FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking piłek lekarskich do 300 zł. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Piłki gimnastyczne, rehabilitacyjne, lekarskie / Ranking piłek lekarskich do 300 zł


Pomagamy w wyborze dobrych piłek lekarskich do 300 zł. Opracowane zestawienia są aktualne czerwiec 2023 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych piłek lekarskich do 300 zł,
 • TOP5 chętnie kupowanych gimnastycznych piłek lekarskich do ćwiczeń i treningu.

Jakie piłki lekarskie do 300 zł najlepiej wybrać? Ranking czerwiec 2023

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane piłki lekarskie do 300 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking piłek lekarskich do 300 zł, wraz z opisem modelu, aktualizujemy każdego dnia.

☆ Piłka lekarska do ćwiczeń 10kg HMS NKU10, 17-41-043 ☆

Piłka lekarska do ćwiczeń 10kg HMS NKU10, 17-41-043 Najniższa Cena Online

☆ Piłka lekarska do ćwiczeń 10kg HMS NKU10, 17-41-043 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis piłki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Piłka lekarska do ćwiczeń 10kg HMS NKU10, 17-41-043
 • Segment produktowy: Gimnastyczne piłki do ćwiczeń fitness i rehabilitacji
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis piłki:
  wielki wybór artykułów RTV i AGD. Komputery i sprzęt do gamingu. Znajdź coś dla siebie! Wybrane produkty z darmową dostawą. Poznaj pełną ofertę Sferis! Ekspresowa wysyłka.

☆ PST20 SLAM BALL PIŁKA DO ĆWICZEŃ 20 KG HMS ☆

PST20 SLAM BALL PIŁKA DO ĆWICZEŃ 20 KG HMS Najniższa Cena Online

☆ PST20 SLAM BALL PIŁKA DO ĆWICZEŃ 20 KG HMS - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis piłki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: PST20 SLAM BALL PIŁKA DO ĆWICZEŃ 20 KG HMS
 • Segment produktowy: Gimnastyczne piłki do ćwiczeń fitness i rehabilitacji
 • Ilość ofert: 4
 • Charakterystyka / Opis piłki:

  PST HMS to piłki slam ball. Zaprojektowane, do intensywnych ćwiczeń, polegających na dynamicznym uderzaniu o podłoże. Optymalnie przypasowany, materiał zewnętrzny i piasek znajdujący się wewnątrz, powodują, iż piłka nie odbija się. Trening typu slam, doskonale angażuje cały aparat ruchu, rozwija wydolność, , a także co pokaźne o ile nie najważniejsze, kształtuje siłę eksplozywną. Ten rodzaj treningu, stanie na wysokości zadania w każdej dyscyplinie sportu, wymagającej od zawodnika szybkości i wysokiej mocy mięśniowej, jest genialną propozycją dla zawodników sportów walki. Piłka jest bardzo wytrzymała i wodoodporna, dzięki temu daje możliwość treningu w terenie, a specjalne wypustki znajdujące się na całej piłce, uniemożliwiają jej wyśliźnięciu się z rąk. Zagwarantuje to wielki komfort podczas, ćwiczeń i zwiększa precyzje ruchu. Oprócz treningu slam, piłki nieprzeciętnie nadadzą się także, do ćwiczeń rozgrzewkowych i tych wzmacniających nasz korpus. Piłki PST HMS występują w obciążeniach 2, 4, 6, 8, 10, 12, 15, 20, 25, 30 kg Specyfikacja Kolor: czarno-żółty Materiał zewnętrzny: PVC Wypełnienie: piasek rodzaj: SLAM BALL Średnica (mm): 265 Waga (kg): 20 Uwagi Gwarancja 24 miesiące


☆ Spokey Piłka lekarska gripi (10 kg) (5905339406842) ☆

Spokey Piłka lekarska gripi (10 kg) (5905339406842) Najniższa Cena Online

☆ Spokey Piłka lekarska gripi (10 kg) (5905339406842) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis piłki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: SPOKEY
 • Nazwa produktu: Spokey Piłka lekarska gripi (10 kg) (5905339406842)
 • Segment produktowy: Gimnastyczne piłki do ćwiczeń fitness i rehabilitacji
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis piłki:
  Sandball, czyli piłka wagowa do ćwiczeń Spokey Gripi, jest dostępna w 4 różnych wersjach wagowych (4 kg, 6 kg, 8 kg, 10 kg) oznaczonych rozmaitymi kolorami. To nieprzeciętny przyrząd do urozmaicenia treningu siłowego. Ćwiczenia z nim wyrabiają większą siłę dynamiczną, niżeli gdybyśmy wznosili sztangę, hantlę czy kettlebell o tej samej wadze. Dzieje się tak ze względu na konieczność stabilizacji ruchu, utrzymania równowagi i zwiększonej trudności treningu. Spokey GRIPI ma uchwyty upraszczające ćwiczenia....

☆ Piłka lekarska Slam Ball tiguar 15 kg - 15 kg (5902860491637) ☆

Piłka lekarska Slam Ball tiguar 15 kg - 15 kg (5902860491637) Najniższa Cena Online

☆ Piłka lekarska Slam Ball tiguar 15 kg - 15 kg (5902860491637) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis piłki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Tiguar
 • Nazwa produktu: Piłka lekarska Slam Ball tiguar 15 kg - 15 kg (5902860491637)
 • Segment produktowy: Gimnastyczne piłki do ćwiczeń fitness i rehabilitacji
 • Ilość ofert: 4
 • Charakterystyka / Opis piłki:

  szczególnie wytrzymała i wygodna kompozycja piłek tiguar Slam Ball tworzonych tak, żeby móc nimi uderzać o podłogę, efektywny trening poprawiający siłę ogólną, siłę eksplozywną i trwałość całego ciała.Dynamiczne ćwiczenia z piłką Slam Ball, która po uderzeniu o podłogę nie odbija się, zostając w miejscu, są powszechnie stosowane w treningu CrossFit i w treningach sportowców, dla których ważnym parametrem jest prędkość ruchów.

  szeroka eksploatacja piłek w tego typu treningu wymaga od nich ponadprzeciętnej trwałości, którą gwarantują materiały użyte w tiguar Slam Ball. Stabilność piłki zapewnia wypełnienie ich piaskiem w wagach od 4 kg do 12 kg i mieszanką piasku i piasku żeliwnego (w wadze 15 kg).Na komfort ćwiczeń typu slam wpływa konstrukcja zewnętrznej powierzchni piłki, która musi zapewniać możliwość pewnego chwytu i uniemożliwiać wyślizgiwaniu się z dłoni.

  Dlatego jej warstwa ma wypustki w kształcie plastrów miodu.Piłka tiguar Slam Ball dostępna jest w sześciu wagach rozszerzających się przeciętnie o 2 kg, co zezwala na ćwiczącym stały, stopniowy progres.Piłka Slam Ball to kolejny ze sprzętów naszej firmy nie zawierający ftalanów.przystępne wagi:4 kg, 6 kg, 8 kg, 10 kg, 12 kg, 15 kgPierwszy trening: przed rozpoczęciem treningów z tiguar slam ball powłokę piłki przetrzyj wilgotną szmatką dla uzyskania czystej, przyczepnej powierzchni.Jak ćwiczyć z piłką slam ball? Obejrzyj nasz film!


☆ PSB 22 KG SLAM BALL PIŁKA DO ĆWICZEŃ HMS (5907695517767) ☆

PSB 22 KG SLAM BALL PIŁKA DO ĆWICZEŃ HMS (5907695517767) Najniższa Cena Online

☆ PSB 22 KG SLAM BALL PIŁKA DO ĆWICZEŃ HMS (5907695517767) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis piłki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: PSB 22 KG SLAM BALL PIŁKA DO ĆWICZEŃ HMS (5907695517767)
 • Segment produktowy: Gimnastyczne piłki do ćwiczeń fitness i rehabilitacji
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis piłki:

  Piłka Lekarska HMS Slam Ball 22kg Piłka lekarska Slam Ball PS15 firmy HMS to piłka wspomagająca ćwiczenia siłowe oraz wytrzymałościowe. Idealna jako przyrząd do rozgrzewki ale może być dodatkowo użyta jako główny atrybut treningu właściwego.

  Piłka doskonale pasuje do rozciągania, a także wzmacniania mięśni, a także do poprawienia ogólnej wydajności ciała. Stworzona jest z tworzyw najwyższej jakości co charakteryzuje ją ogromną wytrzymałością, a także wysokim poziomym przyswajalności na uderzenia.

  Gumowa warstwa chroni piłkę podczas energicznych ćwiczeń. Większość osób ćwiczenia z piłką lekarską pamięta jedynie ze szkoły - kojarzy się ona z zajęciami wychowania fizycznego albo rehabilitacji - i w dorosłym życiu już do nich nie wraca.

  To obszerny błąd, ponieważ trening z wykorzystaniem tego przyrządu może być bardziej wszechstronny i wydajny, niżeli ćwiczenia na drogim sprzęcie. Dzięki czemu, iż piłka jest okrągła i nie ma ustabilizowanego środka ciężkości, mięśnie muszą wykonać dużo więcej pracy, aby ją utrzymać.

  Do tego brzuch, pośladki, a także plecy muszą być stale napięte, by sylwetka się nie chwiała. To wszystko powoduje, że ćwiczenia z piłką lekarską należą do jednych z najskuteczniejszych i najzdrowszych dla kręgosłupa.

  Ciężar piłki wpływa na całe ciało, angażując wszystkie partie mięśni. To z kolei pozwala na sprawniejszy trening, wzmocnienie mięśni i stawów, zrzucenie zbędnych kilogramów, wysmuklenie sylwetki, a także ulepszenie ogólnej wydolności organizmu.

  Zadowoleni z efektów będą równocześnie biegacze, kolarze, jak i zawodnicy mieszanych sztuk walki czy boksu. Co ważne, rozmiar piłki lekarskiej można skonsolidować do jednostkowych predyspozycji – ćwiczenia z piłką są więc optymalne dla osób w każdym wieku, jednocześnie dla początkujących, jak i zaawansowanych sportowców.

  Ćwiczenia jakie można wykonywać przy użyciu piłki lekarskiej HMS: przysiady z piłką lekarską trzymaną przy klatce piersiowej, nad głową, za głową,wykroki z piłką lekarską,rzuty piłką lekarską o ścianę,obroty z piłką lekarską,obroty z piłką lekarską w wypadzie przednim,brzuszki z piłką lekarską,przekładanie piłki lekarskiej z boku na bok z uniesionymi nogami,pompki diamentowe na piłce lekarskiej,pompki z jedną ręką na piłce, z druga na podłożu,biceps z piłką lekarską,opuszczanie piłki znad głowy na plecy,wyciskanie piłki lekarskiej do przodu stojąc, dane technologiczne:artykuł nowy, wysokiej jakości;materiał: tworzywo syntetyczne, niepodatne na ścieranie;średnica 28 cm;waga: 22 kg;kolor: czarny.

  Ważne wskazówki przed rozpoczęciem ćwiczeń:1. Miejsce, w którym wykonujemy ćwiczenia powinno być przestronne.2. Stan technologiczny piłki należy sprawdzić przed każdym treningiem.3. Ćwiczenia muszą być poprzedzone rozgrzewką.

  4. Na początek najlepiej zacząć od lżejszej piłki i stopniowo przechodzić do cięższych.5. Intensywność ćwiczeń powinna wzrastać w czasie.6. Najważniejsza jest poprawność i technika wykonywanych ćwiczeń.7.

  Trening można wykonywać prawa i lewą ręką. Przykłady ćwiczeń z piłką lekarską HMS, które kształtują mięśnie brzucha: Ćwiczenia na rozgrzewkę: pajacyki z piłką: w trakcie wyskoków unoś piłkę nad głowę. Pamiętaj o napinaniu mięśni brzucha.

  Skacz tak przez minutę. Skoki na piłkę: Połóż piłkę na podłodze a następnie naprzemiennie - raz prawą, raz lewą stopą - dotykaj subtelnie piłki. Ćwiczenie to wykonuj poprzez jedną minutę. Na rozgrzewkę warto przeznaczyć minimum 2 minuty.

  Ćwiczenia właściwe: scyzoryk: Połóż się na podłodze (najlepiej na macie do ćwiczeń jogi, fitness). Zadbaj o to żeby dolna część kręgosłupa przylegała do podłogi. Przenoś piłkę za głowę, wracając uginaj kolana i zbliżaj do nich piłkę.

  Patrz przed siebie, szyja i ramiona nie powinny być napięte. Rowerek: Połóż się na podłodze (macie) i lekko unieś głowę i ramiona. Trzymaj piłkę przed sobą. Zbliżaj raz prawe, raz lewe kolano do piłki.

  Postaraj się wykonywać to ćwiczenie płynnie i w tempie. Brzuszki: Połóż się, spleć dłonie za głową, piłkę połóż na ugiętych nogach. Unoś subtelnie głowę i ramiona, do momentu aż poczujesz spięcie brzucha.

  Głowa powinna leżeć luźno na dłoniach. Pamiętaj o "przyklejeniu" dolnej części kręgosłupa do podłogi. Skręty tułowia: Usiądź na podłodze i finezyjnie unieś nogi. Trzymaj piłkę przed sobą. Wykonuj skręty tułowia i przenoś piłkę na przemian - w prawą i lewą stronę.

  Twoje spojrzenie powinno podążać za piłką. Brzuch powinien cały czas być napięty. Wspinaczka górska: Przymnij pozycję jak do pompek. Ciało oprzyj na palcach stóp, a dłonie na piłce. Monitoruj tego aby piłka leżała pod barkami.

  Ciało powinno być ustawione w jednej linii, więc trzymaj napięty brzuch i nie wypychaj w górę pośladków. Głowa powinna być przedłużeniem tułowia, nie może zwisać ani też nie może być zadarta. Przyciągaj na przemian lewe i prawe kolano do brzucha.

  Jeśli ćwiczenie nie powoduje Ci trudności - śmiało przyśpiesz! Wykonuj po 12 powtórzeń z każdego ćwiczenia w 3-4 seriach a wkrótce zobaczysz efekty treningu....Podobne zestawienia:


Najtańsze piłki lekarskie do 300 zł – Ranking czerwiec 2023 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze piłki lekarskie do 300 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich piłek lekarskich do 300 zł jest aktualizowany na bieżąco.

☆ PST20 SLAM BALL PIŁKA DO ĆWICZEŃ 20 KG HMS ☆

PST20 SLAM BALL PIŁKA DO ĆWICZEŃ 20 KG HMS Najniższa Cena Online

☆ PST20 SLAM BALL PIŁKA DO ĆWICZEŃ 20 KG HMS - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis piłki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: PST20 SLAM BALL PIŁKA DO ĆWICZEŃ 20 KG HMS
 • Segment produktowy: Gimnastyczne piłki do ćwiczeń fitness i rehabilitacji
 • Ilość ofert: 4
 • Charakterystyka / Opis piłki:

  PST HMS to piłki slam ball. Zaprojektowane, do intensywnych ćwiczeń, polegających na dynamicznym uderzaniu o podłoże. Trafnie dostosowany, materiał zewnętrzny i piasek znajdujący się wewnątrz, powodują, iż piłka nie odbija się. Trening typu slam, świetnie włącza cały aparat ruchu, rozwija wydolność, oraz co istotne o ile nie najważniejsze, kształtuje siłę eksplozywną. Ten rodzaj treningu, spełni oczekiwania w każdej dyscyplinie sportu, wymagającej od zawodnika szybkości i wysokiej mocy mięśniowej, jest wyśmienitą propozycją dla zawodników sportów walki. Piłka jest bardzo wytrzymała i wodoodporna, dzięki czemu daje możliwość treningu w terenie, a specjalne wypustki znajdujące się na całej piłce, zapobiegają jej wyśliźnięciu się z rąk. Zapewnia to obszerny komfort podczas, ćwiczeń i zwiększa precyzje ruchu. Oprócz treningu slam, piłki nadzwyczajnie nadadzą się jeszcze, do ćwiczeń rozgrzewkowych oraz tych wzmacniających nasz korpus. Piłki PST HMS występują w obciążeniach 2, 4, 6, 8, 10, 12, 15, 20, 25, 30 kg Specyfikacja Kolor: czarno-żółty Materiał zewnętrzny: PVC Wypełnienie: piasek wariant: SLAM BALL Średnica (mm): 265 Waga (kg): 20 Uwagi Gwarancja 24 miesiące


☆ Piłka lekarska Slam Ball tiguar 15 kg - 15 kg (5902860491637) ☆

Piłka lekarska Slam Ball tiguar 15 kg - 15 kg (5902860491637) Najniższa Cena Online

☆ Piłka lekarska Slam Ball tiguar 15 kg - 15 kg (5902860491637) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis piłki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Tiguar
 • Nazwa produktu: Piłka lekarska Slam Ball tiguar 15 kg - 15 kg (5902860491637)
 • Segment produktowy: Gimnastyczne piłki do ćwiczeń fitness i rehabilitacji
 • Ilość ofert: 4
 • Charakterystyka / Opis piłki:

  stanowczo wytrzymała i wygodna kompozycja piłek tiguar Slam Ball wytwarzanych tak, by móc nimi uderzać o podłogę, sprawny trening polepszający siłę ogólną, siłę eksplozywną i solidność całego ciała.Dynamiczne ćwiczenia z piłką Slam Ball, która po uderzeniu o podłogę nie odbija się, zostając w miejscu, są powszechnie użytkowane w treningu CrossFit i w treningach sportowców, dla których ważnym parametrem jest prędkość ruchów.

  obfita eksploatacja piłek w tego typu treningu wymaga od nich ponadprzeciętnej trwałości, którą zapewniają materiały użyte w tiguar Slam Ball. Stabilność piłki gwarantuje wypełnienie ich piaskiem w wagach od 4 kg do 12 kg, a także mieszanką piasku i piasku żeliwnego (w wadze 15 kg).Na komfort ćwiczeń rodzaju slam wpływa konstrukcja zewnętrznej powierzchni piłki, która musi zapewniać możliwość pewnego chwytu i zapobiegać wyślizgiwaniu się z dłoni.

  Dlatego jej warstwa ma wypustki w profilu plastrów miodu.Piłka tiguar Slam Ball przystępna jest w sześciu wagach zwiększających się przeciętnie o 2 kg, co umożliwia ćwiczącym stały, stopniowy progres.Piłka Slam Ball to kolejny ze sprzętów naszej marki nie zawierający ftalanów.przystępne wagi:4 kg, 6 kg, 8 kg, 10 kg, 12 kg, 15 kgPierwszy trening: przed rozpoczęciem treningów z tiguar slam ball powłokę piłki przetrzyj wilgotną szmatką dla uzyskania czystej, przyczepnej powierzchni.Jak ćwiczyć z piłką slam ball? Obejrzyj nasz film!


☆ PSB 22 KG SLAM BALL PIŁKA DO ĆWICZEŃ HMS (5907695517767) ☆

PSB 22 KG SLAM BALL PIŁKA DO ĆWICZEŃ HMS (5907695517767) Najniższa Cena Online

☆ PSB 22 KG SLAM BALL PIŁKA DO ĆWICZEŃ HMS (5907695517767) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis piłki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: PSB 22 KG SLAM BALL PIŁKA DO ĆWICZEŃ HMS (5907695517767)
 • Segment produktowy: Gimnastyczne piłki do ćwiczeń fitness i rehabilitacji
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis piłki:

  Piłka Lekarska HMS Slam Ball 22kg Piłka lekarska Slam Ball PS15 firmy HMS to piłka wspomagająca ćwiczenia siłowe oraz wytrzymałościowe. Wspaniała jako przyrząd do rozgrzewki lecz może być też wykorzystana jako główny atrybut treningu właściwego.

  Piłka świetnie pasuje do rozciągania oraz wzmacniania mięśni oraz do poprawienia ogólnej sprawności ciała. Wykonana jest z materiałów najwyższej jakości co charakteryzuje ją ogromną wytrzymałością, a także wysokim poziomym przyswajalności na uderzenia.

  Gumowa warstwa broni piłkę podczas aktywnych ćwiczeń. Większość osób ćwiczenia z piłką lekarską pamięta jedynie ze szkoły - kojarzy się ona z zajęciami wychowania fizycznego lub rehabilitacji - i w dorosłym życiu już do nich nie wraca.

  To obszerny błąd, ponieważ trening z zastosowaniem tego przyrządu może być bardziej wszechstronny i wydajny, aniżeli ćwiczenia na drogim sprzęcie. Dzięki czemu, że piłka jest krągła i nie ma ustabilizowanego środka ciężkości, mięśnie muszą wykonać dużo więcej pracy, aby ją utrzymać.

  Do tego brzuch, pośladki, a także plecy muszą być stale napięte, aby sylwetka się nie chwiała. To wszystko sprawia, że ćwiczenia z piłką lekarską należą do jednych z najskuteczniejszych i najzdrowszych dla kręgosłupa.

  Ciężar piłki wpływa na całe ciało, angażując wszystkie partie mięśni. To z kolei umożliwia produktywniejszy trening, wzmocnienie mięśni, a także stawów, zrzucenie zbędnych kilogramów, wysmuklenie sylwetki oraz ulepszenie ogólnej wydolności organizmu.

  Zadowoleni z efektów będą zarówno biegacze, kolarze, jak i zawodnicy mieszanych sztuk walki czy boksu. Co ważne, rozmiar piłki lekarskiej można zjednoczyć do jednostkowych predyspozycji – ćwiczenia z piłką są więc adekwatne dla osób w każdym wieku, zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych sportowców.

  Ćwiczenia jakie można wykonywać przy użyciu piłki lekarskiej HMS: przysiady z piłką lekarską trzymaną przy klatce piersiowej, nad głową, za głową,wykroki z piłką lekarską,rzuty piłką lekarską o ścianę,obroty z piłką lekarską,obroty z piłką lekarską w wypadzie przednim,brzuszki z piłką lekarską,przekładanie piłki lekarskiej z boku na bok z uniesionymi nogami,pompki diamentowe na piłce lekarskiej,pompki z jedną ręką na piłce, z druga na podłożu,biceps z piłką lekarską,opuszczanie piłki znad głowy na plecy,wyciskanie piłki lekarskiej do przodu stojąc, dane technologiczne:towar nowy, wysokiej jakości;materiał: tworzywo syntetyczne, niepodatne na ścieranie;średnica 28 cm;waga: 22 kg;kolor: czarny.

  Ważne wskazówki przed rozpoczęciem ćwiczeń:1. Miejsce, w którym wykonujemy ćwiczenia powinno być przestronne.2. Stan technologiczny piłki należy sprawdzić przed każdym treningiem.3. Ćwiczenia muszą być poprzedzone rozgrzewką.

  4. Na początek najlepiej zacząć od lżejszej piłki i stopniowo przechodzić do cięższych.5. Dynamiczność ćwiczeń powinna wzrastać w czasie.6. Najważniejsza jest poprawność i technologia realizowanych ćwiczeń.7.

  Trening można wykonywać prawa i lewą ręką. Przykłady ćwiczeń z piłką lekarską HMS, które kształtują mięśnie brzucha: Ćwiczenia na rozgrzewkę: pajacyki z piłką: podczas wyskoków unoś piłkę nad głowę. Pamiętaj o napinaniu mięśni brzucha.

  Skacz tak poprzez minutę. Skoki na piłkę: Połóż piłkę na podłodze a następnie naprzemiennie - raz prawą, raz lewą stopą - dotykaj subtelnie piłki. Ćwiczenie to wykonuj przez jedną minutę. Na rozgrzewkę warto przeznaczyć minimum 2 minuty.

  Ćwiczenia właściwe: scyzoryk: Połóż się na podłodze (najlepiej na macie do ćwiczeń jogi, fitness). Zadbaj o to aby dolna część kręgosłupa przylegała do podłogi. Przenoś piłkę za głowę, wracając uginaj kolana i zbliżaj do nich piłkę.

  Patrz przed siebie, szyja i ramiona nie powinny być napięte. Rowerek: Połóż się na podłodze (macie) i lekko unieś głowę i ramiona. Trzymaj piłkę przed sobą. Zbliżaj raz prawe, raz lewe kolano do piłki.

  Postaraj się wykonywać to ćwiczenie płynnie i w tempie. Brzuszki: Połóż się, spleć dłonie za głową, piłkę połóż na ugiętych nogach. Unoś finezyjnie głowę i ramiona, do momentu aż poczujesz spięcie brzucha.

  Głowa powinna leżeć swobodnie na dłoniach. Pamiętaj o "przyklejeniu" dolnej części kręgosłupa do podłogi. Skręty tułowia: Usiądź na podłodze i finezyjnie unieś nogi. Trzymaj piłkę przed sobą. Wykonuj skręty tułowia i przenoś piłkę na przemian - w prawą i lewą stronę.

  Twoje spojrzenie powinno podążać za piłką. Brzuch powinien cały czas być napięty. Wspinaczka górska: Przymnij pozycję jak do pompek. Ciało oprzyj na palcach stóp, a dłonie na piłce. Kontroluj tego by piłka leżała pod barkami.

  Ciało powinno być ustawione w jednej linii, więc trzymaj napięty brzuch i nie wypychaj w górę pośladków. Głowa powinna być przedłużeniem tułowia, nie może zwisać ani też nie może być zadarta. Przyciągaj na przemian lewe i prawe kolano do brzucha.

  Jeśli ćwiczenie nie sprawia Ci trudności - śmiało przyśpiesz! Wykonuj po 12 powtórzeń z każdego ćwiczenia w 3-4 seriach a wkrótce zobaczysz efekty treningu....


☆ Piłka lekarska do ćwiczeń 10kg HMS NKU10, 17-41-043 ☆

Piłka lekarska do ćwiczeń 10kg HMS NKU10, 17-41-043 Najniższa Cena Online

☆ Piłka lekarska do ćwiczeń 10kg HMS NKU10, 17-41-043 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis piłki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Piłka lekarska do ćwiczeń 10kg HMS NKU10, 17-41-043
 • Segment produktowy: Gimnastyczne piłki do ćwiczeń fitness i rehabilitacji
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis piłki:
  obfity dobór artykułów RTV i AGD. Komputery i sprzęt do gamingu. Znajdź coś dla siebie! Wybrane produkty z gratisową dostawą. Poznaj pełną ofertę Sferis! Ekspresowa dostawa.

☆ Spokey Piłka lekarska gripi (10 kg) (5905339406842) ☆

Spokey Piłka lekarska gripi (10 kg) (5905339406842) Najniższa Cena Online

☆ Spokey Piłka lekarska gripi (10 kg) (5905339406842) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis piłki - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: SPOKEY
 • Nazwa produktu: Spokey Piłka lekarska gripi (10 kg) (5905339406842)
 • Segment produktowy: Gimnastyczne piłki do ćwiczeń fitness i rehabilitacji
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis piłki:
  Sandball, czyli piłka wagowa do ćwiczeń Spokey Gripi, jest dostępna w 4 najróżniejszych wersjach wagowych (4 kg, 6 kg, 8 kg, 10 kg) oznaczonych różnorodnymi kolorami. To świetny przyrząd do urozmaicenia treningu siłowego. Ćwiczenia z nim wyrabiają większą siłę dynamiczną, niż gdybyśmy unosili sztangę, hantlę czy kettlebell o tej samej wadze. Dzieje się tak ze względu na konieczność stabilizacji ruchu, utrzymania równowagi i rozszerzonej trudności treningu. Spokey GRIPI posiada uchwyty upraszczające ćwiczenia....


Podsumowanie, czyli jaka gimnastyczna piłka lekarska do 300 zł najlepsza?


Najlepsza gimnastyczna piłka lekarska do 300 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsza gimnastyczna piłka lekarska do 300 zł w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Dobre piłki lekarskie – Ranking czerwiec 2023

Jeżeli żadna z powyższych piłek lekarskich do 300 zł nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie rekomendowanych gimnastycznych piłek lekarskich do ćwiczeń i treningu.


Powiązania tematyczne:

 • jaka gimnastyczna piłka lekarska do 300 zł opinie i efekty,
 • dobre piłki lekarskie do 300 zł cena,
 • ranking piłek lekarskich do 300 zł,
 • gimnastyczna piłka lekarska do 300 zł jaka najlepsza.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o piłkach lekarskich do 300 zł

#1 Gdzie szukać opinii o piłkach lekarskich do 300 zł?

Aktualnie zaprezentowane informacje o piłkach lekarskich do 300 zł odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie userów.

#2 Jaka gimnastyczna piłka lekarska do 300 zł najlepsza? Którą wybrać?

Poszukując informacji o dobrych piłkach lekarskich do 300 zł warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z piłkami lekarskimi do 300 zł, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie piłki lekarskie do 300 zł są najchętniej polecane?

Nasze zestawienia z piłkami lekarskimi do 300 zł zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach piłki lekarskie do 300 zł to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *