FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking domowych bieżni elektrycznych do 2000 zł. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Bieżnie do biegania / Ranking domowych bieżni elektrycznych do 2000 zł


Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych domowych bieżni elektrycznych do 2000 zł. Opracowane zestawienia są aktualne listopad 2022 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych domowych bieżni elektrycznych do 2000 zł,
 • TOP5 często wybieranych elektrycznych bieżni do domowego biegania.

Jakie bieżnie domowe elektryczne do 2000 zł najlepiej wybrać? Ranking listopad 2022

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane bieżnie domowe elektryczne do 2000 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking domowych bieżni elektrycznych do 2000 zł, wraz ze specyfikacją modelu, aktualizujemy na bieżąco.

☆ Christopeit Bieżnia elektryczna slim cs2000 nordic ☆

Christopeit Bieżnia elektryczna slim cs2000 nordic Najniższa Cena Online

☆ Christopeit Bieżnia elektryczna slim cs2000 nordic - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Christopeit
 • Nazwa produktu: Christopeit Bieżnia elektryczna slim cs2000 nordic
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis bieżni:

  Bieżnia do chodzenia i treningu biegowego w domu albo w biurze

  Można go złożyć na płasko (wysokość 13 cm), można go schować prawie wszędzie

  prędkość: od 1 km / h do 8 km / h (regulowana co 0,1 km / h)

  funkcjonalny pilot na rękę

  obfita powierzchnia do biegania dł. 120 x szer. 40 cm


  silnik 0,6 PS (0,49 kW)

  Walking Pad CS 2000 jest nieprzeciętnym wszechstronnym urządzeniem do codziennego treningu. Dzięki szerokiej powierzchni do biegania o wymiarach 120 x 40 cm (dł. X szer.) genialnie pasuje do treningu chodzenia i biegania, zarówno w domu, jak iw biurze.  Bieżnię można ustawić lub złożyć w mgnieniu oka, a po użyciu można ją prosto i zajmująco mało miejsca schować. Dzięki wysokości 13 cm można go szczególnie złożyć na płasko, dzięki czemu można go schować prawie wszędzie. CS 2000 jest zatem nieprzeciętny także dla gospodarstw domowych o niewiele znaczącej przestrzeni.  Wszystkie programy i prędkość można łatwo ustawić i kontrolować przy pomocy załączonego pilota na nadgarstku. Prędkość można wybrać do 8 km/h i można ją ustawić w krokach co 0,1 km/h. Podkładka ma 1 manualny i 6 zaprogramowanych programów treningowych.  obszerny i czytelny ekran LED służy do wyświetlania wartości, na których można odczytać czas, dystans, szybkość i przybliżone zużycie kalorii.  Dzięki laskom możesz trenować mięśnie ramion i zaznać realistycznego treningu chodu. Stoper z taśmy zabezpieczającej gwarantuje stosowne bezpieczeństwo w trakcie treningu.  6 profesjonalnych amortyzatorów prosty trening stawów, a dzięki zamontowanym rolkom transportowym realna jest szybka i łatwa zmiana lokalizacji.☆ Bieżnia elektryczna Christopeit 750S składana ☆

Bieżnia elektryczna Christopeit 750S składana Najniższa Cena Online

☆ Bieżnia elektryczna Christopeit 750S składana - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Christopeit
 • Nazwa produktu: Bieżnia elektryczna Christopeit 750S składana
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis bieżni:

  Zacznij od razu w 100% wstępnie zmontowany


  Kosmiczny cud dzięki inteligentnemu mechanizmowi składania - tylko 19 cm
  prędkość od 1 km / h do 16 km / h
  Zintegrowane smarowanie bieżnika, bez konieczności irytującego smarowania / wcierania bieżnika
  Maks. Waga użytkownika 130 kg

  Bieżnia TM 750 S od domowego sportowca Christopeit Sport Bieżnia elektryczna TM 750 S jest wyposażona w funkcje, które można łatwo znaleźć w tym przedziale cenowym bez żadnej innej bieżni! Masz dość irytujących wkręcania i montażu (montażu)? Zatem w 100% wstępnie zmontowana i nadająca się do natychmiastowego korzystania TM 750 S jest właśnie tym! Dzięki inteligentnemu mechanizmowi składania (Easy Foldable System) TM 750 S można momentalnie złożyć i złożyć, a dzięki wysokości 19 cm (leżącej) i głębokości 34 cm (stojącej) posiada się w prawie każdym rogu, pod łóżkiem albo sofą. Rolki transportowe zezwalają na łatwą zmianę lokalizacji. Dzięki temu jest to wspaniała bieżnia do prawie każdej przestrzeni życiowej. Irytujące czynności konserwacyjne należą już do przeszłości dzięki TM 750 S, ponieważ zintegrowane smarowanie bieżnika sprawia, iż ​​bieżnia jest zawsze gotowa do treningu biegowego. Niezależnie od tego, czy masz sprint, czy marsz, oprócz najróżniejszych 16 programów treningowych, indywidualnie dostosowywanej prędkości od 1 do 16 km / h i poręcznych przycisków bezpośredniego wyboru, TM 750 S jest odpowiedni dla każdego rodzaju biegacza! Aktywny system amortyzacji za pomocą 4 poduszek i wielka powierzchnia do biegania o długości 1200 mm i szerokości 450 mm zapewniają naturalne odczucie w trakcie biegu z maksymalną ochroną stawów. Futurystyczny podświetlany wyświetlacz LED z panelem dotykowym ze zintegrowanym uchwytem na tablet, opcjonalnym paskiem pulsacyjnym, kluczem bezpieczeństwa i wagą użytkownika 130 kg zapewnia maksymalną informację, bezpieczeństwo i stabilność. To sprawia, że ​​TM 750 S jest rewelacyjnym towarzyszem do indywidualnego i wydajnego treningu we własnych czterech ścianach.


☆ Bieżnia treningowa elektryczna 3004 outlet marki Hiton polska ☆

Bieżnia treningowa elektryczna 3004 outlet marki Hiton polska Najniższa Cena Online

☆ Bieżnia treningowa elektryczna 3004 outlet marki Hiton polska - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HITON POLSKA
 • Nazwa produktu: Bieżnia treningowa elektryczna 3004 outlet marki Hiton polska
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis bieżni:

  Hiton Polska 3004 to wyjątkowo cicha i wytrzymała bieżnia stacjonarna zaopatrzona w silnik elektryczny o mocy 1,0 KM, który pozwala osiągnąć prędkość od 1,0 km/h do 8,0 km/h. Mocna konstrukcja zezwala na użytkowanie bieżni osobom o wadze choćby do 100 kg.

  Oferowany poprzez nas sprzęt posiada pas bieżny o wymiarach 80 x 27 cm.

  Bieżnia wyposażona została w wielofunkcyjny komputer z podświetlanym wyświetlaczem, dzięki kóremu będziesz mógł na bieżąco kontrolować tak ważne atrybuty jak m.in. Dystans, spalone kalorie, czas, szybkość itp.

  Wszystkie powyższe cechy powodują, że bieżnia nie tylko zaspokoi wymogi początkujących ale także zaawansowanych użytkowników.

  Przechowywanie nieużywanej bieżni po zakończonym treningu jest bezproblemowe, gdyż posiada ona możliwość prostego składania do pionu. Nie musimy się również martwić jej przenoszeniem, ponieważ została zaopatrzona w rolki transportowe, dzięki którym łatwo przewieziemy ją np. Do innego pokoju.

  OUTLET

  Towar outletowy, czyli pochodzący ze zwrotu konsumenckiego lub ekspozycji. Może posiadać zarysowania, otarcia, pęknięcia plastikowych oraz opakowanie zastępcze.

  PW P1161 - Rysy, ślady skręcania, otarcia, odkształcenia na gąbkach neoprenowych. Prawa osłona zakończenia pasa pęknięta-sklejona.

  Najważniejsze informacje:
  • Moc silnika: 1,0 KM
  • prędkość 1,0 - 8,0 km/h
  • 8 programów treningowych
  • Maksymalna waga użytkownika: 100 kg
  • Łatwy montaż
  • Cicha praca


☆ Bieżnia elektryczna even 1 marki Spokey ☆

Bieżnia elektryczna even 1 marki Spokey Najniższa Cena Online

☆ Bieżnia elektryczna even 1 marki Spokey - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: SPOKEY
 • Nazwa produktu: Bieżnia elektryczna even 1 marki Spokey
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis bieżni:
  rekomendowana i sprawdzona innowacyjny design i wyśmienite atrybuty taka jest bieżnia elektryczna Spokey EVEN1 to idealny dobór dla wszelkich, którzy doceniają najwyższą jakość. Bieżnia treningowa to sposób na wyśmienity trening cardio w domowym zaciszu. Nowoczesny wygląd oraz tradycyjna kolorystyka sprawi, że bieżnia elektryczna nadzwyczajnie wpasuje się w każde wnętrze. Możliwość składania czynni model EVEN1 wygodną alternatywą dla znacznego, niemobilnego sprzętu. Wielka, wygodna konsola pozwoli na bieżąco kontrolować cechy treningu.Treningi cardio rewelacyjnie wpływają na zwiększenie wydajności organizmu, poprawienie kondycji oraz ogólne wysmuklenie sylwetki....

☆ Hertz Bieżnia elektryczna electra r70 (5906167011482) ☆

Hertz Bieżnia elektryczna electra r70 (5906167011482) Najniższa Cena Online

☆ Hertz Bieżnia elektryczna electra r70 (5906167011482) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HERTZ
 • Nazwa produktu: Hertz Bieżnia elektryczna electra r70 (5906167011482)
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis bieżni:
  Bieżnia elektryczna marki Hertz to wyśmienity sposób na rozpoczęcie przygody z bieganiem, niezależnie od pogody. Model jest propozycją dla wszystkich osób poszukujących niedrogiej bieżni elektrycznej która posiada wszystkie konieczne funkcje do rozpoczęcia tego tupu aktywności. Szczególnie praktycznym rozwiązaniem tego modelu jest masażer zezwalający na regenerujący i odprężający masaż po treningu. Dodatkowym atutem są kółka które ułatwiają transport. Domowe bieżnie treningowe są nieprzeciętnym rozwiązaniem dzięki którym sezon na bieganie może trwać cały rok. Właściwości:- Silnik jest szczególnie cichy - Zakres prędkości: 0.8 – 12.0 km/h- Maksymalna waga użytkownika: 110 kg- wymiary taśmy: 40 x 120 cm- Zasilanie: 230 V- Profilowany szkielet z wysoko modułowej stali- Gruby pas z przeciwpoślizgową powierzchnią - Kółka transportowe upraszczające przemieszczenie bieżni - Masażer elektryczny z kulkowymi wypustkami

☆ Bieżnia elektryczna 4600 marki Kinetic ☆

Bieżnia elektryczna 4600 marki Kinetic Najniższa Cena Online

☆ Bieżnia elektryczna 4600 marki Kinetic - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Kinetic
 • Nazwa produktu: Bieżnia elektryczna 4600 marki Kinetic
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis bieżni:

  model powystawowy
  Wysylka na palecie sprzet skrecony

  Bieżnia Kinetic Sports nadzwyczajnie nadaje się do intensywnego treningu. Cichy,konkretny silnik elektryczny o mocy 1100 W umożliwia rozpędzanie się do 12 km / h, a obszerna powierzchnia biegowa zapewnia komfort podczas biegu. Ręczne czujniki pulsu i komputery treningowe zapewniają efektywną kontrolę wydajności, a także wystarczającą liczba miejsca do przechowywania.

  Uchwyty z ręcznymi czujnikami do pomiaru pulsu i komputerem treningowym: szybkość, czas, dystans, kalorie, puls
  EASY OIL - samoczynny system samosmarowania: pas bieżny jest regularnie smarowany, po prostu napełniając przewody olejowe olejem silikonowym. Usprawnia to konserwację bieżni i ulepsza atrybuty biegowe.
  SOFT DROP System - dzięki postępowemu systemowi składania powierzchnia bieżni jest delikatnie opuszczana przy pomocy sprężyny gazowej bez żadnego wysiłku. Oznacza to, iż bieżnię można rozłożyć komfortowo i delikatnie.
  Półka na tablet lub smartfon; magnetyczny wyłącznik awaryjny i bezpieczeństwa; wyściełane uchwyty; Ochraniacz podłogi
  3-stopniowa regulacja kąta nachylenia
  wyjątkowo znaczna powierzchnia do biegania o szerokości 40 cm
  12 gotowych programów szkoleniowych dla zorganizowanego szkolenia
  Oszczędność miejsca: nieskomplikowane przechowywanie i transport dzięki mechanizmowi składania i rolkom podłogowym

  detale artykułu

  rozmiary całkowite (dł. X szer. X wys.): Ok. 134 x 62 x 114 cm
  rozmiary po złożeniu (wys. X szer. X gł.): Ok. 134 x 62 x 60 cm
  wymiary powierzchni do biegania: ok. 113 x 40 cm
  3-stopniowa regulacja kąta nachylenia
  ekran LCD: prędkość, czas, dystans, kalorie, puls
  Płynna regulacja szybkości: 0,8 - 12 km / h
  12 gotowych programów treningowych
  składany
  Moc silnika: 1100 W.
  Waga: ok. 36 kg
  Maksymalna waga użytkownika: 120 kg


☆ Bieżnia elektryczna Christopeit SLIM cs1000 + raczki ☆

Bieżnia elektryczna Christopeit SLIM cs1000 + raczki Najniższa Cena Online

☆ Bieżnia elektryczna Christopeit SLIM cs1000 + raczki - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Christopeit
 • Nazwa produktu: Bieżnia elektryczna Christopeit SLIM cs1000 + raczki
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis bieżni:

  Bieżnia do chodzenia i treningu biegowego w domu albo w biurze

  Można go złożyć na płasko (wysokość 13 cm), można go schować prawie wszędzie

  szybkość: od 1 km / h do 8 km / h (regulowana co 0,1 km / h)

  użyteczny pilot na rękę

  obszerna powierzchnia do biegania dł. 120 x szer. 40 cm  Bieżnia CS 1000 od eksperta w dziedzinie sportów domowych Christopeit Sport Bieżnia elektryczna CS 1000 łączy w sobie „ultranowoczesne funkcje" z maksimum „elegancji". Znakomita bieżnia do marszu i lekkiego treningu biegowego do domu lub biura. Masz dość irytującego wkręcania i konstrukcji (montażu)? Czy za każdym razem chciałeś posiadać bieżnię, ale po użyciu nie wiesz, gdzie się udać? W takim razie w większości wstępnie zmontowany i gotowy do natychmiastowego użytku CS 1000 jest właśnie dla Ciebie! Dzięki inteligentnemu mechanizmowi składania (Easy Foldable System), bezpieczną kierownicę można złożyć w mgnieniu oka, a CS 1000 o wysokości 13 cm (w pozycji leżącej) posiada się pod łóżkiem albo sofą. Rolki transportowe usprawniają zmianę lokalizacji. To powoduje, iż ​​jest to znakomita bieżnia do prawie każdej przestrzeni życiowej. Prędkość można wygodnie ustawić w trakcie treningu za pomocą pilota przymocowanego do nadgarstka od 1-8 km / hw krokach co 0,1 km / h. 6 gotowych programów treningowych i 1 ręczny program treningowy mnogość i moc. 6 mistrzowskich amortyzatorów (aktywny system tłumienia) i spora powierzchnia biegowa o długości 1200 mm i szerokości 400 mm zapewniają naturalne uczucie jazdy, jednocześnie maksymalnie chroniąc stawy i kolana. Podświetlany ekran LED, składana pałąk zabezpieczający, klucz bezpieczeństwa Bandstop i waga użytkownika 120 kg gwarantują maksymalną informację, bezpieczeństwo i stabilność. Dlatego CS 1000 jest nadzwyczajnym towarzyszem do ambitnego treningu chodzenia i nietrudnego biegania we własnych czterech ścianach.☆ bieżnia elektryczna składana run01 (5906717437847) ☆

bieżnia elektryczna składana run01 (5906717437847) Najniższa Cena Online

☆ bieżnia elektryczna składana run01 (5906717437847) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Activeshop
 • Nazwa produktu: bieżnia elektryczna składana run01 (5906717437847)
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis bieżni:
  Składana bieżnia elektryczna RUN01 jest przeznaczona do treningu cardio całego ciała. Bieżnia proponuje 2 tryby treningu ze względu na ułożenie poręczy: tryb spacerowy oraz tryb biegowy z maksymalną szybkością do 0,8-10 km/h. Solidny, cichy silnik gwarantuje produktywność i komfort ćwiczeń. Dzięki czytelnemu wyświetlaczowi możesz śledzić pokonaną odległość, szybkość, czas trwania treningu i liczbę spalonych kalorii. Przeciwpoślizgowy pas kompozytowy z systemem amortyzacji zapewnia komfort używania i uniemożliwia kontuzjom kolan. Bieżnia proponuje możliwość bezpiecznego zatrzymania awaryjnego za pomocą magnetycznego wyłącznika. Bieżnia została wykonana z wysokiej jakości stali, a także tworzywa ABS, dzięki czemu gwarantuje odporność, stabilność i odporność. Maksymalne obciążenie urządzenia wynosi aż 120 kilogramów Łatwość przemieszczania i przechowywania - dzięki 2 zaimplementowanym kółkom transportowym i możliwości złożenia bieżnia jest nad wyraz ergonomiczna i łatwa do przemieszczania, jest szczególnie prosta w montażu. Wszystkie komponenty potrzebne do instalacji zostały załączone do zestawu. Informacje technologiczne Napięcie: 220 V Maksymalne obciążenie: 120 kg prędkość: od 0,8 do 10 km/h Moc: 600W Materiały: stal, ABS Kolor: czarno-biały

☆ Bieżnia v450 | marki Urbogym ☆

Bieżnia v450 | marki Urbogym Najniższa Cena Online

☆ Bieżnia v450 | marki Urbogym - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: URBOGYM
 • Nazwa produktu: Bieżnia v450 | marki Urbogym
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis bieżni:
  Bieżnia elektryczna Urbogym V450 czarna 5904906085480

☆ Bieżnia be4540 marki Hms ☆

Bieżnia be4540 marki Hms Najniższa Cena Online

☆ Bieżnia be4540 marki Hms - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HMS
 • Nazwa produktu: Bieżnia be4540 marki Hms
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis bieżni:

  BE4540 ONE FITNESS to połączenie bieżni z masażerem. W pakiecie znajdują się też krążek obrotowy i hantelki.

  Jest kompaktowym produktem wyposażonym w antypoślizgowy pas bieżny i silnik z samoczynną regulacją szybkości. Artykuł został wyprodukowany z tworzyw najlepszej jakości. To jednostajne, a także bezpieczne urządzenie, które zostało przypasowane do prowadzenia treningu w warunkach domowych. Dzięki swym wymiarom i systemowi amortyzatorów, konstrukcja zapewnia komfortową przestrzeń do ćwiczeń. Użyteczny pulpit sterujący, pozwala wygodnie zarządzać funkcjami komputera, takimi, jak m.in.: czas, prędkość i dystans. Niewątpliwym plusem, będą także wbudowane głośniki, poprzez które dzięki wejściu audio, rozbrzmiewać będzie nasza ulubiona muzyka.

  W zestawie z bieżnią uzyskujemy masażer, dzięki któremu ograniczymy ryzyko wystąpienia tzw. Zakwasów, ponieważ idealnie rozluźnimy mięśnie. W dodatku taki masaż, szczególnie prawidłowo wpływa na układ krążenia i relaksacje. Specjalne uchwyty z przodu bieżni, zezwalają na wykonanie skłonów w leżeniu. Z kolei hantelki i krążek obrotowy, dołączone do zestawu, urozmaicą ćwiczenia. W wyniku czego, dzięki BE4540 ONE FITNESS, przeprowadzimy trening całego ciała.

  Specyfikacja:

  • Klasa używania: H
  • rodzaj napędu: elektryczny
  • Moc szczytowa silnika: 1,75HP / 1286W
  • Moc stała silnika: 1.0HP / 735W
  • Zakres szybkości (km/h): 0.8 ÷ 12
  • rozmiary pasa bieżnego:
   • długość (mm): 1200
   • szerokość (mm): 400
  • Komputer (pomiar):
   • czas: tak
   • dystans: tak
   • szybkość: tak
   • kalorie: tak
  • Komputer (wyposażenie dopełniające):
   • wejście audio: tak
   • głośniki: tak
  • Wielkość wyświetlacza (''): 5
  • Wyposażenie dopełniające:
   • miejsce na bidon: tak
   • rolki albo kółka transportowe: tak
  • Zasilanie: 230V
  • rozmiary bieżni (rozłożony):
   • długość (mm): 1695
   • szerokość (mm): 665
   • wysokość (mm): 1145
  • Możliwość składania bieżni: tak
  • rozmiary bieżni (złożony):
   • długość (mm): 1010
   • szerokość (mm): 665
   • wysokość (mm): 1350
  • Komputer (funkcje):
   • łączna ilość programów: 13
   • zaimplementowane programy treningowe: tak
   • ilość zaimplementowanych programów treningowych: 12
  • Maksymalna waga użytkownika (kg): 110
  • Waga produktu: 48 kg

  Uwagi:

  • Nie przeznaczona do wykorzystywania komercyjnego
  • Gwarancja 24 miesiące
  "


Podobne zestawienia:


Najtańsze bieżnie domowe elektryczne do 2000 zł – Ranking listopad 2022 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze bieżnie domowe elektryczne do 2000 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich domowych bieżni elektrycznych do 2000 zł jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Bieżnia elektryczna even 1 marki Spokey ☆

Bieżnia elektryczna even 1 marki Spokey Najniższa Cena Online

☆ Bieżnia elektryczna even 1 marki Spokey - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: SPOKEY
 • Nazwa produktu: Bieżnia elektryczna even 1 marki Spokey
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis bieżni:
  rekomendowana i sprawdzona progresywny design i rewelacyjne właściwości taka jest bieżnia elektryczna Spokey EVEN1 to świetny dobór dla wszelkich, którzy doceniają najwyższą jakość. Bieżnia treningowa to sposób na perfekcyjny trening cardio w domowym zaciszu. Postępowy wygląd, a także klasyczna kolorystyka sprawi, że bieżnia elektryczna wspaniale wpasuje się w każde wnętrze. Możliwość składania czynni model EVEN1 komfortową alternatywą dla sporego, niemobilnego sprzętu. Wielka, komfortowa konsola pozwoli na bieżąco kontrolować atrybuty treningu.Treningi cardio idealnie wpływają na rozszerzenie wydajności organizmu, poprawienie kondycji oraz ogólne wysmuklenie sylwetki....

☆ Bieżnia Elektryczna FUNFIT C5 (5902759978645) ☆

Bieżnia Elektryczna FUNFIT C5 (5902759978645) Najniższa Cena Online

☆ Bieżnia Elektryczna FUNFIT C5 (5902759978645) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: 
 • Nazwa produktu: Bieżnia Elektryczna FUNFIT C5 (5902759978645)
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis bieżni:
  Dzięki naszej bieżni z amortyzacją wzmocnisz mięśnie, poprawisz ogólną wydolność organizmu, spalisz zbędną tkankę tłuszczową, a także uzyskasz genialny wygląd bez wychodzenia z domu.

☆ Bieżnia elektryczna SPOKEY Even+, 928751 ☆

Bieżnia elektryczna SPOKEY Even+, 928751 Najniższa Cena Online

☆ Bieżnia elektryczna SPOKEY Even+, 928751 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: SPOKEY
 • Nazwa produktu: Bieżnia elektryczna SPOKEY Even+, 928751
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis bieżni:
  nowoczesny design i możliwość przechowywania w każdym pomieszczeniu – bieżnia elektryczna Spokey EVEN+ to idealny wybór dla wszystkich, którzy pragną poćwiczyć w domu. Niewielkie wymiary, możliwość schowania jej nawet pod łóżkiem oraz konwencjonalna kolorystyka sprawi, iż bieżnia elektryczna rewelacyjnie wpasuje się w każde wnętrze. Bieżnia treningowa to sposób na znakomity trening cardio w domowym zaciszu....

☆ Bieżnia elektryczna 4600 marki Kinetic ☆

Bieżnia elektryczna 4600 marki Kinetic Najniższa Cena Online

☆ Bieżnia elektryczna 4600 marki Kinetic - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Kinetic
 • Nazwa produktu: Bieżnia elektryczna 4600 marki Kinetic
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis bieżni:

  model powystawowy
  Wysylka na palecie sprzet skrecony

  Bieżnia Kinetic Sports świetnie nadaje się do intensywnego treningu. Cichy,mocny silnik elektryczny o mocy 1100 W zezwala na rozpędzanie się do 12 km / h, a duża powierzchnia biegowa zagwarantuje komfort w trakcie biegu. Ręczne czujniki pulsu i komputery treningowe zapewniają produktywną kontrolę produktywności i wystarczającą liczba miejsca do przechowywania.

  Uchwyty z ręcznymi czujnikami do pomiaru pulsu i komputerem treningowym: szybkość, czas, dystans, kalorie, puls
  EASY OIL - automatyczny system samosmarowania: pas bieżny jest regularnie smarowany, po prostu napełniając przewody olejowe olejem silikonowym. Ułatwia to konserwację bieżni i poprawia parametry biegowe.
  SOFT DROP System - dzięki nowoczesnemu systemowi składania powierzchnia bieżni jest delikatnie opuszczana przy pomocy sprężyny gazowej bez żadnego wysiłku. Oznacza to, że bieżnię można rozłożyć komfortowo i delikatnie.
  Półka na tablet lub smartfon; magnetyczny wyłącznik awaryjny i bezpieczeństwa; wyściełane uchwyty; Ochraniacz podłogi
  3-stopniowa regulacja kąta nachylenia
  nad wyraz duża powierzchnia do biegania o szerokości 40 cm
  12 gotowych programów szkoleniowych dla zorganizowanego szkolenia
  Oszczędność miejsca: proste przechowywanie i transport dzięki mechanizmowi składania i rolkom podłogowym

  detale produktu

  rozmiary całkowite (dł. X szer. X wys.): Ok. 134 x 62 x 114 cm
  wymiary po złożeniu (wys. X szer. X gł.): Ok. 134 x 62 x 60 cm
  rozmiary powierzchni do biegania: ok. 113 x 40 cm
  3-stopniowa regulacja kąta nachylenia
  wyświetlacz LCD: prędkość, czas, dystans, kalorie, puls
  Płynna regulacja szybkości: 0,8 - 12 km / h
  12 gotowych programów treningowych
  składany
  Moc silnika: 1100 W.
  Waga: ok. 36 kg
  Maksymalna waga użytkownika: 120 kg


☆ Bieżnia elektryczna Christopeit SLIM cs1000 + raczki ☆

Bieżnia elektryczna Christopeit SLIM cs1000 + raczki Najniższa Cena Online

☆ Bieżnia elektryczna Christopeit SLIM cs1000 + raczki - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Christopeit
 • Nazwa produktu: Bieżnia elektryczna Christopeit SLIM cs1000 + raczki
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis bieżni:

  Bieżnia do chodzenia i treningu biegowego w domu lub w biurze

  Można go złożyć na płasko (wysokość 13 cm), można go schować prawie wszędzie

  prędkość: od 1 km / h do 8 km / h (dostosowywana co 0,1 km / h)

  praktyczny pilot na rękę

  obfita powierzchnia do biegania dł. 120 x szer. 40 cm  Bieżnia CS 1000 od eksperta w dziedzinie sportów domowych Christopeit Sport Bieżnia elektryczna CS 1000 łączy w sobie „ultranowoczesne funkcje" z maksimum „elegancji". Wspaniała bieżnia do marszu i lekkiego treningu biegowego do domu lub biura. Masz dość irytującego wkręcania i konstrukcji (konstrukcji)? Czy za każdym razem chciałeś posiadać bieżnię, lecz po użyciu nie wiesz, gdzie się udać? W takim razie w większości wstępnie zmontowany i gotowy do natychmiastowego stosowania CS 1000 jest właśnie dla Ciebie! Dzięki inteligentnemu mechanizmowi składania (Easy Foldable System), bezpieczną kierownicę można złożyć w mgnieniu oka, a CS 1000 o wysokości 13 cm (w pozycji leżącej) posiada się pod łóżkiem albo sofą. Rolki transportowe usprawniają zmianę lokalizacji. To sprawia, że ​​jest to doskonała bieżnia do prawie każdej przestrzeni życiowej. Szybkość można komfortowo ustawić podczas treningu przy pomocy pilota przymocowanego do nadgarstka od 1-8 km / hw krokach co 0,1 km / h. 6 gotowych programów treningowych i 1 ręczny program treningowy zasobność i moc. 6 mistrzowskich amortyzatorów (aktywny system tłumienia) oraz spora powierzchnia biegowa o długości 1200 mm i szerokości 400 mm zapewniają naturalne uczucie jazdy, równocześnie maksymalnie chroniąc stawy i kolana. Podświetlany ekran LED, składana pałąk zabezpieczający, klucz bezpieczeństwa Bandstop i waga użytkownika 120 kg gwarantują maksymalną informację, bezpieczeństwo i stabilność. Dlatego CS 1000 jest perfekcyjnym towarzyszem do ambitnego treningu chodzenia i łatwego biegania we własnych czterech ścianach.
Podsumowanie, czyli jaka bieżnia domowa elektryczna do 2000 zł najlepsza?


Najlepsza bieżnia domowa elektryczna do 2000 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsza bieżnia domowa elektryczna do 2000 zł w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Polecane bieżnie elektryczne – Zestawienie listopad 2022

Jeżeli żadna z powyższych domowych bieżni elektrycznych do 2000 zł nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie rekomendowanych elektrycznych bieżni do domowego biegania.


Powiązania tematyczne:

 • jaka bieżnia domowa elektryczna do 2000 zł opinie i efekty,
 • dobre bieżnie domowe elektryczne do 2000 zł cena,
 • ranking domowych bieżni elektrycznych do 2000 zł,
 • bieżnia domowa elektryczna do 2000 zł jaka najlepsza.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o domowych bieżniach elektrycznych do 2000 zł

#1 Gdzie szukać opinii o domowych bieżniach elektrycznych do 2000 zł?

Aktualnie zaprezentowane informacje o domowych bieżniach elektrycznych do 2000 zł odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie użytkowników.

#2 Jaka bieżnia domowa elektryczna do 2000 zł najlepsza? Którą wybrać?

Poszukując informacji o dobrych domowych bieżniach elektrycznych do 2000 zł warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z bieżniami domowymi elektrycznymi do 2000 zł, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie bieżnie domowe elektryczne do 2000 zł są najchętniej polecane?

Nasze zestawienia z bieżniami domowymi elektrycznymi do 2000 zł zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach bieżnie domowe elektryczne do 2000 zł to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *