FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking platform wibracyjnych BH Fitness. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Platformy wibracyjne / Ranking platform wibracyjnych BH Fitness


Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych platform wibracyjnych BH Fitness. Opracowane zestawienia są aktualne czerwiec 2023 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych platform wibracyjnych BH Fitness,
 • TOP5 często wybieranych platform wibracyjnych do fitnessu.

Jakie platformy wibracyjne BH Fitness najlepiej wybrać? Ranking czerwiec 2023

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane platformy wibracyjne BH Fitness, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking platform wibracyjnych BH Fitness, wraz z opisem modelu, aktualizujemy na bieżąco.

☆ Platforma wibracyjna Tactiletonic Pro (G225) BH Fitness (8431284355241) ☆

Platforma wibracyjna Tactiletonic Pro (G225) BH Fitness (8431284355241) Najniższa Cena Online

☆ Platforma wibracyjna Tactiletonic Pro (G225) BH Fitness (8431284355241) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis platformy - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BH Fitness
 • Nazwa produktu: Platforma wibracyjna Tactiletonic Pro (G225) BH Fitness (8431284355241)
 • Segment produktowy: Platformy wibracyjne do ćwiczeń fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis platformy:

  Platforma wibracyjna Tactiletonic Pro to przyrząd do masażu, a także treningu ogólnorozwojowego. Wyjątkowo ciekawa propozycja dla osób, które na równi cenią sobie idealny wygląd oraz możliwość zrelaksowania się po intensywnych ćwiczeniach albo ciężkim dniu w pracy.

  Urządzenie marki BH Fitness dostarczane jest w komplecie z trzema mistrzowskimi pasami do masażu – każdy z nich dedykowany jest do innej części ciała. Masażer stacjonarny Tactiletonic Pro to kompaktowa konstrukcja o zaimplementowaniu domowym.

  Dzięki niewielkim gabarytom praktycznie każdy może pozwolić sobie na ustawienie tego przemyślnego przyrządu we własnym lokum. Długość platformy to zaledwie 71 centymetrów a jej szerokość wynosi jedynie 40 centymetrów.

  Kolumna centralna z uchwytami i mocowaniem na pasy ma wysokość około 108 centymetrów. Platforma do masażu Tactiletonic Pro BH Fitness nie jest ciężka i z jej przenoszeniem poradzi sobie każdy – całkowita waga przyrządu to około 16 kilogramów.

  Waga użytkownika, który może bezpiecznie korzystać z tego urządzenia to aż 100 kilogramów. Masażer wspaniale spełni oczekiwania jako sprzęt pomagający w zrelaksowaniu się po ciężkim dniu, w zregenerowaniu przeciążonych długim treningiem siłowym mięśni, skutecznie zredukuje zbyteczną tkankę tłuszczową i pomoże w walce z uporczywym cellulitem.

  Główną grupą docelową dla tego typu sprzętów są zawsze panie,także wielu panów ochoczo korzysta z dobrodziejstw samoczynnego masażu. Kompaktowa platforma zyskała miły dla oka wygląd ze smukłą, efektownie zaprojektowaną kolumną centralną.

  Dwa komfortowe uchwyty z piankowym pokryciem pozwalają pewnie stanąć na platformie i radować się z przyjemności, jaką sprawią pasy masujące. Silnik ma regulację w zakresie sześciu poziomów intensywności wibracji.

  Produkty BH Fitness to gwarancja nad wyraz wysokiej jakości oraz zastosowania wysokojakościowych tworzyw. Renoma producenta nie wzięła się znikąd – od lat produkty z logiem BH Fitness są synonimem wręcz nieprzeciętnego stosunku jakości do ceny.


☆ Platforma wibracyjna Combo Duo, YV56 ☆

Platforma wibracyjna Combo Duo, YV56 Najniższa Cena Online

☆ Platforma wibracyjna Combo Duo, YV56 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis platformy - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BH
 • Nazwa produktu: Platforma wibracyjna Combo Duo, YV56
 • Segment produktowy: Platformy wibracyjne do ćwiczeń fitness
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis platformy:

  darmowA przesyłka

  Trening wibracyjny ma zbawienny wpływ na cały organizm. Nie tylko odpręża i rozluźnia umocnione stresem mięśnie, lecz też przez wywołanie skurczów w tkankach mięśniowych angażuje je do pracy i tym samym pomaga zredukować cellulit, ujędrnić i uelastycznić skórę oraz poprawić krążenie. Platforma wibracyjna Combo Duo wprowadzi Cię na wyższy poziom masażu wibracjami, i to w Twoim własnym domu.

  Model ten stanowi specyficzne połączenie masażera z platformą wibracyjną. Pracuje więc nie tylko wybrana partia ciała, pobudzana przez 1 z 3 pasów asygnowanych do mocnego rodzaju masażu, ale też sama platforma, a wibracje rozchodzą się w 3 płaszczyznach! dzięki czemu całe ciało może być angażowane w trening - wystarczy, że staniesz stopami na powierzchni platformy. Jeśli oprzesz na niej dłonie - wzmożoną pracę odbędą Twoje ramiona, z kolei siadając bezpośrednio na platformie - komfortowo wymasujesz i pobudzisz do aktywności mięśnie ud i pośladków.

  3 pasy do masażu posiadają 5-stopniową regulację szybkości, więc zespoisz ją zawsze w taki sposób, żeby masaż był intensywny, a jednocześnie nie sprawiał Ci bólu. Częstotliwość wibracji to od 25 do 50Hz powiększana o 1Hz, więc bezproblemowo idealnie ją przystosujesz do siebie i swoich potrzeb. Jeśli oczekujesz jedynie odrobiny relaksu - po prostu zniżysz intensywność i delikatnie rozmasujesz zmęczone mięśnie. W komplecie odnajdziesz plakat z ćwiczeniami obrazującymi, jakie przykładowe pozycje możesz przyjąć. Niektóre z nich zaprezentowane są też na umieszczonym poniżej filmie video.

  dzięki czemu, iż sprzęt jest stabilny i komfortowy w stosowaniu, a uchwyty rewelacyjnie przylegają do i nie ślizgają się pod wpływem wilgoci, możesz bezpiecznie trenować choćby codziennie! A po skończonych ćwiczeniach z łatwością przemieścisz Combo Duo w dowolne miejsce za pomocą praktycznych rolek transportowych.

  Pozwól sobie na najwyższej jakości masaż, ujędrnij całe ciało, popraw krążenie krwi i zapomnij o stresach codziennego dnia. Stwórz sobie rewelacyjny prywatny salonik spa, a także ergonomiczną minisiłownię w jednym, i to we własnym domu - dzięki platformie wibracyjnej z masażerem Combo Duo!


  atrybuty:

   • rozmiary:
   • długość 70 cm
   • wysokość 134 cm
   • szerokość 64 cm
   • Platforma: 45 x 64 cm
   • Maksymalna waga użytkownika 120 kg
   • Moc silnika 550 W
   • Przeznaczenie domowe
   • typ wibracji w 3 płaszczyznach
   • ekran 2 okienka LED
   • Częstotliwość 25-50 Hz (25 poziomów)
   • Amplituda 1-2 mm
   • Czas 30-90 s
   • Waga 52 kg
   • 3 pasy do masażu dedykowane do najróżniejszych części ciała
   • 5 stopniowa regulacja pracy masażera
   • Plakat z ćwiczeniami
   • Komputer posiada 5 programów treningowych

☆ Platforma wibracyjna Vibro GS SE BH Fitness, F85A-43429 ☆

Platforma wibracyjna Vibro GS SE BH Fitness, F85A-43429 Najniższa Cena Online

☆ Platforma wibracyjna Vibro GS SE BH Fitness, F85A-43429 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis platformy - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BH Fitness
 • Nazwa produktu: Platforma wibracyjna Vibro GS SE BH Fitness, F85A-43429
 • Segment produktowy: Platformy wibracyjne do ćwiczeń fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis platformy:

  Czym jest masażer stojący z pasami Vibro GS SE? Platformy wibracyjne to obecnie prawdziwa rewolucja w ćwiczeniach i jednocześnie jedne z prekursorskich urządzeń asygnowanych do masażu całego ciała.

  wykonywany trening jest oparte tutaj na stymulacji nerwowo-mięśniowej wywołanej drganiami mechanicznymi, co prowadzi do naturalnych skurczy we wszystkich partiach mięśni. Im obszerniejsza amplituda i częstotliwość wibracji, tym większą pracę wykonują mięśnie, co pozwala schudnąć choćby trzy razy szybciej w przypadku innych przyrządów fitness.

  Maszyna wibrująca Vibro firmy BH Fitness to idealne urządzenie do wykorzystywania domowego, cechująca się nadzwyczajnym wyglądem i wytrzymałą obudową. Dzięki niezwykłej wytrzymałości na uszkodzenia mechaniczne i zarysowania może stać się elegancką ozdobą każdego domu.

  Jakie korzyści dają ćwiczenia na platformie wibracyjnej? Ćwiczenia z wykorzystaniem maszyny wibrującej adekwatne są dla osób w każdym wieku, niezależnie od stanu zdrowia. W przypadku kobiet stanowią wyśmienitą profilaktykę osteoporozy – praca mięśni i drgania mechaniczne rozszerzają mineralizację kości.

  przez wzrost poziomu endorfin ćwiczenia na platformie działają przeciwbólowo i redukują stres. Pobudzanie krążenia wpływa na ulepszone ukrwienie i odżywienie tkanek i wyrównanie gospodarki hormonalnej.

  Oczyszczenie organizmu z toksyn poprzez wzmożone krążenie krwi i limfy pomaga walczyć z cellulitem i nadmiarem tkanki tłuszczowej. Zwiększa się także równowaga i koordynacja ruchowa i ruchomość stawów, poprzez udoskonalenie sprężystości więzadeł i ścięgien.

  Niemniej ważne jest ujędrnienie i odmłodzenie skóry oraz regulacja metabolizmu i gospodarki hormonalnej. Korzystanie z platformy wibracyjnej jest także rewelacyjnym uzupełnieniem innych treningów - nie tylko pozwala przygotować ciało do wysiłku,w dodatku nieprzeciętnie rozluźnia mięśnie po produkowanych ćwiczeniach.

  zalety platformy wibracyjnej Vibro marki BH Fitness: wibracje w trzech płaszczyznach, panel sterowania na kolumnie, kółka transportowe, uzupełniające materiały DVD oraz plakat z przykładowymi ćwiczeniami, ekran GSR.


☆ Bh fitness Masażer tactile tonic pro g225 ☆

Bh fitness Masażer tactile tonic pro g225 Najniższa Cena Online

☆ Bh fitness Masażer tactile tonic pro g225 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis platformy - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BH Fitness
 • Nazwa produktu: Bh fitness Masażer tactile tonic pro g225
 • Segment produktowy: Platformy wibracyjne do ćwiczeń fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis platformy:

  Specyfikacja technologiczna i wyposażenie:Podobne zestawienia:


Najtańsze platformy wibracyjne BH Fitness – Ranking czerwiec 2023 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze platformy wibracyjne BH Fitness, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich platform wibracyjnych BH Fitness jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Platforma wibracyjna Tactiletonic Pro (G225) BH Fitness (8431284355241) ☆

Platforma wibracyjna Tactiletonic Pro (G225) BH Fitness (8431284355241) Najniższa Cena Online

☆ Platforma wibracyjna Tactiletonic Pro (G225) BH Fitness (8431284355241) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis platformy - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BH Fitness
 • Nazwa produktu: Platforma wibracyjna Tactiletonic Pro (G225) BH Fitness (8431284355241)
 • Segment produktowy: Platformy wibracyjne do ćwiczeń fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis platformy:

  Platforma wibracyjna Tactiletonic Pro to przyrząd do masażu, a także treningu ogólnorozwojowego. Nad wyraz niebanalna sugestia dla osób, które na równi cenią sobie nieprzeciętny wygląd oraz możliwość zrelaksowania się po intensywnych ćwiczeniach lub ciężkim dniu w pracy.

  Urządzenie firmy BH Fitness dostarczane jest w pakiecie z trzema mistrzowskimi pasami do masażu – każdy z nich asygnowany jest do innej części ciała. Masażer stacjonarny Tactiletonic Pro to kompaktowa kompozycja o zaimplementowaniu domowym.

  Dzięki niewielkim gabarytom praktycznie każdy może pozwolić sobie na ustawienie tego przemyślnego przyrządu we własnym lokum. Długość platformy to zaledwie 71 centymetrów a jej szerokość wynosi jedynie 40 centymetrów.

  Kolumna centralna z uchwytami i mocowaniem na pasy ma wysokość około 108 centymetrów. Platforma do masażu Tactiletonic Pro BH Fitness nie jest ciężka i z jej przenoszeniem poradzi sobie każdy – pełna waga przyrządu to około 16 kilogramów.

  Waga użytkownika, który może bezpiecznie korzystać z tego urządzenia to aż 100 kilogramów. Masażer doskonale sprawdzi się jako sprzęt pomagający w zrelaksowaniu się po ciężkim dniu, w zregenerowaniu przeciążonych długim treningiem siłowym mięśni, skutecznie zredukuje zbyteczną tkankę tłuszczową, a także pomoże w walce z uporczywym cellulitem.

  Główną grupą docelową dla tego typu sprzętów są za każdym razem panie,ponadto wielu mężczyzn chętnie korzysta z dobrodziejstw automatycznego masażu. Kompaktowa platforma zyskała miły dla oka wygląd ze smukłą, pięknie zaprojektowaną kolumną centralną.

  Dwa wygodne uchwyty z piankowym pokryciem pozwalają pewnie stanąć na platformie i cieszyć się z przyjemności, jaką sprawią pasy masujące. Silnik posiada regulację w zakresie sześciu poziomów intensywności wibracji.

  Produkty BH Fitness to gwarancja szczególnie wysokiej jakości i wykorzystania gatunkowych materiałów. Renoma producenta nie wzięła się znikąd – od lat produkty z logiem BH Fitness są synonimem wręcz wspaniałego stosunku jakości do ceny.


☆ Bh fitness Masażer tactile tonic pro g225 ☆

Bh fitness Masażer tactile tonic pro g225 Najniższa Cena Online

☆ Bh fitness Masażer tactile tonic pro g225 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis platformy - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BH Fitness
 • Nazwa produktu: Bh fitness Masażer tactile tonic pro g225
 • Segment produktowy: Platformy wibracyjne do ćwiczeń fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis platformy:

  Specyfikacja techniczna i wyposażenie:


☆ Platforma wibracyjna Combo Duo, YV56 ☆

Platforma wibracyjna Combo Duo, YV56 Najniższa Cena Online

☆ Platforma wibracyjna Combo Duo, YV56 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis platformy - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BH
 • Nazwa produktu: Platforma wibracyjna Combo Duo, YV56
 • Segment produktowy: Platformy wibracyjne do ćwiczeń fitness
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis platformy:

  darmowA przesyłka

  Trening wibracyjny ma zbawienny wpływ na cały organizm. Nie tylko odpręża i rozluźnia wzmocnione stresem mięśnie, lecz też przez wywołanie skurczów w tkankach mięśniowych włącza je do pracy i tym samym pomaga zredukować cellulit, ujędrnić i uelastycznić skórę oraz poprawić krążenie. Platforma wibracyjna Combo Duo wprowadzi Cię na wyższy poziom masażu wibracjami, i to w Twoim własnym domu.

  Model ten stanowi niepowtarzalne połączenie masażera z platformą wibracyjną. Pracuje więc nie tylko wybrana partia ciała, pobudzana poprzez 1 z 3 pasów asygnowanych do solidnego rodzaju masażu, lecz też sama platforma, a wibracje rozchodzą się w 3 płaszczyznach! dzięki czemu całe ciało może być angażowane w trening - wystarczy, iż staniesz stopami na powierzchni platformy. Jeśli oprzesz na niej dłonie - wzmożoną pracę odbędą Twoje ramiona, z kolei siadając bezpośrednio na platformie - komfortowo wymasujesz i pobudzisz do aktywności mięśnie ud i pośladków.

  3 pasy do masażu posiadają 5-stopniową regulację szybkości, więc scalisz ją za każdym razem w taki sposób, by masaż był intensywny, a jednocześnie nie sprawiał Ci bólu. Częstotliwość wibracji to od 25 do 50Hz rozszerzana o 1Hz, więc bez problemu świetnie ją przypasujesz do siebie i swych potrzeb. Jeśli oczekujesz jedynie odrobiny relaksu - po prostu zmniejszysz intensywność i delikatnie rozmasujesz zmęczone mięśnie. W komplecie odnajdziesz plakat z ćwiczeniami obrazującymi, jakie przykładowe pozycje możesz przyjąć. Niektóre z nich zaprezentowane są także na umieszczonym poniżej filmie wideo.

  dzięki czemu, że sprzęt jest jednostajny i wygodny w stosowaniu, a uchwyty nieprzeciętnie przylegają do , a także nie ślizgają się pod wpływem wilgoci, możesz bezpiecznie trenować choćby codziennie! A po skończonych ćwiczeniach prosto przemieścisz Combo Duo w dowolne miejsce za pomocą ergonomicznych rolek transportowych.

  Pozwól sobie na najwyższej jakości masaż, ujędrnij całe ciało, popraw krążenie krwi i zapomnij o stresach codziennego dnia. Stwórz sobie idealny prywatny salonik spa oraz funkcjonalną minisiłownię w jednym, i to we własnym domu - dzięki platformie wibracyjnej z masażerem Combo Duo!


  właściwości:

   • wymiary:
   • długość 70 cm
   • wysokość 134 cm
   • szerokość 64 cm
   • Platforma: 45 x 64 cm
   • Maksymalna waga użytkownika 120 kg
   • Moc silnika 550 W
   • Przeznaczenie domowe
   • typ wibracji w 3 płaszczyznach
   • ekran 2 okienka LED
   • Częstotliwość 25-50 Hz (25 poziomów)
   • Amplituda 1-2 mm
   • Czas 30-90 s
   • Waga 52 kg
   • 3 pasy do masażu dedykowane do rozmaitych części ciała
   • 5 stopniowa regulacja pracy masażera
   • Plakat z ćwiczeniami
   • Komputer ma 5 programów treningowych

☆ Platforma wibracyjna Vibro GS SE BH Fitness, F85A-43429 ☆

Platforma wibracyjna Vibro GS SE BH Fitness, F85A-43429 Najniższa Cena Online

☆ Platforma wibracyjna Vibro GS SE BH Fitness, F85A-43429 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis platformy - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BH Fitness
 • Nazwa produktu: Platforma wibracyjna Vibro GS SE BH Fitness, F85A-43429
 • Segment produktowy: Platformy wibracyjne do ćwiczeń fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis platformy:

  Czym jest masażer stojący z pasami Vibro GS SE? Platformy wibracyjne to aktualnie prawdziwa rewolucja w ćwiczeniach i równocześnie jedne z najnowocześniejszych urządzeń asygnowanych do masażu całego ciała.

  realizowany trening opiera się tutaj na stymulacji nerwowo-mięśniowej wywołanej drganiami mechanicznymi, co prowadzi do naturalnych skurczy we wszystkich partiach mięśni. Im pokaźniejsza amplituda i częstotliwość wibracji, tym obszerniejszą pracę wykonują mięśnie, co pozwala schudnąć nawet trzy razy szybciej w przypadku innych przyrządów fitness.

  Maszyna wibrująca Vibro firmy BH Fitness to wspaniałe urządzenie do użytkowania domowego, charakteryzująca się nadzwyczajnym wyglądem i wytrzymałą obudową. Dzięki niezwykłej wytrzymałości na uszkodzenia mechaniczne i zarysowania może stać się elegancką ozdobą każdego domu.

  Jakie korzyści dają ćwiczenia na platformie wibracyjnej? Ćwiczenia z wykorzystaniem maszyny wibrującej odpowiednie są dla osób w każdym wieku, niezależnie od stanu zdrowia. W przypadku pań stanowią perfekcyjną profilaktykę osteoporozy – praca mięśni oraz drgania mechaniczne powiększają mineralizację kości.

  przez wzrost poziomu endorfin ćwiczenia na platformie działają przeciwbólowo i redukują stres. Pobudzanie krążenia wpływa na udoskonalone ukrwienie i odżywienie tkanek, a także wyrównanie gospodarki hormonalnej.

  Oczyszczenie organizmu z toksyn przez wzmożone krążenie krwi i limfy pomaga walczyć z cellulitem i nadmiarem tkanki tłuszczowej. Rozszerza się także równowaga i koordynacja ruchowa i ruchomość stawów, przez ulepszenie elastyczności więzadeł i ścięgien.

  Niemniej ważne jest ujędrnienie i odmłodzenie skóry, a także regulacja metabolizmu i gospodarki hormonalnej. Korzystanie z platformy wibracyjnej jest także nieprzeciętnym uzupełnieniem innych treningów - nie tylko pozwala przygotować ciało do wysiłku,ponadto świetnie rozluźnia mięśnie po wytwarzanych ćwiczeniach.

  atuty platformy wibracyjnej Vibro marki BH Fitness: wibracje w trzech płaszczyznach, panel sterowania na kolumnie, kółka transportowe, uzupełniające materiały DVD, a także plakat z przykładowymi ćwiczeniami, wyświetlacz GSR.Podsumowanie, czyli jaka platforma wibracyjna BH Fitness najlepsza?


Najlepsza platforma wibracyjna BH Fitness w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsza platforma wibracyjna BH Fitness w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Najlepsze platformy wibracyjne – Ranking czerwiec 2023

Jeżeli żadna z powyższych platform wibracyjnych BH Fitness nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie rekomendowanych platform wibracyjnych do fitnessu.


Powiązania tematyczne:

 • jaka platforma wibracyjna BH Fitness opinie i efekty,
 • dobre platformy wibracyjne BH Fitness cena,
 • ranking platform wibracyjnych BH Fitness,
 • platforma wibracyjna BH Fitness jaka najlepsza.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o platformach wibracyjnych BH Fitness

#1 Gdzie szukać opinii o platformach wibracyjnych BH Fitness?

Aktualnie zaprezentowane informacje o platformach wibracyjnych BH Fitness odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie userów.

#2 Jaka platforma wibracyjna BH Fitness najlepsza? Którą wybrać?

Poszukując informacji o dobrych platformach wibracyjnych BH Fitness warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z platformami wibracyjnymi BH Fitness, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie platformy wibracyjne BH Fitness są najchętniej polecane?

Nasze zestawienia z platformami wibracyjnymi BH Fitness zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach platformy wibracyjne BH Fitness to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *