FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking platform wibracyjnych do 1500 zł. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Platformy wibracyjne / Ranking platform wibracyjnych do 1500 zł


Pomagamy w wyborze dobrych platform wibracyjnych do 1500 zł. Opracowane zestawienia są aktualne styczeń 2022 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych platform wibracyjnych do 1500 zł,
 • TOP5 chętnie kupowanych wibracyjnych platform do treningu fitness.

Jakie platformy wibracyjne do 1500 zł najlepiej wybrać? Ranking styczeń 2022

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane platformy wibracyjne do 1500 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking platform wibracyjnych do 1500 zł, wraz z opisem modelu, aktualizujemy każdego dnia.

☆ Sky Svp13 platforma wibracyjna z nakładką 3d 2 silniki ☆

Sky Svp13 platforma wibracyjna z nakładką 3d 2 silniki Najniższa Cena Online

☆ Sky Svp13 platforma wibracyjna z nakładką 3d 2 silniki - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis platformy - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: SKY
 • Nazwa produktu: Sky Svp13 platforma wibracyjna z nakładką 3d 2 silniki
 • Segment produktowy: Platformy wibracyjne do ćwiczeń fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis platformy:

  SVP13 PLATFORMA WIBRACYJNA 3D (DWA SILNIKI) SVP13 to platforma wibracyjna 3D. W zwykłych platformach ruchy wibrujące odbywają się w jednej w płaszczyźnie. W platformie 3D ruchy odbywają się oscylacyjnie, wertykularnie i linarnie. Można w dodatku skonsolidować dwa programy, wtedy ruchy będą odbywały się w dwóch płaszczyznach jednocześnie. Takie rozwiązanie daje istotnie obszerniejsze rezultaty. Platformą poruszają dwa silniki co daje wielokierunkową oscylację. Platforma wibracyjna SVP13 to urządzenie, dzięki któremu osiągniemy perfekcyjną sylwetkę. Ćwiczenia na platformie to trening całego ciała: mięśni nóg, pośladków, brzucha, a także górnych partii mięśni. Platforma umożliwia trening na 3 poziomach intensywności. Stanie na środku urządzenia symuluje chód, zachowanie znikomego odstępu między stopami sprawia, iż uprawiasz jogging, a szerokie rozstawienie stóp to symulacja sprintu. Urządzenie posiada 99 stopni prędkości, w połączeniu z minutnikiem, który ma komputer SVP13 daje gwarancje, iż sprzęt dopasujemy do swoich oczekiwań. Dodatkowym plusem jest mata masująca dołączona do zestawu. Matę zakłada się na platformę. Połączenie wibracji i specjalnych wypustek masujących znajdujących się na macie zapewnia perfekcyjny masaż stóp a w efekcie całkowite odprężenie. W zestawie załączone są taśmy oporowe, które urozmaicą i dopełnią trening. Dodatkowo platforma perfekcyjnie pobudza krążenie krwi, rozluźnia i wspomaga regenerację mięśni.. Przyrząd jest przystępny w obsłudze. Pilot dołączony do produktu łatwe sterowanie i zmianę programów. Oprócz tego platforma posiada bluetooth, a także wbudowane głośniki. Daje nam to możliwość połączenia się z platformą przez naszego smartphone lub inne urządzenie i słuchania podczas treningu naszej ulubionej muzyki. Urządzenie nadaje się dla osób na każdym stopniu zaawansowania. SVP13 ma 5 programów treningowych, a także tryb manualny co daje możliwość przypasowania treningu do swoich możliwości i potrzeb. Dzięki SVP13 uzyskanie idealnej sylwetki ciała będzie realne bez wysiłku, ciężkich sprzętów czy karnetów na siłownie. Wykonanie treningu jest możliwe nawet podczas oglądania ulubionego programu w telewizji. Specyfikacja: rozmiary: 78 x 40 x 14 cm Waga artykułu: 19 kg Materiał: żelazo, plastik Funkcje: 5 programów treningowych Tryb ręczny regulujący prędkość pracy 99 poziomów szybkości Bluetooth Głośniki Panele LED Maksymalna waga użytkownika: 150 kg Moc znamionowa: 110-220V, 200W, dwa silniki Częstotliwość znamionowa: 50hz Amplituda drgań: 10 mm zestaw gromadzi: Pilot Taśmy oporowe Mata masująca Platforma wibracyjna Uwagi: Nie dedykowana do stosowania komercyjnego Gwarancja 24 miesiącePodobne zestawienia:


Najtańsze platformy wibracyjne do 1500 zł – Ranking styczeń 2022 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze platformy wibracyjne do 1500 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich platform wibracyjnych do 1500 zł jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Sky Svp13 platforma wibracyjna z nakładką 3d 2 silniki ☆

Sky Svp13 platforma wibracyjna z nakładką 3d 2 silniki Najniższa Cena Online

☆ Sky Svp13 platforma wibracyjna z nakładką 3d 2 silniki - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis platformy - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: SKY
 • Nazwa produktu: Sky Svp13 platforma wibracyjna z nakładką 3d 2 silniki
 • Segment produktowy: Platformy wibracyjne do ćwiczeń fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis platformy:

  SVP13 PLATFORMA WIBRACYJNA 3D (DWA SILNIKI) SVP13 to platforma wibracyjna 3D. W zwykłych platformach ruchy wibrujące odbywają się w jednej w płaszczyźnie. W platformie 3D ruchy odbywają się oscylacyjnie, wertykularnie, a także linarnie. Można także złączyć dwa programy, wtedy ruchy będą odbywały się w dwóch płaszczyznach jednocześnie. Takie rozwiązanie daje widocznie obszerniejsze rezultaty. Platformą poruszają dwa silniki co daje wielokierunkową oscylację. Platforma wibracyjna SVP13 to urządzenie, dzięki któremu osiągniemy nadzwyczajną sylwetkę. Ćwiczenia na platformie to trening całego ciała: mięśni nóg, pośladków, brzucha, a także górnych partii mięśni. Platforma umożliwia trening na 3 poziomach intensywności. Stanie na środku urządzenia symuluje chód, zachowanie minimalnego odstępu pomiędzy stopami powoduje, że uprawiasz jogging, a wielkie rozstawienie stóp to symulacja sprintu. Urządzenie posiada 99 stopni prędkości, w połączeniu z minutnikiem, który posiada komputer SVP13 daje gwarancje, że sprzęt zespolimy do swych pragnień. Dodatkowym plusem jest mata masująca dołączona do zestawu. Matę zakłada się na platformę. Połączenie wibracji i specjalnych wypustek masujących znajdujących się na macie zapewnia idealny masaż stóp a w wyniku czego całkowite odprężenie. W pakiecie dołączone są taśmy oporowe, które urozmaicą i dopełnią trening. Na dodatek platforma idealnie pobudza krążenie krwi, rozluźnia i wspomaga regenerację mięśni.. Przyrząd jest łatwy w obsłudze. Pilot załączony do towaru przystępne sterowanie i zmianę programów. Oprócz tego platforma ma bluetooth, a także wbudowane głośniki. Daje nam to możliwość połączenia się z platformą przez naszego smartphone albo inne urządzenie i słuchania podczas treningu naszej ulubionej muzyki. Urządzenie nadaje się dla osób na każdym stopniu innowacyjnia. SVP13 posiada 5 programów treningowych oraz tryb manualny co daje możliwość dostosowania treningu do swych możliwości i potrzeb. Dzięki SVP13 uzyskanie idealnej sylwetki ciała będzie realne bez wysiłku, ciężkich sprzętów czy karnetów na siłownie. Wykonanie treningu jest realne nawet podczas oglądania ulubionego programu w telewizji. Specyfikacja: rozmiary: 78 x 40 x 14 cm Waga towaru: 19 kg Materiał: żelazo, plastik Funkcje: 5 programów treningowych Tryb ręczny regulujący szybkość pracy 99 stopni prędkości Bluetooth Głośniki Panele LED Maksymalna waga użytkownika: 150 kg Moc znamionowa: 110-220V, 200W, dwa silniki Częstotliwość znamionowa: 50hz Amplituda drgań: 10 mm pakiet gromadzi: Pilot Taśmy oporowe Mata masująca Platforma wibracyjna Uwagi: Nie asygnowana do użytku komercyjnego Gwarancja 24 miesiącePodsumowanie, czyli jaka platforma wibracyjna do 1500 zł najlepsza?


Najlepsza platforma wibracyjna do 1500 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsza platforma wibracyjna do 1500 zł w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Najlepsze platformy wibracyjne – Ranking styczeń 2022

Jeżeli żadna z powyższych platform wibracyjnych do 1500 zł nie spełniła oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie rekomendowanych wibracyjnych platform do treningu fitness.


Powiązania tematyczne:

 • jaka platforma wibracyjna do 1500 zł opinie i efekty,
 • dobre platformy wibracyjne do 1500 zł cena,
 • ranking platform wibracyjnych do 1500 zł,
 • platforma wibracyjna do 1500 zł jaka najlepsza.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o platformach wibracyjnych do 1500 zł

#1 Gdzie szukać opinii o platformach wibracyjnych do 1500 zł?

Aktualnie zaprezentowane informacje o platformach wibracyjnych do 1500 zł odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie userów.

#2 Jaka platforma wibracyjna do 1500 zł najlepsza? Którą wybrać?

Poszukując informacji o dobrych platformach wibracyjnych do 1500 zł warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z platformami wibracyjnymi do 1500 zł, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie platformy wibracyjne do 1500 zł są najchętniej polecane?

Nasze zestawienia z platformami wibracyjnymi do 1500 zł zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach platformy wibracyjne do 1500 zł to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *