FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Orbitreki do ćwiczeń / Ranking orbitreków o wadze do 140 kg


Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych orbitreków o wadze do 140 kg. Opracowane zestawienia są aktualne listopad 2022 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych orbitreków o wadze do 140 kg,
 • TOP5 często wybieranych orbitreków do domowych ćwiczeń i klubów fitness.

Jakie orbitreki o wadze do 140 kg najlepiej wybrać? Ranking listopad 2022

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane orbitreki o wadze do 140 kg, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking orbitreków o wadze do 140 kg, wraz ze specyfikacją modelu, aktualizujemy na bieżąco.

☆ Finnlo Fly RX9 ☆

Finnlo Fly RX9 Najniższa Cena Online

☆ Finnlo Fly RX9 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Finnlo
 • Nazwa produktu: Finnlo Fly RX9
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  Orbitrek FINNLO FLY RX9 Nr katalogowy: 3222 Dlaczego warto wybrać FINNLO$209 firma FINNLO należy do niemieckiej marki HAMMER SPORT AG, której tradycje w sporcie sięgają 1900 roku. To jedna z najstarszych firm w Europie o tak prawidłowo ugruntowanej pozycji na rynku.

  Dla zobrazowania tematu, lubiana w Polsce producent KETTLER powstała dopiero 50 lat później. Głównym celem marki FINNLO jest produkcja wysokiej jakości sprzętu kardio oraz maszyn siłowych, jak także akcesoriów bokserskich, a także fitness.

  Filozofia FINNLO jest oparte min. Na wdrażaniu do produkcji prekursorskich pomysłów i najnowszych technologii. FINNLO jest marką premium na rynku sprzętu sportowego i jest skierowana do Klientów, którzy oczekują najwyższej jakości maszyn.

  Jeszce kilka lat temu dostępna była w 40 krajach świata, a na dzień dzisiejszy to już ponad 60 państw na całym świecie, gdzie proponuje największy wybór sprzętu, od sprzętów domowych, poprzez mistrzowskie maszyny do użycia komercyjnego.

  Kilkadziesiąt salonów sprzedaży w całej Europie w tym 8 w Polsce to wynik, którego nie powstydziłaby się żadna marka. W produktach FINNLO dbałość o jakość jest widoczna w całym procesie produkcyjnym- począwszy od dokładnego doboru tworzyw, kończąc na ciągłej kontroli jakości we wszystkich etapach produkcyjnych.

  Ciągle trwający rozwój i większa świadomość firmy sprawia, iż FINNLO jest jednym z najlepszych na świecie dostawców sprzętu fitness i sprzętów siłowych, na którym trenują światowej sławy sportowcy min. Allan Ray- dwukrotny mistrz NBA, czy Urs Kaufer- mistrz świata w wioślarstwie.

  Produkty FINNLO zbierają pochlebne recenzje w testach, na łamach europejskich i światowych czasopism takich jak: Men' s Health, Shape czy Runner's World. Przejrzyj: www.finnlo.com.pl Nieziemsko intensywny trening kardio lubisz trening fitness na orbitreku$210 Jeśli tak, to z FINNLO Fly RX będzie to miłość od pierwszego,,ćwiczenia"!

  Dlaczego$211 Dzięki swej innowacyjnej technice Fly RX zapewnia nieziemski trening - rozszerzając wysiłek na udach i pośladkach w porównaniu z innymi orbitrekami. Trenujesz żeby osiągnąć wymarzoną sylwetkę$212 - Fly RX wyposażony w konsolę z ekranem dotykowym i bogatym sprzętem multimedialnym zapewni Ci najkorzystniejszą rozrywkę i motywację.

  Ćwicz starannie dopasowując trening,,pod siebie" i poręcznie poprawnie - a to dzięki możliwości indywidualnego dostosowania długości kroku do Twojego wzrostu. Skuteczny, wygodny, unikatowy - Twój trening z orbitrekiem Fly RX!

  Trening zarówno dla początkujących jak i profesjonalistów Lekki program rozgrzewkowy lub intensywny trening siłowy Od,,lekkich" 30 watów po wymagające 400 watów. Fly RX pozwala dostosować trening do Twoich możliwości.

  z reguły możliwość treningu z niewielkim oporem jest dobra dla osób, które muszą się oszczędzać z powodu kontuzji sportowej lub zaawansowanego wieku. W takim przypadku 30 watów jest świetne!

  Opór można w dodatku podkręcić do 400 watów! dzięki temu będziesz miał zapewniony intensywny trening, podczas którego będziesz mógł się porządnie zmęczyć. Kontroluj swoją efektywność! Komputer z testem wydajności Program Recovery pozwala wyświetlać indywidualny wynik fitness po każdym treningu.

  Po prostu mierzysz tętno po treningu, a po niedługim czasie uzyskasz wynik w zakresie od 1 do 6. Kolejne Twoje wyzwanie, żeby wyniki były coraz lepsze! Konsola z ekranem dotykowym i 21 programami wielka obfitość treningu Sercem Fly RX jest konsola z ekranem dotykowym z 21 programami treningowymi.

  Wybierz trasę spośród 12 profili wysokich i niskich i rozpoczynaj Twoją przygodę! Oczywiście możesz także utworzyć własne trasy, by uczynić Twój trening jeszcze bardziej indywidualnym. Za pomocą ekranu dotykowego można szczególnie szybko i prosto wybierać programy.

  Na komputerze może być zarejestrowanych 4 użytkowników. Dzięki temu nie musisz zawsze wprowadzać swych danych takich jak wiek, waga itp. Multimedia, które perfekcyjną zabawę YouTube, Spotify, Instagram, Facebook itp.

  FLY RX proponuje nadzwyczajną rozrywkę w trakcie treningu kardio! Komputer można podłączyć do Internetu za pośrednictwem sieci WLAN, dzięki temu w trakcie treningu można surfować po Internecie. Absolutną atrakcją są jednak zainstalowane aplikacje: Youtube, Netflix, Spotify, Chrome, iRoute i Kinomap.

  podczas treningu możesz obejrzeć najnowsze filmiki na Youtube. Oglądać Twój ulubiony film na Netflix. Sprawdzić najnowsze wiadomości na Facebooku. Dla FLY RX to żaden problem - gwarancja zabawy na treningu!

  Możesz także skorzystać z aplikacji fitness Kinomap, która daje Ci możliwość ćwiczenia w niesamowitych miejscach na całym świecie. Trenuj w lesie lub nad morzem! Aplikacja reaguje na podjazdy wzrostem oporu albo jego zniżaniem w trakcie zjazdów.

  Nie uwierzysz jakie to jest prawdziwe. Regulowana długość kroku Trening dla całej rodziny dostosowywana długość kroku Fly RX jest kolejną atrakcją i absolutną zaletą. Zwłaszcza przy obszerniejszej ilości użytkowników regulacja długości kroku okazuje się niezwykle przydatna, ponieważ osoby o zróżnicowanym wzroście mogąprzypasować dobrą długość kroku.

  Kolejną zaletą regulacji długości kroku jest symulacja rozmaitych stylów biegania. Z krótkim krokiem ruch jest podobny do stepera, gdzie najszczególniej są ćwiczone mięśnie pośladków. Przy obszerniejszej długości kroku ruch staje się szybkim biegiem i przypomina jogging na świeżym powietrzu.

  Ta sama intensywność, to samo spalanie kalorii i absolutnie bezpieczny dla stawów! Gwarancja radości z biegania dzięki lekkiemu,przeważnie dynamicznemu biegowi. Długość kroku Fly RX można 2-krotnie regulować w zakresie od 45 cm do 55 cm.

  Kierownica Vario i super miękkie pedały wygodny trening Uchwyt Vario umożliwia kilka przeróżnych wariantów trzymania. Docenisz to wyjątkowo przy dłuższych sesjach treningowych, kiedy będziesz mógł od czasu do czasu zmienić ułożenie ramion, a tym samym zapewnisz swemu treningowi zawsze świeże impulsy.

  istotnie komfortowe pedały Super-Soft także są genialne na dłuższe sesje treningowe. Pianka nieprzeciętnie się dopasowuje i zapewnia maksymalny komfort podczas treningu. 4 programy serca dla twojego zdrowia! Tętno za każdym razem pod kontrolą Fly RX oferuje nieprzeciętne warunki do kontrolowanego i ukierunkowanego na zdrowie treningu sercowo-naczyniowego.

  Pomiar tętna jest realny przy pomocy sensorów dotykowych albo opcjonalnie przystępnego pasa telemetrycznego. Cztery programy serca uzupełniają aspekt zdrowotny orbitreka. Ustawiając górny limit tętna, za każdym razem trenujesz w bezpiecznym obszarze.

  Sygnał ostrzegawczy rozlegnie się, gdy osiągniesz górną granicę tętna, a opór zostanie automatycznie dobrany. To takie proste! idealnie przemyślany! Sportowy design najwyższej klasy Design orbitreka FINNLO Fly RX jest niezwykły, nowoczesny i nowoczesny.

  Ze względu na konstrukcję z ruchomymi pedałami na Fly RX można ustawić wyjątkowo dużą długość kroku. A przy tym samo urządzenie jest niewielkich wymiarów. Nieprzeciętny do treningu w domu! Dzięki sportowym proporcjom orbitrek klasy premium prezentuje dynamiczny design i najwyższą osiągalną klasę.

  Kolejne mocne strony klasy premium Rolki transportowe usprawniają przemieszczanie FLY RX został wyekwipowany w dwie rolki transportowe, żeby urządzenie można było z łatwością i ekspresowo schować. Możesz ćwiczyć w salonie, a następnie urządzenie sprzątnąć do schowka.

  dostosowywane podnóżki wyśmienitą równowagę na nierównej podłodze. Funkcje komputera: Programy fitness: 16 Program użytkownika: 4 Program sterowany tętnem: 2 Stale wyświetlana wartość: 5+1 ekran: TFT Push & Turn Puls ręczny poprzez sensory dotykowe Pomiar pulsu poprzez pas telemetryczny (opcja) Możliwość ustawienia górnej granicy tętna: tak Multimedia: Aplikacja, Aux, Bluetooth, Muzyka, uchwyt na tablet, USB Miejsce na bidon dane techniczne: Waga koła zamachowego: 12 kg Moc: 30-400 watów System napędowy: pas rowkowany System hamowania: układ hamulcowy z magnesem trwałym Ustawienie oporu: sterowane komputerowo Rozpiętość obciążenia: 16 poziomów Regulacja obciążenia: niezależna od liczby obrotów Długość kroku: 45-50 cm, 2- krotnie regulowana Odległość pomiędzy pedałami: 10 cm Wysokość podnoszenia/skoku: 50 cm Waga orbitreka: 95 kg Max.waga użytkownika: 150 kg rozmiary (dł.

  x szer. X wys): 130 x 91 x 167 cm Zintegrowane rolki transportowe Pozostałe informacje: Gwarancja domowa 36 miesięcy Gwarancja light commercial: 24 miesięcy Paragon lub faktura vat Numer katalogowy: 3222 wysyłka gratis Nie znalazłeś produktu, który Cię interesuje$213 Skontaktuj się z nami pod nr tel.

  32-270-77-22 - postaramy się rozwiązać ten problem.


☆ Finnlo Maximum Spirit ☆

Finnlo Maximum Spirit Najniższa Cena Online

☆ Finnlo Maximum Spirit - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Finnlo
 • Nazwa produktu: Finnlo Maximum Spirit
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:
  Orbitrek
  • Przeznaczenie: zastosowanie komercyjne
  • Przełożenie: 1:7
  • Waga koła zamachowego: 18 kg
  • Kontrola obciążenia: zależna
  • Maksymalna waga użytkownika: 150 kg
  • wymiary: 172 x 62 x 172 cm
  • System hamowania: magnetyczny
  • System napędu: pas klinowy
  • Manualne bezstopniowe ustawienie oporu za pomocą pokrętła
  • Hamulec ręczny w celu natychmiastowego zatrzymania treningu
  • Łożyskowane przeguby
  • Nie wymaga podłączenia do prądu
  • Stopki poziomujące
  • Rolki transportowe
  • 2 uchwyty na bidony
  • Double-Transmission
  Komputer
  • wyświetlacz LCD
  • Funkcje: dystans, czas, prędkość, RPM, spalone kalorie
  • Pomiar pulsu: pas telemetryczny opcjonalnie
  • Dolna i górna granica pulsu dostosowywana
  • liczba wyświetlanych funkcji jednocześnie: 4
  • Kontrola wytrzymałości: manualna
  • ilość użytkowników: 1

  mistrzowski trenażer nie tylko dla zawodowców

  Orbitrek Finnlo z linii Maximum dedykowanej do zastosowań komercyjnych. Ma przedni napęd, idealnie sprawdza się dla wszystkich sportowców doskonalących solidność. Dzięki zaimplementowaniu systemu Double-Transmission obroty tarczy podwajają się w stosunku do tradycyjnych trenażerów cardio. Na skutek czego przy niewielkim oporze możliwe są nad wyraz wysokie obroty, dlatego spalanie kalorii jest efektywniejsze nawet o 25%.

  Orbitrek z elektromagnetycznym systemem oporu

  Prosty w obsłudze komputer ma wyświetlacz, który wyświetla równocześnie 4 funkcje. Mierzy czas, dystans, prędkość, kalorie, a także opcjonalnie przy pomocy pasa telemetrycznego wysokość pulsu. Dokładne łożysko kulkowe i mocna i użyteczna budowa komfortowy i luźny trening. Wyprofilowane płozy są lekko nachylone do środka, dzięki czemu stopy i całe ciało znajdują się w poprawnej pozycji treningowej. Kółka transportowe pozwalają bez wysiłku przemieszczać urządzenie z miejsca na miejsce na czas treningu lub po jego zakończeniu, a stopki umieszczone na podstawie zezwalają na jego wypoziomowanie na nierównym podłożu.


  Orbitreki Finnlo

  firma Finnlo posiada w ofercie orbitreki magnetyczne oraz elektromagnetyczne. Typowo wybierane do prowadzenia komfortowego treningu w domu są orbitreki z magnetycznym systemem oporu. Są przystępne w dostępnej cenie, zapewniają płynną pracę bez zrywów sprawność ćwiczeń. Mechanizm oporu jest w nich oparty o koło zamachowe, którego waga ma wpływ na siłę obciążenia (im cięższe koło, tym silniejszy opór może produkować orbitrek) i jeden lub dwa magnesy umieszczone tuż nim. Podczas regulacji magnes zbliża się albo oddala od koła i w konsekwencji opór zwiększa się albo zniża. W zależności od modelu orbitreka obciążeniem zarządza się na dwa sposoby: ręcznie za pomocą pokrętła albo elektronicznie bezpośrednio z wykorzystaniem komputera.

  Orbitreki elektromagnetyczne posiadają napęd działający na zasadzie emitowanego pola magnetycznego poprzez elektromagnes, który znajduje się przy kole zamachowym. Odległość pomiędzy nimi jest stała - mechanizm ma mniej komponentów ruchomych, co zagwarantuje bezusterkowość i długą żywotność. System elektromagnetyczny cechuje znaczny zakres oporu wyrażany w Watt i gwarantuje wyjątkowo płynne zarządzanie obciążeniem podczas treningu i zezwala na nad wyraz dokładne jego dopasowanie.


  Finnlo

  Finnlo jest marką premium i należy do producenta Hammer Sport AG z Niemiec, głęboko zakorzenionej w wytwarzaniu, sprzedaży i dystrybucji wyrobów sportowych od ponad 100 lat. Popularność marki na rynku europejskim jest na wysokim poziomie, a znakiem rozpoznawczym jest ciekawy design, a także najwyższa jakość wykonania i dokładne wykończenia. Patenty wprowadzane na rynek przez Finnlo są nagradzane i doceniane w testach i prestiżowych czasopismach m.in. Nagroda Men'sHealth w teście atlasów dla modelu opartego na bezprecedensowej technologii TNT oporu azotowych siłowników – BioForce.

  Asortyment Finnlo jest przeznaczony do użytkowania w warunkach domowych i do zastosowań fachowych w siłowniach i klubach fitness. Oferta Finnlo rozwijana jest dwutorowo – w kierunku sprzętu do treningu fitness (bieżnie, rowerki, orbitreki, wioślarze), a także w kierunku ciężkiego sprzętu siłowego (atlasy, ławki, bramy, hantle systemowe). Każdy, kto szuka rowerka albo orbitreka z najwyższej półki powinien zwrócić uwagę właśnie na Finnlo. Są to urządzenia, dzięki którym trening w mieszkaniu lub domowej siłowni będzie stał na mistrzowskim poziomie.


  produkt
  firma
  Kod producenta
  3955
  EAN
  4005251395505
  dane podstawowe
  Przeznaczenie
  Komercyjne
  System hamowania
  Magnetyczny
  Waga koła zamachowego [kg]
  18
  Nośność [kg]
  Brak informacji
  Waga [kg]
  Brak informacji
  Wyposażenie
  Komputer
  System pomiaru tętna
  ekran LCD
  Funkcje komputera
  Pomiar czasu
  Pomiar dystansu
  Pomiar szybkości
  Wydatek energetyczny
  Warunki gwarancji
  Długość
  24 miesiące
  rodzaj gwarancji
  Producenta

☆ Finnlo E-Glide SR ☆

Finnlo E-Glide SR Najniższa Cena Online

☆ Finnlo E-Glide SR - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Finnlo
 • Nazwa produktu: Finnlo E-Glide SR
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:
  Orbitrek
  • Rolki transportowe
  • Wysokiej jakości łożyska
  • System oporu: magnetyczny
  • System napędu: pas klinowy
  • Odległość między płozami: 5 cm
  • Waga koła zamachowego: 20 kg
  • Kontrola obciążenia: zależna
  • Zasilanie: 230V,50 Hz
  • Waga użytkownika: 150 kg
  • wymiary: 175 x 60 x 168 cm
  • Waga: 110 kg
  Komputer
  • wyświetlacz LCD
  • Funkcje: dystans, czas, prędkość, kalorie
  • Programy treningowe: 7
  • Programy sterowane tętnem: 2
  • liczba użytkowników: 1
  • Pomiar pulsu: sensory dotykowe lub pas telemetryczny (opcjonalnie)
  • Górna granica pulsu regulowana
  • Wyświetlanie parametrów po skończonych ćwiczeniach

  Maksymalny komfort ćwiczeń

  konkretna maszyna eliptyczna Finnlo z przednim napędem o nad wyraz przyjaznej konstrukcji, dzięki której każdy trening jest prowadzony na najwyższym poziomie. Nie tylko w zakresie wydajności, ale i komfortu. Magnetyczny system oporu oparty o koło zamachowe ważące 20 kg zapewnia płynną pracę bez zrywów i bezawaryjne działanie.

  precyzyjny pomiar danych treningowych

  innowacyjny komputer przekazuje dokładne informacje treningowe i wyświetla je na przejszystym ekranie z niebieskim podświetleniem. Ukazuje czas, pokonany dystans, prędkość, spalone kalorie oraz puls rejestrowany poprzez dotykowe czujniki umieszczone na uchwytach. Dzięki wgranym programom treningi są bardziej urozmaicone i motywują do wyznaczania i osiągania coraz ambitniejszych rezultatów.


  Orbitreki Finnlo

  firma Finnlo posiada w ofercie orbitreki magnetyczne i elektromagnetyczne. Typowo wybierane do prowadzenia komfortowego treningu w domu są orbitreki z magnetycznym systemem oporu. Są przystępne w przystępnej cenie, zapewniają płynną pracę bez zrywów efektywność ćwiczeń. Mechanizm oporu jest w nich oparty o koło zamachowe, którego waga ma wpływ na siłę obciążenia (im cięższe koło, tym silniejszy opór może tworzyć orbitrek) i jeden albo dwa magnesy umieszczone tuż nim. Podczas regulacji magnes zbliża się lub oddala od koła i w konsekwencji opór zwiększa się albo zmniejsza. W zależności od modelu orbitreka obciążeniem zarządza się na dwa sposoby: ręcznie przy pomocy pokrętła albo elektronicznie bezpośrednio z użyciem komputera.

  Orbitreki elektromagnetyczne mają napęd działający na zasadzie emitowanego pola magnetycznego poprzez elektromagnes, który znajduje się przy kole zamachowym. Odległość pomiędzy nimi jest stała - mechanizm ma mniej komponentów ruchomych, co zagwarantuje bezawaryjność i długą żywotność. System elektromagnetyczny znamionuje obfity zakres oporu wyrażany w Watt i gwarantuje niezwykle płynne zarządzanie obciążeniem podczas treningu i pozwala na niezwykle precyzyjne jego dopasowanie.


  Finnlo

  Finnlo jest marką premium i należy do marki Hammer Sport AG z Niemiec, głęboko zakorzenionej w wytwarzaniu, sprzedaży i dystrybucji wyrobów sportowych od ponad 100 lat. Popularność producenta na rynku europejskim jest na wysokim poziomie, a znakiem rozpoznawczym jest ciekawy design i najwyższa jakość wykonania i precyzyjne wykończenia. Patenty wprowadzane na rynek przez Finnlo są nagradzane, a także doceniane w testach i prestiżowych czasopismach m.in. Nagroda Men'sHealth w teście atlasów dla modelu opartego na rewolucyjnej technologii TNT oporu azotowych siłowników – BioForce.

  Asortyment Finnlo jest przeznaczony do korzystania w warunkach domowych i do zastosowań fachowych w siłowniach i klubach fitness. Oferta Finnlo rozwijana jest dwutorowo – w kierunku sprzętu do treningu fitness (bieżnie, rowerki, orbitreki, wioślarze) oraz w kierunku ciężkiego sprzętu siłowego (atlasy, ławki, bramy, hantle systemowe). Każdy, kto szuka rowerka lub orbitreka z najwyższej półki powinien zwrócić uwagę właśnie na Finnlo. Są to urządzenia, dzięki którym trening w mieszkaniu albo domowej siłowni będzie stał na profesjonalnym poziomie.


  artykuł
  marka
  Kod producenta
  3218
  EAN
  4005251321801
  dane podstawowe
  Przeznaczenie
  Domowe
  System hamowania
  Magnetyczny
  Waga koła zamachowego [kg]
  20
  Nośność [kg]
  150
  Waga [kg]
  110
  Wyposażenie
  System pomiaru tętna
  wyświetlacz LCD
  Funkcje komputera
  Pomiar czasu
  Pomiar dystansu
  Pomiar szybkości
  Pomiar pulsu
  Programy treningowe
  Wydatek energetyczny
  Maksymalna waga użytkownika [kg]
  150
  Warunki gwarancji
  Długość
  24 miesiące
  rodzaj gwarancji
  Producenta


Podobne zestawienia:


Najtańsze orbitreki o wadze do 140 kg – Ranking listopad 2022 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze orbitreki o wadze do 140 kg, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich orbitreków o wadze do 140 kg jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Finnlo Fly RX9 ☆

Finnlo Fly RX9 Najniższa Cena Online

☆ Finnlo Fly RX9 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Finnlo
 • Nazwa produktu: Finnlo Fly RX9
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  Orbitrek FINNLO FLY RX9 Nr katalogowy: 3222 Dlaczego warto wybrać FINNLO$209 producent FINNLO należy do niemieckiej firmy HAMMER SPORT AG, której tradycje w sporcie sięgają 1900 roku. To jedna z najstarszych firm w Europie o tak należycie ugruntowanej pozycji na rynku.

  Dla zobrazowania tematu, popularna w Polsce marka KETTLER powstała dopiero 50 lat później. Głównym celem firmy FINNLO jest produkcja wysokiej jakości sprzętu kardio i maszyn siłowych, jak na dodatek akcesoriów bokserskich oraz fitness.

  Filozofia FINNLO opiera się min. Na wdrażaniu do produkcji pionierskich pomysłów i najnowszych technice. FINNLO jest marką premium na rynku sprzętu sportowego i jest skierowana do Klientów, którzy oczekują najwyższej jakości urządzeń.

  Jeszce kilka lat temu dostępna była w 40 krajach świata, a na dzień dzisiejszy to już ponad 60 państw na całym świecie, gdzie oferuje największy dobór sprzętu, od urządzeń domowych, przez mistrzowskie maszyny do użycia komercyjnego.

  Kilkadziesiąt salonów sprzedaży w całej Europie w tym 8 w Polsce to wynik, którego nie powstydziłaby się żadna producent. W produktach FINNLO dbałość o jakość jest widoczna w całym procesie produkcyjnym- począwszy od starannego doboru materiałów, kończąc na ciągłej kontroli jakości we wszelkich etapach produkcyjnych.

  Ciągle trwający rozwój i większa świadomość firmy powoduje, iż FINNLO jest jednym z najlepszych na świecie dostawców sprzętu fitness i urządzeń siłowych, na którym trenują światowej sławy sportowcy min. Allan Ray- dwukrotny mistrz NBA, czy Urs Kaufer- mistrz świata w wioślarstwie.

  Produkty FINNLO zbierają pochlebne recenzje w testach, na łamach europejskich i światowych czasopism takich jak: Men' s Health, Shape czy Runner's World. Przejrzyj: www.finnlo.com.pl Nieziemsko intensywny trening kardio lubisz trening fitness na orbitreku$210 Jeśli tak, to z FINNLO Fly RX będzie to miłość od pierwszego,,ćwiczenia"!

  Dlaczego$211 Dzięki swej progresywnej technice Fly RX zapewnia nieziemski trening - zwiększając wysiłek na udach i pośladkach w porównaniu z innymi orbitrekami. Trenujesz żeby osiągnąć wymarzoną sylwetkę$212 - Fly RX zaopatrzony w konsolę z ekranem dotykowym i bogatym sprzętem multimedialnym zapewni Ci najlepszą rozrywkę i motywację.

  Ćwicz precyzyjnie dostosowując trening,,pod siebie" i ergonomicznie poprawnie - a to dzięki możliwości indywidualnego przypasowania długości kroku do Twojego wzrostu. Efektywny, komfortowy, unikatowy - Twój trening z orbitrekiem Fly RX!

  Trening jednocześnie dla początkujących jak i profesjonalistów Lekki program rozgrzewkowy lub intensywny trening siłowy Od,,lekkich" 30 watów po wymagające 400 watów. Fly RX pozwala dostosować trening do Twoich możliwości.

  zwykle możliwość treningu z niewielkim oporem jest korzystna dla osób, które muszą się oszczędzać z powodu kontuzji sportowej albo zaawansowanego wieku. W takim przypadku 30 watów jest doskonałe!

  Opór można również podkręcić do 400 watów! dzięki czemu będziesz miał zapewniony intensywny trening, w trakcie którego będziesz mógł się porządnie zmęczyć. Kontroluj swoją produktywność! Komputer z testem sprawności Program Recovery pozwala wyświetlać jednostkowy wynik fitness po każdym treningu.

  Po prostu mierzysz tętno po treningu, a po niedługim czasie uzyskasz wynik w zakresie od 1 do 6. Kolejne Twoje wyzwanie, żeby wyniki były coraz lepsze! Konsola z ekranem dotykowym i 21 programami duża bogactwo treningu Sercem Fly RX jest konsola z ekranem dotykowym z 21 programami treningowymi.

  Wybierz trasę spośród 12 profili wysokich i niskich i rozpoczynaj Twoją przygodę! Oczywiście możesz także utworzyć własne trasy, żeby uczynić Twój trening jeszcze bardziej indywidualnym. Przy pomocy ekranu dotykowego można wyjątkowo błyskawicznie i prosto wybierać programy.

  Na komputerze może być zarejestrowanych 4 użytkowników. Dzięki czemu nie musisz zawsze wprowadzać swych informacji takich jak wiek, waga itp. Multimedia, które nadzwyczajną zabawę YouTube, Spotify, Instagram, Facebook itp.

  FLY RX oferuje znakomitą rozrywkę podczas treningu kardio! Komputer można podłączyć do Internetu za pośrednictwem sieci WLAN, dzięki czemu podczas treningu można surfować po Internecie. Absolutną atrakcją są jednak zainstalowane aplikacje: Youtube, Netflix, Spotify, Chrome, iRoute i Kinomap.

  podczas treningu możesz obejrzeć najnowsze filmiki na Youtube. Oglądać Twój ulubiony film na Netflix. Sprawdzić najnowsze wiadomości na Facebooku. Dla FLY RX to żaden problem - gwarancja zabawy na treningu!

  Możesz także skorzystać z aplikacji fitness Kinomap, która daje Ci możliwość ćwiczenia w niesamowitych miejscach na całym świecie. Trenuj w lesie albo nad morzem! Aplikacja reaguje na podjazdy wzrostem oporu lub jego zmniejszaniem w trakcie zjazdów.

  Nie uwierzysz jakie to jest prawdziwe. Regulowana długość kroku Trening dla całej rodziny regulowana długość kroku Fly RX jest kolejną atrakcją i absolutną zaletą. Zwłaszcza przy obszerniejszej ilości użytkowników regulacja długości kroku okazuje się szczególnie przydatna, ponieważ osoby o różnorodnym wzroście mogąprzypasować dobrą długość kroku.

  Kolejną zaletą regulacji długości kroku jest symulacja rozmaitych stylów biegania. Z krótkim krokiem ruch jest podobny do stepera, gdzie najmocniej są ćwiczone mięśnie pośladków. Przy większej długości kroku ruch staje się szybkim biegiem i przypomina jogging na świeżym powietrzu.

  Ta sama intensywność, to samo spalanie kalorii i absolutnie bezpieczny dla stawów! Gwarancja radości z biegania dzięki lekkiemu,typowo dynamicznemu biegowi. Długość kroku Fly RX można 2-krotnie regulować w zakresie od 45 cm do 55 cm.

  Kierownica Vario i super miękkie pedały komfortowy trening Uchwyt Vario pozwala na kilka rozmaitych wariantów trzymania. Docenisz to niezwykle przy dłuższych sesjach treningowych, kiedy będziesz mógł od czasu do czasu zmienić ułożenie ramion, a tym samym zapewnisz swojemu treningowi zawsze świeże impulsy.

  szczególnie wygodne pedały Super-Soft także są rewelacyjne na dłuższe sesje treningowe. Pianka idealnie się dostosowuje i zagwarantuje maksymalny komfort w trakcie treningu. 4 programy serca dla twojego zdrowia! Tętno zawsze pod kontrolą Fly RX proponuje nieprzeciętne warunki do kontrolowanego i ukierunkowanego na zdrowie treningu sercowo-naczyniowego.

  Pomiar tętna jest osiągalny przy pomocy sensorów dotykowych lub opcjonalnie przystępnego pasa telemetrycznego. Cztery programy serca uzupełniają aspekt zdrowotny orbitreka. Ustawiając górny limit tętna, za każdym razem trenujesz w bezpiecznym obszarze.

  Sygnał ostrzegawczy rozlegnie się, gdy osiągniesz górną granicę tętna, a opór zostanie automatycznie dopasowany. To takie proste! perfekcyjnie przemyślany! Sportowy design najwyższej klasy Design orbitreka FINNLO Fly RX jest niezwykły, nowoczesny i nowoczesny.

  Ze względu na konstrukcję z ruchomymi pedałami na Fly RX można ustawić wyjątkowo dużą długość kroku. A przy tym samo urządzenie jest niewielkich rozmiarów. Rewelacyjny do treningu w domu! Dzięki sportowym proporcjom orbitrek klasy premium prezentuje dynamiczny design i najwyższą możliwą klasę.

  Kolejne mocne strony klasy premium Rolki transportowe ułatwiają przemieszczanie FLY RX został zaopatrzony w dwie rolki transportowe, żeby urządzenie można było łatwo i prędko schować. Możesz ćwiczyć w salonie, a następnie urządzenie sprzątnąć do schowka.

  dostosowywane podnóżki wyśmienitą równowagę na nierównej podłodze. Funkcje komputera: Programy fitness: 16 Program użytkownika: 4 Program sterowany tętnem: 2 Stale wyświetlana wartość: 5+1 wyświetlacz: TFT Push & Turn Puls ręczny przez sensory dotykowe Pomiar pulsu poprzez pas telemetryczny (opcja) Możliwość ustawienia górnej granicy tętna: tak Multimedia: Aplikacja, Aux, Bluetooth, Muzyka, uchwyt na tablet, USB Miejsce na bidon dane technologiczne: Waga koła zamachowego: 12 kg Moc: 30-400 watów System napędowy: pas rowkowany System hamowania: układ hamulcowy z magnesem trwałym Ustawienie oporu: sterowane komputerowo Rozpiętość obciążenia: 16 stopni Regulacja obciążenia: niezależna od liczby obrotów Długość kroku: 45-50 cm, 2- krotnie regulowana Odległość między pedałami: 10 cm Wysokość podnoszenia/skoku: 50 cm Waga orbitreka: 95 kg Max.waga użytkownika: 150 kg wymiary (dł.

  x szer. X wys): 130 x 91 x 167 cm Zintegrowane rolki transportowe Pozostałe dane: Gwarancja domowa 36 miesięcy Gwarancja light commercial: 24 miesięcy Paragon lub faktura vat Numer katalogowy: 3222 przesyłka gratis Nie znalazłeś towaru, który Cię interesuje$213 Skontaktuj się z nami pod nr tel.

  32-270-77-22 - postaramy się rozwiązać ten problem.


☆ Finnlo E-Glide SR ☆

Finnlo E-Glide SR Najniższa Cena Online

☆ Finnlo E-Glide SR - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Finnlo
 • Nazwa produktu: Finnlo E-Glide SR
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:
  Orbitrek
  • Rolki transportowe
  • Wysokiej jakości łożyska
  • System oporu: magnetyczny
  • System napędu: pas klinowy
  • Odległość między płozami: 5 cm
  • Waga koła zamachowego: 20 kg
  • Kontrola obciążenia: zależna
  • Zasilanie: 230V,50 Hz
  • Waga użytkownika: 150 kg
  • rozmiary: 175 x 60 x 168 cm
  • Waga: 110 kg
  Komputer
  • ekran LCD
  • Funkcje: dystans, czas, prędkość, kalorie
  • Programy treningowe: 7
  • Programy sterowane tętnem: 2
  • ilość użytkowników: 1
  • Pomiar pulsu: sensory dotykowe albo pas telemetryczny (opcjonalnie)
  • Górna granica pulsu dostosowywana
  • Wyświetlanie parametrów po skończonych ćwiczeniach

  Maksymalny komfort ćwiczeń

  solidna maszyna eliptyczna Finnlo z przednim napędem o wyjątkowo przyjaznej konstrukcji, dzięki której każdy trening jest prowadzony na najwyższym poziomie. Nie tylko w zakresie sprawności, lecz i komfortu. Magnetyczny system oporu oparty o koło zamachowe ważące 20 kg zapewnia płynną pracę bez zrywów i niezawodne działanie.

  skrupulatny pomiar informacji treningowych

  progresywny komputer przekazuje staranne dane treningowe i wyświetla je na przejszystym ekranie z niebieskim podświetleniem. Przedstawia czas, pokonany dystans, prędkość, spalone kalorie oraz puls rejestrowany poprzez dotykowe czujniki umieszczone na uchwytach. Dzięki wgranym programom treningi są bardziej urozmaicone i motywują do wyznaczania, a także osiągania coraz ambitniejszych rezultatów.


  Orbitreki Finnlo

  producent Finnlo ma w ofercie orbitreki magnetyczne, a także elektromagnetyczne. Przede wszystkim wybierane do prowadzenia wygodnego treningu w domu są orbitreki z magnetycznym systemem oporu. Są dostępne w dostępnej cenie, zapewniają płynną pracę bez zrywów efektywność ćwiczeń. Mechanizm oporu jest w nich oparty o koło zamachowe, którego waga ma wpływ na siłę obciążenia (im cięższe koło, tym silniejszy opór może stwarzać orbitrek) i jeden albo dwa magnesy umieszczone tuż nim. W trakcie regulacji magnes zbliża się albo oddala od koła i w rezultacie opór zwiększa się lub ogranicza. W zależności od modelu orbitreka obciążeniem zarządza się na dwa sposoby: ręcznie za pomocą pokrętła albo elektronicznie bezpośrednio z wykorzystaniem komputera.

  Orbitreki elektromagnetyczne posiadają napęd działający na zasadzie emitowanego pola magnetycznego przez elektromagnes, który znajduje się przy kole zamachowym. Odległość między nimi jest stała - mechanizm ma mniej elementów ruchomych, co zapewnia niezawodność i długą żywotność. System elektromagnetyczny charakteryzuje pokaźny zakres oporu wyrażany w Watt i gwarantuje wyjątkowo płynne zarządzanie obciążeniem podczas treningu i pozwala na wyjątkowo staranne jego dostosowanie.


  Finnlo

  Finnlo jest marką premium i należy do marki Hammer Sport AG z Niemiec, głęboko zakorzenionej w produkowaniu, sprzedaży i dystrybucji wyrobów sportowych od ponad 100 lat. Popularność producenta na rynku europejskim jest na wysokim poziomie, a znakiem rozpoznawczym jest niebanalny design i najwyższa jakość wykonania i dokładne wykończenia. Patenty wprowadzane na rynek przez Finnlo są nagradzane i doceniane w testach i prestiżowych czasopismach m.in. Nagroda Men'sHealth w teście atlasów dla modelu opartego na bezprecedensowej technologii TNT oporu azotowych siłowników – BioForce.

  Asortyment Finnlo jest dedykowany do wykorzystania w warunkach domowych oraz do zastosowań fachowych w siłowniach i klubach fitness. Oferta Finnlo rozwijana jest dwutorowo – w kierunku sprzętu do treningu fitness (bieżnie, rowerki, orbitreki, wioślarze) oraz w kierunku ciężkiego sprzętu siłowego (atlasy, ławki, bramy, hantle systemowe). Każdy, kto szuka rowerka lub orbitreka z najwyższej półki powinien zwrócić uwagę właśnie na Finnlo. Są to urządzenia, dzięki którym trening w mieszkaniu albo domowej siłowni będzie stał na fachowym poziomie.


  produkt
  firma
  Kod producenta
  3218
  EAN
  4005251321801
  dane podstawowe
  Przeznaczenie
  Domowe
  System hamowania
  Magnetyczny
  Waga koła zamachowego [kg]
  20
  Nośność [kg]
  150
  Waga [kg]
  110
  Wyposażenie
  System pomiaru tętna
  ekran LCD
  Funkcje komputera
  Pomiar czasu
  Pomiar dystansu
  Pomiar prędkości
  Pomiar pulsu
  Programy treningowe
  Wydatek energetyczny
  Maksymalna waga użytkownika [kg]
  150
  Warunki gwarancji
  Długość
  24 miesiące
  wariant gwarancji
  Producenta

☆ Finnlo Maximum Spirit ☆

Finnlo Maximum Spirit Najniższa Cena Online

☆ Finnlo Maximum Spirit - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Finnlo
 • Nazwa produktu: Finnlo Maximum Spirit
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:
  Orbitrek
  • Przeznaczenie: wykorzystanie komercyjne
  • Przełożenie: 1:7
  • Waga koła zamachowego: 18 kg
  • Kontrola obciążenia: zależna
  • Maksymalna waga użytkownika: 150 kg
  • wymiary: 172 x 62 x 172 cm
  • System hamowania: magnetyczny
  • System napędu: pas klinowy
  • Manualne bezstopniowe ustawienie oporu za pomocą pokrętła
  • Hamulec ręczny w celu natychmiastowego zatrzymania treningu
  • Łożyskowane przeguby
  • Nie wymaga podłączenia do prądu
  • Stopki poziomujące
  • Rolki transportowe
  • 2 uchwyty na bidony
  • Double-Transmission
  Komputer
  • wyświetlacz LCD
  • Funkcje: dystans, czas, prędkość, RPM, spalone kalorie
  • Pomiar pulsu: pas telemetryczny opcjonalnie
  • Dolna i górna granica pulsu dostosowywana
  • liczba wyświetlanych funkcji jednocześnie: 4
  • Kontrola wytrzymałości: manualna
  • liczba użytkowników: 1

  mistrzowski trenażer nie tylko dla zawodowców

  Orbitrek Finnlo z linii Maximum przeznaczonej do zastosowań komercyjnych. Posiada przedni napęd, znakomicie sprawdza się dla wszelkich sportowców doskonalących odporność. Dzięki zaimplementowaniu systemu Double-Transmission obroty tarczy podwajają się w stosunku do tradycyjnych trenażerów cardio. W konsekwencji przy niewielkim oporze możliwe są wyjątkowo wysokie obroty, dlatego spalanie kalorii jest sprawniejsze nawet o 25%.

  Orbitrek z elektromagnetycznym systemem oporu

  Prosty w obsłudze komputer ma ekran, który wyświetla jednocześnie 4 funkcje. Mierzy czas, dystans, szybkość, kalorie i opcjonalnie przy pomocy pasa telemetrycznego wysokość pulsu. Precyzyjne łożysko kulkowe i solidna i funkcjonalna kompozycja komfortowy i luźny trening. Wyprofilowane płozy są lekko nachylone do środka, dzięki temu stopy i całe ciało znajdują się w poprawnej pozycji treningowej. Kółka transportowe pozwalają bez wysiłku przemieszczać urządzenie z miejsca na miejsce na czas treningu lub po jego zakończeniu, a stopki umieszczone na podstawie pozwalają na jego wypoziomowanie na nierównym podłożu.


  Orbitreki Finnlo

  marka Finnlo posiada w ofercie orbitreki magnetyczne, a także elektromagnetyczne. Zwykle wybierane do prowadzenia komfortowego treningu w domu są orbitreki z magnetycznym systemem oporu. Są przystępne w przystępnej cenie, gwarantują płynną pracę bez zrywów sprawność ćwiczeń. Mechanizm oporu jest w nich oparty o koło zamachowe, którego waga ma wpływ na siłę obciążenia (im cięższe koło, tym silniejszy opór może budować orbitrek) i jeden albo dwa magnesy umieszczone tuż nim. Podczas regulacji magnes zbliża się lub oddala od koła i w efekcie opór powiększa się albo obniża. W zależności od modelu orbitreka obciążeniem zarządza się na dwa sposoby: ręcznie za pomocą pokrętła albo elektronicznie bezpośrednio z zastosowaniem komputera.

  Orbitreki elektromagnetyczne mają napęd działający na zasadzie emitowanego pola magnetycznego poprzez elektromagnes, który znajduje się przy kole zamachowym. Odległość pomiędzy nimi jest stała - mechanizm ma mniej składników ruchomych, co zagwarantuje niezawodność i długą żywotność. System elektromagnetyczny znamionuje wielki zakres oporu wyrażany w Watt i gwarantuje bardzo płynne zarządzanie obciążeniem w trakcie treningu i pozwala na nad wyraz precyzyjne jego dopasowanie.


  Finnlo

  Finnlo jest marką premium i należy do producenta Hammer Sport AG z Niemiec, głęboko zakorzenionej w wytwarzaniu, sprzedaży i dystrybucji wyrobów sportowych od ponad 100 lat. Popularność producenta na rynku europejskim jest na wysokim poziomie, a znakiem rozpoznawczym jest interesujący design, a także najwyższa jakość wykonania i dokładne wykończenia. Patenty wprowadzane na rynek poprzez Finnlo są nagradzane, a także doceniane w testach i prestiżowych czasopismach m.in. Nagroda Men'sHealth w teście atlasów dla modelu opartego na bezprecedensowej technologii TNT oporu azotowych siłowników – BioForce.

  Asortyment Finnlo jest dedykowany do stosowania w warunkach domowych, a także do zastosowań mistrzowskich w siłowniach i klubach fitness. Oferta Finnlo rozwijana jest dwutorowo – w kierunku sprzętu do treningu fitness (bieżnie, rowerki, orbitreki, wioślarze) oraz w kierunku ciężkiego sprzętu siłowego (atlasy, ławki, bramy, hantle systemowe). Każdy, kto szuka rowerka lub orbitreka z najwyższej półki powinien zwrócić uwagę właśnie na Finnlo. Są to urządzenia, dzięki którym trening w mieszkaniu albo domowej siłowni będzie stał na mistrzowskim poziomie.


  produkt
  firma
  Kod producenta
  3955
  EAN
  4005251395505
  dane podstawowe
  Przeznaczenie
  Komercyjne
  System hamowania
  Magnetyczny
  Waga koła zamachowego [kg]
  18
  Nośność [kg]
  Brak informacji
  Waga [kg]
  Brak informacji
  Wyposażenie
  Komputer
  System pomiaru tętna
  ekran LCD
  Funkcje komputera
  Pomiar czasu
  Pomiar dystansu
  Pomiar prędkości
  Wydatek energetyczny
  Warunki gwarancji
  Długość
  24 miesiące
  typ gwarancji
  Producenta


Podsumowanie, czyli jaki orbitrek o wadze do 140 kg najlepszy?


Najlepszy orbitrek o wadze do 140 kg w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy orbitrek o wadze do 140 kg w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Rekomendowane orbitreki do ćwiczeń – Zestawienie listopad 2022

Jeżeli żadna z powyższych orbitreków o wadze do 140 kg nie spełniła oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie dobrych orbitreków do domowych ćwiczeń i klubów fitness.


Powiązania tematyczne:

 • jaki orbitrek o wadze do 140 kg opinie i efekty,
 • dobre orbitreki o wadze do 140 kg cena,
 • ranking orbitreków o wadze do 140 kg,
 • orbitrek o wadze do 140 kg jaki najlepszy.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o orbitrekach o wadze do 140 kg

#1 Gdzie szukać opinii o orbitrekach o wadze do 140 kg?

Aktualnie zaprezentowane informacje o orbitrekach o wadze do 140 kg odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie użytkowników.

#2 Jaki orbitrek o wadze do 140 kg wybrać? Który najlepszy?

Poszukując informacji o dobrych orbitrekach o wadze do 140 kg warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jaki orbitrek o wadze do 140 kg jest najchętniej polecany?

Nasze zestawienia z orbitrekami o wadze do 140 kg zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań userów. Modele znajdujące się najwyżej w rankingach to produkty często rekomendowane przez kupujących.