FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking piłek rehabilitacyjnych One Fitness. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Piłki gimnastyczne, rehabilitacyjne, lekarskie / Ranking piłek rehabilitacyjnych One Fitness


Pomagamy w wyborze dobrych piłek rehabilitacyjnych One Fitness. Opracowane zestawienia są aktualne czerwiec 2023 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych piłek rehabilitacyjnych One Fitness,
 • TOP5 często wybieranych gimnastycznych piłek rehabilitacyjnych do fitnessu i treningu.

O czym dowiesz się w poradniku?

Jakie piłki gimnastyczne One Fitness najlepiej wybrać? Ranking czerwiec 2023

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane piłki gimnastyczne One Fitness, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking piłek rehabilitacyjnych One Fitness, wraz ze specyfikacją modelu, aktualizujemy na bieżąco.

☆ Piłka fitness safety plus - morski marki Tiguar ☆

Piłka fitness safety plus - morski marki Tiguar Najniższa Cena Online

☆ Piłka fitness safety plus - morski marki Tiguar - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis piłki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Tiguar
 • Nazwa produktu: Piłka fitness safety plus - morski marki Tiguar
 • Segment produktowy: Gimnastyczne piłki do ćwiczeń fitness i rehabilitacji
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis piłki:

  spora piłka o wszechstronnym zastosowaniu, asygnowana do ćwiczeń wzmacniających, równoważnych i koordynacyjnych. Trening przy jej wykorzystaniu jest praktyczny, angażuje mięśnie głębokie i jeszcze skuteczniej modeluje naszą sylwetkę.

  Jest interesującym urozmaiceniem na zajęciach stretchingu, zdrowego kręgosłupa, nadzwyczajna do relaksu. Specjalny piankowy materiał zabezpiecza ćwiczącego przed upadkiem w sytuacji nagłego przebicia piłki. Genialnie sprawdza się w pracy z kobietami w ciąży, osobami starszymi, a także w rehabilitacji.

  przystępne wymiary i odcienie:55 cm — oliwka65 cm — śliwka i szary75 cm — morskiProsimy o uważne zapoznanie się z instrukcją dotyczącą prawidłowego pompowania piłki tiguar safety plus. Pozwoli to na zachowanie optymalnej rozciągliwości piłki, adekwatnej jej średnicy i utrzymanie parametrów bezpieczeństwa.Jak ćwiczyć z piłką body ball? Jaka jest różnica pomiędzy piłką body ball safety plus a 3S?


☆ Piłka fitness safety plus tiguar - oliwka, PILKATIGUAR55CMOLIWKA ☆

Piłka fitness safety plus tiguar - oliwka, PILKATIGUAR55CMOLIWKA Najniższa Cena Online

☆ Piłka fitness safety plus tiguar - oliwka, PILKATIGUAR55CMOLIWKA - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis piłki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Tiguar
 • Nazwa produktu: Piłka fitness safety plus tiguar - oliwka, PILKATIGUAR55CMOLIWKA
 • Segment produktowy: Gimnastyczne piłki do ćwiczeń fitness i rehabilitacji
 • Ilość ofert: 4
 • Charakterystyka / Opis piłki:

  wielka piłka o wszechstronnym zaimplementowaniu, dedykowana do ćwiczeń wzmacniających, równoważnych i koordynacyjnych. Trening przy jej wykorzystaniu jest poręczny, włącza mięśnie głębokie, a także jeszcze wydajniej modeluje naszą sylwetkę.

  Jest ciekawym urozmaiceniem na zajęciach stretchingu, zdrowego kręgosłupa, nieprzeciętna do relaksu. Specjalny piankowy materiał zabezpiecza ćwiczącego przed upadkiem w sytuacji nagłego przebicia piłki. Nadzwyczajnie sprawdza się w pracy z kobietami w ciąży, osobami starszymi oraz w rehabilitacji.

  dostępne rozmiary i odcienie:55 cm — oliwka65 cm — śliwka i szary75 cm — morskiProsimy o uważne zapoznanie się z instrukcją dotyczącą dobrego pompowania piłki tiguar safety plus. Pozwoli to na zachowanie słusznej rozciągliwości piłki, trafnej jej średnicy i utrzymanie parametrów bezpieczeństwa.Jak ćwiczyć z piłką body ball?


☆ Piłka fitness 55 cm z pompką (5900741923697) ☆

Piłka fitness 55 cm z pompką (5900741923697) Najniższa Cena Online

☆ Piłka fitness 55 cm z pompką (5900741923697) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis piłki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: SMJ Sport
 • Nazwa produktu: Piłka fitness 55 cm z pompką (5900741923697)
 • Segment produktowy: Gimnastyczne piłki do ćwiczeń fitness i rehabilitacji
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis piłki:
  Piłka gimnastyczna BL003 55 cm niebieska

  Piłka gimnastyczna do ćwiczeń ogólnorozwojowych, korekcji wad postawy i rehabilitacji kręgosłupa. Używana do treningów, fitnessu, do wzmacniania mięśni grzbietu i powiększania ruchomości w stawach.
  Piłka Anti-Burst pomaga zarówno z treningu ogólnorozwojowym, jak i w walce ze zbędnymi kilogramami. Jej gładka, sprężysta bryła nadzwyczajnie sprawdza się jako podparcie dla ciała w czasie realizowania ćwiczeń równoważnych, które wzmacniają mięśnie, polepszają koordynację ruchową i wspomagają czucie ciała w przestrzeni. Starczy kilka tygodni regularnych ćwiczeń na piłce Anti-Burst, by plecy były wyprostowane jak nigdy, Twoja postawa rozciągliwa, a ruchy płynne.

  Wyglądasz i czujesz się młodziej!

  To zasługa balansowania, skakania i siedzenia na piłce gimnastycznej Anti-Burst.


  Już samo zastąpienie krzesła piłką starczy do tego, żeby wymusić automatyczny odruch ściągnięcia łopatek i wyrobić pożyteczny odruch prostego trzymania pleców.


  Jesteś matką, która dba o zdrowie swych pociech? Piłka Anti-Burst to rewelacyjna pomoc w gimnastyce korekcyjnej dla najmłodszych. Jej rozmiar dopasowany do wzrostu nie sprawia problemów nawet najmniejszym użytkownikom.


  Wykonanie z przyjemnego w dotyku, wolnego od ftalanów, tworzywa PVC zapewnia komfort i bezpieczeństwo korzystania z piłki. Na dodatek powierzchnia piłki nie jest śliska, co wpływa na precyzję realizowania ćwiczeń i usuwa ryzyko ześlizgnięcia się z niej.


  Wspólna zabawa piłka gimnastyczna daje dzieciom dużo przyjemności, a na dodatek pomaga w kształtowaniu poprawnej postawy ciała.


  Dzięki piłce gimnastycznej Anti-Burst możesz bez przeszkód uprawiać pilates - modne ćwiczenia fitness wzmacniające ciało.  Piłkę produkowano z tworzywa o podwyższonej odporności na pękanie. W konstrukcji piłki zastosowano dodatkowe zabezpieczenie w postaci systemu ANTI-BURST - w sytuacji przebicia, piłka nie wybucha, powietrze ulatuje z niej powoli i równomiernie, co zapewnia maksymalne bezpieczeństwo i chroni przed bolesnym upadkiem.

  Regularne ćwiczenia z piłką przynoszą ciału szereg korzyści:


  • wzmacniają mięśnie i stawy
  • rozgrzewają mięśnie i przygotowują do intensywnych ćwiczeń
  • usprawniają ćwiczenia rozciągające
  • rozszerzają ruchomość w stawach
  • sprzyjają utrzymaniu dobrej postawy ciała


  Piłka o średnicy 55cm - dedykowana dla osób o wzroście 150-159 cm.


  Waga piłki: 800 g.


  W komplecie pompka.


☆ Meteor Piłka fitness black 75 cm z pompką, 5900724311343 ☆

Meteor Piłka fitness black 75 cm z pompką, 5900724311343 Najniższa Cena Online

☆ Meteor Piłka fitness black 75 cm z pompką, 5900724311343 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis piłki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Meteor
 • Nazwa produktu: Meteor Piłka fitness black 75 cm z pompką, 5900724311343
 • Segment produktowy: Gimnastyczne piłki do ćwiczeń fitness i rehabilitacji
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis piłki:

   PIŁKA FITNESS METEOR 75 cm Z POMPKĄ Najważniejsze zalety: posiada pompkę w komplecie Struktura piłki ma antypoślizgowe atrybuty Do 300 kg Struktura antywybuchowa Specyfikacja: Średnica: 75 cm Materiał: PVC - specjalna guma antywybuchowa Maksymalne obciążenie: 300 kg Kolor: czarny, lila Pudełko: piłka jest zapakowana w kolorowe pudełko, na którym zostały umieszczone opisy przykładowych ćwiczeń ze zdjęciami W zestawie pompka do piłki Piłka jest dedykowana do wszystkich ćwiczeń: ruchowych wzmacniających rozciągających korekcyjnych jogi pilates używana w rehabilitacji Sprawdzona producent - METEOR Dlaczego warto ją mieć? Bezpieczeństwo: Wytrzyma do 300 kg obciążenia cechy antywybuchowe Rezultaty treningu: Trening z piłką aktywizuje mięśnie posturalne, dzięki temu użytkownik nie tylko polepsza swoją wytrzymałość,również koryguje ewentualne wady postawy w wyniku czego możemy poprawić muskulaturę mięśni brzucha, nóg i ramion, sprężystość stawów, jak także uzyskać właściwą sylwetkę ciała.

  Gdzie korzystać? Poza charakterystycznym treningiem gimnastycznym i aerobowym, niezwykle poprawnie sprawdza się również w terapii osób z zróżnicowanego rodzaju problemami ruchowymi PIŁKA FITNESS METEOR 75 cm Z POMPKĄ Piłka gimnastyczna to wielofunkcyjny przyrząd do ćwiczeń, jednocześnie w domu, jak i w klubach fitness.

  Możesz wykonać na niej każdy trening, niezależnie od tego czy chcesz rozciągnąć mięśnie czy również je wzmocnić. Utrzymanie piłki w adekwatnej pozycji wymaga pracy wielu mięśni. Aktywowanie wszystkich partii ciała przyczynia się do poprawy koordynacji i równowagi, a także pracy nad korzystną postawą Twojej sylwetki.

  Nie zniechęcaj się nieprzystępnymi i czasochłonnymi treningami. Z pomocą piłki możesz w prosty i błogi sposób ćwiczyć zarówno jako zaawansowany sportowiec, ale też jako osoba początkująca, pragnąca poprawić swoją kondycję.

  Piłka idealnie pasuje też do zastosowania w celu rehabilitacji. Włącz aktywny tryb życia i zadbaj o swoje zdrowie już dziś!...


☆ piłka fitness z pompką 55 cm różowa marki Meteor ☆

piłka fitness z pompką 55 cm różowa marki Meteor Najniższa Cena Online

☆ piłka fitness z pompką 55 cm różowa marki Meteor - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis piłki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Meteor
 • Nazwa produktu: piłka fitness z pompką 55 cm różowa marki Meteor
 • Segment produktowy: Gimnastyczne piłki do ćwiczeń fitness i rehabilitacji
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis piłki:

  PIŁKA FITNESS METEOR 55 cm Z POMPKĄ

  Piłka gimnastyczna to wielofunkcyjny przyrząd do ćwiczeń. Możesz wykonać na niej każdy trening, niezależnie od tego, czy chcesz rozciągnąć mięśnie czy je wzmocnić. Utrzymanie piłki w adekwatnej pozycji wymaga pracy wielu mięśni. Aktywowanie tych partii ciała przyczynia się do poprawy koordynacji i równowagi i pracy nad prawidłową postawą Twojej sylwetki. Nie zniechęcaj się nieprzystępnymi, ciężkimi i czasochłonnymi treningami.

  Z pomocą piłki możesz w prosty i miły sposób ćwiczyć, jednocześnie jako progresywny sportowiec, lecz też osoba początkująca, pragnąca poprawić swoją kondycję. Piłka genialnie pasuje również do użycia w celach rehabilitacyjnych. Włącz aktywny tryb życia i zadbaj o swoje zdrowie już dziś!

  dane techniczne:

  • Średnica: 55 cm
  • Waga: 840 g
  • Waga w opakowaniu: 1110 g
  • rozmiary w opakowaniu: 26,5 x 18 x 14 cm
  • Materiał: PVC - specjalna guma antywybuchowa
  • Maksymalne obciążenie: 300 kg
  • Kolor: różowa
  • Pudełko: piłka jest zapakowana w kolorowe pudełko, na którym zostały umieszczone opisy przykładowych ćwiczeń ze zdjęciami
  • W pakiecie pompka do piłki
  • Opakowanie zbiorcze: pakowana po 4 szt.
  • cena za sztukę.

☆ piłka fitness z pompką 65 cm niebieska marki Meteor ☆

piłka fitness z pompką 65 cm niebieska marki Meteor Najniższa Cena Online

☆ piłka fitness z pompką 65 cm niebieska marki Meteor - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis piłki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Meteor
 • Nazwa produktu: piłka fitness z pompką 65 cm niebieska marki Meteor
 • Segment produktowy: Gimnastyczne piłki do ćwiczeń fitness i rehabilitacji
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis piłki:

  PIŁKA FITNESS METEOR 65 cm Z POMPKĄ

  Piłka gimnastyczna to wielofunkcyjny przyrząd do ćwiczeń, zarówno w domu, jak i w klubach fitness.

  Możesz wykonać na niej każdy trening, niezależnie od tego czy chcesz rozciągnąć mięśnie czy również je wzmocnić.

  Utrzymanie piłki w odpowiedniej pozycji wymaga pracy wielu mięśni. Aktywowanie wszystkich partii ciała przyczynia się do poprawy koordynacji i równowagi oraz pracy nad poprawną postawą Twojej sylwetki.

  Nie zniechęcaj się nieprzystępnymi i czasochłonnymi treningami. Z pomocą piłki możesz w prosty i przyjemny sposób ćwiczyć zarówno jako progresywny sportowiec, ale też jako osoba początkująca, pragnąca poprawić swoją kondycję. Piłka rewelacyjnie pasuje też do użycia w celu rehabilitacji.

  Włącz aktywny tryb życia i zadbaj o swoje zdrowie już dziś!

  Specyfikacja:

  • Średnica: 65 cm
  • Waga piłki: 1075 g
  • Waga w opakowaniu: 1345 g
  • rozmiary w opakowaniu: 26,5 x 18 x 14 cm
  • Materiał: PVC - specjalna guma antywybuchowa
  • Maksymalne obciążenie dynamiczne: 300 kg
  • Kolor: niebieski, zielony, lila
  • Pudełko: piłka jest zapakowana w kolorowe pudełko, na którym zostały umieszczone opisy przykładowych ćwiczeń ze zdjęciami
  • W pakiecie pompka do piłki
  • Opakowanie zbiorcze: pakowana po 4 szt.
  • cena za sztukę.

☆ Piłka gimnastyczna ONE FITNESS 10 Zielony (5907695529289) ☆

Piłka gimnastyczna ONE FITNESS 10 Zielony (5907695529289) Najniższa Cena Online

☆ Piłka gimnastyczna ONE FITNESS 10 Zielony (5907695529289) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis piłki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: ONE FITNESS
 • Nazwa produktu: Piłka gimnastyczna ONE FITNESS 10 Zielony (5907695529289)
 • Segment produktowy: Gimnastyczne piłki do ćwiczeń fitness i rehabilitacji
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis piłki:

   GB10 65CM BLUE GYM BALL 10 PIŁKA GIMNASTYCZNA ONE FITNESS SPECYFIKACJA: Kolor: zielony Średnica piłki: 65 cm Pompka w pakiecie Maksymalne obciążenie: 100 kg technika ANTI-BURST przeciwpoślizgowa Występują różnorodne rozmiary piłek.

  Wielkość dopasowujemy do wzrostu osoby ćwiczącej: 55 cm wzrost: 150-164 cm 65 cm wzrost: 165-182 cm 75 cm wzrost: 182 i więcej GYM BALL to wytrzymała piłka gimnastyczna wykonana ze specjalnej gumy w technice Anti-burst, dzięki której w razie pęknięcia, piłka stopniowo traci powietrze, chroniąc ćwiczącego przed nagłym upadkiem.

  Specjalna struktura piłki powoduje, że ciało nie ślizga się po jej powierzchni podczas ćwiczeń. Popularność, jaką cieszą sią piłki gimnastyczne, wynika z ich znacznej wydajności. Jest to zasługa specyfiki realizowanych przy jej wykorzystaniu ćwiczeń.

  Piłka GYM BALL pozwala powiększyć skuteczność, stanowiznakomite uzupełnienie typowego treningu o komponenty związane z ćwiczeniem równowagi. Trening z piłką GYM BALL aktywizuje mięśnie posturalne, dzięki czemu użytkownik nie tylko udoskonala swoją solidność,też koryguje ewentualne wady postawy.

  w wyniku czego możemy poprawić muskulaturę mięśni brzucha, nóg i ramion, rozciągliwość stawów, jak również uzyskać właściwą sylwetkę ciała. Z tego względu, jest to przyrząd świetny dla osób wiodących siedzący tryb życia.

  Dla piłki GYM BALL prosto można znaleźć sporo zastosowań. Poza standardowym treningiem gimnastycznym i aerobowym, nad wyraz prawidłowo sprawdza się dodatkowo w terapii osób z zróżnicowanego rodzaju problemami ruchowymi.

  Pomaga w tym specjalna struktura zewnętrznej powłoki piłki, dzięki której ciało nie ślizga się po jej powierzchni. Polecamy ją tym wszystkim, którzy bez wychodzenia z domu chcą skutecznie dbać o swoje zdrowie.

  Piłka przeznaczona do wszystkich ćwiczeń: jogi pilates ruchowych korekcyjnych rozciągających wzmacniających używana w rehabilitacji O nas: artykuł oryginalny, najwyższej jakości! Bezpieczne zakupy! Miła obsługa - z przyjemnością odpowiemy na każde z Twoich pytań.

  Masz jakieś wątpliwości? Zadzwoń do nas! profesjonalne doradztwo - potrzebujesz mistrzowskiej porady? Możesz liczyć na profesjonalizm i rzetelność naszych sprzedawców....


☆ Tiguar Piłka gimnastyczna safety plus grafitowy ☆

Tiguar Piłka gimnastyczna safety plus grafitowy Najniższa Cena Online

☆ Tiguar Piłka gimnastyczna safety plus grafitowy - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis piłki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: TIGUAR
 • Nazwa produktu: Tiguar Piłka gimnastyczna safety plus grafitowy
 • Segment produktowy: Gimnastyczne piłki do ćwiczeń fitness i rehabilitacji
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis piłki:

  Ogromne korzyści płynące z wykorzystania w treningu ćwiczeń z dużą piłką doceniają nie tylko osoby, którym zależy na wzmocnieniu oraz wymodelowaniu swojej sylwetki. To zwykle znakomity sprzęt przywracający produktywność ruchów goszczący w gabinetach rehabilitacji, na zajęciach typu zdrowy kręgosłup, na stretchingu, w treningu kobiet w ciąży i osób starszych.

  spora piłka to mnóstwo korzyści dla Twojego zdrowia, a profesjonalna piłka tiguar body ball safety plus to piłka najwyższej jakości zezwalająca na bezpieczny i sprawny trening przez niemało lat jej używania.

  Zbuduj swoją produktywność z dużą piłką Z dużą piłką o wszechstronnym zastosowaniu zbudujesz skuteczność swego ciała w każdych warunkach – w domu, na zajęciach grupowych w klubie, na siłowni czy podczas rehabilitacji.

  przeznaczona do ćwiczeń wzmacniających, równoważnych, koordynacyjnych i korekcyjnych, pomoże Ci rozpracować ograniczenia w Twoim ciele, pokonując jego słabości i przywracając sprawność ruchów. Praca na niestabilnym podłożu, jakim jest piłka, angażuje do pracy całe ciało, w tym mięśnie głębokie odpowiedzialne pomiędzy innymi za postawę i stabilizację sylwetki.

  pokaźna powierzchnia piłki, na której możesz rozciągnąć swoje ciało, pozwala na realizowanie na niej ćwiczeń także w pozycji leżącej, co nie jest możliwe na innych sprzętach o niestabilnym podłożu. Liczba ćwiczeń, w których możesz użyć piłkę body ball jest ogromna, a im obszerniejsze doświadczenie w pracy z dużą piłką, tym więcej możliwości pracy z ciałem otwiera się przed osobami ćwiczącymi i przed trenerami i rehabilitantami prowadzącymi swych podopiecznych.

  Bezpieczeństwo w trakcie treningu z tiguar body ball safety plus Nasza piłka zaopatrzona jest w system anti-burst dzięki któremu piłka w razie jej przebicia nie wybucha, a dziura nie powiększa się, tylko powoli uchodzi z niej powietrze.

  Maksymalny ciężar osoby ćwiczącej na piłce safety plus nie powinien przekraczać 150 kg. Materiał użyty w naszej piłce nie gromadzi lateksu, jest łagodny dla skóry, to także kolejny sprzęt naszej marki niezawierający ftalanów.

  ponadto powierzchnia piłki pokryta jest powłoką antyalergiczną. W trakcie treningu o Twój komfort dbają wypukłe prążki rozmieszczone na powierzchni body ball, które działając przeciwpoślizgowo zapewnią Ci jednostajną pozycję podczas ćwiczeń.

  Podstawą komfortowego treningu jest stosowny wymiar piłki dostosowany do Twojego wzrostu. Zasada jest prosta: siedząc na piłce Twoje nogi powinny kreować mniej więcej kąt prosty. Przejrzyj więc, która wielkość piłki będzie adekwatna dla Ciebie!

  Który rozmiar piłki wybrać? dobór wymiaru piłki musi być podyktowany Twoim wzrostem. Trzy dostępne rozmiary piłek tiguar body ball safety plus zapewniają możliwość przypasowania dla siebie nieprzeciętnego rozmiaru.

  zastosowanie trening wzmacniający trening koordynacyjny rehabilitacja stretching modelowanie sylwetki trening kobiet w ciąży trening osób starszych konkretne strony system anti-burst gwarantujący bezpieczeństwo podczas ćwiczeń warstwa antyalergiczna nie posiada ftalanów nie gromadzi lateksu wysoka jakość niezwykle oporna na ścieranie unikatowa kolorystyka pakowana w estetyczne, kartonowe pudełko możliwość przechowywania na wieszaku tiguar Ważne dane dostępne wymiary i kolory: 55 cm — oliwka 65 cm — śliwka i grafit 75 cm — morski Tworzywo: spienione PVC Okres gwarancji: 12 miesięcy Pierwszy trening Przed pierwszym pompowaniem piłka powinna być przechowywana minimum 24 h w temperaturze pokojowej.

  Następnie piłkę należy napompować (ze względu na obszerny wymiar piłki zalecamy wykorzystanie kompresora) do średnicy obszerniejszej o 5 cm od wymiaru docelowego. Po upływie 12-24 h należy upuścić powietrze do wymiaru docelowego – to pozwoli na zachowanie stosownej sprężystości piłki, adekwatnej jej średnicy, a także utrzymanie parametrów bezpieczeństwa.

  Właściwy obwód dla: piłki o wysokości 55 cm to 173 cm piłki o wysokości 65 cm to 204 cm piłki o wysokości 75 cm to 235 cm. Podczas stosowania Przechowywać z dala od promieni UV, rozpuszczalników naturalnych i nieorganicznych.

  Po użyciu dobrze jest przetrzeć piłkę wilgotną ściereczką i odłożyć do wyschnięcia w odpowiednim miejscu. Jak ćwiczyć z piłką body ball?


☆ Piłka gimnastyczna fitness antracytowy (23 cm) marki Best sporting ☆

Piłka gimnastyczna fitness antracytowy (23 cm) marki Best sporting Najniższa Cena Online

☆ Piłka gimnastyczna fitness antracytowy (23 cm) marki Best sporting - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis piłki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BEST SPORTING
 • Nazwa produktu: Piłka gimnastyczna fitness antracytowy (23 cm) marki Best sporting
 • Segment produktowy: Gimnastyczne piłki do ćwiczeń fitness i rehabilitacji
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis piłki:
  Piłka firmy BEST SPORTING specjalizuąca się w akcesoriach fitness i sprzęcie dedykowanym do domowych siłowni, wieloletnie doświadczenie i doskonałe opinie dają gwarancję zadowolenia z zakupu.PIŁKA FITNESS 85cm - Wytrzymała, wytwarzana z wysokiej jakości gumy piłka gimnastyczna....

☆ SMJ Sport GB-S1109 65cm, 01312 ☆

SMJ Sport GB-S1109 65cm, 01312 Najniższa Cena Online

☆ SMJ Sport GB-S1109 65cm, 01312 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis piłki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: SMJ Sport
 • Nazwa produktu: SMJ Sport GB-S1109 65cm, 01312
 • Segment produktowy: Gimnastyczne piłki do ćwiczeń fitness i rehabilitacji
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis piłki:
  Piłka gimnastyczna do ćwiczeń ogólnorozwojowych, korekcji wad postawy i rehabilitacji kręgosłupa. Stosowana do treningów, fitnessu, do wzmacniania mięśni grzbietu i powiększania ruchomości w stawach.
  Piłka Anti-Burst pomaga równocześnie z treningu ogólnorozwojowym, jak i w walce ze zbędnymi kilogramami. Jej gładka, rozciągliwa bryła wspaniale sprawdza się jako podparcie dla ciała w czasie realizowania ćwiczeń równoważnych, które wzmacniają mięśnie, udoskonalają koordynację ruchową i wspomagają czucie ciała w przestrzeni. Starczy kilka tygodni regularnych ćwiczeń na piłce Anti-Burst, żeby plecy były wyprostowane jak nigdy, Twoja postawa elastyczna, a ruchy płynne.
  Wyglądasz i czujesz się młodziej!
  To zasługa balansowania, skakania i siedzenia na piłce gimnastycznej Anti-Burst. Już samo zastąpienie krzesła piłką starczy do tego, aby wymusić automatyczny odruch ściągnięcia łopatek i wyrobić pożyteczny odruch prostego trzymania pleców. Jesteś matką, która dba o zdrowie swoich pociech? Piłka Anti-Burst to świetna pomoc w gimnastyce korekcyjnej dla najmłodszych. Jej wymiar dobrany do wzrostu nie powoduje problemów nawet najmniejszym użytkownikom. Wykonanie z przyjemnego w dotyku, wolnego od ftalanów, tworzywa PVC zapewnia komfort i bezpieczeństwo korzystania z piłki. Na dodatek powierzchnia piłki nie jest śliska, co wpływa na precyzję wykonywania ćwiczeń i eliminuje ryzyko ześlizgnięcia się z niej. Wspólna zabawa piłka gimnastyczna daje dzieciom niemało przyjemności, a dodatkowo pomaga w kształtowaniu poprawnej postawy ciała. Dzięki piłce gimnastycznej Anti-Burst możesz bez przeszkód uprawiać pilates - lubiane ćwiczenia fitness wzmacniające ciało.
  Piłkę produkowano z tworzywa o podwyższonej odporności na pękanie. W konstrukcji piłki zaimplementowano dodatkowe zabezpieczenie w postaci systemu ANTI-BURST - w przypadku przebicia, piłka nie wybucha, powietrze ulatuje z niej powoli i równomiernie, co zagwarantuje maksymalne bezpieczeństwo i broni przed bolesnym upadkiem.
  Regularne ćwiczenia z piłką przynoszą ciału szereg korzyści:
  • wzmacniają mięśnie i stawy
  • rozgrzewają mięśnie i przygotowują do intensywnych ćwiczeń
  • upraszczają ćwiczenia rozciągające
  • rozszerzają ruchomość w stawach
  • sprzyjają utrzymaniu korzystnej postawy ciała
  Piłka o średnicy 65cm - przeznaczona dla osób o wzroście 165-175 cm W pakiecie pompka.
  • Kolor: srebrny
  • kolor: srebrny
  • Średnica: 65 cm


Podobne zestawienia:


Najtańsze piłki gimnastyczne One Fitness – Ranking czerwiec 2023 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze piłki gimnastyczne One Fitness, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich piłek rehabilitacyjnych One Fitness jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Piłka gimnastyczna fitness antracytowy (23 cm) marki Best sporting ☆

Piłka gimnastyczna fitness antracytowy (23 cm) marki Best sporting Najniższa Cena Online

☆ Piłka gimnastyczna fitness antracytowy (23 cm) marki Best sporting - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis piłki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BEST SPORTING
 • Nazwa produktu: Piłka gimnastyczna fitness antracytowy (23 cm) marki Best sporting
 • Segment produktowy: Gimnastyczne piłki do ćwiczeń fitness i rehabilitacji
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis piłki:
  Piłka producenta BEST SPORTING specjalizuąca się w akcesoriach fitness i sprzęcie asygnowanym do domowych siłowni, wieloletnie doświadczenie i wspaniałe opinie dają gwarancję zadowolenia z zakupu.PIŁKA FITNESS 85cm - Wytrzymała, produkowana z wysokiej jakości gumy piłka gimnastyczna....

☆ Piłka fitness 55 cm z pompką (5900741923697) ☆

Piłka fitness 55 cm z pompką (5900741923697) Najniższa Cena Online

☆ Piłka fitness 55 cm z pompką (5900741923697) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis piłki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: SMJ Sport
 • Nazwa produktu: Piłka fitness 55 cm z pompką (5900741923697)
 • Segment produktowy: Gimnastyczne piłki do ćwiczeń fitness i rehabilitacji
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis piłki:
  Piłka gimnastyczna BL003 55 cm niebieska

  Piłka gimnastyczna do ćwiczeń ogólnorozwojowych, korekcji wad postawy i rehabilitacji kręgosłupa. Stosowana do treningów, fitnessu, do wzmacniania mięśni grzbietu i rozszerzania ruchomości w stawach.
  Piłka Anti-Burst pomaga zarówno z treningu ogólnorozwojowym, jak i w walce ze zbędnymi kilogramami. Jej gładka, elastyczna bryła genialnie sprawdza się jako podparcie dla ciała w czasie wykonywania ćwiczeń równoważnych, które wzmacniają mięśnie, udoskonalają koordynację ruchową i wspomagają czucie ciała w przestrzeni. Starczy kilka tygodni regularnych ćwiczeń na piłce Anti-Burst, aby plecy były wyprostowane jak nigdy, Twoja postawa elastyczna, a ruchy płynne.

  Wyglądasz i czujesz się młodziej!

  To zasługa balansowania, skakania i siedzenia na piłce gimnastycznej Anti-Burst.


  Już samo zastąpienie krzesła piłką wystarczy do tego, żeby wymusić samoczynny odruch ściągnięcia łopatek i wyrobić pożyteczny odruch prostego trzymania pleców.


  Jesteś matką, która dba o zdrowie swych pociech? Piłka Anti-Burst to nadzwyczajna pomoc w gimnastyce korekcyjnej dla najmłodszych. Jej wymiar dopasowany do wzrostu nie sprawia problemów choćby najmniejszym użytkownikom.


  Wykonanie z przyjemnego w dotyku, wolnego od ftalanów, tworzywa PVC gwarantuje komfort i bezpieczeństwo korzystania z piłki. Ponadto powierzchnia piłki nie jest śliska, co wpływa na precyzję wykonywania ćwiczeń i usuwa ryzyko ześlizgnięcia się z niej.


  Wspólna zabawa piłka gimnastyczna daje dzieciom niemało przyjemności, a na dodatek pomaga w kształtowaniu korzystnej postawy ciała.


  Dzięki piłce gimnastycznej Anti-Burst możesz bez przeszkód uprawiać pilates - popularne ćwiczenia fitness wzmacniające ciało.  Piłkę wyprodukowano z tworzywa o podwyższonej wytrzymałości na pękanie. W konstrukcji piłki zaimplementowano dopełniające zabezpieczenie w postaci systemu ANTI-BURST - w przypadku przebicia, piłka nie wybucha, powietrze ulatuje z niej powoli i równomiernie, co gwarantuje maksymalne bezpieczeństwo i broni przed bolesnym upadkiem.

  Regularne ćwiczenia z piłką przynoszą ciału szereg korzyści:


  • wzmacniają mięśnie i stawy
  • rozgrzewają mięśnie i przygotowują do intensywnych ćwiczeń
  • usprawniają ćwiczenia rozciągające
  • zwiększają ruchomość w stawach
  • sprzyjają utrzymaniu prawidłowej postawy ciała


  Piłka o średnicy 55cm - dedykowana dla osób o wzroście 150-159 cm.


  Waga piłki: 800 g.


  W zestawie pompka.


☆ piłka fitness z pompką 55 cm różowa marki Meteor ☆

piłka fitness z pompką 55 cm różowa marki Meteor Najniższa Cena Online

☆ piłka fitness z pompką 55 cm różowa marki Meteor - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis piłki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Meteor
 • Nazwa produktu: piłka fitness z pompką 55 cm różowa marki Meteor
 • Segment produktowy: Gimnastyczne piłki do ćwiczeń fitness i rehabilitacji
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis piłki:

  PIŁKA FITNESS METEOR 55 cm Z POMPKĄ

  Piłka gimnastyczna to wielofunkcyjny przyrząd do ćwiczeń. Możesz wykonać na niej każdy trening, niezależnie od tego, czy chcesz rozciągnąć mięśnie czy je wzmocnić. Utrzymanie piłki w adekwatnej pozycji wymaga pracy wielu mięśni. Aktywowanie tych partii ciała przyczynia się do poprawy koordynacji i równowagi oraz pracy nad poprawną postawą Twojej sylwetki. Nie zniechęcaj się skomplikowanymi, ciężkimi i czasochłonnymi treningami.

  Z pomocą piłki możesz w prosty i przyjemny sposób ćwiczyć, równocześnie jako progresywny sportowiec, lecz też osoba początkująca, pragnąca poprawić swoją kondycję. Piłka rewelacyjnie nadaje się też do zastosowania w celach rehabilitacyjnych. Włącz aktywny tryb życia i zadbaj o swoje zdrowie już dziś!

  dane techniczne:

  • Średnica: 55 cm
  • Waga: 840 g
  • Waga w opakowaniu: 1110 g
  • wymiary w opakowaniu: 26,5 x 18 x 14 cm
  • Materiał: PVC - specjalna guma antywybuchowa
  • Maksymalne obciążenie: 300 kg
  • Kolor: różowa
  • Pudełko: piłka jest zapakowana w kolorowe pudełko, na którym zostały umieszczone opisy przykładowych ćwiczeń ze zdjęciami
  • W pakiecie pompka do piłki
  • Opakowanie zbiorcze: pakowana po 4 szt.
  • cena za sztukę.

☆ Piłka gimnastyczna ONE FITNESS 10 Niebieski (5907695529197) ☆

Piłka gimnastyczna ONE FITNESS 10 Niebieski (5907695529197) Najniższa Cena Online

☆ Piłka gimnastyczna ONE FITNESS 10 Niebieski (5907695529197) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis piłki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: ONE FITNESS
 • Nazwa produktu: Piłka gimnastyczna ONE FITNESS 10 Niebieski (5907695529197)
 • Segment produktowy: Gimnastyczne piłki do ćwiczeń fitness i rehabilitacji
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis piłki:
  GYM BALL to wytrzymała piłka gimnastyczna wyprodukowana ze specjalnej gumy w technice Anti-burst, dzięki której w razie pęknięcia, piłka stopniowo traci powietrze, broniąc ćwiczącego przed nagłym upadkiem. Specjalna struktura piłki powoduje, że ciało nie ślizga się po jej powierzchni podczas ćwiczeń. Popularność, jaką cieszą sią piłki gimnastyczne, wynika z ich wielkiej sprawności. Jest to zasługa specyfiki realizowanych przy jej wykorzystaniu ćwiczeń. Piłka GYM BALL pozwala rozszerzyć produktywność, stanowirewelacyjne uzupełnienie charakterystycznego treningu o elementy związane z ćwiczeniem równowagi. Trening z piłką GYM BALL aktywizuje mięśnie posturalne, dzięki temu użytkownik nie tylko ulepsza swoją solidność,na dodatek koryguje ewentualne wady postawy. W rezultacie możemy poprawić muskulaturę mięśni brzucha, nóg i ramion, sprężystość stawów, jak na dodatek uzyskać właściwą sylwetkę ciała. Z tego względu, jest to przyrząd rewelacyjny dla osób wiodących siedzący tryb życia. Dla piłki GYM BALL prosto można znaleźć dużo zastosowań. Poza typowym treningiem gimnastycznym i aerobowym, nad wyraz poprawnie sprawdza się dodatkowo w terapii osób z zróżnicowanego rodzaju problemami ruchowymi. Pomaga w tym specjalna struktura zewnętrznej powłoki piłki, dzięki której ciało nie ślizga się po jej powierzchni. Polecamy ją tym wszystkim, którzy bez wychodzenia z domu chcą produktywnie dbać o swoje zdrowie. Piłka jest przeznaczona do wszelkich ćwiczeń:
  • ruchowych
  • wzmacniających
  • rozciągających
  • korekcyjnych
  • jogi
  • pilates
  • używana w rehabilitacji
  Specyfikacja
  • Średnica: 55 cm
  • technologia ANTI-BURST
  • antypoślizgowa
  Uwagi:
  • Gwarancja 24 miesiące

☆ One fitness Piłka gimnastyczna 10 niebieski (5907695529272) ☆

One fitness Piłka gimnastyczna 10 niebieski (5907695529272) Najniższa Cena Online

☆ One fitness Piłka gimnastyczna 10 niebieski (5907695529272) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis piłki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: ONE FITNESS
 • Nazwa produktu: One fitness Piłka gimnastyczna 10 niebieski (5907695529272)
 • Segment produktowy: Gimnastyczne piłki do ćwiczeń fitness i rehabilitacji
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis piłki:
  GYM BALL to wytrzymała piłka gimnastyczna wytworzona ze specjalnej gumy w technice Anti-burst, dzięki której w razie pęknięcia, piłka stopniowo traci powietrze, broniąc ćwiczącego przed nagłym upadkiem. Specjalna struktura piłki sprawia, iż ciało nie ślizga się po jej powierzchni podczas ćwiczeń. Popularność, jaką cieszą sią piłki gimnastyczne, wynika z ich obfitej produktywności. Jest to zasługa specyfiki realizowanych przy jej wykorzystaniu ćwiczeń. Piłka GYM BALL pozwala powiększyć sprawność, stanowidoskonałe uzupełnienie standardowego treningu o komponenty związane z ćwiczeniem równowagi. Trening z piłką GYM BALL aktywizuje mięśnie posturalne, dzięki temu użytkownik nie tylko polepsza swoją wytrzymałość,w dodatku koryguje ewentualne wady postawy. W wyniku czego możemy poprawić muskulaturę mięśni brzucha, nóg i ramion, sprężystość stawów, jak również uzyskać właściwą sylwetkę ciała. Z tego względu, jest to przyrząd doskonały dla osób wiodących siedzący tryb życia. Dla piłki GYM BALL z łatwością można znaleźć dużo zastosowań. Poza charakterystycznym treningiem gimnastycznym i aerobowym, bardzo prawidłowo sprawdza się ponadto w terapii osób z przeróżnego rodzaju problemami ruchowymi. Pomaga w tym specjalna struktura zewnętrznej powłoki piłki, dzięki której ciało nie ślizga się po jej powierzchni. Polecamy ją tym wszystkim, którzy bez wychodzenia z domu chcą efektywnie dbać o swoje zdrowie. Piłka jest asygnowana do wszelkich ćwiczeń:
  • ruchowych
  • wzmacniających
  • rozciągających
  • korekcyjnych
  • jogi
  • pilates
  • wykorzystywana w rehabilitacji
  Specyfikacja
  • Średnica: 65 cm
  • technologia ANTI-BURST
  • przeciwpoślizgowa
  Uwagi:
  • Gwarancja 24 miesiące


Podsumowanie, czyli jaka gimnastyczna piłka rehabilitacyjna One Fitness najlepsza?


Najlepsza gimnastyczna piłka rehabilitacyjna One Fitness w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsza gimnastyczna piłka rehabilitacyjna One Fitness w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Dobre piłki rehabilitacyjne – TOP7 czerwiec 2023

Jeżeli żadna z powyższych piłek rehabilitacyjnych One Fitness nie spełniła oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie chętnie wybieranych gimnastycznych piłek rehabilitacyjnych do fitnessu i treningu.


Powiązania tematyczne:

 • jaka gimnastyczna piłka rehabilitacyjna One Fitness opinie i efekty,
 • dobre piłki gimnastyczne One Fitness cena,
 • ranking piłek rehabilitacyjnych One Fitness,
 • gimnastyczna piłka rehabilitacyjna One Fitness jaka najlepsza.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o piłkach rehabilitacyjnych One Fitness

#1 Gdzie szukać opinii o piłkach rehabilitacyjnych One Fitness?

Aktualnie zaprezentowane informacje o piłkach rehabilitacyjnych One Fitness odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie userów.

#2 Jaka gimnastyczna piłka rehabilitacyjna One Fitness najlepsza? Którą wybrać?

Poszukując informacji o dobrych piłkach rehabilitacyjnych One Fitness warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z piłkami gimnastycznymi One Fitness, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie piłki gimnastyczne One Fitness są najchętniej polecane?

Nasze zestawienia z piłkami gimnastycznymi One Fitness zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach piłki gimnastyczne One Fitness to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *