FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking bieżni składanych do biegania. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Bieżnie do biegania / Ranking bieżni składanych do biegania


Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych bieżni składanych do biegania. Opracowane zestawienia są aktualne listopad 2023 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych bieżni składanych do biegania,
 • TOP5 często wybieranych bieżni do biegania w domu.

Jakie bieżnie składane do biegania najlepiej wybrać? Ranking listopad 2023

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane bieżnie składane do biegania, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking bieżni składanych do biegania, wraz ze specyfikacją modelu, aktualizujemy każdego dnia.

☆ Bieżnia elektryczna Christopeit 750S składana ☆

Bieżnia elektryczna Christopeit 750S składana Najniższa Cena Online

☆ Bieżnia elektryczna Christopeit 750S składana - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Christopeit
 • Nazwa produktu: Bieżnia elektryczna Christopeit 750S składana
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis bieżni:

  Zacznij od razu w 100% wstępnie zmontowany


  Kosmiczny cud dzięki inteligentnemu mechanizmowi składania - tylko 19 cm
  szybkość od 1 km / h do 16 km / h
  Zintegrowane smarowanie bieżnika, bez konieczności irytującego smarowania / wcierania bieżnika
  Maks. Waga użytkownika 130 kg

  Bieżnia TM 750 S od domowego sportowca Christopeit Sport Bieżnia elektryczna TM 750 S jest wyekwipowana w funkcje, które można z łatwością znaleźć w tym przedziale cenowym bez żadnej innej bieżni! Masz dość irytujących wkręcania i montażu (montażu)? Zatem w 100% wstępnie zmontowana i nadająca się do natychmiastowego korzystania TM 750 S jest właśnie tym! Dzięki inteligentnemu mechanizmowi składania (Easy Foldable System) TM 750 S można prędko złożyć i złożyć, a dzięki wysokości 19 cm (leżącej) i głębokości 34 cm (stojącej) zawiera się w prawie każdym rogu, pod łóżkiem lub sofą. Rolki transportowe umożliwiają łatwą zmianę lokalizacji. Dzięki temu jest to genialna bieżnia do prawie każdej przestrzeni życiowej. Irytujące czynności konserwacyjne należą już do przeszłości dzięki TM 750 S, ponieważ zintegrowane smarowanie bieżnika powoduje, iż ​​bieżnia jest zawsze gotowa do treningu biegowego. Niezależnie od tego, czy masz sprint, czy marsz, oprócz rozmaitych 16 programów treningowych, indywidualnie dostosowywanej szybkości od 1 do 16 km / h oraz praktycznych przycisków bezpośredniego wyboru, TM 750 S jest optymalny dla każdego rodzaju biegacza! Aktywny system amortyzacji przy pomocy 4 poduszek i duża powierzchnia do biegania o długości 1200 mm i szerokości 450 mm gwarantują naturalne odczucie w trakcie biegu z maksymalną ochroną stawów. Futurystyczny podświetlany ekran LED z panelem dotykowym ze zintegrowanym uchwytem na tablet, opcjonalnym paskiem pulsacyjnym, kluczem bezpieczeństwa i wagą użytkownika 130 kg gwarantuje maksymalną informację, bezpieczeństwo i stabilność. To powoduje, iż ​​TM 750 S jest nieprzeciętnym towarzyszem do indywidualnego i efektywnego treningu we własnych czterech ścianach.


☆ bieżnia - składana - 1200 w -1 do 12 km/h - 120 kg - 2 poziomy nachylenia gr-mg31 - 3 lata gwarancji marki Gymrex ☆

bieżnia - składana - 1200 w -1 do 12 km/h - 120 kg - 2 poziomy nachylenia gr-mg31 - 3 lata gwarancji marki Gymrex Najniższa Cena Online

☆ bieżnia - składana - 1200 w -1 do 12 km/h - 120 kg - 2 poziomy nachylenia gr-mg31 - 3 lata gwarancji marki Gymrex - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Gymrex
 • Nazwa produktu: bieżnia - składana - 1200 w -1 do 12 km/h - 120 kg - 2 poziomy nachylenia gr-mg31 - 3 lata gwarancji marki Gymrex
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis bieżni:

  Możesz trenować wyjątkowo rozciągliwie na bieżni marki Gymrex. Zawsze, gdy nadaje się to do Twojego harmonogramu, bez względu na pogodę czy porę dnia i za każdym razem z odpowiednią intensywnością. Możesz pilnować swoje postępy treningowe i tętno na obszernym wyświetlaczu LCD albo wybrać odpowiedni spomiędzy dwunastu programów.

  Po treningu wytrzymałościowym bieżnię można złożyć, co czyni ją zajmującym niewiele miejsca rozwiązaniem fitness do prywatnej siłowni, biur, hoteli albo klubów sportowych. Zrównoważona bieżnia może być obciążona maks.

  120 kg i proponuje poziomy prędkości od 1 do 12 km/h z silnikiem o mocy 1200 W. Dzięki długości 120 cm i szerokości 42 cm gwarantuje wystarczająco dużo miejsca na naturalny ruch chodzenia. Poziom nachylenia można wybrać w zakresie od 1° do 3°.

  Bieżnia elektryczna jest zatem nadzwyczajnym urządzeniem treningowym jednocześnie dla początkujących, jak i ambitnych biegaczy,zwiększyć trwałość, zredukować wagę i tkankę tłuszczową, a także wzmocnić układ sercowo-naczyniowy.

  Aby uzyskać wydajne wyniki, na ekranie LCD wyświetlane są wyraźnie czytelny czas, aktualna szybkość, przebyty dystans i spalone kalorie oraz tętno i poziom nachylenia. Program można jeszcze wybrać w żądanej intensywności za pomocą wyświetlacza.

  Napoje i uchwyt na smartfon lub tablet nieprzerwany trening. Dla bezpiecznego stosowania urządzenie odpowiada I klasie ochronności i jest wyposażone w wyłącznik awaryjny, który automatycznie zatrzymuje bieżnię w przypadku oddalenia się od konsoli.

  Dlatego czerwony klucz bezpieczeństwa należy umieścić na przełączniku na konsoli, by uruchomić bieżnię. Abyś mógł długo cieszyć się nowym sprzętem fitness, bieżnia do domu została zaprojektowana tak, żeby była zrównoważona i tworzona z wytrzymałych tworzyw, stali i trwałego plastiku.

  Można go prędko i z łatwością rozłożyć, a także tak samo łatwo złożyć, by zaoszczędzić miejsce, gdy nie trenujesz. Kompaktowe urządzenie ma tylko 84 x 71 x 135,6 cm po złożeniu. Dodatkowa funkcja: Możesz zsynchronizować bieżnię z aplikacjami Kinomap i Fitshow poprzez Bluetooth.

  Aplikacje są dostępne do pobrania zarówno w Google Play, jak i Apple Store.


☆ Bieżnia elektryczna KINGSMITH WalkingPad X21 ☆

Bieżnia elektryczna KINGSMITH WalkingPad X21 Najniższa Cena Online

☆ Bieżnia elektryczna KINGSMITH WalkingPad X21 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: KINGSMITH
 • Nazwa produktu: Bieżnia elektryczna KINGSMITH WalkingPad X21
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 5
 • Charakterystyka / Opis bieżni:

  Bieżnia elektryczna King Smith X21 Walking Pad składana Czarna Bieżnia elektryczna King Smith X21 Walking Pad to genialne rozwiązanie dla osób prowadzących aktywny fason życia. Pozwala na trening bez względu na warunki pogodowe z szybkością do 12 km/h.

  wyekwipowana w progresywną technologię NFC, pozwala na szybkie i nieskomplikowane łączenie z urządzeniami. Cyfrowy wyświetlacz LED zagwarantuje krystaliczne i czytelne odczyty w czasie rzeczywistym. W dodatku, z aplikacją KS Fit, każdy trening można dostosować do jednostkowych potrzeb, zarówno pod względem intensywności, jak i czasu.

  zestaw funkcji uzupełnia możliwość regulacji szybkości, co pozwala na stopniowe rozszerzanie wydajności. Kluczowym atutem jest na dodatek możliwość składania urządzenia, co proste przechowywanie i oszczędność miejsca.

  NAJWAŻNIEJSZE właściwości Wielkość po rozłożeniu: 1419 × 711 × 1053 mm Wielkość po złożeniu: 1007 × 711 × 225 mm Zakres szybkości: 0,5-12 km/h Możliwość złożenia Obsługa NFC Cyfrowy wyświetlacz LED Aplikacja KS Fit Maksymalna waga użytkownika: 110 kg 4-warstwowa powierzchnia biegowa Kompaktowa Zajmuje nie więcej niż 0,16 m² innowacyjna bieżnia elektryczna Kingsmith WalkingPad X21 to imponujące narzędzie do ćwiczeń, które wpłynie korzystnie na Twoje zdrowie i samopoczucie.

  Bieżnia charakteryzuje się stylową, lekką konstrukcją, która pozwala na proste przechowywanie i transport. Nie wymaga obfitych przestrzeni, a szczególna kompozycja podwójnego składania zezwala na schowanie jej choćby w szafie.

  Regulacja szybkości Kingsmith WalkingPad X21 wyposażony został w dużo trybów i poziomów prędkości (od 0,5 do 12 km/h), co pozwala na konsumentom indywidualne ustawienie siły ćwiczeń. To powoduje, iż jest znakomity do treningów dla osób o zróżnicowanym poziomie kondycji fizycznej.

  Obsługa NFC Za sprawą funkcji NFC, bieżnia zezwala na bezproblemowe połączenie ze smartfonem, umożliwiając Ci dostosowanie ustawień treningu według własnych potrzeb. Dzięki asygnowanej aplikacji, masz pełen dostęp do interfejsu KingSmith na swoim urządzeniu przenośnym i możliwość monitorowania aktualizacji informacji treningowych na bieżąco.

  olśniewający design Cyfrowy ekran LED jest widoczny jedynie w trakcie ćwiczeń, w stanie nieaktywnym przedstawia się jako zupełnie gładka powierzchnia. Kiedy jest aktywny, dostarcza najnowszych danych z treningu i pozwala na prostą modyfikację ustawień biegu.

  Aplikacja KS Fit Aplikacja KS Fit ma zdolność monitorowania i zapisywania Twoich informacji treningowych, jednocześnie monitorując tryby działania X21: manipulowanie pomiędzy trybami, start, stop, powiększanie tempa, zniżanie prędkości i sporo innych.

  Lekka i trwała konstrukcja budowa o znikomej wadze,obszernej trwałości Bieżnia KingSmith WalkingPad X21, z klasyczną czarną barwą i bezkompromisowym designem, nie tylko służy swojemu celowi,w dodatku dodaje stylu Twojemu mieszkaniu.

  wytwarzana z ultra trwałego i równocześnie lekkiego stopu aluminium, urządzenie demonstruje się zaskakująco niewielkim ciężarem, wynoszącym jedynie 38 kg. Mimo to, mogą z niej korzystać osoby o masie do 110 kg.

  budowa Koncepcja wykorzystania czterech warstw sprawia, iż bieżnia KingSmith X21 gwarantuje najwyższy poziom bezpieczeństwa i komfortu w trakcie biegu. Poniżej zewnętrznej powłoki bieżni umieszczona jest niepowtarzalna powłoka EVA, znamionująca się miękkością i sprężystością.

  Działa ona jako skuteczny amortyzator drgań odczuwalnych podczas biegu i przyczynia się do redukcji obciążenia na stawy i więzadła. Powierzchnia zewnętrzna o reliefowym wzorze jest pokryta antypoślizgową powłoką, dzięki czemu zapewnia stabilność i pewność kroku, utrzymując konkretne połączenie podeszwy obuwia z nawierzchnią.

  Bezszczotkowy silnik Silnik o wysokiej produktywności rodzaju bezszczotkowy Silnik bezszczotkowy, charakteryzujący się wysoką produktywnością, dostarcza stabilną siłę napędową. Mimo pracującej na pełnych obrotach tętniarki Kingsmith X21, głośność nie przekracza 75 dB, co pozwala na treningi choćby w godzinach nocnych.

  SPECYFIKACJA technicznA Silnik: Bezszczotkowy BLDC Moc znamionowa: 918 W Zakres szybkości: 0,5-12 km/h Materiał panelu: Akryl Materiał pokrywy: ABS + stop aluminium Połączenie panelowe: ekran OLED Niestandardowe ograniczenie prędkości Ochrona przed przeciążeniem samoczynne przełączanie w trybie gotowości Blokada bezpieczeństwa Maksymalne obciążenie: 110 kg wymiary: 1419 × 711 × 1053 mm(rozłożony) wymiary: 1007 × 711 × 225 mm (złożony)


☆ Bieżnia BH FITNESS Run Lab Składana, 4A68-707FE ☆

Bieżnia BH FITNESS Run Lab Składana, 4A68-707FE Najniższa Cena Online

☆ Bieżnia BH FITNESS Run Lab Składana, 4A68-707FE - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BH FITNESS
 • Nazwa produktu: Bieżnia BH FITNESS Run Lab Składana, 4A68-707FE
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis bieżni:

  bezpłatnY TRANSPORT

  Bieżnia składana BH Fitness Run Lab.

  RunLab najistotniej kompaktowa bieżnia z modeli BH Fitness

  Wyątkowy design połączony z nowinkami technicznymi (głośniki Bluetooth, a także aplikacja G-FIT) sprawiają, że jest to wspaniałe urządzenie do domowych treningów.

  Wysokiej klasy bieżnia BH Fitness poprawnie przystosowana do prowadzenia treningów domowych. Ma składaną konstrukcję, kółka transportowe i jest modelem iConcept, który sprawia, że bieżnia łączy się przez Bluetooth® ze smartfonem lub tabletem.

  Możliwość złożenia w pionie i w poziomie
  Złóż i przechowuj bieżnię w dowolnym miejscu. Złóż bieżnię w poziomie, aby móc wsunąć ją np: pod łóżko (153 x 79 x 32 cm)

  GWARANCJA
  • Domowa: 2 lata
  • Półkomercyjna: brak
  • Komercyjna: brak

  SPECYFIKACJA
  • Sposób wykorzystywania: intensywny trening domowy
  • rozmiary: 153 x 79 x 134 cm
  • Waga: 48 kg
  • Maksymalna waga użytkownika: 110 kg
  • Moc stała: 2,5 KM
  • prędkość: 1-15 km/h
  • Kąt nachylenia: 0-12%
  • wymiary pasa biegowego: 126x46cm
  • Głośniki Bluetooth
  • ekran: LED
  • Komputer: GFIT, Dystans, czas, prędkosć,kalorie, puls
  • Puls: czujniki do pomiaru pulsu w uchwytach, opcjonalnie telemetryczny pomiar pulsu, pomiar pulsu przy pomocy Bluetooth®


Podobne zestawienia:


Najtańsze bieżnie składane do biegania – Ranking listopad 2023 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze bieżnie składane do biegania, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich bieżni składanych do biegania jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Bieżnia elektryczna Christopeit 750S składana ☆

Bieżnia elektryczna Christopeit 750S składana Najniższa Cena Online

☆ Bieżnia elektryczna Christopeit 750S składana - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Christopeit
 • Nazwa produktu: Bieżnia elektryczna Christopeit 750S składana
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis bieżni:

  Zacznij od razu w 100% wstępnie zmontowany


  Kosmiczny cud dzięki inteligentnemu mechanizmowi składania - tylko 19 cm
  prędkość od 1 km / h do 16 km / h
  Zintegrowane smarowanie bieżnika, bez konieczności irytującego smarowania / wcierania bieżnika
  Maks. Waga użytkownika 130 kg

  Bieżnia TM 750 S od domowego sportowca Christopeit Sport Bieżnia elektryczna TM 750 S jest wyposażona w funkcje, które można prosto znaleźć w tym przedziale cenowym bez żadnej innej bieżni! Masz dość irytujących wkręcania i konstrukcji (konstrukcji)? Zatem w 100% wstępnie zmontowana i nadająca się do natychmiastowego korzystania TM 750 S jest właśnie tym! Dzięki inteligentnemu mechanizmowi składania (Easy Foldable System) TM 750 S można prędko złożyć i złożyć, a dzięki wysokości 19 cm (leżącej) i głębokości 34 cm (stojącej) zawiera się w prawie każdym rogu, pod łóżkiem albo sofą. Rolki transportowe pozwalają na łatwą zmianę lokalizacji. Dzięki temu jest to idealna bieżnia do prawie każdej przestrzeni życiowej. Irytujące czynności konserwacyjne należą już do przeszłości dzięki TM 750 S, ponieważ zintegrowane smarowanie bieżnika sprawia, iż ​​bieżnia jest zawsze gotowa do treningu biegowego. Niezależnie od tego, czy masz sprint, czy marsz, oprócz różnych 16 programów treningowych, indywidualnie regulowanej prędkości od 1 do 16 km / h oraz funkcjonalnych przycisków bezpośredniego wyboru, TM 750 S jest stosowny dla każdego typu biegacza! Aktywny system amortyzacji przy pomocy 4 poduszek i znaczna powierzchnia do biegania o długości 1200 mm i szerokości 450 mm gwarantują naturalne odczucie podczas biegu z maksymalną ochroną stawów. Futurystyczny podświetlany ekran LED z panelem dotykowym ze zintegrowanym uchwytem na tablet, opcjonalnym paskiem pulsacyjnym, kluczem bezpieczeństwa i wagą użytkownika 130 kg zagwarantuje maksymalną informację, bezpieczeństwo i stabilność. To powoduje, że ​​TM 750 S jest znakomitym towarzyszem do jednostkowego i sprawnego treningu we własnych czterech ścianach.


☆ bieżnia - składana - 1200 w -1 do 12 km/h - 120 kg - 2 poziomy nachylenia gr-mg31 - 3 lata gwarancji marki Gymrex ☆

bieżnia - składana - 1200 w -1 do 12 km/h - 120 kg - 2 poziomy nachylenia gr-mg31 - 3 lata gwarancji marki Gymrex Najniższa Cena Online

☆ bieżnia - składana - 1200 w -1 do 12 km/h - 120 kg - 2 poziomy nachylenia gr-mg31 - 3 lata gwarancji marki Gymrex - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Gymrex
 • Nazwa produktu: bieżnia - składana - 1200 w -1 do 12 km/h - 120 kg - 2 poziomy nachylenia gr-mg31 - 3 lata gwarancji marki Gymrex
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis bieżni:

  Możesz trenować nad wyraz elastycznie na bieżni firmy Gymrex. Za każdym razem, gdy nadaje się to do Twojego harmonogramu, bez względu na pogodę czy porę dnia i za każdym razem z odpowiednią intensywnością. Możesz nadzorować swoje postępy treningowe i tętno na dużym wyświetlaczu LCD albo wybrać optymalny spośród dwunastu programów.

  Po treningu wytrzymałościowym bieżnię można złożyć, co czyni ją zajmującym mało miejsca rozwiązaniem fitness do prywatnej siłowni, biur, hoteli albo klubów sportowych. Jednostajna bieżnia może być obciążona maks.

  120 kg i proponuje poziomy prędkości od 1 do 12 km/h z silnikiem o mocy 1200 W. Dzięki długości 120 cm i szerokości 42 cm gwarantuje wystarczająco dużo miejsca na naturalny ruch chodzenia. Poziom nachylenia można wybrać w zakresie od 1° do 3°.

  Bieżnia elektryczna jest zatem idealnym urządzeniem treningowym jednocześnie dla początkujących, jak i ambitnych biegaczy,rozszerzyć solidność, zredukować wagę i tkankę tłuszczową oraz wzmocnić układ sercowo-naczyniowy.

  Aby uzyskać efektywne wyniki, na ekranie LCD wyświetlane są wyraźnie czytelny czas, aktualna prędkość, przebyty dystans i spalone kalorie i tętno i poziom nachylenia. Program można na dodatek wybrać w żądanej intensywności za pomocą wyświetlacza.

  Napoje i uchwyt na smartfon lub tablet nieprzerwany trening. Dla bezpiecznego użytkowania urządzenie odpowiada I klasie ochronności i jest wyekwipowane w wyłącznik awaryjny, który samoczynnie zatrzymuje bieżnię w sytuacji oddalenia się od konsoli.

  Dlatego czerwony klucz bezpieczeństwa należy umieścić na przełączniku na konsoli, aby uruchomić bieżnię. Abyś mógł długo radować się nowym sprzętem fitness, bieżnia do domu została zaprojektowana tak, żeby była jednostajna i wytworzona z wytrzymałych tworzyw, stali i trwałego plastiku.

  Można go szybko i łatwo rozłożyć i równie łatwo złożyć, by zaoszczędzić miejsce, gdy nie trenujesz. Kompaktowe urządzenie ma tylko 84 x 71 x 135,6 cm po złożeniu. Dodatkowa funkcja: Możesz zsynchronizować bieżnię z aplikacjami Kinomap i Fitshow poprzez Bluetooth.

  Aplikacje są przystępne do pobrania równocześnie w Google Play, jak i Apple Store.


☆ Bieżnia elektryczna KINGSMITH WalkingPad X21 ☆

Bieżnia elektryczna KINGSMITH WalkingPad X21 Najniższa Cena Online

☆ Bieżnia elektryczna KINGSMITH WalkingPad X21 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: KINGSMITH
 • Nazwa produktu: Bieżnia elektryczna KINGSMITH WalkingPad X21
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 5
 • Charakterystyka / Opis bieżni:

  Bieżnia elektryczna King Smith X21 Walking Pad składana Czarna Bieżnia elektryczna King Smith X21 Walking Pad to perfekcyjne rozwiązanie dla osób prowadzących aktywny styl życia. Zezwala na trening bez względu na warunki pogodowe z szybkością do 12 km/h.

  zaopatrzona w nowoczesną technikę NFC, zezwala na szybkie i łatwe łączenie z urządzeniami. Cyfrowy wyświetlacz LED gwarantuje klarowne i czytelne odczyty w czasie rzeczywistym. Ponadto, z aplikacją KS Fit, każdy trening można dostosować do jednostkowych potrzeb, jednocześnie pod względem intensywności, jak i czasu.

  pakiet funkcji uzupełnia możliwość regulacji prędkości, co zezwala na stopniowe zwiększanie efektywności. Kluczowym atutem jest jeszcze możliwość składania urządzenia, co proste przechowywanie i oszczędność miejsca.

  NAJWAŻNIEJSZE parametry Wielkość po rozłożeniu: 1419 × 711 × 1053 mm Wielkość po złożeniu: 1007 × 711 × 225 mm Zakres prędkości: 0,5-12 km/h Możliwość złożenia Obsługa NFC Cyfrowy ekran LED Aplikacja KS Fit Maksymalna waga użytkownika: 110 kg 4-warstwowa powierzchnia biegowa Kompaktowa Zajmuje nie więcej niż 0,16 m² nowoczesna bieżnia elektryczna Kingsmith WalkingPad X21 to imponujące narzędzie do ćwiczeń, które wpłynie dobrze na Twoje zdrowie i samopoczucie.

  Bieżnia charakteryzuje się stylową, lekką konstrukcją, która umożliwia proste przechowywanie i transport. Nie wymaga obfitych przestrzeni, a szczególna konstrukcja podwójnego składania pozwala na schowanie jej choćby w szafie.

  Regulacja prędkości Kingsmith WalkingPad X21 zaopatrzony został w mnóstwo trybów oraz stopni prędkości (od 0,5 do 12 km/h), co pozwala na konsumentom indywidualne ustawienie siły ćwiczeń. To sprawia, iż jest wspaniały do treningów dla osób o rozmaitym poziomie kondycji fizycznej.

  Obsługa NFC Za sprawą funkcji NFC, bieżnia umożliwia bezproblemowe połączenie ze smartfonem, umożliwiając Ci dobranie ustawień treningu według własnych potrzeb. Dzięki asygnowanej aplikacji, masz pełen dostęp do interfejsu KingSmith na swoim urządzeniu przenośnym, a także możliwość monitorowania aktualizacji informacji treningowych na bieżąco.

  oszałamiający design Cyfrowy ekran LED jest widoczny jedynie podczas ćwiczeń, w stanie nieaktywnym ukazuje się jako zupełnie gładka powierzchnia. Kiedy jest aktywny, dostarcza najnowszych informacji z treningu i umożliwia prostą modyfikację ustawień biegu.

  Aplikacja KS Fit Aplikacja KS Fit posiada zdolność monitorowania i zapisywania Twoich informacji treningowych, jednocześnie kontrolując tryby działania X21: manipulowanie pomiędzy trybami, start, stop, rozszerzanie tempa, ograniczanie szybkości i dużo innych.

  Lekka i trwała kompozycja kompozycja o znikomej wadze,wielkiej trwałości Bieżnia KingSmith WalkingPad X21, z tradycyjną czarną barwą i minimalistycznym designem, nie tylko służy swojemu celowi,w dodatku dodaje stylu Twojemu mieszkaniu.

  wytwarzana z ultra trwałego i równocześnie lekkiego stopu aluminium, urządzenie demonstruje się zaskakująco niewielkim ciężarem, wynoszącym jedynie 38 kg. Mimo to, mogą z niej korzystać osoby o masie do 110 kg.

  konstrukcja Koncepcja użycia czterech warstw powoduje, iż bieżnia KingSmith X21 zagwarantuje najwyższy poziom bezpieczeństwa i komfortu w trakcie biegu. Poniżej zewnętrznej powłoki bieżni umieszczona jest unikalna powłoka EVA, znamionująca się miękkością i elastycznością.

  Działa ona jako wydajny amortyzator drgań odczuwalnych podczas biegu i przyczynia się do redukcji obciążenia na stawy i więzadła. Powierzchnia zewnętrzna o reliefowym wzorze jest pokryta antypoślizgową warstwą, dzięki temu zapewnia stabilność i pewność kroku, utrzymując konkretne połączenie podeszwy obuwia z nawierzchnią.

  Bezszczotkowy silnik Silnik o wysokiej skuteczności typu bezszczotkowy Silnik bezszczotkowy, cechujący się wysoką efektywnością, dostarcza zrównoważoną siłę napędową. Mimo pracującej na pełnych obrotach tętniarki Kingsmith X21, głośność nie przekracza 75 dB, co pozwala na treningi nawet w godzinach nocnych.

  SPECYFIKACJA technologicznA Silnik: Bezszczotkowy BLDC Moc znamionowa: 918 W Zakres szybkości: 0,5-12 km/h Materiał panelu: Akryl Materiał obudowy: ABS + stop aluminium Połączenie panelowe: wyświetlacz OLED Niestandardowe ograniczenie prędkości Ochrona przed przeciążeniem samoczynne przełączanie w trybie gotowości Blokada bezpieczeństwa Maksymalne obciążenie: 110 kg wymiary: 1419 × 711 × 1053 mm(rozłożony) wymiary: 1007 × 711 × 225 mm (złożony)


☆ Bieżnia BH FITNESS Run Lab Składana, 4A68-707FE ☆

Bieżnia BH FITNESS Run Lab Składana, 4A68-707FE Najniższa Cena Online

☆ Bieżnia BH FITNESS Run Lab Składana, 4A68-707FE - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BH FITNESS
 • Nazwa produktu: Bieżnia BH FITNESS Run Lab Składana, 4A68-707FE
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis bieżni:

  gratisowY TRANSPORT

  Bieżnia składana BH Fitness Run Lab.

  RunLab najszczególniej kompaktowa bieżnia z modeli BH Fitness

  Wyątkowy design połączony z nowinkami technicznymi (głośniki Bluetooth, a także aplikacja G-FIT) sprawiają, że jest to nieprzeciętne urządzenie do domowych treningów.

  Wysokiej klasy bieżnia BH Fitness korzystnie przypasowana do prowadzenia treningów domowych. Ma składaną konstrukcję, kółka transportowe i jest modelem iConcept, który sprawia, że bieżnia łączy się przez Bluetooth® ze smartfonem lub tabletem.

  Możliwość złożenia w pionie i w poziomie
  Złóż i przechowuj bieżnię w dowolnym miejscu. Złóż bieżnię w poziomie, by móc wsunąć ją np: pod łóżko (153 x 79 x 32 cm)

  GWARANCJA
  • Domowa: 2 lata
  • Półkomercyjna: brak
  • Komercyjna: brak

  SPECYFIKACJA
  • Sposób stosowania: intensywny trening domowy
  • wymiary: 153 x 79 x 134 cm
  • Waga: 48 kg
  • Maksymalna waga użytkownika: 110 kg
  • Moc stała: 2,5 KM
  • szybkość: 1-15 km/h
  • Kąt nachylenia: 0-12%
  • rozmiary pasa biegowego: 126x46cm
  • Głośniki Bluetooth
  • ekran: LED
  • Komputer: GFIT, Dystans, czas, prędkosć,kalorie, puls
  • Puls: czujniki do pomiaru pulsu w uchwytach, opcjonalnie telemetryczny pomiar pulsu, pomiar pulsu za pomocą Bluetooth®


Podsumowanie, czyli jaka bieżnia składana do biegania najlepsza?


Najlepsza bieżnia składana do biegania w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsza bieżnia składana do biegania w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Najlepsze bieżnie treningowe do biegania – Zestawienie listopad 2023

Jeżeli żadna z powyższych bieżni składanych do biegania nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie chętnie wybieranych bieżni do biegania w domu.


Powiązania tematyczne:

 • jaka bieżnia składana do biegania opinie i efekty,
 • dobre bieżnie składane do biegania cena,
 • ranking bieżni składanych do biegania,
 • bieżnia składana do biegania jaka najlepsza.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o bieżniach składanych do biegania

#1 Gdzie szukać opinii o bieżniach składanych do biegania?

Aktualnie zaprezentowane informacje o bieżniach składanych do biegania odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie userów.

#2 Jaka bieżnia składana do biegania najlepsza? Którą wybrać?

Poszukując informacji o dobrych bieżniach składanych do biegania warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z bieżniami składanych do biegania, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie bieżnie składane do biegania są najchętniej polecane?

Nasze zestawienia z bieżniami składanych do biegania zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach bieżnie składane do biegania to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Fitnessowe zapytania:

 • https://fitnessxpressu com/ranking-biezni-skladanych-do-biegania-nasze-top-najlepszych/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *