Koss Słuchawki kph/8 ☆

Koss Słuchawki kph/8 Najniższa Cena Online

☆ Koss Słuchawki kph/8 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Koss
 • Nazwa produktu: Koss Słuchawki kph/8
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  lekka konstrukcja słuchawki o profilu D muszli nie uciskają uszu muszle miękko wyściełane regulacja długości pałąka


Podobne zestawienia:


Najtańsze słuchawki do biegania Koss – Ranking listopad 2023 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze słuchawki do biegania Koss, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich słuchawek do biegania Koss jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Słuchawki ke5w marki Koss ☆

Słuchawki ke5w marki Koss Najniższa Cena Online

☆ Słuchawki ke5w marki Koss - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Koss
 • Nazwa produktu: Słuchawki ke5w marki Koss
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  Słuchawki douszne Koss Everywear KE5 * bardzo lekkie, wspaniałe dla ludzi aktywnych sportowo; * Specjalny wtyk w formie L wyśmienicie sprawdza się w połączeniu z przenośnymi odtwarzaczami. * Słuchawki KE5 to wyśmienity partner twoich podróży. * Zakres częstotliwości 60-20,000 Hz * Impedancja 16 Ohm * Czułość 98dB SPL * Dystorsja <0.5%

☆ Słuchawki kph7 czarny marki Koss ☆

Słuchawki kph7 czarny marki Koss Najniższa Cena Online

☆ Słuchawki kph7 czarny marki Koss - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Koss
 • Nazwa produktu: Słuchawki kph7 czarny marki Koss
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 8
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  • Od 1962 roku inżynierowie Audio-Technica dbają o jakość dźwięku i opracowują produkty audio każdego dnia, szukając najlepszej jakości dźwięku. Żeby zapewnić najwyższą jakość grania, w pełni wykorzystujemy naszą wiedzę zdobytą poprzez niemało lat.
  • Przetwornik o szerokiej średnicy, który został zoptymalizowany do gry, bez uszczerbku jakości dźwięku, na którym Audio-Technica stanowczo zależy. Starannie dostarcza wszystkie dźwięki - wyśmienity do gier FPS i gier akcji.
  • Dzięki maksymalnej efektywności wynoszącej 1300 mW może zasilać nawet wzmacniacz słuchawkowy o sporej mocy. Możesz radować się dźwiękiem gry.
  • Komunikacja głosowa w grze, taka jak czat i transmisja na żywo, jest komfortowa. Gromadzi odłączany mikrofon.
  • kabel 2,0 m z pozłacaną 4-biegunowąj mini-wtyczką stereo, z prostą regulacją głośności i przełącznikiem wyciszania mikrofonu, który można obsługiwać jedną ręką.
  • Wytrzymała, lekka metalowa kompozycja pałąka, z wysoce oddychającymi nausznikami. Bez względu na to, jak długo trwa sesja gry.
  • Kompatybilność: Kompatybilne z PS4, Xbox One, laptopami, komputerami stacjonarnymi i innymi urządzeniami konsolowymi z mini jack stereo 3,5 mm albo urządzeniami z osobnym wejściem mikrofonowym / wyjściem słuchawkowym.

  Nauszna kompozycja

  Sprawdzona i najpopularniejsza budowa słuchawek dla graczy. Adekwatny rozmiar nauszników i miękkie wykończenie to kwestie, które powodują, iż słuchawki znakomicie leżą na swym miejscu i nie powodują dyskomfortu nawet w trakcie długookresowej rozgrywki. Obfita średnica wysokiej klasy przetworników zapewnia nieprzeciętne odwzorowanie dźwięków.  Przewodowa łączność

  Słuchawki przewodowe zapewnią perfekcyjną jakość dźwięku bez opóźnień i zniekształceń. Optymalna długość przewodu i wysoka jakość jego wykonania zapewniają wygodę w trakcie rozgrywki. Słuchawki przewodowe są zawsze gotowe do działania – wystarczy je podłączyć.  Mini Jack 3.5 mm

  Słuchawki wyposażono w uniwersalne i powszechnie wykorzystywane złącze Mini Jack 3.5 mm, dzięki temu można je podłączyć do wielu przeróżnych sprzętów bez konieczności używania przejściówek.

  Mikrofon na pałąku

  Mikrofon na pałąku to z zasady spotykana opcja w słuchawkach dla graczy. Taka konstrukcja zapewnia wygodę używania i możliwość dopasowania położenia mikrofonu do preferencji użytkownika. Gra w sieci będzie jeszcze bardziej wygodna, a każdy komentarz zostanie zarejestrowany bez szumów i zakłóceń.

  2 m przewód

  Słuchawki wyekwipowano w przewód o długości 2 metrów. To adekwatne rozwiązanie, by podłączyć je do używanej platformy i to choćby wówczas, gdy siedzi się w większej odległości. Przewód dwumetrowy nie jest jednak za długi, nie przeszkadza podczas gry i nie plącze się.

  SPECYFIKACJA

  produkt
  producent Audio-Technica
  Kod producenta ATH-G1
  EAN 4961310150129
  dane PODSTAWOWE
  Model ATH-G1, Brak
  element kolorystyczny Czarne
  Waga [g] 257
  dane technicznE
  budowa Nauszne
  Łączność Przewodowa
  Złącze Mini Jack 3.5 mm
  Długość przewodu 2 m
  Dźwięk przestrzenny 7.1 Nie
  Kompatybilność z konsolami PlayStation 4, Xbox One
  Regulacja głośności Tak
  SPECYFIKACJA SŁUCHAWEK
  SPECYFIKACJA MIKROFONU
  rodzaj mikrofonu pojemnościowy
  Czułość mikrofonu -43 dB
  Sposób mocowania mikrofonu Na pałąku

☆ Słuchawki KOSS KPH/7 ☆

Słuchawki KOSS KPH/7 Najniższa Cena Online

☆ Słuchawki KOSS KPH/7 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Koss
 • Nazwa produktu: Słuchawki KOSS KPH/7
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  nieprzeciętne do odtwarzacza MP3, discmana, walkmana, itp. Bardzo wygodne słuchawki, nie uciskają uszu muszle słuchawek miękko wyściełane regulacja długości pałąka bardzo lekka konstrukcja

☆ Koss Słuchawki kph8v on-ear wired violet (195645). słuchawki (0021299191705) ☆

Koss Słuchawki kph8v on-ear wired violet (195645). słuchawki (0021299191705) Najniższa Cena Online

☆ Koss Słuchawki kph8v on-ear wired violet (195645). słuchawki (0021299191705) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Koss
 • Nazwa produktu: Koss Słuchawki kph8v on-ear wired violet (195645). słuchawki (0021299191705)
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  Koss KPH8 to lekkie słuchawki nauszne z specyficznym nausznikiem w profilu litery D dla większego komfortu. Długość kabla wynosi 1.2 m.

☆ Słuchawki Koss KEB/9i Biała ☆

Słuchawki Koss KEB/9i Biała Najniższa Cena Online

☆ Słuchawki Koss KEB/9i Biała - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Koss
 • Nazwa produktu: Słuchawki Koss KEB/9i Biała
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 7
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  KOSS KEB9i

  Koss KEB9i to innowacyjne połączenie stylu i dźwięku w jednym produkcie. Słuchawki KEB9i przybliżą Cię do muzyki, którą kochasz.

  Najważniejsze parametry:

  • zintegrowany mikrofon,
  • nowoczesny design,
  • innowacyjny profil słuchawki.

  Model KEB9i zniewala prostotą, brzmieniem i designem. Szerokie pasmo przenoszenia sprawia, że żaden szczegół z ulubionych utworów nie umknie Twojemu słuchowi.


  Specjalnie wyprofilowana słuchawka gwarantuje rewelacyjne dostosowanie do ucha. Wystarczy ją delikatnie włożyć, by znalazła się w swym miejscu w sposób naturalny i zgodny z anatomią, bez uczucia ucisku, jaki czasem odczuwają użytkownicy modeli dousznych.

  Słuchawki współpracują z każdym smartfonem wyekwipowanym w gniazdo mini-jack 3,5 mm.

  „Dożywotnia gwarancja” – ważne informacje dla konsumentów!

  Przed zakupem słuchawek Koss na rynku polskim zwróć uwagę na kilka ważnych elementów:

  • Koszt opłaty serwisowej – w Top Hi-Fi & Video Design wyłącznie 30 zł! Po zarejestrowaniu kupionego produktu specyficznym kodem znajdującym się pod zieloną naklejką standardowy okres gwarancyjny zostaje przedłużony o kolejne 6 lub 12 miesięcy. Po tym czasie koszt naprawy słuchawek tworzonej przez serwis sieci Top Hi-Fi & Video Design, a w razie konieczności także ich wymiany na nowy egzemplarz, wyniesie tylko 30zł!
  • Miejsce zakupu słuchawek! Na rynku jest dużo podróbek, a także artykułów, które nie pochodzą z oficjalnej polskiej sieci dystrybucji. Kupując produkty oznaczone na opakowaniu zieloną naklejką "Dożywotnia gwarancja", albo zielonym logo „Dożywotnia gwarancja” w sprzedaży internetowej zyskujesz pewność, że są to oryginalne produkty producenta Koss!

  • Możliwość zarejestrowania artykułu! Jako oficjalny dystrybutor proponujemy możliwość darmowej rejestracji produktu za pomocą nieszablonowego kodu. Znajdujący się pod zieloną naklejką kod należy wpisać w formularzu przystępnym na stronie www.dozywotniagwarancja.pl. Po zarejestrowaniu towaru nie musisz posiadać już dowodu zakupu! w momencie zgłoszenia reklamacyjnego starczy okazać potwierdzenie rejestracji, które zostało przesłane na skrzynkę e-mail.

  kupując produkty w salonach sieci Top Hi-Fi & Video Design w dodatku zyskujesz:

  • atest „Dożywotniej gwarancji” i kartę gwarancyjną.
  • profesjonalną i szybką naprawę i pewność zastosowania wyłącznie oryginalnych części.
  • Możliwość zakupu w jednym z jedenastu salonów Top Hi-Fi & Video Design zlokalizowanych w 10 największych miastach Polski.

  Wszelkie detale dotyczące warunków gwarancyjnych można znaleźć na stronie internetowej www.audioklan.com.pl w zakładce „Serwis”.

  Szukaj produktów oznaczonych logo „Dożywotnia gwarancja” i specjalnym kodem rejestracyjnym. Z tym znakiem Twoje słuchawki będą służyły Ci poprzez całe życie!Podsumowanie, czyli jakie słuchawki do biegania Koss najlepsze?


Najlepsze słuchawki do biegania Koss w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze słuchawki do biegania Koss w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Dobre słuchawki do biegania – TOP7 listopad 2023

Jeżeli żadna z powyższych propozycji słuchawek do biegania Koss nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie chętnie wybieranych słuchawek do biegania.


Powiązania tematyczne:

 • jakie słuchawki do biegania Koss opinie,
 • dobre słuchawki do biegania Koss cena,
 • ranking słuchawek do biegania Koss,
 • słuchawki do biegania Koss jakie najlepsze.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o słuchawkach do biegania Koss

#1 Gdzie szukać opinii o słuchawkach do biegania Koss?

Aktualnie zaprezentowane informacje o słuchawkach do biegania Koss odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie userów.

#2 Jakie słuchawki do biegania Koss najlepsze? Które wybrać?

Poszukując informacji o dobrych słuchawkach do biegania Koss warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z słuchawkami do biegania i ćwiczeń fitness Koss, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie słuchawki do biegania Koss są najchętniej polecane?

Nasze zestawienia z słuchawkami do biegania i ćwiczeń fitness Koss zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach słuchawki do biegania Koss to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *