FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking bieżni Christopeit do biegania i treningu. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Bieżnie do biegania / Ranking bieżni Christopeit do biegania i treningu


Pomagamy w wyborze dobrych bieżni Christopeit do biegania i treningu. Opracowane zestawienia są aktualne czerwiec 2023 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych bieżni Christopeit do biegania i treningu,
 • TOP5 chętnie kupowanych bieżni do domowego treningu biegowego.

Jakie bieżnie Christopeit do biegania w domu najlepiej wybrać? Ranking czerwiec 2023

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane bieżnie Christopeit do biegania w domu, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking bieżni Christopeit do biegania i treningu, wraz ze specyfikacją modelu, aktualizujemy na bieżąco.

☆ Bieżnia elektryczna Christopeit cs200 (4044163018201) ☆

Bieżnia elektryczna Christopeit cs200 (4044163018201) Najniższa Cena Online

☆ Bieżnia elektryczna Christopeit cs200 (4044163018201) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Christopeit
 • Nazwa produktu: Bieżnia elektryczna Christopeit cs200 (4044163018201)
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis bieżni:

  Bieżnia Christopiet CS 200 Główne atrybuty: Kompaktowe rozmiary nieprzeciętna do rehabilitacji Wysoka jakość wykonania właściwości technologiczne: Producent: Christopeit Sport Maksymalna moc silnika: 1,0 KM (0,74 kW) Ciągła moc silnika: 0,5 KM (0,37 kW) Zakres prędkości: 1-8 km/h 3 stopnie regulacji nachylenia Funkcja tłumienia wibracji System miękksiego opuszczania bieżni Składana do niewielkich rozmiarów Koła transportowe Źródło zasilania: 220 / 240V / 50Hz / 370W Uchwyt na smartfon i tablet: tak Komputer: Programy treningowe: 16 Zdefiniowanie indywidualnego celu treningu: Tak Funkcje pomiarowe: czas, prędkość, dystans, spalane kalorie, puls Podświetlany wyświetlacz LCD: tak wymiary: Rozłożona (wys?dł?szer): 137 cm / 127 cm / 63 cm Złożona (wys/dł/szer): 137 cm / 78 cm / 63 cm Bieżnik (dł/szer): 100 cm / 34 cm Waga urządzenia: 29,5 kg sugerowana dla osób o wadze do 100 kg Kompaktowy rozmiar perfekcyjny do mieszkania Bieżnia CS 200 firmy Christopeit Sport została zaprojektowana dla osób które nie chcą przeznaczyć dużo miejsca w mieszkaniu na sprzęt sportowy.

  Rozłożona bieżnia zajmuje tylko tyle miejsca, co znikome biurko, a po złożeniu jest 2 razy mniejsza! bezproblemowo zmieści się nawet w kawalerce! Przenoszenie bieżni nie stanowi problemu dzięki zastosowanym kółkom transportowym.

  świetna dla poprawy kondycji i do rehabilitacji Ten model bieżni jest idealnym produktem dla osób w średnim wieku lub wymagających rehabilitacji jak ponadto dla osób pragnących poprawić kondycję. Zastosowane amortyzatory powodują, iż ćwiczenia na CS 200 nie obciążają stawów.

  Bieżnia CS 200 jest genialna do: marszobiegu truchtu spokojnego biegania szybkiego chodu stabilna i bezpieczna jednostajna konstrukcja urządzenia o wadze 29,5 kg powoduje, że bieżnia nie będzie się chwiać w trakcie treningu.

  zaimplementowane amortyzatory powodują, że trening jest bezpieczny dla Twoich stawów. Możliwość regulacji kąta nachyleniau Bieżnia ma 3 kąty nachylenia. Sam decydujesz, czy chcesz iść pod górę czy płasko.

  Trening z wykorzystaniem nachylenia jest bardziej wymagający, dzięki czemu możesz zwiększyć intensywność swego treningu. Instynktowny i funkcjonalny komputer Panel sterowania bieżni został zaprojektowany tak, aby był jak najbardziej instynktowny dla użytkownika.

  duże przyciski i podświetlany ekran LCD sprawiają, że nie będziesz mieć problemu z odnalezieniem potrzebnych funkcji. Dla wygody użytkownika przyciski STOP i PAUZA są odróżnione od siebie kolorem. Panel jest też zaopatrzony w przyciski 3 i 6 km, dzięki którym możesz prędko zmienić tempo treningu.

  Aż 20 możliwości treningu! 16 zintegrowanych programów treningowych dzięki którym możesz ćwiczyć, jak tylko zechcesz! możliwość treningu manualnego, w którym sam decydujesz o prędkości tryb celu, w którym sam decydujesz ile km przebiegniesz, ile czasu chcesz biec albo ile kalorii chcesz spalić!

  Ustaw swój jednostkowy cel treningu! Bieżnia CS 200 jest wyekwipowana w 3 tryby celu: cel: dystans - ustawiasz wybrany przez siebie dystans do pokonania, a bieżnia pracuje do ukończenia tego dystansu! cel: czas - jeśli masz tylko pół godziny na trening a nie chcesz zerkać na zegarek, ustaw czas treningu i biegaj tyle czasu, ile sam wybierzesz!

  cel: kalorie - ćwicz na bieżni, aż spalisz wybraną poprzez siebie ilość kalorii! Kontroluj swój trening z dodatkowymi funkcjami! obliczanie czasu treningu - chcesz wiedzieć, jaki solidnie czas spędziłeś ćwicząc? Bieżnia CS 200 zawsze liczy czas Twojego treningu!

  obliczanie prędkości jak ekspresowo potrafisz biec? Czy prędkość Twojego biegu ulepsza się z czasem? Ta funkcja umożliwi Ci stałe monitorowanie Twoich postępów! obliczanie dystansu - czy zastanawiałeś się czasem, ile przebiegłeś podczas treningu? Oblicz pokonany dystans!

  obliczanie spalanych kalorii - jeśli chcesz zrzucić zbędne kilogramy, to rewelacyjna funkcja dla Ciebie! starannie wiesz, ile kalorii spalasz z każdym treningiem! To rewelacyjna motywacja do dalszego biegu. Mierzenie pulsu - dzięki specjalnym czujnikom umieszczonym w rączkach bieżnia stale mierzy poziom Twojego tętna.

  To nad wyraz ważna funkcja, ponieważ możesz dowiedzieć się, jak Twój organizm reaguje na Twój wysiłek fizyczny!


☆ Christopeit Bieżnia elektryczna slim cs2000 nordic ☆

Christopeit Bieżnia elektryczna slim cs2000 nordic Najniższa Cena Online

☆ Christopeit Bieżnia elektryczna slim cs2000 nordic - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Christopeit
 • Nazwa produktu: Christopeit Bieżnia elektryczna slim cs2000 nordic
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis bieżni:

  Bieżnia do chodzenia i treningu biegowego w domu lub w biurze

  Można go złożyć na płasko (wysokość 13 cm), można go schować prawie wszędzie

  szybkość: od 1 km / h do 8 km / h (dostosowywana co 0,1 km / h)

  praktyczny pilot na rękę

  obfita powierzchnia do biegania dł. 120 x szer. 40 cm


  silnik 0,6 PS (0,49 kW)

  Walking Pad CS 2000 jest znakomitym wszechstronnym urządzeniem do codziennego treningu. Dzięki obszernej powierzchni do biegania o rozmiarach 120 x 40 cm (dł. X szer.) świetnie nadaje się do treningu chodzenia i biegania, równocześnie w domu, jak iw biurze.  Bieżnię można ustawić lub złożyć w mgnieniu oka, a po użyciu można ją z łatwością i zajmująco niedużo miejsca schować. Dzięki wysokości 13 cm można go niezwykle złożyć na płasko, dzięki czemu można go schować prawie wszędzie. CS 2000 jest zatem doskonały także dla gospodarstw domowych o niewielkiej przestrzeni.  Wszystkie programy i szybkość można z łatwością ustawić i kontrolować przy pomocy dołączonego pilota na nadgarstku. Prędkość można wybrać do 8 km/h i można ją ustawić w krokach co 0,1 km/h. Podkładka ma 1 manualny i 6 zaprogramowanych programów treningowych.  spory i czytelny wyświetlacz LED służy do wyświetlania wartości, na których można odczytać czas, dystans, szybkość i przybliżone zużycie kalorii.  Dzięki laskom możesz trenować mięśnie ramion i odczuć realistycznego treningu chodu. Stoper z taśmy zabezpieczającej gwarantuje trafne bezpieczeństwo podczas treningu.  6 profesjonalnych amortyzatorów nieskomplikowany trening stawów, a dzięki zamontowanym rolkom transportowym możliwa jest szybka i przystępna zmiana lokalizacji.☆ Bieżnia elektryczna Christopeit 750S składana ☆

Bieżnia elektryczna Christopeit 750S składana Najniższa Cena Online

☆ Bieżnia elektryczna Christopeit 750S składana - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Christopeit
 • Nazwa produktu: Bieżnia elektryczna Christopeit 750S składana
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis bieżni:

  Zacznij od razu w 100% wstępnie zmontowany


  Kosmiczny cud dzięki inteligentnemu mechanizmowi składania - tylko 19 cm
  prędkość od 1 km / h do 16 km / h
  Zintegrowane smarowanie bieżnika, bez konieczności irytującego smarowania / wcierania bieżnika
  Maks. Waga użytkownika 130 kg

  Bieżnia TM 750 S od domowego sportowca Christopeit Sport Bieżnia elektryczna TM 750 S jest wyposażona w funkcje, które można z łatwością znaleźć w tym przedziale cenowym bez żadnej innej bieżni! Masz dość irytujących wkręcania i montażu (montażu)? Zatem w 100% wstępnie zmontowana i nadająca się do natychmiastowego wykorzystania TM 750 S jest właśnie tym! Dzięki inteligentnemu mechanizmowi składania (Easy Foldable System) TM 750 S można momentalnie złożyć i złożyć, a dzięki wysokości 19 cm (leżącej) i głębokości 34 cm (stojącej) posiada się w prawie każdym rogu, pod łóżkiem albo sofą. Rolki transportowe pozwalają na łatwą zmianę lokalizacji. Dzięki temu jest to doskonała bieżnia do prawie każdej przestrzeni życiowej. Irytujące czynności konserwacyjne należą już do przeszłości dzięki TM 750 S, ponieważ zintegrowane smarowanie bieżnika sprawia, iż ​​bieżnia jest za każdym razem gotowa do treningu biegowego. Niezależnie od tego, czy masz sprint, czy marsz, oprócz rozmaitych 16 programów treningowych, indywidualnie dostosowywanej szybkości od 1 do 16 km / h, a także funkcjonalnych przycisków bezpośredniego wyboru, TM 750 S jest trafny dla każdego rodzaju biegacza! Aktywny system amortyzacji za pomocą 4 poduszek i duża powierzchnia do biegania o długości 1200 mm i szerokości 450 mm gwarantują naturalne odczucie w trakcie biegu z maksymalną ochroną stawów. Futurystyczny podświetlany ekran LED z panelem dotykowym ze zintegrowanym uchwytem na tablet, opcjonalnym paskiem pulsacyjnym, kluczem bezpieczeństwa i wagą użytkownika 130 kg gwarantuje maksymalną informację, bezpieczeństwo i stabilność. To sprawia, że ​​TM 750 S jest idealnym towarzyszem do jednostkowego i efektywnego treningu we własnych czterech ścianach.


☆ Bieżnia elektryczna Christopeit SLIM cs1000 + raczki ☆

Bieżnia elektryczna Christopeit SLIM cs1000 + raczki Najniższa Cena Online

☆ Bieżnia elektryczna Christopeit SLIM cs1000 + raczki - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Christopeit
 • Nazwa produktu: Bieżnia elektryczna Christopeit SLIM cs1000 + raczki
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis bieżni:

  Bieżnia do chodzenia i treningu biegowego w domu albo w biurze

  Można go złożyć na płasko (wysokość 13 cm), można go schować prawie wszędzie

  prędkość: od 1 km / h do 8 km / h (dostosowywana co 0,1 km / h)

  użyteczny pilot na rękę

  znaczna powierzchnia do biegania dł. 120 x szer. 40 cm  Bieżnia CS 1000 od eksperta w dziedzinie sportów domowych Christopeit Sport Bieżnia elektryczna CS 1000 łączy w sobie „ultranowoczesne funkcje" z maksimum „elegancji". Doskonała bieżnia do marszu i lekkiego treningu biegowego do domu lub biura. Masz dość irytującego wkręcania i montażu (montażu)? Czy za każdym razem chciałeś mieć bieżnię, lecz po użyciu nie wiesz, gdzie się udać? W takim razie w większości wstępnie zmontowany i gotowy do natychmiastowego stosowania CS 1000 jest właśnie dla Ciebie! Dzięki inteligentnemu mechanizmowi składania (Easy Foldable System), bezpieczną kierownicę można złożyć w mgnieniu oka, a CS 1000 o wysokości 13 cm (w pozycji leżącej) posiada się pod łóżkiem lub sofą. Rolki transportowe usprawniają zmianę lokalizacji. To sprawia, że ​​jest to wyśmienita bieżnia do prawie każdej przestrzeni życiowej. Prędkość można komfortowo ustawić podczas treningu przy pomocy pilota przymocowanego do nadgarstka od 1-8 km / hw krokach co 0,1 km / h. 6 gotowych programów treningowych i 1 ręczny program treningowy obfitość i moc. 6 profesjonalnych amortyzatorów (aktywny system tłumienia) i pokaźna powierzchnia biegowa o długości 1200 mm i szerokości 400 mm zapewniają naturalne uczucie jazdy, równocześnie maksymalnie chroniąc stawy i kolana. Podświetlany ekran LED, składana pałąk zabezpieczający, klucz bezpieczeństwa Bandstop i waga użytkownika 120 kg zapewniają maksymalną informację, bezpieczeństwo i stabilność. Dlatego CS 1000 jest nadzwyczajnym towarzyszem do ambitnego treningu chodzenia i prostego biegania we własnych czterech ścianach.
Podobne zestawienia:


Najtańsze bieżnie Christopeit do biegania w domu – Ranking czerwiec 2023 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze bieżnie Christopeit do biegania w domu, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich bieżni Christopeit do biegania i treningu jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Bieżnia elektryczna Christopeit cs200 (4044163018201) ☆

Bieżnia elektryczna Christopeit cs200 (4044163018201) Najniższa Cena Online

☆ Bieżnia elektryczna Christopeit cs200 (4044163018201) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Christopeit
 • Nazwa produktu: Bieżnia elektryczna Christopeit cs200 (4044163018201)
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis bieżni:

  Bieżnia Christopiet CS 200 Główne cechy: Kompaktowe rozmiary nadzwyczajna do rehabilitacji Wysoka jakość wykonania właściwości technologiczne: Producent: Christopeit Sport Maksymalna moc silnika: 1,0 KM (0,74 kW) Ciągła moc silnika: 0,5 KM (0,37 kW) Zakres prędkości: 1-8 km/h 3 stopnie regulacji nachylenia Funkcja tłumienia wibracji System miękksiego opuszczania bieżni Składana do niewielkich wymiarów Koła transportowe Źródło zasilania: 220 / 240V / 50Hz / 370W Uchwyt na smartfon i tablet: tak Komputer: Programy treningowe: 16 Zdefiniowanie indywidualnego celu treningu: Tak Funkcje pomiarowe: czas, prędkość, dystans, spalane kalorie, puls Podświetlany ekran LCD: tak rozmiary: Rozłożona (wys?dł?szer): 137 cm / 127 cm / 63 cm Złożona (wys/dł/szer): 137 cm / 78 cm / 63 cm Bieżnik (dł/szer): 100 cm / 34 cm Waga urządzenia: 29,5 kg polecana dla osób o wadze do 100 kg Kompaktowy rozmiar wyśmienity do mieszkania Bieżnia CS 200 marki Christopeit Sport została zaprojektowana dla osób które nie chcą przeznaczyć dużo miejsca w mieszkaniu na sprzęt sportowy.

  Rozłożona bieżnia zajmuje tylko tyle miejsca, co niepokaźne biurko, a po złożeniu jest 2 razy mniejsza! bezproblemowo zmieści się choćby w kawalerce! Przenoszenie bieżni nie stanowi problemu dzięki zaimplementowanym kółkom transportowym.

  doskonała dla poprawy kondycji i do rehabilitacji Ten model bieżni jest rewelacyjnym produktem dla osób w średnim wieku albo wymagających rehabilitacji jak także dla osób pragnących poprawić kondycję. Wbudowane amortyzatory sprawiają, że ćwiczenia na CS 200 nie obciążają stawów.

  Bieżnia CS 200 jest nieprzeciętna do: marszobiegu truchtu spokojnego biegania prędkiego chodu stabilna i bezpieczna jednostajna konstrukcja urządzenia o wadze 29,5 kg sprawia, że bieżnia nie będzie się chwiać w trakcie treningu.

  zaimplementowane amortyzatory sprawiają, że trening jest bezpieczny dla Twoich stawów. Możliwość regulacji kąta nachyleniau Bieżnia ma 3 kąty nachylenia. Sam decydujesz, czy chcesz iść pod górę czy płasko.

  Trening z zastosowaniem nachylenia jest bardziej wymagający, dzięki czemu możesz zwiększyć intensywność swego treningu. Intuicyjny i poręczny komputer Panel sterowania bieżni został zaprojektowany tak, by był jak najszczególniej intuicyjny dla użytkownika.

  duże przyciski i podświetlany wyświetlacz LCD powodują, iż nie będziesz posiadać problemu z odnalezieniem niezbędnych funkcji. Dla wygody użytkownika przyciski STOP i PAUZA są odróżnione od siebie kolorem. Panel jest jeszcze wyekwipowany w przyciski 3 i 6 km, dzięki którym możesz błyskawicznie zmienić tempo treningu.

  Aż 20 możliwości treningu! 16 zintegrowanych programów treningowych dzięki którym możesz ćwiczyć, jak tylko zechcesz! możliwość treningu manualnego, w którym sam decydujesz o prędkości tryb celu, w którym sam decydujesz ile km przebiegniesz, ile czasu chcesz biec lub ile kalorii chcesz spalić!

  Ustaw swój jednostkowy cel treningu! Bieżnia CS 200 jest wyekwipowana w 3 tryby celu: cel: dystans - ustawiasz wybrany przez siebie dystans do pokonania, a bieżnia pracuje do ukończenia tego dystansu! cel: czas - jeśli masz tylko pół godziny na trening a nie chcesz zerkać na zegarek, ustaw czas treningu i biegaj tyle czasu, ile sam wybierzesz!

  cel: kalorie - ćwicz na bieżni, aż spalisz wybraną poprzez siebie liczba kalorii! Kontroluj swój trening z dodatkowymi funkcjami! obliczanie czasu treningu - chcesz wiedzieć, jaki solidnie czas spędziłeś ćwicząc? Bieżnia CS 200 za każdym razem liczy czas Twojego treningu!

  obliczanie prędkości jak szybko potrafisz biec? Czy prędkość Twojego biegu poprawia się z czasem? Ta funkcja umożliwi Ci stałe monitorowanie Twoich postępów! obliczanie dystansu - czy zastanawiałeś się czasem, ile przebiegłeś w trakcie treningu? Oblicz pokonany dystans!

  obliczanie spalanych kalorii - jeśli chcesz zrzucić zbędne kilogramy, to wspaniała funkcja dla Ciebie! precyzyjnie wiesz, ile kalorii spalasz z każdym treningiem! To genialna motywacja do dalszego biegu. Mierzenie pulsu - dzięki specjalnym czujnikom umieszczonym w rączkach bieżnia stale mierzy poziom Twojego tętna.

  To bardzo ważna funkcja, ponieważ możesz dowiedzieć się, jak Twój organizm reaguje na Twój wysiłek fizyczny!


☆ Bieżnia elektryczna Christopeit SLIM cs1000 + raczki ☆

Bieżnia elektryczna Christopeit SLIM cs1000 + raczki Najniższa Cena Online

☆ Bieżnia elektryczna Christopeit SLIM cs1000 + raczki - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Christopeit
 • Nazwa produktu: Bieżnia elektryczna Christopeit SLIM cs1000 + raczki
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis bieżni:

  Bieżnia do chodzenia i treningu biegowego w domu lub w biurze

  Można go złożyć na płasko (wysokość 13 cm), można go schować prawie wszędzie

  prędkość: od 1 km / h do 8 km / h (regulowana co 0,1 km / h)

  praktyczny pilot na rękę

  duża powierzchnia do biegania dł. 120 x szer. 40 cm  Bieżnia CS 1000 od eksperta w dziedzinie sportów domowych Christopeit Sport Bieżnia elektryczna CS 1000 łączy w sobie „ultranowoczesne funkcje" z maksimum „elegancji". Rewelacyjna bieżnia do marszu i lekkiego treningu biegowego do domu lub biura. Masz dość irytującego wkręcania i montażu (konstrukcji)? Czy zawsze chciałeś mieć bieżnię, lecz po użyciu nie wiesz, gdzie się udać? W takim razie w większości wstępnie zmontowany i gotowy do natychmiastowego wykorzystywania CS 1000 jest właśnie dla Ciebie! Dzięki inteligentnemu mechanizmowi składania (Easy Foldable System), bezpieczną kierownicę można złożyć w mgnieniu oka, a CS 1000 o wysokości 13 cm (w pozycji leżącej) posiada się pod łóżkiem lub sofą. Rolki transportowe usprawniają zmianę lokalizacji. To powoduje, iż ​​jest to perfekcyjna bieżnia do prawie każdej przestrzeni życiowej. Szybkość można wygodnie ustawić podczas treningu przy pomocy pilota przymocowanego do nadgarstka od 1-8 km / hw krokach co 0,1 km / h. 6 gotowych programów treningowych i 1 ręczny program treningowy zasobność i moc. 6 mistrzowskich amortyzatorów (aktywny system tłumienia) i obszerna powierzchnia biegowa o długości 1200 mm i szerokości 400 mm zapewniają naturalne uczucie jazdy, jednocześnie maksymalnie broniąc stawy i kolana. Podświetlany ekran LED, składana pałąk zabezpieczający, klucz bezpieczeństwa Bandstop i waga użytkownika 120 kg gwarantują maksymalną informację, bezpieczeństwo i stabilność. Dlatego CS 1000 jest perfekcyjnym towarzyszem do ambitnego treningu chodzenia i nieskomplikowanego biegania we własnych czterech ścianach.☆ Christopeit Bieżnia elektryczna slim cs2000 nordic ☆

Christopeit Bieżnia elektryczna slim cs2000 nordic Najniższa Cena Online

☆ Christopeit Bieżnia elektryczna slim cs2000 nordic - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Christopeit
 • Nazwa produktu: Christopeit Bieżnia elektryczna slim cs2000 nordic
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis bieżni:

  Bieżnia do chodzenia i treningu biegowego w domu albo w biurze

  Można go złożyć na płasko (wysokość 13 cm), można go schować prawie wszędzie

  prędkość: od 1 km / h do 8 km / h (dostosowywana co 0,1 km / h)

  praktyczny pilot na rękę

  znaczna powierzchnia do biegania dł. 120 x szer. 40 cm


  silnik 0,6 PS (0,49 kW)

  Walking Pad CS 2000 jest doskonałym wszechstronnym urządzeniem do codziennego treningu. Dzięki szerokiej powierzchni do biegania o rozmiarach 120 x 40 cm (dł. X szer.) doskonale pasuje do treningu chodzenia i biegania, jednocześnie w domu, jak iw biurze.  Bieżnię można ustawić lub złożyć w mgnieniu oka, a po użyciu można ją prosto i zajmująco mało miejsca schować. Dzięki wysokości 13 cm można go szczególnie złożyć na płasko, dzięki temu można go schować prawie wszędzie. CS 2000 jest zatem wspaniały także dla gospodarstw domowych o niepokaźnej przestrzeni.  Wszystkie programy i prędkość można łatwo ustawić i kontrolować przy pomocy załączonego pilota na nadgarstku. Szybkość można wybrać do 8 km/h i można ją ustawić w krokach co 0,1 km/h. Podkładka ma 1 manualny i 6 zaprogramowanych programów treningowych.  obszerny i czytelny wyświetlacz LED służy do wyświetlania wartości, na których można odczytać czas, dystans, prędkość i przybliżone zużycie kalorii.  Dzięki laskom możesz trenować mięśnie ramion i zaznać realistycznego treningu chodu. Stoper z taśmy zabezpieczającej zapewnia trafne bezpieczeństwo podczas treningu.  6 mistrzowskich amortyzatorów prosty trening stawów, a dzięki zamontowanym rolkom transportowym realna jest szybka i prosta zmiana lokalizacji.☆ Bieżnia elektryczna Christopeit 750S składana ☆

Bieżnia elektryczna Christopeit 750S składana Najniższa Cena Online

☆ Bieżnia elektryczna Christopeit 750S składana - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Christopeit
 • Nazwa produktu: Bieżnia elektryczna Christopeit 750S składana
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis bieżni:

  Zacznij od razu w 100% wstępnie zmontowany


  Kosmiczny cud dzięki inteligentnemu mechanizmowi składania - tylko 19 cm
  prędkość od 1 km / h do 16 km / h
  Zintegrowane smarowanie bieżnika, bez konieczności irytującego smarowania / wcierania bieżnika
  Maks. Waga użytkownika 130 kg

  Bieżnia TM 750 S od domowego sportowca Christopeit Sport Bieżnia elektryczna TM 750 S jest zaopatrzona w funkcje, które można z łatwością znaleźć w tym przedziale cenowym bez żadnej innej bieżni! Masz dość irytujących wkręcania i konstrukcji (konstrukcji)? Zatem w 100% wstępnie zmontowana i nadająca się do natychmiastowego wykorzystywania TM 750 S jest właśnie tym! Dzięki inteligentnemu mechanizmowi składania (Easy Foldable System) TM 750 S można prędko złożyć i złożyć, a dzięki wysokości 19 cm (leżącej) i głębokości 34 cm (stojącej) posiada się w prawie każdym rogu, pod łóżkiem lub sofą. Rolki transportowe pozwalają na łatwą zmianę lokalizacji. Dzięki temu jest to genialna bieżnia do prawie każdej przestrzeni życiowej. Irytujące czynności konserwacyjne należą już do przeszłości dzięki TM 750 S, ponieważ zintegrowane smarowanie bieżnika sprawia, że ​​bieżnia jest za każdym razem gotowa do treningu biegowego. Niezależnie od tego, czy masz sprint, czy marsz, oprócz zróżnicowanych 16 programów treningowych, indywidualnie dostosowywanej prędkości od 1 do 16 km / h, a także użytecznych przycisków bezpośredniego wyboru, TM 750 S jest adekwatny dla każdego rodzaju biegacza! Aktywny system amortyzacji przy pomocy 4 poduszek i obszerna powierzchnia do biegania o długości 1200 mm i szerokości 450 mm zapewniają naturalne odczucie podczas biegu z maksymalną ochroną stawów. Futurystyczny podświetlany wyświetlacz LED z panelem dotykowym ze zintegrowanym uchwytem na tablet, opcjonalnym paskiem pulsacyjnym, kluczem bezpieczeństwa i wagą użytkownika 130 kg zapewnia maksymalną informację, bezpieczeństwo i stabilność. To powoduje, że ​​TM 750 S jest doskonałym towarzyszem do jednostkowego i produktywnego treningu we własnych czterech ścianach.Podsumowanie, czyli jaka bieżnia treningowa Christopeit do biegania najlepsza?


Najlepsza bieżnia treningowa Christopeit do biegania w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsza bieżnia treningowa Christopeit do biegania w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Rekomendowane bieżnie treningowe do biegania – Zestawienie czerwiec 2023

Jeżeli żadna z powyższych bieżni Christopeit do biegania i treningu nie spełniła oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie dobrych bieżni do domowego treningu biegowego.


Powiązania tematyczne:

 • jaka bieżnia treningowa Christopeit do biegania opinie i efekty,
 • dobre bieżnie Christopeit do biegania w domu cena,
 • ranking bieżni Christopeit do biegania i treningu,
 • bieżnia treningowa Christopeit do biegania jaka najlepsza.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o bieżniach Christopeit do biegania i treningu

#1 Gdzie szukać opinii o bieżniach Christopeit do biegania i treningu?

Aktualnie zaprezentowane informacje o bieżniach Christopeit do biegania i treningu odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie użytkowników.

#2 Jaka bieżnia treningowa Christopeit do biegania najlepsza? Którą wybrać?

Poszukując informacji o dobrych bieżniach Christopeit do biegania i treningu warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z bieżniami Christopeit do biegania w domu, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie bieżnie Christopeit do biegania w domu są najchętniej polecane?

Nasze zestawienia z bieżniami Christopeit do biegania w domu zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach bieżnie Christopeit do biegania w domu to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *