FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking słuchawek do biegania Beats by Dr. Dre. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Słuchawki do biegania / Ranking słuchawek do biegania Beats by Dr. Dre


Opracowane poniżej zestawienia są aktualne grudzień 2023 i zawierają rankingi m.in.:

 • naszych TOP10 najchętniej wybieranych słuchawek do biegania Beats by Dr. Dre,
 • naszych TOP5 chętnie kupowanych słuchawek do biegania.

O czym dowiesz się w poradniku?

Jakie słuchawki do biegania Beats by Dr. Dre najlepiej wybrać? Ranking grudzień 2023

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane słuchawki do biegania Beats by Dr. Dre, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking słuchawek do biegania Beats by Dr. Dre, wraz ze specyfikacją modelu, aktualizujemy na bieżąco.

☆ Beats by dr. dre Nauszne beats studio 3 wireless blue ☆

Beats by dr. dre Nauszne beats studio 3 wireless blue Najniższa Cena Online

☆ Beats by dr. dre Nauszne beats studio 3 wireless blue - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Beats by Dr. Dre
 • Nazwa produktu: Beats by dr. dre Nauszne beats studio 3 wireless blue
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 8
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Słuchawki bezprzewodowe Beats Studio3 Wireless - The Beats Skyline Collection - piasek pustyni

  Sięgnij nieba. Słuchawki bezprzewodowe Beats Studio3 Wireless Skyline Collection dostępne są w czterech ekskluzywnych kolorach, które nadadzą rytm Twoim podróżom. Do wyboru nocna czerń, przezroczysty błękit, piasek pustyni i szarość nocy. Odkrywaj świat w najkorzystniejszym stylu i ciesz się wyjątkową jakością słuchania dzięki funkcji adaptacyjnej redukcji szumów (Pure ANC), która tłumi hałas z otoczenia, zachowując pełną czystość, zakres dynamiczny i ładunek emocjonalny odtwarzanego dźwięku. Akumulator wystarczający na 22 godziny zagwarantuje komfortowe słuchanie ulubionej muzyki choćby podczas długich lotów.

  idealny dźwięk dzięki dopracowanej akustyce i technice Pure ANC (adaptacyjnej redukcji szumów)
  Słuchawki bezprzewodowe Beats Studio3 Wireless dostarczają wyłącznie najlepszych wrażeń akustycznych. Aktywnie tłumią hałas z otoczenia przez adaptacyjną redukcję szumów Pure Adaptive Noise Canceling (Pure ANC). A odtwarzając dźwięki, kalibrują sygnał w czasie rzeczywistym, żeby zachować czystość, zakres dynamiczny i ładunek emocjonalny. Bezustannie monitorują szumy, żeby w razie potrzeby je zablokować, i samoczynnie reagują na indywidualne potrzeby, optymalizując odtwarzany dźwięk tak, żeby muzyka brzmiała zgodnie z wyobrażeniami jej autorów i wykonawców.

  Sterowane przez czip Apple W1
  Beats i Apple tworzą nową jakość obcowania z muzyką, wyposażając słuchawki bezprzewodowe Beats Studio3 Wireless w czip Apple W1. Energooszczędny czip W1 płynnie obsługuje podłączanie i przełączanie sprzętów Apple* i pobiera tak małą moc, że akumulator słuchawek starczy nawet na 22 godziny odtwarzania z włączoną funkcją Pure ANC (adaptacyjnej redukcji szumów), zaś system Fast Fuel w ciągu 10 minut ładuje słuchawki energią niezbędną na 3 godziny odtwarzania. Przy wyłączonej funkcji Pure ANC, w trybie niskiego zużycia energii, czas odtwarzania sięga 40 godzin.

  Bądź w kontakcie ze światem. I w swym świecie.
  Słuchawki są wyekwipowane w komfortowe nauszne części sterujące, które pełnią mnóstwo funkcji za ich pomocą można odbierać połączenia, pomijać utwory, regulować głośność i powodować Siri. Czip Apple W1 obsługuje łączność Bluetooth klasy 1 to najwyższy realny wynik, jeśli chodzi o zasięg i siłę sygnału. Słuchawki bezprzewodowe Beats Studio3 Wireless o parametrach niezrównanych w tej klasie sprzętu bezproblemowo synchronizują się z Twoimi urządzeniami, zapewniając Ci pełną swobodę ruchów i możliwość słuchania muzyki i efektywnej pracy poprzez cały dzień.

  przypasowane do Ciebie
  Wygoda noszenia słuchawek bezprzewodowych Beats Studio3 Wireless dorównuje skuteczności ich akumulatora więc 22 godziny odtwarzania to dla Ciebie cały dzień nad wyraz wygodnego słuchania. Miękkie poduszki wokółuszne mają nowoczesne odpowietrzniki i oryginalny, funkcjonalny przegub, który zezwala na indywidualne, elastyczne dobranie ich do każdego kształtu głowy. Ich projekt to kompozycja kompletna lekka, wytrzymała i komfortowa. Z takimi słuchawkami możesz całkowicie zanurzyć się w ulubionej muzyce.

  *Wymagane jest konto w iCloud i system macOS Sierra, iOS 10, watchOS 3 albo nowsze wersje tych systemów

  Najważniejsze parametry:

  • Adaptacyjna redukcja szumów Pure Adaptive Noise Canceling (Pure ANC) aktywnie tłumi hałas z otoczenia
  • Kalibracja dźwięku w czasie rzeczywistym pozwala zachować najwyższą jakość wrażeń akustycznych
  • Do 22 godzin odtwarzania z akumulatora to cały dzień bezprzewodowego słuchania
  • Czip Apple W1 obsługuje łączność Bluetooth klasy 1 i jest niezwykle energooszczędny
  • 10-minutowe ładowanie w trybie Fast Fuel gwarantuje 3 godziny odtwarzania
  • Przy wyłączonej funkcji Pure ANC, w trybie niskiego zużycia energii, czas odtwarzania sięga 40 godzin
  • Odbieranie połączeń, sterowanie odtwarzaniem muzyki i aktywacja Siri za pomocą wielofunkcyjnych nausznych części sterujących
  • Miękkie poduszki wokółuszne umożliwiają długie, wygodne słuchanie i w dodatku izolują od dźwięków z otoczenia


  EAN: 0190198828392
  Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 12 miesięcy
  Kod dostawcy: MTQX2EE/A
  Przeznaczenie: Telefonia komórkowa
  budowa: Z muszlami nausznymi
  Technologie: Tłumienie dźwięków z otoczenia
  Komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth
  Złącza: microUSB
  Dźwięk: Stereo
  Kontrola dźwięku: Odbieranie/Wyciszanie połączenia
  Mikrofon: wbudowany
  Kolor: Piaskowy
  Akcesoria w komplecie: Słuchawki bezprzewodowe Beats Studio3 Wireless Etui podróżne kabel RemoteTalk z wtyczką 3,5 mm Uniwersalny kabel USB do ładowania (z USB-A na USB Micro-B) Skrócona instrukcja obsługi Karta gwarancyjna

☆ Słuchawki dokanałowe studio buds biały marki Beats by dr. dre ☆

Słuchawki dokanałowe studio buds biały marki Beats by dr. dre Najniższa Cena Online

☆ Słuchawki dokanałowe studio buds biały marki Beats by dr. dre - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Beats by Dr. Dre
 • Nazwa produktu: Słuchawki dokanałowe studio buds biały marki Beats by dr. dre
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 12
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Słuchawki bezprzewodowe Beats Studio Buds czerwone NAPĘDZANE perfekcyjnYM DŹWIĘKIEM producent Beats powstała, żeby muzyka brzmiała zgodnie z zamierzeniem twórcy. Słuchawki Beats Studio Buds zaprojektowano w oparciu o wyjątkową platformę akustyczną, żeby zapewniać potężny, zrównoważony dźwięk w kompaktowej konstrukcji.

  zastrzeżony dwuelementowy przetwornik membranowy w dwukomorowej obudowie stwarza czysty dźwięk i gwarantuje świetną separację kanałów stereo. Zaawansowany procesor cyfrowy optymalizuje jakość dźwięku pod kątem głośności i czystości, a jednocześnie wyśmienicie redukuje szumy.

  w wyniku czego otacza Cię wszechogarniający dźwięk, który emocje płynące z nagrywania muzyki w studiu przenosi wprost do Twoich uszu i towarzyszy Ci przez cały dzień. HAŁAS POD KONTROLĄ Dzięki dwóm przeróżnym sposobom słuchania masz pełną kontrolę nad dźwiękiem.

  Aktywna redukcja hałasu (ANC) nieprzerwanie tłumi niechciane hałasy z zewnątrz przy pomocy dokładnie dostrojonego filtra, który dynamicznie dopasowuje się do warunków otoczenia. Jeśli chcesz słyszeć, co dzieje się wokół, jednym przyciskiem przełączasz się w tryb kontaktu.

  Skierowane na zewnątrz mikrofony integrujeją dźwięki z otoczenia z muzyką, gwarantując naturalne i niczym nieskrępowane wrażenia słuchowe. ENERGIA NA CAŁY DZIEŃ Słuchawki Beats Studio Buds oferują nawet 8 godzin słuchania1 i dwa dopełniające ładowania z kieszonkowego etui ładującego2.

  To oznacza, że łącznie odtwarzają dźwięk aż do 24 godzin. Po włączeniu trybu ANC albo trybu kontaktu słuchać możesz poprzez 5 godzin, a razem z etui 15 godzin. Gdy bateria będzie na wyczerpaniu, 5-minutowe ładowanie w trybie Fast Fuel dostarczy energię na choćby 1 godzinę odtwarzania3.

  Bezprzewodowo znaczy bez ograniczeń. Dostosuj POD SIEBIE Miękkie, silikonowe wkładki w trzech wymiarach (niedużym, średnim i pokaźnym) indywidualne dobranie i akustyczną izolację, aby dźwięk wszechogarniał jeszcze bardziej.

  dostępne rozmiary gwarantują wygodę, jednostajne ułożenie i pewność, iż słuchawki pozostaną na miejscu. Dzięki smukłej, kompaktowej konstrukcji Beats Studio Buds bezproblemowo dotrzymują kroku Twojemu stylowi życia.

  dobrane kolorystycznie etui ładujące pozwala wszędzie wziąć słuchawki ze sobą, a jego zgrabna, zaokrąglona konstrukcja sprawia,łatwo gromadzi się w kieszeni albo torebce. Same słuchawki mają klasę ochrony IPX4, więc są wytrzymałe na działanie potu i wody4.

  bezawaryjnE POŁĄCZENIE technologia Bluetooth w standardzie Class 1 zwiększa zasięg interfejsu bezprzewodowego i redukuje zakłócenia. Dwa mikrofony z technologią kształtowania wiązki wykrywają głos i odfiltrowują hałas zewnętrzny, zapewniając wysoką jakość połączeń telefonicznych i nadzwyczajną czystość głosu.

  zaimplementowane części sterujące pozwalają na obsługę połączeń i sterowanie muzyką. Możeszprzystosować funkcję Naciśnij i przytrzymaj, tak by współdziałała z funkcją ANC lub asystentem głosowym5. ZGODNOŚĆ Z SYSTEMAMI APPLE, a także ANDROID Słuchawki Beats Studio Buds oferują jednodotykowe łączenie w parę z urządzeniami Apple6 i Android7 i z łatwością łączą się poprzez Bluetooth.

  Aplikacja Beats dla systemu Android gwarantuje dostęp do takich funkcji, jak wbudowane elementy sterujące, status urządzenia (tj. Poziom naładowania baterii), a także uaktualnienia oprogramowania sprzętowego.

  w sytuacji maszyn Apple funkcje te są zaimplementowane w system iOS, więc nie trzeba instalować żadnej specjalnej aplikacji. Co więcej, funkcję Siri można aktywować bezdotykowo, wypowiadając Hej, Siri8. Złącze USB-C pozwala na ładowanie z sprzętów z systemem Android i sprzętów Apple.

  1. Testy przeprowadzone przez Apple w kwietniu 2021 r. Z użyciem przedprodukcyjnych egzemplarzy słuchawek Beats Studio Buds i etui ładującego i oprogramowania połączonych w parę z egzemplarzami iPhonea 11 Pro Max i wstępną wersją oprogramowania.

  Playlista zawierała 358 przeróżnych utworów dźwiękowych zakupionych w sklepie iTunes Store (256 Kb/s AAC). Poziom głośności ustawiono na 50%, a tryb aktywnej redukcji hałasu oraz tryb kontaktu były wyłączone.

  Testy polegały na całkowitym rozładowaniu baterii słuchawek Beats Studio Buds przez odtwarzanie dźwięku tak długo, aż jedna z nich przestała grać. Przy włączonym trybie aktywnej redukcji hałasu czas odtwarzania wynosił maksymalnie 5 godzin.

  skuteczność baterii zależy od ustawień urządzenia, otoczenia, intensywności użycia i wielu innych czynników. 2. Testy przeprowadzone poprzez Apple w kwietniu 2021 r. Z użyciem przedprodukcyjnych egzemplarzy słuchawek Beats Studio Buds i etui ładującego i oprogramowania połączonych w parę z egzemplarzami iPhonea 11 Pro Max i wstępną wersją oprogramowania.

  Playlista zawierała 358 przeróżnych utworów dźwiękowych zakupionych w sklepie iTunes Store (256 Kb/s AAC). Poziom głośności ustawiono na 50%, a tryb aktywnej redukcji hałasu oraz tryb kontaktu były wyłączone.

  Testy polegały na całkowitym rozładowaniu baterii słuchawek Beats Studio Buds przez odtwarzanie dźwięku tak długo, aż jedna z nich przestała grać. Rozładowane słuchawki Beats Studio Buds ładowano do 100%, a następnie ponownie odtwarzały one dźwięk tak długo, aż pierwsza z nich przestała grać.

  proces powtarzano tak długo, aż baterie słuchawek Beats Studio Buds i etui ładującego kompletnie się rozładowały. Przy włączonym trybie aktywnej redukcji hałasu czas odtwarzania wynosił maksymalnie 15 godzin.

  skuteczność baterii zależy od ustawień urządzenia, otoczenia, intensywności użycia i wielu innych czynników. 3. Testy przeprowadzone poprzez Apple w kwietniu 2021 r. Z wykorzystaniem przedprodukcyjnych egzemplarzy słuchawek Beats Studio Buds i etui ładującego, a także oprogramowania połączonych w parę z egzemplarzami iPhonea 11 Pro Max i wstępną wersją oprogramowania.

  Playlista zawierała 358 przeróżnych utworów dźwiękowych zakupionych w sklepie iTunes Store (256 Kb/s AAC). Poziom głośności ustawiono na 50%, a tryb aktywnej redukcji hałasu, a także tryb kontaktu były wyłączone.

  Test ładowania 5-minutowego przeprowadzono na rozładowanych słuchawkach Beats Studio Buds, które ładowano przez 5 minut, a następnie odtwarzano dźwięk tak długo, aż jedna ze słuchawek przestawała grać.

  skuteczność baterii zależy od ustawień urządzenia, otoczenia, intensywności wykorzystania i wielu innych czynników. 4. Beats Studio Buds są oporne na wodę i pot w trakcie uprawiania sportów oraz aktywności innych aniżeli wodne.

  Beats Studio Buds zostały przetestowane w kontrolowanych warunkach laboratoryjnych i uzyskały klasę IPX4 zgodnie z normą IEC 60529. Stopień niepodatności na wodę i pot nie jest stały i może się zmniejszyć w wyniku czego normalnego zużycia.

  Nie należy ładować mokrych słuchawek Beats Studio Buds. Instrukcje dotyczące czyszczenia i osuszania można znaleźć na stronie https://support.apple.com/pl-pl/HT209542. Etui ładujące nie jest niepodatne na wodę ani pot.

  5.dopasować funkcję Naciśnij i przytrzymaj, wymagany jest iPhone z systemem iOS 14.6 albo nowszym albo urządzenie Android z zainstalowaną najnowszą wersją aplikacji Beats. 6. Funkcja łączenia w parę jednym dotknięciem wymaga systemu iOS 14.6 albo nowszego.

  7. Funkcja prędkiego łączenia w parę wymaga włączonej usługi lokalizacji. Pełny dostęp do funkcji wymaga urządzenia z systemem Android 6.0 albo nowszym, włączonej usługi Google Play, a także konta Google. 8.

  Funkcja Siri może nie być przystępna we wszelkich językach i regionach; działanie funkcji może zależeć od regionu. Wymagany jest dostęp do internetu. Mogą być pobierane opłaty za przesyłanie danych w sieci komórkowej.

  dane o produkcie Przeznaczenie Muzyka Telefonia komórkowa budowa Douszne Technologie Redukcja szumów Tłumienie dźwięków z otoczenia Hands-free Komunikacja bezprzewodowa Bluetooth Złącza 1 x USB (Type C) Dźwięk Stereo Funkcje bluetooth HFP (Hands-Free Profile) Mikrofon Tak odcień Czerwony Waga 58 g Akcesoria w komplecie Beats Studio Buds kabel do ładowania z USB-C na USB-C Wkładki douszne w trzech rozmiarach S/M/L (fabrycznie założony średni) Skrócona instrukcja obsługi Naklejka z logo b Karta gwarancyjna Pozostałe atrybuty Masa: 48 g (etui) 5 g (słuchawka) 58 g (łącznie)


☆ Apple Słuchawki nauszne beats studio pro anc czarny ☆

Apple Słuchawki nauszne beats studio pro anc czarny Najniższa Cena Online

☆ Apple Słuchawki nauszne beats studio pro anc czarny - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: APPLE
 • Nazwa produktu: Apple Słuchawki nauszne beats studio pro anc czarny
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 5
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  wyjątkowa platforma akustyczna beats studio pro zniewoli cię głębią dźwięków. Każdy ze specjalnie opracowanych przetworników o średnicy 40 mm powstał z myślą o optymalnej czystości dźwięku i niemal zerowych zniekształceniach nawet przy wysokiej głośności – to wynik o choćby 80% udoskonalony niż słuchawki beats studio3, co przekłada się na wierniejsze odtwarzanie dźwięku.

  zintegrowany procesor cyfrowy optymalizuje dźwięk w końcowym paśmie przenoszenia, dzięki temu słyszysz potężne i zrównoważone brzmienie i choćby najsubtelniejsze tony.korzyści:różnorodność dźwięku dzięki wyjątkowej, innowacyjnej platformie akustycznej beatsbrzmienie, które cię otacza, dzięki funkcjom spersonalizowanego dźwięku przestrzennego i dynamicznego śledzenia ruchu głowy1aktywna redukcja hałasu (anc) bezustannie optymalizuje jakość dźwięku i wycisza otoczenietryb kontaktu łączy muzykę z dźwiękami otoczeniarozszerzona obsługa urządzeń apple i android z opcją łączenia w parę jednym dotknięciem i bardziej nowoczesnej integracji ekosystemówwięcej opcji podłączania: port audio usb-c3 bluetooth® w standardzie class 1 i wejściowe gniazdo audio 3,5 mmdwa dodatkowe zoptymalizowane profile korektora graficznego (eq) w trakcie słuchania poprzez kabel usb-cnawet 40 godzin pracy na baterii (przy wyłączonej funkcji anc)4wyraźniejszy dźwięk w trakcie rozmów dzięki mikrofonom wyłapującym głospokryte organiczną skórą poduszki ultraplush oferują jeszcze większy komfort i trwałość1 wymagane są zgodny sprzęt i oprogramowanie.

  działa z kompatybilnymi treściami w obsługiwanych aplikacjach. Nie wszystkie treści są przystępne w standardzie dolby atmos. Wymagany iphone z aparatem truedepth w celu utworzenia osobistego profilu na zapotrzebowania dźwięku przestrzennego.

  profil zostanie przesłany na inne należące do użytkownika urządzenia apple z najnowszym systemem operacyjnym, w tym ios, ipados, macos i tvos2 wymagane jest konto icloud i zgodne urządzenie apple z najnowszym systemem operacyjnym lub zgodne urządzenie android z systemem


☆ Słuchawki nauszne BEATS BY DR. DRE Beats Solo3 The Beats Decade Collection MRQC2EE/A Czarno-czerwony (0190198795427) ☆

Słuchawki nauszne BEATS BY DR. DRE Beats Solo3 The Beats Decade Collection MRQC2EE/A Czarno-czerwony (0190198795427) Najniższa Cena Online

☆ Słuchawki nauszne BEATS BY DR. DRE Beats Solo3 The Beats Decade Collection MRQC2EE/A Czarno-czerwony (0190198795427) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Beats by Dr. Dre
 • Nazwa produktu: Słuchawki nauszne BEATS BY DR. DRE Beats Solo3 The Beats Decade Collection MRQC2EE/A Czarno-czerwony (0190198795427)
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 2
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Słuchawki Beats Solo 3 Wireless On-Ear - satynowe złoto Przegląd sprawność baterii słuchawek bezprzewodowych Beats Solo 3 Wireless sięga choćby 40 godzin, co czyni z nich idealny sprzęt muzyczny na co dzień.

  5-minutowe ładowanie w trybie Fast Fuel wystarcza na 3 godziny grania. Słuchawki znamionują się wyjątkowym, nagradzanym na konkursach brzmieniem i dają pełną swobodę dzięki bezprzewodowej technologii Bluetooth® klasy 1.

  A możliwość regulacji nausznych muszli z miękką wyściółką to komfort noszenia poprzez cały dzień. Bezprzewodowe jak trzeba Słuchawki bezprzewodowe Beats Solo3 Wireless są za każdym razem gotowe do działania. Wystarczy, że włączysz je i zbliżysz do iPhone'a,automatycznie scaliły się z nim, a także innymi Twoimi urządzeniami: Apple Watch, iPadem i komputerem Mac*.

  A dzięki technologii Bluetooth klasy 1. Solo 3 Wireless będą Ci służyć wszędzie, gdzie tylko je ze sobą weźmiesz. Poczuj muzykę Najważniejszą cechą słuchawek Beats Solo3 Wireless jest nieszablonowe, nagradzane na konkursach brzmienie Beats.

  Dopracowany w najdrobniejszych szczegółach układ akustyczny zagwarantuje czysty, stabilny dźwięk w szerokim zakresie częstotliwości. Wygodnie wyściełane muszle tłumią szumy otoczenia i przenoszą obfitość tonów, pozwalając Ci słuchać muzyki dokładnie tak, jak została nagrana.

  Cały dzień grania Dzięki czipowi W1 Apple zarządzającemu zużyciem energii skuteczność baterii w słuchawkach sięga choćby 40 godzin. A zaledwie 5-minutowa przerwa na ładowanie w trybie Fast Fuel pozwoli Ci wrócić do ulubionych numerów na następne 3 godziny.

  Zintegrowane nauszne elementy sterujące sprzężone z podwójnymi mikrofonami kształtującymi wiązkę pozwalają na prowadzenie rozmów telefonicznych, odtwarzanie muzyki i dostosowywanie głośności bez przerywania tego, co akurat robisz.

  wyjątkowy komfort Beats Solo3 Wireless cechują się tą samą odważną stylistyką i dopracowanym dizajnem, co poprzednie modele. Możliwość regulacji nausznych muszli z miękką wyściółką pozwala radować się wygodą noszenia poprzez cały dzień.

  Dopełnieniem tego wrażenia są wyraźnie zaznaczone krzywizny i obrotowe muszle zaprojektowane z myślą o maksimum komfortu i wiernym odwzorowaniu dźwięku. *Wymaga konta iCloud i systemu macOS Sierra, iOS 10 albo watchOS 3 Najważniejsze cechy Bezprzewodowe słuchawki łączą się z Twoim urządzeniem poprzez interfejs Bluetooth® klasy 1.

  Dźwięk unikatowej jakości i efektowny dizajn standardowy dla słuchawek Beats sprawność baterii sięgająca 40 godzin Gdy rozładuje Ci się bateria, 5 minut ładowania w trybie Fast Fuel daje 3 godziny grania Możliwość komfortowego dostosowania wyściełanych muszli słuchawek dla pełnego komfortu codziennego wykorzystywania Smukła, trwała i prosta budowa umożliwiająca składanie słuchawek, kiedy chcesz je ze sobą zabrać Odbieranie połączeń, sterowanie odtwarzaniem muzyki i aktywacja Siri przy pomocy wielofunkcyjnych nausznych komponentów sterujących Zwróć uwagę zaimplementowany mikrofon i nauszne części sterujące wygodne odbieranie połączeń, sterowanie odtwarzaniem i aktywowanie Siri.

  Zawartość opakowania Bezprzewodowe słuchawki Beats Solo3 Etui podróżne kabel RemoteTalk z wtyczką 3,5 mm Uniwersalny kabel USB do ładowania (z USB-A na USB Micro-B) Podręcznik Pierwsze kroki Karta gwarancyjna informacje technologiczne Format: Nauszne Połączenia: Bluetooth, Komunikacja bezprzewodowa Baterie: Akumulatorowa litowo-jonowa Wysokość: 19,8 cm Masa: 215 g Inne parametry Bluetooth zaimplementowane części sterujące odtwarzaniem muzyki i odbieraniem połączeń zaimplementowane komponenty sterujące głośnością Mikrofon formujący wiązkę, który zapewnia trafną jakość dźwięku w trakcie rozmów Izolacja szumów Stereo Bluetooth Sterowanie odtwarzaniem w trybie pasywnym przy pomocy przewodu RemoteTalk kabel RemoteTalk wyposażony w elementy sterujące LED-owy wskaźnik naładowania Ładowanie przez przewód micro-USB


☆ Beats by Dr. Dre Studio Buds+ - dokanałowe - Bluetooth - czarno-złoty (0194253563617) ☆

Beats by Dr. Dre Studio Buds+ - dokanałowe - Bluetooth - czarno-złoty (0194253563617) Najniższa Cena Online

☆ Beats by Dr. Dre Studio Buds+ - dokanałowe - Bluetooth - czarno-złoty (0194253563617) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Beats by Dr. Dre
 • Nazwa produktu: Beats by Dr. Dre Studio Buds+ - dokanałowe - Bluetooth - czarno-złoty (0194253563617)
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 5
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Aktywna redukcja szumów (ANC):tak;Asystent głosowy:tak;dopełniające zasilanie z etui do:27 h;Czas pracy do:9 h;przeznaczona aplikacja:tak;asygnowane do:iPhone, iPad, smartfon;Długość przewodu:0 m;Gwarancja:12 miesięcy;Impedancja:0 Ω;dane dopełniające:tryb ładowania Fast Fuel (5 minut - 1h odtwarzania), szybkie parowanie Google, dźwięk przestrzenny z technologią Dolby Atmos;Zgodność z aplikacją:Beats;Kompatybilność aplikacji:Android od wersji 9.0, iOS od wersji 9.0;Interoperacyjność 6 - obowiązkowe:produkt może wymagać aktualizacji;Kodek Bluetooth:SBC;Kolor:czarno-złoty;Kolor:czarny;Kolor (oryginalna nazwa):Black Gold;nadaje się do:Urządzenia mobilne, a także stacjonarne obsługujące odtwarzanie dźwięku przez Bluetooth, Niektóre funkcje specjalne dostępne po zainstalowaniu aplikacji;Kompatybilność słuchawki system:Android, iOS;Kompatybilny z asystentem głosowym:Siri;Budowa słuchawek:dokanałowe, True Wireless;Łączność bezprzewodowa:Bluetooth;Mikrofon:tak;Model (wariantowanie):Studio Buds Plus;Nazwa produktowa opis:słuchawki;NFC:nie;oporność:na wodę;niepodatność – klasa:stopień ochrony IPX4;oporność - legale 1:Słuchawki są wytrzymałe na wodę i pot podczas uprawiania sportów i aktywności innych aniżeli wodne Zostały przetestowane w kontrolowanych warunkach laboratoryjnych i uzyskały klasę IPX4 zgodnie z normą IEC 60529.;niepodatność - legale 2:Stopień wytrzymałości na wodę i pot nie jest stały i może się zniżyć w rezultacie normalnego zużycia.

  Nie należy ładować mokrych słuchawek. Etui ładujące nie jest wytrzymałe na wodę ani pot.;Port ładowania:USB-C;Profil Bluetooth:A2DP (Advanced Audio Distribution Profile), AVRCP (Audio Video Remote Control Profile), HFP (Hands Free Profile);Przeznaczenie:do telefonów, do iPhone, do iPada, uniwersalne;Radiowe:nie;Regulacja głośności:nie;Składana konstrukcja:nie;True Wireless:tak;rodzaj podłączenia:bezprzewodowe;wariant słuchawek:dokanałowe;Waga:5 g;Wodoodporność:tak;Wyposażenie:adaptery douszne, etui ładujące, instrukcja obsługi, kabel USB;Zasięg do:10 m...


☆ studio buds+ - dokanałowe - bluetooth - kość słoniowa marki Beats by dr. dre ☆

studio buds+ - dokanałowe - bluetooth - kość słoniowa marki Beats by dr. dre Najniższa Cena Online

☆ studio buds+ - dokanałowe - bluetooth - kość słoniowa marki Beats by dr. dre - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Beats by Dr. Dre
 • Nazwa produktu: studio buds+ - dokanałowe - bluetooth - kość słoniowa marki Beats by dr. dre
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 5
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Aktywna redukcja szumów (ANC):tak;Asystent głosowy:tak;dodatkowe zasilanie z etui do:27 h;Czas pracy do:9 h;dedykowana aplikacja:tak;przeznaczone do:iPhone, iPad, smartfon;Długość przewodu:0 m;Gwarancja:12 miesięcy;Impedancja:0 Ω;informacje dodatkowe:tryb ładowania Fast Fuel (5 minut - 1h odtwarzania), szybkie parowanie Google, dźwięk przestrzenny z technologią Dolby Atmos;Zgodność z aplikacją:Beats;Kompatybilność aplikacji:Android od wersji 9.0, iOS od wersji 9.0;Interoperacyjność 6 - obowiązkowe:towar może wymagać aktualizacji;Kodek Bluetooth:SBC;Kolor:beżowy;Kolor:beżowy/brązowy;Kolor (oryginalna nazwa):Ivory;nadaje się do:Urządzenia mobilne oraz stacjonarne obsługujące odtwarzanie dźwięku poprzez Bluetooth, Niektóre funkcje specjalne przystępne po zainstalowaniu aplikacji;Kompatybilność słuchawki system:Android, iOS;Kompatybilny z asystentem głosowym:Siri;Budowa słuchawek:dokanałowe, True Wireless;Łączność bezprzewodowa:Bluetooth;Mikrofon:tak;Model (wariantowanie):Studio Buds Plus;Nazwa produktowa opis:słuchawki;NFC:nie;wytrzymałość:na wodę;oporność – klasa:stopień ochrony IPX4;wytrzymałość - legale 1:Słuchawki są wytrzymałe na wodę i pot podczas uprawiania sportów oraz aktywności innych aniżeli wodne Zostały przetestowane w kontrolowanych warunkach laboratoryjnych i uzyskały klasę IPX4 zgodnie z normą IEC 60529.;wytrzymałość - legale 2:Stopień wytrzymałości na wodę i pot nie jest stały i może się ograniczyć w rezultacie normalnego zużycia.

  Nie należy ładować mokrych słuchawek. Etui ładujące nie jest niepodatne na wodę ani pot.;Port ładowania:USB-C;Profil Bluetooth:A2DP (Advanced Audio Distribution Profile), AVRCP (Audio Video Remote Control Profile), HFP (Hands Free Profile);Przeznaczenie:do telefonów, do iPhone, do iPada, uniwersalne;Radiowe:nie;Regulacja głośności:nie;Składana budowa:nie;True Wireless:tak;typ podłączenia:bezprzewodowe;rodzaj słuchawek:dokanałowe;Waga:5 g;Wodoodporność:tak;Wyposażenie:adaptery douszne, etui ładujące, instrukcja obsługi, kabel USB;Zasięg do:10 m...


☆ beats flex (niebieski) marki Beats by dr. dre ☆

beats flex (niebieski) marki Beats by dr. dre Najniższa Cena Online

☆ beats flex (niebieski) marki Beats by dr. dre - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Beats by Dr. Dre
 • Nazwa produktu: beats flex (niebieski) marki Beats by dr. dre
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 5
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Beats Flex bezprzewodowe słuchawki douszne zapewniające komfort używania przez cały dzień. Rozciągliwość poprzez cały dzień W zależności od tego, co robisz, słuchawki Beats Flex możesz nosić w uszach albo zawiesić na szyi.

  Bez względu na to, czy akurat słuchasz muzyki, prowadzisz rozmowę, czy oglądasz portale społecznościowe w każdej chwili możesz ekspresowo zareagować. Łączone magnetycznie wkładki douszne udoskonalają komfort słuchania po włożeniu do uszu automatycznie odtwarzają muzykę i przestają grać po ich wyjęciu.

  przewód Flex-Form gwarantuje całodzienny komfort użytkowania dzięki wytrzymałej konstrukcji nitinolowej, a cztery rozmiary wkładek dousznych jednostkowe przypasowanie. Gdy nie korzystasz ze słuchawek, magnetyczne wkładki douszne uniemożliwiają ich splątaniu, umożliwiając bezproblemowe zwinięcie i schowanie słuchawek do kieszeni albo torebki.

  Muzyka poprzez cały czas Krótszy czas ładowania. Powiększona elastyczność. Słuchawki Beats Flex nawet 12 godzin słuchania, proponując komfort używania przez cały dzień. Gdy bateria będzie prawie wyczerpana, 10-minutowe ładowanie w trybie Fast Fuel zapewni 1,5 godziny odtwarzania.

  Napędzane doskonałym dźwiękiem Słuchawki Beats Flex wykorzystują dwukomorową strukturę akustyczną i zastrzeżony przetwornik warstwowy, które nieprzeciętną separację kanałów stereo i bogate i staranne brzmienie basów.

  Laserowo wycinane otwory mikrowentylacyjne zniżają ciśnienie w uszach, a zoptymalizowany kąt ustawienia przetwornika zagwarantuje czysty i wyraźny dźwięk. Nowoczesny procesor cyfrowy dokładnie dostraja dźwięki, by zagwarantować dokładne i wyraziste brzmienie.

  na skutek czego zyskujesz bogaty, mocny dźwięk, który towarzyszy Ci poprzez cały dzień. Nawiąż połączenie Ulubiona muzyka jest zawsze przy Tobie. Słuchawki Beats Flex obsługujące łączność Bluetooth w standardzie Class 1 obszerniejszy zasięg i mniej zakłóceń sygnału.

  nowoczesny zastosowany mikrofon redukuje szum wiatru, powiększając czystość głosu i efektywność połączeń. Umieszczone na urządzeniu elementy sterujące regulowanie głośności oraz zarządzanie muzyką, odbieranie połączeń i uruchamianie asystenta głosowego.

  wyposażone w czip Apple W1 Czip Apple W1 w pełni konsoliduje słuchawki Beats Flex ze światem produktów Apple. Wystarczy włączyć słuchawki i zbliżyć je do iPhonea albo iPada. Teraz słuchawki Beats Flex mogą być stosowane z każdym urządzeniem Apple, które jest zsynchronizowane z usługą iCloud, co umożliwia płynne przełączanie się między poszczególnymi produktami, sprawdzanie stanu baterii lub udostępnianie dowolnego odtwarzanego utworu innym osobom za pośrednictwem funkcji udostępniania dźwięku.

  Podziel się dźwiękiem Funkcja udostępniania dźwięku zezwala na bezprzewodowe udostępnianie dźwięku ze słuchawek Beats Flex na inną parę słuchawek Beats lub słuchawek AirPods. Nieważne, czy to piosenka, podcast, czy ścieżka dźwiękowa do filmu niektórych rzeczy po prostu lepiej słuchać razem.

  dzisiaj z łatwością podzielisz się słuchaną treścią z inną osobą, przesyłając dźwięk z iPhonea, iPada lub urządzenia Apple TV, a każde z Was będzie mogło ustawić znakomitą dla siebie głośność. Starczy umieścić drugi pakiet zgodnych słuchawek Bluetooth w pobliżu urządzenia Apple i nawiązać połączenie stuknięciem.

  Potem starczy już tylko słuchać wspólnie. Łączone magnetycznie wkładki douszne z funkcją automatycznego odtwarzania/wstrzymywania Niestandardowa platforma akustyczna zagwarantuje nadzwyczajne brzmienie cechujące się starannym basem i niskim poziomem zniekształceń zastosowany mikrofon z redukcją szumu wiatru dla zapewnienia obszerniejszej czystości głosu nawet 12 godzin słuchania bez doładowywania Całodniowy komfort użytkowania dzięki przewodowi Flex-Form i czterem wymiarom wkładek dousznych wyposażone w czip Apple W1 zapewniający bezproblemową łączność Funkcja udostępniania dźwięku pozwala na bezprzewodowe udostępnianie dźwięku na inną parę słuchawek Beats albo słuchawek AirPods 10-minutowe ładowanie w trybie Fast Fuel zapewnia 1,5 godziny odtwarzania Bluetooth w standardzie Class 1 zapewnia większy zasięg i mniej zakłóceń elementy sterujące umieszczone na urządzeniu do zmiany głośności, wyboru utworu i obsługi połączeń znajdują się po lewej stronie opaski na szyję Przycisk zasilania znajduje się po prawej stronie opaski na szyję Źródło zasilania: zasilanie z baterii Baterie: akumulatorowa litowojonowa dane o produkcie Przeznaczenie Telefonia komórkowa Muzyka konstrukcja Zagłowne Douszne Technologie Hands-free Komunikacja bezprzewodowa Bluetooth Złącza 1 x USB (Type C) Kontrola dźwięku Odbieranie/Wyciszanie połączenia Regulacja głośności Mikrofon Tak kolor Żółty Waga 18.6 g Akcesoria w komplecie Bezprzewodowe słuchawki douszne Beats Flex przewód do ładowania z USB-C na USB-C Wkładki douszne w czterech rozmiarach Skrócona instrukcja obsługi Karta gwarancyjna Pozostałe cechy Wysokość: 16 mm Długość: 864 mm Szerokość: 106 mm Zgodność: Modele iPhonea iPhone 12 Pro iPhone 12 Pro Max iPhone 12 mini iPhone 12 iPhone 11 Pro iPhone 11 Pro Max iPhone 11 iPhone SE (2.

  generacji) iPhone XS iPhone XS Max iPhone XR iPhone X iPhone 8 iPhone 8 Plus iPhone 7 iPhone 7 Plus iPhone 6s iPhone 6s Plus iPhone SE (1. Generacji) Modele iPada iPad Pro 12,9 cala (4. Generacji) iPad Pro 12,9 cala (3.

  generacji) iPad Pro 12,9 cala (2. Generacji) iPad Pro 12,9 cala (1. Generacji) iPad Pro 11 cali (2. Generacji) iPad Pro 11 cali (1. Generacji) iPad Pro 10,5 cala iPad Pro 9,7 cala iPad Air (4. Generacji) iPad Air (3.

  generacji) iPad Air 2 iPad (8. Generacji) iPad (7. Generacji) iPad (6. Generacji) iPad mini (5. Generacji) iPad (5. Generacji) iPad mini 4 Modele Maca MacBook Air (Retina, 13 cali, 2020 r.) MacBook Air (Retina, 13 cali, od 2018 r.

  do 2019 r.) MacBook Air (13-calowy, od początku 2015 r. Do 2017 r.) MacBook Air (11-calowy, z początku 2015 r.) MacBook Pro (13-calowy, z 2020 r.) MacBook Pro (16calowy, z 2019 r.) MacBook Pro (13calowy, od 2016 r.

  do 2019 r.) MacBook Pro (15calowy, od 2016 r. Do 2019 r.) MacBook Pro (Retina, 13-calowy, od końca 2012 r. Do 2015 r.) MacBook Pro (Retina, 15-calowy, od połowy 2012 r. Do 2015 r.) MacBook (Retina, 12-calowy, od początku 2015 r.

  do 2017 r.) iMac (Retina 4K, 21,5 cala, z 2019 r. I nowsze) iMac (Retina 5K, 27 cali, z 2019 r. I nowsze) iMac (Retina 4K, 21,5-calowy, 2017 r.) iMac (Retina 5K, 27-calowy, 2017 r.) iMac (Retina 4K, 21,5-calowy, z końca 2015 r.) iMac (Retina 5K, 27-calowy, od końca 2014 r.

  do 2015 r.) iMac Pro (od 2017 r.) Mac Pro (z 2019 r.) Mac Pro (z końca 2013 r.) Mac mini (z 2018 r. I nowsze) Mac mini (z końca 2014 r.) Modele Apple Watch Apple Watch Series 6 Apple Watch SE Apple Watch Series 5 Apple Watch Series 4 Apple Watch Series 3 Apple Watch Series 2 Apple Watch Series 1 Modele iPoda iPod touch (7.

  generacji)


☆ Słuchawki douszne FRESH 'N REBEL Twins 3+ TIP, Dreamy Lilac (8720249804857) ☆

Słuchawki douszne FRESH 'N REBEL Twins 3+ TIP, Dreamy Lilac (8720249804857) Najniższa Cena Online

☆ Słuchawki douszne FRESH 'N REBEL Twins 3+ TIP, Dreamy Lilac (8720249804857) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Fresh N Rebel
 • Nazwa produktu: Słuchawki douszne FRESH 'N REBEL Twins 3+ TIP, Dreamy Lilac (8720249804857)
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 5
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Słuchawki douszne FRESH 'N REBEL Twins 3+ TIP Prawdziwie bezprzewodowe słuchawki douszne z wkładkami Ciesz się krystalicznie czystymi rozmowami telefonicznymi i w całości bezprzewodowym dźwiękiem dzięki zaawansowanym, kolorowym słuchawkom dousznym Twins 3+ Tip.

  Wyposażyliśmy je w czujniki obecności w uszach, obsługę wielopunktowych połączeń Bluetooth, a także fizyczne przyciski sterujące. Beamforming ENC mikrofonów Połączenie wielopunktowe (podłącz 2 urządzenia równocześnie) automatyczna pauza (wykrywanie obecności słuchawki w uchu) Klikalne sterowanie przyciskami Ładowanie bezprzewodowe 6 godzin odtwarzania na jednym ładowaniu (łącznie 27 godzin) Wodoodporność klasy IPX4 W pudełku Twins 3+ Tip kabel do ładowania (USB do USB-C) Etui ładujące: Skrócona instrukcja obsługi 3 rozmiary miękkich zatyczek dousznych Funkcje Bluetooth 5.2 Beamforming ENC mikrofonów automatyczna pauza (wykrywanie występowaniu słuchawki w uchu) Wodoodporność klasy IPX4 Klikalne sterowanie przyciskami Połączenie wielopunktowe (podłącz 2 urządzenia równocześnie) Ładowanie bezprzewodowe Funkcja Dual Master Asystent głosowy Specyfikacja Bezprzewodowe słuchawki douszne Bezprzewodowe słuchawki douszne do zabawy: 6 godz.

  Całkowity czas odtwarzania bezprzewodowego: 27 godz. Czas ładowania szybkie ładowanie w 15 minut zagwarantuje 3 godziny odtwarzania Czas ładowania słuchawek 1,5 godz. Czas ładowania etui ładującego: 2 godz.

  Waga 62 gramów Beamforming mikrofonów (ENC) Prowadź rozmowy telefoniczne bez hałasu w tle dzięki ulepszonym mikrofonom modelującym wiązkę z funkcją redukcji szumów otoczenia (ENC). Mikrofony filtrowanie dźwięków otoczenia podczas rozmów telefonicznych i wydobywają brzmienie Twojego głosu z okolicznych dźwięków.

  dzięki temu Twój głos – a tym samym rozmowy telefoniczne i video – będą bardziej wyraźne. Wielopunktowe połączenie Bluetooth Słuchawki douszne Twins 3+ są zaopatrzone w obsługę wielopunktowych połączeń Bluetooth, dzięki czemu można zespolić je z dwoma urządzeniami jednocześnie.

  Oznacza to, że możesz np. Odbierać połączenia telefoniczne podczas rozmowy video na notebookie bez konieczności ręcznego przełączania słuchawek pomiędzy urządzeniami.* *Tylko jeden strumień dźwięku może być aktywny jednocześnie.

  Asystent głosowy będzie aktywny na ostatnim sparowanym urządzeniu. Dźwięk wysokiej jakości Zyskaj wyrazisty dźwięk i głębokie basy z prawdziwie bezprzewodowymi słuchawkami Twins 3+ z dynamicznymi przetwornikami o średnicy 13 mm.

  Te słuchawki douszne sprawią, że twoje ulubione utwory będą brzmiały jeszcze lepiej. Klikalne sterowanie przyciskami Koniec z przeskakiwaniem utworów albo wstrzymywaniem odtwarzania przypadkowym dotknięciem słuchawek.

  Dzięki subtelnym przyciskom z boku wkładek dousznych sterowanie muzyką jest komfortowojsze (i precyzyjniejsze). Nawet wtedy, gdy masz słuchawki w uszach. To wygoda i jakość, które cieszą bez ustanku! Ładowanie bezprzewodowe Etui ładujące Twins 3+ obsługuje ładowanie bezprzewodowe.

  Możesz umieścić je na podstawce ładu...


☆ Fresh n rebel Słuchawki douszne fresh 'n rebel twins 3+, dreamy lilac ☆

Fresh n rebel Słuchawki douszne fresh 'n rebel twins 3+, dreamy lilac Najniższa Cena Online

☆ Fresh n rebel Słuchawki douszne fresh 'n rebel twins 3+, dreamy lilac - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Fresh N Rebel
 • Nazwa produktu: Fresh n rebel Słuchawki douszne fresh 'n rebel twins 3+, dreamy lilac
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 5
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Słuchawki douszne FRESH 'N REBEL Twins 3+ Prawdziwe bezprzewodowe słuchawki douszne Ciesz się przejrzyście czystymi rozmowami telefonicznymi i kompletnie bezprzewodowym dźwiękiem dzięki nowoczesnym, barwnym słuchawkom dousznym Twins 3+.

  Wyposażyliśmy je w czujniki obecności w uszach, obsługę wielopunktowych połączeń Bluetooth oraz fizyczne przyciski sterujące. Beamforming ENC mikrofonów Połączenie wielopunktowe (podłącz 2 urządzenia jednocześnie) automatyczna pauza (wykrywanie obecności słuchawki w uchu) Klikalne sterowanie przyciskami Ładowanie bezprzewodowe 6 godzin odtwarzania na jednym ładowaniu (łącznie 27 godzin) Wodoodporność klasy IPX4 W pudełku Twins 3+ przewód do ładowania (USB do USB-C) Etui ładujące Skrócona instrukcja obsługi Funkcje Bluetooth 5.2 Beamforming ENC mikrofonów samoczynna pauza (wykrywanie obecności słuchawki w uchu) Wodoodporność klasy IPX4 Klikalne sterowanie przyciskami Połączenie wielopunktowe (podłącz 2 urządzenia jednocześnie) Ładowanie bezprzewodowe Funkcja Dual Master Asystent głosowy Bezprzewodowe słuchawki douszne Bezprzewodowe słuchawki douszne do zabawy: 6 godz.

  Całkowity czas odtwarzania bezprzewodowego: 27 godz. Czas ładowania szybkie ładowanie w 15 minut zapewnia 3 godziny odtwarzania Czas ładowania słuchawek 1,5 godz. Czas ładowania etui ładującego: 2 godz.

  Waga 53 gramów Beamforming mikrofonów (ENC) Prowadź rozmowy telefoniczne bez hałasu w tle dzięki ulepszonym mikrofonom kształtującym wiązkę z funkcją redukcji szumów otoczenia (ENC). Mikrofony oczyszczanie dźwięków otoczenia w trakcie rozmów telefonicznych i wyciągają brzmienie Twojego głosu z okolicznych dźwięków.

  dzięki czemu Twój głos – a tym samym rozmowy telefoniczne i wideo – będą bardziej wyraźne. Wielopunktowe połączenie Bluetooth Słuchawki douszne Twins 3+ są wyposażone w obsługę wielopunktowych połączeń Bluetooth, dzięki temu można zespoić je z dwoma urządzeniami równocześnie.

  Oznacza to, że możesz np. Odbierać połączenia telefoniczne podczas rozmowy wideo na notebookie bez konieczności ręcznego przełączania słuchawek między urządzeniami.* *Tylko jeden strumień dźwięku może być aktywny jednocześnie.

  Asystent głosowy będzie aktywny na ostatnim sparowanym urządzeniu. Dźwięk wysokiej jakości Zyskaj wyrazisty dźwięk i głębokie basy z prawdziwie bezprzewodowymi słuchawkami Twins 3+ z dynamicznymi przetwornikami o średnicy 13 mm.

  Te słuchawki douszne sprawią, że twoje ulubione utwory będą brzmiały jeszcze lepiej. Klikalne sterowanie przyciskami Koniec z przeskakiwaniem utworów lub wstrzymywaniem odtwarzania przypadkowym dotknięciem słuchawek.

  Dzięki subtelnym przyciskom z boku wkładek dousznych sterowanie muzyką jest komfortowojsze (i precyzyjniejsze). Nawet wtedy, gdy masz słuchawki w uszach. To wygoda i jakość, które cieszą bez ustanku! Ładowanie bezprzewodowe Etui ładujące Twins 3+ obsługuje ładowanie bezprzewodowe.

  Możesz umieścić je na podstawce ładującej zgodnej ze standardem Qi i naładować je w ciągu zaledwie 2 godzin. Wolis...


☆ Słuchawki Bezprzewodowe Dotyk Drewniane Premium Drewno Lx-y8 (5904653727541) ☆

Słuchawki Bezprzewodowe Dotyk Drewniane Premium Drewno Lx-y8 (5904653727541) Najniższa Cena Online

☆ Słuchawki Bezprzewodowe Dotyk Drewniane Premium Drewno Lx-y8 (5904653727541) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: LOGIT
 • Nazwa produktu: Słuchawki Bezprzewodowe Dotyk Drewniane Premium Drewno Lx-y8 (5904653727541)
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  SŁUCHAWKI BEZPRZEWODOWE TO WSZYSTKO CZEGO Ci trzeba! Najnowszy model słuchawek bezprzewodowych to rozwiązanie dla wszystkich, którzy nie wyobrażają sobie życia bez muzyki! Zaprojektowane tak, żeby zapewnić maksymalny komfort noszenia, genialną jakość dźwięku, długi czas pracy na baterii i funkcję PowerBanku - wychodzą na przeciw wszystkim Twoim potrzebom! Czym podkreśla się ten model? - NOWY RETRO DESIGN IMITUJĄCY DREWNO (wyróżnij się z pośród tłumu ludzi, którzy chodzą w tych samych słuchawkach!) - specjalna budowa dopasowująca się do budowy ucha (dla maksymalnego komfortu noszenia słuchawek) - dotykowa obsługa (kontroluj wszystko za pomocą dotyku) - obsługiwanie połączeń (prosta i intuicyjna obsługa, nawet jak jesteś w biegu) - wysoka jakość dźwięku (membrana pozwala zoptymalizować dźwięk dla jeszcze większej przyjemności słuchania ulubionych utworów) - szczegółowy ekran etui (szczególnie czytelnie przedstawione informacje na temat naładowania powerbanka i słuchawek) - kompaktowy rozmiar (zabierz słuchawki ze sobą gdzie tylko chcesz) - oryginalne opakowanie (słuchawki idealne na podarek!) SŁUCHAWKI BEZPRZEWODOWE W STYLU RETRO Specyfikacja: Wersja Bluetooth: 5.1 Profile Bluetooth: A2DP / HFP / HSP / AVRCP objętość baterii: 50 mAh Napięcie robocze: 3.1V ~ 4.2V Napięcie ładowania: 5V-1A Pasmo przenoszenia: 2.402GHz~2.480GHz Zasięg: 10 m objętość Powerbanka: 200 mAh Czas ładowania etui: do 2 godziny Czas ładowania słuchawek: 1 godzina Czas odtwarzania muzyki: do 6 godzin (głośność wpływa na czas odtwarzania) Czas rozmów telefonicznych: 4-6 godzin (po pełnym naładowaniu) Redukcja szumów w trakcie rozmowy: tak Klasa wodoodporności: IPX6 Kolor: brązowo-czarny WSKAŹNIK NAŁADOWANIA SŁUCHAWEK I POWERBANKU Niniejszy model został wyekwipowany w 3 niezależne wskaźniki poziomu naładowania. Wyświetlacz wskazuje poziom naładowania każdej ze słuchawek i poziom naładowania etui. Dzięki nim, już nigdy nie zaskoczy cię rozładowany telefon czy słuchawki! WODOODPORNOŚĆ Bez strachu przed deszczem i potem! Klasa wodoodporności IPX6 pozwoli na korzystanie ze słuchawek w każdych warunkach, nawet w trakcie ćwiczeń. Dodatkowo specjalna budowa dopasowuje się do Twojego ucha i bardzo zrównoważenie tam się utrzymuje przez cały czas. POWERBANK O pojemności 200 mAh Etui ładujące o obfitej pojemności może naładować nie tylko zestaw słuchawkowy! Nasz produkt to nie tylko wygodne i wytrzymałe słuchawkidodatkowo {pomocn|przydatn)y PowerBank. Dzięki niemu Twój telefon będzie zawsze naładowany, a Ty - zawsze gotowy do pracy! Idealnie sprawdzi się w sytuacji awaryjnej. UNIWERSALNA ELEGANCJA Te słuchawki to elegancki i efektowny design, który pozwoli wyróżnić się wśród reszty osób. Używasz iPhona, Samsunga, Huawei czy Xiaomi? Nasz zestaw słuchawek bezprzewodowych z powerbankiem będzie doskonale prezentował się z każdym z nich! ERGONOMICZNA BUDOWA Każda słuchawka posiada nowoczesną konstrukcję ułatwiającą noszenie. Słuchawki dopasowują się do kształtu każdego ucha, gwarantując dosk...


Podobne zestawienia:


Najtańsze słuchawki do biegania Beats by Dr. Dre – Ranking grudzień 2023 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze słuchawki do biegania Beats by Dr. Dre, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich słuchawek do biegania Beats by Dr. Dre jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Słuchawki Bezprzewodowe Dotyk Drewniane Premium Drewno Lx-y8 (5904653727541) ☆

Słuchawki Bezprzewodowe Dotyk Drewniane Premium Drewno Lx-y8 (5904653727541) Najniższa Cena Online

☆ Słuchawki Bezprzewodowe Dotyk Drewniane Premium Drewno Lx-y8 (5904653727541) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: LOGIT
 • Nazwa produktu: Słuchawki Bezprzewodowe Dotyk Drewniane Premium Drewno Lx-y8 (5904653727541)
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  SŁUCHAWKI BEZPRZEWODOWE TO WSZYSTKO CZEGO Ci potrzeba! Najnowszy model słuchawek bezprzewodowych to rozwiązanie dla wszelkich, którzy nie wyobrażają sobie życia bez muzyki! Zaprojektowane tak, aby zapewnić maksymalny komfort noszenia, nadzwyczajną jakość dźwięku, długi czas pracy na baterii oraz funkcję PowerBanku - wychodzą na przeciw wszystkim Twoim potrzebom! Czym akcentuje się ten model? - NOWY RETRO DESIGN IMITUJĄCY DREWNO (wyróżnij się z pośród tłumu ludzi, którzy chodzą w tych samych słuchawkach!) - specjalna budowa dopasowująca się do budowy ucha (dla maksymalnego komfortu noszenia słuchawek) - dotykowa obsługa (kontroluj wszystko za pomocą dotyku) - obsługiwanie połączeń (prosta i instynktowna obsługa, nawet jak jesteś w biegu) - wysoka jakość dźwięku (membrana pozwala zoptymalizować dźwięk dla jeszcze obszerniejszej przyjemności słuchania ulubionych utworów) - szczegółowy wyświetlacz etui (wyjątkowo czytelnie przedstawione informacje na temat naładowania powerbanka, a także słuchawek) - kompaktowy rozmiar (zabierz słuchawki ze sobą gdzie tylko chcesz) - oryginalne opakowanie (słuchawki wspaniałe na podarek!) SŁUCHAWKI BEZPRZEWODOWE W STYLU RETRO Specyfikacja: Wersja Bluetooth: 5.1 Profile Bluetooth: A2DP / HFP / HSP / AVRCP pojemność baterii: 50 mAh Napięcie robocze: 3.1V ~ 4.2V Napięcie ładowania: 5V-1A Pasmo przenoszenia: 2.402GHz~2.480GHz Zasięg: 10 m pojemność Powerbanka: 200 mAh Czas ładowania etui: do 2 godziny Czas ładowania słuchawek: 1 godzina Czas odtwarzania muzyki: do 6 godzin (głośność wpływa na czas odtwarzania) Czas rozmów telefonicznych: 4-6 godzin (po pełnym naładowaniu) Redukcja szumów podczas rozmowy: tak Klasa wodoodporności: IPX6 Kolor: brązowo-czarny WSKAŹNIK NAŁADOWANIA SŁUCHAWEK I POWERBANKU Niniejszy model został wyposażony w 3 niezależne wskaźniki poziomu naładowania. Ekran wskazuje poziom naładowania każdej ze słuchawek, a także poziom naładowania etui. Dzięki nim, już nigdy nie zaskoczy cię rozładowany telefon czy słuchawki! WODOODPORNOŚĆ Bez strachu przed deszczem i potem! Klasa wodoodporności IPX6 pozwoli na korzystanie ze słuchawek w każdych warunkach, nawet podczas ćwiczeń. Ponadto specjalna kompozycja dopasowuje się do Twojego ucha i wyjątkowo jednostajnie tam się utrzymuje przez cały czas. POWERBANK O obszerności 200 mAh Etui ładujące o obszernej objętości może naładować nie tylko zestaw słuchawkowy! Nasz towar to nie tylko wygodne i wytrzymałe słuchawkitakże {pomocn|przydatn)y PowerBank. Dzięki niemu Twój telefon będzie zawsze naładowany, a Ty - zawsze gotowy do pracy! Idealnie sprawdzi się w sytuacji awaryjnej. UNIWERSALNA ELEGANCJA Te słuchawki to elegancki i efektowny design, który pozwoli wyróżnić się wśród reszty osób. Używasz iPhona, Samsunga, Huawei czy Xiaomi? Nasz zestaw słuchawek bezprzewodowych z powerbankiem będzie doskonale prezentował się z każdym z nich! ERGONOMICZNA BUDOWA Każda słuchawka posiada nowoczesną konstrukcję ułatwiającą noszenie. Słuchawki dopasowują się do kształtu każdego ucha, gwarantując dosk...

☆ MOZOS HSU-ORZECH Uchwyt wieszak na słuchawki drewniany - orzech włoski (5903738181537) ☆

MOZOS HSU-ORZECH Uchwyt wieszak na słuchawki drewniany - orzech włoski (5903738181537) Najniższa Cena Online

☆ MOZOS HSU-ORZECH Uchwyt wieszak na słuchawki drewniany - orzech włoski (5903738181537) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Mozos
 • Nazwa produktu: MOZOS HSU-ORZECH Uchwyt wieszak na słuchawki drewniany - orzech włoski (5903738181537)
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  STATYW STOJAK NA SŁUCHAWKI NAUSZNE WOKÓŁUSZNE HSU-ORZECH wysmakowany i stylowy design, genialnie wyprofilowany zarys, który zapobiega odstawaniu i odkształcaniu się słuchawek, genialny dla słuchawek nausznych i wokółusznych, wysoka jakość wykonania - fornir z orzecha włoskiego, rozmiary: 160 x 100 x 250 mm Statyw pokryty fornirem z drewna orzecha włoskiego to świetne rozwiązanie dla osób, które chcą zachować ład i porządek na biurku pracy lub w swym domowym centrum multimedialnym. Dzięki stojakowi Twoje słuchawki zyskają swoje przeznaczone miejsce i będą za każdym razem pod ręką - już nigdy nie będziesz musiał szukać ich na dnie szuflady czy szafki. Profesjonalnie zaprojektowana kompozycja gwarantuje odpowiednie wyważenie i możliwość używania z dowolnym modelem słuchawek nausznych albo wokółusznych. SPECYFIKACJA: Materiał: drewno dedykowany: słuchawki przewodowe, bezprzewodowe, wokółuszne i nauszne wymiary: 160 x 100 x 250 mm

☆ Słuchawki bezprzewodowe BT Fresh 'n Rebel Dreamy Lilac ☆

Słuchawki bezprzewodowe BT Fresh 'n Rebel Dreamy Lilac Najniższa Cena Online

☆ Słuchawki bezprzewodowe BT Fresh 'n Rebel Dreamy Lilac - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Fresh N Rebel
 • Nazwa produktu: Słuchawki bezprzewodowe BT Fresh 'n Rebel Dreamy Lilac
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 1
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:
  Bezprzewodowe nauszne słuchawki z mocnym basem od Fresh 'n Rebel w kolorze Dreamy Lilac pozwolą Ci na codzienne słuchanie ulubionej muzyki. Dzięki przyciskom na boku nauszników, bezprzewodowo kontrolujesz swoją muzykę i rozmowy telefoniczne. Słuchawki Fresh 'n Rebel to nie tylko rewelacyjne brzmienie, lecz także designerski wygląd i składana potężna budowa, dzięki której idealnie sprawdzą się w każdych warunkach. Miękka ekologiczna skóra na nausznikach i pałąku nadaje wytworny wygląd i zapewnia wygodę choćby w trakcie wielogodzinnego stosowania. Wbudowany akumulator pozwala na do 8 godzin słuchania muzyki, a całkowite naładowanie słuchawek zajmuje zaledwie 2 godziny za pomocą załączonego kabla USB-C. Słuchawki Fresh 'n Rebel to wspaniałe rozwiązanie dla każdego, kto chce cieszyć się ulubionymi utworami bez ograniczeń, nie rezygnując jednocześnie z wygody i stylowego wyglądu. Specyfikacja: producent: Fresh 'n Rebel Model: 3AHP200DL v1 004 Kolor: Dreamy Lilac typ: nauszne Średnica przetworników: 2 x 40 mm Czułość: 10dB ± 3 dB Charakterystyka częstotliwościowa: 20 Hz - 22000 Hz Impedancja: 32 Ohm Składana konstrukcja Nauszniki i pałąk pokryte skórą PU Przyciski sterujące na obudowie Bezprzewodowa łączność Bluetooth 5.1 Zasięg roboczy do 12 m Możliwość podłączenia sprzętów z systemem Android, a także iOS wbudowany mikrofon do rozmów telefonicznych Wejście Aux 3,5 mm Wejście USB-C do ładowania akumulatora zastosowany akumulator litowy 3.7V / 300 mAh Czas odtwarzania bezprzewodowego do 8 h Czas pełnego naładowania: 2 h

☆ beats flex (niebieski) marki Beats by dr. dre ☆

beats flex (niebieski) marki Beats by dr. dre Najniższa Cena Online

☆ beats flex (niebieski) marki Beats by dr. dre - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Beats by Dr. Dre
 • Nazwa produktu: beats flex (niebieski) marki Beats by dr. dre
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 5
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Beats Flex bezprzewodowe słuchawki douszne gwarantujące komfort używania przez cały dzień. Sprężystość przez cały dzień W zależności od tego, co robisz, słuchawki Beats Flex możesz nosić w uszach albo zawiesić na szyi.

  Bez względu na to, czy akurat słuchasz muzyki, prowadzisz rozmowę, czy oglądasz portale społecznościowe w każdej chwili możesz prędko zareagować. Łączone magnetycznie wkładki douszne udoskonalają komfort słuchania po włożeniu do uszu automatycznie odtwarzają muzykę i przestają grać po ich wyjęciu.

  przewód Flex-Form gwarantuje całodzienny komfort wykorzystywania dzięki wytrzymałej konstrukcji nitinolowej, a cztery wymiary wkładek dousznych indywidualne przypasowanie. Gdy nie korzystasz ze słuchawek, magnetyczne wkładki douszne uniemożliwiają ich splątaniu, umożliwiając bezproblemowe zwinięcie i schowanie słuchawek do kieszeni lub torebki.

  Muzyka poprzez cały czas Krótszy czas ładowania. Rozszerzona sprężystość. Słuchawki Beats Flex choćby 12 godzin słuchania, oferując komfort wykorzystywania poprzez cały dzień. Gdy bateria będzie prawie wyczerpana, 10-minutowe ładowanie w trybie Fast Fuel zapewni 1,5 godziny odtwarzania.

  Napędzane świetnym dźwiękiem Słuchawki Beats Flex wykorzystują dwukomorową strukturę akustyczną i opatentowany przetwornik warstwowy, które nadzwyczajną separację kanałów stereo, a także bogate i skrupulatne brzmienie basów.

  Laserowo wycinane otwory mikrowentylacyjne ograniczają ciśnienie w uszach, a zoptymalizowany kąt ustawienia przetwornika zapewnia czysty i wyraźny dźwięk. Zaawansowany procesor cyfrowy precyzyjnie dostraja dźwięki, aby zagwarantować dokładne i wyraziste brzmienie.

  w efekcie zyskujesz bogaty, konkretny dźwięk, który towarzyszy Ci przez cały dzień. Nawiąż połączenie Ulubiona muzyka jest za każdym razem przy Tobie. Słuchawki Beats Flex obsługujące łączność Bluetooth w standardzie Class 1 obszerniejszy zasięg i mniej zakłóceń sygnału.

  innowacyjny wbudowany mikrofon redukuje szum wiatru, zwiększając czystość głosu i produktywność połączeń. Umieszczone na urządzeniu komponenty sterujące regulowanie głośności, a także zarządzanie muzyką, odbieranie połączeń i uruchamianie asystenta głosowego.

  wyposażone w czip Apple W1 Czip Apple W1 w pełni jednoczy słuchawki Beats Flex ze światem produktów Apple. Starczy włączyć słuchawki i zbliżyć je do iPhonea albo iPada. Teraz słuchawki Beats Flex mogą być użytkowane z każdym urządzeniem Apple, które jest zsynchronizowane z usługą iCloud, co zezwala na płynne przełączanie się między poszczególnymi produktami, sprawdzanie stanu baterii lub udostępnianie dowolnego odtwarzanego utworu innym osobom za pośrednictwem funkcji udostępniania dźwięku.

  Podziel się dźwiękiem Funkcja udostępniania dźwięku umożliwia bezprzewodowe udostępnianie dźwięku ze słuchawek Beats Flex na inną parę słuchawek Beats albo słuchawek AirPods. Nieważne, czy to piosenka, podcast, czy ścieżka dźwiękowa do filmu niektórych rzeczy po prostu lepiej słuchać razem.

  teraz prosto podzielisz się słuchaną treścią z inną osobą, przesyłając dźwięk z iPhonea, iPada albo urządzenia Apple TV, a każde z Was będzie mogło ustawić nadzwyczajną dla siebie głośność. Starczy umieścić drugi zestaw zgodnych słuchawek Bluetooth w pobliżu urządzenia Apple i nawiązać połączenie stuknięciem.

  Potem wystarczy już tylko słuchać wspólnie. Łączone magnetycznie wkładki douszne z funkcją samoczynnego odtwarzania/wstrzymywania Niestandardowa platforma akustyczna zagwarantuje świetne brzmienie znamionujące się skrupulatnym basem i niskim poziomem zniekształceń zaimplementowany mikrofon z redukcją szumu wiatru dla zapewnienia obszerniejszej czystości głosu nawet 12 godzin słuchania bez doładowywania Całodniowy komfort użytkowania dzięki przewodowi Flex-Form i czterem rozmiarom wkładek dousznych zaopatrzone w czip Apple W1 gwarantujący bezproblemową łączność Funkcja udostępniania dźwięku umożliwia bezprzewodowe udostępnianie dźwięku na inną parę słuchawek Beats albo słuchawek AirPods 10-minutowe ładowanie w trybie Fast Fuel zagwarantuje 1,5 godziny odtwarzania Bluetooth w standardzie Class 1 zapewnia pokaźniejszy zasięg i mniej zakłóceń części sterujące umieszczone na urządzeniu do zmiany głośności, wyboru utworu i obsługi połączeń znajdują się po lewej stronie opaski na szyję Przycisk zasilania znajduje się po prawej stronie opaski na szyję Źródło zasilania: zasilanie z baterii Baterie: akumulatorowa litowojonowa dane o produkcie Przeznaczenie Telefonia komórkowa Muzyka konstrukcja Zagłowne Douszne Technologie Hands-free Komunikacja bezprzewodowa Bluetooth Złącza 1 x USB (Type C) Kontrola dźwięku Odbieranie/Wyciszanie połączenia Regulacja głośności Mikrofon Tak odcień Żółty Waga 18.6 g Akcesoria w komplecie Bezprzewodowe słuchawki douszne Beats Flex przewód do ładowania z USB-C na USB-C Wkładki douszne w czterech rozmiarach Skrócona instrukcja obsługi Karta gwarancyjna Pozostałe właściwości Wysokość: 16 mm Długość: 864 mm Szerokość: 106 mm Zgodność: Modele iPhonea iPhone 12 Pro iPhone 12 Pro Max iPhone 12 mini iPhone 12 iPhone 11 Pro iPhone 11 Pro Max iPhone 11 iPhone SE (2.

  generacji) iPhone XS iPhone XS Max iPhone XR iPhone X iPhone 8 iPhone 8 Plus iPhone 7 iPhone 7 Plus iPhone 6s iPhone 6s Plus iPhone SE (1. Generacji) Modele iPada iPad Pro 12,9 cala (4. Generacji) iPad Pro 12,9 cala (3.

  generacji) iPad Pro 12,9 cala (2. Generacji) iPad Pro 12,9 cala (1. Generacji) iPad Pro 11 cali (2. Generacji) iPad Pro 11 cali (1. Generacji) iPad Pro 10,5 cala iPad Pro 9,7 cala iPad Air (4. Generacji) iPad Air (3.

  generacji) iPad Air 2 iPad (8. Generacji) iPad (7. Generacji) iPad (6. Generacji) iPad mini (5. Generacji) iPad (5. Generacji) iPad mini 4 Modele Maca MacBook Air (Retina, 13 cali, 2020 r.) MacBook Air (Retina, 13 cali, od 2018 r.

  do 2019 r.) MacBook Air (13-calowy, od początku 2015 r. Do 2017 r.) MacBook Air (11-calowy, z początku 2015 r.) MacBook Pro (13-calowy, z 2020 r.) MacBook Pro (16calowy, z 2019 r.) MacBook Pro (13calowy, od 2016 r.

  do 2019 r.) MacBook Pro (15calowy, od 2016 r. Do 2019 r.) MacBook Pro (Retina, 13-calowy, od końca 2012 r. Do 2015 r.) MacBook Pro (Retina, 15-calowy, od połowy 2012 r. Do 2015 r.) MacBook (Retina, 12-calowy, od początku 2015 r.

  do 2017 r.) iMac (Retina 4K, 21,5 cala, z 2019 r. I nowsze) iMac (Retina 5K, 27 cali, z 2019 r. I nowsze) iMac (Retina 4K, 21,5-calowy, 2017 r.) iMac (Retina 5K, 27-calowy, 2017 r.) iMac (Retina 4K, 21,5-calowy, z końca 2015 r.) iMac (Retina 5K, 27-calowy, od końca 2014 r.

  do 2015 r.) iMac Pro (od 2017 r.) Mac Pro (z 2019 r.) Mac Pro (z końca 2013 r.) Mac mini (z 2018 r. I nowsze) Mac mini (z końca 2014 r.) Modele Apple Watch Apple Watch Series 6 Apple Watch SE Apple Watch Series 5 Apple Watch Series 4 Apple Watch Series 3 Apple Watch Series 2 Apple Watch Series 1 Modele iPoda iPod touch (7.

  generacji)


☆ Fresh n rebel Słuchawki douszne fresh 'n rebel twins 3+, dreamy lilac ☆

Fresh n rebel Słuchawki douszne fresh 'n rebel twins 3+, dreamy lilac Najniższa Cena Online

☆ Fresh n rebel Słuchawki douszne fresh 'n rebel twins 3+, dreamy lilac - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis słuchawek - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Fresh N Rebel
 • Nazwa produktu: Fresh n rebel Słuchawki douszne fresh 'n rebel twins 3+, dreamy lilac
 • Segment: Słuchawki do biegania przewodowe i bezprzewodowe
 • Ilość ofert słuchawek: 5
 • Charakterystyka / Opis słuchawek:

  Słuchawki douszne FRESH 'N REBEL Twins 3+ Prawdziwe bezprzewodowe słuchawki douszne Ciesz się przejrzyście czystymi rozmowami telefonicznymi i w całości bezprzewodowym dźwiękiem dzięki progresywnym, barwnym słuchawkom dousznym Twins 3+.

  Wyposażyliśmy je w czujniki obecności w uszach, obsługę wielopunktowych połączeń Bluetooth, a także fizyczne przyciski sterujące. Beamforming ENC mikrofonów Połączenie wielopunktowe (podłącz 2 urządzenia jednocześnie) automatyczna pauza (wykrywanie obecności słuchawki w uchu) Klikalne sterowanie przyciskami Ładowanie bezprzewodowe 6 godzin odtwarzania na jednym ładowaniu (łącznie 27 godzin) Wodoodporność klasy IPX4 W pudełku Twins 3+ kabel do ładowania (USB do USB-C) Etui ładujące Skrócona instrukcja obsługi Funkcje Bluetooth 5.2 Beamforming ENC mikrofonów automatyczna pauza (wykrywanie obecności słuchawki w uchu) Wodoodporność klasy IPX4 Klikalne sterowanie przyciskami Połączenie wielopunktowe (podłącz 2 urządzenia równocześnie) Ładowanie bezprzewodowe Funkcja Dual Master Asystent głosowy Bezprzewodowe słuchawki douszne Bezprzewodowe słuchawki douszne do zabawy: 6 godz.

  Całkowity czas odtwarzania bezprzewodowego: 27 godz. Czas ładowania szybkie ładowanie w 15 minut gwarantuje 3 godziny odtwarzania Czas ładowania słuchawek 1,5 godz. Czas ładowania etui ładującego: 2 godz.

  Waga 53 gramów Beamforming mikrofonów (ENC) Prowadź rozmowy telefoniczne bez hałasu w tle dzięki ulepszonym mikrofonom formującym wiązkę z funkcją redukcji szumów otoczenia (ENC). Mikrofony filtrowanie dźwięków otoczenia podczas rozmów telefonicznych i wydobywają brzmienie Twojego głosu z okolicznych dźwięków.

  dzięki temu Twój głos – a tym samym rozmowy telefoniczne i wideo – będą bardziej wyraźne. Wielopunktowe połączenie Bluetooth Słuchawki douszne Twins 3+ są wyekwipowane w obsługę wielopunktowych połączeń Bluetooth, dzięki temu można skonsolidować je z dwoma urządzeniami jednocześnie.

  Oznacza to, że możesz np. Odbierać połączenia telefoniczne podczas rozmowy wideo na notebookie bez konieczności ręcznego przełączania słuchawek między urządzeniami.* *Tylko jeden strumień dźwięku może być aktywny równocześnie.

  Asystent głosowy będzie aktywny na ostatnim sparowanym urządzeniu. Dźwięk wysokiej jakości Zyskaj wyrazisty dźwięk i głębokie basy z prawdziwie bezprzewodowymi słuchawkami Twins 3+ z dynamicznymi przetwornikami o średnicy 13 mm.

  Te słuchawki douszne sprawią, iż twoje ulubione utwory będą brzmiały jeszcze lepiej. Klikalne sterowanie przyciskami Koniec z przeskakiwaniem utworów lub wstrzymywaniem odtwarzania przypadkowym dotknięciem słuchawek.

  Dzięki subtelnym przyciskom z boku wkładek dousznych sterowanie muzyką jest komfortowojsze (i dokładniejsze). Nawet wtedy, gdy masz słuchawki w uszach. To wygoda i jakość, które cieszą bez ustanku! Ładowanie bezprzewodowe Etui ładujące Twins 3+ obsługuje ładowanie bezprzewodowe.

  Możesz umieścić je na podstawce ładującej zgodnej ze standardem Qi i naładować je w ciągu zaledwie 2 godzin. Wolis...Podsumowanie, czyli jakie słuchawki do biegania Beats by Dr. Dre najlepsze?


Najlepsze słuchawki do biegania Beats by Dr. Dre w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze słuchawki do biegania Beats by Dr. Dre w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Rekomendowane słuchawki do biegania – Zestawienie grudzień 2023

Jeżeli żadna z powyższych propozycji słuchawek do biegania Beats by Dr. Dre nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie rekomendowanych słuchawek do biegania.


Powiązania tematyczne:

 • jakie słuchawki do biegania Beats by Dr. Dre opinie,
 • dobre słuchawki do biegania Beats by Dr. Dre cena,
 • ranking słuchawek do biegania Beats by Dr. Dre,
 • słuchawki do biegania Beats by Dr. Dre jakie najlepsze.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o słuchawkach do biegania Beats by Dr. Dre

#1 Gdzie szukać opinii o słuchawkach do biegania Beats by Dr. Dre?

Aktualnie zaprezentowane informacje o słuchawkach do biegania Beats by Dr. Dre odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie userów.

#2 Jakie słuchawki do biegania Beats by Dr. Dre najlepsze? Które wybrać?

Poszukując informacji o dobrych słuchawkach do biegania Beats by Dr. Dre warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z słuchawkami do biegania i ćwiczeń fitness Beats by Dr. Dre, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie słuchawki do biegania Beats by Dr. Dre są najchętniej polecane?

Nasze zestawienia z słuchawkami do biegania i ćwiczeń fitness Beats by Dr. Dre zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach słuchawki do biegania Beats by Dr. Dre to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *