FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking piłek rehabilitacyjnych do 30 zł. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Piłki gimnastyczne, rehabilitacyjne, lekarskie / Ranking piłek rehabilitacyjnych do 30 zł


Pomagamy w wyborze dobrych piłek rehabilitacyjnych do 30 zł. Opracowane zestawienia są aktualne marzec 2023 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych piłek rehabilitacyjnych do 30 zł,
 • TOP5 chętnie kupowanych gimnastycznych piłek rehabilitacyjnych do fitnessu i treningu.

Jakie piłki gimnastyczne do 30 zł najlepiej wybrać? Ranking marzec 2023

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane piłki gimnastyczne do 30 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking piłek rehabilitacyjnych do 30 zł, wraz ze specyfikacją modelu, aktualizujemy na bieżąco.

☆ Piłka fitness 55 cm z pompką (5900741923697) ☆

Piłka fitness 55 cm z pompką (5900741923697) Najniższa Cena Online

☆ Piłka fitness 55 cm z pompką (5900741923697) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis piłki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: SMJ Sport
 • Nazwa produktu: Piłka fitness 55 cm z pompką (5900741923697)
 • Segment produktowy: Gimnastyczne piłki do ćwiczeń fitness i rehabilitacji
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis piłki:
  Piłka gimnastyczna BL003 55 cm niebieska

  Piłka gimnastyczna do ćwiczeń ogólnorozwojowych, korekcji wad postawy i rehabilitacji kręgosłupa. Wykorzystywana do treningów, fitnessu, do wzmacniania mięśni grzbietu i zwiększania ruchomości w stawach.
  Piłka Anti-Burst pomaga zarówno z treningu ogólnorozwojowym, jak i w walce ze zbędnymi kilogramami. Jej gładka, elastyczna bryła idealnie sprawdza się jako podparcie dla ciała w czasie realizowania ćwiczeń równoważnych, które wzmacniają mięśnie, ulepszają koordynację ruchową i wspomagają czucie ciała w przestrzeni. Starczy kilka tygodni regularnych ćwiczeń na piłce Anti-Burst, żeby plecy były wyprostowane jak nigdy, Twoja postawa elastyczna, a ruchy płynne.

  Wyglądasz i czujesz się młodziej!

  To zasługa balansowania, skakania i siedzenia na piłce gimnastycznej Anti-Burst.


  Już samo zastąpienie krzesła piłką starczy do tego, aby wymusić automatyczny odruch ściągnięcia łopatek i wyrobić pożyteczny odruch prostego trzymania pleców.


  Jesteś matką, która dba o zdrowie swych pociech? Piłka Anti-Burst to wyśmienita pomoc w gimnastyce korekcyjnej dla najmłodszych. Jej rozmiar przypasowany do wzrostu nie powoduje problemów nawet najmniejszym użytkownikom.


  Wykonanie z przyjemnego w dotyku, wolnego od ftalanów, tworzywa PVC zapewnia komfort i bezpieczeństwo korzystania z piłki. Na dodatek powierzchnia piłki nie jest śliska, co wpływa na precyzję realizowania ćwiczeń i usuwa ryzyko ześlizgnięcia się z niej.


  Wspólna zabawa piłka gimnastyczna daje dzieciom dużo przyjemności, a dodatkowo pomaga w kształtowaniu prawidłowej postawy ciała.


  Dzięki piłce gimnastycznej Anti-Burst możesz bez przeszkód uprawiać pilates - popularne ćwiczenia fitness wzmacniające ciało.  Piłkę produkowano z tworzywa o podwyższonej wytrzymałości na pękanie. W konstrukcji piłki zastosowano uzupełniające zabezpieczenie w postaci systemu ANTI-BURST - w sytuacji przebicia, piłka nie wybucha, powietrze ulatuje z niej powoli i równomiernie, co zapewnia maksymalne bezpieczeństwo i chroni przed bolesnym upadkiem.

  Regularne ćwiczenia z piłką przynoszą ciału szereg korzyści:


  • wzmacniają mięśnie i stawy
  • rozgrzewają mięśnie i przygotowują do intensywnych ćwiczeń
  • upraszczają ćwiczenia rozciągające
  • powiększają ruchomość w stawach
  • sprzyjają utrzymaniu dobrej postawy ciała


  Piłka o średnicy 55cm - asygnowana dla osób o wzroście 150-159 cm.


  Waga piłki: 800 g.


  W komplecie pompka.


☆ Piłka gimnastyczna do aerobiku inSPORTline rehabilitacyjna 25 cm ☆

Piłka gimnastyczna do aerobiku inSPORTline rehabilitacyjna 25 cm Najniższa Cena Online

☆ Piłka gimnastyczna do aerobiku inSPORTline rehabilitacyjna 25 cm - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis piłki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: inSPORTline
 • Nazwa produktu: Piłka gimnastyczna do aerobiku inSPORTline rehabilitacyjna 25 cm
 • Segment produktowy: Gimnastyczne piłki do ćwiczeń fitness i rehabilitacji
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis piłki:

  Piłka gimnastyczna inSPORTline Aerobic Ball 25 cm to produkt o szerokiej gamie zastosowań. Znakomicie stanie na wysokości zadania do wzmacniania mięśni, stretchingu, ćwiczeń równowagi, aerobiku i gimnastyki. Z piłką gimnastyczną inSPORTline Aerobic Ball możesz wykonywać mnóstwo wariantów ćwiczeń indywidualnych. Artykuł może służyć także do celów rehabilitacyjnych.


  Opis technologiczny:

  • Nośność: 120 kg
  • Średnica: 25 cm
  • Materiał: PVC
  • Waga: około 140 g
  • Łatwa w utrzymaniu, nie wymaga konserwacji
  • Pompka nie jest zawarta w komplecie.

☆ Piłka gimnastyczna fitball iii 75 cm niebieski marki Spokey ☆

Piłka gimnastyczna fitball iii 75 cm niebieski marki Spokey Najniższa Cena Online

☆ Piłka gimnastyczna fitball iii 75 cm niebieski marki Spokey - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis piłki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: SPOKEY
 • Nazwa produktu: Piłka gimnastyczna fitball iii 75 cm niebieski marki Spokey
 • Segment produktowy: Gimnastyczne piłki do ćwiczeń fitness i rehabilitacji
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis piłki:

  Piłka gimnastyczna Spokey FITBALL: posiada w komplecie użyteczną pompkę, która pomoże Ci prędko i wygodnie napełnić piłkę powietrzem, umożliwia realizowanie ćwiczeń, które pozytywnie wpływają na sylwetkę, kondycję fizyczną, a także pomagają przy redukcji tkanki tłuszczowej, jest doskonałym zamiennikiem krzesła, gdyż siedzenie na niej wymusza prawidłową postawę.

  Piłka gimnastyczna to nieprzeciętny dobór do domowego treningu. Dzięki niej urozmaicisz swój trening, angażując właściwie wszystkie partie mięśni. Spokey FITBALL to piłka, która stanowi nieprzeciętne wsparcie w trakcie uniwersalnych aktywności rozwojowych.

  Może jeszcze stanowić zamiennik krzesła w domu czy w biurze – siedzenie na niej wymusza dobrą postawę. Dwa w jednym – ćwicz i odpoczywaj z piłką wykorzystywanie piłki gimnastycznej jest świetnym sposobem na urozmaicenie treningu.

  Ćwiczenia, które pozornie wyglądają na nietrudne, przynoszą szczególnie znaczne efekty. Pomogą wyrzeźbić sylwetkę, wyrobić zdrowe nawyki i zadbać o formę. Spokey FITBALL rozwija dodatkowo zmysł równowagi i wymusza prawidłową postawę.

  To właśnie dlatego może być użytkowane także jako piłka rehabilitacyjna i siedzisko, które pozwala odpocząć kręgosłupowi podczas długich godzin spędzanych w biurze czy w domu przed komputerem. Prosty i równocześnie wydajny trening dla każdego Piłka gimnastyczna Spokey FITBALL pozwala na wykonywanie ćwiczeń niezwykle prostych dla początkujących, niewymagających intensywności dla seniorów i rewelacyjnych dla osób po kontuzjach i urazach.

  Z powodzeniem można wykorzystywać ją w trakcie rehabilitacji. Trening z zastosowaniem piłki nie obciąża stawów, ulepsza równowagę i wzmacnia mięśnie. Nadzwyczajnie spisze się także w trakcie medytacji, a także tonowania.

  Czego chcieć więcej? wystarczy odrobina wolnego miejsca, by rozpocząć ćwiczenia w domu. W zestawie z użyteczną pompką Piłka do ćwiczeń Spokey FITBALL została stworzona z materiału ograniczającego ślizganie się.

  Efekt ten na dodatek wspomagają pasy biegnące przez cały obwód piłki. Dzięki temu można bezpiecznie wykonywać ćwiczenia, w których ograniczony jest kontakt z podłożem (np. W podporze na rękach). W Spokey FITBALL zastosowano system Anti-Burst, który sprawia,w przypadku przebicia piłki następuje stopniowe uwolnienie powietrza.

  Jest to niezwykle ważne z punktu widzenia bezpieczeństwa ćwiczącego, który zyskuje czas na reakcję (zejście z piłki). W pakiecie z piłką znajduje się praktyczna pompka, którą prędko i wygodnie można napompować piłkę.

  Jak wybrać wymiar piłki gimnastycznej? Spokey FITBALL została przygotowana w trzech wymiarach: o średnicy 55 cm, 65 cm i 75 cm. W celu zmaksymalizowania efektów ćwiczeń, dobierz średnicę piłki trafnie do swego wzrostu: średnica piłki 55 cm – wzrost 150 – 165 cm, średnica piłki 65 cm – wzrost 160 – 175 cm, średnica piłki 75 cm – wzrost 175 – 190 cm.

  Kąt pomiędzy udami a górną częścią ciała, a także kąt między udami i łydkami powinien wynosić przynajmniej 90 poziomów przy stopach postawionych luźno na podłożu, co sprawi, iż siedzenie na piłce będzie przynosić najkorzystniejsze rezultaty.

  Pamiętaj, że staw biodrowy powinien być wyżej niż kolanowy podczas odpoczynku, a kąt pomiędzy górną częścią ciała a udami powinien przekraczać 90 poziomów. Cechy: - system anti-burst – w przypadku przebicia piłki następuje powolne uwolnienie powietrza - maksymalna waga użytkownika: 300 kg - materiał: pvc - pompka w zestawie


☆ Piłka gimnastyczna SPOKEY Fitball III 75 cm Szary (5902693210221) ☆

Piłka gimnastyczna SPOKEY Fitball III 75 cm Szary (5902693210221) Najniższa Cena Online

☆ Piłka gimnastyczna SPOKEY Fitball III 75 cm Szary (5902693210221) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis piłki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: SPOKEY
 • Nazwa produktu: Piłka gimnastyczna SPOKEY Fitball III 75 cm Szary (5902693210221)
 • Segment produktowy: Gimnastyczne piłki do ćwiczeń fitness i rehabilitacji
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis piłki:
  PIŁKA GIMNASTYCZNA SPOKEY FITBALL III

  Stwórz z nami swoją domową siłownię. Sprzęt oferowany przez Spokey pomoże Ci zadbać o formę, wyrzeźbić sylwetkę i wyrobić zdrowe nawyki.

  Lekki fitness? W budowaniu formy widocznym czynnikiem jest realizowanie ćwiczeń aerobowych, a także wykorzystywanie szeroko rozumianego lekkiego sprzętu fitness, w którego skład wchodzą m.in. Hantle i obciążenia, twistery, piłki gimnastyczne. Dzięki tym produktom urozmaicisz swój trening, angażując partie mięśni, które na co dzień nie są wykorzystywane. Na komfort i bezpieczeństwo treningu kluczowy wpływ posiadają adekwatnie dobrane akcesoria - m.in. Antypoślizgowe maty i wałki. Przed przystąpieniem do treningu warto wskazać sobie realny cel adekwatny do obecnej formy, wieku i stanu zdrowia. Pamiętaj! aby osiągnąć wymarzone wyniki należy ćwiczyć systematycznie i zdrowo się odżywiać. Jeżeli w którymkolwiek momencie treningu poczujesz się źle - przerwij go.

  Piłki rehabilitacyjne- niepozorne, a produktywne

  Ćwiczenia z piłką stanowią grupę najmocniej uniwersalnych aktywności rozwojowych. W trakcie treningu aktywizowane mogą być najróżniejsze partie ciała, ponadto te na co dzień pozostające w spoczynku. Dzięki czemu ćwiczenia, z pozoru wyglądające na przystępne, mogą dawać bardzo znaczne efekty. Ćwiczenia z piłkami rozwijają w dodatku równowagę, wymuszają prawidłową postawę. Piłki gimnastyczne stosowane mogą być jeszcze jako piłki rehabilitacyjne oraz siedzisko, dające wytchnąć kręgosłupowi podczas długich godzin spędzanych w biurze.

  użycie piłki gimnastycznej Spokey Fitball jest genialnym sposobem na urozmaicenie treningu. Ćwiczenia z piłką angażują niemało partii ciała, dlatego choćby te niepozorne, przynoszą odczuwalne efekty. Piłka może również służyć w biurze - jako zamiennik krzesła.

  JAKOŚĆ
  Przed naszym sprzętem stawiamy wysokie wymagania, dlatego dokładamy wszystkich starań żeby do jego wykonania stosowane były materiały najwyższej jakości.

  WYGODA
  Piłki gimnastyczne Fitball wytworzone została z materiału ograniczającego ślizganie się. Efekt ten na dodatek wspomagają pasy biegnące przez cały obwód piłki. Dzięki czemu można bezpiecznie wykonywać ćwiczenia, w których ograniczony jest kontakt z podłożem (np. W podporze na rękach). Piłki rehabilitacyjne mogą stanowić alternatywę dla krzesła, użytkowane w biurze jako komfortowe siedzisko, pozwalają odpocząć kręgosłupowi. W zestawie znajduje się praktyczna pompka, którą prędko i komfortowo można napompować piłkę.

  technika
  W modelu Fitball wykorzystano system Anti-Burst, który powoduje,w sytuacji przebicia piłki następuje stopniowe uwolnienie powietrza. Jest to istotnie ważne z punktu widzenia bezpieczeństwa ćwiczącego, który zyskuje czas na reakcję (zejście z piłki). Wybór wymiarU wymiar piłki do ćwiczeń dobiera się odpowiednio do wzrostu:

  Wzrost Średnica piłki
  do 140 cm 35 cm
  140 -150 cm 45 cm
  151 -165 cm 55 cm
  166 - 175 cm 65 cm
  176- 190 cm 75 cm
  Powyżej 191 85 cm

  Należy jednak pamiętać, iż najlepiej dobrać piłkę, siadając na niej i zwracając uwagę na kąt między udami a górną częścią ciała oraz kąt pomiędzy udami i łydkami. Kąt ten powinien wynosić przynajmniej 90 stopni przy stopach postawionych swobodnie na podłożu. Najkorzystniejsze rezultaty osiąga się, gdy kąt pomiędzy górną częścią ciała a udami jest większy aniżeli 90 poziomów, a staw biodrowy jest wyżej niżeli staw kolanowy.

  PRZEZNACZENIE

  Piłka gimnastyczna pasuje do ćwiczeń w dowolnym miejscu i jest sugerowana dla każdego. Rewelacyjna do użytkowania domowego i rehabilitacji. Pozytywnie wpływa na sylwetkę i kondycję fizyczną oraz pomaga przy redukcji tkanki tłuszczowej.


☆ Spokey FITBALL III 65cm 921021 (szary) (5902693210214) ☆

Spokey FITBALL III 65cm 921021 (szary) (5902693210214) Najniższa Cena Online

☆ Spokey FITBALL III 65cm 921021 (szary) (5902693210214) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis piłki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Spokey
 • Nazwa produktu: Spokey FITBALL III 65cm 921021 (szary) (5902693210214)
 • Segment produktowy: Gimnastyczne piłki do ćwiczeń fitness i rehabilitacji
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis piłki:

  PIŁKA GIMNASTYCZNA SPOKEY FITBALL III

  Ćwiczenia z piłką stanowią grupę najmocniej uniwersalnych aktywności rozwojowych. Podczas treningu aktywizowane mogą być najróżniejsze partie ciała, na dodatek te na co dzień pozostające w spoczynku. Dzięki czemu ćwiczenia, z pozoru wyglądające na nieskomplikowane, mogą dawać szczególnie duże efekty. Ćwiczenia z piłką rozwijają też równowagę, wymuszają poprawną postawę. Piłka gimnastyczna użytkowana może być na dodatek jako piłka rehabilitacyjna i siedzisko, dające wytchnąć kręgosłupowi w trakcie długich godzin spędzanych w biurze.

  użycie piłki gimnastycznej Spokey Fitball III jest nadzwyczajnym sposobem na urozmaicenie treningu. Ćwiczenia z piłką angażują dużo partii ciała, dlatego nawet te niepozorne, przynoszą odczuwalne efekty. Piłka może także służyć w biurze - jako zamiennik krzesła.

  Piłka do ćwiczeń Fitball III wyprodukowana została z materiału ograniczającego ślizganie się. Efekt ten w dodatku wspomagają pasy biegnące poprzez cały obwód piłki. Dzięki temu można bezpiecznie wykonywać ćwiczenia, w których ograniczony jest kontakt z podłożem (np. W podporze na rękach)

  W modelu Fitball III zaimplementowano system Anti-Burst, który sprawia,w sytuacji przebicia piłki następuje stopniowe uwolnienie powietrza. Jest to wyjątkowo ważne z punktu widzenia bezpieczeństwa ćwiczącego, który zyskuje czas na reakcję (zejście z piłki).

  PRZEZNACZENIE Piłka gimnastyczna nadaje się do ćwiczeń w dowolnym miejscu i jest rekomendowana dla każdego. Rewelacyjna do użytku domowego i rehabilitacji. Pozytywnie wpływa na sylwetkę i kondycję fizyczną oraz pomaga przy redukcji tkanki tłuszczowej.

  parametry


  • system anti-burst - w przypadku przebicia piłki następuje powolne uwolnienie powietrza
  • maksymalna waga użytkownika: 300 kg
  • materiał: pvc
  • pompka w zestawie
  • wielkość: 65cm

☆ Piłka gimnastyczna SPOKEY Fitball 55 cm Niebieski ☆

Piłka gimnastyczna SPOKEY Fitball 55 cm Niebieski Najniższa Cena Online

☆ Piłka gimnastyczna SPOKEY Fitball 55 cm Niebieski - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis piłki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: SPOKEY
 • Nazwa produktu: Piłka gimnastyczna SPOKEY Fitball 55 cm Niebieski
 • Segment produktowy: Gimnastyczne piłki do ćwiczeń fitness i rehabilitacji
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis piłki:

  Piłka gimnastyczna z pompką Spokey FITBALL

  Piłka gimnastyczna może stanowić alternatywę dla krzesła i użytkowana w biurze jako komfortowe siedzisko, zezwalające odpocząć kręgosłupowi.

  wymiar: 55cm

  Piłka gimnastyczna Spokey FITBALL:
  • ma w zestawie funkcjonalną pompkę, która pomoże Ci prędko i wygodnie napełnić piłkę powietrzem,
  • pozwala na wykonywanie ćwiczeń, które pozytywnie wpływają na sylwetkę, kondycję fizyczną oraz pomagają przy redukcji tkanki tłuszczowej,
  • jest genialnym zamiennikiem krzesła, gdyż siedzenie na niej wymusza poprawną postawę.

  Piłka gimnastyczna to wspaniały dobór do domowego treningu. Dzięki niej urozmaicisz swój trening, angażując właściwie wszystkie partie mięśni. Spokey FITBALL to piłka, która stanowi znakomite wsparcie w trakcie uniwersalnych aktywności rozwojowych. Może również stanowić zamiennik krzesła w domu czy w biurze – siedzenie na niej wymusza poprawną postawę.

  Dwa w jednym - ćwicz i odpoczywaj z piłką

  wykorzystywanie piłki gimnastycznej jest nadzwyczajnym sposobem na urozmaicenie treningu. Ćwiczenia, które pozornie wyglądają na nieskomplikowane, przynoszą wyjątkowo obszerne efekty. Pomogą wyrzeźbić sylwetkę, wyrobić zdrowe nawyki i zadbać o formę. Spokey FITBALL rozwija jeszcze zmysł równowagi oraz wymusza dobrą postawę. To właśnie dlatego może być wykorzystywane także jako piłka rehabilitacyjna oraz siedzisko, które pozwala odpocząć kręgosłupowi w trakcie długich godzin spędzanych w biurze czy w domu przed komputerem.

  Prosty i równocześnie skuteczny trening dla każdego

  Piłka gimnastyczna Spokey FITBALL pozwala na realizowanie ćwiczeń wyjątkowo prostych dla początkujących, niewymagających intensywności dla seniorów i genialnych dla osób po kontuzjach i urazach. Z powodzeniem można wykorzystywać ją podczas rehabilitacji. Trening z zastosowaniem piłki nie obciąża stawów, polepsza równowagę i wzmacnia mięśnie. świetnie spisze się także w trakcie medytacji i tonowania. Czego chcieć więcej? wystarczy odrobina wolnego miejsca, żeby rozpocząć ćwiczenia w domu.

  W zestawie z praktyczną pompką

  Piłka do ćwiczeń Spokey FITBALL została stworzona z materiału ograniczającego ślizganie się. Efekt ten dodatkowo wspomagają pasy biegnące poprzez cały obwód piłki. Dzięki temu można bezpiecznie wykonywać ćwiczenia, w których ograniczony jest kontakt z podłożem (np. W podporze na rękach). W Spokey FITBALL zaimplementowano system Anti-Burst, który powoduje,w przypadku przebicia piłki następuje stopniowe uwolnienie powietrza. Jest to niezwykle ważne z punktu widzenia bezpieczeństwa ćwiczącego, który zyskuje czas na reakcję (zejście z piłki). W pakiecie z piłką znajduje się ergonomiczna pompka, którą ekspresowo i wygodnie można napompować piłkę.

  Jak wybrać rozmiar piłki gimnastycznej?

  W celu zmaksymalizowania efektów ćwiczeń, dobierz średnicę piłki odpowiednio do swojego wzrostu:

  • średnica piłki 55 cm - wzrost 150 - 165 cm,
  • średnica piłki 65 cm - wzrost 160 - 175 cm,
  • średnica piłki 75 cm - wzrost 175 - 190 cm.


  Kąt między udami a górną częścią ciała oraz kąt między udami i łydkami powinien wynosić przynajmniej 90 stopni przy stopach postawionych luźno na podłożu, co sprawi, iż siedzenie na piłce będzie przynosić najkorzystniejsze rezultaty. Pamiętaj, iż staw biodrowy powinien być wyżej niż kolanowy w trakcie odpoczynku, a kąt pomiędzy górną częścią ciała a udami powinien przekraczać 90 poziomów.

  atrybuty


  • system anti-burst - w sytuacji przebicia piłki następuje powolne uwolnienie powietrza
  • maksymalna waga użytkownika: 300 kg
  • materiał: pvc
  • pompka w zestawie
  • wielkość: 55cm
Podobne zestawienia:


Najtańsze piłki gimnastyczne do 30 zł – Ranking marzec 2023 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze piłki gimnastyczne do 30 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich piłek rehabilitacyjnych do 30 zł jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Piłka gimnastyczna do aerobiku inSPORTline rehabilitacyjna 25 cm ☆

Piłka gimnastyczna do aerobiku inSPORTline rehabilitacyjna 25 cm Najniższa Cena Online

☆ Piłka gimnastyczna do aerobiku inSPORTline rehabilitacyjna 25 cm - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis piłki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: inSPORTline
 • Nazwa produktu: Piłka gimnastyczna do aerobiku inSPORTline rehabilitacyjna 25 cm
 • Segment produktowy: Gimnastyczne piłki do ćwiczeń fitness i rehabilitacji
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis piłki:

  Piłka gimnastyczna inSPORTline Aerobic Ball 25 cm to towar o szerokiej gamie zastosowań. Idealnie sprawdzi się do wzmacniania mięśni, stretchingu, ćwiczeń równowagi, aerobiku i gimnastyki. Z piłką gimnastyczną inSPORTline Aerobic Ball możesz wykonywać mnóstwo wariantów ćwiczeń indywidualnych. Artykuł może służyć także do celów rehabilitacyjnych.


  Opis technologiczny:

  • Nośność: 120 kg
  • Średnica: 25 cm
  • Materiał: PVC
  • Waga: około 140 g
  • Łatwa w utrzymaniu, nie wymaga konserwacji
  • Pompka nie jest zawarta w komplecie.

☆ Spokey FITBALL III 65cm 921021 (szary) (5902693210214) ☆

Spokey FITBALL III 65cm 921021 (szary) (5902693210214) Najniższa Cena Online

☆ Spokey FITBALL III 65cm 921021 (szary) (5902693210214) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis piłki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Spokey
 • Nazwa produktu: Spokey FITBALL III 65cm 921021 (szary) (5902693210214)
 • Segment produktowy: Gimnastyczne piłki do ćwiczeń fitness i rehabilitacji
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis piłki:

  PIŁKA GIMNASTYCZNA SPOKEY FITBALL III

  Ćwiczenia z piłką stanowią grupę najbardziej uniwersalnych aktywności rozwojowych. W trakcie treningu aktywizowane mogą być najróżniejsze partie ciała, ponadto te na co dzień pozostające w spoczynku. Dzięki czemu ćwiczenia, z pozoru wyglądające na proste, mogą dawać wyjątkowo obszerne efekty. Ćwiczenia z piłką rozwijają ponadto równowagę, wymuszają poprawną postawę. Piłka gimnastyczna wykorzystywana może być w dodatku jako piłka rehabilitacyjna i siedzisko, dające wytchnąć kręgosłupowi w trakcie długich godzin spędzanych w biurze.

  użycie piłki gimnastycznej Spokey Fitball III jest idealnym sposobem na urozmaicenie treningu. Ćwiczenia z piłką angażują dużo partii ciała, dlatego nawet te niepozorne, przynoszą odczuwalne efekty. Piłka może także służyć w biurze - jako zamiennik krzesła.

  Piłka do ćwiczeń Fitball III wytwarzana została z materiału ograniczającego ślizganie się. Efekt ten ponadto wspomagają pasy biegnące przez cały obwód piłki. Dzięki temu można bezpiecznie wykonywać ćwiczenia, w których ograniczony jest kontakt z podłożem (np. W podporze na rękach)

  W modelu Fitball III zaimplementowano system Anti-Burst, który powoduje,w przypadku przebicia piłki następuje stopniowe uwolnienie powietrza. Jest to bardzo ważne z punktu widzenia bezpieczeństwa ćwiczącego, który zyskuje czas na reakcję (zejście z piłki).

  PRZEZNACZENIE Piłka gimnastyczna nadaje się do ćwiczeń w dowolnym miejscu i jest sugerowana dla każdego. Znakomita do użytkowania domowego i rehabilitacji. Pozytywnie wpływa na sylwetkę i kondycję fizyczną, a także pomaga przy redukcji tkanki tłuszczowej.

  atrybuty


  • system anti-burst - w sytuacji przebicia piłki następuje powolne uwolnienie powietrza
  • maksymalna waga użytkownika: 300 kg
  • materiał: pvc
  • pompka w pakiecie
  • wielkość: 65cm

☆ Piłka fitness 55 cm z pompką (5900741923697) ☆

Piłka fitness 55 cm z pompką (5900741923697) Najniższa Cena Online

☆ Piłka fitness 55 cm z pompką (5900741923697) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis piłki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: SMJ Sport
 • Nazwa produktu: Piłka fitness 55 cm z pompką (5900741923697)
 • Segment produktowy: Gimnastyczne piłki do ćwiczeń fitness i rehabilitacji
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis piłki:
  Piłka gimnastyczna BL003 55 cm niebieska

  Piłka gimnastyczna do ćwiczeń ogólnorozwojowych, korekcji wad postawy i rehabilitacji kręgosłupa. Wykorzystywana do treningów, fitnessu, do wzmacniania mięśni grzbietu i zwiększania ruchomości w stawach.
  Piłka Anti-Burst pomaga równocześnie z treningu ogólnorozwojowym, jak i w walce ze zbędnymi kilogramami. Jej gładka, elastyczna bryła genialnie sprawdza się jako podparcie dla ciała w czasie wykonywania ćwiczeń równoważnych, które wzmacniają mięśnie, ulepszają koordynację ruchową i wspomagają czucie ciała w przestrzeni. Starczy kilka tygodni regularnych ćwiczeń na piłce Anti-Burst, aby plecy były wyprostowane jak nigdy, Twoja postawa rozciągliwa, a ruchy płynne.

  Wyglądasz i czujesz się młodziej!

  To zasługa balansowania, skakania i siedzenia na piłce gimnastycznej Anti-Burst.


  Już samo zastąpienie krzesła piłką wystarczy do tego, aby wymusić automatyczny odruch ściągnięcia łopatek i wyrobić pożyteczny odruch prostego trzymania pleców.


  Jesteś matką, która dba o zdrowie swoich pociech? Piłka Anti-Burst to świetna pomoc w gimnastyce korekcyjnej dla najmłodszych. Jej wymiar przypasowany do wzrostu nie sprawia problemów nawet najmniejszym użytkownikom.


  Wykonanie z przyjemnego w dotyku, wolnego od ftalanów, tworzywa PVC zagwarantuje komfort i bezpieczeństwo korzystania z piłki. Ponadto powierzchnia piłki nie jest śliska, co wpływa na precyzję realizowania ćwiczeń i likwiduje ryzyko ześlizgnięcia się z niej.


  Wspólna zabawa piłka gimnastyczna daje dzieciom niemało przyjemności, a dodatkowo pomaga w kształtowaniu dobrej postawy ciała.


  Dzięki piłce gimnastycznej Anti-Burst możesz bez przeszkód uprawiać pilates - popularne ćwiczenia fitness wzmacniające ciało.  Piłkę tworzono z tworzywa o podwyższonej niepodatności na pękanie. W konstrukcji piłki zaimplementowano uzupełniające zabezpieczenie w postaci systemu ANTI-BURST - w przypadku przebicia, piłka nie wybucha, powietrze ulatuje z niej powoli i równomiernie, co zapewnia maksymalne bezpieczeństwo i broni przed bolesnym upadkiem.

  Regularne ćwiczenia z piłką przynoszą ciału szereg korzyści:


  • wzmacniają mięśnie i stawy
  • rozgrzewają mięśnie i przygotowują do intensywnych ćwiczeń
  • usprawniają ćwiczenia rozciągające
  • powiększają ruchomość w stawach
  • sprzyjają utrzymaniu dobrej postawy ciała


  Piłka o średnicy 55cm - przeznaczona dla osób o wzroście 150-159 cm.


  Waga piłki: 800 g.


  W zestawie pompka.


☆ Piłka gimnastyczna fitball iii 75 cm niebieski marki Spokey ☆

Piłka gimnastyczna fitball iii 75 cm niebieski marki Spokey Najniższa Cena Online

☆ Piłka gimnastyczna fitball iii 75 cm niebieski marki Spokey - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis piłki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: SPOKEY
 • Nazwa produktu: Piłka gimnastyczna fitball iii 75 cm niebieski marki Spokey
 • Segment produktowy: Gimnastyczne piłki do ćwiczeń fitness i rehabilitacji
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis piłki:

  Piłka gimnastyczna Spokey FITBALL: ma w komplecie praktyczną pompkę, która pomoże Ci błyskawicznie i komfortowo napełnić piłkę powietrzem, pozwala na realizowanie ćwiczeń, które pozytywnie wpływają na sylwetkę, kondycję fizyczną i pomagają przy redukcji tkanki tłuszczowej, jest wyśmienitym zamiennikiem krzesła, gdyż siedzenie na niej wymusza dobrą postawę.

  Piłka gimnastyczna to świetny dobór do domowego treningu. Dzięki niej urozmaicisz swój trening, angażując właściwie wszystkie partie mięśni. Spokey FITBALL to piłka, która stanowi doskonałe wsparcie w trakcie uniwersalnych aktywności rozwojowych.

  Może też stanowić zamiennik krzesła w domu czy w biurze – siedzenie na niej wymusza dobrą postawę. Dwa w jednym – ćwicz i odpoczywaj z piłką wykorzystywanie piłki gimnastycznej jest genialnym sposobem na urozmaicenie treningu.

  Ćwiczenia, które pozornie wyglądają na nietrudne, przynoszą niezwykle pokaźne efekty. Pomogą wyrzeźbić sylwetkę, wyrobić zdrowe nawyki i zadbać o formę. Spokey FITBALL rozwija jeszcze zmysł równowagi oraz wymusza dobrą postawę.

  To właśnie dlatego może być stosowane także jako piłka rehabilitacyjna i siedzisko, które pozwala odpocząć kręgosłupowi w trakcie długich godzin spędzanych w biurze czy w domu przed komputerem. Prosty i jednocześnie produktywny trening dla każdego Piłka gimnastyczna Spokey FITBALL pozwala na wykonywanie ćwiczeń niezwykle prostych dla początkujących, niewymagających intensywności dla seniorów i nieprzeciętnych dla osób po kontuzjach i urazach.

  Z powodzeniem można wykorzystywać ją podczas rehabilitacji. Trening z wykorzystaniem piłki nie obciąża stawów, polepsza równowagę i wzmacnia mięśnie. Świetnie spisze się także w trakcie medytacji i tonowania.

  Czego chcieć więcej? wystarczy odrobina wolnego miejsca, aby rozpocząć ćwiczenia w domu. W zestawie z funkcjonalną pompką Piłka do ćwiczeń Spokey FITBALL została wytworzona z materiału ograniczającego ślizganie się.

  Efekt ten dodatkowo wspomagają pasy biegnące poprzez cały obwód piłki. Dzięki czemu można bezpiecznie wykonywać ćwiczenia, w których ograniczony jest kontakt z podłożem (np. W podporze na rękach). W Spokey FITBALL zaimplementowano system Anti-Burst, który powoduje,w sytuacji przebicia piłki następuje stopniowe uwolnienie powietrza.

  Jest to nad wyraz ważne z punktu widzenia bezpieczeństwa ćwiczącego, który zyskuje czas na reakcję (zejście z piłki). W pakiecie z piłką znajduje się funkcjonalna pompka, którą ekspresowo i komfortowo można napompować piłkę.

  Jak wybrać wymiar piłki gimnastycznej? Spokey FITBALL została przygotowana w trzech wymiarach: o średnicy 55 cm, 65 cm i 75 cm. W celu zmaksymalizowania efektów ćwiczeń, dobierz średnicę piłki odpowiednio do swojego wzrostu: średnica piłki 55 cm – wzrost 150 – 165 cm, średnica piłki 65 cm – wzrost 160 – 175 cm, średnica piłki 75 cm – wzrost 175 – 190 cm.

  Kąt pomiędzy udami a górną częścią ciała i kąt pomiędzy udami i łydkami powinien wynosić przynajmniej 90 stopni przy stopach postawionych swobodnie na podłożu, co sprawi, że siedzenie na piłce będzie przynosić najlepsze rezultaty.

  Pamiętaj, iż staw biodrowy powinien być wyżej niżeli kolanowy w trakcie odpoczynku, a kąt pomiędzy górną częścią ciała a udami powinien przekraczać 90 poziomów. Cechy: - system anti-burst – w przypadku przebicia piłki następuje powolne uwolnienie powietrza - maksymalna waga użytkownika: 300 kg - materiał: pvc - pompka w pakiecie


☆ Piłka gimnastyczna SPOKEY Fitball III 75 cm Szary (5902693210221) ☆

Piłka gimnastyczna SPOKEY Fitball III 75 cm Szary (5902693210221) Najniższa Cena Online

☆ Piłka gimnastyczna SPOKEY Fitball III 75 cm Szary (5902693210221) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis piłki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: SPOKEY
 • Nazwa produktu: Piłka gimnastyczna SPOKEY Fitball III 75 cm Szary (5902693210221)
 • Segment produktowy: Gimnastyczne piłki do ćwiczeń fitness i rehabilitacji
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis piłki:
  PIŁKA GIMNASTYCZNA SPOKEY FITBALL III

  Stwórz z nami swoją domową siłownię. Sprzęt oferowany poprzez Spokey pomoże Ci zadbać o formę, wyrzeźbić sylwetkę i wyrobić zdrowe nawyki.

  Lekki fitness? W budowaniu formy istotnym czynnikiem jest realizowanie ćwiczeń aerobowych oraz używanie szeroko rozumianego lekkiego sprzętu fitness, w którego skład wchodzą m.in. Hantle i obciążenia, twistery, piłki gimnastyczne. Dzięki tym produktom urozmaicisz swój trening, angażując partie mięśni, które na co dzień nie są stosowane. Na komfort i bezpieczeństwo treningu kluczowy wpływ posiadają stosownie dobrane akcesoria - m.in. Antypoślizgowe maty i wałki. Przed przystąpieniem do treningu warto wyróżnić sobie realny cel optymalny do obecnej formy, wieku i stanu zdrowia. Pamiętaj! żeby osiągnąć wymarzone wyniki należy ćwiczyć systematycznie i zdrowo się odżywiać. Jeżeli w którymkolwiek momencie treningu poczujesz się źle - przerwij go.

  Piłki rehabilitacyjne- niepozorne, a produktywne

  Ćwiczenia z piłką stanowią grupę najbardziej uniwersalnych energiczności rozwojowych. Podczas treningu aktywizowane mogą być najróżniejsze partie ciała, dodatkowo te na co dzień pozostające w spoczynku. Dzięki temu ćwiczenia, z pozoru wyglądające na przystępne, mogą dawać niezwykle wielkie efekty. Ćwiczenia z piłkami rozwijają także równowagę, wymuszają prawidłową postawę. Piłki gimnastyczne stosowane mogą być dodatkowo jako piłki rehabilitacyjne i siedzisko, dające wytchnąć kręgosłupowi w trakcie długich godzin spędzanych w biurze.

  zastosowanie piłki gimnastycznej Spokey Fitball jest znakomitym sposobem na urozmaicenie treningu. Ćwiczenia z piłką angażują sporo partii ciała, dlatego nawet te niepozorne, przynoszą odczuwalne efekty. Piłka może dodatkowo służyć w biurze - jako zamiennik krzesła.

  JAKOŚĆ
  Przed naszym sprzętem stawiamy wysokie wymogi, dlatego dokładamy wszelkich starań by do jego wykonania używane były materiały najwyższej jakości.

  WYGODA
  Piłki gimnastyczne Fitball stworzone pozostała z materiału ograniczającego ślizganie się. Efekt ten w dodatku wspomagają pasy biegnące poprzez cały obwód piłki. Dzięki czemu można bezpiecznie wykonywać ćwiczenia, w których ograniczony jest kontakt z podłożem (np. W podporze na rękach). Piłki rehabilitacyjne mogą stanowić alternatywę dla krzesła, wykorzystywane w biurze jako wygodne siedzisko, pozwalają odpocząć kręgosłupowi. W komplecie znajduje się ergonomiczna pompka, którą ekspresowo i komfortowo można napompować piłkę.

  technika
  W modelu Fitball wykorzystano system Anti-Burst, który powoduje,w przypadku przebicia piłki następuje stopniowe uwolnienie powietrza. Jest to szczególnie ważne z punktu widzenia bezpieczeństwa ćwiczącego, który zyskuje czas na reakcję (zejście z piłki). Wybór rozmiarU rozmiar piłki do ćwiczeń dobiera się odpowiednio do wzrostu:

  Wzrost Średnica piłki
  do 140 cm 35 cm
  140 -150 cm 45 cm
  151 -165 cm 55 cm
  166 - 175 cm 65 cm
  176- 190 cm 75 cm
  Powyżej 191 85 cm

  Należy jednak pamiętać, że najlepiej dobrać piłkę, siadając na niej i zwracając uwagę na kąt pomiędzy udami a górną częścią ciała oraz kąt między udami i łydkami. Kąt ten powinien wynosić przynajmniej 90 stopni przy stopach postawionych swobodnie na podłożu. Najkorzystniejsze rezultaty osiąga się, gdy kąt pomiędzy górną częścią ciała a udami jest pokaźniejszy niżeli 90 stopni, a staw biodrowy jest wyżej niż staw kolanowy.

  PRZEZNACZENIE

  Piłka gimnastyczna nadaje się do ćwiczeń w dowolnym miejscu i jest polecana dla każdego. Znakomita do korzystania domowego i rehabilitacji. Pozytywnie wpływa na sylwetkę i kondycję fizyczną, a także pomaga przy redukcji tkanki tłuszczowej.Podsumowanie, czyli jaka gimnastyczna piłka rehabilitacyjna do 30 zł najlepsza?


Najlepsza gimnastyczna piłka rehabilitacyjna do 30 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsza gimnastyczna piłka rehabilitacyjna do 30 zł w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Dobre piłki rehabilitacyjne – TOP7 marzec 2023

Jeżeli żadna z powyższych piłek rehabilitacyjnych do 30 zł nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie chętnie wybieranych gimnastycznych piłek rehabilitacyjnych do fitnessu i treningu.


Powiązania tematyczne:

 • jaka gimnastyczna piłka rehabilitacyjna do 30 zł opinie i efekty,
 • dobre piłki gimnastyczne do 30 zł cena,
 • ranking piłek rehabilitacyjnych do 30 zł,
 • gimnastyczna piłka rehabilitacyjna do 30 zł jaka najlepsza.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o piłkach rehabilitacyjnych do 30 zł

#1 Gdzie szukać opinii o piłkach rehabilitacyjnych do 30 zł?

Aktualnie zaprezentowane informacje o piłkach rehabilitacyjnych do 30 zł odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie userów.

#2 Jaka gimnastyczna piłka rehabilitacyjna do 30 zł najlepsza? Którą wybrać?

Poszukując informacji o dobrych piłkach rehabilitacyjnych do 30 zł warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z piłkami gimnastycznymi do 30 zł, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie piłki gimnastyczne do 30 zł są najchętniej polecane?

Nasze zestawienia z piłkami gimnastycznymi do 30 zł zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach piłki gimnastyczne do 30 zł to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *