FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking słuchawek do biegania JBL. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Słuchawki do biegania / Ranking słuchawek do biegania JBL


Opracowane poniżej zestawienia są aktualne listopad 2022 i zawierają rankingi m.in.:

 • naszych TOP10 najchętniej wybieranych słuchawek do biegania JBL,
 • naszych TOP5 chętnie kupowanych słuchawek do biegania.

Jakie słuchawki do biegania JBL najlepiej wybrać? Ranking listopad 2022

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane słuchawki do biegania JBL, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking słuchawek do biegania JBL, wraz z opisem modelu, aktualizujemy na bieżąco.

☆ JBL T225 ☆

JBL T225 Najniższa Cena Online

☆ JBL T225 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: JBL
 • Nazwa produktu: JBL T225
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 11
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Słuchawki JBL Tune 225TWS szare Trwałe połączenie bezprzewodowe Zjednocz się ze swoją muzyką i swym światem. Daj się ponieść brzmieniu JBL Pure Bass i nie pozwól, aby przewody Cię ograniczały. Słuchawki JBL Tune 225TWS gwarantują bezproblemowy dostęp do muzyki i rozmów.

  wystarczy otworzyć etui i już można zacząć słuchanie, ponieważ słuchawki JBL TUNE 225TWS parują się natychmiast z Twoim urządzeniem, a funkcja Dual Connect zezwala na korzystanie z jednej lub obu słuchawek.

  Dłuższe i komfortowe słuchanie dzięki akumulatorowi o żywotności sięgającej 25 godzin. Wśród zróżnicowanych opcji kolorystycznych bez wątpienia wyszukasz słuchawki JBL Tune 225TWS, które będą pasowały do Twojego stylu.

  szybkie parowanie Dzięki funkcji Fast Pair (szybkie parowanie) włączonej poprzez Google, Twoje słuchawki JBL Tune 225TWS są połączone z urządzeniem z Androidem od razu po wyjęciu ich z etui ładującego. Możesz także sparować dużo urządzeń, dotykając ekranu urządzenia.

  wytworne, komfortowe etui do ładowania. Dłuższy czas słuchania Żaden detal nie umknął naszej uwadze. Etui do ładowania słuchawek JBL Tune 225TWS zostało zaprojektowane w ten sam przemyślany sposób, co przechowywane w nim słuchawki, a inspiracją dla jego kształtu jest kamień rzeczny.

  na dodatek ma ono miękką obudowę i wykrzywioną pokrywkę, która wyskakuje, gwarantując szybki dostęp do słuchawek. Akumulator o żywotności sięgającej 25 godzin pozwala słuchać muzyki poprzez cały dzień i całą noc.

  Możesz słuchać swego prywatnego koncertu dopóki chcesz. Jedno albo oboje uszu Lewe ucho, prawe ucho, oboje uszu? Funkcja Dual Connect zagwarantuje moc, która pozwala na bezproblemowe słuchanie muzyki lub prowadzenie rozmów przy pomocy jednej lub obu słuchawek JBL Tune 225TWS.

  Natomiast żywotność akumulatora dotrzymuje Ci tempa, gdyż możesz ładować jedną słuchawkę i jednocześnie korzystać z drugiej.


☆ JBL T125TWS ☆

JBL T125TWS Najniższa Cena Online

☆ JBL T125TWS - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: JBL
 • Nazwa produktu: JBL T125TWS
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 7
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  JBL TUNE 125 TWS
  Słuchawki bezprzewodowe

  technologia Pure Bass. Bez zbędnych kabli.
  Zanurz się w swoim świecie. Bez względu na to, czy słuchasz muzyki, czy prowadzisz rozmowy, nie będą ograniczać Cię żadne kable. Starczy założyć słuchawki JBL TUNE 125TWS, żeby od razu poczuć dźwięk, ponieważ gdy tylko wyjmiesz je z etui, łączą się z Twoim urządzeniem. Funkcja Dual Connect pozwala korzystać z jednej lub obu słuchawek, gdy tylko tego chcesz. Technologia JBL Pure Bass zapewnia niewiarygodne brzmienie utworów Twoich ulubionych wykonawców. Dzięki akumulatorowi o żywotności sięgającej do 32 godzin i komfortowemu dostosowaniu możesz słuchać muzyki przez cały dzień i całą noc. Wybierz swoją wersję z niewiarygodnej palety barw,
  posiadać prawdziwe słuchawki bezprzewodowe, przypasowane do Twojego osobistego stylu.
  Poczuj basy
  Od wielu dekad JBL zapewnia moc podczas festiwali i koncertów organizowanych na całym świecie. Pozwól, żeby JBL ożywiła Twój świat, wykorzystując niewiarygodny dźwięk Pure Bass.
  Wolność bez kabli
  Kable mogą przeszkadzać, plącząc się w torebce, blokując się w kurtce lub zaplątując się we włosy. Brak kabli przy bezprzewodowych słuchawkach JBL TUNE 125TWS to totalna swoboda.
  Dłuższy czas słuchania
  Akumulator o żywotności sięgającej do 32 godzin pozwala słuchać muzyki przez cały dzień i całą noc. Możesz słuchać swego prywatnego koncertu do czasu, aż chcesz.
  prędkie parowanie
  Nie masz czasu na czekanie. Gdy tylko wyciągniesz słuchawki z etui, starczy jedno dotknięcie, by sparować je swym urządzeniem z system Android. Po sparowaniu możliwe jest wykrycie innych maszyn, nawet jeśli nie są one sparowane. Delektuj się niewiarygodnym dźwiękiem JBL bez żadnych przeszkód.
  Jedno albo oboje uszu
  Lewe uchu, prawe ucho, oboje uszu? Funkcja Dual Connect zagwarantuje moc, która umożliwia bezproblemowe słuchanie muzyki lub prowadzenie rozmów przy pomocy jednej lub obu słuchawek. Natomiast żywotność akumulatora dotrzymuje Ci tempa, gdyż możesz ładować jedną słuchawkę i równocześnie korzystać z drugiej.
  Znajdź swój fason
  Co Ci pasuje? Dzięki szerokiej palecie kolorów na pewno znajdziesz wspaniałą parę dla siebie, które będą pasowały do Twoje osobowości, bez względu na to, czy lubisz mieszać się w tłum, czy wyróżniać się z niego.
  W komplecie
  • JBL TUNE 125TWS
  • Końcówki w 3 wymiarach (S, M, L)
  • przewód do ładowania USB rodzaju C
  • Etui ładujące
  • 1 x karta gwarancyjna/karta informacyjna (W /!)
  • 1 x skrócona instrukcja obsługi / karta charakterystyki (S / i)

☆ JBL Club Pro+ ☆

JBL Club Pro+ Najniższa Cena Online

☆ JBL Club Pro+ - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: JBL
 • Nazwa produktu: JBL Club Pro+
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 3
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  JBL Club Pro+
  Prawdziwie bezprzewodowe słuchawki dokanałowe

  Wszystkie dźwięki, których chcesz i żadnych niepożądanych
  Jesteś stale na bieżąco. Twoje słuchawki też powinny. Od podróży metrem, poprzez siedzenie przy biurku, po ćwiczenia na siłowni – muzyka napędza Twój dzień. Słuchawki douszne JBL CLUB PRO+ TWS gwarantują najwyższą sprawność i prawdziwą bezprzewodowość. Podłączaj bezproblemowo, bez względu na to, którą słuchawkę najpierw wyjmiesz z etui. Zmieniaj zakres dźwięków, które chcesz wpuścić ze świata zewnętrznego, w zależności od tego, gdzie jesteś i co robisz. Gdy odbierasz połączenie, trzy mikrofony pozwalają Ci rozmawiać bez rozpraszających hałasów. Całodzienny komfort plus bezproblemowe ładowanie bezprzewodowe typu „nothing-to-plug-in i legendarny dźwięk JBL Pro Sound – to prawdziwa bezprzewodowość na najwyższym poziomie.
  Legendarny dźwięk JBL Pro Sound
  Twoja lista odtwarzania w ciągu dnia pracy brzmi jeszcze bardziej inspirująco dzięki pełnemu, otaczającemu dźwiękowi JBL Pro Sound. Skorzystaj z aplikacji JBL My Headphones,dostosować dźwięk do własnych upodobań lub wybrać wstępne ustawienia ze STAGE+, tworzone poprzez najkorzystniejszych DJ-ów na świecie.
  Adaptacyjna redukcja szumów z funkcją Smart Ambient (świadomość otoczenia)
  Próbujesz w zatłoczonej kawiarni zagłuszyć głośną rozmowę przy stoliku obok? Włącz funkcję aktywnej redukcji szumów i nie daj się rozpraszać. Idziesz w tłumie ulicznym? Dopuść do siebie odgłosy otoczenia i poruszaj się bezpiecznie. Ci trzeba chwili rozmowy ze swymi współpracownikami? TalkThru sprawia, że łatwo to zrobić, posiadając włączone słuchawki.
  Bezproblemowa łączność
  Dzięki technice Dual Connect + Sync parowanie słuchawek JBL CLUB PRO+ TWS z Twoim urządzeniem następuje od razu po otwarciu pokrywy. I nie trzeba pamiętać, którą słuchawkę chwycić najpierw, ponieważ można korzystać z wszelkich funkcji obu słuchawek bez względu na to, czy używasz obu, czy tylko jednej.
  Jeszcze większa przejrzystość głosu dzięki funkcji Perfect Stereo
  Nie wahaj się odebrać telefonu na zewnątrz w wietrzny dzień. Technika kształtowania wiązki 6 mikrofonów zagwarantuje przejrzyście czysty dźwięk, a jednocześnie likwiduje hałas z otoczenia.
  MY JBL Headphones
  Zyskaj jeszcze większą kontrolę i możliwość personalizacji brzmienia, wykorzystując tą darmową aplikację.
  W komplecie:
  • JBL CLUB PRO+ TWS
  • Końcówki w 3 wymiarach (S, M, L)
  • przewód do ładowania USB rodzaju C
  • Etui ładujące
  • 1 x karta gwarancyjna/karta informacyjna (W /!)
  • 1 x skrócona instrukcja obsługi / karta charakterystyki (S / i)

☆ JBL T500 ☆

JBL T500 Najniższa Cena Online

☆ JBL T500 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: JBL
 • Nazwa produktu: JBL T500
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 24
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

   Słuchawki JBL Tune500 białe 32mm mikrofon JBL TUNE500 to wysoka jakość dźwięku, która urozmaici każdy Twój dzień. Dzięki brzmieniu JBL Pure Bass, przetwornikom JBL 32 mm i uniwersalnemu przyciskowi sterującemu (zgodnemu z większością smartfonów) otrzymasz dostęp do idealnej jakości dźwięku w każdej sytuacji.

  Słuchawki JBL TUNE500 są lekkie i komfortowe dzięki zaimplementowaniu miękkich wkładek i wyściółki pałąka. Jednocześnie umożliwiają korzystanie z asystentów Siri i Google Now bez zastosowania urządzenia mobilnego. Słuchawki JBL TUNE500 są zaopatrzone w nieplączący się płaski przewód.

  Lekka, składana budowa zagwarantuje przy tym niezwykłą wygodę używania, która wzbogaci każdy aspekt Twojego życia o wrażenia odsłuchowe wysokiej jakości. NAJWAŻNIEJSZE właściwości: rozmiar przetworników: Przetwornik dynamiczny o średnicy 32 mm Pasmo przenoszenia: 20 Hz – 20 kHz Wtyk audio 3,5 mm: Tak Masa: 148g Pilot/ mikrofon z 1 przyciskiem Nauszne zaimplementowany mikrofon Płaski przewód Siri/ Google Now Impedancja (omy): 32 Brzmienie JBL Pure Bass Słuchawki charakteryzuje znane na całym świecie, uwielbiane brzmienie JBL Pure Bass.

  Lekka, składana budowa Dzięki składanej konstrukcji i zastosowaniu lekkich tworzyw możesz wziąć słuchawki ze sobą w każde miejsce i o każdej porze. 1 przycisk sterujący i mikrofon Jeden przycisk pozwala sterować muzyką i dostępem do asystenta Siri/Google Now.

  Nieplączący się płaski kabel Płaski, wytrzymały kabel uniemożliwia splątaniu podczas ruchu. Dostęp do Siri albo Google Now Asystent Siri albo Google Now jest dostępny na każde zawołanie: starczy wcisnąć przycisk sterujący....


☆ JBL T500BT ☆

JBL T500BT Najniższa Cena Online

☆ JBL T500BT - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: JBL
 • Nazwa produktu: JBL T500BT
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  SŁUCHAWKI BLUETOOTH NAUSZNE JBL T500BT CZARNE Towar jest w 100% NOWY i NIEUŻYWANY. Zapakowane fabrycznie poprzez producenta. W skład zestawu wchodzi: - Słuchawki JBL T500 bT - Instrukcja obsługi w języku polskim - Oryginalne opakowanie Bezprzewodowe słuchawki JBL Tune 500BT to połączenie wysokiej jakości dźwięku przesyłanego z Twojego smartfona, z wygodą i komfortem stosowania.

  Dzięki wykorzystaniu technologii Bluetooth korzystanie z nich jest wyjątkowo proste i nie wymaga przyłączania niepotrzebnych kabli. Słuchawki JBL Tune500 BT zezwalają na bezprzewodowe przesyłanie muzyki choćby przez 16 godzin.

  atrybuty towaru: - Najwyższej klasy, oryginalny produkt firmy JBL - niezwykle rozciągliwy, wolframowy pałąk - dobranie do kształtu każdej głowy oraz brak możliwości uszkodzenia słuchawek - Wewnętrzna część pałąka i poduszki słuchawek wyłożone delikatnym, przyjaznym skórze materiałem - pełen komfort stosowania - Możliwość składania słuchawek - Funkcja prędkiego ładowania (2 godz.

  ładowania wystarczą na 16 godz. Pracy baterii) - Masa: 115 g - Szerokość głośnika aż 32mm - nieprzeciętna jakość i głębia dźwięku - nad wyraz miękkie poduszki nauszników, dopasowujące się do kształtu głowy - pełen komfort stosowania - lubiany i progresywny wygląd - wyśmienity stosunek jakości do ceny SPECYFIKACJA: - Producent: JBL - Model: TUNE 500BT - rodzaj: nauszne - Komunikacja z urządzeniem: bezprzewodowa - Transmisja sygnału: Bluetooth - kompozycja: zamknięta - typ głośnika: dynamiczny - Średnica głośnika: 32 mm - Pasmo przenoszenia: 20 - 20000 Hz barwy: - Czarny Oryginalny artykuł dla każdego Prezentowane słuchawki TUNE 500BT to oryginalny towar firmy JBL, stanowiącej czołówkę najbardziej znanych producentów akcesoriów audio.

  Ze względu na wyjątkowo sprężysty, wyprodukowany z wolframu pałąk, produkt dopasuje się do każdego użytkownika, bez względu np. Na rozmiar głowy czy też fakt noszenia okularów. Szczegółna dbałość o komfort użytkownika marka JBL zadbała o pełen komfort każdej osoby używającej słuchawek TUNE 500BT.

  Wewnętrzna część pałąka oraz poduszki słuchawek, czyli wszystkie części posiadające bezpośredni kontakt z głową użytkownika, zostały wyprodukowane z bardzo delikatnego i przychylnego skórze materiału. Dzięki temu, także poduszki niezwykle należycie dopasowują się do kształtu ucha każdego użytkownika, a poziom komfortu podczas wykorzystywania słuchawek pozostaje niezmienny nawet po długich sesjach z ulubioną muzyką.

  doskonała jakość i poziom dźwięku W słuchawkach JBL TUNE 500BT zaimplementowano szereg rozwiązań, mających na celu zapewnienie jakości dźwięku na najwyższym poziomie. Szerokość głośników to aż 32mm, a zaimplementowane poduszki zapewniają całkowite wygłuszenie otoczenia..

  dzięki temu, dźwięk dociera do ucha użytkownika w czystej, niezakłóconej hałasami zewnętrznymi formie. Na dodatek załączony mikrofon zagwarantuje najwyższą jakość przekazywanego dźwięku niezakłóconego przez zewnętrzne szumy.

  Łatwość


☆ JBL Live 660NC ☆

JBL Live 660NC Najniższa Cena Online

☆ JBL Live 660NC - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: JBL
 • Nazwa produktu: JBL Live 660NC
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 7
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Słuchawki JBL Live 660NC LIVE660NCBLU Niebieskie Legendarne brzmienie JBL Przetworniki 40 mm i legendarne brzmienie, które można usłyszeć w najsłynniejszych salach koncertowych i klubach na świecie. Słuchaj swych ulubionych utworów zawsze, kiedy tylko zechcesz i gdzie tylko zechcesz.

  Ze słuchawkami JBL Live 660NC LIVE660NCBLU za każdym razem będziesz czuć się jak w trakcie najkorzystniejszego koncertu! Wyeliminuj hałas albo nie. Twój wybór Wyeliminuj hałas i skup się na muzyce dzięki adaptacyjnej redukcji hałasu.

  technika Ambient Aware pozwala bezpiecznie poruszać się po ruchliwych ulicach dzięki wzmocnieniu dźwięków otoczenia, a funkcja TalkThru pozwala wyciszyć muzykę i wzmocnić mowę, by umożliwić rozmawianie bez zdejmowania słuchawek JBL Live 660NC LIVE660NCBLU.

  Uzyskaj pomoc, używając głosu Skorzystaj z pomocy preferowanego asystenta głosowego, dotykając nausznika słuchawki. Aktywuj funkcję aktywnej redukcji hałasu (ANC) lub Ambient Aware, przejrzyj czas pracy na akumulatorze albo wyłącz słuchawki JBL Live 660NC LIVE660NCBLU przy pomocy głosu i polecenia „hej, Google".

  Skorzystaj z zupełnie nowej aplikacji JBL, by w prosty sposób wybrać ulubionego asystenta głosowego. Akumulator z funkcją szybkiego ładowania wystarczający choćby na 50 godzin słuchania Słuchaj muzyki choćby poprzez 50 godzin (lub do 40 godzin z włączoną aktywną redukcją hałasu i łącznością Bluetooth)!

  prędkie ładowanie poprzez 10 minut zapewnia dodatkowe 4 godziny zabawy. Ciesz się muzyką znacznie dłużej ze słuchawkami JBL 660NC LIVE660NCBLU!


☆ JBL Live Pro+ ☆

JBL Live Pro+ Najniższa Cena Online

☆ JBL Live Pro+ - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: JBL
 • Nazwa produktu: JBL Live Pro+
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 15
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  JBL LIVE PRO+ TWS
  Słuchawki bezprzewodowe

  najlepsze wrażenia dzięki legendarnemu brzmieniu JBL
  Słuchawki Live Pro+ TWS proponują najkorzystniejsze brzmienie niezależnie od urządzenia – są nieduże, lecz ich 11-milimetrowe przetworniki dynamiczne gwarantują legendarne brzmienie JBL przez cały dzień.
  Adaptacyjna redukcja hałasu z technologią Smart Ambient
  Adaptacyjna redukcja hałasu pozwala wyciszyć to, co Cię rozprasza, gdy Ci trzeba skupić się na nauce lub wczuć w rytm muzyki. Natomiast jeśli chcesz słyszeć, co się dzieje dookoła Ciebie bez zdejmowania słuchawek, technika Smart Ambient pozwala wzmocnić dźwięki otoczenia.
  Do 28 godzin czasu pracy akumulatora z ładowaniem bezprzewodowym
  Dzięki nawet 7 godzinom odtwarzania plus 21h doładowania w etui i szybkiemu ładowaniu słuchawki JBL Live Pro+ TWS mogą towarzyszyć Ci poprzez cały dzień. Ładowanie bezprzewodowe Qi pozwala momentalnie naładować słuchawki JBL Live Pro+ TWS z funkcją szybkiego ładowania
  Więcej muzyki, mniej hałasu
  Prawdziwie bezprzewodowe słuchawki Live Pro+ TWS najlepsze brzmienie niezależnie od urządzenia i pozwalają zanurzyć się w muzyce dzięki legendarnemu brzmieniu JBL. Zachowaj świadomość otoczenia dzięki technologii Smart Ambient lub skup się na muzyce dzięki adaptacyjnej redukcji hałasu. Przełączaj pomiędzy utworami a połączeniami grupowymi dzięki dwóm mikrofonom z technologią formowania wiązki, które rejestrują głos i oddają wrażenie rozmowy twarzą w twarz i trzeciemu mikrofonowi do redukcji hałasu. Wszystkie polecenia można wykonywać na nausznikach – możesz sterować muzyką i połączeniami jednym palcem. Uzyskaj pomoc od preferowanego asystenta głosowego przy pomocy głosu lub dotknięcia wkładki dousznej. A jeśli skonfigurujesz "hej Google", aktywuj funkcje JBL Live Pro+ TWS tylko przy pomocy głosu. Proponują nawet do 28 godzin czasu pracy z ładowaniem bezprzewodowym Qi, a także superszybkim ładowaniem, dzięki czemu są za każdym razem gotowe, żeby Ci towarzyszyć.
  znakomite połączenie - zero hałasu
  Dzięki technice izolacji hałasu i wiatru, a także mikrofonom z technologią formowania wiązki Twój głos jest bezbłędnie przekazywany na drugi koniec, zapewniając Ci wrażenie rozmowy na żywo
  Podwójne połącznie + synchronizacja i prędkie parowanie
  Po otwarciu etui słuchawki parują się z Twoim urządzeniem oraz możesz zacząć słuchać muzyki, wykonywać połączenia mono/duo albo korzystać z asystenta głosowego w jednej słuchawce. Lub obu. Na dodatek aplikacja JBL ułatwia przypisanie funkcji do każdej słuchawki.
  Wodoodporność i wygodne dobranie
  Weź muzykę ze sobą wszędzie, dokąd zabiorą Cię Twoje przygody. Słuchawki JBL z dokumentem IPX4 są wodoodporne, a także dostarczane z silikonowymi wkładkami dousznymi w pięciu wymiarach by zapewnić idealne dostosowanie.
  W zestawie:
  • JBL Live Pro+ TWS
  • 1 x 5 wkładek dousznych w różnorodnych rozmiarach
  • 1 x przewód do ładowania USB typu C
  • 1 x etui ładujące
  • 1 x karta gwarancyjna/karta informacyjna (W/!)
  • 1 x skrócona instrukcja obsługi / karta charakterystyki (S / i)

☆ JBL T110 ☆

JBL T110 Najniższa Cena Online

☆ JBL T110 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: JBL
 • Nazwa produktu: JBL T110
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 18
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  JBL TUNE 110
  Słuchawki dokanałowe

  Dźwięk JBL Pure Bass
  poprzez ponad 60 lat firma JBL była odpowiedzialna za precyzyjny, imponujący dźwięk na wielkich wydarzeniach na całym świecie. Te słuchawki odtwarzają ten sam dźwięk JBL, ten wybijający się bas, który jest głęboki i mocny.
  Jednoprzyciskowy pilot z mikrofonem
  Steruj odtwarzaniem muzyki dzięki jednoprzyciskowemu wygodnemu pilotowi. Ktoś do Ciebie dzwoni? Odbierz połączenie w locie dzięki wbudowanemu pilotowi.
  Płaski kabel, który się nie plącze
  Płaski kabel jest wytrzymały i nie będzie się plątać.
  Rockowy bas gotowy do gry
  Oto słuchawki dokanałowe JBL TUNE110 Są lekkie, wygodne i kompaktowe. Pod wytrzymałą obudową, para 9 mm głośników gwarantuje solidny bas, odtwarzając tym samym dźwięk JBL Pure Bass, którego można poznać na halach koncertowych, arenach i w studio nagraniowym na całym świecie. Ponadto, jednoprzyciskowy pilot z płaskim, nieplączącym się kablem pozwala na sterowanie odtwarzaniem muzyki oraz na prowadzenie rozmów dzięki wbudowanemu mikrofonowi. JBL TUNE110 – Twój rewelacyjny towarzysz do codziennej pracy, rozrywki w domu i w trakcie podróży.
  Złącze - 3,5 mm
  Głośnik dynamiczny - 9 mm
  Pasmo przenoszenia - 20 Hz – 20 kHz
  W pakiecie znajduje się:
  Jedna para słuchawek TUNE 110
  Końcówki S, M, L
  Karta ostrzegawcza
  Karta gwarancyjna

☆ JBL Free NC+ ☆

JBL Free NC+ Najniższa Cena Online

☆ JBL Free NC+ - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: JBL
 • Nazwa produktu: JBL Free NC+
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 10
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  JBL LIVE FREE NC+ TWS
  Słuchawki bezprzewodowe
  Legendarne brzmienie JBL
  Spraw, aby każdy dzień był nieszablonowy. Przetworniki dynamiczne 6,8 mm generują wspaniały dźwięk JBL Signature Sound. Mimo niepokaźnego wymiaru słuchawki te konkretne brzmienie.
  Aktywna redukcja szumów z funkcją Smart Ambient (świadomość otoczenia)
  Dzięki funkcji aktywnej redukcji szumów eliminującej zakłócenia już nigdy nie wypadniesz z rytmu. Jeśli chcesz porozmawiać, funkcje TalkThru i Ambient Aware zezwalają na naturalne rozmowy i całkowitą świadomość otoczenia, bez konieczności wyjmowania słuchawek.
  Jedna słuchawka lub dwie, natychmiastowe połączenie
  technologia Dual Connect + Sync automatycznie łączy słuchawki z urządzeniem, gdy tylko otworzysz etui, niezależnie od tego, którą słuchawkę chwycisz jako pierwszą. Możesz wydłużyć żywotność akumulatora, zamieniając słuchawki i ładując je pojedynczo. Dzięki funkcji szybkiego parowania, udostępnianej przez Google, słuchawki JBL Live Free NC+ TWS łączą się z urządzeniem z systemem Android w chwili otwarcia etui. Można także sparować sporo urządzeń za pomocą dotknięcia ekranów urządzeń.
  Pozbądź się zakłóceń
  Krocz przez świat w prawidłowym stylu. Słuchawki JBL Live Free NC+ TWS zapewniają dźwięk JBL Signature Sound, a także wyjątkowy komfort. Nie wypadaj z rytmu przez cały dzień dzięki funkcji aktywnej redukcji szumów i utrzymuj kontakt ze znajomymi i otoczeniem, korzystając z funkcji TalkThru i Ambient Aware. Akumulator działający do 21 godzin i funkcja bezprzewodowego ładowania w etui gwarantują niezwykłą wygodę, a technika Dual Connect + Sync pozwala natychmiast zacząć słuchać, używając jednej słuchawki albo obu. Mając do dyspozycji wybranego asystenta głosowego, funkcję idealnych rozmów bez echa i instynktowne sterowanie w zasięgu ręki, nigdy nie musisz przestawać słuchać muzyki. Niepodatne na działanie wody i potu słuchawki JBL Live Free NC+ TWS nie zawiodą Cię w żadnych warunkach pogodowych. Możesz więc żyć bez zakłóceń.
  Co jest w pudełku?
  • JBL LIVE Free NC+ TWS
  • 1 x 3 końcówki douszne w różnorodnych rozmiarach
  • 1 x 2 nakładki żelowe w różnorodnych wymiarach
  • 1 x przewód do ładowania USB typu C
  • 1 x etui ładujące

☆ JBL T710BT ☆

JBL T710BT Najniższa Cena Online

☆ JBL T710BT - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: JBL
 • Nazwa produktu: JBL T710BT
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 10
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Słuchawki JBL Tune 710BT JBLT710BTBLU Niebieskie sporo basów, niemało zabawy technologia dźwięku JBL Pure Bass zagwarantuje idealne brzmienie słuchawek JBL TUNE 710BT JBLT710BTBLU. Lekka budowa wokółuszna oferuje maksymalny komfort i pozwala zanurzyć się w świecie dźwięku.

  Słuchawki o konkretnych możliwościach, które można złożyć do kompaktowego rozmiaru i wziąć ze sobą na każdą wyprawę. Odbieraj połączenia i obsługuj słuchawki w trybie głośnomówiącym dzięki komfortowemu przyciskowi na nauszniku, który aktywuje także pomocnych w podróży asystentów głosowych.

  Akumulator pozwala korzystać z słuchawek nawet przez 50 godzin, a dzięki znajdującemu się w komplecie, rozłączalnemu kablowi audio możesz wydłużać czas zabawy w nieskończoność. Połączenie wielopunktowe pozwala na jednoczesne połączenie z dwoma urządzeniami Bluetooth®, dzięki temu nie przegapisz połączenia na telefonie w trakcie oglądania filmu na tablecie.

  Wybierz kolor, który pasuje do Twojego stylu albo nastroju i zanurz się w świecie wspaniałego brzmienia! Brzmienie JBL PureBass Od 75 lat producent JBL projektuje imponujące systemy starannego nagłośnienia dla obszernych obiektów na całym świecie.

  Słuchawki JBL Tune 710BT JBLT710BTBLU odtwarzają to samo brzmienie JBL z potężnym i głębokim basem. Ulubione utwory nigdy nie brzmiały tak dobrze, jak mogą brzmieć na tych słuchawkach! Bezprzewodowe przesyłanie muzyki przez Bluetooth.

  Połączenie wielopunktowe Bezprzewodowo przesyłaj dźwięk wysokiej jakości ze swych maszyn Bluetooth® – bez niepotrzebnych kabli. Połączenie wielopunktowe łatwe przełączanie się z jednego urządzenia obsługującego technologię Bluetooth® na inne.

  Możesz bez problemu przełączać z filmu odtwarzanego na tablecie na połączenie przychodzące na telefonie komórkowym – dzięki słuchawkom JBL Tune 710BT JBLT710BTBLU już nigdy więcej nie przegapisz rozmowy.

  50-godzinny czas pracy akumulatora Słuchaj bezprzewodowo nawet przez 50 godzin. Szybkie naładowanie akumulatora przez 5 minut zagwarantuje 3 dodatkowe godziny rozrywki. Czas ładowania akumulatora do pełna wynosi zaledwie 2 godziny.

  dzięki czemu nie musisz czekać w nieskończoność, aż Twoje słuchawki JBL Tune 710BT JBLT710BTBLU będą ponownie gotowe do odtwarzania Twoich ulubionych utworów.Podobne zestawienia:


Najtańsze słuchawki do biegania JBL – Ranking listopad 2022 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze słuchawki do biegania JBL, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich słuchawek do biegania JBL jest aktualizowany na bieżąco.

☆ JBL T110 ☆

JBL T110 Najniższa Cena Online

☆ JBL T110 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: JBL
 • Nazwa produktu: JBL T110
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 18
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  JBL TUNE 110
  Słuchawki dokanałowe

  Dźwięk JBL Pure Bass
  przez ponad 60 lat marka JBL była odpowiedzialna za staranny, imponujący dźwięk na sporych wydarzeniach na całym świecie. Te słuchawki odtwarzają ten sam dźwięk JBL, ten wybijający się bas, który jest głęboki i potężny.
  Jednoprzyciskowy pilot z mikrofonem
  Steruj odtwarzaniem muzyki dzięki jednoprzyciskowemu komfortowemu pilotowi. Ktoś do Ciebie dzwoni? Odbierz połączenie w locie dzięki wbudowanemu pilotowi.
  Płaski kabel, który się nie plącze
  Płaski kabel jest wytrzymały i nie będzie się plątać.
  Rockowy bas gotowy do gry
  Oto słuchawki dokanałowe JBL TUNE110 Są lekkie, wygodne i kompaktowe. Pod wytrzymałą obudową, para 9 mm głośników zagwarantuje mocny bas, odtwarzając tym samym dźwięk JBL Pure Bass, którego można doświadczyć na halach koncertowych, arenach i w studio nagraniowym na całym świecie. Dodatkowo, jednoprzyciskowy pilot z płaskim, nieplączącym się kablem umożliwia sterowanie odtwarzaniem muzyki i na prowadzenie rozmów dzięki zaimplementowanemu mikrofonowi. JBL TUNE110 – Twój doskonały towarzysz do codziennej pracy, rozrywki w domu i w trakcie podróży.
  Złącze - 3,5 mm
  Głośnik dynamiczny - 9 mm
  Pasmo przenoszenia - 20 Hz – 20 kHz
  W zestawie znajduje się:
  Jedna para słuchawek TUNE 110
  Końcówki S, M, L
  Karta ostrzegawcza
  Karta gwarancyjna

☆ JBL T160 ☆

JBL T160 Najniższa Cena Online

☆ JBL T160 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: JBL
 • Nazwa produktu: JBL T160
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Słuchawki dokanałowe JBL T160 Czarny Słuchawki wyekwipowane są w przetworniki 8.7 mm, które tworzą unikalny, czysty dźwięk basowy. Ich lekka budowa zagwarantuje komfort stosowania. Dzięki pilotowi z wbudowanym mikrofonem i nieplączącym się kablem, można w łatwy sposób sterować muzyką i odbierać połączenia przychodzące....


☆ JBL T205 ☆

JBL T205 Najniższa Cena Online

☆ JBL T205 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: JBL
 • Nazwa produktu: JBL T205
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 5
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  JBL T205 to słuchawki douszne akcentujące się świetnym brzmieniem Pure Bass. Najkorzystniejszy towarzysz podróży oraz kompan długich rozmów telefonicznych. Słuchawki ładnie się prezentujące, genialnie ergonomiczne i w dostępnej cenie!

  Douszne słuchawki JBL T205 proponują legendarne brzmienie JBL Pure Bass, tak typowe dla marki z ponad 70-letnimi tradycjami. Są lekkie, komfortowe i kompaktowe. Wyposażono je w wysokiej klasy metalizowaną obudowę i przetworniki o średnicy 12,5 mm. Generują konkretne niskie tony, natomiast miękkie, poręcznie ukształtowane wkładki douszne pozwalają na komfortowe użytkowanie poprzez długie godziny. W dodatku jednoprzyciskowy pilot z mikrofonem zezwala na kontrolowanie odtwarzania muzyki i odbieranie połączeń telefonicznych. Dzięki tym rozwiązaniom słuchawki JBL T205 to rutynowy towarzysz w pracy, w domu i w podróży.

  bardzo komfortowym rozwiązaniem jest nieplączący się płaski kabel. Znamionuje się on trwałością i funkcjonalnością. Dodatkowo miękkie, poręcznie ukształtowane wkładki douszne zapewniają pełny komfort w trakcie słuchania muzyki czy prowadzenia rozmów telefonicznych.

  Wysokiej klasy metalizowana pokrywa jest wykończeniem nadającym słuchawkom wyrafinowany i stylowy wygląd. W komplecie znajdziemy na dodatek miękki futerał do przechowywania słuchawek, kiedy akurat nie są użytkowane.


☆ JBL T500 ☆

JBL T500 Najniższa Cena Online

☆ JBL T500 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: JBL
 • Nazwa produktu: JBL T500
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 24
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

   Słuchawki JBL Tune500 białe 32mm mikrofon JBL TUNE500 to wysoka jakość dźwięku, która urozmaici każdy Twój dzień. Dzięki brzmieniu JBL Pure Bass, przetwornikom JBL 32 mm i uniwersalnemu przyciskowi sterującemu (zgodnemu z większością smartfonów) otrzymasz dostęp do idealnej jakości dźwięku w każdej sytuacji.

  Słuchawki JBL TUNE500 są lekkie i komfortowe dzięki zastosowaniu miękkich wkładek i wyściółki pałąka. Równocześnie pozwalają na korzystanie z asystentów Siri i Google Now bez wykorzystania urządzenia mobilnego. Słuchawki JBL TUNE500 są zaopatrzone w nieplączący się płaski kabel.

  Lekka, składana kompozycja gwarantuje przy tym niezwykłą wygodę użytkowania, która wzbogaci każdy aspekt Twojego życia o wrażenia odsłuchowe wysokiej jakości. NAJWAŻNIEJSZE atrybuty: rozmiar przetworników: Przetwornik dynamiczny o średnicy 32 mm Pasmo przenoszenia: 20 Hz – 20 kHz Wtyk audio 3,5 mm: Tak Masa: 148g Pilot/ mikrofon z 1 przyciskiem Nauszne zastosowany mikrofon Płaski kabel Siri/ Google Now Impedancja (omy): 32 Brzmienie JBL Pure Bass Słuchawki znamionuje znane na całym świecie, szanowane brzmienie JBL Pure Bass.

  Lekka, składana kompozycja Dzięki składanej konstrukcji i zastosowaniu lekkich tworzyw możesz wziąć słuchawki ze sobą w każde miejsce i o każdej porze. 1 przycisk sterujący i mikrofon Jeden przycisk pozwala sterować muzyką i dostępem do asystenta Siri/Google Now.

  Nieplączący się płaski przewód Płaski, wytrzymały przewód uniemożliwia splątaniu podczas ruchu. Dostęp do Siri albo Google Now Asystent Siri albo Google Now jest przystępny na każde zawołanie: starczy wcisnąć przycisk sterujący....


☆ JBL JR310 ☆

JBL JR310 Najniższa Cena Online

☆ JBL JR310 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: JBL
 • Nazwa produktu: JBL JR310
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 9
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Słuchawki nauszne JBL JR310 Czerwono-niebieski Bezpieczny dźwięk JBL ( Legendarny dźwięk słuchawek nausznych JBL JR310 z ograniczeniem głośności do 85 dB powoduje, że słuchanie muzyki jest bezpieczne nawet dla jej najmłodszych zwolenników.

  Specjalnie zaprojektowane poduszki w nausznikach i pałąk w fantastycznych kolorach zastosowany mikrofon Pomóż dzieciom pozostawać w kontakcie ze światem dzięki wbudowanemu mikrofonowi. Dzięki słuchawkom JBL JR310 mogą łatwo rozmawiać z przyjaciółmi i rodziną w trakcie przerw, a także z nauczycielami, gdy się uczą..

  wyśmienicie przenośne Kompaktowa, składa kontrukcja i pojedyńczy płaski przewód z mikrofonem i polotem powoduja, że muzyka ze słuchawek JBL JR310 staje się nadzwyczajnie mobilna. Dzieci mogą jeszcze zindywidualizować wygląd słuchawek za pomocą zestawu naklejek.

  nadzwyczajne przypasowanie Miękko wyściełany pałąk i mięciutkie poduszki w nausznikach rewelacyjne dobranie do drobnych rozmiarów głowy. Słuchawki JBL Jr310 – bezpieczne, lekkie i dopasowane dla dzieci – są specjalnie przygotowane, żeby zapewnić bezpieczny i legendarny dźwięk JBL, a także prawidłową zabawę choćby najmłodszym entuzjastom muzykiPodsumowanie, czyli jakie słuchawki do biegania JBL najlepsze?


Najlepsze słuchawki do biegania JBL w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze słuchawki do biegania JBL w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Polecane słuchawki do biegania – TOP7 listopad 2022

Jeżeli żadna z powyższych propozycji słuchawek do biegania JBL nie spełniła oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie dobrych słuchawek do biegania.


Powiązania tematyczne:

 • jakie słuchawki do biegania JBL opinie,
 • dobre słuchawki do biegania JBL cena,
 • ranking słuchawek do biegania JBL,
 • słuchawki do biegania JBL jakie najlepsze.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o słuchawkach do biegania JBL

#1 Gdzie szukać opinii o słuchawkach do biegania JBL?

Aktualnie zaprezentowane informacje o słuchawkach do biegania JBL odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie użytkowników.

#2 Jakie słuchawki do biegania JBL najlepsze? Które wybrać?

Poszukując informacji o dobrych słuchawkach do biegania JBL warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z słuchawkami do biegania i ćwiczeń fitness JBL, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie słuchawki do biegania JBL są najchętniej polecane?

Nasze zestawienia z słuchawkami do biegania i ćwiczeń fitness JBL zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach słuchawki do biegania JBL to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *