FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Orbitreki do ćwiczeń / Ranking orbitreków o wadze do 57 kg


Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych orbitreków o wadze do 57 kg. Opracowane zestawienia są aktualne maj 2024 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych orbitreków o wadze do 57 kg,
 • TOP5 chętnie kupowanych orbitreków do domowych ćwiczeń i klubów fitness.

Jakie orbitreki o wadze do 57 kg najlepiej wybrać? Ranking maj 2024

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane orbitreki o wadze do 57 kg, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking orbitreków o wadze do 57 kg, wraz z opisem modelu, aktualizujemy na bieżąco.

☆ Orbitrek Schwinn 510E, BA_100754_24 ☆

Orbitrek Schwinn 510E, BA_100754_24 Najniższa Cena Online

☆ Orbitrek Schwinn 510E, BA_100754_24 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Schwinn
 • Nazwa produktu: Orbitrek Schwinn 510E, BA_100754_24
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  TRENAŻER ELIPTYCZNY PROGRAMOWANY KOMPAKTOWY 510E

  Trenażer eliptyczny programowany Schwinn 510E to kompaktowych wymiarów sugestia urządzenia z przednim kołem amerykańskiej firmy Schwinn, będącej częścią korporacji Nautilus, czyli jednego z liderów rynku fitness w USA. Pomiędzy innymi 13 różnorodnych programów treningowych, aż 16 poziomów oporu magnetycznego i wykwintny i stylowy wygląd. Został wyposażony także w tackę na akcesoria, uchwyt na bidon, kółka transportowe do wygodnego przemieszczania sprzętu i technikę Bluetooth, która umożliwia np. Połączenie urządzenia z bezprzewodowym pasem telemetrycznym do skrupulatnego pomiaru tętna w trakcie treningu.

  Model 510E ma także możliwość śledzenia swych aktywności za pomocą wielu kompatybilnych aplikacji dostępnych w sklepach Android i App Store oraz przeprowadzenia treningu w trybie tzw. Wirtualnej rzeczywistości – weź udział w maratonie londyńskim bądź w jednym z pośród wielu wydarzeń, które zagwarantuje integracja z platformą Explore the World. Wszystko to przeżyjesz w trybie rzeczywistym, na ekranie Twojego urządzenia. Sprzęt producenta Schwinn sprawi, że Twój trening nigdy nie stanie się monotonny, wprowadzając doznania z nim związane i jakość na zupełnie nowy, wyraźnie wyższy poziom!

  SPRZĘT, DO KTÓREGO MOŻESZ mieć ZAUFANIE

  producent Schwinn dostępna jest na rynku już od ponad 50 lat. Zasłynęła jako z zasady zróżnicowanego typu rowerów treningowych. Obecnie w ofercie firmy znajdują się typu sprzęty fitness cardio do stosowania domowego. Marka równocześnie technicznie jak i pod względem designu reprezentuje najwyższe standardy

  CZY WARTO INWESTOWAĆ (CZY także NIE) W DANY SPRZĘT

  1. Ćwiczenia niwelują negatywne skutki stresu. Ćwiczenia zwiększają poziom substancji łagodzących produkowanych w naszym mózgu, takich jak serotonina, dopamina czy noradrenalina. Na poziomie komórkowym, ćwiczenia mogą pobudzać trawienie, zmniejszać ciśnienie krwi, stymulować reakcje immunologiczne i eliminować niektóre negatywne skutki stresu, które mogą przyspieszyć cykl starzenia.


  2. Ćwiczenia zniżają objawy depresji. Według ostatnich badań, dłuższa intensywna aktywność fizyczna może ograniczać objawy depresji tak wydajnie jak leki przeciwdepresyjne.


  3. Ćwiczenia ułatwiają cykl uczenia się. Ćwiczenia rozszerzają poziom substancji chemicznych w mózgu - tzw. Czynniki wzrostu - które pomagają kreować świeże komórki mózgowe. Osoby uprawiające sport przeważnie koncentrują się szybciej i wydajniej wykonują zadania niż ich 'siedzący' rówieśnicy.


  4. Ćwiczenia rozszerzają poczucie własnej wartości i poprawiają wyobrażenie o wyglądzie swojego ciała. Po prostu widząc poprawę produktywności (np. Szybsze przebiegnięcie danego dystansu albo podniesienie większego ciężaru) może poprawić samoocenę i wyobrażenie o wyglądzie własnego ciała. To poczucie świadomości przekłada się na wydajność pracy, interakcje międzyludzkie i ogólną jakość życia.


  5. Ćwiczenia wywołują uczucie euforii. Intensywne ćwiczenia mogą wywołać poczucie euforii. Mogą prowadzić do przyspieszonego metabolizmu i maksymalnego spalania tłuszczu. Proszę zacząć biec (jechać na rowerze lub płynąć) tak szybko, jak to jest osiągalne poprzez 30-40 sekund, następnie zmniejszyć prędkość do łagodnego tempa poprzez 1 minutę, następnie zacząć ponownie sprint. To podejście jest powszechnie określane mianem Treningu interwałowego wysokiej intensywności (ang. HIIT).

  APLIKACJA EXPLORE THE WORLD

  Aplikacja Explore the World ™ umożliwia wirtualne treningi w różnych miejscach na świecie. Bez względu na pogodę, na swym sprzęcie możesz biec lub jechać tam, gdzie tylko sobie wymarzysz. Aplikacja automatycznie dostosowuje się w czasie rzeczywistym do szybkości sprzętów Bowflex, Schwinn Fitness i Nautilus, które posiadają połączenie Bluetooth®.

  Przebiegnij 5 km poprzez malowniczą japońską wieś, 10 km poprzez Highlands, wystartuj w maratonie po ulicach Londynu albo Pragi i mnóstwo innych. Podejmij wyzwanie trenowania na całym świecie. Ponadto funkcja Explore the World umożliwia Ci śledzenie czasu, odległości, szybkości, kalorii i tętna, pomagając utrzymać się na szczycie formy i świętować sukcesy, ulepszając swoje wyniki na trasach. Poznaj świat już dziś!

  Użytkownicy premium aplikacji JRNY nie muszą wykupować subskrypcji Explore the World ™, ponieważ mają gratisowy dostęp do wszystkich tras.

  Aplikacja mieści:

  + Dziesiątki lokalizacji z całego świata

  + Sześć bezpłatnych map do nieograniczonego wykorzystania

  + wideo przypasowane do Twojej prędkości

  + Śledź i przechowuj swoje informacje


  Explore the World ™ jest połączeniem RunSocial oraz RideSocial, które obecnie nie są już przystępne.☆ Orbitrek sl 8.0 | marki Reebok ☆

Orbitrek sl 8.0 | marki Reebok Najniższa Cena Online

☆ Orbitrek sl 8.0 | marki Reebok - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Reebok
 • Nazwa produktu: Orbitrek sl 8.0 | marki Reebok
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:
  Orbitrek Reebok programowany Sl 8.0 | wymiar: OS | Kolor: metaliczny | Taniej o 28% | Zakup na Raty, Gwarancja 24mies. Sportano, fachowy sklep sportowy.

☆ Hms Orbitrek h6191w ☆

Hms Orbitrek h6191w Najniższa Cena Online

☆ Hms Orbitrek h6191w - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: Hms Orbitrek h6191w
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  H6191W HMS to orbitrek magnetyczny wyekwipowany w innowacyjny komputer z możliwością podłączenia smartfona albo tabletu działających w systemie Android albo iOS. Konsola może zespoić się z urządzeniem mobilnym za pośrednictwem Bluetooth, dzięki czemu uzyskujemy dostęp do najnowszych technologii - aplikacji Fit Hi Way oraz iConsole+.Fit Hi Way to nie tylko kolejna na rynku aplikacja, która urozmaica ćwiczenia. Aplikacja jest połączeniem prawidłowo znanych iConsole+, iBiking oraz iRuning, co oznacza, że jest kompatybilna z najróżniejszymi urządzeniami (bieżna, rowerek, orbitrek). Dzięki niej użytkownik uzyskuje dostęp do całej historii swych treningów, może dzielić się swoimi osiągnięciami z innymi użytkownikami za pośrednictwem mediów społecznościowych (Facebook, Twitter). W najnowszej aplikacji nie mogło też zabraknąć możliwości ustawienia dowolnej trasy na świecie - w połączeniu z Google Maps.Orbitrek H6191W wyposażony jest dodatkowo w port USB, dzięki któremu możemy ładować swoje urządzenie mobilne podczas treningu. Dodatkowym udogodnieniem są sensory dotykowe do starannego mierzenia pulsu, uchwyt na urządzenia mobilne, a także bidon, który także jest w komplecie.;Specyfikacja: rozmiary towaru: długość: 142 cm szerokość: 59,5 cm wysokość: 157 cm Długość kroku: 374 mm Odległość między pedałami: 200 mm Opór: magnetyczny 8 poziomów regulacji oporu Regulacja oporu: automatyczna System hamowania: magnetyczny Koło zamachowe: 7 kg przeciwpoślizgowe i duże stopki - szerokość 14 cm Gniazdo USB Uchwyt na bidon i bidon w pakiecie Pomiar pulsu: sensory dotykowe Rolki transportowe Zasilanie sieciowe: 230V Waga: 43,9 kg Maksymalna waga użytkownika: 110 kg Funkcje komputera: Time - czas Distance - dystans Speed - szybkość Calories- kalorie Pulse - puls Watt - moc RPM - obroty na minutę Manual- tryb treningu manualnego Cardio - cel trybu treningu HR Program - przystępne tryby: tryb manualny tryb H.R.C. Tryb watt tryb użytkownika tryb body fat tryb recovery 12 podstawowych programów treningowych Łączna liczba programów treningowych: 23;;Uwagi towar nie dedykowany do użytkowania komercyjnego Gwarancja 24 miesiące;


☆ Scud Orbitrek elektromagnetyczny lynx+ (5903839010323) ☆

Scud Orbitrek elektromagnetyczny lynx+ (5903839010323) Najniższa Cena Online

☆ Scud Orbitrek elektromagnetyczny lynx+ (5903839010323) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Scud
 • Nazwa produktu: Scud Orbitrek elektromagnetyczny lynx+ (5903839010323)
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  Orbitrek SCUD Lynx+ to wyjątkowo cichy i stabilny trenażer eliptyczny z elektromagnetycznym systemem oporu.

  Orbitrek wyekwipowany został w wielofunkcyjny komputer z obfitym wyświetlaczem, byś w trakcie treningu mógł na bieżąco kontrolować tak ważne właściwości jak m.in. Dystans, spalone kalorie, czas itp. Dzięki specjalnym sensorom umieszczonym w kierownicy będziesz mógł kontrolować swój aktualnym puls.

  zaimplementowane w orbitreku koło zamachowe o wadze aż 12 kg w połączeniu z potężnymi magnesami i możliwością regulacji oporu sprawi, że nie tylko zaspokoi on wymagania początkujących ale także innowacyjnych użytkowników. Konkretna kompozycja zezwala na użytkowanie z orbitreka osobom o wadze nawet do 150 kg.

  Orbitrek także łatwo wypoziomujemy w pomieszczeniu z krzywą posadzką dzięki dostosowywanym tylnym stopkom. Ponadto chcąc po treningu przenieść sprzęt w inne miejsce nie musimy się martwić, jego podnoszeniem, gdyż przednie stopki zostały wyekwipowane w rolki transportowe.

  Trenażer magnetyczny SCUD Lynx+ pozwoli Ci na systematyczne ćwiczenie 80% mięśni swojego ciała. Dzięki niemu spalisz zbędną tkankę tłuszczową, zmniejszysz poziom ciśnienia krwi, a z reguły poprawisz wydolność swojego serca i płuc. Do jednych z najważniejszych zalet orbitreka możemy zaliczyć fakt,w trakcie ćwiczeń nie są obciążane stawy ani kręgosłup tak jak w sytuacji biegania.

  OUTLET

  Towar outletowy, czyli pochodzący ze zwrotu konsumenckiego lub ekspozycji. Może mieć ślady skręcania, zarysowania, otarcia, pęknięcia plastikowych , a także opakowanie zastępcze.

  PW P1197- Ślady skręcania, rysy, otarcia. Tylna pokrywa podstawy pedała w odcieniu czarnym.


  Wielofunkcyjny komputer orbitreka można zespolić z plikacją m.in. KINOMAP dzięki temu Twoje treningi nie będą nudne. Ścigaj się z innymi po efektownych trasach z całego świata.

☆ Orbitrek elliptical | marki Technogym ☆

Orbitrek elliptical | marki Technogym Najniższa Cena Online

☆ Orbitrek elliptical | marki Technogym - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Technogym
 • Nazwa produktu: Orbitrek elliptical | marki Technogym
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  Orbitrek Technogym Elliptical | rozmiar: OS | Kolor: Czarny | Taniej o 8% | Zakup na Raty, Gwarancja 24mies. Sportano, fachowy sklep sportowy.


☆ Sapphire Orbitrek elektromagnetyczny sg-500e galactic - biało - czarny ☆

Sapphire Orbitrek elektromagnetyczny sg-500e galactic - biało - czarny Najniższa Cena Online

☆ Sapphire Orbitrek elektromagnetyczny sg-500e galactic - biało - czarny - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Sapphire
 • Nazwa produktu: Sapphire Orbitrek elektromagnetyczny sg-500e galactic - biało - czarny
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:
  demonstrujemy PaństwuORBITREK ELEKTROMAGNETYCZNY SG-GALACTICrenomowanej producenta Sapphire.Bezkompromisowa jakość naszego towaru powoduje, iż znajduje on podziw wśród ćwiczących na każdym poziomie innowacyjnia.Dzięki umocnionej konstrukcji i sprawdzonym rozwiązaniom technologicznym mamy pewność, iż oferowany sprzęt sprosta nawet najmocniej wymagającym treningom. Producent Sapphire to jednak nie tylko wysoka jakość produktów, lecz także najmodniejszy design, który iż nasze urządzenia nad wyraz poprawnie komponują się w każdym wnętrzu.ilość programów treningowych 13Komputer ma funkcje SCAN, HRC (Cardio)Waga koła zamachowego: 8kgMaksymalne obciążenie: 150kgParametr Q (rozstaw wewnętrzny): 18 cm SPECYFIKACJA: Model SG-500ERodzaj oporu ElektromagnetycznyIlość programów treningowych 13Waga koła zamachowego 8 kgWyświetlacz komputera LCDSensory pomiaru pulsuRegulacja oporu z poziomu komputeraParametr Q (rozstaw wewnętrzny): 18 cmDopuszczalna waga użytkownika 150 kgRolki transportoweAntypoślizgowe podstawy na stopyDługość: 150 cmSzerokość: 49 cmWysokość: 164 cmWymiary podstaw dla stóp: 14 x 41 cmSzerokość podstawy na tablet: 19 cmKolor biało-czarnyGratis Odchudzający Pas neoprenowy, dwa e-booki PROGRAMY TRENINGOWE SG GALACTICSzczególnie pokaźny nacisk położony został na komfort samego treningu - obfita ilość programów treningowych zapewni wyzwanie na długie miesiące. Symulacja jazdy po górach lub po płaskim terenie, trening interwałowy jak w klubie fitness? Komputer Sapphire GALACTIC sam zmieni opór w zależności od wybranego programu treningowego!* fotografie prezentują wizualizację programu i nie są wyświetlane na komputerze treningowym. NowoczesnY DESIGNDzięki zaangażowaniu najkorzystniejszych projektantów sprzętu sportowego, orbitrek Sapphire Galactic produkowany został w najmodniejszej aktualnie stylistyce. Ostre, zdecydowane kształty w połączeniu z nieśmiertelną surową bryłą dodają całości elegancji.BEZPIECZNY TRENINGJednym z najważniejszych parametrów orbitreków jest tzw. "Parametr Q" - określa on szerokość rozstawu płóz urządzenia. W sytuacji maszyn o zbyt wysokim rozstawie może występować efekt "kaczego chodu" czyli bujania ciałem na boki (zjawisko to jest szkodliwe dla stawów osoby ćwiczącej). W modelu Galactic rozstaw wewnętrzny płóz to tylko 18cm - jest to jeden z ulepszonych wyników dla sprzętów tej klasy! SENSORY POMIARU PULSUNie od dziś wiadomo, że ćwiczenia fizyczne zapewniają największą efektywność jeżeli wykonujemy je ze stałym pulsem (odpowiednim dla naszych możliwości i stopnia zaawansowania). Oferowany model mierzy puls nieustannie dzięki stanowczo starannym sensorom umieszczonym w rączkach urządzenia. Nasz komputer sam poinformuje Cię o wynikach pomiaru.PODSTAWA NA TABLET / SMARTFONNa szczególną uwagę zasługuje podstawka na tablet lub smartfon - dzisiaj w trakcie treningu możesz oglądać film albo ulubiony serial (tablet prezentowany na zdjęciach służy celom demonstracyjnym i nie jest częścią zestawu).wygodnE UCHWYTYWszystkie uchwyty w modelu Galactic zostały pokryte wysokiej jakości miękką pianką neoprenową. KOMPUTER TRENINGOWYTwój osobisty trener, który przekaże Ci najważniejsze dane dotyczące przeprowadzanego treningu.Ze względu na zastosowany mechanizm elektromagnetyczny, komputer treningowy sam dopasuje opór w zależności od wybranego programu treningowego:PROGRAMY TRENINGOWE (13 typÓW TRENINGÓW):P1 - Manual (tryb ręczny)P2-P7 - Programy automatyczne (6 gotowych profili treningowych)P8 - Program pomiaru tkanki tłuszczowejP9 - Program kontroli tętna docelowego (Target H.R.) Jeżeli tętno wzrośnie albo spadnie powyżej ustawionego TĘTNA DOCELOWEGO, komputer automatycznie skoryguje opór urządzenia (±5).P10 - Program kontroli zakresu tętna (60% tętna docelowego)P11 - Program kontroli zakresu tętna (75% tętna docelowego)P12 - Program kontroli zakresu tętna (85% tętna docelowego)P13 - Program użytkownikaNAJWAŻNIEJSZE FUNKCJE:FUNKCJA HEART RATE CONTROL: Program sterowany tętnem, w którym komputer mierząc puls ćwiczącego automatycznie dostosowuje do niego prędkość.FUNKCJA RECOVERY: Uruchomienie testu szybkości spadku tętna po zakończeniu treninguOprócz wizualizacji wybranego programu wyświetlacz ukazuje:czas ćwiczeńprzebyty dystansspalone kalorieprędkośćpomiar pulsu przeciwpoślizgOWE PODSTAWY / ROLKI TRANSPORTOWEStabilne podparcie dla stóp ma zasadniczy wpływ nie tylko na komfort ćwiczenia,przeważnie na jego produktywność. W naszym orbitreku zaimplementowano specjalne podstawy przeciwpoślizgowe, tak by ćwiczenie stało się jeszcze bardziej przyjemne.Dzięki dużej wadze urządzenie jest jednostajne i bezpieczne choćby podczas najmocniej wymagających treningów. Zdajemy sobie jednak sprawę, że czasem będą Państwo chcieli przemieścić sprzęt - niezwykłym udogodnieniem będą wówczas rolki transportowe zastosowane w przedni stabilizator. DWA E-BOOKI: Dwie książki w formacie elektronicznym (wysyłane w mailu po zakupie). Porady żywieniowe zawarte w książkach nie tylko przyczynią się do szybszego osiągnięcia sukcesu, ale także pomogą utrzymać efekty!Gwarancja SAPPHIRE DOOR-2-DOOR: Sapphire Door-2-Door to dedykowana usługa dla Klientów producenta Sapphire. Kupując sprzęt z gwarancją Sapphire Door-2-Door masz pewność,w przypadku ewentualnej reklamacji towar zostanie darmowo odebrany ze wyszczególnionego poprzez Ciebie adresu na terenie Polski, a po naprawie darmowo dostarczony poprzez Centralny Serwis.dostawa: Zapłać tylko za towar - pokryjemy koszty wysyłki (dotyczy opcji "przedpłata") W pakiecie dostajESZ:Nowy, fabrycznie zapakowany Orbitrek Sapphire Galactic w kolorze biało-czarnymDowód zakupu (paragon lub fvat)Gratisy:Pas neoprenowyDwa e-bookiGwarancja door-2-doorZAPRASZAMY DO ZAKUPÓW!

☆ Orbitrek elektromagnetyczny heat wm iconsole+ bluetooth marki Zipro ☆

Orbitrek elektromagnetyczny heat wm iconsole+ bluetooth marki Zipro Najniższa Cena Online

☆ Orbitrek elektromagnetyczny heat wm iconsole+ bluetooth marki Zipro - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Zipro
 • Nazwa produktu: Orbitrek elektromagnetyczny heat wm iconsole+ bluetooth marki Zipro
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  Orbitrek Zipro Heat WM został wyekwipowany w komputer, który możesz obsługiwać bezprzewodowo z poziomu swojego smartfona dzięki łączności Bluetooth. Aplikacja iConsole+ Training powoduje, iż komputer otwiera zupełnie nowe możliwości treningowe i pozwala korzystać z licznych dodatkowych programów treningowych i np. wirtualnych tras opartych o mapy Google.

  Za pośrednictwem iConsole możesz trenować w aplikacji Kinomap - wybierz film z trasą i trenuj! Obserwuj swoje postępy i konkuruj z innymi zawodnikami online w czasie rzeczywistym.

  cechy technologiczne atrybuty komputera

☆ Orbitrek Sapphire SG-922E Blaze grafitowo-srebrny (5903228922152) ☆

Orbitrek Sapphire SG-922E Blaze grafitowo-srebrny (5903228922152) Najniższa Cena Online

☆ Orbitrek Sapphire SG-922E Blaze grafitowo-srebrny (5903228922152) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Sapphire
 • Nazwa produktu: Orbitrek Sapphire SG-922E Blaze grafitowo-srebrny (5903228922152)
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  MAGNETYCZNY ROWER ELIPTYCZNY SAPPHIRE BLAZEModel: BLAZE SG-922ESystem oporu: MagnetycznyWaga koła zamachowego: 7kgMaksymalne obciążenie: 150kgNiezwykle cicha praca urządzeniaKomputer treningowy z podstawką na tabletUchwyt na bidonSensory pomiaru pulsuAntypoślizgowe podstawy dla stópStabilna kompozycja zapewniająca bezpieczeństwo ćwiczeńKolor: czarno-metaliczny OPIS artykułu:demonstrujemy Państwu MAGNETYCZNY TRENAŻER ELIPTYCZNY SG-BLAZE - najnowszą edycję bestselleru uznanej producenta Sapphire.

  Bezkompromisowa jakość naszego artykułu powoduje, iż znajduje on uznanie wśród ćwiczących na każdym poziomie nowoczesnia.Dzięki usztywnionej konstrukcji i sprawdzonym rozwiązaniom technologicznym mamy pewność, że oferowany sprzęt sprosta nawet najistotniej wymagającym treningom.

  firma Sapphire to jednak nie tylko wysoka jakość produktów, ale także najmodniejszy design, który że nasze urządzenia nad wyraz korzystnie komponują się w każdym wnętrzu.Magnetyczny Rower eliptyczny Blaze jest perfekcyjnym rozwiązaniem dla osób, które szukają urządzenia mocnego i trwałego.

  Wymarzona figura, zdrowie i korzystne samopoczucie jest w zasięgu ręki! Ćwiczenia fizyczne idealnie odprężają ciało i umysł. Wystarczy około 30 minut ćwiczeń 3 razy w tygodniu, żeby spalić tkankę tłuszczową i poprawić swoją formę.

  SPECYFIKACJA:Model SG-922E BlazeRodzaj oporu MagnetycznyWaga koła zamachowego 7 kgWyświetlacz komputera LCD, podstawka na tabletSensory pomiaru pulsuRegulacja oporu 8-stopniowaDopuszczalna waga użytkownika 150kgRolki transportoweUchwyt na bidonAntypoślizgowe podstawy na stopyWymiary (wys.

  / dł. / szer.): 162 cm x 116 cm x 58 cmSzerokość stabilizatorów: przód: 43cm / tył: 48,5cmWymiary podstawy dla stóp: długość: 38 cm / szerokość: 15 cmKolor Czarno-metalicznyGratis dwa e-booki, innowacyjny designDzięki zaangażowaniu najkorzystniejszych projektantów sprzętu sportowego, cross-trainer Sapphire Blaze wytworzony został w najmodniejszej obecnie stylistyce.

  Ostre, zdecydowane kształty w połączeniu z szarymi akcentami dodają nie tylko dynamiki lecz także elegancji. Regulacja oporu 8-stopniowaDzięki wykorzystaniu wewnętrznego mechanizmu magnetycznego model Blaze jest bardzo cichy - teraz przeprowadzisz trening o dowolnej porze dnia albo nocy.

  Masywne 7 kilogramowe koło zamachowe zapewni nie tylko płynność ruchu, ale także spore możliwości regulacji oporu za pomocą pokrętła w zasięgu ręki ćwiczącego. Antypoślizgowe podstawyStabilne podparcie dla stóp ma znaczący wpływ nie tylko na komfort ćwiczenia,na ogół na jego efektywność.

  W naszym rowerze eliptycznym zastosowano specjalne podstawy przeciwpoślizgowe, tak aby ćwiczenie stało się jeszcze bardziej przyjemne. Sensory pomiaru pulsuNie od dziś wiadomo, że ćwiczenia fizyczne gwarantują największą efektywność jeżeli wykonujemy je ze stałym pulsem (odpowiednim dla naszych możliwości i stopnia zaawansowania).

  Oferowany model mierzy puls bezustannie dzięki wyjątkowo precyzyjnym sensorom umieszczonym w rączkach urządzenia. Nasz komputer sam poinformuje Cię o wynikach pomiaru.Na szczególną uwagę zasługuje podstawka na tablet lub smartfon - dzisiaj podczas treningu możesz oglądać film albo ulubiony serial (tablet prezentowany na zdjęciach służy celom demonstracyjnym i nie jest częścią zestawu).Wszystkie uchwyty w modelu Blaze zostały pokryte wysokiej jakości miękką pianką neoprenową.

  szerokie, wzmacniane stabilizatoryDzięki znacznej wadze urządzenie jest stabilne i bezpieczne choćby w trakcie najistotniej wymagających treningów. Zdajemy sobie jednak sprawę, iż czasem będą Państwo chcieli przemieścić sprzęt - niezwykłym udogodnieniem będą wówczas rolki transportowe zastosowane w przedni stabilizator.podczas projektowania Trenażera eliptycznego Sapphire Blaze wzorowano się na najkorzystniejszych modelach przystępnych na rynku.

  istotnym elementem konstrukcyjnym naszych rowerów eliptycznych są wzmacniane stabilizatory zapewniające nie tylko bezpieczeństwo ćwiczącego ale także zezwalające wypoziomować urządzenie na nierównych podłożach.

  Uchwyt na bidonDodatkowym atutem modelu Blaze jest umieszczony na kolumnie głównej uchwyt na bidon. Dopełnianie płynów jest stanowczo widoczne w trakcie każdego treningu (bidon widoczny na zdjęciach nie wchodzi w skład zestawu) Komputer treningowy Twój osobisty trener, który przekaże Ci najważniejsze informacje dotyczące przeprowadzanego treningu.

  Główne funkcje komputera: czas ćwiczeń przebyty dystans spalone kalorie szybkość pomiar pulsu funkcja SCAN (umożliwia podgląd wartości w odstępach czasu) Polska instrukcjaDo każdego sprzętu producenta Sapphire dodawana jest instrukcja w języku polskim.

  Oprócz informacji dotyczących produktywnego konstrukcji, znalazły się niej porady związane z treningiem i eksploatacją urządzenia.komplet montażowyW paczce z urządzeniem otrzymają Państwo wszystkie niezbędne narzędzia konieczne do jego zmontowania.

  Takie rozwiązanie to pewność, iż po otrzymaniu przesyłki od razu będziecie Państwo mogli korzystać ze sprzętu. GRATISY:DWA E-BOOKI: Dwie książki w formacie elektronicznym (wysyłane w mailu po zakupie).

  Porady żywieniowe zawarte w książkach nie tylko przyczynią się do szybszego osiągnięcia sukcesu, ale także pomogą utrzymać efekty!


☆ Orbitrek sg-1200e x-pro marki Sapphire ☆

Orbitrek sg-1200e x-pro marki Sapphire Najniższa Cena Online

☆ Orbitrek sg-1200e x-pro marki Sapphire - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Sapphire
 • Nazwa produktu: Orbitrek sg-1200e x-pro marki Sapphire
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  ELEKTROMAGNETYCZNY TRENAŻER ELIPTYCZNY SAPPHIRE X-PROModel: SG-1200E X-PROTyp: PrzednionapędowySystem oporu: ElektromagnetycznyLiczba programów treningowych 13 (12 zaimplementowanych +1 użytkownika)Komputer ma funkcje SCAN, HRC (Cardio), WATTWaga koła zamachowego: 22kgMaksymalne obciążenie: 150kgParametr Q (rozstaw wewnętrzny): 9cmKomputer treningowy z podstawką na tabletSensory pomiaru pulsuBardzo cicha praca mechanizmu oporuPłynny ruchAntypoślizgowe podstawy dla stópStabilna budowa gwarantująca bezpieczeństwo ćwiczeńKolor: czarno-niebieski OPIS produktu:ukazujemy Państwu jeden z najnowocześniejszych modeli uznanej marki Sapphire - ELEKTROMAGNETYCZNY TRENAŻER ELIPTYCZNY SG X-PRO.

  Bezkompromisowa jakość naszego produktu sprawia, że znajduje on uznanie wśród ćwiczących na każdym poziomie progresywnia.Dzięki wzmocnionej konstrukcji i sprawdzonym rozwiązaniom technologicznym mamy pewność, iż oferowany sprzęt sprosta choćby najszczególniej wymagającym treningom.

  producent Sapphire to jednak nie tylko wysoka jakość produktów, ale także najmodniejszy design, który że nasze urządzenia niezwykle poprawnie komponują się w każdym wnętrzu. ✅ PROGRAMY TRENINGOWE SG X-PROSzczególnie znaczny nacisk położony został na komfort samego treningu - szeroka liczba programów treningowych zapewni wyzwanie na długie miesiące.

  Symulacja jazdy po górach lub po płaskim terenie, trening interwałowy jak w klubie fitness? Komputer Sapphire X-PRO sam zmieni opór w zależności od wybranego programu treningowego!* zdjęcia prezentują wizualizację programu i nie są wyświetlane na komputerze treningowym.

  Orbi-trek X-PRO jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które szukają urządzenia mocnego i trwałego. Wymarzona figura, zdrowie i korzystne samopoczucie jest w zasięgu ręki! Ćwiczenia fizyczne wspaniale odprężają ciało i umysł.

  starczy około 30 minut ćwiczeń 3 razy w tygodniu, żeby spalić tkankę tłuszczową i poprawić swoją formę. Nasz rower można użyć także jako wydatne wsparcie w procesie rehabilitacji po kontuzjach i urazach.

  ✅ DODATKOWY upominek OD SAPPHIREMATA OCHRONNA SAPPHIRE SG-122Mata o wymiarach 220x100cm wydajnie i w sposób estetyczny chroni podłogę i tłumi ewentualne drgania powstałe podczas treningu, eliminując ponadto hałas.

  ✅ SPECYFIKACJA:Długość: 156cmSzerokość pełna: 60cmSzerokość stabilizatorów: tył 49cm / przód 49cmWysokość: 166cmPodstawy dla stóp: 41x20cmDługość kroku: 41cmParametr Q (rozstaw płóz): 9cm (wewnętrzny)Zasilanie: 230VKoło zamachowe: 22kgDopuszczalne obciążenie: 150kgGratis 2 ebooki + mata ochronna SG-122 ✅ Bezpieczny trening - parametr QJednym z najważniejszych parametrów trenażerów eliptycznych jest tzw.

  "Parametr Q" - określa on szerokość rozstawu płóz urządzenia. W przypadku maszyn o zbyt wysokim rozstawie może występować efekt "kaczego chodu" czyli bujania ciałem na boki (zjawisko to jest krzywdzące dla stawów osoby ćwiczącej).

  W modelu X-PRO rozstaw wewnętrzny płóz to tylko 9cm - jest to jeden z lepszych wyników dla sprzętów tej klasy!✅ progresywny designDzięki zaangażowaniu najkorzystniejszych projektantów sprzętu sportowego Sapphire X-PRO produkowany został w najmodniejszej obecnie stylistyce.

  Ostre, zdecydowane kształty w połączeniu z ponadczasową minimalistyczną bryłą dodają całości elegancji.✅ Masywne koło zamachoweWaga koła zamachowego w modelu X-PRO to aż 22kg! dzięki czemu ruch odbywa się w sposób bardzo płynny, a wielka możliwość regulacji oporu powoduje, że trening jest za każdym razem motywujący.

  ✅ Sensory pomiaru pulsuNie od dziś wiadomo, iż ćwiczenia fizyczne zapewniają największą skuteczność jeżeli wykonujemy je ze stałym pulsem (odpowiednim dla naszych możliwości i stopnia zaawansowania). Oferowany model mierzy puls nieustannie dzięki wyjątkowo precyzyjnym sensorom umieszczonym w rączkach znajdujących się po obu stronach siedziska.

  Komputer sam poinformuje Cię o wynikach pomiaru.✅ Podstawa na tablet albo smartfonIstotnym dodatkiem jest podstawka na tablet lub smartfon - dzisiaj podczas treningu możesz oglądać film lub ulubiony serial (widoczny tablet służy celom demonstracyjnym i nie wchodzi w skład zestawu).✅ wygodne uchwytyWszystkie uchwyty w modelu X-PRO zostały pokryte wysokiej jakości pianką.

  ✅ przeciwpoślizgowe, spore podstawyStabilne podparcie dla stóp ma zasadniczy wpływ nie tylko na komfort ćwiczenia,najczęściej na jego produktywność. W naszym sprzęcie zastosowano specjalne podstawy antypoślizgowe, tak by ćwiczenie stało się jeszcze bardziej przyjemne.

  ✅ Uchwyt na bidonDodatkowym atutem modelu X-PRO jest umieszczony z przodu urządzenia uchwyt na bidon. Kompletowanie płynów jest wyjątkowo znaczne podczas każdego treningu (bidon nie wchodzi w skład zestawu) ✅ Kółka transportowe i uchwytDzięki wielkiej wadze urządzenie jest zrównoważone i bezpieczne choćby podczas najbardziej wymagających treningów.

  Zdajemy sobie jednak sprawę, iż czasem będą Państwo chcieli przemieścić sprzęt - niezwykłym udogodnieniem będą wówczas kółka transportowe zastosowane w przedni stabilizator oraz uchwyt znajdujący się z tyłu urządzenia✅ Możliwość wypoziomowaniaDzięki znajdującym się pod stabilizatorami regulatorom crosstrainer X-PRO można ustawić stabilnie choćby na nierównym podłożu.

  ✅ Komputer treningowyTwój osobisty trener, który przekaże Ci najważniejsze informacje dotyczące przeprowadzanego treningu.Ze względu na zaimplementowany mechanizm elektromagnetyczny, komputer treningowy sam przypasuje opór w zależności od wybranego programu treningowego:Manual - ręczne sterowanie oporemProgramy automatyczne: 12 rodzajów treninguHRC: Program sterowany tętnemWATT: Pozwala użytkownikowi sprawdzić wydolność serca.

  Liczona jest wartość mocy stworzonej w trakcie pracy na sprzęcie (w watach).Oprócz wizualizacji wybranego programu wyświetlacz przedstawia:czas ćwiczeńprędkośćprzebyty dystansspalone kaloriepomiar pulsu GRATISY:MATA OCHRONNA SAPPHIRE SG-122: Estetyczny i skuteczny sposób na zabezpieczenie podłogiDWA E-BOOKI: Dwie książki w formacie elektronicznym (wysyłane w mailu po zakupie).

  Porady żywieniowe zawarte w książkach nie tylko przyczynią się do szybszego osiągnięcia sukcesu, lecz także pomogą utrzymać efekty!


☆ Insportline Orbitrek / trenażer atlanta black czarno-szary ☆

Insportline Orbitrek / trenażer atlanta black czarno-szary Najniższa Cena Online

☆ Insportline Orbitrek / trenażer atlanta black czarno-szary - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: inSPORTline
 • Nazwa produktu: Insportline Orbitrek / trenażer atlanta black czarno-szary
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  Niektórzy nie potrzebują niemało, żeby trenować w domu. Wystarczy znaleźć niezawodny sprzęt z prostą obsługą, a reszta zależy od chęci i determinacji. Jeśli jesteś jednym z tych użytkowników, mamy dla Ciebie urządzenie skrojone na miarę! Orbitrek inSPORTline Atlanta Black to niemal identyczny typ najwyższej klasy i ulubionego przez klientów urządzenia inSPORTline Atlanta - z tą różnicą, że opór jest kontrolowany ręcznie przy pomocy pokrętła!

  stabilna rama z nisko położonym środkiem ciężkości kryje w sobie system koła zamachowego 10 kg, które umożliwia płynne poruszanie się na orbitreku, a co najważniejsze - bez zbędnego hałasu. Możesz przystosować pozycję pedału do trzech stopni, aby uzyskać najmocniej naturalną postawę. A dzięki czujnikom tętna na uchwytach, możesz choćby sprawdzić swoje tętno w trakcie treningu! krótko mówiąc, wszystko jest dopasowane do sprawnego treningu bez zbędnych komplikacji.

  Trwała i zrównoważona rama, wyśmienity stosunek ceny do jakości, a z zasady wieloletnie pozytywne opinie naszych klientów czynią z tego modelu absolutną gwiazdę naszej oferty. Jeśli więc szukasz najkorzystniejszego rozwiązania do częstych treningów w domu, to korzystnie trafiłeś!

  Kluczowe atrybuty:

  • jednostajna i przestronna konstrukcja
  • 3-częściowe korby z łożyskami maszynowymi SKF
  • łożyska maszynowe w 6 najszczególniej obciążonych miejscach - przeguby uchwytów i pedały
  • System BeltDrive zapewniający cichą i płynną pracę
  • regulacja położenia pedałów na szynach (3 poziomy)
  • Gumowane stałe i ruchome uchwyty o znacznej przyczepności
  • ekran przedstawia: zegar, czas, prędkość, dystans, kalorie, tętno
  Stabilność w każdym ruchu

  Odkryj stabilność w każdym ruchu dzięki naszemu najnowszemu orbitrekowi, który łączy w sobie niezrównaną stabilną konstrukcję z nisko położonym środkiem ciężkości. Ten progresywny design zagwarantuje nie tylko bezpieczeństwo podczas intensywnych treningów, lecz także umożliwia bardziej naturalne naśladowanie ruchu biegania. Doskonale wyważony system koła zamachowego 10 kg gwarantuje płynność każdej sesji ćwiczeniowej, minimalizując ryzyko kontuzji. Z naszym orbitrekiem trening w domu staje się nie tylko sprawny, lecz i bezpieczny dla każdego użytkownika.

  Przekraczaj granice

  Przekraczaj granice możliwości swego ciała z orbitrekiem, który oferuje regulację oporu w 8 stopniach. Ta kluczowa cecha zezwala na dopasowanie intensywności treningu do indywidualnych potrzeb i celów fitness, od lekkiego rozgrzewania po ekstremalne wyzwania siłowe. Dzięki przystępnemu w obsłudze pokrętłu, zmiana poziomu oporu odbywa się płynnie, co pozwala na szybką adaptację i maksymalizację efektów treningowych. Niezależnie od tego, czy celujesz w budowę mięśni, spalanie tłuszczu, czy ulepszenie kondycji, nasz orbitrek jest twoim kluczowym sprzętem do przekraczania własnych granic.

  Absolutna perfekcja

  Osiągnij absolutną perfekcję w swoich treningach dzięki oryginalnej konstrukcji, która łączy trwałość i rewelacyjny stosunek ceny do jakości. Nasz orbitrek nie tylko przetrwa lata intensywnego używania dzięki wytrzymałej ramie i łożyskom maszynowym SKF w newralgicznych punktach,na dodatek proponuje niespotykaną wartość, potwierdzoną poprzez wieloletnie pozytywne opinie naszych klientów. Każdy element, od gumowanych uchwytów po zaawansowany wyświetlacz śledzący Twoje postępy, został zaprojektowany z myślą o maksymalizacji komfortu i wydajności treningu. Inwestycja w nasz orbitrek to inwestycja w długotrwałą jakość i satysfakcję z osiąganych rezultatów.


  Opis techniczny:Podobne zestawienia:


Najtańsze orbitreki o wadze do 57 kg – Ranking maj 2024 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze orbitreki o wadze do 57 kg, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich orbitreków o wadze do 57 kg jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Orbitrek magnetyczny H402-E ☆

Orbitrek magnetyczny H402-E Najniższa Cena Online

☆ Orbitrek magnetyczny H402-E - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: Orbitrek magnetyczny H402-E
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:
  Orbitrek magnetyczny H402-E to idealne rozwiązanie dla osób szukających kompaktowego sprzętu zajmującego małą liczba miejsca. H402-E umożliwi wydajną udoskonalenie kondycji, pozwoli spalić zbędną tkankę tłuszczową i wzmocni mięśnie. Trening na rowerze eliptycznym sprawia,podczas ćwiczeń angażujesz całe swoje ciało. Magnetyczny system oporu, działa na zasadzie zbliżającego i oddalająego się od koła zamachowego magnesu. Przy najwyższym stopniu, magnes jest najbliżej koła dlatego opór jest największy. Regulujemy go pokrętłem. Ćwiczenia są niezwykle ciche, więc nie przeszkadzają innym osobom w Twoim otoczeniu.Na wyświetlaczu komputera, prezentowane są najważniejsze informacje, dotyczące prowadzonej sesji treningowej, między innymi puls, który możemy zmierzyć przy pomocy sensorów, dotykowych znajdujących się na rączkach. Stalowe płozy wyekwipowane w komfortowe przeciwpoślizgowe stopki są kolejnym atutem tej konstrukcji. Poręcze, z regulacją wysokości, zostały pokryte miękką, poręczną gąbką dla jeszcze obszerniejszego komfortu treningu.

☆ Orbitrek shox marki Zipro ☆

Orbitrek shox marki Zipro Najniższa Cena Online

☆ Orbitrek shox marki Zipro - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Zipro
 • Nazwa produktu: Orbitrek shox marki Zipro
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  Jesteśmy autoryzowanym Przedstawicielem marki Zipro. Wszystkie sprzęty są nowe i mają gwarancję na okres 2 lat, gwarancja typu door to door. Przesyłka w cenie.
  proponujemy jeszcze RTV/AGD wszystkich producentów, a także inne produkty niemal z każdej kategorii.

  ZIPRO FITNESS oferujE JEDNE Z najkorzystniejszYCH I bezusterkowYCH ORBITREKÓW dostępnYCH NA RYNKU W dostępnEJ CENIE.

  Posiadamy bogatą ofertę sprzętu fitness producenta Zipro. Można wybierać spomiędzy takich maszyn jak rower magnetyczny, bieżnia, orbitrek. W dodatku asortyment obejmuje piłki do ćwiczeń, rollery, trampoliny.

  Harmonijny rozwój całej sylwetki

  Shox RS to nowa wersja orbitreka Zipro w odświezonej odsłonie. Stanowi produktywny i komfortowy sposób, który pozwoli w krótkim czasie poprawić lub zbudować kondycję, pozbyć się nadmiaru kilogramów, a także wzmocnić mięśnie górnych i dolnych partii. Na dodatek regularne treningi na orbitreku dostarczają obfitej dawki energii do codziennego funkcjonowania, są także rewelacyjnym sposobem na odprężenie i odstresowanie po ciężkim dniu pełnym obowiązków.

  Orbitrek Zipro Shox RS we własnym domu pozwala pozbyć się wymówek takich jak na przykład brak czasu na dojazd do klubu lub na siłownię. Działa mobilizująco i motywuje do działania ułatwiając zachowanie regularności w treningach. Sprawia,realizowanie celów jest skuteczne, a efekty są szybko zauważalne.

  atuty ćwiczeń na orbitreku w domu:
  • Trenujesz kiedy chcesz
  • Trenujesz jak długo chcesz
  • Angażujesz do treningu całe ciało
  • Systematycznie poprawiasz swoje osiągnięcia
  • Cieszysz się ekspresowo zauważalnymi rezultatami


  Wszystko pod kontrolą

  precyzyjne rejestrowanie danych

  ekran LCD komputera wyświetla parametry treningowe. Powiadamia o czasie ćwiczeń, przebytym dystansie, całkowitym dystansie, liczbie spalonych kalorii i aktualnej prędkości. Dodatkowo komputer ukazuje wysokość pulsu rejestrowaną za pomocą dotykowych czujników do pomiaru tętna umieszczonych na uchwytach kierownicy. Funkcja Scan prezentuje kolejno wszystkie mierzone dane - dzięki temu komputer rowerka obrazuje pełne dane bez konieczności odrywania dłoni od kierownicy i wciskania przycisków. Żeby baterie działały dłużej, komputer po kilku minutach bezczynności automatycznie się wyłącza.

  nieskomplikowana obsługa

  Komputer posiada 3 funkcyjne przyciski. Powodują, iż jego obsługa jest przystępna i instynktowna. Półka na urządzenie mobilne pozwala mieć pod ręką smartfona, by być cały czas online i móc korzystać z aplikacji treningowych.


  Komfort i bezpieczeństwo treningu
  Magnetyczny system oporu

  Nowy Shox RS korzysta z mangetycznego systemu oporu. Charakteryzuje go bezawaryjność i cicha i płynna praca bez zrywów. Wytwarza obciążenie, które prosto stanie na wysokości zadania osób na różnym poziomie wytrenowania. Regulacji oporu w zakresie 8 stopni dokonuje się przy pomocy pokrętła umieszczonego na przedniej kolumnie.

  Wygoda użytkowania

  antypoślizgowe płozy pod stopy, a także miękka pianka, która pokrywa uchwyty i ramiona gwarantują komfort prowadzenia treningów. Konkretna konstrukcja i precyzyjne wykończenie sprawiają, że orbitrek Zipro zachowuje stabilność i zapewnia bezpieczeństwo podczas ćwiczeń. Tylny stabilizator jest wyposazony w obrotowe nakładki umożliwiające precyzyjne wypoziomowanie urządzenia. Przedni zaś ma kółka transportowe, które ułatwiają jego przemieszczanie z miejsca na miejsce.


  Przyjrzyj mu się z bliska

  wspaniały do pracy warunkach domowych

  Dzięki kółkom transportowym orbitrek można prosto przemieszczać na czas treningu i po jego zakończeniu, a stopki na podstawach zezwalają na jego wypoziomowanie.

  szerokie i wygodne
  pokrętło regulacji

  wygodne pokrętło do regulacji nieskomplikowane ustawienie oporu i dopasowanie go do indywidualnych potrzeb.

  Półka na
  urządzenia mobilne

  Komputer został wyekwipowany w specjalną półkę na smartfon lub tablet. Upraszcza to korzystanie z aplikacji treningowych, a także pozwala cały czas być online.

  wygodne płozy

  antypoślizgowa powierzchnia płóz na stopy zapewnia komfort i stabilność podczas intensywnych treningów oraz pozwala skupić się wyłącznie na treningu.

  staranne wykończenie

  Orbitrek ma nieśmiertelny design i został projektowany, a następnie stworzony z trosceą o detale. Precyzyjne wykończenie zapewnia odporność i długą żywotność.

  Izotonik w zasięgu ręki

  Umieszczony na przedniej kolumnie bidon pozwala uzupełniać płyny w trakcie intensywnych treningów.


  Kompleksowy trening - z orbitrekiem angażujesz całe ciało
  Harmonijne wzmacnianie mięśni całego ciała

  Ze względu na oryginalną konstrukcję orbitreka treningi na nim są najbardziej wszechstronne, ponieważ oddziałują na mięśnie całego ciała. W czasie ćwiczeń pracują wszystkie grupy mięśni: nóg, pośladków, brzucha, klatki piersiowej, grzbietu, ramion i przedramion.

  Korzyści dla kręgosłupa

  Ruch eliptyczny, który wykonują stopy podczas treningu, w połączeniu ze skutecznie działającym systemem oporu sprawia, iż ćwiczenia na orbitreku nie obciążają kręgosłupa. Co więcej, dzięki korzystaniu z ruchomych rękojeści pracują mięśnie odpowiedzialne za stabilizację kręgosłupa, stanowczo jego odcinka piersiowego.

  Szczupła sylwetka

  Regularne treningi na orbitreku są rewelacyjnym sposobem na pozbycie się zbędnych kilogramów, spalanie kalorii i wyszczuplenie sylwetki. Równomierne wzmacnianie mięśni całego ciała owocuje nie tylko pokaźniejszą siłą,także sprężystą skórą - bez rozstępów i cellulitu.


  Orbitrek
  • wymiary: 151 x 108 x 65 cm (dł. X szer. X wys.)
  • Waga: 29,8 kg
  • Maksymalna waga użytkownika: 120 kg
  • Magnetyczny system oporu
  • Manualna regulacja oporu
  • 8 stopni obciążenia
  • Dotykowe sensory pulsu na kierownicy
  • konkretne ruchome rękojeści
   • rozstaw: 57 cm
   • długość: 134 cm
  • antypoślizgowe podstawy pod stopy
  • Rozstaw podstaw pod stopy: 22 cm
  • Długość kroku *: 28 cm
  • obfite stabilizatory
   • przód: 46 cm
   • tył: 49 cm
  • Wyciszona pokrywa koła zamachowego
  • Kółka transportowe w przednim stabilizatorze
  • Nakładki poziomujące na tylnym stabilizatorze
  • Bidon 550 ml w pakiecie
  • rozmiary opakowania: 89 x 28,5 x 52 cm
  • Waga brutto: 32,5 kg
  • Gwarancja door to door
  Komputer
  • ekran LCD
  • Czas
  • prędkość
  • Dystans
  • Kalorie
  • Odo
  • Puls
  • Scan
  • Ustawienie odliczania czasu, dystansu, kalorii
  • Sygnalizacja dźwiękowa po zakończeniu odliczania
  • Półka na urządzenie mobilne
  • Zasilanie: 2 baterie AA (w komplecie)
  • samoczynne wyłączenie po kilku minutach bezczynności

  * - długość kroku oznacza odległość między stopami mierzoną od pięty do pięty. W chwili pomiaru podstawy pod stopy znajdują się na jednym poziomie, równolegle do siebie.

  Specyfikacja
  artykuł
  firma
  Zipro
  Kod producenta
  Orbitrek magnetyczny Shox RS
  EAN
  5901793678092
  dane podstawowe
  Przeznaczenie
  Domowe
  System hamowania
  Magnetyczny
  Waga koła zamachowego [kg]
  7
  Nośność [kg]
  120
  Waga [kg]
  29.8
  Wyposażenie
  Komputer
  System pomiaru tętna
  ekran LCD
  Funkcje komputera
  Pomiar czasu
  Pomiar dystansu
  Pomiar prędkości
  Pomiar pulsu
  Wydatek energetyczny

☆ orbitrek magnetyczny neon / codziennie nowa oferta dnia - sprawdź! marki Zipro ☆

orbitrek magnetyczny neon / codziennie nowa oferta dnia - sprawdź! marki Zipro Najniższa Cena Online

☆ orbitrek magnetyczny neon / codziennie nowa oferta dnia - sprawdź! marki Zipro - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Zipro
 • Nazwa produktu: orbitrek magnetyczny neon / codziennie nowa oferta dnia - sprawdź! marki Zipro
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  Jesteśmy autoryzowanym Przedstawicielem producenta Zipro. Wszystkie sprzęty są nowe i posiadają gwarancję na okres 2 lat, gwarancja rodzaju door to door. Wysyłka w cenie.
  proponujemy ponadto RTV/AGD wszelkich producentów, a także inne produkty niemal z każdej kategorii.

  ZIPRO FITNESS proponujE JEDNE Z najkorzystniejszYCH I bezawaryjnYCH ORBITREKÓW dostępnYCH NA RYNKU W przystępnEJ CENIE.

  Posiadamy bogatą ofertę sprzętu fitness producenta Zipro. Można wybierać spośród takich sprzętów jak rower magnetyczny, bieżnia, orbitrek. W dodatku asortyment obejmuje piłki do ćwiczeń, rollery, trampoliny.

  Nieograniczony dostęp do treningu

  Orbitrek magnetyczny Zipro Neon we własnym domu kreuje niczym nieograniczony dostęp do jednej z najistotniej wszechstronnych form treningu.

  podczas ćwiczeń na orbitreku jednocześnie tworzysz kondycję, harmonijnie wzmacniasz mięśnie całego ciała, spalasz kalorie, pozbywasz się zbędnych kilogramów oraz udoskonalasz ogólną sprawność swego organizmu. Regularny trening ulepsza witalność i każdorazowo dostarcza dużą dawkę energii na cały dzień.

  zalety treningu na orbitreku w domu:
  • Trenujesz kiedy chcesz
  • Trenujesz jak długo chcesz
  • Angażujesz do treningu całe ciało
  • Systematycznie ulepszasz swoje osiągnięcia
  • Cieszysz się błyskawicznie zauważalnymi rezultatami


  udoskonalone efekty dzięki komputerowi

  Wielofunkcyjny komputer

  Orbitrek Neon został zaopatrzony wielofunkcyjny komputer, który obserwuje dane dotyczące treningu.

  Mierzy i wyświetla m.in. Czas, szybkość, dystans, czy spalone kalorie. Ma funkcję Scan, która bez konieczności wciskania przycisków cyklicznie demonstruje wszystkie mierzone cechy.

  dokładny pomiar pulsu

  Komputer rejestruje także puls. By dokonać jego pomiaru starczy położyć dłonie na dotykowych czujnikach umieszczonych na uchwytach kierownicy, a po kilku sekundach wyświetlacz wyświetli wysokość pulsu.

  Czytelny wyświetlacz LCD pozwala bez trudu odczytywać informacje, a trzy funkcyjne przyciski gwarantują łatwą obsługę.


  bezawaryjny system oporu i potężna kompozycja
  8 poziomów regulacji magnetycznego oporu

  Orbitek Neon Zipro ma koło zamachowe o wadze 7 kilogramów oraz magnetyczny system oporu, który znamionuje cicha i płynna praca oraz bezawaryjne działanie. Urządzenie pracuje stabilnie na każdym z 8 poziomów obciążenia. Regulacji oporu dokonuje się uzywając pokrętła umieszczonego na kolumnie kierownicy.

  Stabilność w trakcie treningów

  solidna konstrukcja i rękojeści, wielkie stabilizatory, a także antypoślizgowe podstawy pod stopy sprawiają, iż orbitrek zachowuje stabilność w trakcie treningów.


  Dla większej wygody

  obszerne podstawy konstrukcji gwarantują stabilność, a adekwatne rozmiary orbitreka sprawiają,znakomicie sprawdza się także w niewielkich pomieszczeniach.

  Ruchome rękojeści pokryte są wysokiej jakości pianką, która gwarantuje wygodny i pewny chwyt.

  Magnetyczny system oporu gwarantuje płynną i niezawodną pracę. 8-stopniowy zakres oporu reguluje się pokrętłem.

  Kółka transportowe pozwalają bez wysiłku przestawiać orbitrek w dowolne miejsce

  Nakładki umieszczone na tylnej podstawie pozwalają na wypoziomowanie urządzenia.

  spore płozy z antypoślizgową powierzchnią polepszają wygodę treningu.


  Wygoda korzystania w warunkach domowych

  Orbitrek Zipro Neon jest prawidłowo przypasowany do pracy w warunkach domowych. Dzięki kółkom transportowym umieszczonym na przedniej podstawie bez trudu można zmieniać jego położenie. Przekręcając nakładki na tylnej podstawie można starannie wypoziomować urządzenie.

  praktyczne udogodnienia:
  • stosowne rozmiary dobrane w dodatku do niedużych mieszkań
  • Kółka ułatwiające ustawianie orbitreka
  • jednostajna konstrukcja z szerokimi profilami podstawy
  • wielkie płozy z przeciwpoślizgową powierzchnią
  • bezawaryjny system oporu magnetycznego zapewniający płynność ruchu
  • wygodna regulacja poziomu oporu w zakresie 8 stopni
  • Ruchome rękojeści pokryte wysokiej jakości pianką


  Kompleksowy trening - z orbitrekiem angażujesz do treningu całe ciało
  Harmonijne wzmacnianie mięśni całego ciała

  Ze względu na specyficzną konstrukcję orbitreka treningi na nim są najszczególniej wszechstronne, ponieważ oddziałują na mięśnie całego ciała. W czasie ćwiczeń pracują wszystkie grupy mięśni: nóg, pośladków, brzucha, klatki piersiowej, grzbietu, ramion i przedramion.

  Korzyści dla kręgosłupa

  Ruch eliptyczny, który wykonują stopy podczas treningu, w połączeniu ze wydajnie działającym systemem oporu powoduje, że ćwiczenia na orbitreku nie obciążają kręgosłupa. Co więcej, dzięki korzystaniu z ruchomych rękojeści pracują mięśnie odpowiedzialne za stabilizację kręgosłupa, bardzo jego odcinka piersiowego.

  Szczupła sylwetka

  Regularne treningi na orbitreku są perfekcyjnym sposobem na pozbycie się zbędnych kilogramów, spalanie kalorii, a także wyszczuplenie sylwetki. Równomierne wzmacnianie mięśni całego ciała owocuje nie tylko pokaźniejszą siłą,też sprężystą skórą - bez rozstępów i cellulitu.


  Orbitrek
  • rozmiary: 107 x 66 x 152 cm (dł. X szer. X wys.)
  • Waga: 28,9 kg
  • Maksymalna waga użytkownika: 120 kg
  • Magnetyczny system oporu
  • Waga koła zamachowego: 7 kg
  • Manualna regulacja oporu
   • 8 stopni obciążenia
   • pokrętło na kolumnie kierownicy
  • Dotykowe sensory pulsu na kierownicy
  • Profilowane, solidne rękojeści
  • antypoślizgowe podstawy pod stopy
   • powierzchnia użytkowa: 32,5 x 11 cm
  • Rozstaw podstaw pod stopy: 22 cm
  • Długość kroku: 28 cm*
  • znaczne stabilizatory
   • przód: 49 cm
   • tył: 47 cm
  • Rolki transportowe zaimplementowane w przedni stabilizator
  • Stopki poziomujące na tylnym stabilizatorze
  • rozmiary transportowe: 87,5 x 28,5 x 52 cm
  • Gwarancja door to door
  Komputer
  • wyświetlacz LCD
  • Dotykowe przyciski sterowania komputerem
  • Czas
  • szybkość
  • Dystans
  • Kalorie
  • Odo
  • Puls
  • Scan

  Specyfikacja
  artykuł
  firma Zipro
  Kod producenta
  5905669153089
  EAN
  5905669153089
  dane PODSTAWOWE
  Przeznaczenie
  Domowe
  System hamowania
  Magnetyczny
  Waga koła zamachowego [kg]
  7
  Nośność [kg]
  120
  Waga [kg]
  29
  Wyposażenie
  Komputer
  System pomiaru tętna
  ekran LCD
  Funkcje komputera
  Pomiar czasu
  Pomiar dystansu
  Pomiar prędkości
  Pomiar pulsu
  Wydatek energetyczny

☆ Urbogym Orbitrek flow ☆

Urbogym Orbitrek flow Najniższa Cena Online

☆ Urbogym Orbitrek flow - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Urbogym
 • Nazwa produktu: Urbogym Orbitrek flow
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  orbitrek treningowy urbogym flow blue to nadzwyczajne urządzenie dla osób, które chcą trenować w swym domu, a zarazem jedno z najpopularniejszych maszyn do treningu cardio. Orbitrek jest wyjątkowo cichy, dzięki czemu ćwiczenie na nim nie przeszkadza innym domownikom.

  trening na tym urządzeniu jest w całości bezpieczny dla naszego organizmu.korzyści: trenujesz w zaciszu domowym możesz oglądać ulubione filmy i serialne trenując, a nie siedząc na kanapie nie tracisz pieniędzy na karnety na siłownie stajesz się bardziej aktywny i stwarzasz swoją kondycje, która pozytywnie wpływa na twoje zdrowie i samopoczucie cieszysz się utratą wagi zaledwie 30 minut ćwiczeń pozwala spalić około 200 kcal.

  ćwiczenia angażują wszystkie partie mięśniowe przez co możesz produktywnie poprawić wygląd całego ciała


☆ Orbitrek Zipro Burn (5902659841131) ☆

Orbitrek Zipro Burn (5902659841131) Najniższa Cena Online

☆ Orbitrek Zipro Burn (5902659841131) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Zipro
 • Nazwa produktu: Orbitrek Zipro Burn (5902659841131)
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:
  świeże możliwości dbania o zdrowie, kondycję i prawidłowe samopoczucie
  Skuteczny trening bez żadnych ograniczeń

  Treningi na orbitreku Zipro Burn pozwolą Ci utrzymywać się w najkorzystniejszej dyspozycji fizycznej. Regularne ćwiczenia ulepszają kondycję, spalają zbędną tkankę tłuszczową, wzmacniają mięśnie, posiadają dobroczynny wpływ na serce i układ krążenia. Dzięki treningom będziesz posiadać dużo energii do codziennego funkcjonowania, są one także świetnym sposobem na odprężenie się po wypełnionym przeróżnymi obowiązkami dniu.

  Nieograniczony dostęp do orbitreka działa mobilizująco - własne urządzenie fitness usprawnia zachowanie regularności, kiedy trudno znaleźć czas na wyjścia do klubu fitness. Z orbitrekiem Burn wystarczy, że masz dla siebie 30-40 minut i możesz przeprowadzić sprawny trening.


  Lepsze efekty dzięki komputerowi z opcjami definiowania celu treningowego

  Pełna kontrola nad każdym treningiem

  Treningi są dokładnie monitorowane poprzez komputer. Na przejrzystym wyświetlaczu LCD prezentowane są dane o czasie, prędkości, dystansie, spalonych kaloriach, wysokości pulsu, a także dystansie całkowitym (odo). Równocześnie wyświetlana jest jedna wartość, lecz dzięki funkcji scan można ustawić cykliczne wyświetlanie każdego z rejestrowanych parametrów.

  Definiowanie celów treningowych

  W orbitreku Zipro Burn możliwe jest zaprogramowanie czasu, dystansu, a także kalorii do wstecznego odliczania. Zdefiniowanie określonego celu np. Ćwiczenia poprzez 30 minut, pokonania 5 kilometrów czy spalenia 200 kalorii działa mobilizująco i pomaga przezwyciężać ewentualne kryzysy, które mogą się przydarzyć istotnie na pierwszym etapie wdrażania się do regularnych treningów. Do dyspozycji jest też funkcja ustawienia górnej granicy pulsu - o jej osiągnięciu komputer poinformuje głośnym sygnałem dźwiękowym.


  Ergonomia konstrukcji i płynność działania systemu oporu

  Orbitrek Burn ZIPRO posiada magnetyczny system oporu, który zagwarantuje zrównoważone obciążenie na każdym z 8 stopni. Ruch wykonywany podczas ćwiczeń jest płynny, nie ma mowy o żadnych przeskokach czy różnicowaniu obciążenia w obrębie ustawionego poziomu oporu.

  szerokie podstawy pod stopy oraz mocne ruchome rękojeści dają poczucie bezpieczeństwa w czasie treningu. Konstrukcja orbitreka ZIPRO Burn jest przyjazna, profilowane rękojeści pokrywa komfortowa pianka, umiejscowienie kierownicy z czujnikami tętna pozwala sprawdzać wysokość pulsu, bez wpływu na płynność ruchu i rytm ćwiczenia.

  * Długość kroku oznacza odległość między stopami mierzoną od pięty do pięty. W chwili pomiaru podstawy pod stopy znajdują się na jednym poziomie, równolegle do siebie.


  Najlepiej przygotowany orbitrek do komfortowego wykorzystywania w domu

  Orbitrek Burn ZIPRO nadzwyczajnie sprawdza się nawet w niewielkich mieszkaniach, stając się w ten sposób genialną alternatywą dla masywnych maszyn, które wymagają szerokiej przestrzeni. Z łatwością można go przestawiać, a równocześnie jego kompozycja gwarantuje spory komfort treningu.

  praktyczne udogodnienia:
  • stosowne wymiary dopasowane w dodatku do niewielkich mieszkań

  • Kółeczka usprawniające ustawianie orbitreka

  • stabilna konstrukcja z szerokimi profilami podstawy

  • duże płozy z antypoślizgową powierzchnią

  • niezawodny system oporu magnetycznego zapewniający płynność ruchu

  • komfortowa regulacja poziomu oporu w zakresie 8 poziomów

  • Ruchome rękojeści pokryte wysokiej jakości pianką


  Kompleksowy trening - z orbitrekiem Burn angażujesz do treningu całe ciało
  Harmonijne wzmacnianie mięśni całego ciała

  Ze względu na niepowtarzalną konstrukcję orbitreka treningi na nim są najbardziej wszechstronne, ponieważ oddziałują na mięśnie całego ciała. W czasie ćwiczeń pracują wszystkie grupy mięśni: nóg, pośladków, brzucha, klatki piersiowej, grzbietu, ramion i przedramion.

  Korzyści dla kręgosłupa

  Ruch eliptyczny, który wykonują stopy w trakcie treningu, w połączeniu ze wydajnie działającym systemem oporu powoduje, iż ćwiczenia na orbitreku nie obciążają kręgosłupa. Co więcej, dzięki korzystaniu z ruchomych rękojeści pracują mięśnie odpowiedzialne za stabilizację kręgosłupa, niezwykle jego odcinka piersiowego.

  Szczupła i witalna sylwetka

  Regularne treningi na orbitreku są idealnym sposobem na pozbycie się zbędnych kilogramów, spalanie kalorii, a także wyszczuplenie sylwetki. Równomierne wzmacnianie mięśni całego ciała owocuje nie tylko obszerniejszą siłą,jeszcze sprężystą skórą - bez rozstępów i cellulitu.


  Twoja siłownia w Twoim domu
  Orbitrek Burn Zipro

  Orbitrek otwiera nowe możliwości, dzięki którym Twój domowy trening będzie bardziej kompleksowy. Na orbitreku ZIPRO Burn włączysz do ćwiczeń górne partie mięśni i będziesz harmonijnie modelować całe ciało bez nadmiernego przyrostu masy mięśniowej. Wygląd orbitreka Burn ZIPRO jest spójny z wyglądem roweru Boost - te dwa urządzenia stworzą w Twoim mieszkaniu domową siłownię w jednolitym, atrakcyjnym stylu.

  Rower Boost ZIPRO

  Boost proponuje Ci nieograniczony dostęp do treningu, który poprawi Twoje zdrowie, wygląd zewnętrzny, samopoczucie i kondycję układu sercowego i krwionośnego. Błyskawicznie zauważysz efekty i nie będziesz posiadać dość, a trening stanie się jednym z Twoich najkorzystniejszych nawyków.

  zobacz


  Orbitrek
  • wymiary: 108 x 66 x 152 cm (dł. X wys. X szer.)
  • Waga: 28 kg
  • Maksymalna waga użytkownika: 120 kg
  • System oporu: magnetyczny
  • Układ koła zamachowego: 8 kg (waga koła w inercji)
  • Manualna regulacja oporu: 8 poziomów
  • Dotykowe czujniki pulsu na kierownicy
  • obszerne podstawy pod stopy z antypoślizgową powierzchnią
  • konkretne ruchome rękojeści
  • antypoślizgowa powierzchnia podstaw pod stopy
  • wymiary podstaw pod stopy: 35 x 13 cm
  • Rozstaw podstaw pod stopy: 24 cm
  • Długość kroku *: 30 cm
  • antypoślizgowa powierzchnia podstaw pod stopy
  • Szerokość stabilizatorów: 51 cm
  • Rolki transportowe na przednim stabilizatorze
  • Stopki poziomujące na tylnym stabilizatorze
  • Waga brutto: 32 kg
  • wymiary transportowe: 98 x 32 x 53 cm
  • Gwarancja door to door
  Komputer
  • wyświetlacz LCD
  • Wyświetlanie: czas, dystans, kalorie, szybkość, puls, dystans całkowity (odo)
  • Wsteczne odliczanie: czas, dystans, kalorie
   • odliczanie inicjuje się po rozpoczęciu jazdy
  • Ustawienie wysokości pulsu docelowego
   • dźwiękowa sygnalizacja przekroczenia wysokości pulsu
  • Podstawka na urządzenie przenośne
  • Zasilanie: 2 x AAA (w zestawie)
  • automatyczne wyłączanie komputera po 4 minutach bezczynności

  artykuł
  marka
  EAN
  5902659841131
  Wiosna2018
  wiosna_sprzet_fitness
  informacje podstawowe
  Przeznaczenie
  Domowe
  System hamowania
  Magnetyczny
  Waga koła zamachowego [kg]
  8
  Nośność [kg]
  120
  Waga [kg]
  28
  Wyposażenie
  Komputer
  Podstawka pod urządzenie przenośne
  System pomiaru tętna
  ekran LCD
  Funkcje komputera
  Pomiar czasu
  Pomiar dystansu
  Pomiar prędkości
  Pomiar pulsu
  Wydatek energetyczny
  Warunki gwarancji
  Długość
  24 miesiące
  typ gwarancji
  Producenta Door to Door


Podsumowanie, czyli jaki orbitrek o wadze do 57 kg najlepszy?


Najlepszy orbitrek o wadze do 57 kg w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy orbitrek o wadze do 57 kg w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Dobre orbitreki do ćwiczeń – TOP7 maj 2024

Jeżeli żadna z powyższych orbitreków o wadze do 57 kg nie spełniła oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie chętnie wybieranych orbitreków do domowych ćwiczeń i klubów fitness.


Powiązania tematyczne:

 • jaki orbitrek o wadze do 57 kg opinie i efekty,
 • dobre orbitreki o wadze do 57 kg cena,
 • ranking orbitreków o wadze do 57 kg,
 • orbitrek o wadze do 57 kg jaki najlepszy.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o orbitrekach o wadze do 57 kg

#1 Gdzie szukać opinii o orbitrekach o wadze do 57 kg?

Aktualnie zaprezentowane informacje o orbitrekach o wadze do 57 kg odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie userów.

#2 Jaki orbitrek o wadze do 57 kg wybrać? Który najlepszy?

Poszukując informacji o dobrych orbitrekach o wadze do 57 kg warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jaki orbitrek o wadze do 57 kg jest najchętniej polecany?

Nasze zestawienia z orbitrekami o wadze do 57 kg zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań userów. Modele znajdujące się najwyżej w rankingach to produkty często rekomendowane przez kupujących.