FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking bieżni BH Fitness do biegania i treningu. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Bieżnie do biegania / Ranking bieżni BH Fitness do biegania i treningu


Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych bieżni BH Fitness do biegania i treningu. Opracowane zestawienia są aktualne marzec 2023 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych bieżni BH Fitness do biegania i treningu,
 • TOP5 chętnie kupowanych bieżni domowych do treningu biegowego.

O czym dowiesz się w poradniku?

Jakie bieżnie BH Fitness do biegania w domu najlepiej wybrać? Ranking marzec 2023

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane bieżnie BH Fitness do biegania w domu, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking bieżni BH Fitness do biegania i treningu, wraz ze specyfikacją modelu, aktualizujemy każdego dnia.

☆ Bieżnia treningowa G6473I i.F2W Bluetooth do użytku domowego, DS-G6473I ☆

Bieżnia treningowa G6473I i.F2W Bluetooth do użytku domowego, DS-G6473I Najniższa Cena Online

☆ Bieżnia treningowa G6473I i.F2W Bluetooth do użytku domowego, DS-G6473I - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BH Fitness [Exercycle S.L.]
 • Nazwa produktu: Bieżnia treningowa G6473I i.F2W Bluetooth do użytku domowego, DS-G6473I
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis bieżni:
  Bieżnia treningowa BH Fitness G6473I i.F2W Bluetooth do regularnego wykorzystywania domowego

  Bieżnia BH Fitness G6473I i.F2W Bluetooth dedykowana do regularnego użytkowania domowego. Stabilną konstrukcję, a także sterowany elektronicznie silnik o mocy 1,52 KM (2,07 kW) w trybie pracy ciągłej. Bieżnia proponuje szybkości w zakresie od 1 do 18 Km/h wraz regulacją kąta nachylenia pasa biegowego w zakresie od 0 do 12°, a także 12 zdefiniowanych programów treningu. Wyposażona jest pomiędzy innymi w pas biegowy o szerokości 51 cm i długości 135 cm, a także w górny ekran LCD i dolny panel alfanumeryczny z przyciskami prędkiego wyboru oraz w system do pomiaru pulsu poprzez Bluetooth.

  duży zakres regulacji szybkości, zwłaszcza znikoma prędkość oferowana przez bieżnię, zezwala na jej użycie w rehabilitacji ruchowej osób starszych i rekonwalescentów.

  Bieżnia G6473I i.F2W Bluetooth jest wyrobem certyfikowanym, opatrzonym znakiem CE i zaopatrzonym w deklarację producenta o zgodności wyrobu z obowiązującymi na terenie UE normami i dyrektywami odnoszącymi się do tego typu wyrobów.

  mocne strony bieżni BH Fitness G6473I i.F2W Bluetooth
  • regulacja szybkości w zakresie 1 - 18 Km/h
  • przyciski szybkiej zmiany szybkości
  • regulacja kąta nachylenia w zakresie 0 - 12°
  • przyciski prędkiej zmiany kąta nachylenia
  • pas biegowy o rozmiarach 135 x 51 cm
  • 12 zdefiniowanych programów treningowych i testów
  • technika i.Concept z modułem Bluetooth 4.0 do aplikacji fitness
  • pomiar tętna poprzez Bluetooth
  • sensory pomiaru pulsu na poręczach bieżni
  • wyświetlacz elektroniczny LCD
  • funkcje wyświetlacza: pokonany dystans, czas treningu, prędkość, spalone kalorie, tętno, kąt nachylenia bieżni
  • panel alfanumeryczny z przyciskami prędkiego wyboru
  • klucz bezpieczeństwa i przycisk bezpieczeństwa STOP
  • system amortyzacji bieżni z 6 elastomerami K-Dumper
  • funkcja nawiewu w trakcie treningu
  • maksymalna waga użytkownika do 115 kg
  • sterowany elektronicznie efektywny silnik o mocy ciągłej 1,52 KM (2,07 kW) i szczytowej 2,79 KM (3,79 kW)
  • tryb Eco - obniża zużycie energii o 25%
  • kółka transportowe do przetaczania bieżni
  • możliwość złożenia bieżni
  • Soft Drop System [SDS] - system powolnego opuszczania blatu bieżni przy jej rozkładaniu
  • darmowa przesyłka na terenie Polski
  Warunki gwarancji producenta bieżni G6473I i.F2W Bluetooth

  producent bieżni udziela 2 letniej gwarancji na bezawaryjne jej działanie tylko do stosowania domowego.

  Warunkiem koniecznym do zachowania gwarancji producenta jest wykorzystywanie bieżni w warunkach domowych z przestrzeganiem dobowego limitu czasu używania bieżni przekazanego w warunkach gwarancji. Dla regularnego użytkowania w warunkach domowych limit ten jest nie krótszy niż 1,5 godziny na dobę (max 7 godzin w tygodniu).

  ekran i jego funkcje

  ekran i sterowanie pracą bieżni składa się z dwóch części: górnej, w której znajduje się wyświetlacz elektroniczny LCD i dolnej, gdzie znajdują się przyciski alfanumeryczne. Wyświetlacz LCD wskazuje jeden z zaprogramowanych profili oporu wybrany poprzez użytkownika (program treningowy), opór w trakcie ćwiczenia i inne właściwości treningu:

  1. szybkość: pokazuje się wartość szybkości liniowej w kilometrach na godzinę [km/h], z jaką przemieszcza się taśma bieżni szybkość można regulować przyciskami SPEED + i - skokowo o wartość 3 Km/h.
  2. Czas: w trakcie treningu pojawia pomiar czasu w minutach i sekundach [mm:ss], jaki upłynął od rozpoczęcia treningu albo w sytuacji wybrania zaprogramowanej funkcji "czas", pojawia się czas, jaki pozostał do zakończenia treningu.
  3. Dystans: ukazuje się pomiar przebytego dystansu od momentu rozpoczęcia treningu na podstawie prędkości liniowej bieżni. Dystans pokazywany jest w kilometrach i hektometrach [1 hm = 100 m].
  4. Kalorie: przedstawia liczba spalonych kalorii od rozpoczęcia treningu przy uwzględnieniu ilości zużytej energii i danych dotyczących wagi i wieku ćwiczącego wprowadzonych przed treningiem.
  5. Kąt nachylenia: wskazuje kąt nachylenia pasa bieżni w danym momencie. Kąt nachylenia można regulować przyciskami INCLINE skokowo o 2° w zakresie od 0 do 12°. Po zakończeniu treningu bieżnia automatycznie powraca do poziomu 0°.
  6. Puls: wskazuje aktualny puls ćwiczącego gdy ma dłonie ułożone na sensorach pomiaru pulsu w poręczach.

  Znajdujące się pod wyświetlaczem przyciski alfanumeryczne pomagają przy wyborze typu treningu oraz wskazują użytkownikowi przebieg ćwiczenia, a także wyświetlają dane po jego zakończeniu..


☆ Bieżnia BH Fitness I.F1 Bluetooth G6414I ☆

Bieżnia BH Fitness I.F1 Bluetooth G6414I Najniższa Cena Online

☆ Bieżnia BH Fitness I.F1 Bluetooth G6414I - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BH Fitness
 • Nazwa produktu: Bieżnia BH Fitness I.F1 Bluetooth G6414I
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis bieżni:

☆ Bh fitness Bieżnia elektryczna f4 dual ☆

Bh fitness Bieżnia elektryczna f4 dual Najniższa Cena Online

☆ Bh fitness Bieżnia elektryczna f4 dual - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BH FITNESS
 • Nazwa produktu: Bh fitness Bieżnia elektryczna f4 dual
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis bieżni:

  darmowA dostawa

  Są rzeczy, które trzeba robić poza domem, lecz trening nie musi być jedną z nich. Jeśli i Ty uważasz, że "nie ma jak w domu", to bieżnia F4 Dual marki BH Fitness jest nieprzeciętnym wyborem. Zwłaszcza jeśli zależy Ci na tym, by biegać nie tylko produktywnie i bezpiecznie, lecz też... Nowocześnie.

  Nie o sam fason biegania chodzi, lecz o zaimplementowane udogodnienia. Model nazywa się Dual nie bez powodu - dzięki kompatybilności z systemem Dual Kit zmienia on bieżnię w interaktywną maszynę treningową, która powoduje, iż ćwiczenia są bardziej produktywne, urozmaicone i miną Ci w okamgnieniu. Z reguły zaś dadzą Ci pełną kontrolę nad Twoim biegiem. Jeśli jednak wolisz być offline - nie martw się. Do dyspozycji masz 12 programów treningowych, w tym jeden sterowany pracą Twojego serca, a jeden nakierowany na intensywne spalanie tkanki tłuszczowej, więc nuda nie ma prawa wkraść się w treningi.

  Ani nuda, ani... Kontuzja nie zepsuje Ci humoru. F4 Dual posiada wysokiej klasy amortyzację, która gwarantuje bezpieczeństwo Twoim stawom kolanowym, lecz też tłumi dźwięki. Twój trening bez wątpienia nie będzie przeszkadzać domownikom. Ryzyko upadku jest tym mniejsze, iż pas bieżny ma szerokość 51cm, a do tego maksymalne obciążenie wynosi 140kg. Jednostajny trening? Proszę niezwykle!

  Twój stopień zaawansowanianie ma znaczenia. Prezentowana bieżna pozwala rozpędzić się do 20km/godz. i biec pod górkę o 12% kąta nachylenia, więc równocześnie początkujący, jak i doświadczony biegacz będzie usatysfakcjonowany. Efekty będą tym szybsze, jeśli zadbasz o kontrolę pulsu. Tętno sprawdzisz dzięki sensorom dotykowym umieszczonym pod wyświetlaczem albo za pośrednictwem przystępnego opcjonalnie, ale bardziej skrupulatnego pasa telemetrycznego.

  praktyczne rolki transportowe pozwolą Ci błyskawicznie przemieścić bieżnię w inne miejsce, np. Za szafę. Tak, to możliwe, bo F4 Dual prędko się składa, więc odzyskanie przestrzeni w pomieszczeniu nie jest żadnym problemem. Pozbądź się wymówek i... Biegnij!

  Technologie:

  DUAL KIT
  dostępny opcjonalnie

  To postępowy pomysł na połączenie treningu z zabawą albo pracą. W trakcie ćwiczeń możesz komfortowo i ekspresowo korzystać ze wszystkich dobrodziejstw multimedialnego świata. Biegnąc na bieżni lub jadąc na rowerze, możesz sprawdzać e-maile, surfować po internecie, oglądać seriale, rozmawiać przez telefon, a równocześnie w tle stale kontrolowany będzie przebieg treningu. Nic Cię nie ominie!

  Po podłączeniu do urządzenia treningowego gratisowa aplikacja - zaprojektowana z myślą o użytkownikach sprzętów BH Fitness - zostanie automatycznie pobrana. Intuicyjnie, szybko i prosto, jak we wszelkich aplikacjach Apple, wyświetlacz poprowadzi Cię przez trening, pomoże wprowadzić Twoje informacje i stworzyć program wspaniale dostosowany do Twoich potrzeb, a tym samym - sprawny!

  Dzięki iConcept trening domowy wkracza w nową erę. Erę, w której wysiłek fizyczny łączy się z multimedialną aktywnością.

  Kompatybilne urządzenia:

  • iOS: iPod touch (5th generation), iPhone 4, iPad 3, iPad mini i nowsze
  • Android: Samsung S4 and Gallaxy Note 2, Nexus 7 Google (1 i 2 generacji)
  • opaski napiersiowe Bluetooth Smart: Polar H6


  Przeznaczenie
  :

  • do intensywnego stosowania w domu

  Funkcje:

  • moc: 3.5KM DC/ 2KM DC
  • szybkość: 1-20 km/h
  • wyświetlacz: LCD 8,2"
   • prędkość, dystans, czas, kalorie, puls
  • programy:
   • łącznie: 15
   • program HRC
   • Body Fat
  • przyciski szybkiego wyboru szybkości i kąta nachylenia
  • tryb ECO- zmniejsza pobór energii o 25%
  • amortyzacja: 6 elastomerów + K Dumper
  • pomiar pulsu: sensory dotykowe albo pas telemetryczny (opcja)
  • nawiew
  • możliwość złożenia
  • rolki transportowe
  • nawiew
  • 2x uchwyt na bidon

  Dual Kit (opcjonalnie):

  komplet Dual Kit przekształca urządzenie w model iConcept (umożliwia podłączenie iPod/iPhone, a także tabletów/smartphone'ów i stosowanie różnego typu aplikacji treningowych takich jak np: BH żeby Kinomap, Run on Earth, Webatheltics, FitConsole..itd.)

  wymiary i waga:

  • rozmiary pasa: 140/51 cm
  • wymiar po rozłożeniu (dł./szer./wys.): 184 / 94 / 149 cm
  • złożona (dł./szer./wys.): 125 / 94 / 156 cm
  • waga: 102 kg
  • max. Waga użytkownika: 140 kg

  Gwarancja:

  • do korzystania domowego - 2 lata

☆ Bh fitness Bieżnia i.f9r bluetooth g6520i ☆

Bh fitness Bieżnia i.f9r bluetooth g6520i Najniższa Cena Online

☆ Bh fitness Bieżnia i.f9r bluetooth g6520i - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BH Fitness
 • Nazwa produktu: Bh fitness Bieżnia i.f9r bluetooth g6520i
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis bieżni:

☆ Bieżnia BH Fitness I.F4 Bluetooth G6426I ☆

Bieżnia BH Fitness I.F4 Bluetooth G6426I Najniższa Cena Online

☆ Bieżnia BH Fitness I.F4 Bluetooth G6426I - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BH Fitness
 • Nazwa produktu: Bieżnia BH Fitness I.F4 Bluetooth G6426I
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis bieżni:

☆ Bieżnia elektryczna I.F9R Bluetooth BH Fitness ☆

Bieżnia elektryczna I.F9R Bluetooth BH Fitness Najniższa Cena Online

☆ Bieżnia elektryczna I.F9R Bluetooth BH Fitness - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BH Fitness
 • Nazwa produktu: Bieżnia elektryczna I.F9R Bluetooth BH Fitness
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis bieżni:

  F9R Dual G6520N to składana bieżnia, w pełni kompatybilna z aplikacjami BH Fitness iConcept, które urozmaicają aktywność, pozwalając na odbycie treningu biegowego w dowolnym miejscu na całym świecie. Aktualnie do stosowania oddano 7 zróżnicowanych aplikacji: BH żeby Kinomap, FitConosle, Pear, Track on earth, Cycle Rush 2, Pedal Monitor i Tread Monitor. Aby w pełni radować się z rozwiązań iConcept, należy dokupić zestaw Dual Kit, który pozwala na podłączenie urządzenia przenośnego. System amortyzacji złożony jest z 6 elastomerów, które zostały zaprojektowane w zgodzie z systemem Run+.

  Panel kontrolujący pracę bieżni zezwala na szybką zmianę szybkości, a także kąta nachylenia. Dodatkowo do wykorzystywania zostało oddane autorskie oprogramowanie dla triatlonistów, które posiada 18 programów treningowych w tym popularny Test Coopera.

  mocne strony
  1. K-Dumper (Soft Control)

   System regulacji, który pochłania widoczną część wstrząsów spowodowanych bieganiem. Przedłuża to żywotność elastomerów, a także powierzchni pasa biegowego.

  2. DualKit

   Moduł do sprzętu sportowego Bh Fitness, który zamienia urządzenie w interaktywne centrum fitness. Zestaw zezwala na parowanie z kompatybilnymi urządzeniami BH Fitness przenośnego sprzętu takiego jak: smartfony, tablety i inne urządzenia z łącznością Bluetooth.

  3. Green Power Tech

   Znak, który potwierdza energooszczędność silnika urządzenia. Sprzęt posiadający logo GP Tech charakteryzuje się sprawną pracą i niskim poborem energii.

  4. Body Fat

   Program komputera, który pozwala na oszacowanie procentowej zawartości tkanki tłuszczowej w organizmie.

  5. Eco

   Tryb, który czyni urządzenie przyjazne środowisku. Obniża pobór energii nawet o 25%.

  6. Soft Drop

   Systemem, dzięki któremu składanie i rozkładanie bieżni jest bezpieczne i łatwe. Siłowniki sprawiają, iż podstawa podczas składania opada powoli, a jej unoszenie do pozycji złożonej nie wymaga wysiłku.

  szczegóły
  producent BH Fitness
  Płeć mężczyzna, Kobieta
  Kolor wiodący Czarny
  Sezon Całoroczne
  Sport Siłownia i fitness
  Model/kod towaru F9R Dual G6520N
  Amortyzacja 6 elastomerów
  Technologie Eco Function, Soft Drop System, RUN +
  Kraj pochodzenia producenta Hiszpania
  Maksymalna waga użytkownika 160 kg
  Programy BODY FAT, Program Użytkownika, Test Cooper’a
  Aplikacja Kinomap, Inne
  sprawdź 21 WIĘCEJ
  zastosowane technologie

☆ Bh fitness Bieżnia pioneer r2 g6485 ☆

Bh fitness Bieżnia pioneer r2 g6485 Najniższa Cena Online

☆ Bh fitness Bieżnia pioneer r2 g6485 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BH Fitness
 • Nazwa produktu: Bh fitness Bieżnia pioneer r2 g6485
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis bieżni:

  Bieżnia elektryczna BH FITNESS Pioneer R2 G6485 funkcjonalna, poręczna bieżnia Pionner R2 producenta BH Fitness wytwarzana z myślą użytkownikach domowych. Pioneer R2 to sprzęt niewielkich wymiarów, z systemem komfortowego, bez wysiłkowego składania i rozkładania, dzięki czemu, możesz ją postawić dosłownie wszędzie.

  w dodatku wyekwipowana w system amortyzacyjny, który składa się z sześciu elastomerów i zapewnia ochronę przed nadmiernym przeciążeniem stawów oraz ścięgien. Bieżnię wyekwipowano w liczne udogodnienia, takie jak system Body Fat, który pozwoli na określenie % zawartości tkanki tłuszczowej, 12 programów treningowych, dzięki temu nie dopadnie Cię nuda i zawsze wyszuka się jakiś pomysł na trening, technikę I.

  Concept, która zezwala na zastosowanie smartfona lub tabletu jako wyświetlacza urządzenia, dzięki temu masz możliwość ćwiczeń z przeróżnymi, pomocnymi aplikacjami. Do tego wyjątkowo wysoka jakość wykonania, funkcjonalność i drobne rozmiary powodują, że bieżnia Pioneer R2 raduje się obfitym powodzeniem wśród wielu użytkowników domowych.

  Soft Drop System - system, który umożliwia bezpieczne składanie i rozkładanie bieżni. Nie wymaga to wykorzystania wysiłku, dlatego iż podstawa bieżni powoli opada, jednocześnie finezyjnie podnosząc się. Na dodatek system zapobiega nagłemu zjechaniu w tył bieżni, broni przed uszkodzeniami podczas składania i rozkładania sprzętu.

  I.Concept - technika produkowana we współpracy z firmą Apple, zezwalająca na zastosowanie smartphone lub tableta jako wyświetlacza urządzenia, co daje możliwość ćwiczeń z najróżniejszymi aplikacjami takimi jak np.: Run on Earth, BH aby Kinomap itp....


☆ Bieżnia treningowa G6414I i.F1 Bluetooth do użytku domowego ☆

Bieżnia treningowa G6414I i.F1 Bluetooth do użytku domowego Najniższa Cena Online

☆ Bieżnia treningowa G6414I i.F1 Bluetooth do użytku domowego - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BH Fitness [Exercycle S.L.]
 • Nazwa produktu: Bieżnia treningowa G6414I i.F1 Bluetooth do użytku domowego
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 4
 • Charakterystyka / Opis bieżni:
  Bieżnia treningowa BH Fitness G6414I i.F1 Bluetooth do regularnego użytkowania domowego

  Bieżnia BH Fitness G6414I i.F1 Bluetooth asygnowana do regularnego wykorzystania domowego. Zrównoważoną konstrukcję, a także sterowany elektronicznie silnik o mocy 1,52 KM (2,07 kW) w trybie pracy ciągłej. Bieżnia proponuje szybkości w zakresie od 1 do 18 Km/h wraz regulacją kąta nachylenia pasa biegowego w zakresie od 0 do 12° i 12 zdefiniowanych programów treningu. Zaopatrzona jest między innymi w pas biegowy o szerokości 45 cm i długości 135 cm oraz w górny wyświetlacz LCD i dolny panel alfanumeryczny z przyciskami prędkiego wyboru oraz w system do pomiaru pulsu poprzez Bluetooth.

  obfity zakres regulacji prędkości, zwłaszcza niewiele znacząca szybkość oferowana poprzez bieżnię, pozwala na jej zastosowanie w rehabilitacji ruchowej osób starszych i rekonwalescentów.

  Bieżnia G6414I i.F1 Bluetooth jest wyrobem certyfikowanym, opatrzonym znakiem CE i zaopatrzonym w deklarację producenta o zgodności wyrobu z obowiązującymi na terenie UE normami i dyrektywami odnoszącymi się do tego typu wyrobów.

  atuty bieżni BH Fitness G6414I i.F1 Bluetooth
  • regulacja szybkości w zakresie 1 - 18 Km/h
  • przyciski szybkiej zmiany szybkości
  • regulacja kąta nachylenia w zakresie 0 - 12°
  • przyciski szybkiej zmiany kąta nachylenia
  • pas biegowy o rozmiarach 135 x 45 cm
  • 12 zdefiniowanych programów treningowych i testów
  • technologia i.Concept z modułem Bluetooth 4.0 do aplikacji fitness
  • pomiar tętna przez Bluetooth
  • sensory pomiaru pulsu na poręczach bieżni
  • ekran elektroniczny LCD
  • funkcje wyświetlacza: pokonany dystans, czas treningu, prędkość, spalone kalorie, tętno, kąt nachylenia bieżni
  • panel alfanumeryczny z przyciskami prędkiego wyboru
  • klucz bezpieczeństwa i przycisk bezpieczeństwa STOP
  • system amortyzacji bieżni z 6 elastomerami Run+
  • funkcja nawiewu podczas treningu
  • maksymalna waga użytkownika do 115 kg
  • sterowany elektronicznie skuteczny silnik o mocy ciągłej 1,52 KM (2,07 kW) i szczytowej 2,79 KM (3,79 kW)
  • tryb Eco - zniża zużycie energii o 25%
  • kółka transportowe do przetaczania bieżni
  • możliwość złożenia bieżni
  • Soft Drop System [SDS] - system powolnego opuszczania blatu bieżni przy jej rozkładaniu
  • bezpłatna przesyłka na terenie Polski
  Warunki gwarancji producenta bieżni G6414I i.F1 Bluetooth

  marka bieżni udziela 2 letniej gwarancji na niezawodne jej działanie tylko do wykorzystywania domowego.

  Warunkiem niezbędnym do zachowania gwarancji producenta jest używanie bieżni w warunkach domowych z przestrzeganiem dobowego limitu czasu wykorzystywania bieżni podanego w warunkach gwarancji. Dla regularnego użytkowania w warunkach domowych limit ten jest nie krótszy niżeli 1,5 godziny na dobę (max 7 godzin w tygodniu).

  ekran i jego funkcje

  ekran i sterowanie pracą bieżni składa się z dwóch części: górnej, w której znajduje się ekran elektroniczny LCD, a także dolnej, gdzie znajdują się przyciski alfanumeryczne. Ekran LCD wskazuje jeden z zaprogramowanych profili oporu wybrany poprzez użytkownika (program treningowy), opór w trakcie ćwiczenia i inne cechy treningu:

  1. szybkość: prezentuje się wartość prędkości liniowej w kilometrach na godzinę [km/h], z jaką przemieszcza się taśma bieżni szybkość można regulować przyciskami SPEED + i - skokowo o wartość 3 Km/h.
  2. Czas: podczas treningu pojawia pomiar czasu w minutach i sekundach [mm:ss], jaki upłynął od rozpoczęcia treningu lub w sytuacji wybrania zaprogramowanej funkcji "czas", pojawia się czas, jaki pozostał do zakończenia treningu.
  3. Dystans: przedstawia się pomiar przebytego dystansu od momentu rozpoczęcia treningu na podstawie szybkości liniowej bieżni. Dystans pokazywany jest w kilometrach i hektometrach [1 hm = 100 m].
  4. Kalorie: przedstawia liczba spalonych kalorii od rozpoczęcia treningu przy uwzględnieniu ilości zużytej energii oraz danych dotyczących wagi i wieku ćwiczącego wprowadzonych przed treningiem.
  5. Kąt nachylenia: wskazuje kąt nachylenia pasa bieżni w danym momencie. Kąt nachylenia można regulować przyciskami INCLINE skokowo o 2° w zakresie od 0 do 12°. Po zakończeniu treningu bieżnia automatycznie powraca do poziomu 0°.
  6. Puls: wskazuje aktualny puls ćwiczącego gdy ma dłonie ułożone na sensorach pomiaru pulsu w poręczach.

  Znajdujące się pod wyświetlaczem przyciski alfanumeryczne pomagają przy wyborze typu treningu, a także wskazują użytkownikowi przebieg ćwiczenia, a także wyświetlają informacje po jego zakończeniu.


☆ Bieżnia treningowa G6485 Pioneer R2 do użytku domowego (8431284753382) ☆

Bieżnia treningowa G6485 Pioneer R2 do użytku domowego (8431284753382) Najniższa Cena Online

☆ Bieżnia treningowa G6485 Pioneer R2 do użytku domowego (8431284753382) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BH Fitness [Exercycle S.L.]
 • Nazwa produktu: Bieżnia treningowa G6485 Pioneer R2 do użytku domowego (8431284753382)
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 4
 • Charakterystyka / Opis bieżni:
  gratisowY TRANSPORT Gotowy na osiąganie celów sportowych?

  zawsze gotowa do biegania!

  Bieżnia elektryczna BH FITNESS Pioneer R2 G6485 to znakomite rozwiązanie dla wszelkich miłośników treningu cardio. Z nią nie musisz rezygnować z ćwiczeń z powodu niesprzyjającej pogody czy pełnej siłowni, możesz biegać w domu o optymalnej dla Ciebie porze, przy ulubionej muzyce czy serialu. Ma szereg udogodnień, które sprawią, iż każdy trening zamieni się z przykrego obowiązku w totalną przyjemność.

  funkcjonalny komputer wyposażony w takie, funkcję jak: czas, przebyty dystans, prędkość czy spalone kalorie. Bieżnię zaopatrzono w liczne udogodnienia, takie jak system Body Fat, który pozwoli na określenie procentowej zawartości tkanki tłuszczowej, 12 programów treningowych, dzięki czemu nie dopadnie Cię nuda i zawsze znajdzie się jakiś pomysł na trening, technologię I. Concept, która umożliwia użycie smartfona albo tabletu jako wyświetlacza urządzenia, dzięki temu masz możliwość ćwiczeń z najróżniejszymi, pomocnymi aplikacjami.


  przeciwpoślizgowa struktura pasa

  Dla obszerniejszego komfortu stosowania, bieżnia firmy BH FITNESS ma przeciwpoślizgową strukturę pasa bieżnego o wymiarach 125 × 45 cm.

  Opis

  Składana bieżnia z elektroniczną regulacją kąta nachylenia do 12% to świetny dobór dla tych, którzy rozpoczynają przygodę z bieganiem. Bieżnia asygnowana jest do regularnego domowego treningu od, 3 do7 godzin tygodniowo, 1 godzinę dziennie. Energooszczędny silnik (Green Power Tec.) o mocy 2,5 KM (moc szczytowa) pozwala na rozwinięcie prędkości do 16km/h. Tryb Eco ogranicza pobór energii o 25%. Ekran LCD z 12 profilami treningowymi. System amortyzacji składający się z 6 elastomerów chroni stawy przed przeciążeniem. Funkcja prędki start oraz przyciski szybkiego wyboru prędkości oraz kąta nachylenia ułatwią dobranie parametrów do potrzeb i wymagań ćwiczącego. Test Body Fat (BF) sprawdza zawartość tkanki tłuszczowej w organiźmie i pomaga kontrolować odchudzanie. Kompaktowa bieżnia zajmująca niewielką powierzchnię ponadto podczas przechowywania. System Plug & Run powoduje, że bieżnia wymaga szczególnie mało pracy przy konstrukcji. Bieżnia wyposażona jest w nawiew, który zagwarantuje miły powiew podczas biegu, a także uchwyt na bidon, który jest wyjątkowo {pomocn|przydatn)y podczas męczącego treningu. Kółka transportowe ułatwiają przestawianie bieżni.
  Dane techniczne

  Wysokość: 146 cm
  Szerokość: 74 cm
  Długość: 162 cm
  Waga: 62 kg
  Wymiary po złożeniu: (Wys) 100 cm (Szer) 75 cm (Dł) 146 cm
  Max waga Użytkownika: 100 kg

  Opis produktu
  • Miejsce praktykowania Wewnątrz
  • Szerokość pasa biegowego Od 41 do 50 cm
  • Stopień nachylenia 12°
  • Łatwe przemieszczanie Małe kółka
  • Maksymalna prędkość 16 km/h
  • Szerokość 74 cm
  • Wysokość (w cm) 146 cm
  • Długość (w cm) 162 cm
  • Maksymalna waga sportowca 100 kg
  • Liczba przełożeń 12 przełożeń
  • Produkt składany Składany

☆ Bieżnia treningowa G6520I F9R Bluetooth do użytku domowego ☆

Bieżnia treningowa G6520I F9R Bluetooth do użytku domowego Najniższa Cena Online

☆ Bieżnia treningowa G6520I F9R Bluetooth do użytku domowego - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BH Fitness [Exercycle S.L.]
 • Nazwa produktu: Bieżnia treningowa G6520I F9R Bluetooth do użytku domowego
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 4
 • Charakterystyka / Opis bieżni:
  Bieżnia treningowa BH Fitness G6520I F9R Bluetooth do intensywnego stosowania domowego

  Bieżnia BH Fitness G6520I F9R Bluetooth dedykowana do dynamicznego korzystania domowego. Zrównoważoną i rozszerzoną konstrukcję i sterowany elektronicznie silnik o mocy 2,28 KM (3,11 kW) w trybie pracy ciągłej. Bieżnia proponuje szybkości w zakresie od 1 do 22 Km/h wraz regulacją kąta nachylenia pasa biegowego w zakresie od 0 do 12° i 14 zdefiniowanych programów, a także 3 programy użytkownika do własnych ustawień parametrów treningu. Zaopatrzona jest pomiędzy innymi w pas biegowy o szerokości 55 cm i długości 155 cm i w górny wyświetlacz z matrycą LED i dolny panel alfanumeryczny z przewodnikiem po profilach treningowych (programach) i po przebiegu aktualnego ćwiczenia i w system telemetryczny do pomiaru pulsu i system do pomiaru pulsu przez Bluetooth.

  znaczny zakres regulacji prędkości, zwłaszcza drobna prędkość oferowana przez bieżnię, umożliwia jej zastosowanie w rehabilitacji ruchowej osób starszych i rekonwalescentów.

  Bieżnia G6520I F9R Bluetooth jest wyrobem certyfikowanym, opatrzonym znakiem CE i wyposażonym w deklarację producenta o zgodności wyrobu z obowiązującymi na terenie UE normami i dyrektywami odnoszącymi się do tego typu wyrobów.

  mocne strony bieżni BH Fitness G6520I F9R Bluetooth
  • regulacja szybkości w zakresie 1 - 22 Km/h
  • przyciski prędkiej zmiany szybkości
  • regulacja kąta nachylenia w zakresie 0 - 12°
  • przyciski szybkiej zmiany kąta nachylenia
  • pas biegowy o wymiarach 155 x 55 cm
  • 14 zdefiniowanych programów treningowych i testów
  • 3 programy użytkownika dla wprowadzenia własnych ustawień treningu
  • technika i.Concept z modułem Bluetooth 4.0 do aplikacji fitness
  • telemetryczny pomiar tętna
  • pomiar tętna poprzez Bluetooth
  • opaska z pulsometrem na klatkę piersiową w komplecie
  • sensory pomiaru pulsu na poręczach bieżni
  • ekran elektroniczny z matrycą LED i panelem Dot Matrix
  • funkcje wyświetlacza: pokonany dystans, czas treningu, szybkość, spalone kalorie, tętno, kąt nachylenia bieżni
  • panel alfanumeryczny z przewodnikiem po profilach i przebiegu treningu
  • klucz bezpieczeństwa i przycisk bezpieczeństwa STOP
  • system amortyzacji bieżni z 6 elastomerami Run+
  • funkcja nawiewu w trakcie treningu
  • maksymalna waga użytkownika do 150 kg
  • sterowany elektronicznie efektywny silnik o mocy ciągłej 2,28 KM (3,11 kW) i szczytowej 4,06 KM (5,51 kW)
  • tryb Eco - obniża zużycie energii o 25%
  • kółka transportowe do przetaczania bieżni
  • możliwość złożenia bieżni
  • Soft Drop System [SDS] - system powolnego opuszczania blatu bieżni przy jej rozkładaniu
  • darmowa przesyłka na terenie Polski
  Warunki gwarancji producenta bieżni G6520I F9R Bluetooth

  firma bieżni udziela 2 letniej gwarancji na niezawodne jej działanie tylko do użytku domowego.

  Warunkiem niezbędnym do zachowania gwarancji producenta jest wykorzystywanie bieżni w warunkach domowych z przestrzeganiem dobowego limitu czasu stosowania bieżni podanego w warunkach gwarancji. Dla energicznego wykorzystywania w warunkach domowych limit ten jest nie krótszy niż 4 godziny na dobę (max 20 godzin w tygodniu).

  ekran i jego funkcje

  ekran i sterowanie pracą bieżni składa się z dwóch części: górnej, w której znajduje się wyświetlacz elektroniczny i dolnej, gdzie znajdują się przyciski alfanumeryczne. Ekran LED wskazuje jeden z zaprogramowanych profili oporu wybrany poprzez użytkownika (program treningowy), opór w trakcie ćwiczenia, a także inne atrybuty treningu:

  1. prędkość: prezentuje się wartość prędkości liniowej w kilometrach na godzinę [km/h], z jaką przemieszcza się taśma bieżni prędkość można regulować przyciskami SPEED + i -.
  2. Czas: podczas treningu pojawia pomiar czasu w minutach i sekundach [mm:ss], jaki upłynął od rozpoczęcia treningu albo w przypadku wybrania zaprogramowanej funkcji "czas", pojawia się czas, jaki pozostał do zakończenia treningu.
  3. Dystans: pokazuje się pomiar przebytego dystansu od momentu rozpoczęcia treningu na podstawie prędkości liniowej bieżni. Dystans pokazywany jest w kilometrach i hektometrach [1 hm = 100 m].
  4. Kalorie: przedstawia liczba spalonych kalorii od rozpoczęcia treningu przy uwzględnieniu ilości zużytej energii, a także informacji dotyczących wagi i wieku ćwiczącego wprowadzonych przed treningiem.
  5. Kąt nachylenia: wskazuje kąt nachylenia pasa bieżni w danym momencie. Kąt nachylenia można regulować przyciskami INCLINE skokowo o 1° w zakresie od 0 do 12°. Po zakończeniu treningu bieżnia automatycznie powraca do poziomu 0°.
  6. Puls: wskazuje aktualny puls ćwiczącego gdy ma dłonie ułożone na sensorach pomiaru pulsu w poręczach lub korzysta z opaski na klatkę piersiową z zamontowanym w niej pulsometrem.

  Znajdujące się pod wyświetlaczem przyciski alfanumeryczne pomagają przy wyborze typu treningu oraz wskazują użytkownikowi przebieg ćwiczenia oraz wyświetlają informacje po jego zakończeniu. Położone jeszcze niżej światełka kontrolne wskazują, która obecnie funkcja jest w danym momencie ćwiczenia wyświetlana (szybkość, czas/dystans, kalorie/kąt nachylenia, puls).Podobne zestawienia:


Najtańsze bieżnie BH Fitness do biegania w domu – Ranking marzec 2023 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze bieżnie BH Fitness do biegania w domu, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich bieżni BH Fitness do biegania i treningu jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Bieżnia treningowa G6485 Pioneer R2 do użytku domowego (8431284753382) ☆

Bieżnia treningowa G6485 Pioneer R2 do użytku domowego (8431284753382) Najniższa Cena Online

☆ Bieżnia treningowa G6485 Pioneer R2 do użytku domowego (8431284753382) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BH Fitness [Exercycle S.L.]
 • Nazwa produktu: Bieżnia treningowa G6485 Pioneer R2 do użytku domowego (8431284753382)
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 4
 • Charakterystyka / Opis bieżni:
  darmowY TRANSPORT Gotowy na osiąganie celów sportowych?

  za każdym razem gotowa do biegania!

  Bieżnia elektryczna BH FITNESS Pioneer R2 G6485 to wspaniałe rozwiązanie dla wszelkich sympatyków treningu cardio. Z nią nie musisz rezygnować z ćwiczeń z powodu niesprzyjającej pogody czy pełnej siłowni, możesz biegać w domu o optymalnej dla Ciebie porze, przy ulubionej muzyce czy serialu. Ma szereg udogodnień, które sprawią, że każdy trening zamieni się z przykrego obowiązku w totalną przyjemność.

  poręczny komputer wyposażony w takie, funkcję jak: czas, przebyty dystans, prędkość czy spalone kalorie. Bieżnię wyposażono w liczne udogodnienia, takie jak system Body Fat, który pozwoli na określenie procentowej zawartości tkanki tłuszczowej, 12 programów treningowych, dzięki czemu nie dopadnie Cię nuda i zawsze znajdzie się jakiś pomysł na trening, technologię I. Concept, która zezwala na użycie smartfona lub tabletu jako wyświetlacza urządzenia, dzięki czemu masz możliwość ćwiczeń z przeróżnymi, pomocnymi aplikacjami.


  antypoślizgowa struktura pasa

  Dla obszerniejszego komfortu używania, bieżnia firmy BH FITNESS ma przeciwpoślizgową strukturę pasa bieżnego o wymiarach 125 × 45 cm.

  Opis

  Składana bieżnia z elektroniczną regulacją kąta nachylenia do 12% to znakomity dobór dla tych, którzy rozpoczynają przygodę z bieganiem. Bieżnia asygnowana jest do regularnego domowego treningu od, 3 do7 godzin tygodniowo, 1 godzinę dziennie. Energooszczędny silnik (Green Power Tec.) o mocy 2,5 KM (moc szczytowa) umożliwia rozwinięcie prędkości do 16km/h. Tryb Eco zmniejsza zużycie energii o 25%. Wyświetlacz LCD z 12 profilami treningowymi. System amortyzacji składający się z 6 elastomerów broni stawy przed przeciążeniem. Funkcja szybki start oraz przyciski prędkiego wyboru prędkości i kąta nachylenia ułatwią dopasowanie parametrów do potrzeb i wymagań ćwiczącego. Test Body Fat (BF) sprawdza zawartość tkanki tłuszczowej w organiźmie i pomaga kontrolować odchudzanie. Kompaktowa bieżnia zajmująca niewielką powierzchnię dodatkowo podczas przechowywania. System Plug & Run powoduje, iż bieżnia wymaga wyjątkowo niedużo pracy przy montażu. Bieżnia wyekwipowana jest w nawiew, który zagwarantuje błogi powiew podczas biegu i uchwyt na bidon, który jest szczególnie {pomocn|przydatn)y podczas męczącego treningu. Kółka transportowe ułatwiają przestawianie bieżni.
  Dane techniczne

  Wysokość: 146 cm
  Szerokość: 74 cm
  Długość: 162 cm
  Waga: 62 kg
  Wymiary po złożeniu: (Wys) 100 cm (Szer) 75 cm (Dł) 146 cm
  Max waga Użytkownika: 100 kg

  Opis produktu
  • Miejsce praktykowania Wewnątrz
  • Szerokość pasa biegowego Od 41 do 50 cm
  • Stopień nachylenia 12°
  • Łatwe przemieszczanie Małe kółka
  • Maksymalna prędkość 16 km/h
  • Szerokość 74 cm
  • Wysokość (w cm) 146 cm
  • Długość (w cm) 162 cm
  • Maksymalna waga sportowca 100 kg
  • Liczba przełożeń 12 przełożeń
  • Produkt składany Składany

☆ Bieżnia treningowa G6414I i.F1 Bluetooth do użytku domowego ☆

Bieżnia treningowa G6414I i.F1 Bluetooth do użytku domowego Najniższa Cena Online

☆ Bieżnia treningowa G6414I i.F1 Bluetooth do użytku domowego - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BH Fitness [Exercycle S.L.]
 • Nazwa produktu: Bieżnia treningowa G6414I i.F1 Bluetooth do użytku domowego
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 4
 • Charakterystyka / Opis bieżni:
  Bieżnia treningowa BH Fitness G6414I i.F1 Bluetooth do regularnego korzystania domowego

  Bieżnia BH Fitness G6414I i.F1 Bluetooth dedykowana do regularnego użytkowania domowego. Jednostajną konstrukcję i sterowany elektronicznie silnik o mocy 1,52 KM (2,07 kW) w trybie pracy ciągłej. Bieżnia proponuje prędkości w zakresie od 1 do 18 Km/h wraz regulacją kąta nachylenia pasa biegowego w zakresie od 0 do 12°, a także 12 zdefiniowanych programów treningu. Wyekwipowana jest między innymi w pas biegowy o szerokości 45 cm i długości 135 cm oraz w górny ekran LCD i dolny panel alfanumeryczny z przyciskami prędkiego wyboru i w system do pomiaru pulsu przez Bluetooth.

  szeroki zakres regulacji szybkości, zwłaszcza niepokaźna szybkość oferowana poprzez bieżnię, pozwala na jej wykorzystanie w rehabilitacji ruchowej osób starszych i rekonwalescentów.

  Bieżnia G6414I i.F1 Bluetooth jest wyrobem certyfikowanym, opatrzonym znakiem CE i zaopatrzonym w deklarację producenta o zgodności wyrobu z obowiązującymi na terenie UE normami i dyrektywami odnoszącymi się do tego typu wyrobów.

  mocne strony bieżni BH Fitness G6414I i.F1 Bluetooth
  • regulacja szybkości w zakresie 1 - 18 Km/h
  • przyciski prędkiej zmiany szybkości
  • regulacja kąta nachylenia w zakresie 0 - 12°
  • przyciski prędkiej zmiany kąta nachylenia
  • pas biegowy o rozmiarach 135 x 45 cm
  • 12 zdefiniowanych programów treningowych i testów
  • technika i.Concept z modułem Bluetooth 4.0 do aplikacji fitness
  • pomiar tętna poprzez Bluetooth
  • sensory pomiaru pulsu na poręczach bieżni
  • ekran elektroniczny LCD
  • funkcje wyświetlacza: pokonany dystans, czas treningu, prędkość, spalone kalorie, tętno, kąt nachylenia bieżni
  • panel alfanumeryczny z przyciskami szybkiego wyboru
  • klucz bezpieczeństwa i przycisk bezpieczeństwa STOP
  • system amortyzacji bieżni z 6 elastomerami Run+
  • funkcja nawiewu w trakcie treningu
  • maksymalna waga użytkownika do 115 kg
  • sterowany elektronicznie efektywny silnik o mocy ciągłej 1,52 KM (2,07 kW) i szczytowej 2,79 KM (3,79 kW)
  • tryb Eco - zniża pobór energii o 25%
  • kółka transportowe do przetaczania bieżni
  • możliwość złożenia bieżni
  • Soft Drop System [SDS] - system powolnego opuszczania blatu bieżni przy jej rozkładaniu
  • bezpłatna dostawa na terenie Polski
  Warunki gwarancji producenta bieżni G6414I i.F1 Bluetooth

  firma bieżni udziela 2 letniej gwarancji na bezawaryjne jej działanie tylko do użytku domowego.

  Warunkiem niezbędnym do zachowania gwarancji producenta jest używanie bieżni w warunkach domowych z przestrzeganiem dobowego limitu czasu używania bieżni podanego w warunkach gwarancji. Dla regularnego stosowania w warunkach domowych limit ten jest nie krótszy aniżeli 1,5 godziny na dobę (max 7 godzin w tygodniu).

  wyświetlacz i jego funkcje

  ekran i sterowanie pracą bieżni składa się z dwóch części: górnej, w której znajduje się ekran elektroniczny LCD i dolnej, gdzie znajdują się przyciski alfanumeryczne. Wyświetlacz LCD wskazuje jeden z zaprogramowanych profili oporu wybrany poprzez użytkownika (program treningowy), opór podczas ćwiczenia oraz inne parametry treningu:

  1. szybkość: przedstawia się wartość prędkości liniowej w kilometrach na godzinę [km/h], z jaką przemieszcza się taśma bieżni prędkość można regulować przyciskami SPEED + i - skokowo o wartość 3 Km/h.
  2. Czas: podczas treningu pojawia pomiar czasu w minutach i sekundach [mm:ss], jaki upłynął od rozpoczęcia treningu lub w przypadku wybrania zaprogramowanej funkcji "czas", pojawia się czas, jaki pozostał do zakończenia treningu.
  3. Dystans: przedstawia się pomiar przebytego dystansu od momentu rozpoczęcia treningu na podstawie prędkości liniowej bieżni. Dystans pokazywany jest w kilometrach i hektometrach [1 hm = 100 m].
  4. Kalorie: pokazuje liczba spalonych kalorii od rozpoczęcia treningu przy uwzględnieniu ilości zużytej energii oraz danych dotyczących wagi i wieku ćwiczącego wprowadzonych przed treningiem.
  5. Kąt nachylenia: wskazuje kąt nachylenia pasa bieżni w danym momencie. Kąt nachylenia można regulować przyciskami INCLINE skokowo o 2° w zakresie od 0 do 12°. Po zakończeniu treningu bieżnia automatycznie powraca do poziomu 0°.
  6. Puls: wskazuje aktualny puls ćwiczącego gdy ma dłonie ułożone na sensorach pomiaru pulsu w poręczach.

  Znajdujące się pod wyświetlaczem przyciski alfanumeryczne pomagają przy wyborze rodzaju treningu i wskazują użytkownikowi przebieg ćwiczenia i wyświetlają dane po jego zakończeniu.


☆ Bh fitness Bieżnia pioneer r2 g6485 ☆

Bh fitness Bieżnia pioneer r2 g6485 Najniższa Cena Online

☆ Bh fitness Bieżnia pioneer r2 g6485 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BH Fitness
 • Nazwa produktu: Bh fitness Bieżnia pioneer r2 g6485
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis bieżni:

  Bieżnia elektryczna BH FITNESS Pioneer R2 G6485 poręczna, poręczna bieżnia Pionner R2 firmy BH Fitness tworzona z myślą użytkownikach domowych. Pioneer R2 to sprzęt niewielkich rozmiarów, z systemem wygodnego, bez wysiłkowego składania i rozkładania, dzięki temu, możesz ją postawić dosłownie wszędzie.

  dodatkowo wyposażona w system amortyzacyjny, który składa się z sześciu elastomerów i zapewnia ochronę przed nadmiernym przeciążeniem stawów i ścięgien. Bieżnię zaopatrzono w liczne udogodnienia, takie jak system Body Fat, który pozwoli na określenie % zawartości tkanki tłuszczowej, 12 programów treningowych, dzięki temu nie dopadnie Cię nuda i za każdym razem odszuka się jakiś pomysł na trening, technologię I.

  Concept, która zezwala na użycie smartfona lub tabletu jako wyświetlacza urządzenia, dzięki czemu masz możliwość ćwiczeń z najróżniejszymi, pomocnymi aplikacjami. Do tego niezwykle wysoka jakość wykonania, funkcjonalność i drobne rozmiary powodują, że bieżnia Pioneer R2 zadowala się obszernym powodzeniem wśród wielu użytkowników domowych.

  Soft Drop System - system, który pozwala na bezpieczne składanie i rozkładanie bieżni. Nie wymaga to wykorzystania wysiłku, dlatego iż podstawa bieżni powoli opada, równocześnie delikatnie podnosząc się. Na dodatek system uniemożliwia nagłemu zjechaniu w tył bieżni, chroni przed uszkodzeniami w trakcie składania i rozkładania sprzętu.

  I.Concept - technika tworzona we współpracy z firmą Apple, pozwalająca na zastosowanie smartphone albo tableta jako wyświetlacza urządzenia, co daje możliwość ćwiczeń z zróżnicowanymi aplikacjami takimi jak np.: Run on Earth, BH by Kinomap itp....


☆ Bieżnia BH Fitness I.F1 Bluetooth G6414I ☆

Bieżnia BH Fitness I.F1 Bluetooth G6414I Najniższa Cena Online

☆ Bieżnia BH Fitness I.F1 Bluetooth G6414I - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BH Fitness
 • Nazwa produktu: Bieżnia BH Fitness I.F1 Bluetooth G6414I
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis bieżni:

☆ Bieżnia treningowa G6473I i.F2W Bluetooth do użytku domowego, DS-G6473I ☆

Bieżnia treningowa G6473I i.F2W Bluetooth do użytku domowego, DS-G6473I Najniższa Cena Online

☆ Bieżnia treningowa G6473I i.F2W Bluetooth do użytku domowego, DS-G6473I - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BH Fitness [Exercycle S.L.]
 • Nazwa produktu: Bieżnia treningowa G6473I i.F2W Bluetooth do użytku domowego, DS-G6473I
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis bieżni:
  Bieżnia treningowa BH Fitness G6473I i.F2W Bluetooth do regularnego korzystania domowego

  Bieżnia BH Fitness G6473I i.F2W Bluetooth dedykowana do regularnego stosowania domowego. Jednostajną konstrukcję oraz sterowany elektronicznie silnik o mocy 1,52 KM (2,07 kW) w trybie pracy ciągłej. Bieżnia proponuje prędkości w zakresie od 1 do 18 Km/h wraz regulacją kąta nachylenia pasa biegowego w zakresie od 0 do 12° oraz 12 zdefiniowanych programów treningu. Zaopatrzona jest pomiędzy innymi w pas biegowy o szerokości 51 cm i długości 135 cm, a także w górny wyświetlacz LCD i dolny panel alfanumeryczny z przyciskami szybkiego wyboru i w system do pomiaru pulsu przez Bluetooth.

  obfity zakres regulacji szybkości, zwłaszcza drobna prędkość oferowana poprzez bieżnię, umożliwia jej wykorzystanie w rehabilitacji ruchowej osób starszych i rekonwalescentów.

  Bieżnia G6473I i.F2W Bluetooth jest wyrobem certyfikowanym, opatrzonym znakiem CE i zaopatrzonym w deklarację producenta o zgodności wyrobu z obowiązującymi na terenie UE normami i dyrektywami odnoszącymi się do tego typu wyrobów.

  mocne strony bieżni BH Fitness G6473I i.F2W Bluetooth
  • regulacja szybkości w zakresie 1 - 18 Km/h
  • przyciski prędkiej zmiany prędkości
  • regulacja kąta nachylenia w zakresie 0 - 12°
  • przyciski szybkiej zmiany kąta nachylenia
  • pas biegowy o wymiarach 135 x 51 cm
  • 12 zdefiniowanych programów treningowych i testów
  • technika i.Concept z modułem Bluetooth 4.0 do aplikacji fitness
  • pomiar tętna poprzez Bluetooth
  • sensory pomiaru pulsu na poręczach bieżni
  • wyświetlacz elektroniczny LCD
  • funkcje wyświetlacza: pokonany dystans, czas treningu, szybkość, spalone kalorie, tętno, kąt nachylenia bieżni
  • panel alfanumeryczny z przyciskami prędkiego wyboru
  • klucz bezpieczeństwa i przycisk bezpieczeństwa STOP
  • system amortyzacji bieżni z 6 elastomerami K-Dumper
  • funkcja nawiewu w trakcie treningu
  • maksymalna waga użytkownika do 115 kg
  • sterowany elektronicznie sprawny silnik o mocy ciągłej 1,52 KM (2,07 kW) i szczytowej 2,79 KM (3,79 kW)
  • tryb Eco - ogranicza zużycie energii o 25%
  • kółka transportowe do przetaczania bieżni
  • możliwość złożenia bieżni
  • Soft Drop System [SDS] - system powolnego opuszczania blatu bieżni przy jej rozkładaniu
  • gratisowa przesyłka na terenie Polski
  Warunki gwarancji producenta bieżni G6473I i.F2W Bluetooth

  producent bieżni udziela 2 letniej gwarancji na niezawodne jej działanie tylko do korzystania domowego.

  Warunkiem potrzebnym do zachowania gwarancji producenta jest używanie bieżni w warunkach domowych z przestrzeganiem dobowego limitu czasu stosowania bieżni przekazanego w warunkach gwarancji. Dla regularnego użytkowania w warunkach domowych limit ten jest nie krótszy aniżeli 1,5 godziny na dobę (max 7 godzin w tygodniu).

  wyświetlacz i jego funkcje

  wyświetlacz i sterowanie pracą bieżni składa się z dwóch części: górnej, w której znajduje się ekran elektroniczny LCD oraz dolnej, gdzie znajdują się przyciski alfanumeryczne. Ekran LCD wskazuje jeden z zaprogramowanych profili oporu wybrany poprzez użytkownika (program treningowy), opór w trakcie ćwiczenia i inne właściwości treningu:

  1. prędkość: prezentuje się wartość szybkości liniowej w kilometrach na godzinę [km/h], z jaką przemieszcza się taśma bieżni szybkość można regulować przyciskami SPEED + i - skokowo o wartość 3 Km/h.
  2. Czas: w trakcie treningu pojawia pomiar czasu w minutach i sekundach [mm:ss], jaki upłynął od rozpoczęcia treningu lub w przypadku wybrania zaprogramowanej funkcji "czas", pojawia się czas, jaki pozostał do zakończenia treningu.
  3. Dystans: prezentuje się pomiar przebytego dystansu od momentu rozpoczęcia treningu na podstawie prędkości liniowej bieżni. Dystans pokazywany jest w kilometrach i hektometrach [1 hm = 100 m].
  4. Kalorie: demonstruje ilość spalonych kalorii od rozpoczęcia treningu przy uwzględnieniu ilości zużytej energii i danych dotyczących wagi i wieku ćwiczącego wprowadzonych przed treningiem.
  5. Kąt nachylenia: wskazuje kąt nachylenia pasa bieżni w danym momencie. Kąt nachylenia można regulować przyciskami INCLINE skokowo o 2° w zakresie od 0 do 12°. Po zakończeniu treningu bieżnia automatycznie powraca do poziomu 0°.
  6. Puls: wskazuje aktualny puls ćwiczącego gdy ma dłonie ułożone na sensorach pomiaru pulsu w poręczach.

  Znajdujące się pod wyświetlaczem przyciski alfanumeryczne pomagają przy wyborze rodzaju treningu oraz wskazują użytkownikowi przebieg ćwiczenia, a także wyświetlają dane po jego zakończeniu..Podsumowanie, czyli jaka bieżnia treningowa BH Fitness do biegania najlepsza?


Najlepsza bieżnia treningowa BH Fitness do biegania w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsza bieżnia treningowa BH Fitness do biegania w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Najlepsze bieżnie do biegania treningowego – Ranking marzec 2023

Jeżeli żadna z powyższych bieżni BH Fitness do biegania i treningu nie spełniła oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie rekomendowanych bieżni domowych do treningu biegowego.


Powiązania tematyczne:

 • jaka bieżnia treningowa BH Fitness do biegania opinie i efekty,
 • dobre bieżnie BH Fitness do biegania w domu cena,
 • ranking bieżni BH Fitness do biegania i treningu,
 • bieżnia treningowa BH Fitness do biegania jaka najlepsza.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o bieżniach BH Fitness do biegania i treningu

#1 Gdzie szukać opinii o bieżniach BH Fitness do biegania i treningu?

Aktualnie zaprezentowane informacje o bieżniach BH Fitness do biegania i treningu odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie userów.

#2 Jaka bieżnia treningowa BH Fitness do biegania najlepsza? Którą wybrać?

Poszukując informacji o dobrych bieżniach BH Fitness do biegania i treningu warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z bieżniami BH Fitness do biegania w domu, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie bieżnie BH Fitness do biegania w domu są najchętniej polecane?

Nasze zestawienia z bieżniami BH Fitness do biegania w domu zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach bieżnie BH Fitness do biegania w domu to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *