FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking platform wibracyjnych HMS. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Platformy wibracyjne / Ranking platform wibracyjnych HMS


Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych platform wibracyjnych HMS. Opracowane zestawienia są aktualne maj 2024 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych platform wibracyjnych HMS,
 • TOP5 chętnie kupowanych wibracyjnych platform do ćwiczeń siłowych i fitnessu.

Jakie platformy wibracyjne HMS najlepiej wybrać? Ranking maj 2024

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane platformy wibracyjne HMS, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking platform wibracyjnych HMS, wraz z opisem modelu, aktualizujemy każdego dnia.

☆ Platforma wibracyjna SVP11 HMS (5907695533965) ☆

Platforma wibracyjna SVP11 HMS (5907695533965) Najniższa Cena Online

☆ Platforma wibracyjna SVP11 HMS (5907695533965) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis platformy - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: Platforma wibracyjna SVP11 HMS (5907695533965)
 • Segment produktowy: Platformy wibracyjne do ćwiczeń fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis platformy:

  SVP11 PLATFORMA WIBRACYJNA 3D (DWA SILNIKI) SVP11 to platforma wibracyjna 3D. W zwykłych platformach ruchy wibrujące odbywają się w jednej w płaszczyźnie. W platformie 3D ruchy odbywają się oscylacyjnie, wertykularnie, a także linarnie. Można jeszcze związać dwa programy, wtedy ruchy będą odbywały się w dwóch płaczszyznach jednocześnie. Takie rozwiązanie daje widocznie większe rezultaty. Platformą poruszają dwa silniki co daje wielokierunkową oscylację. Platforma wibracyjna SVP11 to urządzenie, dzięki któremu osiągniemy świetną sylwetkę. Ćwiczenia na platformie to trening całego ciała: mięśni nóg, pośladków, brzucha i górnych partii mięśni. Platforma zezwala na trening na 3 poziomach intensywności. Stanie na środku urządzenia symuluje chód, zachowanie niepokaźnego odstępu między stopami sprawia, że uprawiasz jogging, a spore rozstawienie stóp to symulacja sprintu. Urządzenie posiada 99 stopni szybkości, w połączeniu z minutnikiem, który ma komputer SVP11 daje gwarancje, że sprzęt zintegrujemy do swoich oczekiwań. Dodatkowym plusem jest mata masująca dołączona do zestawu. Matę zakłada się na platformę. Połączenie wibracji i specjalnych wypustek masujących znajdujących się na macie gwarantuje wyśmienity masaż stóp a w wyniku czego całkowite odprężenie. W pakiecie załączone są taśmy oporowe, które urozmaicą i dopełnią trening. Na dodatek platforma nadzwyczajnie pobudza krążenie krwi, rozluźnia i wspomaga regenerację mięśni.. Przyrząd jest prosty w obsłudze. Pilot dołączony do towaru nietrudne sterowanie i zmianę programów. Oprócz tego platforma posiada bluetooth oraz zastosowane głośniki. Daje nam to możliwość połączenia się z platformą przez naszego smartphone lub inne urządzenie i słuchania w trakcie treningu naszej ulubionej muzyki. Urządzenie nadaje się dla osób na każdym stopniu progresywnia. SVP11 posiada 5 programów treningowych, a także tryb manualny co daje możliwość dopasowania treningu do swoich możliwości i potrzeb. Dzięki SVP11 uzyskanie nadzwyczajnej sylwetki ciała będzie realne bez wysiłku, ciężkich sprzętów czy karnetów na siłownie. Wykonanie treningu jest osiągalne choćby w trakcie oglądania ulubionego programu w telewizji. Specyfikacja: wymiary: 78 x 40 x 14 cm Waga artykułu: 18,5 kg Materiał: żelazo, plastik Funkcje: 5 programów treningowych Tryb ręczny regulujący prędkość pracy 99 poziomów prędkości Bluetooth Głośniki Maksymalna waga użytkownika: 150 kg Moc znamionowa: 110-220V, 200W, dwa silniki Częstotliwość znamionowa: 50hz Amplituda drgań: 10 mm pakiet mieści: Pilot Taśmy oporowe Matę masującą Platformę wibracyjną Uwagi: Nie dedykowana do użytku komercyjnego Gwarancja 24 miesiącePodobne zestawienia:


Najtańsze platformy wibracyjne HMS – Ranking maj 2024 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze platformy wibracyjne HMS, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich platform wibracyjnych HMS jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Platforma wibracyjna SVP11 HMS (5907695533965) ☆

Platforma wibracyjna SVP11 HMS (5907695533965) Najniższa Cena Online

☆ Platforma wibracyjna SVP11 HMS (5907695533965) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis platformy - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: Platforma wibracyjna SVP11 HMS (5907695533965)
 • Segment produktowy: Platformy wibracyjne do ćwiczeń fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis platformy:

  SVP11 PLATFORMA WIBRACYJNA 3D (DWA SILNIKI) SVP11 to platforma wibracyjna 3D. W zwykłych platformach ruchy wibrujące odbywają się w jednej w płaszczyźnie. W platformie 3D ruchy odbywają się oscylacyjnie, wertykularnie, a także linarnie. Można dodatkowo dopasować dwa programy, wtedy ruchy będą odbywały się w dwóch płaczszyznach jednocześnie. Takie rozwiązanie daje widocznie większe rezultaty. Platformą poruszają dwa silniki co daje wielokierunkową oscylację. Platforma wibracyjna SVP11 to urządzenie, dzięki któremu osiągniemy idealną sylwetkę. Ćwiczenia na platformie to trening całego ciała: mięśni nóg, pośladków, brzucha oraz górnych partii mięśni. Platforma zezwala na trening na 3 stopniach intensywności. Stanie na środku urządzenia symuluje chód, zachowanie minimalnego odstępu pomiędzy stopami sprawia, iż uprawiasz jogging, a spore rozstawienie stóp to symulacja sprintu. Urządzenie ma 99 stopni prędkości, w połączeniu z minutnikiem, który ma komputer SVP11 daje gwarancje, że sprzęt zjednoczymy do swoich pragnień. Dodatkowym plusem jest mata masująca dołączona do zestawu. Matę zakłada się na platformę. Połączenie wibracji i specjalnych wypustek masujących znajdujących się na macie zagwarantuje genialny masaż stóp a w wyniku czego całkowite odprężenie. W komplecie dołączone są taśmy oporowe, które urozmaicą i dopełnią trening. W dodatku platforma wspaniale pobudza krążenie krwi, rozluźnia i wspomaga regenerację mięśni.. Przyrząd jest prosty w obsłudze. Pilot dołączony do produktu łatwe sterowanie i zmianę programów. Oprócz tego platforma ma bluetooth oraz zastosowane głośniki. Daje nam to możliwość połączenia się z platformą poprzez naszego smartphone albo inne urządzenie i słuchania w trakcie treningu naszej ulubionej muzyki. Urządzenie nadaje się dla osób na każdym stopniu zaawansowania. SVP11 ma 5 programów treningowych i tryb manualny co daje możliwość dopasowania treningu do swych możliwości i potrzeb. Dzięki SVP11 uzyskanie perfekcyjnej sylwetki ciała będzie osiągalne bez wysiłku, ciężkich sprzętów czy karnetów na siłownie. Wykonanie treningu jest osiągalne choćby podczas oglądania ulubionego programu w telewizji. Specyfikacja: wymiary: 78 x 40 x 14 cm Waga towaru: 18,5 kg Materiał: żelazo, plastik Funkcje: 5 programów treningowych Tryb ręczny regulujący szybkość pracy 99 poziomów szybkości Bluetooth Głośniki Maksymalna waga użytkownika: 150 kg Moc znamionowa: 110-220V, 200W, dwa silniki Częstotliwość znamionowa: 50hz Amplituda drgań: 10 mm komplet gromadzi: Pilot Taśmy oporowe Matę masującą Platformę wibracyjną Uwagi: Nie przeznaczona do korzystania komercyjnego Gwarancja 24 miesiącePodsumowanie, czyli jaka platforma wibracyjna HMS najlepsza?


Najlepsza platforma wibracyjna HMS w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsza platforma wibracyjna HMS w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Dobre platformy wibracyjne – Ranking maj 2024

Jeżeli żadna z powyższych platform wibracyjnych HMS nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie dobrych wibracyjnych platform do ćwiczeń siłowych i fitnessu.


Powiązania tematyczne:

 • jaka platforma wibracyjna HMS opinie i efekty,
 • dobre platformy wibracyjne HMS cena,
 • ranking platform wibracyjnych HMS,
 • platforma wibracyjna HMS jaka najlepsza.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o platformach wibracyjnych HMS

#1 Gdzie szukać opinii o platformach wibracyjnych HMS?

Aktualnie zaprezentowane informacje o platformach wibracyjnych HMS odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie userów.

#2 Jaka platforma wibracyjna HMS najlepsza? Którą wybrać?

Poszukując informacji o dobrych platformach wibracyjnych HMS warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z platformami wibracyjnymi HMS, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie platformy wibracyjne HMS są najchętniej polecane?

Nasze zestawienia z platformami wibracyjnymi HMS zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach platformy wibracyjne HMS to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *