FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking piłek rehabilitacyjnych do 200 zł. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Piłki gimnastyczne, rehabilitacyjne, lekarskie / Ranking piłek rehabilitacyjnych do 200 zł


Pomagamy w wyborze dobrych piłek rehabilitacyjnych do 200 zł. Opracowane zestawienia są aktualne maj 2024 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych piłek rehabilitacyjnych do 200 zł,
 • TOP5 często wybieranych rehabilitacyjnych piłek gimnastycznych do ćwiczeń.

Jakie piłki gimnastyczne do 200 zł najlepiej wybrać? Ranking maj 2024

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane piłki gimnastyczne do 200 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking piłek rehabilitacyjnych do 200 zł, wraz z opisem modelu, aktualizujemy każdego dnia.

☆ Piłka gimnastyczna 75 cm adbl-11247gr - szara marki Adidas ☆

Piłka gimnastyczna 75 cm adbl-11247gr - szara marki Adidas Najniższa Cena Online

☆ Piłka gimnastyczna 75 cm adbl-11247gr - szara marki Adidas - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis piłki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Adidas
 • Nazwa produktu: Piłka gimnastyczna 75 cm adbl-11247gr - szara marki Adidas
 • Segment produktowy: Gimnastyczne piłki do ćwiczeń fitness i rehabilitacji
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis piłki:
  Piłka gimnastyczna firmy Adidas przyda się każdemu, kto chciałby rozszerzyć efekty swych rutynowych treningów albo po prostu poprawić swoją mobilność. W trakcie ćwiczeń z piłką aktywowanych jest więcej różnorodnych grup mięśni, w trakcie poruszania się na płaskiej powierzchni. Przedmiot nadaje się do przysiadów, ćwiczeń mięśni pleców, rozciągania, poprawy stabilizacji i wielu innych. Piłka ma 75 cm średnicy, dzięki czemu jest wyśmienita dla osób o wzroście 185 cm i więcej. Zrobiona jest z antypoślizgowego tworzywa PVC, co powoduje, że nie ślizga się podczas treningu, gwarantując bezpieczeństwo i stabilność ćwiczeń. Zaimplementowana technika anti-burst uniemożliwia odkształcaniu się piłki, a w razie przebicia powoli traci powietrze. Pomaga to uniknąć urazów i broni przed nagłym upadkiem. W komplecie znajduje się pompka ręczna. Piłka może być używana poprzez każdego, bez względu na wiek czy formę fizyczną. Ćwiczenia z nią nie tylko pomagają wzmocnić mięśnie, lecz też wspomagają utrzymanie prawidłowej postawy. Dane technicznE: Średnica piłki: 75 cm asygnowana dla osób o wzroście: 185cm i więcej Maksymalna waga użytkownika: 110 kg Materiał wykonania: PVC Kolor: szary Gwarancja: 2 lata Adidas, jako światowy lider w dziedzinie sportu i sprzętu fitness, jest jedną z najmocniej uznanych marek na całym świecie. Starając się bezustannie zespajać elegancję, pionierski design i produkty wysokiej jakości – co odzwierciedlają specyficzne dla firmy trzy paski – adidas pomaga zawodnikom w uzyskiwaniu najlepszych wyników podczas treningów. Misją marki adidas jest wyposażanie wszystkich sportowców w konieczne narzędzia ku temu, by mogli realizować zamierzone cele, przekraczając własne granice i osiągając „niemożliwe". Wśród szerokiego asortymentu produktów adidas – od ciężarów, ławek treningowych po stabilizatory i dużo innych – każdy odnajdzie coś dla siebie.

☆ Piłka gimnastyczna 65 cm Reebok RAB-12016BK - czarna, PILKAREEBOKRAB12016BK ☆

Piłka gimnastyczna 65 cm Reebok RAB-12016BK - czarna, PILKAREEBOKRAB12016BK Najniższa Cena Online

☆ Piłka gimnastyczna 65 cm Reebok RAB-12016BK - czarna, PILKAREEBOKRAB12016BK - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis piłki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Reebok
 • Nazwa produktu: Piłka gimnastyczna 65 cm Reebok RAB-12016BK - czarna, PILKAREEBOKRAB12016BK
 • Segment produktowy: Gimnastyczne piłki do ćwiczeń fitness i rehabilitacji
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis piłki:
  Piłka gimnastyczna 65 cm marki Reebok jest odpowiednia dla osób o wzroście 170 - 185 cm. Została wytwarzana z antypoślizgowego materiału, który wspomaga przyczepność podczas treningu. Zastosowana podczas produkcji technologia anti-burst sprawia, że przebita piłka powoli spuszcza powietrze, co zapobiega ryzyku wystąpienia kontuzji. Ćwiczenia z piłką są idealnym sposobem na rozszerzenie efektów rutynowych treningów. Podczas ćwiczeń aktywowane są rozmaite grupy mięśni, które nie byłyby aktywne w trakcie ćwiczeń na płaskiej powierzchni. Pasuje do przysiadów, ćwiczeń mięśni pleców, rozciągania i wielu innych. Dobierając piłkę do wzrostu, ważne jest,w trakcie siedzenia na niej, kąt między miednicą a kolanami wynosił 90 poziomów. Nowoczesny design dzięki wyjątkowej strukturze powierzchni, zapewniającej obfity komfort ćwiczeń. Do zestawu dołączona jest pompka pozwalająca na prędkie i nietrudne napompowanie piłki. Dane technologicznE: rozmiary: 65 x 65 x 65 cm (dł. X szer. X wys.) Waga: 1 kg Maksymalna waga użytkownika: 110 kg Kolor: czarny Materiał wykonania: PVC (98,4%) i PP (1,6%) dołączona pompka Przeznaczenie: użytek domowy/ amatorski Gwarancja: 2 lata REEBOK TO unikatowY SPRZĘT FITNESS Aktywność fizyczna i radość płynąca z uprawiania sportu działa jednocześnie na ciało, jak i umysł. Dzięki zastosowaniu prekursorskich technice i unikatowemu designowi sprzętów i akcesoriów Reebok każdy trening przybliża Cię do osiągnięcia założonego celu. Reebok wykracza poza przyjęte normy, dając Ci produkty treningowe o ponadprzeciętnej jakości. Nieprzeciętnie dostosowane materiały, niezawodność i innowacja w projektowaniu powoduje, iż wybierając produkty Reebok, będziesz radować się nimi przez mnóstwo lat. UWAGA! Film jest materiałem poglądowym. Prezentowany w nim sprzęt może nieznacznie różnić się od oferowanego do sprzedaży. Szczegółowa specyfikacja sprzętu znajduje się powyżej.

☆ Piłka gimnastyczna 75 cm Reebok RAB-12017BK - czarna, PILKAREEBOKRAB12017BK ☆

Piłka gimnastyczna 75 cm Reebok RAB-12017BK - czarna, PILKAREEBOKRAB12017BK Najniższa Cena Online

☆ Piłka gimnastyczna 75 cm Reebok RAB-12017BK - czarna, PILKAREEBOKRAB12017BK - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis piłki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Reebok
 • Nazwa produktu: Piłka gimnastyczna 75 cm Reebok RAB-12017BK - czarna, PILKAREEBOKRAB12017BK
 • Segment produktowy: Gimnastyczne piłki do ćwiczeń fitness i rehabilitacji
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis piłki:
  Piłka gimnastyczna 75 cm marki Reebok jest trafna dla osób o wzroście 188 cm i wyższych. Została wytwarzana z antypoślizgowego materiału, który wspomaga przyczepność podczas treningu. Zastosowana w trakcie produkcji technika anti-burst sprawia, iż przebita piłka powoli spuszcza powietrze, co zapobiega ryzyku wystąpienia kontuzji. Ćwiczenia z piłką są idealnym sposobem na rozszerzenie efektów powszednich treningów. W trakcie ćwiczeń aktywowane są różnorodne grupy mięśni, które nie byłyby aktywne w trakcie ćwiczeń na płaskiej powierzchni. Pasuje do przysiadów, ćwiczeń mięśni pleców, rozciągania i wielu innych. Dobierając piłkę do wzrostu, ważne jest,podczas siedzenia na niej, kąt między miednicą a kolanami wynosił 90 poziomów. Postępowy design dzięki unikatowej strukturze powierzchni, zapewniającej duży komfort ćwiczeń. Do zestawu załączona jest pompka zezwalająca na szybkie i nietrudne napompowanie piłki. Informacje technologicznE: rozmiary: 75 x 75 x 75 cm (dł. X szer. X wys.) Waga: 1,3 kg Maksymalna waga użytkownika: 110 kg Kolor: czarny Materiał wykonania: PVC (98,4%) i PP (1,6%) dołączona pompka Przeznaczenie: użytek domowy/ amatorski Gwarancja: 2 lata REEBOK TO nieszablonowY SPRZĘT FITNESS Aktywność fizyczna i radość płynąca z uprawiania sportu działa zarówno na ciało, jak i umysł. Dzięki zaimplementowaniu prekursorskich technologii i unikatowemu designowi sprzętów i akcesoriów Reebok każdy trening przybliża Cię do osiągnięcia założonego celu. Reebok wykracza poza przyjęte normy, dając Ci produkty treningowe o ponadprzeciętnej jakości. Genialnie dostosowane materiały, bezawaryjność i innowacja w projektowaniu powoduje, iż wybierając produkty Reebok, będziesz cieszyć się nimi przez dużo lat. UWAGA! Film jest materiałem poglądowym. Prezentowany w nim sprzęt może nieznacznie różnić się od oferowanego do sprzedaży. Szczegółowa specyfikacja sprzętu znajduje się powyżej.

☆ Hms Piłka gimnastyczna slam ball 15kg - - 15 kg ☆

Hms Piłka gimnastyczna slam ball 15kg - - 15 kg Najniższa Cena Online

☆ Hms Piłka gimnastyczna slam ball 15kg - - 15 kg - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis piłki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: Hms Piłka gimnastyczna slam ball 15kg - - 15 kg
 • Segment produktowy: Gimnastyczne piłki do ćwiczeń fitness i rehabilitacji
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis piłki:
  Piłka Lekarska HMS Slam Ball 15kg Piłka lekarska Slam Ball PS15 producenta HMS to piłka wspomagająca ćwiczenia siłowe i wytrzymałościowe. Nadzwyczajna jako przyrząd do rozgrzewki lecz może być dodatkowo zastosowana jako główny atrybut treningu właściwego. Piłka wspaniale nadaje się do rozciągania oraz wzmacniania mięśni, a także do poprawienia ogólnej sprawności ciała. Tworzona jest z tworzyw najwyższej jakości co charakteryzuje ją ogromną wytrzymałością oraz wysokim poziomym przyswajalności na uderzenia. Gumowa powłoka broni piłkę w trakcie aktywnych ćwiczeń. Większość osób ćwiczenia z piłką lekarską pamięta wyłącznie ze szkoły - kojarzy się ona z zajęciami wychowania fizycznego albo rehabilitacji - i w dorosłym życiu już do nich nie wraca. To wielki błąd, ponieważ trening z użyciem tego przyrządu może być bardziej wszechstronny i wydajny, niżeli ćwiczenia na drogim sprzęcie. Dzięki temu, iż piłka jest kolista i nie ma ustabilizowanego środka ciężkości, mięśnie muszą wykonać dużo więcej pracy, by ją utrzymać. Do tego brzuch, pośladki i plecy muszą być stale napięte, by sylwetka się nie chwiała. To wszystko powoduje, że ćwiczenia z piłką lekarską należą do jednych z najskuteczniejszych i najzdrowszych dla kręgosłupa. Ciężar piłki wpływa na całe ciało, angażując wszystkie partie mięśni. To z kolei zezwala na efektywniejszy trening, wzmocnienie mięśni oraz stawów, zrzucenie zbędnych kilogramów, wysmuklenie sylwetki oraz ulepszenie ogólnej wydolności organizmu. Zadowoleni z efektów będą równocześnie biegacze, kolarze, jak i zawodnicy mieszanych sztuk walki czy boksu. Co ważne, rozmiar piłki lekarskiej można zespoić do indywidualnych predyspozycji – ćwiczenia z piłką są więc stosowne dla osób w każdym wieku, jednocześnie dla początkujących, jak i innowacyjnych sportowców. Ćwiczenia jakie można wykonywać przy użyciu piłki lekarskiej HMS: przysiady z piłką lekarską trzymaną przy klatce piersiowej, nad głową, za głową,wykroki z piłką lekarską,rzuty piłką lekarską o ścianę,obroty z piłką lekarską,obroty z piłką lekarską w wypadzie przednim,brzuszki z piłką lekarską,przekładanie piłki lekarskiej z boku na bok z uniesionymi nogami,pompki diamentowe na piłce lekarskiej,pompki z jedną ręką na piłce, z druga na podłożu,biceps z piłką lekarską,opuszczanie piłki znad głowy na plecy,wyciskanie piłki lekarskiej do przodu stojąc, informacje technologiczne:produkt nowy, wysokiej jakości;materiał: tworzywo syntetyczne, oporne na ścieranie;średnica 28,5 cm;waga: 15 kg;kolor: czarny. Ważne wskazówki przed rozpoczęciem ćwiczeń:1. Miejsce, w którym wykonujemy ćwiczenia powinno być przestronne.2. Stan technologiczny piłki należy sprawdzić przed każdym treningiem.3. Ćwiczenia muszą być poprzedzone rozgrzewką. 4. Na początek najlepiej zacząć od lżejszej piłki i stopniowo przechodzić do cięższych.5. Intensywność ćwiczeń powinna wzrastać w czasie.6. Najważniejsza jest poprawność i technologia realizowanych ćwiczeń.7. Trening można wykonywać prawa i lewą ręką. Przykłady ćwiczeń z piłką lekarską HMS, które kształtują mięśnie brzucha: Ćwiczenia na rozgrzewkę: pajacyki z piłką: podczas wyskoków unoś piłkę nad głowę. Pamiętaj o napinaniu mięśni brzucha. Skacz tak poprzez minutę. Skoki na piłkę: Połóż piłkę na podłodze a następnie naprzemiennie - raz prawą, raz lewą stopą - dotykaj finezyjnie piłki. Ćwiczenie to wykonuj przez jedną minutę. Na rozgrzewkę warto przeznaczyć minimum 2 minuty. Ćwiczenia właściwe: scyzoryk: Połóż się na podłodze (najlepiej na macie do ćwiczeń jogi, fitness). Zadbaj o to aby dolna część kręgosłupa przylegała do podłogi. Przenoś piłkę za głowę, wracając uginaj kolana i zbliżaj do nich piłkę. Patrz przed siebie, szyja i ramiona nie powinny być napięte. Rowerek: Połóż się na podłodze (macie) i lekko unieś głowę i ramiona. Trzymaj piłkę przed sobą. Zbliżaj raz prawe, raz lewe kolano do piłki. Postaraj się wykonywać to ćwiczenie płynnie i w tempie. Brzuszki: Połóż się, spleć dłonie za głową, piłkę połóż na ugiętych nogach. Unoś finezyjnie głowę i ramiona, do momentu aż poczujesz spięcie brzucha. Głowa powinna leżeć luźno na dłoniach. Pamiętaj o "przyklejeniu" dolnej części kręgosłupa do podłogi. Skręty tułowia: Usiądź na podłodze i subtelnie unieś nogi. Trzymaj piłkę przed sobą. Wykonuj skręty tułowia i przenoś piłkę na przemian - w prawą i lewą stronę. Twoje spojrzenie powinno podążać za piłką. Brzuch powinien cały czas być napięty. Wspinaczka górska: Przymnij pozycję jak do pompek. Ciało oprzyj na palcach stóp, a dłonie na piłce. Obserwuj tego aby piłka leżała pod barkami. Ciało powinno być ustawione w jednej linii, więc trzymaj napięty brzuch i nie wypychaj w górę pośladków. Głowa powinna być przedłużeniem tułowia, nie może zwisać ani także nie może być zadarta. Przyciągaj na przemian lewe i prawe kolano do brzucha. Jeśli ćwiczenie nie sprawia Ci trudności - śmiało przyśpiesz! Wykonuj po 12 powtórzeń z każdego ćwiczenia w 3-4 seriach a wkrótce zobaczysz efekty treningu....

☆ Tiguar Piłka gimnastyczna safety plus grafitowy ☆

Tiguar Piłka gimnastyczna safety plus grafitowy Najniższa Cena Online

☆ Tiguar Piłka gimnastyczna safety plus grafitowy - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis piłki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: TIGUAR
 • Nazwa produktu: Tiguar Piłka gimnastyczna safety plus grafitowy
 • Segment produktowy: Gimnastyczne piłki do ćwiczeń fitness i rehabilitacji
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis piłki:

  Ogromne korzyści płynące z wykorzystania w treningu ćwiczeń z dużą piłką doceniają nie tylko osoby, którym zależy na wzmocnieniu i wymodelowaniu swej sylwetki. To w głównej mierze genialny sprzęt przywracający efektywność ruchów goszczący w gabinetach rehabilitacji, na zajęciach rodzaju zdrowy kręgosłup, na stretchingu, w treningu kobiet w ciąży oraz osób starszych.

  obfita piłka to dużo korzyści dla Twojego zdrowia, a profesjonalna piłka tiguar body ball safety plus to piłka najwyższej jakości zezwalająca na bezpieczny i wydajny trening przez niemało lat jej używania.

  Zbuduj swoją efektywność z dużą piłką Z dużą piłką o wszechstronnym zastosowaniu zbudujesz efektywność swojego ciała w każdych warunkach – w domu, na zajęciach grupowych w klubie, na siłowni czy w trakcie rehabilitacji.

  asygnowana do ćwiczeń wzmacniających, równoważnych, koordynacyjnych i korekcyjnych, pomoże Ci rozpracować ograniczenia w Twoim ciele, pokonując jego słabości i przywracając efektywność ruchów. Praca na niestabilnym podłożu, jakim jest piłka, włącza do pracy całe ciało, w tym mięśnie głębokie odpowiedzialne pomiędzy innymi za postawę i stabilizację sylwetki.

  szeroka powierzchnia piłki, na której możesz rozciągnąć swoje ciało, zezwala na realizowanie na niej ćwiczeń także w pozycji leżącej, co nie jest możliwe na innych sprzętach o niestabilnym podłożu. Liczba ćwiczeń, w których możesz wykorzystać piłkę body ball jest ogromna, a im obszerniejsze doświadczenie w pracy z dużą piłką, tym więcej możliwości pracy z ciałem otwiera się przed osobami ćwiczącymi i przed trenerami i rehabilitantami prowadzącymi swoich podopiecznych.

  Bezpieczeństwo w trakcie treningu z tiguar body ball safety plus Nasza piłka wyposażona jest w system anti-burst dzięki któremu piłka w razie jej przebicia nie wybucha, a dziura nie zwiększa się, tylko powoli uchodzi z niej powietrze.

  Maksymalny ciężar osoby ćwiczącej na piłce safety plus nie powinien przekraczać 150 kg. Materiał użyty w naszej piłce nie zawiera lateksu, jest łagodny dla skóry, to także kolejny sprzęt naszej firmy niezawierający ftalanów.

  ponadto powierzchnia piłki pokryta jest warstwą antyalergiczną. W trakcie treningu o Twój komfort dbają wypukłe prążki rozmieszczone na powierzchni body ball, które działając antypoślizgowo zapewnią Ci jednostajną pozycję w trakcie ćwiczeń.

  Podstawą wygodnego treningu jest optymalny rozmiar piłki dostosowany do Twojego wzrostu. Zasada jest prosta: siedząc na piłce Twoje nogi powinny kreować mniej więcej kąt prosty. Sprawdź więc, która wielkość piłki będzie adekwatna dla Ciebie!

  Który wymiar piłki wybrać? dobór wymiaru piłki musi być podyktowany Twoim wzrostem. Trzy dostępne wymiary piłek tiguar body ball safety plus zapewniają możliwość dopasowania dla siebie doskonałego rozmiaru.

  użycie trening wzmacniający trening koordynacyjny rehabilitacja stretching modelowanie sylwetki trening kobiet w ciąży trening osób starszych mocne strony system anti-burst zapewniający bezpieczeństwo w trakcie ćwiczeń powłoka antyalergiczna nie mieści ftalanów nie gromadzi lateksu wysoka jakość szczególnie niepodatna na ścieranie unikatowa kolorystyka pakowana w estetyczne, kartonowe pudełko możliwość przechowywania na wieszaku tiguar Ważne informacje dostępne wymiary i barwy: 55 cm — oliwka 65 cm — śliwka i grafit 75 cm — morski Tworzywo: spienione PVC Okres gwarancji: 12 miesięcy Pierwszy trening Przed pierwszym pompowaniem piłka powinna być przechowywana minimum 24 h w temperaturze pokojowej.

  Następnie piłkę należy napompować (ze względu na obfity rozmiar piłki zalecamy zastosowanie kompresora) do średnicy obszerniejszej o 5 cm od rozmiaru docelowego. Po upływie 12-24 h należy upuścić powietrze do rozmiaru docelowego – to pozwoli na zachowanie słusznej rozciągliwości piłki, optymalnej jej średnicy i utrzymanie parametrów bezpieczeństwa.

  Właściwy obwód dla: piłki o wysokości 55 cm to 173 cm piłki o wysokości 65 cm to 204 cm piłki o wysokości 75 cm to 235 cm. W trakcie używania Przechowywać z dala od promieni UV, rozpuszczalników ekologicznych i nieorganicznych.

  Po użyciu prawidłowo jest przetrzeć piłkę wilgotną ściereczką i odłożyć do wyschnięcia w odpowiednim miejscu. Jak ćwiczyć z piłką body ball?


☆ Adidas Piłka gimnastyczna 65 cm adbl-11246gr - szara ☆

Adidas Piłka gimnastyczna 65 cm adbl-11246gr - szara Najniższa Cena Online

☆ Adidas Piłka gimnastyczna 65 cm adbl-11246gr - szara - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis piłki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Adidas
 • Nazwa produktu: Adidas Piłka gimnastyczna 65 cm adbl-11246gr - szara
 • Segment produktowy: Gimnastyczne piłki do ćwiczeń fitness i rehabilitacji
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis piłki:
  Piłka gimnastyczna marki Adidas przyda się każdemu, kto chciałby powiększyć efekty swych codziennych treningów albo po prostu poprawić swoją mobilność. Podczas ćwiczeń z piłką aktywowanych jest więcej rozmaitych grup mięśni, podczas poruszania się na płaskiej powierzchni. Przedmiot nadaje się do przysiadów, ćwiczeń mięśni pleców, rozciągania, poprawy stabilizacji i wielu innych. Piłka ma 65 cm średnicy, dzięki czemu jest znakomita dla osób o wzroście 170-185 cm. Zrobiona jest z antypoślizgowego tworzywa PVC, co powoduje, iż nie ślizga się w trakcie treningu, gwarantując bezpieczeństwo i stabilność ćwiczeń. Zaimplementowana technika anti-burst zapobiega odkształcaniu się piłki, a w razie przebicia powoli traci powietrze. Pomaga to uniknąć urazów i chroni przed nagłym upadkiem. W zestawie znajduje się pompka ręczna. Piłka może być stosowana przez każdego, bez względu na wiek czy formę fizyczną. Ćwiczenia z nią nie tylko pomagają wzmocnić mięśnie, ale też wspomagają utrzymanie poprawnej postawy. Informacje technicznE: wymiary: 65 x 65 x 65 cm (dł. X szer. X wys.) Dla osób o wzroście: 170-185 cm Kolor: szary Maksymalna waga użytkownika: 110 kg Materiał: PVC Do piłki dołączona jest pompka Przeznaczenie: użytek domowy Gwarancja: 2 lata Adidas, jako światowy lider w dziedzinie sportu i sprzętu fitness, jest jedną z najbardziej uwielbianych marek na całym świecie. Starając się nieprzerwanie wiązać elegancję, prekursorski design i produkty wysokiej jakości – co odzwierciedlają charakterystyczne dla marki trzy paski – adidas pomaga zawodnikom w uzyskiwaniu najkorzystniejszych wyników w trakcie treningów. Misją marki adidas jest wyposażanie wszystkich sportowców w konieczne narzędzia ku temu, by mogli realizować zamierzone cele, przekraczając własne granice i osiągając „niemożliwe". Wśród szerokiego asortymentu produktów adidas – od ciężarów, ławek treningowych po stabilizatory i mnóstwo innych – każdy wyszuka coś dla siebie. UWAGA! Film jest materiałem poglądowym. Prezentowany w nim sprzęt może nieznacznie różnić się od oferowanego do sprzedaży. Szczegółowa specyfikacja sprzętu znajduje się powyżej.

☆ Piłka gimnastyczna Schildkröt Gymnastic szara 960158 | ☆

Piłka gimnastyczna Schildkröt Gymnastic szara 960158 | Najniższa Cena Online

☆ Piłka gimnastyczna Schildkröt Gymnastic szara 960158 | - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis piłki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Schildkröt
 • Nazwa produktu: Piłka gimnastyczna Schildkröt Gymnastic szara 960158 |
 • Segment produktowy: Gimnastyczne piłki do ćwiczeń fitness i rehabilitacji
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis piłki:
  Schildkröt Fitness piłka gimnastyczna do wzrostu 160-185 cm
  Opis produktu
  • wytrzymała piłka
  • nie zawiera ftalanów
  • materiał zabezpieczony przed rozerwaniem (Anti-Burst)


  typy:

  • Ø 55 cm (zalecana przy wzroście do ok. 160 cm), pompa nożna w zestawie, w kartonie
  • Ø 65 cm (zalecana przy wzroście 161-175 cm), pompka nożna w komplecie, w kartonie
  • Ø 75cm (zalecana przy wzroście 176-185cm), pompka nożna w komplecie, w kartonie
  • Ø 85 cm (zalecana przy wzroście od ok. 185 cm), pompka nożna w pakiecie, w kartonie


  dane technologiczne:

  • firma: Schildkröt
  • waga: 1489 g
  • wariant: piłka gimnastyczna
  • kształt: krągły
  • materiał: 100% PVC

☆ Piłka Gimnastyczna Fitness Orzeszek Fasolka Duża ☆

Piłka Gimnastyczna Fitness Orzeszek Fasolka Duża Najniższa Cena Online

☆ Piłka Gimnastyczna Fitness Orzeszek Fasolka Duża - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis piłki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Piłka Gimnastyczna Fitness Orzeszek Fasolka Duża
 • Segment produktowy: Gimnastyczne piłki do ćwiczeń fitness i rehabilitacji
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis piłki:
  Piłka Gimnastyczna Fitness Orzeszek Fasolka obfita


Podobne zestawienia:


Najtańsze piłki gimnastyczne do 200 zł – Ranking maj 2024 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze piłki gimnastyczne do 200 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich piłek rehabilitacyjnych do 200 zł jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Piłka Gimnastyczna Fitness Orzeszek Fasolka Duża ☆

Piłka Gimnastyczna Fitness Orzeszek Fasolka Duża Najniższa Cena Online

☆ Piłka Gimnastyczna Fitness Orzeszek Fasolka Duża - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis piłki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Piłka Gimnastyczna Fitness Orzeszek Fasolka Duża
 • Segment produktowy: Gimnastyczne piłki do ćwiczeń fitness i rehabilitacji
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis piłki:
  Piłka Gimnastyczna Fitness Orzeszek Fasolka szeroka

☆ Hms Piłka gimnastyczna slam ball 15kg - - 15 kg ☆

Hms Piłka gimnastyczna slam ball 15kg - - 15 kg Najniższa Cena Online

☆ Hms Piłka gimnastyczna slam ball 15kg - - 15 kg - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis piłki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: Hms Piłka gimnastyczna slam ball 15kg - - 15 kg
 • Segment produktowy: Gimnastyczne piłki do ćwiczeń fitness i rehabilitacji
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis piłki:
  Piłka Lekarska HMS Slam Ball 15kg Piłka lekarska Slam Ball PS15 marki HMS to piłka wspomagająca ćwiczenia siłowe oraz wytrzymałościowe. Doskonała jako przyrząd do rozgrzewki lecz może być na dodatek zastosowana jako główny atrybut treningu właściwego. Piłka idealnie pasuje do rozciągania oraz wzmacniania mięśni, a także do poprawienia ogólnej wydajności ciała. Tworzona jest z materiałów najwyższej jakości co cechuje ją ogromną wytrzymałością i wysokim stopniem przyswajalności na uderzenia. Gumowa powłoka broni piłkę w trakcie energicznych ćwiczeń. Większość osób ćwiczenia z piłką lekarską pamięta wyłącznie ze szkoły - kojarzy się ona z zajęciami wychowania fizycznego lub rehabilitacji - i w dorosłym życiu już do nich nie wraca. To pokaźny błąd, ponieważ trening z zastosowaniem tego przyrządu może być bardziej wszechstronny i sprawny, niż ćwiczenia na drogim sprzęcie. Dzięki temu, iż piłka jest kolista i nie ma ustabilizowanego środka ciężkości, mięśnie muszą wykonać dużo więcej pracy, żeby ją utrzymać. Do tego brzuch, pośladki, a także plecy muszą być stale napięte, żeby sylwetka się nie chwiała. To wszystko sprawia, iż ćwiczenia z piłką lekarską należą do jednych z najskuteczniejszych i najzdrowszych dla kręgosłupa. Ciężar piłki wpływa na całe ciało, angażując wszystkie partie mięśni. To z kolei umożliwia efektywniejszy trening, wzmocnienie mięśni i stawów, zrzucenie zbędnych kilogramów, wysmuklenie sylwetki i poprawę ogólnej wydolności organizmu. Zadowoleni z efektów będą jednocześnie biegacze, kolarze, jak i zawodnicy mieszanych sztuk walki czy boksu. Co ważne, wymiar piłki lekarskiej można dopasować do jednostkowych predyspozycji – ćwiczenia z piłką są więc optymalne dla osób w każdym wieku, zarówno dla początkujących, jak i nowoczesnych sportowców. Ćwiczenia jakie można wykonywać przy użyciu piłki lekarskiej HMS: przysiady z piłką lekarską trzymaną przy klatce piersiowej, nad głową, za głową,wykroki z piłką lekarską,rzuty piłką lekarską o ścianę,obroty z piłką lekarską,obroty z piłką lekarską w wypadzie przednim,brzuszki z piłką lekarską,przekładanie piłki lekarskiej z boku na bok z uniesionymi nogami,pompki diamentowe na piłce lekarskiej,pompki z jedną ręką na piłce, z druga na podłożu,biceps z piłką lekarską,opuszczanie piłki znad głowy na plecy,wyciskanie piłki lekarskiej do przodu stojąc, dane techniczne:towar nowy, wysokiej jakości;materiał: tworzywo syntetyczne, niepodatne na ścieranie;średnica 28,5 cm;waga: 15 kg;kolor: czarny. Ważne wskazówki przed rozpoczęciem ćwiczeń:1. Miejsce, w którym wykonujemy ćwiczenia powinno być przestronne.2. Stan technologiczny piłki należy sprawdzić przed każdym treningiem.3. Ćwiczenia muszą być poprzedzone rozgrzewką. 4. Na początek najlepiej zacząć od lżejszej piłki i stopniowo przechodzić do cięższych.5. Intensywność ćwiczeń powinna wzrastać w czasie.6. Najważniejsza jest poprawność i technika realizowanych ćwiczeń.7. Trening można wykonywać prawa i lewą ręką. Przykłady ćwiczeń z piłką lekarską HMS, które kształtują mięśnie brzucha: Ćwiczenia na rozgrzewkę: pajacyki z piłką: podczas wyskoków unoś piłkę nad głowę. Pamiętaj o napinaniu mięśni brzucha. Skacz tak przez minutę. Skoki na piłkę: Połóż piłkę na podłodze a następnie naprzemiennie - raz prawą, raz lewą stopą - dotykaj delikatnie piłki. Ćwiczenie to wykonuj przez jedną minutę. Na rozgrzewkę warto przeznaczyć minimum 2 minuty. Ćwiczenia właściwe: scyzoryk: Połóż się na podłodze (najlepiej na macie do ćwiczeń jogi, fitness). Zadbaj o to by dolna część kręgosłupa przylegała do podłogi. Przenoś piłkę za głowę, wracając uginaj kolana i zbliżaj do nich piłkę. Patrz przed siebie, szyja i ramiona nie powinny być napięte. Rowerek: Połóż się na podłodze (macie) i lekko unieś głowę i ramiona. Trzymaj piłkę przed sobą. Zbliżaj raz prawe, raz lewe kolano do piłki. Postaraj się wykonywać to ćwiczenie płynnie i w tempie. Brzuszki: Połóż się, spleć dłonie za głową, piłkę połóż na ugiętych nogach. Unoś subtelnie głowę i ramiona, do momentu aż poczujesz spięcie brzucha. Głowa powinna leżeć swobodnie na dłoniach. Pamiętaj o "przyklejeniu" dolnej części kręgosłupa do podłogi. Skręty tułowia: Usiądź na podłodze i subtelnie unieś nogi. Trzymaj piłkę przed sobą. Wykonuj skręty tułowia i przenoś piłkę na przemian - w prawą i lewą stronę. Twoje spojrzenie powinno podążać za piłką. Brzuch powinien cały czas być napięty. Wspinaczka górska: Przymnij pozycję jak do pompek. Ciało oprzyj na palcach stóp, a dłonie na piłce. Kontroluj tego aby piłka leżała pod barkami. Ciało powinno być ustawione w jednej linii, więc trzymaj napięty brzuch i nie wypychaj w górę pośladków. Głowa powinna być przedłużeniem tułowia, nie może zwisać ani też nie może być zadarta. Przyciągaj na przemian lewe i prawe kolano do brzucha. Jeśli ćwiczenie nie powoduje Ci trudności - śmiało przyśpiesz! Wykonuj po 12 powtórzeń z każdego ćwiczenia w 3-4 seriach a wkrótce zobaczysz efekty treningu....

☆ Piłka gimnastyczna 75 cm Reebok RAB-12017BK - czarna, PILKAREEBOKRAB12017BK ☆

Piłka gimnastyczna 75 cm Reebok RAB-12017BK - czarna, PILKAREEBOKRAB12017BK Najniższa Cena Online

☆ Piłka gimnastyczna 75 cm Reebok RAB-12017BK - czarna, PILKAREEBOKRAB12017BK - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis piłki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Reebok
 • Nazwa produktu: Piłka gimnastyczna 75 cm Reebok RAB-12017BK - czarna, PILKAREEBOKRAB12017BK
 • Segment produktowy: Gimnastyczne piłki do ćwiczeń fitness i rehabilitacji
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis piłki:
  Piłka gimnastyczna 75 cm producenta Reebok jest optymalna dla osób o wzroście 188 cm i wyższych. Została wytwarzana z przeciwpoślizgowego materiału, który wspomaga przyczepność w trakcie treningu. Zastosowana podczas produkcji technika anti-burst powoduje, że przebita piłka powoli spuszcza powietrze, co zapobiega ryzyku wystąpienia kontuzji. Ćwiczenia z piłką są świetnym sposobem na zwiększenie efektów powszednich treningów. Podczas ćwiczeń aktywowane są różnorodne grupy mięśni, które nie byłyby aktywne w trakcie ćwiczeń na płaskiej powierzchni. Pasuje do przysiadów, ćwiczeń mięśni pleców, rozciągania i wielu innych. Dobierając piłkę do wzrostu, ważne jest,podczas siedzenia na niej, kąt między miednicą a kolanami wynosił 90 stopni. Progresywny design dzięki unikatowej strukturze powierzchni, zapewniającej spory komfort ćwiczeń. Do zestawu dołączona jest pompka pozwalająca na prędkie i przystępne napompowanie piłki. Informacje technologicznE: rozmiary: 75 x 75 x 75 cm (dł. X szer. X wys.) Waga: 1,3 kg Maksymalna waga użytkownika: 110 kg Kolor: czarny Materiał wykonania: PVC (98,4%) i PP (1,6%) dołączona pompka Przeznaczenie: użytek domowy/ amatorski Gwarancja: 2 lata REEBOK TO nieszablonowY SPRZĘT FITNESS Aktywność fizyczna i radość płynąca z uprawiania sportu działa równocześnie na ciało, jak i umysł. Dzięki zastosowaniu prekursorskich technologii i unikatowemu designowi sprzętów i akcesoriów Reebok każdy trening przybliża Cię do osiągnięcia założonego celu. Reebok wykracza poza przyjęte normy, dając Ci produkty treningowe o ponadprzeciętnej jakości. Nieprzeciętnie dopasowane materiały, niezawodność i innowacja w projektowaniu sprawia, że wybierając produkty Reebok, będziesz cieszyć się nimi przez niemało lat. UWAGA! Film jest materiałem poglądowym. Prezentowany w nim sprzęt może nieznacznie różnić się od oferowanego do sprzedaży. Szczegółowa specyfikacja sprzętu znajduje się powyżej.

☆ Adidas Piłka gimnastyczna 65 cm adbl-11246gr - szara ☆

Adidas Piłka gimnastyczna 65 cm adbl-11246gr - szara Najniższa Cena Online

☆ Adidas Piłka gimnastyczna 65 cm adbl-11246gr - szara - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis piłki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Adidas
 • Nazwa produktu: Adidas Piłka gimnastyczna 65 cm adbl-11246gr - szara
 • Segment produktowy: Gimnastyczne piłki do ćwiczeń fitness i rehabilitacji
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis piłki:
  Piłka gimnastyczna producenta Adidas przyda się każdemu, kto chciałby powiększyć efekty swych rutynowych treningów lub po prostu poprawić swoją mobilność. W trakcie ćwiczeń z piłką aktywowanych jest więcej rozmaitych grup mięśni, w trakcie poruszania się na płaskiej powierzchni. Przedmiot nadaje się do przysiadów, ćwiczeń mięśni pleców, rozciągania, poprawy stabilizacji i wielu innych. Piłka ma 65 cm średnicy, dzięki temu jest wyśmienita dla osób o wzroście 170-185 cm. Zrobiona jest z przeciwpoślizgowego tworzywa PVC, co sprawia, że nie ślizga się w trakcie treningu, zapewniając bezpieczeństwo i stabilność ćwiczeń. Zastosowana technika anti-burst uniemożliwia odkształcaniu się piłki, a w razie przebicia powoli traci powietrze. Pomaga to uniknąć urazów i chroni przed nagłym upadkiem. W pakiecie znajduje się pompka ręczna. Piłka może być wykorzystywana przez każdego, bez względu na wiek czy formę fizyczną. Ćwiczenia z nią nie tylko pomagają wzmocnić mięśnie, lecz też wspomagają utrzymanie dobrej postawy. Informacje technologicznE: wymiary: 65 x 65 x 65 cm (dł. X szer. X wys.) Dla osób o wzroście: 170-185 cm Kolor: szary Maksymalna waga użytkownika: 110 kg Materiał: PVC Do piłki załączona jest pompka Przeznaczenie: użytek domowy Gwarancja: 2 lata Adidas, jako światowy lider w dziedzinie sportu i sprzętu fitness, jest jedną z najbardziej cenionych marek na całym świecie. Starając się nieustannie zespajać elegancję, nowatorski design i produkty wysokiej jakości – co odzwierciedlają specyficzne dla marki trzy paski – adidas pomaga zawodnikom w uzyskiwaniu najkorzystniejszych wyników podczas treningów. Misją marki adidas jest wyposażanie wszelkich sportowców w konieczne narzędzia ku temu, by mogli realizować zamierzone cele, przekraczając własne granice i osiągając „niemożliwe". Wśród szerokiego asortymentu produktów adidas – od ciężarów, ławek treningowych po stabilizatory i niemało innych – każdy odnajdzie coś dla siebie. UWAGA! Film jest materiałem poglądowym. Prezentowany w nim sprzęt może nieznacznie różnić się od oferowanego do sprzedaży. Szczegółowa specyfikacja sprzętu znajduje się powyżej.

☆ Piłka gimnastyczna 65 cm Reebok RAB-12016BK - czarna, PILKAREEBOKRAB12016BK ☆

Piłka gimnastyczna 65 cm Reebok RAB-12016BK - czarna, PILKAREEBOKRAB12016BK Najniższa Cena Online

☆ Piłka gimnastyczna 65 cm Reebok RAB-12016BK - czarna, PILKAREEBOKRAB12016BK - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis piłki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Reebok
 • Nazwa produktu: Piłka gimnastyczna 65 cm Reebok RAB-12016BK - czarna, PILKAREEBOKRAB12016BK
 • Segment produktowy: Gimnastyczne piłki do ćwiczeń fitness i rehabilitacji
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis piłki:
  Piłka gimnastyczna 65 cm marki Reebok jest odpowiednia dla osób o wzroście 170 - 185 cm. Została stworzona z antypoślizgowego materiału, który wspomaga przyczepność w trakcie treningu. Zastosowana w trakcie produkcji technologia anti-burst powoduje, iż przebita piłka powoli spuszcza powietrze, co zapobiega ryzyku wystąpienia kontuzji. Ćwiczenia z piłką są doskonałym sposobem na powiększenie efektów powszednich treningów. W trakcie ćwiczeń aktywowane są rozmaite grupy mięśni, które nie byłyby aktywne podczas ćwiczeń na płaskiej powierzchni. Nadaje się do przysiadów, ćwiczeń mięśni pleców, rozciągania i wielu innych. Dobierając piłkę do wzrostu, ważne jest,w trakcie siedzenia na niej, kąt między miednicą a kolanami wynosił 90 stopni. Nowoczesny design dzięki wyjątkowej strukturze powierzchni, zapewniającej wielki komfort ćwiczeń. Do zestawu załączona jest pompka pozwalająca na szybkie i łatwe napompowanie piłki. Informacje technologicznE: rozmiary: 65 x 65 x 65 cm (dł. X szer. X wys.) Waga: 1 kg Maksymalna waga użytkownika: 110 kg Kolor: czarny Materiał wykonania: PVC (98,4%) i PP (1,6%) dołączona pompka Przeznaczenie: użytek domowy/ amatorski Gwarancja: 2 lata REEBOK TO nieszablonowY SPRZĘT FITNESS Aktywność fizyczna i radość płynąca z uprawiania sportu działa równocześnie na ciało, jak i umysł. Dzięki zaimplementowaniu innowacyjnych technologii i unikatowemu designowi sprzętów i akcesoriów Reebok każdy trening przybliża Cię do osiągnięcia założonego celu. Reebok wykracza poza przyjęte normy, dając Ci produkty treningowe o ponadprzeciętnej jakości. Genialnie przypasowane materiały, bezusterkowość i innowacja w projektowaniu powoduje, iż wybierając produkty Reebok, będziesz cieszyć się nimi poprzez dużo lat. UWAGA! Film jest materiałem poglądowym. Prezentowany w nim sprzęt może nieznacznie różnić się od oferowanego do sprzedaży. Szczegółowa specyfikacja sprzętu znajduje się powyżej.


Podsumowanie, czyli jaka gimnastyczna piłka rehabilitacyjna do 200 zł najlepsza?


Najlepsza gimnastyczna piłka rehabilitacyjna do 200 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsza gimnastyczna piłka rehabilitacyjna do 200 zł w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Najlepsze piłki gimnastyczne – Ranking maj 2024

Jeżeli żadna z powyższych piłek rehabilitacyjnych do 200 zł nie spełniła oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie chętnie wybieranych rehabilitacyjnych piłek gimnastycznych do ćwiczeń.


Powiązania tematyczne:

 • jaka gimnastyczna piłka rehabilitacyjna do 200 zł opinie i efekty,
 • dobre piłki gimnastyczne do 200 zł cena,
 • ranking piłek rehabilitacyjnych do 200 zł,
 • gimnastyczna piłka rehabilitacyjna do 200 zł jaka najlepsza.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o piłkach rehabilitacyjnych do 200 zł

#1 Gdzie szukać opinii o piłkach rehabilitacyjnych do 200 zł?

Aktualnie zaprezentowane informacje o piłkach rehabilitacyjnych do 200 zł odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie użytkowników.

#2 Jaka gimnastyczna piłka rehabilitacyjna do 200 zł najlepsza? Którą wybrać?

Poszukując informacji o dobrych piłkach rehabilitacyjnych do 200 zł warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z piłkami gimnastycznymi do 200 zł, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie piłki gimnastyczne do 200 zł są najchętniej polecane?

Nasze zestawienia z piłkami gimnastycznymi do 200 zł zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach piłki gimnastyczne do 200 zł to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *