FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking piłek rehabilitacyjnych Spokey. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Piłki gimnastyczne, rehabilitacyjne, lekarskie / Ranking piłek rehabilitacyjnych Spokey


Pomagamy w wyborze dobrych piłek rehabilitacyjnych Spokey. Opracowane zestawienia są aktualne kwiecień 2024 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych piłek rehabilitacyjnych Spokey,
 • TOP5 chętnie kupowanych rehabilitacyjnych piłek gimnastycznych do ćwiczeń.

Jakie piłki gimnastyczne Spokey najlepiej wybrać? Ranking kwiecień 2024

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane piłki gimnastyczne Spokey, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking piłek rehabilitacyjnych Spokey, wraz z opisem modelu, aktualizujemy każdego dnia.

☆ Spokey Piłka gimnastyczna LOVA Green 45 cm (5905339415318) ☆

Spokey Piłka gimnastyczna LOVA Green 45 cm (5905339415318) Najniższa Cena Online

☆ Spokey Piłka gimnastyczna LOVA Green 45 cm (5905339415318) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis piłki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Spokey
 • Nazwa produktu: Spokey Piłka gimnastyczna LOVA Green 45 cm (5905339415318)
 • Segment produktowy: Gimnastyczne piłki do ćwiczeń fitness i rehabilitacji
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis piłki:
  Piłka gimnastyczna LOVA zabawnie urozmaici Twój trening i zaangażuje każdą grupę mięśni. Pomaga wzmocnić mięśnie, poprawić koordynację i równowagę lub może być używany do rehabilitacji. Jego unikalny zarys orzeszka ziemnego proponuje pokaźniejszą stabilność, dzięki czemu jest stosowna dla początkujących.

☆ Piłka gimnastyczna SPOKEY Fitball III 75 cm Szary (5902693210221) ☆

Piłka gimnastyczna SPOKEY Fitball III 75 cm Szary (5902693210221) Najniższa Cena Online

☆ Piłka gimnastyczna SPOKEY Fitball III 75 cm Szary (5902693210221) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis piłki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: SPOKEY
 • Nazwa produktu: Piłka gimnastyczna SPOKEY Fitball III 75 cm Szary (5902693210221)
 • Segment produktowy: Gimnastyczne piłki do ćwiczeń fitness i rehabilitacji
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis piłki:
  PIŁKA GIMNASTYCZNA SPOKEY FITBALL III

  Stwórz z nami swoją domową siłownię. Sprzęt oferowany przez Spokey pomoże Ci zadbać o formę, wyrzeźbić sylwetkę i wyrobić zdrowe nawyki.

  Lekki fitness? W budowaniu formy znacznym czynnikiem jest wykonywanie ćwiczeń aerobowych i wykorzystywanie szeroko rozumianego lekkiego sprzętu fitness, w którego skład wchodzą m.in. Hantle i obciążenia, twistery, piłki gimnastyczne. Dzięki tym produktom urozmaicisz swój trening, angażując partie mięśni, które na co dzień nie są wykorzystywane. Na komfort i bezpieczeństwo treningu kluczowy wpływ mają trafnie dostosowane akcesoria - m.in. Przeciwpoślizgowe maty i wałki. Przed przystąpieniem do treningu warto wskazać sobie realny cel trafny do obecnej formy, wieku i stanu zdrowia. Pamiętaj! by osiągnąć wymarzone wyniki należy ćwiczyć systematycznie i zdrowo się odżywiać. Jeżeli w którymkolwiek momencie treningu poczujesz się źle - przerwij go.

  Piłki rehabilitacyjne- niepozorne, a sprawne

  Ćwiczenia z piłką stanowią grupę najistotniej uniwersalnych intensywności rozwojowych. W trakcie treningu aktywizowane mogą być rozmaite partie ciała, w dodatku te na co dzień pozostające w spoczynku. Dzięki czemu ćwiczenia, z pozoru wyglądające na nietrudne, mogą dawać niezwykle obfite efekty. Ćwiczenia z piłkami rozwijają jeszcze równowagę, wymuszają korzystną postawę. Piłki gimnastyczne używane mogą być na dodatek jako piłki rehabilitacyjne oraz siedzisko, dające wytchnąć kręgosłupowi podczas długich godzin spędzanych w biurze.

  wykorzystanie piłki gimnastycznej Spokey Fitball jest wyśmienitym sposobem na urozmaicenie treningu. Ćwiczenia z piłką angażują niemało partii ciała, dlatego nawet te niepozorne, przynoszą odczuwalne efekty. Piłka może ponadto służyć w biurze - jako zamiennik krzesła.

  JAKOŚĆ
  Przed naszym sprzętem stawiamy wysokie wymogi, dlatego dokładamy wszystkich starań aby do jego wykonania stosowane były materiały najwyższej jakości.

  WYGODA
  Piłki gimnastyczne Fitball wykonane pozostała z materiału ograniczającego ślizganie się. Efekt ten ponadto wspomagają pasy biegnące poprzez cały obwód piłki. Dzięki czemu można bezpiecznie wykonywać ćwiczenia, w których ograniczony jest kontakt z podłożem (np. W podporze na rękach). Piłki rehabilitacyjne mogą stanowić alternatywę dla krzesła, używane w biurze jako komfortowe siedzisko, pozwalają odpocząć kręgosłupowi. W zestawie znajduje się ergonomiczna pompka, którą szybko i wygodnie można napompować piłkę.

  technika
  W modelu Fitball zastosowano system Anti-Burst, który powoduje,w przypadku przebicia piłki następuje stopniowe uwolnienie powietrza. Jest to nad wyraz ważne z punktu widzenia bezpieczeństwa ćwiczącego, który zyskuje czas na reakcję (zejście z piłki). Wybór rozmiarU wymiar piłki do ćwiczeń dobiera się adekwatnie do wzrostu:

  Wzrost Średnica piłki
  do 140 cm 35 cm
  140 -150 cm 45 cm
  151 -165 cm 55 cm
  166 - 175 cm 65 cm
  176- 190 cm 75 cm
  Powyżej 191 85 cm

  Należy jednak pamiętać, że najlepiej dobrać piłkę, siadając na niej i zwracając uwagę na kąt między udami a górną częścią ciała, a także kąt między udami i łydkami. Kąt ten powinien wynosić przynajmniej 90 stopni przy stopach postawionych luźno na podłożu. Najlepsze rezultaty osiąga się, gdy kąt pomiędzy górną częścią ciała a udami jest większy aniżeli 90 stopni, a staw biodrowy jest wyżej aniżeli staw kolanowy.

  PRZEZNACZENIE

  Piłka gimnastyczna nadaje się do ćwiczeń w dowolnym miejscu i jest sugerowana dla każdego. Doskonała do wykorzystania domowego i rehabilitacji. Pozytywnie wpływa na sylwetkę i kondycję fizyczną i pomaga przy redukcji tkanki tłuszczowej.


☆ Piłka gimnastyczna SPOKEY Fitball 55 cm Niebieski ☆

Piłka gimnastyczna SPOKEY Fitball 55 cm Niebieski Najniższa Cena Online

☆ Piłka gimnastyczna SPOKEY Fitball 55 cm Niebieski - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis piłki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: SPOKEY
 • Nazwa produktu: Piłka gimnastyczna SPOKEY Fitball 55 cm Niebieski
 • Segment produktowy: Gimnastyczne piłki do ćwiczeń fitness i rehabilitacji
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis piłki:

  Piłka gimnastyczna z pompką Spokey FITBALL

  Piłka gimnastyczna może stanowić alternatywę dla krzesła i użytkowana w biurze jako komfortowe siedzisko, zezwalające odpocząć kręgosłupowi.

  wymiar: 55cm

  Piłka gimnastyczna Spokey FITBALL:
  • ma w zestawie funkcjonalną pompkę, która pomoże Ci szybko i komfortowo napełnić piłkę powietrzem,
  • zezwala na wykonywanie ćwiczeń, które pozytywnie wpływają na sylwetkę, kondycję fizyczną oraz pomagają przy redukcji tkanki tłuszczowej,
  • jest doskonałym zamiennikiem krzesła, gdyż siedzenie na niej wymusza korzystną postawę.

  Piłka gimnastyczna to znakomity wybór do domowego treningu. Dzięki niej urozmaicisz swój trening, angażując właściwie wszystkie partie mięśni. Spokey FITBALL to piłka, która stanowi wyśmienite wsparcie w trakcie uniwersalnych aktywności rozwojowych. Może także stanowić zamiennik krzesła w domu czy w biurze – siedzenie na niej wymusza korzystną postawę.

  Dwa w jednym - ćwicz i odpoczywaj z piłką

  używanie piłki gimnastycznej jest doskonałym sposobem na urozmaicenie treningu. Ćwiczenia, które pozornie wyglądają na przystępne, przynoszą szczególnie obfite efekty. Pomogą wyrzeźbić sylwetkę, wyrobić zdrowe nawyki i zadbać o formę. Spokey FITBALL rozwija także zmysł równowagi i wymusza korzystną postawę. To właśnie dlatego może być używane także jako piłka rehabilitacyjna, a także siedzisko, które pozwala odpocząć kręgosłupowi podczas długich godzin spędzanych w biurze czy w domu przed komputerem.

  Prosty i jednocześnie efektywny trening dla każdego

  Piłka gimnastyczna Spokey FITBALL umożliwia wykonywanie ćwiczeń wyjątkowo prostych dla początkujących, niewymagających intensywności dla seniorów i genialnych dla osób po kontuzjach i urazach. Z powodzeniem można wykorzystywać ją w trakcie rehabilitacji. Trening z użyciem piłki nie obciąża stawów, ulepsza równowagę i wzmacnia mięśnie. wspaniale spisze się także podczas medytacji, a także tonowania. Czego chcieć więcej? wystarczy odrobina wolnego miejsca, by rozpocząć ćwiczenia w domu.

  W pakiecie z użyteczną pompką

  Piłka do ćwiczeń Spokey FITBALL została tworzona z materiału ograniczającego ślizganie się. Efekt ten w dodatku wspomagają pasy biegnące poprzez cały obwód piłki. Dzięki czemu można bezpiecznie wykonywać ćwiczenia, w których ograniczony jest kontakt z podłożem (np. W podporze na rękach). W Spokey FITBALL zastosowano system Anti-Burst, który powoduje,w sytuacji przebicia piłki następuje stopniowe uwolnienie powietrza. Jest to bardzo ważne z punktu widzenia bezpieczeństwa ćwiczącego, który zyskuje czas na reakcję (zejście z piłki). W komplecie z piłką znajduje się ergonomiczna pompka, którą prędko i komfortowo można napompować piłkę.

  Jak wybrać rozmiar piłki gimnastycznej?

  W celu zmaksymalizowania efektów ćwiczeń, dobierz średnicę piłki adekwatnie do swego wzrostu:

  • średnica piłki 55 cm - wzrost 150 - 165 cm,
  • średnica piłki 65 cm - wzrost 160 - 175 cm,
  • średnica piłki 75 cm - wzrost 175 - 190 cm.


  Kąt pomiędzy udami a górną częścią ciała, a także kąt pomiędzy udami i łydkami powinien wynosić przynajmniej 90 stopni przy stopach postawionych luźno na podłożu, co sprawi, iż siedzenie na piłce będzie przynosić najlepsze rezultaty. Pamiętaj, iż staw biodrowy powinien być wyżej niżeli kolanowy podczas odpoczynku, a kąt między górną częścią ciała a udami powinien przekraczać 90 stopni.

  parametry


  • system anti-burst - w przypadku przebicia piłki następuje powolne uwolnienie powietrza
  • maksymalna waga użytkownika: 300 kg
  • materiał: pvc
  • pompka w komplecie
  • wielkość: 55cm☆ Spokey Piłka gimnastyczna bansay zielony ☆

Spokey Piłka gimnastyczna bansay zielony Najniższa Cena Online

☆ Spokey Piłka gimnastyczna bansay zielony - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis piłki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: SPOKEY
 • Nazwa produktu: Spokey Piłka gimnastyczna bansay zielony
 • Segment produktowy: Gimnastyczne piłki do ćwiczeń fitness i rehabilitacji
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis piłki:
  Piłka gimnastyczna Spokey Bansay pozwala na wykonywanie ćwiczeń, które pozytywnie wpływają na sylwetkę, kondycję fizyczną, a także pomagają przy redukcji tkanki tłuszczowej. Jest rewelacyjnym zamiennikiem krzesła, gdyż siedzenie na niej wymusza poprawną postawę. W komplecie dwa ekspandery do wzmacniania ramion i rąk....

☆ Spokey FITBALL III 65cm 921021 (szary) (5902693210214) ☆

Spokey FITBALL III 65cm 921021 (szary) (5902693210214) Najniższa Cena Online

☆ Spokey FITBALL III 65cm 921021 (szary) (5902693210214) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis piłki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Spokey
 • Nazwa produktu: Spokey FITBALL III 65cm 921021 (szary) (5902693210214)
 • Segment produktowy: Gimnastyczne piłki do ćwiczeń fitness i rehabilitacji
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis piłki:

  PIŁKA GIMNASTYCZNA SPOKEY FITBALL III metaliczna 921021

  atrybuty:

  • Piłka gimnastyczna Spokey z systemem Anti Burst.
  • perfekcyjnie spełni oczekiwania w trakcie ćwiczeń na treningu fitness, ćwiczeń dla kobiet w ciąży, do ćwiczeń ogólnorozwojowych, korekcji wad postawy i rehabilitacji kręgosłupa.
  • powłoka zewnętrzna piłki jest antypoślizgowa.
  • Nie przesuwa się ani po kafelkach, ani pod wpływem potu, zapewniając użytkownikowi maksymalną kontrolę nad przebiegiem treningu.

  Materiał:

  • PVC Anti-brust: niepękające tworzywo, które zagwarantuje w przypadku rozszczelnienia piłki powolne schodzenie powietrza

  Maksymalna waga użytkownika: 300 kg

  W zestawie z pompką.

  JAKOŚĆ

  Przed naszym sprzętem stawiamy wysokie oczekiwania, dlatego dokładamy wszelkich starań by do jego wykonania używane były materiały najwyższej jakości.

  WYGODA

  Piłka do ćwiczeń Fitball III wytworzona została z materiału ograniczającego ślizganie się. Efekt ten ponadto wspomagają pasy biegnące poprzez cały obwód piłki. Dzięki temu można bezpiecznie wykonywać ćwiczenia, w których ograniczony jest kontakt z podłożem (np. W podporze na rękach).

  Piłka gimnastyczna może stanowić alternatywę dla krzesła, użytkowana w biurze jako komfortowe siedzisko, pozwalające odpocząć kręgosłupowi.

  W komplecie znajduje się funkcjonalna pompka, którą prędko i komfortowo można napompować piłkę.

  technika

  W modelu Fitball III zaimplementowano system Anti-Burst, który powoduje,w przypadku przebicia piłki następuje stopniowe uwolnienie powietrza. Jest to stanowczo ważne z punktu widzenia bezpieczeństwa ćwiczącego, który zyskuje czas na reakcję (zejście z piłki).

  wybór rozmiarU

  wymiar piłki gimnastycznej dobiera się trafnie do wzrostu:

  Wzrost ----------------------- Średnica piłki

  do 140 cm ------------------------ 35 cm

  140 -150 cm --------------------- 45 cm

  151 -165 cm --------------------- 55 cm

  166 – 175 cm -------------------- 65 cm

  176- 190 cm ---------------------- 75 cm

  Powyżej 191 --------------------- 85 cm

  Należy jednak pamiętać, że najlepiej dobrać piłkę, siadając na niej i zwracając uwagę na kąt między udami a górną częścią ciała oraz kąt pomiędzy udami i łydkami. Kąt ten powinien wynosić przynajmniej 90 stopni przy stopach postawionych luźno na podłożu. Najlepsze rezultaty osiąga się, gdy kąt między górną częścią ciała a udami jest pokaźniejszy niżeli 90 stopni, a staw biodrowy jest wyżej aniżeli staw...


☆ Spokey fitball iii 65cm 920937 (niebieski) ☆

Spokey fitball iii 65cm 920937 (niebieski) Najniższa Cena Online

☆ Spokey fitball iii 65cm 920937 (niebieski) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis piłki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Spokey
 • Nazwa produktu: Spokey fitball iii 65cm 920937 (niebieski)
 • Segment produktowy: Gimnastyczne piłki do ćwiczeń fitness i rehabilitacji
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis piłki:

  Piłka gimnastyczna Spokey FITBALL Do domowego treningu Piłka gimnastyczna Spokey FITBALL to perfekcyjny dobór do domowego treningu. Dzięki niej urozmaicisz swój trening, angażując właściwie wszystkie partie mięśni.

  Spokey FITBALL to piłka, która stanowi świetne wsparcie podczas uniwersalnych aktywności rozwojowych. Może jeszcze stanowić zamiennik krzesła w domu czy w biurze – siedzenie na niej wymusza dobrą postawę.

  Dwa w jednym - ćwicz i odpoczywaj z piłką stosowanie piłki gimnastycznej jest nadzwyczajnym sposobem na urozmaicenie treningu. Ćwiczenia, które pozornie wyglądają na łatwe, przynoszą bardzo szerokie efekty.

  Pomogą wyrzeźbić sylwetkę, wyrobić zdrowe nawyki i zadbać o formę. Spokey FITBALL rozwija ponadto zmysł równowagi i wymusza prawidłową postawę. To właśnie dlatego może być wykorzystywane także jako piłka rehabilitacyjna, a także siedzisko, które pozwala odpocząć kręgosłupowi w trakcie długich godzin spędzanych w biurze czy w domu przed komputerem.

  Prosty i równocześnie wydajny trening dla każdego Piłka gimnastyczna Spokey FITBALL umożliwia wykonywanie ćwiczeń szczególnie prostych dla początkujących, niewymagających intensywności dla seniorów i rewelacyjnych dla osób po kontuzjach i urazach.

  Z powodzeniem można wykorzystywać ją podczas rehabilitacji. Trening z użyciem piłki nie obciąża stawów, poprawia równowagę i wzmacnia mięśnie. Perfekcyjnie spisze się także w trakcie medytacji, a także tonowania.

  Czego chcieć więcej? wystarczy odrobina wolnego miejsca, aby rozpocząć ćwiczenia w domu. W komplecie z funkcjonalną pompką Piłka do ćwiczeń Spokey FITBALL została wytworzona z materiału ograniczającego ślizganie się.

  Efekt ten ponadto wspomagają pasy biegnące poprzez cały obwód piłki. Dzięki temu można bezpiecznie wykonywać ćwiczenia, w których ograniczony jest kontakt z podłożem (np. W podporze na rękach). W Spokey FITBALL zaimplementowano system Anti-Burst, który sprawia,w sytuacji przebicia piłki następuje stopniowe uwolnienie powietrza.

  Jest to istotnie ważne z punktu widzenia bezpieczeństwa ćwiczącego, który zyskuje czas na reakcję (zejście z piłki). W zestawie z piłką znajduje się funkcjonalna pompka, którą momentalnie i wygodnie można napompować piłkę.Podobne zestawienia:


Najtańsze piłki gimnastyczne Spokey – Ranking kwiecień 2024 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze piłki gimnastyczne Spokey, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich piłek rehabilitacyjnych Spokey jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Piłka gimnastyczna SPOKEY Fitball 55 cm Niebieski ☆

Piłka gimnastyczna SPOKEY Fitball 55 cm Niebieski Najniższa Cena Online

☆ Piłka gimnastyczna SPOKEY Fitball 55 cm Niebieski - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis piłki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: SPOKEY
 • Nazwa produktu: Piłka gimnastyczna SPOKEY Fitball 55 cm Niebieski
 • Segment produktowy: Gimnastyczne piłki do ćwiczeń fitness i rehabilitacji
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis piłki:

  Piłka gimnastyczna z pompką Spokey FITBALL

  Piłka gimnastyczna może stanowić alternatywę dla krzesła i używana w biurze jako komfortowe siedzisko, zezwalające odpocząć kręgosłupowi.

  wymiar: 55cm

  Piłka gimnastyczna Spokey FITBALL:
  • ma w zestawie ergonomiczną pompkę, która pomoże Ci błyskawicznie i komfortowo napełnić piłkę powietrzem,
  • zezwala na wykonywanie ćwiczeń, które pozytywnie wpływają na sylwetkę, kondycję fizyczną oraz pomagają przy redukcji tkanki tłuszczowej,
  • jest doskonałym zamiennikiem krzesła, gdyż siedzenie na niej wymusza poprawną postawę.

  Piłka gimnastyczna to świetny dobór do domowego treningu. Dzięki niej urozmaicisz swój trening, angażując właściwie wszystkie partie mięśni. Spokey FITBALL to piłka, która stanowi rewelacyjne wsparcie podczas uniwersalnych aktywności rozwojowych. Może jeszcze stanowić zamiennik krzesła w domu czy w biurze – siedzenie na niej wymusza prawidłową postawę.

  Dwa w jednym - ćwicz i odpoczywaj z piłką

  użytkowanie piłki gimnastycznej jest genialnym sposobem na urozmaicenie treningu. Ćwiczenia, które pozornie wyglądają na łatwe, przynoszą wyjątkowo obfite efekty. Pomogą wyrzeźbić sylwetkę, wyrobić zdrowe nawyki i zadbać o formę. Spokey FITBALL rozwija jeszcze zmysł równowagi oraz wymusza dobrą postawę. To właśnie dlatego może być wykorzystywane także jako piłka rehabilitacyjna oraz siedzisko, które pozwala odpocząć kręgosłupowi podczas długich godzin spędzanych w biurze czy w domu przed komputerem.

  Prosty i równocześnie produktywny trening dla każdego

  Piłka gimnastyczna Spokey FITBALL zezwala na realizowanie ćwiczeń wyjątkowo prostych dla początkujących, niewymagających intensywności dla seniorów i idealnych dla osób po kontuzjach i urazach. Z powodzeniem można wykorzystywać ją w trakcie rehabilitacji. Trening z zastosowaniem piłki nie obciąża stawów, ulepsza równowagę i wzmacnia mięśnie. nieprzeciętnie spisze się także podczas medytacji oraz tonowania. Czego chcieć więcej? wystarczy odrobina wolnego miejsca, by rozpocząć ćwiczenia w domu.

  W pakiecie z użyteczną pompką

  Piłka do ćwiczeń Spokey FITBALL została wytworzona z materiału ograniczającego ślizganie się. Efekt ten ponadto wspomagają pasy biegnące poprzez cały obwód piłki. Dzięki temu można bezpiecznie wykonywać ćwiczenia, w których ograniczony jest kontakt z podłożem (np. W podporze na rękach). W Spokey FITBALL zaimplementowano system Anti-Burst, który powoduje,w sytuacji przebicia piłki następuje stopniowe uwolnienie powietrza. Jest to szczególnie ważne z punktu widzenia bezpieczeństwa ćwiczącego, który zyskuje czas na reakcję (zejście z piłki). W zestawie z piłką znajduje się funkcjonalna pompka, którą szybko i komfortowo można napompować piłkę.

  Jak wybrać rozmiar piłki gimnastycznej?

  W celu zmaksymalizowania efektów ćwiczeń, dobierz średnicę piłki adekwatnie do swojego wzrostu:

  • średnica piłki 55 cm - wzrost 150 - 165 cm,
  • średnica piłki 65 cm - wzrost 160 - 175 cm,
  • średnica piłki 75 cm - wzrost 175 - 190 cm.


  Kąt pomiędzy udami a górną częścią ciała, a także kąt pomiędzy udami i łydkami powinien wynosić przynajmniej 90 stopni przy stopach postawionych luźno na podłożu, co sprawi, iż siedzenie na piłce będzie przynosić najkorzystniejsze rezultaty. Pamiętaj, iż staw biodrowy powinien być wyżej niż kolanowy podczas odpoczynku, a kąt pomiędzy górną częścią ciała a udami powinien przekraczać 90 stopni.

  cechy


  • system anti-burst - w sytuacji przebicia piłki następuje powolne uwolnienie powietrza
  • maksymalna waga użytkownika: 300 kg
  • materiał: pvc
  • pompka w pakiecie
  • wielkość: 55cm☆ Spokey Piłka gimnastyczna bansay zielony ☆

Spokey Piłka gimnastyczna bansay zielony Najniższa Cena Online

☆ Spokey Piłka gimnastyczna bansay zielony - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis piłki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: SPOKEY
 • Nazwa produktu: Spokey Piłka gimnastyczna bansay zielony
 • Segment produktowy: Gimnastyczne piłki do ćwiczeń fitness i rehabilitacji
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis piłki:
  Piłka gimnastyczna Spokey Bansay zezwala na wykonywanie ćwiczeń, które pozytywnie wpływają na sylwetkę, kondycję fizyczną oraz pomagają przy redukcji tkanki tłuszczowej. Jest nadzwyczajnym zamiennikiem krzesła, gdyż siedzenie na niej wymusza prawidłową postawę. W zestawie dwa ekspandery do wzmacniania ramion i rąk....

☆ Spokey fitball iii 65cm 920937 (niebieski) ☆

Spokey fitball iii 65cm 920937 (niebieski) Najniższa Cena Online

☆ Spokey fitball iii 65cm 920937 (niebieski) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis piłki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Spokey
 • Nazwa produktu: Spokey fitball iii 65cm 920937 (niebieski)
 • Segment produktowy: Gimnastyczne piłki do ćwiczeń fitness i rehabilitacji
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis piłki:

  Piłka gimnastyczna Spokey FITBALL Do domowego treningu Piłka gimnastyczna Spokey FITBALL to idealny dobór do domowego treningu. Dzięki niej urozmaicisz swój trening, angażując właściwie wszystkie partie mięśni.

  Spokey FITBALL to piłka, która stanowi nadzwyczajne wsparcie podczas uniwersalnych aktywności rozwojowych. Może też stanowić zamiennik krzesła w domu czy w biurze – siedzenie na niej wymusza prawidłową postawę.

  Dwa w jednym - ćwicz i odpoczywaj z piłką użytkowanie piłki gimnastycznej jest nadzwyczajnym sposobem na urozmaicenie treningu. Ćwiczenia, które pozornie wyglądają na nietrudne, przynoszą nad wyraz duże efekty.

  Pomogą wyrzeźbić sylwetkę, wyrobić zdrowe nawyki i zadbać o formę. Spokey FITBALL rozwija na dodatek zmysł równowagi oraz wymusza poprawną postawę. To właśnie dlatego może być użytkowane także jako piłka rehabilitacyjna oraz siedzisko, które pozwala odpocząć kręgosłupowi podczas długich godzin spędzanych w biurze czy w domu przed komputerem.

  Prosty i równocześnie wydajny trening dla każdego Piłka gimnastyczna Spokey FITBALL umożliwia realizowanie ćwiczeń wyjątkowo prostych dla początkujących, niewymagających intensywności dla seniorów i wspaniałych dla osób po kontuzjach i urazach.

  Z powodzeniem można wykorzystywać ją podczas rehabilitacji. Trening z zastosowaniem piłki nie obciąża stawów, udoskonala równowagę i wzmacnia mięśnie. Idealnie spisze się także w trakcie medytacji, a także tonowania.

  Czego chcieć więcej? wystarczy odrobina wolnego miejsca, aby rozpocząć ćwiczenia w domu. W pakiecie z praktyczną pompką Piłka do ćwiczeń Spokey FITBALL została wykonana z materiału ograniczającego ślizganie się.

  Efekt ten w dodatku wspomagają pasy biegnące przez cały obwód piłki. Dzięki temu można bezpiecznie wykonywać ćwiczenia, w których ograniczony jest kontakt z podłożem (np. W podporze na rękach). W Spokey FITBALL zastosowano system Anti-Burst, który powoduje,w sytuacji przebicia piłki następuje stopniowe uwolnienie powietrza.

  Jest to niezwykle ważne z punktu widzenia bezpieczeństwa ćwiczącego, który zyskuje czas na reakcję (zejście z piłki). W komplecie z piłką znajduje się praktyczna pompka, którą ekspresowo i wygodnie można napompować piłkę.


☆ Spokey FITBALL III 65cm 921021 (szary) (5902693210214) ☆

Spokey FITBALL III 65cm 921021 (szary) (5902693210214) Najniższa Cena Online

☆ Spokey FITBALL III 65cm 921021 (szary) (5902693210214) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis piłki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Spokey
 • Nazwa produktu: Spokey FITBALL III 65cm 921021 (szary) (5902693210214)
 • Segment produktowy: Gimnastyczne piłki do ćwiczeń fitness i rehabilitacji
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis piłki:

  PIŁKA GIMNASTYCZNA SPOKEY FITBALL III srebrna 921021

  cechy:

  • Piłka gimnastyczna Spokey z systemem Anti Burst.
  • rewelacyjnie spełni oczekiwania podczas ćwiczeń na treningu fitness, ćwiczeń dla pań w ciąży, do ćwiczeń ogólnorozwojowych, korekcji wad postawy i rehabilitacji kręgosłupa.
  • powłoka zewnętrzna piłki jest przeciwpoślizgowa.
  • Nie przesuwa się ani po kafelkach, ani pod wpływem potu, zapewniając użytkownikowi maksymalną kontrolę nad przebiegiem treningu.

  Materiał:

  • PVC Anti-brust: niepękające tworzywo, które zagwarantuje w sytuacji rozszczelnienia piłki powolne schodzenie powietrza

  Maksymalna waga użytkownika: 300 kg

  W zestawie z pompką.

  JAKOŚĆ

  Przed naszym sprzętem stawiamy wysokie oczekiwania, dlatego dokładamy wszelkich starań aby do jego wykonania używane były materiały najwyższej jakości.

  WYGODA

  Piłka do ćwiczeń Fitball III wytworzona została z materiału ograniczającego ślizganie się. Efekt ten w dodatku wspomagają pasy biegnące przez cały obwód piłki. Dzięki temu można bezpiecznie wykonywać ćwiczenia, w których ograniczony jest kontakt z podłożem (np. W podporze na rękach).

  Piłka gimnastyczna może stanowić alternatywę dla krzesła, używana w biurze jako komfortowe siedzisko, zezwalające odpocząć kręgosłupowi.

  W komplecie znajduje się użyteczna pompka, którą ekspresowo i wygodnie można napompować piłkę.

  technika

  W modelu Fitball III zastosowano system Anti-Burst, który powoduje,w przypadku przebicia piłki następuje stopniowe uwolnienie powietrza. Jest to niezwykle ważne z punktu widzenia bezpieczeństwa ćwiczącego, który zyskuje czas na reakcję (zejście z piłki).

  wybór wymiarU

  wymiar piłki gimnastycznej dobiera się adekwatnie do wzrostu:

  Wzrost ----------------------- Średnica piłki

  do 140 cm ------------------------ 35 cm

  140 -150 cm --------------------- 45 cm

  151 -165 cm --------------------- 55 cm

  166 – 175 cm -------------------- 65 cm

  176- 190 cm ---------------------- 75 cm

  Powyżej 191 --------------------- 85 cm

  Należy jednak pamiętać, iż najlepiej dobrać piłkę, siadając na niej i zwracając uwagę na kąt pomiędzy udami a górną częścią ciała, a także kąt między udami i łydkami. Kąt ten powinien wynosić przynajmniej 90 stopni przy stopach postawionych swobodnie na podłożu. Najlepsze rezultaty osiąga się, gdy kąt pomiędzy górną częścią ciała a udami jest obszerniejszy aniżeli 90 poziomów, a staw biodrowy jest wyżej niż staw...


☆ Piłka gimnastyczna SPOKEY Fitball III 75 cm Szary (5902693210221) ☆

Piłka gimnastyczna SPOKEY Fitball III 75 cm Szary (5902693210221) Najniższa Cena Online

☆ Piłka gimnastyczna SPOKEY Fitball III 75 cm Szary (5902693210221) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis piłki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: SPOKEY
 • Nazwa produktu: Piłka gimnastyczna SPOKEY Fitball III 75 cm Szary (5902693210221)
 • Segment produktowy: Gimnastyczne piłki do ćwiczeń fitness i rehabilitacji
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis piłki:
  PIŁKA GIMNASTYCZNA SPOKEY FITBALL III

  Stwórz z nami swoją domową siłownię. Sprzęt oferowany poprzez Spokey pomoże Ci zadbać o formę, wyrzeźbić sylwetkę i wyrobić zdrowe nawyki.

  Lekki fitness? W budowaniu formy istotnym czynnikiem jest wykonywanie ćwiczeń aerobowych i użytkowanie szeroko rozumianego lekkiego sprzętu fitness, w którego skład wchodzą m.in. Hantle i obciążenia, twistery, piłki gimnastyczne. Dzięki tym produktom urozmaicisz swój trening, angażując partie mięśni, które na co dzień nie są używane. Na komfort i bezpieczeństwo treningu kluczowy wpływ mają odpowiednio przypasowane akcesoria - m.in. Przeciwpoślizgowe maty i wałki. Przed przystąpieniem do treningu warto wyodrębnić sobie realny cel optymalny do obecnej formy, wieku i stanu zdrowia. Pamiętaj! by osiągnąć wymarzone wyniki należy ćwiczyć systematycznie i zdrowo się odżywiać. Jeżeli w którymkolwiek momencie treningu poczujesz się źle - przerwij go.

  Piłki rehabilitacyjne- niepozorne, a wydajne

  Ćwiczenia z piłką stanowią grupę najbardziej uniwersalnych aktywności rozwojowych. Podczas treningu aktywizowane mogą być rozmaite partie ciała, także te na co dzień pozostające w spoczynku. Dzięki temu ćwiczenia, z pozoru wyglądające na proste, mogą dawać bardzo obfite efekty. Ćwiczenia z piłkami rozwijają także równowagę, wymuszają poprawną postawę. Piłki gimnastyczne stosowane mogą być również jako piłki rehabilitacyjne oraz siedzisko, dające wytchnąć kręgosłupowi w trakcie długich godzin spędzanych w biurze.

  zastosowanie piłki gimnastycznej Spokey Fitball jest nadzwyczajnym sposobem na urozmaicenie treningu. Ćwiczenia z piłką angażują sporo partii ciała, dlatego choćby te niepozorne, przynoszą odczuwalne efekty. Piłka może dodatkowo służyć w biurze - jako zamiennik krzesła.

  JAKOŚĆ
  Przed naszym sprzętem stawiamy wysokie oczekiwania, dlatego dokładamy wszelkich starań żeby do jego wykonania używane były materiały najwyższej jakości.

  WYGODA
  Piłki gimnastyczne Fitball tworzone pozostała z materiału ograniczającego ślizganie się. Efekt ten ponadto wspomagają pasy biegnące przez cały obwód piłki. Dzięki czemu można bezpiecznie wykonywać ćwiczenia, w których ograniczony jest kontakt z podłożem (np. W podporze na rękach). Piłki rehabilitacyjne mogą stanowić alternatywę dla krzesła, stosowane w biurze jako komfortowe siedzisko, pozwalają odpocząć kręgosłupowi. W pakiecie znajduje się funkcjonalna pompka, którą prędko i komfortowo można napompować piłkę.

  technologia
  W modelu Fitball użyto system Anti-Burst, który powoduje,w sytuacji przebicia piłki następuje stopniowe uwolnienie powietrza. Jest to nad wyraz ważne z punktu widzenia bezpieczeństwa ćwiczącego, który zyskuje czas na reakcję (zejście z piłki). Dobór rozmiarU rozmiar piłki do ćwiczeń dobiera się trafnie do wzrostu:

  Wzrost Średnica piłki
  do 140 cm 35 cm
  140 -150 cm 45 cm
  151 -165 cm 55 cm
  166 - 175 cm 65 cm
  176- 190 cm 75 cm
  Powyżej 191 85 cm

  Należy jednak pamiętać, iż najlepiej dobrać piłkę, siadając na niej i zwracając uwagę na kąt pomiędzy udami a górną częścią ciała i kąt pomiędzy udami i łydkami. Kąt ten powinien wynosić przynajmniej 90 stopni przy stopach postawionych swobodnie na podłożu. Najlepsze rezultaty osiąga się, gdy kąt pomiędzy górną częścią ciała a udami jest pokaźniejszy niż 90 stopni, a staw biodrowy jest wyżej niż staw kolanowy.

  PRZEZNACZENIE

  Piłka gimnastyczna pasuje do ćwiczeń w dowolnym miejscu i jest rekomendowana dla każdego. Idealna do użytkowania domowego i rehabilitacji. Pozytywnie wpływa na sylwetkę i kondycję fizyczną i pomaga przy redukcji tkanki tłuszczowej.Podsumowanie, czyli jaka gimnastyczna piłka rehabilitacyjna Spokey najlepsza?


Najlepsza gimnastyczna piłka rehabilitacyjna Spokey w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsza gimnastyczna piłka rehabilitacyjna Spokey w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Najlepsze piłki gimnastyczne – TOP7 kwiecień 2024

Jeżeli żadna z powyższych piłek rehabilitacyjnych Spokey nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie dobrych rehabilitacyjnych piłek gimnastycznych do ćwiczeń.


Powiązania tematyczne:

 • jaka gimnastyczna piłka rehabilitacyjna Spokey opinie i efekty,
 • dobre piłki gimnastyczne Spokey cena,
 • ranking piłek rehabilitacyjnych Spokey,
 • gimnastyczna piłka rehabilitacyjna Spokey jaka najlepsza.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o piłkach rehabilitacyjnych Spokey

#1 Gdzie szukać opinii o piłkach rehabilitacyjnych Spokey?

Aktualnie zaprezentowane informacje o piłkach rehabilitacyjnych Spokey odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie użytkowników.

#2 Jaka gimnastyczna piłka rehabilitacyjna Spokey najlepsza? Którą wybrać?

Poszukując informacji o dobrych piłkach rehabilitacyjnych Spokey warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z piłkami gimnastycznymi Spokey, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie piłki gimnastyczne Spokey są najchętniej polecane?

Nasze zestawienia z piłkami gimnastycznymi Spokey zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach piłki gimnastyczne Spokey to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *