FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking domowych bieżni elektrycznych do 10000 zł. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Bieżnie do biegania / Ranking domowych bieżni elektrycznych do 10000 zł


Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych domowych bieżni elektrycznych do 10000 zł. Opracowane zestawienia są aktualne kwiecień 2024 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych domowych bieżni elektrycznych do 10000 zł,
 • TOP5 chętnie kupowanych elektrycznych bieżni do biegania w domu.

Jakie bieżnie domowe elektryczne do 10000 zł najlepiej wybrać? Ranking kwiecień 2024

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane bieżnie domowe elektryczne do 10000 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking domowych bieżni elektrycznych do 10000 zł, wraz ze specyfikacją modelu, aktualizujemy na bieżąco.

☆ Bieżnia elektryczna HAMMER Q. Vadis 7.0 ☆

Bieżnia elektryczna HAMMER Q. Vadis 7.0 Najniższa Cena Online

☆ Bieżnia elektryczna HAMMER Q. Vadis 7.0 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HAMMER
 • Nazwa produktu: Bieżnia elektryczna HAMMER Q. Vadis 7.0
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis bieżni:

  Bieżnia elektryczna HAMMER Q. VADIS 7.0 Nr katalogowy: 5162 Twoja bieżnia do wyśmienitego treningu w domu. Zabójca kalorii Bieżnia Q.VADIS 7.0 to najkorzystniejsza bieżnia do regularnego treningu wytrzymałościowego.

  Rozkoszuj się przyjemnością biegania efektywnie i błyskawicznie osiągaj wskazany sobie poziom kondycji, a także cele biegowe. Przeżyj multimedialne treningi biegowe i daj się zainspirować w domu. Dzięki progresywnym funkcjom Q.VADIS 7.0 jesteś na właściwym torze i możesz biec sprintem z szybkością do 22 km/h.

  Silnik bieżni o mocy 3 KM zapewni Ci trening na odpowiednim poziomie. Do dyspozycji masz także uchwyt na bidon, dzięki czemu za każdym razem masz przy sobie wystarczającą liczba płynu. Dzięki nowoczesnym aplikacjom fitness, takim jak ZWIFT, możesz urozmaicić swój trening.

  Przemyślana kompozycja pozwala na szybkie złożenie Q.VADIS 7.0 do pozycji pionowej, oszczędzając w ten sposób dużo miejsca. Profesjonalna bieżnia przekonuje progresywnym i prostym wyglądem. Składana i niezajmująca niemało miejsca nawet w niewielkim mieszkaniu bieżnia nie zajmie Ci dużo miejsca.

  Dzięki prostej i postępowej funkcji składania Q. VADIS 7.0 możesz prędko złożyć po treningu. Na dodatek bieżnia może zostać złożona do całkowicie pionowej pozycji, dzięki czemu zajmuje znacznie mniej miejsca niemało innych modeli.

  Poza tym Q.VADIS 7.0 została wyekwipowana w rolki transportowe, które upraszczają przesuwanie bieżni po pokoju. Wszystko pod kontrolą Komputer treningowy i czytelny wyświetlacz LCD są zintegrowane z innowacyjną konsolą.

  Masz całkowitą kontrolę nad swoim treningiem biegowym. Ponadto przystępny jest uchwyt na tablet, który gwarantuje rewelacyjne miejsce do zamontowania urządzenia przenośnego. Przyciski komputera zostały zaprojektowane tak,mieć natychmiastowy dostęp do wszelkich ważnych ustawień treningowych.

  Poszczególnymi przyciskami kontrolujesz początek / koniec treningu, nachylenie, dobór programu i prędkość. Dzięki zintegrowanym głośnikom możesz podłączyć urządzenie przenośne i cieszyć się ulubioną muzyką.

  Podłącz tablet albo smartfon do komputera Q.VADIS 7.0 poprzez Bluetooth i zaczynaj! przedstawia Twoje wyniki Twoje dane treningowe to ważne właściwości, które dostarczają Ci informacji podczas treningu biegowego.

  Na progresywnym komputerze w czytelny sposób wyświetlane są następujące wartości: dystans, puls, prędkość, program, czas, kalorie i nachylenie. Wirtualne spotkanie biegowe: kompatybilne z Kinomap i ZWIFT,,Biegi na żywo" - zaczynasz od aplikacji fitness i ciągle uzyskujesz świeże impulsy biegowe.

  Zainstaluj na tablecie aplikacje Kinomap i ZWIFT. Następnie połącz się prędko i prosto z komputerem Q.VADIS 7.0 poprzez Bluetooth. Doświadczysz nieszablonowej atmosfery treningowej i wielu wrażeń na żywo. Z ZWIFT będziesz biegać wśród fascynujących krajobrazów i z globalną społecznością.

  Wspólnie przemierzajcie kilometry i trenuj ze sportowcami z całego świata. Zmusisz swego wirtualnego awatara do pracy i odkryjesz zapierające dech w piersiach trasy z ZWIFT. Zintegrowany port USB samoczynnie ładuje smartfon lub tablet w trakcie treningu.

  Zintegrowane głośniki uzupełniającą motywację podczas treningu. Wystarczająco dużo miejsca do biegania Bieżnia o wymiarach 152 x 51 cm (i grubości 2,5 mm) zagwarantuje niezbędną swobodę ruchów podczas pokonywania kilometrów treningowych.

  Dzięki stabilnej konstrukcji na bieżni mogą bezpiecznie trenować również osoby o masie ciała do 150 kg. Adekwatna szerokość 51 cm gwarantuje świetne warunki do bezpiecznego treningu. W dodatku powierzchnia bieżni zapewnia przyczepność konieczną podczas sprintów.

  chroniąc stawy Dzięki tłumiącej wibracje, super miękkiej powierzchni bieżni i 6-punktowemu systemowi tłumienia, doświadczysz realistycznych wrażeń podczas biegania. Czujesz ruch, który jest bezpieczny dla stawów, jak podczas biegania po leśnej ścieżce.

  Dzięki zaimplementowanej postępowej technologii bieżni dłuższe biegi stają się przyjemnie i komfortowo. Funkcja alpinisty Silnik bieżni Q.VADIS 7.0 ma moc 3 KM i zakres szybkości od 0,3 do 22 km/h. Podczas treningu nachylenie można rozszerzyć do 12% i optymalnie błyskawicznie je zmieniać za pomocą przycisków +/- na konsoli.

  dzięki czemu możesz trenować z różnym kontem nachylenia i tym samym zwiększyć intensywność treningu. Miej oko na puls Q.VADIS 7.0 ma zintegrowane sensory dotykowe tętna, dzięki którym można przeprowadzić szybki pomiar tętna.

  Gdy chwycisz czujniki tętna, zostanie wyświetlona aktualna wartość tętna. Twój puls też możesz zmierzyć korzystając z opcjonalnego pasa telemetrycznego. Odbiornik impulsów jest już zintegrowany. Obfitość programów Masz do dyspozycji 30 programów treningowych.

  Każdy program jest podzielony na 10 sekcji, z których każda obejmuje 200 m. Po pomyślnym ukończeniu 10 sekcji program treningowy powtarza się. Q.VADIS 7.0 umożliwia bezpieczny trening zgodnie z ustawionym tętnem.

  W tym celu na konsoli bieżni dostępne są uchwyty z możliwością pomiaru tętna, przy pomocy których można dokonać szybkiego i wygodnego pomiaru w trakcie treningu. Funkcje komputera: ilość programów fitness: 31 liczba programów treningowych: 30 Stale wyświetlane wartości: 4 Czytelny wyświetlacz LCD Touch Displey Pomiar pulsu przez pas telemetryczny (opcja) Możliwość ustawienia dolnej i górnej granicy tętna: możliwość ustawienia górnej granicy tętna Podpórka na tablet, smartfon Uwaga: tablet nie jest dołączony do zestawu Multimedia: Aplikacja, Bluetooth Gniazdo USB z funkcją ładowania dane technologiczne: Moc silnika: 3,0 KM Zakres prędkości: od 0,3 km/h do 22 km/h Nachylenie: 0-12 % z skrupulatnością do 1 % rozmiary pasa: 152 x 51 cm Rolki transportowe: tak Zasilanie: 230 v, 50 Hz Waga: 92 kg Max.waga użytkownika: 150 kg rozmiary po rozłożeniu: 181 x 83 x 133 cm rozmiary po złożeniu: 74 x 83 x 170 cm Kolor: czarny Pozostałe dane: Gwarancja domowa 36 miesięcy Paragon lub faktura vat Numer katalogowy: 5162 dostawa gratis Nie znalazłeś produktu, który Cię interesuje $389 Skontaktuj się z nami pod nr tel.

  32-270-77-22 - postaramy się rozwiązać ten problem.


☆ Bieżnia mirage s40 marki Toorx ☆

Bieżnia mirage s40 marki Toorx Najniższa Cena Online

☆ Bieżnia mirage s40 marki Toorx - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: TOORX
 • Nazwa produktu: Bieżnia mirage s40 marki Toorx
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 4
 • Charakterystyka / Opis bieżni:

  Linia bieżni Mirage, o ekskluzywnym designie zarejestrowanym poprzez firmę TOORX....


☆ Bieżnia elektryczna sl 8.0 rvsl-10821 marki Reebok ☆

Bieżnia elektryczna sl 8.0 rvsl-10821 marki Reebok Najniższa Cena Online

☆ Bieżnia elektryczna sl 8.0 rvsl-10821 marki Reebok - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Reebok
 • Nazwa produktu: Bieżnia elektryczna sl 8.0 rvsl-10821 marki Reebok
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis bieżni:
  Zaprojektowana w oparciu o progresywny system amortyzacji SubLite Technology, bieżnia Reebok SL 8.0 zagwarantuje wygodny i bezpieczny trening biegowy w warunkach domowych. Zaopatrzona m.in. W silnik o mocy 3HP DC, zakres regulacji prędkości od 1 do 20 km/h i 18 poziomów nachylenia pasa bieżni by sprostać wymaganiom zarówno początkujących jak i nowoczesnych użytkowników. Konsola z czytelnym wyświetlaczem LED umożliwia pełną kontrolę i śledzenie najważniejszych parametrów treningu. Bieżni jest kompatybilna z aplikacją Reebok Fitness, która pozwala śledzić, planować i analizować treningi na trasach całego świata – w dodatku, aplikacja automatycznie dostosowuje poziom nachylenia pasa bieżni w zależności od wybranej trasy treningowej. Bieżnia Reebok SL 8.0 to także innowacyjne urządzenie multimedialne, dzięki któremu w trakcie treningu można słuchać ulubionej muzyki przez zintegrowane głośniki o mocy 5W lub słuchawki (wejście jack), ładować własne urządzenie przenośne poprzez port USB czy korzystać z własnego tabletu dzięki możliwości umieszczenia go w wbudowanym uchwycie. To wszystko zagwarantuje kompleksowy i bezpieczny trening a także rozrywkę w domowym zaciszu. SPECYFIKACJA SPRZĘTU: Programy treningowe: 24 stałe + 3 użytkownika + 3 docelowe ekran: LED 7, osobnych okien z czerwonym podświetleniem negatywowym Funkcje konsoli: szybkość, czas, dystans, spalone kalorie, puls, nachylenie, Body Fat Przyciski szybkiej zmiany prędkości i kąta nachylenia pasa bieżni poziomy nachylenia platformy: 18 (sterowane elektronicznie) Moc stała silnika: 1,5 CHP Moc szczytowa silnika: 3 HP Zakres prędkości: 1-20 km/h Rolki: Φ50 przednie; Φ46 tylne Pas bieżni: 152 x 52 cm (dł. X szer.) Grubość decku: 18 mm Pro Deck Amortyzacja: SubLite Technology Sprzęt kompatybilny z Reebok Fitness App Wentylator z regulowanym poziomem nawiewu dostosowywany uchwyt na tablet (maksymalna przekątna 7,3") System bezpieczeństwa „auto-stop" Zintegrowane sensory poziomu pulsu Port USB do ładowania oraz wejście AUX Podgumowana tacka na akcesoria i uchwyt na butelkę Głośniki: moc 5W Kółka transportowe antypoślizgowe szyny boczne Maksymalna waga użytkownika: 150 kg wymiary rozłożonej: 190,3 x 83,2 x 160 ( dł. X szer. X wys.) GWARANCJA: Rama: 25 lat Silnik: 10 lat Komputer: 2 lata komponenty plastikowe: 2 lata Praca: 2 lata UWAGA! Film jest materiałem poglądowym. Prezentowany w nim sprzęt może nieznacznie różnić się od oferowanego do sprzedaży. Szczegółowa specyfikacja sprzętu znajduje się powyżej.

☆ Nordictrack bieżnia elektryczna exp 10i (0043619661712) ☆

Nordictrack bieżnia elektryczna exp 10i (0043619661712) Najniższa Cena Online

☆ Nordictrack bieżnia elektryczna exp 10i (0043619661712) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: NORDICTRACK
 • Nazwa produktu: Nordictrack bieżnia elektryczna exp 10i (0043619661712)
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis bieżni:

  Bieżnia elektryczna NordicTrack® EXP 10i to wysokiej jakości, solidny i nowoczesny technicznie sprzęt fitness. Wyposażona jest m.in. W wielki zakres regulacji kąta nachylenia, obfity pas bieżni i efektywny silnik. Użytkownik niewątpliwie zwróci także uwagę na dopełniające wyposażenie bieżni w postaci 10" kolorowego ekranu dotykowego kontrolującego właściwości treningu i umożliwiającego dobór programów treningowych spośród ponad 11 000, które są przystępne z aktywnym członkostwem iFit®.

  Bieżnia elektryczna EXP 10i to praktyczny i wytrzymały sprzęt do treningu biegowego w warunkach domowych.

  wyświetlacz: 10" barwny, dotykowy. Kontroluje cechy treningu i zezwala na wybór programów treningowych. Spory kąt widzenia wyświetlacza pozwala luźno odczytywać szybkość, dystans, czas, puls i spalanie kalorii.

  KLAWISZE szybkiEGO DOSTĘPU: przypasuj swoją prędkość i nachylenie bieżni za pomocą jednego przycisku. Jest on umiejscowiony w zasięgu ręki użytkownika, żeby jeszcze swobodniej kontrolować przebieg treningu i możliwość zmiany ustawień bieżni.

  PROGRAMY TRENINGOWE: Z członkostwem iFit dostajemy dostęp do ponad 11 000 video treningów z trenerami personalnymi oraz automatyczną regulacją nachylenia w zależności od wybranej trasy. IFit daje Ci możliwość gratisowego przetestowania wszelkich funkcji platformy poprzez 30 dni.

  TRENUJ W RYTMIE swej MUZYKI: Trening w rytmie ulubionej muzyki pozwala ćwiczyć jeszcze produktywniej. Podłącz odtwarzacz do głównej konsoli i biegnij w rytmie swej ulubionej muzyki. Trening stanie się miły dzięki głośnikom wbudowanym w konsole. Port audio kompatybilny z iPod®/MP3 pozwala na słuchanie muzyki z sprzętów zewnętrznych.

  TRENUJ DŁUŻEJ, BEZ POTU: Korzystaj z komfortu jaki daje wentylator AutoBreeze™. Umieszczony jest na konsoli głównej, blisko Twojego ciała, abyś mógł doznać miły chłód podczas realizowania ćwiczeń. Dzięki przyciskom szybkiego dostępu możesz regulować i dostosowywać stopnie nawiewu w zależności od własnych preferencji.

  KLUCZ BEZPIECZEŃSTWA: Dla maksymalnego bezpieczeństwa, bieżnia zaopatrzona jest w dodatku w klucz bezpieczeństwa, pełniący funkcję „awaryjnego stopu" w razie wypadku.

  DWUPŁASZCZYZNOWA REGULACJA KĄTA NACHYLENIA PASA BIEŻNI: Nachylenie pasa bieżnie dostosowywane jest elektronicznie w dwóch płaszczyznach (+ 12%, a także – 3%), dzięki temu użytkownik ma możliwość dobrania parametrów treningu do swych wymagań.

  ZAKRES REGULACJI szybkośCI: Zakres regulacji prędkości w bieżni EXP 10i wynosi od 0 do 22 km/h. Dzięki klawiszom szybkiego dostępu 1-Touch™ Speed Control zmiana następuje „w mgnieniu oka".

  produktywnY SILNIK: Trenuj bezpieczniej, dłużej i ciszej! Silnik o stałej mocy 3.5 CHP zapewnia znakomitą wydajność i płynną pracę choćby przy maksymalnym obciążeniu bieżni. Zbudowany, żeby wytrzymywać najdłuższe treningi, dodatkowo gwarantuje redukcję hałasów i efektywne chłodzenie w trakcie treningu.

  SYSTEM AMORTYZACJI BIEŻNI RUNNERS FLEX: progresywny system amortyzacji bieżni NordicTrack. Zagwarantuje amortyzację od pasa bieżni dla komfortu stawów.

  BEZPIECZEŃSTWO w głównej mierze: Bieżnia zaopatrzona jest w boczne poziomy bezpieczeństwa z perforowaną powierzchnią przeciwpoślizgową, która zabezpiecza przed nieumyślnym zsunięciem się ze sprzętu. Dla maksymalnego bezpieczeństwa, bieżnia wyekwipowana jest ponadto w klucz bezpieczeństwa, pełniący funkcję „awaryjnego stopu" w razie wypadku.

  MAKSYMALNA WAGA UŻYTKOWNIKA: mocna oraz nierozciągliwy pas bieżni EXP 10i asygnowany jest dla użytkowników o masie ciała nieprzekraczającej 136 kg.

  POWIERZCHNIA PASA BIEŻNI: obszerny pas bieżni o wymiarach 51 x 152 cm (szer. X dł.) gwarantuje większe bezpieczeństwo i komfort podczas biegu.

  informacje technologicznE:

  Konsola: 10" kolorowy, dotykowy

  Silnik: 3.5 CHP stałej mocy silnika

  Funkcje konsoli: szybkość, czas, dystans, kalorie, nachylenie bieżni, tętno

  szybkość: 0-22 km/h (1-Touch™ Speed Control)

  Pas bieżni: 51 cm x 152 cm nierozciągliwy

  Rolki: 1,9"

  Amortyzacja bieżni: technika Runners Flex™ Cushioning

  Nachylenie bieżni: regulowane elektronicznie w dół -3% (1-Touch™ Decline Control) i w górę +12% (1-Touch™ Incline Control)

  wymiary bieżni: 180 x 99 x 151 cm (dł. X szer. X wys.)

  wymiary bieżni złożonej: 110 x 99 x 181 cm (dł. X szer. X wys.)

  Łatwe składanie bieżni z mechanizmem SpaceSaver®, a także systemem EasyLift™ Assist

  Klawisze prędkiego dostępu zmiany prędkości i nachylenia

  dopełniające wyposażenie: głośniki, wentylator

  Maksymalna waga użytkownika: 136 kg

  Przeznaczenie: użytek domowy

  Gwarancja: 2 lata, 5 lat na silnik, 10 lat na konstrukcję ramy

  <

  BIEGAJ PO CAŁYM ŚWIECIE!CZŁONKOSTWO IFIT®: iFit daje możliwość skorzystania z ponad 11 000 najróżniejszych programów treningowych nagranych w jakości HD. Każdy trening prowadzony jest poprzez trenera personalnego, a regulacja szybkości czy nachylenie regulowane jest automatycznie w zależności od wybranej trasy biegowej. IFit daje Ci możliwość gratisowego przetestowania wszystkich funkcji platformy poprzez 30 dni. Po upływie tego czasu należy wykupić przedłużenie dostępu w wersji Family lub Individual, by nadal cieszyć się nieograniczoną ilością treningów.

  iFit to aktualnie najprężniej rozwijająca się platforma fitness na świecie. Na dzień dzisiejszy treningi prowadzi ponad 200 certyfikowanych trenerów z całego świata, a biblioteka ma blisko 11 tysięcy filmów nagranych w jakości HD. Regulacja prędkości sprzętu czy nachylenie dostosowywane jest samoczynnie w zależności od wybranej trasy.

  Treningi podzielone są na różne typy aktywności: chodzenie, bieganie, wspinaczka, marszobiegi, jazda na rowerze, wioślarstwo, ćwiczenia eliptyczne, ogólnorozwojowe, jogę i inne aktywności.

  Każdy z treningów prowadzony jest przez mistrzowskiego trenera, który na bieżąco instruuje jak wykonywać ćwiczenie, opowiada także ciekawe historie o miejscu w którym się znajduje, a także motywuje do dawania z siebie 100%.

  Biblioteka treningów jest rozbudowana i wielka a oczyszczanie ich przystępne i intuicyjne. W poszukiwaniu genialnego zestawu ćwiczeń możesz ustawić ulubionego trenera, miejsce w którym chcesz trenować, wariant treningu czas czy jego intensywność. Wyprodukowany trening możesz oznaczyć jako ulubiony, dodać do kalendarza i ocenić. Na karcie treningu odnajdziesz ponadto opis miejsca, profil trasy (diagram wzniesień) oraz orientacyjne tempo z jakim trener będzie poruszał się podczas trwania ćwiczeń. Lista funkcji jest stale poszerzana i ulepszana.

  Jeżeli posiadasz pas do pomiaru tętna na klatkę piersiową lub na rękę w technologii Bluetooth to możesz wykorzystać go do treningu iFit. W najnowszej aktualizacji wprowadzono opcję Active Pulse HR Training. Oznacza to, iż bieżnia czy rower automatycznie wynajdzie Twoje urządzenie pomiarowe i zespoi trening tak, abyś znajdował się w optymalnej strefie tętna. Dopasowanie treningu to równocześnie spadek albo wzrost szybkości jak i nachylenia urządzenia które to obsługuje. W konsekwencji, ten sam trening będzie bardziej wymagający dla osoby z lepsza kondycją fizyczną lub łatwiejszy dla osoby mniej wytrenowanej.

  w trakcie trwania treningu z prawej strony wyświetlacza pojawia się tablica uczestników Leaderboard w którym wyświetlani są inni uczestnicy biorący udział w biegu. Na bieżąco możesz obserwować jak pniesz się w górę i zdobywasz kolejne miejsce w wyścigu. Poczuj się jak zawodnik i zmotywuj do pokonywania kolejnych użytkowników.

  iFit to społeczność ludzi, którzy mają wspólny cel: zdrowe i aktywne życie. IFit aktywnie wyszykuje przeróżne sposoby aby nas produktywnie Cię motywować do ruchu. Jednym z nich jest motywowanie społeczności do Wyzwań, za których ukończenie uzyskujesz odznaki. Za każdym razem, kiedy uda Ci się ukończyć wyzwanie otrzymasz wiadomość z gratulacjami i przydatnymi wskazówkami dotyczącymi treningów i potężną dawkę motywacji. Ponadto za ukończenie wyzwań użytkownik może dostać ciekawe nagrody, przykładowo:

  100 treningów - nieszablonowa koszulka iFIT

  200 treningów - gratisowy miesiąc treningów dodany do Twojego konta

  300 treningów -flaga iFIT

  400 treningów – karta podarunkowa do sklepu iFIT o wartości 100$

  500 treningów - nieszablonowa bluza iFIT oraz udział w losowaniu wycieczki do studio iFIT w Utah

  W iFit możesz uruchomić Playlistę, która będzie Ci towarzyszyć w trakcie ćwiczeń. Użytkownicy mają dostęp do kilku list, począwszy od energetycznej, motywującej do kardio i ćwiczeń siłowych przez rock, do spokojnej i stonowanej muzyki rewelacyjnej do medytacji i jogi czy rozciągania, aby pomóc Ci skupić się i rozluźnić.

  Każdy Twój trening jest kopalnią wiedzy. Statystyki możesz podglądać zarówno w trakcie jak i po zakończeniu ćwiczeń. Na bieżąco widzisz jaki procent trasy pokonałeś, czas, tempo czy szacowane spalanie kalorii. Dzięki czemu możesz analizować i udoskonalać swoje wyniki.

  Ważne, by użytkownik posiadał dostęp do Internetu. Tylko dzięki aktywnemu połączeniu sprzętu z siecią wifi będzie można korzystać z treningów iFit. Jeżeli połączenie będzie nieaktywne, użytkownik będzie mógł korzystać jedynie z trybu manualnego.

  PROGRAMY TRENINGOWE - WERSJA Z AKTYWNYM CZŁONKOSTWEM:

  Z aktywnym członkostwem iFit dostępne jest ponad 11 000 treningów.

  Podobnie jak w wersji podstawowej mamy możliwość korzystania z treningów w różnorodnych kategoriach, jednak ilość programów, długość trwania i ich mnogość jest bezspornie większa. Każdy z treningów (z wyjątkiem trybu manualnego oraz projektowanego poprzez użytkownika na mapie) prowadzony jest poprzez trenera, który instruuje jak biegać, lub jakiej techniki używać podczas wykonywania ćwiczeń.

  TRENINGI W TERENIE: Treningi podzielone są na najróżniejsze typy aktywności: chodzenie, bieganie, marszobiegi, jazdę na rowerze, ćwiczenia eliptyczne i ćwiczenia ogólnorozwojowe poza zakupionym sprzętem. Użytkownik może wybierać z kategorii takich jak: seria treningów (długi odcinek podzielony na krótsze filmy), ćwiczenie szybkości, utrata wagi, interwały, odporność. W trakcie biegu z trenerem, na bieżąco zachęca on do dalszego trenowania, a także opowiada historię i ciekawostki danego regionu. Cały czas instruuje nas jak biegać, na co uważać, jakiej techniki biegu używać w zależności od ukształtowania terenu. Bieżnia sama dopasowuje szybkość i nachylenie zgodnie z trasą po której biegniemy, możemy jednak cały czas ją dostosowywać (ograniczać lub powiększać wartości) według naszego uznania.

  SPALANIE KALORII (CALORIE BURN): Głównymi założeniami programów jest stopniowanie wysokości i prędkości w celu maksymalizacji spalanych kalorii. Programy zakładają podbiegi przy maksymalnej wartości nachylenia.

  ZMIANA NACHYLENIA (INCLINE): Treningi rodzaju Incline to ćwiczenie podbiegów albo inaczej trening z nachyleniem. Program charakteryzuje się dużą zmiennością (od ujemnych po maksymalną wartość) i częstotliwością zmian wysokości. Celem treningu jest powiększenie pułapu tlenowego i ułatwienie biegania na różnorodnym terenie.

  STUDIO CLASSES™: Dzięki tym treningom użytkownik ma możliwość uczestniczyć w zajęciach grupowych u siebie w domu. Trenerzy wraz z innymi uczestnikami wykonują zróżnicowane ćwiczenia i zadania na potężnych sprzętach.

  TRENINGI SIŁOWE: Trener pomaga wykonać wydajny trening siłowy. Wybrać można ćwiczenia na górne albo dolne partie ciała, brzuch, oraz całość.

  REGENERACJA: zestaw treningów, które wspomagają proces regeneracji organizmu. Użytkownik może wybierać spomiędzy jogi, ćwiczeń rozciągających i udoskonalających mobilność oraz spacerów lub biegów regenerujących.

  INTERNATIONAL: Zbiór treningów przystępnych w języku chińskim, włoskim, hiszpańskim i francuskim.

  TRENINGI NA MAPIE: W wersji z aktywnym członkostwem iFit możemy sami wybrać miejsca, które znamy albo chcielibyśmy odwiedzić. Dodatkowym atutem programów z mapami jest możliwość obserwacji naszego biegu na mapie, widoku satelitarnym lub zdjęciach Google Street View.

  UWAGA! Film jest materiałem poglądowym. Prezentowany w nim sprzęt może nieznacznie różnić się od oferowanego do sprzedaży. Szczegółowa specyfikacja sprzętu znajduje się powyżej.


☆ Bieżnia bxt 8ji marki Bowflex ☆

Bieżnia bxt 8ji marki Bowflex Najniższa Cena Online

☆ Bieżnia bxt 8ji marki Bowflex - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Bowflex
 • Nazwa produktu: Bieżnia bxt 8ji marki Bowflex
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis bieżni:

  Pokochaj regularne treningi dzięki bieżni BXT 8Ji producenta Bowflex. Nowa bieżnia BXT 8Ji firmy Bowflex została tworzona po to, by każdy trening był przyjemnością. Przez ostatnie pół roku była absolutnym bestsellerem w USA, dzisiaj nareszcie wprowadzona została w dodatku na rynek europejski.

  Sprosta choćby najistotniej wymagającym użytkownikom, lecz początkujący także zakochają się w niej od pierwszego biegu. Pamiętaj, iż treningi na bieżni zapewniają mniejsze obciążenie stawów konwencjonalne bieganie.

  Zawdzięczamy to, podobnie jak w starszych bieżniach Bowflex, wielostrefowej amortyzacji Comfort Tech™. Co ważniejsze, dzięki niej możesz biegać o każdej porze, bez względu na pogodę czy zanieczyszczenie powietrza.

  PODWÓJNY ekran: 7” wysokiej rozdzielczości, podświetlany ekran DualTrack™ LCD nieskomplikowany dostęp do parametrów treningowych. Prezentuje jednocześnie dwa niezależne parametry treningowe. Nad wyświetlaczami umieszczona jest także ikonka biegacza.

  Pełni ona funkcję podobną do pacera z zawodów i ukazuje, czy biegniesz z wystarczającą szybkością, żeby osiągnąć postawiony sobie cel. PROGRAMY TRENINGOWE: Konsola ma 26 programów treningowych w tym pomiędzy innymi treningi interwałowe, kontrolujące spalanie tłuszczu oraz manualny.

  dzięki czemu wynajdziesz stosowny trening dla siebie, bez względu na to czy jesteś sportowcem początkującym czy innowacyjnym użytkownikiem. APLIKACJE: Dzięki łączności Bluetooth® możesz synchronizować informacje treningowe z aplikacją JRNY™.

  pozwala na to korzystanie z nieskończonej liczby treningów regulowanych indywidualnie do Twojej aktualnej kondycji i celów prędkośĆ: Zakres prędkości bieżni możesz ustawić od 0 do 19,3 km/h. Dzięki temu możesz przeprowadzić wartościowy trening bez względu na swój poziom progresywnia.

  POZIOM NACHYLENIA: by czerpać pokaźniejsze korzyści z treningu, należy go urozmaicać. Korzystnym sposobem na zintensyfikowanie ćwiczeń jest zmiana nachylenia powierzchni. Bieżnia BXT 8Ji w płynny sposób pozwala na zmianę kąta nachylenia od 0% do 15%.

  SYSTEM AMORTYZACJI: Kiedy biegniesz po bieżni, na nogi działa siła dwukrotnie większa od Twojej wagi. Dzięki specjalnej technice Comfort Tech™, która zagwarantuje dopełniającą amortyzację, Twoje stawy są mniej obciążone podczas treningu.

  WENTYLATOR: 3 poziomy regulacji intensywności nawiewu powodują, że Twój trening będzie bardziej wygodny. Dzięki możliwości ustawienia kierunku wentylatora, będzie on pasował do osób o każdym wzroście.

  POMIAR TĘTNA: Puls mierzony przy pomocy umieszczonych na uchwytach czujników albo pasa telemetrycznego, umożliwi Ci trenowanie w odpowiedniej strefie tętna, aby osiągać jeszcze lepsze efekty. W celu uzyskania skrupulatniejszych wyników, zalecamy użytkowanie załączonego do bieżni pasa telemetrycznego.

  Należy pamiętać, iż pomiar pulsu za pomocą sensorów/czujników umieszczonych w produkcie podaje wyniki przybliżone (orientacyjne). Sprzęt nie jest produktem medycznym. KLAWISZE szybkiEJ ZMIANY: Klawisze prędkiej zmiany szybkości i kąta nachylenia znajdują się wprzystępnym miejscu, co powoduje,wygodnie można zmienić je w trakcie treningu, zachowując przy tym płynność tempa biegu.

  Są one wypukłe, dzięki czemu z łatwością naciśniesz je podczas aktywności. GŁOŚNIKI: zaimplementowany do konsoli system nagłośnienia powoduje, iż możesz uatrakcyjnić swój trening słuchając muzyki, audiobooków albo oglądając ulubione programy.

  SKŁADANIE: Dzięki systemowi SoftDrop™ możesz rozłożyć bieżnię przy pomocy naciśnięcia jednego przycisku. Sprzęt rozłoży się powoli i będzie gotowy do użycia. Informacje technicznE: wymiary: 198,1 x 95,5 x 159,5 cm (dł.

  x szer. X wys.) wymiary bieżni złożonej: 139,7 x 95,5 x 170,2 cm (dł. X szer. X wys.) wyświetlacz: 7" wysokiej rozdzielczości wyświetlacz Silnik: 3.00 CHP mocy silnika Programy treningowe: 26 Aplikacje i śledzenie aktywności: JRNY™ Funkcje: szybkość, czas, dystans, kalorie, puls, nachylenie bieżni prędkość: 0-19,3 km/h Nachylenie: regulacja elektroniczna w zakresie od 0% do 15% Powierzchnia pasa bieżni: 152 x 51 cm (dł.

  x szer.) Amortyzacja bieżni: technologia Comfort Tech™ Pas: wytrzymały 3-warstwowy 2,5 mm Puls: pomiar za pośrednictwem czujników umieszczonych na uchwytach, a także za pośrednictwem pasa telemetrycznego (załączony) Składanie: łatwe i bezpieczne dzięki systemowi SoftDrop™ Klawisze szybkiego dostępu w zasięgu ręki: umożliwiające wygodną zmianę prędkości i nachylenia bieżni podczas treningu dopełniające wyposażenie: port USB z możliwością ładowania urządzeń, kółka transportowe, klucz bezpieczeństwa, tacka na akcesoria, kieszenie na bidon, głośniki Wentylator: 3 poziomy regulacji natężenia nawiewu Waga artykułu: 115 kg Maksymalna waga użytkownika: 136 kg dedykowana do wykorzystywania domowego rozszerzona gwarancja: 10 lat na silnik, 2 lata na pozostałe elementy Platforma JRNY wykorzystuje nienaturalną inteligencję do tworzenia praktycznie nieskończonej liczby spersonalizowanych treningów w oparciu o wstępną ocenę efektywności, która uczy się i dostosowuje w miarę postępów użytkownika.

  Koniec ze zgadywaniem i realizowaniem typowych ćwiczeń! Z JRNY masz gwarancję, że Twój trening zawsze będzie produktywny i satysfakcjonujący. Platforma JRNY proponuje indywidualne treningi audio, treningi prowadzone przez trenera, a także integrację z innymi aplikacjami fitness.

  Na sprzęcie z dotykowym ekranem masz także dostęp do własnych subskrypcji Netflix czy Amazon Prime Video. Użytkownicy JRNY mogą dzisiaj wykonywać treningi także bez wykorzystania sprzętu fitness. W zakładce „Round Out Your Routine” znajdują się filmy z sesji jogi, ćwiczeń siłowych i ogólnorozwojowych.

  DYNAMICZNY COACHING JRNY mówi bezpośrednio do Ciebie i motywuje Cię do dalszej pracy,, a także wytwarza spersonalizowane treningi na podstawie Twojej historii treningów. Ich celem jest pomoc w spalaniu jak największej liczby kalorii i poprawie kondycji, przy jednoczesnym poszanowaniu Twoich możliwości.

  dostosowując trudność (docelową prędkość spalania) i długość (czas) każdego treningu, JRNY może zapewnić przypasowany program, który jest rewelacyjny dla Ciebie. JednostkowE TRENINGI Na podstawie wyników Twojej osobistej oceny efektywności JRNY proponuje Ci treningi przypasowane specjalnie do Twojego poziomu kondycji.

  Według Bowflex jest to osiągalne poprzez „złożony algorytm oparty na Twojej wcześniejszej historii spalania kalorii”. JRNY mierzy liczbę spalonych kalorii i szybkość ich spalania, a następnie wykorzystuje te informacje do tworzenia treningów dopasowanych do poziomu skuteczności każdego użytkownika.

  ĆWICZENIA video Z TRENERAMI JRNY oferuje bibliotekę instruktażowych filmów wideo prowadzonych poprzez trenerów. EXPLORE THE WORLD Explore the World™ umożliwia wirtualne treningi w rozmaitych miejscach na świecie.

  Bez względu na pogodę, na swym sprzęcie możesz biec albo jechać tam, gdzie tylko sobie wymarzysz. Aplikacja samoczynnie dostosowuje się w czasie rzeczywistym do szybkości urządzeń Bowflex, Schwinn Fitness i Nautilus, które mają połączenie Bluetooth®.

  Przebiegnij 5 km przez malowniczą japońską wieś, 10 km poprzez Highlands, wystartuj w maratonie po ulicach Londynu lub Pragi i sporo innych. Podejmij wyzwanie trenowania na całym świecie. Na dodatek Explore the World™ umożliwia Ci śledzenie czasu, odległości, szybkości, kalorii i tętna, pomagając utrzymać się na szczycie formy i świętować sukcesy, poprawiając swoje wyniki na trasach.

  Poznaj świat już dziś! Użytkownicy premium aplikacji JRNY, posiadający sprzęt z dotykowym ekranem, nie muszą wykupować subskrypcji Explore the World™, ponieważ posiadają bezpłatny dostęp do wszelkich tras. Korzystając z Explore the World™ z poziomu JRNY, masz dodatkowy dostęp do programów treningowych, większej ilości informacji a także trenera, który prowadzi Cię poprzez trening.

  NETFLIX Oglądaj swój ulubiony program podczas treningu. Podczas oglądania u dołu ekranu wyświetlone będą bieżące dane dotyczące Twoich ćwiczeń. Subskrypcja Netflix nie jest zawarta w JRNY. Uwaga: ta opcja jest dostępna jedynie w sprzętach z ekranem dotykowym.

  Nie ma jej w aplikacji na telefonie lub tablecie. Aplikacja Bowflex JRNY™ jest kompatybilna z urządzeniami Apple z systemem iOS 12.0 albo nowszym i większością maszyn z systemem Android w wersji 6.0 lub nowszej.

  Aplikacja synchronizuje dane treningowe w czasie rzeczywistym. Po założeniu konta użytkownik otrzymuje 2 miesiące członkostwa Premium za darmo. UWAGA! Film jest materiałem poglądowym. Prezentowany w nim sprzęt może nieznacznie różnić się od oferowanego do sprzedaży.

  Szczegółowa specyfikacja sprzętu znajduje się powyżej.


☆ Bieżnia elektryczna Reebok FR30 Floatride - zielona, BIEZNIAREEBOKFR30GREEN ☆

Bieżnia elektryczna Reebok FR30 Floatride - zielona, BIEZNIAREEBOKFR30GREEN Najniższa Cena Online

☆ Bieżnia elektryczna Reebok FR30 Floatride - zielona, BIEZNIAREEBOKFR30GREEN - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Reebok
 • Nazwa produktu: Bieżnia elektryczna Reebok FR30 Floatride - zielona, BIEZNIAREEBOKFR30GREEN
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis bieżni:
  Bieżnia FR30 Floatride wykorzystuje najnowszą technologię, by zamienić bieganie w domu w niezwykłe doświadczenie. Zaprojektowany kompletnie z myślą o amatorach, FR30 ma mocną jakość, jakiej można oczekiwać od intensywnie użytkowanej komercyjnej bieżni. Sercem FR30 jest najnowszy silnik eco-Kinetic producenta Reebok, gwarantujący imponującą moc z kompaktowej, cichej i energooszczędnej jednostki napędowej. Umieszczony pod elegancką pokrywą silnika, eco-Kinetic osiąga szczytową moc 4,0 KM, bezproblemowo napędzając biegacza do prędkości do 20 km/h. Solidność silnika została rygorystycznie przetestowana, aby zapewnić maksymalną bezusterkowość przez cały okres jego eksploatacji. Projektanci, czerpiąc inspirację z wielokrotnie nagradzanych butów do biegania Floatride, wyposażyli bieżnię FR30 we Floatride+, najnowszą technikę amortyzacji bieżni. Strategicznie rozmieszczone strefy amortyzujące pomagają obniżyć obciążenie stawów w trakcie uderzenia. Biegacz ma całkowitą kontrolę nad swoim treningiem. Za pomocą jednego przycisku może wybrać jeden z 15 poziomów nachylenia, czy 35 programów treningowych. Odkryj jeszcze więcej, synchronizując FR30 z aplikacją Reebok Fitness, aby otworzyć cały świat wirtualnych tras biegowych i wyzwań. W utrzymaniu tempa pomogą Ci ulubione utwory muzyczne ze zintegrowanych głośników albo seriale i filmy z tabletu, ustawionego na półce na akcesoria. Dostosowywany wentylator zapewni chłód i wygodę podczas pokonywania kilometrów. Postęp jest śledzony za pomocą wąskiej konsoli LED z szeregiem wskaźników na żywo, w tym prędkości, dystansu, czasu, kalorii, tętna i innych. Dalsze informacje można śledzić i analizować za pomocą kompatybilnej aplikacji Reebok Fitness App, wyprodukowanej żeby pomóc biegaczom w osiągnięciu postępów w treningu i osobistych celów. Informacje technologicznE: ekran: dotykowy LED Wyświetlane wartości: prędkość, czas, dystans, spalone kalorie, tętno, tkanka tłuszczowa Zakres szybkości: 0,5 - 20 km/h poziomy nachylenia: 15 Programy treningowe: 35 Moc silnika: 2 CHP (ciągła), 4 HP (szczytowa) wymiary: 187 x 74 x 115 cm (dł. X szer. X wys.) wymiary pasa bieżni: 150 x 51 cm (dł. X szer.) Łączność z aplikacjami: Reebok Fitness App Pomiar tętna: sensory, możliwość pomiaru z pasa na klatkę piersiową (do dokupienia osobno) Dodatki: port USB z możliwością ładowania, wentylator, kółka transportowe Maksymalna waga użytkownika: 150 kg Waga bieżni: 80 kg Przeznaczenie: użytek domowy Gwarancja: 2 lata REEBOK TO TWARDY FITNESS. Reebok reprezentuje swoje jednostkowe i postępowe podejście do fitnessu – to fitness nieskrępowany, optymistyczny, odważny i wykraczający poza wszelkie przyjęte normy. Postawa promowana poprzez Reebok brzmi: „Nie boję się dopełniającego bólu, nie wycofam się przed wyzwaniem, będę ciężko pracować, ponieważ wierzę w siebie". Reebok to twardy fitness, który wykracza poza efektywność fizyczną i podąża także w kierunku społecznego i psychicznego dobrego samopoczucia. Reebok nigdy nie jest zadowolony ze status quo, a zatem stosuje ideę twardego fitnessu także w swych inicjatywach biznesowych. Oznacza to bezustanne poszukiwanie nowych rozwiązań, aby wspierać innowacjami sympatyków, którzy sami testują granice klasycznego pojęcia wydajności. Wynikiem tych poszukiwań są bezusterkowe, innowacyjne i najwyższej klasy sprzęty i akcesoria treningowe o ponadprzeciętnej jakości. UWAGA! Film jest materiałem poglądowym. Prezentowany w nim sprzęt może nieznacznie różnić się od oferowanego do sprzedaży. Szczegółowa specyfikacja sprzętu znajduje się powyżej.

☆ Bieżnia elektryczna fr30 floatride - czarna marki Reebok ☆

Bieżnia elektryczna fr30 floatride - czarna marki Reebok Najniższa Cena Online

☆ Bieżnia elektryczna fr30 floatride - czarna marki Reebok - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Reebok
 • Nazwa produktu: Bieżnia elektryczna fr30 floatride - czarna marki Reebok
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis bieżni:
  Bieżnia FR30 Floatride wykorzystuje najnowszą technologię, żeby zamienić bieganie w domu w niezwykłe doświadczenie. Zaprojektowany kompletnie z myślą o amatorach, FR30 ma konkretną jakość, jakiej można oczekiwać od intensywnie wykorzystywanej komercyjnej bieżni. Sercem FR30 jest najnowszy silnik eco-Kinetic producenta Reebok, zapewniający imponującą moc z kompaktowej, cichej i energooszczędnej jednostki napędowej. Umieszczony pod elegancką pokrywą silnika, eco-Kinetic osiąga szczytową moc 4,0 KM, bezproblemowo napędzając biegacza do prędkości do 20 km/h. Solidność silnika została rygorystycznie przetestowana, aby zapewnić maksymalną bezawaryjność przez cały okres jego eksploatacji. Projektanci, czerpiąc inspirację z wielokrotnie nagradzanych butów do biegania Floatride, wyposażyli bieżnię FR30 we Floatride+, najnowszą technikę amortyzacji bieżni. Strategicznie rozmieszczone strefy amortyzujące pomagają zniżyć obciążenie stawów w trakcie uderzenia. Biegacz ma całkowitą kontrolę nad swoim treningiem. Przy pomocy jednego przycisku może wybrać jeden z 15 stopni nachylenia, czy 35 programów treningowych. Odkryj jeszcze więcej, synchronizując FR30 z aplikacją Reebok Fitness, żeby otworzyć cały świat wirtualnych tras biegowych i wyzwań. W utrzymaniu tempa pomogą Ci ulubione utwory muzyczne ze zintegrowanych głośników lub seriale i filmy z tabletu, ustawionego na półce na akcesoria. Regulowany wentylator zapewni chłód i wygodę podczas pokonywania kilometrów. Postęp jest śledzony za pomocą wąskiej konsoli LED z szeregiem wskaźników na żywo, w tym prędkości, dystansu, czasu, kalorii, tętna i innych. Dalsze informacje można śledzić i analizować przy pomocy kompatybilnej aplikacji Reebok Fitness App, wytworzonej żeby pomóc biegaczom w osiągnięciu postępów w treningu i osobistych celów. Dane technicznE: ekran: dotykowy LED Wyświetlane wartości: prędkość, czas, dystans, spalone kalorie, tętno, tkanka tłuszczowa Zakres prędkości: 0,5 - 20 km/h stopnie nachylenia: 15 Programy treningowe: 35 Moc silnika: 2 CHP (ciągła), 4 HP (szczytowa) rozmiary: 187 x 74 x 115 cm (dł. X szer. X wys.) rozmiary pasa bieżni: 150 x 51 cm (dł. X szer.) Łączność z aplikacjami: Reebok Fitness App Pomiar tętna: sensory, możliwość pomiaru z pasa na klatkę piersiową (do dokupienia osobno) Dodatki: port USB z możliwością ładowania, wentylator, kółka transportowe Maksymalna waga użytkownika: 150 kg Waga bieżni: 80 kg Przeznaczenie: użytek domowy Gwarancja: 2 lata UWAGA! Film jest materiałem poglądowym. Prezentowany w nim sprzęt może nieznacznie różnić się od oferowanego do sprzedaży. Szczegółowa specyfikacja sprzętu znajduje się powyżej.

☆ Bieżnia elektryczna Reebok JET 300&#43; ☆

Bieżnia elektryczna Reebok JET 300+ Najniższa Cena Online

☆ Bieżnia elektryczna Reebok JET 300+ - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Reebok
 • Nazwa produktu: Bieżnia elektryczna Reebok JET 300&#43;
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis bieżni:

  Jet 300+ to elegancki, zaawansowany technologicznie sprzęt producenta Reebok. Bieżnia posiada regulację kąta nachylenia pasa w zakresie od 0% do 15%. Tym samym jest stosowna zarówno do treningu chodziarskiego czy biegowego na płaskim terenie jak i ćwiczenia podbiegów.

  na dodatek 46 programów treningowych daje praktycznie nieograniczone możliwości treningowe. Odkryj jeszcze więcej, synchronizując Jet 300+ z aplikacją Reebok Fitness, żeby otworzyć cały świat wirtualnych tras biegowych i wyzwań.

  Możesz śledzić, planować i analizować swoje treningi, pokonując dowolną trasę wirtualnie przez mapy Google. Regulowany wentylator zapewni chłód i komfort podczas pokonywania kilometrów. Zaopatrzona w zaawansowany ekran dotykowy TFT o przekątnej 10,1 cala, bieżnia Jet 300+ z dostępem do Internetu łączy wydajność i progresywne programy treningowe z aplikacjami rozrywkowymi, które umilą Ci trening.

  wybór jest wielki: Netflix, YouTube, Prime Video, Facebook, Spotify i Chrome. Zapewnia on,w trakcie biegu nie dopadnie Cię nuda. Niepowtarzalnie zaprojektowana technika Air Motion Cushioning przenosi powietrze pomiędzy ośmioma kapsułami, zapewniając amortyzację tam, gdzie jest niezbędna.

  Pomaga zniżyć obciążenie stawów podczas biegu, co z kolei zmniejsza ryzyko wystąpienia kontuzji. Prosta w budowie, z łatwą instrukcją i załączonymi wszystkimi potrzebnymi narzędziami, 300+ ma zintegrowane kółka transportowe i mechanizm składania rodzaju soft-drop, co upraszcza przechowywanie i transportowanie bieżni.

  seria Jet+ jest objęta gwarancją jakości Reebok gwarantując 25-letnią gwarancję na ramę, 10-letnią gwarancję na silnik i 2-letnią gwarancję na komputer, plastik i robociznę. Dane technologicznE: Zakres szybkości: 1-20 km/h ekran: barwny, dotykowy 10,1" TFT Regulacja kąta nachylenia pasa bieżni: 15 poziomów (0-15%) rozmiary pasa bieżni: 150 x 51 cm Moc silnika: 2.5 HP Programy treningowe: 46 Aplikacje: Reebok Fitness, Netflix, YouTube, Prime Video, Spotify, Facebook, Twitter, Chrome Amortyzacja: Air Motion Technology wyświetlacz pokazujący: nachylenie, puls, kalorie, czas, prędkość, dystans, kroki Pomiar tętna: sensory Maksymalna waga użytkownika: 140 kg Dodatki: wentylator, kółka transportowe, głośniki, kieszenie na butelki, port USB z możliwością ładowania, możliwość połączenia z internetem wymiary bieżni: 192 x 86 x 143,5 cm (dł.

  x szer. X wys.) wymiary bieżni złożonej: 124,5 x 86 x 163 cm (dł. X szer. X wys.) Gwarancja: - Rama: 25 lat - Części: 2 lata - Silnik: 10 lat REEBOK TO nieszablonowY SPRZĘT FITNESS Aktywność fizyczna i radość płynąca z uprawiania sportu działa równocześnie na ciało, jak i umysł.

  Dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych technologii i wyjątkowemu designowi sprzętów i akcesoriów Reebok każdy trening przybliża Cię do osiągnięcia założonego celu. Reebok wykracza poza przyjęte normy, dając Ci produkty treningowe o ponadprzeciętnej jakości.

  nieprzeciętnie dopasowane materiały, bezusterkowość i innowacja w projektowaniu sprawia, że wybierając produkty Reebok, będziesz radować się nimi przez mnóstwo lat. Reebok to twardy fitness, który wykracza poza efektywność fizyczną i podąża także w kierunku społecznego i psychicznego prawidłowego samopoczucia.

  Reebok nigdy nie jest zadowolony ze status quo, a zatem stosuje ideę twardego fitnessu także w swoich inicjatywach biznesowych. Oznacza to nieustanne poszukiwanie nowych rozwiązań, żeby wspierać innowacjami wielbicieli, którzy sami testują granice klasycznego pojęcia sprawności.

  konsekwencją tych poszukiwań są bezusterkowe, postępowe i najwyższej klasy sprzęty i akcesoria treningowe o ponadprzeciętnej jakości. UWAGA! Film jest materiałem poglądowym. Prezentowany w nim sprzęt może nieznacznie różnić się od oferowanego do sprzedaży.

  Szczegółowa specyfikacja sprzętu znajduje się powyżej.


☆ Bieżnia Nautilus T628, BT*_100659 ☆

Bieżnia Nautilus T628, BT*_100659 Najniższa Cena Online

☆ Bieżnia Nautilus T628, BT*_100659 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Nautilus
 • Nazwa produktu: Bieżnia Nautilus T628, BT*_100659
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis bieżni:

  Bieżnia elektryczna Nautilus T628 to najnowsza i najistotniej zaawansowana technicznie bieżnia amerykańskiej marki Nautiluslidera na rynku fitness w USA. Jest bieżnią z klasy PREMIUM, którą znamionuje stanowczo wysoka jakość wykonania i solidność składników, skuteczność i bezpieczeństwo i komfort stosowania. Wyprodukowana z myślą o tych, którzy trenując, chcą osiągać jak najwięcej i nieprzerwanie się rozwijać, przez stawiane sobie coraz to wyższych celów.

  Silnik o mocy 3.5 KM, 3-warstwowy pas bieżni o rozmiarach 152,4 x 50,8 cm, a także system amortyzacji Rebound Deck Cushioning System™ to wybrane atuty bieżni. System amortyzacji gwarantuje miękkie lądowanie na decku oraz twarde wybicie. Dodatkowo 25 mm deck, 70 mm rolki i regulacja kąta nachylenia bieżni do 15%, potwierdzają określenie bieżni mianem sprzętu klasy Premium. Dwa wyświetlacze LCD o wysokiej rozdzielczości z niebieskim podświetleniem (kontrast STN) produkowane z myślą o wizualizacji dwóch parametrów treningu i przyciski funkcyjne na poręczach do szybkiej zmiany prędkości i kąta nachylenia bieżni dla pokaźniejszego komfortu wykorzystywania.

  Bieżnia elektryczna Nautilus T628 zastosowane w poręcze podporowe czujniki pomiaru tętna, które zezwalają na przewodowy pomiar. W komplecie wraz z bieżnią znajduje się w dodatku pas telemetryczny do bezprzewodowego pomiaru pulsu. Dzięki dwóm opcjom pomiaru, kontrola zakresów tętna użytkownika jest prostsza najczęściej. uzupełniające udogodnienia bieżni T628 to port USB do ładowania, wentylator o 3 stopniach nawiewu, kółka transportowe, półka na akcesoria, a także kieszenie na akcesoria doskonałe do przechowywania wody czy urządzenia przenośnego w trakcie treningu.

  Bieżnia elektryczna Nautilus T628 łączy w sobie wszystko to, czego w dzisiejszych czasach można oczekiwać od sprzętu cardio do wykorzystywania w domowej siłowni. Oprócz strony technologicznej o najwyższym standardzie – bieżnia zezwala na śledzenie aktywności przy pomocy wielu kompatybilnych aplikacji dostępnych w sklepach Android i App Store (np. MyFitnessPal czy Under Armor Record), udostępnianie swych wyników w mediach społecznościowych i przeprowadzania treningów w trybie tzw. Wirtualnej rzeczywistości.

  Bieżnia eletryczna Nautilus sprawi, iż Twój trening nigdy nie stanie się monotonny, wprowadzając doznania z nim związane i jakość na zupełnie nowy, pokaźnie wyższy poziom!

  informacje technicznE:

  • Programy treningowe: 26 (treningi interwałowe, spalanie tłuszczu, oparte o puls docelowy, predefiniowane, indywidualne typu prędki cel)
  • ekran DualTrack: 2 wysokiej rozdzielczości niebieskie negatywowe wyświetlacze LCD (13,97 cm/9,5 cm, kontrast STN) z możliwością śledzenia i kontroli dwóch niezależnych parametrów treningu
  • liczba profili użytkowników: 4 (możliwość porównywania wyników, rywalizowania, definiowania celów, zdobywania osiągnięć i nagród)
  • Funkcje: prędkość, czas, dystans, kalorie, puls, nachylenie bieżni
  • Powierzchnia pasa bieżni: 152,4 x 50,8 cm (dł. X szer.)
  • Nachylenie: regulacja elektroniczna w zakresie 0-15%
  • szybkość: 0-19,3 km/h
  • Silnik: 3.5 CHP (ze zbalansowanym kołem zamachowym i wewnętrznymi komponentami minimalizującymi wibracje i hałas)
  • Rolki: 6,89 cm
  • Pas: 3-warstwowy o grubości 2,5 mm
  • Deck: 25 mm
  • Poręcze: powlekane uretanem, z przyciskami prędkiej zmiany prędkości i nachylenia
  • Amortyzacja bieżni: technika Rebound™ Deck Cushioning (doznania użytkownika są jak najistotniej zbliżone do biegu na powietrzu)
  • Klawisze prędkiego dostępu na poręczach i konsoli: zezwalają na szybką i wygodną zmianę szybkości i nachylenia bieżni podczas treningu
  • Wentylator: 3 poziomy regulacji natężenia nawiewu
  • Konsola z miejscem na tablet
  • Transmisja informacji: Bluetooth® (BLE 4.0)
  • Puls: pomiar za pomocą sensorów na poręczach albo za pomocą napiersiowego pasa telemetrycznego (pas w zestawie)
  • Składanie: nieskomplikowane i bezpieczne rozkładanie i składanie bieżni jednym kliknięciem dzięki systemowi SoftDrop™
  • dodatkowe wyposażenie: port USB 2.0 z możliwością ładowania sprzętów, kółka transportowe, tacka na akcesoria, 2 kieszenie na telefon/butelkę, głośniki, wejście MP3, klucz bezpieczeństwa, zasilacz
  • Przeznaczenie: półkomercyjne
  • Klasa premium: bieżnia wyekwipowana w najlepsze w swej klasie podzespoły, zagwarantuje rozszerzoną skuteczność i oraz łatwość i komfort używania

  rozmiary I WAGA:

  • rozmiary rozłożonej bieżni: 198,6 x 96 x 146 cm (dł. X szer. X wys.)
  • wymiary złożonej bieżni: 125 x 96 x 169,5 cm (dł. X szer. X wys.)
  • wymiar opakowania: 217 x 84 x 34 cm (dł. X szer. X wys.)
  • Waga towaru: 115 kg
  • Waga artykułu w opakowaniu: 130,8 kg
  • Maksymalna waga użytkownika: 160 kg

  • NAUTILUS TRAINER™ 2: aplikacja zaprojektowana z myślą o urządzeniach Nautilus z opcją Bluetooth®. Jest nieprzeciętnym narzędziem, które pomoże każdemu użytkownikowi w prowadzeniu zdrowego i aktywnego trybu życia. Aplikacja Nautilus Trainer™ 2 obsługuje ponadto Apple Health. Aplikacja umożliwia kontrolę wszelkich informacji o treningu, kondycji, kalorii i zdrowiu na jednym czytelnym pulpicie nawigacyjnym. Więcej o aplikacji czytaj tutaj.

   • Śledź swoje cele: ustaw, obserwuj i śledź swoje plany i cele fitness
   • Kontroluj swoje postępy każdego tygodnia
   • Zdobywaj nagrody po osiągnięciu swych celów fitness
   • Prowadź dziennik swych postępów
   • Połącz się z MyFitnessPal i synchronizuj dane o treningu
  • RUN SOCIAL®: trening w trybie wirtualnej rzeczywistości. Platforma RunSocial sprawi,w dodatku razem z Tobą będą mogli trenować znajomi i inni użytkownicy sprzętów marki Nautilus, przeprowadzający swój trening w tym samym czasie co Ty. Wszystko to przeżyjesz w trybie rzeczywistym, na ekranie Twojego urządzenia. A jeśli zależy Ci na treningu maratońskim, możesz uczestniczyć w takich wydarzeniach jak maratony cyfrowe Virgin Money London czy Prague Digital Marathon za pośrednictwem konsoli bieżni.Więcej o aplikacji czytaj tutaj.

  • APPLE HEALTH: aplikacja która zbiera wszystkie nasze dane o zdrowiu, począwszy od nawyków żywieniowych i treningowych, a skończywszy na grupie krwi czy poziomie cholesterolu. Więcej o aplikacji czytaj tutaj.

  • MY FITNESS PAL: zrzucaj kilogramy z MyFitnessPal — najszybszym i najłatwiejszym w obsłudze liczniku kalorii na Android'a. Dzięki największej bazie danych produktów spomiędzy wszelkich liczników kalorii na Android'a (ponad 6 000 000 produktów), a także szczególnie szybkiemu wpisywaniu produktów i ćwiczeń szybko i bezpiecznie pozbędziesz się zbędnych kilogramów. Więcej o aplikacji czytaj tutaj.

  • UNDER ARMOUR RECORD™: to pierwszy na świecie system monitorowania kondycji i zdrowia przystępny dla każdego 24/7. Więcej o aplikacji czytaj tutaj.

  • GOOGLE FIT: żyj zdrowiej i aktywniej dzięki nowej wersji aplikacji. Więcej o aplikacji czytaj tutaj.

  • MAP MY FITNESS: planuj i śledź każdy trening z pomocą aplikacji MapMyFitness. Otrzymuj kompleksowe dane zwrotne, odkrywaj świeże trasy i dziel się nimi ze swymi przyjaciółmi. Więcej o aplikacji czytaj tutaj.

  • Nautilus Fitness Score: funkcja obliczająca aktualny poziom postępów treningowych na zakończenie każdego biegu, pozwalająca na bieżące monitorowanie wydajności treningów
  • Wyświetlanie porównania tempa biegu: pozwala wizualizować tempo bieżącego treningu w stosunku do wyróznionego celu lub w stosunku do wcześniejszych treningów


☆ Bowflex Bieżnia elektryczna bxt 128 ☆

Bowflex Bieżnia elektryczna bxt 128 Najniższa Cena Online

☆ Bowflex Bieżnia elektryczna bxt 128 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Bowflex
 • Nazwa produktu: Bowflex Bieżnia elektryczna bxt 128
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis bieżni:

  Bieżnia BXT 128 producenta Bowflex jest nieprzeciętnym wyborem dla osób, które chcą poprawić kondycję, sylwetkę i zdrowie, ćwicząc w domu. Treningi na bieżni mniej obciążają stawy klasyczne bieganie. Specjalny i wielostrefowy system amortyzacji Comfort Tech iż bieg jest wygodny i miły. Bieżnie są także bezpieczniejsze od klasycznego biegania ponieważ możesz biegać o każdej porze, bez względu na pogodę czy skażenie powietrza.

  Bieżnia BXT 128 sprosta nawet najszczególniej wymagającym użytkownikom.

  postępowY wyświetlacz: obszerny, wysokiej rozdzielczości, podświetlany wyświetlacz LCD prosty dostęp do parametrów treningowych. Przedstawia nie tylko całkowitą ilość spalonych kalorii, lecz także liczbę kalorii spalanych co minutę. Motywuje to do dalszej, intensywniejszej pracy i osiągania udoskonalonych wyników w krótszym czasie. Konsola zaopatrzona jest także w system dźwiękowy i oświetlenie przycisków, namawiające do osiągania celów.

  KLAWISZE szybkiEJ ZMIANY: Klawisze prędkiej zmiany prędkości i kąta nachylenia znajdują się wdostępnym miejscu, co powoduje,komfortowo można zmienić je podczas treningu, zachowując przy tym płynność tempa biegu. Są silikonowe, podświetlane i obfite, prosto je wcisnąć w trakcie biegu.

  PROGRAMY TRENINGOWE: Konsola posiada 9 programów treningowych w tym pomiędzy innymi treningi interwałowe, kontrolujące spalanie tłuszczu, oparte o tętno docelowe, a także manualny. Dzięki temu wynajdziesz adekwatny trening dla siebie, bez względu na to czy jesteś sportowcem początkującym czy zaawansowanym użytkownikiem.

  PROFILE UŻYTKOWNIKÓW: Na konsoli jest możliwość zapisania czterech profili użytkowników, więc Twoje informacje treningowe będą bezpieczne, gdy druga osoba zacznie ćwiczyć. Oprócz śledzenia swoich postępów, możecie wzajemnie motywować się do regularnych treningów i porównywać osiągnięcia.

  APLIKACJE: Dzięki łączności Bluetooth® możesz synchronizować dane treningowe z aplikacjami Explore the World i JRNY. Pozwala na to udostępnianie rezultatów swoich treningów, możliwość motywowania się wzajemnie z trenującymi znajomymi.

  WIRTUALNE ŚCIEŻKI: ponadto możesz biegać po wirtualnych ścieżkach w 40 lokalizacjach, do których dostęp zapewniony jest poprzez aplikację Explore the World. Jeśli za oknem jest szaro i zimno, a Tobie marzy się bieg w słońcu, wystarczy,wyszukasz odpowiednią trasę i możesz cieszyć się słońcem w pochmurny jesienny dzień.

  WENTYLATOR: 3 poziomy regulacji intensywności nawiewu sprawiają, iż Twój trening będzie bardziej wygodny. Dzięki możliwości ustawienia kierunku wentylatora, będzie on pasował do osób o każdym wzroście.

  GŁOŚNIKI: zastosowany do konsoli system nagłośnienia sprawia, że możesz uatrakcyjnić swój trening słuchając muzyki lub audiobooków. Wejście na odtwarzacz MP3 daje Ci możliwość biegu przy jakichkolwiek ulubionych dźwiękach.

  POMIAR TĘTNA: Puls mierzony przy pomocy umieszczonych na uchwytach czujników, lub pasa telemetrycznego, umożliwi Ci trenowanie w odpowiedniej strefie tętna, by osiągać jeszcze lepsze efekty. Należy pamiętać, że pomiar pulsu przy pomocy sensorów/czujników umieszczonych w produkcie podaje wyniki przybliżone (orientacyjne). Sprzęt nie jest produktem medycznym. W celu uzyskania staranniejszych wyników, zalecamy używanie pasa telemetrycznego.

  TACKA POD TABLET: Na sprzęcie znajduje się tacka pod tablet, abyś w komfortowy sposób mógł korzystać z aplikacji, a także na bieżąco śledzić postępy treningowe. Jeśli masz ochotę urozmaicić treningi, możesz zastosować go także do obejrzenia filmu lub serialu.

  prędkośĆ: Zakres szybkości bieżni możesz ustawić od 0 do 19,3 km/h. Dzięki czemu możesz przeprowadzić wartościowy trening bez względu na swój poziom nowoczesnia.

  POZIOM NACHYLENIA: Aby czerpać większe korzyści z treningu, należy go urozmaicać. Dobrym sposobem na zintensyfikowanie ćwiczeń jest zmiana nachylenia powierzchni. Bieżnia BXT 128 w płynny sposób pozwala na zmianę konta nachylenia aż o 15%.

  efektywnY SILNIK: Cichy, konkretny i dynamiczny silnik 3.5 CHP gwarantuje efektywność i płynną pracę nawet przy maksymalnym obciążeniu bieżni. Został stworzony tak, żeby wytrzymywać najdłuższe treningi.

  SYSTEM AMORTYZACJI: Kiedy biegniesz po bieżni, na nogi działa siła dwukrotnie pokaźniejsza od Twojej wagi. Dzięki specjalnej technice Comfort Tech, która gwarantuje dodatkową amortyzację, Twoje stawy są mniej obciążone w trakcie treningu, a odczucia można porównać do biegu na zewnątrz.

  SKŁADANIE: Dzięki systemowi SoftDrop™ możesz rozłożyć bieżnię przy pomocy naciśnięcia jednego przycisku. Sprzęt rozłoży się powoli i będzie gotowy do wykorzystania.

  dane technicznE:

  wyświetlacz: wysokiej rozdzielczości podświetlany ekran LCD, o przekątnej ekranu 19 cm (7,5 cala) z możliwością śledzenia i kontroli parametrów treningu

  Trening w trybie wirtualnej rzeczywistości.

  Silnik: 3,5 CHP stałej mocy silnika

  Programy treningowe: 9 – w tym pomiędzy innymi treningi interwałowe, spalanie tłuszczu, oparte o puls docelowy, predefiniowane, jednostkowe

  ilość profili użytkowników: 4

  Aplikacje i śledzenie aktywności: możliwość transferu informacji treningowych za pośrednictwem portu USB, a także synchronizacja ich z aplikacjami takimi jak Explore the World i JRNY

  Funkcje: szybkość, czas, dystans, kalorie, puls, nachylenie bieżni

  szybkość: 0-19,3 km/h

  Nachylenie: regulacja elektroniczna w zakresie 0-15%

  Rolki: 7 cm

  Powierzchnia pasa bieżni: 152,4 x 50,8 cm (dł. X szer.)

  Pas: wytrzymały 3-warstwowy 2,5 mm

  Deck: 2,5 cm

  Konsola z miejscem na tablet

  Amortyzacja bieżni: technologia ComfortTech

  Puls: pomiar za pośrednictwem czujników umieszczonych na uchwytach, a także za pośrednictwem pasa telemetrycznego

  Składanie: łatwe i bezpieczne dzięki systemowi SoftDrop™ umożliwiającemu rozłożenie bieżni jednym kliknięciem

  Klawisze prędkiego dostępu w zasięgu ręki: umożliwiające wygodną zmianę szybkości i nachylenia bieżni w trakcie treningu

  Wentylator: 3 stopnie regulacji natężenia nawiewu

  wymiary: 214,6 x 92,2 x 140,2 cm (dł. X szer. X wys.)

  Waga: 106,06 kg

  uzupełniające wyposażenie: port USB z możliwością ładowania urządzeń, kółka transportowe, 2 kieszenie na telefon/butelkę, głośniki z wejściem Mp3, klucz bezpieczeństwa

  Maksymalna waga użytkownika: 135 kg

  asygnowana do wykorzystywania domowego

  powiększona gwarancja: 10 lat na silnik, 2 lata na pozostałe komponenty

  Platforma JRNY wykorzystuje nienaturalną inteligencję do tworzenia praktycznie nieskończonej liczby spersonalizowanych treningów w oparciu o wstępną ocenę skuteczności, która uczy się i dostosowuje w miarę postępów użytkownika. Koniec ze zgadywaniem i realizowaniem charakterystycznych ćwiczeń! Z JRNY masz gwarancję, iż Twój trening zawsze będzie wydajny i satysfakcjonujący. Platforma JRNY oferuje jednostkowe treningi audio, treningi prowadzone poprzez trenera oraz integrację z innymi aplikacjami fitness. Na sprzęcie z dotykowym ekranem masz także dostęp do własnych subskrypcji Netflix czy Amazon Prime Video.

  Użytkownicy JRNY mogą dzisiaj wykonywać treningi także bez wykorzystania sprzętu fitness. W zakładce „Round Out Your Routine” znajdują się filmy z sesji jogi, ćwiczeń siłowych i ogólnorozwojowych.


  DYNAMICZNY COACHING

  JRNY mówi bezpośrednio do Ciebie i motywuje Cię do dalszej pracy,, a także formuje spersonalizowane treningi na podstawie Twojej historii treningów. Ich celem jest pomoc w spalaniu jak największej liczby kalorii i poprawie kondycji, przy jednoczesnym poszanowaniu Twoich możliwości. Dostosowując trudność (docelową prędkość spalania) i długość (czas) każdego treningu, JRNY może zapewnić dobrany program, który jest genialny dla Ciebie.

  jednostkowE TRENINGI

  Na podstawie wyników Twojej osobistej oceny produktywności JRNY proponuje Ci treningi dobrane specjalnie do Twojego poziomu kondycji. Według Bowflex jest to osiągalne poprzez „złożony algorytm oparty na Twojej wcześniejszej historii spalania kalorii”. JRNY mierzy liczbę spalonych kalorii i szybkość ich spalania, a następnie wykorzystuje te informacje do tworzenia treningów przypasowanych do poziomu wydajności każdego użytkownika.

  ĆWICZENIA wideo Z TRENERAMI

  JRNY proponuje bibliotekę instruktażowych filmów video prowadzonych poprzez trenerów.

  EXPLORE THE WORLD
  Explore the World™ umożliwia wirtualne treningi w różnych miejscach na świecie. Bez względu na pogodę, na swoim sprzęcie możesz biec lub jechać tam, gdzie tylko sobie wymarzysz. Aplikacja samoczynnie dostosowuje się w czasie rzeczywistym do szybkości urządzeń Bowflex, Schwinn Fitness i Nautilus, które mają połączenie Bluetooth®.

  Przebiegnij 5 km przez malowniczą japońską wieś, 10 km przez Highlands, wystartuj w maratonie po ulicach Londynu lub Pragi i dużo innych. Podejmij wyzwanie trenowania na całym świecie. Ponadto Explore the World™ pozwala na Ci śledzenie czasu, odległości, szybkości, kalorii i tętna, pomagając utrzymać się na szczycie formy i świętować sukcesy, udoskonalając swoje wyniki na trasach. Poznaj świat już dziś!

  Użytkownicy premium aplikacji JRNY, posiadający sprzęt z dotykowym ekranem, nie muszą wykupować subskrypcji Explore the World™, ponieważ posiadają bezpłatny dostęp do wszelkich tras. Korzystając z Explore the World™ z poziomu JRNY, masz dodatkowy dostęp do programów treningowych, obszerniejszej ilości danych a także trenera, który prowadzi Cię przez trening.

  NETFLIX
  Oglądaj swój ulubiony program podczas treningu. W trakcie oglądania u dołu ekranu wyświetlone będą bieżące informacje dotyczące Twoich ćwiczeń. Subskrypcja Netflix nie jest zawarta w JRNY.
  Uwaga: ta opcja jest dostępna jedynie w sprzętach z ekranem dotykowym. Nie ma jej w aplikacji na telefonie lub tablecie.

  Aplikacja Bowflex JRNY™ jest kompatybilna z urządzeniami Apple z systemem iOS 12.0 albo nowszym i większością urządzeń z systemem Android w wersji 6.0 lub nowszej. Aplikacja synchronizuje informacje treningowe w czasie rzeczywistym.

  Po założeniu konta użytkownik otrzymuje 2 miesiące członkostwa Premium za darmo.

  UWAGA! Film jest materiałem poglądowym. Prezentowany w nim sprzęt może nieznacznie różnić się od oferowanego do sprzedaży. Szczegółowa specyfikacja sprzętu znajduje się powyżej.Podobne zestawienia:


Najtańsze bieżnie domowe elektryczne do 10000 zł – Ranking kwiecień 2024 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze bieżnie domowe elektryczne do 10000 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich domowych bieżni elektrycznych do 10000 zł jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Bieżnia mirage s40 marki Toorx ☆

Bieżnia mirage s40 marki Toorx Najniższa Cena Online

☆ Bieżnia mirage s40 marki Toorx - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: TOORX
 • Nazwa produktu: Bieżnia mirage s40 marki Toorx
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 4
 • Charakterystyka / Opis bieżni:

  Linia bieżni Mirage, o luksusowym designie zarejestrowanym przez producenta TOORX....


☆ Kettler Bieżnia elektryczna alpha run 600 (7640119481296) ☆

Kettler Bieżnia elektryczna alpha run 600 (7640119481296) Najniższa Cena Online

☆ Kettler Bieżnia elektryczna alpha run 600 (7640119481296) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: KETTLER
 • Nazwa produktu: Kettler Bieżnia elektryczna alpha run 600 (7640119481296)
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis bieżni:

  Bieżnia Alpha Run 600 producenta Kettler to następca urządzeń z serii Track S. Umożliwia odbycie treningu biegowego, bez konieczności wychodzenia z domu. Kettler Bieżnia Alpha Run 600 została wyposażona w wysokiej jakości komputer treningowy z instynktownym menu nawigacyjnym przystępnym w 3 językach (niemieckim, angielskim i francuskim).

  Wielkość wyświetlacza to 190x110 mm, co powoduje,choćby podczas intensywnego treningu najważniejsze cechy pozostają czytelne. Komputer posiada 32 wbudowane programy treningowe, dzięki którym osiągalne jest przypasowanie intensywności treningu do skuteczności i kondycji użytkownika.

  pozwala na regulację kąta nachylenia pasa biegowego w zakresie od 0 do 12%, a także prędkości w zakresie 1 – 20 km/h. Na komputerze osiągalne jest także zdefiniowanie 4 użytkowników. Podczas treningu wyświetlane są informacje o czasie, pokonanym dystansie, szybkości, tętnie, kącie nachylenia i spalonych kaloriach.

  Sensory dotykowe umieszone na uchwytach przy komputerze zezwalają na pomiar tętna. Istnieje także wyboru programu treningowego, który sterowany jest tętnem. Pas biegowy o rozmiarach 153x55 cm zagwarantuje wystarczająco dużo miejsca na komfortowy trening.

  Wysokiej jakości system amortyzacji ENERGY DECK sprawia, że trenowanie na bieżni KETTLER ALPHA RUN 600 nie obciąża stawów. Możesz radować się wyjątkowo wygodnym i dynamicznym biegiem. Amortyzacja pochłania energię kinetyczną kroków i przesuwa ją do tyłu.

  Kółka transportowe umożliwią proste przestawienie bieżni po skończonym treningu. Bieżnia w trakcie pracy stwarza mało hałasu, dzięki temu trening nie będzie przeszkadzał domownikom. Dopełniające wyposażenie: miejsce na bidon i uchwyt na smartfon albo tablet powoduje,w trakcie treningu masz wszystko pod ręką.

  Bieżnia zaimplementowany wentylator. Dzięki zaimplementowanym głośnikom w trakcie treningu możesz słuchać swej ulubionej muzyki albo poleceń głosowych w zależności od wybranego programu. Trening na bieżni pozwala zbudować odpowiednią odporność, która jest podstawą do uprawiania innych sportów czy aktywności.

  Jest to nieprzeciętne urządzenie do budowania kondycji oraz kształtowania pożądanej sylwetki. Regularna aktywność fizyczna przyczynia się ponadto do poprawy samopoczucia. Komputer treningowy pokaźny, czytelny, intuicyjny w obsłudze wyświetlacz LCD o rozmiarach 190x110 mm.

  Wyświetla sześć najważniejszych parametrów treningu. Menu dostępne jest w trzech językach: angielskim, niemieckim, francuskim. Wyświetlane cechy: czas treningu dystans zużycie kalorii tętno prędkość kąt nachylenia 32 Programy treningowe umożliwiają: Trening Quickstart Trening interwałowy Trening konfigurowalny Trening przy pomocy programów sterowanych pulsem (trening HR) Trening z kątem nachylenia Biegi pod górę Guided Running – korzystanie z funkcji trenera Regulacja kąta nachylenia i prędkości Kontrola prędkości i kąta nachylenia jest elektroniczna.

  Może się odbywać na dwa sposoby: przy pomocy komputera treningowego lub przy pomocy przycisków na bocznych poręczach. Zmiana parametrów treningów jest możliwa w każdej chwili, w dogodny dla użytkownika sposób.

  Przyciski szybkiej zmiany szybkości wybór 4, 8, 12 km/h Pas biegowy Sercem bieżni jest system amortyzujący Kettler Energy Deck – postępowy system, który zapewnia obszerniejszą elastyczność odbicia i proponuje przyjemny i dynamiczny bieg.

  Przy tej samej produktywności jesteś w stanie pokonać więcej kilometrów, przy mniejszym obciążaniu stawów. Spory pas bieżni o wymiarach 153x55 cm zagwarantuje odpowiednią ilość miejsca do wygodnego biegu.

  trafne rozmieszczenie amortyzatorów powoduje, że zminimalizowany został jeszcze poziom hałasu generowany poprzez bieżnię. Sensory dotykowe Umieszczone na uchwytach przy kierownicy, umożliwiają pomiar tętna.

  Kółka transportowe Kółka transportowe komfortowy transport bieżni po treningu. Progresywny system składania Bieżnia posiada mechanizm składania, dzięki temu po złożeniu zajmuje niedużo miejsca.

  Po złożeniu bieżnia zajmuje (dł. X szer. X wys.): 142.5 cm x 93.5 cm x 165.5 cm Łączność Dzięki zaimplementowanemu Bluetooth bieżnia Alpha Run 600 posiada możliwość połączenia się z aplikacją Kinomap i innymi urządzeniami czy aplikacjami.

  Aplikacja Kinomap to dostęp do wirtualnej bazy tras o dystansie ponad 120 000 km, która pozwala czerpać jeszcze większą radość z biegania. SPECYFIKACJA wariant urządzenia: bieżnia elektryczna Kąt nachylenia:0 – 12 % prędkość: 1 – 20 km/h wymiary pasa biegowego: 153 x 55 cm Silnik: prądu stałego, moc ciągła 3 KM Maksymalna waga użytkownika: 150 kg Pomiary: czas, szybkość (km/h albo mph), dystans (km/mile), kat nachylenia, tętno, kalorie Wyposażenie: podnoszony bieżnik z funkcją miękkiego opadania (Soft-Drop), komputer treningowy, uchwyt na smartfon/tablet, głośnik, wentylator, dwa schowki, rolki transportowe ekran: 190 x 110 mm LC Języki menu komputera: DE, EN, FR liczba profili użytkowników: 4 Programy treningowe: 32 Głośnik: wbudowane głośniki do odtwarzania muzyki albo poleceń głosowych.

  Połączenie przez połączenie AUX albo Bluetooth Przyciski prędkiego wyboru nachylenia: 4, 8, 12 (%) Przyciski szybkiego wyboru prędkości: 4, 8, 12 (km/h) Łączność: Bluetooth, Kinomap Zasilanie: zasilacz zewnętrzny (230V) wymiary po rozłożeniu (dł.

  x szer. X wys.): 208 x 93.5 x 145.5 cm rozmiary opakowania: 230x99x47 cm Waga opakowania: 125 kg


☆ Bieżnia bxt 8ji marki Bowflex ☆

Bieżnia bxt 8ji marki Bowflex Najniższa Cena Online

☆ Bieżnia bxt 8ji marki Bowflex - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Bowflex
 • Nazwa produktu: Bieżnia bxt 8ji marki Bowflex
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis bieżni:

  Pokochaj regularne treningi dzięki bieżni BXT 8Ji firmy Bowflex. Nowa bieżnia BXT 8Ji firmy Bowflex została wytwarzana po to, by każdy trening był przyjemnością. Przez ostatnie pół roku była absolutnym bestsellerem w USA, dzisiaj nareszcie wprowadzona została ponadto na rynek europejski.

  Sprosta nawet najbardziej wymagającym użytkownikom, ale początkujący także zakochają się w niej od pierwszego biegu. Pamiętaj, iż treningi na bieżni zapewniają mniejsze obciążenie stawów klasyczne bieganie.

  Zawdzięczamy to, podobnie jak w starszych bieżniach Bowflex, wielostrefowej amortyzacji Comfort Tech™. Co ważniejsze, dzięki niej możesz biegać o każdej porze, bez względu na pogodę czy skażenie powietrza.

  PODWÓJNY ekran: 7” wysokiej rozdzielczości, podświetlany wyświetlacz DualTrack™ LCD łatwy dostęp do parametrów treningowych. Prezentuje równocześnie dwa niezależne parametry treningowe. Nad wyświetlaczami umieszczona jest także ikonka biegacza.

  Pełni ona funkcję podobną do pacera z zawodów i ukazuje, czy biegniesz z wystarczającą prędkością, aby osiągnąć postawiony sobie cel. PROGRAMY TRENINGOWE: Konsola posiada 26 programów treningowych w tym między innymi treningi interwałowe, kontrolujące spalanie tłuszczu, a także manualny.

  dzięki temu wynajdziesz odpowiedni trening dla siebie, bez względu na to czy jesteś sportowcem początkującym czy innowacyjnym użytkownikiem. APLIKACJE: Dzięki łączności Bluetooth® możesz synchronizować informacje treningowe z aplikacją JRNY™.

  zezwala na to korzystanie z nieskończonej liczby treningów dostosowywanych indywidualnie do Twojej aktualnej kondycji i celów prędkośĆ: Zakres prędkości bieżni możesz ustawić od 0 do 19,3 km/h. Dzięki temu możesz przeprowadzić wartościowy trening bez względu na swój poziom innowacyjnia.

  POZIOM NACHYLENIA: żeby czerpać pokaźniejsze korzyści z treningu, należy go urozmaicać. Korzystnym sposobem na zintensyfikowanie ćwiczeń jest zmiana nachylenia powierzchni. Bieżnia BXT 8Ji w płynny sposób zezwala na zmianę kąta nachylenia od 0% do 15%.

  SYSTEM AMORTYZACJI: Kiedy biegniesz po bieżni, na nogi działa siła dwukrotnie obszerniejsza od Twojej wagi. Dzięki specjalnej technologii Comfort Tech™, która gwarantuje dopełniającą amortyzację, Twoje stawy są mniej obciążone w trakcie treningu.

  WENTYLATOR: 3 stopnie regulacji intensywności nawiewu powodują, że Twój trening będzie bardziej komfortowy. Dzięki możliwości ustawienia kierunku wentylatora, będzie on pasował do osób o każdym wzroście.

  POMIAR TĘTNA: Puls mierzony przy pomocy umieszczonych na uchwytach czujników lub pasa telemetrycznego, umożliwi Ci trenowanie w optymalnej strefie tętna, aby osiągać jeszcze lepsze efekty. W celu uzyskania staranniejszych wyników, zalecamy użytkowanie dołączonego do bieżni pasa telemetrycznego.

  Należy pamiętać, że pomiar pulsu za pomocą sensorów/czujników umieszczonych w produkcie podaje wyniki przybliżone (orientacyjne). Sprzęt nie jest produktem medycznym. KLAWISZE prędkiEJ ZMIANY: Klawisze szybkiej zmiany prędkości i kąta nachylenia znajdują się wprzystępnym miejscu, co sprawia,komfortowo można zmienić je w trakcie treningu, zachowując przy tym płynność tempa biegu.

  Są one wypukłe, dzięki czemu łatwo naciśniesz je podczas aktywności. GŁOŚNIKI: zaimplementowany do konsoli system nagłośnienia powoduje, iż możesz uatrakcyjnić swój trening słuchając muzyki, audiobooków lub oglądając ulubione programy.

  SKŁADANIE: Dzięki systemowi SoftDrop™ możesz rozłożyć bieżnię przy pomocy naciśnięcia jednego przycisku. Sprzęt rozłoży się powoli i będzie gotowy do użycia. Dane technicznE: rozmiary: 198,1 x 95,5 x 159,5 cm (dł.

  x szer. X wys.) wymiary bieżni złożonej: 139,7 x 95,5 x 170,2 cm (dł. X szer. X wys.) wyświetlacz: 7" wysokiej rozdzielczości wyświetlacz Silnik: 3.00 CHP mocy silnika Programy treningowe: 26 Aplikacje i śledzenie aktywności: JRNY™ Funkcje: prędkość, czas, dystans, kalorie, puls, nachylenie bieżni szybkość: 0-19,3 km/h Nachylenie: regulacja elektroniczna w zakresie od 0% do 15% Powierzchnia pasa bieżni: 152 x 51 cm (dł.

  x szer.) Amortyzacja bieżni: technologia Comfort Tech™ Pas: wytrzymały 3-warstwowy 2,5 mm Puls: pomiar za pośrednictwem czujników umieszczonych na uchwytach oraz za pośrednictwem pasa telemetrycznego (dołączony) Składanie: przystępne i bezpieczne dzięki systemowi SoftDrop™ Klawisze prędkiego dostępu w zasięgu ręki: umożliwiające komfortową zmianę prędkości i nachylenia bieżni podczas treningu dopełniające wyposażenie: port USB z możliwością ładowania urządzeń, kółka transportowe, klucz bezpieczeństwa, tacka na akcesoria, kieszenie na bidon, głośniki Wentylator: 3 poziomy regulacji natężenia nawiewu Waga artykułu: 115 kg Maksymalna waga użytkownika: 136 kg dedykowana do stosowania domowego powiększona gwarancja: 10 lat na silnik, 2 lata na pozostałe części Platforma JRNY wykorzystuje nienaturalną inteligencję do tworzenia praktycznie nieskończonej liczby spersonalizowanych treningów w oparciu o wstępną ocenę skuteczności, która uczy się i dostosowuje w miarę postępów użytkownika.

  Koniec ze zgadywaniem i realizowaniem charakterystycznych ćwiczeń! Z JRNY masz gwarancję, że Twój trening zawsze będzie sprawny i satysfakcjonujący. Platforma JRNY proponuje indywidualne treningi audio, treningi prowadzone przez trenera i integrację z innymi aplikacjami fitness.

  Na sprzęcie z dotykowym ekranem masz także dostęp do własnych subskrypcji Netflix czy Amazon Prime Video. Użytkownicy JRNY mogą teraz wykonywać treningi także bez wykorzystania sprzętu fitness. W zakładce „Round Out Your Routine” znajdują się filmy z sesji jogi, ćwiczeń siłowych i ogólnorozwojowych.

  DYNAMICZNY COACHING JRNY mówi bezpośrednio do Ciebie i motywuje Cię do dalszej pracy, i stwarza spersonalizowane treningi na podstawie Twojej historii treningów. Ich celem jest pomoc w spalaniu jak największej liczby kalorii i poprawie kondycji, przy jednoczesnym poszanowaniu Twoich możliwości.

  dostosowując trudność (docelową prędkość spalania) i długość (czas) każdego treningu, JRNY może zapewnić dopasowany program, który jest doskonały dla Ciebie. JednostkowE TRENINGI Na podstawie wyników Twojej osobistej oceny efektywności JRNY proponuje Ci treningi przypasowane specjalnie do Twojego poziomu kondycji.

  Według Bowflex jest to osiągalne przez „złożony algorytm oparty na Twojej wcześniejszej historii spalania kalorii”. JRNY mierzy liczbę spalonych kalorii i szybkość ich spalania, a następnie wykorzystuje te dane do tworzenia treningów dostosowanych do poziomu efektywności każdego użytkownika.

  ĆWICZENIA wideo Z TRENERAMI JRNY proponuje bibliotekę instruktażowych filmów wideo prowadzonych przez trenerów. EXPLORE THE WORLD Explore the World™ pozwala na wirtualne treningi w różnorodnych miejscach na świecie.

  Bez względu na pogodę, na swoim sprzęcie możesz biec lub jechać tam, gdzie tylko sobie wymarzysz. Aplikacja automatycznie dopasowuje się w czasie rzeczywistym do szybkości urządzeń Bowflex, Schwinn Fitness i Nautilus, które posiadają połączenie Bluetooth®.

  Przebiegnij 5 km poprzez malowniczą japońską wieś, 10 km poprzez Highlands, wystartuj w maratonie po ulicach Londynu lub Pragi i mnóstwo innych. Podejmij wyzwanie trenowania na całym świecie. Na dodatek Explore the World™ zezwala na Ci śledzenie czasu, odległości, szybkości, kalorii i tętna, pomagając utrzymać się na szczycie formy i świętować sukcesy, poprawiając swoje wyniki na trasach.

  Poznaj świat już dziś! Użytkownicy premium aplikacji JRNY, posiadający sprzęt z dotykowym ekranem, nie muszą wykupować subskrypcji Explore the World™, ponieważ mają darmowy dostęp do wszelkich tras. Korzystając z Explore the World™ z poziomu JRNY, masz dodatkowy dostęp do programów treningowych, większej ilości informacji a także trenera, który prowadzi Cię przez trening.

  NETFLIX Oglądaj swój ulubiony program w trakcie treningu. W trakcie oglądania u dołu ekranu wyświetlone będą bieżące dane dotyczące Twoich ćwiczeń. Subskrypcja Netflix nie jest zawarta w JRNY. Uwaga: ta opcja jest dostępna jedynie w sprzętach z ekranem dotykowym.

  Nie ma jej w aplikacji na telefonie lub tablecie. Aplikacja Bowflex JRNY™ jest kompatybilna z urządzeniami Apple z systemem iOS 12.0 lub nowszym i większością maszyn z systemem Android w wersji 6.0 lub nowszej.

  Aplikacja synchronizuje informacje treningowe w czasie rzeczywistym. Po założeniu konta użytkownik uzyskuje 2 miesiące członkostwa Premium za darmo. UWAGA! Film jest materiałem poglądowym. Prezentowany w nim sprzęt może nieznacznie różnić się od oferowanego do sprzedaży.

  Szczegółowa specyfikacja sprzętu znajduje się powyżej.


☆ Bieżnia elite t7.1 viewfit marki Horizon fitness ☆

Bieżnia elite t7.1 viewfit marki Horizon fitness Najniższa Cena Online

☆ Bieżnia elite t7.1 viewfit marki Horizon fitness - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Horizon Fitness
 • Nazwa produktu: Bieżnia elite t7.1 viewfit marki Horizon fitness
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis bieżni:

  Horizon Elite T7.1

  Bieżnia Elite T7.1 firmy Horizon Fitness to model przekraczający najśmielsze oczekiwania wymagających sympatyków domowych treningów.

  Model ma inteligenty czujnik samoczynnie "budzi" bieżnię i ekran po wejściu na pas biegowy i samoczynnie zatrzymuje ją po zejściu. Maksymalną prędkość z jaką możesz biec to 20km/h. Mało? Ustaw nachylenie na 15% i poczuj się jakbyś wbiegał na górski szczyt. Przyciski szybkiej regulacji funkcji ułatwią Ci wybór parametrów czy programu i rozpoczęcie treningu. Programów do wyboru jest aż 23, z czego na szczególną uwagę zasługuje Sprint 8 HIIT będący minutowym programem kreującym masę mięśniową i spalającym tkankę tłuszczową. Gruby, bo aż 3,1-milimetrowy pas ortopedyczny wytrzyma najintensywniejsze treningi. Elite T7.1 dzięki wyposażeniu w amortyzacyjny system VRC sprawia, iż bieganie nie obciąża stawów, a nawet jest zdrowsze niżeli po miejskim asfalcie.

  zastosowane w uchwytach sensory dotykowe dokładnie zmierzą Twoje tętno, umożliwiając Ci odbywanie produktywnych treningów cardio. O stabilność podczas biegu dba stalowa konstrukcja ramy. Jeśli chcesz ćwiczyć a nie możesz pozwolić sobie na zagospodarowanie wolnego pokoju na domową mini siłownię, bieżnie T7.1 to także dobór dla Ciebie. Posiada ona bowiem 4 kółka transportowe, a także możliwość złożenia.

  • Powierzchnia biegowa: 153cmx50cmx3,1mm
  • Amortyzacja: Variable Response (VRC)
  • Pas: 3.1 mm Pas ortopedyczny
  • Silnik: 2.75 KM DC Johnson Drive System / 1,84 kW Sterowany cyfrowo
  • szybkość: 0.8–20 km/h / 0.5–12 mph
  • Kąt nachylenia: 0–15%
  • wymiary urządzenia: 210 x 94.5 x 150 cm / 82.5
  • rozmiary po złożeniu: 103.5 x 94.5 x 193.5 cm / 41
  • Waga: 156 kg / 335 lbs.
  • Max waga użytkownika: 180 kg / 375 lbs.
  • Inne: Tryb Energy Saver, 4 kółka transportowe, Ogumowane przyciski Start / Stop, Uchwyt na bidon i akcesoria, technologia Instant On, Przyciski szybkiego wyboru szybkości, a także kąta nachylenia, Przyciski dotykowe, Smart Wheel, sensor
  • wyświetlacz: 8.5
  • Funkcje:: Czas, Dystans, Kąt nachylenia, prędkość, Kroki, Kalorie, Puls
  • Programy: 23 Programy w tym: Sprint 8, Dystans (1K, 5K, 10K, Półmaratonn, Maraton), Kalorie (100K, 300K, 500K, 700K), Interwały (Prędkosć Interwały, Szczyt Interwały, solidność Interwały), Odchudzanie, Fitness Test (Gerkin),
  • , Program streownay tętnem (Target HR, % Target HR), Kroki (3000, 5000, 10000), Program Użytkownika (Custom 1, Custom 2)
  • Rozrywka: Głośniki kompatybilne z Bluetooth, Wejście Audio In-Jack
  • ViewFit: Urządzenie kompatybilne z ViewFit
  • Passport: Passport Ready
  • Pomiar pulsu: Czujniki pomiaru pulsu oraz telemetryczny system pomiaru pulsu Polar®, Bluetooth

☆ Finnlo Bieżnia alpine v-tft (4005251350207) ☆

Finnlo Bieżnia alpine v-tft (4005251350207) Najniższa Cena Online

☆ Finnlo Bieżnia alpine v-tft (4005251350207) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Finnlo
 • Nazwa produktu: Finnlo Bieżnia alpine v-tft (4005251350207)
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 4
 • Charakterystyka / Opis bieżni:

  najlepsza rozrywka na dużym wyświetlaczu TFT

  Korzystaj z postępowych aplikacji fitness Zwift i Kinomap,szybko zapomnieć o wysiłku. Rywalizuj z innymi sportowcami lub odkryj 3 wirtualne trasy. Twoje ulubione seriale Netflix albo Prime Video na transparentnie czystym wyświetlaczu TFT o przekątnej 10,1 cala gwarantują prawdziwie kinową atmosferę podczas treningu. Tutaj za każdym razem masz czytelny przegląd wszystkich widocznych informacji treningowych. Uzyskaj dodatkowy zastrzyk motywacji z playlisty fitness Spotify lub pamięci USB. Korzystaj z zainstalowanych aplikacji: Netflix, Chrome, YouTube, Spotify i Prime Video.

  Wszechstronny komputer wielofunkcyjny

  8 samo programowalnych przycisków prędkiego wybierania przenosi Cię do ulubionego treningu za jednym naciśnięciem przycisku. Testy cardio albo fitness informują o aktualnym poziomie wydolności. Bez względu na to, jakie sportowe ambicje realizujesz-dzięki wszechstronnym szablonom profili prosto osiągniesz swoje cele fitness. Masz dobór między tradycyjnymi programami spalającymi tłuszcz, cardio i interwałowymi. Kochasz wyzwania, to programy typu "człowiek przeciw maszynie" są dla Ciebie doskonałe. Funkcja UŻYTKOWNIKA zezwala na zindywidualizowane profile. Oznacza to, iż z tej samej bieżni może korzystać kilka osób w gospodarstwie domowym.

  Ukierunkowany trening cardio

  Najskuteczniejszym sposobem na poprawę wytrzymałości jest trening sterowany tętnem. Korzystnie dobrany pasek na klatkę piersiową najdokładniej mierzy puls w trakcie pracy na bieżni.Możesz też zastosować zintegrowanych ręcznych czujników tętna,ekspresowo sprawdzić aktualne wartości. 3 programy HRC szybko i bezpiecznie poprawią Twoją wytrzymałość.

  Wytrzymuje każde obciążenie

  Dzięki perfekcyjnym parametrom: moc silnika 2,5 KM (moc ciągła) / 6,5 KM (moc maksymalna), nachyleniu 12%, maksymalnej szybkości 22km/h i dopuszczalnej wadze użytkownika 160 kg każdy sportowiec osiągnie swoje granice! Wysokiej jakości wykonanie oraz wykorzystanie topowych elementów dają nam możliwość ciężkich treningów bez obaw o awarię (gwarancja to aż 3 lata). Jeżeli mimo to będziesz potrzebować wsparcia serwisowego to wszelkie przeglądy lub naprawy sprzętu firmy FINNLO wykonujemy u klienta w domu.

  Znajduje miejsce w każdym salonie

  Złóż i gotowe! Dzięki mechanizmowi składania i lekko bieżnym kółkom transportowym, po udanym treningu w mgnieniu oka schowasz swoje urządzenie treningowe.

  właściwości techniczne

  właściwości komputera


Podsumowanie, czyli jaka bieżnia domowa elektryczna do 10000 zł najlepsza?


Najlepsza bieżnia domowa elektryczna do 10000 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsza bieżnia domowa elektryczna do 10000 zł w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Dobre bieżnie elektryczne – TOP7 kwiecień 2024

Jeżeli żadna z powyższych domowych bieżni elektrycznych do 10000 zł nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie dobrych elektrycznych bieżni do biegania w domu.


Powiązania tematyczne:

 • jaka bieżnia domowa elektryczna do 10000 zł opinie i efekty,
 • dobre bieżnie domowe elektryczne do 10000 zł cena,
 • ranking domowych bieżni elektrycznych do 10000 zł,
 • bieżnia domowa elektryczna do 10000 zł jaka najlepsza.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o domowych bieżniach elektrycznych do 10000 zł

#1 Gdzie szukać opinii o domowych bieżniach elektrycznych do 10000 zł?

Aktualnie zaprezentowane informacje o domowych bieżniach elektrycznych do 10000 zł odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie userów.

#2 Jaka bieżnia domowa elektryczna do 10000 zł najlepsza? Którą wybrać?

Poszukując informacji o dobrych domowych bieżniach elektrycznych do 10000 zł warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z bieżniami domowymi elektrycznymi do 10000 zł, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie bieżnie domowe elektryczne do 10000 zł są najchętniej polecane?

Nasze zestawienia z bieżniami domowymi elektrycznymi do 10000 zł zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach bieżnie domowe elektryczne do 10000 zł to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *