FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking platform wibracyjnych SKY. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Platformy wibracyjne / Ranking platform wibracyjnych SKY


Pomagamy w wyborze dobrych platform wibracyjnych SKY. Opracowane zestawienia są aktualne styczeń 2022 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych platform wibracyjnych SKY,
 • TOP5 często wybieranych wibracyjnych platform do treningu fitness.

Jakie platformy wibracyjne SKY najlepiej wybrać? Ranking styczeń 2022

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane platformy wibracyjne SKY, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking platform wibracyjnych SKY, wraz ze specyfikacją modelu, aktualizujemy każdego dnia.

☆ Sky Platforma wibracyjna masażer svp05 ☆

Sky Platforma wibracyjna masażer svp05 Najniższa Cena Online

☆ Sky Platforma wibracyjna masażer svp05 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis platformy - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: SKY
 • Nazwa produktu: Sky Platforma wibracyjna masażer svp05
 • Segment produktowy: Platformy wibracyjne do ćwiczeń fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis platformy:

  SVP05 PLATFORMA WIBRACYJNA Platforma wibracyjna SVP05 to urządzenie, dzięki któremu osiągniemy wspaniałą sylwetkę. Ćwiczenia na platformie to trening całego ciała: mięśni nóg, pośladków, brzucha, a także górnych partii mięśni. Platforma umożliwia trening na 3 poziomach intensywności. Stanie na środku urządzenia symuluje chód, zachowanie niepokaźnego odstępu pomiędzy stopami powoduje, iż uprawiasz jogging, a obfite rozstawienie stóp to symulacja sprintu. Urządzenie posiada 99 stopni szybkości, w połączeniu z minutnikiem, który posiada komputer SVP05 daje gwarancje, że sprzęt skonsolidujemy do swoich oczekiwań. Dodatkowym plusem jest mata masująca dołączona do zestawu. Matę zakłada się na platformę. Połączenie wibracji i specjalnych wypustek masujących znajdujących się na macie zapewnia rewelacyjny masaż stóp a w rezultacie całkowite odprężenie. W pakiecie załączone są taśmy oporowe, które urozmaicą i dopełnią trening. Na dodatek platforma nadzwyczajnie pobudza krążenie krwi, rozluźnia i wspomaga regenerację mięśni. Urządzenie pasuje dla osób na każdym stopniu zaawansowania. SVP05 ma 10 programów treningowych, a także tryb manualny co daje możliwość dobrania treningu do swoich możliwości i potrzeb. Przyrząd jest prosty w obsłudze. Pilot załączony do produktu nieskomplikowane sterowanie i zmianę programów. Oprócz tego platforma ma bluetooth i wbudowane głośniki. Daje nam to możliwość połączenia się z platformą poprzez naszego smartphone albo inne urządzenie i słuchania podczas treningu naszej ulubionej muzyki. Wyświetlacz platformy pokazuje przebyty dystans, a także spalone kalorie. Dzięki SVP05 uzyskanie nieprzeciętnej sylwetki ciała będzie realne bez wysiłku, ciężkich sprzętów czy karnetów na siłownie. Wykonanie treningu jest możliwe nawet podczas oglądania ulubionego programu w telewizji. Specyfikacja: rozmiary: 76 x 48 x 15 cm Waga produktu: 15,5 kg Materiał: żelazo, plastik Funkcje: 10 programów treningowych Tryb ręczny regulujący prędkość pracy 99 poziomów szybkości Bluetooth Głośniki Maksymalna waga użytkownika: 150 kg Moc znamionowa: 110-220V, 200W, jeden silnik Częstotliwość znamionowa: 10hz Amplituda drgań: 10 mm komplet posiada: Pilot, Taśmy oporowe Matę masującą Platformę wibracyjną Uwagi Nie asygnowana do wykorzystania komercyjnego Gwarancja 24 miesiące


☆ Platforma wibracyjna SVP06 HMS, SVP06 ☆

Platforma wibracyjna SVP06 HMS, SVP06 Najniższa Cena Online

☆ Platforma wibracyjna SVP06 HMS, SVP06 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis platformy - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: Platforma wibracyjna SVP06 HMS, SVP06
 • Segment produktowy: Platformy wibracyjne do ćwiczeń fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis platformy:


  SVP06 PLATFORMA WIBRACYJNA
  Platforma wibracyjna SVP06 to urządzenie, dzięki któremu osiągniemy doskonałą sylwetkę. Ćwiczenia na platformie to trening całego ciała: mięśni nóg, pośladków, brzucha, a także górnych partii mięśni.
  Platforma umożliwia trening na 3 stopniach intensywności. Stanie na środku urządzenia symuluje chód, zachowanie śladowego odstępu między stopami sprawia, że uprawiasz jogging, a duże rozstawienie stóp to symulacja sprintu. Urządzenie ma 99 stopni szybkości, w połączeniu z minutnikiem, który posiada komputer SVP06 daje gwarancje, że sprzęt zespoimy do swoich oczekiwań. Dodatkowym plusem jest mata masująca załączona do zestawu. Matę zakłada się na platformę. Połączenie wibracji i specjalnych wypustek masujących znajdujących się na macie gwarantuje nieprzeciętny masaż stóp a w efekcie całkowite odprężenie. W komplecie załączone są taśmy oporowe, które urozmaicą i dopełnią trening. Dodatkowo platforma rewelacyjnie pobudza krążenie krwi, rozluźnia i wspomaga regenerację mięśni.
  Urządzenie pasuje dla osób na każdym stopniu progresywnia. SVP06 posiada 10 programów treningowych, a także tryb manualny co daje możliwość przypasowania treningu do swoich możliwości i potrzeb. Przyrząd jest łatwy w obsłudze. Pilot załączony do artykułu proste sterowanie i zmianę programów. Oprócz tego platforma ma bluetooth, wejście USB oraz zaimplementowane głośniki. Daje nam to możliwość połączenia się z platformą przez naszego smartphone lub inne urządzenie i słuchania w trakcie treningu naszej ulubionej muzyki.
  Dzięki SVP06 uzyskanie wyśmienitej sylwetki ciała będzie możliwe bez wysiłku, ciężkich sprzętów czy karnetów na siłownie. Wykonanie treningu jest realne nawet podczas oglądania ulubionego programu w telewizji.

  Specyfikacja:  rozmiary: 76 x 44 x 13 cm
  Waga artykułu: 15,5 kg
  Materiał: żelazo, plastik
  Funkcje:

  10 programów treningowych
  Tryb ręczny regulujący szybkość pracy
  99 stopni prędkości
  Bluetooth
  Głośniki

  Maksymalna waga użytkownika: 150 kg
  Moc znamionowa: 110-220V, 200W, jeden silnik
  Częstotliwość znamionowa: 10hz
  Amplituda drgań: 10 mm
  pakiet zawiera:

  Pilot,
  Taśmy oporowe
  Matę masującą
  Platformę wibracyjną

  Uwagi: Nie asygnowana do stosowania komercyjnegoGwarancja 24 miesiące

☆ Sky SVP01 (czerwony) ☆

Sky SVP01 (czerwony) Najniższa Cena Online

☆ Sky SVP01 (czerwony) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis platformy - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Sky
 • Nazwa produktu: Sky SVP01 (czerwony)
 • Segment produktowy: Platformy wibracyjne do ćwiczeń fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis platformy:

  Platforma wibracyjna SVP01 to urządzenie, dzięki któremu osiągniemy nadzwyczajną sylwetkę.
  Ćwiczenia na platformie to trening całego ciała: mięśni nóg, pośladków, brzucha, a także górnych partii mięśni. Platforma pozwala na trening na 3 stopniach intensywności.
  Stanie na środku urządzenia symuluje chód, zachowanie drobnego odstępu pomiędzy stopami powoduje, iż uprawiasz jogging, a duże rozstawienie stóp to symulacja sprintu. Urządzenie ma 99 poziomów szybkości, w połączeniu z minutnikiem, który posiada komputer SVP01 daje gwarancje, że sprzęt dopasujemy do swoich pragnień.
  W komplecie dołączone są taśmy oporowe, które urozmaicą i dopełnią trening. Dodatkowo platforma świetnie pobudza krążenie krwi, rozluźnia i wspomaga regenerację mięśni.
  Dodatkowym plusem jest mata do akupresury dołączona do zestawu. Matę zakłada się na platformę. Wytwarzana została, w postępowym systemie akupresury dwustrefowej.
  posiada wypustki wyższe i niższe, dzięki temu możemy ustawieniem stóp regulować posiom masażu. Połączenie wibracji i specjalnych wypustek masujących, znajdujących się na macie, zapewnia wyśmienity masaż stóp, a w wyniku czego całkowite odprężenie. Urządzenie nadaje się dla osób na każdym stopniu zaawansowania. SVP01 posiada 10 programów treningowych i tryb manualny co daje możliwość dobrania treningu do swoich możliwości i potrzeb. Przyrząd jest nieskomplikowany w obsłudze. Pilot załączony do towaru przystępne sterowanie i zmianę programów.

  Dzięki SVP01 uzyskanie idealnej sylwetki ciała będzie możliwe bez wysiłku, ciężkich sprzętów czy karnetów na siłownie. Wykonanie treningu jest osiągalne nawet podczas oglądania ulubionego programu w telewizji.

  Charakterystyka:

  • rozmiary: 53 x 31 x 12cm
  • rozmiary powierzchni treningowej: 46 x 27cm
  • waga towaru: 14kg
  • materiał: ABS, plastik metalowa rama
  • 10 programów treningowych
  • tryb ręczny regulujący szybkość i czas pracy
  • 3 stopnie intensywności
  • 99 stopni prędkości
  • funkcja ustawienia czasu od 20min w dół
  • maksymalna waga użytkownika: 150kg
  • moc: 220V/180W
  • napięcie znamionowe: 220-240 VAC 100-120 VAC
  • moc znamionowa: 200 W
  • częstotliwość znamionowa: 50/60 Hz
  • amplituda drgań: od 1cm do 2.8cm
  • zestaw mieści: matę do akupresury, pilot, taśmy oporowe, platformę wibracyjną
  • nie przeznaczona do wykorzystania komercyjnego
  • gwarancja: 24 miesiące


☆ Sky Svp13 platforma wibracyjna z nakładką 3d 2 silniki ☆

Sky Svp13 platforma wibracyjna z nakładką 3d 2 silniki Najniższa Cena Online

☆ Sky Svp13 platforma wibracyjna z nakładką 3d 2 silniki - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis platformy - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: SKY
 • Nazwa produktu: Sky Svp13 platforma wibracyjna z nakładką 3d 2 silniki
 • Segment produktowy: Platformy wibracyjne do ćwiczeń fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis platformy:

  SVP13 PLATFORMA WIBRACYJNA 3D (DWA SILNIKI) SVP13 to platforma wibracyjna 3D. W zwykłych platformach ruchy wibrujące odbywają się w jednej w płaszczyźnie. W platformie 3D ruchy odbywają się oscylacyjnie, wertykularnie, a także linarnie. Można ponadto złączyć dwa programy, wtedy ruchy będą odbywały się w dwóch płaszczyznach równocześnie. Takie rozwiązanie daje widocznie większe rezultaty. Platformą poruszają dwa silniki co daje wielokierunkową oscylację. Platforma wibracyjna SVP13 to urządzenie, dzięki któremu osiągniemy perfekcyjną sylwetkę. Ćwiczenia na platformie to trening całego ciała: mięśni nóg, pośladków, brzucha i górnych partii mięśni. Platforma zezwala na trening na 3 poziomach intensywności. Stanie na środku urządzenia symuluje chód, zachowanie niepokaźnego odstępu między stopami powoduje, że uprawiasz jogging, a obfite rozstawienie stóp to symulacja sprintu. Urządzenie posiada 99 stopni prędkości, w połączeniu z minutnikiem, który ma komputer SVP13 daje gwarancje, iż sprzęt scalimy do swych oczekiwań. Dodatkowym plusem jest mata masująca dołączona do zestawu. Matę zakłada się na platformę. Połączenie wibracji i specjalnych wypustek masujących znajdujących się na macie zapewnia idealny masaż stóp a w konsekwencji całkowite odprężenie. W komplecie załączone są taśmy oporowe, które urozmaicą i dopełnią trening. Na dodatek platforma rewelacyjnie pobudza krążenie krwi, rozluźnia i wspomaga regenerację mięśni.. Przyrząd jest nietrudny w obsłudze. Pilot załączony do artykułu proste sterowanie i zmianę programów. Oprócz tego platforma ma bluetooth oraz zaimplementowane głośniki. Daje nam to możliwość połączenia się z platformą przez naszego smartphone lub inne urządzenie i słuchania w trakcie treningu naszej ulubionej muzyki. Urządzenie nadaje się dla osób na każdym stopniu progresywnia. SVP13 posiada 5 programów treningowych oraz tryb manualny co daje możliwość dopasowania treningu do swoich możliwości i potrzeb. Dzięki SVP13 uzyskanie genialnej sylwetki ciała będzie realne bez wysiłku, ciężkich sprzętów czy karnetów na siłownie. Wykonanie treningu jest możliwe nawet podczas oglądania ulubionego programu w telewizji. Specyfikacja: rozmiary: 78 x 40 x 14 cm Waga towaru: 19 kg Materiał: żelazo, plastik Funkcje: 5 programów treningowych Tryb ręczny regulujący prędkość pracy 99 poziomów szybkości Bluetooth Głośniki Panele LED Maksymalna waga użytkownika: 150 kg Moc znamionowa: 110-220V, 200W, dwa silniki Częstotliwość znamionowa: 50hz Amplituda drgań: 10 mm zestaw gromadzi: Pilot Taśmy oporowe Mata masująca Platforma wibracyjna Uwagi: Nie przeznaczona do wykorzystywania komercyjnego Gwarancja 24 miesiące


☆ Sky svp01 (niebieski) ☆

Sky svp01 (niebieski) Najniższa Cena Online

☆ Sky svp01 (niebieski) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis platformy - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Sky
 • Nazwa produktu: Sky svp01 (niebieski)
 • Segment produktowy: Platformy wibracyjne do ćwiczeń fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis platformy:
  Platforma wibracyjna SVP01 to urządzenie, dzięki któremu osiągniemy nadzwyczajną sylwetkę. Ćwiczenia na platformie to trening całego ciała: mięśni nóg, pośladków, brzucha, a także górnych partii mięśni. Platforma zezwala na trening na 3 stopniach intensywności. Stanie na środku urządzenia symuluje chód, zachowanie niewielkiego odstępu między stopami powoduje, iż uprawiasz jogging, a duże rozstawienie stóp to symulacja sprintu. Urządzenie posiada 99 poziomów prędkości, w połączeniu z minutnikiem, który posiada komputer SVP01 daje gwarancje, iż sprzęt skonsolidujemy do swoich oczekiwań. W pakiecie dołączone są taśmy oporowe, które urozmaicą i dopełnią trening. W dodatku platforma genialnie pobudza krążenie krwi, rozluźnia i wspomaga regenerację mięśni. Urządzenie pasuje dla osób na każdym stopniu progresywnia. SVP01 posiada 10 programów treningowych i tryb manualny co daje możliwość dobrania treningu do swych możliwości i potrzeb. Przyrząd jest prosty w obsłudze. Pilot załączony do towaru nieskomplikowane sterowanie i zmianę programów. Dzięki SVP01 uzyskanie rewelacyjnej sylwetki ciała będzie możliwe bez wysiłku, ciężkich sprzętów czy karnetów na siłownie. Wykonanie treningu jest możliwe choćby w trakcie oglądania ulubionego programu w telewizji. Specyfikacja:
  • wymiary:
   • Długość: 53cm
   • Szerokość: 31 cm
   • Wysokość: 12cm
  • rozmiary powierzchni treningowej:
   • Długość: 46cm
   • Szerokość: 27cm
  • Waga artykułu: 14kg
  • Materiał:
   • ABS
   • Plastik
   • Metalowa rama
  • Funkcje:
   • 10 programów treningowych
   • Tryb ręczny regulujący szybkość i czas pracy
   • 3 stopnie intensywności
   • 99 stopni szybkości
   • Funkcja ustawienia czasu od 20min w dół
  • Maksymalna waga użytkownika: 150 kg
  • Moc: 220V/180W
  • Napięcie znamionowe: 220-240 VAC 100-120 VAC
  • Moc znamionowa: 200 W
  • Częstotliwość znamionowa: 50/60 Hz
  • Amplituda drgań: od 1cm do 2.8cm
  • pakiet zawiera:
   • Pilot,
   • Taśmy oporowe
   • Platformę wibracyjną
  Uwagi:
  • Nie asygnowana do użytkowania komercyjnego
  • Gwarancja 24 miesiące


Podobne zestawienia:


Najtańsze platformy wibracyjne SKY – Ranking styczeń 2022 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze platformy wibracyjne SKY, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich platform wibracyjnych SKY jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Sky svp01 (niebieski) ☆

Sky svp01 (niebieski) Najniższa Cena Online

☆ Sky svp01 (niebieski) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis platformy - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Sky
 • Nazwa produktu: Sky svp01 (niebieski)
 • Segment produktowy: Platformy wibracyjne do ćwiczeń fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis platformy:
  Platforma wibracyjna SVP01 to urządzenie, dzięki któremu osiągniemy idealną sylwetkę. Ćwiczenia na platformie to trening całego ciała: mięśni nóg, pośladków, brzucha i górnych partii mięśni. Platforma umożliwia trening na 3 poziomach intensywności. Stanie na środku urządzenia symuluje chód, zachowanie niepokaźnego odstępu między stopami powoduje, że uprawiasz jogging, a szerokie rozstawienie stóp to symulacja sprintu. Urządzenie posiada 99 stopni prędkości, w połączeniu z minutnikiem, który ma komputer SVP01 daje gwarancje, że sprzęt zespolimy do swoich oczekiwań. W pakiecie załączone są taśmy oporowe, które urozmaicą i dopełnią trening. Ponadto platforma nieprzeciętnie pobudza krążenie krwi, rozluźnia i wspomaga regenerację mięśni. Urządzenie pasuje dla osób na każdym stopniu progresywnia. SVP01 posiada 10 programów treningowych, a także tryb manualny co daje możliwość dopasowania treningu do swoich możliwości i potrzeb. Przyrząd jest przystępny w obsłudze. Pilot dołączony do towaru nieskomplikowane sterowanie i zmianę programów. Dzięki SVP01 uzyskanie świetnej sylwetki ciała będzie osiągalne bez wysiłku, ciężkich sprzętów czy karnetów na siłownie. Wykonanie treningu jest osiągalne choćby w trakcie oglądania ulubionego programu w telewizji. Specyfikacja:
  • rozmiary:
   • Długość: 53cm
   • Szerokość: 31 cm
   • Wysokość: 12cm
  • rozmiary powierzchni treningowej:
   • Długość: 46cm
   • Szerokość: 27cm
  • Waga towaru: 14kg
  • Materiał:
   • ABS
   • Plastik
   • Metalowa rama
  • Funkcje:
   • 10 programów treningowych
   • Tryb ręczny regulujący szybkość i czas pracy
   • 3 stopnie intensywności
   • 99 stopni szybkości
   • Funkcja ustawienia czasu od 20min w dół
  • Maksymalna waga użytkownika: 150 kg
  • Moc: 220V/180W
  • Napięcie znamionowe: 220-240 VAC 100-120 VAC
  • Moc znamionowa: 200 W
  • Częstotliwość znamionowa: 50/60 Hz
  • Amplituda drgań: od 1cm do 2.8cm
  • komplet posiada:
   • Pilot,
   • Taśmy oporowe
   • Platformę wibracyjną
  Uwagi:
  • Nie asygnowana do stosowania komercyjnego
  • Gwarancja 24 miesiące

☆ Sky SVP01 (czerwony) ☆

Sky SVP01 (czerwony) Najniższa Cena Online

☆ Sky SVP01 (czerwony) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis platformy - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Sky
 • Nazwa produktu: Sky SVP01 (czerwony)
 • Segment produktowy: Platformy wibracyjne do ćwiczeń fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis platformy:

  Platforma wibracyjna SVP01 to urządzenie, dzięki któremu osiągniemy perfekcyjną sylwetkę.
  Ćwiczenia na platformie to trening całego ciała: mięśni nóg, pośladków, brzucha i górnych partii mięśni. Platforma pozwala na trening na 3 stopniach intensywności.
  Stanie na środku urządzenia symuluje chód, zachowanie śladowego odstępu między stopami powoduje, że uprawiasz jogging, a pokaźne rozstawienie stóp to symulacja sprintu. Urządzenie posiada 99 poziomów prędkości, w połączeniu z minutnikiem, który ma komputer SVP01 daje gwarancje, że sprzęt dopasujemy do swych pragnień.
  W pakiecie dołączone są taśmy oporowe, które urozmaicą i dopełnią trening. W dodatku platforma znakomicie pobudza krążenie krwi, rozluźnia i wspomaga regenerację mięśni.
  Dodatkowym plusem jest mata do akupresury dołączona do zestawu. Matę zakłada się na platformę. Wyprodukowana została, w nowoczesnym systemie akupresury dwustrefowej.
  posiada wypustki wyższe i niższe, dzięki czemu możemy ustawieniem stóp regulować posiom masażu. Połączenie wibracji i specjalnych wypustek masujących, znajdujących się na macie, zapewnia doskonały masaż stóp, a w wyniku czego całkowite odprężenie. Urządzenie nadaje się dla osób na każdym stopniu innowacyjnia. SVP01 posiada 10 programów treningowych oraz tryb manualny co daje możliwość dobrania treningu do swych możliwości i potrzeb. Przyrząd jest przystępny w obsłudze. Pilot dołączony do produktu nietrudne sterowanie i zmianę programów.

  Dzięki SVP01 uzyskanie wspaniałej sylwetki ciała będzie osiągalne bez wysiłku, ciężkich sprzętów czy karnetów na siłownie. Wykonanie treningu jest możliwe nawet podczas oglądania ulubionego programu w telewizji.

  Charakterystyka:

  • rozmiary: 53 x 31 x 12cm
  • rozmiary powierzchni treningowej: 46 x 27cm
  • waga produktu: 14kg
  • materiał: ABS, plastik metalowa rama
  • 10 programów treningowych
  • tryb ręczny regulujący szybkość i czas pracy
  • 3 poziomy intensywności
  • 99 poziomów szybkości
  • funkcja ustawienia czasu od 20min w dół
  • maksymalna waga użytkownika: 150kg
  • moc: 220V/180W
  • napięcie znamionowe: 220-240 VAC 100-120 VAC
  • moc znamionowa: 200 W
  • częstotliwość znamionowa: 50/60 Hz
  • amplituda drgań: od 1cm do 2.8cm
  • zestaw posiada: matę do akupresury, pilot, taśmy oporowe, platformę wibracyjną
  • nie przeznaczona do wykorzystywania komercyjnego
  • gwarancja: 24 miesiące


☆ Platforma wibracyjna SVP06 HMS, SVP06 ☆

Platforma wibracyjna SVP06 HMS, SVP06 Najniższa Cena Online

☆ Platforma wibracyjna SVP06 HMS, SVP06 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis platformy - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: Platforma wibracyjna SVP06 HMS, SVP06
 • Segment produktowy: Platformy wibracyjne do ćwiczeń fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis platformy:


  SVP06 PLATFORMA WIBRACYJNA
  Platforma wibracyjna SVP06 to urządzenie, dzięki któremu osiągniemy wspaniałą sylwetkę. Ćwiczenia na platformie to trening całego ciała: mięśni nóg, pośladków, brzucha, a także górnych partii mięśni.
  Platforma umożliwia trening na 3 poziomach intensywności. Stanie na środku urządzenia symuluje chód, zachowanie małego odstępu pomiędzy stopami powoduje, że uprawiasz jogging, a obszerne rozstawienie stóp to symulacja sprintu. Urządzenie posiada 99 stopni prędkości, w połączeniu z minutnikiem, który posiada komputer SVP06 daje gwarancje, że sprzęt zintegrujemy do swych pragnień. Dodatkowym plusem jest mata masująca dołączona do zestawu. Matę zakłada się na platformę. Połączenie wibracji i specjalnych wypustek masujących znajdujących się na macie zagwarantuje perfekcyjny masaż stóp a w efekcie całkowite odprężenie. W zestawie załączone są taśmy oporowe, które urozmaicą i dopełnią trening. W dodatku platforma nadzwyczajnie pobudza krążenie krwi, rozluźnia i wspomaga regenerację mięśni.
  Urządzenie nadaje się dla osób na każdym stopniu innowacyjnia. SVP06 ma 10 programów treningowych oraz tryb manualny co daje możliwość przypasowania treningu do swych możliwości i potrzeb. Przyrząd jest nieskomplikowany w obsłudze. Pilot załączony do towaru przystępne sterowanie i zmianę programów. Oprócz tego platforma ma bluetooth, wejście USB i zastosowane głośniki. Daje nam to możliwość połączenia się z platformą poprzez naszego smartphone albo inne urządzenie i słuchania w trakcie treningu naszej ulubionej muzyki.
  Dzięki SVP06 uzyskanie genialnej sylwetki ciała będzie realne bez wysiłku, ciężkich sprzętów czy karnetów na siłownie. Wykonanie treningu jest realne nawet podczas oglądania ulubionego programu w telewizji.

  Specyfikacja:  wymiary: 76 x 44 x 13 cm
  Waga produktu: 15,5 kg
  Materiał: żelazo, plastik
  Funkcje:

  10 programów treningowych
  Tryb ręczny regulujący szybkość pracy
  99 poziomów szybkości
  Bluetooth
  Głośniki

  Maksymalna waga użytkownika: 150 kg
  Moc znamionowa: 110-220V, 200W, jeden silnik
  Częstotliwość znamionowa: 10hz
  Amplituda drgań: 10 mm
  pakiet mieści:

  Pilot,
  Taśmy oporowe
  Matę masującą
  Platformę wibracyjną

  Uwagi: Nie dedykowana do wykorzystywania komercyjnegoGwarancja 24 miesiące

☆ Sky Platforma wibracyjna masażer svp05 ☆

Sky Platforma wibracyjna masażer svp05 Najniższa Cena Online

☆ Sky Platforma wibracyjna masażer svp05 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis platformy - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: SKY
 • Nazwa produktu: Sky Platforma wibracyjna masażer svp05
 • Segment produktowy: Platformy wibracyjne do ćwiczeń fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis platformy:

  SVP05 PLATFORMA WIBRACYJNA Platforma wibracyjna SVP05 to urządzenie, dzięki któremu osiągniemy nadzwyczajną sylwetkę. Ćwiczenia na platformie to trening całego ciała: mięśni nóg, pośladków, brzucha oraz górnych partii mięśni. Platforma umożliwia trening na 3 poziomach intensywności. Stanie na środku urządzenia symuluje chód, zachowanie niewielkiego odstępu pomiędzy stopami powoduje, że uprawiasz jogging, a obfite rozstawienie stóp to symulacja sprintu. Urządzenie ma 99 poziomów szybkości, w połączeniu z minutnikiem, który posiada komputer SVP05 daje gwarancje, że sprzęt połączymy do swoich pragnień. Dodatkowym plusem jest mata masująca dołączona do zestawu. Matę zakłada się na platformę. Połączenie wibracji i specjalnych wypustek masujących znajdujących się na macie zagwarantuje znakomity masaż stóp a w wyniku czego całkowite odprężenie. W komplecie załączone są taśmy oporowe, które urozmaicą i dopełnią trening. W dodatku platforma znakomicie pobudza krążenie krwi, rozluźnia i wspomaga regenerację mięśni. Urządzenie pasuje dla osób na każdym stopniu zaawansowania. SVP05 ma 10 programów treningowych oraz tryb manualny co daje możliwość dopasowania treningu do swoich możliwości i potrzeb. Przyrząd jest nieskomplikowany w obsłudze. Pilot dołączony do towaru nietrudne sterowanie i zmianę programów. Oprócz tego platforma posiada bluetooth i zastosowane głośniki. Daje nam to możliwość połączenia się z platformą przez naszego smartphone lub inne urządzenie i słuchania podczas treningu naszej ulubionej muzyki. Wyświetlacz platformy demonstruje przebyty dystans, a także spalone kalorie. Dzięki SVP05 uzyskanie nieprzeciętnej sylwetki ciała będzie realne bez wysiłku, ciężkich sprzętów czy karnetów na siłownie. Wykonanie treningu jest realne nawet w trakcie oglądania ulubionego programu w telewizji. Specyfikacja: rozmiary: 76 x 48 x 15 cm Waga towaru: 15,5 kg Materiał: żelazo, plastik Funkcje: 10 programów treningowych Tryb ręczny regulujący prędkość pracy 99 poziomów prędkości Bluetooth Głośniki Maksymalna waga użytkownika: 150 kg Moc znamionowa: 110-220V, 200W, jeden silnik Częstotliwość znamionowa: 10hz Amplituda drgań: 10 mm komplet zawiera: Pilot, Taśmy oporowe Matę masującą Platformę wibracyjną Uwagi Nie przeznaczona do stosowania komercyjnego Gwarancja 24 miesiące


☆ Sky Svp13 platforma wibracyjna z nakładką 3d 2 silniki ☆

Sky Svp13 platforma wibracyjna z nakładką 3d 2 silniki Najniższa Cena Online

☆ Sky Svp13 platforma wibracyjna z nakładką 3d 2 silniki - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis platformy - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: SKY
 • Nazwa produktu: Sky Svp13 platforma wibracyjna z nakładką 3d 2 silniki
 • Segment produktowy: Platformy wibracyjne do ćwiczeń fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis platformy:

  SVP13 PLATFORMA WIBRACYJNA 3D (DWA SILNIKI) SVP13 to platforma wibracyjna 3D. W zwykłych platformach ruchy wibrujące odbywają się w jednej w płaszczyźnie. W platformie 3D ruchy odbywają się oscylacyjnie, wertykularnie, a także linarnie. Można również zbratać dwa programy, wtedy ruchy będą odbywały się w dwóch płaszczyznach jednocześnie. Takie rozwiązanie daje wyraźnie pokaźniejsze rezultaty. Platformą poruszają dwa silniki co daje wielokierunkową oscylację. Platforma wibracyjna SVP13 to urządzenie, dzięki któremu osiągniemy rewelacyjną sylwetkę. Ćwiczenia na platformie to trening całego ciała: mięśni nóg, pośladków, brzucha oraz górnych partii mięśni. Platforma pozwala na trening na 3 poziomach intensywności. Stanie na środku urządzenia symuluje chód, zachowanie niepokaźnego odstępu między stopami powoduje, że uprawiasz jogging, a spore rozstawienie stóp to symulacja sprintu. Urządzenie posiada 99 poziomów szybkości, w połączeniu z minutnikiem, który ma komputer SVP13 daje gwarancje, że sprzęt zbratamy do swoich oczekiwań. Dodatkowym plusem jest mata masująca dołączona do zestawu. Matę zakłada się na platformę. Połączenie wibracji i specjalnych wypustek masujących znajdujących się na macie zapewnia znakomity masaż stóp a w rezultacie całkowite odprężenie. W komplecie załączone są taśmy oporowe, które urozmaicą i dopełnią trening. Dodatkowo platforma nieprzeciętnie pobudza krążenie krwi, rozluźnia i wspomaga regenerację mięśni.. Przyrząd jest przystępny w obsłudze. Pilot dołączony do produktu nietrudne sterowanie i zmianę programów. Oprócz tego platforma ma bluetooth i wbudowane głośniki. Daje nam to możliwość połączenia się z platformą poprzez naszego smartphone lub inne urządzenie i słuchania w trakcie treningu naszej ulubionej muzyki. Urządzenie pasuje dla osób na każdym stopniu innowacyjnia. SVP13 ma 5 programów treningowych oraz tryb manualny co daje możliwość dopasowania treningu do swoich możliwości i potrzeb. Dzięki SVP13 uzyskanie wyśmienitej sylwetki ciała będzie możliwe bez wysiłku, ciężkich sprzętów czy karnetów na siłownie. Wykonanie treningu jest osiągalne nawet w trakcie oglądania ulubionego programu w telewizji. Specyfikacja: wymiary: 78 x 40 x 14 cm Waga produktu: 19 kg Materiał: żelazo, plastik Funkcje: 5 programów treningowych Tryb ręczny regulujący prędkość pracy 99 poziomów szybkości Bluetooth Głośniki Panele LED Maksymalna waga użytkownika: 150 kg Moc znamionowa: 110-220V, 200W, dwa silniki Częstotliwość znamionowa: 50hz Amplituda drgań: 10 mm zestaw gromadzi: Pilot Taśmy oporowe Mata masująca Platforma wibracyjna Uwagi: Nie przeznaczona do użytku komercyjnego Gwarancja 24 miesiącePodsumowanie, czyli jaka platforma wibracyjna SKY najlepsza?


Najlepsza platforma wibracyjna SKY w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsza platforma wibracyjna SKY w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Dobre platformy wibracyjne – Ranking styczeń 2022

Jeżeli żadna z powyższych platform wibracyjnych SKY nie spełniła oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie chętnie wybieranych wibracyjnych platform do treningu fitness.


Powiązania tematyczne:

 • jaka platforma wibracyjna SKY opinie i efekty,
 • dobre platformy wibracyjne SKY cena,
 • ranking platform wibracyjnych SKY,
 • platforma wibracyjna SKY jaka najlepsza.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o platformach wibracyjnych SKY

#1 Gdzie szukać opinii o platformach wibracyjnych SKY?

Aktualnie zaprezentowane informacje o platformach wibracyjnych SKY odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie userów.

#2 Jaka platforma wibracyjna SKY najlepsza? Którą wybrać?

Poszukując informacji o dobrych platformach wibracyjnych SKY warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z platformami wibracyjnymi SKY, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie platformy wibracyjne SKY są najchętniej polecane?

Nasze zestawienia z platformami wibracyjnymi SKY zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach platformy wibracyjne SKY to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *