FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking domowych bieżni elektrycznych do 8000 zł. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Bieżnie do biegania / Ranking domowych bieżni elektrycznych do 8000 zł


Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych domowych bieżni elektrycznych do 8000 zł. Opracowane zestawienia są aktualne marzec 2023 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych domowych bieżni elektrycznych do 8000 zł,
 • TOP5 często wybieranych elektrycznych bieżni do treningu domowego.

Jakie bieżnie domowe elektryczne do 8000 zł najlepiej wybrać? Ranking marzec 2023

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane bieżnie domowe elektryczne do 8000 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking domowych bieżni elektrycznych do 8000 zł, wraz z opisem modelu, aktualizujemy na bieżąco.

☆ Bieżnia q. vadis 5.0 marki Hammer ☆

Bieżnia q. vadis 5.0 marki Hammer Najniższa Cena Online

☆ Bieżnia q. vadis 5.0 marki Hammer - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Hammer
 • Nazwa produktu: Bieżnia q. vadis 5.0 marki Hammer
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis bieżni:


  Model powystawowy posiada delikatnie uszkodzona gabke ramienia wynik transportu  Trenuj w nowej bieżni o innowacyjnym designie. Obudź w sobie ducha biegania.

  Twój sposób na zostanie bohaterem biegania


  Pokonaj siebie, rozszerz swoją kondycję i obudź w sobie biegacza wytrzymałościowego. Twój duch biegania zostanie obudzony lub ponownie przebudzony dzięki Q.VADIS 5.0. Wydajnie osiągniesz swoje cele wytrzymałościowe i biegowe, korzystając z multimediów i będziesz zachwycony treningiem w domu. Dzięki kompleksowemu kompletowi Q.VADIS 5.0 jesteś na prawidłowej drodze i możesz biec sprintem z maksymalną prędkością do 20 km/h. Bieżnia z silnikiem o mocy 2,5 KM rozgrzeje Cię i pozwoli spalić kalorie. Zintegrowany uchwyt na bidon zagwarantuje niezbędne nawodnienie. Dzięki postępowym aplikacjom fitness, takim jak ZWIFT, możesz urozmaicić swój trening. A po treningu? - Dzięki przemyślanej konstrukcji bieżnię możesz prędko złożyć do pozycji pionowej, a tym samym zaoszczędzić dużo miejsca w mieszkaniu. Bieżnia przekonuje innowacyjnym i prostym designem.


  Składany cud oszczędzający miejsce

  Życie w mieście z zasady idzie w parze z niewielką przestrzenią życiową. Q.VADIS 5.0 została zaopatrzone w nowoczesną funkcję składania, dzięki temu nie musisz rezygnować z treningu na bieżni nawet w mniejszych mieszkaniach. W przeciwieństwie do wielu innych bieżni, bieżnię można łatwo złożyć do kompletnie pionowej pozycji, co jeszcze bardziej usprawnia jej przechowywanie, np. Obok szafy albo w rogu pokoju. Na dodatek Q.VADIS 5.0 ma ergonomiczne rolki transportowe, które ułatwiają przestawianie jej po pomieszczeniu.


  Jednostka sterująca bieżnią

  Komputer treningowy zintegrowany z konsolą i czytelny wyświetlacz LCD całkowitą kontrolę nad biegiem. Dodatkowo zintegrowany uchwyt na tablet, który służy jako wysokiej jakości półka na Twoje urządzenie przenośne. Przyciski komputera zostały zaprojektowane w ten sposób,mieć natychmiastowy dostęp do wszelkich ważnych ustawień treningowych. Poszczególnymi przyciskami kontrolujesz początek / koniec treningu, nachylenie, wybór programu i szybkość. Dzięki zastosowanym głośnikom możesz podłączyć urządzenie przenośne i radować się muzyką. Po prostu podłącz tablet lub smartfon do komputera Q.VADIS 5.0 poprzez Bluetooth i do boju!


  ukazuje to, co musisz wiedzieć

  dane treningowe to ważne właściwości, które dostarczają danych podczas treningu biegowego. Następujące wartości są wyraźnie wyświetlane na komputerze: dystans, puls, szybkość, program, czas, kalorie i nachylenie.


  Bądź na żywo w globalnym klubie biegaczy: kompatybilny z Kinomap i ZWIFT

  Przed rozpoczęciem wirtualnego „biegu na żywo" należy zainstalować na tablecie aplikacje Kinomap i ZWIFT. Następnie po prostu połącz się z Q.VADIS 5.0 przez Bluetooth. Poczuj wyjątkową atmosferę treningu na żywo. Poznawaj fascynujące miejsca z ZWIFT, z globalną społecznością. Spraw, aby Twój wirtualny awatar się pocił i odkryj z ZWIFT zapierające dech w piersiach trasy.


  Twój smartfon lub tablet będzie się samoczynnie ładował przez zintegrowane złącze USB podczas treningu biegowego. Głośniki dopełniającą motywację w trakcie biegu.


  Ci potrzeba wolności i przestrzeni Imponująca powierzchnia do biegania o rozmiarach 145 x 51 cm (i grubości 2,5 mm) zagwarantuje swobodę, której Ci potrzeba podczas zdobywania kolejnych kilometrów. Jednostajna konstrukcja pozwala osobom o masie ciała do 150 kg radować się komfortowym i autentycznym treningiem biegowym. Dzięki profesjonalnej szerokości 51 cm zyskujesz idealne warunki do bezpiecznego i wydajnego treningu. Powierzchnia bieżni zapewnia przyczepność, której potrzebujesz w trakcie sprintów.


  Chroń swoje stawy

  Tłumiąca wibracje, super miękka powierzchnia bieżni z 6-punktowym systemem tłumienia gwarantuje realistyczne uczucie biegu i ruch, który jest bezpieczny dla stawów. Komfortowo i wygodnie poradzisz sobie też z dłuższymi sekwencjami treningowymi.


  Wyczynowy długodystansowiec

  Z silnikiem bieżni Q.VADIS 5.0 masz do dyspozycji pełne 2,5 KM i zakres prędkości od 0,3 do 20 km/h. Możesz regulować nachylenie do 12% i ustawić je momentalnie iprzy pomocy przycisków +/- na konsoli. Dostosuj bieżnię do swoich osiągnięć i zostań długodystansowcem.


  Przyspiesz swój puls

  Ważne jest,podczas treningu kontrolować tętno. Dzięki zintegrowanym sensorom dotykowym tętna Q.VADIS 5.0 oferuje wyśmienitą możliwość prędkiego pomiaru tętna. Trzymasz dłonie na sensorach dotykowych, a na komputerze zostaje wyświetlona aktualna wartość tętna. Ustaw docelowe tętno i korzystaj z programu pomiaru tętna, aby bezpiecznie trenować wg tętna - nie przetrenowując się przy tym. Oczywiście istnieje w dodatku możliwość wykorzystania opcjonalnego pasa telemetrycznego jako czujnika tętna. Wymagany do niego odbiornik jest już zintegrowany z bieżnią.


  dostatek to program

  Pełna gama 30 programów treningowych jest dostępna dla najróżniejszych jednostek biegowych. Każdy program jest podzielony na 10 części, a każda sekcja ma 200 m. Po pomyślnym ukończeniu 10 odcinków program się powtarza. Możesz także trenować bezpiecznie i pro zdrowotnie zgodnie z ustawioną wartością tętna. W tym celu na konsoli umieszczone zostały uchwyty z sensorami dotykowymi, za pomocą których można przeprowadzić szybki i komfortowy pomiar.  Funkcje komputera:


  • liczba programów fitness: 31
  • liczba programów treningowych: 30
  • Stale wyświetlane wartości: 4
  • Czytelny wyświetlacz LCD Touch Displey
  • Pomiar pulsu przez pas telemetryczny (opcja)
  • Możliwość ustawienia dolnej i górnej granicy tętna: możliwość ustawienia górnej granicy tętna
  • Podpórka na tablet, smartfon
  • Uwaga: tablet nie jest dołączony do zestawu
  • Multimedia: Aplikacja, Bluetooth
  • Gniazdo USB z funkcją ładowania


  informacje techniczne:


  • Moc silnika: 2,5 KM
  • Zakres szybkości: od 0,3 km/h do 20 km/h
  • Nachylenie: 0-12 % z starannością do 1 %
  • wymiary pasa: 145 x 51 cm
  • Rolki transportowe: tak
  • Zasilanie: 230 v, 50 Hz
  • Waga: 84 kg
  • Max.waga użytkownika: 150 kg
  • rozmiary po rozłożeniu: 163 x 83 x 133 cm
  • rozmiary po złożeniu: 74 x 83 x 158 cm
  • Kolor: czarny☆ Bieżnia Hammer Q. Vadis 3.0 (4005251516009) ☆

Bieżnia Hammer Q. Vadis 3.0 (4005251516009) Najniższa Cena Online

☆ Bieżnia Hammer Q. Vadis 3.0 (4005251516009) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Hammer
 • Nazwa produktu: Bieżnia Hammer Q. Vadis 3.0 (4005251516009)
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis bieżni:

  ieżnia HAMMER Q.VADIS 3.0 przekona Cię przemyślanymi i mocnymi funkcjami! Można je niezwykle błyskawicznie złożyć dzięki sprytnemu i pomysłowemu projektowi. Rozłożony i w pełni produktywny, możesz spodziewać się szybkości do 18 km/h, a także pełnej mocy silnika bieżni o mocy 2 KM.

  Na bieżni zintegrowany jest także uchwyt na butelkę do picia....


☆ Bieżnia elite 900 marki Nordictrack ☆

Bieżnia elite 900 marki Nordictrack Najniższa Cena Online

☆ Bieżnia elite 900 marki Nordictrack - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: NordicTrack
 • Nazwa produktu: Bieżnia elite 900 marki Nordictrack
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis bieżni:

  Bieżnia elektryczna NordicTrack® Elite 900 to wysokiej jakości, solidny i zaawansowany technologicznie sprzęt fitness. Wyposażona jest m.in. W pokaźny zakres regulacji kąta nachylenia, znaczny pas bieżni i wydajny silnik. Użytkownik bez wątpienia zwróci także uwagę na uzupełniające wyposażenie bieżni w postaci 7" kolorowego ekranu dotykowego kontrolującego cechy treningu i umożliwiającego wybór programów treningowych spomiędzy 28, które są dostępne bez aktywnego członkostwa iFit®.

  Bieżnia elektryczna Elite 900 to ergonomiczny i wytrzymały sprzęt do treningu biegowego w warunkach domowych.

  wyświetlacz: 7" kolorowy, dotykowy. Kontroluje cechy treningu i umożliwia wybór programów treningowych. Znaczny kąt widzenia wyświetlacza pozwala swobodnie odczytywać prędkość, dystans, czas, puls i spalanie kalorii.

  KLAWISZE szybkiEGO DOSTĘPU: przypasuj swoją prędkość oraz nachylenie bieżni za pomocą jednego przycisku. Jest on umiejscowiony w zasięgu ręki użytkownika, żeby jeszcze luźnoj kontrolować przebieg treningu i możliwość zmiany ustawień bieżni.

  PROGRAMY TRENINGOWE: Z członkostwem iFit dostajemy dostęp do ponad 11 000 video treningów z trenerami personalnymi oraz samoczynną regulacją nachylenia w zależności od wybranej trasy. IFit daje Ci możliwość bezpłatnego przetestowania wszelkich funkcji platformy przez 30 dni.

  TRENUJ W RYTMIE swojej MUZYKI: Trening w rytmie ulubionej muzyki pozwala ćwiczyć jeszcze skuteczniej. Podłącz odtwarzacz do głównej konsoli i biegnij w rytmie swej ulubionej muzyki. Trening stanie się przyjemny dzięki głośnikom zaimplementowanym w konsole. Port audio kompatybilny z iPod®/MP3 zezwala na słuchanie muzyki z sprzętów zewnętrznych.

  TRENUJ DŁUŻEJ, BEZ POTU: Korzystaj z komfortu jaki daje wentylator AutoBreeze™. Umieszczony jest na konsoli głównej, blisko Twojego ciała, abyś mógł poznać miły chłód podczas wykonywania ćwiczeń. Dzięki przyciskom szybkiego dostępu możesz regulować i dostosowywać poziomy nawiewu w zależności od własnych preferencji.

  KLUCZ BEZPIECZEŃSTWA: Dla maksymalnego bezpieczeństwa, bieżnia wyekwipowana jest na dodatek w klucz bezpieczeństwa, pełniący funkcję „awaryjnego stopu" w razie wypadku.

  REGULACJA KĄTA NACHYLENIA PASA BIEŻNI: Nachylenie pasa bieżnie dostosowywane jest elektronicznie w zakresie 0% do + 12%. Dzięki temu użytkownik ma możliwość dostosowania parametrów treningu do swych wymagań.

  ZAKRES REGULACJI prędkośCI: Zakres regulacji szybkości w bieżni Elite 900 wynosi od 0 do 20 km/h. Dzięki klawiszom prędkiego dostępu 1-Touch™ Speed Control zmiana następuje „w mgnieniu oka".

  efektywnY SILNIK: Trenuj bezpieczniej, dłużej i ciszej! Silnik o stałej mocy 3.0 CHP zagwarantuje znakomitą skuteczność i płynną pracę choćby przy maksymalnym obciążeniu bieżni. Zbudowany, aby wytrzymywać najdłuższe treningi, dodatkowo zagwarantuje redukcję hałasów i skuteczne chłodzenie w trakcie treningu.

  SYSTEM AMORTYZACJI BIEŻNI RUNNERS FLEX: innowacyjny system amortyzacji bieżni NordicTrack. Zagwarantuje amortyzację od pasa bieżni dla komfortu stawów.

  BEZPIECZEŃSTWO w głównej mierze: Bieżnia wyposażona jest w boczne stopnie bezpieczeństwa z perforowaną powierzchnią antypoślizgową, która zabezpiecza przed nieumyślnym zsunięciem się ze sprzętu. Dla maksymalnego bezpieczeństwa, bieżnia wyposażona jest także w klucz bezpieczeństwa, pełniący funkcję „awaryjnego stopu" w razie wypadku.

  MAKSYMALNA WAGA UŻYTKOWNIKA: mocna , a także nierozciągliwy pas bieżni Elite 900 przeznaczony jest dla użytkowników o masie ciała nieprzekraczającej 136 kg.

  POWIERZCHNIA PASA BIEŻNI: znaczny pas bieżni o wymiarach 51 x 152 cm (szer. X dł.) zagwarantuje większe bezpieczeństwo i komfort podczas biegu.

  informacje technologicznE:

  Konsola: 7" barwny, dotykowy

  Silnik: 3.0 CHP stałej mocy silnika

  Funkcje konsoli: szybkość, czas, dystans, kalorie, nachylenie bieżni, tętno

  prędkość: 0-20 km/h (1-Touch™ Speed Control)

  Pas bieżni: 51 cm x 152 cm nierozciągliwy

  Rolki: 1,9"

  Nachylenie bieżni: regulowane elektronicznie 0-12% (1-Touch™ Incline Control)

  rozmiary bieżni: 190 x 90 x 146 cm (dł. X szer. X wys.)

  rozmiary bieżni złożonej: 111 x 90 x 174 cm (dł. X szer. X wys.)

  Łatwe składanie bieżni z mechanizmem SpaceSaver® i systemem EasyLift™ Assist

  Klawisze szybkiego dostępu zmiany szybkości i nachylenia

  uzupełniające wyposażenie: głośniki, wentylator

  Maksymalna waga użytkownika: 136 kg

  Przeznaczenie: użytek domowy

  Gwarancja: 2 lata, 5 lat na silnik, 10 lat na konstrukcję ramy

  BIEGAJ PO CAŁYM ŚWIECIE!CZŁONKOSTWO IFIT®: iFit daje możliwość skorzystania z ponad 11 000 rozmaitych programów treningowych nagranych w jakości HD. Każdy trening prowadzony jest przez trenera personalnego, a regulacja szybkości czy nachylenie dostosowywane jest samoczynnie w zależności od wybranej trasy biegowej. IFit daje Ci możliwość bezpłatnego przetestowania wszystkich funkcji platformy przez 30 dni. Po upływie tego czasu należy wykupić przedłużenie dostępu w wersji Family albo Individual, aby nadal cieszyć się nieograniczoną ilością treningów.

  iFit to aktualnie najprężniej rozwijająca się platforma fitness na świecie. Na dzień dzisiejszy treningi prowadzi ponad 200 certyfikowanych trenerów z całego świata, a biblioteka ma blisko 11 tysięcy filmów nagranych w jakości HD. Regulacja szybkości sprzętu czy nachylenie dostosowywane jest samoczynnie w zależności od wybranej trasy.

  Treningi podzielone są na zróżnicowane rodzaje aktywności: chodzenie, bieganie, wspinaczka, marszobiegi, jazda na rowerze, wioślarstwo, ćwiczenia eliptyczne, ogólnorozwojowe, jogę i inne aktywności.

  Każdy z treningów prowadzony jest poprzez mistrzowskiego trenera, który na bieżąco instruuje jak wykonywać ćwiczenie, opowiada także atrakcyjne historie o miejscu w którym się znajduje, a także motywuje do dawania z siebie 100%.

  Biblioteka treningów jest rozbudowana i pokaźna a przefiltrowanie ich nietrudne i instynktowne. W poszukiwaniu znakomitego zestawu ćwiczeń możesz ustawić ulubionego trenera, miejsce w którym chcesz trenować, wariant treningu czas czy jego intensywność. Wykonany trening możesz oznaczyć jako ulubiony, dodać do kalendarza, a także ocenić. Na karcie treningu wynajdziesz jeszcze opis miejsca, profil trasy (diagram wzniesień), a także orientacyjne tempo z jakim trener będzie poruszał się w trakcie trwania ćwiczeń. Lista funkcji jest stale poszerzana i polepszana.

  Jeżeli posiadasz pas do pomiaru tętna na klatkę piersiową lub na rękę w technologii Bluetooth to możesz wykorzystać go do treningu iFit. W najnowszej aktualizacji wprowadzono opcję Active Pulse HR Training. Oznacza to, iż bieżnia czy rower automatycznie wyszuka Twoje urządzenie pomiarowe i zwiąże trening tak, abyś znajdował się w stosownej strefie tętna. Dostosowanie treningu to zarówno spadek albo wzrost szybkości jak i nachylenia urządzenia które to obsługuje. W wyniku czego, ten sam trening będzie bardziej wymagający dla osoby z udoskonalona kondycją fizyczną albo łatwiejszy dla osoby mniej wytrenowanej.

  podczas trwania treningu z prawej strony wyświetlacza pojawia się tablica uczestników Leaderboard w którym wyświetlani są inni uczestnicy biorący udział w biegu. Na bieżąco możesz obserwować jak pniesz się w górę i zdobywasz kolejne miejsce w wyścigu. Poczuj się jak zawodnik i zmotywuj do pokonywania kolejnych użytkowników.

  iFit to społeczność ludzi, którzy posiadają wspólny cel: zdrowe i aktywne życie. IFit aktywnie wyszykuje przeróżne sposoby żeby nas wydajnie Cię motywować do ruchu. Jednym z nich jest motywowanie społeczności do Wyzwań, za których ukończenie uzyskujesz odznaki. Za każdym razem, kiedy uda Ci się ukończyć wyzwanie otrzymasz wiadomość z gratulacjami oraz przydatnymi wskazówkami dotyczącymi treningów i konkretną dawkę motywacji. Ponadto za ukończenie wyzwań użytkownik może otrzymać niebanalne nagrody, przykładowo:

  100 treningów - nieszablonowa koszulka iFIT

  200 treningów - darmowy miesiąc treningów dodany do Twojego konta

  300 treningów -flaga iFIT

  400 treningów – karta podarunkowa do sklepu iFIT o wartości 100$

  500 treningów - unikatowa bluza iFIT, a także udział w losowaniu wycieczki do studio iFIT w Utah

  W iFit możesz uruchomić Playlistę, która będzie Ci towarzyszyć w trakcie ćwiczeń. Użytkownicy posiadają dostęp do kilku list, począwszy od energetycznej, motywującej do kardio i ćwiczeń siłowych poprzez rock, do spokojnej i stonowanej muzyki nieprzeciętnej do medytacji i jogi czy rozciągania, aby pomóc Ci skupić się i rozluźnić.

  Każdy Twój trening jest kopalnią wiedzy. Statystyki możesz podglądać jednocześnie w trakcie jak i po zakończeniu ćwiczeń. Na bieżąco widzisz jaki procent trasy pokonałeś, czas, tempo czy szacowane spalanie kalorii. Dzięki temu możesz analizować i ulepszać swoje wyniki.

  Ważne, żeby użytkownik posiadał dostęp do Internetu. Tylko dzięki aktywnemu połączeniu sprzętu z siecią wifi będzie można korzystać z treningów iFit. Jeżeli połączenie będzie nieaktywne, użytkownik będzie mógł korzystać jedynie z trybu manualnego.

  PROGRAMY TRENINGOWE - WERSJA Z AKTYWNYM CZŁONKOSTWEM:

  Z aktywnym członkostwem iFit przystępne jest ponad 11 000 treningów.

  Podobnie jak w wersji podstawowej mamy możliwość korzystania z treningów w zróżnicowanych kategoriach, jednak liczba programów, długość trwania i ich obfitość jest bezsprzecznie pokaźniejsza. Każdy z treningów (z wyjątkiem trybu manualnego, a także projektowanego przez użytkownika na mapie) prowadzony jest poprzez trenera, który instruuje jak biegać, lub jakiej techniki używać podczas wykonywania ćwiczeń.

  TRENINGI W TERENIE: Treningi podzielone są na przeróżne warianty aktywności: chodzenie, bieganie, marszobiegi, jazdę na rowerze, ćwiczenia eliptyczne i ćwiczenia ogólnorozwojowe poza zakupionym sprzętem. Użytkownik może wybierać z kategorii takich jak: seria treningów (długi odcinek podzielony na krótsze filmy), ćwiczenie prędkości, utrata wagi, interwały, odporność. Podczas biegu z trenerem, na bieżąco zachęca on do dalszego trenowania, a także opowiada historię i ciekawostki danego regionu. Cały czas instruuje nas jak biegać, na co uważać, jakiej techniki biegu używać w zależności od ukształtowania terenu. Bieżnia sama dopasowuje prędkość i nachylenie zgodnie z trasą po której biegniemy, możemy jednak cały czas ją dostosowywać (zmniejszać lub zwiększać wartości) według naszego uznania.

  SPALANIE KALORII (CALORIE BURN): Głównymi założeniami programów jest stopniowanie wysokości i prędkości w celu maksymalizacji spalanych kalorii. Programy zakładają podbiegi przy maksymalnej wartości nachylenia.

  ZMIANA NACHYLENIA (INCLINE): Treningi typu Incline to ćwiczenie podbiegów lub inaczej trening z nachyleniem. Program charakteryzuje się dużą zmiennością (od ujemnych po maksymalną wartość) i częstotliwością zmian wysokości. Celem treningu jest rozszerzenie pułapu tlenowego i ułatwienie biegania na różnym terenie.

  STUDIO CLASSES™: Dzięki tym treningom użytkownik ma możliwość uczestniczyć w zajęciach grupowych u siebie w domu. Trenerzy wraz z innymi uczestnikami wykonują różnorodne ćwiczenia i zadania na konkretnych sprzętach.

  TRENINGI SIŁOWE: Trener pomaga wykonać efektywny trening siłowy. Wybrać można ćwiczenia na górne albo dolne partie ciała, brzuch,, a także całość.

  REGENERACJA: komplet treningów, które wspomagają proces regeneracji organizmu. Użytkownik może wybierać spomiędzy jogi, ćwiczeń rozciągających i poprawiających mobilność, a także spacerów albo biegów regenerujących.

  INTERNATIONAL: Zbiór treningów dostępnych w języku chińskim, włoskim, hiszpańskim i francuskim.

  TRENINGI NA MAPIE: W wersji z aktywnym członkostwem iFit możemy sami wybrać miejsca, które znamy albo chcielibyśmy odwiedzić. Dodatkowym atutem programów z mapami jest możliwość obserwacji naszego biegu na mapie, widoku satelitarnym albo zdjęciach Google Street View.

  UWAGA! Film jest materiałem poglądowym. Prezentowany w nim sprzęt może nieznacznie różnić się od oferowanego do sprzedaży. Szczegółowa specyfikacja sprzętu znajduje się powyżej.


☆ Bieżnia TOORX Experience Plus TFT, 7B8D-387BA ☆

Bieżnia TOORX Experience Plus TFT, 7B8D-387BA Najniższa Cena Online

☆ Bieżnia TOORX Experience Plus TFT, 7B8D-387BA - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: TOORX
 • Nazwa produktu: Bieżnia TOORX Experience Plus TFT, 7B8D-387BA
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis bieżni:
  darmowA dostawa Bieżnia elektryczna Experience Plus TFT Toorx

  Ćwiczenia na bieżni elektrycznej Experience Plus TFT Toorx pomagają w pozbyciu się zbędnych kilogramów, mają wpływ na kondycję i sylwetkę ćwiczącego. Wspomniana bieżnia to technicznie zaawansowany model. Silnik o mocy 3,5 HP, z mocą szczytową 5 HP to gwarancja wysokiej wytrzymałości, choćby podczas intensywnego treningu. Maksymalna prędkość bieżni Experience Plus TFT Toorx to aż 20 km/h, zmienna co 0,1 km/h. Nachylenie regulowane jest w 15 poziomach, regulowane za pomocą przycisków na wyświetlaczu. System amortyzacji, zaimplementowany w bieżni, gwarantuje bezpieczeństwo, w szczególności dla stawów ćwiczącego. Monitor wyposażony w 5 wyświetlaczy LED wskazuje informację o podstawowych parametrach. Dzięki czujnikom tętna, użytkownik jest w stanie stale nadzorować ten parametr. Dla dokładniejszego pomiaru warto zastosować dołączonej opaski. W pamięci bieżni Toorx wbudowanych jest 24 programów treningowych. Dodatkowym udogodnieniem są głośniki Bluetooth i możliwość połączenia z aplikacjami. Zakup bieżni Experience Plus TFT Toorx to w głównej mierze oszczędność pieniędzy wydawanych na karnety do klubów fitness albo siłowni.

  mocne strony bieżni Experience Plus TFT Toorx:

  • silnik o szerokiej mocy
  • prędkość bieżni zmienna co 0,1 km/h
  • regulowane nachylenie bieżni
  • głośniki Bluetooth
  • pas do pomiaru pulsu w pakiecie

  dane techniczne:

  • wymiary: 197 x 81 x 139 mm
  • rozmiary złożonej bieżni: 114 x 81 x 170 cm
  • wyświetlacz bieżni: 5 białych okienek LED, 1 okienko LED przedstawiające profil programu
  • funkcje: kąt nachylenia, prędkość, puls, dystans, kalorie, czas, kroki, tempo, program treningowy
  • moc silnika: 3,5 HP
  • moc szczytowa silnika: 5 HP
  • szybkość: 1 - 22 km/h, zmienna co 0,1 km/h
  • maksymalna waga użytkownika: 130 kg
  • kąt nachylenia: 15% z regulacją 0 - 15
  • wymiary pasa biegowego: 151 x 50 cm
  • grubość pasa biegowego: 1,6 mm
  • przyciski z podstawowymi funkcjami usytuowane blisko czujników pomiaru tętna
  • programy treningowe: 24 zdefiniowane programy, 1 manualny, 4 programy Target, 4 programy użytkownika, Body Fat, HRC
  • dodatki: uchwyt na bidon, uchwyt na smartphone, głośniki Bluetooth, wi-fi, kółka transportowe
  • waga bieżni: 89 kg

☆ Nautilus Bieżnia elektryczna t626 100744 | ☆

Nautilus Bieżnia elektryczna t626 100744 | Najniższa Cena Online

☆ Nautilus Bieżnia elektryczna t626 100744 | - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Nautilus
 • Nazwa produktu: Nautilus Bieżnia elektryczna t626 100744 |
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis bieżni:
  Bieżnia Nautilus elektryczna T626 | rozmiar: OS | Kolor: Czarny | Taniej o 12% | Zakup na Raty, Gwarancja 24mies. Sportano, fachowy sklep sportowy.

☆ Finnlo Bieżnia technum v-led (4005251350108) ☆

Finnlo Bieżnia technum v-led (4005251350108) Najniższa Cena Online

☆ Finnlo Bieżnia technum v-led (4005251350108) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Finnlo
 • Nazwa produktu: Finnlo Bieżnia technum v-led (4005251350108)
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis bieżni:

  wyświetlacz LED w połączeniu z wszechstronnymi programami fitness spełni kryteria najbardziej wymagających użytkowników....


☆ Bieżnia elektryczna I.F9R Bluetooth BH Fitness ☆

Bieżnia elektryczna I.F9R Bluetooth BH Fitness Najniższa Cena Online

☆ Bieżnia elektryczna I.F9R Bluetooth BH Fitness - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BH Fitness
 • Nazwa produktu: Bieżnia elektryczna I.F9R Bluetooth BH Fitness
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis bieżni:

  F9R Dual G6520N to składana bieżnia, w pełni kompatybilna z aplikacjami BH Fitness iConcept, które urozmaicają aktywność, pozwalając na odbycie treningu biegowego w dowolnym miejscu na całym świecie. Obecnie do stosowania oddano 7 najróżniejszych aplikacji: BH by Kinomap, FitConosle, Pear, Track on earth, Cycle Rush 2, Pedal Monitor i Tread Monitor. Aby w pełni cieszyć się z rozwiązań iConcept, należy dokupić pakiet Dual Kit, który umożliwia podłączenie urządzenia mobilnego. System amortyzacji złożony jest z 6 elastomerów, które zostały zaprojektowane w zgodzie z systemem Run+.

  Panel kontrolujący pracę bieżni zezwala na szybką zmianę prędkości oraz kąta nachylenia. W dodatku do użytkowania zostało oddane autorskie oprogramowanie dla triatlonistów, które gromadzi 18 programów treningowych w tym lubiany Test Coopera.

  mocne strony
  1. K-Dumper (Soft Control)

   System regulacji, który pochłania wyraźną część wstrząsów spowodowanych bieganiem. Przedłuża to żywotność elastomerów oraz powierzchni pasa biegowego.

  2. DualKit

   Moduł do sprzętu sportowego Bh Fitness, który zamienia urządzenie w interaktywne centrum fitness. Pakiet zezwala na parowanie z kompatybilnymi urządzeniami BH Fitness przenośnego sprzętu takiego jak: smartfony, tablety i inne urządzenia z łącznością Bluetooth.

  3. Green Power Tech

   Znak, który potwierdza energooszczędność silnika urządzenia. Sprzęt posiadający logo GP Tech charakteryzuje się wydajną pracą i niskim poborem energii.

  4. Body Fat

   Program komputera, który zezwala na oszacowanie procentowej zawartości tkanki tłuszczowej w organizmie.

  5. Eco

   Tryb, który czyni urządzenie przyjazne środowisku. Obniża pobór energii nawet o 25%.

  6. Soft Drop

   Systemem, dzięki któremu składanie i rozkładanie bieżni jest bezpieczne i przystępne. Siłowniki sprawiają, iż podstawa w trakcie składania opada powoli, a jej unoszenie do pozycji złożonej nie wymaga wysiłku.

  detale
  marka BH Fitness
  Płeć mężczyzna, Kobieta
  Kolor wiodący Czarny
  Sezon Całoroczne
  Sport Siłownia i fitness
  Model/kod produktu F9R Dual G6520N
  Amortyzacja 6 elastomerów
  Technologie Eco Function, Soft Drop System, RUN +
  Kraj pochodzenia producenta Hiszpania
  Maksymalna waga użytkownika 160 kg
  Programy BODY FAT, Program Użytkownika, Test Cooper’a
  Aplikacja Kinomap, Inne
  przejrzyj 21 WIĘCEJ
  zaimplementowane technologie

☆ Bieżnia treningowa G6520I F9R Bluetooth do użytku domowego ☆

Bieżnia treningowa G6520I F9R Bluetooth do użytku domowego Najniższa Cena Online

☆ Bieżnia treningowa G6520I F9R Bluetooth do użytku domowego - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BH Fitness [Exercycle S.L.]
 • Nazwa produktu: Bieżnia treningowa G6520I F9R Bluetooth do użytku domowego
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 4
 • Charakterystyka / Opis bieżni:
  Bieżnia treningowa BH Fitness G6520I F9R Bluetooth do aktywnego użytku domowego

  Bieżnia BH Fitness G6520I F9R Bluetooth asygnowana do energicznego użytku domowego. Stabilną i powiększoną konstrukcję, a także sterowany elektronicznie silnik o mocy 2,28 KM (3,11 kW) w trybie pracy ciągłej. Bieżnia oferuje szybkości w zakresie od 1 do 22 Km/h wraz regulacją kąta nachylenia pasa biegowego w zakresie od 0 do 12° i 14 zdefiniowanych programów oraz 3 programy użytkownika do własnych ustawień parametrów treningu. Wyposażona jest pomiędzy innymi w pas biegowy o szerokości 55 cm i długości 155 cm, a także w górny wyświetlacz z matrycą LED i dolny panel alfanumeryczny z przewodnikiem po profilach treningowych (programach) i po przebiegu aktualnego ćwiczenia i w system telemetryczny do pomiaru pulsu i system do pomiaru pulsu poprzez Bluetooth.

  obfity zakres regulacji prędkości, zwłaszcza niepokaźna prędkość oferowana poprzez bieżnię, umożliwia jej zastosowanie w rehabilitacji ruchowej osób starszych i rekonwalescentów.

  Bieżnia G6520I F9R Bluetooth jest wyrobem certyfikowanym, opatrzonym znakiem CE i zaopatrzonym w deklarację producenta o zgodności wyrobu z obowiązującymi na terenie UE normami i dyrektywami odnoszącymi się do tego typu wyrobów.

  zalety bieżni BH Fitness G6520I F9R Bluetooth
  • regulacja prędkości w zakresie 1 - 22 Km/h
  • przyciski szybkiej zmiany szybkości
  • regulacja kąta nachylenia w zakresie 0 - 12°
  • przyciski szybkiej zmiany kąta nachylenia
  • pas biegowy o rozmiarach 155 x 55 cm
  • 14 zdefiniowanych programów treningowych i testów
  • 3 programy użytkownika dla wprowadzenia własnych ustawień treningu
  • technologia i.Concept z modułem Bluetooth 4.0 do aplikacji fitness
  • telemetryczny pomiar tętna
  • pomiar tętna przez Bluetooth
  • opaska z pulsometrem na klatkę piersiową w zestawie
  • sensory pomiaru pulsu na poręczach bieżni
  • wyświetlacz elektroniczny z matrycą LED i panelem Dot Matrix
  • funkcje wyświetlacza: pokonany dystans, czas treningu, prędkość, spalone kalorie, tętno, kąt nachylenia bieżni
  • panel alfanumeryczny z przewodnikiem po profilach i przebiegu treningu
  • klucz bezpieczeństwa i przycisk bezpieczeństwa STOP
  • system amortyzacji bieżni z 6 elastomerami Run+
  • funkcja nawiewu podczas treningu
  • maksymalna waga użytkownika do 150 kg
  • sterowany elektronicznie skuteczny silnik o mocy ciągłej 2,28 KM (3,11 kW) i szczytowej 4,06 KM (5,51 kW)
  • tryb Eco - zniża zużycie energii o 25%
  • kółka transportowe do przetaczania bieżni
  • możliwość złożenia bieżni
  • Soft Drop System [SDS] - system powolnego opuszczania blatu bieżni przy jej rozkładaniu
  • gratisowa wysyłka na terenie Polski
  Warunki gwarancji producenta bieżni G6520I F9R Bluetooth

  firma bieżni udziela 2 letniej gwarancji na bezusterkowe jej działanie tylko do użytkowania domowego.

  Warunkiem koniecznym do zachowania gwarancji producenta jest używanie bieżni w warunkach domowych z przestrzeganiem dobowego limitu czasu wykorzystywania bieżni przekazanego w warunkach gwarancji. Dla intensywnego użytkowania w warunkach domowych limit ten jest nie krótszy niżeli 4 godziny na dobę (max 20 godzin w tygodniu).

  ekran i jego funkcje

  wyświetlacz i sterowanie pracą bieżni składa się z dwóch części: górnej, w której znajduje się wyświetlacz elektroniczny i dolnej, gdzie znajdują się przyciski alfanumeryczne. Wyświetlacz LED wskazuje jeden z zaprogramowanych profili oporu wybrany poprzez użytkownika (program treningowy), opór w trakcie ćwiczenia oraz inne cechy treningu:

  1. prędkość: pokazuje się wartość szybkości liniowej w kilometrach na godzinę [km/h], z jaką przemieszcza się taśma bieżni prędkość można regulować przyciskami SPEED + i -.
  2. Czas: podczas treningu pojawia pomiar czasu w minutach i sekundach [mm:ss], jaki upłynął od rozpoczęcia treningu lub w przypadku wybrania zaprogramowanej funkcji "czas", pojawia się czas, jaki pozostał do zakończenia treningu.
  3. Dystans: ukazuje się pomiar przebytego dystansu od momentu rozpoczęcia treningu na podstawie szybkości liniowej bieżni. Dystans pokazywany jest w kilometrach i hektometrach [1 hm = 100 m].
  4. Kalorie: ukazuje ilość spalonych kalorii od rozpoczęcia treningu przy uwzględnieniu ilości zużytej energii oraz danych dotyczących wagi i wieku ćwiczącego wprowadzonych przed treningiem.
  5. Kąt nachylenia: wskazuje kąt nachylenia pasa bieżni w danym momencie. Kąt nachylenia można regulować przyciskami INCLINE skokowo o 1° w zakresie od 0 do 12°. Po zakończeniu treningu bieżnia automatycznie powraca do poziomu 0°.
  6. Puls: wskazuje aktualny puls ćwiczącego gdy ma dłonie ułożone na sensorach pomiaru pulsu w poręczach lub korzysta z opaski na klatkę piersiową z zamontowanym w niej pulsometrem.

  Znajdujące się pod wyświetlaczem przyciski alfanumeryczne pomagają przy wyborze rodzaju treningu, a także wskazują użytkownikowi przebieg ćwiczenia oraz wyświetlają dane po jego zakończeniu. Położone jeszcze niżej światełka kontrolne wskazują, która aktualnie funkcja jest w danym momencie ćwiczenia wyświetlana (szybkość, czas/dystans, kalorie/kąt nachylenia, puls).


☆ Bieżnia Elektryczna Składana Jet 300+ 2.5Hp Reebok Training ☆

Bieżnia Elektryczna Składana Jet 300+ 2.5Hp Reebok Training Najniższa Cena Online

☆ Bieżnia Elektryczna Składana Jet 300+ 2.5Hp Reebok Training - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Bieżnia Elektryczna Składana Jet 300+ 2.5Hp Reebok Training
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis bieżni:
  Bieżnia Elektryczna Składana Jet 300+ 2.5Hp Reebok Training

☆ Bieżnia Elektryczna Sl 8.0 3.0Hp Reebok Training ☆

Bieżnia Elektryczna Sl 8.0 3.0Hp Reebok Training Najniższa Cena Online

☆ Bieżnia Elektryczna Sl 8.0 3.0Hp Reebok Training - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Bieżnia Elektryczna Sl 8.0 3.0Hp Reebok Training
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis bieżni:
  Bieżnia Elektryczna Sl 8.0 3.0Hp Reebok Training


Podobne zestawienia:


Najtańsze bieżnie domowe elektryczne do 8000 zł – Ranking marzec 2023 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze bieżnie domowe elektryczne do 8000 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich domowych bieżni elektrycznych do 8000 zł jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Domowa bieżnia elektryczna inSPORTline inCondi T45i składana (8596084113207) ☆

Domowa bieżnia elektryczna inSPORTline inCondi T45i składana (8596084113207) Najniższa Cena Online

☆ Domowa bieżnia elektryczna inSPORTline inCondi T45i składana (8596084113207) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: inSPORTline
 • Nazwa produktu: Domowa bieżnia elektryczna inSPORTline inCondi T45i składana (8596084113207)
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis bieżni:

  Bieżnia inSPORTline inCondi T45i to jedna z maszyn cardio inCondi! Nie tylko synchronizuje się z inteligentnymi aplikacjami treningowymi, lecz jest także cicha, bezusterkowa i przychylna dla użytkownika. Jeśli nie masz ochoty ustawiać własnych parametrów treningu, możesz wybrać jeden z 15 gotowych programów lub skorzystać z funkcji „prędki start". Na czytelnym panelu sterowania znajdują się przyciski umożliwiające zmianę prędkości i nachylenia!

  Sparowanie bieżni z urządzeniem inteligentnym pomoże Ci wtedy pilnować dane treningowe bezpośrednio w aplikacji i zapewni Ci dostęp do ciekawych funkcji! Największą atrakcją jest za każdym razem możliwość biegania w towarzystwie filmów z prawdziwych tras kręconych na całym świecie! świetną funkcją jest port USB, za pomocą którego można ładować telefon albo odtwarzać muzykę z urządzenia zewnętrznego. Na dodatek istnieje inny port, który umożliwia podłączenie odtwarzacza MP3. Chociaż bieżnia wyposażona jest w wysokiej jakości głośniki, jest też gniazdo słuchawkowe.

  ale pas amortyzowany jest dość pokaźny, bieżnia nie zajmie dużo miejsca. Dzięki składanej ramie i kółkom można ją złożyć i schować i zajmuje wtedy niedużo miejsca!

  Kluczowe cechy:

  • wielki pas biegowy z genialną amortyzacją
  • Bieżnia jest gotowa do pracy w kilka minut
  • Składana rama pozwala zaoszczędzić miejsce
  • Można zsynchronizować z następującymi aplikacjami (poprzez Bluetooth):
   • Fitshow (Android 4.3+) / FitShow LITE (iOS8.0+)
    • Sceneria - symulacja przemijającego krajobrazu
    • Locus Map - zaprogramowane trasy na mapach (widok z góry)
    • Trening - zaprogramowane programy
    • Target Mode - wybór celu (dystans, czas, spalone kalorie)
    • możliwość stworzenia własnego planu treningowego
    • oferta polecanych doradców do ćwiczeń i zdrowego trybu życia
    • historia treningów
   • Zwift ( Android 7.0+/ iOS 9.0+) i aplikacja Zwift Companion ( Android 7.0+/ iOS 9.0+) do sterowania maszyną z telefonu komórkowego
    • trening w formie gry w wirtualnym środowisku 3D
    • wyznaczanie celów i tworzenie planu treningowego
    • możliwość komunikacji z innymi użytkownikami online
    • stwórz własny awatar, który będzie Cię reprezentował na ekranie
    • aplikacja może być połączona z Apple Health, Strava, Training Peaks, Garmin Connect, Adidas Training, Map My Fitness, Today's Plan
   • Kinomap (Android 5.0 + / iOS9.0+)
    • Zaprogramowane trasy, z których odtwarzany jest film
    • Wybierając rodzaj maszyny wybierz ikonkę Bieżni i wybierz FitShow jako producenta maszyny
    • Aplikacja jest płatna
   • Upewnij się wcześniej, iż bieżnia jest kompatybilna z Twoim urządzeniem
   • Aby aplikacje działały prawidłowo, Wi-Fi, Bluetooth i GPS i wszystkie uprawnienia wymagane poprzez aplikacje muszą być „włączone"
   • inSPORTline nie jest twórcą wymienionych aplikacji i nie ponosi odpowiedzialności za ewentualne błędy albo niekompatybilność aplikacji (w przypadku problemów z ochotą pomożemy)
  • Port USB do ładowania telefonu / tabletu
  • Gniazdo audio (3,5 mm) i gniazdo MP3
  • Wysokiej jakości głośniki
  • Klucz bezpieczeństwa
  • 2 uchwyty na butelki
  • wytworny wygląd
  • Funkcja pauzy
  • Komputer wyświetla: dystans, czas, kalorie, szybkość, tętno, nachylenie
  • Easy Fold System: prosty i produktywny mechanizm tłoczkowy pozwala na złożenie / rozłożenie bieżni jedną ręką
  • technika Silent Motion: cicha praca

  Opis technologiczny:


☆ Bieżnia elektryczna I.F9R Bluetooth BH Fitness ☆

Bieżnia elektryczna I.F9R Bluetooth BH Fitness Najniższa Cena Online

☆ Bieżnia elektryczna I.F9R Bluetooth BH Fitness - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BH Fitness
 • Nazwa produktu: Bieżnia elektryczna I.F9R Bluetooth BH Fitness
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis bieżni:

  F9R Dual G6520N to składana bieżnia, w pełni kompatybilna z aplikacjami BH Fitness iConcept, które urozmaicają aktywność, zezwalając na odbycie treningu biegowego w dowolnym miejscu na całym świecie. Obecnie do stosowania oddano 7 rozmaitych aplikacji: BH aby Kinomap, FitConosle, Pear, Track on earth, Cycle Rush 2, Pedal Monitor oraz Tread Monitor. By w pełni cieszyć się z rozwiązań iConcept, należy dokupić pakiet Dual Kit, który zezwala na podłączenie urządzenia mobilnego. System amortyzacji złożony jest z 6 elastomerów, które zostały zaprojektowane w zgodzie z systemem Run+.

  Panel kontrolujący pracę bieżni zezwala na szybką zmianę prędkości, a także kąta nachylenia. Na dodatek do użytkowania zostało oddane autorskie oprogramowanie dla triatlonistów, które mieści 18 programów treningowych w tym lubiany Test Coopera.

  mocne strony
  1. K-Dumper (Soft Control)

   System regulacji, który pochłania istotną część wstrząsów spowodowanych bieganiem. Przedłuża to żywotność elastomerów oraz powierzchni pasa biegowego.

  2. DualKit

   Moduł do sprzętu sportowego Bh Fitness, który zamienia urządzenie w interaktywne centrum fitness. Pakiet pozwala na parowanie z kompatybilnymi urządzeniami BH Fitness przenośnego sprzętu takiego jak: smartfony, tablety i inne urządzenia z łącznością Bluetooth.

  3. Green Power Tech

   Znak, który potwierdza energooszczędność silnika urządzenia. Sprzęt posiadający logo GP Tech znamionuje się sprawną pracą i niskim poborem energii.

  4. Body Fat

   Program komputera, który zezwala na oszacowanie procentowej zawartości tkanki tłuszczowej w organizmie.

  5. Eco

   Tryb, który czyni urządzenie przychylne środowisku. Zmniejsza zużycie energii nawet o 25%.

  6. Soft Drop

   Systemem, dzięki któremu składanie i rozkładanie bieżni jest bezpieczne i nietrudne. Siłowniki powodują, że podstawa podczas składania opada powoli, a jej unoszenie do pozycji złożonej nie wymaga wysiłku.

  detale
  marka BH Fitness
  Płeć mężczyzna, Kobieta
  Kolor wiodący Czarny
  Sezon Całoroczne
  Sport Siłownia i fitness
  Model/kod produktu F9R Dual G6520N
  Amortyzacja 6 elastomerów
  Technologie Eco Function, Soft Drop System, RUN +
  Kraj pochodzenia producenta Hiszpania
  Maksymalna waga użytkownika 160 kg
  Programy BODY FAT, Program Użytkownika, Test Cooper’a
  Aplikacja Kinomap, Inne
  przejrzyj 21 WIĘCEJ
  zaimplementowane technologie

☆ Bieżnia treningowa G6520I F9R Bluetooth do użytku domowego ☆

Bieżnia treningowa G6520I F9R Bluetooth do użytku domowego Najniższa Cena Online

☆ Bieżnia treningowa G6520I F9R Bluetooth do użytku domowego - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BH Fitness [Exercycle S.L.]
 • Nazwa produktu: Bieżnia treningowa G6520I F9R Bluetooth do użytku domowego
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 4
 • Charakterystyka / Opis bieżni:
  Bieżnia treningowa BH Fitness G6520I F9R Bluetooth do dynamicznego korzystania domowego

  Bieżnia BH Fitness G6520I F9R Bluetooth asygnowana do dynamicznego korzystania domowego. Jednostajną i powiększoną konstrukcję, a także sterowany elektronicznie silnik o mocy 2,28 KM (3,11 kW) w trybie pracy ciągłej. Bieżnia oferuje prędkości w zakresie od 1 do 22 Km/h wraz regulacją kąta nachylenia pasa biegowego w zakresie od 0 do 12° i 14 zdefiniowanych programów i 3 programy użytkownika do własnych ustawień parametrów treningu. Wyposażona jest między innymi w pas biegowy o szerokości 55 cm i długości 155 cm oraz w górny ekran z matrycą LED i dolny panel alfanumeryczny z przewodnikiem po profilach treningowych (programach) i po przebiegu aktualnego ćwiczenia i w system telemetryczny do pomiaru pulsu i system do pomiaru pulsu przez Bluetooth.

  obfity zakres regulacji szybkości, zwłaszcza nieznaczna szybkość oferowana przez bieżnię, umożliwia jej zastosowanie w rehabilitacji ruchowej osób starszych i rekonwalescentów.

  Bieżnia G6520I F9R Bluetooth jest wyrobem certyfikowanym, opatrzonym znakiem CE i zaopatrzonym w deklarację producenta o zgodności wyrobu z obowiązującymi na terenie UE normami i dyrektywami odnoszącymi się do tego typu wyrobów.

  zalety bieżni BH Fitness G6520I F9R Bluetooth
  • regulacja szybkości w zakresie 1 - 22 Km/h
  • przyciski prędkiej zmiany prędkości
  • regulacja kąta nachylenia w zakresie 0 - 12°
  • przyciski prędkiej zmiany kąta nachylenia
  • pas biegowy o rozmiarach 155 x 55 cm
  • 14 zdefiniowanych programów treningowych i testów
  • 3 programy użytkownika dla wprowadzenia własnych ustawień treningu
  • technika i.Concept z modułem Bluetooth 4.0 do aplikacji fitness
  • telemetryczny pomiar tętna
  • pomiar tętna poprzez Bluetooth
  • opaska z pulsometrem na klatkę piersiową w komplecie
  • sensory pomiaru pulsu na poręczach bieżni
  • ekran elektroniczny z matrycą LED i panelem Dot Matrix
  • funkcje wyświetlacza: pokonany dystans, czas treningu, szybkość, spalone kalorie, tętno, kąt nachylenia bieżni
  • panel alfanumeryczny z przewodnikiem po profilach i przebiegu treningu
  • klucz bezpieczeństwa i przycisk bezpieczeństwa STOP
  • system amortyzacji bieżni z 6 elastomerami Run+
  • funkcja nawiewu podczas treningu
  • maksymalna waga użytkownika do 150 kg
  • sterowany elektronicznie wydajny silnik o mocy ciągłej 2,28 KM (3,11 kW) i szczytowej 4,06 KM (5,51 kW)
  • tryb Eco - zniża zużycie energii o 25%
  • kółka transportowe do przetaczania bieżni
  • możliwość złożenia bieżni
  • Soft Drop System [SDS] - system powolnego opuszczania blatu bieżni przy jej rozkładaniu
  • bezpłatna wysyłka na terenie Polski
  Warunki gwarancji producenta bieżni G6520I F9R Bluetooth

  producent bieżni udziela 2 letniej gwarancji na bezawaryjne jej działanie tylko do użytkowania domowego.

  Warunkiem niezbędnym do zachowania gwarancji producenta jest używanie bieżni w warunkach domowych z przestrzeganiem dobowego limitu czasu używania bieżni przekazanego w warunkach gwarancji. Dla intensywnego stosowania w warunkach domowych limit ten jest nie krótszy niż 4 godziny na dobę (max 20 godzin w tygodniu).

  ekran i jego funkcje

  wyświetlacz i sterowanie pracą bieżni składa się z dwóch części: górnej, w której znajduje się wyświetlacz elektroniczny, a także dolnej, gdzie znajdują się przyciski alfanumeryczne. Wyświetlacz LED wskazuje jeden z zaprogramowanych profili oporu wybrany poprzez użytkownika (program treningowy), opór podczas ćwiczenia, a także inne cechy treningu:

  1. szybkość: pokazuje się wartość prędkości liniowej w kilometrach na godzinę [km/h], z jaką przemieszcza się taśma bieżni prędkość można regulować przyciskami SPEED + i -.
  2. Czas: w trakcie treningu pojawia pomiar czasu w minutach i sekundach [mm:ss], jaki upłynął od rozpoczęcia treningu albo w przypadku wybrania zaprogramowanej funkcji "czas", pojawia się czas, jaki pozostał do zakończenia treningu.
  3. Dystans: pokazuje się pomiar przebytego dystansu od momentu rozpoczęcia treningu na podstawie prędkości liniowej bieżni. Dystans pokazywany jest w kilometrach i hektometrach [1 hm = 100 m].
  4. Kalorie: demonstruje liczba spalonych kalorii od rozpoczęcia treningu przy uwzględnieniu ilości zużytej energii i informacji dotyczących wagi i wieku ćwiczącego wprowadzonych przed treningiem.
  5. Kąt nachylenia: wskazuje kąt nachylenia pasa bieżni w danym momencie. Kąt nachylenia można regulować przyciskami INCLINE skokowo o 1° w zakresie od 0 do 12°. Po zakończeniu treningu bieżnia samoczynnie powraca do poziomu 0°.
  6. Puls: wskazuje aktualny puls ćwiczącego gdy ma dłonie ułożone na sensorach pomiaru pulsu w poręczach albo korzysta z opaski na klatkę piersiową z zamontowanym w niej pulsometrem.

  Znajdujące się pod wyświetlaczem przyciski alfanumeryczne pomagają przy wyborze rodzaju treningu, a także wskazują użytkownikowi przebieg ćwiczenia i wyświetlają dane po jego zakończeniu. Położone jeszcze niżej światełka kontrolne wskazują, która obecnie funkcja jest w danym momencie ćwiczenia wyświetlana (prędkość, czas/dystans, kalorie/kąt nachylenia, puls).


☆ Bieżnia q. vadis 5.0 marki Hammer ☆

Bieżnia q. vadis 5.0 marki Hammer Najniższa Cena Online

☆ Bieżnia q. vadis 5.0 marki Hammer - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Hammer
 • Nazwa produktu: Bieżnia q. vadis 5.0 marki Hammer
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis bieżni:


  Model powystawowy posiada delikatnie uszkodzona gabke ramienia wynik transportu  Trenuj w nowej bieżni o postępowym designie. Obudź w sobie ducha biegania.

  Twój sposób na zostanie bohaterem biegania


  Pokonaj siebie, powiększ swoją kondycję i obudź w sobie biegacza wytrzymałościowego. Twój duch biegania zostanie obudzony albo ponownie przebudzony dzięki Q.VADIS 5.0. Sprawnie osiągniesz swoje cele wytrzymałościowe i biegowe, korzystając z multimediów i będziesz zachwycony treningiem w domu. Dzięki kompleksowemu kompletowi Q.VADIS 5.0 jesteś na dobrej drodze i możesz biec sprintem z maksymalną prędkością do 20 km/h. Bieżnia z silnikiem o mocy 2,5 KM rozgrzeje Cię i pozwoli spalić kalorie. Zintegrowany uchwyt na bidon gwarantuje potrzebne nawodnienie. Dzięki progresywnym aplikacjom fitness, takim jak ZWIFT, możesz urozmaicić swój trening. A po treningu? - Dzięki przemyślanej konstrukcji bieżnię możesz ekspresowo złożyć do pozycji pionowej, a tym samym zaoszczędzić dużo miejsca w mieszkaniu. Bieżnia przekonuje progresywnym i prostym designem.


  Składany cud oszczędzający miejsce

  Życie w mieście w głównej mierze idzie w parze z niewielką przestrzenią życiową. Q.VADIS 5.0 została wyposażone w innowacyjną funkcję składania, dzięki temu nie musisz rezygnować z treningu na bieżni nawet w mniejszych mieszkaniach. W przeciwieństwie do wielu innych bieżni, bieżnię można łatwo złożyć do całkowicie pionowej pozycji, co jeszcze bardziej upraszcza jej przechowywanie, np. Obok szafy albo w rogu pokoju. Dodatkowo Q.VADIS 5.0 ma poręczne rolki transportowe, które ułatwiają przestawianie jej po pomieszczeniu.


  Jednostka sterująca bieżnią

  Komputer treningowy zintegrowany z konsolą i czytelny wyświetlacz LCD pełną kontrolę nad biegiem. Ponadto zintegrowany uchwyt na tablet, który służy jako wysokiej jakości półka na Twoje urządzenie przenośne. Przyciski komputera zostały zaprojektowane w ten sposób,posiadać natychmiastowy dostęp do wszystkich ważnych ustawień treningowych. Poszczególnymi przyciskami kontrolujesz początek / koniec treningu, nachylenie, wybór programu i prędkość. Dzięki zastosowanym głośnikom możesz podłączyć urządzenie przenośne i cieszyć się muzyką. Po prostu podłącz tablet albo smartfon do komputera Q.VADIS 5.0 poprzez Bluetooth i do boju!


  prezentuje to, co musisz wiedzieć

  dane treningowe to ważne parametry, które dostarczają danych podczas treningu biegowego. Następujące wartości są wyraźnie wyświetlane na komputerze: dystans, puls, szybkość, program, czas, kalorie i nachylenie.


  Bądź na żywo w globalnym klubie biegaczy: kompatybilny z Kinomap i ZWIFT

  Przed rozpoczęciem wirtualnego „biegu na żywo" należy zainstalować na tablecie aplikacje Kinomap i ZWIFT. Następnie po prostu połącz się z Q.VADIS 5.0 przez Bluetooth. Poczuj unikatową atmosferę treningu na żywo. Poznawaj fascynujące miejsca z ZWIFT, z globalną społecznością. Spraw, żeby Twój wirtualny awatar się pocił i odkryj z ZWIFT zapierające dech w piersiach trasy.


  Twój smartfon lub tablet będzie się automatycznie ładował przez zintegrowane złącze USB w trakcie treningu biegowego. Głośniki dopełniającą motywację podczas biegu.


  Ci potrzeba wolności i przestrzeni Imponująca powierzchnia do biegania o rozmiarach 145 x 51 cm (i grubości 2,5 mm) gwarantuje swobodę, której potrzebujesz podczas zdobywania kolejnych kilometrów. Jednostajna kompozycja pozwala osobom o masie ciała do 150 kg cieszyć się wygodnym i autentycznym treningiem biegowym. Dzięki fachowej szerokości 51 cm zyskujesz wspaniałe warunki do bezpiecznego i wydajnego treningu. Powierzchnia bieżni zagwarantuje przyczepność, której Ci potrzeba podczas sprintów.


  Chroń swoje stawy

  Tłumiąca wibracje, super miękka powierzchnia bieżni z 6-punktowym systemem tłumienia gwarantuje realistyczne uczucie biegu i ruch, który jest bezpieczny dla stawów. Komfortowo i komfortowo poradzisz sobie również z dłuższymi sekwencjami treningowymi.


  Wyczynowy długodystansowiec

  Z silnikiem bieżni Q.VADIS 5.0 masz do dyspozycji pełne 2,5 KM i zakres szybkości od 0,3 do 20 km/h. Możesz regulować nachylenie do 12% i ustawić je momentalnie iza pomocą przycisków +/- na konsoli. Dostosuj bieżnię do swoich osiągnięć i zostań długodystansowcem.


  Przyspiesz swój puls

  Ważne jest,podczas treningu kontrolować tętno. Dzięki zintegrowanym sensorom dotykowym tętna Q.VADIS 5.0 oferuje idealną możliwość prędkiego pomiaru tętna. Trzymasz dłonie na sensorach dotykowych, a na komputerze zostaje wyświetlona aktualna wartość tętna. Ustaw docelowe tętno i korzystaj z programu pomiaru tętna, by bezpiecznie trenować wg tętna - nie przetrenowując się przy tym. Oczywiście istnieje także możliwość zastosowania opcjonalnego pasa telemetrycznego jako czujnika tętna. Wymagany do niego odbiornik jest już zintegrowany z bieżnią.


  różnorodność to program

  Pełna gama 30 programów treningowych jest dostępna dla najróżniejszych jednostek biegowych. Każdy program jest podzielony na 10 części, a każda sekcja ma 200 m. Po pomyślnym ukończeniu 10 odcinków program się powtarza. Możesz także trenować bezpiecznie i pro zdrowotnie zgodnie z ustawioną wartością tętna. W tym celu na konsoli umieszczone zostały uchwyty z sensorami dotykowymi, za pomocą których można przeprowadzić szybki i komfortowy pomiar.  Funkcje komputera:


  • ilość programów fitness: 31
  • liczba programów treningowych: 30
  • Stale wyświetlane wartości: 4
  • Czytelny ekran LCD Touch Displey
  • Pomiar pulsu poprzez pas telemetryczny (opcja)
  • Możliwość ustawienia dolnej i górnej granicy tętna: możliwość ustawienia górnej granicy tętna
  • Podpórka na tablet, smartfon
  • Uwaga: tablet nie jest załączony do zestawu
  • Multimedia: Aplikacja, Bluetooth
  • Gniazdo USB z funkcją ładowania


  informacje techniczne:


  • Moc silnika: 2,5 KM
  • Zakres prędkości: od 0,3 km/h do 20 km/h
  • Nachylenie: 0-12 % z precyzyjnością do 1 %
  • rozmiary pasa: 145 x 51 cm
  • Rolki transportowe: tak
  • Zasilanie: 230 v, 50 Hz
  • Waga: 84 kg
  • Max.waga użytkownika: 150 kg
  • rozmiary po rozłożeniu: 163 x 83 x 133 cm
  • rozmiary po złożeniu: 74 x 83 x 158 cm
  • Kolor: czarny☆ Bieżnia Elektryczna Składana Jet 300+ 2.5Hp Reebok Training ☆

Bieżnia Elektryczna Składana Jet 300+ 2.5Hp Reebok Training Najniższa Cena Online

☆ Bieżnia Elektryczna Składana Jet 300+ 2.5Hp Reebok Training - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Bieżnia Elektryczna Składana Jet 300+ 2.5Hp Reebok Training
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis bieżni:
  Bieżnia Elektryczna Składana Jet 300+ 2.5Hp Reebok Training


Podsumowanie, czyli jaka bieżnia domowa elektryczna do 8000 zł najlepsza?


Najlepsza bieżnia domowa elektryczna do 8000 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsza bieżnia domowa elektryczna do 8000 zł w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Dobre bieżnie elektryczne – Zestawienie marzec 2023

Jeżeli żadna z powyższych domowych bieżni elektrycznych do 8000 zł nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie dobrych elektrycznych bieżni do treningu domowego.


Powiązania tematyczne:

 • jaka bieżnia domowa elektryczna do 8000 zł opinie i efekty,
 • dobre bieżnie domowe elektryczne do 8000 zł cena,
 • ranking domowych bieżni elektrycznych do 8000 zł,
 • bieżnia domowa elektryczna do 8000 zł jaka najlepsza.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o domowych bieżniach elektrycznych do 8000 zł

#1 Gdzie szukać opinii o domowych bieżniach elektrycznych do 8000 zł?

Aktualnie zaprezentowane informacje o domowych bieżniach elektrycznych do 8000 zł odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie userów.

#2 Jaka bieżnia domowa elektryczna do 8000 zł najlepsza? Którą wybrać?

Poszukując informacji o dobrych domowych bieżniach elektrycznych do 8000 zł warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z bieżniami domowymi elektrycznymi do 8000 zł, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie bieżnie domowe elektryczne do 8000 zł są najchętniej polecane?

Nasze zestawienia z bieżniami domowymi elektrycznymi do 8000 zł zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach bieżnie domowe elektryczne do 8000 zł to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *