FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking piłek rehabilitacyjnych 75 cm. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Piłki gimnastyczne, rehabilitacyjne, lekarskie / Ranking piłek rehabilitacyjnych 75 cm


Pomagamy w wyborze dobrych piłek rehabilitacyjnych 75 cm. Opracowane zestawienia są aktualne marzec 2023 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych piłek rehabilitacyjnych 75 cm,
 • TOP5 chętnie kupowanych rehabilitacyjnych piłek gimnastycznych do ćwiczeń.

O czym dowiesz się w poradniku?

Jakie piłki gimnastyczne 75 cm najlepiej wybrać? Ranking marzec 2023

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane piłki gimnastyczne 75 cm, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking piłek rehabilitacyjnych 75 cm, wraz z opisem modelu, aktualizujemy każdego dnia.

☆ Christopeit Piłka gimnastyczna 75 cm ☆

Christopeit Piłka gimnastyczna 75 cm Najniższa Cena Online

☆ Christopeit Piłka gimnastyczna 75 cm - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis piłki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Christopeit
 • Nazwa produktu: Christopeit Piłka gimnastyczna 75 cm
 • Segment produktowy: Gimnastyczne piłki do ćwiczeń fitness i rehabilitacji
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis piłki:

  rozmaite ćwiczenia z piłką do ćwiczeń wzmacniają mięśnie brzucha, nóg, pośladków, pleców i dna miednicy

  ćwiczą równowagę i aktywują kręgosłup


  W komplecie dwukierunkowa pompka do piłek
  Maksymalna waga użytkownika 100 kg


☆ Meteor Piłka fitness black 75 cm z pompką, 5900724311343 ☆

Meteor Piłka fitness black 75 cm z pompką, 5900724311343 Najniższa Cena Online

☆ Meteor Piłka fitness black 75 cm z pompką, 5900724311343 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis piłki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Meteor
 • Nazwa produktu: Meteor Piłka fitness black 75 cm z pompką, 5900724311343
 • Segment produktowy: Gimnastyczne piłki do ćwiczeń fitness i rehabilitacji
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis piłki:

   PIŁKA FITNESS METEOR 75 cm Z POMPKĄ Najważniejsze atuty: ma pompkę w komplecie Struktura piłki ma przeciwpoślizgowe właściwości Do 300 kg Struktura antywybuchowa Specyfikacja: Średnica: 75 cm Materiał: PVC - specjalna guma antywybuchowa Maksymalne obciążenie: 300 kg Kolor: czarny, lila Pudełko: piłka jest zapakowana w kolorowe pudełko, na którym zostały umieszczone opisy przykładowych ćwiczeń ze zdjęciami W komplecie pompka do piłki Piłka jest dedykowana do wszystkich ćwiczeń: ruchowych wzmacniających rozciągających korekcyjnych jogi pilates używana w rehabilitacji Sprawdzona producent - METEOR Dlaczego warto ją posiadać? Bezpieczeństwo: Wytrzyma do 300 kg obciążenia właściwości antywybuchowe Rezultaty treningu: Trening z piłką aktywizuje mięśnie posturalne, dzięki czemu użytkownik nie tylko ulepsza swoją trwałość,w dodatku koryguje ewentualne wady postawy w wyniku czego możemy poprawić muskulaturę mięśni brzucha, nóg i ramion, sprężystość stawów, jak na dodatek uzyskać właściwą sylwetkę ciała.

  Gdzie korzystać? Poza charakterystycznym treningiem gimnastycznym i aerobowym, bardzo należycie sprawdza się jeszcze w terapii osób z przeróżnego rodzaju problemami ruchowymi PIŁKA FITNESS METEOR 75 cm Z POMPKĄ Piłka gimnastyczna to wielofunkcyjny przyrząd do ćwiczeń, jednocześnie w domu, jak i w klubach fitness.

  Możesz wykonać na niej każdy trening, niezależnie od tego czy chcesz rozciągnąć mięśnie czy także je wzmocnić. Utrzymanie piłki w stosownej pozycji wymaga pracy wielu mięśni. Aktywowanie wszystkich partii ciała przyczynia się do poprawy koordynacji i równowagi, a także pracy nad poprawną postawą Twojej sylwetki.

  Nie zniechęcaj się trudnymi i czasochłonnymi treningami. Z pomocą piłki możesz w prosty i miły sposób ćwiczyć jednocześnie jako nowoczesny sportowiec, ale też jako osoba początkująca, pragnąca poprawić swoją kondycję.

  Piłka idealnie nadaje się ponadto do wykorzystania w celu rehabilitacji. Włącz aktywny tryb życia i zadbaj o swoje zdrowie już dziś!...


☆ BODY SCULPTURE - BB 001 75CM - Piłka gimnastyczna anti-burst 75 cm, PILKABB00175CM ☆

BODY SCULPTURE - BB 001 75CM - Piłka gimnastyczna anti-burst 75 cm, PILKABB00175CM Najniższa Cena Online

☆ BODY SCULPTURE - BB 001 75CM - Piłka gimnastyczna anti-burst 75 cm, PILKABB00175CM - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis piłki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BODY SCULPTURE
 • Nazwa produktu: BODY SCULPTURE - BB 001 75CM - Piłka gimnastyczna anti-burst 75 cm, PILKABB00175CM
 • Segment produktowy: Gimnastyczne piłki do ćwiczeń fitness i rehabilitacji
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis piłki:

  Piłka jest przyrządem o szczególnie szerokim zaimplementowaniu. Wykorzystuje się ją równocześnie w treningach sportowców jak i do celów rehabilitacyjnych, dlatego może być stosowana poprzez każdego, bez względu na wiek czy formę fizyczną.

  Te konkretne i sprężyste piłki są niezbędnym elementem ćwiczeń związanych z gimnastyką, fitnessem, sportem, tańcem, treningiem równoważnym i terapią, i jako siedziska użyteczne w biurze i domu. Wysokiej jakości piłka gimnastyczna BB 001 marki Body Sculpture wytwarzana została ze specjalnej gumy Anti-Burst, dzięki której w razie pęknięcia, stopniowo traci powietrze, chroniąc ćwiczącego przed nagłym upadkiem.

  Ćwiczenia górnej części ciała Umieść piłkę pod swym brzuchem i górną częścią ud. Połóż dłonie płasko na podłodze przed sobą, ramiona połóż wygodnie po bokach, sięgając jak najdalej do przodu. Dzisiaj przyciągaj ciało po piłce do przodu do czasu, aż ręce nie znajda się bezpośrednio pod ramionami, przytrzymaj tą pozycję przez sekundę, następnie powróć do pozycji startowej.

  Powtarzaj 10-15 razy. Pamiętaj o oddechu, wykonując trudniejszą część ćwiczenia wydychaj powietrze ustami, wymawiając przy tym nieme "h". Umieść piłkę pod brzuchem poniżej klatki piersiowej i wyprostuj nogi.

  Połóż ręce płasko na podłodze przed sobą, ramiona osobno. Z wdechem opuszczaj na rękach klatkę piersiową do podłogi, przytrzymaj sekundę, następnie z wydechem odepchnij się z powrotem do góry. Powtarzaj 10-15 razy.

  Umieść piłkę pod plecami. Skrzyżuj ramiona płasko na klatce piersiowej. Teraz skręć prawe ramię ku lewej nodze, przytrzymaj poprzez sekundę, powróć do pozycji startowej. Następnie sięgaj lewym ramieniem w kierunku prawej nogi, przytrzymaj sekundę, powróć do pozycji startowej.

  Wykonuj ruch powoli i dokładnie, pamiętaj o tym żeby wydychać powietrze w chwili skrętu tułowia do kolana i wdychać powracając do pozycji startowej. Tak wygląda jedna powtórka. Powtórz 10 razy. Ćwiczenia dolnej części ciała Połóż się na plecach na podłodze, ręce ułóż wzdłuż tułowia po bokach.

  Połóż wyprostowane nogi na piłce, tak by stopy i łydki leżały na piłce a ciało tworzyło prostą linię. Wdychając powietrze uciskaj piłkę piętami i tocz w kierunku pośladków, do czasu, aż pod kolanami utworzy się kąt prosty.

  Przytrzymaj poprzez sekundę, potem z wydechem powróć do pozycji startowej. Powtarzaj 10-15 razy. Połóż się na lewym boku, ugnij ramię pod katem prostym i podeprzyj ciało, drugą ręką podeprzyj się z przodu.

  Połóż prawe kolano na piłce, lewą nogę zegnij na podłodze. Naciskaj prawą nogą na piłkę, przytrzymaj przez sekundę, weź głęboki wdech i po chwili z wydechem powtórz ćwiczenie. Powtarzaj 10-15 razy. Następnie zmień stronę.

  Uklęknij na lewej nodze i oprzyj ciało na piłce, ręce ułóż na piłce przed sobą. Wyprostuj prawą nogę, obciągnij palce i oprzyj na podłodze. Powoli podnoś prawą nogę aż do linii bioder (nie wyżej) równolegle do podłogi, przytrzymaj przez sekundę, potem powoli powróć do pozycji startowej.

  Powtarzaj 10-15 razy. Zmień strony i powtarzaj leżąc na prawym boku. Dane techniczne: Wzrost użytkownika: 181 – 190 cm Średnica piłki: 75 cm Maksymalna waga użytkownika: 100 kg Kolor: niebieski Przeznaczenie: użytek domowy Gwarancja: 2 lata UWAGA!

  Film jest materiałem poglądowym. Prezentowany w nim sprzęt może nieznacznie różnić się od oferowanego do sprzedaży. Szczegółowa specyfikacja sprzętu znajduje się powyżej.


☆ Piłka gimnastyczna Uncle Sam 75 cm do jogi pilatesa rehabilitacji, 2298258523 ☆

Piłka gimnastyczna Uncle Sam 75 cm do jogi pilatesa rehabilitacji, 2298258523 Najniższa Cena Online

☆ Piłka gimnastyczna Uncle Sam 75 cm do jogi pilatesa rehabilitacji, 2298258523 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis piłki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Uncle Sam
 • Nazwa produktu: Piłka gimnastyczna Uncle Sam 75 cm do jogi pilatesa rehabilitacji, 2298258523
 • Segment produktowy: Gimnastyczne piłki do ćwiczeń fitness i rehabilitacji
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis piłki:
  Piłka do ćwiczeń Uncle Sam o średnicy 75 cm Pilates, Joga, fitness, rehabilitacja,metaliczny Można ją wykorzystywać do ćwiczeń wzmacniających, rozciągających i ruchowych, a także do rehabilitacji.

  idealnie spełni oczekiwania również w trakcie ćwiczeń jogi czy pilatesa.

  Można ją także zastosować zamiast fotela biurowego umożliwiając w ten sposób przyjęcie najwygodniejszej pozycji dla naszego kręgosłupa.

  zastosowanie piłki:

  • trening ogólnorozwojowy
  • treningi fitness
  • ćwiczenia wzmacniające mięśnie brzucha i grzbietowe
  • rehabilitacja kręgosłupa i stawów
  • poprawa ruchomości stawów
  • korygowanie wad postawy
  • usprawnienie koordynacji ruchowej

  dane technologiczne:

  • wytrzymała piłka z PVC
  • technologia Anti- Burst zapewnia powolne schodzenie powietrza w przypadku rozszczelnienia piłki
  • średnica 75 cm
  • bez ftalanów
  • max. Waga użytkownika 120 kg
  • kolor metaliczny

☆ Insportline Piłka gimnastyczna top ball 75 cm - kolor fioletowy ☆

Insportline Piłka gimnastyczna top ball 75 cm - kolor fioletowy Najniższa Cena Online

☆ Insportline Piłka gimnastyczna top ball 75 cm - kolor fioletowy - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis piłki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: InSPORTline
 • Nazwa produktu: Insportline Piłka gimnastyczna top ball 75 cm - kolor fioletowy
 • Segment produktowy: Gimnastyczne piłki do ćwiczeń fitness i rehabilitacji
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis piłki:

  Piłka gimnastyczna inSPORTline Top Ball to model należący do nowej generacji mistrzowskich piłek gimnastycznych. Piłka inSPORTline Top Ball została tworzona z wysokiej jakości, wytrzymałego PVC o nośności 600 kg, z przeciwpoślizgowym wykończeniem. Linia piłek gimnastycznych Top Ball jest wykonana w przeróżnych wymiarach i kolorach. Zestaw gromadzi ręczną pompkę, umożliwiającą łatwe i prędkie nadmuchiwanie produktu. Piłki inSPORTline Top Ball znajdują użycie w fitnessie, treningach cardio oraz ćwiczeniach rehabilitacyjnych. Model jest asygnowany do korzystania domowego i komercyjnego.


  Opis technologiczny:

  • Uniwersalna piłka gimnastyczna
  • Materiał: nad wyraz oporny PVC
  • przeciwpoślizgowa powierzchnia
  • Nośność: 600 kg
  • rozmiar: 75 cm (tolerancja + - 5 cm)
  • Waga: ok. 1120 g
  • W zestawie: pompka ręczna
  • użycie: ćwiczenia fitness, cardio, a także ćwiczenia rehabilitacyjne

  adekwatna średnica piłki w odniesieniu do wzrostu ćwiczącego:


☆ Piłka gimnastyczna inSPORTline Top Ball 75 cm - Kolor Zielony ☆

Piłka gimnastyczna inSPORTline Top Ball 75 cm - Kolor Zielony Najniższa Cena Online

☆ Piłka gimnastyczna inSPORTline Top Ball 75 cm - Kolor Zielony - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis piłki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: InSPORTline
 • Nazwa produktu: Piłka gimnastyczna inSPORTline Top Ball 75 cm - Kolor Zielony
 • Segment produktowy: Gimnastyczne piłki do ćwiczeń fitness i rehabilitacji
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis piłki:

  Piłka gimnastyczna inSPORTline Top Ball to model należący do nowej generacji fachowych piłek gimnastycznych. Piłka inSPORTline Top Ball została wykonana z wysokiej jakości, wytrzymałego PVC o nośności 600 kg, z antypoślizgowym wykończeniem. Linia piłek gimnastycznych Top Ball jest wykonana w różnorodnych wymiarach i kolorach. Zestaw gromadzi ręczną pompkę, umożliwiającą nietrudne i prędkie nadmuchiwanie produktu. Piłki inSPORTline Top Ball znajdują użycie w fitnessie, treningach cardio i ćwiczeniach rehabilitacyjnych. Model jest przeznaczony do wykorzystania domowego i komercyjnego.


  Opis technologiczny:

  • Uniwersalna piłka gimnastyczna
  • Materiał: niezwykle odporny PVC
  • przeciwpoślizgowa powierzchnia
  • Nośność: 600 kg
  • wymiar: 75 cm (tolerancja + - 5 cm)
  • Waga: ok. 1120 g
  • W pakiecie: pompka ręczna
  • wykorzystanie: ćwiczenia fitness, cardio, a także ćwiczenia rehabilitacyjne

  słuszna średnica piłki w odniesieniu do wzrostu ćwiczącego:


☆ inSPORTline Top Ball 75 cm 3911-5 (ciemny szary) (8595153697426) ☆

inSPORTline Top Ball 75 cm 3911-5 (ciemny szary) (8595153697426) Najniższa Cena Online

☆ inSPORTline Top Ball 75 cm 3911-5 (ciemny szary) (8595153697426) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis piłki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: inSPORTline
 • Nazwa produktu: inSPORTline Top Ball 75 cm 3911-5 (ciemny szary) (8595153697426)
 • Segment produktowy: Gimnastyczne piłki do ćwiczeń fitness i rehabilitacji
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis piłki:

  Piłka gimnastyczna inSPORTline Top Ball to model należący do nowej generacji profesjonalnych piłek gimnastycznych. Piłka inSPORTline Top Ball została wytworzona z wysokiej jakości, wytrzymałego PVC o nośności 600 kg, z antypoślizgowym wykończeniem. Linia piłek gimnastycznych Top Ball jest wykonana w rozmaitych wymiarach i kolorach. Zestaw gromadzi ręczną pompkę, umożliwiającą proste i szybkie nadmuchiwanie artykułu. Piłki inSPORTline Top Ball znajdują wykorzystanie w fitnessie, treningach cardio i ćwiczeniach rehabilitacyjnych. Model jest dedykowany do stosowania domowego i komercyjnego.


  Opis technologiczny:

  • Uniwersalna piłka gimnastyczna
  • Materiał: nad wyraz oporny PVC
  • przeciwpoślizgowa powierzchnia
  • Nośność: 600 kg
  • rozmiar: 75 cm (tolerancja + - 5 cm)
  • Waga: ok. 1120 g
  • W komplecie: pompka ręczna
  • zastosowanie: ćwiczenia fitness, cardio oraz ćwiczenia rehabilitacyjne

  adekwatna średnica piłki w odniesieniu do wzrostu ćwiczącego:


☆ Piłka gimnastyczna top ball 75 cm - kolor czerwony marki Insportline ☆

Piłka gimnastyczna top ball 75 cm - kolor czerwony marki Insportline Najniższa Cena Online

☆ Piłka gimnastyczna top ball 75 cm - kolor czerwony marki Insportline - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis piłki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: InSPORTline
 • Nazwa produktu: Piłka gimnastyczna top ball 75 cm - kolor czerwony marki Insportline
 • Segment produktowy: Gimnastyczne piłki do ćwiczeń fitness i rehabilitacji
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis piłki:

  Piłka gimnastyczna inSPORTline Top Ball to model należący do nowej generacji profesjonalnych piłek gimnastycznych. Piłka inSPORTline Top Ball została stworzona z wysokiej jakości, wytrzymałego PVC o nośności 600 kg, z przeciwpoślizgowym wykończeniem. Seria piłek gimnastycznych Top Ball jest tworzona w zróżnicowanych wymiarach i kolorach. Pakiet mieści ręczną pompkę, umożliwiającą łatwe i prędkie nadmuchiwanie towaru. Piłki inSPORTline Top Ball znajdują wykorzystanie w fitnessie, treningach cardio oraz ćwiczeniach rehabilitacyjnych. Model jest dedykowany do stosowania domowego i komercyjnego.


  Opis techniczny:

  • Uniwersalna piłka gimnastyczna
  • Materiał: niezwykle niepodatny PVC
  • przeciwpoślizgowa powierzchnia
  • Nośność: 600 kg
  • rozmiar: 75 cm (tolerancja + - 5 cm)
  • Waga: ok. 1120 g
  • W komplecie: pompka ręczna
  • użycie: ćwiczenia fitness, cardio i ćwiczenia rehabilitacyjne

  słuszna średnica piłki w odniesieniu do wzrostu ćwiczącego:


☆ inSPORTline Top Ball 75 cm 3911-3 (niebieski), 734563 ☆

inSPORTline Top Ball 75 cm 3911-3 (niebieski), 734563 Najniższa Cena Online

☆ inSPORTline Top Ball 75 cm 3911-3 (niebieski), 734563 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis piłki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: inSPORTline
 • Nazwa produktu: inSPORTline Top Ball 75 cm 3911-3 (niebieski), 734563
 • Segment produktowy: Gimnastyczne piłki do ćwiczeń fitness i rehabilitacji
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis piłki:

  Piłka gimnastyczna inSPORTline Top Ball to model należący do nowej generacji mistrzowskich piłek gimnastycznych. Piłka inSPORTline Top Ball została wykonana z wysokiej jakości, wytrzymałego PVC o nośności 600 kg, z przeciwpoślizgowym wykończeniem. Linia piłek gimnastycznych Top Ball jest stworzona w przeróżnych rozmiarach i kolorach. Komplet posiada ręczną pompkę, umożliwiającą łatwe i prędkie nadmuchiwanie produktu. Piłki inSPORTline Top Ball znajdują wykorzystanie w fitnessie, treningach cardio, a także ćwiczeniach rehabilitacyjnych. Model jest przeznaczony do użytku domowego i komercyjnego.


  Opis technologiczny:

  • Uniwersalna piłka gimnastyczna
  • Materiał: bardzo oporny PVC
  • przeciwpoślizgowa powierzchnia
  • Nośność: 600 kg
  • wymiar: 75 cm (tolerancja + - 5 cm)
  • Waga: ok. 1120 g
  • W komplecie: pompka ręczna
  • wykorzystanie: ćwiczenia fitness, cardio oraz ćwiczenia rehabilitacyjne

  stosowna średnica piłki w odniesieniu do wzrostu ćwiczącego:


☆ Tko Piłka gimnastyczna 122fbp-bk-75 czarny (75 cm) ☆

Tko Piłka gimnastyczna 122fbp-bk-75 czarny (75 cm) Najniższa Cena Online

☆ Tko Piłka gimnastyczna 122fbp-bk-75 czarny (75 cm) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis piłki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: TKO
 • Nazwa produktu: Tko Piłka gimnastyczna 122fbp-bk-75 czarny (75 cm)
 • Segment produktowy: Gimnastyczne piłki do ćwiczeń fitness i rehabilitacji
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis piłki:

  Piłka gimnastyczna firmy TKO o średnicy 75 cm, w odcieniu czarnym, wytwarzana z wytrzymałego materiału. Znakomita do prowadzenia treningu fitness, ogólnorozwojowego, jogi, rehabilitacji i innych ćwiczeń. W komplecie pompka, dwie zatyczki i plakat z przykładami ćwiczeń....Podobne zestawienia:


Najtańsze piłki gimnastyczne 75 cm – Ranking marzec 2023 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze piłki gimnastyczne 75 cm, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich piłek rehabilitacyjnych 75 cm jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Piłka gimnastyczna SPOKEY Fitball III 75 cm Szary (5902693210221) ☆

Piłka gimnastyczna SPOKEY Fitball III 75 cm Szary (5902693210221) Najniższa Cena Online

☆ Piłka gimnastyczna SPOKEY Fitball III 75 cm Szary (5902693210221) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis piłki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: SPOKEY
 • Nazwa produktu: Piłka gimnastyczna SPOKEY Fitball III 75 cm Szary (5902693210221)
 • Segment produktowy: Gimnastyczne piłki do ćwiczeń fitness i rehabilitacji
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis piłki:
  PIŁKA GIMNASTYCZNA SPOKEY FITBALL III

  Stwórz z nami swoją domową siłownię. Sprzęt oferowany przez Spokey pomoże Ci zadbać o formę, wyrzeźbić sylwetkę i wyrobić zdrowe nawyki.

  Lekki fitness? W budowaniu formy znacznym czynnikiem jest realizowanie ćwiczeń aerobowych oraz wykorzystywanie szeroko rozumianego lekkiego sprzętu fitness, w którego skład wchodzą m.in. Hantle i obciążenia, twistery, piłki gimnastyczne. Dzięki tym produktom urozmaicisz swój trening, angażując partie mięśni, które na co dzień nie są użytkowane. Na komfort i bezpieczeństwo treningu kluczowy wpływ posiadają odpowiednio dostosowane akcesoria - m.in. Przeciwpoślizgowe maty i wałki. Przed przystąpieniem do treningu warto wyszczególnić sobie realny cel stosowny do obecnej formy, wieku i stanu zdrowia. Pamiętaj! by osiągnąć wymarzone wyniki należy ćwiczyć systematycznie i zdrowo się odżywiać. Jeżeli w którymkolwiek momencie treningu poczujesz się źle - przerwij go.

  Piłki rehabilitacyjne- niepozorne, a produktywne

  Ćwiczenia z piłką stanowią grupę najszczególniej uniwersalnych aktywności rozwojowych. Podczas treningu aktywizowane mogą być różne partie ciała, także te na co dzień pozostające w spoczynku. Dzięki czemu ćwiczenia, z pozoru wyglądające na nieskomplikowane, mogą dawać wyjątkowo spore efekty. Ćwiczenia z piłkami rozwijają w dodatku równowagę, wymuszają korzystną postawę. Piłki gimnastyczne używane mogą być również jako piłki rehabilitacyjne, a także siedzisko, dające wytchnąć kręgosłupowi podczas długich godzin spędzanych w biurze.

  użycie piłki gimnastycznej Spokey Fitball jest nieprzeciętnym sposobem na urozmaicenie treningu. Ćwiczenia z piłką angażują mnóstwo partii ciała, dlatego nawet te niepozorne, przynoszą odczuwalne efekty. Piłka może też służyć w biurze - jako zamiennik krzesła.

  JAKOŚĆ
  Przed naszym sprzętem stawiamy wysokie wymogi, dlatego dokładamy wszystkich starań żeby do jego wykonania używane były materiały najwyższej jakości.

  WYGODA
  Piłki gimnastyczne Fitball stworzone pozostała z materiału ograniczającego ślizganie się. Efekt ten na dodatek wspomagają pasy biegnące poprzez cały obwód piłki. Dzięki czemu można bezpiecznie wykonywać ćwiczenia, w których ograniczony jest kontakt z podłożem (np. W podporze na rękach). Piłki rehabilitacyjne mogą stanowić alternatywę dla krzesła, używane w biurze jako komfortowe siedzisko, pozwalają odpocząć kręgosłupowi. W zestawie znajduje się użyteczna pompka, którą ekspresowo i wygodnie można napompować piłkę.

  technika
  W modelu Fitball użyto system Anti-Burst, który sprawia,w przypadku przebicia piłki następuje stopniowe uwolnienie powietrza. Jest to bardzo ważne z punktu widzenia bezpieczeństwa ćwiczącego, który zyskuje czas na reakcję (zejście z piłki). Dobór rozmiarU rozmiar piłki do ćwiczeń dobiera się stosownie do wzrostu:

  Wzrost Średnica piłki
  do 140 cm 35 cm
  140 -150 cm 45 cm
  151 -165 cm 55 cm
  166 - 175 cm 65 cm
  176- 190 cm 75 cm
  Powyżej 191 85 cm

  Należy jednak pamiętać, że najlepiej dobrać piłkę, siadając na niej i zwracając uwagę na kąt między udami a górną częścią ciała i kąt między udami i łydkami. Kąt ten powinien wynosić przynajmniej 90 stopni przy stopach postawionych swobodnie na podłożu. Najkorzystniejsze rezultaty osiąga się, gdy kąt pomiędzy górną częścią ciała a udami jest większy aniżeli 90 poziomów, a staw biodrowy jest wyżej niż staw kolanowy.

  PRZEZNACZENIE

  Piłka gimnastyczna pasuje do ćwiczeń w dowolnym miejscu i jest polecana dla każdego. Rewelacyjna do wykorzystywania domowego i rehabilitacji. Pozytywnie wpływa na sylwetkę i kondycję fizyczną i pomaga przy redukcji tkanki tłuszczowej.


☆ Piłka gimnastyczna fitball iii 75 cm niebieski marki Spokey ☆

Piłka gimnastyczna fitball iii 75 cm niebieski marki Spokey Najniższa Cena Online

☆ Piłka gimnastyczna fitball iii 75 cm niebieski marki Spokey - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis piłki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: SPOKEY
 • Nazwa produktu: Piłka gimnastyczna fitball iii 75 cm niebieski marki Spokey
 • Segment produktowy: Gimnastyczne piłki do ćwiczeń fitness i rehabilitacji
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis piłki:

  Piłka gimnastyczna Spokey FITBALL: ma w pakiecie praktyczną pompkę, która pomoże Ci momentalnie i komfortowo napełnić piłkę powietrzem, zezwala na realizowanie ćwiczeń, które pozytywnie wpływają na sylwetkę, kondycję fizyczną i pomagają przy redukcji tkanki tłuszczowej, jest doskonałym zamiennikiem krzesła, gdyż siedzenie na niej wymusza poprawną postawę.

  Piłka gimnastyczna to perfekcyjny wybór do domowego treningu. Dzięki niej urozmaicisz swój trening, angażując właściwie wszystkie partie mięśni. Spokey FITBALL to piłka, która stanowi wspaniałe wsparcie w trakcie uniwersalnych aktywności rozwojowych.

  Może również stanowić zamiennik krzesła w domu czy w biurze – siedzenie na niej wymusza dobrą postawę. Dwa w jednym – ćwicz i odpoczywaj z piłką wykorzystywanie piłki gimnastycznej jest genialnym sposobem na urozmaicenie treningu.

  Ćwiczenia, które pozornie wyglądają na przystępne, przynoszą niezwykle pokaźne efekty. Pomogą wyrzeźbić sylwetkę, wyrobić zdrowe nawyki i zadbać o formę. Spokey FITBALL rozwija też zmysł równowagi i wymusza prawidłową postawę.

  To właśnie dlatego może być wykorzystywane także jako piłka rehabilitacyjna, a także siedzisko, które pozwala odpocząć kręgosłupowi podczas długich godzin spędzanych w biurze czy w domu przed komputerem. Prosty i równocześnie efektywny trening dla każdego Piłka gimnastyczna Spokey FITBALL zezwala na realizowanie ćwiczeń niezwykle prostych dla początkujących, niewymagających intensywności dla seniorów i wyśmienitych dla osób po kontuzjach i urazach.

  Z powodzeniem można wykorzystywać ją w trakcie rehabilitacji. Trening z wykorzystaniem piłki nie obciąża stawów, udoskonala równowagę i wzmacnia mięśnie. Znakomicie spisze się także w trakcie medytacji, a także tonowania.

  Czego chcieć więcej? starczy odrobina wolnego miejsca, aby rozpocząć ćwiczenia w domu. W zestawie z funkcjonalną pompką Piłka do ćwiczeń Spokey FITBALL została wytworzona z materiału ograniczającego ślizganie się.

  Efekt ten dodatkowo wspomagają pasy biegnące poprzez cały obwód piłki. Dzięki temu można bezpiecznie wykonywać ćwiczenia, w których ograniczony jest kontakt z podłożem (np. W podporze na rękach). W Spokey FITBALL zaimplementowano system Anti-Burst, który sprawia,w przypadku przebicia piłki następuje stopniowe uwolnienie powietrza.

  Jest to stanowczo ważne z punktu widzenia bezpieczeństwa ćwiczącego, który zyskuje czas na reakcję (zejście z piłki). W komplecie z piłką znajduje się poręczna pompka, którą momentalnie i komfortowo można napompować piłkę.

  Jak wybrać wymiar piłki gimnastycznej? Spokey FITBALL została przygotowana w trzech rozmiarach: o średnicy 55 cm, 65 cm i 75 cm. W celu zmaksymalizowania efektów ćwiczeń, dobierz średnicę piłki stosownie do swojego wzrostu: średnica piłki 55 cm – wzrost 150 – 165 cm, średnica piłki 65 cm – wzrost 160 – 175 cm, średnica piłki 75 cm – wzrost 175 – 190 cm.

  Kąt pomiędzy udami a górną częścią ciała i kąt między udami i łydkami powinien wynosić przynajmniej 90 stopni przy stopach postawionych swobodnie na podłożu, co sprawi, że siedzenie na piłce będzie przynosić najlepsze rezultaty.

  Pamiętaj, że staw biodrowy powinien być wyżej niż kolanowy w trakcie odpoczynku, a kąt pomiędzy górną częścią ciała a udami powinien przekraczać 90 poziomów. Parametry: - system anti-burst – w sytuacji przebicia piłki następuje powolne uwolnienie powietrza - maksymalna waga użytkownika: 300 kg - materiał: pvc - pompka w komplecie


☆ Piłka gimnastyczna half fit 929873 szary marki Spokey ☆

Piłka gimnastyczna half fit 929873 szary marki Spokey Najniższa Cena Online

☆ Piłka gimnastyczna half fit 929873 szary marki Spokey - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis piłki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: SPOKEY
 • Nazwa produktu: Piłka gimnastyczna half fit 929873 szary marki Spokey
 • Segment produktowy: Gimnastyczne piłki do ćwiczeń fitness i rehabilitacji
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis piłki:
  Spokey Half Fit to piłka, która stanowi znakomite wsparcie podczas uniwersalnych aktywności rozwojowych. Jest także perfekcyjnym zamiennikiem krzesła w domu czy w biurze, siedzenie na niej wymusza prawidłową postawę. Piłka gimnastyczna rozwija również zmysł równowagi. To właśnie dlatego może być wykorzystywana nie tylko podczas ćwiczeń czy jako piłka rehabilitacyjna, lecz także jako siedzisko, które pozwala odpocząć kręgosłupowi w trakcie długich godzin spędzanych w biurze czy w domu przed komputerem. Część z wypustkami nawet przy małych ruchach dodatkowo pobudzi krążenie krwi....

☆ Hms Piłka gimnastyczna yb01 75 cm czarna - czarny ☆

Hms Piłka gimnastyczna yb01 75 cm czarna - czarny Najniższa Cena Online

☆ Hms Piłka gimnastyczna yb01 75 cm czarna - czarny - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis piłki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: Hms Piłka gimnastyczna yb01 75 cm czarna - czarny
 • Segment produktowy: Gimnastyczne piłki do ćwiczeń fitness i rehabilitacji
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis piłki:

  YB01 to piłka gimnastyczna. Artykuł producenta HMS wytworzony został z wytrzymałego tworzywa sztucznego z powierzchnią antypoślizgową.Piłka jest przyrządem o istotnie szerokim zaimplementowaniu. Wykorzystuje się ją równocześnie w treningach sportowców, jak i do celów


☆ Hms Yb01 75cm lazurowa piłka gimnastyczna ☆

Hms Yb01 75cm lazurowa piłka gimnastyczna Najniższa Cena Online

☆ Hms Yb01 75cm lazurowa piłka gimnastyczna - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis piłki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: Hms Yb01 75cm lazurowa piłka gimnastyczna
 • Segment produktowy: Gimnastyczne piłki do ćwiczeń fitness i rehabilitacji
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis piłki:
  YB01 to piłka gimnastyczna. Artykuł firmy HMS wytwarzany został z wytrzymałego tworzywa nienaturalnego z powierzchnią antypoślizgową. Piłka jest przyrządem o wyjątkowo szerokim zaimplementowaniu. Wykorzystuje się ją zarówno w treningach sportowców, jak i do celów rehabilitacyjnych. Nad wyraz wysoką skuteczność ćwiczeń z piłką uzyskuje się dzięki niestabilnej bazie, która podczas ćwiczeń solidnych mięśni, w dodatku aktywizuje mięśnie posturalne (brzuch, plecy, boki, pośladki), aby utrzymać ciało i piłkę w pożądanej pozycji. W praktyce oznacza to,w trakcie normalnego treningu ćwiczy się nie tylko określoną grupę mięśniową,także poprawia się poczucie równowagi i koryguje wady postawy. Perfekcyjnie nadaje się do treningu ogólnorozwojowego. Specyfikacja
  • Występują różnorodne rozmiary piłek. Wielkość dostosowujemy do wzrostu osoby ćwiczącej:
   • 55 cm wzrost: 150-164 cm
   • 65 cm wzrost: 165-182 cm
   • 75 cm wzrost: 182 i więcej
  • piłka dedykowana do wszystkich ćwiczeń ruchowych, wzmacniających, rozciągających, korekcyjnych, pilates, jogi,wykorzystywana w rehabilitacji
  • wytworzona z najwyższej jakości gumy
  • specjalna struktura piłki powoduje, iż ciało nie ślizga się po jej powierzchni
  • średnica piłki: 75cm
  • Maksymalna waga użytkownika: 100 kg
  • Kolor: lazurowy
  Uwagi:
  • Nie dedykowana do użytku komercyjnego
  • Gwarancja 24 miesiące


Podsumowanie, czyli jaka gimnastyczna piłka rehabilitacyjna 75 cm najlepsza?


Najlepsza gimnastyczna piłka rehabilitacyjna 75 cm w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsza gimnastyczna piłka rehabilitacyjna 75 cm w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Dobre piłki gimnastyczne – TOP7 marzec 2023

Jeżeli żadna z powyższych piłek rehabilitacyjnych 75 cm nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie dobrych rehabilitacyjnych piłek gimnastycznych do ćwiczeń.


Powiązania tematyczne:

 • jaka gimnastyczna piłka rehabilitacyjna 75 cm opinie i efekty,
 • dobre piłki gimnastyczne 75 cm cena,
 • ranking piłek rehabilitacyjnych 75 cm,
 • gimnastyczna piłka rehabilitacyjna 75 cm jaka najlepsza.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o piłkach rehabilitacyjnych 75 cm

#1 Gdzie szukać opinii o piłkach rehabilitacyjnych 75 cm?

Aktualnie zaprezentowane informacje o piłkach rehabilitacyjnych 75 cm odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie użytkowników.

#2 Jaka gimnastyczna piłka rehabilitacyjna 75 cm najlepsza? Którą wybrać?

Poszukując informacji o dobrych piłkach rehabilitacyjnych 75 cm warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z piłkami gimnastycznymi 75 cm, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie piłki gimnastyczne 75 cm są najchętniej polecane?

Nasze zestawienia z piłkami gimnastycznymi 75 cm zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach piłki gimnastyczne 75 cm to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *