FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking piłek rehabilitacyjnych Spokey. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Piłki gimnastyczne, rehabilitacyjne, lekarskie / Ranking piłek rehabilitacyjnych Spokey


Pomagamy w wyborze dobrych piłek rehabilitacyjnych Spokey. Opracowane zestawienia są aktualne marzec 2023 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych piłek rehabilitacyjnych Spokey,
 • TOP5 chętnie kupowanych rehabilitacyjnych piłek gimnastycznych do ćwiczeń.

Jakie piłki gimnastyczne Spokey najlepiej wybrać? Ranking marzec 2023

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane piłki gimnastyczne Spokey, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking piłek rehabilitacyjnych Spokey, wraz z opisem modelu, aktualizujemy każdego dnia.

☆ Piłka gimnastyczna fitball iii 75 cm niebieski marki Spokey ☆

Piłka gimnastyczna fitball iii 75 cm niebieski marki Spokey Najniższa Cena Online

☆ Piłka gimnastyczna fitball iii 75 cm niebieski marki Spokey - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis piłki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: SPOKEY
 • Nazwa produktu: Piłka gimnastyczna fitball iii 75 cm niebieski marki Spokey
 • Segment produktowy: Gimnastyczne piłki do ćwiczeń fitness i rehabilitacji
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis piłki:

  Piłka gimnastyczna Spokey FITBALL: posiada w pakiecie funkcjonalną pompkę, która pomoże Ci ekspresowo i wygodnie napełnić piłkę powietrzem, zezwala na realizowanie ćwiczeń, które pozytywnie wpływają na sylwetkę, kondycję fizyczną, a także pomagają przy redukcji tkanki tłuszczowej, jest idealnym zamiennikiem krzesła, gdyż siedzenie na niej wymusza prawidłową postawę.

  Piłka gimnastyczna to genialny dobór do domowego treningu. Dzięki niej urozmaicisz swój trening, angażując właściwie wszystkie partie mięśni. Spokey FITBALL to piłka, która stanowi świetne wsparcie podczas uniwersalnych aktywności rozwojowych.

  Może też stanowić zamiennik krzesła w domu czy w biurze – siedzenie na niej wymusza korzystną postawę. Dwa w jednym – ćwicz i odpoczywaj z piłką używanie piłki gimnastycznej jest idealnym sposobem na urozmaicenie treningu.

  Ćwiczenia, które pozornie wyglądają na przystępne, przynoszą niezwykle duże efekty. Pomogą wyrzeźbić sylwetkę, wyrobić zdrowe nawyki i zadbać o formę. Spokey FITBALL rozwija też zmysł równowagi, a także wymusza dobrą postawę.

  To właśnie dlatego może być stosowane także jako piłka rehabilitacyjna oraz siedzisko, które pozwala odpocząć kręgosłupowi w trakcie długich godzin spędzanych w biurze czy w domu przed komputerem. Prosty i równocześnie wydajny trening dla każdego Piłka gimnastyczna Spokey FITBALL pozwala na wykonywanie ćwiczeń nad wyraz prostych dla początkujących, niewymagających intensywności dla seniorów i wyśmienitych dla osób po kontuzjach i urazach.

  Z powodzeniem można wykorzystywać ją w trakcie rehabilitacji. Trening z użyciem piłki nie obciąża stawów, poprawia równowagę i wzmacnia mięśnie. Nieprzeciętnie spisze się także w trakcie medytacji oraz tonowania.

  Czego chcieć więcej? starczy odrobina wolnego miejsca, aby rozpocząć ćwiczenia w domu. W zestawie z użyteczną pompką Piłka do ćwiczeń Spokey FITBALL została wyprodukowana z materiału ograniczającego ślizganie się.

  Efekt ten dodatkowo wspomagają pasy biegnące przez cały obwód piłki. Dzięki temu można bezpiecznie wykonywać ćwiczenia, w których ograniczony jest kontakt z podłożem (np. W podporze na rękach). W Spokey FITBALL zaimplementowano system Anti-Burst, który sprawia,w przypadku przebicia piłki następuje stopniowe uwolnienie powietrza.

  Jest to stanowczo ważne z punktu widzenia bezpieczeństwa ćwiczącego, który zyskuje czas na reakcję (zejście z piłki). W zestawie z piłką znajduje się użyteczna pompka, którą prędko i komfortowo można napompować piłkę.

  Jak wybrać rozmiar piłki gimnastycznej? Spokey FITBALL została przygotowana w trzech wymiarach: o średnicy 55 cm, 65 cm i 75 cm. W celu zmaksymalizowania efektów ćwiczeń, dobierz średnicę piłki adekwatnie do swego wzrostu: średnica piłki 55 cm – wzrost 150 – 165 cm, średnica piłki 65 cm – wzrost 160 – 175 cm, średnica piłki 75 cm – wzrost 175 – 190 cm.

  Kąt między udami a górną częścią ciała oraz kąt między udami i łydkami powinien wynosić przynajmniej 90 stopni przy stopach postawionych luźno na podłożu, co sprawi, iż siedzenie na piłce będzie przynosić najkorzystniejsze rezultaty.

  Pamiętaj, że staw biodrowy powinien być wyżej niżeli kolanowy podczas odpoczynku, a kąt między górną częścią ciała a udami powinien przekraczać 90 stopni. Atrybuty: - system anti-burst – w sytuacji przebicia piłki następuje powolne uwolnienie powietrza - maksymalna waga użytkownika: 300 kg - materiał: pvc - pompka w pakiecie


☆ Spokey Zestaw do jogi asteya (5902693289258) ☆

Spokey Zestaw do jogi asteya (5902693289258) Najniższa Cena Online

☆ Spokey Zestaw do jogi asteya (5902693289258) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis piłki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: SPOKEY
 • Nazwa produktu: Spokey Zestaw do jogi asteya (5902693289258)
 • Segment produktowy: Gimnastyczne piłki do ćwiczeń fitness i rehabilitacji
 • Ilość ofert: 4
 • Charakterystyka / Opis piłki:

  pakiet Spokey Asteya do yogi mata - piłka - kostka - pasek | wymiar: 173 x 61 x 0.4 cm | Kolor: Niebieski | Taniej o 19% | Zakup na Raty, Gwarancja 24mies. Sportano, profesjonalny sklep sportowy.


☆ Piłka gimnastyczna SPOKEY Fitball III 75 cm Szary (5902693210221) ☆

Piłka gimnastyczna SPOKEY Fitball III 75 cm Szary (5902693210221) Najniższa Cena Online

☆ Piłka gimnastyczna SPOKEY Fitball III 75 cm Szary (5902693210221) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis piłki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: SPOKEY
 • Nazwa produktu: Piłka gimnastyczna SPOKEY Fitball III 75 cm Szary (5902693210221)
 • Segment produktowy: Gimnastyczne piłki do ćwiczeń fitness i rehabilitacji
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis piłki:
  PIŁKA GIMNASTYCZNA SPOKEY FITBALL III

  Stwórz z nami swoją domową siłownię. Sprzęt oferowany przez Spokey pomoże Ci zadbać o formę, wyrzeźbić sylwetkę i wyrobić zdrowe nawyki.

  Lekki fitness? W budowaniu formy znacznym czynnikiem jest wykonywanie ćwiczeń aerobowych i wykorzystywanie szeroko rozumianego lekkiego sprzętu fitness, w którego skład wchodzą m.in. Hantle i obciążenia, twistery, piłki gimnastyczne. Dzięki tym produktom urozmaicisz swój trening, angażując partie mięśni, które na co dzień nie są wykorzystywane. Na komfort i bezpieczeństwo treningu kluczowy wpływ mają trafnie dostosowane akcesoria - m.in. Przeciwpoślizgowe maty i wałki. Przed przystąpieniem do treningu warto wskazać sobie realny cel trafny do obecnej formy, wieku i stanu zdrowia. Pamiętaj! by osiągnąć wymarzone wyniki należy ćwiczyć systematycznie i zdrowo się odżywiać. Jeżeli w którymkolwiek momencie treningu poczujesz się źle - przerwij go.

  Piłki rehabilitacyjne- niepozorne, a sprawne

  Ćwiczenia z piłką stanowią grupę najistotniej uniwersalnych intensywności rozwojowych. W trakcie treningu aktywizowane mogą być rozmaite partie ciała, w dodatku te na co dzień pozostające w spoczynku. Dzięki czemu ćwiczenia, z pozoru wyglądające na nietrudne, mogą dawać niezwykle obfite efekty. Ćwiczenia z piłkami rozwijają jeszcze równowagę, wymuszają korzystną postawę. Piłki gimnastyczne używane mogą być na dodatek jako piłki rehabilitacyjne oraz siedzisko, dające wytchnąć kręgosłupowi podczas długich godzin spędzanych w biurze.

  wykorzystanie piłki gimnastycznej Spokey Fitball jest wyśmienitym sposobem na urozmaicenie treningu. Ćwiczenia z piłką angażują niemało partii ciała, dlatego nawet te niepozorne, przynoszą odczuwalne efekty. Piłka może ponadto służyć w biurze - jako zamiennik krzesła.

  JAKOŚĆ
  Przed naszym sprzętem stawiamy wysokie wymogi, dlatego dokładamy wszystkich starań aby do jego wykonania stosowane były materiały najwyższej jakości.

  WYGODA
  Piłki gimnastyczne Fitball wykonane pozostała z materiału ograniczającego ślizganie się. Efekt ten ponadto wspomagają pasy biegnące poprzez cały obwód piłki. Dzięki czemu można bezpiecznie wykonywać ćwiczenia, w których ograniczony jest kontakt z podłożem (np. W podporze na rękach). Piłki rehabilitacyjne mogą stanowić alternatywę dla krzesła, używane w biurze jako komfortowe siedzisko, pozwalają odpocząć kręgosłupowi. W zestawie znajduje się ergonomiczna pompka, którą szybko i wygodnie można napompować piłkę.

  technika
  W modelu Fitball zastosowano system Anti-Burst, który powoduje,w przypadku przebicia piłki następuje stopniowe uwolnienie powietrza. Jest to nad wyraz ważne z punktu widzenia bezpieczeństwa ćwiczącego, który zyskuje czas na reakcję (zejście z piłki). Wybór rozmiarU wymiar piłki do ćwiczeń dobiera się adekwatnie do wzrostu:

  Wzrost Średnica piłki
  do 140 cm 35 cm
  140 -150 cm 45 cm
  151 -165 cm 55 cm
  166 - 175 cm 65 cm
  176- 190 cm 75 cm
  Powyżej 191 85 cm

  Należy jednak pamiętać, że najlepiej dobrać piłkę, siadając na niej i zwracając uwagę na kąt między udami a górną częścią ciała, a także kąt między udami i łydkami. Kąt ten powinien wynosić przynajmniej 90 stopni przy stopach postawionych luźno na podłożu. Najlepsze rezultaty osiąga się, gdy kąt pomiędzy górną częścią ciała a udami jest większy aniżeli 90 stopni, a staw biodrowy jest wyżej aniżeli staw kolanowy.

  PRZEZNACZENIE

  Piłka gimnastyczna nadaje się do ćwiczeń w dowolnym miejscu i jest sugerowana dla każdego. Doskonała do wykorzystania domowego i rehabilitacji. Pozytywnie wpływa na sylwetkę i kondycję fizyczną i pomaga przy redukcji tkanki tłuszczowej.


☆ Spokey FITBALL III 65cm 921021 (szary) (5902693210214) ☆

Spokey FITBALL III 65cm 921021 (szary) (5902693210214) Najniższa Cena Online

☆ Spokey FITBALL III 65cm 921021 (szary) (5902693210214) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis piłki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Spokey
 • Nazwa produktu: Spokey FITBALL III 65cm 921021 (szary) (5902693210214)
 • Segment produktowy: Gimnastyczne piłki do ćwiczeń fitness i rehabilitacji
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis piłki:

  PIŁKA GIMNASTYCZNA SPOKEY FITBALL III

  Ćwiczenia z piłką stanowią grupę najszczególniej uniwersalnych aktywności rozwojowych. Podczas treningu aktywizowane mogą być zróżnicowane partie ciała, też te na co dzień pozostające w spoczynku. Dzięki temu ćwiczenia, z pozoru wyglądające na proste, mogą dawać bardzo pokaźne efekty. Ćwiczenia z piłką rozwijają na dodatek równowagę, wymuszają korzystną postawę. Piłka gimnastyczna wykorzystywana może być również jako piłka rehabilitacyjna oraz siedzisko, dające wytchnąć kręgosłupowi w trakcie długich godzin spędzanych w biurze.

  użycie piłki gimnastycznej Spokey Fitball III jest idealnym sposobem na urozmaicenie treningu. Ćwiczenia z piłką angażują mnóstwo partii ciała, dlatego choćby te niepozorne, przynoszą odczuwalne efekty. Piłka może także służyć w biurze - jako zamiennik krzesła.

  Piłka do ćwiczeń Fitball III wytwarzana została z materiału ograniczającego ślizganie się. Efekt ten na dodatek wspomagają pasy biegnące przez cały obwód piłki. Dzięki czemu można bezpiecznie wykonywać ćwiczenia, w których ograniczony jest kontakt z podłożem (np. W podporze na rękach)

  W modelu Fitball III zastosowano system Anti-Burst, który sprawia,w sytuacji przebicia piłki następuje stopniowe uwolnienie powietrza. Jest to szczególnie ważne z punktu widzenia bezpieczeństwa ćwiczącego, który zyskuje czas na reakcję (zejście z piłki).

  PRZEZNACZENIE Piłka gimnastyczna nadaje się do ćwiczeń w dowolnym miejscu i jest sugerowana dla każdego. Nieprzeciętna do korzystania domowego i rehabilitacji. Pozytywnie wpływa na sylwetkę i kondycję fizyczną i pomaga przy redukcji tkanki tłuszczowej.

  atrybuty


  • system anti-burst - w przypadku przebicia piłki następuje powolne uwolnienie powietrza
  • maksymalna waga użytkownika: 300 kg
  • materiał: pvc
  • pompka w pakiecie
  • wielkość: 65cm

☆ Piłka gimnastyczna half fit 929873 szary marki Spokey ☆

Piłka gimnastyczna half fit 929873 szary marki Spokey Najniższa Cena Online

☆ Piłka gimnastyczna half fit 929873 szary marki Spokey - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis piłki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: SPOKEY
 • Nazwa produktu: Piłka gimnastyczna half fit 929873 szary marki Spokey
 • Segment produktowy: Gimnastyczne piłki do ćwiczeń fitness i rehabilitacji
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis piłki:
  Spokey Half Fit to piłka, która stanowi genialne wsparcie w trakcie uniwersalnych aktywności rozwojowych. Jest także wyśmienitym zamiennikiem krzesła w domu czy w biurze, siedzenie na niej wymusza poprawną postawę. Piłka gimnastyczna rozwija w dodatku zmysł równowagi. To właśnie dlatego może być wykorzystywana nie tylko podczas ćwiczeń czy jako piłka rehabilitacyjna, ale także jako siedzisko, które pozwala odpocząć kręgosłupowi podczas długich godzin spędzanych w biurze czy w domu przed komputerem. Część z wypustkami nawet przy niewiele znaczących ruchach ponadto pobudzi krążenie krwi....

☆ Spokey fitball iii 65cm 920937 (niebieski) ☆

Spokey fitball iii 65cm 920937 (niebieski) Najniższa Cena Online

☆ Spokey fitball iii 65cm 920937 (niebieski) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis piłki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Spokey
 • Nazwa produktu: Spokey fitball iii 65cm 920937 (niebieski)
 • Segment produktowy: Gimnastyczne piłki do ćwiczeń fitness i rehabilitacji
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis piłki:

  Piłka gimnastyczna Spokey FITBALL Do domowego treningu Piłka gimnastyczna Spokey FITBALL to perfekcyjny dobór do domowego treningu. Dzięki niej urozmaicisz swój trening, angażując właściwie wszystkie partie mięśni.

  Spokey FITBALL to piłka, która stanowi świetne wsparcie podczas uniwersalnych aktywności rozwojowych. Może jeszcze stanowić zamiennik krzesła w domu czy w biurze – siedzenie na niej wymusza dobrą postawę.

  Dwa w jednym - ćwicz i odpoczywaj z piłką stosowanie piłki gimnastycznej jest nadzwyczajnym sposobem na urozmaicenie treningu. Ćwiczenia, które pozornie wyglądają na łatwe, przynoszą bardzo szerokie efekty.

  Pomogą wyrzeźbić sylwetkę, wyrobić zdrowe nawyki i zadbać o formę. Spokey FITBALL rozwija ponadto zmysł równowagi i wymusza prawidłową postawę. To właśnie dlatego może być wykorzystywane także jako piłka rehabilitacyjna, a także siedzisko, które pozwala odpocząć kręgosłupowi w trakcie długich godzin spędzanych w biurze czy w domu przed komputerem.

  Prosty i równocześnie wydajny trening dla każdego Piłka gimnastyczna Spokey FITBALL umożliwia wykonywanie ćwiczeń szczególnie prostych dla początkujących, niewymagających intensywności dla seniorów i rewelacyjnych dla osób po kontuzjach i urazach.

  Z powodzeniem można wykorzystywać ją podczas rehabilitacji. Trening z użyciem piłki nie obciąża stawów, poprawia równowagę i wzmacnia mięśnie. Perfekcyjnie spisze się także w trakcie medytacji, a także tonowania.

  Czego chcieć więcej? wystarczy odrobina wolnego miejsca, aby rozpocząć ćwiczenia w domu. W komplecie z funkcjonalną pompką Piłka do ćwiczeń Spokey FITBALL została wytworzona z materiału ograniczającego ślizganie się.

  Efekt ten ponadto wspomagają pasy biegnące poprzez cały obwód piłki. Dzięki temu można bezpiecznie wykonywać ćwiczenia, w których ograniczony jest kontakt z podłożem (np. W podporze na rękach). W Spokey FITBALL zaimplementowano system Anti-Burst, który sprawia,w sytuacji przebicia piłki następuje stopniowe uwolnienie powietrza.

  Jest to istotnie ważne z punktu widzenia bezpieczeństwa ćwiczącego, który zyskuje czas na reakcję (zejście z piłki). W zestawie z piłką znajduje się funkcjonalna pompka, którą momentalnie i wygodnie można napompować piłkę.


☆ Piłka gimnastyczna SPOKEY Half Fit 929872 Szary, 5902693298724 ☆

Piłka gimnastyczna SPOKEY Half Fit 929872 Szary, 5902693298724 Najniższa Cena Online

☆ Piłka gimnastyczna SPOKEY Half Fit 929872 Szary, 5902693298724 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis piłki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: SPOKEY
 • Nazwa produktu: Piłka gimnastyczna SPOKEY Half Fit 929872 Szary, 5902693298724
 • Segment produktowy: Gimnastyczne piłki do ćwiczeń fitness i rehabilitacji
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis piłki:
  Spokey Half Fit to piłka, która stanowi wspaniałe wsparcie w trakcie uniwersalnych aktywności rozwojowych. Jest także znakomitym zamiennikiem krzesła w domu czy w biurze, siedzenie na niej wymusza poprawną postawę. Piłka gimnastyczna rozwija w dodatku zmysł równowagi. To właśnie dlatego może być użytkowana nie tylko w trakcie ćwiczeń czy jako piłka rehabilitacyjna, lecz także jako siedzisko, które pozwala odpocząć kręgosłupowi w trakcie długich godzin spędzanych w biurze czy w domu przed komputerem. Część z wypustkami nawet przy śladowych ruchach dodatkowo pobudzi krążenie krwi....

☆ Piłka gimnastyczna SPOKEY Fitball 55 cm Niebieski ☆

Piłka gimnastyczna SPOKEY Fitball 55 cm Niebieski Najniższa Cena Online

☆ Piłka gimnastyczna SPOKEY Fitball 55 cm Niebieski - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis piłki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: SPOKEY
 • Nazwa produktu: Piłka gimnastyczna SPOKEY Fitball 55 cm Niebieski
 • Segment produktowy: Gimnastyczne piłki do ćwiczeń fitness i rehabilitacji
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis piłki:

  Piłka gimnastyczna z pompką Spokey FITBALL

  Piłka gimnastyczna może stanowić alternatywę dla krzesła i użytkowana w biurze jako komfortowe siedzisko, zezwalające odpocząć kręgosłupowi.

  wymiar: 55cm

  Piłka gimnastyczna Spokey FITBALL:
  • ma w zestawie funkcjonalną pompkę, która pomoże Ci szybko i komfortowo napełnić piłkę powietrzem,
  • zezwala na wykonywanie ćwiczeń, które pozytywnie wpływają na sylwetkę, kondycję fizyczną oraz pomagają przy redukcji tkanki tłuszczowej,
  • jest doskonałym zamiennikiem krzesła, gdyż siedzenie na niej wymusza korzystną postawę.

  Piłka gimnastyczna to znakomity wybór do domowego treningu. Dzięki niej urozmaicisz swój trening, angażując właściwie wszystkie partie mięśni. Spokey FITBALL to piłka, która stanowi wyśmienite wsparcie w trakcie uniwersalnych aktywności rozwojowych. Może także stanowić zamiennik krzesła w domu czy w biurze – siedzenie na niej wymusza korzystną postawę.

  Dwa w jednym - ćwicz i odpoczywaj z piłką

  używanie piłki gimnastycznej jest doskonałym sposobem na urozmaicenie treningu. Ćwiczenia, które pozornie wyglądają na przystępne, przynoszą szczególnie obfite efekty. Pomogą wyrzeźbić sylwetkę, wyrobić zdrowe nawyki i zadbać o formę. Spokey FITBALL rozwija także zmysł równowagi i wymusza korzystną postawę. To właśnie dlatego może być używane także jako piłka rehabilitacyjna, a także siedzisko, które pozwala odpocząć kręgosłupowi podczas długich godzin spędzanych w biurze czy w domu przed komputerem.

  Prosty i jednocześnie efektywny trening dla każdego

  Piłka gimnastyczna Spokey FITBALL umożliwia wykonywanie ćwiczeń wyjątkowo prostych dla początkujących, niewymagających intensywności dla seniorów i genialnych dla osób po kontuzjach i urazach. Z powodzeniem można wykorzystywać ją w trakcie rehabilitacji. Trening z użyciem piłki nie obciąża stawów, ulepsza równowagę i wzmacnia mięśnie. wspaniale spisze się także podczas medytacji, a także tonowania. Czego chcieć więcej? wystarczy odrobina wolnego miejsca, by rozpocząć ćwiczenia w domu.

  W pakiecie z użyteczną pompką

  Piłka do ćwiczeń Spokey FITBALL została tworzona z materiału ograniczającego ślizganie się. Efekt ten w dodatku wspomagają pasy biegnące poprzez cały obwód piłki. Dzięki czemu można bezpiecznie wykonywać ćwiczenia, w których ograniczony jest kontakt z podłożem (np. W podporze na rękach). W Spokey FITBALL zastosowano system Anti-Burst, który powoduje,w sytuacji przebicia piłki następuje stopniowe uwolnienie powietrza. Jest to bardzo ważne z punktu widzenia bezpieczeństwa ćwiczącego, który zyskuje czas na reakcję (zejście z piłki). W komplecie z piłką znajduje się ergonomiczna pompka, którą prędko i komfortowo można napompować piłkę.

  Jak wybrać rozmiar piłki gimnastycznej?

  W celu zmaksymalizowania efektów ćwiczeń, dobierz średnicę piłki adekwatnie do swego wzrostu:

  • średnica piłki 55 cm - wzrost 150 - 165 cm,
  • średnica piłki 65 cm - wzrost 160 - 175 cm,
  • średnica piłki 75 cm - wzrost 175 - 190 cm.


  Kąt pomiędzy udami a górną częścią ciała, a także kąt pomiędzy udami i łydkami powinien wynosić przynajmniej 90 stopni przy stopach postawionych luźno na podłożu, co sprawi, iż siedzenie na piłce będzie przynosić najlepsze rezultaty. Pamiętaj, iż staw biodrowy powinien być wyżej niżeli kolanowy podczas odpoczynku, a kąt między górną częścią ciała a udami powinien przekraczać 90 stopni.

  parametry


  • system anti-burst - w przypadku przebicia piłki następuje powolne uwolnienie powietrza
  • maksymalna waga użytkownika: 300 kg
  • materiał: pvc
  • pompka w komplecie
  • wielkość: 55cm☆ Piłka gimnastyczna half fit 929892 szary marki Spokey ☆

Piłka gimnastyczna half fit 929892 szary marki Spokey Najniższa Cena Online

☆ Piłka gimnastyczna half fit 929892 szary marki Spokey - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis piłki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: SPOKEY
 • Nazwa produktu: Piłka gimnastyczna half fit 929892 szary marki Spokey
 • Segment produktowy: Gimnastyczne piłki do ćwiczeń fitness i rehabilitacji
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis piłki:

  Piłka gimnastyczna z częścią do masażu Spokey HALF FIT: jest doskonałym zamiennikiem krzesła, gdyż siedzenie na niej wymusza korzystną postawę. Ma system Anti-Burst, który powoduje,w sytuacji przebicia piłki następuje stopniowe uwolnienie powietrza.

  może być używana w trakcie ćwiczeń i działań pobudzających krążenie krwi – jedna część ma powierzchnię gładką, druga została zaopatrzona w masujące wypustki, pozwala odpocząć kręgosłupowi w trakcie długich godzin spędzanych w biurze czy w domu przed komputerem, w pakiecie z praktyczną pompką, którą szybko i wygodnie można napompować piłkę.

  Piłka gimnastyczna Spokey HALF FIT została stworzona z materiału ograniczającego ślizganie się. Efekt ten ponadto wspomagają pasy biegnące poprzez obwód piłki i wypustki umieszczone na jej połowie. Ich zadaniem jest pobudzanie krążenia krwi oraz masowanie ciała, co prowadzi do szybszej regeneracji mięśni!

  W piłce gimnastycznej z częścią do masażu Spokey HALFFIT zaimplementowano system Anti-Burst, który sprawia,w sytuacji przebicia piłki następuje stopniowe uwolnienie powietrza. Jest to wyjątkowo ważne z punktu widzenia bezpieczeństwa ćwiczącego, który zyskuje czas na reakcję (zejście z piłki).

  Ćwicz, odpoczywaj i pobudzaj krążenie krwi z piłką gimnastyczną Spokey HALF FIT to piłka, która stanowi nadzwyczajne wsparcie w trakcie uniwersalnych aktywności rozwojowych. Jest także idealnym zamiennikiem krzesła w domu czy w biurze – siedzenie na niej wymusza dobrą postawę.

  Piłka gimnastyczna HALFFIT rozwija na dodatek zmysł równowagi. To właśnie dlatego może być używana nie tylko w trakcie ćwiczeń czy jako piłka rehabilitacyjna, ale także jako siedzisko, które pozwala odpocząć kręgosłupowi w trakcie długich godzin spędzanych w biurze czy w domu przed komputerem.

  Część z wypustkami choćby przy niepokaźnych ruchach na dodatek pobudzi krążenie krwi. W komplecie z poręczną pompką użycie piłki gimnastycznej jest znakomitym sposobem na urozmaicenie treningu. Jedna część Spokey HALF FIT ma powierzchnię gładką, druga została wyekwipowana w masujące wypustki.

  To połączenie pozwala wykorzystywać piłkę zarówno w trakcie treningu, jak i działań pobudzających krążenie krwi. Ćwiczenia, które pozornie wyglądają na proste, przynoszą wyjątkowo wielkie efekty. Pomogą wyrzeźbić sylwetkę, wyrobić zdrowe nawyki i zadbać o formę.

  Można z nią bezpiecznie wykonywać trening, w którym ograniczony jest kontakt z podłożem (np. W podporze na rękach). W zestawie z piłką znajduje się praktyczna pompka, którą ekspresowo i komfortowo można napompować piłkę.

  Prosty i jednocześnie sprawny trening dla każdego Piłka gimnastyczna przeciwpoślizgowa Spokey HALF FIT zezwala na wykonywanie ćwiczeń szczególnie prostych dla początkujących, niewymagających intensywności dla seniorów i znakomitych dla osób po kontuzjach i urazach.

  Z powodzeniem można wykorzystywać ją podczas rehabilitacji. Trening z wykorzystaniem piłki nie obciąża stawów, ulepsza równowagę i wzmacnia mięśnie. Wyśmienicie spisze się także podczas medytacji oraz tonowania.

  Czego chcieć więcej? wystarczy odrobina wolnego miejsca, żeby rozpocząć ćwiczenia w domu. Jak wybrać rozmiar piłki gimnastycznej? Spokey HALF FIT została przygotowana w trzech rozmiarach: o średnicy 55 cm, 65 cm i 75 cm.

  W celu zmaksymalizowania efektów ćwiczeń, dobierz średnicę piłki odpowiednio do swojego wzrostu: średnica 55 cm – wzrost 150 – 165 cm, średnica 65 cm – wzrost 160 – 175 cm, średnica 75 cm – wzrost 175 – 190 cm.

  Kąt pomiędzy udami a górną częścią ciała oraz kąt między udami i łydkami powinien wynosić przynajmniej 90 stopni przy stopach postawionych luźno na podłożu, co sprawi, iż siedzenie na piłce będzie przynosić najkorzystniejsze rezultaty.

  Pamiętaj, iż staw biodrowy powinien być wyżej aniżeli kolanowy podczas odpoczynku, a kąt między górną częścią ciała a udami powinien przekraczać 90 stopni. Cechy: - system anti-burst – w przypadku przebicia piłki następuje powolne uwolnienie powietrza - połowa piłki o powierzchni gładziutkiej, połowa – z wypustkami masującymi ciało i pobudzającymi krążenie krwi - maksymalna waga użytkownika: 200 kg - materiał: pvc - pompka w komplecie


☆ half fit 65cm 920939 marki Spokey ☆

half fit 65cm 920939 marki Spokey Najniższa Cena Online

☆ half fit 65cm 920939 marki Spokey - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis piłki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Spokey
 • Nazwa produktu: half fit 65cm 920939 marki Spokey
 • Segment produktowy: Gimnastyczne piłki do ćwiczeń fitness i rehabilitacji
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis piłki:

  Piłka gimnastyczna z częścią do masażu Spokey HALF FIT: jest perfekcyjnym zamiennikiem krzesła, gdyż siedzenie na niej wymusza korzystną postawę. Posiada system Anti-Burst, który sprawia,w przypadku przebicia piłki następuje stopniowe uwolnienie powietrza.

  może być używana podczas ćwiczeń i działań pobudzających krążenie krwi – jedna część ma powierzchnię gładką, druga została wyekwipowana w masujące wypustki, pozwala odpocząć kręgosłupowi w trakcie długich godzin spędzanych w biurze czy w domu przed komputerem, w zestawie z poręczną pompką, którą ekspresowo i komfortowo można napompować piłkę.

  Piłka gimnastyczna Spokey HALF FIT została stworzona z materiału ograniczającego ślizganie się. Efekt ten dodatkowo wspomagają pasy biegnące poprzez obwód piłki, a także wypustki umieszczone na jej połowie. Ich zadaniem jest pobudzanie krążenia krwi i masowanie ciała, co prowadzi do szybszej regeneracji mięśni!

  W piłce gimnastycznej z częścią do masażu Spokey HALFFIT zaimplementowano system Anti-Burst, który powoduje,w sytuacji przebicia piłki następuje stopniowe uwolnienie powietrza. Jest to nad wyraz ważne z punktu widzenia bezpieczeństwa ćwiczącego, który zyskuje czas na reakcję (zejście z piłki).

  Ćwicz, odpoczywaj i pobudzaj krążenie krwi z piłką gimnastyczną Spokey HALF FIT to piłka, która stanowi nadzwyczajne wsparcie podczas uniwersalnych aktywności rozwojowych. Jest także perfekcyjnym zamiennikiem krzesła w domu czy w biurze – siedzenie na niej wymusza prawidłową postawę.

  Piłka gimnastyczna HALFFIT rozwija również zmysł równowagi. To właśnie dlatego może być wykorzystywana nie tylko w trakcie ćwiczeń czy jako piłka rehabilitacyjna, ale także jako siedzisko, które pozwala odpocząć kręgosłupowi podczas długich godzin spędzanych w biurze czy w domu przed komputerem.

  Część z wypustkami nawet przy śladowych ruchach dodatkowo pobudzi krążenie krwi. W komplecie z ergonomiczną pompką użycie piłki gimnastycznej jest idealnym sposobem na urozmaicenie treningu. Jedna część Spokey HALF FIT ma powierzchnię gładką, druga została wyekwipowana w masujące wypustki.

  To połączenie pozwala wykorzystywać piłkę jednocześnie w trakcie treningu, jak i działań pobudzających krążenie krwi. Ćwiczenia, które pozornie wyglądają na nieskomplikowane, przynoszą wyjątkowo duże efekty. Pomogą wyrzeźbić sylwetkę, wyrobić zdrowe nawyki i zadbać o formę.

  Można z nią bezpiecznie wykonywać trening, w którym ograniczony jest kontakt z podłożem (np. W podporze na rękach). W zestawie z piłką znajduje się ergonomiczna pompka, którą prędko i wygodnie można napompować piłkę.

  Prosty i równocześnie produktywny trening dla każdego Piłka gimnastyczna przeciwpoślizgowa Spokey HALF FIT pozwala na realizowanie ćwiczeń bardzo prostych dla początkujących, niewymagających intensywności dla seniorów i doskonałych dla osób po kontuzjach i urazach.

  Z powodzeniem można wykorzystywać ją w trakcie rehabilitacji. Trening z wykorzystaniem piłki nie obciąża stawów, udoskonala równowagę i wzmacnia mięśnie. Doskonale spisze się także podczas medytacji, a także tonowania.

  Czego chcieć więcej? starczy odrobina wolnego miejsca, aby rozpocząć ćwiczenia w domu. Jak wybrać wymiar piłki gimnastycznej? Spokey HALF FIT została przygotowana w trzech rozmiarach: o średnicy 55 cm, 65 cm i 75 cm.

  W celu zmaksymalizowania efektów ćwiczeń, dobierz średnicę piłki adekwatnie do swojego wzrostu: średnica 55 cm – wzrost 150 – 165 cm, średnica 65 cm – wzrost 160 – 175 cm, średnica 75 cm – wzrost 175 – 190 cm.

  Kąt pomiędzy udami a górną częścią ciała i kąt pomiędzy udami i łydkami powinien wynosić przynajmniej 90 stopni przy stopach postawionych luźno na podłożu, co sprawi, że siedzenie na piłce będzie przynosić najkorzystniejsze rezultaty.

  Pamiętaj, iż staw biodrowy powinien być wyżej niż kolanowy w trakcie odpoczynku, a kąt między górną częścią ciała a udami powinien przekraczać 90 poziomów. Parametry: - system anti-burst – w sytuacji przebicia piłki następuje powolne uwolnienie powietrza - połowa piłki o powierzchni przygładzonej, połowa – z wypustkami masującymi ciało i pobudzającymi krążenie krwi - maksymalna waga użytkownika: 200 kg - materiał: pvc - pompka w zestawiePodobne zestawienia:


Najtańsze piłki gimnastyczne Spokey – Ranking marzec 2023 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze piłki gimnastyczne Spokey, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich piłek rehabilitacyjnych Spokey jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Spokey FITBALL III 65cm 921021 (szary) (5902693210214) ☆

Spokey FITBALL III 65cm 921021 (szary) (5902693210214) Najniższa Cena Online

☆ Spokey FITBALL III 65cm 921021 (szary) (5902693210214) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis piłki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Spokey
 • Nazwa produktu: Spokey FITBALL III 65cm 921021 (szary) (5902693210214)
 • Segment produktowy: Gimnastyczne piłki do ćwiczeń fitness i rehabilitacji
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis piłki:

  PIŁKA GIMNASTYCZNA SPOKEY FITBALL III

  Ćwiczenia z piłką stanowią grupę najbardziej uniwersalnych aktywności rozwojowych. W trakcie treningu aktywizowane mogą być różnorodne partie ciała, jeszcze te na co dzień pozostające w spoczynku. Dzięki czemu ćwiczenia, z pozoru wyglądające na proste, mogą dawać bardzo znaczne efekty. Ćwiczenia z piłką rozwijają na dodatek równowagę, wymuszają korzystną postawę. Piłka gimnastyczna użytkowana może być również jako piłka rehabilitacyjna oraz siedzisko, dające wytchnąć kręgosłupowi w trakcie długich godzin spędzanych w biurze.

  wykorzystanie piłki gimnastycznej Spokey Fitball III jest nieprzeciętnym sposobem na urozmaicenie treningu. Ćwiczenia z piłką angażują mnóstwo partii ciała, dlatego nawet te niepozorne, przynoszą odczuwalne efekty. Piłka może ponadto służyć w biurze - jako zamiennik krzesła.

  Piłka do ćwiczeń Fitball III wykonana została z materiału ograniczającego ślizganie się. Efekt ten dodatkowo wspomagają pasy biegnące przez cały obwód piłki. Dzięki temu można bezpiecznie wykonywać ćwiczenia, w których ograniczony jest kontakt z podłożem (np. W podporze na rękach)

  W modelu Fitball III zastosowano system Anti-Burst, który powoduje,w sytuacji przebicia piłki następuje stopniowe uwolnienie powietrza. Jest to nad wyraz ważne z punktu widzenia bezpieczeństwa ćwiczącego, który zyskuje czas na reakcję (zejście z piłki).

  PRZEZNACZENIE Piłka gimnastyczna nadaje się do ćwiczeń w dowolnym miejscu i jest polecana dla każdego. Znakomita do wykorzystania domowego i rehabilitacji. Pozytywnie wpływa na sylwetkę i kondycję fizyczną oraz pomaga przy redukcji tkanki tłuszczowej.

  atrybuty


  • system anti-burst - w sytuacji przebicia piłki następuje powolne uwolnienie powietrza
  • maksymalna waga użytkownika: 300 kg
  • materiał: pvc
  • pompka w pakiecie
  • wielkość: 65cm

☆ Piłka gimnastyczna fitball iii 75 cm niebieski marki Spokey ☆

Piłka gimnastyczna fitball iii 75 cm niebieski marki Spokey Najniższa Cena Online

☆ Piłka gimnastyczna fitball iii 75 cm niebieski marki Spokey - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis piłki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: SPOKEY
 • Nazwa produktu: Piłka gimnastyczna fitball iii 75 cm niebieski marki Spokey
 • Segment produktowy: Gimnastyczne piłki do ćwiczeń fitness i rehabilitacji
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis piłki:

  Piłka gimnastyczna Spokey FITBALL: ma w komplecie praktyczną pompkę, która pomoże Ci momentalnie i komfortowo napełnić piłkę powietrzem, umożliwia realizowanie ćwiczeń, które pozytywnie wpływają na sylwetkę, kondycję fizyczną i pomagają przy redukcji tkanki tłuszczowej, jest idealnym zamiennikiem krzesła, gdyż siedzenie na niej wymusza prawidłową postawę.

  Piłka gimnastyczna to nadzwyczajny dobór do domowego treningu. Dzięki niej urozmaicisz swój trening, angażując właściwie wszystkie partie mięśni. Spokey FITBALL to piłka, która stanowi świetne wsparcie w trakcie uniwersalnych aktywności rozwojowych.

  Może też stanowić zamiennik krzesła w domu czy w biurze – siedzenie na niej wymusza dobrą postawę. Dwa w jednym – ćwicz i odpoczywaj z piłką stosowanie piłki gimnastycznej jest świetnym sposobem na urozmaicenie treningu.

  Ćwiczenia, które pozornie wyglądają na przystępne, przynoszą nad wyraz znaczne efekty. Pomogą wyrzeźbić sylwetkę, wyrobić zdrowe nawyki i zadbać o formę. Spokey FITBALL rozwija ponadto zmysł równowagi i wymusza poprawną postawę.

  To właśnie dlatego może być używane także jako piłka rehabilitacyjna i siedzisko, które pozwala odpocząć kręgosłupowi podczas długich godzin spędzanych w biurze czy w domu przed komputerem. Prosty i jednocześnie efektywny trening dla każdego Piłka gimnastyczna Spokey FITBALL umożliwia wykonywanie ćwiczeń bardzo prostych dla początkujących, niewymagających intensywności dla seniorów i wyśmienitych dla osób po kontuzjach i urazach.

  Z powodzeniem można wykorzystywać ją podczas rehabilitacji. Trening z zastosowaniem piłki nie obciąża stawów, poprawia równowagę i wzmacnia mięśnie. Znakomicie spisze się także podczas medytacji oraz tonowania.

  Czego chcieć więcej? wystarczy odrobina wolnego miejsca, aby rozpocząć ćwiczenia w domu. W pakiecie z ergonomiczną pompką Piłka do ćwiczeń Spokey FITBALL została stworzona z materiału ograniczającego ślizganie się.

  Efekt ten ponadto wspomagają pasy biegnące przez cały obwód piłki. Dzięki temu można bezpiecznie wykonywać ćwiczenia, w których ograniczony jest kontakt z podłożem (np. W podporze na rękach). W Spokey FITBALL zastosowano system Anti-Burst, który powoduje,w sytuacji przebicia piłki następuje stopniowe uwolnienie powietrza.

  Jest to bardzo ważne z punktu widzenia bezpieczeństwa ćwiczącego, który zyskuje czas na reakcję (zejście z piłki). W zestawie z piłką znajduje się funkcjonalna pompka, którą ekspresowo i wygodnie można napompować piłkę.

  Jak wybrać rozmiar piłki gimnastycznej? Spokey FITBALL została przygotowana w trzech wymiarach: o średnicy 55 cm, 65 cm i 75 cm. W celu zmaksymalizowania efektów ćwiczeń, dobierz średnicę piłki stosownie do swojego wzrostu: średnica piłki 55 cm – wzrost 150 – 165 cm, średnica piłki 65 cm – wzrost 160 – 175 cm, średnica piłki 75 cm – wzrost 175 – 190 cm.

  Kąt pomiędzy udami a górną częścią ciała oraz kąt między udami i łydkami powinien wynosić przynajmniej 90 poziomów przy stopach postawionych luźno na podłożu, co sprawi, że siedzenie na piłce będzie przynosić najlepsze rezultaty.

  Pamiętaj, iż staw biodrowy powinien być wyżej aniżeli kolanowy w trakcie odpoczynku, a kąt pomiędzy górną częścią ciała a udami powinien przekraczać 90 poziomów. Cechy: - system anti-burst – w sytuacji przebicia piłki następuje powolne uwolnienie powietrza - maksymalna waga użytkownika: 300 kg - materiał: pvc - pompka w komplecie


☆ Piłka gimnastyczna SPOKEY Fitball III 75 cm Szary (5902693210221) ☆

Piłka gimnastyczna SPOKEY Fitball III 75 cm Szary (5902693210221) Najniższa Cena Online

☆ Piłka gimnastyczna SPOKEY Fitball III 75 cm Szary (5902693210221) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis piłki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: SPOKEY
 • Nazwa produktu: Piłka gimnastyczna SPOKEY Fitball III 75 cm Szary (5902693210221)
 • Segment produktowy: Gimnastyczne piłki do ćwiczeń fitness i rehabilitacji
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis piłki:
  PIŁKA GIMNASTYCZNA SPOKEY FITBALL III

  Stwórz z nami swoją domową siłownię. Sprzęt oferowany poprzez Spokey pomoże Ci zadbać o formę, wyrzeźbić sylwetkę i wyrobić zdrowe nawyki.

  Lekki fitness? W budowaniu formy istotnym czynnikiem jest wykonywanie ćwiczeń aerobowych i użytkowanie szeroko rozumianego lekkiego sprzętu fitness, w którego skład wchodzą m.in. Hantle i obciążenia, twistery, piłki gimnastyczne. Dzięki tym produktom urozmaicisz swój trening, angażując partie mięśni, które na co dzień nie są używane. Na komfort i bezpieczeństwo treningu kluczowy wpływ mają odpowiednio przypasowane akcesoria - m.in. Przeciwpoślizgowe maty i wałki. Przed przystąpieniem do treningu warto wyodrębnić sobie realny cel optymalny do obecnej formy, wieku i stanu zdrowia. Pamiętaj! by osiągnąć wymarzone wyniki należy ćwiczyć systematycznie i zdrowo się odżywiać. Jeżeli w którymkolwiek momencie treningu poczujesz się źle - przerwij go.

  Piłki rehabilitacyjne- niepozorne, a wydajne

  Ćwiczenia z piłką stanowią grupę najbardziej uniwersalnych aktywności rozwojowych. Podczas treningu aktywizowane mogą być rozmaite partie ciała, także te na co dzień pozostające w spoczynku. Dzięki temu ćwiczenia, z pozoru wyglądające na proste, mogą dawać bardzo obfite efekty. Ćwiczenia z piłkami rozwijają także równowagę, wymuszają poprawną postawę. Piłki gimnastyczne stosowane mogą być również jako piłki rehabilitacyjne oraz siedzisko, dające wytchnąć kręgosłupowi w trakcie długich godzin spędzanych w biurze.

  zastosowanie piłki gimnastycznej Spokey Fitball jest nadzwyczajnym sposobem na urozmaicenie treningu. Ćwiczenia z piłką angażują sporo partii ciała, dlatego choćby te niepozorne, przynoszą odczuwalne efekty. Piłka może dodatkowo służyć w biurze - jako zamiennik krzesła.

  JAKOŚĆ
  Przed naszym sprzętem stawiamy wysokie oczekiwania, dlatego dokładamy wszelkich starań żeby do jego wykonania używane były materiały najwyższej jakości.

  WYGODA
  Piłki gimnastyczne Fitball tworzone pozostała z materiału ograniczającego ślizganie się. Efekt ten ponadto wspomagają pasy biegnące przez cały obwód piłki. Dzięki czemu można bezpiecznie wykonywać ćwiczenia, w których ograniczony jest kontakt z podłożem (np. W podporze na rękach). Piłki rehabilitacyjne mogą stanowić alternatywę dla krzesła, stosowane w biurze jako komfortowe siedzisko, pozwalają odpocząć kręgosłupowi. W pakiecie znajduje się funkcjonalna pompka, którą prędko i komfortowo można napompować piłkę.

  technologia
  W modelu Fitball użyto system Anti-Burst, który powoduje,w sytuacji przebicia piłki następuje stopniowe uwolnienie powietrza. Jest to nad wyraz ważne z punktu widzenia bezpieczeństwa ćwiczącego, który zyskuje czas na reakcję (zejście z piłki). Dobór rozmiarU rozmiar piłki do ćwiczeń dobiera się trafnie do wzrostu:

  Wzrost Średnica piłki
  do 140 cm 35 cm
  140 -150 cm 45 cm
  151 -165 cm 55 cm
  166 - 175 cm 65 cm
  176- 190 cm 75 cm
  Powyżej 191 85 cm

  Należy jednak pamiętać, iż najlepiej dobrać piłkę, siadając na niej i zwracając uwagę na kąt pomiędzy udami a górną częścią ciała i kąt pomiędzy udami i łydkami. Kąt ten powinien wynosić przynajmniej 90 stopni przy stopach postawionych swobodnie na podłożu. Najlepsze rezultaty osiąga się, gdy kąt pomiędzy górną częścią ciała a udami jest pokaźniejszy niż 90 stopni, a staw biodrowy jest wyżej niż staw kolanowy.

  PRZEZNACZENIE

  Piłka gimnastyczna pasuje do ćwiczeń w dowolnym miejscu i jest rekomendowana dla każdego. Idealna do użytkowania domowego i rehabilitacji. Pozytywnie wpływa na sylwetkę i kondycję fizyczną i pomaga przy redukcji tkanki tłuszczowej.


☆ Piłka gimnastyczna SPOKEY Fitball 55 cm Niebieski ☆

Piłka gimnastyczna SPOKEY Fitball 55 cm Niebieski Najniższa Cena Online

☆ Piłka gimnastyczna SPOKEY Fitball 55 cm Niebieski - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis piłki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: SPOKEY
 • Nazwa produktu: Piłka gimnastyczna SPOKEY Fitball 55 cm Niebieski
 • Segment produktowy: Gimnastyczne piłki do ćwiczeń fitness i rehabilitacji
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis piłki:

  Piłka gimnastyczna z pompką Spokey FITBALL

  Piłka gimnastyczna może stanowić alternatywę dla krzesła i używana w biurze jako komfortowe siedzisko, zezwalające odpocząć kręgosłupowi.

  wymiar: 55cm

  Piłka gimnastyczna Spokey FITBALL:
  • ma w zestawie ergonomiczną pompkę, która pomoże Ci błyskawicznie i komfortowo napełnić piłkę powietrzem,
  • zezwala na wykonywanie ćwiczeń, które pozytywnie wpływają na sylwetkę, kondycję fizyczną oraz pomagają przy redukcji tkanki tłuszczowej,
  • jest doskonałym zamiennikiem krzesła, gdyż siedzenie na niej wymusza poprawną postawę.

  Piłka gimnastyczna to świetny dobór do domowego treningu. Dzięki niej urozmaicisz swój trening, angażując właściwie wszystkie partie mięśni. Spokey FITBALL to piłka, która stanowi rewelacyjne wsparcie podczas uniwersalnych aktywności rozwojowych. Może jeszcze stanowić zamiennik krzesła w domu czy w biurze – siedzenie na niej wymusza prawidłową postawę.

  Dwa w jednym - ćwicz i odpoczywaj z piłką

  użytkowanie piłki gimnastycznej jest genialnym sposobem na urozmaicenie treningu. Ćwiczenia, które pozornie wyglądają na łatwe, przynoszą wyjątkowo obfite efekty. Pomogą wyrzeźbić sylwetkę, wyrobić zdrowe nawyki i zadbać o formę. Spokey FITBALL rozwija jeszcze zmysł równowagi oraz wymusza dobrą postawę. To właśnie dlatego może być wykorzystywane także jako piłka rehabilitacyjna oraz siedzisko, które pozwala odpocząć kręgosłupowi podczas długich godzin spędzanych w biurze czy w domu przed komputerem.

  Prosty i równocześnie produktywny trening dla każdego

  Piłka gimnastyczna Spokey FITBALL zezwala na realizowanie ćwiczeń wyjątkowo prostych dla początkujących, niewymagających intensywności dla seniorów i idealnych dla osób po kontuzjach i urazach. Z powodzeniem można wykorzystywać ją w trakcie rehabilitacji. Trening z zastosowaniem piłki nie obciąża stawów, ulepsza równowagę i wzmacnia mięśnie. nieprzeciętnie spisze się także podczas medytacji oraz tonowania. Czego chcieć więcej? wystarczy odrobina wolnego miejsca, by rozpocząć ćwiczenia w domu.

  W pakiecie z użyteczną pompką

  Piłka do ćwiczeń Spokey FITBALL została wytworzona z materiału ograniczającego ślizganie się. Efekt ten ponadto wspomagają pasy biegnące poprzez cały obwód piłki. Dzięki temu można bezpiecznie wykonywać ćwiczenia, w których ograniczony jest kontakt z podłożem (np. W podporze na rękach). W Spokey FITBALL zaimplementowano system Anti-Burst, który powoduje,w sytuacji przebicia piłki następuje stopniowe uwolnienie powietrza. Jest to szczególnie ważne z punktu widzenia bezpieczeństwa ćwiczącego, który zyskuje czas na reakcję (zejście z piłki). W zestawie z piłką znajduje się funkcjonalna pompka, którą szybko i komfortowo można napompować piłkę.

  Jak wybrać rozmiar piłki gimnastycznej?

  W celu zmaksymalizowania efektów ćwiczeń, dobierz średnicę piłki adekwatnie do swojego wzrostu:

  • średnica piłki 55 cm - wzrost 150 - 165 cm,
  • średnica piłki 65 cm - wzrost 160 - 175 cm,
  • średnica piłki 75 cm - wzrost 175 - 190 cm.


  Kąt pomiędzy udami a górną częścią ciała, a także kąt pomiędzy udami i łydkami powinien wynosić przynajmniej 90 stopni przy stopach postawionych luźno na podłożu, co sprawi, iż siedzenie na piłce będzie przynosić najkorzystniejsze rezultaty. Pamiętaj, iż staw biodrowy powinien być wyżej niż kolanowy podczas odpoczynku, a kąt pomiędzy górną częścią ciała a udami powinien przekraczać 90 stopni.

  cechy


  • system anti-burst - w sytuacji przebicia piłki następuje powolne uwolnienie powietrza
  • maksymalna waga użytkownika: 300 kg
  • materiał: pvc
  • pompka w pakiecie
  • wielkość: 55cm☆ Spokey fitball iii 65cm 920937 (niebieski) ☆

Spokey fitball iii 65cm 920937 (niebieski) Najniższa Cena Online

☆ Spokey fitball iii 65cm 920937 (niebieski) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis piłki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Spokey
 • Nazwa produktu: Spokey fitball iii 65cm 920937 (niebieski)
 • Segment produktowy: Gimnastyczne piłki do ćwiczeń fitness i rehabilitacji
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis piłki:

  Piłka gimnastyczna Spokey FITBALL Do domowego treningu Piłka gimnastyczna Spokey FITBALL to idealny dobór do domowego treningu. Dzięki niej urozmaicisz swój trening, angażując właściwie wszystkie partie mięśni.

  Spokey FITBALL to piłka, która stanowi nadzwyczajne wsparcie podczas uniwersalnych aktywności rozwojowych. Może też stanowić zamiennik krzesła w domu czy w biurze – siedzenie na niej wymusza prawidłową postawę.

  Dwa w jednym - ćwicz i odpoczywaj z piłką użytkowanie piłki gimnastycznej jest nadzwyczajnym sposobem na urozmaicenie treningu. Ćwiczenia, które pozornie wyglądają na nietrudne, przynoszą nad wyraz duże efekty.

  Pomogą wyrzeźbić sylwetkę, wyrobić zdrowe nawyki i zadbać o formę. Spokey FITBALL rozwija na dodatek zmysł równowagi oraz wymusza poprawną postawę. To właśnie dlatego może być użytkowane także jako piłka rehabilitacyjna oraz siedzisko, które pozwala odpocząć kręgosłupowi podczas długich godzin spędzanych w biurze czy w domu przed komputerem.

  Prosty i równocześnie wydajny trening dla każdego Piłka gimnastyczna Spokey FITBALL umożliwia realizowanie ćwiczeń wyjątkowo prostych dla początkujących, niewymagających intensywności dla seniorów i wspaniałych dla osób po kontuzjach i urazach.

  Z powodzeniem można wykorzystywać ją podczas rehabilitacji. Trening z zastosowaniem piłki nie obciąża stawów, udoskonala równowagę i wzmacnia mięśnie. Idealnie spisze się także w trakcie medytacji, a także tonowania.

  Czego chcieć więcej? wystarczy odrobina wolnego miejsca, aby rozpocząć ćwiczenia w domu. W pakiecie z praktyczną pompką Piłka do ćwiczeń Spokey FITBALL została wykonana z materiału ograniczającego ślizganie się.

  Efekt ten w dodatku wspomagają pasy biegnące przez cały obwód piłki. Dzięki temu można bezpiecznie wykonywać ćwiczenia, w których ograniczony jest kontakt z podłożem (np. W podporze na rękach). W Spokey FITBALL zastosowano system Anti-Burst, który powoduje,w sytuacji przebicia piłki następuje stopniowe uwolnienie powietrza.

  Jest to niezwykle ważne z punktu widzenia bezpieczeństwa ćwiczącego, który zyskuje czas na reakcję (zejście z piłki). W komplecie z piłką znajduje się praktyczna pompka, którą ekspresowo i wygodnie można napompować piłkę.Podsumowanie, czyli jaka gimnastyczna piłka rehabilitacyjna Spokey najlepsza?


Najlepsza gimnastyczna piłka rehabilitacyjna Spokey w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsza gimnastyczna piłka rehabilitacyjna Spokey w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Najlepsze piłki gimnastyczne – TOP7 marzec 2023

Jeżeli żadna z powyższych piłek rehabilitacyjnych Spokey nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie dobrych rehabilitacyjnych piłek gimnastycznych do ćwiczeń.


Powiązania tematyczne:

 • jaka gimnastyczna piłka rehabilitacyjna Spokey opinie i efekty,
 • dobre piłki gimnastyczne Spokey cena,
 • ranking piłek rehabilitacyjnych Spokey,
 • gimnastyczna piłka rehabilitacyjna Spokey jaka najlepsza.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o piłkach rehabilitacyjnych Spokey

#1 Gdzie szukać opinii o piłkach rehabilitacyjnych Spokey?

Aktualnie zaprezentowane informacje o piłkach rehabilitacyjnych Spokey odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie użytkowników.

#2 Jaka gimnastyczna piłka rehabilitacyjna Spokey najlepsza? Którą wybrać?

Poszukując informacji o dobrych piłkach rehabilitacyjnych Spokey warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z piłkami gimnastycznymi Spokey, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie piłki gimnastyczne Spokey są najchętniej polecane?

Nasze zestawienia z piłkami gimnastycznymi Spokey zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach piłki gimnastyczne Spokey to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *