FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Orbitreki do ćwiczeń / Ranking orbitreków elektromagnetycznych


Pomagamy w wyborze dobrych orbitreków elektromagnetycznych. Opracowane zestawienia są aktualne listopad 2023 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych orbitreków elektromagnetycznych,
 • TOP5 często wybieranych orbitreków do wykorzystywania w klubach fitness i w domowych warunkach.

Jakie orbitreki elektromagnetyczne najlepiej wybrać? Ranking listopad 2023

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane orbitreki elektromagnetyczne, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking orbitreków elektromagnetycznych, wraz ze specyfikacją modelu, aktualizujemy każdego dnia.

☆ Orbitrek elektromagnetyczny heat wm iconsole+ bluetooth marki Zipro ☆

Orbitrek elektromagnetyczny heat wm iconsole+ bluetooth marki Zipro Najniższa Cena Online

☆ Orbitrek elektromagnetyczny heat wm iconsole+ bluetooth marki Zipro - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Zipro
 • Nazwa produktu: Orbitrek elektromagnetyczny heat wm iconsole+ bluetooth marki Zipro
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  Orbitrek Zipro Heat WM został zaopatrzony w komputer, który możesz obsługiwać bezprzewodowo z poziomu swego smartfona dzięki łączności Bluetooth. Aplikacja iConsole+ Training sprawia, że komputer otwiera zupełnie świeże możliwości treningowe i pozwala korzystać z licznych dodatkowych programów treningowych i np. wirtualnych tras opartych o mapy Google.

  Za pośrednictwem iConsole możesz trenować w aplikacji Kinomap - wybierz film z trasą i trenuj! Obserwuj swoje postępy i konkuruj z innymi zawodnikami online w czasie rzeczywistym.

  cechy techniczne atrybuty komputera

☆ Orbitrek elektromagnetyczny KETTLER Optima 800 (7640119481371) ☆

Orbitrek elektromagnetyczny KETTLER Optima 800 (7640119481371) Najniższa Cena Online

☆ Orbitrek elektromagnetyczny KETTLER Optima 800 (7640119481371) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Kettler
 • Nazwa produktu: Orbitrek elektromagnetyczny KETTLER Optima 800 (7640119481371)
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 4
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  Orbitrek KETTLER Optima 800 to najnowocześniejszy i najbardziej zawansowany technologicznie crosstrainer w rodzinie Kettler. Wytworny i wysokiej jakości design znajduje ponadto odzwierciedlenie w jego funkcjonalności.

  Model Optima 800 oszałamia nieskończoną rozmaitością programów, które sąprzystępne na barwnym wyświetlaczu TFT klasy premium o wymiarach 155 x 86 mm. Po wprowadzeniu Twoich danych możesz cieszyć się trafnym treningiem, dzięki intensywności dobranej do Twoich potrzeb i progresywnia treningu.

  W czasie rzeczywistym Twoja sprawność pokazywana jest na wyświetlaczu. Koło zamachowe zagwarantuje maksymalną ergonomię. Technika Extended Motion zagwarantuje bardzo łagodny i produktywny ruch. Orbitrek crosstrainer to wszechstronne urządzenie do treningu, które angażuje mięśnie całego ciała.

  Ruch eliptyczny to połączenie ruchu wykonywanego na trzech urządzeniach: stepper, bieżnia i rower. Zaangażowane są zarówno górne jak i dolne partie ciała. Regularny trening na orbitreku pozwala poprawić kondycję, spalić zbędne kalorie i schudnąć.

  Wzmacnia mięśnie, nie obciążając kręgosłupa, stawów skokowych czy kolanowych. Korzystnie wpływa na pracę układu krążeniowo-oddechowego. Może być wykorzystywany w treningu cardio i obwodowym. KETTLER OPTIMA 800 sugerowany jest każdemu, komu zależy na regularnym i wydajnym treningu.

  Poziom oporu można zmieniać w zakresie 25-400 watów (co 5 wat), zezwala na dopasowanie intensywności treningu do jednostkowych potrzeb. W trakcie treningu można wybrać jeden z 15 programów, dopasowanych do przeróżnych poziomów produktywności.

  za pomocą konfiguratora można tworzyć nowe programy lub modyfikować już istniejące. Komputer treningowy pozwala także na skonfigurowanie 4 użytkowników, dzięki czemu każdy z domowników będzie miał dostęp do swoich informacji z ostatnich treningów.

  Cicha i płynna praca pozwala na trening w domu. Kółka transportowe umożliwiają komfortowe przestawienie orbitreka po skończonym treningu. Komputer treningowy - obfity, czytelny, kolorowy i instynktowny w obsłudze ekran TFT o wymiarach 155x86mm wyświetla siedem najważniejszych parametrów treningu.

  Wyświetlane atrybuty: czas treningu dystans (km lub mile) zużycie energii (kcal lub kJ) tętno szybkość kadencja (obr./min) moc (w Watach) ma 15 zaprogramowanych programów treningowych, dzięki którym osiągalne jest dostosowanie intensywności treningu do produktywności i kondycji użytkownika.

  wbudowany konfigurator pozwala dowolnie rozbudowywać i zmieniać programy treningowe. Ergometr może być wykorzystywany w dwóch trybach: TRYB AUTO (niezależny od ilości obr./min) TRYB MANU (zależny od ilości obr./min) dostępne programy treningowe (szczegółowy opis znajduje się w instrukcji obsługi komputera): szybki start Trening WYZWANIE KETTMAPS KETTLER WORLD TOURS Trening HIT Trening HRC IPN Coaching 30 min.

  fitnessu Trening w zróżnicowanych strefach tętna 30 min. Spalania tłuszczu Regulacja oporu KETTLER OPTIMA 800 to indukcyjny crosstrainer z 22 kg kołem zamachowym. Poziom oporu można zmieniać w zakresie 25-400 watów (co 5 wat).

  Platformy na stopy spore, antypoślizgowe platformy na stopy zapewniają bezpieczne podparcie podczas treningu. Technologia EXT(Extended Motion Technology) zagwarantuje wyjątkowo delikatny i wydajny ruch.

  Rozstaw: 190 mm Długość kroku: 480 mm Wysokość płozy (w miejscu stawiania stopy) od poziomu podłoża początkując od najniższej: 27, 35, 41 cm. Rama - mocna, stalowa rama zapewnia stabilność i wygodę podczas ćwiczeń.

  Wytrzymała budowa z 22 kg kołem zamachowym zezwala na bezpieczny trening, także z dużą intensywnością. Pokrywa - wytwarzana z wysokiej jakości tworzyw, stanowi nieprzeciętne wyciszenie magnetycznego systemu oporu.

  realna jest regulacja wypoziomowania urządzenia. Kierownica - U-kształtna kierownica i ergonomiczne uchwyty dają Ci możliwość wyboru trafnego chwytu w trakcie treningu. Sensory dotykowe - umieszczone na kierownicy sensory dotykowe zezwalają na pomiar tętna.

  Do treningu HRC zalecane jest użytkowanie pasa na piersiowego z technologią Bluetooth (nie jest załączony do urządzenia). Uchwyt na smartfon - uchwyt na tablet lub smartfon umożliwia komfortowe umieszczenie urządzenia mobilnego w zasięgu wzroku i korzystania z niego podczas treningu.

  Bluetooth - zintegrowany inteligentny system Bluetooth, zezwala na korzystanie z najszczególniej motywujących aplikacji asygnowanych do treningu. Kompatybilny z aplikacją fitness Kinomap (subskrypcja nie jest wliczona w cenę urządzenia Google Play albo App Store), a także z KETTLER WORLD TOURS.

  Kółka transportowe - kółka transportowe komfortowy transport orbitreka po treningu. SPECYFIKACJA wariant urządzenia: orbitrek, crosstrainer wariant: indukcyjny Waga koła zamachowego: 22 kg Regulacja oporu:25-400 watów (co 5 wat) Moc szczytowa: 400 Wat Maksymalna waga użytkownika: 150 kg Długość kroku: 480 mm Rozstaw: 190 mm Pomiary: czas, prędkość, dystans, kadencja (obr./min), tętno, kalorie, moc w watach Wyposażenie: komputer treningowy, uchwyt na smartfon, sensory dotykowe, kółka transportowe, profilowane rękojeści Programy treningowe: 15, można dowolnie rozbudowywać za pomocą konfiguratora Języki menu: 7 (EN, DE, FR, IT, NL, PL, RU) Kierownica: U-kształtna, ergonomiczna, profilowane rękojeści Podstawy na stopy: antypoślizgowe Zasilanie: zasilacz (230V) rozmiary po rozłożeniu (dł x szer x wys): 144 x 56 x 162 cm Waga: 82 kg Klasa urządzenia: Urządzenie treningowe jest zgodne z normą DIN EN ISO 20957-1 2014/DIN EN ISO 20957-9 2017, klasa HA (sprzęt do wykorzystywania domowego o wysokiej klasie precyzyjności).


☆ Zipro Orbitrek elektromagnetyczny iconsole+ dunk ☆

Zipro Orbitrek elektromagnetyczny iconsole+ dunk Najniższa Cena Online

☆ Zipro Orbitrek elektromagnetyczny iconsole+ dunk - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Zipro
 • Nazwa produktu: Zipro Orbitrek elektromagnetyczny iconsole+ dunk
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 4
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:
  Jesteśmy autoryzowanym Przedstawicielem producenta Zipro. Wszystkie sprzęty są świeże i mają gwarancję na okres 2 lat, gwarancja rodzaju door to door. Dostawa w cenie.
  Zapraszamy bezpośrednio do naszego sklepu online, aby zapoznać się z całkowitą ofertą i złożyć zamówienie: www.zakupyonlinepolska.pl oferujemy w dodatku RTV/AGD wszystkich producentów, a także inne produkty niemal z każdej kategorii.

  ZIPRO FITNESS proponujE JEDNE Z najkorzystniejszYCH I bezawaryjnYCH ORBITREKÓW przystępnYCH NA RYNKU W przystępnEJ CENIE.

  Posiadamy bogatą ofertę sprzętu fitness producenta Zipro. Można wybierać spomiędzy takich sprzętów jak rower magnetyczny, bieżnia, orbitrek. Na dodatek asortyment obejmuje piłki do ćwiczeń, rollery, trampoliny.

  Spraw, aby Twój trening w domu nie różnił się od tego, który proponuje siłownia i klub fitness
  Wyznaczaj i osiągaj cele treningowe

  Orbitrek Zipro Dunk to przyrząd, który pozwala wydajnie i budować, utrzymać albo poprawić formę w komfortowych warunkach własnych czterech ścian. Pozwala na wzmacniać mięśnie całego ciała, spalać kalorie i pozbywać się nadmiaru tkanki tłuszczowej.

  Trening prowadzony w domu daje dużo swobody i komfortu:
  • Ćwiczysz kiedy chcesz i jak chcesz
  • Nie tracisz czasu na dojazd na siłownię i z powrotem
  • Równomiernie rozwijasz mięśnie całego ciała
  • Oszczędzasz swoje stawy
  • Cieszysz się szybko zauważalnymi efektami

  Jeszcze więcej możliwości
  nadzoruj trening i korzystaj z przeróżnych programów

  Rower eliptyczny Dunk Zipro wyposażony jest w progresywny komputer z podświetlanym na niebiesko ekranem. Współpracuje z aplikacją przenośną iConsole+ i dokonuje dokładnych pomiarów danych treningowych. Mierzy czas ćwiczeń, szybkość, przebyty dystans, spalone kalorie, obroty na minutę (RPM) i rejstruje puls mierzony przez dotykowe czujniki umieszczone na uchwytach. Wyświetla też aktualną moc (Watt), a także wybrany program.

  Komputer ma wgrane ergonomiczne programy treningowe. Manual pozwala prowadzić ćwiczenia zorientowane na czas, dystans, kalorie lub puls, a 3 przeznaczone do różnorodnego stopnia wytrenowania osoby ćwiczącej zezwalają na doskonalić wydolność i sprawnie pracować nad sylwetką. Każdy z nich -- Beginner, Advance i Sporty ma 4 typy i definiowany czas, a także poziom oporu. W skład programów wchodzą też sterowane mocą (Watt), pulsem (HRC) i jednostkowy z możliwością ustawienia docelowej wysokości tętna.


  Odkryj świeże możliwości dzięki aplikacjom mobilnym

  Zarządzaj treningiem swoim smartfonem

  Komputer orbitreka Dunk współpracuje z iConsole+ Training, która umożliwia jego bezprzewodową obsługę z poziomu smartfona dzięki łączności Bluetooth. Aplikacja powoduje, że komputer otwiera zupełnie świeże możliwości treningowe i pozwala stosować przeróżne programy treningowe, a także np. Korzystać z witrualnych tras opartych o mapy Google.

  Za pośrednictwem iConsole możesz trenować także w aplikacji Kinomap - wybierz film z trasą i trenuj! Obserwuj swoje postępy i konkuruj z innymi zawodnikami online w czasie rzeczywistym.

  Korzystając ze smartfona albo tabeltu podczas treningu, można go bezpiecznie umieścić na specjalnej podstawce z gumowymi stoperami stabilizującymi. Wbudowany port USB umożliwia ładowanie baterii i pozostanie przez cały czas online.


  Płynna praca i znaczny zakres oporu
  komfortowa elektroniczna regulacja oporu

  Orbitek Dunk Zipro korzysta z koła zamachowego o wadze 12 kilogramów i ma magnetyczny system oporu. Pracuje płynnie, cicho i akcentuje go niezawodne działanie. Wygodę zarządzania obciążeniem gwarantuje wielki zakres regulacji. Działa płynnie i obsługuje się ją elektronicznie z poziomu komputera.

  Komfort i swoboda treningu

  optymalna długość i rozstaw kroku, a także regulacje: 3-stopniowa wysokości rękojeści i 2-stopniowa położenia pedałów sprawiają, iż z Dunka luźno i wygodnie korzystać mogą osoby o rozmaitym wzroście. Solidna i jednostajna kompozycja pozwoliła uzyskać wysoką nośność 150 kilogramów.

  * Długość kroku oznacza odległość między stopami mierzoną od pięty do pięty. W chwili pomiaru podstawy pod stopy znajdują się na jednym poziomie, równolegle do siebie.


  wygodne korzystanie w warunkach domowych

  Orbitrek Dunk Zipro pomimo swej masywnej konstrukcji jest perfekcyjnie przygotowany do używania w mieszkaniu lub domowej siłowni. Ustawianie i przesuwanie urządzenia upraszczają obszerne kółka transportowe umieszczone na przednim stabilizatorze. Zarówno pod przednim jak i tylnym znajdują się także przeciwpoślizgowe stopki, które precyzyjne wypoziomowanie orbitreka na nierównym podłożu.

  funkcjonalne udogodnienia:
  • Kółka upraszczające ustawianie orbitreka
  • potężna i jednostajna kompozycja z szerokimi profilami podstawy
  • spore płozy z antypoślizgową powierzchnią
  • bezusterkowy system oporu zapewniający płynność ruchu i niezawodną pracę
  • komfortowa elektroniczna regulacja poziomu oporu w zakresie 10-350 W
  • regulowana wysokość rękojeści
  • regulowane położenie pedałów


  Dla Twojej wygody

  tworzony do warunków domowych

  Dzięki kółkom transportowym orbitrek można łatwo przemieszczać z miejsca na miejsce, a stopki na podstawach umożliwiają jego dokładne wypoziomowanie.

  wygodna regulacja

  Elektroniczna regulacja oporu z poziomu komputera zagwarantuje wygodne zarządzanie obciążeniem i możliwość jego skrupulatnego dostosowania.

  Półka na urządzenia mobilne

  Komputer został zaopatrzony w specjalną półkę z gumowymi stoperami do położenia smartfona albo tabletu. Usprawnia to korzystanie z aplikacji treningowych, a także pozwala cały czas być online.

  Dla wyższych i niższych

  Regulacja wysokości rękojeści pozwala przyjąć poprawną i wygodną postawę do ćwiczeń osobom o przeróżnym wzroście.

  dokładne wykończenie

  Orbitrek ma nieprzemijalny design i został projektowany, a następnie tworzony z trosceą o detale. Dokładne wykończenie zapewnia odporność i długą żywotność.

  wygodne pedały

  przeciwpoślizgowa powierzchnia pedałów zapewnia zachowanie stabilności podczas ćwiczeń i pozwala skupić się wyłącznie na osiągnięciu celu treningowego.


  Kompleksowy trening - na orbitreku angażujesz górne i dolne partie
  Harmonijne wzmacnianie mięśni całego ciała

  Ze względu na niepowtarzalną konstrukcję orbitreka treningi na nim są najistotniej wszechstronne, ponieważ oddziałują na mięśnie całego ciała. W czasie ćwiczeń pracują wszystkie grupy mięśni: nóg, pośladków, brzucha, klatki piersiowej, grzbietu, ramion i przedramion.

  Korzyści dla kręgosłupa

  Ruch eliptyczny, który wykonują stopy w trakcie treningu, w połączeniu ze skutecznie działającym systemem oporu sprawia, iż ćwiczenia na orbitreku nie obciążają kręgosłupa. Co więcej, dzięki korzystaniu z ruchomych rękojeści pracują mięśnie odpowiedzialne za stabilizację kręgosłupa, bardzo jego odcinka piersiowego.

  Szczupła sylwetka

  Regularne treningi na orbitreku są wspaniałym sposobem na pozbycie się zbędnych kilogramów, spalanie kalorii i wyszczuplenie sylwetki. Równomierne wzmacnianie mięśni całego ciała owocuje nie tylko większą siłą,na dodatek elastyczną skórą - bez rozstępów i cellulitu.


  Orbitrek
  • wymiary: 149,5 x 73 x 162,5 x cm (dł. X szer. X wys.)
  • Waga: 54,8 kg
  • Maksymalna waga użytkownika: 150 kg
  • Układ koła zamachowego: 12 kg
  • System oporu: magnetyczny
  • Zasilanie: sieciowe (zasilacz w pakiecie)
   • input: 100-240V 50/60 Hz 0,5A Max
   • output: 9,0V 1,3A
  • Elektroniczna regulacja oporu: 10-350 W (skok co 5 W)
  • Dotykowe czujniki do pomiaru na uchwytach
  • Profilowane rękojeści wykończone kolistą nakładką
  • 3-stopniowa regulacja wysokości rękojeści: (od łączenia rękojeści z płozą)
   • 131 cm
   • 135 cm
   • 139 cm
  • Rozstaw rękojeści: 62 cm
  • regulowany kąt nachylenia kierownicy
  • ergonomiczne, przeciwpoślizgowe podstawy pod stopy
   • powierzchnia użytkowa: 34 x 12 cm
  • dostosowywane położenie podstaw pod stopy: 2 pozycje
  • Odległość pomiędzy podstawami pod stopy: 22 cm
  • Długość kroku *: 40 cm
  • wielkie stabilizatory
   • przód: 51 cm
   • tył: 57 cm
  • Kółka transportowe
  • Stopki poziomujące pod przednim i tylnym stabilizatorem
  • Waga brutto: 60,5 kg
  • rozmiary transportowe: 127 x 37,5 x 74,5 cm
  • Gwarancja door to door
  Komputer
  • Kompatybilny z iConsole+ Training
  • Wyświetlanie: czas, szybkość, dystans, kalorie, puls, RPM, Watt, wybrany program
  • Program treningowy Manual
   • ustawienie czasu, dystansu, kalorii, pulsu
   • ustawienie poziomu obciążenia
  • Program treningowy Begginer
   • 4 warianty
   • ustawienie poziomu obciążenia
  • Program treningowy Advance
   • 4 rodzaje
   • ustawienie czasu
   • ustawienie poziomu obciążenia
  • Program treningowy Sporty
   • 4 rodzaje
   • ustawienie czasu
   • ustawienie poziomu obciążenia
  • Program treningowy Cardio
   • HRC: 55%, 75%, 90%
   • TAG: indywidualne ustawienie docelowej wysokości pulsu (poziom domyślny: 100)
  • Program treningowy Watt
   • ustawienie docelowej wartości Watt (poziom domyślny: 120)
   • zakres regulacji Watt: 10-350 (zmiana co 5 Watt)
  • Podstawka na urządzenie przenośne
   • gumowe stopery dla dobrania do szerokości urządzenia
  • Port USB do ładowania maszyn przenośnych
  • Połączenie komputera z urządzeniem przenośnym poprzez Bluetooth dzięki iConsole+
  • Sterowanie ustawieniami treningu na urządzeniach przenośnych dzięki iConsole+
  • Dostęp do dodatkowych funkcji treningowych i podsumowań dzięki iConsole+
  • Zgodność z iOS/Android:

  Specyfikacja
  artykuł
  firma
  Zipro
  Kod producenta
  5905669153096
  EAN
  5905669153096
  dane podstawowe
  Przeznaczenie
  Domowe
  System hamowania
  Elektromagnetyczny
  Waga koła zamachowego [kg]
  12
  Nośność [kg]
  150
  Waga [kg]
  54.8
  Wyposażenie
  Bluetooth
  Gniazdo USB
  Komputer
  Podstawka pod urządzenie przenośne
  System pomiaru tętna
  ekran LCD
  Funkcje komputera
  Pomiar czasu
  Pomiar dystansu
  Pomiar szybkości
  Pomiar pulsu
  Programy treningowe
  Wydatek energetyczny

☆ Finnlo Orbitrek loxon xtr (4005251327902) ☆

Finnlo Orbitrek loxon xtr (4005251327902) Najniższa Cena Online

☆ Finnlo Orbitrek loxon xtr (4005251327902) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Finnlo
 • Nazwa produktu: Finnlo Orbitrek loxon xtr (4005251327902)
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 5
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  Orbitrek FINNLO LOXON XTR Numer katalogowy: 3286 Uwaga: Realizacja zamówień od wtorku 12.01.2021r. Dlaczego warto wybrać FINNLO$205 firma FINNLO należy do niemieckiej marki HAMMER SPORT AG, której tradycje w sporcie sięgają 1900 roku.

  To jedna z najstarszych firm w Europie o tak dobrze ugruntowanej pozycji na rynku. Dla zobrazowania tematu, popularna w Polsce marka KETTLER powstała dopiero 50 lat później. Głównym celem producenta FINNLO jest produkcja wysokiej jakości sprzętu kardio, a także sprzętów siłowych, jak dodatkowo akcesoriów bokserskich i fitness.

  Filozofia FINNLO jest oparte min. Na wdrażaniu do produkcji innowacyjnych pomysłów i najnowszych technice. FINNLO jest marką premium na rynku sprzętu sportowego i jest skierowana do Klientów, którzy oczekują najwyższej jakości urządzeń.

  Jeszce kilka lat temu dostępna była w 40 krajach świata, a na dzień dzisiejszy to już ponad 60 państw na całym świecie, gdzie proponuje największy wybór sprzętu, od maszyn domowych, poprzez fachowe maszyny do użycia komercyjnego.

  Kilkadziesiąt salonów sprzedaży w całej Europie w tym 8 w Polsce to wynik, którego nie powstydziłaby się żadna marka. W produktach FINNLO dbałość o jakość jest widoczna w całym procesie produkcyjnym- począwszy od dokładnego doboru materiałów, kończąc na ciągłej kontroli jakości we wszelkich etapach produkcyjnych.

  Ciągle trwający rozwój i większa świadomość producenta powoduje, że FINNLO jest jednym z najkorzystniejszych na świecie dostawców sprzętu fitness i maszyn siłowych, na którym trenują światowej sławy sportowcy min. Allan Ray- dwukrotny mistrz NBA, czy Urs Kaufer- mistrz świata w wioślarstwie.

  Produkty FINNLO zbierają pochlebne recenzje w testach, na łamach europejskich i światowych czasopism takich jak: Men' s Health, Shape czy Runner's World. Przejrzyj: www.finnlo.com.pl Zorientowany na zdrowie orbitrek klasy HA Sprzęt klasy premium do ambitnego treningu kardio: indukcyjny układ hamulcowy, koło zamachowe o wadze 20 kg, słuszny odstęp między pedałami - 16 cm, 8 programów fitness i 3 programy sterowane tętnem.

  Na orbitreku FINNLO Loxon XTR BT możesz wykonywać efektywny trening cardio także w domu. Precyzyjna kontrola mocy w klasie HA jest wyśmienita do cross-treningu zorientowanego na zdrowie. Dynamiczna forma ruchu adekwatnie udoskonala Twoją i wzmacnia układ sercowo-naczyniowy.

  Jednoczesny ruch ramion aktywuje górną część ciała i sprawia znaczne spalanie kalorii - idealne do redukcji masy ciała i tkanki tłuszczowej. Produktywny trening cardio na orbitreku Poprawa czynności serca i naczyń krwionośnych produktywna redukcja wagi i tkanki tłuszczowej Modelowanie sylwetki i poprawa ujędrnienia ciała Wzmocnienie wszystkich głównych grup mięśni Orbitrek FINNLO Loxon XTR BT - wyposażenie i funkcjonalność - teraz z nowym, rozbudowanym komputerem treningowym Wszystkimi funkcjami orbitreka Loxon XTR BT steruje się z poziomu komputera wyekwipowanego w zintegrowany i czytelny ekran.

  Stale wyświetlane są rozmaite atrybuty, w tym: dystans, czas, kalorie, szybkość, ilość obrotów, moc, program treningowy, runda 400 m i tętno. 8 profili obciążenia i 3 programy tętna optymalną różnorodność.

  Można je prosto ustawić przy pomocy przycisków szybkiego dostępu. Podajesz pożądaną wartość mocy lub tętna, a orbitrek regulując samodzielnie opór, kontroluje, żeby wartości te nie zostały przekroczone. Niezależne od ilości obrotów sterowanie obciążeniem odbywa się w zakresie od 20 do 400 watów (zgodnie z normą DIN EN 957).

  Inne funkcje premium: pomiar tętna spoczynkowego z oceną kondycji i przechowywanie 30 informacji treningowych. Pomiar tętna odbywa się za pomocą zintegrowanych sensorów dotykowych albo opcjonalnie przystępnego pasa telemetrycznego.

  klarowny wyświetlacz pokazuje następujące właściwości: dystans, czas, prędkość, ilość obrotów, kalorie, tętno, moc i rundę treningową o długości 400 m. Teraz NOWOŚĆ: odkrywaj świat trenując na Loxon XTR BT i korzystając z Kinomap Czy za każdym razem chciałeś odkrywać świat$206 Każdego dnia zmieniaj,,miejsce" treningu i przenoś się w coraz to ciekawsze miejsca na świecie - i to we własnych czterech ścianach.

  Domowe treningi fitness jeszcze nigdy nie były tak ekscytujące, najróżniejsze i motywujące. Dzięki aplikacji Kinomap możesz na żywo przejechać 160 000 km tras z całego świata - dzisiaj jedziesz poprzez Central Park w Nowym Jorku, a jutro odkrywasz miasta, takie jak Paryż i Londyn.

  spektakularne krajobrazy i miasta czekają na Ciebie, abyś mógł je odkryć w sportowym stylu. Idealna ergonomia treningu Przy niewiele znaczącej odległości pomiędzy pedałami wynoszącej tylko 16 cm osiągalny jest nad wyraz naturalny ruch.

  postępowe łożysko kulkowe z podwójnymi przegubami i staranny układ hamulca indukcyjnego zapewniają płynny i równomierny bieg. Pedały są dostosowywane i można je zespoić do dowolnego wzrostu. Orbitrek FINNLO LOXON XTR BT to wyśmienite rozwiązanie dla wszelkich pragnących zadbać o kondycję fizyczną.

  posiada wszystko, co powinien mieć elitarny orbitrek: precyzyjny komputer treningowy, innowacyjny design, komfort, który zapewniają wysokiej jakości łożyskowane przeguby, zapewniając spokojny bieg. Główne atuty: System hamowania: elektromagnetyczny Gniazdo USB (ładowanie) Podstawka na tablet / smartfon Wszystkie przeguby łożyskowane Płynna i cicha praca układu korbowego umocnione łożyska przegubów potężne opory hamowania Waga koła: 20 kg Gwarancja 3 lata Funkcje komputera: Zakres regulacji mocy: 20-400 Watt Gniazdo USB (ładowanie) Podstawka na tablet / smartfon Wyświetlane funkcje: Dystans, Czas, prędkość, RPM, liczba kalorii, Moc Watt, Puls Pomiar pulsu poprzez pas telemetryczny (opcja) Dolna i górna granica pulsu regulowana Górny limit pulsu wyrażony w procentach Pamięć do 30 treningów Ustawienia wartości treningowych Zapis całkowitego czasu treningu i sesji treningowej Programy treningowe: 15 wyświetlacz LCD: Hi Tech Blue Backlight LCD-Display ilość wyświetlanych funkcji jednocześnie: 9 Programy HRC sterowane tętnem liczba użytkowników: 4 dane technologiczne: System hamowania: elektromagnetyczny Przełożenie: 1:9 Waga koła zamachowego: 20 kg System napędu: pas klinowy Średnica koła zamachowego: 46 cm Długość kroku: 42 cm Kontrola obciążenia: niezależna Kolor: biały / metaliczny regulowana stopka Rolki transportowe Łożyskowane przeguby Waga: 66 kg Zasilanie: 230 V, 50 Hz Max.waga użytkownika: 150 kg wymiary (dł.szer.wys.): 148 x 58 x 158 cm Pozostałe informacje: Gwarancja domowa 36 miesięcy Gwarancja light commercial 24 miesiące Paragon albo faktura vat Nr katalogowy: 3286 wysyłka gratis Nie znalazłeś produktu, który Cię interesuje $207 Skontaktuj się z nami pod nr tel.

  32-270-77-22 - postaramy się rozwiązać ten problem.


☆ Orbitrek magnetyczny axos elipso p marki Kettler ☆

Orbitrek magnetyczny axos elipso p marki Kettler Najniższa Cena Online

☆ Orbitrek magnetyczny axos elipso p marki Kettler - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Kettler
 • Nazwa produktu: Orbitrek magnetyczny axos elipso p marki Kettler
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 5
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  Orbitrek Kettler Elipso P urzeka dobrym wyposażeniem, które nakłania do motywujących treningów. Masa koła zamachowego 18 kg i sterowany silnikiem magnetycznym układ hamulcowy gwarantują przy tym miłą i spokojną pracę.

  skutecznY TRENING WYTRZYMAŁOŚCIOWY Dzięki Kettler Elipso P szczególnie początkujący i hobbyści uzyskują eliptyczny trenażer, który spełnia wszystkie ważne funkcje dla sprawnego i delikatnego treningu wytrzymałościowego w domu.

  Wykonanie jest - jak z reguły w przypadku Kettlera - wyjątkowo trwałe z maksymalnym obciążeniem do 130 kg. PŁYNNY I przyjaznY DLA STAWÓW RUCH Specjalna kompozycja Kettler Elipso P gwarantuje wyjątkowo eliptyczny ruch, który podkreśla to urządzenie na tle klasycznych orbitreków.

  w dodatku 18 kg masa koła zamachowego i sterowany silnikiem magnetycznym układ hamulcowy zapewniają płynny i równomierny ruch. RóżnY TRENING DLA CAŁEJ RODZINY Orbitrek Kettler Elipso P urzeka rozległym wyposażeniem nakłaniającym do realizowania treningów.

  Dzięki cichemu, sterowanemu silnikiem hamulcowi magnetycznemu opór można regulować w 16 stopniach. Trening z Orbitrekiem Kettler Elipso P może być dostosowany do Twoich postępów w zakresie intensywności.

  12 MOTYWUJĄCYCH PROGRAMÓW TRENINGOWYCH Orbitrek Kettler Elipso P został wyposażony w 12 programów treningowych, z których jeden jest sterowany pulsem. Programy są doskonałą motywacją do wymagających treningów.

  Orbitrek Kettler Elipso P ma zastosowane ręczne czujniki pulsu do pomiaru tętna. Można również wykorzystać przystępny opcjonalnie pasek na klatkę piersiową. ZaimplementowanA PAMIĘĆ DLA 4 UŻYTKOWNIKÓW Kettler Elipso P ma pamięć użytkownika dla 4 osób, więc każdy członek rodziny może założyć profil i uzyskać dostęp do swoich danych osobowych w trakcie treningu.

  wyświetlacz z regulacją nachylenia Stały ekran dla 7 funkcji Optyczny i dzwiękowy sygnał ostrzegawczy po przekroczeniu górnej granicy pulsu Podwójne łożysko kulkowe dla płynniejszego ruchu i obszerniejszej trwałości Długie uchwyty i dodatkowe krótkie uchwyty w kokpicie


☆ Zipro Orbitrek elektromagnetyczny heat iconsole+ bluetooth ☆

Zipro Orbitrek elektromagnetyczny heat iconsole+ bluetooth Najniższa Cena Online

☆ Zipro Orbitrek elektromagnetyczny heat iconsole+ bluetooth - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Zipro
 • Nazwa produktu: Zipro Orbitrek elektromagnetyczny heat iconsole+ bluetooth
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  Systematyczne i należycie realizowane ćwiczenia na orbitreku Zipro Heat zaangażują mięśnie całego ciała. Jeden rodzaj treningu pozwoli Tobie na zrealizowanie kilku celów - znaczne wzmocnienie górnych i dolnych partii ciała, utrata zbędnej tkanki tłuszczowej oraz utrzymanie idealnej kondycji.

  mocne urządzenie
  Dla efektywnego wzmocnienia mięśni

  Orbitrek Zipro Heat wyekwipowano w sprawdzony i bezawaryjny magnetyczny system oporu. Masywne koło zamachowe o wadze 8 kilogramów i elektroniczna regulacja oporem, to gwarancja bezpiecznej i płynnej sesji treningowej. Przenoszony przy pomocy paska napęd oraz opór sterowany przy pomocy konsoli powodują, że urządzenie jest niemalże niesłyszalne.

  Trening pod kontrolą
  I dodatkowa mobilizacja

  Trzymaj rękę na pulsie obserwując postęp w treningu przy pomocy podświetlanego na niebiesko wyświetlacza LCD. Czytelna konsola informuje na bieżąco o kluczowych parametrach - czasie ćwiczeń, przebyty dystansie, aktualnej prędkości, orientacyjnej ilości spalonych kalorii, a także pulsie. Możliwości komputera rozszerzysz uruchamiając aplikację iConsole+ na swym telefonie. Wykorzystaj aplikację Kinomap, by biec po światowych trasach, bądź zmierz się z innymi zawodnikami w czasie rzeczywistym. Nowoczesne udogodnienia widocznie urozmaicają trening, co stanowi dodatkową motywację do ćwiczeń. Swego smartfona możesz odłożyć na specjalnej podstawce znajdującej się na ekranie.

  Wysoki stopień bezpieczeństwa
  Dla Twojego komfortu

  wyjątkowo ważnym elementem treningu jest stabilność. W modelu Zipro Heat udało się osiągnąć jej wysoki stopień przez wzmocnienie łożysk, potężną konstrukcję, a także szereg nieznacznych udogodnień. Płozy orbitreka pokryto przeciwpoślizgową powierzchnią, zaś tylny stabilizator zaopatrzono w stopki poziomujące zezwalające usunięcie ewentualnych nierówności. Dla doskonałej przyczepności dłoni, ruchome rękojeści oraz kierownicę pokryto miękką, przeciwpoślizgową pianką. Na kolumnie kierownicy znajduje się uchwyt na bidon, żeby nie zapomnieć o odpowiednim nawodnieniu w czasie wysiłku.
  atrybuty techniczne

  cechy komputera

☆ Horizon fitness Trenażer eliptyczny andes 7i (4717011435948) ☆

Horizon fitness Trenażer eliptyczny andes 7i (4717011435948) Najniższa Cena Online

☆ Horizon fitness Trenażer eliptyczny andes 7i (4717011435948) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Horizon Fitness
 • Nazwa produktu: Horizon fitness Trenażer eliptyczny andes 7i (4717011435948)
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  Indukcyjny system hamowania zagwarantuje precyzyjność w trakcie zmian oporu. System ViaFit przystępny w Andes 7i usprawnia kontrolę nad treningiem i sprawia, iż będziesz bliżej założonych przez siebie celów. Duże, ciężkie koło zamachowe, a także ekran z rozbudowanymi funkcjami sprawiają, że Andes 7i jest nieprzeciętnym urządzeniem dla najistotniej wymagających Użytkowników.

  linia ANDES

  MASZYNY ELIPTYCZNE

  Dzięki składanej konstrukcji, a także naturalnemu sposobowi poruszania się będzie to urządzenie, które nie tylko wyśmienicie zbrata się do twojego mieszkania,na dodatek wyśmienicie dostosuje się do Twojego ciała.

  atrybuty urządzeń eliptycznych Andes:

  – nietrudny montaż (tylko 3 kroki)

  – prędki sposób składania urządzenia ułatwia przechowywanie oraz ich przestawianie

  – praktyczna budowa i długi krok zapewniają komfort podczas ćwiczenia

  – postępowy ekran Cardio Compass, który działa z zróżnicowanymi opaskami do telemetrycznego pomiaru pulsu gwarantuje czytelny podgląd przebiegu ćwiczenia

  Odwiedź Wenecję, Paryż, Góry Skaliste i inne zakątki świata podczas codziennego treningu. Dzięki systemowi Passport i programom Virtual Active zwiedzisz cały świat nie wychodząc z domu! kupując system Passport do sprzętów Vision Fitness i Horizon Fitness (Johnson Health Tech.) dostajesz pakiet zróżnicowanych tras, łączysz „Passport Box" z telewizorem i rozpoczynasz wycieczkę po np.: Alpach Szwajcarskich, Los Angeles, wybrzeżu Pacyfiku czy Górach Skalistych. Zestaw Passport składa się z: Odtwarzacza Passport z 6 filmami (komplet "O"), Pilota, USB, Przewodu RCA i zasilającego, Instrukcji obsługi. System Passport jest kompatybilny z bieżniami, rowerami, maszynami eliptycznymi Vision Fitness/Horizon Fitness oznaczonymi logo Passport.

  • podczas treningu nie musisz cały czas trzymać głowy spuszczonej w dół by kontrolować pdostawowe właściwości treningowe. Dzięki funkcji fitVISTA podstawowe funkcje będą wyświetlane na ekranie TV.
  • Jeśli chcesz cieszyć się tylko otaczającymi Cię widokami to możesz uruchomić kino Passport. Wystraczy zgrać film na załączony nośnik USB, podłączyć go i cieszyć się treningiem w trakcie oglądania ulubionego filmu.
  Jak to działa?

  1. Podłącz odtwarzacz Passport do TV używając do tego ząłączonego przewodu video. Podłącz zasilacz do odtawrzacza i gniazdka elektrycznego. Kieruj się wskazówkami wyświetlanymi na ekranie.

  2. Podłącz USB do odtwarzacza.

  3. Kieruj się wskazówkami wyświetlanymi na ekranie.

  Aby móc korzystać z programu Virtual Active, ćwicząc na urządzeniach producenta Horizon Fitness, konieczne jest dokupienie odtwarzacza Passport, który zezwala na odtwarzanie filmów w jakości HD na ekranie telewizora.

  Konsole Touch i Elegant w urządzeniach firmy Vision Fitness mają możliwość wyświetlania filmów na ekranie urządzenia i mają w standardzie dwie trasy wgrane fabrycznie: Northern Italy, a także American Southwest. Dokupując zewnętrzny dekoder Passport, równie jak w sytuacji maszyn producenta Horizon Fitness, zyskujemy możliwość wyświetlania filmów na ekranie TV.

  uzupełniające trasy można dokupić w następujących pakietach (nagranych na Pendrive USB): zestaw A

  enigmatyczne wybrzeża i ścieżki Nowej Zelandii. Historyczna dzielnica "Gastown" w Vancouver. Zapierające dech w piersiach wybrzeże Francuskiej Riwiery. Virtual Active przeniesie Twój trening w jedne z najmocniej urzekających miejsc na Świecie. Przemierzanie ulic miast, bieg w skalistym terenie albo leśne szlaki – ten dobór tras daje możliwość odczuć każdego typu terenu.

  pakiet A: Vancouver (Kanada), Wyspa Południowa (Nowa Zelandia), Góry Trinity (USA), Góry Skaliste (Kanada), Riwiera Francuska (Francja), Stan Waszyngton (USA) komplet B

  Kalifornijska pustynia w Dolinie Śmierci. Urzekajacy Park Narodowy Maine Acadia. Malownicze bulwary Paryża. Zapierające dech w piersiach lodowce Kolumbii Brytyjskiej. Dzięki Virtual Active możesz sie przenieść do krain ze snów i powracać do nich, kiedy tylko zechcesz. Ten pakiet prezentuje majestatyczność przyrody i bogactwo historii na każdym kroku.

  pakiet B: Paryż & Reims (Francja), Kolumbia Brytyjska (Kanada), Utah (USA), Góry Skaliste (USA), Park Narodowy Acadia (USA), Pustynie Kalifornii (USA) komplet C

  Wygasłe wulkany Nowej Zelandii. Purpurowe kaniony w Arizonie. Przełęcze we włoskich Alpach. Wielokolorowe lasy Nowej Anglii. Dzięki tym trasom Virtual Active, możesz codziennie odwiedzać wybrzeża Amryki, Europy I Nowej Zelandii. Zestaw dzięki dalekiemu zasięgowi, daje największe mozliwości przemierzania Świata w poprzek i w zdłóż.

  komplet C: Arizona (USA), Wybrzeże Kalifornii (USA), Oregon (USA), Nowa Anglia (USA), Auckland & Wellington (Nowa Zelandia), Aply Włoskie (Włochy) pakiet O

  Splendor Chicago. Malownicze wybrzeża Ameryki Północnej. Zapierająca dech w piersiach przestrzeń, której można doświadczyć w Szwajcarskich Alpach. To miejsca, które na pewno warto zobaczyć, a ten pakiet daje przedsmak tego, czego możemy spodziewać się na miejscu.

  zestaw O: Chicago (USA), Los Angeles (USA), Północno-Zachodni Pacyfik (USA), Alpy Szwajcarskie (Szwajcaria), Utah (USA), Kalifornia (USA). komplet O jest dołączany do Passport Box gratis!
  W końcu! Jedna aplikacja, która umożliwia kolekcjonowanie danych na temat Twojego zdrowia jak i pomiarów z treningów w jednym miejscu. Dzięki ViewFit, analizowanie i obserwowanie postępów treningowych, jeszcze nigdy nie było tak proste. Wejdź na stronę www.viewfit.com albo pobierz aplikację ViewFit, dostępną jednocześnie dla urządzeń Apple jaki Android.
  • automatyczne przesyłanie informacji z urządzeń cardio do aplikacji.
  • Zapisywanie pomiarów z treningów prowadzonych na świeżym powietrzu i na siłowni.
  • Bezproblemowe przesyłanie zapisanych informacji na inne aplikacje.
  • Wizualizacja umożliwia stały podgląd, na ile nadążamy za postawionym sobie celem.
  ViewFit ™ zezwala na zbieranie danych z różnorodnych aplikacji za pośrednictwem maszyn nadzorujących i z wybranych sprzętów producenta Vision oraz Horizon. ViewFit ™ programuje maszyny za nas, zawsze, gdy rozpoczynamy trening. Wystarczy odwiedzić stronę ViaFitness.com i zsynchronizować ze sobą sprzęt, żeby nasz trening zmienił się na zawsze! ViewFit ™ przekazuje informacje z maszyn, na których ćwiczysz, do aplikacji obserwującej dietę. MyFitnessPall za sprawą skategoryzowanych danych, potrafi zadbać o stosowne odżywienie i nawodnienie Twojego organizmu, aby jak najszybciej osiągnąć wymarzoną wagę ciała.

  Gwarancja domowa - 2 lata

  Obowiązuje przy eksploatacji sprzętów w warunkach domowych z przestrzeganiem limitu długości treningu podanego przez producenta


☆ Kettler Orbitrek elektromagnetyczny optima 600 (7640119481364) ☆

Kettler Orbitrek elektromagnetyczny optima 600 (7640119481364) Najniższa Cena Online

☆ Kettler Orbitrek elektromagnetyczny optima 600 (7640119481364) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Kettler
 • Nazwa produktu: Kettler Orbitrek elektromagnetyczny optima 600 (7640119481364)
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  Kettler Optima 600

  Stan towaru: Nowy, złożony w całość, dostarczany na palecie

  nowoczesny orbitrek KETTLER OPTIMA 600 z indukcyjnym układem hamulcowym może sprostać wymaganiom choćby najistotniej wymagających użytkowników. Wysoki komfort i naturalność ruchu zapewnia rewelacyjna ergonomia wszelkich elementów sterujących oraz wysokiej jakości komponenty przegubowe. Czytelny ekran pokazuje wszystkie charakterystyczne funkcje i oferuje obfity dobór programów szkoleniowych, w tym zintegrowane aplikacje treningowe HIIT i Coaching IPN. Zaletą są dodatkowo: regulowane stopnie antypoślizgowe, kółka transportowe czy mechanizm wyrównywania nierówności podłoża.

  genialna ergonomia. Konstrukcja OPTIMA 600 została zaprojektowana z myślą o trafnym treningu: długość kroku 39 cm, korzystny odstęp pomiędzy stopniami 19 cm, a także elipsa o skoku 20 cm. Poziomy możnaprzypasować do indywidualnych wymagań.

  Indukcyjny układ hamulcowy z 2 trybami użytkownika. Tryb AUTO (niezależny od szybkości) - użytkownik wybiera docelowe obciążenie w watach (25-400 W, co 5 W). Rezystancja hamowania jest dostosowywana samoczynnie w zależności od wartości obciążenia docelowego. Tryb MANU (zależny od prędkości) - użytkownik wybiera krok obciążenia, który pozostaje niezależny od szybkości. Wyświetlacz demonstruje aktualne wartości mocy w watach (25-400 W, w krokach co 5 W).

  Trening w strefie cardio. Tętno to jeden z najważniejszych wskaźników aktywności fizycznej. Różni się w zależności od intensywności treningu, a jego pomiar jest jednym z najczęstszych sposobów określenia poprawnego obciążenia organizmu. Ekran Premium umożliwia teraz trening w maksymalnie pięciu strefach cardio oznaczonych kolorami, które zmieniają się w zależności od bezpośredniego i docelowego tętna. Dzięki kolorowej sygnalizacji zawsze będziesz posiadać kontrolę nad sprawnością.

  Szkolenia według indywidualnych potrzeb. Przejrzyj swoją obecną kondycję i pozwól naszemu „trenerowi osobistemu" przygotować trening przypasowany do Twoich potrzeb. Po przejściu testu warunków skrajnych zintegrowana aplikacja IPN Coaching ocenia dane treningowe, a następnie oferuje 24 dobrane programy szkoleniowe.

  postępowe i przyjemne szkolenie. Orbitrek można podłączyć do smartfona albo tabletu przez Bluetooth. Możesz skorzystać z aplikacji szkoleniowej KETTMaps.

  Stan towaru: Nowy oryginalnie zapakowany

  znakomita ergonomia. Budowa OPTIMA 600 została zaprojektowana z myślą o słusznym treningu: długość kroku 39 cm, korzystny odstęp między stopniami 19 cm, a także elipsa o skoku 20 cm. Poziomy możnadopasować do jednostkowych wymagań.

  Indukcyjny układ hamulcowy z 2 trybami użytkownika. Tryb AUTO (niezależny od szybkości) - użytkownik wybiera docelowe obciążenie w watach (25-400 W, co 5 W). Rezystancja hamowania jest dostosowywana automatycznie w zależności od wartości obciążenia docelowego. Tryb MANU (zależny od prędkości) - użytkownik wybiera krok obciążenia, który pozostaje niezależny od szybkości. Wyświetlacz przedstawia aktualne wartości mocy w watach (25-400 W, w krokach co 5 W).

  Trening w strefie cardio. Tętno to jeden z najważniejszych wskaźników aktywności fizycznej. Różni się w zależności od intensywności treningu, a jego pomiar jest jednym z najczęstszych sposobów określenia prawidłowego obciążenia organizmu. Ekran Premium zezwala na dzisiaj trening w maksymalnie pięciu strefach cardio oznaczonych kolorami, które zmieniają się w zależności od bezpośredniego i docelowego tętna. Dzięki kolorowej sygnalizacji za każdym razem będziesz mieć kontrolę nad produktywnością.

  Szkolenia według jednostkowych potrzeb. Zobacz swoją obecną kondycję i pozwól naszemu „trenerowi osobistemu" przygotować trening dopasowany do Twoich potrzeb. Po przejściu testu warunków skrajnych zintegrowana aplikacja IPN Coaching ocenia dane treningowe, a następnie proponuje 24 dostosowane programy szkoleniowe.

  progresywne i przyjemne szkolenie. Orbitrek można podłączyć do smartfona lub tabletu poprzez Bluetooth. Możesz skorzystać z aplikacji szkoleniowej KETTMaps.

  Cichy system transmisji. Przeguby są zaopatrzone w łożyska przemysłowe, energia zużywana na pedałowanie jest przenoszona na koło zamachowe przy pomocy płaskiego paska przemysłowego z podłużnymi rowkami. Koło zamachowe o masie 22 kg jest kalibrowane względem oscylacji, stosunek prędkości środkowej do koła zamachowego wynosi 1:11.

  Wyposażenie. Ergonomicznie ukształtowane dźwignie obrotowe do treningu górnej części ciała, dodatkowy uchwyt pośrodku do intensywnego treningu dolnej części ciała, dostosowywane poziomy antypoślizgowe, stojak na smartfona albo tablet, kółka do manewrowania (umieszczone z przodu), mechanizm kompensacji nierówności podłogi (z tyłu).

  Elektroniczny pomiar pulsu. Dodatkowy uchwyt umieszczony przy wyświetlaczu jest wyposażony w czujniki rąk do wykrywania pulsu. Puls można na dodatek mierzyć za pomocą paska na klatkę piersiową (wyposażenie opcjonalne).

  Wysokiej jakości połączenia. Wszystkie przeguby i zespoły środkowe są wyposażone w wysokiej jakości łożyska przemysłowe, które gwarantują długą żywotność trenażera eliptycznego.

  konstrukcja symulatora o ponadstandardowej nośności. Jednostajna rama zezwala na ponadstandardowe obciążenie 150 kg i pełnoprawny trening choćby wyższych osób. Wygodną obsługę i nieskomplikowane poruszanie się po pomieszczeniu zapewniają stałe kółka.

  Zasilanie. Podłączenie do sieci: 230 V / 50 Hz.

  małe kryteria przestrzenne. Rozmiary po złożeniu (dł. × szer. × wys.): 144 × 56 × 152 cm. Waga: 73 kg.

  Komputer treningowy. Barwny wyświetlacz Premium TFT 15,5 x 8,6 cm z 7 wyświetlanymi na stałe funkcjami pokazuje: czas, prędkość, dystans treningowy, dystans całkowity, puls (5 kardio oznaczonych kolorami), częstotliwość pedałowania i zużycie energii. Wyświetlacz ukazuje aktualne obciążenie w watach. Ocena tętna wydechowego, w tym określenie stanu 1-6 (regeneracja). Przeciętne wartości treningu są wyświetlane w trakcie i po treningu. Do sterowania komputerem można wybrać jeden z następujących języków: EN / DE / FR / NL / PL / RU / IT.

  Pamięć do przechowywania danych osobowych. Pamięć na informacje osobowe 4 osób i 1 gościa. Profil osobisty mieści definicję danych (wzrost, waga i wiek), które są wykorzystywane do obliczania BMI, wydatku energetycznego i określenia strefy kardio.

  Oprogramowanie. Bogata oferta obejmuje: 10 programów z gotowym profilem, program HRC do treningu na podstawie tętna. (Fat / Fit / manual) i Challenge. Zintegrowane aplikacje szkoleniowe Szkolenia HIT i Coaching IPN. Dołączony jest ponadto konfigurator programów, który stworzy praktycznie nieograniczoną liczbę programów szkoleniowych w oparciu o Twoje wymogi. Możliwość wstępnego wyboru wartości docelowych dla czasu, dystansu, zużycia energii i strefy cardio (Fat / Fit / manual).

  ekran foliowy i klawiatura komputerowa. Wysokiej jakości komputer treningowy 20 x 20 cm. Urządzenie bronione jest przed potem powłoką szkła akrylowego.

  • System hamowania indukcyjny
  • Zasilanie sieciowe (230 V / 50 Hz)
  • Masa koła zamachowego 22 kg
  • Regulacja obciążenia elektroniczna
  • Regulacja obciążenia (zakres) 25 - 400 W (w odstępach co 5 W)
  • Długość kroku 39
  • Max. Masa ćwiczącego 150 kg
  • Pomiar tętna czujniki rąk, pas napiersiowy (wyposażenie dopełniające)
  • Bezprzewodowy pas do pomiaru tętna Kettler Smart
  • wymiary po rozłożeniu (dł/szer/wys) 144 x 56 x 152 cm
  • Rolki transportowe
  • Klasa DIN-EN HA
  • Inne Recovery Test; współpraca z aplikacją KinoMaps poprzez Bluetooth, opcjonalny uchwyt na bidon, pamięć danych 4 użytkowników i gościa, zmiana koloru podświetlenia zależnie od strefy tętna

☆ Orbitrek magnetyczny optima 400 marki Kettler ☆

Orbitrek magnetyczny optima 400 marki Kettler Najniższa Cena Online

☆ Orbitrek magnetyczny optima 400 marki Kettler - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Kettler
 • Nazwa produktu: Orbitrek magnetyczny optima 400 marki Kettler
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 4
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  Orbitrek KETTLER OPTIMA 400 sugerowany jest każdemu, komu zależy na regularnym i produktywnym treningu w warunkach domowych. Podczas treningu można wybrać jeden z 10 programów treningowych. Niezależnie od tego czy Twoim celem jest zrzucenie zbędnych kilogramów, wyrzeźbienie sylwetki czy poprawa kondycji - możesz wybrać program dostosowany do Twoich potrzeb albo go po prostu stworzyć.

  przy pomocy konfiguratora można kreować świeże programy lub modyfikować już istniejące. Komputer treningowy pozwala także na skonfigurowanie 4 użytkowników, dzięki czemu każdy z domowników będzie miał dostęp do swoich informacji z ostatnich treningów.

  Orbitrek wyekwipowany jest w magnetyczny układ hamulcowy sterowany silnikiem. Opór magnetyczny gwarantuje płynną i cichą pracę. Sterowanie oporem odbywa się przy pomocy komputera treningowego. Płozy z regulowanymi podstawami na stopy posiadają antypoślizgową powierzchnię, gwarantują stabilność i bezpieczeństwo w trakcie treningu.

  umożliwiają stosowne przypasowanie do wzrostu. Wyświetlacz orbitreka KETTLER OPTIMA 400 podczas treningu na bieżąco pokazuje Twoją rzeczywistą pracę wytwarzaną w określonym czasie wyrażoną w watach. Miernik mocy pozwala lepiej kontrolować aktywność: w czasie rzeczywistym przedstawia ile watów generowanych jest w danej chwili.

  ogranicza ryzyko przetrenowania albo niedotrenowania. Moc jest także doskonałą metoda do mierzenia postępów w czasie. Maksymalne wyodrębnionie mocy to 250 W. Orbitrek crosstrainer to wszechstronne urządzenie do treningu, które włącza mięśnie całego ciała.

  Ruch eliptyczny to połączenie ruchu wykonywanego na trzech urządzeniach: stepper, bieżnia i rower. Zaangażowane są jednocześnie górne jak i dolne partie ciała. Regularny trening na orbitreku pozwala poprawić kondycję, spalić zbędne kalorie i schudnąć.

  Wzmacnia mięśnie, nie obciążając kręgosłupa, stawów skokowych czy kolanowych. Korzystnie wpływa na pracę układu krążeniowo-oddechowego. Może być stosowany w treningu cardio i obwodowym. Cicha i płynna praca pozwala na trening w domu.

  Kółka transportowe zezwalają na komfortowe przestawienie orbitreka po skończonym treningu. Komputer treningowy - czytelny, barwny, intuicyjny w obsłudze wyświetlacz LC o wymiarach 117x86 mm wyświetla siedem najważniejszych parametrów treningu.

  Wyświetlane atrybuty: czas treningu dystans (km albo mile) zużycie energii (kcal lub kJ) tętno szybkość kadencja (obr./min) moc (w Watach) ma 10 zastosowanych programów treningowych, dzięki którym osiągalne jest dopasowanie intensywności treningu do sprawności i kondycji użytkownika.

  wbudowany konfigurator pozwala dowolnie rozbudowywać i zmieniać programy treningowe. Przystępne programy treningowe (szczegółowy opis znajduje się w instrukcji obsługi komputera): szybki start Trening z wyróznionym celem (czas/dystans/kalorie) Trening HRC Trening na trasie o różnym profilu (trasa płaska, wzgórze, góra) Regulacja oporu KETTLER OPTIMA 400 to magnetyczny crosstrainer z 14 kg kołem zamachowym i 15 stopniami oporu.

  Poziom oporu dostosowywany jest elektronicznie, za pomocą komputera treningowego. Regulacja w zakresie od 1 do 15 pozwala skonsolidować poziom treningu do jednostkowych potrzeb. Platformy na stopy spore, przeciwpoślizgowe platformy na stopy gwarantują bezpieczne podparcie podczas treningu.

  mają regulację odległości od kierownicy, dzięki czemu każdy odnajdzie słuszne ustawienie, niezależnie od wzrostu. Rozstaw: 230 mm Długość kroku, którą można uzyskać to 390 mm. Rama - mocna, stalowa rama zagwarantuje stabilność i wygodę podczas ćwiczeń.

  Wytrzymała konstrukcja z 14 kg kołem zamachowym umożliwia bezpieczny trening, także z dużą intensywnością. Obudowa - tworzona z wysokiej jakości tworzyw, stanowi genialne wyciszenie magnetycznego systemu oporu.

  możliwa jest regulacja wypoziomowania urządzenia. Kierownica - U-kształtna kierownica i praktyczne uchwyty dają Ci możliwość wyboru słusznego chwytu w trakcie treningu. Sensory dotykowe - umieszczone na kierownicy sensory dotykowe zezwalają na pomiar tętna.

  Uchwyt na smartfon - uchwyt na tablet albo smartfon pozwala na komfortowe umieszczenie urządzenia mobilnego w zasięgu wzroku i korzystania z niego podczas treningu. Bluetooth Zintegrowany inteligentny system Bluetooth, umożliwia korzystanie z najmocniej motywujących aplikacji asygnowanych do treningu.

  Kompatybilny z aplikacją fitness Kinomap*, którą można pobrać z Google Play lub App Store. Aplikacja Kinomap to dostęp do wirtualnych tras z całego świata, a także możliwość trenowania z innymi użytkownikami aplikacji.

  sprawdź aktualne wyzwania albo stwórz własne. Kółka transportowe Kółka transportowe wygodny transport orbitreka po treningu. SPECYFIKACJA typ urządzenia: orbitrek, crosstrainer typ: magnetyczny Waga koła zamachowego: 14 kg Regulacja oporu: elektroniczna, 1 - 15 Maksymalna waga użytkownika: 130 kg Pomiary: czas, szybkość, dystans, kadencja (obr./min), tętno, kalorie, moc (WATT) Wyposażenie: komputer treningowy, uchwyt na smartfon, sensory dotykowe, kółka transportowe, profilowane rękojeści Programy treningowe: 10 Języki menu: 7 (EN, DE, FR, IT, NL, PL, RU) Łączność: Bluetooth, Kinomap Kierownica: U-kształtna, ergonomiczna, profilowane rękojeści Podstawy na stopy: regulowane, przeciwpoślizgowe Zasilanie: zasilacz (230V) rozmiary po rozłożeniu (dł.

  x szer. X wys.): 132x62x169cm Waga: 56 kg


☆ Kettler Orbitrek eliptyczny elektromagnetyczny omnium 500 (7640119481388) ☆

Kettler Orbitrek eliptyczny elektromagnetyczny omnium 500 (7640119481388) Najniższa Cena Online

☆ Kettler Orbitrek eliptyczny elektromagnetyczny omnium 500 (7640119481388) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Kettler
 • Nazwa produktu: Kettler Orbitrek eliptyczny elektromagnetyczny omnium 500 (7640119481388)
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 4
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  OMNIUM 500 to indukcyjny orbitrek z 18 kg kołem zamachowym umieszczonym z przodu. Przedni napęd zagwarantuje najkorzystniejszy komfort pracy. Podczas treningu stopy stoją w niewielkim rozstawie (140 mm), dzięki temu ruch jest bardziej naturalny w przypadku koła zamachowego umieszczonego z tyłu urządzenia.

  przeznaczony jest dla użytkowników, którzy chcą posiadać możliwość przeprowadzania intensywnych sesji treningowych i zależy im na jak największej możliwości mierzenia postępów i kontroli parametrów treningu.

  Orbitrek wyekwipowany jest w indukcyjny układ hamowania z 2 trybami wykorzystywania. Tryb AUTO pozwala na przeprowadzenie treningu samoczynnego, niezależnego od szybkości. Użytkownik wybiera docelową wartość obciążenia w watach, z zakresu 25-400 W, co 5 W, a komputer samoczynnie dopasowuje opór hamowania. Tryb MANU zezwala na trenowanie w zależności od prędkości – użytkownik wybiera krok obciążenia, który pozostaje niezależny od częstotliwości ruchów. Na wyświetlaczu wyświetlana jest aktualna wartość mocy w watach.

  Dzięki pokazywanej na bieżąco danych o tym, ile watów formuje użytkownik w danym momencie, możliwa jest pokaźniejsza kontrola aktywności. Trening oparty na pomiarze mocy jest skuteczniejszy aniżeli trening oparty na pomiarze pulsu, gdyż wyeleminowane zostaje opóźnienie z jakim serce reaguje za zmianę wysiłku. Pozwala na także mierzenie postępów w czasie.

  w trakcie treningu można wybrać jeden z 10 programów, przypasowanych do przeróżnych stopni produktywności. Komputer treningowy pozwala także na skonfigurowanie 4 użytkowników, dzięki temu każdy z domowników będzie miał dostęp do swych danych z ostatnich treningów.

  podczas treningu na dużym wyświetlaczu można na bieżąco kontrolować siedem najważniejszych parametrów swego treningu. Menu komputera przystępne jest w języku polskim. Spory, czytelny wyświetlacz jest intuicyjny w obsłudze.

  w trakcie ćwiczeń puls mierzony jest na bieżąco poprzez czujniki pulsu umieszczone w uchwytach. Realne jest na dodatek podłączenie zewnętrznego pasa piersiowego Bluetooth* do pomiaru pulsu, który pozwala na uzyskanie staranniejszych wyników.

  *Zewnętrzny pas piersiowy nie jest dołączony do urządzenia. Polecamy model: TOORX FC-TOORX-3C.

  technologia Bluetooth zezwala na nawiązanie połączenia ze smartfonem lub tabletem i korzystanie w trakcie treningu z aplikacji fitness takich jak Kinomap. Aplikacja Kinomap to dostęp do wirtualnych tras z całego świata i możliwość trenowania z innymi użytkownikami aplikacji.

  Płozy z regulowanymi podstawami na stopy posiadają antypoślizgową powierzchnię, zapewniają stabilność i bezpieczeństwo podczas treningu. Zezwalają na trafne przypasowanie do wzrostu.

  Orbitrek crosstrainer to wszechstronne urządzenie do treningu, które angażuje mięśnie całego ciała. Ruch eliptyczny to połączenie ruchu wykonywanego na trzech urządzeniach: stepper, bieżnia i rower. Zaangażowane są równocześnie górne jak i dolne partie ciała.

  Regularny trening na orbitreku pozwala poprawić kondycję, spalić zbędne kalorie i schudnąć. Wzmacnia mięśnie, nie obciążając kręgosłupa, stawów skokowych czy kolanowych. Prawidłowo wpływa na pracę układu krążeniowo-oddechowego. Może być stosowany w treningu cardio i obwodowym.

  Cicha i płynna praca zezwala na trening w domu. Kółka transportowe pozwalają na komfortowe przestawienie orbitreka po skończonym treningu.
  właściwości techniczne

  właściwości komputera


Podobne zestawienia:


Najtańsze orbitreki elektromagnetyczne – Ranking listopad 2023 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze orbitreki elektromagnetyczne, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich orbitreków elektromagnetycznych jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Orbitrek elektromagnetyczny heat wm iconsole+ bluetooth marki Zipro ☆

Orbitrek elektromagnetyczny heat wm iconsole+ bluetooth marki Zipro Najniższa Cena Online

☆ Orbitrek elektromagnetyczny heat wm iconsole+ bluetooth marki Zipro - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Zipro
 • Nazwa produktu: Orbitrek elektromagnetyczny heat wm iconsole+ bluetooth marki Zipro
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  Orbitrek Zipro Heat WM został zaopatrzony w komputer, który możesz obsługiwać bezprzewodowo z poziomu swojego smartfona dzięki łączności Bluetooth. Aplikacja iConsole+ Training sprawia, że komputer otwiera zupełnie nowe możliwości treningowe i pozwala korzystać z licznych dodatkowych programów treningowych oraz np. wirtualnych tras opartych o mapy Google.

  Za pośrednictwem iConsole możesz trenować w aplikacji Kinomap - wybierz film z trasą i trenuj! Obserwuj swoje postępy i konkuruj z innymi zawodnikami online w czasie rzeczywistym.

  atrybuty technologiczne właściwości komputera

☆ Zipro Orbitrek elektromagnetyczny heat iconsole+ bluetooth ☆

Zipro Orbitrek elektromagnetyczny heat iconsole+ bluetooth Najniższa Cena Online

☆ Zipro Orbitrek elektromagnetyczny heat iconsole+ bluetooth - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Zipro
 • Nazwa produktu: Zipro Orbitrek elektromagnetyczny heat iconsole+ bluetooth
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  Systematyczne i poprawnie realizowane ćwiczenia na orbitreku Zipro Heat zaangażują mięśnie całego ciała. Jeden wariant treningu pozwoli Tobie na zrealizowanie kilku celów - duże wzmocnienie górnych i dolnych partii ciała, utrata zbędnej tkanki tłuszczowej i utrzymanie nieprzeciętnej kondycji.

  solidne urządzenie
  Dla sprawnego wzmocnienia mięśni

  Orbitrek Zipro Heat wyekwipowano w sprawdzony i bezusterkowy magnetyczny system oporu. Masywne koło zamachowe o wadze 8 kilogramów i elektroniczna regulacja oporem, to gwarancja bezpiecznej i płynnej sesji treningowej. Przenoszony przy pomocy paska napęd, a także opór sterowany za pomocą konsoli sprawiają, że urządzenie jest niemalże niesłyszalne.

  Trening pod kontrolą
  I dodatkowa mobilizacja

  Trzymaj rękę na pulsie obserwując postęp w treningu za pomocą podświetlanego na niebiesko wyświetlacza LCD. Czytelna konsola informuje na bieżąco o kluczowych parametrach - czasie ćwiczeń, przebyty dystansie, aktualnej prędkości, orientacyjnej ilości spalonych kalorii, a także pulsie. Możliwości komputera zwiększysz uruchamiając aplikację iConsole+ na swoim telefonie. Wykorzystaj aplikację Kinomap, by biec po światowych trasach, bądź zmierz się z innymi zawodnikami w czasie rzeczywistym. Nowoczesne udogodnienia znacznie urozmaicają trening, co stanowi dopełniającą motywację do ćwiczeń. Swego smartfona możesz odłożyć na specjalnej podstawce znajdującej się na ekranie.

  Wysoki stopień bezpieczeństwa
  Dla Twojego komfortu

  wyjątkowo ważnym elementem treningu jest stabilność. W modelu Zipro Heat udało się osiągnąć jej wysoki stopień przez wzmocnienie łożysk, potężną konstrukcję i szereg drobnych udogodnień. Płozy orbitreka pokryto przeciwpoślizgową powierzchnią, zaś tylny stabilizator wyposażono w stopki poziomujące zezwalające usunięcie ewentualnych nierówności. Dla nieprzeciętnej przyczepności dłoni, ruchome rękojeści oraz kierownicę pokryto miękką, antypoślizgową pianką. Na kolumnie kierownicy znajduje się uchwyt na bidon, żeby nie zapomnieć o odpowiednim nawodnieniu w czasie wysiłku.
  atrybuty technologiczne

  właściwości komputera

☆ Zipro Orbitrek elektromagnetyczny wave (5902659843739) ☆

Zipro Orbitrek elektromagnetyczny wave (5902659843739) Najniższa Cena Online

☆ Zipro Orbitrek elektromagnetyczny wave (5902659843739) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Zipro
 • Nazwa produktu: Zipro Orbitrek elektromagnetyczny wave (5902659843739)
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  Zadbaj o swoje zdrowie i kondycję, nie wychodząc z domu. Zipro Wave to więcej aniżeli orbitrek – to Twój kompan w drodze do zdrowszego stylu życia. 32-stopniowy elektromagnetyczny układ generowania oporu sterowany w pełni z poziomu komputera to rozwiązanie, które spełni oczekiwania równocześnie osób początkujących, jak i mistrzowskich sportowców z różnych dyscyplin. Postaw na wysoką jakość. Elegancki design, innowacyjne funkcje oraz nieporównana wydajność powodują, że trening staje się prawdziwą przyjemnością, a Ty zbliżasz się do swych celów z każdym obrotem.

  nieśmiertelny design, perfekcyjny do domowej siłowni

  Orbitrek ZIPRO Wave nie tylko spełni Twoje wymagania pod względem użytecznym, lecz także w kwestii estetycznej. Bezproblemowo dostosujesz sprzęt do swego wnętrza. ZIPRO Wave występuje w odcieniu tradycyjnej czerni z zielonymi elementami, co jest uniwersalnym wariantem,skonsolidować urządzenie do reszty domowej siłowni.

  Trening pod kontrolą

  najkorzystniejsze rezultaty osiągniesz, mając wiedzę na temat intensywności swojego treningu i reakcji organizmu. W każdej sekundzie trwania wysiłku. ZIPRO Wave pozwoli Ci pilnować każdy aspekt treningu, bez względu na to czy ulepszasz swoją kondycję, czy także chcesz zgubić kilogramy.

  Kluczem do sprawnego treningu jest jego przypasowanie do Twojego organizmu. Dzięki czujnikom tętna umieszczonym na kierownicy oraz programom HRC, przystosujesz intensywność ćwiczeń do swoich możliwości, co przyspieszy osiągnięcie zamierzonych rezultatów.

  Odkryj 16 predefiniowanych programów, które pozwolą Ci dopasować trening do swych potrzeb. Każdy program został tworzony, żeby przynieść Ci konkretną korzyść – od wzmacniania kondycji po spalanie kalorii.

  komfortowy i bezpieczny trening

  bezawaryjność i bezpieczeństwo to priorytet Zipro Wave. Duże podnóżki o przeciwpoślizgowej strukturze zapewniają stabilność nawet przy wysokich prędkościach, dając Ci pewność i komfort podczas każdego treningu.

  niespotykana jakość i solidność

  ZIPRO Wave to połączenie jednostajnej konstrukcji i wysokiej jakości tworzyw, co zagwarantuje Ci bezproblemowe używanie nawet przy intensywnym treningu. Daj z siebie wszystko, nie obawiając się o wytrzymałość sprzętu! Co więcej, orbitrek Zipro Wave zaopatrzony jest w ergonomiczne kółka transportowe. Dzięki nim przesunięcie urządzenia w dowolne miejsce domu staje się proste i komfortowe.
  cechy technologiczne

  właściwości komputera

☆ Orbitrek Sapphire SG-600E Spectra ☆

Orbitrek Sapphire SG-600E Spectra Najniższa Cena Online

☆ Orbitrek Sapphire SG-600E Spectra - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Sapphire
 • Nazwa produktu: Orbitrek Sapphire SG-600E Spectra
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:

  ORBITREK ELEKTROMAGNETYCZNY SAPPHIRE SPECTRAModel: SPECTRA SG-600ESystem oporu: ElektromagnetycznyLiczba programów treningowych 24Waga koła zamachowego: 12kgMaksymalne obciążenie: 150kgKomputer treningowy z podstawką na tablet24 programy treningoweSensory pomiaru pulsuAntypoślizgowe podstawy dla stópPodświetlany wyświetlacz LCDStabilna budowa zapewniająca bezpieczeństwo ćwiczeńKolor: czarno-metaliczny OPIS towaru:Model Spectra to najwyższa półka wśród sprzętu marki Sapphire.

  Ten masywny orbitrek zaprojektowany został przy wykorzystaniu opinii nie tylko ekspertów, ale także samych użytkowników.efektem konsultacji jest progresywna konstrukcja, komfortowy w obsłudze komputer treningowy, a także jeszcze pokaźniejsza liczba programów treningowych.

  Jak każde innowacyjne urządzenie, na dodatek SG SPECTRA posiada podstawkę pod sprzęt dostarczający rozrywki w trakcie treningu - dzięki zmienionej obudowie komputera możesz umieścić na nim nawet 10" tablet i oglądać ulubiony film lub serial.Jednym z najważniejszych parametrów orbitreków jest tzw.

  "Parametr Q" - określa on szerokość rozstawu płóz urządzenia. W przypadku urządzeń o zbyt wysokim rozstawie może występować efekt "kaczego chodu" czyli bujania ciałem na boki (zjawisko to jest szkodliwe dla stawów osoby ćwiczącej).

  W modelu Spectra rozstaw wewnętrzny płóz to tylko 21cm - jest to jeden z lepszych wyników dla sprzętów tej klasy! PROGRAMY TRENINGOWE SG SPECTRASzczególnie obfity nacisk położony został na komfort samego treningu - obszerna ilość programów treningowych zapewni wyzwanie na długie miesiące.

  Symulacja chodzenia po górach, bieg po płaskim terenie, trening interwałowy jak w klubie fitness? Komputer Sapphire Spectra sam zmieni opór w zależności od wybranego programu treningowego!* zdjęcia prezentują wizualizację programu i nie są wyświetlane na komputerze treningowym.

  Orbitrek Sapphire Spectra jest wyśmienitym rozwiązaniem dla osób, które szukają urządzenia potężnego i trwałego. Wymarzona figura, zdrowie i prawidłowe samopoczucie jest w zasięgu ręki – ćwiczenia fizyczne nieprzeciętnie odprężają ciało i umysł.

  starczy 15-30 minut ćwiczeń 2-4 razy w tygodniu, aby spalić tkankę tłuszczową i poprawić swoją formę. Tylko teraz do każdej sztuki dodajemy odchudzający Pas Neoprenowy – zrzucenie zbędnych kilogramów jeszcze nigdy nie było tak proste!

  SPECYFIKACJA:Długość pełna: 111cmDługość z maksymalnie wychylonym ramieniem: 128cmSzerokość całkowita: 70cmSzerokość stabilizatorów: 51cmWysokość: 165cmDługość kroku: 31cmRozstaw wewnętrzny Q (pomiędzy podstawami stóp): 21cmWymiary podstaw dla stóp: 34x13cmSzerokość podstawy na tablet: 20cmZasilanie: 230VDopuszczalne obciążenie: 150kgWaga pełna: 44,5kgWymiary kartonu (dł/gł/wys): 114cm/44cm/63cmKolor Czarno-srebrnyGratis dwa e-booki nowoczesny designDzięki zaangażowaniu najlepszych projektantów sprzętu sportowego, orbitrek Sapphire Spectra wykonany został w najmodniejszej aktualnie stylistyce.

  Ostre, zdecydowane kształty w połączeniu z ponadczasową bezkompromisową bryłą dodają całości elegancji. Antypoślizgowe podstawyStabilne podparcie dla stóp ma znaczący wpływ nie tylko na komfort ćwiczenia,przeważnie na jego skuteczność.

  W naszym orbitreku zastosowano specjalne podstawy antypoślizgowe, tak aby ćwiczenie stało się jeszcze bardziej przyjemne. Sensory pomiaru pulsuNie od dziś wiadomo, że ćwiczenia fizyczne zapewniają największą wydajność jeżeli wykonujemy je ze stałym pulsem (odpowiednim dla naszych możliwości i stopnia zaawansowania).

  Oferowany model mierzy puls nieustannie dzięki nad wyraz precyzyjnym sensorom umieszczonym w rączkach urządzenia. Nasz komputer sam poinformuje Cię o wynikach pomiaru.Na szczególną uwagę zasługuje podstawka na tablet lub smartfon - dzisiaj podczas treningu możesz oglądać film albo ulubiony serial (tablet prezentowany na zdjęciach służy celom demonstracyjnym i nie jest częścią zestawu).Wszystkie uchwyty w modelu Spectra zostały pokryte wysokiej jakości miękką pianką neoprenową.

  obfite, wzmacniane stabilizatoryDzięki dużej wadze urządzenie jest jednostajne i bezpieczne nawet podczas najszczególniej wymagających treningów. Zdajemy sobie jednak sprawę, iż czasem będą Państwo chcieli przemieścić sprzęt - niezwykłym udogodnieniem będą wówczas rolki transportowe zaimplementowane w przedni stabilizator.w trakcie projektowania Orbitreka Sapphire Spectra wzorowano się na najlepszych modelach dostępnych na rynku.

  istotnym elementem konstrukcyjnym naszych orbitreków są wzmacniane stabilizatory gwarantujące nie tylko bezpieczeństwo ćwiczącego lecz także zezwalające wypoziomować urządzenie na nierównych podłożach. Komputer treningowyTwój osobisty trener, który przekaże Ci najważniejsze informacje dotyczące przeprowadzanego treningu.Ze względu na zaimplementowany mechanizm elektromagnetyczny, komputer treningowy sam dostosuje opór w zależności od wybranego programu treningowego:ilość programów treningowych: 24P1-P15 - Programy automatyczneP16 - Program FATP17-P20 – Programy sterowane tętnem (Target HR)P21-P24 - Programy użytkownikaOprócz wizualizacji wybranego programu ekran demonstruje:czas ćwiczeńprędkośćprzebyty dystansspalone kaloriepomiar pulsu GRATISY:DWA E-BOOKI: Dwie książki w formacie elektronicznym (wysyłane w mailu po zakupie).

  Porady żywieniowe zawarte w książkach nie tylko przyczynią się do szybszego osiągnięcia sukcesu, lecz także pomogą utrzymać efekty!


☆ Zipro Orbitrek elektromagnetyczny iconsole+ dunk ☆

Zipro Orbitrek elektromagnetyczny iconsole+ dunk Najniższa Cena Online

☆ Zipro Orbitrek elektromagnetyczny iconsole+ dunk - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis orbitreka - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Zipro
 • Nazwa produktu: Zipro Orbitrek elektromagnetyczny iconsole+ dunk
 • Segment produktowy: Orbitreki do ćwiczeń domowych i w klubach fitness
 • Ilość ofert: 4
 • Charakterystyka / Opis orbitreka:
  Jesteśmy autoryzowanym Przedstawicielem firmy Zipro. Wszystkie sprzęty są świeże i posiadają gwarancję na okres 2 lat, gwarancja rodzaju door to door. Dostawa w cenie.
  Zapraszamy bezpośrednio do naszego sklepu online, aby zapoznać się z całkowitą ofertą i złożyć zamówienie: www.zakupyonlinepolska.pl oferujemy jeszcze RTV/AGD wszelkich producentów, a także inne produkty niemal z każdej kategorii.

  ZIPRO FITNESS proponujE JEDNE Z najkorzystniejszYCH I bezusterkowYCH ORBITREKÓW dostępnYCH NA RYNKU W przystępnEJ CENIE.

  Posiadamy bogatą ofertę sprzętu fitness producenta Zipro. Można wybierać spomiędzy takich urządzeń jak rower magnetyczny, bieżnia, orbitrek. Ponadto asortyment obejmuje piłki do ćwiczeń, rollery, trampoliny.

  Spraw, aby Twój trening w domu nie różnił się od tego, który oferuje siłownia i klub fitness
  Wyznaczaj i osiągaj cele treningowe

  Orbitrek Zipro Dunk to przyrząd, który pozwala wydajnie i stwarzać, utrzymać albo poprawić formę w komfortowych warunkach własnych czterech ścian. Umożliwia wzmacniać mięśnie całego ciała, spalać kalorie i pozbywać się nadmiaru tkanki tłuszczowej.

  Trening prowadzony w domu daje dużo swobody i komfortu:
  • Ćwiczysz kiedy chcesz i jak chcesz
  • Nie tracisz czasu na dojazd na siłownię i z powrotem
  • Równomiernie rozwijasz mięśnie całego ciała
  • Oszczędzasz swoje stawy
  • Cieszysz się błyskawicznie zauważalnymi efektami

  Jeszcze więcej możliwości
  nadzoruj trening i korzystaj z rozmaitych programów

  Rower eliptyczny Dunk Zipro wyekwipowany jest w nowoczesny komputer z podświetlanym na niebiesko ekranem. Współpracuje z aplikacją mobilną iConsole+ i dokonuje skrupulatnych pomiarów danych treningowych. Mierzy czas ćwiczeń, szybkość, przebyty dystans, spalone kalorie, obroty na minutę (RPM) oraz rejstruje puls mierzony przez dotykowe czujniki umieszczone na uchwytach. Wyświetla także aktualną moc (Watt) i wybrany program.

  Komputer ma wgrane funkcjonalne programy treningowe. Manual pozwala prowadzić ćwiczenia zorientowane na czas, dystans, kalorie lub puls, a 3 asygnowane do przeróżnego stopnia wytrenowania osoby ćwiczącej pozwalają na doskonalić wydolność i skutecznie pracować nad sylwetką. Każdy z nich -- Beginner, Advance i Sporty ma 4 typy i definiowany czas i poziom oporu. W skład programów wchodzą także sterowane mocą (Watt), pulsem (HRC) i indywidualny z możliwością ustawienia docelowej wysokości tętna.


  Odkryj świeże możliwości dzięki aplikacjom przenośnym

  Zarządzaj treningiem swym smartfonem

  Komputer orbitreka Dunk współpracuje z iConsole+ Training, która umożliwia jego bezprzewodową obsługę z poziomu smartfona dzięki łączności Bluetooth. Aplikacja sprawia, iż komputer otwiera zupełnie świeże możliwości treningowe i pozwala stosować najróżniejsze programy treningowe i np. Korzystać z witrualnych tras opartych o mapy Google.

  Za pośrednictwem iConsole możesz trenować także w aplikacji Kinomap - wybierz film z trasą i trenuj! Obserwuj swoje postępy i konkuruj z innymi zawodnikami online w czasie rzeczywistym.

  Korzystając ze smartfona lub tabeltu w trakcie treningu, można go bezpiecznie umieścić na specjalnej podstawce z gumowymi stoperami stabilizującymi. Wbudowany port USB umożliwia ładowanie baterii i pozostanie poprzez cały czas online.


  Płynna praca i wielki zakres oporu
  komfortowa elektroniczna regulacja oporu

  Orbitek Dunk Zipro korzysta z koła zamachowego o wadze 12 kilogramów i ma magnetyczny system oporu. Pracuje płynnie, cicho i podkreśla go bezawaryjne działanie. Wygodę zarządzania obciążeniem gwarantuje pokaźny zakres regulacji. Działa płynnie i obsługuje się ją elektronicznie z poziomu komputera.

  Komfort i swoboda treningu

  optymalna długość i rozstaw kroku i regulacje: 3-stopniowa wysokości rękojeści i 2-stopniowa położenia pedałów sprawiają, iż z Dunka swobodnie i komfortowo korzystać mogą osoby o rozmaitym wzroście. Konkretna i stabilna budowa pozwoliła uzyskać wysoką nośność 150 kilogramów.

  * Długość kroku oznacza odległość pomiędzy stopami mierzoną od pięty do pięty. W chwili pomiaru podstawy pod stopy znajdują się na jednym poziomie, równolegle do siebie.


  wygodne korzystanie w warunkach domowych

  Orbitrek Dunk Zipro pomimo swej masywnej konstrukcji jest doskonale przygotowany do używania w mieszkaniu albo domowej siłowni. Ustawianie i przesuwanie urządzenia upraszczają obfite kółka transportowe umieszczone na przednim stabilizatorze. Zarówno pod przednim jak i tylnym znajdują się także antypoślizgowe stopki, które skrupulatne wypoziomowanie orbitreka na nierównym podłożu.

  poręczne udogodnienia:
  • Kółka usprawniające ustawianie orbitreka
  • solidna i jednostajna budowa z szerokimi profilami podstawy
  • wielkie płozy z przeciwpoślizgową powierzchnią
  • bezawaryjny system oporu zapewniający płynność ruchu i niezawodną pracę
  • wygodna elektroniczna regulacja poziomu oporu w zakresie 10-350 W
  • regulowana wysokość rękojeści
  • regulowane położenie pedałów


  Dla Twojej wygody

  produkowany do warunków domowych

  Dzięki kółkom transportowym orbitrek można łatwo przemieszczać z miejsca na miejsce, a stopki na podstawach pozwalają na jego skrupulatne wypoziomowanie.

  wygodna regulacja

  Elektroniczna regulacja oporu z poziomu komputera gwarantuje komfortowe zarządzanie obciążeniem i możliwość jego skrupulatnego przypasowania.

  Półka na urządzenia przenośne

  Komputer został zaopatrzony w specjalną półkę z gumowymi stoperami do położenia smartfona albo tabletu. Usprawnia to korzystanie z aplikacji treningowych oraz pozwala cały czas być online.

  Dla wyższych i niższych

  Regulacja wysokości rękojeści pozwala przyjąć dobrą i komfortową postawę do ćwiczeń osobom o różnorodnym wzroście.

  skrupulatne wykończenie

  Orbitrek ma nieprzemijalny design i został projektowany, a następnie wykonany z trosceą o szczegóły. Dokładne wykończenie zagwarantuje wytrzymałość i długą żywotność.

  wygodne pedały

  przeciwpoślizgowa powierzchnia pedałów zagwarantuje zachowanie stabilności w trakcie ćwiczeń i pozwala skoncentrować się wyłącznie na osiągnięciu celu treningowego.


  Kompleksowy trening - na orbitreku angażujesz górne i dolne partie
  Harmonijne wzmacnianie mięśni całego ciała

  Ze względu na oryginalną konstrukcję orbitreka treningi na nim są najbardziej wszechstronne, ponieważ oddziałują na mięśnie całego ciała. W czasie ćwiczeń pracują wszystkie grupy mięśni: nóg, pośladków, brzucha, klatki piersiowej, grzbietu, ramion i przedramion.

  Korzyści dla kręgosłupa

  Ruch eliptyczny, który wykonują stopy w trakcie treningu, w połączeniu ze skutecznie działającym systemem oporu sprawia, że ćwiczenia na orbitreku nie obciążają kręgosłupa. Co więcej, dzięki korzystaniu z ruchomych rękojeści pracują mięśnie odpowiedzialne za stabilizację kręgosłupa, wyjątkowo jego odcinka piersiowego.

  Szczupła sylwetka

  Regularne treningi na orbitreku są idealnym sposobem na pozbycie się zbędnych kilogramów, spalanie kalorii oraz wyszczuplenie sylwetki. Równomierne wzmacnianie mięśni całego ciała owocuje nie tylko obszerniejszą siłą,też sprężystą skórą - bez rozstępów i cellulitu.


  Orbitrek
  • rozmiary: 149,5 x 73 x 162,5 x cm (dł. X szer. X wys.)
  • Waga: 54,8 kg
  • Maksymalna waga użytkownika: 150 kg
  • Układ koła zamachowego: 12 kg
  • System oporu: magnetyczny
  • Zasilanie: sieciowe (zasilacz w komplecie)
   • input: 100-240V 50/60 Hz 0,5A Max
   • output: 9,0V 1,3A
  • Elektroniczna regulacja oporu: 10-350 W (skok co 5 W)
  • Dotykowe czujniki do pomiaru na uchwytach
  • Profilowane rękojeści wykończone kolistą nakładką
  • 3-stopniowa regulacja wysokości rękojeści: (od łączenia rękojeści z płozą)
   • 131 cm
   • 135 cm
   • 139 cm
  • Rozstaw rękojeści: 62 cm
  • regulowany kąt nachylenia kierownicy
  • funkcjonalne, przeciwpoślizgowe podstawy pod stopy
   • powierzchnia użytkowa: 34 x 12 cm
  • dostosowywane położenie podstaw pod stopy: 2 pozycje
  • Odległość pomiędzy podstawami pod stopy: 22 cm
  • Długość kroku *: 40 cm
  • znaczne stabilizatory
   • przód: 51 cm
   • tył: 57 cm
  • Kółka transportowe
  • Stopki poziomujące pod przednim i tylnym stabilizatorem
  • Waga brutto: 60,5 kg
  • wymiary transportowe: 127 x 37,5 x 74,5 cm
  • Gwarancja door to door
  Komputer
  • Kompatybilny z iConsole+ Training
  • Wyświetlanie: czas, szybkość, dystans, kalorie, puls, RPM, Watt, wybrany program
  • Program treningowy Manual
   • ustawienie czasu, dystansu, kalorii, pulsu
   • ustawienie poziomu obciążenia
  • Program treningowy Begginer
   • 4 rodzaje
   • ustawienie poziomu obciążenia
  • Program treningowy Advance
   • 4 typy
   • ustawienie czasu
   • ustawienie poziomu obciążenia
  • Program treningowy Sporty
   • 4 typy
   • ustawienie czasu
   • ustawienie poziomu obciążenia
  • Program treningowy Cardio
   • HRC: 55%, 75%, 90%
   • TAG: indywidualne ustawienie docelowej wysokości pulsu (poziom domyślny: 100)
  • Program treningowy Watt
   • ustawienie docelowej wartości Watt (poziom domyślny: 120)
   • zakres regulacji Watt: 10-350 (zmiana co 5 Watt)
  • Podstawka na urządzenie mobilne
   • gumowe stopery dla dobrania do szerokości urządzenia
  • Port USB do ładowania sprzętów przenośnych
  • Połączenie komputera z urządzeniem mobilnym przez Bluetooth dzięki iConsole+
  • Sterowanie ustawieniami treningu na urządzeniach mobilnych dzięki iConsole+
  • Dostęp do dodatkowych funkcji treningowych i podsumowań dzięki iConsole+
  • Zgodność z iOS/Android:

  Specyfikacja
  artykuł
  marka
  Zipro
  Kod producenta
  5905669153096
  EAN
  5905669153096
  informacje podstawowe
  Przeznaczenie
  Domowe
  System hamowania
  Elektromagnetyczny
  Waga koła zamachowego [kg]
  12
  Nośność [kg]
  150
  Waga [kg]
  54.8
  Wyposażenie
  Bluetooth
  Gniazdo USB
  Komputer
  Podstawka pod urządzenie mobilne
  System pomiaru tętna
  wyświetlacz LCD
  Funkcje komputera
  Pomiar czasu
  Pomiar dystansu
  Pomiar prędkości
  Pomiar pulsu
  Programy treningowe
  Wydatek energetyczny


Podsumowanie, czyli jaki orbitrek elektromagnetyczny najlepszy?


Najlepszy orbitrek elektromagnetyczny w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy orbitrek elektromagnetyczny w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Dobre orbitreki do ćwiczeń – TOP7 listopad 2023

Jeżeli żadna z powyższych orbitreków elektromagnetycznych nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie dobrych orbitreków do wykorzystywania w klubach fitness i w domowych warunkach.


Powiązania tematyczne:

 • jaki orbitrek elektromagnetyczny opinie i efekty,
 • dobre orbitreki elektromagnetyczne cena,
 • ranking orbitreków elektromagnetycznych,
 • orbitrek elektromagnetyczny jaki najlepszy.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o orbitrekach elektromagnetycznych

#1 Gdzie szukać opinii o orbitrekach elektromagnetycznych?

Aktualnie zaprezentowane informacje o orbitrekach elektromagnetycznych odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie userów.

#2 Jaki orbitrek elektromagnetyczny wybrać? Który najlepszy?

Poszukując informacji o dobrych orbitrekach elektromagnetycznych warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jaki orbitrek elektromagnetyczny jest najchętniej polecany?

Nasze zestawienia z orbitrekami elektromagnetycznymi zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań userów. Modele znajdujące się najwyżej w rankingach to produkty często rekomendowane przez kupujących.