FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking słuchawek do biegania Beats by Dr. Dre. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Słuchawki do biegania / Ranking słuchawek do biegania Beats by Dr. Dre


Opracowane poniżej zestawienia są aktualne maj 2024 i zawierają rankingi m.in.:

 • naszych TOP10 najchętniej wybieranych słuchawek do biegania Beats by Dr. Dre,
 • naszych TOP5 chętnie kupowanych słuchawek do biegania.

O czym dowiesz się w poradniku?

Jakie słuchawki do biegania Beats by Dr. Dre najlepiej wybrać? Ranking maj 2024

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane słuchawki do biegania Beats by Dr. Dre, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking słuchawek do biegania Beats by Dr. Dre, wraz ze specyfikacją modelu, aktualizujemy na bieżąco.

☆ Beats by dr. dre Nauszne beats studio 3 wireless blue ☆

Beats by dr. dre Nauszne beats studio 3 wireless blue Najniższa Cena Online

☆ Beats by dr. dre Nauszne beats studio 3 wireless blue - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Beats by Dr. Dre
 • Nazwa produktu: Beats by dr. dre Nauszne beats studio 3 wireless blue
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 4
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Słuchawki bezprzewodowe Beats Studio3 Wireless - The Beats Skyline Collection - piasek pustyni

  Sięgnij nieba. Słuchawki bezprzewodowe Beats Studio3 Wireless Skyline Collection dostępne są w czterech ekskluzywnych kolorach, które nadadzą rytm Twoim podróżom. Do wyboru nocna czerń, przezroczysty błękit, piasek pustyni i szarość nocy. Odkrywaj świat w najkorzystniejszym stylu i ciesz się wyjątkową jakością słuchania dzięki funkcji adaptacyjnej redukcji szumów (Pure ANC), która tłumi hałas z otoczenia, zachowując pełną czystość, zakres dynamiczny i ładunek emocjonalny odtwarzanego dźwięku. Akumulator wystarczający na 22 godziny zagwarantuje komfortowe słuchanie ulubionej muzyki choćby podczas długich lotów.

  idealny dźwięk dzięki dopracowanej akustyce i technice Pure ANC (adaptacyjnej redukcji szumów)
  Słuchawki bezprzewodowe Beats Studio3 Wireless dostarczają wyłącznie najlepszych wrażeń akustycznych. Aktywnie tłumią hałas z otoczenia przez adaptacyjną redukcję szumów Pure Adaptive Noise Canceling (Pure ANC). A odtwarzając dźwięki, kalibrują sygnał w czasie rzeczywistym, żeby zachować czystość, zakres dynamiczny i ładunek emocjonalny. Bezustannie monitorują szumy, żeby w razie potrzeby je zablokować, i samoczynnie reagują na indywidualne potrzeby, optymalizując odtwarzany dźwięk tak, żeby muzyka brzmiała zgodnie z wyobrażeniami jej autorów i wykonawców.

  Sterowane przez czip Apple W1
  Beats i Apple tworzą nową jakość obcowania z muzyką, wyposażając słuchawki bezprzewodowe Beats Studio3 Wireless w czip Apple W1. Energooszczędny czip W1 płynnie obsługuje podłączanie i przełączanie sprzętów Apple* i pobiera tak małą moc, że akumulator słuchawek starczy nawet na 22 godziny odtwarzania z włączoną funkcją Pure ANC (adaptacyjnej redukcji szumów), zaś system Fast Fuel w ciągu 10 minut ładuje słuchawki energią niezbędną na 3 godziny odtwarzania. Przy wyłączonej funkcji Pure ANC, w trybie niskiego zużycia energii, czas odtwarzania sięga 40 godzin.

  Bądź w kontakcie ze światem. I w swym świecie.
  Słuchawki są wyekwipowane w komfortowe nauszne części sterujące, które pełnią mnóstwo funkcji za ich pomocą można odbierać połączenia, pomijać utwory, regulować głośność i powodować Siri. Czip Apple W1 obsługuje łączność Bluetooth klasy 1 to najwyższy realny wynik, jeśli chodzi o zasięg i siłę sygnału. Słuchawki bezprzewodowe Beats Studio3 Wireless o parametrach niezrównanych w tej klasie sprzętu bezproblemowo synchronizują się z Twoimi urządzeniami, zapewniając Ci pełną swobodę ruchów i możliwość słuchania muzyki i efektywnej pracy poprzez cały dzień.

  przypasowane do Ciebie
  Wygoda noszenia słuchawek bezprzewodowych Beats Studio3 Wireless dorównuje skuteczności ich akumulatora więc 22 godziny odtwarzania to dla Ciebie cały dzień nad wyraz wygodnego słuchania. Miękkie poduszki wokółuszne mają nowoczesne odpowietrzniki i oryginalny, funkcjonalny przegub, który zezwala na indywidualne, elastyczne dobranie ich do każdego kształtu głowy. Ich projekt to kompozycja kompletna lekka, wytrzymała i komfortowa. Z takimi słuchawkami możesz całkowicie zanurzyć się w ulubionej muzyce.

  *Wymagane jest konto w iCloud i system macOS Sierra, iOS 10, watchOS 3 albo nowsze wersje tych systemów

  Najważniejsze parametry:

  • Adaptacyjna redukcja szumów Pure Adaptive Noise Canceling (Pure ANC) aktywnie tłumi hałas z otoczenia
  • Kalibracja dźwięku w czasie rzeczywistym pozwala zachować najwyższą jakość wrażeń akustycznych
  • Do 22 godzin odtwarzania z akumulatora to cały dzień bezprzewodowego słuchania
  • Czip Apple W1 obsługuje łączność Bluetooth klasy 1 i jest niezwykle energooszczędny
  • 10-minutowe ładowanie w trybie Fast Fuel gwarantuje 3 godziny odtwarzania
  • Przy wyłączonej funkcji Pure ANC, w trybie niskiego zużycia energii, czas odtwarzania sięga 40 godzin
  • Odbieranie połączeń, sterowanie odtwarzaniem muzyki i aktywacja Siri za pomocą wielofunkcyjnych nausznych części sterujących
  • Miękkie poduszki wokółuszne umożliwiają długie, wygodne słuchanie i w dodatku izolują od dźwięków z otoczenia


  EAN: 0190198828392
  Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 12 miesięcy
  Kod dostawcy: MTQX2EE/A
  Przeznaczenie: Telefonia komórkowa
  budowa: Z muszlami nausznymi
  Technologie: Tłumienie dźwięków z otoczenia
  Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
  Złącza: microUSB
  Dźwięk: Stereo
  Kontrola dźwięku: Odbieranie/Wyciszanie połączenia
  Mikrofon: wbudowany
  Kolor: Piaskowy
  Akcesoria w komplecie: Słuchawki bezprzewodowe Beats Studio3 Wireless Etui podróżne kabel RemoteTalk z wtyczką 3,5 mm Uniwersalny kabel USB do ładowania (z USB-A na USB Micro-B) Skrócona instrukcja obsługi Karta gwarancyjna

☆ Apple słuchawki beats studio3 wireless over ear headphones - matte black (0190198828453) ☆

Apple słuchawki beats studio3 wireless over ear headphones - matte black (0190198828453) Najniższa Cena Online

☆ Apple słuchawki beats studio3 wireless over ear headphones - matte black (0190198828453) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Apple
 • Nazwa produktu: Apple słuchawki beats studio3 wireless over ear headphones - matte black (0190198828453)
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  wspaniały dźwięk dzięki dopracowanej akustyce i technologii Pure ANC Sięgnij nieba. Słuchawki bezprzewodowe Beats Studio3 Wireless Skyline Collection dostępne są w czterech luksusowych kolorach, które nadadzą rytm Twoim podróżom.

  Do wyboru nocna czerń, transparentny błękit, piasek pustyni oraz szarość nocy. Odkrywaj świat w najkorzystniejszym stylu i ciesz się unikatową jakością słuchania dzięki funkcji adaptacyjnej redukcji szumów (Pure ANC), która tłumi hałas z otoczenia, zachowując pełną czystość, zakres dynamiczny i ładunek emocjonalny odtwarzanego dźwięku.

  Akumulator wystarczający na 22 godziny gwarantuje komfortowe słuchanie ulubionej muzyki choćby podczas długich lotów. Nieprzeciętny dźwięk dzięki dopracowanej akustyce i technologii Pure ANC (adaptacyjnej redukcji szumów) Słuchawki bezprzewodowe Beats Studio3 Wireless dostarczają wyłącznie najlepszych wrażeń akustycznych.

  Aktywnie tłumią hałas z otoczenia poprzez adaptacyjną redukcję szumów Pure Adaptive Noise Canceling (Pure ANC). A odtwarzając dźwięki, kalibrują sygnał w czasie rzeczywistym, by zachować czystość, zakres dynamiczny i ładunek emocjonalny.

  nieustannie nadzorują szumy, by w razie zapotrzebowania je zablokować, i automatycznie reagują na jednostkowe zapotrzebowania, optymalizując odtwarzany dźwięk tak, aby muzyka brzmiała zgodnie z wyobrażeniami jej autorów i wykonawców.

  Sterowane przez czip Apple W1 Beats i Apple tworzą nową jakość obcowania z muzyką, wyposażając słuchawki bezprzewodowe Beats Studio3 Wireless w czip Apple W1. Energooszczędny czip W1 płynnie obsługuje przyłączanie i przełączanie sprzętów Apple* i pobiera tak małą moc, iż akumulator słuchawek starczy nawet na 22 godziny odtwarzania z włączoną funkcją Pure ANC (adaptacyjnej redukcji szumów), zaś system Fast Fuel w ciągu 10 minut ładuje słuchawki energią potrzebną na 3 godziny odtwarzania.

  Przy wyłączonej funkcji Pure ANC, w trybie niskiego zużycia energii, czas odtwarzania sięga 40 godzin. Bądź w kontakcie ze światem. I w swoim świecie. Słuchawki są wyekwipowane w wygodne nauszne elementy sterujące, które pełnią dużo funkcji za ich pomocą można odbierać połączenia, pomijać utwory, regulować głośność i wywoływać Siri.

  Czip Apple W1 obsługuje łączność Bluetooth klasy 1 to najwyższy realny wynik, jeśli chodzi o zasięg i siłę sygnału. Słuchawki bezprzewodowe Beats Studio3 Wireless o parametrach niezrównanych w tej klasie sprzętu bez problemu synchronizują się z Twoimi urządzeniami, zapewniając Ci całkowitą swobodę ruchów oraz możliwość słuchania muzyki i skutecznej pracy poprzez cały dzień.

  dobrane do Ciebie Wygoda noszenia słuchawek bezprzewodowych Beats Studio3 Wireless dorównuje skuteczności ich akumulatora więc 22 godziny odtwarzania to dla Ciebie cały dzień szczególnie komfortowego słuchania.

  Miękkie poduszki wokółuszne posiadają nowoczesne odpowietrzniki i oryginalny, ergonomiczny przegub, który umożliwia indywidualne, rozciągliwe przypasowanie ich do każdego kształtu głowy. Ich projekt to budowa kompletna lekka, wytrzymała i komfortowa.

  Z takimi słuchawkami możesz w całości zanurzyć się w ulubionej muzyce. Najważniejsze atrybuty Adaptacyjna redukcja szumów Pure Adaptive Noise Canceling (Pure ANC) aktywnie tłumi hałas z otoczenia Kalibracja dźwięku w czasie rzeczywistym pozwala zachować najwyższą jakość wrażeń akustycznych Do 22 godzin odtwarzania z akumulatora to cały dzień bezprzewodowego słuchania Czip Apple W1 obsługuje łączność Bluetooth klasy 1 i jest wyjątkowo energooszczędny 10-minutowe ładowanie w trybie Fast Fuel gwarantuje 3 godziny odtwarzania Przy wyłączonej funkcji Pure ANC, w trybie niskiego zużycia energii, czas odtwarzania sięga 40 godzin Odbieranie połączeń, sterowanie odtwarzaniem muzyki i aktywacja Siri za pomocą wielofunkcyjnych nausznych elementów sterujących Miękkie poduszki wokółuszne zezwalają na długie, wygodne słuchanie i w dodatku izolują od dźwięków z otoczenia Akcesoria w pakiecie: Etui podróżne przewód RemoteTalk z wtyczką 3,5 mm Uniwersalny przewód USB do ładowania (z USB-A na USB Micro-B) Skrócona instrukcja obsługi Karta gwarancyjna Pozostałe parametry: informacje techniczne Inne parametry: Aktywna redukcja hałasu, Możliwość złożenia, wbudowany pilot i mikrofon, wbudowane części sterujące głośnością, Izolacja szumów, Stereo Bluetooth, bezprzewodowe Format: Wokółuszne Połączenia: Bluetooth, komunikacja bezprzewodowa Zgodność z interfejsem Bluetooth: Bluetooth 4.0 Źródło zasilania: zasilanie z baterii Baterie: akumulatorowa litowojonowa Wysokość: 18,4 cm Masa: 260 g...


☆ Słuchawki dokanałowe studio buds biały marki Beats by dr. dre ☆

Słuchawki dokanałowe studio buds biały marki Beats by dr. dre Najniższa Cena Online

☆ Słuchawki dokanałowe studio buds biały marki Beats by dr. dre - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Beats by Dr. Dre
 • Nazwa produktu: Słuchawki dokanałowe studio buds biały marki Beats by dr. dre
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 6
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Słuchawki bezprzewodowe Beats Studio Buds czerwone NAPĘDZANE perfekcyjnYM DŹWIĘKIEM producent Beats powstała, żeby muzyka brzmiała zgodnie z zamierzeniem twórcy. Słuchawki Beats Studio Buds zaprojektowano w oparciu o wyjątkową platformę akustyczną, żeby zapewniać potężny, zrównoważony dźwięk w kompaktowej konstrukcji.

  zastrzeżony dwuelementowy przetwornik membranowy w dwukomorowej obudowie stwarza czysty dźwięk i gwarantuje świetną separację kanałów stereo. Zaawansowany procesor cyfrowy optymalizuje jakość dźwięku pod kątem głośności i czystości, a jednocześnie wyśmienicie redukuje szumy.

  w wyniku czego otacza Cię wszechogarniający dźwięk, który emocje płynące z nagrywania muzyki w studiu przenosi wprost do Twoich uszu i towarzyszy Ci przez cały dzień. HAŁAS POD KONTROLĄ Dzięki dwóm przeróżnym sposobom słuchania masz pełną kontrolę nad dźwiękiem.

  Aktywna redukcja hałasu (ANC) nieprzerwanie tłumi niechciane hałasy z zewnątrz przy pomocy dokładnie dostrojonego filtra, który dynamicznie dopasowuje się do warunków otoczenia. Jeśli chcesz słyszeć, co dzieje się wokół, jednym przyciskiem przełączasz się w tryb kontaktu.

  Skierowane na zewnątrz mikrofony integrujeją dźwięki z otoczenia z muzyką, gwarantując naturalne i niczym nieskrępowane wrażenia słuchowe. ENERGIA NA CAŁY DZIEŃ Słuchawki Beats Studio Buds oferują nawet 8 godzin słuchania1 i dwa dopełniające ładowania z kieszonkowego etui ładującego2.

  To oznacza, że łącznie odtwarzają dźwięk aż do 24 godzin. Po włączeniu trybu ANC albo trybu kontaktu słuchać możesz poprzez 5 godzin, a razem z etui 15 godzin. Gdy bateria będzie na wyczerpaniu, 5-minutowe ładowanie w trybie Fast Fuel dostarczy energię na choćby 1 godzinę odtwarzania3.

  Bezprzewodowo znaczy bez ograniczeń. Dostosuj POD SIEBIE Miękkie, silikonowe wkładki w trzech wymiarach (niedużym, średnim i pokaźnym) indywidualne dobranie i akustyczną izolację, aby dźwięk wszechogarniał jeszcze bardziej.

  dostępne rozmiary gwarantują wygodę, jednostajne ułożenie i pewność, iż słuchawki pozostaną na miejscu. Dzięki smukłej, kompaktowej konstrukcji Beats Studio Buds bezproblemowo dotrzymują kroku Twojemu stylowi życia.

  dobrane kolorystycznie etui ładujące pozwala wszędzie wziąć słuchawki ze sobą, a jego zgrabna, zaokrąglona konstrukcja sprawia,łatwo gromadzi się w kieszeni albo torebce. Same słuchawki mają klasę ochrony IPX4, więc są wytrzymałe na działanie potu i wody4.

  bezawaryjnE POŁĄCZENIE technologia Bluetooth w standardzie Class 1 zwiększa zasięg interfejsu bezprzewodowego i redukuje zakłócenia. Dwa mikrofony z technologią kształtowania wiązki wykrywają głos i odfiltrowują hałas zewnętrzny, zapewniając wysoką jakość połączeń telefonicznych i nadzwyczajną czystość głosu.

  zaimplementowane części sterujące pozwalają na obsługę połączeń i sterowanie muzyką. Możeszprzystosować funkcję Naciśnij i przytrzymaj, tak by współdziałała z funkcją ANC lub asystentem głosowym5. ZGODNOŚĆ Z SYSTEMAMI APPLE, a także ANDROID Słuchawki Beats Studio Buds oferują jednodotykowe łączenie w parę z urządzeniami Apple6 i Android7 i z łatwością łączą się poprzez Bluetooth.

  Aplikacja Beats dla systemu Android gwarantuje dostęp do takich funkcji, jak wbudowane elementy sterujące, status urządzenia (tj. Poziom naładowania baterii), a także uaktualnienia oprogramowania sprzętowego.

  w sytuacji maszyn Apple funkcje te są zaimplementowane w system iOS, więc nie trzeba instalować żadnej specjalnej aplikacji. Co więcej, funkcję Siri można aktywować bezdotykowo, wypowiadając Hej, Siri8. Złącze USB-C pozwala na ładowanie z sprzętów z systemem Android i sprzętów Apple.

  1. Testy przeprowadzone przez Apple w kwietniu 2021 r. Z użyciem przedprodukcyjnych egzemplarzy słuchawek Beats Studio Buds i etui ładującego i oprogramowania połączonych w parę z egzemplarzami iPhonea 11 Pro Max i wstępną wersją oprogramowania.

  Playlista zawierała 358 przeróżnych utworów dźwiękowych zakupionych w sklepie iTunes Store (256 Kb/s AAC). Poziom głośności ustawiono na 50%, a tryb aktywnej redukcji hałasu oraz tryb kontaktu były wyłączone.

  Testy polegały na całkowitym rozładowaniu baterii słuchawek Beats Studio Buds przez odtwarzanie dźwięku tak długo, aż jedna z nich przestała grać. Przy włączonym trybie aktywnej redukcji hałasu czas odtwarzania wynosił maksymalnie 5 godzin.

  skuteczność baterii zależy od ustawień urządzenia, otoczenia, intensywności użycia i wielu innych czynników. 2. Testy przeprowadzone poprzez Apple w kwietniu 2021 r. Z użyciem przedprodukcyjnych egzemplarzy słuchawek Beats Studio Buds i etui ładującego i oprogramowania połączonych w parę z egzemplarzami iPhonea 11 Pro Max i wstępną wersją oprogramowania.

  Playlista zawierała 358 przeróżnych utworów dźwiękowych zakupionych w sklepie iTunes Store (256 Kb/s AAC). Poziom głośności ustawiono na 50%, a tryb aktywnej redukcji hałasu oraz tryb kontaktu były wyłączone.

  Testy polegały na całkowitym rozładowaniu baterii słuchawek Beats Studio Buds przez odtwarzanie dźwięku tak długo, aż jedna z nich przestała grać. Rozładowane słuchawki Beats Studio Buds ładowano do 100%, a następnie ponownie odtwarzały one dźwięk tak długo, aż pierwsza z nich przestała grać.

  proces powtarzano tak długo, aż baterie słuchawek Beats Studio Buds i etui ładującego kompletnie się rozładowały. Przy włączonym trybie aktywnej redukcji hałasu czas odtwarzania wynosił maksymalnie 15 godzin.

  skuteczność baterii zależy od ustawień urządzenia, otoczenia, intensywności użycia i wielu innych czynników. 3. Testy przeprowadzone poprzez Apple w kwietniu 2021 r. Z wykorzystaniem przedprodukcyjnych egzemplarzy słuchawek Beats Studio Buds i etui ładującego, a także oprogramowania połączonych w parę z egzemplarzami iPhonea 11 Pro Max i wstępną wersją oprogramowania.

  Playlista zawierała 358 przeróżnych utworów dźwiękowych zakupionych w sklepie iTunes Store (256 Kb/s AAC). Poziom głośności ustawiono na 50%, a tryb aktywnej redukcji hałasu, a także tryb kontaktu były wyłączone.

  Test ładowania 5-minutowego przeprowadzono na rozładowanych słuchawkach Beats Studio Buds, które ładowano przez 5 minut, a następnie odtwarzano dźwięk tak długo, aż jedna ze słuchawek przestawała grać.

  skuteczność baterii zależy od ustawień urządzenia, otoczenia, intensywności wykorzystania i wielu innych czynników. 4. Beats Studio Buds są oporne na wodę i pot w trakcie uprawiania sportów oraz aktywności innych aniżeli wodne.

  Beats Studio Buds zostały przetestowane w kontrolowanych warunkach laboratoryjnych i uzyskały klasę IPX4 zgodnie z normą IEC 60529. Stopień niepodatności na wodę i pot nie jest stały i może się zmniejszyć w wyniku czego normalnego zużycia.

  Nie należy ładować mokrych słuchawek Beats Studio Buds. Instrukcje dotyczące czyszczenia i osuszania można znaleźć na stronie https://support.apple.com/pl-pl/HT209542. Etui ładujące nie jest niepodatne na wodę ani pot.

  5.dopasować funkcję Naciśnij i przytrzymaj, wymagany jest iPhone z systemem iOS 14.6 albo nowszym albo urządzenie Android z zainstalowaną najnowszą wersją aplikacji Beats. 6. Funkcja łączenia w parę jednym dotknięciem wymaga systemu iOS 14.6 albo nowszego.

  7. Funkcja prędkiego łączenia w parę wymaga włączonej usługi lokalizacji. Pełny dostęp do funkcji wymaga urządzenia z systemem Android 6.0 albo nowszym, włączonej usługi Google Play, a także konta Google. 8.

  Funkcja Siri może nie być przystępna we wszelkich językach i regionach; działanie funkcji może zależeć od regionu. Wymagany jest dostęp do internetu. Mogą być pobierane opłaty za przesyłanie danych w sieci komórkowej.

  dane o produkcie Przeznaczenie Muzyka Telefonia komórkowa budowa Douszne Technologie Redukcja szumów Tłumienie dźwięków z otoczenia Hands-free Komunikacja bezprzewodowa Bluetooth Złącza 1 x USB (Type C) Dźwięk Stereo Funkcje bluetooth HFP (Hands-Free Profile) Mikrofon Tak odcień Czerwony Waga 58 g Akcesoria w komplecie Beats Studio Buds kabel do ładowania z USB-C na USB-C Wkładki douszne w trzech rozmiarach S/M/L (fabrycznie założony średni) Skrócona instrukcja obsługi Naklejka z logo b Karta gwarancyjna Pozostałe atrybuty Masa: 48 g (etui) 5 g (słuchawka) 58 g (łącznie)


☆ Beats by Dr. Dre Studio Buds+ - dokanałowe - Bluetooth - czarno-złoty (0194253563617) ☆

Beats by Dr. Dre Studio Buds+ - dokanałowe - Bluetooth - czarno-złoty (0194253563617) Najniższa Cena Online

☆ Beats by Dr. Dre Studio Buds+ - dokanałowe - Bluetooth - czarno-złoty (0194253563617) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Beats by Dr. Dre
 • Nazwa produktu: Beats by Dr. Dre Studio Buds+ - dokanałowe - Bluetooth - czarno-złoty (0194253563617)
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Aktywna redukcja szumów (ANC):tak;Asystent głosowy:tak;dopełniające zasilanie z etui do:27 h;Czas pracy do:9 h;przeznaczona aplikacja:tak;asygnowane do:iPhone, iPad, smartfon;Długość przewodu:0 m;Gwarancja:12 miesięcy;Impedancja:0 Ω;dane dopełniające:tryb ładowania Fast Fuel (5 minut - 1h odtwarzania), szybkie parowanie Google, dźwięk przestrzenny z technologią Dolby Atmos;Zgodność z aplikacją:Beats;Kompatybilność aplikacji:Android od wersji 9.0, iOS od wersji 9.0;Interoperacyjność 5 - obowiązkowe:produkt może wymagać aktualizacji;Kodek Bluetooth:SBC;Kolor:czarno-złoty;Kolor:czarny;Kolor (oryginalna nazwa):Black Gold;nadaje się do:Urządzenia mobilne, a także stacjonarne obsługujące odtwarzanie dźwięku przez Bluetooth, Niektóre funkcje specjalne dostępne po zainstalowaniu aplikacji;Kompatybilność słuchawki system:Android, iOS;Kompatybilny z asystentem głosowym:Siri;Budowa słuchawek:dokanałowe, True Wireless;Łączność bezprzewodowa:Bluetooth;firmy telefonu pasujących słuchawek:Apple;Mikrofon:tak;Model (wariantowanie):Studio Buds Plus;Nazwa produktowa opis:słuchawki;NFC:nie;niepodatność:na wodę;oporność – klasa:stopień ochrony IPX4;wytrzymałość - legale 1:Słuchawki są wytrzymałe na wodę i pot w trakcie uprawiania sportów i aktywności innych niż wodne Zostały przetestowane w kontrolowanych warunkach laboratoryjnych i uzyskały klasę IPX4 zgodnie z normą IEC 60529.;wytrzymałość - legale 2:Stopień oporności na wodę i pot nie jest stały i może się zniżyć w wyniku czego normalnego zużycia.

  Nie należy ładować mokrych słuchawek. Etui ładujące nie jest niepodatne na wodę ani pot.;Port ładowania:USB-C;Profil Bluetooth:A2DP (Advanced Audio Distribution Profile), AVRCP (Audio Video Remote Control Profile), HFP (Hands Free Profile);Przeznaczenie:do telefonów, do iPhone, do iPada, uniwersalne;Radiowe:nie;Regulacja głośności:nie;kolekcja:Beats Studio Buds+;Składana budowa:nie;True Wireless:tak;rodzaj podłączenia:bezprzewodowe;rodzaj słuchawek:dokanałowe;Waga:5 g;Wodoodporność:tak;Wyposażenie:adaptery douszne, etui ładujące, instrukcja obsługi, przewód USB;Zasięg do:10 m...


☆ Fresh n rebel Słuchawki dokanałowe twins rush anc dreamy lilac fioletowy (8720249806790) ☆

Fresh n rebel Słuchawki dokanałowe twins rush anc dreamy lilac fioletowy (8720249806790) Najniższa Cena Online

☆ Fresh n rebel Słuchawki dokanałowe twins rush anc dreamy lilac fioletowy (8720249806790) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: FRESH N REBEL
 • Nazwa produktu: Fresh n rebel Słuchawki dokanałowe twins rush anc dreamy lilac fioletowy (8720249806790)
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Aktywna redukcja szumów (ANC):tak;Asystent głosowy:tak;uzupełniające zasilanie z etui do:0 h;Czas pracy do:8 h;dedykowana aplikacja:tak;dedykowane do:smartfon;Długość przewodu:0 m;Dynamika (SPL):0 dB;części budowy/konstrukcji:konstrukcja otwarta;Gwarancja:24 miesiące;Impedancja:32 Ω;dane dopełniające:samoczynna pauza (wykrywanie obecności słuchawki w uchu) możliwość podłączenia dwóch sprzętów równocześnie, redukcja szumu wiatru;Interoperacyjność 3 - tekst 1:0;Interoperacyjność 4 - tekst 2:0;Interoperacyjność 6 - link do strony producenta:0;Kodek Bluetooth:SBC;Kolor:fioletowy;Kolor:fioletowy;Kolor (oryginalna nazwa):Dreamy Lilac;nadaje się do:Urządzenia przenośne, a także stacjonarne obsługujące odtwarzanie dźwięku przez Bluetooth;Kompatybilność słuchawki system:Android, iOS, Windows;Kompatybilny z asystentem głosowym:Asystent Google, Siri;Budowa słuchawek:dokanałowe, True Wireless;Łączność bezprzewodowa:Bluetooth;producenta telefonu pasujących słuchawek:Sony Ericsson;Mikrofon:tak;Model (wariantowanie):Twins Rush ANC;Nazwa produktowa opis:słuchawki;NFC:nie;odporność:na pył, na wodę;wytrzymałość – klasa:stopień ochrony IP57;Pasmo przenoszenia dół:20;Pasmo przenoszenia góra:20000;Port ładowania:USB-C;Poziom tłumienia hałasu do:0 dB;Profil Bluetooth:A2DP (Advanced Audio Distribution Profile), AVRCP (Audio Video Remote Control Profile), HFP (Hands Free Profile);Przeznaczenie:do telefonów, do iPhone, na siłownię, uniwersalne, do biegania, na rower;Radiowe:nie;Regulacja głośności:nie;Składana konstrukcja:nie;Średnica przetwornika:0 mm;True Wireless:tak;wariant podłączenia:bezprzewodowe;typ słuchawek:dokanałowe;Waga:0 g;Wodoodporność:nie;Wyposażenie:3 pary wkładek do uszu, etui ładujące, instrukcja obsługi, kabel USB, zamiene nauszniki;Zasięg do:10 m...


☆ Fresh 'n Rebel Code Core Nauszne Bluetooth Dreamy Lilac ☆

Fresh 'n Rebel Code Core Nauszne Bluetooth Dreamy Lilac Najniższa Cena Online

☆ Fresh 'n Rebel Code Core Nauszne Bluetooth Dreamy Lilac - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Fresh 'n Rebel
 • Nazwa produktu: Fresh 'n Rebel Code Core Nauszne Bluetooth Dreamy Lilac
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Aktywna redukcja szumów (ANC):nie;Asystent głosowy:tak;dodatkowe zasilanie z etui do:30 h;Czas pracy do:0 h;przeznaczona aplikacja:nie;asygnowane do:smartfon;Długość przewodu:0 m;Dynamika (SPL):0 dB;części budowy/konstrukcji:konstrukcja zamknięta;Gwarancja:24 miesiące;Impedancja:0 Ω;dane dodatkowe:smukły pałąk i miękka wegańska ekoskóra;Interoperacyjność 3 - tekst 1:0;Interoperacyjność 4 - tekst 2:0;Interoperacyjność 6 - link do strony producenta:0;Kodek Bluetooth:SBC;Kolor:fioletowy;Kolor:fioletowy;Kolor (oryginalna nazwa):Dreamy Lilac;pasuje do:Urządzenia mobilne oraz stacjonarne obsługujące odtwarzanie dźwięku przez Bluetooth;Kompatybilność słuchawki system:Android, iOS, Windows;Kompatybilny z asystentem głosowym:Amazon Alexa, Siri;Budowa słuchawek:nauszne;Łączność bezprzewodowa:Bluetooth;firmy telefonu pasujących słuchawek:Alcatel, Nokia, Gigaset, Sony Ericsson, Infinix, uleFone, Oukitel, ASUS, myPhone, Blackview;Mikrofon:tak;Model (wariantowanie):Code Core;Nazwa produktowa opis:słuchawki;NFC:nie;wytrzymałość - legale 1:0;oporność - legale 2:0;oporność - legale 3:0;Port ładowania:USB-C;Poziom tłumienia hałasu do:0 dB;Profil Bluetooth:A2DP (Advanced Audio Distribution Profile), AVRCP (Audio Video Remote Control Profile), HFP (Hands Free Profile);Przeznaczenie:do telefonów, do iPhone, uniwersalne;Radiowe:nie;Regulacja głośności:tak;Składana konstrukcja:tak;Średnica przetwornika:0 mm;True Wireless:nie;wariant podłączenia:bezprzewodowe;typ słuchawek:nauszne;Waga:0 g;Wodoodporność:nie;Wyposażenie:instrukcja obsługi, przewód USB;Zasięg do:10 m...


☆ Fresh 'n Rebel Code Fuse Nauszne Bluetooth Dreamy Lilac ☆

Fresh 'n Rebel Code Fuse Nauszne Bluetooth Dreamy Lilac Najniższa Cena Online

☆ Fresh 'n Rebel Code Fuse Nauszne Bluetooth Dreamy Lilac - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Fresh 'n Rebel
 • Nazwa produktu: Fresh 'n Rebel Code Fuse Nauszne Bluetooth Dreamy Lilac
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Aktywna redukcja szumów (ANC):nie;Asystent głosowy:tak;uzupełniające zasilanie z etui do:0 h;Czas pracy do:30 h;asygnowana aplikacja:nie;asygnowane do:smartfon;Długość przewodu:0 m;Dynamika (SPL):0 dB;komponenty budowy/konstrukcji:kompozycja zamknięta;Gwarancja:24 miesiące;Impedancja:0 Ω;informacje dopełniające:obrotowe nauszniki;Interoperacyjność 3 - tekst 1:0;Interoperacyjność 4 - tekst 2:0;Interoperacyjność 6 - link do strony producenta:0;Kodek Bluetooth:SBC;Kolor:fioletowy;Kolor:fioletowy;Kolor (oryginalna nazwa):Dreamy Lilac;nadaje się do:Urządzenia przenośne oraz stacjonarne obsługujące odtwarzanie dźwięku poprzez Bluetooth;Kompatybilność słuchawki system:Android, iOS, Windows;Kompatybilny z asystentem głosowym:Asystent Google, Siri;Budowa słuchawek:nauszne;Łączność bezprzewodowa:Bluetooth;producenta telefonu pasujących słuchawek:Alcatel, Nokia, Gigaset, Sony Ericsson, Infinix, uleFone, Oukitel, ASUS, myPhone, Blackview;Mikrofon:tak;Model (wariantowanie):Code Fuse;Nazwa produktowa opis:słuchawki;NFC:nie;niepodatność - legale 1:0;odporność - legale 2:0;odporność - legale 3:0;Pasmo przenoszenia dół:0;Port ładowania:USB-C;Poziom tłumienia hałasu do:0 dB;Profil Bluetooth:A2DP (Advanced Audio Distribution Profile), AVRCP (Audio Video Remote Control Profile), HFP (Hands Free Profile);Przeznaczenie:do telefonów, do iPhone, uniwersalne;Radiowe:nie;Regulacja głośności:tak;Składana kompozycja:tak;Średnica przetwornika:0 mm;True Wireless:nie;wariant podłączenia:bezprzewodowe;rodzaj słuchawek:nauszne;Waga:0 g;Wodoodporność:nie;Wyposażenie:instrukcja obsługi, przewód USB;Zasięg do:10 m...


☆ Fresh 'n Rebel Flow Douszne Mikrofon Dreamy Lilac (8720249806387) ☆

Fresh 'n Rebel Flow Douszne Mikrofon Dreamy Lilac (8720249806387) Najniższa Cena Online

☆ Fresh 'n Rebel Flow Douszne Mikrofon Dreamy Lilac (8720249806387) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Fresh 'n Rebel
 • Nazwa produktu: Fresh 'n Rebel Flow Douszne Mikrofon Dreamy Lilac (8720249806387)
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Aktywna redukcja szumów (ANC):nie;Asystent głosowy:tak;dopełniające zasilanie z etui do:0 h;Czas pracy do:0 h;dedykowana aplikacja:nie;asygnowane do:smartfon;Długość przewodu:1 m;Dynamika (SPL):0 dB;komponenty budowy/konstrukcji:konstrukcja zamknięta;Gwarancja:24 miesiące;Impedancja:0 Ω;informacje uzupełniające:zastosowany pilot;Interoperacyjność 3 - tekst 1:0;Interoperacyjność 4 - tekst 2:0;Interoperacyjność 6 - link do strony producenta:0;Kolor:fioletowy;Kolor:fioletowy;Kolor (oryginalna nazwa):Dreamy Lilac;Kompatybilność słuchawki system:Android, iOS, Windows;Kompatybilny z asystentem głosowym:Asystent Google, Siri;Budowa słuchawek:douszne, umieszczane poza kanałem słuchowym;producenta telefonu pasujących słuchawek:Alcatel, Nokia, Gigaset, Sony Ericsson, Infinix, uleFone, Oukitel, ASUS, myPhone, Blackview;Mikrofon:tak;Model (wariantowanie):Flow Tip;Nazwa produktowa opis:słuchawki;oporność - legale 1:0;wytrzymałość - legale 2:0;niepodatność - legale 3:0;Złącze:jack 3,5 mm;Poziom tłumienia hałasu do:0 dB;Przeznaczenie:do telefonów, uniwersalne;Radiowe:nie;Regulacja głośności:tak;Składana konstrukcja:nie;Średnica przetwornika:0 mm;True Wireless:nie;typ podłączenia:przewodowe;rodzaj słuchawek:douszne;Waga:14 g;Wodoodporność:nie;Wyposażenie:instrukcja obsługi;Zasięg do:0 m...


☆ Słuchawki nauszne clam fuse anc dreamy lilac fioletowy marki Fresh n rebel ☆

Słuchawki nauszne clam fuse anc dreamy lilac fioletowy marki Fresh n rebel Najniższa Cena Online

☆ Słuchawki nauszne clam fuse anc dreamy lilac fioletowy marki Fresh n rebel - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: FRESH N REBEL
 • Nazwa produktu: Słuchawki nauszne clam fuse anc dreamy lilac fioletowy marki Fresh n rebel
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Aktywna redukcja szumów (ANC):tak;Asystent głosowy:tak;dodatkowe zasilanie z etui do:0 h;Czas pracy do:45 h;przeznaczona aplikacja:nie;dedykowane do:smartfon;Długość przewodu:0 m;Dynamika (SPL):0 dB;komponenty budowy/konstrukcji:budowa zamknięta;Gwarancja:24 miesiące;Impedancja:0 Ω;informacje dodatkowe:tryb dźwięków otoczenia, składana, obrotowa kompozycja, samoczynna pauza (wykrywanie obecności słuchawek na uszach), czas ładowania do 2h;Interoperacyjność 3 - tekst 1:0;Interoperacyjność 4 - tekst 2:0;Interoperacyjność 6 - link do strony producenta:0;Kodek Bluetooth:SBC;Kolor:fioletowy;Kolor:fioletowy;Kolor (oryginalna nazwa):Dreamy Lilac;pasuje do:Urządzenia mobilne oraz stacjonarne obsługujące odtwarzanie dźwięku poprzez Bluetooth;Kompatybilność słuchawki system:Android, iOS, Windows;Kompatybilny z asystentem głosowym:Asystent Google, Siri;Budowa słuchawek:nauszne, zamknięte;Łączność bezprzewodowa:Bluetooth;producenta telefonu pasujących słuchawek:Sony Ericsson;Mikrofon:tak;Model (wariantowanie):Clam Fuse;Nazwa produktowa opis:słuchawki;NFC:nie;wytrzymałość - legale 1:0;oporność - legale 2:0;wytrzymałość - legale 3:0;Pasmo przenoszenia dół:20;Pasmo przenoszenia góra:20000;Port ładowania:USB-C;Poziom tłumienia hałasu do:0 dB;Profil Bluetooth:A2DP (Advanced Audio Distribution Profile), AVRCP (Audio Video Remote Control Profile), AVDTP (Audio Video Distribution Protocol);Przeznaczenie:uniwersalne;Radiowe:nie;Regulacja głośności:tak;Składana konstrukcja:tak;Średnica przetwornika:0 mm;True Wireless:nie;typ podłączenia:bezprzewodowe;typ słuchawek:nauszne;Waga:0 g;Wersja Bluetooth:5.3;Wodoodporność:nie;Wyposażenie:instrukcja obsługi, kabel USB;Zasięg do:10 m...


☆ Słuchawki dokanałowe FRESH N REBEL Twins Ace Dreamy Lilac Fioletowy (8720249806721) ☆

Słuchawki dokanałowe FRESH N REBEL Twins Ace Dreamy Lilac Fioletowy (8720249806721) Najniższa Cena Online

☆ Słuchawki dokanałowe FRESH N REBEL Twins Ace Dreamy Lilac Fioletowy (8720249806721) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: FRESH N REBEL
 • Nazwa produktu: Słuchawki dokanałowe FRESH N REBEL Twins Ace Dreamy Lilac Fioletowy (8720249806721)
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Aktywna redukcja szumów (ANC):tak;Asystent głosowy:tak;dodatkowe zasilanie z etui do:26 h;Czas pracy do:8 h;dedykowana aplikacja:nie;dedykowane do:smartfon;Długość przewodu:0 m;Dynamika (SPL):95 dB;elementy budowy/konstrukcji:konstrukcja otwarta;Gwarancja:24 miesiące;Impedancja:32 Ω;dane uzupełniające:hybrydowa aktywna redukcja szumów, tryb dźwięków otoczenia, samoczynna pauza (wykrywanie występowaniu słuchawki w uchu), połączenie wielopunktowe (podłącz 2 urządzenia jednocześnie);Interoperacyjność 3 - tekst 1:0;Interoperacyjność 4 - tekst 2:0;Interoperacyjność 6 - link do strony producenta:0;Kodek Bluetooth:SBC;Kolor:fioletowy;Kolor:fioletowy;Kolor (oryginalna nazwa):Dreamy lilac;pasuje do:Urządzenia przenośne i stacjonarne obsługujące odtwarzanie dźwięku przez Bluetooth;Kompatybilność słuchawki system:Android, iOS, Windows;Kompatybilny z asystentem głosowym:Asystent Google, Siri;Budowa słuchawek:dokanałowe, True Wireless;Łączność bezprzewodowa:Bluetooth;producenta telefonu pasujących słuchawek:Sony Ericsson;Mikrofon:tak;Model (wariantowanie):Twins Ace;Nazwa produktowa opis:słuchawki;NFC:nie;niepodatność:na wodę;niepodatność – klasa:stopień ochrony IPX4;Pasmo przenoszenia dół:20;Pasmo przenoszenia góra:20000;Port ładowania:USB-C;Poziom tłumienia hałasu do:0 dB;Profil Bluetooth:A2DP (Advanced Audio Distribution Profile), AVRCP (Audio Video Remote Control Profile), HFP (Hands Free Profile);Przeznaczenie:do telefonów, do iPhone, uniwersalne;Radiowe:nie;Regulacja głośności:tak;Składana konstrukcja:nie;Średnica przetwornika:10 mm;True Wireless:tak;typ podłączenia:bezprzewodowe;rodzaj słuchawek:dokanałowe;Waga:0 g;Wersja Bluetooth:5.3;Wodoodporność:tak;Wyposażenie:adaptery douszne (S, M, L), etui ładujące, instrukcja obsługi, kabel USB;Zasięg do:10 m...Podobne zestawienia:


Najtańsze słuchawki do biegania Beats by Dr. Dre – Ranking maj 2024 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze słuchawki do biegania Beats by Dr. Dre, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich słuchawek do biegania Beats by Dr. Dre jest aktualizowany na bieżąco.

☆ MOZOS HSU-ORZECH Uchwyt wieszak na słuchawki drewniany - orzech włoski (5903738181537) ☆

MOZOS HSU-ORZECH Uchwyt wieszak na słuchawki drewniany - orzech włoski (5903738181537) Najniższa Cena Online

☆ MOZOS HSU-ORZECH Uchwyt wieszak na słuchawki drewniany - orzech włoski (5903738181537) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Mozos
 • Nazwa produktu: MOZOS HSU-ORZECH Uchwyt wieszak na słuchawki drewniany - orzech włoski (5903738181537)
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  STATYW STOJAK NA SŁUCHAWKI NAUSZNE WOKÓŁUSZNE HSU-ORZECH wysmakowany i stylowy design, genialnie wyprofilowany zarys, który zapobiega odstawaniu i odkształcan...


☆ Kids euroswan Słuchawki bezprzewodowe, bluetooth, led sweet dreams kl11419 ☆

Kids euroswan Słuchawki bezprzewodowe, bluetooth, led sweet dreams kl11419 Najniższa Cena Online

☆ Kids euroswan Słuchawki bezprzewodowe, bluetooth, led sweet dreams kl11419 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Kids euroswan
 • Nazwa produktu: Kids euroswan Słuchawki bezprzewodowe, bluetooth, led sweet dreams kl11419
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

☆ Mozos Hsu-orzech Drewniany Wieszak Stojak Na Słuchawki Nauszne Uchwyt ☆

Mozos Hsu-orzech Drewniany Wieszak Stojak Na Słuchawki Nauszne Uchwyt Najniższa Cena Online

☆ Mozos Hsu-orzech Drewniany Wieszak Stojak Na Słuchawki Nauszne Uchwyt - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Mozos Hsu-orzech Drewniany Wieszak Stojak Na Słuchawki Nauszne Uchwyt
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  Mozos Hsu-orzech Drewniany Wieszak Stojak Na Słuchawki Nauszne Uchwyt

☆ Fresh 'n Rebel Flow Tip Dokanałowe Mikrofon Dreamy Lilac ☆

Fresh 'n Rebel Flow Tip Dokanałowe Mikrofon Dreamy Lilac Najniższa Cena Online

☆ Fresh 'n Rebel Flow Tip Dokanałowe Mikrofon Dreamy Lilac - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Fresh 'n Rebel
 • Nazwa produktu: Fresh 'n Rebel Flow Tip Dokanałowe Mikrofon Dreamy Lilac
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  Aktywna redukcja szumów (ANC):nie;Asystent głosowy:tak;uzupełniające zasilanie z etui do:0 h;Czas pracy do:0 h;przeznaczona aplikacja:nie;przeznaczone do:smartfon;Długość przewodu:1 m;Dynamika (SPL):0 dB;części budowy/konstrukcji:budowa zamknięta;Gwarancja:24 miesiące;Impedancja:0 Ω;informacje dopełniające:zaimplementowany pilot;Interoperacyjność 3 - tekst 1:0;Interoperacyjność 4 - tekst 2:0;Interoperacyjność 6 - link do strony producenta:0;Kolor:fioletowy;Kolor:fioletowy;Kolor (oryginalna nazwa):Dreamy Lilac;Kompatybilność słuchawki system:Android, iOS, Windows;Kompatybilny z asystentem głosowym:Asystent Google, Siri;Budowa słuchawek:dokanałowe;producenta telefonu pasujących słuchawek:Alcatel, Nokia, Gigaset, Sony Ericsson, Infinix, uleFone, Oukitel, ASUS, myPhone, Blackview;Mikrofon:tak;Model (wariantowanie):Flow Tip;Nazwa produktowa opis:słuchawki;odporność - legale 1:0;odporność - legale 2:0;oporność - legale 3:0;Złącze:jack 3,5 mm;Poziom tłumienia hałasu do:0 dB;Przeznaczenie:do telefonów, uniwersalne;Radiowe:nie;Regulacja głośności:tak;Składana konstrukcja:nie;Średnica przetwornika:0 mm;True Wireless:nie;wariant podłączenia:przewodowe;typ słuchawek:dokanałowe;Waga:14 g;Wodoodporność:nie;Wyposażenie:adaptery douszne (S, M, L), instrukcja obsługi;Zasięg do:0 m...

☆ Mozos Hs Supreme Premium Stojak Na Słuchawki Nauszne Premium Drewno Metal ☆

Mozos Hs Supreme Premium Stojak Na Słuchawki Nauszne Premium Drewno Metal Najniższa Cena Online

☆ Mozos Hs Supreme Premium Stojak Na Słuchawki Nauszne Premium Drewno Metal - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Mozos Hs Supreme Premium Stojak Na Słuchawki Nauszne Premium Drewno Metal
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  Mozos Hs Supreme Premium Stojak Na Słuchawki Nauszne Premium Drewno Metal


Podsumowanie, czyli jakie słuchawki do biegania Beats by Dr. Dre najlepsze?


Najlepsze słuchawki do biegania Beats by Dr. Dre w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze słuchawki do biegania Beats by Dr. Dre w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Rekomendowane słuchawki do biegania – Zestawienie maj 2024

Jeżeli żadna z powyższych propozycji słuchawek do biegania Beats by Dr. Dre nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie rekomendowanych słuchawek do biegania.


Powiązania tematyczne:

 • jakie słuchawki do biegania Beats by Dr. Dre opinie,
 • dobre słuchawki do biegania Beats by Dr. Dre cena,
 • ranking słuchawek do biegania Beats by Dr. Dre,
 • słuchawki do biegania Beats by Dr. Dre jakie najlepsze.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o słuchawkach do biegania Beats by Dr. Dre

#1 Gdzie szukać opinii o słuchawkach do biegania Beats by Dr. Dre?

Aktualnie zaprezentowane informacje o słuchawkach do biegania Beats by Dr. Dre odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie userów.

#2 Jakie słuchawki do biegania Beats by Dr. Dre najlepsze? Które wybrać?

Poszukując informacji o dobrych słuchawkach do biegania Beats by Dr. Dre warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z słuchawkami do biegania i ćwiczeń fitness Beats by Dr. Dre, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie słuchawki do biegania Beats by Dr. Dre są najchętniej polecane?

Nasze zestawienia z słuchawkami do biegania i ćwiczeń fitness Beats by Dr. Dre zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach słuchawki do biegania Beats by Dr. Dre to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *