FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking piłek rehabilitacyjnych Spokey. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Piłki gimnastyczne, rehabilitacyjne, lekarskie / Ranking piłek rehabilitacyjnych Spokey


Pomagamy w wyborze dobrych piłek rehabilitacyjnych Spokey. Opracowane zestawienia są aktualne maj 2022 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych piłek rehabilitacyjnych Spokey,
 • TOP5 chętnie kupowanych rehabilitacyjnych piłek gimnastycznych do ćwiczeń.

Jakie piłki gimnastyczne Spokey najlepiej wybrać? Ranking maj 2022

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane piłki gimnastyczne Spokey, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking piłek rehabilitacyjnych Spokey, wraz z opisem modelu, aktualizujemy każdego dnia.

☆ Piłka gimnastyczna SPOKEY Half Fit 929873 Szary ☆

Piłka gimnastyczna SPOKEY Half Fit 929873 Szary Najniższa Cena Online

☆ Piłka gimnastyczna SPOKEY Half Fit 929873 Szary - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis piłki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: SPOKEY
 • Nazwa produktu: Piłka gimnastyczna SPOKEY Half Fit 929873 Szary
 • Segment produktowy: Gimnastyczne piłki do ćwiczeń fitness i rehabilitacji
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis piłki:
  Spokey Half Fit to piłka, która stanowi genialne wsparcie w trakcie uniwersalnych aktywności rozwojowych. Jest także wyśmienitym zamiennikiem krzesła w domu czy w biurze, siedzenie na niej wymusza poprawną postawę. Piłka gimnastyczna rozwija w dodatku zmysł równowagi. To właśnie dlatego może być wykorzystywana nie tylko podczas ćwiczeń czy jako piłka rehabilitacyjna, ale także jako siedzisko, które pozwala odpocząć kręgosłupowi podczas długich godzin spędzanych w biurze czy w domu przed komputerem. Część z wypustkami nawet przy niewiele znaczących ruchach ponadto pobudzi krążenie krwi....

☆ Piłka gimnastyczna SPOKEY Half Fit 929892 Szary (5902693298922) ☆

Piłka gimnastyczna SPOKEY Half Fit 929892 Szary (5902693298922) Najniższa Cena Online

☆ Piłka gimnastyczna SPOKEY Half Fit 929892 Szary (5902693298922) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis piłki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: SPOKEY
 • Nazwa produktu: Piłka gimnastyczna SPOKEY Half Fit 929892 Szary (5902693298922)
 • Segment produktowy: Gimnastyczne piłki do ćwiczeń fitness i rehabilitacji
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis piłki:
  Spokey Half Fit to piłka, która stanowi doskonałe wsparcie w trakcie uniwersalnych aktywności rozwojowych. Jest także wyśmienitym zamiennikiem krzesła w domu czy w biurze, siedzenie na niej wymusza korzystną postawę. Piłka gimnastyczna rozwija jeszcze zmysł równowagi. To właśnie dlatego może być używana nie tylko w trakcie ćwiczeń czy jako piłka rehabilitacyjna, ale także jako siedzisko, które pozwala odpocząć kręgosłupowi w trakcie długich godzin spędzanych w biurze czy w domu przed komputerem. Część z wypustkami choćby przy drobnych ruchach na dodatek pobudzi krążenie krwi....

☆ Piłka gimnastyczna SPOKEY Half Fit 929872 Szary ☆

Piłka gimnastyczna SPOKEY Half Fit 929872 Szary Najniższa Cena Online

☆ Piłka gimnastyczna SPOKEY Half Fit 929872 Szary - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis piłki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: SPOKEY
 • Nazwa produktu: Piłka gimnastyczna SPOKEY Half Fit 929872 Szary
 • Segment produktowy: Gimnastyczne piłki do ćwiczeń fitness i rehabilitacji
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis piłki:
  Spokey Half Fit to piłka, która stanowi wspaniałe wsparcie w trakcie uniwersalnych aktywności rozwojowych. Jest także znakomitym zamiennikiem krzesła w domu czy w biurze, siedzenie na niej wymusza poprawną postawę. Piłka gimnastyczna rozwija w dodatku zmysł równowagi. To właśnie dlatego może być użytkowana nie tylko w trakcie ćwiczeń czy jako piłka rehabilitacyjna, lecz także jako siedzisko, które pozwala odpocząć kręgosłupowi w trakcie długich godzin spędzanych w biurze czy w domu przed komputerem. Część z wypustkami nawet przy śladowych ruchach dodatkowo pobudzi krążenie krwi....

☆ Spokey fitball iii 65cm 920937 (niebieski) ☆

Spokey fitball iii 65cm 920937 (niebieski) Najniższa Cena Online

☆ Spokey fitball iii 65cm 920937 (niebieski) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis piłki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Spokey
 • Nazwa produktu: Spokey fitball iii 65cm 920937 (niebieski)
 • Segment produktowy: Gimnastyczne piłki do ćwiczeń fitness i rehabilitacji
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis piłki:

  Piłka gimnastyczna Spokey FITBALL Do domowego treningu Piłka gimnastyczna Spokey FITBALL to perfekcyjny dobór do domowego treningu. Dzięki niej urozmaicisz swój trening, angażując właściwie wszystkie partie mięśni.

  Spokey FITBALL to piłka, która stanowi świetne wsparcie podczas uniwersalnych aktywności rozwojowych. Może jeszcze stanowić zamiennik krzesła w domu czy w biurze – siedzenie na niej wymusza dobrą postawę.

  Dwa w jednym - ćwicz i odpoczywaj z piłką stosowanie piłki gimnastycznej jest nadzwyczajnym sposobem na urozmaicenie treningu. Ćwiczenia, które pozornie wyglądają na łatwe, przynoszą bardzo szerokie efekty.

  Pomogą wyrzeźbić sylwetkę, wyrobić zdrowe nawyki i zadbać o formę. Spokey FITBALL rozwija ponadto zmysł równowagi i wymusza prawidłową postawę. To właśnie dlatego może być wykorzystywane także jako piłka rehabilitacyjna, a także siedzisko, które pozwala odpocząć kręgosłupowi w trakcie długich godzin spędzanych w biurze czy w domu przed komputerem.

  Prosty i równocześnie wydajny trening dla każdego Piłka gimnastyczna Spokey FITBALL umożliwia wykonywanie ćwiczeń szczególnie prostych dla początkujących, niewymagających intensywności dla seniorów i rewelacyjnych dla osób po kontuzjach i urazach.

  Z powodzeniem można wykorzystywać ją podczas rehabilitacji. Trening z użyciem piłki nie obciąża stawów, poprawia równowagę i wzmacnia mięśnie. Perfekcyjnie spisze się także w trakcie medytacji, a także tonowania.

  Czego chcieć więcej? wystarczy odrobina wolnego miejsca, aby rozpocząć ćwiczenia w domu. W komplecie z funkcjonalną pompką Piłka do ćwiczeń Spokey FITBALL została wytworzona z materiału ograniczającego ślizganie się.

  Efekt ten ponadto wspomagają pasy biegnące poprzez cały obwód piłki. Dzięki temu można bezpiecznie wykonywać ćwiczenia, w których ograniczony jest kontakt z podłożem (np. W podporze na rękach). W Spokey FITBALL zaimplementowano system Anti-Burst, który sprawia,w sytuacji przebicia piłki następuje stopniowe uwolnienie powietrza.

  Jest to istotnie ważne z punktu widzenia bezpieczeństwa ćwiczącego, który zyskuje czas na reakcję (zejście z piłki). W zestawie z piłką znajduje się funkcjonalna pompka, którą momentalnie i wygodnie można napompować piłkę.


☆ Spokey FITBALL III 65cm 921021 (szary) (5902693210214) ☆

Spokey FITBALL III 65cm 921021 (szary) (5902693210214) Najniższa Cena Online

☆ Spokey FITBALL III 65cm 921021 (szary) (5902693210214) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis piłki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Spokey
 • Nazwa produktu: Spokey FITBALL III 65cm 921021 (szary) (5902693210214)
 • Segment produktowy: Gimnastyczne piłki do ćwiczeń fitness i rehabilitacji
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis piłki:

  PIŁKA GIMNASTYCZNA SPOKEY FITBALL III

  Ćwiczenia z piłką stanowią grupę najszczególniej uniwersalnych aktywności rozwojowych. Podczas treningu aktywizowane mogą być zróżnicowane partie ciała, też te na co dzień pozostające w spoczynku. Dzięki temu ćwiczenia, z pozoru wyglądające na proste, mogą dawać bardzo pokaźne efekty. Ćwiczenia z piłką rozwijają na dodatek równowagę, wymuszają korzystną postawę. Piłka gimnastyczna wykorzystywana może być również jako piłka rehabilitacyjna oraz siedzisko, dające wytchnąć kręgosłupowi w trakcie długich godzin spędzanych w biurze.

  użycie piłki gimnastycznej Spokey Fitball III jest idealnym sposobem na urozmaicenie treningu. Ćwiczenia z piłką angażują mnóstwo partii ciała, dlatego choćby te niepozorne, przynoszą odczuwalne efekty. Piłka może także służyć w biurze - jako zamiennik krzesła.

  Piłka do ćwiczeń Fitball III wytwarzana została z materiału ograniczającego ślizganie się. Efekt ten na dodatek wspomagają pasy biegnące przez cały obwód piłki. Dzięki czemu można bezpiecznie wykonywać ćwiczenia, w których ograniczony jest kontakt z podłożem (np. W podporze na rękach)

  W modelu Fitball III zastosowano system Anti-Burst, który sprawia,w sytuacji przebicia piłki następuje stopniowe uwolnienie powietrza. Jest to szczególnie ważne z punktu widzenia bezpieczeństwa ćwiczącego, który zyskuje czas na reakcję (zejście z piłki).

  PRZEZNACZENIE Piłka gimnastyczna nadaje się do ćwiczeń w dowolnym miejscu i jest sugerowana dla każdego. Nieprzeciętna do korzystania domowego i rehabilitacji. Pozytywnie wpływa na sylwetkę i kondycję fizyczną i pomaga przy redukcji tkanki tłuszczowej.

  atrybuty


  • system anti-burst - w przypadku przebicia piłki następuje powolne uwolnienie powietrza
  • maksymalna waga użytkownika: 300 kg
  • materiał: pvc
  • pompka w pakiecie
  • wielkość: 65cm

☆ Piłka gimnastyczna fitball iii 75 cm niebieski marki Spokey ☆

Piłka gimnastyczna fitball iii 75 cm niebieski marki Spokey Najniższa Cena Online

☆ Piłka gimnastyczna fitball iii 75 cm niebieski marki Spokey - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis piłki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: SPOKEY
 • Nazwa produktu: Piłka gimnastyczna fitball iii 75 cm niebieski marki Spokey
 • Segment produktowy: Gimnastyczne piłki do ćwiczeń fitness i rehabilitacji
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis piłki:

  PIŁKA GIMNASTYCZNA SPOKEY FITBALL III

  Ćwiczenia z piłką stanowią grupę najbardziej uniwersalnych aktywności rozwojowych. W trakcie treningu aktywizowane mogą być różne partie ciała, jeszcze te na co dzień pozostające w spoczynku. Dzięki czemu ćwiczenia, z pozoru wyglądające na przystępne, mogą dawać nad wyraz spore efekty. Ćwiczenia z piłką rozwijają w dodatku równowagę, wymuszają prawidłową postawę. Piłka gimnastyczna wykorzystywana może być też jako piłka rehabilitacyjna i siedzisko, dające wytchnąć kręgosłupowi podczas długich godzin spędzanych w biurze.

  wykorzystanie piłki gimnastycznej Spokey Fitball III jest wspaniałym sposobem na urozmaicenie treningu. Ćwiczenia z piłką angażują dużo partii ciała, dlatego nawet te niepozorne, przynoszą odczuwalne efekty. Piłka może w dodatku służyć w biurze - jako zamiennik krzesła.

  Piłka do ćwiczeń Fitball III wyprodukowana została z materiału ograniczającego ślizganie się. Efekt ten w dodatku wspomagają pasy biegnące przez cały obwód piłki. Dzięki czemu można bezpiecznie wykonywać ćwiczenia, w których ograniczony jest kontakt z podłożem (np. W podporze na rękach)

  W modelu Fitball III zaimplementowano system Anti-Burst, który powoduje,w sytuacji przebicia piłki następuje stopniowe uwolnienie powietrza. Jest to niezwykle ważne z punktu widzenia bezpieczeństwa ćwiczącego, który zyskuje czas na reakcję (zejście z piłki).

  PRZEZNACZENIE Piłka gimnastyczna nadaje się do ćwiczeń w dowolnym miejscu i jest polecana dla każdego. Nieprzeciętna do stosowania domowego i rehabilitacji. Pozytywnie wpływa na sylwetkę i kondycję fizyczną i pomaga przy redukcji tkanki tłuszczowej.

  właściwości


  • system anti-burst - w sytuacji przebicia piłki następuje powolne uwolnienie powietrza
  • maksymalna waga użytkownika: 300 kg
  • materiał: pvc
  • pompka w zestawie
  • wielkość: 75cm

☆ Spokey Piłka gimnastyczna fitball 55 cm niebieski ☆

Spokey Piłka gimnastyczna fitball 55 cm niebieski Najniższa Cena Online

☆ Spokey Piłka gimnastyczna fitball 55 cm niebieski - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis piłki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: SPOKEY
 • Nazwa produktu: Spokey Piłka gimnastyczna fitball 55 cm niebieski
 • Segment produktowy: Gimnastyczne piłki do ćwiczeń fitness i rehabilitacji
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis piłki:
  Piłka gimnastyczna to perfekcyjny dobór do domowego treningu. Dzięki niej urozmaicisz swój trening, angażując właściwie wszystkie partie mięśni. Spokey FITBALL to piłka, która stanowi doskonałe wsparcie w trakcie uniwersalnych aktywności rozwojowych. Może jeszcze stanowić zamiennik krzesła w domu czy w biurze – siedzenie na niej wymusza poprawną postawę....

☆ Piłka gimnastyczna SPOKEY Lova Szary ☆

Piłka gimnastyczna SPOKEY Lova Szary Najniższa Cena Online

☆ Piłka gimnastyczna SPOKEY Lova Szary - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis piłki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: SPOKEY
 • Nazwa produktu: Piłka gimnastyczna SPOKEY Lova Szary
 • Segment produktowy: Gimnastyczne piłki do ćwiczeń fitness i rehabilitacji
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis piłki:

  Piłka penaut Spokey Lova szara 928905

  Piłka w profilu orzeszka marki Spokey przeznaczona do ćwiczeń rehabilitacyjnych i jako uzupełnienie domowego treningu. Wzmocnia mięśni grzbietu, schorzeń neurologicznych, rozszerza ruchomość w stawach, poprawia kondycję, a także koordynacje ruchową z każdym treningiem. Piłka

  posiada profil, który zapewnia ruch tylko w jednym kierunku, co zagwarantuje pokaźniejszą stabilność od charakterystycznych piłek. Jest bezpieczniejsza dla najmłodszych użytkowników i seniorów.

  rozmiar: 90 x 45 cm


☆ Piłka gimnastyczna SPOKEY Fitball III 75 cm Szary (5902693210221) ☆

Piłka gimnastyczna SPOKEY Fitball III 75 cm Szary (5902693210221) Najniższa Cena Online

☆ Piłka gimnastyczna SPOKEY Fitball III 75 cm Szary (5902693210221) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis piłki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: SPOKEY
 • Nazwa produktu: Piłka gimnastyczna SPOKEY Fitball III 75 cm Szary (5902693210221)
 • Segment produktowy: Gimnastyczne piłki do ćwiczeń fitness i rehabilitacji
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis piłki:
  PIŁKA GIMNASTYCZNA SPOKEY FITBALL III

  Stwórz z nami swoją domową siłownię. Sprzęt oferowany przez Spokey pomoże Ci zadbać o formę, wyrzeźbić sylwetkę i wyrobić zdrowe nawyki.

  Lekki fitness? W budowaniu formy znacznym czynnikiem jest wykonywanie ćwiczeń aerobowych i wykorzystywanie szeroko rozumianego lekkiego sprzętu fitness, w którego skład wchodzą m.in. Hantle i obciążenia, twistery, piłki gimnastyczne. Dzięki tym produktom urozmaicisz swój trening, angażując partie mięśni, które na co dzień nie są wykorzystywane. Na komfort i bezpieczeństwo treningu kluczowy wpływ mają trafnie dostosowane akcesoria - m.in. Przeciwpoślizgowe maty i wałki. Przed przystąpieniem do treningu warto wskazać sobie realny cel trafny do obecnej formy, wieku i stanu zdrowia. Pamiętaj! by osiągnąć wymarzone wyniki należy ćwiczyć systematycznie i zdrowo się odżywiać. Jeżeli w którymkolwiek momencie treningu poczujesz się źle - przerwij go.

  Piłki rehabilitacyjne- niepozorne, a sprawne

  Ćwiczenia z piłką stanowią grupę najistotniej uniwersalnych intensywności rozwojowych. W trakcie treningu aktywizowane mogą być rozmaite partie ciała, w dodatku te na co dzień pozostające w spoczynku. Dzięki czemu ćwiczenia, z pozoru wyglądające na nietrudne, mogą dawać niezwykle obfite efekty. Ćwiczenia z piłkami rozwijają jeszcze równowagę, wymuszają korzystną postawę. Piłki gimnastyczne używane mogą być na dodatek jako piłki rehabilitacyjne oraz siedzisko, dające wytchnąć kręgosłupowi podczas długich godzin spędzanych w biurze.

  wykorzystanie piłki gimnastycznej Spokey Fitball jest wyśmienitym sposobem na urozmaicenie treningu. Ćwiczenia z piłką angażują niemało partii ciała, dlatego nawet te niepozorne, przynoszą odczuwalne efekty. Piłka może ponadto służyć w biurze - jako zamiennik krzesła.

  JAKOŚĆ
  Przed naszym sprzętem stawiamy wysokie wymogi, dlatego dokładamy wszystkich starań aby do jego wykonania stosowane były materiały najwyższej jakości.

  WYGODA
  Piłki gimnastyczne Fitball wykonane pozostała z materiału ograniczającego ślizganie się. Efekt ten ponadto wspomagają pasy biegnące poprzez cały obwód piłki. Dzięki czemu można bezpiecznie wykonywać ćwiczenia, w których ograniczony jest kontakt z podłożem (np. W podporze na rękach). Piłki rehabilitacyjne mogą stanowić alternatywę dla krzesła, używane w biurze jako komfortowe siedzisko, pozwalają odpocząć kręgosłupowi. W zestawie znajduje się ergonomiczna pompka, którą szybko i wygodnie można napompować piłkę.

  technika
  W modelu Fitball zastosowano system Anti-Burst, który powoduje,w przypadku przebicia piłki następuje stopniowe uwolnienie powietrza. Jest to nad wyraz ważne z punktu widzenia bezpieczeństwa ćwiczącego, który zyskuje czas na reakcję (zejście z piłki). Wybór rozmiarU wymiar piłki do ćwiczeń dobiera się adekwatnie do wzrostu:

  Wzrost Średnica piłki
  do 140 cm 35 cm
  140 -150 cm 45 cm
  151 -165 cm 55 cm
  166 - 175 cm 65 cm
  176- 190 cm 75 cm
  Powyżej 191 85 cm

  Należy jednak pamiętać, że najlepiej dobrać piłkę, siadając na niej i zwracając uwagę na kąt między udami a górną częścią ciała, a także kąt między udami i łydkami. Kąt ten powinien wynosić przynajmniej 90 stopni przy stopach postawionych luźno na podłożu. Najlepsze rezultaty osiąga się, gdy kąt pomiędzy górną częścią ciała a udami jest większy aniżeli 90 stopni, a staw biodrowy jest wyżej aniżeli staw kolanowy.

  PRZEZNACZENIE

  Piłka gimnastyczna nadaje się do ćwiczeń w dowolnym miejscu i jest sugerowana dla każdego. Doskonała do wykorzystania domowego i rehabilitacji. Pozytywnie wpływa na sylwetkę i kondycję fizyczną i pomaga przy redukcji tkanki tłuszczowej.


☆ Spokey Piłka gimnastyczna zielona 75cm + pompka FITBALL III ☆

Spokey Piłka gimnastyczna zielona 75cm + pompka FITBALL III Najniższa Cena Online

☆ Spokey Piłka gimnastyczna zielona 75cm + pompka FITBALL III - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis piłki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: SPOKEY
 • Nazwa produktu: Spokey Piłka gimnastyczna zielona 75cm + pompka FITBALL III
 • Segment produktowy: Gimnastyczne piłki do ćwiczeń fitness i rehabilitacji
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis piłki:

  Piłka do ćwiczeń Fitball produkowana została z materiału ograniczającego ślizganie się. Efekt ten dodatkowo wspomagają pasy biegnące poprzez cały obwód piłki. Dzięki temu można bezpiecznie wykonywać ćwiczenia, w których ograniczony jest kontakt z podłożem (np.

  w podporze na rękach). Piłka gimnastyczna może stanowić alternatywę dla krzesła, używana w biurze jako wygodne siedzisko, pozwalające odpocząć kręgosłupowi. W pakiecie znajduje się poręczna pompka, którą szybko i komfortowo można napompować piłkę....Podobne zestawienia:


Najtańsze piłki gimnastyczne Spokey – Ranking maj 2022 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze piłki gimnastyczne Spokey, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich piłek rehabilitacyjnych Spokey jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Spokey Piłka gimnastyczna fitball 55 cm niebieski ☆

Spokey Piłka gimnastyczna fitball 55 cm niebieski Najniższa Cena Online

☆ Spokey Piłka gimnastyczna fitball 55 cm niebieski - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis piłki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: SPOKEY
 • Nazwa produktu: Spokey Piłka gimnastyczna fitball 55 cm niebieski
 • Segment produktowy: Gimnastyczne piłki do ćwiczeń fitness i rehabilitacji
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis piłki:
  Piłka gimnastyczna to nieprzeciętny dobór do domowego treningu. Dzięki niej urozmaicisz swój trening, angażując właściwie wszystkie partie mięśni. Spokey FITBALL to piłka, która stanowi wyśmienite wsparcie w trakcie uniwersalnych aktywności rozwojowych. Może na dodatek stanowić zamiennik krzesła w domu czy w biurze – siedzenie na niej wymusza dobrą postawę....

☆ Piłka gimnastyczna fitball iii 75 cm niebieski marki Spokey ☆

Piłka gimnastyczna fitball iii 75 cm niebieski marki Spokey Najniższa Cena Online

☆ Piłka gimnastyczna fitball iii 75 cm niebieski marki Spokey - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis piłki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: SPOKEY
 • Nazwa produktu: Piłka gimnastyczna fitball iii 75 cm niebieski marki Spokey
 • Segment produktowy: Gimnastyczne piłki do ćwiczeń fitness i rehabilitacji
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis piłki:

  PIŁKA GIMNASTYCZNA SPOKEY FITBALL III

  Ćwiczenia z piłką stanowią grupę najistotniej uniwersalnych aktywności rozwojowych. W trakcie treningu aktywizowane mogą być zróżnicowane partie ciała, w dodatku te na co dzień pozostające w spoczynku. Dzięki temu ćwiczenia, z pozoru wyglądające na nietrudne, mogą dawać wyjątkowo pokaźne efekty. Ćwiczenia z piłką rozwijają również równowagę, wymuszają prawidłową postawę. Piłka gimnastyczna wykorzystywana może być na dodatek jako piłka rehabilitacyjna i siedzisko, dające wytchnąć kręgosłupowi w trakcie długich godzin spędzanych w biurze.

  wykorzystanie piłki gimnastycznej Spokey Fitball III jest nieprzeciętnym sposobem na urozmaicenie treningu. Ćwiczenia z piłką angażują sporo partii ciała, dlatego nawet te niepozorne, przynoszą odczuwalne efekty. Piłka może jeszcze służyć w biurze - jako zamiennik krzesła.

  Piłka do ćwiczeń Fitball III tworzona została z materiału ograniczającego ślizganie się. Efekt ten ponadto wspomagają pasy biegnące przez cały obwód piłki. Dzięki czemu można bezpiecznie wykonywać ćwiczenia, w których ograniczony jest kontakt z podłożem (np. W podporze na rękach)

  W modelu Fitball III zastosowano system Anti-Burst, który sprawia,w przypadku przebicia piłki następuje stopniowe uwolnienie powietrza. Jest to istotnie ważne z punktu widzenia bezpieczeństwa ćwiczącego, który zyskuje czas na reakcję (zejście z piłki).

  PRZEZNACZENIE Piłka gimnastyczna pasuje do ćwiczeń w dowolnym miejscu i jest rekomendowana dla każdego. Genialna do stosowania domowego i rehabilitacji. Pozytywnie wpływa na sylwetkę i kondycję fizyczną, a także pomaga przy redukcji tkanki tłuszczowej.

  właściwości


  • system anti-burst - w przypadku przebicia piłki następuje powolne uwolnienie powietrza
  • maksymalna waga użytkownika: 300 kg
  • materiał: pvc
  • pompka w komplecie
  • wielkość: 75cm

☆ Spokey FITBALL III 65cm 921021 (szary) (5902693210214) ☆

Spokey FITBALL III 65cm 921021 (szary) (5902693210214) Najniższa Cena Online

☆ Spokey FITBALL III 65cm 921021 (szary) (5902693210214) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis piłki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Spokey
 • Nazwa produktu: Spokey FITBALL III 65cm 921021 (szary) (5902693210214)
 • Segment produktowy: Gimnastyczne piłki do ćwiczeń fitness i rehabilitacji
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis piłki:

  PIŁKA GIMNASTYCZNA SPOKEY FITBALL III

  Ćwiczenia z piłką stanowią grupę najbardziej uniwersalnych aktywności rozwojowych. W trakcie treningu aktywizowane mogą być różnorodne partie ciała, jeszcze te na co dzień pozostające w spoczynku. Dzięki czemu ćwiczenia, z pozoru wyglądające na proste, mogą dawać bardzo znaczne efekty. Ćwiczenia z piłką rozwijają na dodatek równowagę, wymuszają korzystną postawę. Piłka gimnastyczna użytkowana może być również jako piłka rehabilitacyjna oraz siedzisko, dające wytchnąć kręgosłupowi w trakcie długich godzin spędzanych w biurze.

  wykorzystanie piłki gimnastycznej Spokey Fitball III jest nieprzeciętnym sposobem na urozmaicenie treningu. Ćwiczenia z piłką angażują mnóstwo partii ciała, dlatego nawet te niepozorne, przynoszą odczuwalne efekty. Piłka może ponadto służyć w biurze - jako zamiennik krzesła.

  Piłka do ćwiczeń Fitball III wykonana została z materiału ograniczającego ślizganie się. Efekt ten dodatkowo wspomagają pasy biegnące przez cały obwód piłki. Dzięki temu można bezpiecznie wykonywać ćwiczenia, w których ograniczony jest kontakt z podłożem (np. W podporze na rękach)

  W modelu Fitball III zastosowano system Anti-Burst, który powoduje,w sytuacji przebicia piłki następuje stopniowe uwolnienie powietrza. Jest to nad wyraz ważne z punktu widzenia bezpieczeństwa ćwiczącego, który zyskuje czas na reakcję (zejście z piłki).

  PRZEZNACZENIE Piłka gimnastyczna nadaje się do ćwiczeń w dowolnym miejscu i jest polecana dla każdego. Znakomita do wykorzystania domowego i rehabilitacji. Pozytywnie wpływa na sylwetkę i kondycję fizyczną oraz pomaga przy redukcji tkanki tłuszczowej.

  atrybuty


  • system anti-burst - w sytuacji przebicia piłki następuje powolne uwolnienie powietrza
  • maksymalna waga użytkownika: 300 kg
  • materiał: pvc
  • pompka w pakiecie
  • wielkość: 65cm

☆ Spokey Piłka gimnastyczna zielona 75cm + pompka FITBALL III ☆

Spokey Piłka gimnastyczna zielona 75cm + pompka FITBALL III Najniższa Cena Online

☆ Spokey Piłka gimnastyczna zielona 75cm + pompka FITBALL III - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis piłki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: SPOKEY
 • Nazwa produktu: Spokey Piłka gimnastyczna zielona 75cm + pompka FITBALL III
 • Segment produktowy: Gimnastyczne piłki do ćwiczeń fitness i rehabilitacji
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis piłki:

  Piłka do ćwiczeń Fitball tworzona została z materiału ograniczającego ślizganie się. Efekt ten na dodatek wspomagają pasy biegnące przez cały obwód piłki. Dzięki czemu można bezpiecznie wykonywać ćwiczenia, w których ograniczony jest kontakt z podłożem (np.

  w podporze na rękach). Piłka gimnastyczna może stanowić alternatywę dla krzesła, wykorzystywana w biurze jako wygodne siedzisko, pozwalające odpocząć kręgosłupowi. W pakiecie znajduje się poręczna pompka, którą szybko i wygodnie można napompować piłkę....


☆ half fit 65cm 920939 marki Spokey ☆

half fit 65cm 920939 marki Spokey Najniższa Cena Online

☆ half fit 65cm 920939 marki Spokey - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis piłki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Spokey
 • Nazwa produktu: half fit 65cm 920939 marki Spokey
 • Segment produktowy: Gimnastyczne piłki do ćwiczeń fitness i rehabilitacji
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis piłki:

  W budowaniu formy istotnym czynnikiem jest wykonywanie ćwiczeń aerobowych, a także używanie szeroko rozumianego lekkiego sprzętu fitness, w którego skład wchodzą m.in. Hantle i obciążenia, twistery, gumy.

  Dzięki tym produktom urozmaicisz swój trening, angażując partie mięśni, które na co dzień nie są wykorzystywane. Na komfort i bezpieczeństwo treningu kluczowy wpływ posiadają stosownie dopasowane akcesoria – m.in.

  antypoślizgowe maty i wałki. Przed przystąpieniem do treningu warto wyodrębnić sobie realny cel stosowny do obecnej formy, wieku i stanu zdrowia. Pamiętaj! aby osiągnąć wymarzone wyniki należy ćwiczyć systematycznie i zdrowo się odżywiać.

  Jeżeli w którymkolwiek momencie treningu poczujesz się źle przerwij go. Niepozorne, a sprawne. Ćwiczenia z piłką stanowią grupę najbardziej uniwersalnych aktywności rozwojowych. Podczas treningu aktywizowane mogą być różnorodne partie ciała, jeszcze te na co dzień pozostające w spoczynku.

  dzięki temu ćwiczenia, z pozoru wyglądające na nieskomplikowane, mogą dawać wyjątkowo szerokie efekty. Ćwiczenia z piłką rozwijają dodatkowo równowagę, wymuszają korzystną postawę. Piłka gimnastyczna wykorzystywana może być dodatkowo jako piłka rehabilitacyjna i siedzisko, dające wytchnąć kręgosłupowi podczas długich godzin spędzanych w biurze....Podsumowanie, czyli jaka gimnastyczna piłka rehabilitacyjna Spokey najlepsza?


Najlepsza gimnastyczna piłka rehabilitacyjna Spokey w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsza gimnastyczna piłka rehabilitacyjna Spokey w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Najlepsze piłki gimnastyczne – TOP7 maj 2022

Jeżeli żadna z powyższych piłek rehabilitacyjnych Spokey nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie dobrych rehabilitacyjnych piłek gimnastycznych do ćwiczeń.


Powiązania tematyczne:

 • jaka gimnastyczna piłka rehabilitacyjna Spokey opinie i efekty,
 • dobre piłki gimnastyczne Spokey cena,
 • ranking piłek rehabilitacyjnych Spokey,
 • gimnastyczna piłka rehabilitacyjna Spokey jaka najlepsza.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o piłkach rehabilitacyjnych Spokey

#1 Gdzie szukać opinii o piłkach rehabilitacyjnych Spokey?

Aktualnie zaprezentowane informacje o piłkach rehabilitacyjnych Spokey odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie użytkowników.

#2 Jaka gimnastyczna piłka rehabilitacyjna Spokey najlepsza? Którą wybrać?

Poszukując informacji o dobrych piłkach rehabilitacyjnych Spokey warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z piłkami gimnastycznymi Spokey, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie piłki gimnastyczne Spokey są najchętniej polecane?

Nasze zestawienia z piłkami gimnastycznymi Spokey zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach piłki gimnastyczne Spokey to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.