FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking ekspanderów do ćwiczeń do 70 zł. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Ekspandery do ćwiczeń / Ranking ekspanderów do ćwiczeń do 70 zł


Pomagamy w wyborze dobrych ekspanderów do ćwiczeń do 70 zł. Opracowane zestawienia są aktualne na luty 2024 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych ekspanderów do ćwiczeń do 70 zł,
 • TOP5 chętnie kupowanych ekspanderów oporowych do ćwiczeń siłowych i treningu fitness.

Jakie ekspandery do 70 zł najlepiej wybrać? Ranking luty 2024

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane ekspandery do 70 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking ekspanderów do ćwiczeń do 70 zł, wraz ze specyfikacją modelu, aktualizujemy każdego dnia.

☆ Boczny rezystor prędkości BB 2340 Body Sculpture ☆

Boczny rezystor prędkości BB 2340 Body Sculpture Najniższa Cena Online

☆ Boczny rezystor prędkości BB 2340 Body Sculpture - opis i specyfikacja ☆

Krótki opis ekspandera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Body Sculpture
 • Nazwa produktu: Boczny rezystor prędkości BB 2340 Body Sculpture
 • Segment produktowy: Ekspandery do ćwiczeń fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis ekspandera:

  Boczny (poziomy) rezystor prędkości używany jest przede wszystkim w treningu prędkości, przyśpieszenia, zwinności i koordynacji. Ćwiczenia z rezystorem wzmacniają mięśnie nóg, powiększają stabilność stawów i zakres ruchów, a także maksymalizują ogólną skuteczność ruchową. Wyekwipowany w pokaźny, dostosowywany mankiet umożliwiający świetne jego dopasowanie do nogi użytkownika.

  OPIS artykułu:

  • Boczny (stopnie) rezystor prędkości używany jest w głównej mierze w treningu szybkości, przyśpieszenia, zwinności i koordynacji
  • Ćwiczenia z rezystorem wzmacniają mięśnie nóg, rozszerzają stabilność stawów i zakres ruchów, a także maksymalizują ogólną efektywność ruchową
  • zaopatrzony w wielki, dostosowywany mankiet umożliwiający doskonałe jego dobranie do nogi użytkownika
  • Rezystor tworzony z wytrzymanych i błogich w dotyku tworzyw i tworzyw o powiększonej oporności na rozciąganie, ścieranie i uszkodzenia
  • Wewnętrzna guma została dodatkowo zabezpieczona nylonową osłoną, która zabezpiecza gumę przed uszkodzeniami i gwarantuje bezpieczeństwo użytkowania – w razie pęknięcia nie zrani użytkownika. Osłona pozwala na większy naciąg gumy, co przekłada się na ulepszone wyniki treningu siłowego
  • Boczny rezystor szybkości to świetna sugestia równocześnie dla profesjonalnych sportowców, jak i dla osób amatorsko i rekreacyjnie uprawiających różne dziedziny sportu
  • W zestawie płyta DVD z filmem instruktażowym

  UWAGI:

  • towar do wykorzystania domowego
  • Gwarancja 24 miesiące


☆ guma oporowa cross band level 3 marki Gymbeam ☆

guma oporowa cross band level 3 marki Gymbeam Najniższa Cena Online

☆ guma oporowa cross band level 3 marki Gymbeam - opis i specyfikacja ☆

Krótki opis ekspandera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: GymBeam
 • Nazwa produktu: guma oporowa cross band level 3 marki Gymbeam
 • Segment produktowy: Ekspandery do ćwiczeń fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis ekspandera:

  Cross Resistance Band Level 3 jest wyjątkowo wytrzymałą, bezszwową taśmą w odcieniu niebieskim, która jest nadzwyczajna do ćwiczeń na masę ciała oraz treningu praktycznego. Zapewnia ona nieograniczoną ilość odmian ćwiczeń i treningów dla wzmacniania i tonizowania Twojego ciała.

  Poziom oporu taśmy wynosi 23-57 kg, co pobudza prędkie powiększenie siły mięśni.


☆ Reebok Guma fitness ratb-11030bl - poziom 1 ☆

Reebok Guma fitness ratb-11030bl - poziom 1 Najniższa Cena Online

☆ Reebok Guma fitness ratb-11030bl - poziom 1 - opis i specyfikacja ☆

Krótki opis ekspandera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Reebok
 • Nazwa produktu: Reebok Guma fitness ratb-11030bl - poziom 1
 • Segment produktowy: Ekspandery do ćwiczeń fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis ekspandera:
  zaopatrzona w komfortowe uchwyty, guma fitness firmy Reebok pomaga wzmocnić, uelastycznić i ujędrnić ciało podczas treningów. Pasuje do treningu górnych i dolnych partii ciała. Pozwala na wykonywanie szerokiej gamy ćwiczeń, więc oprócz ćwiczeń wzmacniających przyda się także podczas rozciągania. Użycie gumy jest niezwykle duże. Głównym jej zadaniem jest stwarzanie oporu, który należy pokonać. Dlatego właśnie szczególnie prawidłowo sprawdza się w treningach wzmacniających mięśnie brzucha, ramion, pleców i nóg. Uchwyty zostały stworzone z trwałej i lekkiej pianki, dzięki czemu nie będą się ślizgać w trakcie nawet najszczególniej intensywnych treningów. Dane technicznE: rozmiary: 144 x 12,5 x 2,5 cm Waga: 125 g Materiał wykonania: TPR, PP, NBR Poziom oporu: 1 (słaby) Kolor: szary/niebieski Gwarancja: 2 lata REEBOK TO unikatowY SPRZĘT FITNESS Aktywność fizyczna i radość płynąca z uprawiania sportu działa jednocześnie na ciało, jak i umysł. Dzięki zastosowaniu prekursorskich technice i nieszablonowemu designowi sprzętów i akcesoriów Reebok każdy trening przybliża Cię do osiągnięcia założonego celu. Reebok wykracza poza przyjęte normy, dając Ci produkty treningowe o ponadprzeciętnej jakości. Znakomicie dostosowane materiały, bezusterkowość i innowacja w projektowaniu sprawia, iż wybierając produkty Reebok, będziesz cieszyć się nimi przez dużo lat.

☆ Tiguar Guma oporowa power band gt by - ii poziom - ii poziom (5906660029151) ☆

Tiguar Guma oporowa power band gt by - ii poziom - ii poziom (5906660029151) Najniższa Cena Online

☆ Tiguar Guma oporowa power band gt by - ii poziom - ii poziom (5906660029151) - opis i specyfikacja ☆

Krótki opis ekspandera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Tiguar
 • Nazwa produktu: Tiguar Guma oporowa power band gt by - ii poziom - ii poziom (5906660029151)
 • Segment produktowy: Ekspandery do ćwiczeń fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis ekspandera:

  power bandy stosowane zarówno w fachowym przygotowaniu motorycznym sportowców, jak i poprzez amatorów, którzy dzięki ich wykorzystaniu mogą w specjalistyczny sposób pracować nad poprawą swej siły, wytrzymałości i jakości ruchu, to jeden z najpopularniejszych sprzętów pozwalających na przeprowadzenie sprawnego treningu każdemu i w każdych warunkach.Nasze gumy stworzyliśmy we współpracy z Jakubem Podgórskim, trenerem przygotowania motorycznego kadry Polski Futsalu i twórcą popularnej w Polsce koncepcji GT Training – pierwszego na świecie systemu grupowego treningu motorycznego.

  Współpraca z Kubą Podgórskim pozwoliła nam poznać i odpowiedzieć na potrzeby fachowego sportu, tworząc nasze innowacyjne i niezwykle wytrzymałe gumy oporowe tiguar power bands!Wszechstronność power bandsGumy oporowe mogą być wykorzystywane poprzez każdego, niezależnie od stopnia progresywnia w treningu.

  Wynika to z łatwego sposobu ich oraz z możliwości wyboru między czterema różnorodnymi poziomami oporu, dzięki czemu każdy będzie mógł znaleźć gumę power bands odpowiadającą jego jednostkowym potrzebom.Power bandy genialnie sprawdzają się w treningu osób początkujących, pomagając im w nauce poprawnego technologicznie wykonywania ćwiczeń, a także wzmacniając całe ciało, natomiast dla osób nowoczesnych mogą stanowić nowy, dodatkowy bodziec w treningu.

  wykorzystanie gum oporowych w treningu to skuteczny sposób wzmacniania i modelowania potężnych partii mięśniowych oraz mobilizacji.postępowość gum power band GT aby tiguarW celu rozszerzenia motywacji ćwiczących podczas korzystania z power bandów stworzyliśmy nowoczesny system oznaczania ich rozciągliwości.Ćwiczenia z gumą śliwkową, o najniższym stopniu oporu, odpowiadają ćwiczeniom z obciążeniem od 8 kg (w zależności od stopnia jej rozciągnięcia), a ćwicząc z najszerszym, szarym power bandem, rozciągając go o 200%, wkładasz w to siłę odpowiadającą ćwiczeniom z aż 78 kg!Dlatego, by umożliwić Ci świadomą pracę z gumami oporowymi, opatentowaliśmy niezrównane dotąd rozwiązanie, dzięki któremu będziesz w stanie prosto określić, z jakim ciężarem właśnie ćwiczysz.Jak to działa? Na naszych power bandach odszukasz graficzny system oznaczania stopnia oporu gumy, który informuje, ile siły należy jeszcze włożyć w jej stosowne rozciągnięcie w trakcie ćwiczenia.

  A skoro starannie wiesz, ile jeszcze Ci brakuje – łatwiej będzie Ci dać z siebie jeszcze więcej! Rozciągając power banda rozciągasz także prostokąty, które są na nim nadrukowane. W chwili gdy prostokąt staje się kwadratem – ćwiczysz z takim oporem, jaki informuje waga nadrukowana przy danym prostokącie.

  Easy like that!;)Który power band będzie adekwatny dla Ciebie?I poziom oporu – guma śliwkowa: najmniejszy opór. Przeznaczona dla osób początkujących albo do ćwiczeń wyjątkowo złożonych i nieprzystępnych ruchowo.II poziom oporu – guma morska: przeciętny opór.

  Jest najmocniej uniwersalna, genialnie sprawdza się w układzie ćwiczeń w parach. Dedykowana dla większości osób uczestniczących w treningach GT.III poziom oporu – guma oliwkowa: ciężki opór. Dedykowana dla osób nowoczesnych.

  używana w treningu siłowym GT przez kobiety, a także jako wersja skalowana dla mężczyzn w większości programów GT, niejednokrotnie także w programie GT Mobility. Gumę o tym oporze możesz wykorzystać jeszcze jako pomoc przy nauce podnosinia na drążku.IV poziom oporu – guma szara: najcięższy opór.

  przeznaczona dla mężczyzn albo dla pań progresywnych w treningu siłowym. Dobrze sprawdza się także jako przeciwwaga w ćwiczeniach dynamicznych i plyometrycznych. Gumę o tym oporze możesz wykorzystać na dodatek jako pomoc przy nauce podnosinia na drążku.

  zastosowanietrening wzmacniającyprzygotowanie motorycznetrening stabilizującymodelowanie sylwetkirozgrzewkarehabilitacjaMOCNE STRONYinnowacyjny system sygnalizowania, z jakim oporem ćwiczysz w danym momenciewszechstronnośćtrwałośćmożliwość prostego skalowania poziomu intensywności ćwiczeń dzięki czterem przystępnym stopniom oporupółroczna gwarancjaWAŻNE dostępne są cztery różne poziomy oporu tiguar power bands, każdy sprzedawany oddzielnie.Szerokość: 13 mm (śliwka), 22 mm (morski), 32 mm (oliwka), 44 mm (szary)Grubość: 4 mmObwód: 208 cmW trakcie stosowaniaAby zapewnić wytrzymałość swym power bandom unikaj wystawiania ich na długotrwałe działanie promieni słonecznych, nie susz ich także na kaloryferze.

  Nie zaczepiaj ich o ostre krawędzie oraz nie przydeptuj ich butami. Po użyciu dobrze jest przetrzeć je ściereczką i odwiesić do wyschnięcia w odpowiednim miejscu. Ważne: power bandów nie należy rozciągać powyżej 300% długości całkowitej produktu (długość spoczynkowa artykułu x3).

  Jak ćwiczyć z gumami power band GT by tiguar? Obejrzyj filmy z ćwiczeniami!


☆ Guma Sapphire Power Band SG-2080-64, GUMASG208064RED ☆

Guma Sapphire Power Band SG-2080-64, GUMASG208064RED Najniższa Cena Online

☆ Guma Sapphire Power Band SG-2080-64, GUMASG208064RED - opis i specyfikacja ☆

Krótki opis ekspandera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Sapphire
 • Nazwa produktu: Guma Sapphire Power Band SG-2080-64, GUMASG208064RED
 • Segment produktowy: Ekspandery do ćwiczeń fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis ekspandera:
  przedstawiamy PaństwuGUMĘ OPOROWĄ POWER BAND SG-2080renomowanej producenta Sapphire.Taśma treningowa Sapphire SG-2080 wytworzona została z istotnie wytrzymałego lateksu i gwarantuje bezproblemowe stosowanie przez lata.model: SG-2080-64długość: 208cmszerokość: 64mmgrubość: 4,5mmopór: 28-80kgkolor: czerwonyilość sztuk: 1szt DLACZEGO GUMY POWER BAND firmy SAPPHIRE?Najwyższej jakości lateks gwarantuje bezproblemową eksploatacjęZwiększona niepodatność na pęknięcia, przetarcia i inne uszkodzenia mechaniczneTworzywo z którego są wytworzone gumy Sapphire jest naturalne i przyjemne w dotykuIdealnie gładka powierzchnia usprawnia trening i powiększa możliwości wykorzystaniaWysoka odporność na warunki zewnętrzne - gumy są wodoodporne (łatwo je utrzymać w czystości)ZAUFAJ SPRAWDZONEJ MARCE, ZACZNIJ TRENING Z SAPPHIRE! JEDEN PRZYRZĄD - niemało MOŻLIWOŚCI elastyczna guma SG-2080 zezwala na przeprowadzenie treningów wzmacniających mięśnie kończyn. Gumy można zatem zastosować do ćwiczenia dłoni i nóg oraz jako sprawna rozgrzewka przed ćwiczeniami siłowymi. WSPARCIE w trakcie TRENINGUGumy SG-2080 mogą zapewnić znaczące wparcie osobom początkującym trening siłowy i fitness. Widocznie upraszczają wypracowanie prawidłowej techniki podwyższania na drążku gimnastycznym. WyśmienitA DO ĆWICZEŃ W DOMU:Ze względu na drobne rozmiary taśma nieprzeciętnie pasuje do treningów w warunkach domowych - nie ma najmniejszego problemu z ich przechowywaniem i utrzymaniem w czystości. GRATISY: DWA E-BOOKI: Dwie książki w formacie elektronicznym (wysyłane w mailu po zakupie). Porady żywieniowe zawarte w książkach nie tylko przyczynią się do szybszego osiągnięcia sukcesu, lecz także pomogą utrzymać efekty!

☆ Body sculpture bb 2380 (5903733003834) ☆

Body sculpture bb 2380 (5903733003834) Najniższa Cena Online

☆ Body sculpture bb 2380 (5903733003834) - opis i specyfikacja ☆

Krótki opis ekspandera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Body Sculpture
 • Nazwa produktu: Body sculpture bb 2380 (5903733003834)
 • Segment produktowy: Ekspandery do ćwiczeń fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis ekspandera:

  Body Trimmer z blokadą na drzwi to perfekcyjne urządzenie do ćwiczeń ogólnorozwojowych dolnych i górnych partii ciała. Wygodne uchwyty z miękkiej gąbki i specjalna blokada na drzwi, umożliwiająca zamontowanie przyrządu i ćwiczenia w warunkach domowych. Kompaktowe rozmiary gumy umożliwiają zabranie jej w dowolne miejsce i proste przechowywanie.

  OPIS artykułu:

  • Body Trimmer z blokadą na drzwi to wspaniałe urządzenie do ćwiczeń ogólnorozwojowych dolnych i górnych partii ciała
  • komfortowe uchwyty z miękkiej gąbki, a także specjalna blokada na drzwi, umożliwiająca zamontowanie przyrządu i ćwiczenia w warunkach domowych
  • Blokadę na drzwi można szybko ipolikwidować z gumy
  • Guma została dodatkowo zabezpieczona nylonową osłoną, która zabezpiecza gumę przed uszkodzeniami i gwarantuje bezpieczeństwo stosowania – w razie pęknięcia nie zrani użytkownika. Osłona zezwala na pokaźniejszy naciąg gumy, co przekłada się na lepsze wyniki treningu siłowego
  • Kompaktowe rozmiary gumy zezwalają na zabranie jej w dowolne miejsce i proste przechowywanie
  • Długość gumy: 120 cm
  • Długość uchwytu: 13 cm

  UWAGI:

  • produkt do stosowania domowego/amatorskiego
  • 24 miesiące gwarancji

  wykorzystanie:

  wykorzystanie gumy jest wyjątkowo duże. Głównym zadaniem gumy jest stwarzanie oporu, który należy pokonać dlatego właśnie programy ćwiczeń wykorzystujące gumę fitness bardzo prawidłowo sprawdzają się w treningach wzmacniających mięśnie brzucha, ramion, pleców i miednicy. Ćwiczenia z gumą uelastyczniają ciało pomagają także w zrzuceniu zbędnych kilogramów.


☆ Taśma oporowa Body Sculpture BB 104B 2,1 cm (5903733006811) ☆

Taśma oporowa Body Sculpture BB 104B 2,1 cm (5903733006811) Najniższa Cena Online

☆ Taśma oporowa Body Sculpture BB 104B 2,1 cm (5903733006811) - opis i specyfikacja ☆

Krótki opis ekspandera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Body Sculpture
 • Nazwa produktu: Taśma oporowa Body Sculpture BB 104B 2,1 cm (5903733006811)
 • Segment produktowy: Ekspandery do ćwiczeń fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis ekspandera:

  Taśma oporowa Body Sculpture 2,1 cm BB 104B

  Wysokiej jakości taśma oporowa o szerokości 2,1 mm BB 104B producenta Body Sculpture. Taśma jest praktyczna, prosta w użyciu i zajmuje mało miejsca. Służy w głównej mierze do dodania uzupełniającego oporu w trakcie wykonywania ćwiczeń statycznych.

  używanie taśmy powoduje, że dostarczamy mięśniom dodatkowej pracy, dzięki czemu ćwiczenia są bardziej skuteczne. Pozwala to wykonywać ćwiczenia z stosownie dopasowanym oporem. Taśmę można stosować do crossfitu, jogi, ćwiczeń statycznych, lecz też w rehabilitacji oraz do korekcji wad postawy. Taśmy nie tylko dodają opór podczas ćwiczeń ale także upraszczają naukę np. Unosinia. Starczy zaczepić taśmę o odpowiednim oporze o drążek do podnosinia, włożyć w pętlę stopę lub kolano i spróbować się podciągnąć. Opór należy ograniczać aż do całkowitego wyeliminowania taśmy pomocniczej. Dzięki taśmie możemy wykonać trening całego ciała.

  Osobom, które doznały kontuzji pomaga w szybszym powrocie do sprawności. Tworzona została z przyjaznej środowisku naturalnej gumy lateksowej.

  informacje techniczne:

  • Kolor: czarny
  • wymiary: 208 x 0,45 x 1,9 cm (dł. X grub. X szer.)
  • Gwarancja: 2 lata
  • Przeznaczenie: użytek domowy☆ Body sculpture bb 104gr (5903733005456) ☆

Body sculpture bb 104gr (5903733005456) Najniższa Cena Online

☆ Body sculpture bb 104gr (5903733005456) - opis i specyfikacja ☆

Krótki opis ekspandera - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Body Sculpture
 • Nazwa produktu: Body sculpture bb 104gr (5903733005456)
 • Segment produktowy: Ekspandery do ćwiczeń fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis ekspandera:

  Wysokiej jakości taśma oporowa o szerokości 1,9 mm BB 104GR marki Body Sculpture. Taśma jest użyteczna, nietrudna w użyciu i zajmuje niedużo miejsca. Służy na ogół do zadania dodatkowego oporu podczas realizowania ćwiczeń statycznych.

  wykorzystywanie taśmy sprawia, że dostarczamy mięśniom dopełniającej pracy, dzięki temu ćwiczenia są bardziej wydajne. Pozwala to wykonywać ćwiczenia z stosownie dopasowanym oporem. Taśmę można stosować do crossfitu, jogi, ćwiczeń statycznych, lecz też w rehabilitacji oraz do korekcji wad postawy.

  Taśmy genialnie nadają się do nauki wznosinia. Wystarczy zaczepić taśmę o drążek do podciągania, włożyć w pętlę stopę albo kolano i spróbować się podciągnąć.

  Osobom, które doznały kontuzji pomaga w prędkim powrocie do wydajności. Tworzona została z przyjaznej środowisku naturalnej gumy lateksowej.

  dane techniczne:

  • Kolor: zielony (średni opór taśmy)
  • rozmiary: 208 x 0,45 x 1,9 cm (dł. X grub. X szer.)
  • Gwarancja: 2 lata
  • Przeznaczenie: użytek domowy


  ☆ Body sculpture Boczny rezystor prędkości bb 2340 ☆

  Body sculpture Boczny rezystor prędkości bb 2340 Najniższa Cena Online

  ☆ Body sculpture Boczny rezystor prędkości bb 2340 - opis i specyfikacja ☆

  Krótki opis ekspandera - rozwiń / zwiń
  • Marka produktu: Body Sculpture
  • Nazwa produktu: Body sculpture Boczny rezystor prędkości bb 2340
  • Segment produktowy: Ekspandery do ćwiczeń fitness
  • Ilość ofert: 1
  • Charakterystyka / Opis ekspandera:
   cechy techniczne

  ☆ Body sculpture Zestaw gum fitness 114 cm bb 2330 ☆

  Body sculpture Zestaw gum fitness 114 cm bb 2330 Najniższa Cena Online

  ☆ Body sculpture Zestaw gum fitness 114 cm bb 2330 - opis i specyfikacja ☆

  Krótki opis ekspandera - rozwiń / zwiń
  • Marka produktu: Body Sculpture
  • Nazwa produktu: Body sculpture Zestaw gum fitness 114 cm bb 2330
  • Segment produktowy: Ekspandery do ćwiczeń fitness
  • Ilość ofert: 1
  • Charakterystyka / Opis ekspandera:
   parametry technologiczne


  Podobne zestawienia:


  Najtańsze ekspandery do 70 zł – Ranking luty 2024 wg ceny

  Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze ekspandery do 70 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich ekspanderów do ćwiczeń do 70 zł jest aktualizowany na bieżąco.

  ☆ Reebok Guma fitness ratb-11030bl - poziom 1 ☆

  Reebok Guma fitness ratb-11030bl - poziom 1 Najniższa Cena Online

  ☆ Reebok Guma fitness ratb-11030bl - poziom 1 - opis i specyfikacja ☆

  Krótki opis ekspandera - rozwiń / zwiń
  • Marka produktu: Reebok
  • Nazwa produktu: Reebok Guma fitness ratb-11030bl - poziom 1
  • Segment produktowy: Ekspandery do ćwiczeń fitness
  • Ilość ofert: 1
  • Charakterystyka / Opis ekspandera:
   wyekwipowana w komfortowe uchwyty, guma fitness firmy Reebok pomaga wzmocnić, uelastycznić i ujędrnić ciało w trakcie treningów. Pasuje do treningu górnych i dolnych partii ciała. Zezwala na wykonywanie szerokiej gamy ćwiczeń, więc oprócz ćwiczeń wzmacniających przyda się także w trakcie rozciągania. Użycie gumy jest bardzo obszerne. Głównym jej zadaniem jest stwarzanie oporu, który należy pokonać. Dlatego właśnie nad wyraz należycie sprawdza się w treningach wzmacniających mięśnie brzucha, ramion, pleców i nóg. Uchwyty zostały wytwarzane z trwałej i lekkiej pianki, dzięki czemu nie będą się ślizgać w trakcie choćby najszczególniej intensywnych treningów. Dane technicznE: wymiary: 144 x 12,5 x 2,5 cm Waga: 125 g Materiał wykonania: TPR, PP, NBR Poziom oporu: 1 (słaby) Kolor: szary/niebieski Gwarancja: 2 lata REEBOK TO wyjątkowY SPRZĘT FITNESS Aktywność fizyczna i radość płynąca z uprawiania sportu działa zarówno na ciało, jak i umysł. Dzięki zaimplementowaniu prekursorskich technologii i nieszablonowemu designowi sprzętów i akcesoriów Reebok każdy trening przybliża Cię do osiągnięcia założonego celu. Reebok wykracza poza przyjęte normy, dając Ci produkty treningowe o ponadprzeciętnej jakości. Perfekcyjnie dostosowane materiały, bezawaryjność i innowacja w projektowaniu powoduje, że wybierając produkty Reebok, będziesz cieszyć się nimi przez mnóstwo lat.

  ☆ mp sport mata do ćwiczeń fitness jogi 1,5cm + gumy do ćwiczeń - zestaw 5 mini loop bands (5903738539734) ☆

  mp sport mata do ćwiczeń fitness jogi 1,5cm + gumy do ćwiczeń - zestaw 5 mini loop bands (5903738539734) Najniższa Cena Online

  ☆ mp sport mata do ćwiczeń fitness jogi 1,5cm + gumy do ćwiczeń - zestaw 5 mini loop bands (5903738539734) - opis i specyfikacja ☆

  Krótki opis ekspandera - rozwiń / zwiń
  • Marka produktu: MP SPORT
  • Nazwa produktu: mp sport mata do ćwiczeń fitness jogi 1,5cm + gumy do ćwiczeń - zestaw 5 mini loop bands (5903738539734)
  • Segment produktowy: Ekspandery do ćwiczeń fitness
  • Ilość ofert: 1
  • Charakterystyka / Opis ekspandera:
   Mata Do Ćwiczeń od MP Sport to artykuł produkowany z NBR, czyli wytrzymałego materiału, który jest oporny na wilgoć. Mata zapewnia prawidłową amortyzację - ma aż 1,5cm grubości. Teraz w zestawie z gumami oporowymi Mini Loop Bands.

  ☆ guma oporowa cross band level 3 marki Gymbeam ☆

  guma oporowa cross band level 3 marki Gymbeam Najniższa Cena Online

  ☆ guma oporowa cross band level 3 marki Gymbeam - opis i specyfikacja ☆

  Krótki opis ekspandera - rozwiń / zwiń
  • Marka produktu: GymBeam
  • Nazwa produktu: guma oporowa cross band level 3 marki Gymbeam
  • Segment produktowy: Ekspandery do ćwiczeń fitness
  • Ilość ofert: 1
  • Charakterystyka / Opis ekspandera:

   Cross Resistance Band Level 3 jest istotnie wytrzymałą, bezszwową taśmą w odcieniu niebieskim, która jest nieprzeciętna do ćwiczeń na masę ciała oraz treningu poręcznego. Zagwarantuje ona nieograniczoną liczba odmian ćwiczeń i treningów dla wzmacniania i tonizowania Twojego ciała.

   Poziom oporu taśmy wynosi 23-57 kg, co pobudza prędkie zwiększenie siły mięśni.


  ☆ Niemiecka taśma do ćwiczeń Thera Band Zielona 3,5M ☆

  Niemiecka taśma do ćwiczeń Thera Band Zielona 3,5M Najniższa Cena Online

  ☆ Niemiecka taśma do ćwiczeń Thera Band Zielona 3,5M - opis i specyfikacja ☆

  Krótki opis ekspandera - rozwiń / zwiń
  • Marka produktu: 
  • Nazwa produktu: Niemiecka taśma do ćwiczeń Thera Band Zielona 3,5M
  • Segment produktowy: Ekspandery do ćwiczeń fitness
  • Ilość ofert: 1
  • Charakterystyka / Opis ekspandera:
   Niemiecka taśma do ćwiczeń Thera Band Zielona 3,5M

  ☆ Guma Sapphire Power Band SG-2080-64, GUMASG208064RED ☆

  Guma Sapphire Power Band SG-2080-64, GUMASG208064RED Najniższa Cena Online

  ☆ Guma Sapphire Power Band SG-2080-64, GUMASG208064RED - opis i specyfikacja ☆

  Krótki opis ekspandera - rozwiń / zwiń
  • Marka produktu: Sapphire
  • Nazwa produktu: Guma Sapphire Power Band SG-2080-64, GUMASG208064RED
  • Segment produktowy: Ekspandery do ćwiczeń fitness
  • Ilość ofert: 1
  • Charakterystyka / Opis ekspandera:
   demonstrujemy PaństwuGUMĘ OPOROWĄ POWER BAND SG-2080renomowanej marki Sapphire.Taśma treningowa Sapphire SG-2080 produkowana została z stanowczo wytrzymałego lateksu i zapewnia bezproblemowe wykorzystywanie poprzez lata.model: SG-2080-64długość: 208cmszerokość: 64mmgrubość: 4,5mmopór: 28-80kgkolor: czerwonyilość sztuk: 1szt DLACZEGO GUMY POWER BAND producenta SAPPHIRE?Najwyższej jakości lateks zagwarantuje bezproblemową eksploatacjęZwiększona oporność na pęknięcia, przetarcia i inne uszkodzenia mechaniczneTworzywo z którego są wyprodukowane gumy Sapphire jest organiczne i przyjemne w dotykuIdealnie gładka powierzchnia ułatwia trening i rozszerza możliwości wykorzystaniaWysoka niepodatność na warunki zewnętrzne - gumy są wodoodporne (łatwo je utrzymać w czystości)ZAUFAJ SPRAWDZONEJ MARCE, ZACZNIJ TRENING Z SAPPHIRE! JEDEN PRZYRZĄD - sporo MOŻLIWOŚCI rozciągliwa guma SG-2080 zezwala na przeprowadzenie treningów wzmacniających mięśnie kończyn. Gumy można zatem użyć do ćwiczenia dłoni i nóg oraz jako produktywna rozgrzewka przed ćwiczeniami siłowymi. WSPARCIE w trakcie TRENINGUGumy SG-2080 mogą zapewnić znaczące wparcie osobom inicjującym trening siłowy i fitness. Znacznie usprawniają wypracowanie dobrej techniki wznosinia na drążku gimnastycznym. GenialnA DO ĆWICZEŃ W DOMU:Ze względu na niewiele znaczące wymiary taśma genialnie pasuje do treningów w warunkach domowych - nie ma najmniejszego problemu z ich przechowywaniem i utrzymaniem w czystości. GRATISY: DWA E-BOOKI: Dwie książki w formacie elektronicznym (wysyłane w mailu po zakupie). Porady żywieniowe zawarte w książkach nie tylko przyczynią się do szybszego osiągnięcia sukcesu, ale także pomogą utrzymać efekty!


  Podsumowanie, czyli jaki ekspander do ćwiczeń do 70 zł najlepszy?


  Najlepszy ekspander do ćwiczeń do 70 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


  Najtańszy ekspander do ćwiczeń do 70 zł w Rankingach – nasze TOP3


  Podobne zestawienia:


  Najlepsze ekspandery treningowe – TOP7 luty 2024

  Jeżeli żaden z powyższych ekspanderów do ćwiczeń do 70 zł nie spełnił oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie rekomendowanych ekspanderów oporowych do ćwiczeń siłowych i treningu fitness.


  Powiązania tematyczne:

  • jaki ekspander do ćwiczeń do 70 zł opinie,
  • dobre ekspandery do 70 zł cena,
  • ranking ekspanderów do ćwiczeń do 70 zł,
  • ekspander do ćwiczeń do 70 zł jaki najlepszy.

  Podobne zestawienia:


  Nasze FAQ o ekspanderach do 70 zł

  #1 Gdzie szukać opinii o ekspanderach do 70 zł?

  Aktualnie zaprezentowane informacje o ekspanderach do 70 zł odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie użytkowników.

  #2 Jaki ekspander do ćwiczeń do 70 zł wybrać? Który najlepszy?

  Poszukując informacji o dobrych ekspanderach do 70 zł warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z ekspanderami do ćwiczeń fitness i treningu siłowego do 70 zł, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

  #3 Jaki ekspander do ćwiczeń do 70 zł jest najchętniej polecany?

  Nasze zestawienia z ekspanderami do ćwiczeń fitness i treningu siłowego do 70 zł zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach ekspandery do 70 zł to produkty często rekomendowane przez kupujących.

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *