FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking ekspanderów do ćwiczeń do 50 zł. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Ekspandery do ćwiczeń / Ranking ekspanderów do ćwiczeń do 50 zł


Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych ekspanderów do ćwiczeń do 50 zł. Opracowane zestawienia są aktualne na luty 2024 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych ekspanderów do ćwiczeń do 50 zł,
 • TOP5 często wybieranych ekspanderów oporowych do ćwiczeń siłowych i treningu fitness.

Jakie ekspandery do 50 zł najlepiej wybrać? Ranking luty 2024

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane ekspandery do 50 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking ekspanderów do ćwiczeń do 50 zł, wraz z opisem modelu, aktualizujemy każdego dnia.

☆ EKSPANDER GUMOWY PROFIT DK 3227 (5902860634232) ☆

EKSPANDER GUMOWY PROFIT DK 3227 (5902860634232) Najniższa Cena Online

☆ EKSPANDER GUMOWY PROFIT DK 3227 (5902860634232) - opis i specyfikacja ☆

Krótki opis ekspandera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: PROfit
 • Nazwa produktu: EKSPANDER GUMOWY PROFIT DK 3227 (5902860634232)
 • Segment produktowy: Ekspandery do ćwiczeń fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis ekspandera:

  Ekspander gumowy Profit DK 3227 to prosty i skuteczny przyrząd do ćwiczenia górnych partii ciała. Ekspander ma 5 odpinanych gum, co pozwala regulować poziom trudności ćwiczeń. Profilowane uchwyty gwarantują pewnych chwyt i kontrolę podczas wykonywania ćwiczeń.

  niepokaźne wymiary upraszczają przechowywanie, a także przenoszenie. Ekspander gumowy Profit DK 3227 - parametry produktu: 5 gum gumy odpinane profilowane uchwyty drobne wymiary prosta kompozycja


☆ Gymbeam taśma oporowa z uchwytami 5 kg ☆

Gymbeam taśma oporowa z uchwytami 5 kg Najniższa Cena Online

☆ Gymbeam taśma oporowa z uchwytami 5 kg - opis i specyfikacja ☆

Krótki opis ekspandera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: GymBeam
 • Nazwa produktu: Gymbeam taśma oporowa z uchwytami 5 kg
 • Segment produktowy: Ekspandery do ćwiczeń fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis ekspandera:

  Taśma oporowa z uchwytami 5 kg to szczególnie użyteczny sprzęt sportowy do ćwiczeń w domu, na siłowni czy aktywności na świeżym powietrzu. Dzięki oporowi 5 kg pozwala na na wykonanie sprawnego treningu wybranych partii mięśni.

  Uchwyty mocny chwyt. Taśma została wytworzona z lateksu, który akcentuje się wysoką trwałością i nie ulega łatwemu zużyciu.


☆ Gymbeam taśma oporowa z uchwytami 10 kg ☆

Gymbeam taśma oporowa z uchwytami 10 kg Najniższa Cena Online

☆ Gymbeam taśma oporowa z uchwytami 10 kg - opis i specyfikacja ☆

Krótki opis ekspandera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: GymBeam
 • Nazwa produktu: Gymbeam taśma oporowa z uchwytami 10 kg
 • Segment produktowy: Ekspandery do ćwiczeń fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis ekspandera:

  Taśma oporowa z uchwytami 10 kg to bardzo praktyczne akcesorium sportowe do ćwiczeń w domu, na siłowni czy placu do ćwiczeń na świeżym powietrzu. Posiada opór 10 kg, który możesz użyć do produktywnego treningu wybranych grup mięśni.

  załączone uchwyty konkretny chwyt. Taśma została wyprodukowana z lateksu, który może pochwalić się wysoką wyrzymałością i niepodatnością na zużycie.


☆ Tiguar Małpiszon gumy do ćwiczeń power band 1 (5906660029144) ☆

Tiguar Małpiszon gumy do ćwiczeń power band 1 (5906660029144) Najniższa Cena Online

☆ Tiguar Małpiszon gumy do ćwiczeń power band 1 (5906660029144) - opis i specyfikacja ☆

Krótki opis ekspandera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Tiguar
 • Nazwa produktu: Tiguar Małpiszon gumy do ćwiczeń power band 1 (5906660029144)
 • Segment produktowy: Ekspandery do ćwiczeń fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis ekspandera:

  power bandy użytkowane zarówno w profesjonalnym przygotowaniu motorycznym sportowców, jak i poprzez amatorów, którzy dzięki ich wykorzystaniu mogą w specjalistyczny sposób pracować nad poprawą swojej siły, wytrzymałości i jakości ruchu, to jeden z najpopularniejszych sprzętów zezwalających na przeprowadzenie efektywnego treningu każdemu i w każdych warunkach.Nasze gumy stworzyliśmy we współpracy z Jakubem Podgórskim, trenerem przygotowania motorycznego kadry Polski Futsalu i twórcą lubianej w Polsce koncepcji GT Training – pierwszego na świecie systemu grupowego treningu motorycznego.

  Współpraca z Kubą Podgórskim pozwoliła nam poznać i odpowiedzieć na potrzeby fachowego sportu, wytwarzając nasze progresywne i wyjątkowo wytrzymałe gumy oporowe tiguar power bands!Wszechstronność power bandsGumy oporowe mogą być wykorzystywane poprzez każdego, niezależnie od stopnia zaawansowania w treningu.

  Wynika to z nieskomplikowanego sposobu ich i z możliwości wyboru między czterema zróżnicowanymi poziomami oporu, dzięki czemu każdy będzie mógł znaleźć gumę power bands odpowiadającą jego indywidualnym potrzebom.Power bandy nieprzeciętnie sprawdzają się w treningu osób początkujących, pomagając im w nauce poprawnego technicznie wykonywania ćwiczeń i wzmacniając całe ciało, natomiast dla osób progresywnych mogą stanowić nowy, dodatkowy bodziec w treningu.

  użycie gum oporowych w treningu to skuteczny sposób wzmacniania i modelowania konkretnych partii mięśniowych i mobilizacji.nowoczesność gum power band GT aby tiguarW celu rozszerzenia motywacji ćwiczących podczas korzystania z power bandów stworzyliśmy postępowy system oznaczania ich sprężystości.Ćwiczenia z gumą śliwkową, o najniższym stopniu oporu, odpowiadają ćwiczeniom z obciążeniem od 8 kg (w zależności od stopnia jej rozciągnięcia), a ćwicząc z najszerszym, szarym power bandem, rozciągając go o 200%, wkładasz w to siłę odpowiadającą ćwiczeniom z aż 78 kg!Dlatego, by umożliwić Ci świadomą pracę z gumami oporowymi, opatentowaliśmy niesłychane dotąd rozwiązanie, dzięki któremu będziesz w stanie łatwo określić, z jakim ciężarem właśnie ćwiczysz.Jak to działa? Na naszych power bandach odnajdziesz graficzny system oznaczania stopnia oporu gumy, który oznajmia, ile siły należy jeszcze włożyć w jej adekwatne rozciągnięcie podczas ćwiczenia.

  A skoro starannie wiesz, ile jeszcze Ci brakuje – łatwiej będzie Ci dać z siebie jeszcze więcej! Rozciągając power banda rozciągasz także prostokąty, które są na nim nadrukowane. W momencie gdy prostokąt staje się kwadratem – ćwiczysz z takim oporem, jaki oznajmia waga nadrukowana przy danym prostokącie.

  Easy like that!;)Który power band będzie trafny dla Ciebie?I poziom oporu – guma śliwkowa: najmniejszy opór. Przeznaczona dla osób początkujących albo do ćwiczeń szczególnie złożonych i skomplikowanych ruchowo.II poziom oporu – guma morska: przeciętny opór.

  Jest najszczególniej uniwersalna, idealnie sprawdza się w układzie ćwiczeń w parach. Asygnowana dla większości osób uczestniczących w treningach GT.III poziom oporu – guma oliwkowa: ciężki opór. Asygnowana dla osób nowoczesnych.

  używana w treningu siłowym GT poprzez kobiety oraz jako wersja skalowana dla mężczyzn w większości programów GT, często także w programie GT Mobility. Gumę o tym oporze możesz wykorzystać dodatkowo jako pomoc przy nauce podciągania na drążku.IV poziom oporu – guma szara: najcięższy opór.

  dedykowana dla panów albo dla kobiet innowacyjnych w treningu siłowym. Dobrze sprawdza się także jako przeciwwaga w ćwiczeniach dynamicznych i plyometrycznych. Gumę o tym oporze możesz użyć także jako pomoc przy nauce unosinia na drążku.

  użycietrening wzmacniającyprzygotowanie motorycznetrening stabilizującymodelowanie sylwetkirozgrzewkarehabilitacjaMOCNE STRONYinnowacyjny system sygnalizowania, z jakim oporem ćwiczysz w danym momenciewszechstronnośćtrwałośćmożliwość przystępnego skalowania poziomu intensywności ćwiczeń dzięki czterem przystępnym stopniom oporupółroczna gwarancjaWAŻNE dostępne są cztery zróżnicowane poziomy oporu tiguar power bands, każdy sprzedawany oddzielnie.Szerokość: 13 mm (śliwka), 22 mm (morski), 32 mm (oliwka), 44 mm (szary)Grubość: 4 mmObwód: 208 cmW trakcie stosowaniaAby zapewnić odporność swoim power bandom unikaj wystawiania ich na długofalowe działanie promieni słonecznych, nie susz ich także na kaloryferze.

  Nie zaczepiaj ich o ostre krawędzie oraz nie przydeptuj ich butami. Po użyciu korzystnie jest przetrzeć je ściereczką i odwiesić do wyschnięcia w odpowiednim miejscu. Ważne: power bandów nie należy rozciągać powyżej 300% długości całkowitej artykułu (długość spoczynkowa artykułu x3).

  Jak ćwiczyć z gumami power band GT by tiguar? Obejrzyj filmy z ćwiczeniami!


☆ Body Sculpture, Zestaw taśm oporowych, ZESTAWTASMBB103 ☆

Body Sculpture, Zestaw taśm oporowych, ZESTAWTASMBB103 Najniższa Cena Online

☆ Body Sculpture, Zestaw taśm oporowych, ZESTAWTASMBB103 - opis i specyfikacja ☆

Krótki opis ekspandera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Body Sculpture
 • Nazwa produktu: Body Sculpture, Zestaw taśm oporowych, ZESTAWTASMBB103
 • Segment produktowy: Ekspandery do ćwiczeń fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis ekspandera:

  Zastaw taśm oporowych BB 103

  zestaw 3 elastycznych taśm oporowych o zróżnicowanej grubości i zróżnicowanym poziomie oporu, służących głównie do treningu wzmacniającego mięśni nóg i dłoni. Używanie taśm sprawi, iż dostarczamy mięśniom dopełniającej pracy, dzięki temu ćwiczenia są bardziej sprawne. Głównym zadaniem taśmy jest stwarzanie oporu, który należy pokonać, im grubsza taśma tym wyższy stopień trudności realizowanych ćwiczeń.

  Opis artykułu:

  • komplet 3 elastycznych taśm oporowych o różnorodnej grubości i przeróżnym poziomie oporu, służących z zasady do treningu wzmacniającego mięśni nóg i dłoni
  • taśmy posiadają zarys zamkniętej pętli, łatwo je założyć na nogi albo ręce
  • rozmiary taśm: 50 x 5 cm
  • grubość taśm: 0,35 mm - nieznaczny opór (różowa), 0,65 mm - średni opór (zielona), 0,95 mm - spory opór (niebieska)
  • taśmy są użyteczne, nieskomplikowane w użyciu i zajmują niewiele miejsca
  • wykorzystywanie taśm sprawi, iż dostarczamy mięśniom dopełniającej pracy, dzięki czemu ćwiczenia są bardziej produktywne
  • głównym zadaniem taśmy jest stwarzanie oporu, który należy pokonać, im grubsza taśma tym wyższy stopień trudności realizowanych ćwiczeń
  • w pakiecie płyta DVD z filmem instruktażowym


☆ Body sculpture Taśma oporowa bb 104r 1,3 cm (5903733005463) ☆

Body sculpture Taśma oporowa bb 104r 1,3 cm (5903733005463) Najniższa Cena Online

☆ Body sculpture Taśma oporowa bb 104r 1,3 cm (5903733005463) - opis i specyfikacja ☆

Krótki opis ekspandera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Body Sculpture
 • Nazwa produktu: Body sculpture Taśma oporowa bb 104r 1,3 cm (5903733005463)
 • Segment produktowy: Ekspandery do ćwiczeń fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis ekspandera:
  Wysokiej jakości taśma oporowa o szerokości 1,3 mm BB 104GR firmy Body Sculpture. Taśma jest funkcjonalna, prosta w użyciu i zajmuje mało miejsca. Służy przede wszystkim do zadania dodatkowego oporu podczas realizowania ćwiczeń statycznych. Użytkowanie taśmy sprawia, iż dostarczamy mięśniom dodatkowej pracy, dzięki temu ćwiczenia są bardziej produktywne. Pozwala to wykonywać ćwiczenia z optymalnie dostosowanym oporem. Taśmę można stosować do crossfitu, jogi, ćwiczeń statycznych, ale też w rehabilitacji, a także do korekcji wad postawy. Taśmy nadzwyczajnie nadają się do nauki podnosinia. Wystarczy zaczepić taśmę o drążek do podnosinia, włożyć w pętlę stopę albo kolano i spróbować się podciągnąć. Osobom, które doznały kontuzji pomaga w szybkim powrocie do efektywności. Produkowana została z przyjaznej środowisku naturalnej gumy lateksowej. Informacje techniczne: Kolor: czerwony (niski opór taśmy) wymiary: 208 x 0,45 x 1,3 cm (dł. X grub. X szer.) Gwarancja: 2 lata Przeznaczenie: użytek domowy

☆ zestaw taśm treningowych swing ii marki Spokey ☆

zestaw taśm treningowych swing ii marki Spokey Najniższa Cena Online

☆ zestaw taśm treningowych swing ii marki Spokey - opis i specyfikacja ☆

Krótki opis ekspandera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Spokey
 • Nazwa produktu: zestaw taśm treningowych swing ii marki Spokey
 • Segment produktowy: Ekspandery do ćwiczeń fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis ekspandera:

  Guma Fitness Spokey Swing II 3szt 920959

  komplet trzech gum fitness w różnych kolorach o słabym, średnim i konkretnym stopniu elastyczności.

  Znajdują zastosowanie z zasady w rehabilitacji, ortopedii, medycynie sportowej, neurologii, geriatrii i pediatrii.

  Materiał: lateks

  rozmiary: 120 x 15 cm


☆ Gymbeam guma oporowa cross band level 2 ☆

Gymbeam guma oporowa cross band level 2 Najniższa Cena Online

☆ Gymbeam guma oporowa cross band level 2 - opis i specyfikacja ☆

Krótki opis ekspandera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: GymBeam
 • Nazwa produktu: Gymbeam guma oporowa cross band level 2
 • Segment produktowy: Ekspandery do ćwiczeń fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis ekspandera:

  Guma oporowa Cross Band Level 2 jest szczególnie wytrzymałą, bezszwową taśmą w odcieniu pomarańczowym, która jest nieprzeciętna do ćwiczeń na masę ciała oraz treningu użytecznego. Zapewnia ona nieograniczoną ilość odmian ćwiczeń i treningów dla wzmacniania i tonizowania Twojego ciała.

  Poziom oporu taśmy wynosi 13-36 kg, co pobudza prędkie zwiększenie siły mięśni.


☆ Guma Power Band 17- 26kg SR Zielona (6096246581506) ☆

Guma Power Band 17- 26kg SR Zielona (6096246581506) Najniższa Cena Online

☆ Guma Power Band 17- 26kg SR Zielona (6096246581506) - opis i specyfikacja ☆

Krótki opis ekspandera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: sportrecovery
 • Nazwa produktu: Guma Power Band 17- 26kg SR Zielona (6096246581506)
 • Segment produktowy: Ekspandery do ćwiczeń fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis ekspandera:
  Zielona guma do ćwiczeń Power Band Sportrecovery Guma Power Band Sportrecovery wspaniała do treningów wytrzymałościowych, core, treningów HIT a także do rehabilitacji. Lubiana na zajęciach fitness, crossfit czy pilates. Guma treningowa to uniwersalny przyrząd zarówno dla początkujących jak i innowacyjnych. Guma jest długa i zamknięta, daje tym samym mnóstwo możliwości ćwiczeń całego ciała. Możesz z powodzeniem wykonywać ćwiczenia na plecy, barki, klatkę piersiową, na brzuch i nogi. Power Band jak każda lateksowa guma znamionuje się nowoczesnym oporem – im mocniej ją rozciągasz tym mocniejszy stawia opór. Dzięki oporowi, który odczuwasz podczas ćwiczeń z gumą wzmacniasz mięśnie, rozszerzasz siłę, udoskonalasz kondycję. Pierwsze efekty widać już po 4 tygodniach regularnych treningów z pomocą taśm. Przeróżne odcienie gum oznaczają różny opór, na początek warto zacząć od najmniejszego oporu przechodząc do mocniejszych. Kolor: zielony Materiał: lateks Opór: 17-26kg Długość: 208 cm Szerokość: 32 mm Grubość: 4,5 mm

☆ Eb fit Zestaw gum treningowych 1030555 (5 szt.) ☆

Eb fit Zestaw gum treningowych 1030555 (5 szt.) Najniższa Cena Online

☆ Eb fit Zestaw gum treningowych 1030555 (5 szt.) - opis i specyfikacja ☆

Krótki opis ekspandera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: EB FIT
 • Nazwa produktu: Eb fit Zestaw gum treningowych 1030555 (5 szt.)
 • Segment produktowy: Ekspandery do ćwiczeń fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis ekspandera:
  powiększ siłę mięśni, popraw zdrowie i sylwetkę. Dzięki zestawowi 5 gum oporowych EB FIT, nieprzeciętnie urozmaicisz swój trening i zabijesz rutynę.

  pakiet 5 gum to funkcjonalny, praktyczny przyrząd, który pozwala na wykonywanie ćwiczeń rozwijających mięśnie dolnej i górnej części ciała. Treningi wymodelują ramiona, klatkę piersiową i plecy. Dwa paski na kostkę służą do wzmocnienia stawów skokowych, a także kolan. Przyrząd składa się z pięciu gum z materiału TPE. W zależności od potrzeb, linki możesz dodawać albo odczepiać i w ten sposób regulujesz poziom oporu. Komfortowe uchwyty z pianki należycie leżą w dłoni i nie wyślizgują się podczas ćwiczeń. Solidne zaczepy produkowane z metalu zapewnią Ci stabilność i bezpieczeństwo w trakcie ćwiczeń.

  Regulacja obciążenia
  Gumy posiadają obciążenie od 4,5 kg aż do 22,5 kg, co widać dzięki zróżnicowanym kolorom i średnicy.zjednoczysz opór gumy do aktualnych potrzeb treningowych i umiejętności. Używając ich wszelkich równocześnie, możesz uzyskać obciążenie aż 67,5 kg. Ekspandery:

  • Żółty - 4.5 kg, średnica 7 mm
  • Czerwony - 9 kg, średnica 8 mm
  • Zielony - 13.5 kg, średnica 9 mm
  • Niebieski - 18 kg, średnica 9 mm
  • Czarny - 22.5 kg, średnica 10 mm

  Trenuj całe ciało
  pakiet EB FIT wykorzystasz rewelacyjnie do ćwiczeń dolnej i górnej części ciała. Treningi wymodelują ramiona, klatkę piersiową i plecy. Dwa paski na kostkę służą do wzmocnienia stawów skokowych i kolan. Zapięcie na rzep zezwala na korzystne dopasowanie do każdego użytkownika.

  Zamontuj do drzwi
  zestaw wyposażyliśmy w zaczep do drzwi, co pozwoli Ci wykonać mnóstwo nowych ćwiczeń. Mocowanie zaczepu jest proste i prędkie. Umieść kotwicę z pianki nad lub pod drzwiami, zamknij drzwi i zacznij ćwiczenia. Tym prostym sposobem zabijasz rutynę, rozszerzasz dostatek treningu i czerpiesz więcej przyjemności z ćwiczeń.

  Poczuj komfort ćwiczeń
  Uchwyty wykonane z pianki nie wsiąkają potu i doskonały komfort ćwiczeń. Specjalnej jakości materiały oraz specjalnie zaprojektowany zarys, zapewnią Ci zrównoważony, wygodny chwyt.


  cechy:
  • Waga netto: 650 g
  • Waga brutto: 735 g
  • Materiały: TPE, pianka, NBR
  • W pakiecie:
  - 2 uchwyty z miękkiej pianki
  - 2 paski na kostkę
  - 1 pasek na drzwi
  - 5 ekspanderów o różnych oporach:
  guma żółta: 4,5 kg / 5 x 8 x 120 cm
  guma czerwona: 9 kg / 5 x 9 x 120 cm
  guma zielona: 13,5 kg / 6 x 9 x 120 cm
  guma niebieska: 18 kg / 6 x 10 x 120 cm
  guma czarna: 22,5 kg / 6 x 11 x 120 cm
  - Pokrowiec
  • Opakowanie: 18 x 9 x 21.5 cm (estetyczny colorbox)
  • marka: EB FIT

  EB FIT to producent specjalizująca się w akcesoriach fitness i sprzęcie dedykowanym do domowych siłowni. Wieloletnie doświadczenie, a także nadzwyczajne opinie dają gwarancję zadowolenia z zakupu.


Podobne zestawienia:


Najtańsze ekspandery do 50 zł – Ranking luty 2024 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze ekspandery do 50 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich ekspanderów do ćwiczeń do 50 zł jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Gymbeam guma oporowa cross band level 2 ☆

Gymbeam guma oporowa cross band level 2 Najniższa Cena Online

☆ Gymbeam guma oporowa cross band level 2 - opis i specyfikacja ☆

Krótki opis ekspandera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: GymBeam
 • Nazwa produktu: Gymbeam guma oporowa cross band level 2
 • Segment produktowy: Ekspandery do ćwiczeń fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis ekspandera:

  Guma oporowa Cross Band Level 2 jest niezwykle wytrzymałą, bezszwową taśmą w kolorze pomarańczowym, która jest świetna do ćwiczeń na masę ciała, a także treningu poręcznego. Zagwarantuje ona nieograniczoną ilość odmian ćwiczeń oraz treningów dla wzmacniania i tonizowania Twojego ciała.

  Poziom oporu taśmy wynosi 13-36 kg, co pobudza prędkie powiększenie siły mięśni.


☆ Spokey power ii hard (niebieski) - produkt w magazynie - szybka wysyłka! (5902693209577) ☆

Spokey power ii hard (niebieski) - produkt w magazynie - szybka wysyłka! (5902693209577) Najniższa Cena Online

☆ Spokey power ii hard (niebieski) - produkt w magazynie - szybka wysyłka! (5902693209577) - opis i specyfikacja ☆

Krótki opis ekspandera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Spokey
 • Nazwa produktu: Spokey power ii hard (niebieski) - produkt w magazynie - szybka wysyłka! (5902693209577)
 • Segment produktowy: Ekspandery do ćwiczeń fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis ekspandera:

  Gumy treningowe Fitness Spokey POWER II HARD

  Guma do ćwiczeń- efekty treningu Trening, żeby był efektywny, powinien być przede wszystkim urozmaicony. Ćwiczenia siłowe warto jest przeplatać z aerobowymi, należy w dodatku zwrócić uwagę, aby dobierać trening tak,włączać najróżniejsze partie mięśni. Idealnym uzupełnieniem każdego typu treningu będą gumy fitness lub treningowe. Gumy treningowe działają na podobnej zasadzie jak ekspander - realizowanie ćwiczeń polegających na rozciąganiu i ruchach na boki (np. Ćwiczenia klatki piersiowej), a ze względu na swoje parametry i długość, pozwalają z powodzeniem powiększać gamę ćwiczeń. W treningu fitness znakomicie sprawdzają się gumy w profilu prostokąta, jeśli ćwiczący woli wyższy opór oraz ćwiczenia wymagające mniejszego zasięgu, lepszym wyborem będzie guma o zamkniętym obwodzie

  wykorzystanie w treningu gum treningowych o zamkniętym obwodzie Spokey Power II umożliwia maksymalizację efektów treningu oraz skupienie się na różnorodnych partiach ciała.

  AKOŚĆ Przed naszym sprzętem stawiamy wysokie oczekiwania, dlatego dokładamy wszystkich starań żeby do jego wykonania wykorzystywane były materiały najwyższej jakości.

  WYGODA Gumy treningowe o zamkniętym obwodzie - zezwalają na maksymalizację efektów treningu, a także skupienie się na rozmaitych partiach ciała. Guma do ćwiczeń Model Power II przygotowany został w wariantach o najróżniejszych poziomach oporu, co zezwala na dobranie parametrów stosownie do aktualnej formy i oczekiwań użytkownika: 0-13 kg (super light - szara); 11-19 kg (light - zielona); 15-23 kg (medium - czerwona); 20-30 kg (hard - niebieska); 20-45 kg (super hard - szara).

  technologia Gumy treningowe wyprodukowane zostały z wytrzymałego materiału, zapewniającego ich długą żywotność.

  PRZEZNACZENIE Ćwiczenie podstawowych partii mięśniowych.

  właściwości


  • materiał: guma
  • długość: 208 cm
  • szerokość: 10-64 mm
  • grubość: 4,5 mm
  • opór: 20-30 kg (hard - niebieska)


☆ Tiguar Małpiszon gumy do ćwiczeń power band 1 (5906660029144) ☆

Tiguar Małpiszon gumy do ćwiczeń power band 1 (5906660029144) Najniższa Cena Online

☆ Tiguar Małpiszon gumy do ćwiczeń power band 1 (5906660029144) - opis i specyfikacja ☆

Krótki opis ekspandera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Tiguar
 • Nazwa produktu: Tiguar Małpiszon gumy do ćwiczeń power band 1 (5906660029144)
 • Segment produktowy: Ekspandery do ćwiczeń fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis ekspandera:

  power bandy użytkowane jednocześnie w mistrzowskim przygotowaniu motorycznym sportowców, jak i przez amatorów, którzy dzięki ich wykorzystaniu mogą w specjalistyczny sposób pracować nad poprawą swej siły, wytrzymałości, a także jakości ruchu, to jeden z najpopularniejszych sprzętów zezwalających na przeprowadzenie sprawnego treningu każdemu i w każdych warunkach.Nasze gumy stworzyliśmy we współpracy z Jakubem Podgórskim, trenerem przygotowania motorycznego kadry Polski Futsalu i twórcą popularnej w Polsce koncepcji GT Training – pierwszego na świecie systemu grupowego treningu motorycznego.

  Współpraca z Kubą Podgórskim pozwoliła nam poznać i odpowiedzieć na potrzeby mistrzowskiego sportu, tworząc nasze progresywne i wyjątkowo wytrzymałe gumy oporowe tiguar power bands!Wszechstronność power bandsGumy oporowe mogą być stosowane przez każdego, niezależnie od stopnia zaawansowania w treningu.

  Wynika to z prostego sposobu ich i z możliwości wyboru między czterema różnorodnymi stopniami oporu, dzięki temu każdy będzie mógł znaleźć gumę power bands odpowiadającą jego jednostkowym potrzebom.Power bandy wspaniale sprawdzają się w treningu osób początkujących, pomagając im w nauce poprawnego technicznie realizowania ćwiczeń oraz wzmacniając całe ciało, natomiast dla osób zaawansowanych mogą stanowić nowy, dodatkowy bodziec w treningu.

  wykorzystanie gum oporowych w treningu to sprawny sposób wzmacniania i modelowania potężnych partii mięśniowych i mobilizacji.nowoczesność gum power band GT żeby tiguarW celu rozszerzenia motywacji ćwiczących podczas korzystania z power bandów stworzyliśmy nowoczesny system oznaczania ich sprężystości.Ćwiczenia z gumą śliwkową, o najniższym stopniu oporu, odpowiadają ćwiczeniom z obciążeniem od 8 kg (w zależności od stopnia jej rozciągnięcia), a ćwicząc z najszerszym, szarym power bandem, rozciągając go o 200%, wkładasz w to siłę odpowiadającą ćwiczeniom z aż 78 kg!Dlatego, aby umożliwić Ci świadomą pracę z gumami oporowymi, opatentowaliśmy niesłychane dotąd rozwiązanie, dzięki któremu będziesz w stanie łatwo określić, z jakim ciężarem właśnie ćwiczysz.Jak to działa? Na naszych power bandach odszukasz graficzny system oznaczania stopnia oporu gumy, który informuje, ile siły należy jeszcze włożyć w jej optymalne rozciągnięcie podczas ćwiczenia.

  A skoro skrupulatnie wiesz, ile jeszcze Ci brakuje – łatwiej będzie Ci dać z siebie jeszcze więcej! Rozciągając power banda rozciągasz także prostokąty, które są na nim nadrukowane. W chwili gdy prostokąt staje się kwadratem – ćwiczysz z takim oporem, jaki powiadamia waga nadrukowana przy danym prostokącie.

  Easy like that!;)Który power band będzie odpowiedni dla Ciebie?I poziom oporu – guma śliwkowa: najmniejszy opór. Przeznaczona dla osób początkujących lub do ćwiczeń nad wyraz złożonych i skomplikowanych ruchowo.II poziom oporu – guma morska: przeciętny opór.

  Jest najmocniej uniwersalna, perfekcyjnie sprawdza się w układzie ćwiczeń w parach. Asygnowana dla większości osób uczestniczących w treningach GT.III poziom oporu – guma oliwkowa: ciężki opór. Dedykowana dla osób zaawansowanych.

  używana w treningu siłowym GT przez kobiety oraz jako wersja skalowana dla mężczyzn w większości programów GT, niejednokrotnie także w programie GT Mobility. Gumę o tym oporze możesz użyć w dodatku jako pomoc przy nauce podciągania na drążku.IV poziom oporu – guma szara: najcięższy opór.

  asygnowana dla panów albo dla pań innowacyjnych w treningu siłowym. Prawidłowo sprawdza się także jako przeciwwaga w ćwiczeniach dynamicznych i plyometrycznych. Gumę o tym oporze możesz zastosować na dodatek jako pomoc przy nauce podwyższania na drążku.

  zastosowanietrening wzmacniającyprzygotowanie motorycznetrening stabilizującymodelowanie sylwetkirozgrzewkarehabilitacjaMOCNE STRONYinnowacyjny system sygnalizowania, z jakim oporem ćwiczysz w danym momenciewszechstronnośćtrwałośćmożliwość przystępnego skalowania poziomu intensywności ćwiczeń dzięki czterem dostępnym stopniom oporupółroczna gwarancjaWAŻNE przystępne są cztery różne poziomy oporu tiguar power bands, każdy sprzedawany oddzielnie.Szerokość: 13 mm (śliwka), 22 mm (morski), 32 mm (oliwka), 44 mm (szary)Grubość: 4 mmObwód: 208 cmW trakcie używaniaAby zapewnić solidność swym power bandom unikaj wystawiania ich na długookresowe działanie promieni słonecznych, nie susz ich także na kaloryferze.

  Nie zaczepiaj ich o ostre krawędzie, a także nie przydeptuj ich butami. Po użyciu należycie jest przetrzeć je ściereczką i odwiesić do wyschnięcia w odpowiednim miejscu. Ważne: power bandów nie należy rozciągać powyżej 300% długości całkowitej towaru (długość spoczynkowa artykułu x3).

  Jak ćwiczyć z gumami power band GT by tiguar? Obejrzyj filmy z ćwiczeniami!


☆ Body sculpture Taśma oporowa bb 104r 1,3 cm (5903733005463) ☆

Body sculpture Taśma oporowa bb 104r 1,3 cm (5903733005463) Najniższa Cena Online

☆ Body sculpture Taśma oporowa bb 104r 1,3 cm (5903733005463) - opis i specyfikacja ☆

Krótki opis ekspandera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Body Sculpture
 • Nazwa produktu: Body sculpture Taśma oporowa bb 104r 1,3 cm (5903733005463)
 • Segment produktowy: Ekspandery do ćwiczeń fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis ekspandera:
  Wysokiej jakości taśma oporowa o szerokości 1,3 mm BB 104GR marki Body Sculpture. Taśma jest praktyczna, łatwa w użyciu i zajmuje niedużo miejsca. Służy w głównej mierze do zadania uzupełniającego oporu w trakcie wykonywania ćwiczeń statycznych. Wykorzystywanie taśmy sprawia, że dostarczamy mięśniom dodatkowej pracy, dzięki temu ćwiczenia są bardziej wydajne. Pozwala to wykonywać ćwiczenia z odpowiednio dobranym oporem. Taśmę można stosować do crossfitu, jogi, ćwiczeń statycznych, lecz też w rehabilitacji oraz do korekcji wad postawy. Taśmy genialnie nadają się do nauki podwyższania. Starczy zaczepić taśmę o drążek do podwyższania, włożyć w pętlę stopę albo kolano i spróbować się podciągnąć. Osobom, które doznały kontuzji pomaga w prędkim powrocie do skuteczności. Stworzona została z przyjaznej środowisku naturalnej gumy lateksowej. Dane technologiczne: Kolor: czerwony (niski opór taśmy) rozmiary: 208 x 0,45 x 1,3 cm (dł. X grub. X szer.) Gwarancja: 2 lata Przeznaczenie: użytek domowy

☆ Guma Power Band 17- 26kg SR Zielona (6096246581506) ☆

Guma Power Band 17- 26kg SR Zielona (6096246581506) Najniższa Cena Online

☆ Guma Power Band 17- 26kg SR Zielona (6096246581506) - opis i specyfikacja ☆

Krótki opis ekspandera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: sportrecovery
 • Nazwa produktu: Guma Power Band 17- 26kg SR Zielona (6096246581506)
 • Segment produktowy: Ekspandery do ćwiczeń fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis ekspandera:
  Zielona guma do ćwiczeń Power Band Sportrecovery Guma Power Band Sportrecovery doskonała do treningów wytrzymałościowych, core, treningów HIT a także do rehabilitacji. Popularna na zajęciach fitness, crossfit czy pilates. Guma treningowa to uniwersalny przyrząd jednocześnie dla początkujących jak i zaawansowanych. Guma jest długa i zamknięta, daje tym samym niemało możliwości ćwiczeń całego ciała. Możesz z powodzeniem wykonywać ćwiczenia na plecy, barki, klatkę piersiową, na brzuch i nogi. Power Band jak każda lateksowa guma cechuje się nowoczesnym oporem – im mocniej ją rozciągasz tym mocniejszy stawia opór. Dzięki oporowi, który odczuwasz w trakcie ćwiczeń z gumą wzmacniasz mięśnie, zwiększasz siłę, polepszasz kondycję. Pierwsze efekty widać już po 4 tygodniach regularnych treningów z pomocą taśm. Różnorodne odcienie gum oznaczają najróżniejszy opór, na początek warto zacząć od najmniejszego oporu przechodząc do mocniejszych. Kolor: zielony Materiał: lateks Opór: 17-26kg Długość: 208 cm Szerokość: 32 mm Grubość: 4,5 mm


Podsumowanie, czyli jaki ekspander do ćwiczeń do 50 zł najlepszy?


Najlepszy ekspander do ćwiczeń do 50 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy ekspander do ćwiczeń do 50 zł w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Polecane ekspandery treningowe – Zestawienie luty 2024

Jeżeli żaden z powyższych ekspanderów do ćwiczeń do 50 zł nie spełnił oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie dobrych ekspanderów oporowych do ćwiczeń siłowych i treningu fitness.


Powiązania tematyczne:

 • jaki ekspander do ćwiczeń do 50 zł opinie,
 • dobre ekspandery do 50 zł cena,
 • ranking ekspanderów do ćwiczeń do 50 zł,
 • ekspander do ćwiczeń do 50 zł jaki najlepszy.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o ekspanderach do 50 zł

#1 Gdzie szukać opinii o ekspanderach do 50 zł?

Aktualnie zaprezentowane informacje o ekspanderach do 50 zł odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie userów.

#2 Jaki ekspander do ćwiczeń do 50 zł wybrać? Który najlepszy?

Poszukując informacji o dobrych ekspanderach do 50 zł warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z ekspanderami do ćwiczeń fitness i treningu siłowego do 50 zł, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jaki ekspander do ćwiczeń do 50 zł jest najchętniej polecany?

Nasze zestawienia z ekspanderami do ćwiczeń fitness i treningu siłowego do 50 zł zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach ekspandery do 50 zł to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *