FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking piłek rehabilitacyjnych Tiguar. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Piłki gimnastyczne, rehabilitacyjne, lekarskie / Ranking piłek rehabilitacyjnych Tiguar


Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych piłek rehabilitacyjnych Tiguar. Opracowane zestawienia są aktualne kwiecień 2024 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych piłek rehabilitacyjnych Tiguar,
 • TOP5 często wybieranych gimnastycznych piłek rehabilitacyjnych do fitnessu i treningu.

Jakie piłki gimnastyczne Tiguar najlepiej wybrać? Ranking kwiecień 2024

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane piłki gimnastyczne Tiguar, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking piłek rehabilitacyjnych Tiguar, wraz z opisem modelu, aktualizujemy każdego dnia.

☆ Tiguar Piłka gimnastyczna safety plus grafitowy ☆

Tiguar Piłka gimnastyczna safety plus grafitowy Najniższa Cena Online

☆ Tiguar Piłka gimnastyczna safety plus grafitowy - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis piłki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: TIGUAR
 • Nazwa produktu: Tiguar Piłka gimnastyczna safety plus grafitowy
 • Segment produktowy: Gimnastyczne piłki do ćwiczeń fitness i rehabilitacji
 • Ilość ofert: 4
 • Charakterystyka / Opis piłki:

  Ogromne korzyści płynące z użycia w treningu ćwiczeń z dużą piłką doceniają nie tylko osoby, którym zależy na wzmocnieniu, a także wymodelowaniu swojej sylwetki. To z zasady znakomity sprzęt przywracający sprawność ruchów goszczący w gabinetach rehabilitacji, na zajęciach typu zdrowy kręgosłup, na stretchingu, w treningu pań w ciąży oraz osób starszych.

  obszerna piłka to dużo korzyści dla Twojego zdrowia, a profesjonalna piłka tiguar body ball safety plus to piłka najwyższej jakości zezwalająca na bezpieczny i efektywny trening poprzez niemało lat jej użytkowania.

  Zbuduj swoją wydajność z dużą piłką Z dużą piłką o wszechstronnym zastosowaniu zbudujesz wydajność swojego ciała w każdych warunkach – w domu, na zajęciach grupowych w klubie, na siłowni czy podczas rehabilitacji.

  przeznaczona do ćwiczeń wzmacniających, równoważnych, koordynacyjnych i korekcyjnych, pomoże Ci rozpracować ograniczenia w Twoim ciele, pokonując jego słabości i przywracając efektywność ruchów. Praca na niestabilnym podłożu, jakim jest piłka, angażuje do pracy całe ciało, w tym mięśnie głębokie odpowiedzialne między innymi za postawę i stabilizację sylwetki.

  wielka powierzchnia piłki, na której możesz rozciągnąć swoje ciało, zezwala na realizowanie na niej ćwiczeń także w pozycji leżącej, co nie jest osiągalne na innych sprzętach o niestabilnym podłożu. Ilość ćwiczeń, w których możesz wykorzystać piłkę body ball jest ogromna, a im obszerniejsze doświadczenie w pracy z dużą piłką, tym więcej możliwości pracy z ciałem otwiera się przed osobami ćwiczącymi oraz przed trenerami i rehabilitantami prowadzącymi swoich podopiecznych.

  Bezpieczeństwo podczas treningu z tiguar body ball safety plus Nasza piłka wyekwipowana jest w system anti-burst dzięki któremu piłka w razie jej przebicia nie wybucha, a dziura nie zwiększa się, tylko powoli uchodzi z niej powietrze.

  Maksymalny ciężar osoby ćwiczącej na piłce safety plus nie powinien przekraczać 150 kg. Materiał użyty w naszej piłce nie gromadzi lateksu, jest łagodny dla skóry, to także kolejny sprzęt naszej marki niezawierający ftalanów.

  w dodatku powierzchnia piłki pokryta jest warstwą antyalergiczną. W trakcie treningu o Twój komfort dbają wypukłe prążki rozmieszczone na powierzchni body ball, które działając antypoślizgowo zapewnią Ci jednostajną pozycję podczas ćwiczeń.

  Podstawą komfortowego treningu jest optymalny rozmiar piłki dopasowany do Twojego wzrostu. Zasada jest prosta: siedząc na piłce Twoje nogi powinny wytwarzać mniej więcej kąt prosty. Przejrzyj więc, która wielkość piłki będzie optymalna dla Ciebie!

  Który wymiar piłki wybrać? dobór wymiaru piłki musi być podyktowany Twoim wzrostem. Trzy przystępne wymiary piłek tiguar body ball safety plus zapewniają możliwość przypasowania dla siebie nadzwyczajnego wymiaru.

  wykorzystanie trening wzmacniający trening koordynacyjny rehabilitacja stretching modelowanie sylwetki trening pań w ciąży trening osób starszych potężne strony system anti-burst gwarantujący bezpieczeństwo w trakcie ćwiczeń powłoka antyalergiczna nie gromadzi ftalanów nie mieści lateksu wysoka jakość bardzo niepodatna na ścieranie wyjątkowa kolorystyka pakowana w estetyczne, kartonowe pudełko możliwość przechowywania na wieszaku tiguar Ważne dane dostępne wymiary i odcienie: 55 cm — oliwka 65 cm — śliwka i grafit 75 cm — morski Tworzywo: spienione PVC Okres gwarancji: 12 miesięcy Pierwszy trening Przed pierwszym pompowaniem piłka powinna być przechowywana minimum 24 h w temperaturze pokojowej.

  Następnie piłkę należy napompować (ze względu na duży rozmiar piłki zalecamy użycie kompresora) do średnicy większej o 5 cm od rozmiaru docelowego. Po upływie 12-24 h należy upuścić powietrze do rozmiaru docelowego – to pozwoli na zachowanie słusznej elastyczności piłki, stosownej jej średnicy oraz utrzymanie parametrów bezpieczeństwa.

  Właściwy obwód dla: piłki o wysokości 55 cm to 173 cm piłki o wysokości 65 cm to 204 cm piłki o wysokości 75 cm to 235 cm. W trakcie użytkowania Przechowywać z dala od promieni UV, rozpuszczalników ekologicznych i nieorganicznych.

  Po użyciu korzystnie jest przetrzeć piłkę wilgotną ściereczką i odłożyć do wyschnięcia w odpowiednim miejscu. Jak ćwiczyć z piłką body ball?


☆ Piłka do ćwiczeń 23 cm easyball śliwka - śliwka marki Tiguar ☆

Piłka do ćwiczeń 23 cm easyball śliwka - śliwka marki Tiguar Najniższa Cena Online

☆ Piłka do ćwiczeń 23 cm easyball śliwka - śliwka marki Tiguar - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis piłki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Tiguar
 • Nazwa produktu: Piłka do ćwiczeń 23 cm easyball śliwka - śliwka marki Tiguar
 • Segment produktowy: Gimnastyczne piłki do ćwiczeń fitness i rehabilitacji
 • Ilość ofert: 4
 • Charakterystyka / Opis piłki:

  atrybuty:

  • mała piłka wykonana z miękkiego, przyjemnego w dotyku tworzywa.
  • perfekcyjnie sprawdza się w ćwiczeniach wzmacniających, rozciągających i relaksacyjnych.
  • szczególnie przydatna w rehabilitacji, pomaga odciążyć kręgosłup, produktywna w pracy nad równowagą i koordynacją ruchową.
  • Jest ciekawym urozmaiceniem zajęć modelujących naszą sylwetkę i spokojniejszych form z grupy body & mind.

   dostępne rozmiary i kolory:
   23 cm — śliwka
   23 cm — oliwka

   Okres gwarancji: 12 miesięcy

☆ Piłka do ćwiczeń 23 cm easyball tiguar oliwka - oliwka ☆

Piłka do ćwiczeń 23 cm easyball tiguar oliwka - oliwka Najniższa Cena Online

☆ Piłka do ćwiczeń 23 cm easyball tiguar oliwka - oliwka - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis piłki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Tiguar
 • Nazwa produktu: Piłka do ćwiczeń 23 cm easyball tiguar oliwka - oliwka
 • Segment produktowy: Gimnastyczne piłki do ćwiczeń fitness i rehabilitacji
 • Ilość ofert: 4
 • Charakterystyka / Opis piłki:

  parametry:

  • mała piłka wytwarzana z miękkiego, przyjemnego w dotyku tworzywa.
  • świetnie sprawdza się w ćwiczeniach wzmacniających, rozciągających i relaksacyjnych.
  • niezwykle przydatna w rehabilitacji, pomaga odciążyć kręgosłup, produktywna w pracy nad równowagą i koordynacją ruchową.
  • Jest interesującym urozmaiceniem zajęć kształtujących naszą sylwetkę, a także spokojniejszych form z grupy body & mind.

   przystępne wymiary i kolory:
   23 cm — śliwka
   23 cm — oliwka

   Okres gwarancji: 12 miesięcy

☆ Piłka ovoball - morski marki Tiguar ☆

Piłka ovoball - morski marki Tiguar Najniższa Cena Online

☆ Piłka ovoball - morski marki Tiguar - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis piłki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Tiguar
 • Nazwa produktu: Piłka ovoball - morski marki Tiguar
 • Segment produktowy: Gimnastyczne piłki do ćwiczeń fitness i rehabilitacji
 • Ilość ofert: 4
 • Charakterystyka / Opis piłki:

  atrybuty:

  • znikoma piłka o eliptycznym zarysie („ovo”=jajko) oraz konkretnym i trwałym wykonaniu umożliwia realizację różnorodnego treningu na każdym poziomie progresywnia.
  • Piłka pomaga w naturalny sposób skorygować ustawienie ciała, ucząc ćwiczącego precyzji ruchu i korzystnej postawy, bezpiecznej dla jego mięśni i stawów.
  • Stanowi dopełniające wyzwanie siłowe, wytrzymałościowe i koordynacyjne.
  • świetnie sprawdza się w rehabilitacji, w stretchingu, pilatesie oraz relaksacji.

   dostępne wymiary i barwy:
   16,5 x 25 cm — śliwka
   16,5 x 25 cm — morski
   16,5 x 25 cm — oliwka
   16,5 x 25 cm — szary

   Okres gwarancji: 12 miesięcy

☆ Piłka fitness safety plus - morski marki Tiguar ☆

Piłka fitness safety plus - morski marki Tiguar Najniższa Cena Online

☆ Piłka fitness safety plus - morski marki Tiguar - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis piłki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Tiguar
 • Nazwa produktu: Piłka fitness safety plus - morski marki Tiguar
 • Segment produktowy: Gimnastyczne piłki do ćwiczeń fitness i rehabilitacji
 • Ilość ofert: 4
 • Charakterystyka / Opis piłki:

  obszerna piłka o wszechstronnym zastosowaniu, dedykowana do ćwiczeń wzmacniających, równoważnych i koordynacyjnych. Trening przy jej wykorzystaniu jest ergonomiczny, angażuje mięśnie głębokie oraz jeszcze produktywniej modeluje naszą sylwetkę.

  Jest niebanalnym urozmaiceniem na zajęciach stretchingu, zdrowego kręgosłupa, wyśmienita do relaksu. Specjalny piankowy materiał zabezpiecza ćwiczącego przed upadkiem w przypadku nagłego przebicia piłki. Doskonale sprawdza się w pracy z kobietami w ciąży, osobami starszymi i w rehabilitacji.

  dostępne rozmiary i barwy:55 cm — oliwka65 cm — śliwka i szary75 cm — morskiProsimy o uważne zapoznanie się z instrukcją dotyczącą korzystnego pompowania piłki tiguar safety plus. Pozwoli to na zachowanie stosownej sprężystości piłki, adekwatnej jej średnicy, a także utrzymanie parametrów bezpieczeństwa.Jak ćwiczyć z piłką body ball? Jaka jest różnica między piłką body ball safety plus a 3S?


☆ Piłka fitness safety plus tiguar - śliwka (5906660029281) ☆

Piłka fitness safety plus tiguar - śliwka (5906660029281) Najniższa Cena Online

☆ Piłka fitness safety plus tiguar - śliwka (5906660029281) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis piłki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Tiguar
 • Nazwa produktu: Piłka fitness safety plus tiguar - śliwka (5906660029281)
 • Segment produktowy: Gimnastyczne piłki do ćwiczeń fitness i rehabilitacji
 • Ilość ofert: 4
 • Charakterystyka / Opis piłki:

  obfita piłka o wszechstronnym zaimplementowaniu, dedykowana do ćwiczeń wzmacniających, równoważnych i koordynacyjnych. Trening przy jej wykorzystaniu jest funkcjonalny, włącza mięśnie głębokie, a także jeszcze efektywniej modeluje naszą sylwetkę.

  Jest ciekawym urozmaiceniem na zajęciach stretchingu, zdrowego kręgosłupa, nieprzeciętna do relaksu. Specjalny piankowy materiał zabezpiecza ćwiczącego przed upadkiem w sytuacji nagłego przebicia piłki. Świetnie sprawdza się w pracy z kobietami w ciąży, osobami starszymi i w rehabilitacji.

  dostępne rozmiary i barwy:55 cm — oliwka65 cm — śliwka i szary75 cm — morskiProsimy o uważne zapoznanie się z instrukcją dotyczącą dobrego pompowania piłki tiguar safety plus. Pozwoli to na zachowanie stosownej elastyczności piłki, stosownej jej średnicy i utrzymanie parametrów bezpieczeństwa.Okres gwarancji: 12 miesięcyJak ćwiczyć z piłką body ball? Jaka jest różnica między piłką body ball safety plus a 3S?


☆ Piłka do pilatesu ovoball tiguar - oliwka (5906660029403) ☆

Piłka do pilatesu ovoball tiguar - oliwka (5906660029403) Najniższa Cena Online

☆ Piłka do pilatesu ovoball tiguar - oliwka (5906660029403) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis piłki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Tiguar
 • Nazwa produktu: Piłka do pilatesu ovoball tiguar - oliwka (5906660029403)
 • Segment produktowy: Gimnastyczne piłki do ćwiczeń fitness i rehabilitacji
 • Ilość ofert: 4
 • Charakterystyka / Opis piłki:

  nieduża piłka o eliptycznym profilu („ovo"=jajko) oraz konkretnym i trwałym wykonaniu zezwala na realizację rozmaitego treningu na każdym poziomie progresywnia. Piłka pomaga w naturalny sposób skorygować ustawienie ciała, ucząc ćwiczącego precyzji ruchu, a także dobrej postawy, bezpiecznej dla jego mięśni i stawów.

  Stanowi dopełniające wyzwanie siłowe, wytrzymałościowe i koordynacyjne. Idealnie sprawdza się w rehabilitacji, w stretchingu, pilatesie oraz relaksacji.przystępne wymiary i barwy:16,5 x 25 cm — śliwka16,5 x 25 cm — morski16,5 x 25 cm — oliwka16,5 x 25 cm — szary


☆ Piłka do pilatesu ovoball tiguar - śliwka (5906660029373) ☆

Piłka do pilatesu ovoball tiguar - śliwka (5906660029373) Najniższa Cena Online

☆ Piłka do pilatesu ovoball tiguar - śliwka (5906660029373) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis piłki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Tiguar
 • Nazwa produktu: Piłka do pilatesu ovoball tiguar - śliwka (5906660029373)
 • Segment produktowy: Gimnastyczne piłki do ćwiczeń fitness i rehabilitacji
 • Ilość ofert: 4
 • Charakterystyka / Opis piłki:

  parametry:

  • minimalna piłka o eliptycznym zarysie („ovo”=jajko) oraz solidnym i trwałym wykonaniu umożliwia realizację przeróżnego treningu na każdym poziomie progresywnia.
  • Piłka pomaga w naturalny sposób skorygować ustawienie ciała, ucząc ćwiczącego precyzji ruchu i prawidłowej postawy, bezpiecznej dla jego mięśni i stawów.
  • Stanowi dodatkowe wyzwanie siłowe, wytrzymałościowe i koordynacyjne.
  • rewelacyjnie sprawdza się w rehabilitacji, w stretchingu, pilatesie i relaksacji.

   dostępne wymiary i barwy:
   16,5 x 25 cm — śliwka
   16,5 x 25 cm — morski
   16,5 x 25 cm — oliwka
   16,5 x 25 cm — szary

   Okres gwarancji: 12 miesięcy

☆ Piłka fitness safety plus tiguar - oliwka, PILKATIGUAR55CMOLIWKA ☆

Piłka fitness safety plus tiguar - oliwka, PILKATIGUAR55CMOLIWKA Najniższa Cena Online

☆ Piłka fitness safety plus tiguar - oliwka, PILKATIGUAR55CMOLIWKA - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis piłki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Tiguar
 • Nazwa produktu: Piłka fitness safety plus tiguar - oliwka, PILKATIGUAR55CMOLIWKA
 • Segment produktowy: Gimnastyczne piłki do ćwiczeń fitness i rehabilitacji
 • Ilość ofert: 4
 • Charakterystyka / Opis piłki:

  atrybuty:

  • obszerna piłka o wszechstronnym zaimplementowaniu, dedykowana do ćwiczeń wzmacniających, równoważnych i koordynacyjnych.
  • Trening przy jej wykorzystaniu jest praktyczny, angażuje mięśnie głębokie oraz jeszcze wydajniej modeluje naszą sylwetkę.
  • Jest interesującym urozmaiceniem na zajęciach stretchingu, zdrowego kręgosłupa, rewelacyjna do relaksu.
  • Specjalny piankowy materiał zabezpiecza ćwiczącego przed upadkiem w sytuacji nagłego przebicia piłki.
  • idealnie sprawdza się w pracy z kobietami w ciąży, osobami starszymi i w rehabilitacji.

   przystępne rozmiary i odcienie:
   55 cm — oliwka
   65 cm — śliwka i szary
   75 cm — morski

   Prosimy o uważne zapoznanie się z instrukcją dotyczącą dobrego pompowania piłki tiguar safety plus. Pozwoli to na zachowanie stosownej elastyczności piłki, adekwatnej jej średnicy oraz utrzymanie parametrów bezpieczeństwa.

   Okres gwarancji: 12 miesięcy


Podobne zestawienia:


Najtańsze piłki gimnastyczne Tiguar – Ranking kwiecień 2024 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze piłki gimnastyczne Tiguar, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich piłek rehabilitacyjnych Tiguar jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Piłka do ćwiczeń 23 cm easyball śliwka - śliwka marki Tiguar ☆

Piłka do ćwiczeń 23 cm easyball śliwka - śliwka marki Tiguar Najniższa Cena Online

☆ Piłka do ćwiczeń 23 cm easyball śliwka - śliwka marki Tiguar - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis piłki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Tiguar
 • Nazwa produktu: Piłka do ćwiczeń 23 cm easyball śliwka - śliwka marki Tiguar
 • Segment produktowy: Gimnastyczne piłki do ćwiczeń fitness i rehabilitacji
 • Ilość ofert: 4
 • Charakterystyka / Opis piłki:

  właściwości:

  • śladowa piłka stworzona z miękkiego, przyjemnego w dotyku tworzywa.
  • znakomicie sprawdza się w ćwiczeniach wzmacniających, rozciągających i relaksacyjnych.
  • bardzo przydatna w rehabilitacji, pomaga odciążyć kręgosłup, sprawna w pracy nad równowagą i koordynacją ruchową.
  • Jest niebanalnym urozmaiceniem zajęć modelujących naszą sylwetkę, a także spokojniejszych form z grupy body & mind.

   dostępne rozmiary i barwy:
   23 cm — śliwka
   23 cm — oliwka

   Okres gwarancji: 12 miesięcy

☆ Piłka do ćwiczeń 23 cm easyball tiguar oliwka - oliwka ☆

Piłka do ćwiczeń 23 cm easyball tiguar oliwka - oliwka Najniższa Cena Online

☆ Piłka do ćwiczeń 23 cm easyball tiguar oliwka - oliwka - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis piłki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Tiguar
 • Nazwa produktu: Piłka do ćwiczeń 23 cm easyball tiguar oliwka - oliwka
 • Segment produktowy: Gimnastyczne piłki do ćwiczeń fitness i rehabilitacji
 • Ilość ofert: 4
 • Charakterystyka / Opis piłki:

  właściwości:

  • znikoma piłka produkowana z miękkiego, przyjemnego w dotyku tworzywa.
  • wspaniale sprawdza się w ćwiczeniach wzmacniających, rozciągających i relaksacyjnych.
  • bardzo przydatna w rehabilitacji, pomaga odciążyć kręgosłup, produktywna w pracy nad równowagą i koordynacją ruchową.
  • Jest interesującym urozmaiceniem zajęć modelujących naszą sylwetkę i spokojniejszych form z grupy body & mind.

   dostępne rozmiary i barwy:
   23 cm — śliwka
   23 cm — oliwka

   Okres gwarancji: 12 miesięcy

☆ Piłka ovoball - morski marki Tiguar ☆

Piłka ovoball - morski marki Tiguar Najniższa Cena Online

☆ Piłka ovoball - morski marki Tiguar - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis piłki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Tiguar
 • Nazwa produktu: Piłka ovoball - morski marki Tiguar
 • Segment produktowy: Gimnastyczne piłki do ćwiczeń fitness i rehabilitacji
 • Ilość ofert: 4
 • Charakterystyka / Opis piłki:

  cechy:

  • minimalna piłka o eliptycznym profilu („ovo”=jajko) i konkretnym i trwałym wykonaniu umożliwia realizację rozmaitego treningu na każdym poziomie progresywnia.
  • Piłka pomaga w naturalny sposób skorygować ustawienie ciała, ucząc ćwiczącego precyzji ruchu, a także dobrej postawy, bezpiecznej dla jego mięśni i stawów.
  • Stanowi dopełniające wyzwanie siłowe, wytrzymałościowe i koordynacyjne.
  • nieprzeciętnie sprawdza się w rehabilitacji, w stretchingu, pilatesie oraz relaksacji.

   przystępne rozmiary i kolory:
   16,5 x 25 cm — śliwka
   16,5 x 25 cm — morski
   16,5 x 25 cm — oliwka
   16,5 x 25 cm — szary

   Okres gwarancji: 12 miesięcy

☆ Piłka do pilatesu ovoball tiguar - śliwka (5906660029373) ☆

Piłka do pilatesu ovoball tiguar - śliwka (5906660029373) Najniższa Cena Online

☆ Piłka do pilatesu ovoball tiguar - śliwka (5906660029373) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis piłki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Tiguar
 • Nazwa produktu: Piłka do pilatesu ovoball tiguar - śliwka (5906660029373)
 • Segment produktowy: Gimnastyczne piłki do ćwiczeń fitness i rehabilitacji
 • Ilość ofert: 4
 • Charakterystyka / Opis piłki:

  cechy:

  • minimalna piłka o eliptycznym zarysie („ovo”=jajko) i konkretnym i trwałym wykonaniu zezwala na realizację różnorodnego treningu na każdym poziomie zaawansowania.
  • Piłka pomaga w naturalny sposób skorygować ustawienie ciała, ucząc ćwiczącego precyzji ruchu i korzystnej postawy, bezpiecznej dla jego mięśni i stawów.
  • Stanowi dodatkowe wyzwanie siłowe, wytrzymałościowe i koordynacyjne.
  • idealnie sprawdza się w rehabilitacji, w stretchingu, pilatesie i relaksacji.

   dostępne rozmiary i barwy:
   16,5 x 25 cm — śliwka
   16,5 x 25 cm — morski
   16,5 x 25 cm — oliwka
   16,5 x 25 cm — szary

   Okres gwarancji: 12 miesięcy

☆ Piłka do pilatesu ovoball tiguar - oliwka (5906660029403) ☆

Piłka do pilatesu ovoball tiguar - oliwka (5906660029403) Najniższa Cena Online

☆ Piłka do pilatesu ovoball tiguar - oliwka (5906660029403) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis piłki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Tiguar
 • Nazwa produktu: Piłka do pilatesu ovoball tiguar - oliwka (5906660029403)
 • Segment produktowy: Gimnastyczne piłki do ćwiczeń fitness i rehabilitacji
 • Ilość ofert: 4
 • Charakterystyka / Opis piłki:

  drobna piłka o eliptycznym kształcie („ovo"=jajko) oraz potężnym i trwałym wykonaniu pozwala na realizację zróżnicowanego treningu na każdym poziomie nowoczesnia. Piłka pomaga w naturalny sposób skorygować ustawienie ciała, ucząc ćwiczącego precyzji ruchu, a także poprawnej postawy, bezpiecznej dla jego mięśni i stawów.

  Stanowi dopełniające wyzwanie siłowe, wytrzymałościowe i koordynacyjne. Doskonale sprawdza się w rehabilitacji, w stretchingu, pilatesie i relaksacji.dostępne rozmiary i odcienie:16,5 x 25 cm — śliwka16,5 x 25 cm — morski16,5 x 25 cm — oliwka16,5 x 25 cm — szaryPodsumowanie, czyli jaka gimnastyczna piłka rehabilitacyjna Tiguar najlepsza?


Najlepsza gimnastyczna piłka rehabilitacyjna Tiguar w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsza gimnastyczna piłka rehabilitacyjna Tiguar w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Polecane piłki rehabilitacyjne – Zestawienie kwiecień 2024

Jeżeli żadna z powyższych piłek rehabilitacyjnych Tiguar nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie rekomendowanych gimnastycznych piłek rehabilitacyjnych do fitnessu i treningu.


Powiązania tematyczne:

 • jaka gimnastyczna piłka rehabilitacyjna Tiguar opinie i efekty,
 • dobre piłki gimnastyczne Tiguar cena,
 • ranking piłek rehabilitacyjnych Tiguar,
 • gimnastyczna piłka rehabilitacyjna Tiguar jaka najlepsza.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o piłkach rehabilitacyjnych Tiguar

#1 Gdzie szukać opinii o piłkach rehabilitacyjnych Tiguar?

Aktualnie zaprezentowane informacje o piłkach rehabilitacyjnych Tiguar odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie użytkowników.

#2 Jaka gimnastyczna piłka rehabilitacyjna Tiguar najlepsza? Którą wybrać?

Poszukując informacji o dobrych piłkach rehabilitacyjnych Tiguar warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z piłkami gimnastycznymi Tiguar, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie piłki gimnastyczne Tiguar są najchętniej polecane?

Nasze zestawienia z piłkami gimnastycznymi Tiguar zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach piłki gimnastyczne Tiguar to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *