FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking piłek rehabilitacyjnych Reebok. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Piłki gimnastyczne, rehabilitacyjne, lekarskie / Ranking piłek rehabilitacyjnych Reebok


Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych piłek rehabilitacyjnych Reebok. Opracowane zestawienia są aktualne kwiecień 2024 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych piłek rehabilitacyjnych Reebok,
 • TOP5 chętnie kupowanych gimnastycznych piłek rehabilitacyjnych do fitnessu i treningu.

Jakie piłki gimnastyczne Reebok najlepiej wybrać? Ranking kwiecień 2024

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane piłki gimnastyczne Reebok, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking piłek rehabilitacyjnych Reebok, wraz z opisem modelu, aktualizujemy każdego dnia.

☆ Piłka gimnastyczna 75 cm Reebok RAB-12017BK - czarna, PILKAREEBOKRAB12017BK ☆

Piłka gimnastyczna 75 cm Reebok RAB-12017BK - czarna, PILKAREEBOKRAB12017BK Najniższa Cena Online

☆ Piłka gimnastyczna 75 cm Reebok RAB-12017BK - czarna, PILKAREEBOKRAB12017BK - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis piłki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Reebok
 • Nazwa produktu: Piłka gimnastyczna 75 cm Reebok RAB-12017BK - czarna, PILKAREEBOKRAB12017BK
 • Segment produktowy: Gimnastyczne piłki do ćwiczeń fitness i rehabilitacji
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis piłki:
  Piłka gimnastyczna 75 cm marki Reebok jest optymalna dla osób o wzroście 188 cm i wyższych. Została wykonana z antypoślizgowego materiału, który wspomaga przyczepność podczas treningu. Zastosowana w trakcie produkcji technologia anti-burst sprawia, iż przebita piłka powoli spuszcza powietrze, co zapobiega ryzyku wystąpienia kontuzji. Ćwiczenia z piłką są doskonałym sposobem na zwiększenie efektów powszednich treningów. W trakcie ćwiczeń aktywowane są rozmaite grupy mięśni, które nie byłyby aktywne podczas ćwiczeń na płaskiej powierzchni. Pasuje do przysiadów, ćwiczeń mięśni pleców, rozciągania i wielu innych. Dobierając piłkę do wzrostu, ważne jest,w trakcie siedzenia na niej, kąt między miednicą a kolanami wynosił 90 stopni. Innowacyjny design dzięki wyjątkowej strukturze powierzchni, gwarantującej wielki komfort ćwiczeń. Do zestawu dołączona jest pompka zezwalająca na prędkie i nietrudne napompowanie piłki. Informacje technicznE: rozmiary: 75 x 75 x 75 cm (dł. X szer. X wys.) Waga: 1,3 kg Maksymalna waga użytkownika: 110 kg Kolor: czarny Materiał wykonania: PVC (98,4%) i PP (1,6%) dołączona pompka Przeznaczenie: użytek domowy/ amatorski Gwarancja: 2 lata REEBOK TO unikatowY SPRZĘT FITNESS Aktywność fizyczna i radość płynąca z uprawiania sportu działa równocześnie na ciało, jak i umysł. Dzięki zaimplementowaniu innowacyjnych technologii i wyjątkowemu designowi sprzętów i akcesoriów Reebok każdy trening przybliża Cię do osiągnięcia założonego celu. Reebok wykracza poza przyjęte normy, dając Ci produkty treningowe o ponadprzeciętnej jakości. Perfekcyjnie dopasowane materiały, niezawodność i innowacja w projektowaniu powoduje, iż wybierając produkty Reebok, będziesz cieszyć się nimi poprzez niemało lat. UWAGA! Film jest materiałem poglądowym. Prezentowany w nim sprzęt może nieznacznie różnić się od oferowanego do sprzedaży. Szczegółowa specyfikacja sprzętu znajduje się powyżej.

☆ Piłka gimnastyczna 65 cm Reebok RAB-12016BK - czarna, PILKAREEBOKRAB12016BK ☆

Piłka gimnastyczna 65 cm Reebok RAB-12016BK - czarna, PILKAREEBOKRAB12016BK Najniższa Cena Online

☆ Piłka gimnastyczna 65 cm Reebok RAB-12016BK - czarna, PILKAREEBOKRAB12016BK - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis piłki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Reebok
 • Nazwa produktu: Piłka gimnastyczna 65 cm Reebok RAB-12016BK - czarna, PILKAREEBOKRAB12016BK
 • Segment produktowy: Gimnastyczne piłki do ćwiczeń fitness i rehabilitacji
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis piłki:
  Piłka gimnastyczna 65 cm marki Reebok jest adekwatna dla osób o wzroście 170 - 185 cm. Została wykonana z przeciwpoślizgowego materiału, który wspomaga przyczepność w trakcie treningu. Zastosowana podczas produkcji technika anti-burst sprawia, iż przebita piłka powoli spuszcza powietrze, co zapobiega ryzyku wystąpienia kontuzji. Ćwiczenia z piłką są nieprzeciętnym sposobem na powiększenie efektów powszednich treningów. W trakcie ćwiczeń aktywowane są najróżniejsze grupy mięśni, które nie byłyby aktywne w trakcie ćwiczeń na płaskiej powierzchni. Nadaje się do przysiadów, ćwiczeń mięśni pleców, rozciągania i wielu innych. Dobierając piłkę do wzrostu, ważne jest,podczas siedzenia na niej, kąt pomiędzy miednicą a kolanami wynosił 90 poziomów. Nowoczesny design dzięki wyjątkowej strukturze powierzchni, gwarantującej wielki komfort ćwiczeń. Do zestawu załączona jest pompka pozwalająca na szybkie i nietrudne napompowanie piłki. Informacje technologicznE: wymiary: 65 x 65 x 65 cm (dł. X szer. X wys.) Waga: 1 kg Maksymalna waga użytkownika: 110 kg Kolor: czarny Materiał wykonania: PVC (98,4%) i PP (1,6%) dołączona pompka Przeznaczenie: użytek domowy/ amatorski Gwarancja: 2 lata REEBOK TO nieszablonowY SPRZĘT FITNESS Aktywność fizyczna i radość płynąca z uprawiania sportu działa równocześnie na ciało, jak i umysł. Dzięki zastosowaniu pionierskich technologii i nieszablonowemu designowi sprzętów i akcesoriów Reebok każdy trening przybliża Cię do osiągnięcia założonego celu. Reebok wykracza poza przyjęte normy, dając Ci produkty treningowe o ponadprzeciętnej jakości. Wyśmienicie przypasowane materiały, niezawodność i innowacja w projektowaniu sprawia, iż wybierając produkty Reebok, będziesz cieszyć się nimi poprzez niemało lat. UWAGA! Film jest materiałem poglądowym. Prezentowany w nim sprzęt może nieznacznie różnić się od oferowanego do sprzedaży. Szczegółowa specyfikacja sprzętu znajduje się powyżej.

☆ Reebok Piłka gimnastyczna 55 cm rab-12015bk - czarna ☆

Reebok Piłka gimnastyczna 55 cm rab-12015bk - czarna Najniższa Cena Online

☆ Reebok Piłka gimnastyczna 55 cm rab-12015bk - czarna - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis piłki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Reebok
 • Nazwa produktu: Reebok Piłka gimnastyczna 55 cm rab-12015bk - czarna
 • Segment produktowy: Gimnastyczne piłki do ćwiczeń fitness i rehabilitacji
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis piłki:
  Piłka gimnastyczna 55 cm producenta Reebok jest stosowna dla osób o wzroście 155 - 167 cm. Została wyprodukowana z antypoślizgowego materiału, który wspomaga przyczepność podczas treningu. Zastosowana podczas produkcji technologia anti-burst sprawia, że przebita piłka powoli spuszcza powietrze, co uniemożliwia ryzyku wystąpienia kontuzji. Ćwiczenia z piłką są wspaniałym sposobem na rozszerzenie efektów powszednich treningów. Podczas ćwiczeń aktywowane są różnorodne grupy mięśni, które nie byłyby aktywne podczas ćwiczeń na płaskiej powierzchni. Nadaje się do przysiadów, ćwiczeń mięśni pleców, rozciągania i wielu innych. Dobierając piłkę do wzrostu, ważne jest,podczas siedzenia na niej, kąt pomiędzy miednicą a kolanami wynosił 90 poziomów. Progresywny design dzięki wyjątkowej strukturze powierzchni, zapewniającej obfity komfort ćwiczeń. Do zestawu załączona jest pompka zezwalająca na szybkie i nieskomplikowane napompowanie piłki. Dane technicznE: wymiary: 55 x 55 x 55 cm (dł. X szer. X wys.) Waga: 1 kg Maksymalna waga użytkownika: 110 kg Kolor: czarny Materiał wykonania: PVC (98,4%) i PP (1,6%) załączona pompka Przeznaczenie: użytek domowy/ amatorski Gwarancja: 2 lata REEBOK TO unikatowY SPRZĘT FITNESS Aktywność fizyczna i radość płynąca z uprawiania sportu działa jednocześnie na ciało, jak i umysł. Dzięki zaimplementowaniu prekursorskich technice i unikatowemu designowi sprzętów i akcesoriów Reebok każdy trening przybliża Cię do osiągnięcia założonego celu. Reebok wykracza poza przyjęte normy, dając Ci produkty treningowe o ponadprzeciętnej jakości. Świetnie dopasowane materiały, bezusterkowość i innowacja w projektowaniu sprawia, iż wybierając produkty Reebok, będziesz cieszyć się nimi poprzez sporo lat. UWAGA! Film jest materiałem poglądowym. Prezentowany w nim sprzęt może nieznacznie różnić się od oferowanego do sprzedaży. Szczegółowa specyfikacja sprzętu znajduje się powyżej.

☆ Piłka gimnastyczna 55 cm Reebok RAB-40015BK - szara ☆

Piłka gimnastyczna 55 cm Reebok RAB-40015BK - szara Najniższa Cena Online

☆ Piłka gimnastyczna 55 cm Reebok RAB-40015BK - szara - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis piłki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Reebok
 • Nazwa produktu: Piłka gimnastyczna 55 cm Reebok RAB-40015BK - szara
 • Segment produktowy: Gimnastyczne piłki do ćwiczeń fitness i rehabilitacji
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis piłki:
  Piłka gimnastyczna 55 cm marki Reebok jest stosowna dla osób o wzroście 155 - 167 cm. Została wytworzona z przeciwpoślizgowego materiału, który wspomaga przyczepność w trakcie treningu. Zastosowana podczas produkcji technika anti-burst sprawia, iż przebita piłka powoli spuszcza powietrze, co uniemożliwia ryzyku wystąpienia kontuzji. Piłka ma lekko dociążoną podstawę, dzięki czemu nie będzie automatycznie toczyła się w czasie treningu. Ćwiczenia z piłką są rewelacyjnym sposobem na rozszerzenie efektów powszednich treningów. Podczas ćwiczeń aktywowane są najróżniejsze grupy mięśni, które nie byłyby aktywne podczas ćwiczeń na płaskiej powierzchni. Nadaje się do przysiadów, ćwiczeń mięśni pleców, rozciągania i wielu innych. Dobierając piłkę do wzrostu, ważne jest,w trakcie siedzenia na niej, kąt pomiędzy miednicą a kolanami wynosił 90 stopni. Progresywny design dzięki wyjątkowej strukturze powierzchni, gwarantującej duży komfort ćwiczeń. Do zestawu dołączona jest pompka zezwalająca na szybkie i proste napompowanie piłki. Informacje technicznE: rozmiary: 55 x 55 x 55 cm (dł. X szer. X wys.) Waga: 1,17 kg Maksymalna waga użytkownika: 110 kg Materiał wykonania: PVC (98,4%) i PP (1,6%) dołączona pompka Przeznaczenie: użytek domowy/ amatorski Gwarancja: 2 lata REEBOK TO wyjątkowY SPRZĘT FITNESS Aktywność fizyczna i radość płynąca z uprawiania sportu działa równocześnie na ciało, jak i umysł. Dzięki zaimplementowaniu prekursorskich technologii i wyjątkowemu designowi sprzętów i akcesoriów Reebok każdy trening przybliża Cię do osiągnięcia założonego celu. Reebok wykracza poza przyjęte normy, dając Ci produkty treningowe o ponadprzeciętnej jakości. Idealnie przypasowane materiały, bezawaryjność i innowacja w projektowaniu powoduje, że wybierając produkty Reebok, będziesz cieszyć się nimi poprzez niemało lat. UWAGA! Film jest materiałem poglądowym. Prezentowany w nim sprzęt może nieznacznie różnić się od oferowanego do sprzedaży. Szczegółowa specyfikacja sprzętu znajduje się powyżej.

☆ Reebok Piłka gimnastyczna 65 cm rab-40016bk - szara ☆

Reebok Piłka gimnastyczna 65 cm rab-40016bk - szara Najniższa Cena Online

☆ Reebok Piłka gimnastyczna 65 cm rab-40016bk - szara - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis piłki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Reebok
 • Nazwa produktu: Reebok Piłka gimnastyczna 65 cm rab-40016bk - szara
 • Segment produktowy: Gimnastyczne piłki do ćwiczeń fitness i rehabilitacji
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis piłki:
  Piłka gimnastyczna 65 cm producenta Reebok jest adekwatna dla osób o wzroście 170 - 185 cm. Została wytworzona z antypoślizgowego materiału, który wspomaga przyczepność w trakcie treningu. Zaimplementowana podczas produkcji technika anti-burst sprawia, że przebita piłka powoli spuszcza powietrze, co zapobiega ryzyku wystąpienia kontuzji. Piłka ma lekko dociążoną podstawę, dzięki temu nie będzie samoczynnie toczyła się w czasie treningu. Ćwiczenia z piłką są nieprzeciętnym sposobem na zwiększenie efektów powszednich treningów. W trakcie ćwiczeń aktywowane są przeróżne grupy mięśni, które nie byłyby aktywne w trakcie ćwiczeń na płaskiej powierzchni. Nadaje się do przysiadów, ćwiczeń mięśni pleców, rozciągania i wielu innych. Dobierając piłkę do wzrostu, ważne jest,w trakcie siedzenia na niej, kąt między miednicą a kolanami wynosił 90 stopni. Postępowy design dzięki wyjątkowej strukturze powierzchni, zapewniającej duży komfort ćwiczeń. Do zestawu dołączona jest pompka zezwalająca na prędkie i proste napompowanie piłki. Informacje technologicznE: rozmiary: 65 x 65 x 65 cm (dł. X szer. X wys.) Waga: 1,47 kg Maksymalna waga użytkownika: 110 kg Materiał wykonania: PVC (98,4%) i PP (1,6%) dołączona pompka Przeznaczenie: użytek domowy/ amatorski Gwarancja: 2 lata REEBOK TO wyjątkowY SPRZĘT FITNESS Aktywność fizyczna i radość płynąca z uprawiania sportu działa zarówno na ciało, jak i umysł. Dzięki zastosowaniu pionierskich technice i wyjątkowemu designowi sprzętów i akcesoriów Reebok każdy trening przybliża Cię do osiągnięcia założonego celu. Reebok wykracza poza przyjęte normy, dając Ci produkty treningowe o ponadprzeciętnej jakości. Nieprzeciętnie dobrane materiały, bezusterkowość i innowacja w projektowaniu sprawia, iż wybierając produkty Reebok, będziesz radować się nimi poprzez niemało lat. UWAGA! Film jest materiałem poglądowym. Prezentowany w nim sprzęt może nieznacznie różnić się od oferowanego do sprzedaży. Szczegółowa specyfikacja sprzętu znajduje się powyżej.


Podobne zestawienia:


Najtańsze piłki gimnastyczne Reebok – Ranking kwiecień 2024 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze piłki gimnastyczne Reebok, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich piłek rehabilitacyjnych Reebok jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Reebok Piłka gimnastyczna 55 cm rab-12015bk - czarna ☆

Reebok Piłka gimnastyczna 55 cm rab-12015bk - czarna Najniższa Cena Online

☆ Reebok Piłka gimnastyczna 55 cm rab-12015bk - czarna - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis piłki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Reebok
 • Nazwa produktu: Reebok Piłka gimnastyczna 55 cm rab-12015bk - czarna
 • Segment produktowy: Gimnastyczne piłki do ćwiczeń fitness i rehabilitacji
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis piłki:
  Piłka gimnastyczna 55 cm producenta Reebok jest trafna dla osób o wzroście 155 - 167 cm. Została wytwarzana z przeciwpoślizgowego materiału, który wspomaga przyczepność w trakcie treningu. Zastosowana w trakcie produkcji technika anti-burst powoduje, że przebita piłka powoli spuszcza powietrze, co uniemożliwia ryzyku wystąpienia kontuzji. Ćwiczenia z piłką są wspaniałym sposobem na zwiększenie efektów powszednich treningów. W trakcie ćwiczeń aktywowane są przeróżne grupy mięśni, które nie byłyby aktywne podczas ćwiczeń na płaskiej powierzchni. Pasuje do przysiadów, ćwiczeń mięśni pleców, rozciągania i wielu innych. Dobierając piłkę do wzrostu, ważne jest,w trakcie siedzenia na niej, kąt pomiędzy miednicą a kolanami wynosił 90 stopni. Progresywny design dzięki unikatowej strukturze powierzchni, gwarantującej obszerny komfort ćwiczeń. Do zestawu załączona jest pompka zezwalająca na szybkie i nieskomplikowane napompowanie piłki. Informacje technologicznE: rozmiary: 55 x 55 x 55 cm (dł. X szer. X wys.) Waga: 1 kg Maksymalna waga użytkownika: 110 kg Kolor: czarny Materiał wykonania: PVC (98,4%) i PP (1,6%) dołączona pompka Przeznaczenie: użytek domowy/ amatorski Gwarancja: 2 lata REEBOK TO unikatowY SPRZĘT FITNESS Aktywność fizyczna i radość płynąca z uprawiania sportu działa równocześnie na ciało, jak i umysł. Dzięki zastosowaniu pionierskich technologii i wyjątkowemu designowi sprzętów i akcesoriów Reebok każdy trening przybliża Cię do osiągnięcia założonego celu. Reebok wykracza poza przyjęte normy, dając Ci produkty treningowe o ponadprzeciętnej jakości. Znakomicie dopasowane materiały, niezawodność i innowacja w projektowaniu powoduje, że wybierając produkty Reebok, będziesz radować się nimi przez mnóstwo lat. UWAGA! Film jest materiałem poglądowym. Prezentowany w nim sprzęt może nieznacznie różnić się od oferowanego do sprzedaży. Szczegółowa specyfikacja sprzętu znajduje się powyżej.

☆ Piłka gimnastyczna 75 cm Reebok RAB-12017BK - czarna, PILKAREEBOKRAB12017BK ☆

Piłka gimnastyczna 75 cm Reebok RAB-12017BK - czarna, PILKAREEBOKRAB12017BK Najniższa Cena Online

☆ Piłka gimnastyczna 75 cm Reebok RAB-12017BK - czarna, PILKAREEBOKRAB12017BK - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis piłki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Reebok
 • Nazwa produktu: Piłka gimnastyczna 75 cm Reebok RAB-12017BK - czarna, PILKAREEBOKRAB12017BK
 • Segment produktowy: Gimnastyczne piłki do ćwiczeń fitness i rehabilitacji
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis piłki:
  Piłka gimnastyczna 75 cm firmy Reebok jest trafna dla osób o wzroście 188 cm i wyższych. Została produkowana z antypoślizgowego materiału, który wspomaga przyczepność podczas treningu. Zaimplementowana podczas produkcji technologia anti-burst sprawia, iż przebita piłka powoli spuszcza powietrze, co uniemożliwia ryzyku wystąpienia kontuzji. Ćwiczenia z piłką są wspaniałym sposobem na powiększenie efektów rutynowych treningów. W trakcie ćwiczeń aktywowane są rozmaite grupy mięśni, które nie byłyby aktywne podczas ćwiczeń na płaskiej powierzchni. Nadaje się do przysiadów, ćwiczeń mięśni pleców, rozciągania i wielu innych. Dobierając piłkę do wzrostu, ważne jest,w trakcie siedzenia na niej, kąt pomiędzy miednicą a kolanami wynosił 90 stopni. Innowacyjny design dzięki unikatowej strukturze powierzchni, gwarantującej obfity komfort ćwiczeń. Do zestawu załączona jest pompka zezwalająca na prędkie i przystępne napompowanie piłki. Informacje technicznE: wymiary: 75 x 75 x 75 cm (dł. X szer. X wys.) Waga: 1,3 kg Maksymalna waga użytkownika: 110 kg Kolor: czarny Materiał wykonania: PVC (98,4%) i PP (1,6%) dołączona pompka Przeznaczenie: użytek domowy/ amatorski Gwarancja: 2 lata REEBOK TO wyjątkowY SPRZĘT FITNESS Aktywność fizyczna i radość płynąca z uprawiania sportu działa jednocześnie na ciało, jak i umysł. Dzięki zastosowaniu innowacyjnych technice i unikatowemu designowi sprzętów i akcesoriów Reebok każdy trening przybliża Cię do osiągnięcia założonego celu. Reebok wykracza poza przyjęte normy, dając Ci produkty treningowe o ponadprzeciętnej jakości. Perfekcyjnie dopasowane materiały, niezawodność i innowacja w projektowaniu powoduje, że wybierając produkty Reebok, będziesz cieszyć się nimi przez niemało lat. UWAGA! Film jest materiałem poglądowym. Prezentowany w nim sprzęt może nieznacznie różnić się od oferowanego do sprzedaży. Szczegółowa specyfikacja sprzętu znajduje się powyżej.

☆ Piłka gimnastyczna 65 cm Reebok RAB-12016BK - czarna, PILKAREEBOKRAB12016BK ☆

Piłka gimnastyczna 65 cm Reebok RAB-12016BK - czarna, PILKAREEBOKRAB12016BK Najniższa Cena Online

☆ Piłka gimnastyczna 65 cm Reebok RAB-12016BK - czarna, PILKAREEBOKRAB12016BK - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis piłki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Reebok
 • Nazwa produktu: Piłka gimnastyczna 65 cm Reebok RAB-12016BK - czarna, PILKAREEBOKRAB12016BK
 • Segment produktowy: Gimnastyczne piłki do ćwiczeń fitness i rehabilitacji
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis piłki:
  Piłka gimnastyczna 65 cm producenta Reebok jest stosowna dla osób o wzroście 170 - 185 cm. Została wytwarzana z antypoślizgowego materiału, który wspomaga przyczepność podczas treningu. Zaimplementowana w trakcie produkcji technologia anti-burst powoduje, że przebita piłka powoli spuszcza powietrze, co uniemożliwia ryzyku wystąpienia kontuzji. Ćwiczenia z piłką są znakomitym sposobem na rozszerzenie efektów powszednich treningów. W trakcie ćwiczeń aktywowane są najróżniejsze grupy mięśni, które nie byłyby aktywne podczas ćwiczeń na płaskiej powierzchni. Pasuje do przysiadów, ćwiczeń mięśni pleców, rozciągania i wielu innych. Dobierając piłkę do wzrostu, ważne jest,podczas siedzenia na niej, kąt między miednicą a kolanami wynosił 90 stopni. Postępowy design dzięki unikatowej strukturze powierzchni, zapewniającej spory komfort ćwiczeń. Do zestawu dołączona jest pompka zezwalająca na szybkie i nieskomplikowane napompowanie piłki. Dane technicznE: rozmiary: 65 x 65 x 65 cm (dł. X szer. X wys.) Waga: 1 kg Maksymalna waga użytkownika: 110 kg Kolor: czarny Materiał wykonania: PVC (98,4%) i PP (1,6%) załączona pompka Przeznaczenie: użytek domowy/ amatorski Gwarancja: 2 lata REEBOK TO nieszablonowY SPRZĘT FITNESS Aktywność fizyczna i radość płynąca z uprawiania sportu działa zarówno na ciało, jak i umysł. Dzięki zaimplementowaniu prekursorskich technologii i wyjątkowemu designowi sprzętów i akcesoriów Reebok każdy trening przybliża Cię do osiągnięcia założonego celu. Reebok wykracza poza przyjęte normy, dając Ci produkty treningowe o ponadprzeciętnej jakości. Wspaniale przypasowane materiały, bezusterkowość i innowacja w projektowaniu powoduje, że wybierając produkty Reebok, będziesz cieszyć się nimi poprzez dużo lat. UWAGA! Film jest materiałem poglądowym. Prezentowany w nim sprzęt może nieznacznie różnić się od oferowanego do sprzedaży. Szczegółowa specyfikacja sprzętu znajduje się powyżej.

☆ Piłka gimnastyczna 55 cm Reebok RAB-40015BK - szara ☆

Piłka gimnastyczna 55 cm Reebok RAB-40015BK - szara Najniższa Cena Online

☆ Piłka gimnastyczna 55 cm Reebok RAB-40015BK - szara - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis piłki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Reebok
 • Nazwa produktu: Piłka gimnastyczna 55 cm Reebok RAB-40015BK - szara
 • Segment produktowy: Gimnastyczne piłki do ćwiczeń fitness i rehabilitacji
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis piłki:
  Piłka gimnastyczna 55 cm firmy Reebok jest odpowiednia dla osób o wzroście 155 - 167 cm. Została wytwarzana z przeciwpoślizgowego materiału, który wspomaga przyczepność w trakcie treningu. Zaimplementowana podczas produkcji technologia anti-burst powoduje, że przebita piłka powoli spuszcza powietrze, co zapobiega ryzyku wystąpienia kontuzji. Piłka ma lekko dociążoną podstawę, dzięki czemu nie będzie samoczynnie toczyła się w czasie treningu. Ćwiczenia z piłką są wspaniałym sposobem na zwiększenie efektów codziennych treningów. Podczas ćwiczeń aktywowane są różnorodne grupy mięśni, które nie byłyby aktywne w trakcie ćwiczeń na płaskiej powierzchni. Pasuje do przysiadów, ćwiczeń mięśni pleców, rozciągania i wielu innych. Dobierając piłkę do wzrostu, ważne jest,podczas siedzenia na niej, kąt między miednicą a kolanami wynosił 90 stopni. Innowacyjny design dzięki unikatowej strukturze powierzchni, gwarantującej spory komfort ćwiczeń. Do zestawu załączona jest pompka pozwalająca na szybkie i przystępne napompowanie piłki. Informacje technicznE: wymiary: 55 x 55 x 55 cm (dł. X szer. X wys.) Waga: 1,17 kg Maksymalna waga użytkownika: 110 kg Materiał wykonania: PVC (98,4%) i PP (1,6%) dołączona pompka Przeznaczenie: użytek domowy/ amatorski Gwarancja: 2 lata REEBOK TO nieszablonowY SPRZĘT FITNESS Aktywność fizyczna i radość płynąca z uprawiania sportu działa równocześnie na ciało, jak i umysł. Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych technice i wyjątkowemu designowi sprzętów i akcesoriów Reebok każdy trening przybliża Cię do osiągnięcia założonego celu. Reebok wykracza poza przyjęte normy, dając Ci produkty treningowe o ponadprzeciętnej jakości. Znakomicie przypasowane materiały, bezusterkowość i innowacja w projektowaniu sprawia, iż wybierając produkty Reebok, będziesz cieszyć się nimi poprzez dużo lat. UWAGA! Film jest materiałem poglądowym. Prezentowany w nim sprzęt może nieznacznie różnić się od oferowanego do sprzedaży. Szczegółowa specyfikacja sprzętu znajduje się powyżej.

☆ Reebok Piłka gimnastyczna 65 cm rab-40016bk - szara ☆

Reebok Piłka gimnastyczna 65 cm rab-40016bk - szara Najniższa Cena Online

☆ Reebok Piłka gimnastyczna 65 cm rab-40016bk - szara - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis piłki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Reebok
 • Nazwa produktu: Reebok Piłka gimnastyczna 65 cm rab-40016bk - szara
 • Segment produktowy: Gimnastyczne piłki do ćwiczeń fitness i rehabilitacji
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis piłki:
  Piłka gimnastyczna 65 cm firmy Reebok jest odpowiednia dla osób o wzroście 170 - 185 cm. Została wykonana z antypoślizgowego materiału, który wspomaga przyczepność podczas treningu. Zastosowana w trakcie produkcji technika anti-burst powoduje, że przebita piłka powoli spuszcza powietrze, co zapobiega ryzyku wystąpienia kontuzji. Piłka ma lekko dociążoną podstawę, dzięki czemu nie będzie samoczynnie toczyła się w czasie treningu. Ćwiczenia z piłką są nadzwyczajnym sposobem na powiększenie efektów codziennych treningów. W trakcie ćwiczeń aktywowane są różnorodne grupy mięśni, które nie byłyby aktywne w trakcie ćwiczeń na płaskiej powierzchni. Nadaje się do przysiadów, ćwiczeń mięśni pleców, rozciągania i wielu innych. Dobierając piłkę do wzrostu, ważne jest,w trakcie siedzenia na niej, kąt pomiędzy miednicą a kolanami wynosił 90 stopni. Postępowy design dzięki wyjątkowej strukturze powierzchni, gwarantującej obszerny komfort ćwiczeń. Do zestawu dołączona jest pompka zezwalająca na szybkie i nieskomplikowane napompowanie piłki. Dane technologicznE: rozmiary: 65 x 65 x 65 cm (dł. X szer. X wys.) Waga: 1,47 kg Maksymalna waga użytkownika: 110 kg Materiał wykonania: PVC (98,4%) i PP (1,6%) załączona pompka Przeznaczenie: użytek domowy/ amatorski Gwarancja: 2 lata REEBOK TO nieszablonowY SPRZĘT FITNESS Aktywność fizyczna i radość płynąca z uprawiania sportu działa równocześnie na ciało, jak i umysł. Dzięki zaimplementowaniu najnowocześniejszych technice i wyjątkowemu designowi sprzętów i akcesoriów Reebok każdy trening przybliża Cię do osiągnięcia założonego celu. Reebok wykracza poza przyjęte normy, dając Ci produkty treningowe o ponadprzeciętnej jakości. Świetnie dostosowane materiały, bezawaryjność i innowacja w projektowaniu sprawia, iż wybierając produkty Reebok, będziesz radować się nimi poprzez niemało lat. UWAGA! Film jest materiałem poglądowym. Prezentowany w nim sprzęt może nieznacznie różnić się od oferowanego do sprzedaży. Szczegółowa specyfikacja sprzętu znajduje się powyżej.


Podsumowanie, czyli jaka gimnastyczna piłka rehabilitacyjna Reebok najlepsza?


Najlepsza gimnastyczna piłka rehabilitacyjna Reebok w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsza gimnastyczna piłka rehabilitacyjna Reebok w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Najlepsze piłki rehabilitacyjne – TOP7 kwiecień 2024

Jeżeli żadna z powyższych piłek rehabilitacyjnych Reebok nie spełniła oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie rekomendowanych gimnastycznych piłek rehabilitacyjnych do fitnessu i treningu.


Powiązania tematyczne:

 • jaka gimnastyczna piłka rehabilitacyjna Reebok opinie i efekty,
 • dobre piłki gimnastyczne Reebok cena,
 • ranking piłek rehabilitacyjnych Reebok,
 • gimnastyczna piłka rehabilitacyjna Reebok jaka najlepsza.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o piłkach rehabilitacyjnych Reebok

#1 Gdzie szukać opinii o piłkach rehabilitacyjnych Reebok?

Aktualnie zaprezentowane informacje o piłkach rehabilitacyjnych Reebok odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie userów.

#2 Jaka gimnastyczna piłka rehabilitacyjna Reebok najlepsza? Którą wybrać?

Poszukując informacji o dobrych piłkach rehabilitacyjnych Reebok warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z piłkami gimnastycznymi Reebok, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie piłki gimnastyczne Reebok są najchętniej polecane?

Nasze zestawienia z piłkami gimnastycznymi Reebok zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach piłki gimnastyczne Reebok to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *