FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking bieżni Sole do biegania i treningu. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Bieżnie do biegania / Ranking bieżni Sole do biegania i treningu


Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych bieżni Sole do biegania i treningu. Opracowane zestawienia są aktualne kwiecień 2024 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych bieżni Sole do biegania i treningu,
 • TOP5 chętnie kupowanych bieżni do biegania w domu.

Jakie bieżnie Sole do biegania w domu najlepiej wybrać? Ranking kwiecień 2024

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane bieżnie Sole do biegania w domu, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking bieżni Sole do biegania i treningu, wraz ze specyfikacją modelu, aktualizujemy każdego dnia.

☆ Bieżnia elektryczna f85 marki Sole by hammer ☆

Bieżnia elektryczna f85 marki Sole by hammer Najniższa Cena Online

☆ Bieżnia elektryczna f85 marki Sole by hammer - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: SOLE BY HAMMER
 • Nazwa produktu: Bieżnia elektryczna f85 marki Sole by hammer
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 4
 • Charakterystyka / Opis bieżni:

  Nowy model bieżni elektrycznej SOLE F85 proponuje niezwykłe wrażenia z biegania które zapewniają powierzchnia biegowa 156/56 cm oraz kolorowy wyświetlacz dotykowy XXL. Dzięki komputerowi TFT o przekątnej 15,6 cala i wielu fabrycznie zainstalowanym aplikacjom, w tym YouTube i Netflix, bieżnia SOLE F85 proponuje unikatowe wrażenia multimedialne. Ale to nie wszystko! Bieżnia pozwala na ponadto funkcję dublowania ekranu, co zapewnia różnorodne opcje rozrywki. SOLE F85 oferuje 12 zróżnicowanych, niestandardowych programów, zapewniających elastyczność i obfitość treningów. Nowy model F85 łączy w sobie wydajność, rozrywkę i wszechstronność w jednym. Zdobądź wymarzoną bieżnię i ciesz się niesamowitymi wrażeniami z biegania!

  atrakcyjne dodatki

  Najnowszy model bieżni elektrycznej F85 jest wyekwipowany w łączność Wi-Fi w dodatku posiada przeprojektowany wyświetlacz konsoli, uchwyt na tablet, wentylatory chłodzące i bezprzewodowa ładowarkę indukcyjną do telefonów, system składania a to powoduje, że trening jest bardziej komfortowy i przyjemniejszy niż kiedykolwiek wcześniej.

  najkorzystniejsze parametry

  Najwyższy i najlepiej sprzedający się model SOLE, może poszczycić się nową ramą w profilu litery Z i solidnym silnikiem o mocy 4,0 KM. Imponujący pas biegowy o szerokości 56 cm i 156 cm długości zapewnia maksymalny komfort i bezpieczeństwo. W dodatku warto wiedzieć, że pas bieżni F85 jest dwuwarstwowy. Jednak to co odróżnia nowy model F85 od konkurencji to zakres kątów nachylenia. Możliwe jest nie tylko nachylenia dodatnie, jak w przypadku zwykłych bieżni, ale także nachylenie ujemne. Czyli mówiąc w skrócie na tym modelu bieżni możesz ponadto "biec z górki"! Zakres stopni nachylenia jaki proponuje nowy model F85 jest od -6 do +15 stopni, żeby uzyskać maksymalną różnorodność i urozmaicenie treningu. Imponująca maksymalna waga użytkownika wynosząca aż 180 kg gwarantuje komfortowy i bezpieczny trening każdemu użytkownikowi bieżni. Na koniec waga bieżni która wynosi aż 145 kg - to prawdziwy "czołg"! To parametr dzięki któremu poczujesz się jak podczas treningu w profesjonalnym klubie fitness czyli mega jednostajnie i bez najmniejszych drgań konsoli czy całej bieżni.

  wygodna w transporcie

  Bieżnia elektryczna SOLE F85 jest nieskomplikowana w transporcie ponieważ posiada cztery kółka transportowe oraz stabilną ramę a to przy wadze bieżni która wynosi 145kg jest pokaźnym dodatkiem. Dzisiaj każdy użytkownik może przesunąć bieżnie w dowolne miejsce, bezpiecznie i bez najmniejszego problemu.

  Kompatybilna z aplikacjami fitness Zwiftem i Kinomapem

  Bezproblemowa integracja z Zwift i Kinomap otwiera drzwi do wirtualnego świata pełnego ekscytujących tras i zróżnicowanych treningów. Zanurz się w prawdziwych krajobrazach, mierz się z interaktywnymi wyzwaniami i rywalizuj z innymi entuzjastami fitnessu na całym świecie.

  atrybuty techniczne cechy komputera

☆ Bieżnia elektryczna SOLE by HAMMER F65 (4005251130021) ☆

Bieżnia elektryczna SOLE by HAMMER F65 (4005251130021) Najniższa Cena Online

☆ Bieżnia elektryczna SOLE by HAMMER F65 (4005251130021) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Hammer
 • Nazwa produktu: Bieżnia elektryczna SOLE by HAMMER F65 (4005251130021)
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis bieżni:

  Bieżnia elektryczna SOLE by HAMMER F65. SOLE ma zaszczyt przedstawić nowy model bieżni F65, która jest kontynuacją tego nad wyraz bardzo lubianego modelu. Bieżnię wzbogacono o kilka ulepszeń, w tym łączność Bluetooth.

  SOLE zyskał sobie świetną reputację jako marka bieżni o wysokiej jakości z najlepszych składników. F65 jest tego precyzyjnym przykładem - jest to wysokiej klasy sprzęt za rozsądną cenę. Bieżnię SOLE by HAMMER F65 wyekwipowano w silnik 3,25 KM mocy ciągłej, który zapewnia prędkość do 18 km/h, regulację nachylenia na 15 stopniach.

  F65 ma także obszerniejszą powierzchnię taśmy, 56 x 152 cm, podświetlany 7,5 calowy wyświetlacz LCD. Ponadto, jak wszystkie modele SOLE, ma ona 100% bezpieczny system składania. Biegać można w jednym z sześciu programów, włączając specjalne programy na tętno oraz spalające tłuszcz.

  Zadbaliśmy także o bezpieczeństwo: nasz sprzęt wyposażony jest w wyłącznik bezpieczeństwa, szybkość startowa wynosi 0,5 km/h, a niski profil obudowy nie przeszkadza w biegu. Dodatkowe funkcje to wentylatory chłodzące i regulacja nachylenia za pomocą przycisków na uchwytach.

  wyświetlacz jest przychylny dla użytkownika, ma jaskrawy niebieski ekran. W czasie treningu stale wyświetlana jest informacja o prędkości, kącie nachylenia, czasie, przebytym dystansie, kaloriach, pulsie i tempie.

  Urządzenie posiada także funkcję śledzenia 1/2 km oraz grafikę ukształtowania terenu w przeróżnych programach. Ekran został zaopatrzony w głośniki, do których można podłączyć wszystkie typy odtwarzaczy MP3 (iPod, itp.) Sole pozwala użytkownikom na swobodę transferu informacji treningowych pomiędzy sprzętem SOLE a urządzeniami smartfon / tablet.

  Użytkownicy równocześnie systemów iOS jak i Android, mogą pobrać za darmo aplikację "SOLE", która pozwoli komunikować się ze sprzętem do ćwiczeń, albo przetransferować informacje treningowe do aplikacji (Fitbit, Record, Mapmyrun, Apple Health).

  F65 SOLE - technika Ekipa inżynierów z SOLE dba o ergonomiczny projekt i kładzie nacisk na solidność bieżni. Kupujący oczekują składanych bieżni wysokiej jakości, ze zrównoważoną podstawą I cichym mechanizmem, a SOLE stara się spełniać te wymagania.

  Składana bieżnia - Asystent składania- dumą SOLE Fitness jest fakt,proponujemy najlepiej zaprojektowane skłądane bieżnie na rynku. Nasz projekt gromadzi zastrzeżony system ramy wraz z zapięciem bezpieczeństwa Safety Lock Deck, który powoduje ustawienie bieżni we właściwej zamkniętej pozycji kiedy jest ona w pozycji pionowej.

  Model F85 ma także unikatowy system Easy Assist Folding Deck Design (asystent składanej bieżni), dzięki któremu realne jest odblokowanie bieżni, następnie odsunięcie się krok w tył, a bieżnia rozkłada się sama.

  Jest to unikatowy system w bieżniach SOLE, który iż rozkładanie bieżni staje się niewiarygodnie nieskomplikowane. Komfortowe kontrolki - użytkownikom bieżni zależy na tym, aby móc łatwo I szybko zmieniać prędkość I nachylenia, dlatego przyciski prędkości oraz kąta nachylenia bieżni umieściliśmy po bokach ekranu LCD, co zezwala na ich nieskomplikowane używanie w czasie treningu.

  Cicha i rozciągliwa platforma - unikatowy projekt, niesłychany w żadnych innych urządzeniach oferowanych na rynku, zagwarantuje użytkownikom wygodny I cichy trening, jednocześnie redukując nacisk o ok. 40%.

  Jest to ta sama podstawa jaka użytkowana jest w modelach komercyjnych, a jej woskowanie zagwarantuje mniejsze zużycie silnika w czasie treningu. Starannie zespawana rama - staranne i dokładne spawanie jest ważne w projekcie bieżni.

  Jest to podstawowy komponent trwałości urządzenia, dzięki któremu można zapewnić użytkowanie urządzenia poprzez wielu użytkowników o przeróżnej masie i wzroście. Jasny i znaczny wyświetlacz wyświetlacza - wyświetlacz LCD SOLE czyni trening łatwiejszym i bardziej sprawnym.

  Jaskrawy duży ekran, z transparentnymi obszernymi komunikatami dostarczają Użytkownikowi pomocnych informacji, takich jak tętno, szybkość, tempo, spalone kalorie i sporo innych funkcjonalnych danych. Wyświetlacz z wiadomościami - SOLE ma zaszczyt przedstawić ekran z wiadomościami w prawie wszelkich swych modelach.

  Co to takiego$50 Jest to alfanumeryczne centrum tekstu, które przesyła do Użytkownika wiadomości, które pozwalają krok po kroku przeprowadzić użytkownika przez detale każdego treningu. Jeśli zastanawiasz się jak ustawić spersonalizowany profil użytkownika, po prostu naciśnij przycisk profilu użytkownika, a system przeprowadzi Cię poprzez całą resztę.

  Nasz wyświetlacz tekstowy działa w taki sposób, jakby ktoś stał obok i asystował nam krok po kroku w ustawieniu parametrów treningu. Po latach obserwacji frustracji użytkowników jednocześnie w domu jak i w klubach, postanowiliśmy zaproponować użytkownikom bardziej efektywny i bardziej przychylny dla użytkownika sposób korzystania ze wszelkich możliwości jakie proponują nasze urządzenia.

  Platforma z wiadomościami podsumuje także każdy trening po jego zakończeniu, żeby umożliwić śledzenie postępów. Silniki z wysokim momentem obrotowym i kołem - Wszystkie bieżnie SOLE posiadają najtrwalszą obudowę oraz silniki w swojej klasie.

  Oprócz malowanych proszkowo, stworzonych w całości ze stali spawanych ram oraz trwałych, stabilnych podstaw zmieniających nachylenie, w naszych maszynach zastosowaliśmy silniki o mocy przemysłowej z kołami zamachowymi o sporej średnicy, wykonanymi w całości ze stali, ocynkowanymi, żeby zapewnić bieg/marsz bez niepotrzebnych wibracji.

  Dlaczego nasze silniki wyposażamy w koła napędowe$51 zapewniają one chłodniejszą pracę silnika i jego dłuższe życie. Pozwalają one także na ustawienie prędkości startowej na poziomie 0.8 km/h czy 1 km/h.

  SOLE stosuje widocznie cięższe koła zamachowe niżeli konkurencja, dzięki temu nasze maszyny gwarantują bardziej płynny ruch - taki do jakiego przyzwyczajony jesteś na siłowni, gdzie ćwiczysz na urządzeniach, które kosztują o kilka tysięcy więcej.

  Rolki - wybierając rolki do naszych maszyn, stosujemy te same element, które znajdziesz w mistrzowskich modelach za 4000 EUR. Używamy rolek siedmiocentymetrowych, z zamkniętym łożyskiem i miedzianymi kablami uziemiającymi na każdej rolce, żeby zminimalizować napięcie elektrostatyczne.

  większe rolki obszerniejszą powierzchnię kontaktową pomiędzy rolką a taśmą, co przedłuża życie taśmy. Dzięki czemu ruch taśmy jest gładki i cichy, wolny od napięć elektrostatycznych i przetrwa próbę czasu.

  Taśma- w prawie wszystkich naszych modelach używamy podwójnie tkanej, dwuwarstwowej taśmy pokrytej czterema powłokami. Dwie warstwy gumy pokrywają środkową warstwę PCV z warstwą nylonu, która obraca się na platformie i rolkach.

  Guma zagwarantuje wytrzymałość, PCV powoduje, że pas nie ulega nadmiernemu rozciągnięciu, a nylon zapewnia gładką powierzchnię, wolną od napięć elektrostatycznych, która obraca się gładko na platformie i rolkach.

  Wszystkie bieżnie SOLE zaopatrzone są w malowane proszkowo ramy, które zapewniają wierzchniej warstwie większą solidność. Wykończenie to chroni konstrukcję stalową, a spawana - nie nitowana - rama jest niezniszczalna, dzięki czemu nasze produkty mają dożywotnią gwarancję.

  www.TreadmillDoctor.com- w Internecie znaleźć można kilka portali, zajmujących się recenzowaniem bieżni, jednak najrzetelniejszy z nich to TreadmillDoctor.com. Opinie są szczere i nie szczędzą krytyki jakości, zaś ilość odwiedzających stronę jest tak znaczna, iż portal ten stał się podstawowym narzędziem do poszukiwania opinii na temat bieżni w Internecie.

  Jesteśmy dumni, że strona ta już od siedmiu lat wysoko ocenia nasze bieżnie, wystawiając im pochlebne recenzje zarówno pod kątem jakości jak i obsługi. Główne mocne strony: Max.waga użytkownika: 160 kg nad wyraz cicha praca silnika duży czytelny ekran zrównoważona konstrukcja Bluetoth - Łączność z tabletem / smartfonem Gwarancja 3 lata Funkcje komputera: Programy charakterystyczne: 6 Program użytkownika: 2 Program sterowany tętnem: 2 wyświetlacz: 7,5" LCD Puls ręczny poprzez sensory dotykowe Pomiar pulsu przez pas telemetryczny (opcja).

  Bluetooth - Łączność z tabletem / smartfonem Nawiew Miejsce na bidon i inne akcesoria informacje technologiczne: Moc ciągła silnika: 3,25 KM prędkość: 1 - 18 km/h regulowana elektronicznie Nachylenie: 0-15 % regulowane elektronicznie rozmiary pasa: 152 x 56 cm Rolki transportowe Zasilanie: 230 v, 50 Hz Waga bieżni: 115 kg Max.waga użytkownika: 160 kg wymiary (dł.szer.wys): 204 x 93 x 145 cm Pozostałe informacje: Paragon albo faktura vat Numer katalogowy: 3406 Gwarancja domowa: 36 miesięcy Gwarancja light commercial: 24 miesięcy UWAGA!!!

  kupujący, którzy zamierzają odwiedzić nasze salony w celu przetestowania prosimy o to,żeby przed przyjazdem sprawdzić telefonicznie czy dany model znajduje się obecnie na ekspozycji danego salonu.


☆ Sole Bieżnia by hammer f65 ☆

Sole Bieżnia by hammer f65 Najniższa Cena Online

☆ Sole Bieżnia by hammer f65 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Sole
 • Nazwa produktu: Sole Bieżnia by hammer f65
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis bieżni:

  Bieżnia elektryczna firmy SOLE aby HAMMER na pierwszy rzut oka ma super postępowy designem. Wielki wyświetlacz LCD zagwarantuje maksymalny przegląd wszelkich informacji treningowych. To powoduje, że bieganie w domu jest rewelacyjnym doświadczeniem....Podobne zestawienia:


Najtańsze bieżnie Sole do biegania w domu – Ranking kwiecień 2024 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze bieżnie Sole do biegania w domu, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich bieżni Sole do biegania i treningu jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Sole Bieżnia by hammer f65 ☆

Sole Bieżnia by hammer f65 Najniższa Cena Online

☆ Sole Bieżnia by hammer f65 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Sole
 • Nazwa produktu: Sole Bieżnia by hammer f65
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis bieżni:

  Bieżnia elektryczna producenta SOLE aby HAMMER na pierwszy rzut oka posiada super innowacyjny designem. Obfity wyświetlacz LCD zapewnia maksymalny przegląd wszystkich informacji treningowych. To sprawia, iż bieganie w domu jest rewelacyjnym doświadczeniem....


☆ Bieżnia elektryczna SOLE by HAMMER F65 (4005251130021) ☆

Bieżnia elektryczna SOLE by HAMMER F65 (4005251130021) Najniższa Cena Online

☆ Bieżnia elektryczna SOLE by HAMMER F65 (4005251130021) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Hammer
 • Nazwa produktu: Bieżnia elektryczna SOLE by HAMMER F65 (4005251130021)
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis bieżni:

  Bieżnia elektryczna SOLE aby HAMMER F65. SOLE ma zaszczyt przedstawić nowy model bieżni F65, która jest kontynuacją tego nad wyraz niezwykle lubianego modelu. Bieżnię wzbogacono o kilka ulepszeń, w tym łączność Bluetooth.

  SOLE zyskał sobie genialną reputację jako marka bieżni o wysokiej jakości z najkorzystniejszych składników. F65 jest tego dokładnym przykładem - jest to wysokiej klasy sprzęt za rozsądną cenę. Bieżnię SOLE żeby HAMMER F65 zaopatrzono w silnik 3,25 KM mocy ciągłej, który gwarantuje prędkość do 18 km/h, regulację nachylenia na 15 poziomach.

  F65 ma także pokaźniejszą powierzchnię taśmy, 56 x 152 cm, podświetlany 7,5 calowy wyświetlacz LCD. Ponadto, jak wszystkie modele SOLE, ma ona 100% bezpieczny system składania. Biegać można w jednym z sześciu programów, włączając specjalne programy na tętno, a także spalające tłuszcz.

  Zadbaliśmy także o bezpieczeństwo: nasz sprzęt wyekwipowany jest w wyłącznik bezpieczeństwa, prędkość startowa wynosi 0,5 km/h, a niski profil pokrywy nie przeszkadza w biegu. Uzupełniające funkcje to wentylatory chłodzące i regulacja nachylenia za pomocą przycisków na uchwytach.

  ekran jest przyjazny dla użytkownika, posiada jaskrawy niebieski ekran. W czasie treningu stale wyświetlana jest informacja o prędkości, kącie nachylenia, czasie, przebytym dystansie, kaloriach, pulsie oraz tempie.

  Urządzenie posiada także funkcję śledzenia 1/2 km, a także grafikę ukształtowania terenu w różnorodnych programach. Wyświetlacz został zaopatrzony w głośniki, do których można podłączyć wszystkie typy odtwarzaczy MP3 (iPod, itp.) Sole pozwala użytkownikom na swobodę transferu informacji treningowych między sprzętem SOLE a urządzeniami smartfon / tablet.

  Użytkownicy jednocześnie systemów iOS jak i Android, mogą pobrać za darmo aplikację "SOLE", która pozwoli komunikować się ze sprzętem do ćwiczeń, lub przetransferować informacje treningowe do aplikacji (Fitbit, Record, Mapmyrun, Apple Health).

  F65 SOLE - technologia Ekipa inżynierów z SOLE dba o funkcjonalny projekt i kładzie nacisk na solidność bieżni. Klienci oczekują składanych bieżni wysokiej jakości, ze zrównoważoną podstawą I cichym mechanizmem, a SOLE stara się spełniać te oczekiwania.

  Składana bieżnia - Asystent składania- dumą SOLE Fitness jest fakt,oferujemy najlepiej zaprojektowane skłądane bieżnie na rynku. Nasz projekt gromadzi zastrzeżony system ramy wraz z zapięciem bezpieczeństwa Safety Lock Deck, który powoduje ustawienie bieżni we właściwej zamkniętej pozycji kiedy jest ona w pozycji pionowej.

  Model F85 ma także nieszablonowy system Easy Assist Folding Deck Design (asystent składanej bieżni), dzięki któremu realne jest odblokowanie bieżni, następnie odsunięcie się krok w tył, a bieżnia rozkłada się sama.

  Jest to unikatowy system w bieżniach SOLE, który iż rozkładanie bieżni staje się niewiarygodnie łatwe. Wygodne kontrolki - użytkownikom bieżni zależy na tym, żeby móc prosto I prędko zmieniać prędkość I nachylenia, dlatego przyciski szybkości oraz kąta nachylenia bieżni umieściliśmy po bokach ekranu LCD, co zezwala na ich nietrudne stosowanie w czasie treningu.

  Cicha i rozciągliwa platforma - wyjątkowy projekt, nieporównany w żadnych innych urządzeniach oferowanych na rynku, zagwarantuje użytkownikom wygodny I cichy trening, równocześnie redukując nacisk o ok. 40%.

  Jest to ta sama podstawa jaka stosowana jest w modelach komercyjnych, a jej woskowanie zagwarantuje mniejsze zużycie silnika w czasie treningu. Skrupulatnie zespawana rama - skrupulatne i precyzyjne spawanie jest ważne w projekcie bieżni.

  Jest to podstawowy element trwałości urządzenia, dzięki któremu można zapewnić wykorzystywanie urządzenia poprzez wielu użytkowników o różnej masie i wzroście. Jasny i obfity wyświetlacz wyświetlacza - wyświetlacz LCD SOLE czyni trening łatwiejszym i bardziej skutecznym.

  Jaskrawy pokaźny wyświetlacz, z przejrzystymi obszernymi komunikatami dostarczają Użytkownikowi pomocnych informacji, takich jak tętno, szybkość, tempo, spalone kalorie i mnóstwo innych użytecznych danych. Ekran z wiadomościami - SOLE ma zaszczyt przedstawić wyświetlacz z wiadomościami w prawie wszelkich swoich modelach.

  Co to takiego$50 Jest to alfanumeryczne centrum tekstu, które przesyła do Użytkownika wiadomości, które pozwalają krok po kroku przeprowadzić użytkownika poprzez szczegóły każdego treningu. Jeśli zastanawiasz się jak ustawić spersonalizowany profil użytkownika, po prostu naciśnij przycisk profilu użytkownika, a system przeprowadzi Cię przez całą resztę.

  Nasz ekran tekstowy działa w taki sposób, jakby ktoś stał obok i asystował nam krok po kroku w ustawieniu parametrów treningu. Po latach obserwacji frustracji użytkowników zarówno w domu jak i w klubach, postanowiliśmy zaproponować użytkownikom bardziej sprawny i bardziej przyjazny dla użytkownika sposób korzystania ze wszystkich możliwości jakie oferują nasze urządzenia.

  Platforma z wiadomościami podsumuje także każdy trening po jego zakończeniu, żeby umożliwić śledzenie postępów. Silniki z wysokim momentem obrotowym i kołem - Wszystkie bieżnie SOLE mają najtrwalszą obudowę oraz silniki w swojej klasie.

  Oprócz malowanych proszkowo, produkowanych w pełni ze stali spawanych ram i trwałych, jednostajnych podstaw zmieniających nachylenie, w naszych maszynach zastosowaliśmy silniki o mocy przemysłowej z kołami zamachowymi o znacznej średnicy, stworzonymi całkowicie ze stali, ocynkowanymi, aby zapewnić bieg/marsz bez niepotrzebnych wibracji.

  Dlaczego nasze silniki wyposażamy w koła napędowe$51 zapewniają one chłodniejszą pracę silnika, a także jego dłuższe życie. Pozwalają one także na ustawienie szybkości startowej na poziomie 0.8 km/h czy 1 km/h.

  SOLE stosuje widocznie cięższe koła zamachowe aniżeli konkurencja, dzięki temu nasze maszyny zapewniają bardziej płynny ruch - taki do jakiego przyzwyczajony jesteś na siłowni, gdzie ćwiczysz na urządzeniach, które kosztują o kilka tysięcy więcej.

  Rolki - wybierając rolki do naszych sprzętów, stosujemy te same element, które odszukasz w fachowych modelach za 4000 EUR. Używamy rolek siedmiocentymetrowych, z zamkniętym łożyskiem oraz miedzianymi kablami uziemiającymi na każdej rolce, żeby zminimalizować napięcie elektrostatyczne.

  obszerniejsze rolki większą powierzchnię kontaktową pomiędzy rolką a taśmą, co przedłuża życie taśmy. Dzięki temu ruch taśmy jest gładki i cichy, wolny od napięć elektrostatycznych i przetrwa próbę czasu.

  Taśma- w prawie wszystkich naszych modelach używamy podwójnie tkanej, dwuwarstwowej taśmy pokrytej czterema warstwami. Dwie warstwy gumy pokrywają środkową warstwę PCV z powłoką nylonu, która obraca się na platformie i rolkach.

  Guma zapewnia wytrzymałość, PCV powoduje, że pas nie ulega nadmiernemu rozciągnięciu, a nylon gwarantuje gładką powierzchnię, wolną od napięć elektrostatycznych, która obraca się gładko na platformie i rolkach.

  Wszystkie bieżnie SOLE wyekwipowane są w malowane proszkowo ramy, które zapewniają wierzchniej warstwie pokaźniejszą odporność. Wykończenie to broni konstrukcję stalową, a spawana - nie nitowana - rama jest niezniszczalna, dzięki temu nasze produkty posiadają dożywotnią gwarancję.

  www.TreadmillDoctor.com- w Internecie znaleźć można kilka portali, zajmujących się recenzowaniem bieżni, jednak najrzetelniejszy z nich to TreadmillDoctor.com. Opinie są szczere i nie szczędzą krytyki jakości, zaś liczba kupujących stronę jest tak pokaźna, że portal ten stał się podstawowym narzędziem do poszukiwania opinii na temat bieżni w Internecie.

  Jesteśmy dumni, że strona ta już od siedmiu lat wysoko ocenia nasze bieżnie, wystawiając im pochlebne recenzje jednocześnie pod kątem jakości jak i obsługi. Główne zalety: Max.waga użytkownika: 160 kg niezwykle cicha praca silnika znaczny czytelny ekran jednostajna konstrukcja Bluetoth - Łączność z tabletem / smartfonem Gwarancja 3 lata Funkcje komputera: Programy typowe: 6 Program użytkownika: 2 Program sterowany tętnem: 2 wyświetlacz: 7,5" LCD Puls ręczny poprzez sensory dotykowe Pomiar pulsu przez pas telemetryczny (opcja).

  Bluetooth - Łączność z tabletem / smartfonem Nawiew Miejsce na bidon i inne akcesoria informacje techniczne: Moc ciągła silnika: 3,25 KM szybkość: 1 - 18 km/h regulowana elektronicznie Nachylenie: 0-15 % regulowane elektronicznie rozmiary pasa: 152 x 56 cm Rolki transportowe Zasilanie: 230 v, 50 Hz Waga bieżni: 115 kg Max.waga użytkownika: 160 kg wymiary (dł.szer.wys): 204 x 93 x 145 cm Pozostałe informacje: Paragon lub faktura vat Numer katalogowy: 3406 Gwarancja domowa: 36 miesięcy Gwarancja light commercial: 24 miesięcy UWAGA!!!

  konsumenci, którzy zamierzają odwiedzić nasze salony w celu przetestowania prosimy o to,żeby przed przyjazdem sprawdzić telefonicznie czy dany model znajduje się aktualnie na ekspozycji danego salonu.


☆ Bieżnia elektryczna f85 marki Sole by hammer ☆

Bieżnia elektryczna f85 marki Sole by hammer Najniższa Cena Online

☆ Bieżnia elektryczna f85 marki Sole by hammer - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: SOLE BY HAMMER
 • Nazwa produktu: Bieżnia elektryczna f85 marki Sole by hammer
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 4
 • Charakterystyka / Opis bieżni:

  Nowy model bieżni elektrycznej SOLE F85 oferuje niezwykłe wrażenia z biegania które zapewniają powierzchnia biegowa 156/56 cm i barwny ekran dotykowy XXL. Dzięki komputerowi TFT o przekątnej 15,6 cala i wielu fabrycznie zainstalowanym aplikacjom, w tym YouTube i Netflix, bieżnia SOLE F85 oferuje unikatowe wrażenia multimedialne. Lecz to nie wszystko! Bieżnia pozwala na dodatkowo funkcję dublowania ekranu, co zapewnia zróżnicowane opcje rozrywki. SOLE F85 oferuje 12 najróżniejszych, niestandardowych programów, gwarantujących sprężystość i bogactwo treningów. Nowy model F85 łączy w sobie skuteczność, rozrywkę i wszechstronność w jednym. Zdobądź wymarzoną bieżnię i ciesz się niesamowitymi wrażeniami z biegania!

  interesujące dodatki

  Najnowszy model bieżni elektrycznej F85 jest wyekwipowany w łączność Wi-Fi ponadto ma przeprojektowany ekran konsoli, uchwyt na tablet, wentylatory chłodzące i bezprzewodowa ładowarkę indukcyjną do telefonów, system składania a to powoduje, że trening jest bardziej wygodny i przyjemniejszy niż kiedykolwiek wcześniej.

  najlepsze atrybuty

  Najwyższy i najlepiej sprzedający się model SOLE, może poszczycić się nową ramą w kształcie litery Z i solidnym silnikiem o mocy 4,0 KM. Imponujący pas biegowy o szerokości 56 cm i 156 cm długości gwarantuje maksymalny komfort i bezpieczeństwo. Na dodatek warto wiedzieć, iż pas bieżni F85 jest dwuwarstwowy. Jednak to co odróżnia nowy model F85 od konkurencji to zakres kątów nachylenia. Realne jest nie tylko nachylenia dodatnie, jak w sytuacji zwykłych bieżni, lecz także nachylenie ujemne. Czyli mówiąc w skrócie na tym modelu bieżni możesz też "biec z górki"! Zakres stopni nachylenia jaki proponuje nowy model F85 jest od -6 do +15 stopni, aby uzyskać maksymalną dostatek i urozmaicenie treningu. Imponująca maksymalna waga użytkownika wynosząca aż 180 kg gwarantuje komfortowy i bezpieczny trening każdemu użytkownikowi bieżni. Na koniec waga bieżni która wynosi aż 145 kg - to prawdziwy "czołg"! To parametr dzięki któremu poczujesz się jak w trakcie treningu w fachowym klubie fitness czyli mega zrównoważenie i bez najmniejszych drgań konsoli czy całej bieżni.

  komfortowa w transporcie

  Bieżnia elektryczna SOLE F85 jest prosta w transporcie ponieważ ma cztery kółka transportowe oraz stabilną ramę a to przy wadze bieżni która wynosi 145kg jest istotnym dodatkiem. Teraz każdy użytkownik może przesunąć bieżnie w dowolne miejsce, bezpiecznie i bez najmniejszego problemu.

  Kompatybilna z aplikacjami fitness Zwiftem i Kinomapem

  Bezproblemowa integracja z Zwift i Kinomap otwiera drzwi do wirtualnego świata pełnego ekscytujących tras i różnych treningów. Zanurz się w prawdziwych krajobrazach, mierz się z interaktywnymi wyzwaniami i rywalizuj z innymi entuzjastami fitnessu na całym świecie.

  właściwości technologiczne cechy komputera


Podsumowanie, czyli jaka bieżnia treningowa Sole do biegania najlepsza?


Najlepsza bieżnia treningowa Sole do biegania w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsza bieżnia treningowa Sole do biegania w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Polecane bieżnie do biegania i treningu – Ranking kwiecień 2024

Jeżeli żadna z powyższych bieżni Sole do biegania i treningu nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie dobrych bieżni do biegania w domu.


Powiązania tematyczne:

 • jaka bieżnia treningowa Sole do biegania opinie i efekty,
 • dobre bieżnie Sole do biegania w domu cena,
 • ranking bieżni Sole do biegania i treningu,
 • bieżnia treningowa Sole do biegania jaka najlepsza.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o bieżniach Sole do biegania i treningu

#1 Gdzie szukać opinii o bieżniach Sole do biegania i treningu?

Aktualnie zaprezentowane informacje o bieżniach Sole do biegania i treningu odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie userów.

#2 Jaka bieżnia treningowa Sole do biegania najlepsza? Którą wybrać?

Poszukując informacji o dobrych bieżniach Sole do biegania i treningu warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z bieżniami Sole do biegania w domu, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie bieżnie Sole do biegania w domu są najchętniej polecane?

Nasze zestawienia z bieżniami Sole do biegania w domu zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach bieżnie Sole do biegania w domu to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *