FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking słuchawek do biegania Logitech. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Słuchawki do biegania / Ranking słuchawek do biegania Logitech


Opracowane poniżej zestawienia są aktualne kwiecień 2024 i zawierają rankingi m.in.:

 • naszych TOP10 najchętniej wybieranych słuchawek do biegania Logitech,
 • naszych TOP5 często wybieranych słuchawek do biegania.

Jakie słuchawki do biegania Logitech najlepiej wybrać? Ranking kwiecień 2024

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane słuchawki do biegania Logitech, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking słuchawek do biegania Logitech, wraz z opisem modelu, aktualizujemy każdego dnia.

☆ Słuchawki LOGITECH G533 Prodigy Wireless Gaming Headset (5099206069800) ☆

Słuchawki LOGITECH G533 Prodigy Wireless Gaming Headset (5099206069800) Najniższa Cena Online

☆ Słuchawki LOGITECH G533 Prodigy Wireless Gaming Headset (5099206069800) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Logitech
 • Nazwa produktu: Słuchawki LOGITECH G533 Prodigy Wireless Gaming Headset (5099206069800)
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 4
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  nowoczesny dźwiękMembrany audio Pro-G™ i dźwięk przestrzenny DTS Headphone:X 7.1 Zgłoszone do zastrzeżonia membrany audio Pro-G zostały wykonane z hybrydowych tworzyw siateczkowych, które gwarantują dźwięk o jakości dostępnej przede wszystkim w progresywnych słuchawkach audiofilskich.

  Dźwięk pozycyjnyDźwięk przestrzenny DTS Headphone:X 7.1Technologia DTS Headphone:X skrupulatnie odwzorowuje rozmieszczenie głośników 7.1 i źródła dźwięku. Zestaw słuchawkowy G533 oferuje niesamowitą możliwość odtworzenia efektów otoczenia w grze oraz uzyskania dźwięku pozycyjnego zgodnie z założeniami twórców gry.

  Można nawet przystosować poziom głośności wszystkich siedmiu kanałów audio, by na przykład wzmocnić dźwięki z gry odtwarzane poprzez tylne kanały i usłyszeć, co znajduje się za graczem. Profesjonalna technika bezprzewodowaBezstratny dźwięk cyfrowyZestaw słuchawkowy G533 obsługuje progresywną bezstratną transmisję dźwięku cyfrowego, co zezwala na wygodne korzystanie ze słuchawek bezprzewodowych i uzyskanie dźwięku o wysokiej rozdzielczości na odległość do 15 metrów.

  komplet słuchawkowy G533 opracowano pod kątem uzyskania bezusterkowego połączenia nawet w miejscach o wysokim poziomie zakłóceń elektromagnetycznych, na przykład w przypadku występowania w pobliżu sygnałów z kilku sprzętów bezprzewodowych.

  progresywna konstrukcjaNie martw się o komfort.Dzięki najnowszym materiałom i technologiom produkcji pakiet słuchawkowych G533 jest trwały, lecz lekki i można go nosić przez mnóstwo godzin. G533 ma lekką konstrukcję nauszną, która zapewnia komfort podczas długich sesji grania.

  Nakładki słuchawek ze sportowych tworzyw siateczkowych przepuszczają powietrze i można je zdjąć w celu wyczyszczenia. 15-godzinna żywotność akumulatoraZaawansowane zarządzanie energiąWymienny akumulator zestawu słuchawkowego do gier G533 Wireless Gaming Headset gwarantuje zasilanie w trakcie długich maratonów grania, działając bez przerw choćby 15 godzin po pełnym naładowaniu.

  Poziom naładowania można śledzić w oprogramowaniu Logitech Gaming Software, dzięki temu nie zabraknie Ci energii we wnętrzu gry. Liczba cykli ładowania akumulatora jest ograniczona. Akumulator ma ograniczony okres eksploatacji.

  Mikrofon eliminujący hałasGłośno i wyraźnie.zestaw słuchawkowy G533 jest wyekwipowany w mikrofon z funkcją niwelacji szumów umieszczony na składanym i wysuwanym pałąku, zapewniając przejrzyście czysty czat głosowy i komunikację.

  Złóż pałąk do góry, by wyciszyć mikrofon. Pakiet słuchawkowy umożliwia także ustawienie „tonu bocznego", które pozwala zmienić poziom głośności własnego głosu w zestawie słuchawkowym. Dzięki tej funkcji możesz usłyszeć, jak głośno mówisz, dzięki temu nie będziesz krzyczeć każdego słowa.

  Miniaturowy filtr trzaskówDoskonała sprawność. Nieduża budowa.Zintegrowany miniaturowy filtr trzasków i odgłosów oddychania zagwarantuje wyraźną komunikację i redukuje niepotrzebne zakłócenia. Nasz innowacyjny filtr trzasków proponuje mocne strony konwencjonalnej kulki piankowej, lecz ma w pełni zintegrowaną, niewielką konstrukcję.

  Regulatory dostrajaniaNiestandardowe profile dźwiękuŁatwo przystępna rolka sterowania głośnością i przycisk wyciszania mikrofonu na lewym nauszniku pozwalają błyskawicznie dostosować ustawienia dźwięku. Dzięki oprogramowaniu Logitech Gaming Software możesz precyzyjnie wybrać ustawienia korektora, dźwięku przestrzennego, poziom tonu bocznego i mikrofonu dla poszczególnych gier.

  Można nawet przeprogramować przycisk wyciszenia na dowolną funkcję, taką jak „odtwórz/wstrzymaj" w celu rozpoczęcia/zatrzymania odtwarzania multimediów.* kryteria systemowe Windows 10®, Windows 8.1, Windows 8, Windows 7Port USBPołączenie internetowe do opcjonalnego pobrania oprogramowania Zawartość opakowania zestaw słuchawkowy do gier-Adapter bezprzewodowy USB-przewód USB do ładowania-Dokumentacja Wysokość: 197 mmSzerokość: 189 mmGłębokość: 85 mmMasa: 350 g Ustawienia profilu wymagają oprogramowania Logitech Gaming Software.

  Dwuletnia ograniczona gwarancja na sprzęt


☆ Logitech G PRO, 1319433 ☆

Logitech G PRO, 1319433 Najniższa Cena Online

☆ Logitech G PRO, 1319433 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Logitech
 • Nazwa produktu: Logitech G PRO, 1319433
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 9
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  komplet słuchawkowy do gier PRO X Gaming Headset z BLUE VO!CE

  wydajnOŚĆ KLASY mistrzowskieJ
  Zaprojektowany poprzez profesjonalistów dla profesjonalistów w celu zapewnienia nowoczesnej komunikacji i starannego dźwięku.

  BLUE VO!CE
  technologia mikrofonu BLUE VO!CE daje możliwość wyboru filtrów głosu w czasie rzeczywistym w celu redukcji szumów, dodania kompresji i usuwania syczenia, a także zagwarantuje bogatszy, czystszy i brzmiący bardziej profesjonalnie głos. Zapewnij sobie spójne polecenia w grze w jakości studyjnej dzięki BLUE VO!CE w oprogramowaniu G HUB.4

  komfortowA PIANKA ZAPAMIĘTUJĄCA kształt
  Pianka zapamiętująca zarys schowana pod wysokiej klasy sztuczną skórą albo oddychającym welurem zapewnia długotrwały komfort. Możesz grać dłużej i bardziej intensywnie i skoncentrować się w pełni na wygrywaniu.

  WYTRZYMAŁA STAL I ALUMINIUM
  komplet PRO X dzięki trwałej i lekkiej ramie z aluminium i stali jest szczególnie wytrzymały, zagwarantuje wygodę i charakteryzuje się niezwykłą estetyką.

  DŹWIĘK PRZESTRZENNY NOWEJ GENERACJI
  DTS HEADPHONE:X 2.0 to najnowsza wersja technologii marki DTS zapewniającej wrażenia akustyczne skupione na obiekcie. Wersja 2.0 przenosi dźwięk przestrzenny 7.1 na jeszcze wyższy poziom dzięki poprawionym basom, większej czystości dźwięku i obszerniejszemu poczuciu odległości. Co najważniejsze, nowy poziom świadomości odległości rozgranicza bliskie i oddalone dźwięki, dzięki temu jeszcze łatwiej jest zlokalizować wrogów.

  MEMBRANY PRO-G O ŚREDNICY 50 MM
  Membrany PRO-G zostały stworzone z wykorzystaniem nieszablonowych materiałów siateczkowych, aby zapewniać nad wyraz czyste i skrupulatne wrażenia dźwiękowe. Usłysz kroki i dźwięki otoczenia z zapierającą dech w piersiach czystością i zyskaj przewagę, aby wygrać. Dzięki membranom PRO-G o średnicy 50 mm uzyskuje się jeszcze pokaźniejszą dokładność w szerszym paśmie przenoszenia, a także lepiej odwzorowany zakres odtwarzania basów.

  profesjonalny KOREKTOR
  Profile dźwiękowe korektora - dostrojone przez e-sportowców - są teraz dostępne w oprogramowaniu G HUB. Wykorzystaj ich profile lub dopasuj je według własnych upodobań. Zapisz je w zewnętrznej karcie dźwiękowej USB,użyć ich na innych komputerach PC.

  progresywna karta dźwiękowa
  Zewnętrzna karta dźwiękowa USB (DAC) pozwala na transparentnie czyste przetwarzanie sygnału cyfrowego gwarantującego dźwięk i polecenia głosowe klasy turniejowej. Zaprogramuj ją za pomocą oprogramowania Logitech G HUB i zabierz ustawienia dźwięku ze sobą na turniej.

  WSZECHSTRONNE AKCESORIA

  komplet PRO X jest wyposażony w kabel do komputera z zaimplementowanym sterowaniem głośnością na przewodzie i przewód do telefonu komórkowego z zastosowanym mikrofonem dzięki temu możesz odłączać mikrofon na wysięgniku podczas wykorzystywania. Załączone etui chroni zestaw słuchawkowy i akcesoria podczas podróży.

  seria PRO
  zestaw PRO X dołącza do rodziny sprzętu wykonanego w ścisłej współpracy z e-sportowcami. Dzięki naszej innowacyjnej technologii i konstrukcji nic nie stoi na przeszkodzie do zwycięstwa.

  Graj, żeby wygrywać
  Logitech G to światowy lider w dziedzinie e-sportów wybierany przez profesjonalnych graczy z całego świata. Logitech G współpracuje bezpośrednio z elitą światowych e-sportowców, aby zrozumieć potrzeby mistrzowskiego grania. Nasz zespół ocenia później ich potrzeby,wytwarzać najlepszy sprzęt klasy fachowej.


  Akcesoria w pakiecie
  zestaw słuchawkowy do gier PRO X Gaming Headset Nakładki słuchawek ze nienaturalnej skóry i pianki zapamiętującej zarys Nakładki słuchawek z materiału i pianki zapamiętującej zarys Zewnętrzna karta dźwiękowa USB Odłączany mikrofon przewód do komputera PC z zastosowanym sterowaniem głośnością i wyciszeniem o długości 2 m przewód do telefonu komórkowego z przyciskiem Rozgałęziacz w zarysie litery Y do komputera z oddzielnymi portami mikrofonowym i słuchawkowym Etui Dokumentacja
  Pozostałe atrybuty
  Długość kabla do komputera: 2 m Długość kabla do telefonu komórkowego: 1,5 m Rozgałęziacz do komputera PC: 120 mm Membrana: PRO-G o średnicy 50 mm z hybrydowych materiałów siateczkowych Mikrofon Pro: Zakres odbierania dźwięków mikrofonu: nerkowy (jednokierunkowy) typ: kondensator elektretowy rozmiary: 6 mm Pasmo przenoszenia: 100 Hz - 10 kHz

☆ Logitech g pro x2 lightspeed - magenta ☆

Logitech g pro x2 lightspeed - magenta Najniższa Cena Online

☆ Logitech g pro x2 lightspeed - magenta - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Logitech
 • Nazwa produktu: Logitech g pro x2 lightspeed - magenta
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 5
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  oparte na wielokrotnie nagradzanym modelu pro x, świeże słuchawki pro x 2 zostały zaprojektowane we współpracy z zawodowymi graczami i z myślą o ich potrzebie wygrywania. Korzyści: wyrazisty dźwięk: grafenowe przetworniki 50 mm zapewniają czysty i wciągający dźwięk o niskim poziomie zniekształceń.

  oddają pełnię efektów wraz z pojedynczymi dźwiękami, takimi jak kroki i czynności. Długi czas pracy na baterii i obszerny zasięg: profesjonalna technika bezprzewodowa logitech lightspeed gwarantuje do 50 godzin pracy baterii i do 30 m zasięgu bezprzewodowego 2,4 ghz.

  wygoda: te słuchawki z izolacją od hałasu posiadają obrotowy trwały zawias i obrotowe miękkie poduszki nauszne z pianki zapamiętującej kształt - dostępne w wersji ze skóry lub z oddychającego weluru. Łączność: przystępne opcje połączeń to technologia bezprzewodowa lightspeed, bluetooth i przewód aux 3.5 mm, przewód usb-a do usb-c, odbiornik usb-a z portem 3.5 mm, przewód audio 3.5 mm w komplecie.

  wyraźna komunikacja: 6-milimetrowe odłączane ramię mikrofonu kardioidalnego z technologią blue vo!ce upraszcza wyraźną i bezawaryjną komunikację w grze. Dźwięk surround: dźwięk surround w słuchawkach dts x 2.0 7.1 zagwarantuje pokaźniejszą świadomość pozycji i odległości obiektów w grze.

  kompatybilność z konsolami: playstation 5, nintendo switch (dźwięk bezprzewodowy stereo po zadokowaniu) i playstation 4 (dźwięk bezprzewodowy stereo tylko przez port usb).


☆ Słuchawki LOGITECH Stereo Headset H390 ☆

Słuchawki LOGITECH Stereo Headset H390 Najniższa Cena Online

☆ Słuchawki LOGITECH Stereo Headset H390 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Logitech
 • Nazwa produktu: Słuchawki LOGITECH Stereo Headset H390
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 20
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Specyfikacja Waga produktu 197 g Głębokość produktu 68 mm Szerokość produktu 151 mm Wysokość towaru 191 mm Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 7 Home Premium Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows XP Professional x64 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 7 Professional x64 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 2000 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 2000 Professional Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows Vista Business Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows Vista Home Basic Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows Vista Ultimate x64 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 7 Professional Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows Vista Home Basic x64 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 7 Home Premium x64 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows Vista Home Premium Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows XP Home x64 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows Vista Business x64 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 7 Ultimate x64 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows Vista Home Premium x64 Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows Vista Ultimate Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows XP Home Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows XP Professional Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 7 Starter Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 7 Ultimate Obsługiwane systemy operacyjne Windows Windows 7 Starter x64 Obsługiwane systemy operacyjne Mac Mac OS X 10.4 Tiger Obsługiwane systemy operacyjne Mac Mac OS X 10.3 Panther Obsługiwane systemy operacyjne Mac Mac OS X 10.8 Mountain Lion Obsługiwane systemy operacyjne Mac Mac OS X 10.6 Snow Leopard Obsługiwane systemy operacyjne Mac Mac OS X 10.7 Lion Obsługiwane systemy operacyjne Mac Mac OS X 10.5 Leopard Obsługa funkcji Plug & Play Tak typ jednostki sterującej Jednostka sterująca na przewodzie wariant artykułu komplet słuchawkowy odcień kabla Czarny styl noszenia Opaska na głowę polecane zastosowanie Biuro/centrum telefoniczne typ zestawu słuchawkowego Stereofoniczny Długość kabla 1,9 mtowaru Czarny Waga wraz z opakowaniem 305 g typ opakowania Blister Wysokość opakowania 221 mm Głębokość opakowania 200 mm Szerokość opakowania 72 mm Skrócona instrukcja obsługi Tak liczba 1 Złącze 3,5 mm Nie Połączenie USB Tak Złącze USB USB typu-A technologia łączności Przewodowa Bluetooth Nie Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) 315 mm Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) 437 mm Produktów na palecie 336 szt.

  Produkty na jeden kontener intermodalny (40ft) 14848 szt. Wysokość kartonu dostawczego 28,2 cm Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) 6,7 kg Długość kartonu do wysyłki 25,5 cm Waga brutto skrzyni wysyłkowej (wewnętrznej) 1,55 kg Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) 467 mm Szerokość kartonu dostawczego 22,3 cm W opakowaniu zbiorczym GTIN (EAN / UPC) 50992060300112 Opakowanie dostawcze GTIN (EAN / UPC) 50992060300129 Produkty na jeden kontener intermodalny (20ft) 7232 szt.

  Skuteczność usuwania szumu Tak wariant mikrofonu Na wysięgniku Częstotliwość mikrofonu 100 - 10000 Hz Czułość mikrofonu -17 dB Pasmo przenoszenia 20 - 20000 Hz Impedancja 32 $218 Czułość słuchawek 94 dB Szerokość 85mm Długość 250mm Wysokość 215mm


☆ Słuchawki Logitech Stereo Headset H340 (Wyprzedaż) (5099206038844) ☆

Słuchawki Logitech Stereo Headset H340 (Wyprzedaż) (5099206038844) Najniższa Cena Online

☆ Słuchawki Logitech Stereo Headset H340 (Wyprzedaż) (5099206038844) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Logitech
 • Nazwa produktu: Słuchawki Logitech Stereo Headset H340 (Wyprzedaż) (5099206038844)
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 10
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  Opis marketingowy:Uzyskanie doskonałego dźwięku w rozmowach telefonicznych, muzyce i innych wykorzystaniach to kwestia jednego podłączenia. Bogaty dźwięk stereo, dostrojone laserowo membrany i wbudowany korektor zapewniają najwyższą jakość dźwięku i bogate basy. Dzięki czemu możesz zawsze osiągnąć maksymalną przyjemność słuchania muzyki.Przyciski sterujące umieszczone przy uchu, wszystkie niezbędne części sterujące głośnością, basami i wyciszeniem masz bezpośrednio pod palcami.komfortowa budowa, wyściełany miękką skórą pałąk i nakładki słuchawek wygodne rozmawianie lub słuchanie muzyki przez niemało godzin.,rodzaj:Słuchawki nauszne z mikrofonem,konstrukcja:zamknięte,Możliwość pracy bezprzewodowej:Nie,wariant transmisji bezprzewodowej:Nie dotyczy,Zasięg:Nie dotyczy,Pasmo przenoszenia:20, 20000 Hz,Regulacja głośności:Tak,Mikrofon:Tak,Wyłącznik mikrofonu:Tak,właściwości dopełniające:mikrofon na obrotowym wysięgnikuprzyciski sterujące umieszczone przy uchuregulacja wielkości pałąka,Długość przewodu:1,8 m,Odłączany kabel:Nie,ilość wtyków:1 szt.,wariant wtyku:USB,Waga urządzenia:130 g,Kolor:Czarny,Strona www towaru:https://www.logitech.com/pl-pl/product/usb-headset-h540

☆ zone vibe 100 - różowy marki Logitech ☆

zone vibe 100 - różowy marki Logitech Najniższa Cena Online

☆ zone vibe 100 - różowy marki Logitech - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Logitech
 • Nazwa produktu: zone vibe 100 - różowy marki Logitech
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 4
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  postępowy styl do pracy w trybie hybrydowym wykonane dla nowoczesnych pracowników preferujących nauszny zestaw słuchawkowy z funkcjami klasy biznesowej. Bez problemów działa z większością platform wideokonferencyjnych.

  Zdalne zarządzenie poprzez dział IT przy pomocy Logitech Sync i Logi Tune. Certyfikat biznesowy Zone Vibe Wireless jest kompatybilny z Google Meet, Google Voice i Zoom oraz bez trudu działa w większości lubianych platform do spotkań i rozmów.

  Prosty w obsłudze zestaw słuchawkowy w cenie umożliwiającej wdrożenie na dużą skalę. Styl łączy się z funkcjonalnością zwiększ współczynnik wdrożenia dzięki innowacyjnej stylistyce. Wysięgnik mikrofonu, który można schować w celu poprawy estetyki, sprawia, iż Zone Vibe Wireless jest produkowany dla pracowników, którzy chcą otrzymać funkcje biznesowe bez poświęcania stylu.

  Dźwięk produkowany dla obrazu Spotkania klasy mistrzowskiej – w biurze albo w domu. Mikrofon z funkcją niwelacji szumów i technologią formowania wiązki tłumi odgłosy z otoczenia. Mikrofon wyciszany przez obrócenie zagwarantuje prywatność od razu, gdy jest potrzebna.

  Wciągający dźwięk Ożyw spotkania i muzykę za sprawą autentycznego, naturalnego brzmienia. Przetworniki 40 mm zapewniają pełne basy, wyraziste tony wysokie i niski poziom zniekształceń. Możliwość regulacji ustawień korektora w 5 pasmach w Logi Tune.

  bezusterkowa wielopunktowa łączność bluetooth Zone Vibe Wireless gwarantuje mocne połączenie słuchawek z laptopem przez odbiornik USB-C i nawet 18 godzin rozmów. Wielopunktowa technika Bluetooth pozwala prosto przełączać urządzenia i unikać zerwanych połączeń.

  Mniejsza masa. Więcej wygody. Zone Vibe Wireless są lżejsze od większości modeli słuchawek nausznych i wyprodukowane z pianki zapamiętującej , a także miękkiej dzianiny, co zagwarantuje sporo godzin efektywnej pracy.


☆ Logitech Słuchawki astro a50 x czarny ☆

Logitech Słuchawki astro a50 x czarny Najniższa Cena Online

☆ Logitech Słuchawki astro a50 x czarny - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: LOGITECH
 • Nazwa produktu: Logitech Słuchawki astro a50 x czarny
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 3
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  wytworzone do gry z przełomowym PLAYSYNC. Połącz się równocześnie z konsolą Xbox + PS5 + komputerem PC/mac i przeglądaj wszystkie 3 systemy. Membrany audio PRO-G GRAPHENE nieporównaną klarowność i reakcję.

  technologia LIGHTSPEED gwarantuje bezprzewodowy dźwięk na najwyższym poziomie....


☆ Logitech h540 czarne - zestaw słuchawkowy, usb, 2 m kabel (5054629139127) ☆

Logitech h540 czarne - zestaw słuchawkowy, usb, 2 m kabel (5054629139127) Najniższa Cena Online

☆ Logitech h540 czarne - zestaw słuchawkowy, usb, 2 m kabel (5054629139127) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Logitech
 • Nazwa produktu: Logitech h540 czarne - zestaw słuchawkowy, usb, 2 m kabel (5054629139127)
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  Zestawu słuchawkowego można używać do grania w gry komputerowe, oglądania filmów, słuchania muzyki i do rozmawiania z użyciem popularnych programów do połączeń internetowych, takich jak Skype, Yahoo! Messenger, Gmail Voice & Video Chat.
  • Długość przewodu: 2 m
  • ilość w opakowaniu zbiorczym - orientacyjnie: 4 szt.
  • Kod Producenta: 981-000480
  • Kolor: Czarny
  • Komunikacja z urządzeniem: Przewodowa
  • Orientacyjna waga brutto: 466 g
  • Orientacyjna waga brutto opak. Zbior.: 2197 g
  • Regulacja głośności: Tak
  • typ mikrofonu: objętościowy
  • rodzaj słuchawek: nauszne
  • Strona producenta
  • Złącze: USB

☆ Słuchawki LOGITECH H151 - 981-000589 ☆

Słuchawki LOGITECH H151 - 981-000589 Najniższa Cena Online

☆ Słuchawki LOGITECH H151 - 981-000589 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Logitech
 • Nazwa produktu: Słuchawki LOGITECH H151 - 981-000589
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 3
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Słuchawki Logitech H151 981-000589 [--[widget69808::core/enp_responsive.widget.image_widget::enp_responsive_form_type_image_widget%5Bimage%5D=images%2Fkarty_produktowe%2Flogitech%2Fh151%2F1.png&enp_responsive_form_type_image_widget%5Balt%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Btitle%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Blink%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Btarget%5D=_self&enp_responsive_form_type_image_widget%5Bwidth%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Bheight%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Bwatermark_image%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Bwatermark_size%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Bwatermark_position%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Bcampaign%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Battrname1%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Battrvalue1%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Battrname2%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Battrvalue2%5D=]--][--[widget93540::core/enp_responsive.widget.image_widget::enp_responsive_form_type_image_widget%5Bimage%5D=images%2Fkarty_produktowe%2Flogitech%2Fh151%2Fdo_1.PNG&enp_responsive_form_type_image_widget%5Balt%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Btitle%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Blink%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Btarget%5D=_self&enp_responsive_form_type_image_widget%5Bwidth%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Bheight%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Bwatermark_image%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Bwatermark_size%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Bwatermark_position%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Bcampaign%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Battrname1%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Battrvalue1%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Battrname2%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Battrvalue2%5D=]--][--[widget54006::core/enp_responsive.widget.image_widget::enp_responsive_form_type_image_widget%5Bimage%5D=images%2Fkarty_produktowe%2Flogitech%2Fh151%2F2.png&enp_responsive_form_type_image_widget%5Balt%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Btitle%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Blink%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Btarget%5D=_self&enp_responsive_form_type_image_widget%5Bwidth%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Bheight%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Bwatermark_image%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Bwatermark_size%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Bwatermark_position%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Bcampaign%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Battrname1%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Battrvalue1%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Battrname2%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Battrvalue2%5D=]--][--[widget1145::core/enp_responsive.widget.image_widget::enp_responsive_form_type_image_widget%5Bimage%5D=images%2Fkarty_produktowe%2Flogitech%2Fh151%2Fdo_2.


☆ Słuchawki Logitech Zone 900 Wireless Promocja ☆

Słuchawki Logitech Zone 900 Wireless Promocja Najniższa Cena Online

☆ Słuchawki Logitech Zone 900 Wireless Promocja - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Logitech
 • Nazwa produktu: Słuchawki Logitech Zone 900 Wireless Promocja
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Specyfikacja Waga artykułu 180 g Szerokość produktu 176,7 mm Głębokość produktu 70,7 mm Wysokość towaru 174,7 mm rozmiary podkładki pod ucho (SxGxW) 70,7 x...Podobne zestawienia:


Najtańsze słuchawki do biegania Logitech – Ranking kwiecień 2024 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze słuchawki do biegania Logitech, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich słuchawek do biegania Logitech jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Słuchawki z mikrofonem Logitech H111 (981-000593) Darmowy odbiór w 19 miastach!, 981-0005939 ☆

Słuchawki z mikrofonem Logitech H111 (981-000593) Darmowy odbiór w 19 miastach!, 981-0005939 Najniższa Cena Online

☆ Słuchawki z mikrofonem Logitech H111 (981-000593) Darmowy odbiór w 19 miastach!, 981-0005939 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Logitech
 • Nazwa produktu: Słuchawki z mikrofonem Logitech H111 (981-000593) Darmowy odbiór w 19 miastach!, 981-0005939
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 6
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  H111 pakiet słuchawkowy stereo 981-000593 Na komputerze, tablecie lub smartfonie pakiet słuchawkowy może być używany w prawie wszystkich systemach operacyjnych i na wszelkich platformach dzięki standardowemu połączeniu poprzez złącze 3,5 mm.

  Mikrofon z funkcją niwelacji szumów Mikrofon z funkcją niwelacji szumów sprawi, iż zapomnisz o zakłóceniach z otoczenia. Wygoda i możliwość obracania Dstosuj lekki pałąk, aby zapewnić sobie pełny komfort.

  Mikrofon może być łatwo używany zarówno po lewej, jak i po prawej stronie. Pełny dźwięk stereo Pełny dźwięk stereo umożliwia prowadzenie wyraźnych rozmów i sprawia, że ten zestaw słuchawkowy jest znakomity do filmów, gier i muzyki.

  Mikrofon z funkcją niwelacji szumów ustawiany z dowolnej strony Można go umieścić jednocześnie po lewej, jak i po prawej stronie, a choćby obrócić i odsunąć, gdy jest niepotrzebny. Na dodatek umożliwia eliminację szumów tła, co oznacza przejrzystą jakością połączeń z biurem, rodziną i znajomymi.

  Obsługa lubianych aplikacji do prowadzenia rozmów Uzyskaj lepsze wrażenia w trakcie korzystania z programów Skype(TM), Google Hangouts(TM), Yahoo!(R) Messenger i innych usług. Zgodność z komputerem, tabletem i smartfonem.

  zestaw słuchawkowy może być stosowany w prawie wszelkich systemach operacyjnych i na wszelkich platformach dzięki typowemu połączeniu poprzez złącze 3,5 mm. Rozciągliwy, obrotowy wysięgnik Mikrofon można ustawić tak, by jak najlepiej rejestrował głos i obrócić do góry, dane o produkcie Przeznaczenie (słuchawki) Telefonia internetowa kompozycja (słuchawki) Nauszne Technologie (słuchawki) Redukcja szumów Komunikacja bezprzewodowa Nie Złącza 3,5 mm minijack Dźwięk (słuchawki) Stereo Funkcje bluetooth Nie dotyczy Impedancja 32 $268 Pasmo przenoszenia (min.) 20 Hz Pasmo przenoszenia (maks.) 20 kHz Czułość 100 dB Mikrofon Na pałąku kolor (wyliczeniowy) Czarny Waga 73.2 g Akcesoria w zestawie - zestaw słuchawkowy - Dokumentacja Pozostałe parametry oczekiwania systemowe: - Windows Vista(R), Windows(R) 7, Windows 8, Windows 10 albo nowszej - Mac OS X 10.5 lub nowszy - Chrome OS(TM) - Jądro Linux w wersji 2.6 lub nowszej - iOS (iPhone, iPad i iPod) - Android(TM) - Jedno złącze 3,5 mm


☆ Logitech Słuchawki z mikrofonem stereo headset h110 (3.5mm) ☆

Logitech Słuchawki z mikrofonem stereo headset h110 (3.5mm) Najniższa Cena Online

☆ Logitech Słuchawki z mikrofonem stereo headset h110 (3.5mm) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Logitech
 • Nazwa produktu: Logitech Słuchawki z mikrofonem stereo headset h110 (3.5mm)
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 6
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  podnosi całkowitą skuteczność zasilania dzięki jednoczesnemu wykorzystaniu kilku UPS-ówZwiększenie przystępności przez podłączenie zasilacza UPS do dwóch oddzielnych źródeł zasilaniaW razie potrzeby umożliwia szybkie powiększenie o dodatkowy czas podtrzymaniaZasilanie bezprzerwowe o nieprzeciętnych parametrach na czas operacji podmiany akumulatorówNiezakłócone, nieustanne zasilanie chronionych maszyn w przypadku, gdy używane jest zasilanie z generatoraZasilanie sieciowe dla podłączonego obciążenia na wypadek przeciążenia albo usterki zasilacza UPSWiększa przystępność dzięki możliwości samodzielnej modernizacji i podmiany akumulatorów poprzez przeszkolonych użytkowników, co skutkuje skróceniem średniego czasu do zakończenia naprawy (MTTR)Beznarzędziowa wymiana akumulatora umożliwia szybką i prostą podmianę akumulatoraOkresowy autotest akumulatora zapewnia wczesne wykrywanie konieczności podmianySzybkie serwisowanie i niższe oczekiwania w zakresie konserwacji dzięki zastosowaniu modułów z funkcją autodiagnostyki, które można wymieniać na miejscuZarządzalne sieciowo pozwala na zdalne zarządzanie UPS-em przez siećZapewnia scentralizowane zarządzanie poprzez APC InfraStruXure ManagerAlfanumeryczny monitor wyświetlający atrybuty systemu i powiadomienia o alarmieAlarmy dźwiękowe zapewnia powiadamianie o zmieniających się warunkach zasilania z sieci miejskiej i z UPS-aProgramowana częstotliwość zagwarantuje kompatybilność z przeróżnymi częstotliwościami wejściowymiSzybkie raportowanie stanu urządzenia i zasilania za pomocą wizualnych wskaźnikówKorekcja wejściowego współczynnika poboru mocy zniża koszty instalacji dzięki możliwości użycia mniejszych generatorów i okablowaniaWydłużenie czasu eksploatacji akumulatorów poprzez regulację napięcia ładowania w zależności od temperatury akumulatoraMaksymalizacja wydajności, czasu eksploatacji i niezawodności akumulatorów dzięki inteligentnemu ładowaniu starannemuWiększa dostępność systemów dzięki funkcji korygowania stanów nieprawidłowej częstotliwości i napięcia bez użycia akumulatorów


☆ Słuchawki LOGITECH H151 - 981-000589 ☆

Słuchawki LOGITECH H151 - 981-000589 Najniższa Cena Online

☆ Słuchawki LOGITECH H151 - 981-000589 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Logitech
 • Nazwa produktu: Słuchawki LOGITECH H151 - 981-000589
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 3
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Słuchawki Logitech H151 981-000589 [--[widget69808::core/enp_responsive.widget.image_widget::enp_responsive_form_type_image_widget%5Bimage%5D=images%2Fkarty_produktowe%2Flogitech%2Fh151%2F1.png&enp_responsive_form_type_image_widget%5Balt%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Btitle%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Blink%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Btarget%5D=_self&enp_responsive_form_type_image_widget%5Bwidth%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Bheight%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Bwatermark_image%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Bwatermark_size%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Bwatermark_position%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Bcampaign%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Battrname1%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Battrvalue1%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Battrname2%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Battrvalue2%5D=]--][--[widget93540::core/enp_responsive.widget.image_widget::enp_responsive_form_type_image_widget%5Bimage%5D=images%2Fkarty_produktowe%2Flogitech%2Fh151%2Fdo_1.PNG&enp_responsive_form_type_image_widget%5Balt%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Btitle%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Blink%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Btarget%5D=_self&enp_responsive_form_type_image_widget%5Bwidth%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Bheight%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Bwatermark_image%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Bwatermark_size%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Bwatermark_position%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Bcampaign%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Battrname1%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Battrvalue1%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Battrname2%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Battrvalue2%5D=]--][--[widget54006::core/enp_responsive.widget.image_widget::enp_responsive_form_type_image_widget%5Bimage%5D=images%2Fkarty_produktowe%2Flogitech%2Fh151%2F2.png&enp_responsive_form_type_image_widget%5Balt%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Btitle%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Blink%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Btarget%5D=_self&enp_responsive_form_type_image_widget%5Bwidth%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Bheight%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Bwatermark_image%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Bwatermark_size%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Bwatermark_position%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Bcampaign%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Battrname1%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Battrvalue1%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Battrname2%5D=&enp_responsive_form_type_image_widget%5Battrvalue2%5D=]--][--[widget1145::core/enp_responsive.widget.image_widget::enp_responsive_form_type_image_widget%5Bimage%5D=images%2Fkarty_produktowe%2Flogitech%2Fh151%2Fdo_2.


☆ Logitech PC Headset 960 USB (5099206008441) ☆

Logitech PC Headset 960 USB (5099206008441) Najniższa Cena Online

☆ Logitech PC Headset 960 USB (5099206008441) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Logitech
 • Nazwa produktu: Logitech PC Headset 960 USB (5099206008441)
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 6
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  Opis szczegółowy

  pakiet SŁUCHAWKOWY USB DO KOMPUTERA
  znakomity biznesowy komplet słuchawkowy do połączeń głosowych, Skype’a, webinarów i nie tylko. 240 cm to perfekcyjna długość przewodu zezwalająca na wstawanie i rozciąganie się w trakcie długich rozmów.
  nadzwyczajnY DŹWIĘK I WYGODA przez CAŁY DZIEŃ
  Dla osób, które spędzają swój dzień na rozmowach -efonicznych i chcą słuchać muzyki między połączeniami. Pakiet 960 jest gotowy do użytkowania — wystarczy go podłączyć do komputera PC albo Mac przy pomocy złącza USB-A. Ulepszony dźwięk cyfrowy i niwelujący szumy mikrofon, który filtruje odgłosy tła, zezwalają na prowadzenie wyraźniejszych rozmów. Regulowany mikrofon można obrócić i odsunąć od siebie, gdy jest niepotrzebny. Stylowa kompozycja z pałąkiem na głowę została wyposażona w wyjątkowo miękkie nakładki słuchawek, by zapewnić wygodne dobranie.
  USŁYSZ KAŻDE SŁOWO
  Niezależnie od tego, czy bierzesz udział w połączeniu konferencyjnym, uczestniczysz w webinarium, czy słuchasz ulubionej listy odtwarzania, uzyskasz bezawaryjny i czysty dźwięk stereo.
  ROZMÓWCY USŁYSZĄ TYLKO CIEBIE
  Niwelujący szumy mikrofon minimalizuje odgłosy otoczenia, dzięki temu rozmówcy usłyszą każde Twoje słowo. Pozycję dostosowywanego wysięgnika można komfortowo zmieniać, aby zapewnić ulepszone przechwytywanie głosu, a umieszczony po lewej stronie mikrofon można obrócić i odsunąć od siebie, gdy nie rozmawiasz.
  PROSTA OBSŁUGA — starczy PODŁĄCZYĆ
  Natychmiastowa gotowość do pracy. Wystarczy podłączyć przez złącze USB-A do komputera i zacząć rozmawiać. Komfortowe komponenty sterujące na kablu pozwalają łatwo zwiększać i obniżać głośność i wyciszać mikrofon, a wszystko to bez zakłócania rozmowy lub pracy.
  WYGODA poprzez CAŁY DZIEŃ
  Stylowa i lekka budowa z pałąkiem na głowę gwarantuje dopasowanie i zapobiega zsuwaniu się, nawet podczas ruchu. Lekki pałąk wyekwipowano w obrotowe, piankowe poduszeczki do uszu gwarantujące komfort słuchania poprzez cały dzień.
  Długość kabla: 240 cm
  informacje technicznE
  rodzaj: Dwukierunkowy
  Czułość (słuchawki): 111 dBSPL +/- 3 dB
  Czułość (mikrofon): -42 dBV/Pa +/-3 dB
  Pasmo przenoszenia (zestaw słuchawkowy): 100 Hz–10 kHz
  Pasmo przenoszenia (mikrofon): 200 Hz–6 kHz
  Całkowite zniekształcenia harmoniczne: <2%
  Połączenia: zgodność z USB-A (1.1, 2.0, 3.0)

  parametry artykułu Opakowanie recyklingowe: Nie
  dokument CE: 1
  liczba opakowań konsumenckich: 1 szt.
  Waga brutto: 120 g
  wymiar opakowania (SxWxG): 200 x 545 x 54 mm
  Opakowanie display: Nie
  Kod CN: 8518 30 00
  typ artykułu: Słuchawki stereo do komputera
  Przeznaczenie: Do komputera
  Waga jednostkowa brutto: 0,12 kg
  Oświadczenie: Oświadczam, iż uzupełniłem wszystkie informacje dotyczące posiadanych przez produkt dokumentów
  Kolor: Grafitowy

☆ SŁUCHAWKI LOGITECH Stereo Headset H150 Blueberry, 981-000350 ☆

SŁUCHAWKI LOGITECH Stereo Headset H150 Blueberry, 981-000350 Najniższa Cena Online

☆ SŁUCHAWKI LOGITECH Stereo Headset H150 Blueberry, 981-000350 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Logitech
 • Nazwa produktu: SŁUCHAWKI LOGITECH Stereo Headset H150 Blueberry, 981-000350
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 3
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  Stereofoniczny zestaw słuchawkowy Logitech H150, biały

  Można go nosić po obu stronach
  części obsługi na kablu
  regulowany pałąk na głowę


  nietrudnego w obsłudze analogowego zestawu słuchawkowego stereo Logitech® H150 możesz prowadzić zrozumiałe rozmowy.

  Stereofoniczny pakiet słuchawkowy Logitech ® H150 powoduje, iż dzięki zrozumiałym rozmowom w brzmieniu stereofonicznym po prostu pozostajesz w kontakcie z przyjaciółmi i rodziną. Mikrofon tłumi zakłócające szumy tła, dzięki czemu jesteś za każdym razem znacznie rozumiany. I można go nosić na lewej lub prawej stronie. Obróć mikrofon do góry, jeśli go nie potrzebujesz. Regulowany pałąk i gąbki do słuchawek stosowne dopasowanie. Przy pomocy części obsługi na kablu wygodnie regulujesz głośność i wyciszenie mikrofonu. Pakiet słuchawkowy jest przystępny do podłączenia. Podłącz pakiet słuchawkowy do wejścia/wyjścia 3,5 mm swego komputera — i już jest gotowy do zastosowania.

  Mikrofon z systemem redukcji szumów
  Nie musisz walczyć swoim głosem z szumami tła — możesz prowadzić zrozumiałe rozmowy z kolegami, rodziną i przyjaciółmi.

  Obrotowy pałąk
  Obróć mikrofon na bok, gdy nie jest konieczny.

  Piankowe nakładki na słuchawki
  Zaprojektowane tak,komplet słuchawkowy nadal komfortowo leżał nawet po długich rozmowach.

  Uniwersalny design
  Mikrofon może być noszony z lewej lub prawej strony.

  Regulator głośności na kablu
  W ten sposób można bezpośrednio regulować głośność i wyciszać mikrofon.

  dostosowywany pałąk na głowę
  Pałąk jest regulowany, aby zapewnić wyśmienite dobranie.

  Proste ustawienie
  Podłącz pakiet słuchawkowy do wejścia/wyjścia 3,5 mm swego komputera — i już jest gotowy do użycia. To takie proste.

  Wyposażenie: Można go nosić po obu stronach · komponenty obsługi na kablu · Mikrofon obrotowy · Dźwięk stereo · regulowany pałąk na głowę · Mikrofon z systemem redukcji szumów · niezwykle lekka i smukła konstrukcja · wygodne, piankowe nakładki słuchawek · Współpracuje z modnymi aplikacjami telefonicznymi, takimi jak Logitech Vid™ HD, Skype®, Gmail™, Yahoo!® Messenger, Gmail™, Windows Live® Messenger i AIM®.

  dane techniczne: Długość kabla: 1,8 m · Głębokość artykułu: 145 mm · Kolor: biały · pasuje do: PC · Podłączenie zestawu słuchawkowego: Jack 3,5 mm · Regulacja głośności: tak · typ zestawu słuchawkowego (kategoryzacja): komplet słuchawkowy PC · Sposób noszenia opaski: na głowie · Sposób noszenia słuchawek: On Ear · Szerokość artykułu: 200 mm · Tłumienie szumów w mikrofonie: tak · Waga: 80 g · Wykonanie (zestaw słuchawkowy): przewodowy, stereo · Wysokość produktu: 60 mm · Wyłączenie głosu w mikrofonie: tak

  przesyłka obejmuje: Stereofoniczny zestaw słuchawkowy Logitech H150, biały, Instrukcja obsługi.


Podsumowanie, czyli jakie słuchawki do biegania Logitech najlepsze?


Najlepsze słuchawki do biegania Logitech w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze słuchawki do biegania Logitech w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Polecane słuchawki do biegania – Zestawienie kwiecień 2024

Jeżeli żadna z powyższych propozycji słuchawek do biegania Logitech nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie rekomendowanych słuchawek do biegania.


Powiązania tematyczne:

 • jakie słuchawki do biegania Logitech opinie,
 • dobre słuchawki do biegania Logitech cena,
 • ranking słuchawek do biegania Logitech,
 • słuchawki do biegania Logitech jakie najlepsze.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o słuchawkach do biegania Logitech

#1 Gdzie szukać opinii o słuchawkach do biegania Logitech?

Aktualnie zaprezentowane informacje o słuchawkach do biegania Logitech odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie użytkowników.

#2 Jakie słuchawki do biegania Logitech najlepsze? Które wybrać?

Poszukując informacji o dobrych słuchawkach do biegania Logitech warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z słuchawkami do biegania i ćwiczeń fitness Logitech, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie słuchawki do biegania Logitech są najchętniej polecane?

Nasze zestawienia z słuchawkami do biegania i ćwiczeń fitness Logitech zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach słuchawki do biegania Logitech to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *