FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking domowych bieżni elektrycznych do 10000 zł. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Bieżnie do biegania / Ranking domowych bieżni elektrycznych do 10000 zł


Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych domowych bieżni elektrycznych do 10000 zł. Opracowane zestawienia są aktualne listopad 2022 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych domowych bieżni elektrycznych do 10000 zł,
 • TOP5 chętnie kupowanych elektrycznych bieżni do biegania w domu.

Jakie bieżnie domowe elektryczne do 10000 zł najlepiej wybrać? Ranking listopad 2022

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane bieżnie domowe elektryczne do 10000 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking domowych bieżni elektrycznych do 10000 zł, wraz ze specyfikacją modelu, aktualizujemy na bieżąco.

☆ Bieżnia elektryczna sole by f65 marki Hammer ☆

Bieżnia elektryczna sole by f65 marki Hammer Najniższa Cena Online

☆ Bieżnia elektryczna sole by f65 marki Hammer - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Hammer
 • Nazwa produktu: Bieżnia elektryczna sole by f65 marki Hammer
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis bieżni:

  BIEZNIA NOWA

  B-grade

  2 kategoria

  Bieżnia Sole Hammer F65 wyposażona w silnik 3,25 KM mocy stałęj, który napędza pas do szybkości maksymalnej 18 km/h i nachyla pas w zakresie 15 stopni. F65 Sprzęt pozwala trenować w jednym z sześciu programów włączając specjalne programy na tętno i spalające tłuszcz.

  wyświetlacz ma jaskrawy niebieski ekran. W czasie treningu stale wyświetlana jest informacja o prędkości, kącie nachylenia, czasie, przebytym dystansie, kaloriach, pulsie i tempie. Urządzenie ma też funkcję śledzenia ½ km i grafikę ukształtowania terenu w rozmaitych programach. Ekran został wyekwipowany w głośniki, do których można podłączyć wszystkie typy odtwarzaczy MP3 (iPod, itp.)

  Sole pozwala użytkownikom na swobodę transferu informacji treningowych pomiędzy sprzętem SOLE a urządzeniami smartfon/tablet. Użytkownicy równocześnie systemów iOS jak i Android, mogą pobrać za darmo aplikację "SOLE", która pozwoli komunikować się ze sprzętem do ćwiczeń lub przetransferować informacje treningowe do aplikacji (Fitbit, Record, Mapmyrun, Apple Health).

  Bieżnia ma wspomaganie składania. Opatentowany system ramy wraz z zapięciem bezpieczeństwa Safety Lock Deck sprawia ustawienie bieżni we właściwej zamkniętej pozycji kiedy jest ona w pozycji pionowej. Model F85 ma także nieszablonowy system Easy Assist Folding Deck Design (asystent składanej bieżni), dzięki któremu osiągalne jest odblokowanie bieżni, następnie odsunięcie się krok w tył, a bieżnia rozkłada się sama. Jest to nieszablonowy system w bieżniach SOLE, który że rozkładanie bieżni staje się niewiarygodnie nietrudne.

  komfortowe kontrolki powalają prosto i szybko zmieniać prędkość lub nachylenie. Z tego powodu przyciski szybkości, a także kąta nachylenia bieżni umieszczone są po bokach ekranu LCD, co nietrudne korzystanie z nich w czasie treningu.

  Cicha i sprężysta platforma gwarantuje wygodny trening, jednocześnie redukując nacisk o ok. 40%. Jest to ta sama podstawa, jaka stosowana jest w modelach komercyjnych, a jej woskowanie gwarantuje mniejsze zużycie silnika w czasie treningu. Jasny i wielki ekran wyświetlacza czyni trening łatwiejszym przyjemniejszym. Wiadomości na ekranie z alfanumerycznym centrum tekstu przesyła wiadomości, które pozwalają krok po kroku przeprowadzić poprzez każdy trening.

  Silnik z wysokim momentem obrotowym o mocy przemysłowej z ocynkowanym kołem zamachowym o szerokiej średnicy stworzonym w całości ze stali zapewniają bieg/marsz bez niepotrzebnych wibracji. Koła napędowe gwarantują chłodniejszą pracę silnika i wydłużają jego żywotność.

  Rolki 7 cm z zamkniętym łożyskiem i miedzianymi kablami uziemiającymi minimalizują napięcie elektrostatyczne. Większą powierzchnię kontaktową między rolką a taśmą, co wydłuża żywotność taśmy.

  Funkcje komputera:
  Programy charakterystyczne:
  6
  Program użytkownika:
  2
  Program sterowany tętnem:
  2
  ekran:
  7,5" LCD
  • Puls ręczny poprzez sensory dotykowe
  • Pomiar pulsu poprzez pas telemetryczny (opcja).
  • Bluetooth - Łączność z tabletem / smartfonem
  • Nawiew
  • Miejsce na bidon i inne akcesoria

  informacje:
  Moc ciągła silnika:
  3,25 KM
  szybkość:
  1 - 18 km/h regulowana elektronicznie
  Nachylenie:
  0-15 % dostosowywane elektronicznie
  rozmiary pasa:
  152 x 56 cm
  Zasilanie:
  230 v, 50 Hz
  Waga bieżni:
  115 kg
  Max.waga użytkownika:
  160 kg
  rozmiary (dł.szer.wys):
  204 x 93 x 145 cm

☆ Finnlo Bieżnia elektryczna performance ☆

Finnlo Bieżnia elektryczna performance Najniższa Cena Online

☆ Finnlo Bieżnia elektryczna performance - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Finnlo
 • Nazwa produktu: Finnlo Bieżnia elektryczna performance
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis bieżni:

  Model powystawowy

  Model powystawowy

  B-kategoria

  B-grade

  Inteligentna, wszechstronna bieżnia z interaktywną metodologią treningową

  Bezgraniczna łączność poprzez Bluetooth i Wi-Fi
  znakomity trener personalny

  Dzięki wszechstronnemu kompletowi multimediów i centralnej konsoli Android Touch jesteś w każdej chwili połączony ze światem fitness. Niezwykle duży pas bieżni gwarantuje potrzebne bezpieczeństwo, a jednym dotknięciem dostosowujesz żądaną intensywność treningu. Bieżnia o wysokiej skuteczności - zaprojektowana, abyś mógł ją jak najlepiej użyć!

  Połączony ze światem
  Likes i Feeds podczas treningu

  Udostępniaj znajomym fotografie i filmy treningowe oraz zbieraj motywujące polubienia, choćby podczas treningu na bieżni. Dzięki najważniejszym platformom społecznościowym, takim jak Facebook, Instagram, Twitter i YouTube, bieganie wznosisz na nowy wyższy poziom ukazując swoją aktywność rodzinie i znajomym. Korzystając z przeglądarki internetowej możesz uzyskać pomocne wskazówki do biegania, zamówić nowe buty do biegania albo wyszukać przepisy na koktajl lub przekąskę po treningu.

  Z własną muzyką, Netflix i Spotify
  Power-trening w domu

  Inteligentna konsola została jeszcze wyekwipowana w ładowarkę USB do urządzeń SMART i zintegrowany system dźwiękowy do motywującego treningu w rytmie ulubionej muzyki, którą można odtwarzać bezpośrednio przez Spotify albo wejściem audio przez głośniki stereo.

  Trening SMART z komputerem fitness „Social Workout”
  spory i przychylny dla oka wyświetlacz o rozmiarze 10,1 cala

  FINNLO Performance staje się prekursorem dla nowej generacji bieżni i oferuje pełny zestaw sprawności dzięki postępowemu i prostemu w obsłudze komputerowi z systemem Android TFT-Touch. Spraw, by fitness stał się Twoim stylem życia. Informację na temat. Twoich osiągnięć masz w zasięgu wzroku na sporym 10,1-calowym wyświetlaczu.

  Jeszcze więcej rozrywki na tablecie
  Dzięki bluetooth i Wi-Fi

  Bluetooth do parowania maszyn SMART takich jak smartfon albo tablet, a także Wi-Fi oferują nieprzeciętne możliwości i pełne spektrum współczesnej łączności. Nie rezygnuj z tabletu czy smartfonu – możesz je wygodnie położyć na zintegrowanym uchwycie.

  Wsparcie aplikacji
  Dla jeszcze obszerniejszej przyjemności z treningu

  Możliwość wykorzystania aplikacji do bieżni FINNLO Performance zapewni impuls potrzebny do osiągnięcia celu - w formie zabawy i radości z biegu. Dzisiaj biegasz ulicami Paryża i jutro w Wielkim Kanionie. Dzięki trafnej aplikacji świat leży u Twoich stóp.

  wykonany dla adekwatnego odciążenia stawów
  Trening biegowy zorientowany na zdrowie z FINNLO Performance

  Wielowarstwowy pas bieżni „Ortho” o grubości 3,1 mm w połączeniu z 8-punktowym systemem amortyzacji FINNLO Performance pozwala na miękkie lądowanie, co iż czujesz się jakbyś biegał na łonie przyrody. Ma to pozytywny wpływ na cały układ mięśniowo-szkieletowy, poprawi dynamikę biegu i odciąży stopy, kolana i stawy biodrowe oraz kręgosłup. Poczujesz się jak w niebie!

  Bieżnia „Performance” uwielbia Twój styl biegania
  stosowna dla początkujących i profesjonalistów

  Sam zdecyduj o Twoim biegu, a także określ własne tempo! Niezależnie od tego, czy jesteś pasjonatem-długodystansowcem, entuzjastą maratonów, ambitnym i nastawionym na wyniki sprinterem czy rehabilitantem albo sportowcem. FINNLO Performance jest wszechstronnie „uzdolnione” - od rehabilitacji po wyczynowy sport. Bieganie, jogging, spacery - zmienny partner treningowy dla każdego.

  Nieograniczona wydajność dla wszystkich wymagań
  Power-silnik z najwyższą prędkością

  Dzięki skutecznemu, cichemu i znakomicie dopasowanemu silnikowi o mocy ciągłej 3,5 KM, który osiąga maksymalną moc 9 KM, FINNLO Performance proponuje szeroki zakres szybkości od 0,8 km/h do 22 km/h. Dzięki temu bieżnia FINNLO Performance pasuje zarówno do rehabilitacji, jak i do uprawiania sportów na najwyższym poziomie, a także gwarantuje zorientowany na zdrowie trening biegowy z regulacją tempa biegu z skrupulatnością do 0,1 km/h.

  8-krotna regulacja intensywności „One-Click“
  Prosta regulacja prędkości i nachylenia

  podczas treningu korzystasz z wysokiej jakości technice FINNLO Performance. Przy pomocy przycisków bezpośredniego wyboru „One-Touch”, możesz zmieniać szybkość i nachylenie jednym naciśnięciem. Szybkie przełączanie zapewnia najróżniejszy trening o najróżniejszych intensywnościach, który symulują bieganie na świeżym powietrzu. Za pomocą przycisków szybkiego wyboru można elektronicznie ustawić nachylenie na ponad 15 stopniach (maks. 15%), a tym samym odpowiednio przygotować się do biegów górskich i wycieczek trekkingowych.

  Po prostu złóż się i schowaj
  genialny do mieszkań

  Dzięki praktycznej funkcji składania i rolkom transportowym bez problemu rozstawiasz bieżnię. A po skończonym treningu jednakowo szybką ją złożysz i nie zajmie Ci w schowku dużo miejsca.

  Funkcje komputera:

  • Wyświetlane funkcje: Nachylenie, Czas, Dystans, szybkość
  • ilość spalonych kalorii
  • Puls
  • Programy szkoleniowe: 10
  • Programy fitness: 25
  • 4 profile użytkowników
  • Program manualny: 1
  • Programy kontroli rytmu serca HRC: 3
  • Górna granica pulsu dostosowywana: tak
  • wyświetlacz: LCD 10"
  • dobór szybkości bezpośrednich: 8 klawiszy
  • wybór kątów nachylenia bezpośrednich: 8 klawiszy
  • Pomiar pulsu przez pas telemetryczny (opcja)
  • Pomiar pulsu przez sensory dotykowe
  • Przystawka na telefon/tablet
  • Bluetooth - Łączność z tabletem / smartfonem

  informacje techniczne:

  • Moc ciągła silnika: 3,5 KM
  • Moc maksymalna silnika: 9 KM
  • prędkość: 0,8 - 22 km/h regulowana elektronicznie
  • Nachylenie: 0-15 % regulowane elektronicznie
  • wymiary pasa: 152 x 52 cm
  • Rolki transportowe
  • Zasilanie: 230 v, 50 Hz
  • Waga bieżni: 140 kg
  • Max.waga użytkownika: 160 kg
  • rozmiary (dł. X szer. X wys.): 200 x 90 x 135 cm
  • rozmiary po złożeniu (dł. X szer. X wys.): 112 x 94 x 180 cm

☆ BE1862 BIEŻNIA ELEKTRYCZNA SEMI COMERCIAL HMS PREMIUM, AL*_17-19-020 ☆

BE1862 BIEŻNIA ELEKTRYCZNA SEMI COMERCIAL HMS PREMIUM, AL*_17-19-020 Najniższa Cena Online

☆ BE1862 BIEŻNIA ELEKTRYCZNA SEMI COMERCIAL HMS PREMIUM, AL*_17-19-020 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS PREMIUM
 • Nazwa produktu: BE1862 BIEŻNIA ELEKTRYCZNA SEMI COMERCIAL HMS PREMIUM, AL*_17-19-020
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis bieżni:

  BE1862 HMS PREMIUM to bieżnia klasy SEMI COMMERCIAL, dedykowana do wykorzystywania w nieznacznych klubach fitness.

  konstrukcja bieżni zezwala na przeprowadzenie intensywnego treningu w wygodnych warunkach. Dzięki systemowi amortyzacji, stawy ani kręgosłup nie odczują długookresowego treningu, a najpotrzebniejsze rzeczy będziemy mieli za każdym razem pod ręką za sprawą uchwytu na bidon i urządzenie przenośne.

  znaczny pas bieżny jest gwarancją swobodnej przestrzeni treningowej, a system bezpieczeństwa zapewni spokojny trening.

  poręczny panel z wyraźnym wyświetlaczem LED powoduje, że trening jest płynny, a my bez trudu wybierzemy stosowny dla siebie program. Do zmiany szybkości i kąta nachylenia, służą joysticki, którymi w prosty i szybki sposób dostosujemy parametry treningu do swych potrzeb. Trzeba zaznaczyć, że BE1862 została zaopatrzona w program dopasowany dla ludzi starszych. W tym przypadku nie trzeba się martwić o nagłą zmianę prędkości, czy nadmierne pochylenie bieżni.

  artykuł posiada zakres szybkości od 0,5 do 24 km/h, oraz możliwość zmiany kąta nachylenia od 0 do 15%. Jest to możliwość przeprowadzenia pełnego, intensywnego treningu choćby dla szczególnie innowacyjnych zawodników.

  Bieżnia oprócz znakomitego wyposażenia technicznego, ma jeszcze stylowy design. Jego dopełnieniem są lampki ledowe podświetlające pas bieżny.

  BE1862 to odpowiedź na wymogi nawet najistotniej wymagających użytkowników.

  Specyfikacja:

  • rozmiary: 219 x 84 x 137 cm
  • rozmiary pasa bieżnego: 56x157 cm
  • Napęd: elektryczny
  • Moc szczytowa silnika: 4.5HP / 3300W
  • Moc stała silnika: 3.0HP / 2200W
  • Zakres prędkości: 0,5-24 km/h
  • Zakres kata nachylenia: 0-15 %
  • Przyciski prędkiej zmiany prędkości (4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18)
  • Przyciski szybkiej zmiany kąta nachylenia (0, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14) - 8 wartości
  • samoczynna regulacja prędkości
  • automatyczna regulacja nachylenia
  • Amortyzacja
  • Pomiar tętna - sensory dotykowe
  • Pomiar tętna - pas telemetryczny (brak pasa w zestawie)
  • Zasilanie: 230V
  • Uchwyt na urządzenie przenośne
  • Uchwyt na bidon
  • System bezpieczeństwa
  • Rolki transportowe
  • Komputer
  • wyświetlacz: dotykowy LED
  • Opjonalnie: obsługa aplikacji Kinomap, DelighTech
  • Programy treningowe: 30 (20 stałych, 4 możliwości ustawienia własnych programów, 2 programy HRC gdzie bieżnia dostosowuje szybkość i kąt nachylenia do poziomu naszego tętna - 60% i 80% tętna maksymalnego, program THR w którym ustawiamy własny poziom tętna jaki chcemy utrzymać, program "low speed" przystosowany dla osób starszych, program "cool down" czyli uspokajanie organizmu gdzie prędkość stopniowo spada, jako ostatni program manualny w gdzie każdym parametrem steruje użytkownik)
  • Wejście USB (jako port ładowania)
  • Maksymalna waga użytkownika: 180kg
  • Waga towaru: 145 kg
  • Funkcje komputera:
   • Czas
   • szybkość
   • Dystans
   • Puls
   • Kalorie
   • Body fat

  Uwagi:

  • Gwarancja 24 miesiące w sytuacji wykorzystywania domowego
  • Gwarancja 12 miesięcy w przypadku użytkowania komercyjnego
  "

☆ Hammer Bieżnia elektryczna life runner lr22i tft (4005251433207) ☆

Hammer Bieżnia elektryczna life runner lr22i tft (4005251433207) Najniższa Cena Online

☆ Hammer Bieżnia elektryczna life runner lr22i tft (4005251433207) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Hammer
 • Nazwa produktu: Hammer Bieżnia elektryczna life runner lr22i tft (4005251433207)
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis bieżni:

  Bieżnia elektryczna firmy Hammer ma wszystko to, czego potrzeba do osiągnięcia celów treningowych. Wysoka jakość wykonania umożliwia wygodne i produktywne treningi każdego dnia. Największą zaletą modelu jest komputer z sporym wyświetlaczem dotykowym i wieloma {pomocn|przydatn)ymi funkcjami....Podobne zestawienia:


Najtańsze bieżnie domowe elektryczne do 10000 zł – Ranking listopad 2022 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze bieżnie domowe elektryczne do 10000 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich domowych bieżni elektrycznych do 10000 zł jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Bieżnia elektryczna sole by f65 marki Hammer ☆

Bieżnia elektryczna sole by f65 marki Hammer Najniższa Cena Online

☆ Bieżnia elektryczna sole by f65 marki Hammer - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Hammer
 • Nazwa produktu: Bieżnia elektryczna sole by f65 marki Hammer
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis bieżni:

  BIEZNIA NOWA

  B-grade

  2 kategoria

  Bieżnia Sole Hammer F65 zaopatrzona w silnik 3,25 KM mocy stałęj, który napędza pas do szybkości maksymalnej 18 km/h i nachyla pas w zakresie 15 stopni. F65 Sprzęt pozwala trenować w jednym z sześciu programów włączając specjalne programy na tętno oraz spalające tłuszcz.

  ekran ma jaskrawy niebieski ekran. W czasie treningu stale wyświetlana jest informacja o prędkości, kącie nachylenia, czasie, przebytym dystansie, kaloriach, pulsie, a także tempie. Urządzenie posiada też funkcję śledzenia ½ km oraz grafikę ukształtowania terenu w przeróżnych programach. Ekran został wyposażony w głośniki, do których można podłączyć wszystkie typy odtwarzaczy MP3 (iPod, itp.)

  Sole pozwala użytkownikom na swobodę transferu danych treningowych pomiędzy sprzętem SOLE a urządzeniami smartfon/tablet. Użytkownicy równocześnie systemów iOS jak i Android, mogą pobrać za darmo aplikację "SOLE", która pozwoli komunikować się ze sprzętem do ćwiczeń lub przetransferować dane treningowe do aplikacji (Fitbit, Record, Mapmyrun, Apple Health).

  Bieżnia posiada wspomaganie składania. Zastrzeżony system ramy wraz z zapięciem bezpieczeństwa Safety Lock Deck powoduje ustawienie bieżni we właściwej zamkniętej pozycji kiedy jest ona w pozycji pionowej. Model F85 ma także unikatowy system Easy Assist Folding Deck Design (asystent składanej bieżni), dzięki któremu realne jest odblokowanie bieżni, następnie odsunięcie się krok w tył, a bieżnia rozkłada się sama. Jest to unikatowy system w bieżniach SOLE, który iż rozkładanie bieżni staje się niewiarygodnie przystępne.

  wygodne kontrolki powalają z łatwością i prędko zmieniać prędkość lub nachylenie. Z tego powodu przyciski szybkości oraz kąta nachylenia bieżni umieszczone są po bokach ekranu LCD, co nieskomplikowane korzystanie z nich w czasie treningu.

  Cicha i rozciągliwa platforma zapewnia komfortowy trening, równocześnie redukując nacisk o ok. 40%. Jest to ta sama podstawa, jaka wykorzystywana jest w modelach komercyjnych, a jej woskowanie gwarantuje mniejsze zużycie silnika w czasie treningu. Jasny i pokaźny ekran wyświetlacza czyni trening łatwiejszym przyjemniejszym. Wiadomości na ekranie z alfanumerycznym centrum tekstu przesyła wiadomości, które pozwalają krok po kroku przeprowadzić przez każdy trening.

  Silnik z wysokim momentem obrotowym o mocy przemysłowej z ocynkowanym kołem zamachowym o pokaźnej średnicy wytwarzanym w całości ze stali gwarantują bieg/marsz bez niepotrzebnych wibracji. Koła napędowe zapewniają chłodniejszą pracę silnika i wydłużają jego żywotność.

  Rolki 7 cm z zamkniętym łożyskiem i miedzianymi kablami uziemiającymi minimalizują napięcie elektrostatyczne. Większą powierzchnię kontaktową między rolką a taśmą, co wydłuża żywotność taśmy.

  Funkcje komputera:
  Programy standardowe:
  6
  Program użytkownika:
  2
  Program sterowany tętnem:
  2
  ekran:
  7,5" LCD
  • Puls ręczny przez sensory dotykowe
  • Pomiar pulsu przez pas telemetryczny (opcja).
  • Bluetooth - Łączność z tabletem / smartfonem
  • Nawiew
  • Miejsce na bidon i inne akcesoria

  informacje:
  Moc ciągła silnika:
  3,25 KM
  prędkość:
  1 - 18 km/h regulowana elektronicznie
  Nachylenie:
  0-15 % regulowane elektronicznie
  rozmiary pasa:
  152 x 56 cm
  Zasilanie:
  230 v, 50 Hz
  Waga bieżni:
  115 kg
  Max.waga użytkownika:
  160 kg
  rozmiary (dł.szer.wys):
  204 x 93 x 145 cm

☆ Hammer Bieżnia elektryczna life runner lr22i tft (4005251433207) ☆

Hammer Bieżnia elektryczna life runner lr22i tft (4005251433207) Najniższa Cena Online

☆ Hammer Bieżnia elektryczna life runner lr22i tft (4005251433207) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Hammer
 • Nazwa produktu: Hammer Bieżnia elektryczna life runner lr22i tft (4005251433207)
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis bieżni:

  Bieżnia elektryczna producenta Hammer posiada wszystko to, czego potrzeba do osiągnięcia celów treningowych. Wysoka jakość wykonania umożliwia wygodne i wydajne treningi każdego dnia. Największą zaletą modelu jest komputer z wielkim wyświetlaczem dotykowym i wieloma {pomocn|przydatn)ymi funkcjami....


☆ BE1862 BIEŻNIA ELEKTRYCZNA SEMI COMERCIAL HMS PREMIUM, AL*_17-19-020 ☆

BE1862 BIEŻNIA ELEKTRYCZNA SEMI COMERCIAL HMS PREMIUM, AL*_17-19-020 Najniższa Cena Online

☆ BE1862 BIEŻNIA ELEKTRYCZNA SEMI COMERCIAL HMS PREMIUM, AL*_17-19-020 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS PREMIUM
 • Nazwa produktu: BE1862 BIEŻNIA ELEKTRYCZNA SEMI COMERCIAL HMS PREMIUM, AL*_17-19-020
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis bieżni:

  BE1862 HMS PREMIUM to bieżnia klasy SEMI COMMERCIAL, dedykowana do stosowania w niedużych klubach fitness.

  konstrukcja bieżni pozwala na przeprowadzenie intensywnego treningu w komfortowych warunkach. Dzięki systemowi amortyzacji, stawy ani kręgosłup nie odczują długotrwałego treningu, a najpotrzebniejsze rzeczy będziemy mieli za każdym razem pod ręką za sprawą uchwytu na bidon i urządzenie mobilne.

  obszerny pas bieżny jest gwarancją luźnej przestrzeni treningowej, a system bezpieczeństwa zapewni spokojny trening.

  ergonomiczny panel z wyraźnym wyświetlaczem LED sprawia, iż trening jest płynny, a my bez trudu wybierzemy trafny dla siebie program. Do zmiany prędkości i kąta nachylenia, służą joysticki, którymi w prosty i prędki sposób przystosujemy parametry treningu do swoich potrzeb. Trzeba zaznaczyć, iż BE1862 została wyekwipowana w program dopasowany dla ludzi starszych. W tym przypadku nie trzeba się martwić o nagłą zmianę szybkości, czy nadmierne pochylenie bieżni.

  produkt ma zakres szybkości od 0,5 do 24 km/h, oraz możliwość zmiany kąta nachylenia od 0 do 15%. Jest to możliwość przeprowadzenia pełnego, intensywnego treningu choćby dla niezwykle progresywnych zawodników.

  Bieżnia oprócz świetnego wyposażenia technicznego, ma również stylowy design. Jego dopełnieniem są lampki ledowe podświetlające pas bieżny.

  BE1862 to odpowiedź na oczekiwania nawet najmocniej wymagających użytkowników.

  Specyfikacja:

  • wymiary: 219 x 84 x 137 cm
  • rozmiary pasa bieżnego: 56x157 cm
  • Napęd: elektryczny
  • Moc szczytowa silnika: 4.5HP / 3300W
  • Moc stała silnika: 3.0HP / 2200W
  • Zakres prędkości: 0,5-24 km/h
  • Zakres kata nachylenia: 0-15 %
  • Przyciski szybkiej zmiany prędkości (4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18)
  • Przyciski szybkiej zmiany kąta nachylenia (0, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14) - 8 wartości
  • samoczynna regulacja prędkości
  • automatyczna regulacja nachylenia
  • Amortyzacja
  • Pomiar tętna - sensory dotykowe
  • Pomiar tętna - pas telemetryczny (brak pasa w komplecie)
  • Zasilanie: 230V
  • Uchwyt na urządzenie mobilne
  • Uchwyt na bidon
  • System bezpieczeństwa
  • Rolki transportowe
  • Komputer
  • ekran: dotykowy LED
  • Opjonalnie: obsługa aplikacji Kinomap, DelighTech
  • Programy treningowe: 30 (20 stałych, 4 możliwości ustawienia własnych programów, 2 programy HRC gdzie bieżnia dostosowuje szybkość i kąt nachylenia do poziomu naszego tętna - 60% i 80% tętna maksymalnego, program THR w którym ustawiamy własny poziom tętna jaki chcemy utrzymać, program "low speed" dostosowany dla osób starszych, program "cool down" czyli uspokajanie organizmu gdzie szybkość stopniowo spada, jako ostatni program manualny w gdzie każdym parametrem steruje użytkownik)
  • Wejście USB (jako port ładowania)
  • Maksymalna waga użytkownika: 180kg
  • Waga artykułu: 145 kg
  • Funkcje komputera:
   • Czas
   • szybkość
   • Dystans
   • Puls
   • Kalorie
   • Body fat

  Uwagi:

  • Gwarancja 24 miesiące w przypadku używania domowego
  • Gwarancja 12 miesięcy w sytuacji korzystania komercyjnego
  "

☆ Finnlo Bieżnia elektryczna performance ☆

Finnlo Bieżnia elektryczna performance Najniższa Cena Online

☆ Finnlo Bieżnia elektryczna performance - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Finnlo
 • Nazwa produktu: Finnlo Bieżnia elektryczna performance
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis bieżni:

  Model powystawowy

  Model powystawowy

  B-kategoria

  B-grade

  Inteligentna, wszechstronna bieżnia z interaktywną metodologią treningową

  Bezgraniczna łączność poprzez Bluetooth i Wi-Fi
  wspaniały trener personalny

  Dzięki wszechstronnemu kompletowi multimediów i centralnej konsoli Android Touch jesteś w każdej chwili połączony ze światem fitness. Bardzo wielki pas bieżni zagwarantuje potrzebne bezpieczeństwo, a jednym dotknięciem dostosowujesz żądaną intensywność treningu. Bieżnia o wysokiej sprawności - zaprojektowana, abyś mógł ją jak najlepiej zastosować!

  Połączony ze światem
  Likes i Feeds podczas treningu

  Udostępniaj znajomym zdjęcia i filmy treningowe, a także zbieraj motywujące polubienia, choćby podczas treningu na bieżni. Dzięki najważniejszym platformom społecznościowym, takim jak Facebook, Instagram, Twitter i YouTube, bieganie podciągasz na nowy wyższy poziom prezentując swoją aktywność rodzinie i znajomym. Korzystając z oglądarki internetowej możesz uzyskać pomocne wskazówki do biegania, zamówić świeże buty do biegania lub wyszukać przepisy na koktajl albo przekąskę po treningu.

  Z własną muzyką, Netflix i Spotify
  Power-trening w domu

  Inteligentna konsola została jeszcze wyekwipowana w ładowarkę USB do urządzeń SMART, a także zintegrowany system dźwiękowy do motywującego treningu w rytmie ulubionej muzyki, którą można odtwarzać bezpośrednio przez Spotify albo wejściem audio poprzez głośniki stereo.

  Trening SMART z komputerem fitness „Social Workout”
  wielki i przychylny dla oka ekran o rozmiarze 10,1 cala

  FINNLO Performance staje się prekursorem dla nowej generacji bieżni i oferuje pełny komplet produktywności dzięki progresywnemu i prostemu w obsłudze komputerowi z systemem Android TFT-Touch. Spraw, by fitness stał się Twoim stylem życia. Informację na temat. Twoich osiągnięć masz w zasięgu wzroku na dużym 10,1-calowym wyświetlaczu.

  Jeszcze więcej rozrywki na tablecie
  Dzięki bluetooth i Wi-Fi

  Bluetooth do parowania maszyn SMART takich jak smartfon lub tablet, a także Wi-Fi proponują niespotykane możliwości i pełne spektrum współczesnej łączności. Nie rezygnuj z tabletu czy smartfonu – możesz je wygodnie położyć na zintegrowanym uchwycie.

  Wsparcie aplikacji
  Dla jeszcze obszerniejszej przyjemności z treningu

  Możliwość wykorzystania aplikacji do bieżni FINNLO Performance zapewni impuls niezbędny do osiągnięcia celu - w formie zabawy i radości z biegu. Dzisiaj biegasz ulicami Paryża i jutro w Wielkim Kanionie. Dzięki trafnej aplikacji świat leży u Twoich stóp.

  produkowany dla stosownego odciążenia stawów
  Trening biegowy zorientowany na zdrowie z FINNLO Performance

  Wielowarstwowy pas bieżni „Ortho” o grubości 3,1 mm w połączeniu z 8-punktowym systemem amortyzacji FINNLO Performance umożliwia miękkie lądowanie, co iż czujesz się jakbyś biegał na łonie przyrody. Ma to pozytywny wpływ na cały układ mięśniowo-szkieletowy, poprawi dynamikę biegu i odciąży stopy, kolana i stawy biodrowe i kręgosłup. Poczujesz się jak w niebie!

  Bieżnia „Performance” uwielbia Twój fason biegania
  adekwatna dla początkujących i profesjonalistów

  Sam zdecyduj o Twoim biegu oraz określ własne tempo! Niezależnie od tego, czy jesteś pasjonatem-długodystansowcem, entuzjastą maratonów, ambitnym i nastawionym na wyniki sprinterem czy rehabilitantem albo sportowcem. FINNLO Performance jest wszechstronnie „uzdolnione” - od rehabilitacji po wyczynowy sport. Bieganie, jogging, spacery - zmienny partner treningowy dla każdego.

  Nieograniczona skuteczność dla wszelkich wymagań
  Power-silnik z najwyższą prędkością

  Dzięki produktywnemu, cichemu i genialnie przypasowanemu silnikowi o mocy ciągłej 3,5 KM, który osiąga maksymalną moc 9 KM, FINNLO Performance oferuje obszerny zakres prędkości od 0,8 km/h do 22 km/h. Dzięki temu bieżnia FINNLO Performance nadaje się równocześnie do rehabilitacji, jak i do uprawiania sportów na najwyższym poziomie, a także gwarantuje zorientowany na zdrowie trening biegowy z regulacją tempa biegu z precyzyjnością do 0,1 km/h.

  8-krotna regulacja intensywności „One-Click“
  Prosta regulacja szybkości i nachylenia

  w trakcie treningu korzystasz z wysokiej jakości technologii FINNLO Performance. Za pomocą przycisków bezpośredniego wyboru „One-Touch”, możesz zmieniać szybkość i nachylenie jednym naciśnięciem. Szybkie przełączanie zapewnia zróżnicowany trening o najróżniejszych intensywnościach, który symulują bieganie na świeżym powietrzu. Przy pomocy przycisków prędkiego wyboru można elektronicznie ustawić nachylenie na ponad 15 stopniach (maks. 15%), a tym samym odpowiednio przygotować się do biegów górskich i wycieczek trekkingowych.

  Po prostu złóż się i schowaj
  świetny do mieszkań

  Dzięki funkcjonalnej funkcji składania i rolkom transportowym bezproblemowo rozstawiasz bieżnię. A po skończonym treningu równie szybką ją złożysz i nie zajmie Ci w schowku dużo miejsca.

  Funkcje komputera:

  • Wyświetlane funkcje: Nachylenie, Czas, Dystans, szybkość
  • ilość spalonych kalorii
  • Puls
  • Programy szkoleniowe: 10
  • Programy fitness: 25
  • 4 profile użytkowników
  • Program manualny: 1
  • Programy kontroli rytmu serca HRC: 3
  • Górna granica pulsu dostosowywana: tak
  • ekran: LCD 10"
  • wybór szybkości bezpośrednich: 8 klawiszy
  • dobór kątów nachylenia bezpośrednich: 8 klawiszy
  • Pomiar pulsu poprzez pas telemetryczny (opcja)
  • Pomiar pulsu poprzez sensory dotykowe
  • Przystawka na telefon/tablet
  • Bluetooth - Łączność z tabletem / smartfonem

  informacje techniczne:

  • Moc ciągła silnika: 3,5 KM
  • Moc maksymalna silnika: 9 KM
  • prędkość: 0,8 - 22 km/h regulowana elektronicznie
  • Nachylenie: 0-15 % regulowane elektronicznie
  • rozmiary pasa: 152 x 52 cm
  • Rolki transportowe
  • Zasilanie: 230 v, 50 Hz
  • Waga bieżni: 140 kg
  • Max.waga użytkownika: 160 kg
  • rozmiary (dł. X szer. X wys.): 200 x 90 x 135 cm
  • rozmiary po złożeniu (dł. X szer. X wys.): 112 x 94 x 180 cm


Podsumowanie, czyli jaka bieżnia domowa elektryczna do 10000 zł najlepsza?


Najlepsza bieżnia domowa elektryczna do 10000 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsza bieżnia domowa elektryczna do 10000 zł w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Dobre bieżnie elektryczne – TOP7 listopad 2022

Jeżeli żadna z powyższych domowych bieżni elektrycznych do 10000 zł nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie dobrych elektrycznych bieżni do biegania w domu.


Powiązania tematyczne:

 • jaka bieżnia domowa elektryczna do 10000 zł opinie i efekty,
 • dobre bieżnie domowe elektryczne do 10000 zł cena,
 • ranking domowych bieżni elektrycznych do 10000 zł,
 • bieżnia domowa elektryczna do 10000 zł jaka najlepsza.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o domowych bieżniach elektrycznych do 10000 zł

#1 Gdzie szukać opinii o domowych bieżniach elektrycznych do 10000 zł?

Aktualnie zaprezentowane informacje o domowych bieżniach elektrycznych do 10000 zł odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie userów.

#2 Jaka bieżnia domowa elektryczna do 10000 zł najlepsza? Którą wybrać?

Poszukując informacji o dobrych domowych bieżniach elektrycznych do 10000 zł warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z bieżniami domowymi elektrycznymi do 10000 zł, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie bieżnie domowe elektryczne do 10000 zł są najchętniej polecane?

Nasze zestawienia z bieżniami domowymi elektrycznymi do 10000 zł zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach bieżnie domowe elektryczne do 10000 zł to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *