FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Orbitreki do ćwiczeń / Ranking orbitreków elektromagnetycznych


Pomagamy w wyborze dobrych orbitreków elektromagnetycznych. Opracowane zestawienia są aktualne maj 2024 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych orbitreków elektromagnetycznych,
 • TOP5 często wybieranych orbitreków do wykorzystywania w klubach fitness i w domowych warunkach.

Jakie orbitreki elektromagnetyczne najlepiej wybrać? Ranking maj 2024

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane orbitreki elektromagnetyczne, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking orbitreków elektromagnetycznych, wraz ze specyfikacją modelu, aktualizujemy każdego dnia.

☆ Orbitrek elektromagnetyczny KETTLER Optima 800 (7640119481371) ☆

Orbitrek elektromagnetyczny KETTLER Optima 800 (7640119481371) Najniższa Cena Online

☆ Orbitrek elektromagnetyczny KETTLER Optima 800 (7640119481371) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Kettler
 • Nazwa produktu: Orbitrek elektromagnetyczny KETTLER Optima 800 (7640119481371)
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  Orbitrek KETTLER Optima 800 to najnowocześniejszy i najbardziej zawansowany technologicznie crosstrainer w rodzinie Kettler. Wytworny i wysokiej jakości design znajduje ponadto odzwierciedlenie w jego funkcjonalności.

  Model Optima 800 oszałamia nieskończoną rozmaitością programów, które sąprzystępne na barwnym wyświetlaczu TFT klasy premium o wymiarach 155 x 86 mm. Po wprowadzeniu Twoich danych możesz cieszyć się trafnym treningiem, dzięki intensywności dobranej do Twoich potrzeb i progresywnia treningu.

  W czasie rzeczywistym Twoja sprawność pokazywana jest na wyświetlaczu. Koło zamachowe zagwarantuje maksymalną ergonomię. Technika Extended Motion zagwarantuje bardzo łagodny i produktywny ruch. Orbitrek crosstrainer to wszechstronne urządzenie do treningu, które angażuje mięśnie całego ciała.

  Ruch eliptyczny to połączenie ruchu wykonywanego na trzech urządzeniach: stepper, bieżnia i rower. Zaangażowane są zarówno górne jak i dolne partie ciała. Regularny trening na orbitreku pozwala poprawić kondycję, spalić zbędne kalorie i schudnąć.

  Wzmacnia mięśnie, nie obciążając kręgosłupa, stawów skokowych czy kolanowych. Korzystnie wpływa na pracę układu krążeniowo-oddechowego. Może być wykorzystywany w treningu cardio i obwodowym. KETTLER OPTIMA 800 sugerowany jest każdemu, komu zależy na regularnym i wydajnym treningu.

  Poziom oporu można zmieniać w zakresie 25-400 watów (co 5 wat), zezwala na dopasowanie intensywności treningu do jednostkowych potrzeb. W trakcie treningu można wybrać jeden z 15 programów, dopasowanych do przeróżnych poziomów produktywności.

  za pomocą konfiguratora można tworzyć nowe programy lub modyfikować już istniejące. Komputer treningowy pozwala także na skonfigurowanie 4 użytkowników, dzięki czemu każdy z domowników będzie miał dostęp do swoich informacji z ostatnich treningów.

  Cicha i płynna praca pozwala na trening w domu. Kółka transportowe umożliwiają komfortowe przestawienie orbitreka po skończonym treningu. Komputer treningowy - obfity, czytelny, kolorowy i instynktowny w obsłudze ekran TFT o wymiarach 155x86mm wyświetla siedem najważniejszych parametrów treningu.

  Wyświetlane atrybuty: czas treningu dystans (km lub mile) zużycie energii (kcal lub kJ) tętno szybkość kadencja (obr./min) moc (w Watach) ma 15 zaprogramowanych programów treningowych, dzięki którym osiągalne jest dostosowanie intensywności treningu do produktywności i kondycji użytkownika.

  wbudowany konfigurator pozwala dowolnie rozbudowywać i zmieniać programy treningowe. Ergometr może być wykorzystywany w dwóch trybach: TRYB AUTO (niezależny od ilości obr./min) TRYB MANU (zależny od ilości obr./min) dostępne programy treningowe (szczegółowy opis znajduje się w instrukcji obsługi komputera): szybki start Trening WYZWANIE KETTMAPS KETTLER WORLD TOURS Trening HIT Trening HRC IPN Coaching 30 min.

  fitnessu Trening w zróżnicowanych strefach tętna 30 min. Spalania tłuszczu Regulacja oporu KETTLER OPTIMA 800 to indukcyjny crosstrainer z 22 kg kołem zamachowym. Poziom oporu można zmieniać w zakresie 25-400 watów (co 5 wat).

  Platformy na stopy spore, antypoślizgowe platformy na stopy zapewniają bezpieczne podparcie podczas treningu. Technologia EXT(Extended Motion Technology) zagwarantuje wyjątkowo delikatny i wydajny ruch.

  Rozstaw: 190 mm Długość kroku: 480 mm Wysokość płozy (w miejscu stawiania stopy) od poziomu podłoża początkując od najniższej: 27, 35, 41 cm. Rama - mocna, stalowa rama zapewnia stabilność i wygodę podczas ćwiczeń.

  Wytrzymała budowa z 22 kg kołem zamachowym zezwala na bezpieczny trening, także z dużą intensywnością. Pokrywa - wytwarzana z wysokiej jakości tworzyw, stanowi nieprzeciętne wyciszenie magnetycznego systemu oporu.

  realna jest regulacja wypoziomowania urządzenia. Kierownica - U-kształtna kierownica i ergonomiczne uchwyty dają Ci możliwość wyboru trafnego chwytu w trakcie treningu. Sensory dotykowe - umieszczone na kierownicy sensory dotykowe zezwalają na pomiar tętna.

  Do treningu HRC zalecane jest użytkowanie pasa na piersiowego z technologią Bluetooth (nie jest załączony do urządzenia). Uchwyt na smartfon - uchwyt na tablet lub smartfon umożliwia komfortowe umieszczenie urządzenia mobilnego w zasięgu wzroku i korzystania z niego podczas treningu.

  Bluetooth - zintegrowany inteligentny system Bluetooth, zezwala na korzystanie z najszczególniej motywujących aplikacji asygnowanych do treningu. Kompatybilny z aplikacją fitness Kinomap (subskrypcja nie jest wliczona w cenę urządzenia Google Play albo App Store), a także z KETTLER WORLD TOURS.

  Kółka transportowe - kółka transportowe komfortowy transport orbitreka po treningu. SPECYFIKACJA wariant urządzenia: orbitrek, crosstrainer wariant: indukcyjny Waga koła zamachowego: 22 kg Regulacja oporu:25-400 watów (co 5 wat) Moc szczytowa: 400 Wat Maksymalna waga użytkownika: 150 kg Długość kroku: 480 mm Rozstaw: 190 mm Pomiary: czas, prędkość, dystans, kadencja (obr./min), tętno, kalorie, moc w watach Wyposażenie: komputer treningowy, uchwyt na smartfon, sensory dotykowe, kółka transportowe, profilowane rękojeści Programy treningowe: 15, można dowolnie rozbudowywać za pomocą konfiguratora Języki menu: 7 (EN, DE, FR, IT, NL, PL, RU) Kierownica: U-kształtna, ergonomiczna, profilowane rękojeści Podstawy na stopy: antypoślizgowe Zasilanie: zasilacz (230V) rozmiary po rozłożeniu (dł x szer x wys): 144 x 56 x 162 cm Waga: 82 kg Klasa urządzenia: Urządzenie treningowe jest zgodne z normą DIN EN ISO 20957-1 2014/DIN EN ISO 20957-9 2017, klasa HA (sprzęt do wykorzystywania domowego o wysokiej klasie precyzyjności).


☆ Scud Orbitrek elektromagnetyczny lynx+ (5903839010323) ☆

Scud Orbitrek elektromagnetyczny lynx+ (5903839010323) Najniższa Cena Online

☆ Scud Orbitrek elektromagnetyczny lynx+ (5903839010323) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Scud
 • Nazwa produktu: Scud Orbitrek elektromagnetyczny lynx+ (5903839010323)
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  Orbitrek SCUD Lynx+ to szczególnie cichy i zrównoważony trenażer eliptyczny z elektromagnetycznym systemem oporu.

  Orbitrek wyekwipowany został w wielofunkcyjny komputer z wielkim wyświetlaczem, byś w trakcie treningu mógł na bieżąco kontrolować tak ważne cechy jak m.in. Dystans, spalone kalorie, czas itp. Dzięki specjalnym sensorom umieszczonym w kierownicy będziesz mógł kontrolować swój aktualnym puls.

  zaimplementowane w orbitreku koło zamachowe o wadze aż 12 kg w połączeniu z konkretnymi magnesami i możliwością regulacji oporu sprawi, iż nie tylko zaspokoi on wymogi początkujących ale także zaawansowanych użytkowników. Potężna budowa zezwala na stosowanie z orbitreka osobom o wadze nawet do 150 kg.

  Orbitrek także łatwo wypoziomujemy w pomieszczeniu z krzywą posadzką dzięki regulowanym tylnym stopkom. W dodatku chcąc po treningu przenieść sprzęt w inne miejsce nie musimy się martwić, jego podnoszeniem, gdyż przednie stopki zostały wyekwipowane w rolki transportowe.

  Trenażer magnetyczny SCUD Lynx+ pozwoli Ci na systematyczne ćwiczenie 80% mięśni swojego ciała. Dzięki niemu spalisz zbędną tkankę tłuszczową, obniżysz poziom ciśnienia krwi, a z zasady poprawisz wydolność swego serca i płuc. Do jednych z najważniejszych zalet orbitreka możemy zaliczyć fakt,podczas ćwiczeń nie są obciążane stawy ani kręgosłup tak jak w sytuacji biegania.

  OUTLET

  Towar outletowy, czyli pochodzący ze zwrotu konsumenckiego albo ekspozycji. Może posiadać ślady skręcania, zarysowania, otarcia, pęknięcia plastikowych i opakowanie zastępcze.

  PW P1197- Ślady skręcania, rysy, otarcia. Tylna pokrywa podstawy pedała w kolorze czarnym.


  Wielofunkcyjny komputer orbitreka można scalić z plikacją m.in. KINOMAP dzięki temu Twoje treningi nie będą nudne. Ścigaj się z innymi po błyskotliwych trasach z całego świata.

☆ Sapphire Orbitrek elektromagnetyczny sg-500e galactic - biało - czarny ☆

Sapphire Orbitrek elektromagnetyczny sg-500e galactic - biało - czarny Najniższa Cena Online

☆ Sapphire Orbitrek elektromagnetyczny sg-500e galactic - biało - czarny - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Sapphire
 • Nazwa produktu: Sapphire Orbitrek elektromagnetyczny sg-500e galactic - biało - czarny
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:
  ukazujemy PaństwuORBITREK ELEKTROMAGNETYCZNY SG-GALACTICrenomowanej marki Sapphire.Bezkompromisowa jakość naszego produktu powoduje, iż znajduje on uznanie wśród ćwiczących na każdym poziomie zaawansowania.Dzięki wzmocnionej konstrukcji i sprawdzonym rozwiązaniom technologicznym mamy pewność, że oferowany sprzęt sprosta nawet najbardziej wymagającym treningom. Marka Sapphire to jednak nie tylko wysoka jakość produktów, ale także najmodniejszy design, który iż nasze urządzenia wyjątkowo prawidłowo komponują się w każdym wnętrzu.liczba programów treningowych 13Komputer ma funkcje SCAN, HRC (Cardio)Waga koła zamachowego: 8kgMaksymalne obciążenie: 150kgParametr Q (rozstaw wewnętrzny): 18 cm SPECYFIKACJA: Model SG-500ERodzaj oporu ElektromagnetycznyIlość programów treningowych 13Waga koła zamachowego 8 kgWyświetlacz komputera LCDSensory pomiaru pulsuRegulacja oporu z poziomu komputeraParametr Q (rozstaw wewnętrzny): 18 cmDopuszczalna waga użytkownika 150 kgRolki transportoweAntypoślizgowe podstawy na stopyDługość: 150 cmSzerokość: 49 cmWysokość: 164 cmWymiary podstaw dla stóp: 14 x 41 cmSzerokość podstawy na tablet: 19 cmKolor biało-czarnyGratis Odchudzający Pas neoprenowy, dwa e-booki PROGRAMY TRENINGOWE SG GALACTICSzczególnie obszerny nacisk położony został na komfort samego treningu - szeroka ilość programów treningowych zapewni wyzwanie na długie miesiące. Symulacja jazdy po górach albo po płaskim terenie, trening interwałowy jak w klubie fitness? Komputer Sapphire GALACTIC sam zmieni opór w zależności od wybranego programu treningowego!* fotografie prezentują wizualizację programu i nie są wyświetlane na komputerze treningowym. NowoczesnY DESIGNDzięki zaangażowaniu najlepszych projektantów sprzętu sportowego, orbitrek Sapphire Galactic tworzony został w najmodniejszej aktualnie stylistyce. Ostre, zdecydowane kształty w połączeniu z nieśmiertelną bezkompromisową bryłą dodają całości elegancji.BEZPIECZNY TRENINGJednym z najważniejszych parametrów orbitreków jest tzw. "Parametr Q" - określa on szerokość rozstawu płóz urządzenia. W sytuacji maszyn o zbyt wysokim rozstawie może występować efekt "kaczego chodu" czyli bujania ciałem na boki (zjawisko to jest zgubne dla stawów osoby ćwiczącej). W modelu Galactic rozstaw wewnętrzny płóz to tylko 18cm - jest to jeden z lepszych wyników dla sprzętów tej klasy! SENSORY POMIARU PULSUNie od dziś wiadomo, że ćwiczenia fizyczne gwarantują największą produktywność jeżeli wykonujemy je ze stałym pulsem (odpowiednim dla naszych możliwości i stopnia zaawansowania). Oferowany model mierzy puls nieustannie dzięki wyjątkowo dokładnym sensorom umieszczonym w rączkach urządzenia. Nasz komputer sam poinformuje Cię o wynikach pomiaru.PODSTAWA NA TABLET / SMARTFONNa szczególną uwagę zasługuje podstawka na tablet albo smartfon - teraz w trakcie treningu możesz oglądać film albo ulubiony serial (tablet prezentowany na zdjęciach służy celom demonstracyjnym i nie jest częścią zestawu).komfortowE UCHWYTYWszystkie uchwyty w modelu Galactic zostały pokryte wysokiej jakości miękką pianką neoprenową. KOMPUTER TRENINGOWYTwój osobisty trener, który przekaże Ci najważniejsze informacje dotyczące przeprowadzanego treningu.Ze względu na zaimplementowany mechanizm elektromagnetyczny, komputer treningowy sam dostosuje opór w zależności od wybranego programu treningowego:PROGRAMY TRENINGOWE (13 wariantÓW TRENINGÓW):P1 - Manual (tryb ręczny)P2-P7 - Programy automatyczne (6 gotowych profili treningowych)P8 - Program pomiaru tkanki tłuszczowejP9 - Program kontroli tętna docelowego (Target H.R.) Jeżeli tętno wzrośnie lub spadnie powyżej ustawionego TĘTNA DOCELOWEGO, komputer samoczynnie skoryguje opór urządzenia (±5).P10 - Program kontroli zakresu tętna (60% tętna docelowego)P11 - Program kontroli zakresu tętna (75% tętna docelowego)P12 - Program kontroli zakresu tętna (85% tętna docelowego)P13 - Program użytkownikaNAJWAŻNIEJSZE FUNKCJE:FUNKCJA HEART RATE CONTROL: Program sterowany tętnem, w którym komputer mierząc puls ćwiczącego samoczynnie dostosowuje do niego prędkość.FUNKCJA RECOVERY: Uruchomienie testu szybkości spadku tętna po zakończeniu treninguOprócz wizualizacji wybranego programu wyświetlacz przedstawia:czas ćwiczeńprzebyty dystansspalone kalorieprędkośćpomiar pulsu antypoślizgOWE PODSTAWY / ROLKI TRANSPORTOWEStabilne podparcie dla stóp ma zasadniczy wpływ nie tylko na komfort ćwiczenia,przeważnie na jego produktywność. W naszym orbitreku zaimplementowano specjalne podstawy przeciwpoślizgowe, tak by ćwiczenie stało się jeszcze bardziej przyjemne.Dzięki obfitej wadze urządzenie jest stabilne i bezpieczne nawet w trakcie najmocniej wymagających treningów. Zdajemy sobie jednak sprawę, iż czasem będą Państwo chcieli przemieścić sprzęt - niezwykłym udogodnieniem będą wówczas rolki transportowe zaimplementowane w przedni stabilizator. DWA E-BOOKI: Dwie książki w formacie elektronicznym (wysyłane w mailu po zakupie). Porady żywieniowe zawarte w książkach nie tylko przyczynią się do szybszego osiągnięcia sukcesu, lecz także pomogą utrzymać efekty!Gwarancja SAPPHIRE DOOR-2-DOOR: Sapphire Door-2-Door to asygnowana usługa dla Klientów producenta Sapphire. Nabywając sprzęt z gwarancją Sapphire Door-2-Door masz pewność,w przypadku ewentualnej reklamacji produkt zostanie darmowo odebrany ze wyznaczonego poprzez Ciebie adresu na terenie Polski, a po naprawie gratisowo dostarczony przez Centralny Serwis.przesyłka: Zapłać tylko za towar - pokryjemy koszty wysyłki (dotyczy opcji "przedpłata") W komplecie otrzymujESZ:Nowy, fabrycznie zapakowany Orbitrek Sapphire Galactic w odcieniu biało-czarnymDowód zakupu (paragon lub fvat)Gratisy:Pas neoprenowyDwa e-bookiGwarancja door-2-doorZAPRASZAMY DO ZAKUPÓW!

☆ Orbitrek elektromagnetyczny heat wm iconsole+ bluetooth marki Zipro ☆

Orbitrek elektromagnetyczny heat wm iconsole+ bluetooth marki Zipro Najniższa Cena Online

☆ Orbitrek elektromagnetyczny heat wm iconsole+ bluetooth marki Zipro - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Zipro
 • Nazwa produktu: Orbitrek elektromagnetyczny heat wm iconsole+ bluetooth marki Zipro
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  Orbitrek Zipro Heat WM został zaopatrzony w komputer, który możesz obsługiwać bezprzewodowo z poziomu swego smartfona dzięki łączności Bluetooth. Aplikacja iConsole+ Training sprawia, że komputer otwiera zupełnie świeże możliwości treningowe i pozwala korzystać z licznych dodatkowych programów treningowych i np. wirtualnych tras opartych o mapy Google.

  Za pośrednictwem iConsole możesz trenować w aplikacji Kinomap - wybierz film z trasą i trenuj! Obserwuj swoje postępy i konkuruj z innymi zawodnikami online w czasie rzeczywistym.

  cechy techniczne atrybuty komputera

☆ Orbitrek sg-1200e x-pro marki Sapphire ☆

Orbitrek sg-1200e x-pro marki Sapphire Najniższa Cena Online

☆ Orbitrek sg-1200e x-pro marki Sapphire - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Sapphire
 • Nazwa produktu: Orbitrek sg-1200e x-pro marki Sapphire
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  ELEKTROMAGNETYCZNY TRENAŻER ELIPTYCZNY SAPPHIRE X-PROModel: SG-1200E X-PROTyp: PrzednionapędowySystem oporu: ElektromagnetycznyLiczba programów treningowych 13 (12 zaimplementowanych +1 użytkownika)Komputer ma funkcje SCAN, HRC (Cardio), WATTWaga koła zamachowego: 22kgMaksymalne obciążenie: 150kgParametr Q (rozstaw wewnętrzny): 9cmKomputer treningowy z podstawką na tabletSensory pomiaru pulsuBardzo cicha praca mechanizmu oporuPłynny ruchAntypoślizgowe podstawy dla stópStabilna budowa gwarantująca bezpieczeństwo ćwiczeńKolor: czarno-niebieski OPIS towaru:prezentujemy Państwu jeden z prekursorskich modeli szanowanej producenta Sapphire - ELEKTROMAGNETYCZNY TRENAŻER ELIPTYCZNY SG X-PRO.

  Bezkompromisowa jakość naszego artykułu powoduje, iż znajduje on zachwyt wśród ćwiczących na każdym poziomie innowacyjnia.Dzięki umocnionej konstrukcji i sprawdzonym rozwiązaniom technicznym mamy pewność, że oferowany sprzęt sprosta nawet najistotniej wymagającym treningom.

  marka Sapphire to jednak nie tylko wysoka jakość produktów, ale także najmodniejszy design, który iż nasze urządzenia szczególnie prawidłowo komponują się w każdym wnętrzu. ✅ PROGRAMY TRENINGOWE SG X-PROSzczególnie duży nacisk położony został na komfort samego treningu - szeroka liczba programów treningowych zapewni wyzwanie na długie miesiące.

  Symulacja jazdy po górach albo po płaskim terenie, trening interwałowy jak w klubie fitness? Komputer Sapphire X-PRO sam zmieni opór w zależności od wybranego programu treningowego!* fotografie prezentują wizualizację programu i nie są wyświetlane na komputerze treningowym.

  Orbi-trek X-PRO jest genialnym rozwiązaniem dla osób, które szukają urządzenia konkretnego i trwałego. Wymarzona figura, zdrowie i korzystne samopoczucie jest w zasięgu ręki! Ćwiczenia fizyczne nadzwyczajnie odprężają ciało i umysł.

  starczy około 30 minut ćwiczeń 3 razy w tygodniu, by spalić tkankę tłuszczową i poprawić swoją formę. Nasz rower można zastosować także jako wydatne wsparcie w procesie rehabilitacji po kontuzjach i urazach.

  ✅ DODATKOWY podarunek OD SAPPHIREMATA OCHRONNA SAPPHIRE SG-122Mata o wymiarach 220x100cm sprawnie i w sposób estetyczny broni podłogę i tłumi ewentualne drgania powstałe podczas treningu, eliminując ponadto hałas.

  ✅ SPECYFIKACJA:Długość: 156cmSzerokość pełna: 60cmSzerokość stabilizatorów: tył 49cm / przód 49cmWysokość: 166cmPodstawy dla stóp: 41x20cmDługość kroku: 41cmParametr Q (rozstaw płóz): 9cm (wewnętrzny)Zasilanie: 230VKoło zamachowe: 22kgDopuszczalne obciążenie: 150kgGratis 2 ebooki + mata ochronna SG-122 ✅ Bezpieczny trening - parametr QJednym z najważniejszych parametrów trenażerów eliptycznych jest tzw.

  "Parametr Q" - określa on szerokość rozstawu płóz urządzenia. W sytuacji maszyn o zbyt wysokim rozstawie może występować efekt "kaczego chodu" czyli bujania ciałem na boki (zjawisko to jest szkodliwe dla stawów osoby ćwiczącej).

  W modelu X-PRO rozstaw wewnętrzny płóz to tylko 9cm - jest to jeden z udoskonalonych wyników dla sprzętów tej klasy!✅ progresywny designDzięki zaangażowaniu najlepszych projektantów sprzętu sportowego Sapphire X-PRO wytwarzany został w najmodniejszej obecnie stylistyce.

  Ostre, zdecydowane kształty w połączeniu z nieprzemijalną bezkompromisową bryłą dodają całości elegancji.✅ Masywne koło zamachoweWaga koła zamachowego w modelu X-PRO to aż 22kg! dzięki czemu ruch odbywa się w sposób szczególnie płynny, a znaczna możliwość regulacji oporu sprawia, że trening jest zawsze motywujący.

  ✅ Sensory pomiaru pulsuNie od dziś wiadomo, iż ćwiczenia fizyczne zapewniają największą sprawność jeżeli wykonujemy je ze stałym pulsem (odpowiednim dla naszych możliwości i stopnia nowoczesnia). Oferowany model mierzy puls bezustannie dzięki niezwykle precyzyjnym sensorom umieszczonym w rączkach znajdujących się po obu stronach siedziska.

  Komputer sam poinformuje Cię o wynikach pomiaru.✅ Podstawa na tablet lub smartfonIstotnym dodatkiem jest podstawka na tablet albo smartfon - dzisiaj w trakcie treningu możesz oglądać film lub ulubiony serial (widoczny tablet służy celom demonstracyjnym i nie wchodzi w skład zestawu).✅ wygodne uchwytyWszystkie uchwyty w modelu X-PRO zostały pokryte wysokiej jakości pianką.

  ✅ antypoślizgowe, znaczne podstawyStabilne podparcie dla stóp ma znaczący wpływ nie tylko na komfort ćwiczenia,typowo na jego efektywność. W naszym sprzęcie zastosowano specjalne podstawy przeciwpoślizgowe, tak aby ćwiczenie stało się jeszcze bardziej przyjemne.

  ✅ Uchwyt na bidonDodatkowym atutem modelu X-PRO jest umieszczony z przodu urządzenia uchwyt na bidon. Kompletowanie płynów jest stanowczo widoczne podczas każdego treningu (bidon nie wchodzi w skład zestawu) ✅ Kółka transportowe i uchwytDzięki dużej wadze urządzenie jest jednostajne i bezpieczne choćby podczas najszczególniej wymagających treningów.

  Zdajemy sobie jednak sprawę, że czasem będą Państwo chcieli przemieścić sprzęt - niezwykłym udogodnieniem będą wówczas kółka transportowe zaimplementowane w przedni stabilizator i uchwyt znajdujący się z tyłu urządzenia✅ Możliwość wypoziomowaniaDzięki znajdującym się pod stabilizatorami regulatorom crosstrainer X-PRO można ustawić stabilnie choćby na nierównym podłożu.

  ✅ Komputer treningowyTwój osobisty trener, który przekaże Ci najważniejsze dane dotyczące przeprowadzanego treningu.Ze względu na zaimplementowany mechanizm elektromagnetyczny, komputer treningowy sam dopasuje opór w zależności od wybranego programu treningowego:Manual - ręczne sterowanie oporemProgramy samoczynne: 12 rodzajów treninguHRC: Program sterowany tętnemWATT: Pozwala użytkownikowi sprawdzić wydolność serca.

  Liczona jest wartość mocy wyprodukowanej w trakcie pracy na sprzęcie (w watach).Oprócz wizualizacji wybranego programu wyświetlacz demonstruje:czas ćwiczeńprędkośćprzebyty dystansspalone kaloriepomiar pulsu GRATISY:MATA OCHRONNA SAPPHIRE SG-122: Estetyczny i produktywny sposób na zabezpieczenie podłogiDWA E-BOOKI: Dwie książki w formacie elektronicznym (wysyłane w mailu po zakupie).

  Porady żywieniowe zawarte w książkach nie tylko przyczynią się do szybszego osiągnięcia sukcesu, ale także pomogą utrzymać efekty!


☆ Scud Orbitrek elektromagnetyczny l9 nesu xxl (5903839010729) ☆

Scud Orbitrek elektromagnetyczny l9 nesu xxl (5903839010729) Najniższa Cena Online

☆ Scud Orbitrek elektromagnetyczny l9 nesu xxl (5903839010729) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Scud
 • Nazwa produktu: Scud Orbitrek elektromagnetyczny l9 nesu xxl (5903839010729)
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  Orbitrek SCUD L9 Nesu to wyjątkowo cichy i zrównoważony trenażer eliptyczny z elektryczno-magnetycznym systemem oporu.

  Orbitrek zaopatrzony został w wielofunkcyjny komputer z obszernym wyświetlaczem, byś podczas treningu mógł na bieżąco kontrolować tak ważne właściwości jak m.in. Dystans, spalone kalorie, czas itp. Wyświetlacz podświetlany jest na odcień niebieski, więc jeśli zechcesz to bez przeszkód swój trening możesz przeprowadzić choćby nocą. Programy treningowe sprawią, iż Twój trening będzie bardziej urozmaicony i szybciej osiągniesz zamierzone efekty. Dzięki specjalnym sensorom umieszczonym w kierownicy będziesz mógł kontrolować swój aktualnym puls.

  zastosowane w orbitreku koło zamachowe o wadze aż 18 kg w połączeniu z potężnymi magnesami i elektroniczną możliwością regulacji oporu sprawi, że nie tylko zaspokoi on kryteria początkujących ale także zaawansowanych użytkowników, którzy już nie będą musieli się martwić, iż wraz z progresem ich kondycji tworzony opór nie będzie dla nich wystarczający. Solidna konstrukcja pozwala na stosowanie z orbitreka osobom o wadze choćby do 150 kg.

  Oferowany przez nas sprzęt posiada także regulowane platformy na nogi więc spełni oczekiwania on równocześnie dla wysokich jak i niskich użytkowników.

  Orbitrek także z łatwością wypoziomujemy w pomieszczeniu z krzywą posadzką dzięki regulowanym tylnym stopkom. W dodatku chcąc po treningu przenieść sprzęt w inne miejsce nie musimy się martwić, jego podnoszeniem, gdyż przednie stopki zostały wyposażone w rolki transportowe.

  Trenażer magnetyczny SCUD L9 Nesu pozwoli Ci na systematyczne ćwiczenie 80% mięśni swojego ciała. Dzięki niemu spalisz zbędną tkankę tłuszczową, zmniejszysz poziom ciśnienia krwi, a najczęściej poprawisz wydolność swojego serca i płuc. Do jednych z najważniejszych zalet orbitreka możemy zaliczyć fakt,w trakcie ćwiczeń nie są obciążane stawy ani kręgosłup tak jak w przypadku biegania.

  Najważniejsze informacje:
  • nowoczesny orbitrek treningowy SCUD L9 Nesu z wielkim kołem zamachowym 18 kg.
  • przeznaczony dla początkujących, jak i dla profesjonalistów.
  • Maksymalna waga użytkownika dla tego sprzętu to aż 150 kg.
  • Opór elektromagnetyczny
  • Orbitrek ma wolnobieg koła zamachowego
  • Łatwy montaż
  • Cicha praca

☆ Orbitrek Elektromagnetyczny Hiton Otis Up (5903839010309) ☆

Orbitrek Elektromagnetyczny Hiton Otis Up (5903839010309) Najniższa Cena Online

☆ Orbitrek Elektromagnetyczny Hiton Otis Up (5903839010309) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Hiton
 • Nazwa produktu: Orbitrek Elektromagnetyczny Hiton Otis Up (5903839010309)
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  Orbitrek HITON Otis UP to bardzo cichy i jednostajny trenażer eliptyczny z elektryczno-magnetycznym systemem oporu.

  Orbitrek wyposażony został w wielofunkcyjny komputer z dużym wyświetlaczem, byś w trakcie treningu mógł na bieżąco kontrolować tak ważne właściwości jak m.in. Dystans, spalone kalorie, czas itp. Wyświetlacz podświetlany jest na odcień niebieski, więc jeśli zechcesz to bez przeszkód swój trening możesz przeprowadzić nawet nocą. Programy treningowe sprawią, iż Twój trening będzie bardziej urozmaicony i szybciej osiągniesz zamierzone efekty. Dzięki specjalnym sensorom umieszczonym w kierownicy będziesz mógł kontrolować swój aktualnym puls.
  zastosowane w orbitreku koło zamachowe o wadze aż 18 kg w połączeniu z konkretnymi magnesami i elektroniczną możliwością regulacji oporu sprawi, że nie tylko zaspokoi on wymogi początkujących lecz także progresywnych użytkowników, którzy już nie będą musieli się martwić, że wraz z progresem ich kondycji wytwarzany opór nie będzie dla nich wystarczający. Potężna budowa pozwala na wykorzystywanie z orbitreka osobom o wadze choćby do 150 kg.
  Oferowany przez nas sprzęt ma także regulowane platformy na nogi więc spełni oczekiwania on jednocześnie dla wysokich jak i niskich użytkowników.
  Orbitrek także z łatwością wypoziomujemy w pomieszczeniu z krzywą posadzką dzięki regulowanym tylnym stopkom. Na dodatek chcąc po treningu przenieść sprzęt w inne miejsce nie musimy się martwić, jego podnoszeniem, gdyż przednie stopki zostały wyposażone w rolki transportowe.
  Trenażer magnetyczny HITON Otis UP pozwoli Ci na systematyczne ćwiczenie 80% mięśni swojego ciała. Dzięki niemu spalisz zbędną tkankę tłuszczową, zniżysz poziom ciśnienia krwi, a w głównej mierze poprawisz wydolność swego serca i płuc. Do jednych z najważniejszych zalet orbitreka możemy zaliczyć fakt,podczas ćwiczeń nie są obciążane stawy ani kręgosłup tak jak w sytuacji biegania.

  Wielofunkcyjny komputer orbitreka można zespolić z plikacją m.in. KINOMAP dzięki czemu Twoje treningi nie będą nudne. Ścigaj się z innymi po spektakularnych trasach z całego świata.


☆ Orbitrek Sapphire SG-600E Spectra ☆

Orbitrek Sapphire SG-600E Spectra Najniższa Cena Online

☆ Orbitrek Sapphire SG-600E Spectra - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Sapphire
 • Nazwa produktu: Orbitrek Sapphire SG-600E Spectra
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  ORBITREK ELEKTROMAGNETYCZNY SAPPHIRE SPECTRAModel: SPECTRA SG-600ESystem oporu: ElektromagnetycznyLiczba programów treningowych 24Waga koła zamachowego: 12kgMaksymalne obciążenie: 150kgKomputer treningowy z podstawką na tablet24 programy treningoweSensory pomiaru pulsuAntypoślizgowe podstawy dla stópPodświetlany wyświetlacz LCDStabilna budowa zapewniająca bezpieczeństwo ćwiczeńKolor: czarno-metaliczny OPIS artykułu:Model Spectra to najwyższa półka wśród sprzętu marki Sapphire.

  Ten masywny orbitrek zaprojektowany został przy wykorzystaniu opinii nie tylko ekspertów, lecz także samych użytkowników.wynikiem konsultacji jest postępowa budowa, komfortowy w obsłudze komputer treningowy, a także jeszcze obszerniejsza liczba programów treningowych.

  Jak każde innowacyjne urządzenie, na dodatek SG SPECTRA posiada podstawkę pod sprzęt dostarczający rozrywki w trakcie treningu - dzięki zmienionej obudowie komputera możesz umieścić na nim choćby 10" tablet i oglądać ulubiony film lub serial.Jednym z najważniejszych parametrów orbitreków jest tzw.

  "Parametr Q" - określa on szerokość rozstawu płóz urządzenia. W sytuacji sprzętów o zbyt wysokim rozstawie może występować efekt "kaczego chodu" czyli bujania ciałem na boki (zjawisko to jest zgubne dla stawów osoby ćwiczącej).

  W modelu Spectra rozstaw wewnętrzny płóz to tylko 21cm - jest to jeden z udoskonalonych wyników dla sprzętów tej klasy! PROGRAMY TRENINGOWE SG SPECTRASzczególnie spory nacisk położony został na komfort samego treningu - wielka liczba programów treningowych zapewni wyzwanie na długie miesiące.

  Symulacja chodzenia po górach, bieg po płaskim terenie, trening interwałowy jak w klubie fitness? Komputer Sapphire Spectra sam zmieni opór w zależności od wybranego programu treningowego!* fotografie prezentują wizualizację programu i nie są wyświetlane na komputerze treningowym.

  Orbitrek Sapphire Spectra jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które szukają urządzenia potężnego i trwałego. Wymarzona figura, zdrowie i korzystne samopoczucie jest w zasięgu ręki – ćwiczenia fizyczne rewelacyjnie odprężają ciało i umysł.

  wystarczy 15-30 minut ćwiczeń 2-4 razy w tygodniu, aby spalić tkankę tłuszczową i poprawić swoją formę. Tylko teraz do każdej sztuki dodajemy odchudzający Pas Neoprenowy – zrzucenie zbędnych kilogramów jeszcze nigdy nie było tak łatwe!

  SPECYFIKACJA:Długość kompletna: 111cmDługość z maksymalnie wychylonym ramieniem: 128cmSzerokość kompletna: 70cmSzerokość stabilizatorów: 51cmWysokość: 165cmDługość kroku: 31cmRozstaw wewnętrzny Q (między podstawami stóp): 21cmWymiary podstaw dla stóp: 34x13cmSzerokość podstawy na tablet: 20cmZasilanie: 230VDopuszczalne obciążenie: 150kgWaga pełna: 44,5kgWymiary kartonu (dł/gł/wys): 114cm/44cm/63cmKolor Czarno-srebrnyGratis dwa e-booki nowoczesny designDzięki zaangażowaniu najlepszych projektantów sprzętu sportowego, orbitrek Sapphire Spectra wyprodukowany został w najmodniejszej aktualnie stylistyce.

  Ostre, zdecydowane kształty w połączeniu z nieprzemijalną ascetyczną bryłą dodają całości elegancji. Przeciwpoślizgowe podstawyStabilne podparcie dla stóp ma zasadniczy wpływ nie tylko na komfort ćwiczenia,w głównej mierze na jego efektywność.

  W naszym orbitreku zastosowano specjalne podstawy antypoślizgowe, tak aby ćwiczenie stało się jeszcze bardziej przyjemne. Sensory pomiaru pulsuNie od dziś wiadomo, że ćwiczenia fizyczne zapewniają największą skuteczność jeżeli wykonujemy je ze stałym pulsem (odpowiednim dla naszych możliwości i stopnia zaawansowania).

  Oferowany model mierzy puls bezustannie dzięki nad wyraz dokładnym sensorom umieszczonym w rączkach urządzenia. Nasz komputer sam poinformuje Cię o wynikach pomiaru.Na szczególną uwagę zasługuje podstawka na tablet albo smartfon - teraz podczas treningu możesz oglądać film albo ulubiony serial (tablet prezentowany na zdjęciach służy celom demonstracyjnym i nie jest częścią zestawu).Wszystkie uchwyty w modelu Spectra zostały pokryte wysokiej jakości miękką pianką neoprenową.

  obszerne, wzmacniane stabilizatoryDzięki sporej wadze urządzenie jest stabilne i bezpieczne nawet podczas najszczególniej wymagających treningów. Zdajemy sobie jednak sprawę, że czasem będą Państwo chcieli przemieścić sprzęt - niezwykłym udogodnieniem będą wówczas rolki transportowe zaimplementowane w przedni stabilizator.podczas projektowania Orbitreka Sapphire Spectra wzorowano się na najkorzystniejszych modelach dostępnych na rynku.

  pokaźnym elementem konstrukcyjnym naszych orbitreków są wzmacniane stabilizatory zapewniające nie tylko bezpieczeństwo ćwiczącego ale także pozwalające wypoziomować urządzenie na nierównych podłożach. Komputer treningowyTwój osobisty trener, który przekaże Ci najważniejsze informacje dotyczące przeprowadzanego treningu.Ze względu na zastosowany mechanizm elektromagnetyczny, komputer treningowy sam dopasuje opór w zależności od wybranego programu treningowego:ilość programów treningowych: 24P1-P15 - Programy samoczynneP16 - Program FATP17-P20 – Programy sterowane tętnem (Target HR)P21-P24 - Programy użytkownikaOprócz wizualizacji wybranego programu ekran przedstawia:czas ćwiczeńprędkośćprzebyty dystansspalone kaloriepomiar pulsu GRATISY:DWA E-BOOKI: Dwie książki w formacie elektronicznym (wysyłane w mailu po zakupie).

  Porady żywieniowe zawarte w książkach nie tylko przyczynią się do szybszego osiągnięcia sukcesu, lecz także pomogą utrzymać efekty!


☆ Gymost Orbitrek elektromagnetyczny luce e20 ☆

Gymost Orbitrek elektromagnetyczny luce e20 Najniższa Cena Online

☆ Gymost Orbitrek elektromagnetyczny luce e20 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Gymost
 • Nazwa produktu: Gymost Orbitrek elektromagnetyczny luce e20
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  wymiary: 214 x 66 x 174 cm, waga: 112 kg, 32 poziomy oporu, dopuszczalna waga użytkownika: 150 kg.


☆ Orbitrek elektromagnetyczny Sapphire SG-500E Galactic - czarny (5902340242681) ☆

Orbitrek elektromagnetyczny Sapphire SG-500E Galactic - czarny (5902340242681) Najniższa Cena Online

☆ Orbitrek elektromagnetyczny Sapphire SG-500E Galactic - czarny (5902340242681) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Sapphire
 • Nazwa produktu: Orbitrek elektromagnetyczny Sapphire SG-500E Galactic - czarny (5902340242681)
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:
  TRENAŻER ELEKTROMAGNETYCZNY SAPPHIRE GALACTICModel: SG-500E GALACTICTyp: PrzednionapędowySystem oporu: ElektromagnetycznyLiczba programów treningowych 13Komputer posiada funkcje SCAN, HRC (Cardio)Waga koła zamachowego: 8kgMaksymalne obciążenie: 150kgParametr Q (rozstaw wewnętrzny): 18 cmKomputer treningowy z podstawką na tabletSensory pomiaru pulsuBardzo cicha praca mechanizmu oporuPłynny ruchAntypoślizgowe podstawy dla stópStabilna budowa gwarantująca bezpieczeństwo ćwiczeńKolor: czarno-grafitowy (matowy) OPIS produktu:Model Galactic to najwyższa półka wśród sprzętu producenta Sapphire. Ten masywny trenażer eliptyczny zaprojektowany został przy wykorzystaniu opinii nie tylko ekspertów, lecz także samych użytkowników.skutkiem konsultacji jest nowoczesna konstrukcja, wielofunkcyjny komputer, a także obszerna ilość programów treningowych. Jak każde nowoczesne urządzenie, na dodatek Galactic ma podstawkę pod sprzęt dostarczający rozrywki w trakcie ćwiczeń - dzięki zmienionej obudowie komputera możesz umieścić na nim choćby 10" tablet i oglądać ulubiony film lub serial. PROGRAMY TRENINGOWE SG GALACTICSzczególnie spory nacisk położony został na komfort samego treningu - obszerna ilość programów treningowych zapewni wyzwanie na długie miesiące. Symulacja jazdy po górach albo po płaskim terenie, trening interwałowy jak w klubie fitness? Komputer Sapphire GALACTIC sam zmieni opór w zależności od wybranego programu treningowego!* fotografie prezentują wizualizację programu i nie są wyświetlane na komputerze treningowym. Sapphire Galactic jest wyśmienitym rozwiązaniem dla osób, które szukają urządzenia mocnego i trwałego.Wymarzona figura, zdrowie i prawidłowe samopoczucie jest w zasięgu ręki – ćwiczenia fizyczne genialnie odprężają ciało i umysł. Starczy 15-30 minut ćwiczeń 2-4 razy w tygodniu, aby spalić tkankę tłuszczową i poprawić swoją formę. Tylko teraz do każdej sztuki dodajemy dwa ebooki o dobrym odżywianu – zrzucenie zbędnych kilogramów jeszcze nigdy nie było tak nieskomplikowane! SPECYFIKACJA:Model SG-500ERodzaj oporu ElektromagnetycznyIlość programów treningowych 13Waga koła zamachowego 8 kgWyświetlacz komputera LCDSensory pomiaru pulsuRegulacja oporu z poziomu komputeraParametr Q (rozstaw wewnętrzny): 18 cmDopuszczalna waga użytkownika 150 kgRolki transportoweAntypoślizgowe podstawy na stopyDługość: 150 cmSzerokość: 49 cmWysokość: 164 cmWymiary podstaw dla stóp: 14 x 41 cmSzerokość podstawy na tablet: 19 cmKolor czarno-grafitowy (matowy)Gratis dwa e-booki postępowy designDzięki zaangażowaniu najkorzystniejszych projektantów sprzętu sportowego Sapphire Galactic wytworzony został w najmodniejszej obecnie stylistyce. Ostre, zdecydowane kształty w połączeniu z nieśmiertelną minimalistyczną bryłą dodają całości elegancji. Bezpieczny treningJednym z najważniejszych parametrów orbitreków jest tzw. "Parametr Q" - określa on szerokość rozstawu płóz urządzenia. W sytuacji maszyn o zbyt wysokim rozstawie może występować efekt "kaczego chodu" czyli bujania ciałem na boki (zjawisko to jest krzywdzące dla stawów osoby ćwiczącej). W modelu Galactic rozstaw wewnętrzny płóz to tylko 18cm - jest to jeden z ulepszonych wyników dla sprzętów tej klasy! antypoślizgowe podstawyStabilne podparcie dla stóp ma znaczący wpływ nie tylko na komfort ćwiczenia,najczęściej na jego sprawność. W naszym urządzeniu zaimplementowano specjalne podstawy antypoślizgowe, tak żeby ćwiczenie stało się jeszcze bardziej przyjemne. Sensory pomiaru pulsuNie od dziś wiadomo, iż ćwiczenia fizyczne gwarantują największą efektywność jeżeli wykonujemy je ze stałym pulsem (odpowiednim dla naszych możliwości i stopnia zaawansowania). Oferowany model mierzy puls bezustannie dzięki stanowczo precyzyjnym sensorom umieszczonym w rączkach urządzenia. Nasz komputer sam poinformuje Cię o wynikach pomiaru. Podstawa na tabletNa szczególną uwagę zasługuje podstawka na tablet lub smartfon - teraz w trakcie treningu możesz oglądać film albo ulubiony serial (tablet prezentowany na zdjęciach służy celom demonstracyjnym i nie jest częścią zestawu).komfortowe uchwytyWszystkie uchwyty w modelu Galactic zostały pokryte wysokiej jakości miękką pianką neoprenową. Rolki transportoweDzięki pokaźnej wadze urządzenie jest zrównoważone i bezpieczne nawet w trakcie najszczególniej wymagających treningów. Zdajemy sobie jednak sprawę, iż czasem będą Państwo chcieli przemieścić sprzęt - niezwykłym udogodnieniem będą wówczas rolki transportowe wbudowane w przedni stabilizator. Pokaźne, wzmacniane stabilizatoryPodczas projektowania Sapphire Galactic wzorowano się na najlepszych modelach przystępnych na rynku. Wyraźnym elementem konstrukcyjnym naszych orbitreków są wzmacniane stabilizatory gwarantujące nie tylko bezpieczeństwo ćwiczącego ale także zezwalające wypoziomować urządzenie na nierównych podłożach. Komputer treningowyTwój osobisty trener, który przekaże Ci najważniejsze informacje dotyczące przeprowadzanego treningu.Ze względu na zaimplementowany mechanizm elektromagnetyczny, komputer treningowy sam przypasuje opór w zależności od wybranego programu treningowego:PROGRAMY TRENINGOWE (13 typÓW TRENINGÓW):P1 - Manual (tryb ręczny)P2-P7 - Programy automatyczne (6 gotowych profili treningowych)P8 - Program pomiaru tkanki tłuszczowejP9 - Program kontroli tętna docelowego (Target H.R.) Jeżeli tętno wzrośnie albo spadnie powyżej ustawionego TĘTNA DOCELOWEGO, komputer automatycznie skoryguje opór urządzenia (±5).P10 - Program kontroli zakresu tętna (60% tętna docelowego)P11 - Program kontroli zakresu tętna (75% tętna docelowego)P12 - Program kontroli zakresu tętna (85% tętna docelowego)P13 - Program użytkownikaNAJWAŻNIEJSZE FUNKCJE:FUNKCJA HEART RATE CONTROL: Program sterowany tętnem, w którym komputer mierząc puls ćwiczącego samoczynnie dostosowuje do niego szybkość.FUNKCJA RECOVERY: Uruchomienie testu szybkości spadku tętna po zakończeniu treninguOprócz wizualizacji wybranego programu wyświetlacz demonstruje:czas ćwiczeńprzebyty dystansspalone kalorieprędkośćpomiar pulsu GRATISY:DWA E-BOOKI: Dwie książki w formacie elektronicznym (wysyłane w mailu po zakupie). Porady żywieniowe zawarte w książkach nie tylko przyczynią się do szybszego osiągnięcia sukcesu, lecz także pomogą utrzymać efekty!


Podobne zestawienia:


Najtańsze orbitreki elektromagnetyczne – Ranking maj 2024 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze orbitreki elektromagnetyczne, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich orbitreków elektromagnetycznych jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Zipro Orbitrek elektromagnetyczny wave (5902659843739) ☆

Zipro Orbitrek elektromagnetyczny wave (5902659843739) Najniższa Cena Online

☆ Zipro Orbitrek elektromagnetyczny wave (5902659843739) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Zipro
 • Nazwa produktu: Zipro Orbitrek elektromagnetyczny wave (5902659843739)
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  Zadbaj o swoje zdrowie i kondycję, nie wychodząc z domu. Zipro Wave to więcej aniżeli orbitrek – to Twój kompan w drodze do zdrowszego stylu życia. 32-stopniowy elektromagnetyczny układ generowania oporu sterowany w pełni z poziomu komputera to rozwiązanie, które spełni oczekiwania równocześnie osób początkujących, jak i mistrzowskich sportowców z różnych dyscyplin. Postaw na wysoką jakość. Elegancki design, innowacyjne funkcje oraz nieporównana wydajność powodują, że trening staje się prawdziwą przyjemnością, a Ty zbliżasz się do swych celów z każdym obrotem.

  nieśmiertelny design, perfekcyjny do domowej siłowni

  Orbitrek ZIPRO Wave nie tylko spełni Twoje wymagania pod względem użytecznym, lecz także w kwestii estetycznej. Bezproblemowo dostosujesz sprzęt do swego wnętrza. ZIPRO Wave występuje w odcieniu tradycyjnej czerni z zielonymi elementami, co jest uniwersalnym wariantem,skonsolidować urządzenie do reszty domowej siłowni.

  Trening pod kontrolą

  najkorzystniejsze rezultaty osiągniesz, mając wiedzę na temat intensywności swojego treningu i reakcji organizmu. W każdej sekundzie trwania wysiłku. ZIPRO Wave pozwoli Ci pilnować każdy aspekt treningu, bez względu na to czy ulepszasz swoją kondycję, czy także chcesz zgubić kilogramy.

  Kluczem do sprawnego treningu jest jego przypasowanie do Twojego organizmu. Dzięki czujnikom tętna umieszczonym na kierownicy oraz programom HRC, przystosujesz intensywność ćwiczeń do swoich możliwości, co przyspieszy osiągnięcie zamierzonych rezultatów.

  Odkryj 16 predefiniowanych programów, które pozwolą Ci dopasować trening do swych potrzeb. Każdy program został tworzony, żeby przynieść Ci konkretną korzyść – od wzmacniania kondycji po spalanie kalorii.
  komfortowy i bezpieczny trening

  bezawaryjność i bezpieczeństwo to priorytet Zipro Wave. Duże podnóżki o przeciwpoślizgowej strukturze zapewniają stabilność nawet przy wysokich prędkościach, dając Ci pewność i komfort podczas każdego treningu.

  niespotykana jakość i solidność

  ZIPRO Wave to połączenie jednostajnej konstrukcji i wysokiej jakości tworzyw, co zagwarantuje Ci bezproblemowe używanie nawet przy intensywnym treningu. Daj z siebie wszystko, nie obawiając się o wytrzymałość sprzętu! Co więcej, orbitrek Zipro Wave zaopatrzony jest w ergonomiczne kółka transportowe. Dzięki nim przesunięcie urządzenia w dowolne miejsce domu staje się proste i komfortowe.
  cechy technologiczne

  właściwości komputera

☆ Orbitrek elektromagnetyczny heat wm iconsole+ bluetooth marki Zipro ☆

Orbitrek elektromagnetyczny heat wm iconsole+ bluetooth marki Zipro Najniższa Cena Online

☆ Orbitrek elektromagnetyczny heat wm iconsole+ bluetooth marki Zipro - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Zipro
 • Nazwa produktu: Orbitrek elektromagnetyczny heat wm iconsole+ bluetooth marki Zipro
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  Orbitrek Zipro Heat WM został zaopatrzony w komputer, który możesz obsługiwać bezprzewodowo z poziomu swojego smartfona dzięki łączności Bluetooth. Aplikacja iConsole+ Training sprawia, że komputer otwiera zupełnie nowe możliwości treningowe i pozwala korzystać z licznych dodatkowych programów treningowych oraz np. wirtualnych tras opartych o mapy Google.

  Za pośrednictwem iConsole możesz trenować w aplikacji Kinomap - wybierz film z trasą i trenuj! Obserwuj swoje postępy i konkuruj z innymi zawodnikami online w czasie rzeczywistym.

  atrybuty technologiczne właściwości komputera

☆ Scud Orbitrek elektromagnetyczny lynx+ (5903839010323) ☆

Scud Orbitrek elektromagnetyczny lynx+ (5903839010323) Najniższa Cena Online

☆ Scud Orbitrek elektromagnetyczny lynx+ (5903839010323) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Scud
 • Nazwa produktu: Scud Orbitrek elektromagnetyczny lynx+ (5903839010323)
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  Orbitrek SCUD Lynx+ to szczególnie cichy i jednostajny trenażer eliptyczny z elektromagnetycznym systemem oporu.

  Orbitrek zaopatrzony został w wielofunkcyjny komputer z pokaźnym wyświetlaczem, byś w trakcie treningu mógł na bieżąco kontrolować tak ważne cechy jak m.in. Dystans, spalone kalorie, czas itp. Dzięki specjalnym sensorom umieszczonym w kierownicy będziesz mógł kontrolować swój aktualnym puls.

  zastosowane w orbitreku koło zamachowe o wadze aż 12 kg w połączeniu z solidnymi magnesami i możliwością regulacji oporu sprawi, że nie tylko zaspokoi on oczekiwania początkujących lecz także zaawansowanych użytkowników. Potężna budowa umożliwia używanie z orbitreka osobom o wadze choćby do 150 kg.

  Orbitrek także łatwo wypoziomujemy w pomieszczeniu z krzywą posadzką dzięki dostosowywanym tylnym stopkom. Na dodatek chcąc po treningu przenieść sprzęt w inne miejsce nie musimy się martwić, jego podnoszeniem, gdyż przednie stopki zostały wyekwipowane w rolki transportowe.

  Trenażer magnetyczny SCUD Lynx+ pozwoli Ci na systematyczne ćwiczenie 80% mięśni swego ciała. Dzięki niemu spalisz zbędną tkankę tłuszczową, obniżysz poziom ciśnienia krwi, a z zasady poprawisz wydolność swojego serca i płuc. Do jednych z najważniejszych zalet orbitreka możemy zaliczyć fakt,w trakcie ćwiczeń nie są obciążane stawy ani kręgosłup tak jak w przypadku biegania.

  OUTLET

  Towar outletowy, czyli pochodzący ze zwrotu konsumenckiego albo ekspozycji. Może mieć ślady skręcania, zarysowania, otarcia, pęknięcia plastikowych , a także opakowanie zastępcze.

  PW P1197- Ślady skręcania, rysy, otarcia. Tylna obudowa podstawy pedała w odcieniu czarnym.


  Wielofunkcyjny komputer orbitreka można scalić z plikacją m.in. KINOMAP dzięki czemu Twoje treningi nie będą nudne. Ścigaj się z innymi po pięknych trasach z całego świata.

☆ Orbitrek Elektromagnetyczny Hiton Otis Up (5903839010309) ☆

Orbitrek Elektromagnetyczny Hiton Otis Up (5903839010309) Najniższa Cena Online

☆ Orbitrek Elektromagnetyczny Hiton Otis Up (5903839010309) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Hiton
 • Nazwa produktu: Orbitrek Elektromagnetyczny Hiton Otis Up (5903839010309)
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  Orbitrek HITON Otis UP to nad wyraz cichy i zrównoważony trenażer eliptyczny z elektryczno-magnetycznym systemem oporu.

  Orbitrek wyekwipowany został w wielofunkcyjny komputer z wielkim wyświetlaczem, byś podczas treningu mógł na bieżąco kontrolować tak ważne parametry jak m.in. Dystans, spalone kalorie, czas itp. Wyświetlacz podświetlany jest na kolor niebieski, więc jeśli zechcesz to bez przeszkód swój trening możesz przeprowadzić choćby nocą. Programy treningowe sprawią, że Twój trening będzie bardziej urozmaicony i szybciej osiągniesz zamierzone efekty. Dzięki specjalnym sensorom umieszczonym w kierownicy będziesz mógł kontrolować swój aktualnym puls.
  zaimplementowane w orbitreku koło zamachowe o wadze aż 18 kg w połączeniu z solidnymi magnesami i elektroniczną możliwością regulacji oporu sprawi, iż nie tylko zaspokoi on oczekiwania początkujących lecz także innowacyjnych użytkowników, którzy już nie będą musieli się martwić, iż wraz z progresem ich kondycji wyprodukowany opór nie będzie dla nich wystarczający. Mocna budowa zezwala na używanie z orbitreka osobom o wadze choćby do 150 kg.
  Oferowany przez nas sprzęt ma także dostosowywane platformy na nogi więc spełni oczekiwania on jednocześnie dla wysokich jak i niskich użytkowników.
  Orbitrek także z łatwością wypoziomujemy w pomieszczeniu z krzywą posadzką dzięki regulowanym tylnym stopkom. Na dodatek chcąc po treningu przenieść sprzęt w inne miejsce nie musimy się martwić, jego podnoszeniem, gdyż przednie stopki zostały wyposażone w rolki transportowe.
  Trenażer magnetyczny HITON Otis UP pozwoli Ci na systematyczne ćwiczenie 80% mięśni swego ciała. Dzięki niemu spalisz zbędną tkankę tłuszczową, obniżysz poziom ciśnienia krwi, a najczęściej poprawisz wydolność swojego serca i płuc. Do jednych z najważniejszych zalet orbitreka możemy zaliczyć fakt,podczas ćwiczeń nie są obciążane stawy ani kręgosłup tak jak w przypadku biegania.

  Wielofunkcyjny komputer orbitreka można zintegrować z plikacją m.in. KINOMAP dzięki czemu Twoje treningi nie będą nudne. Ścigaj się z innymi po błyskotliwych trasach z całego świata.


☆ Zipro Orbitrek elektromagnetyczny heat iconsole+ bluetooth ☆

Zipro Orbitrek elektromagnetyczny heat iconsole+ bluetooth Najniższa Cena Online

☆ Zipro Orbitrek elektromagnetyczny heat iconsole+ bluetooth - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Zipro
 • Nazwa produktu: Zipro Orbitrek elektromagnetyczny heat iconsole+ bluetooth
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  Systematyczne i poprawnie realizowane ćwiczenia na orbitreku Zipro Heat zaangażują mięśnie całego ciała. Jeden wariant treningu pozwoli Tobie na zrealizowanie kilku celów - duże wzmocnienie górnych i dolnych partii ciała, utrata zbędnej tkanki tłuszczowej i utrzymanie nieprzeciętnej kondycji.

  solidne urządzenie
  Dla sprawnego wzmocnienia mięśni

  Orbitrek Zipro Heat wyekwipowano w sprawdzony i bezusterkowy magnetyczny system oporu. Masywne koło zamachowe o wadze 8 kilogramów i elektroniczna regulacja oporem, to gwarancja bezpiecznej i płynnej sesji treningowej. Przenoszony przy pomocy paska napęd, a także opór sterowany za pomocą konsoli sprawiają, że urządzenie jest niemalże niesłyszalne.

  Trening pod kontrolą
  I dodatkowa mobilizacja

  Trzymaj rękę na pulsie obserwując postęp w treningu za pomocą podświetlanego na niebiesko wyświetlacza LCD. Czytelna konsola informuje na bieżąco o kluczowych parametrach - czasie ćwiczeń, przebyty dystansie, aktualnej prędkości, orientacyjnej ilości spalonych kalorii, a także pulsie. Możliwości komputera zwiększysz uruchamiając aplikację iConsole+ na swoim telefonie. Wykorzystaj aplikację Kinomap, by biec po światowych trasach, bądź zmierz się z innymi zawodnikami w czasie rzeczywistym. Nowoczesne udogodnienia znacznie urozmaicają trening, co stanowi dopełniającą motywację do ćwiczeń. Swego smartfona możesz odłożyć na specjalnej podstawce znajdującej się na ekranie.

  Wysoki stopień bezpieczeństwa
  Dla Twojego komfortu

  wyjątkowo ważnym elementem treningu jest stabilność. W modelu Zipro Heat udało się osiągnąć jej wysoki stopień przez wzmocnienie łożysk, potężną konstrukcję i szereg drobnych udogodnień. Płozy orbitreka pokryto przeciwpoślizgową powierzchnią, zaś tylny stabilizator wyposażono w stopki poziomujące zezwalające usunięcie ewentualnych nierówności. Dla nieprzeciętnej przyczepności dłoni, ruchome rękojeści oraz kierownicę pokryto miękką, antypoślizgową pianką. Na kolumnie kierownicy znajduje się uchwyt na bidon, żeby nie zapomnieć o odpowiednim nawodnieniu w czasie wysiłku.
  atrybuty technologiczne

  właściwości komputera


Podsumowanie, czyli jaki orbitrek elektromagnetyczny najlepszy?


Najlepszy orbitrek elektromagnetyczny w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy orbitrek elektromagnetyczny w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Dobre orbitreki do ćwiczeń – TOP7 maj 2024

Jeżeli żadna z powyższych orbitreków elektromagnetycznych nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie dobrych orbitreków do wykorzystywania w klubach fitness i w domowych warunkach.


Powiązania tematyczne:

 • jaki orbitrek elektromagnetyczny opinie i efekty,
 • dobre orbitreki elektromagnetyczne cena,
 • ranking orbitreków elektromagnetycznych,
 • orbitrek elektromagnetyczny jaki najlepszy.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o orbitrekach elektromagnetycznych

#1 Gdzie szukać opinii o orbitrekach elektromagnetycznych?

Aktualnie zaprezentowane informacje o orbitrekach elektromagnetycznych odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie userów.

#2 Jaki orbitrek elektromagnetyczny wybrać? Który najlepszy?

Poszukując informacji o dobrych orbitrekach elektromagnetycznych warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jaki orbitrek elektromagnetyczny jest najchętniej polecany?

Nasze zestawienia z orbitrekami elektromagnetycznymi zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań userów. Modele znajdujące się najwyżej w rankingach to produkty często rekomendowane przez kupujących.