FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking domowych bieżni elektrycznych do 10000 zł. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Bieżnie do biegania / Ranking domowych bieżni elektrycznych do 10000 zł


Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych domowych bieżni elektrycznych do 10000 zł. Opracowane zestawienia są aktualne marzec 2023 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych domowych bieżni elektrycznych do 10000 zł,
 • TOP5 chętnie kupowanych elektrycznych bieżni do biegania w domu.

Jakie bieżnie domowe elektryczne do 10000 zł najlepiej wybrać? Ranking marzec 2023

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane bieżnie domowe elektryczne do 10000 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking domowych bieżni elektrycznych do 10000 zł, wraz ze specyfikacją modelu, aktualizujemy na bieżąco.

☆ Bieżnia elektryczna sole by f65 marki Hammer ☆

Bieżnia elektryczna sole by f65 marki Hammer Najniższa Cena Online

☆ Bieżnia elektryczna sole by f65 marki Hammer - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Hammer
 • Nazwa produktu: Bieżnia elektryczna sole by f65 marki Hammer
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis bieżni:

  Bieżnia elektryczna SOLE by HAMMER F65. SOLE ma zaszczyt przedstawić nowy model bieżni F65, która jest kontynuacją tego szczególnie szczególnie lubianego modelu. Bieżnię wzbogacono o kilka ulepszeń, w tym łączność Bluetooth.

  SOLE zyskał sobie doskonałą reputację jako marka bieżni o wysokiej jakości z najlepszych elementów. F65 jest tego dokładnym przykładem - jest to wysokiej klasy sprzęt za rozsądną cenę. Bieżnię SOLE żeby HAMMER F65 wyposażono w silnik 3,25 KM mocy ciągłej, który zagwarantuje szybkość do 18 km/h, regulację nachylenia na 15 stopniach.

  F65 ma także pokaźniejszą powierzchnię taśmy, 56 x 152 cm, podświetlany 7,5 calowy wyświetlacz LCD. Ponadto, jak wszystkie modele SOLE, ma ona 100% bezpieczny system składania. Biegać można w jednym z sześciu programów, włączając specjalne programy na tętno i spalające tłuszcz.

  Zadbaliśmy także o bezpieczeństwo: nasz sprzęt zaopatrzony jest w wyłącznik bezpieczeństwa, szybkość startowa wynosi 0,5 km/h, a niski profil obudowy nie przeszkadza w biegu. Uzupełniające funkcje to wentylatory chłodzące i regulacja nachylenia przy pomocy przycisków na uchwytach.

  wyświetlacz jest przychylny dla użytkownika, ma jaskrawy niebieski wyświetlacz. W czasie treningu stale wyświetlana jest informacja o prędkości, kącie nachylenia, czasie, przebytym dystansie, kaloriach, pulsie i tempie.

  Urządzenie posiada także funkcję śledzenia 1/2 km oraz grafikę ukształtowania terenu w zróżnicowanych programach. Wyświetlacz został wyekwipowany w głośniki, do których można podłączyć wszystkie typy odtwarzaczy MP3 (iPod, itp.) Sole pozwala użytkownikom na swobodę transferu danych treningowych między sprzętem SOLE a urządzeniami smartfon / tablet.

  Użytkownicy równocześnie systemów iOS jak i Android, mogą pobrać za darmo aplikację "SOLE", która pozwoli komunikować się ze sprzętem do ćwiczeń, albo przetransferować dane treningowe do aplikacji (Fitbit, Record, Mapmyrun, Apple Health).

  F65 SOLE - technologia Ekipa inżynierów z SOLE dba o praktyczny projekt i kładzie nacisk na trwałość bieżni. Klienci oczekują składanych bieżni wysokiej jakości, ze jednostajną podstawą I cichym mechanizmem, a SOLE stara się spełniać te wymagania.

  Składana bieżnia - Asystent składania- dumą SOLE Fitness jest fakt,proponujemy najlepiej zaprojektowane skłądane bieżnie na rynku. Nasz projekt gromadzi zastrzeżony system ramy wraz z zapięciem bezpieczeństwa Safety Lock Deck, który powoduje ustawienie bieżni we właściwej zamkniętej pozycji kiedy jest ona w pozycji pionowej.

  Model F85 posiada także wyjątkowy system Easy Assist Folding Deck Design (asystent składanej bieżni), dzięki któremu osiągalne jest odblokowanie bieżni, następnie odsunięcie się krok w tył, a bieżnia rozkłada się sama.

  Jest to unikatowy system w bieżniach SOLE, który że rozkładanie bieżni staje się niewiarygodnie nieskomplikowane. Komfortowe kontrolki - użytkownikom bieżni zależy na tym, żeby móc z łatwością I momentalnie zmieniać szybkość I nachylenia, dlatego przyciski szybkości i kąta nachylenia bieżni umieściliśmy po bokach ekranu LCD, co zezwala na ich nieskomplikowane używanie w czasie treningu.

  Cicha i sprężysta platforma - wyjątkowy projekt, nieporównany w żadnych innych urządzeniach oferowanych na rynku, gwarantuje użytkownikom komfortowy I cichy trening, równocześnie redukując nacisk o ok. 40%.

  Jest to ta sama podstawa jaka stosowana jest w modelach komercyjnych, a jej woskowanie zapewnia mniejsze zużycie silnika w czasie treningu. Precyzyjnie zespawana rama - skrupulatne i staranne spawanie jest ważne w projekcie bieżni.

  Jest to podstawowy składnik trwałości urządzenia, dzięki któremu można zapewnić używanie urządzenia poprzez wielu użytkowników o przeróżnej masie i wzroście. Jasny i wielki ekran wyświetlacza - wyświetlacz LCD SOLE czyni trening łatwiejszym i bardziej efektywnym.

  Jaskrawy obfity wyświetlacz, z transparentnymi obszernymi komunikatami dostarczają Użytkownikowi pomocnych danych, takich jak tętno, prędkość, tempo, spalone kalorie oraz mnóstwo innych użytecznych informacji. Ekran z wiadomościami - SOLE ma zaszczyt przedstawić ekran z wiadomościami w prawie wszelkich swoich modelach.

  Co to takiego$50 Jest to alfanumeryczne centrum tekstu, które przesyła do Użytkownika wiadomości, które pozwalają krok po kroku przeprowadzić użytkownika przez szczegóły każdego treningu. Jeśli zastanawiasz się jak ustawić spersonalizowany profil użytkownika, po prostu naciśnij przycisk profilu użytkownika, a system przeprowadzi Cię poprzez całą resztę.

  Nasz wyświetlacz tekstowy działa w taki sposób, jakby ktoś stał obok i asystował nam krok po kroku w ustawieniu parametrów treningu. Po latach obserwacji frustracji użytkowników równocześnie w domu jak i w klubach, postanowiliśmy zaproponować użytkownikom bardziej efektywny i bardziej przyjazny dla użytkownika sposób korzystania ze wszystkich możliwości jakie proponują nasze urządzenia.

  Platforma z wiadomościami podsumuje także każdy trening po jego zakończeniu, aby umożliwić śledzenie postępów. Silniki z wysokim momentem obrotowym i kołem - Wszystkie bieżnie SOLE mają najtrwalszą obudowę, a także silniki w swej klasie.

  Oprócz malowanych proszkowo, wykonanych całkowicie ze stali spawanych ram, a także trwałych, zrównoważonych podstaw zmieniających nachylenie, w naszych maszynach zastosowaliśmy silniki o mocy przemysłowej z kołami zamachowymi o pokaźnej średnicy, wytwarzanymi w pełni ze stali, ocynkowanymi, aby zapewnić bieg/marsz bez niepotrzebnych wibracji.

  Dlaczego nasze silniki wyposażamy w koła napędowe$51 gwarantują one chłodniejszą pracę silnika, a także jego dłuższe życie. Pozwalają one także na ustawienie szybkości startowej na poziomie 0.8 km/h czy 1 km/h.

  SOLE stosuje istotnie cięższe koła zamachowe aniżeli konkurencja, dzięki czemu nasze maszyny zapewniają bardziej płynny ruch - taki do jakiego przyzwyczajony jesteś na siłowni, gdzie ćwiczysz na urządzeniach, które kosztują o kilka tysięcy więcej.

  Rolki - wybierając rolki do naszych sprzętów, stosujemy te same element, które wyszukasz w profesjonalnych modelach za 4000 EUR. Używamy rolek siedmiocentymetrowych, z zamkniętym łożyskiem oraz miedzianymi kablami uziemiającymi na każdej rolce, żeby zminimalizować napięcie elektrostatyczne.

  pokaźniejsze rolki większą powierzchnię kontaktową pomiędzy rolką a taśmą, co przedłuża życie taśmy. Dzięki temu ruch taśmy jest gładki i cichy, wolny od napięć elektrostatycznych i przetrwa próbę czasu.

  Taśma- w prawie wszystkich naszych modelach używamy podwójnie tkanej, dwuwarstwowej taśmy pokrytej czterema warstwami. Dwie warstwy gumy pokrywają środkową warstwę PCV z warstwą nylonu, która obraca się na platformie oraz rolkach.

  Guma zapewnia trwałość, PCV sprawia, że pas nie ulega nadmiernemu rozciągnięciu, a nylon zagwarantuje gładką powierzchnię, wolną od napięć elektrostatycznych, która obraca się gładko na platformie i rolkach.

  Wszystkie bieżnie SOLE zaopatrzone są w malowane proszkowo ramy, które zapewniają wierzchniej warstwie pokaźniejszą odporność. Wykończenie to broni konstrukcję stalową, a spawana - nie nitowana - rama jest niezniszczalna, dzięki czemu nasze produkty mają dożywotnią gwarancję.

  www.TreadmillDoctor.com- w Internecie znaleźć można kilka portali, zajmujących się recenzowaniem bieżni, jednak najrzetelniejszy z nich to TreadmillDoctor.com. Opinie są szczere i nie szczędzą krytyki jakości, zaś ilość internautów stronę jest tak wielka, że portal ten stał się podstawowym narzędziem do poszukiwania opinii na temat bieżni w Internecie.

  Jesteśmy dumni, że strona ta już od siedmiu lat wysoko ocenia nasze bieżnie, wystawiając im pochlebne recenzje równocześnie pod kątem jakości jak i obsługi. Główne mocne strony: Max.waga użytkownika: 160 kg niezwykle cicha praca silnika znaczny czytelny wyświetlacz stabilna konstrukcja Bluetoth - Łączność z tabletem / smartfonem Gwarancja 3 lata Funkcje komputera: Programy charakterystyczne: 6 Program użytkownika: 2 Program sterowany tętnem: 2 ekran: 7,5" LCD Puls ręczny poprzez sensory dotykowe Pomiar pulsu poprzez pas telemetryczny (opcja).

  Bluetooth - Łączność z tabletem / smartfonem Nawiew Miejsce na bidon i inne akcesoria informacje techniczne: Moc ciągła silnika: 3,25 KM prędkość: 1 - 18 km/h dostosowywana elektronicznie Nachylenie: 0-15 % regulowane elektronicznie wymiary pasa: 152 x 56 cm Rolki transportowe Zasilanie: 230 v, 50 Hz Waga bieżni: 115 kg Max.waga użytkownika: 160 kg wymiary (dł.szer.wys): 204 x 93 x 145 cm Pozostałe informacje: Paragon albo faktura vat Numer katalogowy: 3406 Gwarancja domowa: 36 miesięcy Gwarancja light commercial: 24 miesięcy UWAGA!!!

  kupujący, którzy zamierzają odwiedzić nasze salony w celu przetestowania prosimy o to,żeby przed przyjazdem sprawdzić telefonicznie czy dany model znajduje się obecnie na ekspozycji danego salonu.


☆ Nautilus Bieżnia treningowa elektryczna t626 (0708447912312) ☆

Nautilus Bieżnia treningowa elektryczna t626 (0708447912312) Najniższa Cena Online

☆ Nautilus Bieżnia treningowa elektryczna t626 (0708447912312) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Nautilus
 • Nazwa produktu: Nautilus Bieżnia treningowa elektryczna t626 (0708447912312)
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis bieżni:

  Bieżnia elektryczna Nautilus T626 to najwyższej jakości sprzęt do domowych treningów biegowych. Konkretny silnik, spora powierzchnia pasa bieżni, róznorodne programy treningowe, amortyzacja, regulacja kąta nachylenia bieżni to najważniejsze mocne strony sprzętu, które sprawiają, że ten model jest najkorzystniejszym wyborem dla klientów poszukujących bieżni z najwyższej półki.

  Bieżnia elektryczna Nautilus T626 daje możliwość śledzenia aktywności przy pomocy wielu kompatybilnych aplikacji dostępnych w sklepach Android i App Store, a także możliwość przeprowadzenia treningu w trybie tzw. Wirtualnej rzeczywistości. Co więcej, w przeciwieństwie do innych tego typu rozwiązań dostęnych na rynku, platforma RunSocial sprawi,ponadto razem z Tobą będą mogli trenować znajomi i inni użytkownicy sprzętu Nautilus, przeprowadzający swój trening w tym samym czasie co Ty. Wszystko to przeżyjesz w trybie rzeczywistym, na ekranie swojego urządzenia.

  Bieżnia elektryczna Nautilus sprawi, iż trening nigdy nie stanie się monotonny, wprowadzając doznania z nim związane i jakość na zupełnie nowy, istotnie wyższy poziom!

  SPECYFIKACJA:

  • Programy treningowe: 26 (treningi interwałowe, spalanie tłuszczu, oparte o puls docelowy, predefiniowane, jednostkowe rodzaju prędki cel)
  • wyświetlacz DualTrack: 2 wysokiej rozdzielczości niebieskie negatywowe wyświetlacze LCD (13,97 cm/9,5 cm, kontrast STN) z możliwością śledzenia i kontroli dwóch niezależnych parametrów treningu
  • Funkcje: prędkość, czas, dystans, kalorie, puls, nachylenie bieżni
  • liczba profili użytkowników: 4 (możliwość porównywania wyników, rywalizowania, definiowania celów, zdobywania osiągnięć i nagród)
  • Powierzchnia pasa bieżni: 152,4 x 50,8 cm (dł. X szer.)
  • Nachylenie: regulacja elektroniczna w zakresie 0-15%
  • prędkość: 0-19,3 km/h
  • Silnik: 3.0 CHP
  • Rolki: 6,35 cm (2,5")
  • Pas: 2-warstwowy o grubości 2,0 mm
  • Deck: 25 mm
  • Poręcze: ze stali i tworzywa ABS
  • Amortyzacja bieżni: technika StrikeZone™ Cushioning pozwalająca na istotnie płynny bieg
  • Klawisze prędkiego dostępu na konsoli: umożliwiają szybką i komfortową zmianę szybkości i nachylenia bieżni w trakcie treningu
  • Wentylator: 3 stopnie regulacji natężenia nawiewu
  • Konsola z półką na tablet
  • Transmisja danych: Bluetooth® (BLE 4.0)
  • Puls: pomiar przy pomocy sensorów na poręczach lub za pomocą napiersiowego pasa telemetrycznego (pas w komplecie)
  • Składanie: przystępne i bezpieczne rozłożenie bieżni jednym kliknięciem dzięki systemowi SoftDrop™
  • dopełniające wyposażenie: port USB z możliwością ładowania maszyn, kółka transportowe, 2 kieszenie na telefon/butelkę, dodatkowa półka na akcesoria, głośniki, wejście MP3, klucz bezpieczeństwa
  • Przeznaczenie: użytek domowy

  rozmiary I WAGA:

  • rozmiary rozłożonej bieżni: 196 x 90 x 146 cm (dł. X szer. X wys.)
  • rozmiary złożonej bieżni: 123 x 90 x 169 cm (dł. X szer. X wys.)
  • wymiar opakowania: 211 x 76,2 x 33 cm (dł. X szer. X wys.)
  • Waga towaru: 97,5 kg
  • Waga artykułu w opakowaniu: 110 kg
  • Maksymalna waga użytkownika: 136 kg

  • NAUTILUS TRAINER™ 2: aplikacja zaprojektowana z myślą o urządzeniach Nautilus z opcją Bluetooth®. Jest rewelacyjnym narzędziem, które pomoże każdemu użytkownikowi w prowadzeniu zdrowego i aktywnego trybu życia. Aplikacja Nautilus Trainer™ 2 obsługuje dodatkowo Apple Health. Aplikacja zezwala na kontrolę wszelkich danych o treningu, kondycji, kalorii i zdrowiu na jednym czytelnym pulpicie nawigacyjnym. Więcej o aplikacji czytaj tutaj.

   • Śledź swoje cele: ustaw, pilnuj i śledź swoje plany i cele fitness
   • Kontroluj swoje postępy każdego tygodnia
   • Zdobywaj nagrody po osiągnięciu swych celów fitness
   • Prowadź dziennik swych postępów
   • Połącz się z MyFitnessPal i synchronizuj dane o treningu
  • RUN SOCIAL®: trening w trybie wirtualnej rzeczywistości. Więcej o aplikacji czytaj tutaj.

  • APPLE HEALTH: aplikacja która zbiera wszystkie nasze dane o zdrowiu, począwszy od nawyków żywieniowych i treningowych, a skończywszy na grupie krwi czy poziomie cholesterolu. Więcej o aplikacji czytaj tutaj.

  • MY FITNESS PAL: zrzucaj kilogramy z MyFitnessPal — najszybszym i najłatwiejszym w obsłudze liczniku kalorii na Android'a. Dzięki największej bazie danych produktów spośród wszelkich liczników kalorii na Android'a (ponad 6 000 000 produktów) oraz stanowczo szybkiemu wpisywaniu produktów i ćwiczeń momentalnie i bezpiecznie pozbędziesz się zbędnych kilogramów. Więcej o aplikacji czytaj tutaj.

  • UNDER ARMOUR RECORD™: to pierwszy na świecie system monitorowania kondycji i zdrowia przystępny dla każdego 24/7. Więcej o aplikacji czytaj tutaj.

  • GOOGLE FIT: żyj zdrowiej i aktywniej dzięki nowej wersji aplikacji. Więcej o aplikacji czytaj tutaj.

  • MAP MY FITNESS: planuj i śledź każdy trening z pomocą aplikacji MapMyFitness. Uzyskuj kompleksowe informacje zwrotne, odkrywaj świeże trasy i dziel się nimi ze swoimi przyjaciółmi. Więcej o aplikacji czytaj tutaj.

  • Nautilus Fitness Score: funkcja obliczająca aktualny poziom postępów treningowych na zakończenie każdego biegu, pozwalająca na bieżące monitorowanie wydajności treningów
  • Wyświetlanie porównania tempa biegu: pozwala wizualizować tempo bieżącego treningu w stosunku do wskazanego celu albo w stosunku do wcześniejszych treningów


☆ Kettler Bieżnia elektryczna alpha run 600 (7640119481296) ☆

Kettler Bieżnia elektryczna alpha run 600 (7640119481296) Najniższa Cena Online

☆ Kettler Bieżnia elektryczna alpha run 600 (7640119481296) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: KETTLER
 • Nazwa produktu: Kettler Bieżnia elektryczna alpha run 600 (7640119481296)
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis bieżni:

  Bieżnia Alpha Run 600 marki Kettler to następca urządzeń z serii Track S. Zezwala na odbycie treningu biegowego, bez konieczności wychodzenia z domu. Kettler Bieżnia Alpha Run 600 została wyekwipowana w wysokiej jakości komputer treningowy z intuicyjnym menu nawigacyjnym dostępnym w 3 językach (niemieckim, angielskim i francuskim).

  Wielkość wyświetlacza to 190x110 mm, co sprawia,choćby w trakcie intensywnego treningu najważniejsze parametry pozostają czytelne. Komputer ma 32 zaimplementowane programy treningowe, dzięki którym realne jest przypasowanie intensywności treningu do skuteczności i kondycji użytkownika.

  umożliwia regulację kąta nachylenia pasa biegowego w zakresie od 0 do 12% i prędkości w zakresie 1 – 20 km/h. Na komputerze możliwe jest także zdefiniowanie 4 użytkowników. Podczas treningu wyświetlane są dane o czasie, pokonanym dystansie, prędkości, tętnie, kącie nachylenia i spalonych kaloriach.

  Sensory dotykowe umieszone na uchwytach przy komputerze pozwalają na pomiar tętna. Istnieje także wyboru programu treningowego, który sterowany jest tętnem. Pas biegowy o rozmiarach 153x55 cm zapewnia wystarczająco dużo miejsca na komfortowy trening.

  Wysokiej jakości system amortyzacji ENERGY DECK sprawia, że trenowanie na bieżni KETTLER ALPHA RUN 600 nie obciąża stawów. Możesz radować się wyjątkowo wygodnym i dynamicznym biegiem. Amortyzacja pochłania energię kinetyczną kroków i przesuwa ją do tyłu.

  Kółka transportowe umożliwią nieskomplikowane przestawienie bieżni po skończonym treningu. Bieżnia podczas pracy stwarza niewiele hałasu, dzięki czemu trening nie będzie przeszkadzał domownikom. Dopełniające wyposażenie: miejsce na bidon, a także uchwyt na smartfon albo tablet sprawia,podczas treningu masz wszystko pod ręką.

  Bieżnia zaimplementowany wentylator. Dzięki wbudowanym głośnikom w trakcie treningu możesz słuchać swej ulubionej muzyki albo poleceń głosowych w zależności od wybranego programu. Trening na bieżni pozwala zbudować odpowiednią trwałość, która jest podstawą do uprawiania innych sportów czy aktywności.

  Jest to rewelacyjne urządzenie do budowania kondycji oraz kształtowania pożądanej sylwetki. Regularna aktywność fizyczna przyczynia się ponadto do poprawy samopoczucia. Komputer treningowy pokaźny, czytelny, intuicyjny w obsłudze wyświetlacz LCD o wymiarach 190x110 mm.

  Wyświetla sześć najważniejszych parametrów treningu. Menu przystępne jest w trzech językach: angielskim, niemieckim, francuskim. Wyświetlane atrybuty: czas treningu dystans zużycie kalorii tętno prędkość kąt nachylenia 32 Programy treningowe umożliwiają: Trening Quickstart Trening interwałowy Trening konfigurowalny Trening przy pomocy programów sterowanych pulsem (trening HR) Trening z kątem nachylenia Biegi pod górę Guided Running – korzystanie z funkcji trenera Regulacja kąta nachylenia i prędkości Kontrola szybkości i kąta nachylenia jest elektroniczna.

  Może się odbywać na dwa sposoby: za pomocą komputera treningowego albo za pomocą przycisków na bocznych poręczach. Zmiana parametrów treningów jest możliwa w każdej chwili, w dogodny dla użytkownika sposób.

  Przyciski szybkiej zmiany prędkości dobór 4, 8, 12 km/h Pas biegowy Sercem bieżni jest system amortyzujący Kettler Energy Deck – nowoczesny system, który zapewnia obszerniejszą elastyczność odbicia i proponuje miły i dynamiczny bieg.

  Przy tej samej sprawności jesteś w stanie pokonać więcej kilometrów, przy mniejszym obciążaniu stawów. Wielki pas bieżni o wymiarach 153x55 cm zagwarantuje odpowiednią ilość miejsca do komfortowego biegu.

  optymalne rozmieszczenie amortyzatorów sprawia, iż zminimalizowany został także poziom hałasu generowany przez bieżnię. Sensory dotykowe Umieszczone na uchwytach przy kierownicy, pozwalają na pomiar tętna.

  Kółka transportowe Kółka transportowe wygodny transport bieżni po treningu. Nowoczesny system składania Bieżnia ma mechanizm składania, dzięki temu po złożeniu zajmuje mało miejsca.

  Po złożeniu bieżnia zajmuje (dł. X szer. X wys.): 142.5 cm x 93.5 cm x 165.5 cm Łączność Dzięki zastosowanemu Bluetooth bieżnia Alpha Run 600 ma możliwość połączenia się z aplikacją Kinomap i innymi urządzeniami czy aplikacjami.

  Aplikacja Kinomap to dostęp do wirtualnej bazy tras o dystansie ponad 120 000 km, która pozwala czerpać jeszcze pokaźniejszą radość z biegania. SPECYFIKACJA typ urządzenia: bieżnia elektryczna Kąt nachylenia:0 – 12 % prędkość: 1 – 20 km/h rozmiary pasa biegowego: 153 x 55 cm Silnik: prądu stałego, moc ciągła 3 KM Maksymalna waga użytkownika: 150 kg Pomiary: czas, prędkość (km/h lub mph), dystans (km/mile), kat nachylenia, tętno, kalorie Wyposażenie: podnoszony bieżnik z funkcją miękkiego opadania (Soft-Drop), komputer treningowy, uchwyt na smartfon/tablet, głośnik, wentylator, dwa schowki, rolki transportowe ekran: 190 x 110 mm LC Języki menu komputera: DE, EN, FR ilość profili użytkowników: 4 Programy treningowe: 32 Głośnik: zaimplementowane głośniki do odtwarzania muzyki albo poleceń głosowych.

  Połączenie przez połączenie AUX albo Bluetooth Przyciski szybkiego wyboru nachylenia: 4, 8, 12 (%) Przyciski prędkiego wyboru szybkości: 4, 8, 12 (km/h) Łączność: Bluetooth, Kinomap Zasilanie: zasilacz zewnętrzny (230V) rozmiary po rozłożeniu (dł.

  x szer. X wys.): 208 x 93.5 x 145.5 cm wymiary opakowania: 230x99x47 cm Waga opakowania: 125 kg


☆ Bieżnia elektryczna HORIZON FITNESS Paragon X (4713375350422) ☆

Bieżnia elektryczna HORIZON FITNESS Paragon X (4713375350422) Najniższa Cena Online

☆ Bieżnia elektryczna HORIZON FITNESS Paragon X (4713375350422) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HORIZON FITNESS
 • Nazwa produktu: Bieżnia elektryczna HORIZON FITNESS Paragon X (4713375350422)
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis bieżni:

  Bieżnia Horizon Paragon X zrewolucjonizowała rynek bieżni! innowacyjna technika Air Train zapewnia realistyczne wrażenia podczas biegania. Krok na trawie czy piasku jest świetnie amortyzowany przez podłoże, lecz za to mniej zrównoważony i mniej rozciągliwy.

  Asfalt natomiast, zezwala na dynamiczne odbicie i rozwijanie szybkości startowych. Według maratończyka Toma Hollanda, jeśli chcesz biegać bez kontuzji, powinieneś niejednokrotnie zmieniać nawierzchnie, na których trenujesz.

  dzisiaj masz taką możliwość, dzięki treningowi na bieżni Horizon Paragon X! innowacyjnY DESIGN Bieżnia Horizon Paragon X olśniewa typowo swym designem. Została produkowana z wysokiej jakości materiałów.

  PROSTA W OBSŁUDZE Dzięki systemowi One-Touch możesz wyjątkowo momentalnie rozpocząć i zakończyć swój trening. Co więcej masz do dyspozycji dodatkowo przyciski szybkiego wyboru, które znajdują się w nad wyraz wygodnym miejscu na bocznych poręczach.

  Pozwalają one zmienić prędkość albo nachylenie kąta bieżni. Wszelkie zmiany prędkości albo nachylenia można na dodatek ustawić za pomocą przycisków dotykowych, które znajdują się na konsoli. NowoczesnY SYSTEM JONSON DRIVE Czuły, cyfrowy system napędowy kalibruje się przy każdym kroku, co pozwala zachować rytm biegu.

  dodatkowo bieżnię można bezpiecznie umieścić w dowolnym miejscu w domu, ponieważ niska szybkość obrotowa silnika gwarantuje cichą i długofalową pracę. KomfortowY MECHANIZM SKŁADANIA Bieżnia Horizon Paragon X została zaopatrzona w kółka transportowe oraz mechanizm składania.

  To powoduje,bez problemu przeniesiesz ją w dowolne miejsce w swym domu. PrzełomowA technika AIRTRAIN rewolucyjna technologia AirTrain proponuje możliwość zmiany twardości pasa biegowego, co pozwala ukształtować trening tak realnie jak to tylko możliwe.

  Pod powierzchnią biegową znajduje się innowacyjny system poduszek powietrznych. REGULACJA TWARDOŚCI PASA BIEGOWEGO nowoczesny 3D-Program dopasowuje automatycznie poziom twardości pasa biegowego do zmieniającej się szybkości czy nachylenia bieżni.

  w dodatku możesz sam wybrać poziom twardości wybierając spomiędzy realnych ustawień "Początkujący", "Bieg przełajowy" czy "Zawody". SYMULACJA najróżniejszYCH FORM TRENINGU Możesz na dodatek manualnie regulować ustawienie twardości według własnego upodobania.

  Tym samym możesz urozmaicać swój trening i symulować zróżnicowane formy treningu czy to po gruncie leśnym, po asfalcie czy po ścieżce żwirowej w parku. Dodając do tego możliwość zmiany nachylenia bieżni aż o 15% możesz ustawić naprawdę wymagający trening.

  wygodnA, stabilnA I WYTRZYMAŁA Bieżnia Horizon Paragon X wyekwipowana została w naręczne czujniki tętna, które precyzyjnie mierzą twój puls w trakcie treningu. Ponadto nad wyraz obfita powierzchnia pasa biegowego proponuje stosownie dużo miejsca do realizowania naprawdę wymagających treningów.

  Do tego wszelkiego bieżnia Paragon Xjest wyjątkowo wytrzymała i zastosowany System Johnson Drive z silnikiem o mocy 3,25 KM. KOMPATYBILNA Z APLIKACJAMI poprzez BLUETOOTH Bieżnia Horizon Paragon X wbudowany moduł łączności Bluetooth.

  Możesz zjednoczyć swój smartfon lub tablet z bieżnią i radować się innowacyjnym i jednostkowym treningiem. Ponadto bieżnia jest kompatybilna z aplikacją FitDisplay. Aplikacja ta zapewnia niezliczone możliwości rozrywki.

  Możesz m.in.: przystąpić do zawodów z innymi użytkownikami i zbierać bonusowe punkty. Możesz jeszcze wykonywać intensywne treningi interwałowe z zainstalowanym programem Sprint 8. Funkcja Bluetooth Przyciski szybkiego wyboru w poręczach - do zmiany prędkości lub nachylenia bieżni System Johnson Drive technologia AirTrain - możliwość zmiany twardości pasa biegowego Kompatybilność z aplikacjami: @Zone, Zwift


☆ NordicTrack Bieżnia Elektryczna Commercial 1750 ☆

NordicTrack Bieżnia Elektryczna Commercial 1750 Najniższa Cena Online

☆ NordicTrack Bieżnia Elektryczna Commercial 1750 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: NordicTrack
 • Nazwa produktu: NordicTrack Bieżnia Elektryczna Commercial 1750
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis bieżni:

  Bieżnia elektryczna NordicTrack® Commercial 1750 to najwyższej jakości, potężny i nowoczesny technicznie sprzęt fitness. Wyekwipowana jest m.in. W wielki zakres regulacji kąta nachylenia, znaczny pas bieżny, różnorodne programy treningowe i dwustrefowy wentylator AutoBreeze™. Użytkownik na pewno zwróci także uwagę na dopełniające wyposażenie bieżni w postaci 10" kolorowego ekranu dotykowego kontrolującego cechy treningu i umożliwiającego dobór programów treningowych spośród 28, które są przystępne bez aktywnego członkostwa iFit®, jak w dodatku zaawansowany system amortyzacji FLEXCushoning™.

  Bieżnia elektryczna Commercial 1750 to praktyczny i nowoczesny sprzęt do treningu biegowego w warunkach domowych.

  wyświetlacz: 10" barwny, dotykowy. Kontroluje właściwości treningu i umożliwia wybór programów treningowych. Pokaźny kąt widzenia wyświetlacza pozwala swobodnie odczytywać prędkość, dystans, czas, puls i spalanie kalorii.

  KLAWISZE szybkiEGO DOSTĘPU: przypasuj swoją szybkość i nachylenie bieżni za pomocą jednego przycisku. Jest on umiejscowiony w zasięgu ręki użytkownika, by jeszcze luźnoj kontrolować przebieg treningu i możliwość zmiany ustawień bieżni.

  PROGRAMY TRENINGOWE: Z członkostwem iFit uzyskujemy dostęp do ponad 11 000 video treningów z trenerami personalnymi, a także samoczynną regulacją nachylenia w zależności od wybranej trasy. IFit daje Ci możliwość bezpłatnego przetestowania wszelkich funkcji platformy poprzez 30 dni.

  TRENUJ W RYTMIE swojej MUZYKI: Trening w rytmie ulubionej muzyki pozwala ćwiczyć jeszcze skuteczniej. Podłącz odtwarzacz do głównej konsoli i biegnij w rytmie swojej ulubionej muzyki. Trening stanie się błogi dzięki głośnikom wbudowanym w konsole. Port audio kompatybilny z iPod®/MP3 pozwala na słuchanie muzyki z urządzeń zewnętrznych.

  TRENUJ DŁUŻEJ, BEZ POTU: Korzystaj z komfortu jaki daje wentylator AutoBreeze™. Umieszczony jest na konsoli głównej, blisko Twojego ciała, abyś mógł odczuć przyjemny chłód podczas realizowania ćwiczeń. Dzięki przyciskom prędkiego dostępu możesz regulować i dostosowywać poziomy nawiewu w zależności od własnych preferencji.

  KLUCZ BEZPIECZEŃSTWA: Dla maksymalnego bezpieczeństwa, bieżnia wyposażona jest w dodatku w klucz bezpieczeństwa, pełniący funkcję „awaryjnego stopu" w razie wypadku.

  DWUPŁASZCZYZNOWA REGULACJA KĄTA NACHYLENIA PASA BIEŻNI: potrzebna dla osiągnięcia trafnych wyników treningu! Nachylenie pasa bieżnie regulowane jest elektronicznie w dwóch płaszczyznach (+ 15%, a także – 3%), dzięki czemu użytkownik ma możliwość dopasowania parametrów treningu do swych wymagań.

  ZAKRES REGULACJI prędkośCI: Zakres regulacji szybkości w bieżni Commercial 1750 wynosi od 0 do 22 km/h. Dzięki klawiszom prędkiego dostępu 1-Touch™ Speed Control zmiana następuje „w mgnieniu oka".

  WYSOKOWYDAJNY SILNIK: Trenuj bezpieczniej, dłużej i ciszej! Silnik o stałej mocy 4.25 CHP zagwarantuje rewelacyjną skuteczność i płynną pracę nawet przy maksymalnym obciążeniu bieżni. Zbudowany, żeby wytrzymywać najdłuższe treningi, dodatkowo gwarantuje redukcję hałasów, a także wydajne chłodzenie podczas treningu.

  SYSTEM AMORTYZACJI BIEŻNI FLEX CUSHIONING: najistotniej innowacyjny system amortyzacji bieżni NordicTrack. Zagwarantuje amortyzację od pasa bieżni dla komfortu stawów.

  BEZPIECZEŃSTWO na ogół: Bieżnia wyekwipowana jest w boczne poziomy bezpieczeństwa z perforowaną powierzchnią przeciwpoślizgową, która zabezpiecza przed nieumyślnym zsunięciem się ze sprzętu.

  MAKSYMALNA WAGA UŻYTKOWNIKA: solidna , a także nierozciągliwy pas bieżni Commercial 1750 przeznaczony jest dla użytkowników o masie ciała nieprzekraczającej 135 kg.

  POWIERZCHNIA PASA BIEŻNI: znaczny pas bieżni o wymiarach 55 x 152 cm (szer. X dł.) zagwarantuje większe bezpieczeństwo i komfort w trakcie biegu.

  informacje technicznE:

  Konsola: 10" barwny, dotykowy

  Silnik: 4.25 CHP stałej mocy silnika

  Funkcje konsoli: prędkość, czas, dystans, kalorie, nachylenie bieżni, tętno

  prędkość: 0-22 km/h (1-Touch™ Speed Control)

  Pas bieżni: 55 cm x 152 cm nierozciągliwy

  Amortyzacja bieżni: technika Runners Flex™ Cushioning

  Nachylenie bieżni: dostosowywane elektronicznie w dół -3% (1-Touch™ Decline Control) i w górę +15% (1-Touch™ Incline Control)

  wymiary bieżni: 206 x 99 x 159 cm (dł. X szer. X wys.)

  rozmiary bieżni złożonej: 94 x 99 x 187 cm (dł. X szer. X wys.)

  Łatwe składanie bieżni z mechanizmem SpaceSaver®, a także systemem EasyLift™ Assist

  Klawisze szybkiego dostępu zmiany szybkości i nachylenia

  dopełniające wyposażenie: głośniki, wentylator

  Maksymalna waga użytkownika: 135 kg

  Przeznaczenie: użytek domowy

  Gwarancja: 2 lata, 5 lat na silnik, 10 lat na konstrukcję ramy

  BIEGAJ PO CAŁYM ŚWIECIE!CZŁONKOSTWO IFIT®: iFit daje możliwość skorzystania z ponad 11 000 najróżniejszych programów treningowych nagranych w jakości HD. Każdy trening prowadzony jest przez trenera personalnego, a regulacja prędkości czy nachylenie dostosowywane jest samoczynnie w zależności od wybranej trasy biegowej. IFit daje Ci możliwość bezpłatnego przetestowania wszelkich funkcji platformy poprzez 30 dni. Po upływie tego czasu należy wykupić przedłużenie dostępu w wersji Family lub Individual, aby nadal cieszyć się nieograniczoną ilością treningów.

  iFit to obecnie najprężniej rozwijająca się platforma fitness na świecie. Na dzień dzisiejszy treningi prowadzi ponad 200 certyfikowanych trenerów z całego świata, a biblioteka ma blisko 11 tysięcy filmów nagranych w jakości HD. Regulacja prędkości sprzętu czy nachylenie dostosowywane jest samoczynnie w zależności od wybranej trasy.

  Treningi podzielone są na różnorodne typy aktywności: chodzenie, bieganie, wspinaczka, marszobiegi, jazda na rowerze, wioślarstwo, ćwiczenia eliptyczne, ogólnorozwojowe, jogę i inne aktywności.

  Każdy z treningów prowadzony jest przez profesjonalnego trenera, który na bieżąco instruuje jak wykonywać ćwiczenie, opowiada także atrakcyjne historie o miejscu w którym się znajduje, a także motywuje do dawania z siebie 100%.

  Biblioteka treningów jest rozbudowana i wielka a przefiltrowanie ich przystępne i instynktowne. W poszukiwaniu idealnego zestawu ćwiczeń możesz ustawić ulubionego trenera, miejsce w którym chcesz trenować, wariant treningu czas czy jego intensywność. Tworzony trening możesz oznaczyć jako ulubiony, dodać do kalendarza, a także ocenić. Na karcie treningu znajdziesz ponadto opis miejsca, profil trasy (diagram wzniesień), a także orientacyjne tempo z jakim trener będzie poruszał się w trakcie trwania ćwiczeń. Lista funkcji jest stale poszerzana i poprawiana.

  Jeżeli posiadasz pas do pomiaru tętna na klatkę piersiową lub na rękę w technologii Bluetooth to możesz zastosować go do treningu iFit. W najnowszej aktualizacji wprowadzono opcję Active Pulse HR Training. Oznacza to, iż bieżnia czy rower automatycznie odszuka Twoje urządzenie pomiarowe i złączy trening tak, abyś znajdował się w optymalnej strefie tętna. Dobranie treningu to równocześnie spadek lub wzrost szybkości jak i nachylenia urządzenia które to obsługuje. Na skutek czego, ten sam trening będzie bardziej wymagający dla osoby z udoskonalona kondycją fizyczną albo łatwiejszy dla osoby mniej wytrenowanej.

  podczas trwania treningu z prawej strony wyświetlacza pojawia się tablica uczestników Leaderboard w którym wyświetlani są inni uczestnicy biorący udział w biegu. Na bieżąco możesz obserwować jak pniesz się w górę i zdobywasz kolejne miejsce w wyścigu. Poczuj się jak zawodnik i zmotywuj do pokonywania kolejnych użytkowników.

  iFit to społeczność ludzi, którzy posiadają wspólny cel: zdrowe i aktywne życie. IFit aktywnie wyszykuje zróżnicowane sposoby żeby nas efektywnie Cię motywować do ruchu. Jednym z nich jest motywowanie społeczności do Wyzwań, za których ukończenie dostajesz odznaki. Za każdym razem, kiedy uda Ci się ukończyć wyzwanie otrzymasz wiadomość z gratulacjami i przydatnymi wskazówkami dotyczącymi treningów i konkretną dawkę motywacji. Ponadto za ukończenie wyzwań użytkownik może dostać interesujące nagrody, przykładowo:

  100 treningów - nieszablonowa koszulka iFIT

  200 treningów - gratisowy miesiąc treningów dodany do Twojego konta

  300 treningów -flaga iFIT

  400 treningów – karta podarunkowa do sklepu iFIT o wartości 100$

  500 treningów - nieszablonowa bluza iFIT oraz udział w losowaniu wycieczki do studio iFIT w Utah

  W iFit możesz uruchomić Playlistę, która będzie Ci towarzyszyć podczas ćwiczeń. Użytkownicy posiadają dostęp do kilku list, począwszy od energetycznej, motywującej do kardio i ćwiczeń siłowych poprzez rock, do spokojnej i stonowanej muzyki doskonałej do medytacji i jogi czy rozciągania, aby pomóc Ci skoncentrować się i rozluźnić.

  Każdy Twój trening jest kopalnią wiedzy. Statystyki możesz podglądać równocześnie podczas jak i po zakończeniu ćwiczeń. Na bieżąco widzisz jaki procent trasy pokonałeś, czas, tempo czy szacowane spalanie kalorii. Dzięki temu możesz analizować i udoskonalać swoje wyniki.

  Ważne, aby użytkownik posiadał dostęp do Internetu. Tylko dzięki aktywnemu połączeniu sprzętu z siecią wifi będzie można korzystać z treningów iFit. Jeżeli połączenie będzie nieaktywne, użytkownik będzie mógł korzystać jedynie z trybu manualnego.

  PROGRAMY TRENINGOWE - WERSJA Z AKTYWNYM CZŁONKOSTWEM:

  Z aktywnym członkostwem iFit przystępne jest ponad 11 000 treningów.

  Podobnie jak w wersji podstawowej mamy możliwość korzystania z treningów w rozmaitych kategoriach, jednak liczba programów, długość trwania i ich dostatek jest zdecydowanie pokaźniejsza. Każdy z treningów (z wyjątkiem trybu manualnego, a także projektowanego poprzez użytkownika na mapie) prowadzony jest przez trenera, który instruuje jak biegać, lub jakiej techniki używać w trakcie realizowania ćwiczeń.

  TRENINGI W TERENIE: Treningi podzielone są na przeróżne warianty aktywności: chodzenie, bieganie, marszobiegi, jazdę na rowerze, ćwiczenia eliptyczne oraz ćwiczenia ogólnorozwojowe poza zakupionym sprzętem. Użytkownik może wybierać z kategorii takich jak: seria treningów (długi odcinek podzielony na krótsze filmy), ćwiczenie szybkości, utrata wagi, interwały, solidność. W trakcie biegu z trenerem, na bieżąco zachęca on do dalszego trenowania oraz opowiada historię i ciekawostki danego regionu. Cały czas instruuje nas jak biegać, na co uważać, jakiej techniki biegu używać w zależności od ukształtowania terenu. Bieżnia sama dostosowuje prędkość i nachylenie zgodnie z trasą po której biegniemy, możemy jednak cały czas ją przypasowywać (zmniejszać albo powiększać wartości) według naszego uznania.

  SPALANIE KALORII (CALORIE BURN): Głównymi założeniami programów jest stopniowanie wysokości i prędkości w celu maksymalizacji spalanych kalorii. Programy zakładają podbiegi przy maksymalnej wartości nachylenia.

  ZMIANA NACHYLENIA (INCLINE): Treningi rodzaju Incline to ćwiczenie podbiegów lub inaczej trening z nachyleniem. Program charakteryzuje się dużą zmiennością (od ujemnych po maksymalną wartość) i częstotliwością zmian wysokości. Celem treningu jest zwiększenie pułapu tlenowego i ułatwienie biegania na różnym terenie.

  STUDIO CLASSES™: Dzięki tym treningom użytkownik ma możliwość uczestniczyć w zajęciach grupowych u siebie w domu. Trenerzy wraz z innymi uczestnikami wykonują różnorodne ćwiczenia i zadania na konkretnych sprzętach.

  TRENINGI SIŁOWE: Trener pomaga wykonać skuteczny trening siłowy. Wybrać można ćwiczenia na górne lub dolne partie ciała, brzuch,, a także całość.

  REGENERACJA: pakiet treningów, które wspomagają proces regeneracji organizmu. Użytkownik może wybierać spośród jogi, ćwiczeń rozciągających i poprawiających mobilność, a także spacerów lub biegów regenerujących.

  INTERNATIONAL: Zbiór treningów dostępnych w języku chińskim, włoskim, hiszpańskim i francuskim.

  TRENINGI NA MAPIE: W wersji z aktywnym członkostwem iFit możemy sami wybrać miejsca, które znamy albo chcielibyśmy odwiedzić. Dodatkowym atutem programów z mapami jest możliwość obserwacji naszego biegu na mapie, widoku satelitarnym lub zdjęciach Google Street View.

  UWAGA! Film jest materiałem poglądowym. Prezentowany w nim sprzęt może nieznacznie różnić się od oferowanego do sprzedaży. Szczegółowa specyfikacja sprzętu znajduje się powyżej.


☆ Bieżnia Nautilus T628, BT*_100659 ☆

Bieżnia Nautilus T628, BT*_100659 Najniższa Cena Online

☆ Bieżnia Nautilus T628, BT*_100659 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Nautilus
 • Nazwa produktu: Bieżnia Nautilus T628, BT*_100659
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis bieżni:

  Bieżnia elektryczna Nautilus T628 to najnowsza i najistotniej zaawansowana technicznie bieżnia amerykańskiej marki Nautiluslidera na rynku fitness w USA. Jest bieżnią z klasy PREMIUM, którą znamionuje stanowczo wysoka jakość wykonania i solidność składników, skuteczność i bezpieczeństwo i komfort stosowania. Wyprodukowana z myślą o tych, którzy trenując, chcą osiągać jak najwięcej i nieprzerwanie się rozwijać, przez stawiane sobie coraz to wyższych celów.

  Silnik o mocy 3.5 KM, 3-warstwowy pas bieżni o rozmiarach 152,4 x 50,8 cm, a także system amortyzacji Rebound Deck Cushioning System™ to wybrane atuty bieżni. System amortyzacji gwarantuje miękkie lądowanie na decku oraz twarde wybicie. Dodatkowo 25 mm deck, 70 mm rolki i regulacja kąta nachylenia bieżni do 15%, potwierdzają określenie bieżni mianem sprzętu klasy Premium. Dwa wyświetlacze LCD o wysokiej rozdzielczości z niebieskim podświetleniem (kontrast STN) produkowane z myślą o wizualizacji dwóch parametrów treningu i przyciski funkcyjne na poręczach do szybkiej zmiany prędkości i kąta nachylenia bieżni dla pokaźniejszego komfortu wykorzystywania.

  Bieżnia elektryczna Nautilus T628 zastosowane w poręcze podporowe czujniki pomiaru tętna, które zezwalają na przewodowy pomiar. W komplecie wraz z bieżnią znajduje się w dodatku pas telemetryczny do bezprzewodowego pomiaru pulsu. Dzięki dwóm opcjom pomiaru, kontrola zakresów tętna użytkownika jest prostsza najczęściej. uzupełniające udogodnienia bieżni T628 to port USB do ładowania, wentylator o 3 stopniach nawiewu, kółka transportowe, półka na akcesoria, a także kieszenie na akcesoria doskonałe do przechowywania wody czy urządzenia przenośnego w trakcie treningu.

  Bieżnia elektryczna Nautilus T628 łączy w sobie wszystko to, czego w dzisiejszych czasach można oczekiwać od sprzętu cardio do wykorzystywania w domowej siłowni. Oprócz strony technologicznej o najwyższym standardzie – bieżnia zezwala na śledzenie aktywności przy pomocy wielu kompatybilnych aplikacji dostępnych w sklepach Android i App Store (np. MyFitnessPal czy Under Armor Record), udostępnianie swych wyników w mediach społecznościowych i przeprowadzania treningów w trybie tzw. Wirtualnej rzeczywistości.

  Bieżnia eletryczna Nautilus sprawi, iż Twój trening nigdy nie stanie się monotonny, wprowadzając doznania z nim związane i jakość na zupełnie nowy, pokaźnie wyższy poziom!

  informacje technicznE:

  • Programy treningowe: 26 (treningi interwałowe, spalanie tłuszczu, oparte o puls docelowy, predefiniowane, indywidualne typu prędki cel)
  • ekran DualTrack: 2 wysokiej rozdzielczości niebieskie negatywowe wyświetlacze LCD (13,97 cm/9,5 cm, kontrast STN) z możliwością śledzenia i kontroli dwóch niezależnych parametrów treningu
  • liczba profili użytkowników: 4 (możliwość porównywania wyników, rywalizowania, definiowania celów, zdobywania osiągnięć i nagród)
  • Funkcje: prędkość, czas, dystans, kalorie, puls, nachylenie bieżni
  • Powierzchnia pasa bieżni: 152,4 x 50,8 cm (dł. X szer.)
  • Nachylenie: regulacja elektroniczna w zakresie 0-15%
  • szybkość: 0-19,3 km/h
  • Silnik: 3.5 CHP (ze zbalansowanym kołem zamachowym i wewnętrznymi komponentami minimalizującymi wibracje i hałas)
  • Rolki: 6,89 cm
  • Pas: 3-warstwowy o grubości 2,5 mm
  • Deck: 25 mm
  • Poręcze: powlekane uretanem, z przyciskami prędkiej zmiany prędkości i nachylenia
  • Amortyzacja bieżni: technika Rebound™ Deck Cushioning (doznania użytkownika są jak najistotniej zbliżone do biegu na powietrzu)
  • Klawisze prędkiego dostępu na poręczach i konsoli: zezwalają na szybką i wygodną zmianę szybkości i nachylenia bieżni podczas treningu
  • Wentylator: 3 poziomy regulacji natężenia nawiewu
  • Konsola z miejscem na tablet
  • Transmisja informacji: Bluetooth® (BLE 4.0)
  • Puls: pomiar za pomocą sensorów na poręczach albo za pomocą napiersiowego pasa telemetrycznego (pas w zestawie)
  • Składanie: nieskomplikowane i bezpieczne rozkładanie i składanie bieżni jednym kliknięciem dzięki systemowi SoftDrop™
  • dodatkowe wyposażenie: port USB 2.0 z możliwością ładowania sprzętów, kółka transportowe, tacka na akcesoria, 2 kieszenie na telefon/butelkę, głośniki, wejście MP3, klucz bezpieczeństwa, zasilacz
  • Przeznaczenie: półkomercyjne
  • Klasa premium: bieżnia wyekwipowana w najlepsze w swej klasie podzespoły, zagwarantuje rozszerzoną skuteczność i oraz łatwość i komfort używania

  rozmiary I WAGA:

  • rozmiary rozłożonej bieżni: 198,6 x 96 x 146 cm (dł. X szer. X wys.)
  • wymiary złożonej bieżni: 125 x 96 x 169,5 cm (dł. X szer. X wys.)
  • wymiar opakowania: 217 x 84 x 34 cm (dł. X szer. X wys.)
  • Waga towaru: 115 kg
  • Waga artykułu w opakowaniu: 130,8 kg
  • Maksymalna waga użytkownika: 160 kg

  • NAUTILUS TRAINER™ 2: aplikacja zaprojektowana z myślą o urządzeniach Nautilus z opcją Bluetooth®. Jest nieprzeciętnym narzędziem, które pomoże każdemu użytkownikowi w prowadzeniu zdrowego i aktywnego trybu życia. Aplikacja Nautilus Trainer™ 2 obsługuje ponadto Apple Health. Aplikacja umożliwia kontrolę wszelkich informacji o treningu, kondycji, kalorii i zdrowiu na jednym czytelnym pulpicie nawigacyjnym. Więcej o aplikacji czytaj tutaj.

   • Śledź swoje cele: ustaw, obserwuj i śledź swoje plany i cele fitness
   • Kontroluj swoje postępy każdego tygodnia
   • Zdobywaj nagrody po osiągnięciu swych celów fitness
   • Prowadź dziennik swych postępów
   • Połącz się z MyFitnessPal i synchronizuj dane o treningu
  • RUN SOCIAL®: trening w trybie wirtualnej rzeczywistości. Platforma RunSocial sprawi,w dodatku razem z Tobą będą mogli trenować znajomi i inni użytkownicy sprzętów marki Nautilus, przeprowadzający swój trening w tym samym czasie co Ty. Wszystko to przeżyjesz w trybie rzeczywistym, na ekranie Twojego urządzenia. A jeśli zależy Ci na treningu maratońskim, możesz uczestniczyć w takich wydarzeniach jak maratony cyfrowe Virgin Money London czy Prague Digital Marathon za pośrednictwem konsoli bieżni.Więcej o aplikacji czytaj tutaj.

  • APPLE HEALTH: aplikacja która zbiera wszystkie nasze dane o zdrowiu, począwszy od nawyków żywieniowych i treningowych, a skończywszy na grupie krwi czy poziomie cholesterolu. Więcej o aplikacji czytaj tutaj.

  • MY FITNESS PAL: zrzucaj kilogramy z MyFitnessPal — najszybszym i najłatwiejszym w obsłudze liczniku kalorii na Android'a. Dzięki największej bazie danych produktów spomiędzy wszelkich liczników kalorii na Android'a (ponad 6 000 000 produktów), a także szczególnie szybkiemu wpisywaniu produktów i ćwiczeń szybko i bezpiecznie pozbędziesz się zbędnych kilogramów. Więcej o aplikacji czytaj tutaj.

  • UNDER ARMOUR RECORD™: to pierwszy na świecie system monitorowania kondycji i zdrowia przystępny dla każdego 24/7. Więcej o aplikacji czytaj tutaj.

  • GOOGLE FIT: żyj zdrowiej i aktywniej dzięki nowej wersji aplikacji. Więcej o aplikacji czytaj tutaj.

  • MAP MY FITNESS: planuj i śledź każdy trening z pomocą aplikacji MapMyFitness. Otrzymuj kompleksowe dane zwrotne, odkrywaj świeże trasy i dziel się nimi ze swymi przyjaciółmi. Więcej o aplikacji czytaj tutaj.

  • Nautilus Fitness Score: funkcja obliczająca aktualny poziom postępów treningowych na zakończenie każdego biegu, pozwalająca na bieżące monitorowanie wydajności treningów
  • Wyświetlanie porównania tempa biegu: pozwala wizualizować tempo bieżącego treningu w stosunku do wyróznionego celu lub w stosunku do wcześniejszych treningów


☆ Bieżnia elektryczna t18 100908 | marki Bowflex ☆

Bieżnia elektryczna t18 100908 | marki Bowflex Najniższa Cena Online

☆ Bieżnia elektryczna t18 100908 | marki Bowflex - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Bowflex
 • Nazwa produktu: Bieżnia elektryczna t18 100908 | marki Bowflex
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis bieżni:
  Bieżnia Bowflex elektryczna T18 | rozmiar: OS | Kolor: Czarny | Taniej o 9% | Zakup na Raty, Gwarancja 24mies. Sportano, fachowy sklep sportowy.

☆ Bowflex Bieżnia elektryczna bxt128 100747 | ☆

Bowflex Bieżnia elektryczna bxt128 100747 | Najniższa Cena Online

☆ Bowflex Bieżnia elektryczna bxt128 100747 | - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Bowflex
 • Nazwa produktu: Bowflex Bieżnia elektryczna bxt128 100747 |
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis bieżni:
  Bieżnia Bowflex elektryczna Bxt128 | wymiar: OS | Kolor: Czarny | Taniej o 20% | Zakup na Raty, Gwarancja 24mies. Sportano, fachowy sklep sportowy.

☆ Nautilus Bieżnia elektryczna t628 100659 | ☆

Nautilus Bieżnia elektryczna t628 100659 | Najniższa Cena Online

☆ Nautilus Bieżnia elektryczna t628 100659 | - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Nautilus
 • Nazwa produktu: Nautilus Bieżnia elektryczna t628 100659 |
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis bieżni:

  Bieżnia Nautilus elektryczna T628 | wymiar: OS | Kolor: Czarny | Taniej o 15% | Zakup na Raty, Gwarancja 24mies. Sportano, mistrzowski sklep sportowy.


☆ Bieżnia elektryczna HAMMER Q. Vadis 7.0 ☆

Bieżnia elektryczna HAMMER Q. Vadis 7.0 Najniższa Cena Online

☆ Bieżnia elektryczna HAMMER Q. Vadis 7.0 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HAMMER
 • Nazwa produktu: Bieżnia elektryczna HAMMER Q. Vadis 7.0
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis bieżni:

  Bieżnia elektryczna HAMMER Q. VADIS 7.0 Nr katalogowy: 5162 Twoja bieżnia do wyśmienitego treningu w domu. Zabójca kalorii Bieżnia Q.VADIS 7.0 to najkorzystniejsza bieżnia do regularnego treningu wytrzymałościowego.

  Rozkoszuj się przyjemnością biegania efektywnie i błyskawicznie osiągaj wskazany sobie poziom kondycji, a także cele biegowe. Przeżyj multimedialne treningi biegowe i daj się zainspirować w domu. Dzięki progresywnym funkcjom Q.VADIS 7.0 jesteś na właściwym torze i możesz biec sprintem z szybkością do 22 km/h.

  Silnik bieżni o mocy 3 KM zapewni Ci trening na odpowiednim poziomie. Do dyspozycji masz także uchwyt na bidon, dzięki czemu za każdym razem masz przy sobie wystarczającą liczba płynu. Dzięki nowoczesnym aplikacjom fitness, takim jak ZWIFT, możesz urozmaicić swój trening.

  Przemyślana kompozycja pozwala na szybkie złożenie Q.VADIS 7.0 do pozycji pionowej, oszczędzając w ten sposób dużo miejsca. Profesjonalna bieżnia przekonuje progresywnym i prostym wyglądem. Składana i niezajmująca niemało miejsca nawet w niewielkim mieszkaniu bieżnia nie zajmie Ci dużo miejsca.

  Dzięki prostej i postępowej funkcji składania Q. VADIS 7.0 możesz prędko złożyć po treningu. Na dodatek bieżnia może zostać złożona do całkowicie pionowej pozycji, dzięki czemu zajmuje znacznie mniej miejsca niemało innych modeli.

  Poza tym Q.VADIS 7.0 została wyekwipowana w rolki transportowe, które upraszczają przesuwanie bieżni po pokoju. Wszystko pod kontrolą Komputer treningowy i czytelny wyświetlacz LCD są zintegrowane z innowacyjną konsolą.

  Masz całkowitą kontrolę nad swoim treningiem biegowym. Ponadto przystępny jest uchwyt na tablet, który gwarantuje rewelacyjne miejsce do zamontowania urządzenia przenośnego. Przyciski komputera zostały zaprojektowane tak,mieć natychmiastowy dostęp do wszelkich ważnych ustawień treningowych.

  Poszczególnymi przyciskami kontrolujesz początek / koniec treningu, nachylenie, dobór programu i prędkość. Dzięki zintegrowanym głośnikom możesz podłączyć urządzenie przenośne i cieszyć się ulubioną muzyką.

  Podłącz tablet albo smartfon do komputera Q.VADIS 7.0 poprzez Bluetooth i zaczynaj! przedstawia Twoje wyniki Twoje dane treningowe to ważne właściwości, które dostarczają Ci informacji podczas treningu biegowego.

  Na progresywnym komputerze w czytelny sposób wyświetlane są następujące wartości: dystans, puls, prędkość, program, czas, kalorie i nachylenie. Wirtualne spotkanie biegowe: kompatybilne z Kinomap i ZWIFT,,Biegi na żywo" - zaczynasz od aplikacji fitness i ciągle uzyskujesz świeże impulsy biegowe.

  Zainstaluj na tablecie aplikacje Kinomap i ZWIFT. Następnie połącz się prędko i prosto z komputerem Q.VADIS 7.0 poprzez Bluetooth. Doświadczysz nieszablonowej atmosfery treningowej i wielu wrażeń na żywo. Z ZWIFT będziesz biegać wśród fascynujących krajobrazów i z globalną społecznością.

  Wspólnie przemierzajcie kilometry i trenuj ze sportowcami z całego świata. Zmusisz swego wirtualnego awatara do pracy i odkryjesz zapierające dech w piersiach trasy z ZWIFT. Zintegrowany port USB samoczynnie ładuje smartfon lub tablet w trakcie treningu.

  Zintegrowane głośniki uzupełniającą motywację podczas treningu. Wystarczająco dużo miejsca do biegania Bieżnia o wymiarach 152 x 51 cm (i grubości 2,5 mm) zagwarantuje niezbędną swobodę ruchów podczas pokonywania kilometrów treningowych.

  Dzięki stabilnej konstrukcji na bieżni mogą bezpiecznie trenować również osoby o masie ciała do 150 kg. Adekwatna szerokość 51 cm gwarantuje świetne warunki do bezpiecznego treningu. W dodatku powierzchnia bieżni zapewnia przyczepność konieczną podczas sprintów.

  chroniąc stawy Dzięki tłumiącej wibracje, super miękkiej powierzchni bieżni i 6-punktowemu systemowi tłumienia, doświadczysz realistycznych wrażeń podczas biegania. Czujesz ruch, który jest bezpieczny dla stawów, jak podczas biegania po leśnej ścieżce.

  Dzięki zaimplementowanej postępowej technologii bieżni dłuższe biegi stają się przyjemnie i komfortowo. Funkcja alpinisty Silnik bieżni Q.VADIS 7.0 ma moc 3 KM i zakres szybkości od 0,3 do 22 km/h. Podczas treningu nachylenie można rozszerzyć do 12% i optymalnie błyskawicznie je zmieniać za pomocą przycisków +/- na konsoli.

  dzięki czemu możesz trenować z różnym kontem nachylenia i tym samym zwiększyć intensywność treningu. Miej oko na puls Q.VADIS 7.0 ma zintegrowane sensory dotykowe tętna, dzięki którym można przeprowadzić szybki pomiar tętna.

  Gdy chwycisz czujniki tętna, zostanie wyświetlona aktualna wartość tętna. Twój puls też możesz zmierzyć korzystając z opcjonalnego pasa telemetrycznego. Odbiornik impulsów jest już zintegrowany. Obfitość programów Masz do dyspozycji 30 programów treningowych.

  Każdy program jest podzielony na 10 sekcji, z których każda obejmuje 200 m. Po pomyślnym ukończeniu 10 sekcji program treningowy powtarza się. Q.VADIS 7.0 umożliwia bezpieczny trening zgodnie z ustawionym tętnem.

  W tym celu na konsoli bieżni dostępne są uchwyty z możliwością pomiaru tętna, przy pomocy których można dokonać szybkiego i wygodnego pomiaru w trakcie treningu. Funkcje komputera: ilość programów fitness: 31 liczba programów treningowych: 30 Stale wyświetlane wartości: 4 Czytelny wyświetlacz LCD Touch Displey Pomiar pulsu przez pas telemetryczny (opcja) Możliwość ustawienia dolnej i górnej granicy tętna: możliwość ustawienia górnej granicy tętna Podpórka na tablet, smartfon Uwaga: tablet nie jest dołączony do zestawu Multimedia: Aplikacja, Bluetooth Gniazdo USB z funkcją ładowania dane technologiczne: Moc silnika: 3,0 KM Zakres prędkości: od 0,3 km/h do 22 km/h Nachylenie: 0-12 % z skrupulatnością do 1 % rozmiary pasa: 152 x 51 cm Rolki transportowe: tak Zasilanie: 230 v, 50 Hz Waga: 92 kg Max.waga użytkownika: 150 kg rozmiary po rozłożeniu: 181 x 83 x 133 cm rozmiary po złożeniu: 74 x 83 x 170 cm Kolor: czarny Pozostałe dane: Gwarancja domowa 36 miesięcy Paragon lub faktura vat Numer katalogowy: 5162 dostawa gratis Nie znalazłeś produktu, który Cię interesuje $389 Skontaktuj się z nami pod nr tel.

  32-270-77-22 - postaramy się rozwiązać ten problem.Podobne zestawienia:


Najtańsze bieżnie domowe elektryczne do 10000 zł – Ranking marzec 2023 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze bieżnie domowe elektryczne do 10000 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich domowych bieżni elektrycznych do 10000 zł jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Bieżnia elektryczna HERTZ TS 9000, 11499 ☆

Bieżnia elektryczna HERTZ TS 9000, 11499 Najniższa Cena Online

☆ Bieżnia elektryczna HERTZ TS 9000, 11499 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Hertz Fitness
 • Nazwa produktu: Bieżnia elektryczna HERTZ TS 9000, 11499
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis bieżni:

  Ćwiczone grupy mięśni:dwugłowe uda, czworogłowe uda, łydki, pośladkowe;Długość pasa bieżnego:162 cm;Funkcje dodatkowe:antypoślizgowy pas bieżny, wejście MP3, miejsce na bidon, system amortyzacji, przycisk bezpieczeństwa;Funkcje komputera:99 programów treningowych, czas, dystans, kalorie, możliwość podłączenia odtwarzacza MP3, prędkość, puls, pulsometr wbudowany w rączki, wejście USB, ekran LCD, diagram charakterystyki programu;Gwarancja:24 miesiące;Kąt nachylenia pasa biegowego:0 - 18 %;Klasa urządzenia:S - do profesjonalnego lub komercyjnego wykorzystania;Maksymalna waga użytkownika:200 kg;Moc silnika maksymalna:4 HP;Możliwość złożenia:tak;Pomiar tętna:tak;szybkość maksymalna:22 km/h;prędkość drobna:1 km/h;Regulacja kąta nachylenia pasa biegowego:tak;Rolki transportowe:tak;Szerokość pasa bieżnego:60 cm;Waga:238 kg;rozmiary:220 x 95 x 152 cm


☆ Nautilus Bieżnia elektryczna t628 100659 | ☆

Nautilus Bieżnia elektryczna t628 100659 | Najniższa Cena Online

☆ Nautilus Bieżnia elektryczna t628 100659 | - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Nautilus
 • Nazwa produktu: Nautilus Bieżnia elektryczna t628 100659 |
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis bieżni:

  Bieżnia Nautilus elektryczna T628 | wymiar: OS | Kolor: Czarny | Taniej o 15% | Zakup na Raty, Gwarancja 24mies. Sportano, fachowy sklep sportowy.


☆ Hammer Bieżnia elektryczna life runner lr22i tft (4005251433207) ☆

Hammer Bieżnia elektryczna life runner lr22i tft (4005251433207) Najniższa Cena Online

☆ Hammer Bieżnia elektryczna life runner lr22i tft (4005251433207) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Hammer
 • Nazwa produktu: Hammer Bieżnia elektryczna life runner lr22i tft (4005251433207)
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis bieżni:

  Bieżnia elektryczna producenta Hammer posiada wszystko to, czego potrzeba do osiągnięcia celów treningowych. Wysoka jakość wykonania umożliwia wygodne i wydajne treningi każdego dnia. Największą zaletą modelu jest komputer z wielkim wyświetlaczem dotykowym i wieloma {pomocn|przydatn)ymi funkcjami....


☆ Nautilus Bieżnia treningowa elektryczna t626 (0708447912312) ☆

Nautilus Bieżnia treningowa elektryczna t626 (0708447912312) Najniższa Cena Online

☆ Nautilus Bieżnia treningowa elektryczna t626 (0708447912312) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Nautilus
 • Nazwa produktu: Nautilus Bieżnia treningowa elektryczna t626 (0708447912312)
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis bieżni:

  Bieżnia elektryczna Nautilus T626 to najwyższej jakości sprzęt do domowych treningów biegowych. Potężny silnik, obszerna powierzchnia pasa bieżni, róznorodne programy treningowe, amortyzacja, regulacja kąta nachylenia bieżni to najważniejsze zalety sprzętu, które sprawiają, że ten model jest najkorzystniejszym wyborem dla klientów poszukujących bieżni z najwyższej półki.

  Bieżnia elektryczna Nautilus T626 daje możliwość śledzenia aktywności przy pomocy wielu kompatybilnych aplikacji przystępnych w sklepach Android i App Store oraz możliwość przeprowadzenia treningu w trybie tzw. Wirtualnej rzeczywistości. Co więcej, w przeciwieństwie do innych tego typu rozwiązań dostęnych na rynku, platforma RunSocial sprawi,dodatkowo razem z Tobą będą mogli trenować znajomi i inni użytkownicy sprzętu Nautilus, przeprowadzający swój trening w tym samym czasie co Ty. Wszystko to przeżyjesz w trybie rzeczywistym, na ekranie swojego urządzenia.

  Bieżnia elektryczna Nautilus sprawi, iż trening nigdy nie stanie się monotonny, wprowadzając doznania z nim związane i jakość na zupełnie nowy, pokaźnie wyższy poziom!

  SPECYFIKACJA:

  • Programy treningowe: 26 (treningi interwałowe, spalanie tłuszczu, oparte o puls docelowy, predefiniowane, indywidualne typu szybki cel)
  • wyświetlacz DualTrack: 2 wysokiej rozdzielczości niebieskie negatywowe wyświetlacze LCD (13,97 cm/9,5 cm, kontrast STN) z możliwością śledzenia i kontroli dwóch niezależnych parametrów treningu
  • Funkcje: szybkość, czas, dystans, kalorie, puls, nachylenie bieżni
  • ilość profili użytkowników: 4 (możliwość porównywania wyników, rywalizowania, definiowania celów, zdobywania osiągnięć i nagród)
  • Powierzchnia pasa bieżni: 152,4 x 50,8 cm (dł. X szer.)
  • Nachylenie: regulacja elektroniczna w zakresie 0-15%
  • szybkość: 0-19,3 km/h
  • Silnik: 3.0 CHP
  • Rolki: 6,35 cm (2,5")
  • Pas: 2-warstwowy o grubości 2,0 mm
  • Deck: 25 mm
  • Poręcze: ze stali i tworzywa ABS
  • Amortyzacja bieżni: technologia StrikeZone™ Cushioning pozwalająca na bardzo płynny bieg
  • Klawisze prędkiego dostępu na konsoli: zezwalają na szybką i wygodną zmianę prędkości i nachylenia bieżni w trakcie treningu
  • Wentylator: 3 poziomy regulacji natężenia nawiewu
  • Konsola z półką na tablet
  • Transmisja danych: Bluetooth® (BLE 4.0)
  • Puls: pomiar za pomocą sensorów na poręczach albo za pomocą napiersiowego pasa telemetrycznego (pas w pakiecie)
  • Składanie: proste i bezpieczne rozłożenie bieżni jednym kliknięciem dzięki systemowi SoftDrop™
  • dopełniające wyposażenie: port USB z możliwością ładowania sprzętów, kółka transportowe, 2 kieszenie na telefon/butelkę, dodatkowa półka na akcesoria, głośniki, wejście MP3, klucz bezpieczeństwa
  • Przeznaczenie: użytek domowy

  rozmiary I WAGA:

  • wymiary rozłożonej bieżni: 196 x 90 x 146 cm (dł. X szer. X wys.)
  • wymiary złożonej bieżni: 123 x 90 x 169 cm (dł. X szer. X wys.)
  • wymiar opakowania: 211 x 76,2 x 33 cm (dł. X szer. X wys.)
  • Waga artykułu: 97,5 kg
  • Waga produktu w opakowaniu: 110 kg
  • Maksymalna waga użytkownika: 136 kg

  • NAUTILUS TRAINER™ 2: aplikacja zaprojektowana z myślą o urządzeniach Nautilus z opcją Bluetooth®. Jest znakomitym narzędziem, które pomoże każdemu użytkownikowi w prowadzeniu zdrowego i aktywnego trybu życia. Aplikacja Nautilus Trainer™ 2 obsługuje dodatkowo Apple Health. Aplikacja umożliwia kontrolę wszelkich danych o treningu, kondycji, kalorii i zdrowiu na jednym czytelnym pulpicie nawigacyjnym. Więcej o aplikacji czytaj tutaj.

   • Śledź swoje cele: ustaw, obserwuj i śledź swoje plany i cele fitness
   • Kontroluj swoje postępy każdego tygodnia
   • Zdobywaj nagrody po osiągnięciu swych celów fitness
   • Prowadź dziennik swych postępów
   • Połącz się z MyFitnessPal i synchronizuj dane o treningu
  • RUN SOCIAL®: trening w trybie wirtualnej rzeczywistości. Więcej o aplikacji czytaj tutaj.

  • APPLE HEALTH: aplikacja która zbiera wszystkie nasze informacje o zdrowiu, począwszy od nawyków żywieniowych i treningowych, a skończywszy na grupie krwi czy poziomie cholesterolu. Więcej o aplikacji czytaj tutaj.

  • MY FITNESS PAL: zrzucaj kilogramy z MyFitnessPal — najszybszym i najłatwiejszym w obsłudze liczniku kalorii na Android'a. Dzięki największej bazie informacji produktów spomiędzy wszystkich liczników kalorii na Android'a (ponad 6 000 000 produktów), a także istotnie prędkiemu wpisywaniu produktów i ćwiczeń ekspresowo i bezpiecznie pozbędziesz się zbędnych kilogramów. Więcej o aplikacji czytaj tutaj.

  • UNDER ARMOUR RECORD™: to pierwszy na świecie system monitorowania kondycji i zdrowia dostępny dla każdego 24/7. Więcej o aplikacji czytaj tutaj.

  • GOOGLE FIT: żyj zdrowiej i aktywniej dzięki nowej wersji aplikacji. Więcej o aplikacji czytaj tutaj.

  • MAP MY FITNESS: planuj i śledź każdy trening z pomocą aplikacji MapMyFitness. Otrzymuj kompleksowe dane zwrotne, odkrywaj świeże trasy i dziel się nimi ze swoimi przyjaciółmi. Więcej o aplikacji czytaj tutaj.

  • Nautilus Fitness Score: funkcja obliczająca aktualny poziom postępów treningowych na zakończenie każdego biegu, pozwalająca na bieżące monitorowanie wydajności treningów
  • Wyświetlanie porównania tempa biegu: pozwala wizualizować tempo bieżącego treningu w stosunku do wyodrębnionego celu lub w stosunku do wcześniejszych treningów


☆ Bieżnia elektryczna sole by f65 marki Hammer ☆

Bieżnia elektryczna sole by f65 marki Hammer Najniższa Cena Online

☆ Bieżnia elektryczna sole by f65 marki Hammer - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Hammer
 • Nazwa produktu: Bieżnia elektryczna sole by f65 marki Hammer
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis bieżni:

  Bieżnia elektryczna SOLE żeby HAMMER F65. SOLE ma zaszczyt przedstawić nowy model bieżni F65, która jest kontynuacją tego szczególnie szczególnie popularnego modelu. Bieżnię wzbogacono o kilka ulepszeń, w tym łączność Bluetooth.

  SOLE zyskał sobie świetną reputację jako producent bieżni o wysokiej jakości z najlepszych składników. F65 jest tego precyzyjnym przykładem - jest to wysokiej klasy sprzęt za rozsądną cenę. Bieżnię SOLE aby HAMMER F65 zaopatrzono w silnik 3,25 KM mocy ciągłej, który zapewnia prędkość do 18 km/h, regulację nachylenia na 15 poziomach.

  F65 ma także pokaźniejszą powierzchnię taśmy, 56 x 152 cm, podświetlany 7,5 calowy wyświetlacz LCD. W dodatku, jak wszystkie modele SOLE, posiada ona 100% bezpieczny system składania. Biegać można w jednym z sześciu programów, włączając specjalne programy na tętno i spalające tłuszcz.

  Zadbaliśmy także o bezpieczeństwo: nasz sprzęt zaopatrzony jest w wyłącznik bezpieczeństwa, szybkość startowa wynosi 0,5 km/h, a niski profil obudowy nie przeszkadza w biegu. Dopełniające funkcje to wentylatory chłodzące i regulacja nachylenia za pomocą przycisków na uchwytach.

  ekran jest przyjazny dla użytkownika, posiada jaskrawy niebieski ekran. W czasie treningu stale wyświetlana jest informacja o szybkości, kącie nachylenia, czasie, przebytym dystansie, kaloriach, pulsie, a także tempie.

  Urządzenie posiada także funkcję śledzenia 1/2 km oraz grafikę ukształtowania terenu w najróżniejszych programach. Ekran został zaopatrzony w głośniki, do których można podłączyć wszystkie typy odtwarzaczy MP3 (iPod, itp.) Sole pozwala użytkownikom na swobodę transferu danych treningowych pomiędzy sprzętem SOLE a urządzeniami smartfon / tablet.

  Użytkownicy jednocześnie systemów iOS jak i Android, mogą pobrać za darmo aplikację "SOLE", która pozwoli komunikować się ze sprzętem do ćwiczeń, lub przetransferować dane treningowe do aplikacji (Fitbit, Record, Mapmyrun, Apple Health).

  F65 SOLE - technologia Ekipa inżynierów z SOLE dba o praktyczny projekt i kładzie nacisk na wytrzymałość bieżni. Konsumenci oczekują składanych bieżni wysokiej jakości, ze zrównoważoną podstawą I cichym mechanizmem, a SOLE stara się spełniać te wymagania.

  Składana bieżnia - Asystent składania- dumą SOLE Fitness jest fakt,oferujemy najlepiej zaprojektowane skłądane bieżnie na rynku. Nasz projekt zawiera zastrzeżony system ramy wraz z zapięciem bezpieczeństwa Safety Lock Deck, który sprawia ustawienie bieżni we właściwej zamkniętej pozycji kiedy jest ona w pozycji pionowej.

  Model F85 posiada także nieszablonowy system Easy Assist Folding Deck Design (asystent składanej bieżni), dzięki któremu osiągalne jest odblokowanie bieżni, następnie odsunięcie się krok w tył, a bieżnia rozkłada się sama.

  Jest to wyjątkowy system w bieżniach SOLE, który iż rozkładanie bieżni staje się niewiarygodnie łatwe. Wygodne kontrolki - użytkownikom bieżni zależy na tym, żeby móc łatwo I błyskawicznie zmieniać szybkość I nachylenia, dlatego przyciski prędkości i kąta nachylenia bieżni umieściliśmy po bokach ekranu LCD, co zezwala na ich łatwe użytkowanie w czasie treningu.

  Cicha i sprężysta platforma - nieszablonowy projekt, niezrównany w żadnych innych urządzeniach oferowanych na rynku, zapewnia użytkownikom wygodny I cichy trening, jednocześnie redukując nacisk o ok. 40%.

  Jest to ta sama podstawa jaka użytkowana jest w modelach komercyjnych, a jej woskowanie zagwarantuje mniejsze zużycie silnika w czasie treningu. Precyzyjnie zespawana rama - skrupulatne i skrupulatne spawanie jest ważne w projekcie bieżni.

  Jest to podstawowy komponent trwałości urządzenia, dzięki któremu można zapewnić stosowanie urządzenia przez wielu użytkowników o różnorodnej masie i wzroście. Jasny i obfity ekran wyświetlacza - wyświetlacz LCD SOLE czyni trening łatwiejszym i bardziej skutecznym.

  Jaskrawy znaczny wyświetlacz, z przezroczystymi sporymi komunikatami dostarczają Użytkownikowi pomocnych danych, takich jak tętno, prędkość, tempo, spalone kalorie, a także mnóstwo innych funkcjonalnych danych. Wyświetlacz z wiadomościami - SOLE ma zaszczyt przedstawić ekran z wiadomościami w prawie wszelkich swych modelach.

  Co to takiego$50 Jest to alfanumeryczne centrum tekstu, które przesyła do Użytkownika wiadomości, które pozwalają krok po kroku przeprowadzić użytkownika poprzez detale każdego treningu. Jeśli zastanawiasz się jak ustawić spersonalizowany profil użytkownika, po prostu naciśnij przycisk profilu użytkownika, a system przeprowadzi Cię poprzez całą resztę.

  Nasz ekran tekstowy działa w taki sposób, jakby ktoś stał obok i asystował nam krok po kroku w ustawieniu parametrów treningu. Po latach obserwacji frustracji użytkowników zarówno w domu jak i w klubach, postanowiliśmy zaproponować użytkownikom bardziej wydajny i bardziej przychylny dla użytkownika sposób korzystania ze wszystkich możliwości jakie oferują nasze urządzenia.

  Platforma z wiadomościami podsumuje także każdy trening po jego zakończeniu, aby umożliwić śledzenie postępów. Silniki z wysokim momentem obrotowym i kołem - Wszystkie bieżnie SOLE posiadają najtrwalszą obudowę i silniki w swojej klasie.

  Oprócz malowanych proszkowo, wytworzonych całkowicie ze stali spawanych ram i trwałych, stabilnych podstaw zmieniających nachylenie, w naszych maszynach zastosowaliśmy silniki o mocy przemysłowej z kołami zamachowymi o obfitej średnicy, stworzonymi w pełni ze stali, ocynkowanymi, żeby zapewnić bieg/marsz bez niepotrzebnych wibracji.

  Dlaczego nasze silniki wyposażamy w koła napędowe$51 gwarantują one chłodniejszą pracę silnika, a także jego dłuższe życie. Pozwalają one także na ustawienie szybkości startowej na poziomie 0.8 km/h czy 1 km/h.

  SOLE stosuje wyraźnie cięższe koła zamachowe niżeli konkurencja, dzięki czemu nasze maszyny gwarantują bardziej płynny ruch - taki do jakiego przyzwyczajony jesteś na siłowni, gdzie ćwiczysz na urządzeniach, które kosztują o kilka tysięcy więcej.

  Rolki - wybierając rolki do naszych maszyn, stosujemy te same element, które odnajdziesz w profesjonalnych modelach za 4000 EUR. Używamy rolek siedmiocentymetrowych, z zamkniętym łożyskiem i miedzianymi kablami uziemiającymi na każdej rolce, aby zminimalizować napięcie elektrostatyczne.

  większe rolki większą powierzchnię kontaktową między rolką a taśmą, co przedłuża życie taśmy. Dzięki temu ruch taśmy jest gładki i cichy, wolny od napięć elektrostatycznych i przetrwa próbę czasu.

  Taśma- w prawie wszystkich naszych modelach używamy podwójnie tkanej, dwuwarstwowej taśmy pokrytej czterema warstwami. Dwie warstwy gumy pokrywają środkową warstwę PCV z warstwą nylonu, która obraca się na platformie oraz rolkach.

  Guma zagwarantuje solidność, PCV powoduje, że pas nie ulega nadmiernemu rozciągnięciu, a nylon gwarantuje gładką powierzchnię, wolną od napięć elektrostatycznych, która obraca się gładko na platformie i rolkach.

  Wszystkie bieżnie SOLE wyekwipowane są w malowane proszkowo ramy, które zapewniają wierzchniej warstwie pokaźniejszą wytrzymałość. Wykończenie to broni konstrukcję stalową, a spawana - nie nitowana - rama jest niezniszczalna, dzięki temu nasze produkty posiadają dożywotnią gwarancję.

  www.TreadmillDoctor.com- w Internecie znaleźć można kilka portali, zajmujących się recenzowaniem bieżni, jednak najrzetelniejszy z nich to TreadmillDoctor.com. Opinie są szczere i nie szczędzą krytyki jakości, zaś ilość użytkowników stronę jest tak spora, iż portal ten stał się podstawowym narzędziem do poszukiwania opinii na temat bieżni w Internecie.

  Jesteśmy dumni, że strona ta już od siedmiu lat wysoko ocenia nasze bieżnie, wystawiając im pochlebne recenzje zarówno pod kątem jakości jak i obsługi. Główne mocne strony: Max.waga użytkownika: 160 kg szczególnie cicha praca silnika duży czytelny wyświetlacz zrównoważona kompozycja Bluetoth - Łączność z tabletem / smartfonem Gwarancja 3 lata Funkcje komputera: Programy charakterystyczne: 6 Program użytkownika: 2 Program sterowany tętnem: 2 wyświetlacz: 7,5" LCD Puls ręczny poprzez sensory dotykowe Pomiar pulsu przez pas telemetryczny (opcja).

  Bluetooth - Łączność z tabletem / smartfonem Nawiew Miejsce na bidon i inne akcesoria dane techniczne: Moc ciągła silnika: 3,25 KM szybkość: 1 - 18 km/h dostosowywana elektronicznie Nachylenie: 0-15 % dostosowywane elektronicznie wymiary pasa: 152 x 56 cm Rolki transportowe Zasilanie: 230 v, 50 Hz Waga bieżni: 115 kg Max.waga użytkownika: 160 kg wymiary (dł.szer.wys): 204 x 93 x 145 cm Pozostałe dane: Paragon lub faktura vat Numer katalogowy: 3406 Gwarancja domowa: 36 miesięcy Gwarancja light commercial: 24 miesięcy UWAGA!!!

  kupujący, którzy zamierzają odwiedzić nasze salony w celu przetestowania prosimy o to,żeby przed przyjazdem sprawdzić telefonicznie czy dany model znajduje się aktualnie na ekspozycji danego salonu.Podsumowanie, czyli jaka bieżnia domowa elektryczna do 10000 zł najlepsza?


Najlepsza bieżnia domowa elektryczna do 10000 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsza bieżnia domowa elektryczna do 10000 zł w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Dobre bieżnie elektryczne – TOP7 marzec 2023

Jeżeli żadna z powyższych domowych bieżni elektrycznych do 10000 zł nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie dobrych elektrycznych bieżni do biegania w domu.


Powiązania tematyczne:

 • jaka bieżnia domowa elektryczna do 10000 zł opinie i efekty,
 • dobre bieżnie domowe elektryczne do 10000 zł cena,
 • ranking domowych bieżni elektrycznych do 10000 zł,
 • bieżnia domowa elektryczna do 10000 zł jaka najlepsza.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o domowych bieżniach elektrycznych do 10000 zł

#1 Gdzie szukać opinii o domowych bieżniach elektrycznych do 10000 zł?

Aktualnie zaprezentowane informacje o domowych bieżniach elektrycznych do 10000 zł odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie userów.

#2 Jaka bieżnia domowa elektryczna do 10000 zł najlepsza? Którą wybrać?

Poszukując informacji o dobrych domowych bieżniach elektrycznych do 10000 zł warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z bieżniami domowymi elektrycznymi do 10000 zł, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie bieżnie domowe elektryczne do 10000 zł są najchętniej polecane?

Nasze zestawienia z bieżniami domowymi elektrycznymi do 10000 zł zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach bieżnie domowe elektryczne do 10000 zł to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *