FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking bieżni składanych do biegania. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Bieżnie do biegania / Ranking bieżni składanych do biegania


Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych bieżni składanych do biegania. Opracowane zestawienia są aktualne maj 2024 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych bieżni składanych do biegania,
 • TOP5 często wybieranych bieżni do biegania w domu.

O czym dowiesz się w poradniku?

Jakie bieżnie składane do biegania najlepiej wybrać? Ranking maj 2024

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane bieżnie składane do biegania, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking bieżni składanych do biegania, wraz ze specyfikacją modelu, aktualizujemy każdego dnia.

☆ Bieżnia elektryczna KINGSMITH WalkingPad X21 ☆

Bieżnia elektryczna KINGSMITH WalkingPad X21 Najniższa Cena Online

☆ Bieżnia elektryczna KINGSMITH WalkingPad X21 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: KINGSMITH
 • Nazwa produktu: Bieżnia elektryczna KINGSMITH WalkingPad X21
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis bieżni:

  Bieżnia elektryczna King Smith X21 Walking Pad składana Czarna Bieżnia elektryczna King Smith X21 Walking Pad to genialne rozwiązanie dla osób prowadzących aktywny fason życia. Pozwala na trening bez względu na warunki pogodowe z szybkością do 12 km/h.

  wyekwipowana w progresywną technologię NFC, pozwala na szybkie i nieskomplikowane łączenie z urządzeniami. Cyfrowy wyświetlacz LED zagwarantuje krystaliczne i czytelne odczyty w czasie rzeczywistym. W dodatku, z aplikacją KS Fit, każdy trening można dostosować do jednostkowych potrzeb, zarówno pod względem intensywności, jak i czasu.

  zestaw funkcji uzupełnia możliwość regulacji szybkości, co pozwala na stopniowe rozszerzanie wydajności. Kluczowym atutem jest na dodatek możliwość składania urządzenia, co proste przechowywanie i oszczędność miejsca.

  NAJWAŻNIEJSZE właściwości Wielkość po rozłożeniu: 1419 × 711 × 1053 mm Wielkość po złożeniu: 1007 × 711 × 225 mm Zakres szybkości: 0,5-12 km/h Możliwość złożenia Obsługa NFC Cyfrowy wyświetlacz LED Aplikacja KS Fit Maksymalna waga użytkownika: 110 kg 4-warstwowa powierzchnia biegowa Kompaktowa Zajmuje nie więcej niż 0,16 m² innowacyjna bieżnia elektryczna Kingsmith WalkingPad X21 to imponujące narzędzie do ćwiczeń, które wpłynie korzystnie na Twoje zdrowie i samopoczucie.

  Bieżnia charakteryzuje się stylową, lekką konstrukcją, która pozwala na proste przechowywanie i transport. Nie wymaga obfitych przestrzeni, a szczególna kompozycja podwójnego składania zezwala na schowanie jej choćby w szafie.

  Regulacja szybkości Kingsmith WalkingPad X21 wyposażony został w dużo trybów i poziomów prędkości (od 0,5 do 12 km/h), co pozwala na konsumentom indywidualne ustawienie siły ćwiczeń. To powoduje, iż jest znakomity do treningów dla osób o zróżnicowanym poziomie kondycji fizycznej.

  Obsługa NFC Za sprawą funkcji NFC, bieżnia zezwala na bezproblemowe połączenie ze smartfonem, umożliwiając Ci dostosowanie ustawień treningu według własnych potrzeb. Dzięki asygnowanej aplikacji, masz pełen dostęp do interfejsu KingSmith na swoim urządzeniu przenośnym i możliwość monitorowania aktualizacji informacji treningowych na bieżąco.

  olśniewający design Cyfrowy ekran LED jest widoczny jedynie w trakcie ćwiczeń, w stanie nieaktywnym przedstawia się jako zupełnie gładka powierzchnia. Kiedy jest aktywny, dostarcza najnowszych danych z treningu i pozwala na prostą modyfikację ustawień biegu.

  Aplikacja KS Fit Aplikacja KS Fit ma zdolność monitorowania i zapisywania Twoich informacji treningowych, jednocześnie monitorując tryby działania X21: manipulowanie pomiędzy trybami, start, stop, powiększanie tempa, zniżanie prędkości i sporo innych.

  Lekka i trwała konstrukcja budowa o znikomej wadze,obszernej trwałości Bieżnia KingSmith WalkingPad X21, z klasyczną czarną barwą i bezkompromisowym designem, nie tylko służy swojemu celowi,w dodatku dodaje stylu Twojemu mieszkaniu.

  wytwarzana z ultra trwałego i równocześnie lekkiego stopu aluminium, urządzenie demonstruje się zaskakująco niewielkim ciężarem, wynoszącym jedynie 38 kg. Mimo to, mogą z niej korzystać osoby o masie do 110 kg.

  budowa Koncepcja wykorzystania czterech warstw sprawia, iż bieżnia KingSmith X21 gwarantuje najwyższy poziom bezpieczeństwa i komfortu w trakcie biegu. Poniżej zewnętrznej powłoki bieżni umieszczona jest niepowtarzalna powłoka EVA, znamionująca się miękkością i sprężystością.

  Działa ona jako skuteczny amortyzator drgań odczuwalnych podczas biegu i przyczynia się do redukcji obciążenia na stawy i więzadła. Powierzchnia zewnętrzna o reliefowym wzorze jest pokryta antypoślizgową powłoką, dzięki czemu zapewnia stabilność i pewność kroku, utrzymując konkretne połączenie podeszwy obuwia z nawierzchnią.

  Bezszczotkowy silnik Silnik o wysokiej produktywności rodzaju bezszczotkowy Silnik bezszczotkowy, charakteryzujący się wysoką produktywnością, dostarcza stabilną siłę napędową. Mimo pracującej na pełnych obrotach tętniarki Kingsmith X21, głośność nie przekracza 75 dB, co pozwala na treningi choćby w godzinach nocnych.

  SPECYFIKACJA technicznA Silnik: Bezszczotkowy BLDC Moc znamionowa: 918 W Zakres szybkości: 0,5-12 km/h Materiał panelu: Akryl Materiał pokrywy: ABS + stop aluminium Połączenie panelowe: ekran OLED Niestandardowe ograniczenie prędkości Ochrona przed przeciążeniem samoczynne przełączanie w trybie gotowości Blokada bezpieczeństwa Maksymalne obciążenie: 110 kg wymiary: 1419 × 711 × 1053 mm(rozłożony) wymiary: 1007 × 711 × 225 mm (złożony)


☆ Costway Składana bieżnia domowa czarna (0783501394327) ☆

Costway Składana bieżnia domowa czarna (0783501394327) Najniższa Cena Online

☆ Costway Składana bieżnia domowa czarna (0783501394327) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Costway
 • Nazwa produktu: Costway Składana bieżnia domowa czarna (0783501394327)
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis bieżni:
  Ta składana bieżnia ma konstrukcję z uproszczonym zamykaniem w zaledwie 2 krokach. Zamknięta bieżnia jest nieskomplikowana do przemieszczania dzięki kółkom i stoi stabilnie bez żadnego wsparcia. Dostępnych jest 12 wstępnie ustawionych programów i 3 tryby odliczania, żeby osiągnąć cele treningowe. Potężna budowa jest zaopatrzona w amortyzatory i stopki pochłaniające wstrząsy,ograniczyć wpływ na stawy. Sterowanie jest komfortowe dzięki panelowi sterowania i prędkim kontrolkom. Rozpocznij swój powszedni trening już teraz z tą składaną bieżnią! łatwe zamykanie i montaż bez wykorzystania narzędzi: Ta bieżnia nie wymaga narzędzi do montażu. Co więcej, zamykanie i otwieranie wymaga tylko 2 kroków: odkręcenia pokrętła mocującego oraz przykręcenia pokrętła mocującego. Na dodatek złożona bieżnia jest samonośna, a 2 kółka pozwalają na jej łatwiejsze przemieszczanie i przechowywanie. 12 wstępnie ustawionych programów i 3 tryby odliczania: 12 wstępnie ustawionych programów ćwiczeń gwarantuje różne intensywności ćwiczeń i pomaga użytkownikowi osiągnąć rozmaite cele. Przystępne są dodatkowo 3 tryby odliczania: czasu, dystansu i kalorii. Mocny i cichy silnik: Wysokiej jakości silnik o maksymalnej mocy wyjściowej 2 KM zapewnia stabilną pracę i regulowany zakres prędkości od 1 do 12 km/h. Dzięki niskiemu poziomowi hałasu (≦65dB) ta bieżnia elektryczna jest wyjątkowo adekwatna do domu, biura, mieszkania itp., umożliwiając ćwiczenie bez przeszkadzania innym. System pochłaniania wstrząsów: 7-warstwowy pas o rozmiarach 100 x 36 cm przeciwpoślizgową powierzchnię, by zapewnić użytkownikom komfortowe i bezpieczne bieganie. Ponadto 8 amortyzatorów i 2 stopki pochłaniające wstrząsy pod powierzchnią bieżni umożliwiają cichszy trening i mniejszy wpływ na stawy. Prędkie sterowanie i użyteczne funkcje: Użytkownicy mogą sterować tą bieżnią z domu przy pomocy przycisków prędkiego sterowania na panelu sterowania. Dostępne są również inne ergonomiczne funkcje: czujniki tętna, ekran LCD (szybkość, czas, dystans, kalorie, puls), odchylany panel sterowania z uchwytem na urządzenie i 2 uchwyty na butelki.

☆ Costway Składana bieżnia domowa biała (0783501394334) ☆

Costway Składana bieżnia domowa biała (0783501394334) Najniższa Cena Online

☆ Costway Składana bieżnia domowa biała (0783501394334) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Costway
 • Nazwa produktu: Costway Składana bieżnia domowa biała (0783501394334)
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis bieżni:
  Ta składana bieżnia ma konstrukcję z uproszczonym zamykaniem w zaledwie 2 krokach. Zamknięta bieżnia jest nieskomplikowana do przemieszczania dzięki kółkom i stoi jednostajnie bez żadnego wsparcia. Przystępnych jest 12 wstępnie ustawionych programów i 3 tryby odliczania, by osiągnąć cele treningowe. Solidna budowa jest wyekwipowana w amortyzatory i stopki pochłaniające wstrząsy,ograniczyć wpływ na stawy. Sterowanie jest wygodne dzięki panelowi sterowania i prędkim kontrolkom. Rozpocznij swój powszedni trening już teraz z tą składaną bieżnią! łatwe zamykanie i montaż bez zastosowania narzędzi: Ta bieżnia nie wymaga narzędzi do montażu. Co więcej, zamykanie i otwieranie wymaga tylko 2 kroków: odkręcenia pokrętła mocującego, a także przykręcenia pokrętła mocującego. Ponadto złożona bieżnia jest samonośna, a 2 kółka zezwalają na jej łatwiejsze przemieszczanie i przechowywanie. 12 wstępnie ustawionych programów i 3 tryby odliczania: 12 wstępnie ustawionych programów ćwiczeń gwarantuje przeróżne intensywności ćwiczeń i pomaga użytkownikowi osiągnąć zróżnicowane cele. Dostępne są też 3 tryby odliczania: czasu, dystansu i kalorii. Konkretny i cichy silnik: Wysokiej jakości silnik o maksymalnej mocy wyjściowej 2 KM zapewnia jednostajną pracę i regulowany zakres prędkości od 1 do 12 km/h. Dzięki niskiemu poziomowi hałasu (≦65dB) ta bieżnia elektryczna jest niezwykle optymalna do domu, biura, mieszkania itp., umożliwiając ćwiczenie bez przeszkadzania innym. System pochłaniania wstrząsów: 7-warstwowy pas o wymiarach 100 x 36 cm antypoślizgową powierzchnię, aby zapewnić użytkownikom komfortowe i bezpieczne bieganie. Ponadto 8 amortyzatorów i 2 stopki pochłaniające wstrząsy pod powierzchnią bieżni pozwalają na cichszy trening i mniejszy wpływ na stawy. Prędkie sterowanie i poręczne funkcje: Użytkownicy mogą sterować tą bieżnią z domu przy pomocy przycisków prędkiego sterowania na panelu sterowania. Przystępne są dodatkowo inne użyteczne funkcje: czujniki tętna, wyświetlacz LCD (szybkość, czas, dystans, kalorie, puls), odchylany panel sterowania z uchwytem na urządzenie i 2 uchwyty na butelki.

☆ Bieżnia elektryczna składana domowa pod łóżko 1-12 km/h Exile Trex Sport ☆

Bieżnia elektryczna składana domowa pod łóżko 1-12 km/h Exile Trex Sport Najniższa Cena Online

☆ Bieżnia elektryczna składana domowa pod łóżko 1-12 km/h Exile Trex Sport - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Bieżnia elektryczna składana domowa pod łóżko 1-12 km/h Exile Trex Sport
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis bieżni:
  Bieżnia elektryczna składana domowa pod łóżko 1-12 km/h Exile Trex Sport

☆ składana bieżnia elektryczna z podwójnym wyświetlaczem ☆

składana bieżnia elektryczna z podwójnym wyświetlaczem Najniższa Cena Online

☆ składana bieżnia elektryczna z podwójnym wyświetlaczem - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Costway
 • Nazwa produktu: składana bieżnia elektryczna z podwójnym wyświetlaczem
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 7
 • Charakterystyka / Opis bieżni:

  Praca i liczne obowiązki, a także zajęcia nie za każdym razem pozwalają wybrać się na siłownie albo zająć sportem na dłużej. Bieżnia w domu pozwala na natychmiastową chwile sportu i zdrowia poprawiając stan Twojej ogólnej sprawności.

  w trakcie ćwiczeń w domu nie nie musisz martwić się o zakłócanie spokoju swojej rodziny, dzięki potężnemu i cichemu silnikowi o mocy 550 W. Bieżnia elektryczna ma podwójne zastosowanie: jako bieżnia pod biurko z wybraną szybkością od 1 do 4 km albo jako maszyna do biegania z wybraną szybkością od 1 do 12 km.

  Podwójny ekran LED, głośnik Bluetooth, uchwyt na telefon, Gymax APP i pilot zdalnego sterowania to inteligentne funkcje, które powiększają wygodę podczas treningu. Składana konstrukcja jest genialna dla ograniczonych przestrzeni.

  5-warstwowy, odporny na wstrząsy pas biegowy, a także klucz bezpieczeństwa zapewniają trening bez ryzyka wypadku. Po zakończeniu treningu wystarczy złożyć bieżnię i prosto przemieścić ją w odpowiednie miejsce dzięki 2 zintegrowanym kółkom.Wielofunkcyjna bieżnia domowa: Składana bieżnia 2w1 łączy w sobie funkcje treningu intensywnego (biegania) i treningu siedzącego (chodzenia).

  W trybie chodzenia szybkość wynosi 1-4 km, natomiast jeśli wybierzemy bieg, szybkość wzrasta do 1-12 km. Pas do biegania: Dzięki odpornemu na wstrząsy 5-warstwowemu pasowi do biegania z przeciwpoślizgowym wzorem diamentu, ta bieżnia gwarantuje wygodne odciążenie dla kolan i stawów.

  Jest wystarczająco znaczny, żeby bezpiecznie chodzić lub biegać bez poświęcenia ćwiczeniom pełnej koncentracji, gwarantując tym samym przyjemniejszy trening.Podwójny wyświetlacz LED: Zaprojektowany z 2 ekranami LED, pozwala zanurzyć się w treningu dzięki łatwości obsługi i wyświetlania informacji.

  Górny wyświetlacz dotykowy bieżni elektrycznej pozwala na swobodną regulację szybkości, a dolny ekran LED może pokazywać informacje technologiczne (czas/prędkość/dystans/kalorie).szczegóły: Klucz bezpieczeństwa, który łączy użytkownika z tym urządzeniem do biegania, zagwarantuje bezpieczny trening.

  Głośnik Bluetooth i uchwyt na telefon w składanej bieżni sprawią,w trakcie ćwiczeń możesz dodać sobie zastrzyk muzycznej energii.Cichy bieg: wyposażona w mocny silnik 550 W zapewnia cichą pracę zarówno w trakcie biegania jak i chodzenia.

  Po treningu można złożyć maszynę, oszczędzając miejsce w domu. 2 zintegrowane koła nietrudne przemieszczanie bieżni w miejsce przechowywania.atrybuty:Kompaktowa i składana budowa, która jest nietrudna do przechowywaniaStabilna i wytrzymała budowa stalowaFunkcja Bluetooth umożliwiająca bieganie i słuchanie muzykiMoże być używana na 2 sposoby i dopasowuje się do rozmaitych potrzebZ kółkami do łatwego przemieszczaniaKontroluj informacje fitness (czas/prędkość/dystans/kalorie) Trwały, przeciwpoślizgowy pasek do biegania i treninguDane szczegółowe:Kolor: ciemnozielonyMateriał: stal i ABSWymiary produktu po rozłożeniu: 124 x 68,5 x 107 cmWymiary towaru po złożeniu: 132 x 68,5 x 13 cmWymiary powierzchni do biegania: 100 x 40 cmCiężar netto: 34 kgŁadowność: 120 kgZakres prędkości: 1 - 12 km/hNapięcie: 220-240V/50Hz mieści:1 x bieżnia1 x pilot zdalnego sterowania1 x olej silikonowy1 x instrukcja obsługi...


☆ Bieżnia elektryczna składana 12 km/h ☆

Bieżnia elektryczna składana 12 km/h Najniższa Cena Online

☆ Bieżnia elektryczna składana 12 km/h - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Costway
 • Nazwa produktu: Bieżnia elektryczna składana 12 km/h
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis bieżni:

  Składana bieżnia elektrycznaTrenuj komfortowo, na swych warunkach dzięki tej składanej i mobilnej bieżni. Sprzęt treningowy w domu oznacza przystępność o każdej porze, każdego dnia tygodnia. Bez marnowania czasu na podróż, z wszystkimi wygodami związanymi z naszą własną oazą spokoju.

  rozciągliwe kółka ułatwiają przemieszczanie bieżni, dzięki czemu możesz jej używać gdziekolwiek zechcesz. Mocny silnik oferuje szybkość od 0,9 do 12 km/h i cichą pracę, a bieżnia posaida 12 wstępnie ustawionych programów i 3 tryby pracy.

  Możesz użyć aplikacji Gymax,zespoić swoje urządzenie przy pomocy Bluetooth i umieścić je w dedykowanym uchwycie. Na dodatek, dzięki głośnikowi Bluetooth możesz słuchać muzyki z wysoką jakością dźwięku.

  ponadto, ekran LED przedstawia informacje (czas, szybkość, dystans, kalorie i tętno). W trakcie biegu 5-stopniowy, przeciwpoślizgowy i amortyzujący pasek magnetyczny gwarantuje komfort dla Twoich nóg.2 sposoby wyświetlania danych: w przeciwieństwie do klasycznych bieżni, nasze urządzenie nie tylko wyświetlacz LED, który ukazuje zróżnicowane dane, takie jak czas, szybkość, dystans, kalorie i tętno, lecz pozwala w dodatku podłączyć aplikację Gymax i rejestrować informacje.

  na dodatek możesz korzystać z aplikacji Gymax, żeby sterować bieżnią, dzielić się swoimi wynikami ze społecznością, rywalizować z innymi użytkownikami itp.idealny efekt amortyzacji: dzięki 5-poziomowej bieżni magnetycznej, ta kompaktowa bieżnia jest niezwykle komfortowa.

  w dodatku, przeciwpoślizgowa i amortyzująca powierzchnia redukuje nacisk na stawy takie jak kolana czy kostki, a dzięki temu broni nogi.Bieganie bez hałasu: bieżnia elektryczna solidny silnik, a prędkość można regulować w zakresie od 0,9 do 12 km/h.

  na dodatek, istnieje 12 wstępnie ustawionych programów i 3 tryby do wyboru w zależności od celu treningu. A wszystko to przy cichej pracy urządzenia żeby nie przeszkadzać pozostałym domownikom.Głośnik Bluetooth i uchwyt na urządzenie: przez połączenie Bluetooth z Twoim urządzeniem, bieżnia przenosi Twój trening na inny poziom przy użyciu głośnika.

  W uchwycie można umieścić telefon komórkowy lub tablet.Składana i mobilna bieżnia: dzięki składanej konstrukcji, ta kompaktowa bieżnia jest wspaniałym rozwiązaniem dla drobnych przestrzeni, te walory upraszczają także łatwe jej przechowywanie.

  dodatkowo, 2 zastosowane kółka proste przemieszczanie.dane szczegółowe:Kolor: Czarny z turkusowymi elementamiMateriał: Stal, ABSWymiary po otwarciu: 113 x 57,5 x 94 cmWymiary po złożeniu: 113 x 57,5 x 11 cmWymiary taśmy magnetycznej: 95 x 39 cmWaga: 25 kgUdźwig: 90 kgPrędkość: 0,9-12 km/hNapięcie: 220-240 V/50 HzMoc: 550W...


☆ Costway Składana bieżnia elektryczna 2w1 ☆

Costway Składana bieżnia elektryczna 2w1 Najniższa Cena Online

☆ Costway Składana bieżnia elektryczna 2w1 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Costway
 • Nazwa produktu: Costway Składana bieżnia elektryczna 2w1
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 10
 • Charakterystyka / Opis bieżni:

  Składana bieżnia elektrycznaPraca i liczne obowiązki i zajęcia nie za każdym razem pozwalają wybrać się na siłownie albo zająć sportem na dłużej. Bieżnia z domu pozwala na natychmiastową chwile sportu i zdrowia polepszając stan Twojej ogólnej produktywności.

  w trakcie ćwiczeń w domu nie będzie potrzeby martwienia się o zakłócanie spokoju swojej rodziny dzięki potężnemu i cichemu silnikowi o mocy 0,75HP. Dodatkowo ta bieżnia elektryczna ma podwójne użycie: jako bieżnia pod biurko z wybraną prędkością od 1 do 4 km lub jako maszyna do biegania z wybraną prędkością od 1 do 12 km.

  W ten sposób możesz swój trening prowadzić podczas pracy przez lekka i ciągłą pracę nóg albo trenować intensywnie, biegnąć w naturalnej pozycji. Dzięki wielu ergonomicznym funkcjom, takim jak czytelny wyświetlacz LED, głośnik Bluetooth, uchwyt na telefon i połączenie z aplikacją, ta bieżnia sprawia, że trening staje się przyjemnością.

  5-warstwowy, odporny na wstrząsy pas biegowy i klucz bezpieczeństwa gwarantują trening bez ryzyka wypadku. Po zakończeniu treningu starczy złożyć bieżnię i łatwo przemieścić ją w adekwatne miejsce dzięki 2 zintegrowanym kółkom.Wielofunkcyjna bieżnia domowa: Składana bieżnia 2w1 łączy w sobie funkcje treningu intensywnego (biegania) i treningu siedzącego (chodzenia).

  W trybie chodzenia prędkość wynosi 1-4 km, natomiast jeśli wybierzemy bieg, szybkość wzrasta do 1-12 km. Pas do biegania: Dzięki odpornemu na wstrząsy 5-warstwowemu pasowi do biegania z antypoślizgowym wzorem diamentu, ta bieżnia gwarantuje komfortowe odciążenie dla kolan i stawów.

  dodatkowo pas do biegania o rozmiarach 101,5 cm x 40,5 cm jest wystarczająco spory, żeby bezpiecznie chodzić lub biegać bez poświęcenia ćwiczeniom pełnej koncentracji, zapewniając tym samym przyjemniejszy trening.wyświetlacz LED i sterowanie aplikacją: ekran LED naszej kompaktowej nieżni ukazuje dane treningowe dotyczące czasu, prędkości, odległości i kalorii, by pomóc poznać swoją aktualną skuteczność.

  Wyświetlaczem LED można sterować przy pomocy pilota. Po połączeniu się z Gymax APP przez Bluetooth, osiągalna jest rejestracja danych dotyczących ćwiczeń i inne funkcje. Szczegóły: Klucz bezpieczeństwa, który łączy użytkownika z tym urządzeniem do biegania, gwarantuje bezpieczny trening.

  Głośnik Bluetooth i uchwyt na telefon w składanej bieżni sprawią,podczas ćwiczeń możesz dodać sobie zastrzyk muzycznej energii.Cichy bieg: wyekwipowana w mocny silnik 0,75HP, ta bieżnia elektryczna komponuje się w cichych środowisku, w którym możesz jednocześnie chodzić jak i biegać.

  Po treningu można złożyć maszynę do biegania, oszczędzając miejsce w domu. Na dodatek 2 zintegrowane koła nieskomplikowane przemieszczanie bieżni w miejsce przechowywania.dane SzczegółoweKolor detali: niebieskiMateriał: stal, tworzywo ABSWymiary po rozłożeniu: 124 x 69 x 107 cm (szer.

  x gł. X wys.)wymiary po złożeniu: 132 x 69 x 13 cm (szer. X gł. X wys.)wymiary pasa biegowego: 102 x 41 cm (szer. X głęb.)Udźwig: 120 kgZakres prędkości: 1-12 kmNapięcie: 220V/50HzWaga: 31,5 kgMoc: 550WOpakowanie z produktem mieści:1 x bieżnia1 x pilot zdalnego sterowania1 x olej silikonowy1 x instrukcja...


☆ Bieżnia elektryczna HMS BE8501i składana | Darmowa dostawa ☆

Bieżnia elektryczna HMS BE8501i składana | Darmowa dostawa Najniższa Cena Online

☆ Bieżnia elektryczna HMS BE8501i składana | Darmowa dostawa - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Bieżnia elektryczna HMS BE8501i składana | Darmowa dostawa
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis bieżni:
  wielki dobór artykułów RTV i AGD. Komputery i sprzęt do gamingu. Znajdź coś dla siebie! Wybrane produkty z bezpłatną dostawą. Poznaj całkowitą ofertę Sferis! Ekspresowa wysyłka.

☆ Costway Bieżnia elektryczna składana 12km/h bluetooth wyświetlacz led ☆

Costway Bieżnia elektryczna składana 12km/h bluetooth wyświetlacz led Najniższa Cena Online

☆ Costway Bieżnia elektryczna składana 12km/h bluetooth wyświetlacz led - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Costway
 • Nazwa produktu: Costway Bieżnia elektryczna składana 12km/h bluetooth wyświetlacz led
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 6
 • Charakterystyka / Opis bieżni:

  Bieżnia elektryczna do domuDomowa bieżnia elektryczna to prawdziwy komfort i wygoda! Bez względu na tryb życia, jaki prowadzisz, o każdej porze dnia i nocy możesz poćwiczyć i zrobić sobie przebieżkę, żeby odreagować stres i poprawić kondycję.

  Sprzęt do ćwiczeń taki jak bieżnia domowa składana jest zaprojektowany tak, żeby użytkownicy mogli czerpać 100 proc. Satysfakcji z prawidłowo zainwestowanych pieniędzy. Warto otaczać się przedmiotami wysokiej jakości, które są niezawodne, odpowiadają wszystkim potrzebom i spełniają nasze kryteria.

  Cicha, składana bieżnia elektryczna sprawi, iż będziesz miał w domu wszystko, czego potrzeba do utrzymania nadzwyczajnej kondycji i zdrowia. Jeżeli czas asygnowany na dojazd do klubu fitness czy siłowni przeznaczysz na ćwiczenia na domowej bieżni, zaoszczędzisz w ciągu tygodnia kilka godzin.Bieżnia elektryczna w domu – biegasz kiedy chceszDla kogo jest przeznaczona domowa bieżnia składana? niemało osób chciałoby zacząć ćwiczyć, by poczuć się lepiej.

  Uprawianie sportu to najkorzystniejsza profilaktyka zdrowotna. Wysiłek fizyczny dotlenia komórki, przywraca prawidłowe krążenie, a także wzmacnia niepodatność. Nie bez znaczenia jest także wpływ sportu na wygląd i poprawną wagę.

  Jak zrzucić kilka kilogramów i mieć smukłą sylwetkę? Niestety tak się składa,za każdym razem jest jakaś wymówka, żeby pozostać w domu – zamiast poćwiczyć i spalić trochę kalorii. Pada deszcz i jest zimno, bieganie po ciemku w parku nie jest bezpieczne, siłownię zamykają za pół godziny, w godzinach szczytu są korki i dojazd pochłonie większość czasu dedykowanego na trening...Ćwicz bez wymówek dla zdrowia i wygląduZ pomocą w walce o smukłą sylwetkę przychodzi bieżnia domowa!

  Składany model nie zajmuje dużo miejsca (kolejne wymówki), a jego praca jest cicha. Bieżnię można rozłożyć w salonie, podłączyć ją do prądu i pobiegać choćby 12 km/h w nocy, gdy wszyscy domownicy już śpią.

  Możesz podłączyć muzykę poprzez bluetooth, a dzięki wyświetlaczowi LED nadzorować swoje wyniki podczas treningu. Wszystkie atrybuty technologiczne urządzenia znajdują się w opisie umieszczonym poniżej.Bezpieczeństwo ponad wszystko!Uniwersalna bramka rozwijana efektywnie zabezpieczy dostęp do niebezpiecznych dla dzieci miejsc w domu.

  Mogą to być np. Schody prowadzące z jednego piętra na drugie, schody do piwnicy i inne. Barierka rozwijana ochronna może być zaimplementowana przy wyjściu na taras, odgradzać dostęp do kominka albo uniemożliwiać dostęp do aneksu kuchennego.

  Więcej danych, rozmiary i sposób montażu wynajdziesz w opisie artykułu, który znajduje się poniżej.właściwości2 tryby treningowe - składana bieżnia elektryczna jest przeznaczona do treningu cardio całego ciała.

  Bieżnia oferuje 2 tryby treningu ze względu na ułożenie poręczy: tryb spacerowy z maksymalną szybkością do 4 km/h (układ bez poręczy) oraz tryb biegowy z maksymalną szybkością do 12 km/h (układ z poręczą).

  potężny, cichy silnik gwarantuje produktywność i komfort ćwiczeńGłośnik Bluetooth i aplikacja treningowa - zastosowany głośnik Bluetooth, a także uchwyt na telefon pozwalają na oglądanie filmów, seriali, słuchanie muzyki oraz rozmowy ze znajomymi.

  Dostęp do aplikacji treningowej Gymax zezwala na opracowanie planów fitness i kontrolę postępów treningowychWyświetlacz i pilot zdalnego sterowania - dzięki czytelnemu wyświetlaczowi możesz śledzić pokonaną odległość, prędkość, czas trwania treningu i liczbę spalonych kalorii.

  załączony do zestawu pilot zezwala na zdalne sterowanie ustawień bieżniBezpieczeństwo stosowania - antypoślizgowy 5-warstwowy pas kompozytowy z systemem amortyzacji zapewnia komfort wykorzystywania i zapobiega kontuzjom kolan.

  Bieżnia proponuje możliwość bezpiecznego zatrzymania awaryjnego za pomocą magnetycznego wyłącznikaWysokiej jakości materiały - bieżnia została wytworzona z wysokiej jakości stali oraz tworzywa ABS, dzięki czemu gwarantuje odporność, stabilność i trwałość.

  Maksymalne obciążenie urządzenia wynosi aż 120 kilogramówŁatwość przemieszczania i przechowywania - dzięki 2 wbudowanym kółkom transportowym i możliwości złożenia bieżnia jest bardzo ergonomiczna i łatwa do przemieszczaniaŁatwość montażu - bieżnia jest bardzo prosta w konstrukcji.

  Wszystkie elementy konieczne do instalacji zostały załączone do zestawuDane techniczneNapięcie: 220 VMaksymalne obciążenie: 120 kgPrędkość: od 1 do 12 km/hRzeczywista moc silnika: 0.75 KMMaksymalna moc silnika: 2.25 KMPoziom hałasu: poniżej 60 dBMateriały: stal, ABSKolor: czarno-metalicznyMontaż: wymaganyWymiaryWymiary po rozłożeniuDługość: 124.5 cmSzerokość: 65 cmWysokość: 106.5 cmWymiary po złożeniuDługość: 132 cmSzerokość: 65 cmWysokość: 12.5 cmWaga: 31.9 kg...


☆ Bieżnia elektryczna składana 10 km/h marki Costway ☆

Bieżnia elektryczna składana 10 km/h marki Costway Najniższa Cena Online

☆ Bieżnia elektryczna składana 10 km/h marki Costway - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Costway
 • Nazwa produktu: Bieżnia elektryczna składana 10 km/h marki Costway
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis bieżni:
  Składana bieżnia elektrycznaSpalaj kalorie na naszej bieżni bez wychodzenia z domu! przeciwpoślizgowy pas z PCV i rozciągliwe podłoże gwarantują maksymalny komfort treningu. Dzięki ekranowi LCD i uchwytom z czujnikami możesz kontrolować dane treningowe i regulować prędkość. Jest to przydatne narzędzie do uprawnia chodziarstwa, joggingu lub po prostu spalania kalorii. Składana kompozycja jest nad wyraz przychylna w użyciu w domu lub w biurze, a przy tym jest łatwa do przechowywania.Trwały i wygodny pasek: wytrzymały pas bieżni z PCV o chropowatej powierzchni - wytrzymały na zużycie i uniemożliwiający ślizganiu się. Bardzo sprężysta płyta absorbuje wstrząsy podczas biegu dzięki temu mniej odczujesz efekty treningu na plecach, talii, kolanach, kostkach i mięśniach.postępowy trening z wyświetlaniem danych: Dzięki ekranowi LCD bieżnia z ekranem wyświetla dane dotyczące treningu, takie jak czas, prędkość, odległość i spalone kalorie. Twój puls będzie też monitorowany podczas chwytania za uchwyty i pomoże Ci utrzymać trafne tętno,powiększyć efektywność treningu.zrównoważona kompozycja z obszernym udźwigiem: bieżnia wyprodukowana jest z wysokiej jakości stali, jest jednostajna, szczególnie trwała i nie chwieje się. Obciążenie maksymalne wynosi 100 kg i jest genialna dla tych, którzy chcą biegać z dużą intensywnością.regulowana szybkość 1-10KM/H: prędkość od 1 KM/H do 10 KM/H z przeróżnymi programami P1 i P2 oferuje różnorodną intensywność treningu. Dzięki różnorodnym ustawieniom w zależności od potrzeb nadzwyczajnie sprawdza się dla całej rodziny i niezależnie czy potrzebny jest spacer, ćwiczenia czy intensywne spalania kalorii.komfortowy i bezpieczny w użyciu: kiedy nie jest stosowana, bieżnia może zostać szybko złożona i schowana. Oszczędność miejsca pozwala na przechowywanie jej w dowolnym kącie pokoju. Bieżnia zatrzyma się, gdy zabezpiecznie awaryjne zostanie odłączone od bieżni i tym samym ochroni Cię to przed upadkiemCechy:Trwała taśma PCV o chropowatej powierzchni antypoślizgowejWysoce rozciągliwa płyta z bakelitu pochłaniająca wstrząsyEkran LCD do wyświetlania informacji treningowychUchwyty z czujnikami do monitorowania tętna w celu zapewnienia wydajności treninguStabilna kompozycja o dużej nośności 100 kgRegulowana szybkość 1-10KM/H w celu dobrania do rozmaitych potrzebWyłącznik awaryjny dla bezpiecznego wykorzystywaniaSkładana konstrukcja z gładkimi kółkami dla łatwego przechowywania i przemieszczaniaDane technologiczneSilnik: 500 WMaksymalne obciążenie: 100 kgPrędkość: od 1 do 10 km/hMateriały: stal, ABS, PCVWymiaryWymiary po rozłożeniuDługość: 132 cmSzerokość: 61 cmWysokość: 1113 cmWymiary po złożeniuDługość: 123 cmSzerokość: 61 cmWysokość: 65 cmWaga: 25,5 kg...


Podobne zestawienia:


Najtańsze bieżnie składane do biegania – Ranking maj 2024 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze bieżnie składane do biegania, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich bieżni składanych do biegania jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Składana bieżnia elektryczna z 2 trybami treningowymi i 12 programami 10 km/h marki Costway ☆

Składana bieżnia elektryczna z 2 trybami treningowymi i 12 programami 10 km/h marki Costway Najniższa Cena Online

☆ Składana bieżnia elektryczna z 2 trybami treningowymi i 12 programami 10 km/h marki Costway - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Costway
 • Nazwa produktu: Składana bieżnia elektryczna z 2 trybami treningowymi i 12 programami 10 km/h marki Costway
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis bieżni:
  Składana bieżnia elektryczna - 2 tryby, 12 programówNasza składana bieżnia jest świetnym narzędziem treningowym które z łatwością możesz posiadać w swym domu, dostępne o każdym dniu i każdej porze. Urządzenie tworzone zostało z najwyższej jakości żelaza, dzięki czemu może utrzymać aż do 100 kg obciążenia. Trwały, antypoślizgowy bieżnik, został zaprojektowany z myślą o joggingu oraz treningu wytrzymałościowym. Ekran LCD wyraźnie wyświetla prędkość biegu, przebyty dystans oraz spalone kalorie, pozwalając śledzić postępy ćwiczeń w czasie rzeczywistym. Przy pomocy panelu sterowania można dowolnie ustawiać szybkość i tryby, dając możliwość dostosowania sprzętu do najróżniejszych potrzeb i intensywności treningu.Cichy i solidny silnik: Nasza składana bieżnia została zaopatrzona w wysokiej jakości silnik o mocy 400 W, co gwarantuje perfekcyjną płynność biegu. Jej niski poziom hałasu sprawia, że jest ona przystosowana do użytkowania w domu lub biurze. Ponadto jej żelazna rama gwarantuje rewelacyjną solidność podczas długookresowego użytkowania i wytrzymuje obciążenie do 100 kg. Mogą z niej korzystać równocześnie kobiety, jak i mężczyźni.niemało programów i regulowana szybkość: prędkość bieżni podlega wygodnej regulacji w zakresie od 1 km/h do 10 km/h, co pozwala dostosować ją do różnych zapotrzebowań treningowych. 12 przeróżnych programów proponuje urozmaicone tryby treningowe dla różnorodnych intensywności. Bieżnia posiada też klucz bezpieczeństwa który zatrzymuje bieżnię w sytuacjach awaryjnych.przeciwpoślizgowy bieżnik: niepodatny na zużycie pas do biegania antypoślizgową powierzchnię, która zapewnia rewelacyjną przyczepność w trakcie treningu. Ponadto jego wielowarstwowa struktura redukuje wstrząsy, co daje perfekcyjne uczucie amortyzacji oraz uniemożliwia przypadkowym kontuzjom.Składana konstrukcja: Bieżnia ma składaną, kompaktową konstrukcję, przez co nie zajmuje mnóstwo miejsca w pomieszczeniu. Po złożeniu jej wymiary wnoszą jedynie 130 x 58 x 28,5 cm (dł. X szer. X wys.), dzięki czemu można ją przechowywać pod łóżkiem lub kanapą. Ponadto wbudowane kółka zezwalają na jej wygodne przemieszczanie między pokojami.Panel sterowania z czujnikami pulsu: Panel kontrolny wyświetla czas treningu, szybkość biegu, przebyty dystans, oraz spalone kalorie, co pozwala na komfortowe i transparentne monitorowanie postępów, a także kondycji.informacje SzczegółoweKolor: czarnyMateriał: ABS, żelazoWaga netto: 23 kgMaksymalny udźwig: 100 kgWymiary po rozłożeniu: 124 x 62,5 x 111 cmWymiary po złożeniu: 130 x 58 x 28,5 cmRozmiar powierzchni do biegania: 36 x 98 cmPrędkość: 1,0-10,0 km/hMoc: 400 WNapięcie: 220 V, 50 HzOpakowanie z produktem mieści:1 x składana bieżnia 1 x klucz bezpieczeństwa1 x olej silikonowy1 x klucz imbusowy1 x instrukcja...

☆ Bieżnia elektryczna składana domowa pod łóżko 1-12 km/h Exile Trex Sport ☆

Bieżnia elektryczna składana domowa pod łóżko 1-12 km/h Exile Trex Sport Najniższa Cena Online

☆ Bieżnia elektryczna składana domowa pod łóżko 1-12 km/h Exile Trex Sport - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Bieżnia elektryczna składana domowa pod łóżko 1-12 km/h Exile Trex Sport
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis bieżni:
  Bieżnia elektryczna składana domowa pod łóżko 1-12 km/h Exile Trex Sport

☆ Costway Składana bieżnia domowa czarna (0783501394327) ☆

Costway Składana bieżnia domowa czarna (0783501394327) Najniższa Cena Online

☆ Costway Składana bieżnia domowa czarna (0783501394327) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Costway
 • Nazwa produktu: Costway Składana bieżnia domowa czarna (0783501394327)
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis bieżni:
  Ta składana bieżnia ma konstrukcję z uproszczonym zamykaniem w zaledwie 2 krokach. Zamknięta bieżnia jest przystępna do przemieszczania dzięki kółkom i stoi jednostajnie bez żadnego wsparcia. Dostępnych jest 12 wstępnie ustawionych programów i 3 tryby odliczania, by osiągnąć cele treningowe. Potężna konstrukcja jest zaopatrzona w amortyzatory i stopki pochłaniające wstrząsy,ograniczyć wpływ na stawy. Sterowanie jest wygodne dzięki panelowi sterowania i prędkim kontrolkom. Rozpocznij swój codzienny trening już dzisiaj z tą składaną bieżnią! nietrudne zamykanie i montaż bez wykorzystania narzędzi: Ta bieżnia nie wymaga narzędzi do konstrukcji. Co więcej, zamykanie i otwieranie wymaga tylko 2 kroków: odkręcenia pokrętła mocującego i przykręcenia pokrętła mocującego. Dodatkowo złożona bieżnia jest samonośna, a 2 kółka umożliwiają jej łatwiejsze przemieszczanie i przechowywanie. 12 wstępnie ustawionych programów i 3 tryby odliczania: 12 wstępnie ustawionych programów ćwiczeń zapewnia różne intensywności ćwiczeń i pomaga użytkownikowi osiągnąć zróżnicowane cele. Dostępne są jeszcze 3 tryby odliczania: czasu, dystansu i kalorii. Potężny i cichy silnik: Wysokiej jakości silnik o maksymalnej mocy wyjściowej 2 KM zagwarantuje jednostajną pracę i dostosowywany zakres szybkości od 1 do 12 km/h. Dzięki niskiemu poziomowi hałasu (≦65dB) ta bieżnia elektryczna jest nad wyraz optymalna do domu, biura, mieszkania itp., umożliwiając ćwiczenie bez przeszkadzania innym. System pochłaniania wstrząsów: 7-warstwowy pas o wymiarach 100 x 36 cm antypoślizgową powierzchnię, aby zapewnić użytkownikom komfortowe i bezpieczne bieganie. Dodatkowo 8 amortyzatorów i 2 stopki pochłaniające wstrząsy pod powierzchnią bieżni umożliwiają cichszy trening i mniejszy wpływ na stawy. Szybkie sterowanie i praktyczne funkcje: Użytkownicy mogą sterować tą bieżnią z domu przy pomocy przycisków szybkiego sterowania na panelu sterowania. Przystępne są też inne użyteczne funkcje: czujniki tętna, ekran LCD (szybkość, czas, dystans, kalorie, puls), odchylany panel sterowania z uchwytem na urządzenie i 2 uchwyty na butelki.

☆ Bieżnia elektryczna składana 12 km/h ☆

Bieżnia elektryczna składana 12 km/h Najniższa Cena Online

☆ Bieżnia elektryczna składana 12 km/h - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Costway
 • Nazwa produktu: Bieżnia elektryczna składana 12 km/h
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis bieżni:

  Składana bieżnia elektrycznaTrenuj wygodnie, na swych warunkach dzięki tej składanej i mobilnej bieżni. Sprzęt treningowy w domu oznacza przystępność o każdej porze, każdego dnia tygodnia. Bez marnowania czasu na podróż, z wszystkimi wygodami związanymi z naszą własną oazą spokoju.

  sprężyste kółka upraszczają przemieszczanie bieżni, dzięki czemu możesz jej używać gdziekolwiek zechcesz. Potężny silnik proponuje prędkość od 0,9 do 12 km/h i cichą pracę, a bieżnia posaida 12 wstępnie ustawionych programów i 3 tryby pracy.

  Możesz zastosować aplikacji Gymax,zjednoczyć swoje urządzenie za pomocą Bluetooth i umieścić je w dedykowanym uchwycie. Dodatkowo, dzięki głośnikowi Bluetooth możesz słuchać muzyki z wysoką jakością dźwięku.

  dodatkowo, wyświetlacz LED ukazuje informacje (czas, prędkość, dystans, kalorie i tętno). W trakcie biegu 5-stopniowy, antypoślizgowy i amortyzujący pasek magnetyczny zagwarantuje komfort dla Twoich nóg.2 sposoby wyświetlania informacji: w przeciwieństwie do klasycznych bieżni, nasze urządzenie nie tylko ekran LED, który przedstawia przeróżne informacje, takie jak czas, szybkość, dystans, kalorie i tętno, ale pozwala jeszcze podłączyć aplikację Gymax i rejestrować informacje.

  ponadto możesz korzystać z aplikacji Gymax, by sterować bieżnią, dzielić się swoimi wynikami ze społecznością, rywalizować z innymi użytkownikami itp.znakomity efekt amortyzacji: dzięki 5-poziomowej bieżni magnetycznej, ta kompaktowa bieżnia jest stanowczo komfortowa.

  dodatkowo, przeciwpoślizgowa i amortyzująca powierzchnia redukuje nacisk na stawy takie jak kolana czy kostki, a dzięki temu chroni nogi.Bieganie bez hałasu: bieżnia elektryczna potężny silnik, a prędkość można regulować w zakresie od 0,9 do 12 km/h.

  ponadto, istnieje 12 wstępnie ustawionych programów i 3 tryby do wyboru w zależności od celu treningu. A wszystko to przy cichej pracy urządzenia aby nie przeszkadzać pozostałym domownikom.Głośnik Bluetooth i uchwyt na urządzenie: poprzez połączenie Bluetooth z Twoim urządzeniem, bieżnia przenosi Twój trening na inny poziom przy użyciu głośnika.

  W uchwycie można umieścić telefon komórkowy lub tablet.Składana i przenośna bieżnia: dzięki składanej konstrukcji, ta kompaktowa bieżnia jest perfekcyjnym rozwiązaniem dla małych przestrzeni, te walory ułatwiają także łatwe jej przechowywanie.

  dodatkowo, 2 zastosowane kółka proste przemieszczanie.dane szczegółowe:Kolor: Czarny z turkusowymi elementamiMateriał: Stal, ABSWymiary po otwarciu: 113 x 57,5 x 94 cmWymiary po złożeniu: 113 x 57,5 x 11 cmWymiary taśmy magnetycznej: 95 x 39 cmWaga: 25 kgUdźwig: 90 kgPrędkość: 0,9-12 km/hNapięcie: 220-240 V/50 HzMoc: 550W...


☆ Costway Składana bieżnia domowa biała (0783501394334) ☆

Costway Składana bieżnia domowa biała (0783501394334) Najniższa Cena Online

☆ Costway Składana bieżnia domowa biała (0783501394334) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Costway
 • Nazwa produktu: Costway Składana bieżnia domowa biała (0783501394334)
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis bieżni:
  Ta składana bieżnia ma konstrukcję z uproszczonym zamykaniem w zaledwie 2 krokach. Zamknięta bieżnia jest prosta do przemieszczania dzięki kółkom i stoi stabilnie bez żadnego wsparcia. Przystępnych jest 12 wstępnie ustawionych programów i 3 tryby odliczania, żeby osiągnąć cele treningowe. Potężna budowa jest zaopatrzona w amortyzatory i stopki pochłaniające wstrząsy,zmniejszyć wpływ na stawy. Sterowanie jest wygodne dzięki panelowi sterowania i prędkim kontrolkom. Rozpocznij swój powszedni trening już teraz z tą składaną bieżnią! łatwe zamykanie i montaż bez użycia narzędzi: Ta bieżnia nie wymaga narzędzi do montażu. Co więcej, zamykanie i otwieranie wymaga tylko 2 kroków: odkręcenia pokrętła mocującego oraz przykręcenia pokrętła mocującego. Ponadto złożona bieżnia jest samonośna, a 2 kółka zezwalają na jej łatwiejsze przemieszczanie i przechowywanie. 12 wstępnie ustawionych programów i 3 tryby odliczania: 12 wstępnie ustawionych programów ćwiczeń gwarantuje różnorodne intensywności ćwiczeń i pomaga użytkownikowi osiągnąć najróżniejsze cele. Dostępne są również 3 tryby odliczania: czasu, dystansu i kalorii. Solidny i cichy silnik: Wysokiej jakości silnik o maksymalnej mocy wyjściowej 2 KM gwarantuje stabilną pracę i regulowany zakres prędkości od 1 do 12 km/h. Dzięki niskiemu poziomowi hałasu (≦65dB) ta bieżnia elektryczna jest wyjątkowo odpowiednia do domu, biura, mieszkania itp., umożliwiając ćwiczenie bez przeszkadzania innym. System pochłaniania wstrząsów: 7-warstwowy pas o wymiarach 100 x 36 cm przeciwpoślizgową powierzchnię, by zapewnić użytkownikom komfortowe i bezpieczne bieganie. Na dodatek 8 amortyzatorów i 2 stopki pochłaniające wstrząsy pod powierzchnią bieżni umożliwiają cichszy trening i mniejszy wpływ na stawy. Szybkie sterowanie i poręczne funkcje: Użytkownicy mogą sterować tą bieżnią z domu za pomocą przycisków prędkiego sterowania na panelu sterowania. Przystępne są także inne ergonomiczne funkcje: czujniki tętna, ekran LCD (szybkość, czas, dystans, kalorie, puls), odchylany panel sterowania z uchwytem na urządzenie i 2 uchwyty na butelki.


Podsumowanie, czyli jaka bieżnia składana do biegania najlepsza?


Najlepsza bieżnia składana do biegania w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsza bieżnia składana do biegania w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Najlepsze bieżnie treningowe do biegania – Zestawienie maj 2024

Jeżeli żadna z powyższych bieżni składanych do biegania nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie chętnie wybieranych bieżni do biegania w domu.


Powiązania tematyczne:

 • jaka bieżnia składana do biegania opinie i efekty,
 • dobre bieżnie składane do biegania cena,
 • ranking bieżni składanych do biegania,
 • bieżnia składana do biegania jaka najlepsza.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o bieżniach składanych do biegania

#1 Gdzie szukać opinii o bieżniach składanych do biegania?

Aktualnie zaprezentowane informacje o bieżniach składanych do biegania odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie userów.

#2 Jaka bieżnia składana do biegania najlepsza? Którą wybrać?

Poszukując informacji o dobrych bieżniach składanych do biegania warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z bieżniami składanych do biegania, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie bieżnie składane do biegania są najchętniej polecane?

Nasze zestawienia z bieżniami składanych do biegania zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach bieżnie składane do biegania to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Fitnessowe zapytania:

 • https://fitnessxpressu com/ranking-biezni-skladanych-do-biegania-nasze-top-najlepszych/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *