FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking piłek rehabilitacyjnych do 100 zł. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Piłki gimnastyczne, rehabilitacyjne, lekarskie / Ranking piłek rehabilitacyjnych do 100 zł


Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych piłek rehabilitacyjnych do 100 zł. Opracowane zestawienia są aktualne czerwiec 2023 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych piłek rehabilitacyjnych do 100 zł,
 • TOP5 często wybieranych gimnastycznych piłek rehabilitacyjnych do fitnessu i treningu.

O czym dowiesz się w poradniku?

Jakie piłki gimnastyczne do 100 zł najlepiej wybrać? Ranking czerwiec 2023

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane piłki gimnastyczne do 100 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking piłek rehabilitacyjnych do 100 zł, wraz ze specyfikacją modelu, aktualizujemy na bieżąco.

☆ Umbro Piłka gimnastyczna do ćwiczeń 75cm (8711252269375) ☆

Umbro Piłka gimnastyczna do ćwiczeń 75cm (8711252269375) Najniższa Cena Online

☆ Umbro Piłka gimnastyczna do ćwiczeń 75cm (8711252269375) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis piłki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Umbro
 • Nazwa produktu: Umbro Piłka gimnastyczna do ćwiczeń 75cm (8711252269375)
 • Segment produktowy: Gimnastyczne piłki do ćwiczeń fitness i rehabilitacji
 • Ilość ofert: 4
 • Charakterystyka / Opis piłki:

  PIŁKA FITNESS 75CM RED OD UMBRO jest jednym z najtańszych, najpraktyczniejszych i najchętniej użytkowanych przyrządów do ćwiczeń w domu i nie tylko. Piłka pozwoli Ci na realizowanie ćwiczeń wzmacniających mięśnie brzucha i pleców, udoskonalenie koordynacji i równowagi, nie obciążając zbytnio Twoich stawów....


☆ BODY SCULPTURE - BB 001 75CM - Piłka gimnastyczna anti-burst 75 cm, PILKABB00175CM ☆

BODY SCULPTURE - BB 001 75CM - Piłka gimnastyczna anti-burst 75 cm, PILKABB00175CM Najniższa Cena Online

☆ BODY SCULPTURE - BB 001 75CM - Piłka gimnastyczna anti-burst 75 cm, PILKABB00175CM - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis piłki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BODY SCULPTURE
 • Nazwa produktu: BODY SCULPTURE - BB 001 75CM - Piłka gimnastyczna anti-burst 75 cm, PILKABB00175CM
 • Segment produktowy: Gimnastyczne piłki do ćwiczeń fitness i rehabilitacji
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis piłki:

  Piłka jest przyrządem o stanowczo szerokim zaimplementowaniu. Wykorzystuje się ją równocześnie w treningach sportowców jak i do celów rehabilitacyjnych, dlatego może być stosowana poprzez każdego, bez względu na wiek czy formę fizyczną.

  Te konkretne i elastyczne piłki są niezbędnym elementem ćwiczeń związanych z gimnastyką, fitnessem, sportem, tańcem, treningiem równoważnym i terapią,, a także jako siedziska ergonomiczne w biurze i domu. Wysokiej jakości piłka gimnastyczna BB 001 marki Body Sculpture wytworzona została ze specjalnej gumy Anti-Burst, dzięki której w razie pęknięcia, stopniowo traci powietrze, broniąc ćwiczącego przed nagłym upadkiem.

  Ćwiczenia górnej części ciała Umieść piłkę pod swym brzuchem i górną częścią ud. Połóż dłonie płasko na podłodze przed sobą, ramiona połóż wygodnie po bokach, sięgając jak najdalej do przodu. Teraz przyciągaj ciało po piłce do przodu do czasu, aż ręce nie znajda się bezpośrednio pod ramionami, przytrzymaj tą pozycję przez sekundę, następnie powróć do pozycji startowej.

  Powtarzaj 10-15 razy. Pamiętaj o oddechu, wykonując trudniejszą część ćwiczenia wydychaj powietrze ustami, wymawiając przy tym nieme "h". Umieść piłkę pod brzuchem poniżej klatki piersiowej i wyprostuj nogi.

  Połóż ręce płasko na podłodze przed sobą, ramiona osobno. Z wdechem opuszczaj na rękach klatkę piersiową do podłogi, przytrzymaj sekundę, następnie z wydechem odepchnij się z powrotem do góry. Powtarzaj 10-15 razy.

  Umieść piłkę pod plecami. Skrzyżuj ramiona płasko na klatce piersiowej. Dzisiaj skręć prawe ramię ku lewej nodze, przytrzymaj przez sekundę, powróć do pozycji startowej. Następnie sięgaj lewym ramieniem w kierunku prawej nogi, przytrzymaj sekundę, powróć do pozycji startowej.

  Wykonuj ruch powoli i dokładnie, pamiętaj o tym aby wydychać powietrze w momencie skrętu tułowia do kolana i wdychać powracając do pozycji startowej. Tak wygląda jedna powtórka. Powtórz 10 razy. Ćwiczenia dolnej części ciała Połóż się na plecach na podłodze, ręce ułóż wzdłuż tułowia po bokach.

  Połóż wyprostowane nogi na piłce, tak aby stopy i łydki leżały na piłce a ciało kreujeło prostą linię. Wdychając powietrze uciskaj piłkę piętami i tocz w kierunku pośladków, tak długo, jak pod kolanami utworzy się kąt prosty.

  Przytrzymaj przez sekundę, potem z wydechem powróć do pozycji startowej. Powtarzaj 10-15 razy. Połóż się na lewym boku, ugnij ramię pod katem prostym i podeprzyj ciało, drugą ręką podeprzyj się z przodu.

  Połóż prawe kolano na piłce, lewą nogę zegnij na podłodze. Naciskaj prawą nogą na piłkę, przytrzymaj poprzez sekundę, weź głęboki wdech i po chwili z wydechem powtórz ćwiczenie. Powtarzaj 10-15 razy. Następnie zmień stronę.

  Uklęknij na lewej nodze i oprzyj ciało na piłce, ręce ułóż na piłce przed sobą. Wyprostuj prawą nogę, obciągnij palce i oprzyj na podłodze. Powoli podnoś prawą nogę aż do linii bioder (nie wyżej) równolegle do podłogi, przytrzymaj przez sekundę, potem powoli powróć do pozycji startowej.

  Powtarzaj 10-15 razy. Zmień strony i powtarzaj leżąc na prawym boku. Dane techniczne: Wzrost użytkownika: 181 – 190 cm Średnica piłki: 75 cm Maksymalna waga użytkownika: 100 kg Kolor: niebieski Przeznaczenie: użytek domowy Gwarancja: 2 lata UWAGA!

  Film jest materiałem poglądowym. Prezentowany w nim sprzęt może nieznacznie różnić się od oferowanego do sprzedaży. Szczegółowa specyfikacja sprzętu znajduje się powyżej.


☆ Power system pro gymball piłka gimnastyczna kolor pink 65 cm (4012001300009) ☆

Power system pro gymball piłka gimnastyczna kolor pink 65 cm (4012001300009) Najniższa Cena Online

☆ Power system pro gymball piłka gimnastyczna kolor pink 65 cm (4012001300009) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis piłki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Power System
 • Nazwa produktu: Power system pro gymball piłka gimnastyczna kolor pink 65 cm (4012001300009)
 • Segment produktowy: Gimnastyczne piłki do ćwiczeń fitness i rehabilitacji
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis piłki:
  Power System Pro Gymball, 65 cm, Akcesoria do ćwiczeń unisex, Nie lubisz spędzać czasu w zatłoczonych siłowniach lub klubach fitness? zobacz ofertę ergonomicznych akcesoriów do ćwiczeń i wybierz Power System Pro Gymball, ułatwiając tym samym regularny, domowy trening. Cechy: przeciwpoślizgowa konstrukcja genialny do domowego treningu przyrząd odpowiedni do rehabilitacji poprawa efektywności fizycznej odchudzanie i wyszczuplanie sylwetki Skład: elastyczny materiał

☆ BODY SCULPTURE - BB 001 56CM - Piłka gimnastyczna anti-burst 56 cm ☆

BODY SCULPTURE - BB 001 56CM - Piłka gimnastyczna anti-burst 56 cm Najniższa Cena Online

☆ BODY SCULPTURE - BB 001 56CM - Piłka gimnastyczna anti-burst 56 cm - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis piłki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BODY SCULPTURE
 • Nazwa produktu: BODY SCULPTURE - BB 001 56CM - Piłka gimnastyczna anti-burst 56 cm
 • Segment produktowy: Gimnastyczne piłki do ćwiczeń fitness i rehabilitacji
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis piłki:

  Piłka jest przyrządem o niezwykle szerokim zastosowaniu. Wykorzystuje się ją równocześnie w treningach sportowców jak i do celów rehabilitacyjnych, dlatego może być używana poprzez każdego, bez względu na wiek czy formę fizyczną.

  Te mocne i rozciągliwe piłki są koniecznym elementem ćwiczeń związanych z gimnastyką, fitnessem, sportem, tańcem, treningiem równoważnym i terapią, i jako siedziska funkcjonalne w biurze i domu. Wysokiej jakości piłka gimnastyczna BB 001 firmy Body Sculpture wytworzona została ze specjalnej gumy Anti-Burst, dzięki której w razie pęknięcia, stopniowo traci powietrze, broniąc ćwiczącego przed nagłym upadkiem.

  Ćwiczenia górnej części ciała Umieść piłkę pod swym brzuchem i górną częścią ud. Połóż dłonie płasko na podłodze przed sobą, ramiona połóż komfortowo po bokach, sięgając jak najdalej do przodu. Dzisiaj przyciągaj ciało po piłce do przodu dopóki ręce nie znajda się bezpośrednio pod ramionami, przytrzymaj tą pozycję przez sekundę, następnie powróć do pozycji startowej.

  Powtarzaj 10-15 razy. Pamiętaj o oddechu, wykonując trudniejszą część ćwiczenia wydychaj powietrze ustami, wymawiając przy tym nieme "h". Umieść piłkę pod brzuchem poniżej klatki piersiowej i wyprostuj nogi.

  Połóż ręce płasko na podłodze przed sobą, ramiona osobno. Z wdechem opuszczaj na rękach klatkę piersiową do podłogi, przytrzymaj sekundę, następnie z wydechem odepchnij się z powrotem do góry. Powtarzaj 10-15 razy.

  Umieść piłkę pod plecami. Skrzyżuj ramiona płasko na klatce piersiowej. Teraz skręć prawe ramię ku lewej nodze, przytrzymaj przez sekundę, powróć do pozycji startowej. Następnie sięgaj lewym ramieniem w kierunku prawej nogi, przytrzymaj sekundę, powróć do pozycji startowej.

  Wykonuj ruch powoli i dokładnie, pamiętaj o tym by wydychać powietrze w chwili skrętu tułowia do kolana i wdychać powracając do pozycji startowej. Tak wygląda jedna powtórka. Powtórz 10 razy. Ćwiczenia dolnej części ciała Połóż się na plecach na podłodze, ręce ułóż wzdłuż tułowia po bokach.

  Połóż wyprostowane nogi na piłce, tak by stopy i łydki leżały na piłce a ciało tworzyło prostą linię. Wdychając powietrze uciskaj piłkę piętami i tocz w kierunku pośladków, do czasu, aż pod kolanami utworzy się kąt prosty.

  Przytrzymaj poprzez sekundę, potem z wydechem powróć do pozycji startowej. Powtarzaj 10-15 razy. Połóż się na lewym boku, ugnij ramię pod katem prostym i podeprzyj ciało, drugą ręką podeprzyj się z przodu.

  Połóż prawe kolano na piłce, lewą nogę zegnij na podłodze. Naciskaj prawą nogą na piłkę, przytrzymaj poprzez sekundę, weź głęboki wdech i po chwili z wydechem powtórz ćwiczenie. Powtarzaj 10-15 razy. Następnie zmień stronę.

  Uklęknij na lewej nodze i oprzyj ciało na piłce, ręce ułóż na piłce przed sobą. Wyprostuj prawą nogę, obciągnij palce i oprzyj na podłodze. Powoli podnoś prawą nogę aż do linii bioder (nie wyżej) równolegle do podłogi, przytrzymaj przez sekundę, potem powoli powróć do pozycji startowej.

  Powtarzaj 10-15 razy. Zmień strony i powtarzaj leżąc na prawym boku. Informacje techniczne: Wzrost użytkownika: 151 – 165 cm Średnica piłki: 56 cm Maksymalna waga użytkownika: 100 kg Kolor: różowy Przeznaczenie: użytek domowy Gwarancja: 2 lata


☆ Power system pro gymball piłka gimnastyczna kolor black 65 cm (4012001100005) ☆

Power system pro gymball piłka gimnastyczna kolor black 65 cm (4012001100005) Najniższa Cena Online

☆ Power system pro gymball piłka gimnastyczna kolor black 65 cm (4012001100005) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis piłki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Power System
 • Nazwa produktu: Power system pro gymball piłka gimnastyczna kolor black 65 cm (4012001100005)
 • Segment produktowy: Gimnastyczne piłki do ćwiczeń fitness i rehabilitacji
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis piłki:
  Power System Pro Gymball, 65 cm, Akcesoria do ćwiczeń unisex, Nie uwielbiasz spędzać czasu w zatłoczonych siłowniach lub klubach fitness? przejrzyj ofertę ergonomicznych akcesoriów do ćwiczeń i wybierz Power System Pro Gymball, ułatwiając tym samym regularny, domowy trening. Atrybuty: antypoślizgowa kompozycja wspaniały do domowego treningu przyrząd odpowiedni do rehabilitacji poprawa wydajności fizycznej odchudzanie i wyszczuplanie sylwetki Skład: sprężysty materiał

☆ Twójpasaż Piłka gimnastyczna movit 75 cm pomarańczowa (4048821591181) ☆

Twójpasaż Piłka gimnastyczna movit 75 cm pomarańczowa (4048821591181) Najniższa Cena Online

☆ Twójpasaż Piłka gimnastyczna movit 75 cm pomarańczowa (4048821591181) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis piłki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: TwójPasaż
 • Nazwa produktu: Twójpasaż Piłka gimnastyczna movit 75 cm pomarańczowa (4048821591181)
 • Segment produktowy: Gimnastyczne piłki do ćwiczeń fitness i rehabilitacji
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis piłki:

  Piłka gimnastyczna śr. 75 cm z pompką! Codzienne ćwiczenia nie muszą oznaczać walki z nadprogramowymi kilogramami - to jeszcze odpowiednia kondycja, witalność, energia każdego dnia, a także zdrowie. Osoby, które mogą poszczycić się posiadaniem sylwetki fit, cieszą się rewelacyjnym samopoczuciem, dlatego warto zadbać o to, żeby ją uzyskać.Piłka do ćwiczeń to najlepszy sposób, by w domowym zaciszu dbać o swoją zwinność, niwelować zbyt szerokie napięcie mięśni, wzmacniać mięśnie dna miednicy i rozciągać całe ciało.

  Wytrzymały materiał sprawia,użytkowanie piłki jest komfortowe i bezproblemowe. Piłki nieodzowne są jeszcze w fitness klubach czy szkołach. Nie zwlekaj i zamów już dziś.detale: Śr 75 cm obciążenie do 100kg Piłka w pakiecie z pompką Kolor: Pomarańczowa wspaniałe do ćwiczeń: na siłowni w domu w przedszkolu w szkołach rodzenia rehabilitacyjnych


☆ Piłka gimnastyczna Slam Ball 8kg - HMS - 8 kg, 17-8-282 ☆

Piłka gimnastyczna Slam Ball 8kg - HMS - 8 kg, 17-8-282 Najniższa Cena Online

☆ Piłka gimnastyczna Slam Ball 8kg - HMS - 8 kg, 17-8-282 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis piłki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: Piłka gimnastyczna Slam Ball 8kg - HMS - 8 kg, 17-8-282
 • Segment produktowy: Gimnastyczne piłki do ćwiczeń fitness i rehabilitacji
 • Ilość ofert: 4
 • Charakterystyka / Opis piłki:
  Piłka Lekarska HMS Slam Ball 8kg Piłka lekarska Slam Ball PS8 producenta HMS to piłka wspomagająca ćwiczenia siłowe i wytrzymałościowe. Genialna jako przyrząd do rozgrzewki ale może być również zastosowana jako główny atrybut treningu właściwego. Piłka rewelacyjnie nadaje się do rozciągania, a także wzmacniania mięśni i do poprawienia ogólnej skuteczności ciała. Wyprodukowana jest z materiałów najwyższej jakości co znamionuje ją ogromną wytrzymałością oraz wysokim stopniem przyswajalności na uderzenia. Gumowa warstwa chroni piłkę w trakcie intensywnych ćwiczeń. Większość osób ćwiczenia z piłką lekarską pamięta jedynie ze szkoły - kojarzy się ona z zajęciami wychowania fizycznego lub rehabilitacji - i w dorosłym życiu już do nich nie wraca. To wielki błąd, ponieważ trening z użyciem tego przyrządu może być bardziej wszechstronny i skuteczny, niż ćwiczenia na drogim sprzęcie. Dzięki czemu, iż piłka jest krągła i nie ma ustabilizowanego środka ciężkości, mięśnie muszą wykonać dużo więcej pracy, aby ją utrzymać. Do tego brzuch, pośladki, a także plecy muszą być stale napięte, żeby sylwetka się nie chwiała. To wszystko sprawia, że ćwiczenia z piłką lekarską należą do jednych z najskuteczniejszych i najzdrowszych dla kręgosłupa. Ciężar piłki wpływa na całe ciało, angażując wszystkie partie mięśni. To z kolei pozwala na skuteczniejszy trening, wzmocnienie mięśni oraz stawów, zrzucenie zbędnych kilogramów, wysmuklenie sylwetki i ulepszenie ogólnej wydolności organizmu. Zadowoleni z efektów będą równocześnie biegacze, kolarze, jak i zawodnicy mieszanych sztuk walki czy boksu. Co ważne, rozmiar piłki lekarskiej można zbratać do indywidualnych predyspozycji – ćwiczenia z piłką są więc optymalne dla osób w każdym wieku, jednocześnie dla początkujących, jak i progresywnych sportowców. Piłka lekarska to znakomita alternatywa dla hantli, w takiej roli sprawdzą się niewątpliwie lżejsze piłki. Jeśli przyrząd ma ułatwiać ćwiczenia ogólnorozwojowe, lepiej sięgnąć po piłkę ważącą 8 kg. Ćwiczenia jakie można wykonywać przy użyciu piłki lekarskiej HMS: przysiady z piłką lekarską trzymaną przy klatce piersiowej, nad głową, za głową,wykroki z piłką lekarską,rzuty piłką lekarską o ścianę,obroty z piłką lekarską,obroty z piłką lekarską w wypadzie przednim,brzuszki z piłką lekarską,przekładanie piłki lekarskiej z boku na bok z uniesionymi nogami,pompki diamentowe na piłce lekarskiej,pompki z jedną ręką na piłce, z druga na podłożu,biceps z piłką lekarską,opuszczanie piłki znad głowy na plecy,wyciskanie piłki lekarskiej do przodu stojąc, informacje techniczne:towar nowy, wysokiej jakości;materiał: tworzywo plastikowe, oporne na ścieranie;średnica 22,5 cm;waga: 8 kg;kolor: czarny. Ważne wskazówki przed rozpoczęciem ćwiczeń:1. Miejsce, w którym wykonujemy ćwiczenia powinno być przestronne.2. Stan technologiczny piłki należy sprawdzić przed każdym treningiem.3. Ćwiczenia muszą być poprzedzone rozgrzewką. 4. Na początek najlepiej zacząć od lżejszej piłki i stopniowo przechodzić do cięższych.5. Aktywność ćwiczeń powinna wzrastać w czasie.6. Najważniejsza jest poprawność i technologia realizowanych ćwiczeń.7. Trening można wykonywać prawa i lewą ręką. Przykłady ćwiczeń z piłką lekarską HMS, które kształtują mięśnie brzucha: Ćwiczenia na rozgrzewkę: pajacyki z piłką: podczas wyskoków unoś piłkę nad głowę. Pamiętaj o napinaniu mięśni brzucha. Skacz tak poprzez minutę. Skoki na piłkę: Połóż piłkę na podłodze a następnie naprzemiennie - raz prawą, raz lewą stopą - dotykaj subtelnie piłki. Ćwiczenie to wykonuj poprzez jedną minutę. Na rozgrzewkę warto przeznaczyć minimum 2 minuty. Ćwiczenia właściwe: scyzoryk: Połóż się na podłodze (najlepiej na macie do ćwiczeń jogi, fitness). Zadbaj o to by dolna część kręgosłupa przylegała do podłogi. Przenoś piłkę za głowę, wracając uginaj kolana i zbliżaj do nich piłkę. Patrz przed siebie, szyja i ramiona nie powinny być napięte. Rowerek: Połóż się na podłodze (macie) i lekko unieś głowę i ramiona. Trzymaj piłkę przed sobą. Zbliżaj raz prawe, raz lewe kolano do piłki. Postaraj się wykonywać to ćwiczenie płynnie i w tempie. Brzuszki: Połóż się, spleć dłonie za głową, piłkę połóż na ugiętych nogach. Unoś finezyjnie głowę i ramiona, do momentu aż poczujesz spięcie brzucha. Głowa powinna leżeć luźno na dłoniach. Pamiętaj o "przyklejeniu" dolnej części kręgosłupa do podłogi. Skręty tułowia: Usiądź na podłodze i finezyjnie unieś nogi. Trzymaj piłkę przed sobą. Wykonuj skręty tułowia i przenoś piłkę na przemian - w prawą i lewą stronę. Twoje spojrzenie powinno podążać za piłką. Brzuch powinien cały czas być napięty. Wspinaczka górska: Przymnij pozycję jak do pompek. Ciało oprzyj na palcach stóp, a dłonie na piłce. Pilnuj tego by piłka leżała pod barkami. Ciało powinno być ustawione w jednej linii, więc trzymaj napięty brzuch i nie wypychaj w górę pośladków. Głowa powinna być przedłużeniem tułowia, nie może zwisać ani także nie może być zadarta. Przyciągaj na przemian lewe i prawe kolano do brzucha. Jeśli ćwiczenie nie sprawia Ci trudności - śmiało przyśpiesz! Wykonuj po 12 powtórzeń z każdego ćwiczenia w 3-4 seriach a wkrótce zobaczysz efekty treningu....

☆ Power System Pro Gymball piłka gimnastyczna kolor Black 75 cm ☆

Power System Pro Gymball piłka gimnastyczna kolor Black 75 cm Najniższa Cena Online

☆ Power System Pro Gymball piłka gimnastyczna kolor Black 75 cm - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis piłki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Power System
 • Nazwa produktu: Power System Pro Gymball piłka gimnastyczna kolor Black 75 cm
 • Segment produktowy: Gimnastyczne piłki do ćwiczeń fitness i rehabilitacji
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis piłki:
  Power System Pro Gymball, 75 cm, Akcesoria do ćwiczeń unisex, Nie uwielbiasz spędzać czasu w zatłoczonych siłowniach lub klubach fitness? sprawdź ofertę poręcznych akcesoriów do ćwiczeń i wybierz Power System Pro Gymball, ułatwiając tym samym regularny, domowy trening. Właściwości: antypoślizgowa kompozycja rewelacyjny do domowego treningu przyrząd stosowny do rehabilitacji poprawa efektywności fizycznej odchudzanie i wyszczuplanie sylwetki Skład: rozciągliwy materiał

☆ Piłka ovoball - morski marki Tiguar ☆

Piłka ovoball - morski marki Tiguar Najniższa Cena Online

☆ Piłka ovoball - morski marki Tiguar - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis piłki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Tiguar
 • Nazwa produktu: Piłka ovoball - morski marki Tiguar
 • Segment produktowy: Gimnastyczne piłki do ćwiczeń fitness i rehabilitacji
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis piłki:

  nieduża piłka o eliptycznym kształcie („ovo"=jajko), a także solidnym i trwałym wykonaniu zezwala na realizację różnego treningu na każdym poziomie nowoczesnia. Piłka pomaga w naturalny sposób skorygować ustawienie ciała, ucząc ćwiczącego precyzji ruchu i poprawnej postawy, bezpiecznej dla jego mięśni i stawów.

  Stanowi dodatkowe wyzwanie siłowe, wytrzymałościowe i koordynacyjne. Idealnie sprawdza się w rehabilitacji, w stretchingu, pilatesie i relaksacji.przystępne wymiary i kolory:16,5 x 25 cm — śliwka16,5 x 25 cm — morski16,5 x 25 cm — oliwka16,5 x 25 cm — szary


☆ Hammer Piłka gimnastyczna 55 cm - 55 cm (4005251664069) ☆

Hammer Piłka gimnastyczna 55 cm - 55 cm (4005251664069) Najniższa Cena Online

☆ Hammer Piłka gimnastyczna 55 cm - 55 cm (4005251664069) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis piłki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Hammer
 • Nazwa produktu: Hammer Piłka gimnastyczna 55 cm - 55 cm (4005251664069)
 • Segment produktowy: Gimnastyczne piłki do ćwiczeń fitness i rehabilitacji
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis piłki:

  Antiburst to wysokiej jakości piłka gimnastyczna. Obszary zastosowań piłek fitness są wyjątkowo pokaźne. Dzięki regularnym ćwiczeniom wykonywanym na piłce osiągniesz zamierzone efekty: wzmocnisz mięśnie (np.

  stabilizujące kręgosłupa, brzucha, ud, pośladków, grzbietu) poprawisz ogólną kondycję organizmu uelastycznisz kręgosłup popracujesz nad koordynacją ruchową zrzucisz zbędne kilogramy. Piłka Antiburst używana jest przez trenerów fitness w ćwiczeniach ogólnorozwojowych i rehabilitantów w ćwiczeniach rehabilitacyjnych (na kręgosłup, wady postawy itp.) nadaje się genialnie do wykorzystywania fachowego, a także domowego.

  dedykowana jest dla wzrostu: do 155 cm. Maksymalna waga użytkownika: 120 kg. Materiał wykonania: PVC....Podobne zestawienia:


Najtańsze piłki gimnastyczne do 100 zł – Ranking czerwiec 2023 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze piłki gimnastyczne do 100 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich piłek rehabilitacyjnych do 100 zł jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Umbro Piłka gimnastyczna do ćwiczeń 75cm (8711252269375) ☆

Umbro Piłka gimnastyczna do ćwiczeń 75cm (8711252269375) Najniższa Cena Online

☆ Umbro Piłka gimnastyczna do ćwiczeń 75cm (8711252269375) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis piłki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Umbro
 • Nazwa produktu: Umbro Piłka gimnastyczna do ćwiczeń 75cm (8711252269375)
 • Segment produktowy: Gimnastyczne piłki do ćwiczeń fitness i rehabilitacji
 • Ilość ofert: 4
 • Charakterystyka / Opis piłki:

  PIŁKA FITNESS 75CM RED OD UMBRO jest jednym z najtańszych, najpraktyczniejszych i najchętniej wykorzystywanych przyrządów do ćwiczeń w domu i nie tylko. Piłka pozwoli Ci na realizowanie ćwiczeń wzmacniających mięśnie brzucha i pleców, poprawę koordynacji i równowagi, nie obciążając zbytnio Twoich stawów....


☆ BODY SCULPTURE - BB 001 56CM - Piłka gimnastyczna anti-burst 56 cm ☆

BODY SCULPTURE - BB 001 56CM - Piłka gimnastyczna anti-burst 56 cm Najniższa Cena Online

☆ BODY SCULPTURE - BB 001 56CM - Piłka gimnastyczna anti-burst 56 cm - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis piłki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BODY SCULPTURE
 • Nazwa produktu: BODY SCULPTURE - BB 001 56CM - Piłka gimnastyczna anti-burst 56 cm
 • Segment produktowy: Gimnastyczne piłki do ćwiczeń fitness i rehabilitacji
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis piłki:

  Piłka jest przyrządem o stanowczo szerokim zastosowaniu. Wykorzystuje się ją jednocześnie w treningach sportowców jak i do celów rehabilitacyjnych, dlatego może być użytkowana poprzez każdego, bez względu na wiek czy formę fizyczną.

  Te potężne i rozciągliwe piłki są niezbędnym elementem ćwiczeń związanych z gimnastyką, fitnessem, sportem, tańcem, treningiem równoważnym i terapią, i jako siedziska praktyczne w biurze i domu. Wysokiej jakości piłka gimnastyczna BB 001 firmy Body Sculpture tworzona została ze specjalnej gumy Anti-Burst, dzięki której w razie pęknięcia, stopniowo traci powietrze, chroniąc ćwiczącego przed nagłym upadkiem.

  Ćwiczenia górnej części ciała Umieść piłkę pod swym brzuchem i górną częścią ud. Połóż dłonie płasko na podłodze przed sobą, ramiona połóż komfortowo po bokach, sięgając jak najdalej do przodu. Dzisiaj przyciągaj ciało po piłce do przodu dopóki ręce nie znajda się bezpośrednio pod ramionami, przytrzymaj tą pozycję przez sekundę, następnie powróć do pozycji startowej.

  Powtarzaj 10-15 razy. Pamiętaj o oddechu, wykonując trudniejszą część ćwiczenia wydychaj powietrze ustami, wymawiając przy tym nieme "h". Umieść piłkę pod brzuchem poniżej klatki piersiowej i wyprostuj nogi.

  Połóż ręce płasko na podłodze przed sobą, ramiona osobno. Z wdechem opuszczaj na rękach klatkę piersiową do podłogi, przytrzymaj sekundę, następnie z wydechem odepchnij się z powrotem do góry. Powtarzaj 10-15 razy.

  Umieść piłkę pod plecami. Skrzyżuj ramiona płasko na klatce piersiowej. Dzisiaj skręć prawe ramię ku lewej nodze, przytrzymaj poprzez sekundę, powróć do pozycji startowej. Następnie sięgaj lewym ramieniem w kierunku prawej nogi, przytrzymaj sekundę, powróć do pozycji startowej.

  Wykonuj ruch powoli i precyzyjnie, pamiętaj o tym żeby wydychać powietrze w chwili skrętu tułowia do kolana i wdychać powracając do pozycji startowej. Tak wygląda jedna powtórka. Powtórz 10 razy. Ćwiczenia dolnej części ciała Połóż się na plecach na podłodze, ręce ułóż wzdłuż tułowia po bokach.

  Połóż wyprostowane nogi na piłce, tak aby stopy i łydki leżały na piłce a ciało generujeło prostą linię. Wdychając powietrze uciskaj piłkę piętami i tocz w kierunku pośladków, tak długo, jak pod kolanami utworzy się kąt prosty.

  Przytrzymaj poprzez sekundę, potem z wydechem powróć do pozycji startowej. Powtarzaj 10-15 razy. Połóż się na lewym boku, ugnij ramię pod katem prostym i podeprzyj ciało, drugą ręką podeprzyj się z przodu.

  Połóż prawe kolano na piłce, lewą nogę zegnij na podłodze. Naciskaj prawą nogą na piłkę, przytrzymaj przez sekundę, weź głęboki wdech i po chwili z wydechem powtórz ćwiczenie. Powtarzaj 10-15 razy. Następnie zmień stronę.

  Uklęknij na lewej nodze i oprzyj ciało na piłce, ręce ułóż na piłce przed sobą. Wyprostuj prawą nogę, obciągnij palce i oprzyj na podłodze. Powoli podnoś prawą nogę aż do linii bioder (nie wyżej) równolegle do podłogi, przytrzymaj poprzez sekundę, potem powoli powróć do pozycji startowej.

  Powtarzaj 10-15 razy. Zmień strony i powtarzaj leżąc na prawym boku. Dane techniczne: Wzrost użytkownika: 151 – 165 cm Średnica piłki: 56 cm Maksymalna waga użytkownika: 100 kg Kolor: różowy Przeznaczenie: użytek domowy Gwarancja: 2 lata


☆ Piłka do pilatesu ovoball tiguar - śliwka (5906660029373) ☆

Piłka do pilatesu ovoball tiguar - śliwka (5906660029373) Najniższa Cena Online

☆ Piłka do pilatesu ovoball tiguar - śliwka (5906660029373) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis piłki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Tiguar
 • Nazwa produktu: Piłka do pilatesu ovoball tiguar - śliwka (5906660029373)
 • Segment produktowy: Gimnastyczne piłki do ćwiczeń fitness i rehabilitacji
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis piłki:

  drobna piłka o eliptycznym kształcie („ovo"=jajko), a także mocnym i trwałym wykonaniu pozwala na realizację różnego treningu na każdym poziomie zaawansowania. Piłka pomaga w naturalny sposób skorygować ustawienie ciała, ucząc ćwiczącego precyzji ruchu i korzystnej postawy, bezpiecznej dla jego mięśni i stawów.

  Stanowi uzupełniające wyzwanie siłowe, wytrzymałościowe i koordynacyjne. Nadzwyczajnie sprawdza się w rehabilitacji, w stretchingu, pilatesie oraz relaksacji.przystępne rozmiary i barwy:16,5 x 25 cm — śliwka16,5 x 25 cm — morski16,5 x 25 cm — oliwka16,5 x 25 cm — szary


☆ Piłka gimnastyczna UMBRO 269382 Niebieski ☆

Piłka gimnastyczna UMBRO 269382 Niebieski Najniższa Cena Online

☆ Piłka gimnastyczna UMBRO 269382 Niebieski - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis piłki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: UMBRO
 • Nazwa produktu: Piłka gimnastyczna UMBRO 269382 Niebieski
 • Segment produktowy: Gimnastyczne piłki do ćwiczeń fitness i rehabilitacji
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis piłki:
  Piłka gimnastyczna UMBRO 269382 to wytrzymała i lekka piłka o średnicy 50 cm, która rewelacyjnie pasuje do ćwiczeń fitness, gimnastyki, pilatesu i innych form aktywności fizycznej. Piłka została stworzona z wysokiej jakości tworzyw, co gwarantuje jej trwałość i wytrzymałość na uszkodzenia....

☆ Piłka ovoball - morski marki Tiguar ☆

Piłka ovoball - morski marki Tiguar Najniższa Cena Online

☆ Piłka ovoball - morski marki Tiguar - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis piłki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Tiguar
 • Nazwa produktu: Piłka ovoball - morski marki Tiguar
 • Segment produktowy: Gimnastyczne piłki do ćwiczeń fitness i rehabilitacji
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis piłki:

  drobna piłka o eliptycznym zarysie („ovo"=jajko), a także potężnym i trwałym wykonaniu umożliwia realizację różnorodnego treningu na każdym poziomie nowoczesnia. Piłka pomaga w naturalny sposób skorygować ustawienie ciała, ucząc ćwiczącego precyzji ruchu, a także poprawnej postawy, bezpiecznej dla jego mięśni i stawów.

  Stanowi dodatkowe wyzwanie siłowe, wytrzymałościowe i koordynacyjne. Wyśmienicie sprawdza się w rehabilitacji, w stretchingu, pilatesie oraz relaksacji.dostępne rozmiary i odcienie:16,5 x 25 cm — śliwka16,5 x 25 cm — morski16,5 x 25 cm — oliwka16,5 x 25 cm — szaryPodsumowanie, czyli jaka gimnastyczna piłka rehabilitacyjna do 100 zł najlepsza?


Najlepsza gimnastyczna piłka rehabilitacyjna do 100 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsza gimnastyczna piłka rehabilitacyjna do 100 zł w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Polecane piłki rehabilitacyjne – Zestawienie czerwiec 2023

Jeżeli żadna z powyższych piłek rehabilitacyjnych do 100 zł nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie chętnie wybieranych gimnastycznych piłek rehabilitacyjnych do fitnessu i treningu.


Powiązania tematyczne:

 • jaka gimnastyczna piłka rehabilitacyjna do 100 zł opinie i efekty,
 • dobre piłki gimnastyczne do 100 zł cena,
 • ranking piłek rehabilitacyjnych do 100 zł,
 • gimnastyczna piłka rehabilitacyjna do 100 zł jaka najlepsza.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o piłkach rehabilitacyjnych do 100 zł

#1 Gdzie szukać opinii o piłkach rehabilitacyjnych do 100 zł?

Aktualnie zaprezentowane informacje o piłkach rehabilitacyjnych do 100 zł odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie userów.

#2 Jaka gimnastyczna piłka rehabilitacyjna do 100 zł najlepsza? Którą wybrać?

Poszukując informacji o dobrych piłkach rehabilitacyjnych do 100 zł warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z piłkami gimnastycznymi do 100 zł, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie piłki gimnastyczne do 100 zł są najchętniej polecane?

Nasze zestawienia z piłkami gimnastycznymi do 100 zł zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach piłki gimnastyczne do 100 zł to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *