FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking słuchawek do biegania Logitech. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Słuchawki do biegania / Ranking słuchawek do biegania Logitech


Opracowane poniżej zestawienia są aktualne grudzień 2022 i zawierają rankingi m.in.:

 • naszych TOP10 najchętniej wybieranych słuchawek do biegania Logitech,
 • naszych TOP5 często wybieranych słuchawek do biegania.

Jakie słuchawki do biegania Logitech najlepiej wybrać? Ranking grudzień 2022

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane słuchawki do biegania Logitech, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking słuchawek do biegania Logitech, wraz z opisem modelu, aktualizujemy każdego dnia.

☆ Logitech G Pro ☆

Logitech G Pro Najniższa Cena Online

☆ Logitech G Pro - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Logitech
 • Nazwa produktu: Logitech G Pro
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 12
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  komplet słuchawkowy do gier PRO X Gaming Headset z BLUE VO!CE

  wydajnOŚĆ KLASY mistrzowskieJ
  Zaprojektowany poprzez profesjonalistów dla profesjonalistów w celu zapewnienia nowoczesnej komunikacji i starannego dźwięku.

  BLUE VO!CE
  technologia mikrofonu BLUE VO!CE daje możliwość wyboru filtrów głosu w czasie rzeczywistym w celu redukcji szumów, dodania kompresji i usuwania syczenia, a także zagwarantuje bogatszy, czystszy i brzmiący bardziej profesjonalnie głos. Zapewnij sobie spójne polecenia w grze w jakości studyjnej dzięki BLUE VO!CE w oprogramowaniu G HUB.4

  komfortowA PIANKA ZAPAMIĘTUJĄCA kształt
  Pianka zapamiętująca zarys schowana pod wysokiej klasy sztuczną skórą albo oddychającym welurem zapewnia długotrwały komfort. Możesz grać dłużej i bardziej intensywnie i skoncentrować się w pełni na wygrywaniu.

  WYTRZYMAŁA STAL I ALUMINIUM
  komplet PRO X dzięki trwałej i lekkiej ramie z aluminium i stali jest szczególnie wytrzymały, zagwarantuje wygodę i charakteryzuje się niezwykłą estetyką.

  DŹWIĘK PRZESTRZENNY NOWEJ GENERACJI
  DTS HEADPHONE:X 2.0 to najnowsza wersja technologii marki DTS zapewniającej wrażenia akustyczne skupione na obiekcie. Wersja 2.0 przenosi dźwięk przestrzenny 7.1 na jeszcze wyższy poziom dzięki poprawionym basom, większej czystości dźwięku i obszerniejszemu poczuciu odległości. Co najważniejsze, nowy poziom świadomości odległości rozgranicza bliskie i oddalone dźwięki, dzięki temu jeszcze łatwiej jest zlokalizować wrogów.

  MEMBRANY PRO-G O ŚREDNICY 50 MM
  Membrany PRO-G zostały stworzone z wykorzystaniem nieszablonowych materiałów siateczkowych, aby zapewniać nad wyraz czyste i skrupulatne wrażenia dźwiękowe. Usłysz kroki i dźwięki otoczenia z zapierającą dech w piersiach czystością i zyskaj przewagę, aby wygrać. Dzięki membranom PRO-G o średnicy 50 mm uzyskuje się jeszcze pokaźniejszą dokładność w szerszym paśmie przenoszenia, a także lepiej odwzorowany zakres odtwarzania basów.

  profesjonalny KOREKTOR
  Profile dźwiękowe korektora - dostrojone przez e-sportowców - są teraz dostępne w oprogramowaniu G HUB. Wykorzystaj ich profile lub dopasuj je według własnych upodobań. Zapisz je w zewnętrznej karcie dźwiękowej USB,użyć ich na innych komputerach PC.

  progresywna karta dźwiękowa
  Zewnętrzna karta dźwiękowa USB (DAC) pozwala na transparentnie czyste przetwarzanie sygnału cyfrowego gwarantującego dźwięk i polecenia głosowe klasy turniejowej. Zaprogramuj ją za pomocą oprogramowania Logitech G HUB i zabierz ustawienia dźwięku ze sobą na turniej.

  WSZECHSTRONNE AKCESORIA

  komplet PRO X jest wyposażony w kabel do komputera z zaimplementowanym sterowaniem głośnością na przewodzie i przewód do telefonu komórkowego z zastosowanym mikrofonem dzięki temu możesz odłączać mikrofon na wysięgniku podczas wykorzystywania. Załączone etui chroni zestaw słuchawkowy i akcesoria podczas podróży.

  seria PRO
  zestaw PRO X dołącza do rodziny sprzętu wykonanego w ścisłej współpracy z e-sportowcami. Dzięki naszej innowacyjnej technologii i konstrukcji nic nie stoi na przeszkodzie do zwycięstwa.

  Graj, żeby wygrywać
  Logitech G to światowy lider w dziedzinie e-sportów wybierany przez profesjonalnych graczy z całego świata. Logitech G współpracuje bezpośrednio z elitą światowych e-sportowców, aby zrozumieć potrzeby mistrzowskiego grania. Nasz zespół ocenia później ich potrzeby,wytwarzać najlepszy sprzęt klasy fachowej.


  Akcesoria w pakiecie
  zestaw słuchawkowy do gier PRO X Gaming Headset Nakładki słuchawek ze nienaturalnej skóry i pianki zapamiętującej zarys Nakładki słuchawek z materiału i pianki zapamiętującej zarys Zewnętrzna karta dźwiękowa USB Odłączany mikrofon przewód do komputera PC z zastosowanym sterowaniem głośnością i wyciszeniem o długości 2 m przewód do telefonu komórkowego z przyciskiem Rozgałęziacz w zarysie litery Y do komputera z oddzielnymi portami mikrofonowym i słuchawkowym Etui Dokumentacja
  Pozostałe atrybuty
  Długość kabla do komputera: 2 m Długość kabla do telefonu komórkowego: 1,5 m Rozgałęziacz do komputera PC: 120 mm Membrana: PRO-G o średnicy 50 mm z hybrydowych materiałów siateczkowych Mikrofon Pro: Zakres odbierania dźwięków mikrofonu: nerkowy (jednokierunkowy) typ: kondensator elektretowy rozmiary: 6 mm Pasmo przenoszenia: 100 Hz - 10 kHz

☆ Logitech G935 ☆

Logitech G935 Najniższa Cena Online

☆ Logitech G935 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Logitech
 • Nazwa produktu: Logitech G935
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 4
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Słuchawki bezprzewodowe G935 7.1 981-000744 ŁĄCZNOŚĆ BEZPRZEWODOWA 2,4 GHzZestaw słuchawkowy G935 gwarantuje najkorzystniejsze właściwości obu rozwiązań, umożliwiając granie w sposób przewodowy albo bezprzewodowy. Możesz zastosować bezprzewodowego połączenia 2,4 GHz, by grać poprzez 12 godzin po pełnym naładowaniu bez podświetlenia lub przez 8 godzin przy domyślnym podświetleniu.3Żywotność akumulatora może zależeć od intensywności użytkowania i warunków pracy komputera.12-godzinna żywotność akumulatora przy pracy bez podświetlenia LED i przy głośności zestawu słuchawkowego ustawionej na 50%.

  Możesz grać, jednocześnie ładując urządzenie przy pomocy kabla USB. Analogowe wejście 3,5 mm gwarantuje możliwość grania przewodowego na konsoli, telefonie komórkowym albo komputerze, bez wykorzystania akumulatora.

  GRAJ JAK PROFESJONALISTAUlepszone membrany Pro-G 50 mm zostały stworzone z hybrydowej siateczki, która gwarantuje rewelacyjną głębię i wyrazistość dźwięku przy każdym poziomie głośności. Dzisiaj, dzięki rozszerzonej średnicy, membrany Pro-G spisują się lepiej niż kiedykolwiek.

  Niskie tony, występujące na przykład w potężnych wybuchach i bogatych ścieżkach dźwiękowych, nabierają jeszcze obszerniejszej głębi i gwarantują kinowe wrażenia. Wysokie tony, takie jak głosy, kroki, oddawane strzały, są szczególnie czyste i szczegółowo oddane.

  Dźwięk przestrzenny, który wykracza poza kanały 7.1Doświadcz niezwykłej technice DTS Headphone:X 2.0,4Dźwięk przestrzenny DTS Headphone:X 2.0 i ustawienia korektora są przystępne tylko dla systemu operacyjnego Windows i wymagają oprogramowania do gier Logitech G HUB.

  która znamionuje się większą precyzją od dźwięku przestrzennego 7.1. Skrupulatne efekty przestrzenne w grze pozwalają wyraźnie określić pozycję i ocenić dystans w pełnym pejzażu dźwiękowym 3D. Wsłuchiwanie się w otoczenie może bez wątpienia przesądzić o wygranej albo przegranej.

  Pełne możliwości przypasowaniaUżywając oprogramowaniu do gier Logitech G HUB, można personalizować podświetlenie LIGHTSYNC RGB, przypisywać makra i komendy w grze do przycisków G i przypasowywać preferencje dźwięku dzięki unikalnym profilom dla każdej gry i aplikacji.5Dźwięk przestrzenny DTS Headphone:X 2.0 i ustawienia korektora są przystępne tylko dla systemu operacyjnego Windows i wymagają oprogramowania do gier Logitech G HUB.

  JEDEN pakiet SŁUCHAWKOWY, WSZYSTKIE PLATFORMYJeden komplet słuchawkowy do wszelkich urządzeń. Działa z komputerami PC, urządzeniami mobilnymi i konsolami do gier, w tym z Nintendo Switch, PlayStation 4 i Xbox One.7Niektóre kontrolery Xbox One mogą wymagać sprzedawanego oddzielnie adaptera stereo zestawu słuchawkowego Xbox One.

  Komputery z systemem Mac OS, PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch i urządzenia mobilne: tylko tryb stereo 8Tryb bezprzewodowy działa tylko na konsoli PlayStation 4, Nintendo Switch w trybie dokowania i na komputerze PC TWÓJ GŁOS BĘDZIE GŁOŚNY I WYRAŹNYMic+ to 6-milimetrowy mikrofon z wysięgnikiem gwarantujący klarownie czystą komunikację.

  Wysięgnik można wyciszyć, ustawiając go w pozycji pionowej. Ponadto ma on wskaźnik LED, dzięki temu wiesz, kiedy mikrofon jest wyciszony. Nieużywany mikrofon można złożyć i umieścić w słuchawkach, co czyni go prawie niewidocznym.

  wykonany z myślą o komforcie i wytrzymałościMożesz radować się niezwykłym komfortem choćby podczas najdłuższych rozgrywek dzięki nausznikom i pałąkowi wyściełanymi nienaturalną skórą wysokiej jakości. Pakiet słuchawkowy do gier G935 został zaopatrzony w szerokie, wokółuszne nakładki słuchawek, które przylegają wokół uszu i nie wywierają bezpośredniego nacisku na tkankę miękką, a także zapewniają pasywną redukcję szumów.

  Nauszniki można zdejmować do oczyszczenia.Akcesoria w pakiecie: Pozostałe parametry:...


☆ Logitech G432 ☆

Logitech G432 Najniższa Cena Online

☆ Logitech G432 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Logitech
 • Nazwa produktu: Logitech G432
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 4
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  zestaw słuchawkowy G432 Surround Sound Gaming 981-000770 Graj na całego Dzięki zestawowi słuchawkowemu do gier G432 poczujesz się w samym centrum akcji gry. Poczuj przyjemność płynącą z pełnego zanurzenia się w grze i pozwól usłyszeć się innym graczom.

  Membrany o średnicy 50 MM spore membrany o średnicy 50 mm formujeją pełny, ekspansywny dźwięk wzbogacający wrażenia podczas grania. Twoje ulubione gry będą w końcu brzmieć tak, jak powinny, czyli perfekcyjnie.

  Twój głos będzie głośny i wyraźny udoskonalony i zwiększony 6-milimetrowy mikrofon sprawia, iż członkowie drużyny będą Cię słyszeć. Gdy nie chcesz, by inni Cię słyszeli, możesz wyciszyć mikrofon, korzystając z funkcji wyciszania przez obrócenie.

  Dźwięk przestrzenny DTS Headphone:X 2.0 Dźwięk przestrzenny DTS Headphone:X 2.0 nowej generacji2Dźwięk przestrzenny DTS Headphone:X 2.0 i ustawienia korektora są przystępne tylko w przypadku systemu operacyjnego Windows i wymagają oprogramowania do grania Logitech G HUB., obsługiwany z zastosowaniem oprogramowania Logitech G HUB, pozwala usłyszeć skradających się z tyłu wrogów, podpowiedzi dotyczące specjalnych możliwości, a także realistyczne dźwięki ze środowiska gry wszystko, co dzieje się wokół Ciebie.

  Doświadcz dźwięku 3D, które jakością wychodzi poza klasę głośników 7.1 i sprawi, iż poczujesz się w samym środku akcji. Jeden zestaw słuchawkowy, wszystkie platformy zestaw słuchawkowy można zespoić z komputerem PC, konsolą PlayStation 4 albo Nintendo Switch w trybie dokowania przez załączony przetwornik DAC USB.

  Możesz również podłączyć go do konsoli albo urządzenia mobilnego za pomocą kabla z wtykiem 3,5 mm. Tworzony z myślą o komforcie i wytrzymałości Każdy komponent tych słuchawek projektowano z myślą o komforcie stosowania.

  Wysokiej jakości miseczki słuchawek i pałąk ze sztucznej skóry obniżają nacisk na uszy. Miseczki obracają się o 90 poziomów, zapewniając wygodę używania. Reguluj głośność na różnorodnych platformach dzięki kółku głośności zastosowanemu w miseczkę.

  informacje o produkcie Przeznaczenie (słuchawki) Gaming kompozycja (słuchawki) Z muszlami nausznymi Technologie (słuchawki) Tłumienie dźwięków z otoczenia Komunikacja bezprzewodowa Nie Złącza 3,5 mm minijack Dźwięk (słuchawki) Surround 7.1 Kontrola dźwięku Regulacja głośności Funkcje bluetooth Nie dotyczy Impedancja 39 $59 Pasmo przenoszenia (min.) 20 Hz Pasmo przenoszenia (maks.) 20 kHz Czułość 107 dB Mikrofon Na pałąku Długość przewodu 2 m odcień (wyliczeniowy) Czarny wymiary 172 x 81,7 x 182 mm Waga 280 g


☆ Logitech H390 ☆

Logitech H390 Najniższa Cena Online

☆ Logitech H390 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Logitech
 • Nazwa produktu: Logitech H390
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 6
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Specyfikacja Waga produktu 197 g Głębokość produktu 68 mm Szerokość produktu 151 mm Wysokość towaru 191 mm Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 7 Home Premium Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows XP Professional x64 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 7 Professional x64 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 2000 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 2000 Professional Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows Vista Business Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows Vista Home Basic Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows Vista Ultimate x64 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 7 Professional Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows Vista Home Basic x64 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 7 Home Premium x64 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows Vista Home Premium Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows XP Home x64 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows Vista Business x64 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 7 Ultimate x64 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows Vista Home Premium x64 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows Vista Ultimate Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows XP Home Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows XP Professional Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 7 Starter Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 7 Ultimate Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 7 Starter x64 Obsługiwane systemy operacyjne Mac Mac OS X 10.4 Tiger Obsługiwane systemy operacyjne Mac Mac OS X 10.3 Panther Obsługiwane systemy operacyjne Mac Mac OS X 10.8 Mountain Lion Obsługiwane systemy operacyjne Mac Mac OS X 10.6 Snow Leopard Obsługiwane systemy operacyjne Mac Mac OS X 10.7 Lion Obsługiwane systemy operacyjne Mac Mac OS X 10.5 Leopard Obsługa funkcji Plug & Play Tak typ jednostki sterującej Jednostka sterująca na przewodzie wariant artykułu komplet słuchawkowy odcień kabla Czarny styl noszenia Opaska na głowę polecane zastosowanie Biuro/centrum telefoniczne typ zestawu słuchawkowego Stereofoniczny Długość kabla 1,9 mtowaru Czarny Waga wraz z opakowaniem 305 g typ opakowania Blister Wysokość opakowania 221 mm Głębokość opakowania 200 mm Szerokość opakowania 72 mm Skrócona instrukcja obsługi Tak liczba 1 Złącze 3,5 mm Nie Połączenie USB Tak Złącze USB USB typu-A technologia łączności Przewodowa Bluetooth Nie Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) 315 mm Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) 437 mm Produktów na palecie 336 szt.

  Produkty na jeden kontener intermodalny (40ft) 14848 szt. Wysokość kartonu dostawczego 28,2 cm Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) 6,7 kg Długość kartonu do wysyłki 25,5 cm Waga brutto skrzyni wysyłkowej (wewnętrznej) 1,55 kg Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) 467 mm Szerokość kartonu dostawczego 22,3 cm W opakowaniu zbiorczym GTIN (EAN / UPC) 50992060300112 Opakowanie dostawcze GTIN (EAN / UPC) 50992060300129 Produkty na jeden kontener intermodalny (20ft) 7232 szt.

  Skuteczność usuwania szumu Tak wariant mikrofonu Na wysięgniku Częstotliwość mikrofonu 100 - 10000 Hz Czułość mikrofonu -17 dB Pasmo przenoszenia 20 - 20000 Hz Impedancja 32 $218 Czułość słuchawek 94 dB Szerokość 85mm Długość 250mm Wysokość 215mm


☆ Logitech G635 ☆

Logitech G635 Najniższa Cena Online

☆ Logitech G635 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Logitech
 • Nazwa produktu: Logitech G635
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 4
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Słuchawki G635 981-000750 najkorzystniejsze technologie dźwiękuUsłysz skradających się wrogów, podpowiedzi specjalnych możliwości i wszystko, co Cię otacza. Zanurz się w środowisku gry i wsłuchaj w bogatą ścieżkę dźwiękową.

  Połączenie najszczególniej zaawansowanej technice dźwięku i wytrzymałych tworzyw gwarantuje ekspansywny dźwięk kinowy. Membrany audio Pro-G zwiększone do 50 mm i technika dźwięku przestrzennego DTS Headphone:X 2.0 Dźwięk przestrzenny DTS Headphone:X 2.0 jest dostępny tylko dla systemu operacyjnego Windows i wymaga oprogramowania do gier Logitech G HUB.

  tworzą pełne wrażenia akustyczne.Graj jak profesjonalistaUlepszone membrany Pro-G 50 mm zostały wykonane z hybrydowej siateczki, która gwarantuje znakomitą głębię i wyrazistość dźwięku przy każdym poziomie głośności.

  teraz, dzięki zwiększonej średnicy, membrany Pro-G spisują się lepiej aniżeli kiedykolwiek. Niskie tony, występujące na przykład w mocnych wybuchach i bogatych ścieżkach dźwiękowych, nabierają jeszcze obszerniejszej głębi i zapewniają kinowe wrażenia.

  Wysokie tony, takie jak głosy, kroki, oddawane strzały, są stanowczo czyste i szczegółowo oddane.Dźwięk przestrzenny, który wykracza poza kanały 7.1Doświadcz niezwykłej technice DTS Headphone:X 2.0, która znamionuje się obszerniejszą precyzją od dźwięku przestrzennego 7.1.Dźwięk przestrzenny DTS Headphone:X 2.0 i ustawienia korektora są dostępne tylko dla systemu operacyjnego Windows i wymagają oprogramowania do gier Logitech G HUB.

  skrupulatne i precyzyjne efekty przestrzenne w grze pozwalają wyraźnie określić pozycję i ocenić dystans w pełnym pejzażu dźwiękowym 3D. Wsłuchiwanie się w otoczenie może z całą pewnością przesądzić o wygranej albo przegranej.Pełne możliwości dostosowaniaDzięki oprogramowaniu Logitech G HUB można personalizować podświetlenie LIGHTSYNC RGB, przypisywać makra i komendy w grze do przycisków G, a także dopasowywać preferencje dźwięku dzięki oryginalnym profilom dla każdej gry i aplikacji.Twój głos będzie głośny i wyraźny6-milimetrowy mikrofon Mic+ to mikrofon z wysięgnikiem i funkcją wyciszania przez obrócenie, który zagwarantuje szczególnie czyste i staranne rozmowy.

  Wysięgnik ma wskaźnik LED, dzięki temu wiesz, kiedy mikrofon jest wyciszony. Nieużywany mikrofon można ustawić w pozycji pionowej i umieścić w komplecie słuchawkowym. Wycisza to mikrofon i czyni go prawie niewidocznym.Jeden zestaw słuchawkowy, wszystkie platformyJeden komplet słuchawkowy do wszystkich sprzętów.

  zestaw słuchawkowy G635 miksuje dźwięk z choćby dwóch sprzętów jednocześnie. Działa z komputerami PC, urządzeniami mobilnymi i konsolami do gier, w tym z Nintendo Switch, PlayStation 4 i Xbox One.wytworzony z myślą o komforcie i wytrzymałościMożesz cieszyć się niezwykłym komfortem nawet w trakcie najdłuższych rozgrywek dzięki nausznikom i pałąkowi wyściełanymi sportową siateczką.

  G635 został zaopatrzony w szerokie, wokółuszne nakładki słuchawek, które przylegają wokół uszu i nie wywierają bezpośredniego nacisku na tkankę miękką. Nauszniki można zdejmować i prać ręcznie.EAN: 5099206081925Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiąceKod dostawcy: 981-000750Przeznaczenie: GamingKonstrukcja: Z muszlami nausznymiKomunikacja bezprzewodowa: NieZłącza: 3,5 mm minijackDźwięk: Surround 7.1Kontrola dźwięku: Regulacja głośnościFunkcje bluetooth: Nie dotyczyImpedancja: 39 ΩPasmo przenoszenia (min.): 20 HzPasmo przenoszenia (maks.): 20 kHzCzułość: 93 dBMikrofon: Na pałąkuDługość przewodu: 2.8 mKolor: CzarnyWymiary: 188 x 195 x 87 mmWaga: 344 g


☆ Logitech G535 ☆

Logitech G535 Najniższa Cena Online

☆ Logitech G535 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Logitech
 • Nazwa produktu: Logitech G535
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 4
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  ciesz się ultraszybką bezprzewodową technologią lightspeed. Graj komfortowo i bez kabli w trakcie długich sesji. Słuchawki g535 mają przetworniki 40 mm, certyfikację discord i niemało więcej.korzyści: g535 zostały zaprojektowane z myślą o niskich opóźnieniach, braku przewodów i trwałym komforcie podczas wszelkich sesji grania.

  ciesz się nowoczesną bezprzewodową technologią lightspeed, 33-godzinną żywotnoscią baterii i 40-milimetrowymi przetwornikami, zapewniającymi przejrzyście czysty i dynamiczny dźwięk. Słuchawki ważą zaledwie 236 gramów razem z regulowanym pałąkiem.

  w połączeniu z miękkimi nausznikami z pianki z pamięcią kształtu zapewnią komfort poprzez cały dzień grania.


☆ Logitech G332 ☆

Logitech G332 Najniższa Cena Online

☆ Logitech G332 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Logitech
 • Nazwa produktu: Logitech G332
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  G332 pakiet słuchawkowy do gier USŁYSZ WIĘCEJ, GRAJ WIĘCEJ. Pakiet słuchawkowy do grania Logitech G332 buduje wysoki poziom dźwięku, gwarantując intensywne doświadczenia gry. Doświadcz dreszczyku emocji w czasie gry, słysząc skrupulatnie wszystko i zapewniając sobie bycie słyszanym.

  znakomite do grania Te słuchawki zapewnią Ci unikatowy komfort wykorzystywania MEMBRANY O ŚREDNICY 50 MMDuże membrany o średnicy 50 mm tworzyją pełny, ekspansywny dźwięk wzbogacający wrażenia podczas grania.

  Twoje ulubione gry będą w końcu brzmieć tak, jak powinny, czyli genialnie. TWÓJ GŁOS BĘDZIE GŁOŚNY I WYRAŹNY6-milimetrowy mikrofon sprawia, że członkowie drużyny będą Cię słyszeć. Mikrofon z możliwością wyciszenia na wysięgniku uruchamia wyciszenie, gdy nie chcesz, aby inni Cię słyszeli, i składa się, gdy w ogóle go nie potrzebujesz.

  JEDEN pakiet SŁUCHAWKOWY, WSZYSTKIE PLATFORMYTwoje słuchawki łączą się z komputerem PC albo Mac albo z konsolami takimi jak PlayStation 4™, Xbox One™ i Nintendo Switch™ oraz z urządzeniami mobilnymi przez kabel 3,5 mm.

  stworzonY Z MYŚLĄ O KOMFORCIE I WYTRZYMAŁOŚCIKażdy składnik tych słuchawek powstał z myślą o komforcie stosowania: Wysokiej jakości miseczki słuchawek i pałąk ze nienaturalnej skóry zmniejszają nacisk na uszy.

  Miseczki obracają się o 90 poziomów, gwarantując wygodę wykorzystywania. Komfortowo i momentalnie reguluj głośność na zróżnicowanych platformach dzięki kółku głośności zaimplementowanemu w miseczkę. Akcesoria w pakiecie Wszystko, co odnajdziesz w pudełku.

  Słuchawki G332 Rozgałęziacz Dokumentacja Logitech G332 pakiet słuchawkowy do gier. Play Advanced...


☆ Logitech H820 ☆

Logitech H820 Najniższa Cena Online

☆ Logitech H820 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Logitech
 • Nazwa produktu: Logitech H820
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 7
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  komplet słuchawkowy Logitech H820e Headset
  Bezprzewodowy komplet słuchawkowy do komunikacji biznesowej - Zasięg do 100 m (300 stóp)
  - Do 10 godzin rozmów
  - Wielogodzinny komfort
  KOMFORT I WYGODA BEZPRZEWODOWEGO ZESTAWU SŁUCHAWKOWEGO
  Kiedy prowadzisz długie połączenia konferencyjne, wyjątkowo ważna jest możliwość podniesienia się z fotela. Korzystając z zestawu słuchawkowego Logitech H820e Wireless Headset, możesz wstać, aby zapisać notatki na tablicy, przejść do cichego gabinetu lub wyprostować się i przeciągnąć. Pakiet słuchawkowy H820e, który zaprojektowano z myślą o komforcie i wygodzie, ma wyściełany pałąk i miękkie, wymienne nakładki słuchawek i proponuje technikę niwelacji szumów.

  BEZPRZEWODOWA PRACA DLA obszerniejszEJ SWOBODY

  zestaw słuchawkowy Logitech H820e Headset pozostaje połączony w odległości 100 m od biurka i gwarantuje czas rozmów szerokopasmowych do 10 godzin. Bezprzewodowa łączność DECT nie powoduje zakłóceń z urządzeniami Wi-Fi w biurze.
  WYGODA przez CAŁY DZIEŃ
  Ciesz się wygodą i elegancją. Uzupełnieniem lekkiej i postępowej konstrukcji zestawu słuchawkowego H820e Headset są materiały o najwyższej jakości, takie jak nylon TR90, wyściełany pałąk zamszowy i wymienne zamszowe nakładki słuchawek. Pozwala to uzyskać mnóstwo godzin wygody i wysoką solidność.

  perfekcyjnY DLA dynamicznYCH BIUR

  Prowadzenie rozmów telefonicznych w energicznym miejscu pracy może być nieprzystępne. Pakiet słuchawkowy H820e Headset został zaprojektowany do takich sytuacji. Pakiet słuchawkowy samoczynnie paruje się z dowolnym urządzeniem dokującym H820e jest to idealne rozwiązanie, jeśli nieraz zmieniasz biurka. Dioda LED sygnalizuje innych o trwającym połączeniu, podczas gdy wskaźnik wizualny oznajmia o nadchodzącej rozmowie.
  ZAPROJEKTOWANY DLA FIRM
  pakiet słuchawkowy H820e Headset ma certyfikaty lubianego oprogramowania do obsługi konferencji, takiego jak Skype dla firm i Cisco Jabber. Komplet słuchawkowy H820e jest zalecany dla zajętych użytkowników biznesowych w otwartych miejscach pracy, biurach albo biurach domowych. Wybierz pakiet głośnomówiący H820e Mono lub H820e Dual z jednym lub dwoma głośnikami.
  TAK, teraz ROZMAWIAM
  Wskaźnik LED z tyłu wysięgnika zawiadamia wizualnie osoby znajdujące się z tyłu o prowadzonej rozmowie, co uniemożliwia przypadkowym zakłóceniom w trakcie połączeń.1

  likwidowanie SZUMU I ECHA

  komplet słuchawkowy H820e jest wyposażony w funkcję usuwania echa akustycznego i mikrofon z funkcją niwelacji szumów, dzięki temu Ty i Twoi rozmówcy będziecie słyszeli się wspaniale choćby w hałaśliwym miejscu pracy.

  samoczynnE PAROWANIE

  Zestawy słuchawkowe H820e parują się samoczynnie po umieszczeniu w dowolnym urządzeniu dokującym H820e do ładowania, co usprawnia ich wykorzystanie z dowolną stacją roboczą w sytuacji obszernego wdrożenia albo częstej zmiany biurek.
  ŁATWE W OBSŁUDZE części STERUJĄCE
  Połączeniem można sterować przy użyciu przycisków odbierania/kończenia1 oraz powiększania/zniżania głośności. Budowa z uniesionym przyciskiem zagwarantuje punkt odniesienia dla palców, dzięki temu możesz wyczuć przyciski w trakcie naciskania. Dotykowy przycisk na regulowanym wysięgniku umożliwia wyciszanie i anulowanie wyciszenia.
  BEZPIECZEŃSTWO SŁUCHANIA
  Funkcja Logitech Sound Protection broni przed dźwiękami o poziomie głośności przekraczającym 115 dBA, by zapewnić rewelacyjny komfort podczas prowadzenia rozmów głosowych i słuchania muzyki. Funkcja jest zgodna z normą EN 60950-1.
  rewelacyjnie DZIAŁAJĄCE POŁĄCZENIE BEZPRZEWODOWE
  Połączenie bezprzewodowe w paśmie DECT zapewnia nadzwyczajny zasięg bezprzewodowy i nie powoduje zakłóceń z urządzeniami Wi-Fi w biurze. Dostępna opcja przełączania szerokiego i wąskiego pasma umożliwia podniesienie skuteczności w miejscach wdrożenia o wysokiej gęstości i wydłużenie czasu rozmowy. 1. W przypadku wdrożenia programów Microsoft Lync i Cisco. Najnowszą wersję można znaleźć w witrynie www.logitech.com/ciscocompatibility. Współpracuje z programem Skype przy użyciu dodatku plug-in (wybierz stosowny produkt i pobierz oprogramowanie w witrynie http://www.logitech.com/support/business-products).
  EAN: 5099206041622
  Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiące
  Kod dostawcy: 981-000512
  Przeznaczenie: Call center
  konstrukcja: Nauszne
  Technologie: Redukcja szumów
  Komunikacja bezprzewodowa: DECT
  Złącza: 1 x USB 2.0
  Dźwięk: Mono
  Kontrola dźwięku: Odbieranie/Wyciszanie połączenia
  Pasmo przenoszenia (min.): 150 Hz
  Pasmo przenoszenia (maks.): 7 kHz
  Czułość: 103 dB
  Mikrofon: Tak
  Kolor: Czarny
  Waga: 88 kg
  Akcesoria w zestawie: - zestaw słuchawkowy Logitech H820e Headset - Podstawka do ładowania- Zasilacz- kabel USB- Krótka instrukcja obsługi i karta gwarancyjna
  Pozostałe parametry: oczekiwania systemowe:- Windows Vista lub nowszy- macOS 10.7 lub nowszy- Linux- Jeden port USB 2.0

☆ Logitech G733 ☆

Logitech G733 Najniższa Cena Online

☆ Logitech G733 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Logitech
 • Nazwa produktu: Logitech G733
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 14
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  G733 Bezprzewodowy pakiet słuchawkowy do gier RGB LIGHTSPEED GRAJ PO swojemu Nareszcie komplet słuchawkowy, który może być tak ekspresyjny, jak Ty. G733 jest bezprzewodowy i wytworzony dla komfortu. Jest on wyposażony w dźwięk przestrzenny, filtry głosowe i progresywne oświetlenie, których Ci potrzeba, aby wyglądać, brzmieć i grać bardziej stylowo aniżeli kiedykolwiek.

  BEZPRZEWODOWA SWOBODA technika łączności bezprzewodowej LIGHTSPEED gwarantuje ponad 29 godzin żywotności baterii i do 20 metrów niezawodnej bezprzewodowej swobody. Graj bez obawy o zaplątanie się w kabel.

  Rozwiń i zanurz się w grze, muzyce, filmie, czy czymkolwiek innym. Poczuj swobodę i graj po swemu. ROZJAŚNIJ Około 16,8 mln barw, dwie strefy przypasowania oświetlenia, by były bardziej personalne.

  Personalizuj kolory, wizualizuj swój dźwięk, integruj się ze światem gry – lub po prostu zaszalej z predefiniowanymi i niestandardowymi animacjami. Zaprogramuj to wszystko przy pomocą darmowego oprogramowania do grania G HUB.

  dopasowuj DALEJ Z AKCESORIAMI Od odwracalnych pasków do zawieszania po osłony na mikrofon – G733 jest gotowy do dobrania do jednostkowych potrzeb dzięki szerokiej gamie kolorowych akcesoriów. Dobieraj i dostosowuj.

  Odwracaj i przymocowuj. Baw się w nieskończoność z wyborem akcesoriów sprzedawanych oddzielnie. WCIĄGAJĄCY DŹWIĘK Usłysz to wszystko dzięki naszym własnym membranom PRO-G zaprojektowanych z myślą o dokładnym dźwięki w pełnym zakresie.

  Zanurz się w grze bardziej niż kiedykolwiek dzięki dźwiękowi przestrzennemu nowej generacji DTS Headphone:X 2.0. Brzmij niesamowicie i nad wyraz wyraźnie dzięki mikrofonowi certyfikowanemu poprzez Discorda.

  USŁYSZ KAŻDĄ ROZGRYWKĘ Od gier po muzykę, staranna przezroczystość dźwięku i głębokie basy są zgodne z projektem. Membrany PRO-G wytworzone są z unikalnego, hybrydowego materiału siatkowego, który redukuje zniekształcenia, stwarzając precyzyjny, czysty dźwięk, zapewniający bogate, płynne doznania kinowe.

  ZAPIERAJĄCY DECH W PIERSIACH DŹWIĘK PRZESTRZENNY Dźwięk przestrzenny nowej generacji ożywia Twój świat gry wokół Ciebie. Ciesz się wszystkimi cudami otoczenia i dźwiękami otoczenia, które Twoje ulubione gry mają do zaoferowania – z każdego kierunku.

  Najnowsza technologia DTS Headphone:X 2.0 to dźwięk przestrzenny powyżej kanałów 7.1. BĘDZIESZ BRZMIEĆ NIESAMOWICIE G733 idzie w parze z filtrami BLUE VO!CE, które możesz dostroić, aby uzyskać dźwięk o jakości telewizyjnej.

  Niech Twój stream zabrzmi bardziej profesjonalnie w mgnieniu oka. Wybierz z wielu filtrów albo dopasuj swój własny za pomocą oprogramowania G HUB. ULTRALEKKA Jedynie 278 gram, nieco ponad pół funta. Jest to waga dwóch nieznacznych cheeseburgerów lub 250 żelków.

  Jest bardzo lekki, a pasek zawieszany został zaprojektowany tak, by odciążyć i rozłożyć ciężar, dzięki temu można grać tak, jakby go nawet tam nie było. KONTUROWA, by PASOWAŁA Dwuwarstwowa pianka dopasowująca się do kształtu delikatnie dostosowuje się do głowy i formuje kontur wokół twarzy.

  ogranicza punkty nacisku i dostarcza dłuższą wygodę w trakcie długich sesji grania. Miękki i dostosowywany zawieszany pałąk upewnia się, że wszystko pasuje idealnie. BAW SIĘ KOLORAMI Granie zyskuje nowy wygląd, ponieważ Logitech G łączy w sobie najwyższej klasy technikę gier z żywymi kolorami, świeżym stylem i niesamowitymi wibracjami.

  Dokończ konfigurację dzięki wysokowydajnej myszy i klawiaturze.


☆ Logitech H650 ☆

Logitech H650 Najniższa Cena Online

☆ Logitech H650 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Logitech
 • Nazwa produktu: Logitech H650
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 3
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  zestaw SŁUCHAWKOWY LOGITECH H650EStylowy i uwydatniający się od innych pakiet słuchawkowy gwarantujący fachową jakość dźwięku. Dotykowe, intuicyjne elementy sterujące Audio o jakości enterprise Zaprojektowany i certyfikowany dla firm wyjątkowY pakiet SŁUCHAWKOWY DLA zaganianYCH PROFESJONALISTÓWPracownicy działów sprzedaży i obsługi klienta, biznesmeni prowadzący rozmowy telefoniczne przez cały dzień bez wątpienia docenią wygodę i wygląd zestawu słuchawkowego Logitech H650e.

  Wyrafinowany zarówno pod względem wyglądu, jak i technologii, komplet słuchawkowy H650e zagwarantuje czysty dźwięk dzięki funkcjom redukcja echa akustycznego i mikrofon na wysięgniku z niwelacją szumów. A wszystko po to, by rozmowy były jak najbardziej produktywne i komfortowe.

  fachowy zestaw SŁUCHAWKOWYDbałość o detale jest tym, co eksponuje zestaw słuchawkowy Logitech H650e. To nieprzeciętne rozwiązanie dla osób, którym zależy na niestandardowych funkcjach designu, takich jak intuicyjne części sterujące na kablu do regulacji głośności i jasna dioda LED powiadamiająca innych, że właśnie rozmawiasz poprzez telefon.

  Wybierz wersję H650e Mono albo H650e Stereo dla jednego albo dwóch głośników. AUDIO KLASY ENTERPRISEZestaw słuchawkowy H650e oferuje funkcjonalność i także swój styl. To mistrzowski pakiet słuchawkowy z cyfrowym przetwarzaniem sygnału, redukcją echa akustycznego, szerokopasmowym dźwiękiem, dynamicznym korektorem i mikrofonem z funkcją niwelacji szumów.

  Dzięki niemu pracownicy działu sprzedaży i obsługi klienta mogą wykonywać i odbierać połączenia z wyśmienitą przejrzystością. ZAPROJEKTOWANY DLA BIZNESUCertyfikaty od wiodących producentów oprogramowania konferencyjnego całkowitą integrację z aplikacjami takimi jak Skype dla firm i Cisco Jabber.

  Płaski, nieplączący się kabel zapewnia połączenie z portem USB w komputerze Mac albo PC przy użyciu prostej w obsłudze technice Plug and Play. TAK, ROZMAWIAMWskaźnik LED z tyłu wysięgnika oznajmia widocznie osoby znajdujące się z tyłu o prowadzonej rozmowie, co zapobiega przypadkowym zakłóceniom podczas połączeń.

  likwidowanie ECHA AKUSTYCZNEGO I NIWELACJA SZUMÓwdzięki funkcji usuwania echa akustycznego i mikrofonowi z niwelacją szumów zestaw słuchawkowy H650e jest zoptymalizowany tak, abyś mógł słyszeć i być słyszanym, nawet w hałaśliwym miejscu pracy.

  INTELIGENTNIE ROZMIESZCZONE części STEROWANIAKontroluj rozmowę za pomocą przycisków odbierania/kończenia przycisków regulacji głośności i wyciszania. Przycisk rozszerzania głośności jest strategicznie umieszczony wyżej aniżeli inne, gwarantując punkt odniesienia dla palców i umożliwiając obsługiwanie rozmowy bez odwracania wzroku od pracy.

  NIEPLĄCZĄCY SIĘ KABELPłaski i sprężysty przewód jest wytrzymały na plątanie się. SŁUCHAJ BEZPIECZNIETechnologia Logitech Sound Protection broni przed dźwiękami powyżej 115 dBA, gwarantując wyjątkowy komfort słuchania głosu i muzyki; zgodnie z normą z EN60950-1.

  ZOPTYMALIZOWANY DLA GŁOSU I MUZYKIKorektor dynamiczny automatycznie przełącz...Podobne zestawienia:


Najtańsze słuchawki do biegania Logitech – Ranking grudzień 2022 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze słuchawki do biegania Logitech, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich słuchawek do biegania Logitech jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Logitech H150 ☆

Logitech H150 Najniższa Cena Online

☆ Logitech H150 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Logitech
 • Nazwa produktu: Logitech H150
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 5
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  Stereofoniczny zestaw słuchawkowy Logitech H150, biały

  Można go nosić po obu stronach
  części obsługi na kablu
  regulowany pałąk na głowę


  nietrudnego w obsłudze analogowego zestawu słuchawkowego stereo Logitech® H150 możesz prowadzić zrozumiałe rozmowy.

  Stereofoniczny pakiet słuchawkowy Logitech ® H150 powoduje, iż dzięki zrozumiałym rozmowom w brzmieniu stereofonicznym po prostu pozostajesz w kontakcie z przyjaciółmi i rodziną. Mikrofon tłumi zakłócające szumy tła, dzięki czemu jesteś za każdym razem znacznie rozumiany. I można go nosić na lewej lub prawej stronie. Obróć mikrofon do góry, jeśli go nie potrzebujesz. Regulowany pałąk i gąbki do słuchawek stosowne dopasowanie. Przy pomocy części obsługi na kablu wygodnie regulujesz głośność i wyciszenie mikrofonu. Pakiet słuchawkowy jest przystępny do podłączenia. Podłącz pakiet słuchawkowy do wejścia/wyjścia 3,5 mm swego komputera — i już jest gotowy do zastosowania.

  Mikrofon z systemem redukcji szumów
  Nie musisz walczyć swoim głosem z szumami tła — możesz prowadzić zrozumiałe rozmowy z kolegami, rodziną i przyjaciółmi.

  Obrotowy pałąk
  Obróć mikrofon na bok, gdy nie jest konieczny.

  Piankowe nakładki na słuchawki
  Zaprojektowane tak,komplet słuchawkowy nadal komfortowo leżał nawet po długich rozmowach.

  Uniwersalny design
  Mikrofon może być noszony z lewej lub prawej strony.

  Regulator głośności na kablu
  W ten sposób można bezpośrednio regulować głośność i wyciszać mikrofon.

  dostosowywany pałąk na głowę
  Pałąk jest regulowany, aby zapewnić wyśmienite dobranie.

  Proste ustawienie
  Podłącz pakiet słuchawkowy do wejścia/wyjścia 3,5 mm swego komputera — i już jest gotowy do użycia. To takie proste.

  Wyposażenie: Można go nosić po obu stronach · komponenty obsługi na kablu · Mikrofon obrotowy · Dźwięk stereo · regulowany pałąk na głowę · Mikrofon z systemem redukcji szumów · niezwykle lekka i smukła konstrukcja · wygodne, piankowe nakładki słuchawek · Współpracuje z modnymi aplikacjami telefonicznymi, takimi jak Logitech Vid™ HD, Skype®, Gmail™, Yahoo!® Messenger, Gmail™, Windows Live® Messenger i AIM®.

  dane techniczne: Długość kabla: 1,8 m · Głębokość artykułu: 145 mm · Kolor: biały · pasuje do: PC · Podłączenie zestawu słuchawkowego: Jack 3,5 mm · Regulacja głośności: tak · typ zestawu słuchawkowego (kategoryzacja): komplet słuchawkowy PC · Sposób noszenia opaski: na głowie · Sposób noszenia słuchawek: On Ear · Szerokość artykułu: 200 mm · Tłumienie szumów w mikrofonie: tak · Waga: 80 g · Wykonanie (zestaw słuchawkowy): przewodowy, stereo · Wysokość produktu: 60 mm · Wyłączenie głosu w mikrofonie: tak

  przesyłka obejmuje: Stereofoniczny zestaw słuchawkowy Logitech H150, biały, Instrukcja obsługi.

☆ Logitech H110 ☆

Logitech H110 Najniższa Cena Online

☆ Logitech H110 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Logitech
 • Nazwa produktu: Logitech H110
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  podnosi całkowitą skuteczność zasilania dzięki jednoczesnemu wykorzystaniu kilku UPS-ówZwiększenie przystępności przez podłączenie zasilacza UPS do dwóch oddzielnych źródeł zasilaniaW razie potrzeby umożliwia szybkie powiększenie o dodatkowy czas podtrzymaniaZasilanie bezprzerwowe o nieprzeciętnych parametrach na czas operacji podmiany akumulatorówNiezakłócone, nieustanne zasilanie chronionych maszyn w przypadku, gdy używane jest zasilanie z generatoraZasilanie sieciowe dla podłączonego obciążenia na wypadek przeciążenia albo usterki zasilacza UPSWiększa przystępność dzięki możliwości samodzielnej modernizacji i podmiany akumulatorów poprzez przeszkolonych użytkowników, co skutkuje skróceniem średniego czasu do zakończenia naprawy (MTTR)Beznarzędziowa wymiana akumulatora umożliwia szybką i prostą podmianę akumulatoraOkresowy autotest akumulatora zapewnia wczesne wykrywanie konieczności podmianySzybkie serwisowanie i niższe oczekiwania w zakresie konserwacji dzięki zastosowaniu modułów z funkcją autodiagnostyki, które można wymieniać na miejscuZarządzalne sieciowo pozwala na zdalne zarządzanie UPS-em przez siećZapewnia scentralizowane zarządzanie poprzez APC InfraStruXure ManagerAlfanumeryczny monitor wyświetlający atrybuty systemu i powiadomienia o alarmieAlarmy dźwiękowe zapewnia powiadamianie o zmieniających się warunkach zasilania z sieci miejskiej i z UPS-aProgramowana częstotliwość zagwarantuje kompatybilność z przeróżnymi częstotliwościami wejściowymiSzybkie raportowanie stanu urządzenia i zasilania za pomocą wizualnych wskaźnikówKorekcja wejściowego współczynnika poboru mocy zniża koszty instalacji dzięki możliwości użycia mniejszych generatorów i okablowaniaWydłużenie czasu eksploatacji akumulatorów poprzez regulację napięcia ładowania w zależności od temperatury akumulatoraMaksymalizacja wydajności, czasu eksploatacji i niezawodności akumulatorów dzięki inteligentnemu ładowaniu starannemuWiększa dostępność systemów dzięki funkcji korygowania stanów nieprawidłowej częstotliwości i napięcia bez użycia akumulatorów


☆ Logitech H111 ☆

Logitech H111 Najniższa Cena Online

☆ Logitech H111 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Logitech
 • Nazwa produktu: Logitech H111
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 5
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  H111 pakiet słuchawkowy stereo 981-000593 Na komputerze, tablecie lub smartfonie pakiet słuchawkowy może być używany w prawie wszystkich systemach operacyjnych i na wszelkich platformach dzięki standardowemu połączeniu poprzez złącze 3,5 mm.

  Mikrofon z funkcją niwelacji szumów Mikrofon z funkcją niwelacji szumów sprawi, iż zapomnisz o zakłóceniach z otoczenia. Wygoda i możliwość obracania Dstosuj lekki pałąk, aby zapewnić sobie pełny komfort.

  Mikrofon może być łatwo używany zarówno po lewej, jak i po prawej stronie. Pełny dźwięk stereo Pełny dźwięk stereo umożliwia prowadzenie wyraźnych rozmów i sprawia, że ten zestaw słuchawkowy jest znakomity do filmów, gier i muzyki.

  Mikrofon z funkcją niwelacji szumów ustawiany z dowolnej strony Można go umieścić jednocześnie po lewej, jak i po prawej stronie, a choćby obrócić i odsunąć, gdy jest niepotrzebny. Na dodatek umożliwia eliminację szumów tła, co oznacza przejrzystą jakością połączeń z biurem, rodziną i znajomymi.

  Obsługa lubianych aplikacji do prowadzenia rozmów Uzyskaj lepsze wrażenia w trakcie korzystania z programów Skype(TM), Google Hangouts(TM), Yahoo!(R) Messenger i innych usług. Zgodność z komputerem, tabletem i smartfonem.

  zestaw słuchawkowy może być stosowany w prawie wszelkich systemach operacyjnych i na wszelkich platformach dzięki typowemu połączeniu poprzez złącze 3,5 mm. Rozciągliwy, obrotowy wysięgnik Mikrofon można ustawić tak, by jak najlepiej rejestrował głos i obrócić do góry, dane o produkcie Przeznaczenie (słuchawki) Telefonia internetowa kompozycja (słuchawki) Nauszne Technologie (słuchawki) Redukcja szumów Komunikacja bezprzewodowa Nie Złącza 3,5 mm minijack Dźwięk (słuchawki) Stereo Funkcje bluetooth Nie dotyczy Impedancja 32 $268 Pasmo przenoszenia (min.) 20 Hz Pasmo przenoszenia (maks.) 20 kHz Czułość 100 dB Mikrofon Na pałąku kolor (wyliczeniowy) Czarny Waga 73.2 g Akcesoria w zestawie - zestaw słuchawkowy - Dokumentacja Pozostałe parametry oczekiwania systemowe: - Windows Vista(R), Windows(R) 7, Windows 8, Windows 10 albo nowszej - Mac OS X 10.5 lub nowszy - Chrome OS(TM) - Jądro Linux w wersji 2.6 lub nowszej - iOS (iPhone, iPad i iPod) - Android(TM) - Jedno złącze 3,5 mm


☆ Logitech H151 ☆

Logitech H151 Najniższa Cena Online

☆ Logitech H151 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Logitech
 • Nazwa produktu: Logitech H151
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 3
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Słuchawki Logitech H151 981-000589 [--[widget69808::core/enp_responsive.widget.image_widget::enp_responsive_form_type_image_widget%5Bimage%5D=images%2Fkarty_produktowe%2Flogitech%2Fh151%2F1.png&enp_responsive_form_type_image_widget%5Balt%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Btitle%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Blink%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Btarget%5D=_self&enp_responsive_form_type_image_widget%5Bwidth%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Bheight%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Bwatermark_image%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Bwatermark_size%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Bwatermark_position%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Bcampaign%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Battrname1%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Battrvalue1%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Battrname2%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Battrvalue2%5D=]--][--[widget93540::core/enp_responsive.widget.image_widget::enp_responsive_form_type_image_widget%5Bimage%5D=images%2Fkarty_produktowe%2Flogitech%2Fh151%2Fdo_1.PNG&enp_responsive_form_type_image_widget%5Balt%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Btitle%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Blink%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Btarget%5D=_self&enp_responsive_form_type_image_widget%5Bwidth%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Bheight%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Bwatermark_image%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Bwatermark_size%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Bwatermark_position%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Bcampaign%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Battrname1%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Battrvalue1%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Battrname2%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Battrvalue2%5D=]--][--[widget54006::core/enp_responsive.widget.image_widget::enp_responsive_form_type_image_widget%5Bimage%5D=images%2Fkarty_produktowe%2Flogitech%2Fh151%2F2.png&enp_responsive_form_type_image_widget%5Balt%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Btitle%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Blink%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Btarget%5D=_self&enp_responsive_form_type_image_widget%5Bwidth%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Bheight%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Bwatermark_image%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Bwatermark_size%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Bwatermark_position%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Bcampaign%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Battrname1%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Battrvalue1%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Battrname2%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Battrvalue2%5D=]--][--[widget1145::core/enp_responsive.widget.image_widget::enp_responsive_form_type_image_widget%5Bimage%5D=images%2Fkarty_produktowe%2Flogitech%2Fh151%2Fdo_2.


☆ Logitech H340 ☆

Logitech H340 Najniższa Cena Online

☆ Logitech H340 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Logitech
 • Nazwa produktu: Logitech H340
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 10
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  Opis marketingowy:Uzyskanie wspaniałego dźwięku w rozmowach telefonicznych, muzyce i innych zastosowaniach to kwestia jednego podłączenia. Bogaty dźwięk stereo, dostrojone laserowo membrany i zaimplementowany korektor gwarantują najwyższą jakość dźwięku i bogate basy. Dzięki czemu możesz za każdym razem osiągnąć maksymalną przyjemność słuchania muzyki.Przyciski sterujące umieszczone przy uchu, wszystkie niezbędne komponenty sterujące głośnością, basami i wyciszeniem masz bezpośrednio pod palcami.wygodna budowa, wyściełany miękką skórą pałąk i nakładki słuchawek komfortowe rozmawianie lub słuchanie muzyki przez sporo godzin.,wariant:Słuchawki nauszne z mikrofonem,budowa:zamknięte,Możliwość pracy bezprzewodowej:Nie,rodzaj transmisji bezprzewodowej:Nie dotyczy,Zasięg:Nie dotyczy,Pasmo przenoszenia:20, 20000 Hz,Regulacja głośności:Tak,Mikrofon:Tak,Wyłącznik mikrofonu:Tak,cechy dodatkowe:mikrofon na obrotowym wysięgnikuprzyciski sterujące umieszczone przy uchuregulacja wielkości pałąka,Długość przewodu:1,8 m,Odłączany kabel:Nie,liczba wtyków:1 szt.,rodzaj wtyku:USB,Waga urządzenia:130 g,Kolor:Czarny,Strona www produktu:https://www.logitech.com/pl-pl/product/usb-headset-h540


Podsumowanie, czyli jakie słuchawki do biegania Logitech najlepsze?


Najlepsze słuchawki do biegania Logitech w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze słuchawki do biegania Logitech w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Polecane słuchawki do biegania – Zestawienie grudzień 2022

Jeżeli żadna z powyższych propozycji słuchawek do biegania Logitech nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie rekomendowanych słuchawek do biegania.


Powiązania tematyczne:

 • jakie słuchawki do biegania Logitech opinie,
 • dobre słuchawki do biegania Logitech cena,
 • ranking słuchawek do biegania Logitech,
 • słuchawki do biegania Logitech jakie najlepsze.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o słuchawkach do biegania Logitech

#1 Gdzie szukać opinii o słuchawkach do biegania Logitech?

Aktualnie zaprezentowane informacje o słuchawkach do biegania Logitech odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie użytkowników.

#2 Jakie słuchawki do biegania Logitech najlepsze? Które wybrać?

Poszukując informacji o dobrych słuchawkach do biegania Logitech warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z słuchawkami do biegania i ćwiczeń fitness Logitech, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie słuchawki do biegania Logitech są najchętniej polecane?

Nasze zestawienia z słuchawkami do biegania i ćwiczeń fitness Logitech zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach słuchawki do biegania Logitech to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *