FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking bieżni Bowflex do biegania i treningu. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Bieżnie do biegania / Ranking bieżni Bowflex do biegania i treningu


Pomagamy w wyborze dobrych bieżni Bowflex do biegania i treningu. Opracowane zestawienia są aktualne maj 2024 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych bieżni Bowflex do biegania i treningu,
 • TOP5 chętnie kupowanych bieżni fitness do domowego biegania.

Jakie bieżnie Bowflex do biegania w domu najlepiej wybrać? Ranking maj 2024

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane bieżnie Bowflex do biegania w domu, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking bieżni Bowflex do biegania i treningu, wraz ze specyfikacją modelu, aktualizujemy każdego dnia.

☆ Bieżnia bxt226 marki Bowflex ☆

Bieżnia bxt226 marki Bowflex Najniższa Cena Online

☆ Bieżnia bxt226 marki Bowflex - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Bowflex
 • Nazwa produktu: Bieżnia bxt226 marki Bowflex
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis bieżni:
  Bieżnia BXT 226 firmy Bowflex jest genialnym wyborem dla osób, które chcą poprawić kondycję, sylwetkę i zdrowie, ćwicząc w domu. Treningi na bieżni mniej obciążają stawy tradycyjne bieganie. Specjalny i wielostrefowy system amortyzacji Comfort Tech™ iż bieg jest wygodny i miły. Bieżnie są także bezpieczniejsze od klasycznego biegania ponieważ możesz biegać o każdej porze, bez względu na pogodę czy zanieczyszczenie powietrza. Bieżnia BXT 226 sprosta choćby najszczególniej wymagającym użytkownikom.
  właściwości techniczne cechy komputera zalety

  Platforma JRNY wykorzystuje sztuczną inteligencję do tworzenia praktycznie nieskończonej liczby spersonalizowanych treningów w oparciu o wstępną ocenę sprawności, która uczy się i dopasowuje w miarę postępów użytkownika. Koniec ze zgadywaniem i wykonywaniem typowych ćwiczeń! Z JRNY masz gwarancję, że Twój trening zawsze będzie produktywny i satysfakcjonujący. Platforma JRNY proponuje indywidualne treningi audio, treningi prowadzone przez trenera oraz integrację z innymi aplikacjami fitness. Na sprzęcie z dotykowym ekranem masz także dostęp do własnych subskrypcji Netflix czy Amazon Prime Video.

  Użytkownicy JRNY mogą teraz wykonywać treningi także bez użycia sprzętu fitness. W zakładce „Round Out Your Routine” znajdują się filmy z sesji jogi, ćwiczeń siłowych i ogólnorozwojowych.

  Dynamiczny Coaching

  JRNY mówi bezpośrednio do Ciebie i motywuje Cię do dalszej pracy, oraz wytwarza spersonalizowane treningi na podstawie Twojej historii treningów. Ich celem jest pomoc w spalaniu jak największej liczby kalorii i poprawie kondycji, przy jednoczesnym poszanowaniu Twoich możliwości. Dostosowując trudność (docelową prędkość spalania) i długość (czas) każdego treningu, JRNY może zapewnić przypasowany program, który jest wyśmienity dla Ciebie.

  jednostkowe treningu

  Na podstawie wyników Twojej osobistej oceny sprawności JRNY oferuje Ci treningi dopasowane specjalnie do Twojego poziomu kondycji. Według Bowflex jest to osiągalne przez „złożony algorytm oparty na Twojej wcześniejszej historii spalania kalorii”. JRNY mierzy liczbę spalonych kalorii i szybkość ich spalania, a następnie wykorzystuje te informacje do tworzenia treningów dobranych do poziomu sprawności każdego użytkownika.

  Ćwiczenia wideo z trenerami

  JRNY proponuje bibliotekę instruktażowych filmów wideo prowadzonych poprzez trenerów.

  Explore the World

  Explore the World™ zezwala na wirtualne treningi w rozmaitych miejscach na świecie. Bez względu na pogodę, na swoim sprzęcie możesz biec albo jechać tam, gdzie tylko sobie wymarzysz. Aplikacja samoczynnie dostosowuje się w czasie rzeczywistym do szybkości sprzętów Bowflex, Schwinn Fitness i Nautilus, które posiadają połączenie Bluetooth®.

  Przebiegnij 5 km przez malowniczą japońską wieś, 10 km poprzez Highlands, wystartuj w maratonie po ulicach Londynu lub Pragi i niemało innych. Podejmij wyzwanie trenowania na całym świecie. Ponadto Explore the World™ umożliwia Ci śledzenie czasu, odległości, szybkości, kalorii i tętna, pomagając utrzymać się na szczycie formy i świętować sukcesy, udoskonalając swoje wyniki na trasach. Poznaj świat już dziś!

  Użytkownicy premium aplikacji JRNY, posiadający sprzęt z dotykowym ekranem, nie muszą wykupować subskrypcji Explore the World™, ponieważ mają bezpłatny dostęp do wszystkich tras. Korzystając z Explore the World™ z poziomu JRNY, masz dodatkowy dostęp do programów treningowych, obszerniejszej ilości informacji a także trenera, który prowadzi Cię przez trening.

  Netflix

  Oglądaj swój ulubiony program podczas treningu. W trakcie oglądania na dole ekranu wyświetlone będą bieżące dane dotyczące Twoich ćwiczeń. Subskrypcja Netflix nie jest zawarta w JRNY.

  Uwaga: ta opcja jest przystępna jedynie w sprzętach z ekranem dotykowym. Nie ma jej w aplikacji na telefonie albo tablecie.

  Aplikacja Bowflex JRNY™ jest kompatybilna z urządzeniami Apple z systemem iOS 12.0 albo nowszym i większością sprzętów z systemem Android w wersji 6.0 lub nowszej. Aplikacja synchronizuje informacje treningowe w czasie rzeczywistym.


☆ Bieżnia bxt326 marki Bowflex ☆

Bieżnia bxt326 marki Bowflex Najniższa Cena Online

☆ Bieżnia bxt326 marki Bowflex - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Bowflex
 • Nazwa produktu: Bieżnia bxt326 marki Bowflex
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis bieżni:

  Nowa i najwieksza bieżnia BXT 326 producenta Bowflex jest spełnieniem marzeń o możliwości osiągnięcia niesamowitych wyników. Została wyprodukowana po to, aby sprostać najszczególniej wymagającym użytkownikom przy najwyższej specyfikacji oraz mocy silnika dla użytkowników domowych. Uzupełniającą motywację zawdzięczysz połączeniu bieżni z takimi aplikacjami jak Bowflex Results ™, MyFitnessPal, GoogleFit, RunSocial.

  Pamiętaj, iż treningi na bieżni zapewniają mniejsze obciążenie stawów konwencjonalne bieganie, zawdzięczamy to wielostrefowej amortyzacji Comfort Tech™. Co ważnejsze, dzięki niej możesz biegać o każdej porze, bez względu na pogodę czy skażenie powietrza. Jeśli chcesz nabyć sprzęt do domu, który pomoże Ci wymodelować sylwetkę, poprawić kondycję i zdrowie, ta bieżnia jest wyśmienitym wyborem.

  cechy techniczne

  właściwości komputera mocne strony

  Platforma JRNY wykorzystuje sztuczną inteligencję do tworzenia praktycznie nieskończonej liczby spersonalizowanych treningów w oparciu o wstępną ocenę produktywności, która uczy się i dopasowuje w miarę postępów użytkownika. Koniec ze zgadywaniem i realizowaniem typowych ćwiczeń! Z JRNY masz gwarancję, że Twój trening zawsze będzie efektywny i satysfakcjonujący. Platforma JRNY oferuje indywidualne treningi audio, treningi prowadzone poprzez trenera, a także integrację z innymi aplikacjami fitness. Na sprzęcie z dotykowym ekranem masz także dostęp do własnych subskrypcji Netflix czy Amazon Prime Video.

  Użytkownicy JRNY mogą teraz wykonywać treningi także bez zastosowania sprzętu fitness. W zakładce „Round Out Your Routine” znajdują się filmy z sesji jogi, ćwiczeń siłowych i ogólnorozwojowych.

  Dynamiczny Coaching

  JRNY mówi bezpośrednio do Ciebie i motywuje Cię do dalszej pracy, i formuje spersonalizowane treningi na podstawie Twojej historii treningów. Ich celem jest pomoc w spalaniu jak największej liczby kalorii i poprawie kondycji, przy jednoczesnym poszanowaniu Twoich możliwości. Dopasowując trudność (docelową szybkość spalania) i długość (czas) każdego treningu, JRNY może zapewnić dostosowany program, który jest świetny dla Ciebie.

  indywidualne treningu

  Na podstawie wyników Twojej osobistej oceny produktywności JRNY proponuje Ci treningi dobrane specjalnie do Twojego poziomu kondycji. Według Bowflex jest to osiągalne poprzez „złożony algorytm oparty na Twojej wcześniejszej historii spalania kalorii”. JRNY mierzy liczbę spalonych kalorii i prędkość ich spalania, a następnie wykorzystuje te informacje do tworzenia treningów dobranych do poziomu wydajności każdego użytkownika.

  Ćwiczenia wideo z trenerami

  JRNY proponuje bibliotekę instruktażowych filmów video prowadzonych przez trenerów.

  Explore the World

  Explore the World™ umożliwia wirtualne treningi w różnych miejscach na świecie. Bez względu na pogodę, na swym sprzęcie możesz biec lub jechać tam, gdzie tylko sobie wymarzysz. Aplikacja automatycznie dopasowuje się w czasie rzeczywistym do szybkości sprzętów Bowflex, Schwinn Fitness i Nautilus, które mają połączenie Bluetooth®.

  Przebiegnij 5 km przez malowniczą japońską wieś, 10 km poprzez Highlands, wystartuj w maratonie po ulicach Londynu lub Pragi i mnóstwo innych. Podejmij wyzwanie trenowania na całym świecie. Ponadto Explore the World™ umożliwia Ci śledzenie czasu, odległości, prędkości, kalorii i tętna, pomagając utrzymać się na szczycie formy i świętować sukcesy, polepszając swoje wyniki na trasach. Poznaj świat już dziś!

  Użytkownicy premium aplikacji JRNY, posiadający sprzęt z dotykowym ekranem, nie muszą wykupować subskrypcji Explore the World™, ponieważ mają darmowy dostęp do wszelkich tras. Korzystając z Explore the World™ z poziomu JRNY, masz dodatkowy dostęp do programów treningowych, obszerniejszej ilości informacji a także trenera, który prowadzi Cię przez trening.

  Netflix

  Oglądaj swój ulubiony program podczas treningu. W trakcie oglądania u dołu ekranu wyświetlone będą bieżące informacje dotyczące Twoich ćwiczeń. Subskrypcja Netflix nie jest zawarta w JRNY.

  Uwaga: ta opcja jest przystępna jedynie w sprzętach z ekranem dotykowym. Nie ma jej w aplikacji na telefonie albo tablecie.

  Aplikacja Bowflex JRNY™ jest kompatybilna z urządzeniami Apple z systemem iOS 12.0 albo nowszym i większością maszyn z systemem Android w wersji 6.0 lub nowszej. Aplikacja synchronizuje informacje treningowe w czasie rzeczywistym.☆ Bieżnia bxt 8ji marki Bowflex ☆

Bieżnia bxt 8ji marki Bowflex Najniższa Cena Online

☆ Bieżnia bxt 8ji marki Bowflex - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Bowflex
 • Nazwa produktu: Bieżnia bxt 8ji marki Bowflex
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis bieżni:

  Pokochaj regularne treningi dzięki bieżni BXT 8Ji firmy Bowflex. Nowa bieżnia BXT 8Ji producenta Bowflex została stworzona po to, aby każdy trening był przyjemnością. Poprzez ostatnie pół roku była absolutnym bestsellerem w USA, teraz nareszcie wprowadzona została również na rynek europejski.

  Sprosta nawet najszczególniej wymagającym użytkownikom, lecz początkujący także zakochają się w niej od pierwszego biegu. Pamiętaj, iż treningi na bieżni zapewniają mniejsze obciążenie stawów klasyczne bieganie.

  Zawdzięczamy to, podobnie jak w starszych bieżniach Bowflex, wielostrefowej amortyzacji Comfort Tech™. Co ważniejsze, dzięki niej możesz biegać o każdej porze, bez względu na pogodę czy skażenie powietrza.

  PODWÓJNY ekran: 7” wysokiej rozdzielczości, podświetlany ekran DualTrack™ LCD przystępny dostęp do parametrów treningowych. Ukazuje jednocześnie dwa niezależne cechy treningowe. Nad wyświetlaczami umieszczona jest także ikonka biegacza.

  Pełni ona funkcję podobną do pacera z zawodów i demonstruje, czy biegniesz z wystarczającą szybkością, żeby osiągnąć postawiony sobie cel. PROGRAMY TRENINGOWE: Konsola ma 26 programów treningowych w tym między innymi treningi interwałowe, kontrolujące spalanie tłuszczu, a także manualny.

  dzięki temu wynajdziesz adekwatny trening dla siebie, bez względu na to czy jesteś sportowcem początkującym czy progresywnym użytkownikiem. APLIKACJE: Dzięki łączności Bluetooth® możesz synchronizować informacje treningowe z aplikacją JRNY™.

  pozwala na to korzystanie z nieskończonej liczby treningów dostosowywanych indywidualnie do Twojej aktualnej kondycji i celów prędkośĆ: Zakres prędkości bieżni możesz ustawić od 0 do 19,3 km/h. Dzięki temu możesz przeprowadzić wartościowy trening bez względu na swój poziom innowacyjnia.

  POZIOM NACHYLENIA: by czerpać pokaźniejsze korzyści z treningu, należy go urozmaicać. Prawidłowym sposobem na zintensyfikowanie ćwiczeń jest zmiana nachylenia powierzchni. Bieżnia BXT 8Ji w płynny sposób zezwala na zmianę kąta nachylenia od 0% do 15%.

  SYSTEM AMORTYZACJI: Kiedy biegniesz po bieżni, na nogi działa siła dwukrotnie większa od Twojej wagi. Dzięki specjalnej technologii Comfort Tech™, która zapewnia dopełniającą amortyzację, Twoje stawy są mniej obciążone w trakcie treningu.

  WENTYLATOR: 3 stopnie regulacji intensywności nawiewu powodują, że Twój trening będzie bardziej komfortowy. Dzięki możliwości ustawienia kierunku wentylatora, będzie on pasował do osób o każdym wzroście.

  POMIAR TĘTNA: Puls mierzony za pomocą umieszczonych na uchwytach czujników albo pasa telemetrycznego, umożliwi Ci trenowanie w trafnej strefie tętna, by osiągać jeszcze lepsze efekty. W celu uzyskania precyzyjniejszych wyników, zalecamy użytkowanie załączonego do bieżni pasa telemetrycznego.

  Należy pamiętać, że pomiar pulsu za pomocą sensorów/czujników umieszczonych w produkcie podaje wyniki przybliżone (orientacyjne). Sprzęt nie jest produktem medycznym. KLAWISZE szybkiEJ ZMIANY: Klawisze szybkiej zmiany szybkości i kąta nachylenia znajdują się wprzystępnym miejscu, co sprawia,komfortowo można zmienić je w trakcie treningu, zachowując przy tym płynność tempa biegu.

  Są one wypukłe, dzięki czemu prosto naciśniesz je podczas aktywności. GŁOŚNIKI: zaimplementowany do konsoli system nagłośnienia powoduje, iż możesz uatrakcyjnić swój trening słuchając muzyki, audiobooków albo oglądając ulubione programy.

  SKŁADANIE: Dzięki systemowi SoftDrop™ możesz rozłożyć bieżnię przy pomocy naciśnięcia jednego przycisku. Sprzęt rozłoży się powoli i będzie gotowy do wykorzystania. Informacje technicznE: rozmiary: 198,1 x 95,5 x 159,5 cm (dł.

  x szer. X wys.) wymiary bieżni złożonej: 139,7 x 95,5 x 170,2 cm (dł. X szer. X wys.) ekran: 7" wysokiej rozdzielczości ekran Silnik: 3.00 CHP mocy silnika Programy treningowe: 26 Aplikacje i śledzenie aktywności: JRNY™ Funkcje: prędkość, czas, dystans, kalorie, puls, nachylenie bieżni szybkość: 0-19,3 km/h Nachylenie: regulacja elektroniczna w zakresie od 0% do 15% Powierzchnia pasa bieżni: 152 x 51 cm (dł.

  x szer.) Amortyzacja bieżni: technologia Comfort Tech™ Pas: wytrzymały 3-warstwowy 2,5 mm Puls: pomiar za pośrednictwem czujników umieszczonych na uchwytach, a także za pośrednictwem pasa telemetrycznego (dołączony) Składanie: nietrudne i bezpieczne dzięki systemowi SoftDrop™ Klawisze prędkiego dostępu w zasięgu ręki: umożliwiające komfortową zmianę prędkości i nachylenia bieżni podczas treningu dodatkowe wyposażenie: port USB z możliwością ładowania maszyn, kółka transportowe, klucz bezpieczeństwa, tacka na akcesoria, kieszenie na bidon, głośniki Wentylator: 3 poziomy regulacji natężenia nawiewu Waga towaru: 115 kg Maksymalna waga użytkownika: 136 kg przeznaczona do wykorzystania domowego rozszerzona gwarancja: 10 lat na silnik, 2 lata na pozostałe elementy Platforma JRNY wykorzystuje sztuczną inteligencję do tworzenia praktycznie nieskończonej liczby spersonalizowanych treningów w oparciu o wstępną ocenę sprawności, która uczy się i dostosowuje w miarę postępów użytkownika.

  Koniec ze zgadywaniem i wykonywaniem typowych ćwiczeń! Z JRNY masz gwarancję, że Twój trening zawsze będzie wydajny i satysfakcjonujący. Platforma JRNY proponuje jednostkowe treningi audio, treningi prowadzone poprzez trenera, a także integrację z innymi aplikacjami fitness.

  Na sprzęcie z dotykowym ekranem masz także dostęp do własnych subskrypcji Netflix czy Amazon Prime Video. Użytkownicy JRNY mogą dzisiaj wykonywać treningi także bez wykorzystania sprzętu fitness. W zakładce „Round Out Your Routine” znajdują się filmy z sesji jogi, ćwiczeń siłowych i ogólnorozwojowych.

  DYNAMICZNY COACHING JRNY mówi bezpośrednio do Ciebie i motywuje Cię do dalszej pracy, i tworzy spersonalizowane treningi na podstawie Twojej historii treningów. Ich celem jest pomoc w spalaniu jak największej liczby kalorii i poprawie kondycji, przy jednoczesnym poszanowaniu Twoich możliwości.

  dopasowując trudność (docelową szybkość spalania) i długość (czas) każdego treningu, JRNY może zapewnić dopasowany program, który jest wyśmienity dla Ciebie. IndywidualnE TRENINGI Na podstawie wyników Twojej osobistej oceny sprawności JRNY proponuje Ci treningi dostosowane specjalnie do Twojego poziomu kondycji.

  Według Bowflex jest to osiągalne poprzez „złożony algorytm oparty na Twojej wcześniejszej historii spalania kalorii”. JRNY mierzy liczbę spalonych kalorii i prędkość ich spalania, a następnie wykorzystuje te informacje do tworzenia treningów dopasowanych do poziomu produktywności każdego użytkownika.

  ĆWICZENIA wideo Z TRENERAMI JRNY oferuje bibliotekę instruktażowych filmów wideo prowadzonych poprzez trenerów. EXPLORE THE WORLD Explore the World™ pozwala na wirtualne treningi w różnorodnych miejscach na świecie.

  Bez względu na pogodę, na swoim sprzęcie możesz biec albo jechać tam, gdzie tylko sobie wymarzysz. Aplikacja samoczynnie dopasowuje się w czasie rzeczywistym do prędkości maszyn Bowflex, Schwinn Fitness i Nautilus, które posiadają połączenie Bluetooth®.

  Przebiegnij 5 km przez malowniczą japońską wieś, 10 km przez Highlands, wystartuj w maratonie po ulicach Londynu albo Pragi i niemało innych. Podejmij wyzwanie trenowania na całym świecie. Na dodatek Explore the World™ zezwala na Ci śledzenie czasu, odległości, prędkości, kalorii i tętna, pomagając utrzymać się na szczycie formy i świętować sukcesy, ulepszając swoje wyniki na trasach.

  Poznaj świat już dziś! Użytkownicy premium aplikacji JRNY, posiadający sprzęt z dotykowym ekranem, nie muszą wykupować subskrypcji Explore the World™, ponieważ posiadają bezpłatny dostęp do wszelkich tras. Korzystając z Explore the World™ z poziomu JRNY, masz dodatkowy dostęp do programów treningowych, obszerniejszej ilości danych a także trenera, który prowadzi Cię poprzez trening.

  NETFLIX Oglądaj swój ulubiony program podczas treningu. Podczas oglądania na dole ekranu wyświetlone będą bieżące dane dotyczące Twoich ćwiczeń. Subskrypcja Netflix nie jest zawarta w JRNY. Uwaga: ta opcja jest dostępna jedynie w sprzętach z ekranem dotykowym.

  Nie ma jej w aplikacji na telefonie lub tablecie. Aplikacja Bowflex JRNY™ jest kompatybilna z urządzeniami Apple z systemem iOS 12.0 albo nowszym i większością urządzeń z systemem Android w wersji 6.0 albo nowszej.

  Aplikacja synchronizuje informacje treningowe w czasie rzeczywistym. Po założeniu konta użytkownik uzyskuje 2 miesiące członkostwa Premium za darmo. UWAGA! Film jest materiałem poglądowym. Prezentowany w nim sprzęt może nieznacznie różnić się od oferowanego do sprzedaży.

  Szczegółowa specyfikacja sprzętu znajduje się powyżej.


☆ Bieżnia Bowflex T56 (0708447914163) ☆

Bieżnia Bowflex T56 (0708447914163) Najniższa Cena Online

☆ Bieżnia Bowflex T56 (0708447914163) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Bowflex
 • Nazwa produktu: Bieżnia Bowflex T56 (0708447914163)
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis bieżni:

  Bieganie na bieżni kojarzy Ci się z nudą? Każdy kilometr dłuży się, jakby trwał nieskończoność? Bieżnia T56 to recepta na nudny trening. JRNY™ i Netflix to tylko niektóre aplikacje, z którymi kompatybilna jest jej konsola.

  choćby nie zauważysz, jak kilometry będą mijały jeden za drugim. Gdy zapragniesz odmiany, możesz biegać po 40 wirtualnych ścieżkach w lokalizacjach na całym świecie, do których dostęp zapewniony jest przez aplikację Explore the World.

  Jeśli za oknem jest szaro i zimno, a Tobie marzy się bieg w słońcu, starczy,wyszukasz odpowiednią trasę i możesz radować się słońcem w pochmurny jesienny dzień. Najnowsza bieżnia T56 producenta Bowflex jest spełnieniem marzeń o możliwości osiągnięcia niesamowitych wyników.

  Została wytwarzana po to, by sprostać najszczególniej wymagającym użytkownikom. Produktywny silnik umożliwia prędkie zmiany prędkości, a nachylenie w zakresie od -5 do 20 pozwoli dać mięśniom niezły wycisk. Pamiętaj, iż treningi na bieżni gwarantują mniejsze obciążenie stawów tradycyjne bieganie, zawdzięczamy to, podobnie jak w starszych bieżniach Bowflex, wielostrefowej amortyzacji Comfort Tech™.

  Co ważniejsze, dzięki niej możesz biegać o każdej porze, bez względu na pogodę czy skażenie powietrza. Jeśli chcesz kupić do domu bieżnię, która pomoże Ci wymodelować sylwetkę, poprawić kondycję i zdrowie, oraz uniknąć nudy podczas biegania, model T56 to sprzęt w sam raz dla Ciebie.

  nowoczesnY wyświetlacz: pokaźny 22" wysokiej rozdzielczości dotykowy ekran łatwy dostęp do aplikacji, ulubionych seriali czy parametrów treningowych. Motywuje to do dalszej, intensywniejszej pracy i osiągania lepszych wyników w krótszym czasie oraz jest lekarstwem na nudę w trakcie pokonywania kolejnych kilometrów w czterech ścianach.

  KLAWISZE prędkiEJ ZMIANY: Klawisze szybkiej zmiany prędkości i kąta nachylenia znajdują się wdostępnych miejscach, co powoduje,komfortowo można zmienić je w trakcie treningu, zachowując przy tym płynność tempa biegu.

  znacznym udogodnieniem są przyciski umieszczone na obu uchwytach bocznych. Pomogą one osobom biegającym szybsze odcinki, zachować pełną kontrolę nad prędkością pasa bieżni. PROGRAMY TRENINGOWE: Konsola ma 9 podstawowych programów treningowych w tym pomiędzy innymi treningi interwałowe, kontrolujące spalanie tłuszczu, oparte o tętno docelowe oraz manualny.

  na dodatek możesz skorzystać z kilku treningów video, prowadzonych poprzez trenera. Dzięki temu odnajdziesz odpowiedni trening dla siebie, bez względu na to czy jesteś sportowcem początkującym czy nowoczesnym użytkownikiem.

  Z subskrypcją JRNY bieżnia otwiera przed sobą drzwi do świata treningów dostosowanych specjalnie do Ciebie i Twojego poziomu kondycji. Otrzymujesz wtedy dostęp do dodatkowych treningów video, rutynowych propozycji nowych treningów oraz biegów w wirtualnych lokalizacjach (Explore the World).

  PROFILE UŻYTKOWNIKÓW: Na konsoli jest możliwość zapisania nieograniczonej liczby profili użytkowników, więc Twoje informacje treningowe będą bezpieczne, gdy kolejna osoba zacznie ćwiczyć. Oprócz śledzenia swoich postępów, możecie wzajemnie motywować się do regularnych treningów, porównywać swoje wyniki.

  wydajnY SILNIK: Cichy, potężny i dynamiczny silnik o stałej mocy 4.0 HP, gwarantuje sprawność i płynną pracę choćby przy maksymalnym obciążeniu bieżni. Został wykonany tak, aby wytrzymywać najdłuższe treningi i momentalnie reagować na zmiany tempa ustawiane poprzez użytkownika.

  APLIKACJE: Dzięki łączności Bluetooth® możesz synchronizować informacje treningowe z aplikacjami JRNY™ czy Explore the World. Pozwala na to udostępnianie rezultatów swoich treningów, możliwość motywowania się wzajemnie z trenującymi znajomymi, udziału w rywalizacjach.

  Receptą na treningową nudę jest kompatybilność bieżni z aplikacjami serwisów: Netflix i Prime video. Pełna funkcjonalność aplikacji przystępna po wykupieniu subskrypcji. WIRTUALNE ŚCIEŻKI: Możesz biegać po choćby 40 wirtualnych ścieżkach w lokalizacjach na całym świecie, do których dostęp zapewniony jest przez aplikację Explore the World.

  Jeśli za oknem jest szaro i zimno, a Tobie marzy się bieg w słońcu, wystarczy,znajdziesz odpowiednią trasę i możesz radować się słońcem w pochmurny jesienny dzień. POMIAR TĘTNA: Puls mierzony za pomocą umieszczonych na uchwytach czujników lub pasa telemetrycznego, umożliwi Ci trenowanie w odpowiedniej strefie tętna, żeby osiągać jeszcze lepsze efekty.

  Należy pamiętać, iż pomiar pulsu przy pomocy sensorów/czujników umieszczonych w produkcie podaje wyniki przybliżone (orientacyjne). Sprzęt nie jest produktem medycznym. W celu uzyskania precyzyjniejszych wyników, zalecamy wykorzystywanie pasa telemetrycznego.

  szybkośĆ: Zakres prędkości bieżni możesz ustawić od 1 do 20 km/h. Dzięki temu możesz przeprowadzić wartościowy trening bez względu na swój poziom nowoczesnia. POZIOM NACHYLENIA: żeby czerpać pokaźniejsze korzyści z treningu, należy go urozmaicać.

  prawidłowym sposobem na zintensyfikowanie ćwiczeń jest zmiana nachylenia powierzchni. Bieżnia T56 w płynny sposób pozwala na zmianę konta nachylenia na dwóch płaszczyznach, od -5 do 20. WENTYLATOR: 3 stopnie regulacji intensywności nawiewu powodują, że Twój trening będzie bardziej komfortowy.

  Dzięki możliwości ustawienia kierunku wentylatora, będzie on pasował do osób o każdym wzroście. SYSTEM AMORTYZACJI: Kiedy biegniesz po bieżni, na nogi działa siła dwukrotnie większa od Twojej wagi. Dzięki specjalnej technologii Comfort Tech ™, która zapewnia uzupełniającą amortyzację, Twoje stawy są mniej obciążone podczas treningu, a odczucia można porównać do biegu na zewnątrz.

  SKŁADANIE: Dzięki systemowi SoftDrop™ możesz rozłożyć bieżnię za pomocą naciśnięcia jednego przycisku. Sprzęt rozłoży się powoli i będzie gotowy do użycia. Całkowite złożenie bieżni jest osiągalne przy pozostawieniu nachylenia -5 po zakończeniu treningu.

  Zajmuje ona wtedy jeszcze mniej miejsca aniżeli gdy jest złożona przy płaskim decku. Dane technologicznE: rozmiary: 216 x 100 x 178 cm (dł. X szer. X wys.) Silnik: 4 HP mocy silnika wyświetlacz: 22" wysokiej rozdzielczości ekran dotykowy Programy treningowe: 10 liczba profili użytkowników: nieograniczona Aplikacje i śledzenie aktywności: możliwość synchronizacji informacji treningowych z aplikacjami takimi jak JRNY™, Explore the World, Zwift, możliwość korzystania z aplikacji serwisów Netflix i Prime video Funkcje: szybkość, czas, dystans, kalorie, puls, nachylenie bieżni szybkość: 1-20 km/h Nachylenie: dwupoziomowa regulacja elektroniczna w zakresie od -5 do 20.

  Powierzchnia pasa bieżni: 152 x 56 cm (dł. X szer.) Amortyzacja bieżni: technika Comfort Tech™ Pas: wytrzymały 3-warstwowy 2,5 mm Rolki: 2,75" (7 cm) Puls: pomiar za pośrednictwem czujników umieszczonych na uchwytach i za pośrednictwem dołączonej opaski na rękę lub pasa telemetrycznego (nie dołączony) Składanie: proste i bezpieczne dzięki systemowi SoftDrop™ Klawisze szybkiego dostępu w zasięgu ręki: umożliwiające wygodną zmianę szybkości i nachylenia bieżni podczas treningu dopełniające wyposażenie: port USB z możliwością ładowania urządzeń, kółka transportowe, klucz bezpieczeństwa, tacka na akcesoria, kieszenie na bidon, głośniki Wentylator: 3 stopnie regulacji natężenia nawiewu Waga towaru: 152 kg Maksymalna waga użytkownika: 181 kg przeznaczona do wykorzystania domowego i półkomercyjnego zwiększona gwarancja w użytku domowym: 10 lat na silnik, 2 lata na pozostałe komponenty Gwarancja: - użytek domowy: 2 lata - użytek półkomercyjny: rok by poprawnie skonfigurować bieżnię, przy pierwszym uruchomieniu powinna zostać połączona z wifi Platforma JRNY wykorzystuje nienaturalną inteligencję do tworzenia praktycznie nieskończonej liczby spersonalizowanych treningów w oparciu o wstępną ocenę sprawności, która uczy się i dostosowuje w miarę postępów użytkownika.

  Koniec ze zgadywaniem i wykonywaniem standardowych ćwiczeń! Z JRNY masz gwarancję, że Twój trening zawsze będzie sprawny i satysfakcjonujący. Platforma JRNY oferuje jednostkowe treningi audio, treningi prowadzone przez trenera, a także integrację z innymi aplikacjami fitness.

  Na sprzęcie z dotykowym ekranem masz także dostęp do własnych subskrypcji Netflix czy Amazon Prime Video. Użytkownicy JRNY mogą dzisiaj wykonywać treningi także bez użycia sprzętu fitness. W zakładce „Round Out Your Routine” znajdują się filmy z sesji jogi, ćwiczeń siłowych i ogólnorozwojowych.

  DYNAMICZNY COACHING JRNY mówi bezpośrednio do Ciebie i motywuje Cię do dalszej pracy,, a także tworzy spersonalizowane treningi na podstawie Twojej historii treningów. Ich celem jest pomoc w spalaniu jak największej liczby kalorii i poprawie kondycji, przy jednoczesnym poszanowaniu Twoich możliwości.

  dostosowując trudność (docelową szybkość spalania) i długość (czas) każdego treningu, JRNY może zapewnić dostosowany program, który jest nadzwyczajny dla Ciebie. IndywidualnE TRENINGI Na podstawie wyników Twojej osobistej oceny sprawności JRNY oferuje Ci treningi przypasowane specjalnie do Twojego poziomu kondycji.

  Według Bowflex jest to osiągalne poprzez „złożony algorytm oparty na Twojej wcześniejszej historii spalania kalorii”. JRNY mierzy liczbę spalonych kalorii i prędkość ich spalania, a następnie wykorzystuje te informacje do tworzenia treningów dopasowanych do poziomu produktywności każdego użytkownika.

  ĆWICZENIA video Z TRENERAMI JRNY proponuje bibliotekę instruktażowych filmów wideo prowadzonych poprzez trenerów. EXPLORE THE WORLD Explore the World™ zezwala na wirtualne treningi w przeróżnych miejscach na świecie.

  Bez względu na pogodę, na swym sprzęcie możesz biec lub jechać tam, gdzie tylko sobie wymarzysz. Aplikacja samoczynnie dostosowuje się w czasie rzeczywistym do prędkości maszyn Bowflex, Schwinn Fitness i Nautilus, które posiadają połączenie Bluetooth®.

  Przebiegnij 5 km poprzez malowniczą japońską wieś, 10 km przez Highlands, wystartuj w maratonie po ulicach Londynu lub Pragi i sporo innych. Podejmij wyzwanie trenowania na całym świecie. Dodatkowo Explore the World™ zezwala na Ci śledzenie czasu, odległości, prędkości, kalorii i tętna, pomagając utrzymać się na szczycie formy i świętować sukcesy, udoskonalając swoje wyniki na trasach.

  Poznaj świat już dziś! Użytkownicy premium aplikacji JRNY, mający sprzęt z dotykowym ekranem, nie muszą wykupować subskrypcji Explore the World™, ponieważ mają gratisowy dostęp do wszelkich tras. Korzystając z Explore the World™ z poziomu JRNY, masz dodatkowy dostęp do programów treningowych, większej ilości danych a także trenera, który prowadzi Cię poprzez trening.

  NETFLIX Oglądaj swój ulubiony program w trakcie treningu. W trakcie oglądania u dołu ekranu wyświetlone będą bieżące informacje dotyczące Twoich ćwiczeń. Subskrypcja Netflix nie jest zawarta w JRNY. Uwaga: ta opcja jest dostępna jedynie w sprzętach z ekranem dotykowym.

  Nie ma jej w aplikacji na telefonie albo tablecie. Aplikacja Bowflex JRNY™ jest kompatybilna z urządzeniami Apple z systemem iOS 12.0 albo nowszym i większością sprzętów z systemem Android w wersji 6.0 albo nowszej.

  Aplikacja synchronizuje informacje treningowe w czasie rzeczywistym. Po założeniu konta użytkownik uzyskuje 2 miesiące członkostwa Premium za darmo. UWAGA! Film jest materiałem poglądowym. Prezentowany w nim sprzęt może nieznacznie różnić się od oferowanego do sprzedaży.

  Szczegółowa specyfikacja sprzętu znajduje się powyżej.


☆ Bieżnia Bowflex T25, T25 ☆

Bieżnia Bowflex T25, T25 Najniższa Cena Online

☆ Bieżnia Bowflex T25, T25 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Bowflex
 • Nazwa produktu: Bieżnia Bowflex T25, T25
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis bieżni:

  Bieganie na bieżni kojarzy Ci się ze zmęczeniem i nudą? Każdy kilometr dłuży się, jakby trwał nieskończoność?

  Bieżnia T25 pomoże Ci zamienić nudny trening w atrakcyjną przygodę i podróż do wymarzonej sylwetki i kondycji. JRNY™ i Netflix to tylko niektóre aplikacje, z którymi kompatybilna jest jej konsola. Nawet nie zauważysz, jak kilometry będą mijały jeden za drugim. Gdy zapragniesz odmiany, możesz biegać po jednej z wirtualnych ścieżek w lokalizacjach na całym świecie, do których dostęp zapewniony jest przez aplikację Explore the World. Jeśli za oknem jest szaro i zimno, a Tobie marzy się bieg w słońcu, wystarczy,odnajdziesz odpowiednią trasę i możesz radować się słońcem w pochmurny jesienny dzień.

  Nowa bieżnia T25 marki Bowflex to środkowy model z nowej serii sprzętów. Została wyprodukowana po to, by sprostać nawet najistotniej wymagającym użytkownikom, ale początkujący także zakochają się w niej od pierwszego biegu.

  Pamiętaj, że treningi na bieżni zapewniają mniejsze obciążenie stawów konwencjonalne bieganie, zawdzięczamy to, podobnie jak w starszych bieżniach Bowflex, wielostrefowej amortyzacji Comfort Tech™. Co ważniejsze, dzięki niej możesz biegać o każdej porze, bez względu na pogodę czy zanieczyszczenie powietrza.

  Jeśli chcesz kupić do domu bieżnię, która pomoże Ci wymodelować sylwetkę, poprawić kondycję i zdrowie, i uniknąć nudy podczas biegania, model T25 to sprzęt w sam raz dla Ciebie.


  progresywnY ekran: 10" wysokiej rozdzielczości dotykowy ekran prosty dostęp do aplikacji, ulubionych seriali czy parametrów treningowych. Motywuje to do dalszej, intensywniejszej pracy i osiągania ulepszonych wyników w krótszym czasie oraz jest lekarstwem na nudę podczas pokonywania kolejnych kilometrów w czterech ścianach.

  KLAWISZE szybkiEJ ZMIANY: Klawisze prędkiej zmiany szybkości i kąta nachylenia znajdują się wprzystępnym miejscu, co powoduje,komfortowo można zmienić je w trakcie treningu, zachowując przy tym płynność tempa biegu.

  PROGRAMY TRENINGOWE: Konsola posiada 7 programów treningowych w tym pomiędzy innymi treningi interwałowe, kontrolujące spalanie tłuszczu, oparte o tętno docelowe i manualny. Dzięki temu odszukasz stosowny trening dla siebie, bez względu na to czy jesteś sportowcem początkującym czy nowoczesnym użytkownikiem.

  PROFILE UŻYTKOWNIKÓW: Na konsoli jest możliwość zapisania nieograniczonej liczby profili użytkowników, więc Twoje informacje treningowe będą bezpieczne, gdy kolejna osoba zacznie ćwiczyć. Oprócz śledzenia swoich postępów, możecie wzajemnie motywować się do regularnych treningów, porównywać swoje wyniki.

  wydajnY SILNIK: Cichy, mocny i dynamiczny silnik o stałej mocy 3.75 CHP, zagwarantuje efektywność i płynną pracę.

  APLIKACJE: Dzięki łączności Bluetooth® możesz synchronizować dane treningowe z aplikacjami JRNY™ czy Explore the World. Zezwala na to udostępnianie rezultatów swych treningów, możliwość motywowania się wzajemnie z trenującymi znajomymi, udziału w rywalizacjach. Receptą na treningową nudę jest kompatybilność bieżni z aplikacjami serwisów: Netflix, Prime video. Pełna funkcjonalność aplikacji przystępna po wykupieniu subskrypcji.

  WIRTUALNE ŚCIEŻKI: Możesz biegać po wirtualnych ścieżkach w lokalizacjach na całym świecie, do których dostęp gwarantuje aplikacja Explore the World. Jeśli za oknem jest szaro i zimno, a Tobie marzy się bieg w słońcu, starczy,znajdziesz odpowiednią trasę i możesz radować się słońcem w pochmurny zimowy dzień.

  POMIAR TĘTNA: Puls mierzony przy pomocy umieszczonych na uchwytach czujników albo pasa telemetrycznego, umożliwi Ci trenowanie w adekwatnej strefie tętna, żeby osiągać jeszcze lepsze efekty. Należy pamiętać, iż pomiar pulsu za pomocą sensorów/czujników umieszczonych w produkcie podaje wyniki przybliżone (orientacyjne). Sprzęt nie jest produktem medycznym. W celu uzyskania precyzyjniejszych wyników, zalecamy stosowanie pasa telemetrycznego.

  prędkośĆ: Zakres prędkości bieżni możesz ustawić od 0 do 20 km/h. Dzięki temu możesz przeprowadzić wartościowy trening bez względu na swój poziom innowacyjnia.

  POZIOM NACHYLENIA: Aby czerpać obszerniejsze korzyści z treningu, należy go urozmaicać. Korzystnym sposobem na zintensyfikowanie ćwiczeń jest zmiana nachylenia powierzchni. Bieżnia T25 w płynny sposób pozwala na zmianę konta nachylenia na dwóch płaszczyznach, od -5% do 15%.

  WENTYLATOR: 3 poziomy regulacji intensywności nawiewu sprawiają, iż Twój trening będzie bardziej wygodny. Dzięki możliwości ustawienia kierunku wentylatora, będzie on pasował do osób o każdym wzroście.

  SYSTEM AMORTYZACJI: Kiedy biegniesz po bieżni, na nogi działa siła dwukrotnie obszerniejsza od Twojej wagi. Dzięki specjalnej technice Comfort Tech, która gwarantuje dopełniającą amortyzację, Twoje stawy są mniej obciążone podczas treningu, a odczucia można porównać do biegu na zewnątrz.

  SKŁADANIE: Dzięki systemowi SoftDrop™ możesz rozłożyć bieżnię za pomocą naciśnięcia jednego przycisku. Sprzęt rozłoży się powoli i będzie gotowy do wykorzystania. Całkowite złożenie bieżni jest osiągalne przy pozostawieniu nachylenia -5 po zakończeniu treningu. Zajmuje ona wtedy jeszcze mniej miejsca aniżeli gdy jest złożona przy płaskim decku.

  dane technicznE:

  wymiary: 216 x 100 x 166 cm (dł. X szer. X wys.)

  ekran: 10" wysokiej rozdzielczości wyświetlacz dotykowy

  Silnik: 3.75 CHP mocy silnika

  Programy treningowe: 7

  ilość profili użytkowników: nieograniczona

  Aplikacje i śledzenie aktywności: możliwość synchronizacji informacji treningowych z aplikacjami takimi jak JRNY™, Explore the World, możliwość korzystania z aplikacji serwisów Netflix, Prime video

  Funkcje: szybkość, czas, dystans, kalorie, puls, nachylenie bieżni

  szybkość: 0-20 km/h

  Nachylenie: dwupoziomowa regulacja elektroniczna w zakresie od -5% do 15%

  Powierzchnia pasa bieżni: 152 x 56 cm (dł. X szer.)

  Amortyzacja bieżni: technika Comfort Tech™

  Pas: wytrzymały 3-warstwowy 2,5 mm

  Rolki: 2,75" (7 cm)

  Puls: pomiar za pośrednictwem czujników umieszczonych na uchwytach oraz za pośrednictwem opaski na rękę albo pasa telemetrycznego (nie załączone)

  Składanie: łatwe i bezpieczne dzięki systemowi SoftDrop™

  Klawisze prędkiego dostępu w zasięgu ręki: umożliwiające wygodną zmianę prędkości i nachylenia bieżni podczas treningu

  dodatkowe wyposażenie: port USB z możliwością ładowania maszyn, kółka transportowe, klucz bezpieczeństwa, tacka na akcesoria, kieszenie na bidon, głośniki

  Wentylator: 3 poziomy regulacji natężenia nawiewu

  Waga artykułu: 146 kg

  Maksymalna waga użytkownika: 181 kg

  asygnowana do wykorzystania domowego i półkomercyjnego

  rozszerzona gwarancja: 10 lat na silnik, 2 lata na pozostałe części

  Aby poprawnie skonfigurować bieżnię, przy pierwszym uruchomieniu powinna zostać połączona z wifi

  Platforma JRNY wykorzystuje nienaturalną inteligencję do tworzenia praktycznie nieskończonej liczby spersonalizowanych treningów w oparciu o wstępną ocenę skuteczności, która uczy się i dopasowuje w miarę postępów użytkownika. Koniec ze zgadywaniem i realizowaniem typowych ćwiczeń! Z JRNY masz gwarancję, że Twój trening zawsze będzie skuteczny i satysfakcjonujący. Platforma JRNY proponuje jednostkowe treningi audio, treningi prowadzone poprzez trenera oraz integrację z innymi aplikacjami fitness. Na sprzęcie z dotykowym ekranem masz także dostęp do własnych subskrypcji Netflix czy Amazon Prime Video.

  Użytkownicy JRNY mogą dzisiaj wykonywać treningi także bez użycia sprzętu fitness. W zakładce „Round Out Your Routine” znajdują się filmy z sesji jogi, ćwiczeń siłowych i ogólnorozwojowych.


  DYNAMICZNY COACHING

  JRNY mówi bezpośrednio do Ciebie i motywuje Cię do dalszej pracy, i formuje spersonalizowane treningi na podstawie Twojej historii treningów. Ich celem jest pomoc w spalaniu jak największej liczby kalorii i poprawie kondycji, przy jednoczesnym poszanowaniu Twoich możliwości. Dopasowując trudność (docelową prędkość spalania) i długość (czas) każdego treningu, JRNY może zapewnić przypasowany program, który jest genialny dla Ciebie.

  indywidualnE TRENINGI

  Na podstawie wyników Twojej osobistej oceny sprawności JRNY proponuje Ci treningi dobrane specjalnie do Twojego poziomu kondycji. Według Bowflex jest to osiągalne poprzez „złożony algorytm oparty na Twojej wcześniejszej historii spalania kalorii”. JRNY mierzy liczbę spalonych kalorii i prędkość ich spalania, a następnie wykorzystuje te dane do tworzenia treningów przypasowanych do poziomu skuteczności każdego użytkownika.

  ĆWICZENIA wideo Z TRENERAMI

  JRNY oferuje bibliotekę instruktażowych filmów wideo prowadzonych poprzez trenerów.

  EXPLORE THE WORLD
  Explore the World™ umożliwia wirtualne treningi w zróżnicowanych miejscach na świecie. Bez względu na pogodę, na swoim sprzęcie możesz biec albo jechać tam, gdzie tylko sobie wymarzysz. Aplikacja automatycznie dostosowuje się w czasie rzeczywistym do prędkości urządzeń Bowflex, Schwinn Fitness i Nautilus, które mają połączenie Bluetooth®.

  Przebiegnij 5 km przez malowniczą japońską wieś, 10 km poprzez Highlands, wystartuj w maratonie po ulicach Londynu lub Pragi i sporo innych. Podejmij wyzwanie trenowania na całym świecie. Dodatkowo Explore the World™ zezwala na Ci śledzenie czasu, odległości, szybkości, kalorii i tętna, pomagając utrzymać się na szczycie formy i świętować sukcesy, ulepszając swoje wyniki na trasach. Poznaj świat już dziś!

  Użytkownicy premium aplikacji JRNY, posiadający sprzęt z dotykowym ekranem, nie muszą wykupować subskrypcji Explore the World™, ponieważ posiadają bezpłatny dostęp do wszystkich tras. Korzystając z Explore the World™ z poziomu JRNY, masz dodatkowy dostęp do programów treningowych, pokaźniejszej ilości danych a także trenera, który prowadzi Cię poprzez trening.

  NETFLIX
  Oglądaj swój ulubiony program podczas treningu. W trakcie oglądania na dole ekranu wyświetlone będą bieżące informacje dotyczące Twoich ćwiczeń. Subskrypcja Netflix nie jest zawarta w JRNY.
  Uwaga: ta opcja jest przystępna jedynie w sprzętach z ekranem dotykowym. Nie ma jej w aplikacji na telefonie lub tablecie.

  Aplikacja Bowflex JRNY™ jest kompatybilna z urządzeniami Apple z systemem iOS 12.0 lub nowszym i większością sprzętów z systemem Android w wersji 6.0 lub nowszej. Aplikacja synchronizuje dane treningowe w czasie rzeczywistym.

  Po założeniu konta użytkownik otrzymuje 2 miesiące członkostwa Premium za darmo.

  UWAGA! Film jest materiałem poglądowym. Prezentowany w nim sprzęt może nieznacznie różnić się od oferowanego do sprzedaży. Szczegółowa specyfikacja sprzętu znajduje się powyżej.


☆ Bieżnia elektryczna t18 | marki Bowflex ☆

Bieżnia elektryczna t18 | marki Bowflex Najniższa Cena Online

☆ Bieżnia elektryczna t18 | marki Bowflex - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Bowflex
 • Nazwa produktu: Bieżnia elektryczna t18 | marki Bowflex
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis bieżni:
  Bieżnia Bowflex elektryczna T18 | wymiar: OS | Kolor: Czarny | Taniej o 11% | Zakup na Raty, Gwarancja 24mies. Sportano, mistrzowski sklep sportowy.

☆ Bieżnia elektryczna Bowflex T56 | ☆

Bieżnia elektryczna Bowflex T56 | Najniższa Cena Online

☆ Bieżnia elektryczna Bowflex T56 | - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Bowflex
 • Nazwa produktu: Bieżnia elektryczna Bowflex T56 |
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis bieżni:

  Bieżnia Bowflex elektryczna T56 | rozmiar: OS | Kolor: Czarny | Taniej o 22% | Zakup na Raty, Gwarancja 24mies. Sportano, profesjonalny sklep sportowy.


☆ Bieżnia elektryczna Bowflex BXT 326 ☆

Bieżnia elektryczna Bowflex BXT 326 Najniższa Cena Online

☆ Bieżnia elektryczna Bowflex BXT 326 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BOWFLEX
 • Nazwa produktu: Bieżnia elektryczna Bowflex BXT 326
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis bieżni:

  Bieżnia Bowflex elektryczna Bxt326 | rozmiar: OS | Kolor: Czarny | Taniej o 16% | Zakup na Raty, Gwarancja 24mies. Sportano, fachowy sklep sportowy.


☆ Bowflex Bieżnia elektryczna bxt226 | ☆

Bowflex Bieżnia elektryczna bxt226 | Najniższa Cena Online

☆ Bowflex Bieżnia elektryczna bxt226 | - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Bowflex
 • Nazwa produktu: Bowflex Bieżnia elektryczna bxt226 |
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis bieżni:

  Bieżnia Bowflex elektryczna Bxt226 | rozmiar: OS | Kolor: Czarny | Taniej o 16% | Zakup na Raty, Gwarancja 24mies. Sportano, mistrzowski sklep sportowy.


☆ Bowflex Bieżnia elektryczna bxt128 | ☆

Bowflex Bieżnia elektryczna bxt128 | Najniższa Cena Online

☆ Bowflex Bieżnia elektryczna bxt128 | - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Bowflex
 • Nazwa produktu: Bowflex Bieżnia elektryczna bxt128 |
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis bieżni:
  Bieżnia Bowflex elektryczna Bxt128 | wymiar: OS | Kolor: Czarny | Taniej o 12% | Zakup na Raty, Gwarancja 24mies. Sportano, fachowy sklep sportowy.


Podobne zestawienia:


Najtańsze bieżnie Bowflex do biegania w domu – Ranking maj 2024 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze bieżnie Bowflex do biegania w domu, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich bieżni Bowflex do biegania i treningu jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Bowflex Bieżnia elektryczna bxt128 | ☆

Bowflex Bieżnia elektryczna bxt128 | Najniższa Cena Online

☆ Bowflex Bieżnia elektryczna bxt128 | - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Bowflex
 • Nazwa produktu: Bowflex Bieżnia elektryczna bxt128 |
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis bieżni:
  Bieżnia Bowflex elektryczna Bxt128 | wymiar: OS | Kolor: Czarny | Taniej o 12% | Zakup na Raty, Gwarancja 24mies. Sportano, fachowy sklep sportowy.

☆ Bieżnia bxt 8ji marki Bowflex ☆

Bieżnia bxt 8ji marki Bowflex Najniższa Cena Online

☆ Bieżnia bxt 8ji marki Bowflex - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Bowflex
 • Nazwa produktu: Bieżnia bxt 8ji marki Bowflex
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis bieżni:

  Pokochaj regularne treningi dzięki bieżni BXT 8Ji marki Bowflex. Nowa bieżnia BXT 8Ji producenta Bowflex została tworzona po to, żeby każdy trening był przyjemnością. Przez ostatnie pół roku była absolutnym bestsellerem w USA, teraz nareszcie wprowadzona została dodatkowo na rynek europejski.

  Sprosta choćby najistotniej wymagającym użytkownikom, lecz początkujący także zakochają się w niej od pierwszego biegu. Pamiętaj, iż treningi na bieżni gwarantują mniejsze obciążenie stawów klasyczne bieganie.

  Zawdzięczamy to, podobnie jak w starszych bieżniach Bowflex, wielostrefowej amortyzacji Comfort Tech™. Co ważniejsze, dzięki niej możesz biegać o każdej porze, bez względu na pogodę czy zanieczyszczenie powietrza.

  PODWÓJNY ekran: 7” wysokiej rozdzielczości, podświetlany ekran DualTrack™ LCD łatwy dostęp do parametrów treningowych. Demonstruje jednocześnie dwa niezależne atrybuty treningowe. Nad wyświetlaczami umieszczona jest także ikonka biegacza.

  Pełni ona funkcję podobną do pacera z zawodów i prezentuje, czy biegniesz z wystarczającą szybkością, żeby osiągnąć postawiony sobie cel. PROGRAMY TRENINGOWE: Konsola posiada 26 programów treningowych w tym pomiędzy innymi treningi interwałowe, kontrolujące spalanie tłuszczu i manualny.

  dzięki temu wyszukasz trafny trening dla siebie, bez względu na to czy jesteś sportowcem początkującym czy zaawansowanym użytkownikiem. APLIKACJE: Dzięki łączności Bluetooth® możesz synchronizować dane treningowe z aplikacją JRNY™.

  pozwala na to korzystanie z nieskończonej liczby treningów dostosowywanych indywidualnie do Twojej aktualnej kondycji i celów prędkośĆ: Zakres prędkości bieżni możesz ustawić od 0 do 19,3 km/h. Dzięki temu możesz przeprowadzić wartościowy trening bez względu na swój poziom zaawansowania.

  POZIOM NACHYLENIA: by czerpać obszerniejsze korzyści z treningu, należy go urozmaicać. Korzystnym sposobem na zintensyfikowanie ćwiczeń jest zmiana nachylenia powierzchni. Bieżnia BXT 8Ji w płynny sposób umożliwia zmianę kąta nachylenia od 0% do 15%.

  SYSTEM AMORTYZACJI: Kiedy biegniesz po bieżni, na nogi działa siła dwukrotnie większa od Twojej wagi. Dzięki specjalnej technice Comfort Tech™, która gwarantuje dopełniającą amortyzację, Twoje stawy są mniej obciążone w trakcie treningu.

  WENTYLATOR: 3 stopnie regulacji intensywności nawiewu sprawiają, iż Twój trening będzie bardziej komfortowy. Dzięki możliwości ustawienia kierunku wentylatora, będzie on pasował do osób o każdym wzroście.

  POMIAR TĘTNA: Puls mierzony za pomocą umieszczonych na uchwytach czujników lub pasa telemetrycznego, umożliwi Ci trenowanie w adekwatnej strefie tętna, żeby osiągać jeszcze lepsze efekty. W celu uzyskania dokładniejszych wyników, zalecamy używanie załączonego do bieżni pasa telemetrycznego.

  Należy pamiętać, iż pomiar pulsu przy pomocy sensorów/czujników umieszczonych w produkcie podaje wyniki przybliżone (orientacyjne). Sprzęt nie jest produktem medycznym. KLAWISZE szybkiEJ ZMIANY: Klawisze prędkiej zmiany szybkości i kąta nachylenia znajdują się wdostępnym miejscu, co sprawia,komfortowo można zmienić je w trakcie treningu, zachowując przy tym płynność tempa biegu.

  Są one wypukłe, dzięki czemu z łatwością naciśniesz je w trakcie aktywności. GŁOŚNIKI: zastosowany do konsoli system nagłośnienia powoduje, że możesz uatrakcyjnić swój trening słuchając muzyki, audiobooków albo oglądając ulubione programy.

  SKŁADANIE: Dzięki systemowi SoftDrop™ możesz rozłożyć bieżnię za pomocą naciśnięcia jednego przycisku. Sprzęt rozłoży się powoli i będzie gotowy do wykorzystania. Dane technicznE: wymiary: 198,1 x 95,5 x 159,5 cm (dł.

  x szer. X wys.) rozmiary bieżni złożonej: 139,7 x 95,5 x 170,2 cm (dł. X szer. X wys.) wyświetlacz: 7" wysokiej rozdzielczości wyświetlacz Silnik: 3.00 CHP mocy silnika Programy treningowe: 26 Aplikacje i śledzenie aktywności: JRNY™ Funkcje: szybkość, czas, dystans, kalorie, puls, nachylenie bieżni prędkość: 0-19,3 km/h Nachylenie: regulacja elektroniczna w zakresie od 0% do 15% Powierzchnia pasa bieżni: 152 x 51 cm (dł.

  x szer.) Amortyzacja bieżni: technologia Comfort Tech™ Pas: wytrzymały 3-warstwowy 2,5 mm Puls: pomiar za pośrednictwem czujników umieszczonych na uchwytach, a także za pośrednictwem pasa telemetrycznego (dołączony) Składanie: łatwe i bezpieczne dzięki systemowi SoftDrop™ Klawisze szybkiego dostępu w zasięgu ręki: umożliwiające komfortową zmianę szybkości i nachylenia bieżni podczas treningu dodatkowe wyposażenie: port USB z możliwością ładowania sprzętów, kółka transportowe, klucz bezpieczeństwa, tacka na akcesoria, kieszenie na bidon, głośniki Wentylator: 3 stopnie regulacji natężenia nawiewu Waga artykułu: 115 kg Maksymalna waga użytkownika: 136 kg przeznaczona do użytku domowego zwiększona gwarancja: 10 lat na silnik, 2 lata na pozostałe komponenty Platforma JRNY wykorzystuje nienaturalną inteligencję do tworzenia praktycznie nieskończonej liczby spersonalizowanych treningów w oparciu o wstępną ocenę skuteczności, która uczy się i dopasowuje w miarę postępów użytkownika.

  Koniec ze zgadywaniem i wykonywaniem standardowych ćwiczeń! Z JRNY masz gwarancję, że Twój trening zawsze będzie produktywny i satysfakcjonujący. Platforma JRNY proponuje jednostkowe treningi audio, treningi prowadzone poprzez trenera i integrację z innymi aplikacjami fitness.

  Na sprzęcie z dotykowym ekranem masz także dostęp do własnych subskrypcji Netflix czy Amazon Prime Video. Użytkownicy JRNY mogą teraz wykonywać treningi także bez użycia sprzętu fitness. W zakładce „Round Out Your Routine” znajdują się filmy z sesji jogi, ćwiczeń siłowych i ogólnorozwojowych.

  DYNAMICZNY COACHING JRNY mówi bezpośrednio do Ciebie i motywuje Cię do dalszej pracy,, a także tworzy spersonalizowane treningi na podstawie Twojej historii treningów. Ich celem jest pomoc w spalaniu jak największej liczby kalorii i poprawie kondycji, przy jednoczesnym poszanowaniu Twoich możliwości.

  dopasowując trudność (docelową szybkość spalania) i długość (czas) każdego treningu, JRNY może zapewnić dostosowany program, który jest genialny dla Ciebie. JednostkowE TRENINGI Na podstawie wyników Twojej osobistej oceny produktywności JRNY proponuje Ci treningi przypasowane specjalnie do Twojego poziomu kondycji.

  Według Bowflex jest to osiągalne przez „złożony algorytm oparty na Twojej wcześniejszej historii spalania kalorii”. JRNY mierzy liczbę spalonych kalorii i prędkość ich spalania, a następnie wykorzystuje te dane do tworzenia treningów przypasowanych do poziomu skuteczności każdego użytkownika.

  ĆWICZENIA video Z TRENERAMI JRNY oferuje bibliotekę instruktażowych filmów video prowadzonych przez trenerów. EXPLORE THE WORLD Explore the World™ pozwala na wirtualne treningi w przeróżnych miejscach na świecie.

  Bez względu na pogodę, na swym sprzęcie możesz biec lub jechać tam, gdzie tylko sobie wymarzysz. Aplikacja automatycznie dostosowuje się w czasie rzeczywistym do szybkości sprzętów Bowflex, Schwinn Fitness i Nautilus, które mają połączenie Bluetooth®.

  Przebiegnij 5 km przez malowniczą japońską wieś, 10 km przez Highlands, wystartuj w maratonie po ulicach Londynu albo Pragi i niemało innych. Podejmij wyzwanie trenowania na całym świecie. W dodatku Explore the World™ umożliwia Ci śledzenie czasu, odległości, szybkości, kalorii i tętna, pomagając utrzymać się na szczycie formy i świętować sukcesy, ulepszając swoje wyniki na trasach.

  Poznaj świat już dziś! Użytkownicy premium aplikacji JRNY, mający sprzęt z dotykowym ekranem, nie muszą wykupować subskrypcji Explore the World™, ponieważ mają gratisowy dostęp do wszelkich tras. Korzystając z Explore the World™ z poziomu JRNY, masz dodatkowy dostęp do programów treningowych, obszerniejszej ilości informacji a także trenera, który prowadzi Cię przez trening.

  NETFLIX Oglądaj swój ulubiony program w trakcie treningu. W trakcie oglądania na dole ekranu wyświetlone będą bieżące informacje dotyczące Twoich ćwiczeń. Subskrypcja Netflix nie jest zawarta w JRNY. Uwaga: ta opcja jest dostępna jedynie w sprzętach z ekranem dotykowym.

  Nie ma jej w aplikacji na telefonie albo tablecie. Aplikacja Bowflex JRNY™ jest kompatybilna z urządzeniami Apple z systemem iOS 12.0 albo nowszym i większością urządzeń z systemem Android w wersji 6.0 albo nowszej.

  Aplikacja synchronizuje informacje treningowe w czasie rzeczywistym. Po założeniu konta użytkownik uzyskuje 2 miesiące członkostwa Premium za darmo. UWAGA! Film jest materiałem poglądowym. Prezentowany w nim sprzęt może nieznacznie różnić się od oferowanego do sprzedaży.

  Szczegółowa specyfikacja sprzętu znajduje się powyżej.


☆ Bieżnia elektryczna t18 | marki Bowflex ☆

Bieżnia elektryczna t18 | marki Bowflex Najniższa Cena Online

☆ Bieżnia elektryczna t18 | marki Bowflex - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Bowflex
 • Nazwa produktu: Bieżnia elektryczna t18 | marki Bowflex
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis bieżni:
  Bieżnia Bowflex elektryczna T18 | wymiar: OS | Kolor: Czarny | Taniej o 11% | Zakup na Raty, Gwarancja 24mies. Sportano, fachowy sklep sportowy.

☆ Bowflex Bieżnia elektryczna bxt226 | ☆

Bowflex Bieżnia elektryczna bxt226 | Najniższa Cena Online

☆ Bowflex Bieżnia elektryczna bxt226 | - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Bowflex
 • Nazwa produktu: Bowflex Bieżnia elektryczna bxt226 |
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis bieżni:

  Bieżnia Bowflex elektryczna Bxt226 | rozmiar: OS | Kolor: Czarny | Taniej o 16% | Zakup na Raty, Gwarancja 24mies. Sportano, mistrzowski sklep sportowy.


☆ Bieżnia elektryczna Bowflex BXT 326 ☆

Bieżnia elektryczna Bowflex BXT 326 Najniższa Cena Online

☆ Bieżnia elektryczna Bowflex BXT 326 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BOWFLEX
 • Nazwa produktu: Bieżnia elektryczna Bowflex BXT 326
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis bieżni:

  Bieżnia Bowflex elektryczna Bxt326 | rozmiar: OS | Kolor: Czarny | Taniej o 16% | Zakup na Raty, Gwarancja 24mies. Sportano, fachowy sklep sportowy.Podsumowanie, czyli jaka bieżnia treningowa Bowflex do biegania najlepsza?


Najlepsza bieżnia treningowa Bowflex do biegania w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsza bieżnia treningowa Bowflex do biegania w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Polecane bieżnie do biegania – Ranking maj 2024

Jeżeli żadna z powyższych bieżni Bowflex do biegania i treningu nie spełniła oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie rekomendowanych bieżni fitness do domowego biegania.


Powiązania tematyczne:

 • jaka bieżnia treningowa Bowflex do biegania opinie i efekty,
 • dobre bieżnie Bowflex do biegania w domu cena,
 • ranking bieżni Bowflex do biegania i treningu,
 • bieżnia treningowa Bowflex do biegania jaka najlepsza.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o bieżniach Bowflex do biegania i treningu

#1 Gdzie szukać opinii o bieżniach Bowflex do biegania i treningu?

Aktualnie zaprezentowane informacje o bieżniach Bowflex do biegania i treningu odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie użytkowników.

#2 Jaka bieżnia treningowa Bowflex do biegania najlepsza? Którą wybrać?

Poszukując informacji o dobrych bieżniach Bowflex do biegania i treningu warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z bieżniami Bowflex do biegania w domu, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie bieżnie Bowflex do biegania w domu są najchętniej polecane?

Nasze zestawienia z bieżniami Bowflex do biegania w domu zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach bieżnie Bowflex do biegania w domu to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *