FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking domowych bieżni elektrycznych do 15000 zł. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Bieżnie do biegania / Ranking domowych bieżni elektrycznych do 15000 zł


Pomagamy w wyborze dobrych domowych bieżni elektrycznych do 15000 zł. Opracowane zestawienia są aktualne sierpień 2022 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych domowych bieżni elektrycznych do 15000 zł,
 • TOP5 często wybieranych elektrycznych bieżni domowych.

Jakie bieżnie domowe elektryczne do 15000 zł najlepiej wybrać? Ranking sierpień 2022

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane bieżnie domowe elektryczne do 15000 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking domowych bieżni elektrycznych do 15000 zł, wraz z opisem modelu, aktualizujemy każdego dnia.

☆ Sole Bieżnia by hammer f65 ☆

Sole Bieżnia by hammer f65 Najniższa Cena Online

☆ Sole Bieżnia by hammer f65 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Sole
 • Nazwa produktu: Sole Bieżnia by hammer f65
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis bieżni:

  Bieżnia elektryczna producenta SOLE żeby HAMMER na pierwszy rzut oka posiada super nowoczesny designem. Obfity wyświetlacz LCD zapewnia maksymalny przegląd wszystkich danych treningowych. To powoduje, iż bieganie w domu jest genialnym doświadczeniem....


☆ Bieżnia Proform Pro 9000 ☆

Bieżnia Proform Pro 9000 Najniższa Cena Online

☆ Bieżnia Proform Pro 9000 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: PROFORM
 • Nazwa produktu: Bieżnia Proform Pro 9000
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis bieżni:

  Bieżnia elektryczna Pro 9000 marki ProForm to konkretna, mocna i nowoczesna technicznie bieżnia do wykorzystania domowego. Zaopatrzona jest m.in. W sprawny silnik o stałej mocy 3.6 CHP, obszerny zakres regulacji kąta nachylenia w dwóch płaszczyznach, głośniki oraz wentylator.

  Jednym z największych atutów bieżni jest połączenie z aplikacją iFit. Aktualnie jest to najlepiej rozwijająca się platforma fitness na świecie. Każdy trening prowadzony jest przez fachowego trenera, który opowiada atrakcyjne historie o miejscu, w którym się znajdujecie i motywuje do dawania z siebie 100%.

  Bieżnia elektryczna Pro 9000 to funkcjonalny i wytrzymały sprzęt do treningu biegowego w warunkach domowych. IFit daje Ci możliwość darmowego przetestowania wszystkich funkcji platformy przez 30 dni. Ekran: 21,5" barwny, dotykowy.

  Kontroluje parametry treningu i zezwala na dobór programów treningowych. Wielki kąt widzenia wyświetlacza pozwala luźno odczytywać szybkość, dystans, czas, puls i spalanie kalorii. KLAWISZE szybkiEGO DOSTĘPU: przypasuj szybkość i nachylenie bieżni za pomocą jednego przycisku.

  Jest on umiejscowiony w zasięgu ręki użytkownika, by jeszcze swobodniej kontrolować przebieg treningu i możliwość zmiany ustawień bieżni. PROGRAMY TRENINGOWE: Z członkostwem iFit uzyskujemy dostęp do ponad 11 000 video treningów z trenerami personalnymi, a także samoczynną regulacją nachylenia w zależności od wybranej trasy.

  iFit daje Ci możliwość gratisowego przetestowania wszystkich funkcji platformy poprzez 30 dni. TRENUJ W RYTMIE swojej MUZYKI: Trening w rytmie ulubionej muzyki pozwala ćwiczyć jeszcze sprawniej. Podłącz odtwarzacz do głównej konsoli i biegnij w rytmie swej ulubionej muzyki.

  Trening stanie się błogi dzięki głośnikom zastosowanym w konsole. Port audio kompatybilny z iPod®/MP3 umożliwia słuchanie muzyki z urządzeń zewnętrznych. TRENUJ DŁUŻEJ, BEZ POTU: Korzystaj z komfortu jaki daje wentylator CoolAire™.

  Umieszczony jest na konsoli głównej, blisko Twojego ciała, abyś mógł zaznać błogi chłód podczas realizowania ćwiczeń. Dzięki przyciskom prędkiego dostępu możesz regulować i dopasowywać poziomy nawiewu w zależności od własnych preferencji.

  KLUCZ BEZPIECZEŃSTWA: Dla maksymalnego bezpieczeństwa, bieżnia wyekwipowana jest na dodatek w klucz bezpieczeństwa, pełniący funkcję „awaryjnego stopu" w razie wypadku. KIESZENIE NA AKCESORIA: Umieszczone zaraz obok wyświetlacza gwarantują, że bidon z wodą będziesz mieć za każdym razem pod ręką.

  dzięki temu zadbasz o nawodnienie podczas treningu. ZAKRES REGULACJI szybkośCI: Zakres regulacji prędkości w bieżni Pro 9000 wynosi od 0 do 22 km/h. Dzięki klawiszom szybkiego dostępu QuickSpeed Control zmiana następuje „w mgnieniu oka".

  DWUPŁASZCZYZNOWA REGULACJA KĄTA NACHYLENIA PASA BIEŻNI: niezbędna dla osiągnięcia słusznych wyników treningu! Nachylenie pasa bieżnie regulowane jest elektronicznie w dwóch płaszczyznach (+ 12% i – 3%), dzięki temu użytkownik ma możliwość dostosowania parametrów tren...


☆ Bieżnia Bowflex T56 (0708447914163) ☆

Bieżnia Bowflex T56 (0708447914163) Najniższa Cena Online

☆ Bieżnia Bowflex T56 (0708447914163) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Bowflex
 • Nazwa produktu: Bieżnia Bowflex T56 (0708447914163)
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis bieżni:

  Bieganie na bieżni kojarzy Ci się z nudą? Każdy kilometr dłuży się, jakby trwał nieskończoność?

  Bieżnia T56 to recepta na nudny trening. JRNY™ i Netflix to tylko niektóre aplikacje, z którymi kompatybilna jest jej konsola. nawet nie zauważysz, jak kilometry będą mijały jeden za drugim. Gdy zapragniesz odmiany, możesz biegać po 40 wirtualnych ścieżkach w lokalizacjach na całym świecie, do których dostęp zapewniony jest poprzez aplikację Explore the World. Jeśli za oknem jest szaro i zimno, a Tobie marzy się bieg w słońcu, wystarczy,odszukasz odpowiednią trasę i możesz cieszyć się słońcem w pochmurny jesienny dzień.

  Najnowsza bieżnia T56 producenta Bowflex jest spełnieniem marzeń o możliwości osiągnięcia niesamowitych wyników. Została wytwarzana po to, aby sprostać najbardziej wymagającym użytkownikom.

  Pamiętaj, że treningi na bieżni zapewniają mniejsze obciążenie stawów tradycyjne bieganie, zawdzięczamy to, podobnie jak w starszych bieżniach Bowflex, wielostrefowej amortyzacji Comfort Tech™. Co ważniejsze, dzięki niej możesz biegać o każdej porze, bez względu na pogodę czy skażenie powietrza.

  Jeśli chcesz kupić do domu bieżnię, która pomoże Ci wymodelować sylwetkę, poprawić kondycję i zdrowie, i uniknąć nudy w trakcie biegania, model T56 to sprzęt w sam raz dla Ciebie.


  innowacyjnY wyświetlacz: wielki 22" wysokiej rozdzielczości dotykowy ekran prosty dostęp do aplikacji, ulubionych seriali czy parametrów treningowych. Motywuje to do dalszej, intensywniejszej pracy i osiągania ulepszonych wyników w krótszym czasie i jest lekarstwem na nudę podczas pokonywania kolejnych kilometrów w czterech ścianach.

  KLAWISZE szybkiEJ ZMIANY: Klawisze prędkiej zmiany prędkości i kąta nachylenia znajdują się wprzystępnym miejscu, co powoduje,wygodnie można zmienić je podczas treningu, zachowując przy tym płynność tempa biegu.

  PROGRAMY TRENINGOWE: Konsola posiada 10 programów treningowych w tym pomiędzy innymi treningi interwałowe, kontrolujące spalanie tłuszczu, oparte o tętno docelowe oraz manualny. Dzięki temu wynajdziesz adekwatny trening dla siebie, bez względu na to czy jesteś sportowcem początkującym czy innowacyjnym użytkownikiem.

  PROFILE UŻYTKOWNIKÓW: Na konsoli jest możliwość zapisania nieograniczonej liczby profili użytkowników, więc Twoje informacje treningowe będą bezpieczne, gdy kolejna osoba zacznie ćwiczyć. Oprócz śledzenia swych postępów, możecie wzajemnie motywować się do regularnych treningów, porównywać swoje wyniki.

  APLIKACJE: Dzięki łączności Bluetooth® możesz synchronizować informacje treningowe z aplikacjami JRNY™ czy Explore the World. Zezwala na to udostępnianie rezultatów swoich treningów, możliwość motywowania się wzajemnie z trenującymi znajomymi, udziału w rywalizacjach. Receptą na treningową nudę jest kompatybilność bieżni z aplikacjami serwisów: Netflix, Disney +, Prime video i Hulu. Pełna funkcjonalność aplikacji przystępna po wykupieniu subskrypcji.

  WIRTUALNE ŚCIEŻKI: Możesz biegać po 40 wirtualnych ścieżkach w lokalizacjach na całym świecie, do których dostęp zapewniony jest przez aplikację Explore the World. Jeśli za oknem jest szaro i zimno, a Tobie marzy się bieg w słońcu, wystarczy,odszukasz odpowiednią trasę i możesz radować się słońcem w pochmurny jesienny dzień.

  POMIAR TĘTNA: Puls mierzony przy pomocy umieszczonych na uchwytach czujników albo pasa telemetrycznego, umożliwi Ci trenowanie w adekwatnej strefie tętna, by osiągać jeszcze lepsze efekty. Należy pamiętać, że pomiar pulsu przy pomocy sensorów/czujników umieszczonych w produkcie podaje wyniki przybliżone (orientacyjne). Sprzęt nie jest produktem medycznym. W celu uzyskania skrupulatniejszych wyników, zalecamy używanie pasa telemetrycznego.

  prędkośĆ: Zakres prędkości bieżni możesz ustawić od 0 do 20 km/h. Dzięki temu możesz przeprowadzić wartościowy trening bez względu na swój poziom zaawansowania.

  POZIOM NACHYLENIA: Aby czerpać większe korzyści z treningu, należy go urozmaicać. Prawidłowym sposobem na zintensyfikowanie ćwiczeń jest zmiana nachylenia powierzchni. Bieżnia T56 w płynny sposób umożliwia zmianę konta nachylenia na dwóch płaszczyznach, od -5% do 20%.

  WENTYLATOR: 3 stopnie regulacji intensywności nawiewu powodują, iż Twój trening będzie bardziej komfortowy. Dzięki możliwości ustawienia kierunku wentylatora, będzie on pasował do osób o każdym wzroście.

  SYSTEM AMORTYZACJI: Kiedy biegniesz po bieżni, na nogi działa siła dwukrotnie większa od Twojej wagi. Dzięki specjalnej technice Comfort Tech, która zapewnia dodatkową amortyzację, Twoje stawy są mniej obciążone w trakcie treningu, a odczucia można porównać do biegu na zewnątrz.

  SKŁADANIE: Dzięki systemowi SoftDrop™ możesz rozłożyć bieżnię przy pomocy naciśnięcia jednego przycisku. Sprzęt rozłoży się powoli i będzie gotowy do wykorzystania.

  dane technicznE:

  • rozmiary: 216 x 100 x 178 cm (dł. X szer. X wys.)
  • wyświetlacz: 22" wysokiej rozdzielczości wyświetlacz dotykowy
  • Programy treningowe: 10
  • liczba profili użytkowników: nieograniczona
  • Aplikacje i śledzenie aktywności: możliwość synchronizacji informacji treningowych z aplikacjami takimi jak JRNY™, Explore the World, możliwość korzystania z aplikacji serwisów Netflix, Disney +, Prime video i Hulu
  • Funkcje: prędkość, czas, dystans, kalorie, puls, nachylenie bieżni
  • szybkość: 0-20 km/h
  • Nachylenie: dwupoziomowa regulacja elektroniczna w zakresie od -5% do 15%
  • Powierzchnia pasa bieżni: 152 x 56 cm (dł. X szer.)
  • Amortyzacja bieżni: technika Comfort Tech™
  • Pas: wytrzymały 3-warstwowy 2,5 mm
  • Rolki: 2,75" (7 cm)
  • Puls: pomiar za pośrednictwem czujników umieszczonych na uchwytach oraz za pośrednictwem dołączonej opaski na rękę lub pasa telemetrycznego (nie załączony)
  • Składanie: łatwe i bezpieczne dzięki systemowi SoftDrop™ umożliwiającemu rozłożenie bieżni jednym kliknięciem
  • Klawisze szybkiego dostępu w zasięgu ręki: umożliwiające wygodną zmianę prędkości i nachylenia bieżni w trakcie treningu
  • dopełniające wyposażenie: port USB z możliwością ładowania urządzeń, kółka transportowe, klucz bezpieczeństwa, tacka na akcesoria, kieszenie na bidon, głośniki
  • Wentylator: 3 stopnie regulacji natężenia nawiewu
  • Waga artykułu: 152 kg
  • Maksymalna waga użytkownika: 181 kg
  • przeznaczona do użytku domowego i półkomercyjnego
  • Gwarancja: 2 lata


☆ Nordictrack bieżnia elektryczna commercial 2450 ☆

Nordictrack bieżnia elektryczna commercial 2450 Najniższa Cena Online

☆ Nordictrack bieżnia elektryczna commercial 2450 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: NordicTrack
 • Nazwa produktu: Nordictrack bieżnia elektryczna commercial 2450
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis bieżni:

  Bieżnia elektryczna NordicTrack® Commercial 2450 to mocna, potężna i nowoczesna technologicznie bieżnia do użytkowania domowego. Wyekwipowana jest m.in. W wydajny silnik, znaczny zakres regulacji kąta nachylenia w dwóch płaszczyznach, spory pas bieżny, wentylator AutoBreeze™ sterowany automatycznie w zależności od szybkości z jaką biegnie użytkownik. 14" kolorowy wyświetlacz dotykowy kontrolujący cechy treningu i umożliwiający wybór programów treningowych iFit®, zaawansowany system amortyzacji Flex™ Cushioning, zniżający zmęczenie, a także obciążenie stawów, port audio, a także system nagłośnienia akcentuje bieżnię wśród innych dostępnych na rynku.

  ekran: 14" kolorowy, dotykowy. Kontroluje atrybuty treningu i zezwala na wybór programów treningowych. Szeroki kąt widzenia wyświetlacza pozwala swobodnie odczytywać szybkość, dystans, czas, puls i spalanie kalorii.

  KLAWISZE szybkiEGO DOSTĘPU: przystosuj swoją prędkość oraz nachylenie bieżni za pomocą jednego przycisku. Jest on umiejscowiony w zasięgu ręki użytkownika, by jeszcze swobodniej kontrolować przebieg treningu i możliwość zmiany ustawień bieżni.

  PROGRAMY TRENINGOWE: Z członkostwem iFit uzyskujemy dostęp do ponad 11 000 video treningów z trenerami personalnymi i samoczynną regulacją nachylenia w zależności od wybranej trasy. IFit daje Ci możliwość gratisowego przetestowania wszystkich funkcji platformy przez 30 dni.

  TRENUJ W RYTMIE swej MUZYKI: trening w rytmie ulubionej muzyki pozwala ćwiczyć jeszcze wydajniej. Podłącz odtwarzacz do głównej konsoli i biegnij w rytmie swojej ulubionej muzyki. Trening stanie się błogi dzięki głośnikom zastosowanym w konsole. Port audio kompatybilny z iPod®/MP3 zezwala na słuchanie muzyki z sprzętów zewnętrznych.

  TRENUJ DŁUŻEJ, BEZ POTU: korzystaj z komfortu jaki daje wentylator AutoBreeze™. Umieszczony jest na konsoli głównej, blisko Twojego ciała, abyś mógł zaznać przyjemny chłód w trakcie realizowania ćwiczeń. Dzięki przyciskom prędkiego dostępu możesz regulować i przystosowywać poziomy nawiewu w zależności od własnych preferencji.

  KLUCZ BEZPIECZEŃSTWA: Dla maksymalnego bezpieczeństwa, bieżnia wyposażona jest w dodatku w klucz bezpieczeństwa, pełniący funkcję „awaryjnego stopu" w razie wypadku.

  DWUPŁASZCZYZNOWA REGULACJA KĄTA NACHYLENIA PASA BIEŻNI: potrzebna dla osiągnięcia słusznych wyników treningu! Nachylenie pasa bieżnie dostosowywane jest elektronicznie w dwóch płaszczyznach (+ 15%, a także – 3%), dzięki temu użytkownik ma możliwość dostosowania parametrów treningu do swych wymagań.

  ZAKRES REGULACJI szybkośCI: Zakres regulacji szybkości w bieżni Commercial 2450 wynosi od 0 do 22 km/h. Dzięki klawiszom szybkiego dostępu 1-Touch™ Speed Control zmiana następuje „w mgnieniu oka".

  WYSOKOWYDAJNY SILNIK: Trenuj bezpieczniej, dłużej i ciszej! Silnik o stałej mocy 4.25 CHP gwarantuje doskonałą skuteczność i płynną pracę choćby przy maksymalnym obciążeniu bieżni. Zbudowany, by wytrzymywać najdłuższe treningi, na dodatek zagwarantuje redukcję hałasów i wydajne chłodzenie podczas treningu.

  SYSTEM AMORTYZACJI BIEŻNI FLEX CUSHIONING: najistotniej progresywny system amortyzacji bieżni NordicTrack. Zagwarantuje amortyzację od pasa bieżni dla komfortu stawów.

  BEZPIECZEŃSTWO przeważnie: Bieżnia zaopatrzona jest w boczne stopnie bezpieczeństwa z perforowaną powierzchnią antypoślizgową, która zabezpiecza przed nieumyślnym zsunięciem się ze sprzętu.

  MAKSYMALNA WAGA UŻYTKOWNIKA: mocna , a także nierozciągliwy pas bieżni Commercial 2450 przeznaczony jest dla użytkowników o masie ciała nieprzekraczającej 135 kg.

  POWIERZCHNIA PASA BIEŻNI: duży pas bieżni o wymiarach 56 x 152 cm (szer. X dł.) zapewnia pokaźniejsze bezpieczeństwo i komfort podczas biegu.

  informacje technologicznE:

  Konsola: 14" barwny, dotykowy

  Silnik: 4.25 CHP stałej mocy silnika

  Funkcje konsoli: prędkość, czas, dystans, kalorie, nachylenie bieżni, tętno

  szybkość: 0-22 km/h (1-Touch™ Speed Control)

  Pas bieżni: 56 cm x 152 cm nierozciągliwy

  Rolki: 2,5"

  Amortyzacja bieżni: technika Runners Flex™ Cushioning

  Nachylenie bieżni: dostosowywane elektronicznie w dwóch płaszczyznach:

  w dół -3% (1-Touch™ Decline Control)

  w górę +15% (1-Touch™ Incline Control)

  rozmiary bieżni: 206 x 99 x 150 cm (dł. X szer. X wys.)

  rozmiary bieżni złożonej: 89 x 99 x 190 cm (dł. X szer. X wys.)

  Łatwe składanie bieżni z mechanizmem SpaceSaver® i systemem EasyLift™ Assist

  Klawisze szybkiego dostępu zmiany prędkości oraz nachylenia

  dopełniające wyposażenie: głośniki, wentylator

  Maksymalna waga użytkownika: 135 kg

  Przeznaczenie: użytek domowy

  Gwarancja: 2 lata, 5 lat na silnik, 10 lat na konstrukcję ramy

  BIEGAJ PO CAŁYM ŚWIECIE!CZŁONKOSTWO IFIT®: iFit daje możliwość skorzystania z ponad 11 000 zróżnicowanych programów treningowych nagranych w jakości HD. Każdy trening prowadzony jest przez trenera personalnego, a regulacja szybkości czy nachylenie regulowane jest samoczynnie w zależności od wybranej trasy biegowej. IFit daje Ci możliwość darmowego przetestowania wszystkich funkcji platformy przez 30 dni. Po upływie tego czasu należy wykupić przedłużenie dostępu w wersji Family albo Individual, żeby nadal cieszyć się nieograniczoną ilością treningów.

  iFit to obecnie najprężniej rozwijająca się platforma fitness na świecie. Na dzień dzisiejszy treningi prowadzi ponad 200 certyfikowanych trenerów z całego świata, a biblioteka ma blisko 11 tysięcy filmów nagranych w jakości HD. Regulacja szybkości sprzętu czy nachylenie dostosowywane jest automatycznie w zależności od wybranej trasy.

  Treningi podzielone są na rozmaite warianty aktywności: chodzenie, bieganie, wspinaczka, marszobiegi, jazda na rowerze, wioślarstwo, ćwiczenia eliptyczne, ogólnorozwojowe, jogę i inne aktywności.

  Każdy z treningów prowadzony jest poprzez mistrzowskiego trenera, który na bieżąco instruuje jak wykonywać ćwiczenie, opowiada także ciekawe historie o miejscu w którym się znajduje i motywuje do dawania z siebie 100%.

  Biblioteka treningów jest rozbudowana i spora a przefiltrowanie ich proste i intuicyjne. W poszukiwaniu świetnego zestawu ćwiczeń możesz ustawić ulubionego trenera, miejsce w którym chcesz trenować, wariant treningu czas czy jego intensywność. Wytwarzany trening możesz oznaczyć jako ulubiony, dodać do kalendarza oraz ocenić. Na karcie treningu wyszukasz dodatkowo opis miejsca, profil trasy (diagram wzniesień), a także orientacyjne tempo z jakim trener będzie poruszał się w trakcie trwania ćwiczeń. Lista funkcji jest stale poszerzana i ulepszana.

  Jeżeli posiadasz pas do pomiaru tętna na klatkę piersiową albo na rękę w technice Bluetooth to możesz zastosować go do treningu iFit. W najnowszej aktualizacji wprowadzono opcję Active Pulse HR Training. Oznacza to, iż bieżnia czy rower samoczynnie wyszuka Twoje urządzenie pomiarowe i połączy trening tak, abyś znajdował się w adekwatnej strefie tętna. Dopasowanie treningu to zarówno spadek lub wzrost szybkości jak i nachylenia urządzenia które to obsługuje. W efekcie, ten sam trening będzie bardziej wymagający dla osoby z lepsza kondycją fizyczną albo łatwiejszy dla osoby mniej wytrenowanej.

  podczas trwania treningu z prawej strony wyświetlacza pojawia się tablica uczestników Leaderboard w którym wyświetlani są inni uczestnicy biorący udział w biegu. Na bieżąco możesz obserwować jak pniesz się w górę i zdobywasz kolejne miejsce w wyścigu. Poczuj się jak zawodnik i zmotywuj do pokonywania kolejnych użytkowników.

  iFit to społeczność ludzi, którzy posiadają wspólny cel: zdrowe i aktywne życie. IFit aktywnie wyszykuje różnorodne sposoby żeby nas skutecznie Cię motywować do ruchu. Jednym z nich jest motywowanie społeczności do Wyzwań, za których ukończenie uzyskujesz odznaki. Zawsze, kiedy uda Ci się ukończyć wyzwanie otrzymasz wiadomość z gratulacjami, a także przydatnymi wskazówkami dotyczącymi treningów i solidną dawkę motywacji. Dodatkowo za ukończenie wyzwań użytkownik może otrzymać atrakcyjne nagrody, przykładowo:

  100 treningów - unikatowa koszulka iFIT

  200 treningów - bezpłatny miesiąc treningów dodany do Twojego konta

  300 treningów -flaga iFIT

  400 treningów – karta podarunkowa do sklepu iFIT o wartości 100$

  500 treningów - unikatowa bluza iFIT oraz udział w losowaniu wycieczki do studio iFIT w Utah

  W iFit możesz uruchomić Playlistę, która będzie Ci towarzyszyć w trakcie ćwiczeń. Użytkownicy mają dostęp do kilku list, począwszy od energetycznej, motywującej do kardio i ćwiczeń siłowych przez rock, do spokojnej i stonowanej muzyki perfekcyjnej do medytacji i jogi czy rozciągania, aby pomóc Ci skupić się i rozluźnić.

  Każdy Twój trening jest kopalnią wiedzy. Statystyki możesz podglądać równocześnie podczas jak i po zakończeniu ćwiczeń. Na bieżąco widzisz jaki procent trasy pokonałeś, czas, tempo czy szacowane spalanie kalorii. Dzięki temu możesz analizować i polepszać swoje wyniki.

  Ważne, aby użytkownik posiadał dostęp do Internetu. Tylko dzięki aktywnemu połączeniu sprzętu z siecią wifi będzie można korzystać z treningów iFit. Jeżeli połączenie będzie nieaktywne, użytkownik będzie mógł korzystać jedynie z trybu manualnego.

  PROGRAMY TRENINGOWE - WERSJA Z AKTYWNYM CZŁONKOSTWEM:

  Z aktywnym członkostwem iFit przystępne jest ponad 11 000 treningów.

  Podobnie jak w wersji podstawowej mamy możliwość korzystania z treningów w przeróżnych kategoriach, jednak liczba programów, długość trwania i ich mnogość jest niezaprzeczalnie obszerniejsza. Każdy z treningów (z wyjątkiem trybu manualnego i projektowanego przez użytkownika na mapie) prowadzony jest poprzez trenera, który instruuje jak biegać, albo jakiej techniki używać podczas wykonywania ćwiczeń.

  TRENINGI W TERENIE: Treningi podzielone są na zróżnicowane warianty aktywności: chodzenie, bieganie, marszobiegi, jazdę na rowerze, ćwiczenia eliptyczne i ćwiczenia ogólnorozwojowe poza zakupionym sprzętem. Użytkownik może wybierać z kategorii takich jak: linia treningów (długi odcinek podzielony na krótsze filmy), ćwiczenie szybkości, utrata wagi, interwały, wytrzymałość. W trakcie biegu z trenerem, na bieżąco namawia on do dalszego trenowania i opowiada historię i ciekawostki danego regionu. Cały czas instruuje nas jak biegać, na co uważać, jakiej techniki biegu używać w zależności od ukształtowania terenu. Bieżnia sama dostosowuje prędkość i nachylenie zgodnie z trasą po której biegniemy, możemy jednak cały czas ją przystosowywać (zmniejszać albo zwiększać wartości) według naszego uznania.

  SPALANIE KALORII (CALORIE BURN): Głównymi założeniami programów jest stopniowanie wysokości i szybkości w celu maksymalizacji spalanych kalorii. Programy zakładają podbiegi przy maksymalnej wartości nachylenia.

  ZMIANA NACHYLENIA (INCLINE): Treningi typu Incline to ćwiczenie podbiegów lub inaczej trening z nachyleniem. Program znamionuje się dużą zmiennością (od ujemnych po maksymalną wartość) i częstotliwością zmian wysokości. Celem treningu jest rozszerzenie pułapu tlenowego i ułatwienie biegania na przeróżnym terenie.

  STUDIO CLASSES™: Dzięki tym treningom użytkownik ma możliwość uczestniczyć w zajęciach grupowych u siebie w domu. Trenerzy wraz z innymi uczestnikami wykonują rozmaite ćwiczenia i zadania na solidnych sprzętach.

  TRENINGI SIŁOWE: Trener pomaga wykonać sprawny trening siłowy. Wybrać można ćwiczenia na górne lub dolne partie ciała, brzuch, i całość.

  REGENERACJA: zestaw treningów, które wspomagają cykl regeneracji organizmu. Użytkownik może wybierać spośród jogi, ćwiczeń rozciągających i udoskonalających mobilność, a także spacerów albo biegów regenerujących.

  INTERNATIONAL: Zbiór treningów przystępnych w języku chińskim, włoskim, hiszpańskim i francuskim.

  TRENINGI NA MAPIE: W wersji z aktywnym członkostwem iFit możemy sami wybrać miejsca, które znamy albo chcielibyśmy odwiedzić. Dodatkowym atutem programów z mapami jest możliwość obserwacji naszego biegu na mapie, widoku satelitarnym lub zdjęciach Google Street View.

  UWAGA! Film jest materiałem poglądowym. Prezentowany w nim sprzęt może nieznacznie różnić się od oferowanego do sprzedaży. Szczegółowa specyfikacja sprzętu znajduje się powyżej.Podobne zestawienia:


Najtańsze bieżnie domowe elektryczne do 15000 zł – Ranking sierpień 2022 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze bieżnie domowe elektryczne do 15000 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich domowych bieżni elektrycznych do 15000 zł jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Sole Bieżnia by hammer f65 ☆

Sole Bieżnia by hammer f65 Najniższa Cena Online

☆ Sole Bieżnia by hammer f65 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Sole
 • Nazwa produktu: Sole Bieżnia by hammer f65
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis bieżni:

  Bieżnia elektryczna producenta SOLE żeby HAMMER na pierwszy rzut oka ma super nowoczesny designem. Znaczny wyświetlacz LCD gwarantuje maksymalny przegląd wszelkich informacji treningowych. To powoduje, że bieganie w domu jest rewelacyjnym doświadczeniem....


☆ Nordictrack bieżnia elektryczna commercial 2450 ☆

Nordictrack bieżnia elektryczna commercial 2450 Najniższa Cena Online

☆ Nordictrack bieżnia elektryczna commercial 2450 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: NordicTrack
 • Nazwa produktu: Nordictrack bieżnia elektryczna commercial 2450
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis bieżni:

  Bieżnia elektryczna NordicTrack® Commercial 2450 to mocna, solidna i innowacyjna technologicznie bieżnia do użytku domowego. Wyposażona jest m.in. W skuteczny silnik, duży zakres regulacji kąta nachylenia w dwóch płaszczyznach, wielki pas bieżny, wentylator AutoBreeze™ sterowany samoczynnie w zależności od szybkości z jaką biegnie użytkownik. 14" barwny wyświetlacz dotykowy kontrolujący atrybuty treningu i umożliwiający dobór programów treningowych iFit®, progresywny system amortyzacji Flex™ Cushioning, obniżający zmęczenie, a także obciążenie stawów, port audio i system nagłośnienia uwydatnia bieżnię wśród innych dostępnych na rynku.

  wyświetlacz: 14" kolorowy, dotykowy. Kontroluje właściwości treningu i pozwala na dobór programów treningowych. Spory kąt widzenia wyświetlacza pozwala swobodnie odczytywać szybkość, dystans, czas, puls i spalanie kalorii.

  KLAWISZE szybkiEGO DOSTĘPU: przystosuj swoją szybkość oraz nachylenie bieżni przy pomocy jednego przycisku. Jest on umiejscowiony w zasięgu ręki użytkownika, by jeszcze luźnoj kontrolować przebieg treningu i możliwość zmiany ustawień bieżni.

  PROGRAMY TRENINGOWE: Z członkostwem iFit otrzymujemy dostęp do ponad 11 000 video treningów z trenerami personalnymi, a także automatyczną regulacją nachylenia w zależności od wybranej trasy. IFit daje Ci możliwość darmowego przetestowania wszystkich funkcji platformy poprzez 30 dni.

  TRENUJ W RYTMIE swej MUZYKI: trening w rytmie ulubionej muzyki pozwala ćwiczyć jeszcze sprawniej. Podłącz odtwarzacz do głównej konsoli i biegnij w rytmie swej ulubionej muzyki. Trening stanie się błogi dzięki głośnikom wbudowanym w konsole. Port audio kompatybilny z iPod®/MP3 pozwala na słuchanie muzyki z sprzętów zewnętrznych.

  TRENUJ DŁUŻEJ, BEZ POTU: korzystaj z komfortu jaki daje wentylator AutoBreeze™. Umieszczony jest na konsoli głównej, blisko Twojego ciała, abyś mógł poznać błogi chłód podczas realizowania ćwiczeń. Dzięki przyciskom prędkiego dostępu możesz regulować i dostosowywać poziomy nawiewu w zależności od własnych preferencji.

  KLUCZ BEZPIECZEŃSTWA: Dla maksymalnego bezpieczeństwa, bieżnia wyposażona jest jeszcze w klucz bezpieczeństwa, pełniący funkcję „awaryjnego stopu" w razie wypadku.

  DWUPŁASZCZYZNOWA REGULACJA KĄTA NACHYLENIA PASA BIEŻNI: potrzebna dla osiągnięcia trafnych wyników treningu! Nachylenie pasa bieżnie regulowane jest elektronicznie w dwóch płaszczyznach (+ 15% oraz – 3%), dzięki temu użytkownik ma możliwość dopasowania parametrów treningu do swoich wymagań.

  ZAKRES REGULACJI szybkośCI: Zakres regulacji szybkości w bieżni Commercial 2450 wynosi od 0 do 22 km/h. Dzięki klawiszom szybkiego dostępu 1-Touch™ Speed Control zmiana następuje „w mgnieniu oka".

  WYSOKOWYDAJNY SILNIK: Trenuj bezpieczniej, dłużej i ciszej! Silnik o stałej mocy 4.25 CHP gwarantuje idealną skuteczność i płynną pracę nawet przy maksymalnym obciążeniu bieżni. Zbudowany, żeby wytrzymywać najdłuższe treningi, ponadto zapewnia redukcję hałasów i skuteczne chłodzenie w trakcie treningu.

  SYSTEM AMORTYZACJI BIEŻNI FLEX CUSHIONING: najmocniej zaawansowany system amortyzacji bieżni NordicTrack. Gwarantuje amortyzację od pasa bieżni dla komfortu stawów.

  BEZPIECZEŃSTWO przede wszystkim: Bieżnia zaopatrzona jest w boczne poziomy bezpieczeństwa z perforowaną powierzchnią przeciwpoślizgową, która zabezpiecza przed nieumyślnym zsunięciem się ze sprzętu.

  MAKSYMALNA WAGA UŻYTKOWNIKA: potężna , a także nierozciągliwy pas bieżni Commercial 2450 przeznaczony jest dla użytkowników o masie ciała nieprzekraczającej 135 kg.

  POWIERZCHNIA PASA BIEŻNI: duży pas bieżni o wymiarach 56 x 152 cm (szer. X dł.) gwarantuje obszerniejsze bezpieczeństwo i komfort podczas biegu.

  informacje technicznE:

  Konsola: 14" barwny, dotykowy

  Silnik: 4.25 CHP stałej mocy silnika

  Funkcje konsoli: prędkość, czas, dystans, kalorie, nachylenie bieżni, tętno

  szybkość: 0-22 km/h (1-Touch™ Speed Control)

  Pas bieżni: 56 cm x 152 cm nierozciągliwy

  Rolki: 2,5"

  Amortyzacja bieżni: technologia Runners Flex™ Cushioning

  Nachylenie bieżni: dostosowywane elektronicznie w dwóch płaszczyznach:

  w dół -3% (1-Touch™ Decline Control)

  w górę +15% (1-Touch™ Incline Control)

  rozmiary bieżni: 206 x 99 x 150 cm (dł. X szer. X wys.)

  wymiary bieżni złożonej: 89 x 99 x 190 cm (dł. X szer. X wys.)

  Łatwe składanie bieżni z mechanizmem SpaceSaver®, a także systemem EasyLift™ Assist

  Klawisze prędkiego dostępu zmiany szybkości oraz nachylenia

  dopełniające wyposażenie: głośniki, wentylator

  Maksymalna waga użytkownika: 135 kg

  Przeznaczenie: użytek domowy

  Gwarancja: 2 lata, 5 lat na silnik, 10 lat na konstrukcję ramy

  BIEGAJ PO CAŁYM ŚWIECIE!CZŁONKOSTWO IFIT®: iFit daje możliwość skorzystania z ponad 11 000 przeróżnych programów treningowych nagranych w jakości HD. Każdy trening prowadzony jest przez trenera personalnego, a regulacja szybkości czy nachylenie dostosowywane jest samoczynnie w zależności od wybranej trasy biegowej. IFit daje Ci możliwość bezpłatnego przetestowania wszelkich funkcji platformy przez 30 dni. Po upływie tego czasu należy wykupić przedłużenie dostępu w wersji Family lub Individual, żeby nadal cieszyć się nieograniczoną ilością treningów.

  iFit to obecnie najprężniej rozwijająca się platforma fitness na świecie. Na dzień dzisiejszy treningi prowadzi ponad 200 certyfikowanych trenerów z całego świata, a biblioteka ma blisko 11 tysięcy filmów nagranych w jakości HD. Regulacja szybkości sprzętu czy nachylenie regulowane jest samoczynnie w zależności od wybranej trasy.

  Treningi podzielone są na rozmaite rodzaje aktywności: chodzenie, bieganie, wspinaczka, marszobiegi, jazda na rowerze, wioślarstwo, ćwiczenia eliptyczne, ogólnorozwojowe, jogę i inne aktywności.

  Każdy z treningów prowadzony jest poprzez mistrzowskiego trenera, który na bieżąco instruuje jak wykonywać ćwiczenie, opowiada także atrakcyjne historie o miejscu w którym się znajduje i motywuje do dawania z siebie 100%.

  Biblioteka treningów jest rozbudowana i znaczna a oczyszczanie ich nieskomplikowane i instynktowne. W poszukiwaniu wspaniałego zestawu ćwiczeń możesz ustawić ulubionego trenera, miejsce w którym chcesz trenować, wariant treningu czas czy jego intensywność. Stworzony trening możesz oznaczyć jako ulubiony, dodać do kalendarza, a także ocenić. Na karcie treningu odnajdziesz dodatkowo opis miejsca, profil trasy (diagram wzniesień) i orientacyjne tempo z jakim trener będzie poruszał się podczas trwania ćwiczeń. Lista funkcji jest stale poszerzana i ulepszana.

  Jeżeli posiadasz pas do pomiaru tętna na klatkę piersiową albo na rękę w technice Bluetooth to możesz wykorzystać go do treningu iFit. W najnowszej aktualizacji wprowadzono opcję Active Pulse HR Training. Oznacza to, że bieżnia czy rower automatycznie wyszuka Twoje urządzenie pomiarowe i zespoi trening tak, abyś znajdował się w adekwatnej strefie tętna. Dopasowanie treningu to zarówno spadek albo wzrost szybkości jak i nachylenia urządzenia które to obsługuje. Na skutek czego, ten sam trening będzie bardziej wymagający dla osoby z udoskonalona kondycją fizyczną lub łatwiejszy dla osoby mniej wytrenowanej.

  w trakcie trwania treningu z prawej strony wyświetlacza pojawia się tablica uczestników Leaderboard w którym wyświetlani są inni uczestnicy biorący udział w biegu. Na bieżąco możesz obserwować jak pniesz się w górę i zdobywasz kolejne miejsce w wyścigu. Poczuj się jak zawodnik i zmotywuj do pokonywania kolejnych użytkowników.

  iFit to społeczność ludzi, którzy posiadają wspólny cel: zdrowe i aktywne życie. IFit aktywnie wyszykuje przeróżne sposoby aby nas skutecznie Cię motywować do ruchu. Jednym z nich jest motywowanie społeczności do Wyzwań, za których ukończenie otrzymujesz odznaki. Za każdym razem, kiedy uda Ci się ukończyć wyzwanie otrzymasz wiadomość z gratulacjami oraz przydatnymi wskazówkami dotyczącymi treningów i mocną dawkę motywacji. W dodatku za ukończenie wyzwań użytkownik może dostać interesujące nagrody, przykładowo:

  100 treningów - wyjątkowa koszulka iFIT

  200 treningów - darmowy miesiąc treningów dodany do Twojego konta

  300 treningów -flaga iFIT

  400 treningów – karta podarunkowa do sklepu iFIT o wartości 100$

  500 treningów - nieszablonowa bluza iFIT, a także udział w losowaniu wycieczki do studio iFIT w Utah

  W iFit możesz uruchomić Playlistę, która będzie Ci towarzyszyć podczas ćwiczeń. Użytkownicy mają dostęp do kilku list, począwszy od energetycznej, motywującej do kardio i ćwiczeń siłowych poprzez rock, do spokojnej i stonowanej muzyki świetnej do medytacji i jogi czy rozciągania, żeby pomóc Ci skoncentrować się i rozluźnić.

  Każdy Twój trening jest kopalnią wiedzy. Statystyki możesz podglądać jednocześnie w trakcie jak i po zakończeniu ćwiczeń. Na bieżąco widzisz jaki procent trasy pokonałeś, czas, tempo czy szacowane spalanie kalorii. Dzięki temu możesz analizować i ulepszać swoje wyniki.

  Ważne, aby użytkownik posiadał dostęp do Internetu. Tylko dzięki aktywnemu połączeniu sprzętu z siecią wifi będzie można korzystać z treningów iFit. Jeżeli połączenie będzie nieaktywne, użytkownik będzie mógł korzystać jedynie z trybu manualnego.

  PROGRAMY TRENINGOWE - WERSJA Z AKTYWNYM CZŁONKOSTWEM:

  Z aktywnym członkostwem iFit przystępne jest ponad 11 000 treningów.

  Podobnie jak w wersji podstawowej mamy możliwość korzystania z treningów w najróżniejszych kategoriach, jednak ilość programów, długość trwania i ich zasobność jest ewidentnie obszerniejsza. Każdy z treningów (z wyjątkiem trybu manualnego i projektowanego przez użytkownika na mapie) prowadzony jest poprzez trenera, który instruuje jak biegać, albo jakiej techniki używać w trakcie wykonywania ćwiczeń.

  TRENINGI W TERENIE: Treningi podzielone są na zróżnicowane warianty aktywności: chodzenie, bieganie, marszobiegi, jazdę na rowerze, ćwiczenia eliptyczne oraz ćwiczenia ogólnorozwojowe poza zakupionym sprzętem. Użytkownik może wybierać z kategorii takich jak: seria treningów (długi odcinek podzielony na krótsze filmy), ćwiczenie prędkości, utrata wagi, interwały, solidność. Podczas biegu z trenerem, na bieżąco nakłania on do dalszego trenowania i opowiada historię i ciekawostki danego regionu. Cały czas instruuje nas jak biegać, na co uważać, jakiej techniki biegu używać w zależności od ukształtowania terenu. Bieżnia sama dopasowuje szybkość i nachylenie zgodnie z trasą po której biegniemy, możemy jednak cały czas ją dopasowywać (ograniczać albo zwiększać wartości) według naszego uznania.

  SPALANIE KALORII (CALORIE BURN): Głównymi założeniami programów jest stopniowanie wysokości i prędkości w celu maksymalizacji spalanych kalorii. Programy zakładają podbiegi przy maksymalnej wartości nachylenia.

  ZMIANA NACHYLENIA (INCLINE): Treningi rodzaju Incline to ćwiczenie podbiegów lub inaczej trening z nachyleniem. Program charakteryzuje się dużą zmiennością (od ujemnych po maksymalną wartość) i częstotliwością zmian wysokości. Celem treningu jest powiększenie pułapu tlenowego i ułatwienie biegania na przeróżnym terenie.

  STUDIO CLASSES™: Dzięki tym treningom użytkownik ma możliwość uczestniczyć w zajęciach grupowych u siebie w domu. Trenerzy wraz z innymi uczestnikami wykonują rozmaite ćwiczenia i zadania na solidnych sprzętach.

  TRENINGI SIŁOWE: Trener pomaga wykonać skuteczny trening siłowy. Wybrać można ćwiczenia na górne lub dolne partie ciała, brzuch, i całość.

  REGENERACJA: komplet treningów, które wspomagają cykl regeneracji organizmu. Użytkownik może wybierać spomiędzy jogi, ćwiczeń rozciągających i ulepszających mobilność oraz spacerów albo biegów regenerujących.

  INTERNATIONAL: Zbiór treningów dostępnych w języku chińskim, włoskim, hiszpańskim i francuskim.

  TRENINGI NA MAPIE: W wersji z aktywnym członkostwem iFit możemy sami wybrać miejsca, które znamy albo chcielibyśmy odwiedzić. Dodatkowym atutem programów z mapami jest możliwość obserwacji naszego biegu na mapie, widoku satelitarnym albo zdjęciach Google Street View.

  UWAGA! Film jest materiałem poglądowym. Prezentowany w nim sprzęt może nieznacznie różnić się od oferowanego do sprzedaży. Szczegółowa specyfikacja sprzętu znajduje się powyżej.


☆ Bieżnia Proform Pro 9000 ☆

Bieżnia Proform Pro 9000 Najniższa Cena Online

☆ Bieżnia Proform Pro 9000 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: PROFORM
 • Nazwa produktu: Bieżnia Proform Pro 9000
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis bieżni:

  Bieżnia elektryczna Pro 9000 firmy ProForm to solidna, potężna i progresywna technologicznie bieżnia do użytkowania domowego. Wyposażona jest m.in. W produktywny silnik o stałej mocy 3.6 CHP, znaczny zakres regulacji kąta nachylenia w dwóch płaszczyznach, głośniki i wentylator.

  Jednym z największych atutów bieżni jest połączenie z aplikacją iFit. Aktualnie jest to najlepiej rozwijająca się platforma fitness na świecie. Każdy trening prowadzony jest przez fachowego trenera, który opowiada atrakcyjne historie o miejscu, w którym się znajdujecie oraz motywuje do dawania z siebie 100%.

  Bieżnia elektryczna Pro 9000 to funkcjonalny i wytrzymały sprzęt do treningu biegowego w warunkach domowych. IFit daje Ci możliwość bezpłatnego przetestowania wszystkich funkcji platformy poprzez 30 dni. Ekran: 21,5" barwny, dotykowy.

  Kontroluje parametry treningu i zezwala na dobór programów treningowych. Znaczny kąt widzenia wyświetlacza pozwala swobodnie odczytywać prędkość, dystans, czas, puls i spalanie kalorii. KLAWISZE szybkiEGO DOSTĘPU: dostosuj szybkość i nachylenie bieżni za pomocą jednego przycisku.

  Jest on umiejscowiony w zasięgu ręki użytkownika, by jeszcze luźnoj kontrolować przebieg treningu i możliwość zmiany ustawień bieżni. PROGRAMY TRENINGOWE: Z członkostwem iFit otrzymujemy dostęp do ponad 11 000 video treningów z trenerami personalnymi i automatyczną regulacją nachylenia w zależności od wybranej trasy.

  iFit daje Ci możliwość bezpłatnego przetestowania wszelkich funkcji platformy przez 30 dni. TRENUJ W RYTMIE swojej MUZYKI: Trening w rytmie ulubionej muzyki pozwala ćwiczyć jeszcze sprawniej. Podłącz odtwarzacz do głównej konsoli i biegnij w rytmie swej ulubionej muzyki.

  Trening stanie się błogi dzięki głośnikom wbudowanym w konsole. Port audio kompatybilny z iPod®/MP3 zezwala na słuchanie muzyki z maszyn zewnętrznych. TRENUJ DŁUŻEJ, BEZ POTU: Korzystaj z komfortu jaki daje wentylator CoolAire™.

  Umieszczony jest na konsoli głównej, blisko Twojego ciała, abyś mógł zaznać miły chłód w trakcie wykonywania ćwiczeń. Dzięki przyciskom szybkiego dostępu możesz regulować i dostosowywać stopnie nawiewu w zależności od własnych preferencji.

  KLUCZ BEZPIECZEŃSTWA: Dla maksymalnego bezpieczeństwa, bieżnia wyekwipowana jest również w klucz bezpieczeństwa, pełniący funkcję „awaryjnego stopu" w razie wypadku. KIESZENIE NA AKCESORIA: Umieszczone zaraz obok wyświetlacza gwarantują, że bidon z wodą będziesz posiadać za każdym razem pod ręką.

  dzięki czemu zadbasz o nawodnienie w trakcie treningu. ZAKRES REGULACJI prędkośCI: Zakres regulacji szybkości w bieżni Pro 9000 wynosi od 0 do 22 km/h. Dzięki klawiszom prędkiego dostępu QuickSpeed Control zmiana następuje „w mgnieniu oka".

  DWUPŁASZCZYZNOWA REGULACJA KĄTA NACHYLENIA PASA BIEŻNI: potrzebna dla osiągnięcia stosownych wyników treningu! Nachylenie pasa bieżnie dostosowywane jest elektronicznie w dwóch płaszczyznach (+ 12% oraz – 3%), dzięki temu użytkownik ma możliwość przypasowania parametrów tren...


☆ Bieżnia Bowflex T56 (0708447914163) ☆

Bieżnia Bowflex T56 (0708447914163) Najniższa Cena Online

☆ Bieżnia Bowflex T56 (0708447914163) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Bowflex
 • Nazwa produktu: Bieżnia Bowflex T56 (0708447914163)
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis bieżni:

  Bieganie na bieżni kojarzy Ci się z nudą? Każdy kilometr dłuży się, jakby trwał nieskończoność?

  Bieżnia T56 to recepta na nudny trening. JRNY™ i Netflix to tylko niektóre aplikacje, z którymi kompatybilna jest jej konsola. choćby nie zauważysz, jak kilometry będą mijały jeden za drugim. Gdy zapragniesz odmiany, możesz biegać po 40 wirtualnych ścieżkach w lokalizacjach na całym świecie, do których dostęp zapewniony jest przez aplikację Explore the World. Jeśli za oknem jest szaro i zimno, a Tobie marzy się bieg w słońcu, starczy,wynajdziesz odpowiednią trasę i możesz radować się słońcem w pochmurny jesienny dzień.

  Najnowsza bieżnia T56 producenta Bowflex jest spełnieniem marzeń o możliwości osiągnięcia niesamowitych wyników. Została stworzona po to, by sprostać najistotniej wymagającym użytkownikom.

  Pamiętaj, iż treningi na bieżni gwarantują mniejsze obciążenie stawów klasyczne bieganie, zawdzięczamy to, podobnie jak w starszych bieżniach Bowflex, wielostrefowej amortyzacji Comfort Tech™. Co ważniejsze, dzięki niej możesz biegać o każdej porze, bez względu na pogodę czy zanieczyszczenie powietrza.

  Jeśli chcesz kupić do domu bieżnię, która pomoże Ci wymodelować sylwetkę, poprawić kondycję i zdrowie, i uniknąć nudy w trakcie biegania, model T56 to sprzęt w sam raz dla Ciebie.


  nowoczesnY ekran: wielki 22" wysokiej rozdzielczości dotykowy ekran przystępny dostęp do aplikacji, ulubionych seriali czy parametrów treningowych. Motywuje to do dalszej, intensywniejszej pracy i osiągania ulepszonych wyników w krótszym czasie i jest lekarstwem na nudę podczas pokonywania kolejnych kilometrów w czterech ścianach.

  KLAWISZE szybkiEJ ZMIANY: Klawisze szybkiej zmiany szybkości i kąta nachylenia znajdują się wprzystępnym miejscu, co sprawia,komfortowo można zmienić je w trakcie treningu, zachowując przy tym płynność tempa biegu.

  PROGRAMY TRENINGOWE: Konsola posiada 10 programów treningowych w tym między innymi treningi interwałowe, kontrolujące spalanie tłuszczu, oparte o tętno docelowe, a także manualny. Dzięki czemu odnajdziesz odpowiedni trening dla siebie, bez względu na to czy jesteś sportowcem początkującym czy zaawansowanym użytkownikiem.

  PROFILE UŻYTKOWNIKÓW: Na konsoli jest możliwość zapisania nieograniczonej liczby profili użytkowników, więc Twoje informacje treningowe będą bezpieczne, gdy kolejna osoba zacznie ćwiczyć. Oprócz śledzenia swych postępów, możecie wzajemnie motywować się do regularnych treningów, porównywać swoje wyniki.

  APLIKACJE: Dzięki łączności Bluetooth® możesz synchronizować informacje treningowe z aplikacjami JRNY™ czy Explore the World. Zezwala na to udostępnianie rezultatów swoich treningów, możliwość motywowania się wzajemnie z trenującymi znajomymi, udziału w rywalizacjach. Receptą na treningową nudę jest kompatybilność bieżni z aplikacjami serwisów: Netflix, Disney +, Prime video i Hulu. Pełna funkcjonalność aplikacji przystępna po wykupieniu subskrypcji.

  WIRTUALNE ŚCIEŻKI: Możesz biegać po 40 wirtualnych ścieżkach w lokalizacjach na całym świecie, do których dostęp zapewniony jest przez aplikację Explore the World. Jeśli za oknem jest szaro i zimno, a Tobie marzy się bieg w słońcu, starczy,wynajdziesz odpowiednią trasę i możesz cieszyć się słońcem w pochmurny jesienny dzień.

  POMIAR TĘTNA: Puls mierzony za pomocą umieszczonych na uchwytach czujników lub pasa telemetrycznego, umożliwi Ci trenowanie w trafnej strefie tętna, żeby osiągać jeszcze lepsze efekty. Należy pamiętać, iż pomiar pulsu za pomocą sensorów/czujników umieszczonych w produkcie podaje wyniki przybliżone (orientacyjne). Sprzęt nie jest produktem medycznym. W celu uzyskania staranniejszych wyników, zalecamy wykorzystywanie pasa telemetrycznego.

  szybkośĆ: Zakres prędkości bieżni możesz ustawić od 0 do 20 km/h. Dzięki temu możesz przeprowadzić wartościowy trening bez względu na swój poziom nowoczesnia.

  POZIOM NACHYLENIA: Aby czerpać pokaźniejsze korzyści z treningu, należy go urozmaicać. Prawidłowym sposobem na zintensyfikowanie ćwiczeń jest zmiana nachylenia powierzchni. Bieżnia T56 w płynny sposób umożliwia zmianę konta nachylenia na dwóch płaszczyznach, od -5% do 20%.

  WENTYLATOR: 3 poziomy regulacji intensywności nawiewu sprawiają, iż Twój trening będzie bardziej wygodny. Dzięki możliwości ustawienia kierunku wentylatora, będzie on pasował do osób o każdym wzroście.

  SYSTEM AMORTYZACJI: Kiedy biegniesz po bieżni, na nogi działa siła dwukrotnie obszerniejsza od Twojej wagi. Dzięki specjalnej technice Comfort Tech, która gwarantuje uzupełniającą amortyzację, Twoje stawy są mniej obciążone podczas treningu, a odczucia można porównać do biegu na zewnątrz.

  SKŁADANIE: Dzięki systemowi SoftDrop™ możesz rozłożyć bieżnię za pomocą naciśnięcia jednego przycisku. Sprzęt rozłoży się powoli i będzie gotowy do zastosowania.

  dane technologicznE:

  • rozmiary: 216 x 100 x 178 cm (dł. X szer. X wys.)
  • ekran: 22" wysokiej rozdzielczości wyświetlacz dotykowy
  • Programy treningowe: 10
  • ilość profili użytkowników: nieograniczona
  • Aplikacje i śledzenie aktywności: możliwość synchronizacji danych treningowych z aplikacjami takimi jak JRNY™, Explore the World, możliwość korzystania z aplikacji serwisów Netflix, Disney +, Prime video i Hulu
  • Funkcje: prędkość, czas, dystans, kalorie, puls, nachylenie bieżni
  • prędkość: 0-20 km/h
  • Nachylenie: dwupoziomowa regulacja elektroniczna w zakresie od -5% do 15%
  • Powierzchnia pasa bieżni: 152 x 56 cm (dł. X szer.)
  • Amortyzacja bieżni: technika Comfort Tech™
  • Pas: wytrzymały 3-warstwowy 2,5 mm
  • Rolki: 2,75" (7 cm)
  • Puls: pomiar za pośrednictwem czujników umieszczonych na uchwytach, a także za pośrednictwem dołączonej opaski na rękę albo pasa telemetrycznego (nie dołączony)
  • Składanie: łatwe i bezpieczne dzięki systemowi SoftDrop™ umożliwiającemu rozłożenie bieżni jednym kliknięciem
  • Klawisze szybkiego dostępu w zasięgu ręki: umożliwiające komfortową zmianę szybkości i nachylenia bieżni podczas treningu
  • dodatkowe wyposażenie: port USB z możliwością ładowania sprzętów, kółka transportowe, klucz bezpieczeństwa, tacka na akcesoria, kieszenie na bidon, głośniki
  • Wentylator: 3 stopnie regulacji natężenia nawiewu
  • Waga produktu: 152 kg
  • Maksymalna waga użytkownika: 181 kg
  • dedykowana do użytkowania domowego i półkomercyjnego
  • Gwarancja: 2 lataPodsumowanie, czyli jaka bieżnia domowa elektryczna do 15000 zł najlepsza?


Najlepsza bieżnia domowa elektryczna do 15000 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsza bieżnia domowa elektryczna do 15000 zł w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Polecane bieżnie elektryczne – Zestawienie sierpień 2022

Jeżeli żadna z powyższych domowych bieżni elektrycznych do 15000 zł nie spełniła oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie chętnie wybieranych elektrycznych bieżni domowych.


Powiązania tematyczne:

 • jaka bieżnia domowa elektryczna do 15000 zł opinie i efekty,
 • dobre bieżnie domowe elektryczne do 15000 zł cena,
 • ranking domowych bieżni elektrycznych do 15000 zł,
 • bieżnia domowa elektryczna do 15000 zł jaka najlepsza.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o domowych bieżniach elektrycznych do 15000 zł

#1 Gdzie szukać opinii o domowych bieżniach elektrycznych do 15000 zł?

Aktualnie zaprezentowane informacje o domowych bieżniach elektrycznych do 15000 zł odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie userów.

#2 Jaka bieżnia domowa elektryczna do 15000 zł najlepsza? Którą wybrać?

Poszukując informacji o dobrych domowych bieżniach elektrycznych do 15000 zł warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z bieżniami domowymi elektrycznymi do 15000 zł, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie bieżnie domowe elektryczne do 15000 zł są najchętniej polecane?

Nasze zestawienia z bieżniami domowymi elektrycznymi do 15000 zł zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach bieżnie domowe elektryczne do 15000 zł to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.