FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking platform wibracyjnych do 10000 zł. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Platformy wibracyjne / Ranking platform wibracyjnych do 10000 zł


Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych platform wibracyjnych do 10000 zł. Opracowane zestawienia są aktualne kwiecień 2024 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych platform wibracyjnych do 10000 zł,
 • TOP5 chętnie kupowanych wibracyjnych platform do ćwiczeń siłowych i fitnessu.

Jakie platformy wibracyjne do 10000 zł najlepiej wybrać? Ranking kwiecień 2024

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane platformy wibracyjne do 10000 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking platform wibracyjnych do 10000 zł, wraz z opisem modelu, aktualizujemy na bieżąco.

☆ Insportline Platforma wibracyjna vibrogym alex 3d ☆

Insportline Platforma wibracyjna vibrogym alex 3d Najniższa Cena Online

☆ Insportline Platforma wibracyjna vibrogym alex 3d - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis platformy - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Insportline
 • Nazwa produktu: Insportline Platforma wibracyjna vibrogym alex 3d
 • Segment produktowy: Platformy wibracyjne do ćwiczeń fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis platformy:
  Platforma wibracyjna inSPORTline VibroGym Alex to znakomite narzędzie do kształtowania ciała, zwiększania ruchomości stawów i relaksu. Działanie platformy opiera się na generowaniu wibracji, które powodują samoczynne skurcze mięśni, prowadzące do ich wydajnego wzmocnienia. Zaledwie 5 minut treningu z lekko ugiętymi kolanami dziennie, pozwala osiągnąć imponujące efekty. Urządzenie zezwala na wzmocnienie wszystkich partii mięśni. Mięśnie ramion i pleców możesz ćwiczyć przy pomocy dwóch gumowych pasów, przymocowanych w dolnej części urządzenia. Ćwiczenia na platformie wibracyjnej inSPORTline VibroGym Alex są istotnie skuteczne i kompletnie bezpieczne. Model jest przeznaczony do korzystania domowego i klubowego.
  właściwości techniczne mocne strony

☆ Platforma wibracyjna Power Plate Personal (0742832248525) ☆

Platforma wibracyjna Power Plate Personal (0742832248525) Najniższa Cena Online

☆ Platforma wibracyjna Power Plate Personal (0742832248525) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis platformy - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Power Plate
 • Nazwa produktu: Platforma wibracyjna Power Plate Personal (0742832248525)
 • Segment produktowy: Platformy wibracyjne do ćwiczeń fitness
 • Ilość ofert: 4
 • Charakterystyka / Opis platformy:

  technologia została pierwotnie opracowana dla astronautów w kosmosie. Jest wykorzystywany przez astronautów od lat 70. XX wieku do przeciwdziałania utracie mięśni i kości z powodu nieważkości w przestrzeni kosmicznej. Teraz możesz znaleźć z nami technologię wibracji Power Plate. Istotnie Power Plate działa dla Ciebie. Wyekwipowane w dwa silniki o wysokiej produktywności generowane są mechaniczne, przyjemne, wielowymiarowe wibracje. Powodują one do 2400 skurczów mięśni w ciągu minuty, prawie 100% włókien mięśniowych jest trenowanych bez konieczności poruszania się. To ponad dwa razy więcej w trakcie normalnego, forsownego treningu. Ciało ludzkie ma naturalny odruch. Technika Power Plate wytwarza wibracje wielowymiarowe i wyzwala odruch rozciągania mięśni, co prowadzi do aktywacji odruchu, a tym samym do silniejszej aktywacji wszelkich zaangażowanych mięśni. Ciało reaguje odruchowo na te pozytywne wibracje, które w szczególności aktywują głębokie mięśnie nóg, brzucha, ramion i pleców aż do ramienia. Nasze najnowsze urządzenia Power Plate proponują choćby wibracyjne pociągnięcia za pomocą linek które trzymamy w rękach, dzięki którym możesz upiększyć swoje ramiona i dekolt znacznie skuteczniej. W sytuacji urazów mięśni i pleców wibracje mogą wspierać proces gojenia i skracać czas regeneracji. Dzięki certyfikowanym medycznie urządzeniom Power Plate delikatnie,wyjątkowo intensywnie trenujesz mięśnie głębokie, udoskonalasz koordynację i mobilność i są one używane w wielu zabiegach, takichjak osteoporoza, stwardnienie rozsiane, choroba Parkinsona, dystrofia mięśniowa, ale także w sytuacji choroby zwyrodnieniowej stawów.

  Platforma Personal Power Plate to narzędzie do ćwiczeń z wieloma korzyściami, które pomaga osiągać cele szybciej i efektywniej. Dostarczając złoty standard w technologii wibracji całego ciała, Personal Power Plate ma ustawioną częstotliwość 35 Hz,30 lub 60 sekundowy zegar oraz zdalne sterowanie dla nietrudnej obsługi. W rzeczywistości badania wykazały, iż użytkownicy Power Plate tracą dwa razy więcej tłuszczu w ciągu sześciu miesięcy w porównaniu z tymi, którzy stosują prostą produktywność fizyczną i samą dietę. Platforma Personal Power Plate jest kompaktową i prosta do przechowywania pod łóżkiem albo w szafie, z dostępną opcjonalnie torbą do przenoszenia która stanie na wysokości zadania w podróży. Zacznij już dziś przygodgę z platformą Personal Power Plate i poznaj światowej sławy technologię wibracji, która jest teraz dostępna w najmocniej kompaktowym wymiarze.

  atrybuty technologiczne Najczęstsze pytania Klientów atuty

☆ Platforma wibracyjna Combo Duo, YV56 ☆

Platforma wibracyjna Combo Duo, YV56 Najniższa Cena Online

☆ Platforma wibracyjna Combo Duo, YV56 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis platformy - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BH
 • Nazwa produktu: Platforma wibracyjna Combo Duo, YV56
 • Segment produktowy: Platformy wibracyjne do ćwiczeń fitness
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis platformy:

  gratisowA dostawa

  Trening wibracyjny ma zbawienny wpływ na cały organizm. Nie tylko odpręża i rozluźnia usztywnione stresem mięśnie, ale też przez wywołanie skurczów w tkankach mięśniowych włącza je do pracy i tym samym pomaga zredukować cellulit, ujędrnić i uelastycznić skórę oraz poprawić krążenie. Platforma wibracyjna Combo Duo wprowadzi Cię na wyższy poziom masażu wibracjami, i to w Twoim własnym domu.

  Model ten stanowi niepowtarzalne połączenie masażera z platformą wibracyjną. Pracuje więc nie tylko wybrana partia ciała, pobudzana poprzez 1 z 3 pasów przeznaczonych do potężnego typu masażu, ale też sama platforma, a wibracje rozchodzą się w 3 płaszczyznach! dzięki czemu całe ciało może być angażowane w trening - wystarczy, że staniesz stopami na powierzchni platformy. Jeśli oprzesz na niej dłonie - wzmożoną pracę odbędą Twoje ramiona, z kolei siadając bezpośrednio na platformie - komfortowo wymasujesz i pobudzisz do aktywności mięśnie ud i pośladków.

  3 pasy do masażu posiadają 5-stopniową regulację szybkości, więc zintegrujesz ją zawsze w taki sposób, by masaż był intensywny, a równocześnie nie sprawiał Ci bólu. Częstotliwość wibracji to od 25 do 50Hz powiększana o 1Hz, więc bez problemu znakomicie ją dostosujesz do siebie i swoich potrzeb. Jeśli oczekujesz jedynie odrobiny relaksu - po prostu zniżysz intensywność i delikatnie rozmasujesz zmęczone mięśnie. W zestawie wyszukasz plakat z ćwiczeniami obrazującymi, jakie przykładowe pozycje możesz przyjąć. Niektóre z nich zaprezentowane są też na umieszczonym poniżej filmie wideo.

  dzięki temu, iż sprzęt jest zrównoważony i komfortowy w stosowaniu, a uchwyty rewelacyjnie przylegają do i nie ślizgają się pod wpływem wilgoci, możesz bezpiecznie trenować nawet codziennie! A po skończonych ćwiczeniach łatwo przemieścisz Combo Duo w dowolne miejsce za pomocą poręcznych rolek transportowych.

  Pozwól sobie na najwyższej jakości masaż, ujędrnij całe ciało, popraw krążenie krwi i zapomnij o stresach codziennego dnia. Stwórz sobie wyśmienity prywatny salonik spa, a także użyteczną minisiłownię w jednym, i to we własnym domu - dzięki platformie wibracyjnej z masażerem Combo Duo!


  właściwości:

   • rozmiary:
   • długość 70 cm
   • wysokość 134 cm
   • szerokość 64 cm
   • Platforma: 45 x 64 cm
   • Maksymalna waga użytkownika 120 kg
   • Moc silnika 550 W
   • Przeznaczenie domowe
   • typ wibracji w 3 płaszczyznach
   • ekran 2 okienka LED
   • Częstotliwość 25-50 Hz (25 poziomów)
   • Amplituda 1-2 mm
   • Czas 30-90 s
   • Waga 52 kg
   • 3 pasy do masażu dedykowane do różnych części ciała
   • 5 stopniowa regulacja pracy masażera
   • Plakat z ćwiczeniami
   • Komputer posiada 5 programów treningowych


Podobne zestawienia:


Najtańsze platformy wibracyjne do 10000 zł – Ranking kwiecień 2024 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze platformy wibracyjne do 10000 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich platform wibracyjnych do 10000 zł jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Platforma wibracyjna Combo Duo, YV56 ☆

Platforma wibracyjna Combo Duo, YV56 Najniższa Cena Online

☆ Platforma wibracyjna Combo Duo, YV56 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis platformy - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BH
 • Nazwa produktu: Platforma wibracyjna Combo Duo, YV56
 • Segment produktowy: Platformy wibracyjne do ćwiczeń fitness
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis platformy:

  darmowA wysyłka

  Trening wibracyjny ma zbawienny wpływ na cały organizm. Nie tylko odpręża i rozluźnia usztywnione stresem mięśnie, ale też poprzez wywołanie skurczów w tkankach mięśniowych włącza je do pracy i tym samym pomaga zredukować cellulit, ujędrnić i uelastycznić skórę oraz poprawić krążenie. Platforma wibracyjna Combo Duo wprowadzi Cię na wyższy poziom masażu wibracjami, i to w Twoim własnym domu.

  Model ten stanowi oryginalne połączenie masażera z platformą wibracyjną. Pracuje więc nie tylko wybrana partia ciała, pobudzana poprzez 1 z 3 pasów przeznaczonych do konkretnego rodzaju masażu, lecz też sama platforma, a wibracje rozchodzą się w 3 płaszczyznach! dzięki temu całe ciało może być angażowane w trening - wystarczy, że staniesz stopami na powierzchni platformy. Jeśli oprzesz na niej dłonie - wzmożoną pracę odbędą Twoje ramiona, z kolei siadając bezpośrednio na platformie - komfortowo wymasujesz i pobudzisz do aktywności mięśnie ud i pośladków.

  3 pasy do masażu mają 5-stopniową regulację szybkości, więc połączysz ją zawsze w taki sposób, żeby masaż był intensywny, a jednocześnie nie sprawiał Ci bólu. Częstotliwość wibracji to od 25 do 50Hz zwiększana o 1Hz, więc bez problemu wspaniale ją dostosujesz do siebie i swych potrzeb. Jeśli oczekujesz jedynie odrobiny relaksu - po prostu obniżysz intensywność i delikatnie rozmasujesz zmęczone mięśnie. W pakiecie znajdziesz plakat z ćwiczeniami obrazującymi, jakie przykładowe pozycje możesz przyjąć. Niektóre z nich zaprezentowane są też na umieszczonym poniżej filmie video.

  dzięki temu, że sprzęt jest stabilny i wygodny w używaniu, a uchwyty nadzwyczajnie przylegają do i nie ślizgają się pod wpływem wilgoci, możesz bezpiecznie trenować nawet codziennie! A po skończonych ćwiczeniach z łatwością przemieścisz Combo Duo w dowolne miejsce za pomocą praktycznych rolek transportowych.

  Pozwól sobie na najwyższej jakości masaż, ujędrnij całe ciało, popraw krążenie krwi i zapomnij o stresach codziennego dnia. Stwórz sobie idealny prywatny salonik spa oraz użyteczną minisiłownię w jednym, i to we własnym domu - dzięki platformie wibracyjnej z masażerem Combo Duo!


  właściwości:

   • rozmiary:
   • długość 70 cm
   • wysokość 134 cm
   • szerokość 64 cm
   • Platforma: 45 x 64 cm
   • Maksymalna waga użytkownika 120 kg
   • Moc silnika 550 W
   • Przeznaczenie domowe
   • rodzaj wibracji w 3 płaszczyznach
   • ekran 2 okienka LED
   • Częstotliwość 25-50 Hz (25 stopni)
   • Amplituda 1-2 mm
   • Czas 30-90 s
   • Waga 52 kg
   • 3 pasy do masażu asygnowane do rozmaitych części ciała
   • 5 stopniowa regulacja pracy masażera
   • Plakat z ćwiczeniami
   • Komputer ma 5 programów treningowych

☆ Insportline Platforma wibracyjna vibrogym alex 3d ☆

Insportline Platforma wibracyjna vibrogym alex 3d Najniższa Cena Online

☆ Insportline Platforma wibracyjna vibrogym alex 3d - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis platformy - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Insportline
 • Nazwa produktu: Insportline Platforma wibracyjna vibrogym alex 3d
 • Segment produktowy: Platformy wibracyjne do ćwiczeń fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis platformy:
  Platforma wibracyjna inSPORTline VibroGym Alex to nieprzeciętne narzędzie do kształtowania ciała, powiększania ruchomości stawów i relaksu. Działanie platformy jest oparte na generowaniu wibracji, które powodują samoczynne skurcze mięśni, prowadzące do ich sprawnego wzmocnienia. Zaledwie 5 minut treningu z lekko ugiętymi kolanami dziennie, pozwala osiągnąć imponujące efekty. Urządzenie umożliwia wzmocnienie wszystkich partii mięśni. Mięśnie ramion i pleców możesz ćwiczyć za pomocą dwóch gumowych pasów, przymocowanych w dolnej części urządzenia. Ćwiczenia na platformie wibracyjnej inSPORTline VibroGym Alex są istotnie wydajne i całkowicie bezpieczne. Model jest asygnowany do stosowania domowego i klubowego.
  cechy technologiczne mocne strony

☆ Platforma wibracyjna Power Plate Personal (0742832248525) ☆

Platforma wibracyjna Power Plate Personal (0742832248525) Najniższa Cena Online

☆ Platforma wibracyjna Power Plate Personal (0742832248525) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis platformy - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Power Plate
 • Nazwa produktu: Platforma wibracyjna Power Plate Personal (0742832248525)
 • Segment produktowy: Platformy wibracyjne do ćwiczeń fitness
 • Ilość ofert: 4
 • Charakterystyka / Opis platformy:

  technika została pierwotnie opracowana dla astronautów w kosmosie. Jest używany poprzez astronautów od lat 70. XX wieku do przeciwdziałania utracie mięśni i kości z powodu nieważkości w przestrzeni kosmicznej. Teraz możesz znaleźć z nami technikę wibracji Power Plate. Istotnie Power Plate działa dla Ciebie. Zaopatrzone w dwa silniki o wysokiej skuteczności generowane są mechaniczne, przyjemne, wielowymiarowe wibracje. Powodują one do 2400 skurczów mięśni w ciągu minuty, prawie 100% włókien mięśniowych jest trenowanych bez konieczności poruszania się. To ponad dwa razy więcej w trakcie normalnego, forsownego treningu. Ciało ludzkie ma naturalny odruch. Technologia Power Plate buduje wibracje wielowymiarowe i wyzwala odruch rozciągania mięśni, co prowadzi do aktywacji odruchu, a tym samym do silniejszej aktywacji wszelkich zaangażowanych mięśni. Ciało reaguje odruchowo na te pozytywne wibracje, które w szczególności aktywują głębokie mięśnie nóg, brzucha, ramion i pleców aż do ramienia. Nasze najnowsze urządzenia Power Plate oferują choćby wibracyjne pociągnięcia za pomocą linek które trzymamy w rękach, dzięki którym możesz upiększyć swoje ramiona i dekolt istotnie produktywniej. W sytuacji urazów mięśni i pleców wibracje mogą wspierać cykl gojenia i skracać czas regeneracji. Dzięki certyfikowanym medycznie urządzeniom Power Plate delikatnie,wyjątkowo intensywnie trenujesz mięśnie głębokie, poprawiasz koordynację i mobilność i są one stosowane w wielu zabiegach, takichjak osteoporoza, stwardnienie rozsiane, choroba Parkinsona, dystrofia mięśniowa, lecz także w przypadku choroby zwyrodnieniowej stawów.

  Platforma Personal Power Plate to narzędzie do ćwiczeń z wieloma korzyściami, które pomaga osiągać cele szybciej i efektywniej. Dostarczając złoty standard w technologii wibracji całego ciała, Personal Power Plate ma ustawioną częstotliwość 35 Hz,30 albo 60 sekundowy zegar oraz zdalne sterowanie dla prostej obsługi. W rzeczywistości badania wykazały, iż użytkownicy Power Plate tracą dwa razy więcej tłuszczu w ciągu sześciu miesięcy w porównaniu z tymi, którzy stosują prostą sprawność fizyczną i samą dietę. Platforma Personal Power Plate jest kompaktową i nietrudna do przechowywania pod łóżkiem lub w szafie, z dostępną opcjonalnie torbą do przenoszenia która spełni oczekiwania w podróży. Zacznij już dziś przygodgę z platformą Personal Power Plate i poznaj światowej sławy technologię wibracji, która jest dzisiaj dostępna w najszczególniej kompaktowym wymiarze.

  cechy techniczne Najczęstsze pytania Klientów zalety


Podsumowanie, czyli jaka platforma wibracyjna do 10000 zł najlepsza?


Najlepsza platforma wibracyjna do 10000 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsza platforma wibracyjna do 10000 zł w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Rekomendowane platformy wibracyjne – Zestawienie kwiecień 2024

Jeżeli żadna z powyższych platform wibracyjnych do 10000 zł nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie rekomendowanych wibracyjnych platform do ćwiczeń siłowych i fitnessu.


Powiązania tematyczne:

 • jaka platforma wibracyjna do 10000 zł opinie i efekty,
 • dobre platformy wibracyjne do 10000 zł cena,
 • ranking platform wibracyjnych do 10000 zł,
 • platforma wibracyjna do 10000 zł jaka najlepsza.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o platformach wibracyjnych do 10000 zł

#1 Gdzie szukać opinii o platformach wibracyjnych do 10000 zł?

Aktualnie zaprezentowane informacje o platformach wibracyjnych do 10000 zł odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie użytkowników.

#2 Jaka platforma wibracyjna do 10000 zł najlepsza? Którą wybrać?

Poszukując informacji o dobrych platformach wibracyjnych do 10000 zł warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z platformami wibracyjnymi do 10000 zł, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie platformy wibracyjne do 10000 zł są najchętniej polecane?

Nasze zestawienia z platformami wibracyjnymi do 10000 zł zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach platformy wibracyjne do 10000 zł to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *