FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking bieżni Zipro do biegania i treningu. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Bieżnie do biegania / Ranking bieżni Zipro do biegania i treningu


Pomagamy w wyborze dobrych bieżni Zipro do biegania i treningu. Opracowane zestawienia są aktualne maj 2024 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych bieżni Zipro do biegania i treningu,
 • TOP5 chętnie kupowanych domowych bieżni do treningu.

Jakie bieżnie Zipro do biegania w domu najlepiej wybrać? Ranking maj 2024

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane bieżnie Zipro do biegania w domu, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking bieżni Zipro do biegania i treningu, wraz ze specyfikacją modelu, aktualizujemy na bieżąco.

☆ Zipro Bieżnia colt (5902659842800) ☆

Zipro Bieżnia colt (5902659842800) Najniższa Cena Online

☆ Zipro Bieżnia colt (5902659842800) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Zipro
 • Nazwa produktu: Zipro Bieżnia colt (5902659842800)
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis bieżni:

  Rozpocznij swój trening już dziś, niezależnie od pogody za oknem!

  Dbanie o sylwetkę wcale nie musi zespajać się z dużą inwestycją, jednocześnie pod względem pieniędzy, jak i przestrzeni, której potrzebujemy do rozstawienia sprzętu w naszym mieszkaniu. Udowadnia to bieżnia ZIPRO Colt. To model z oferty ZIPRO, który łączy w sobie trwałość i optymalne wymiary. Cechuje się na dodatek mocną konstrukcją o wysokim stopniu bezpieczeństwa. Dzięki czemu przekona on do siebie właściwie każdego.

  Nie musisz przygotowywać swojego pokoju w celu rozpoczęcia treningu – wystarczy odrobina wolnej podłogi, gniazdko i możesz zaczynać bieg. Po zakończeniu go, Twój sprzęt wcale nie musi zajmować mnóstwo przestrzeni, która w drobnym mieszkaniu jest cenna. Dzięki systemowi Quick Fold możesz go złożyć i bez wysiłku przesunąć w inne, dowolne miejsce.

  wygodny bieg z prędkością do 12 km/h

  ZIPRO Colt umożliwia trening o róznych stopniach intensywności, aż do szybkiego biegu. Przy tym możliwa jest luźna zmianę prędkości pasa w dowolnym momencie. Budowa bieżni i pasa wpływa na sam komfort biegu. Z tego powodu, bieżnia ZIPRO Colt została zaopatrzona w system amortyzacji pasa Easy Run, który usuwa wstrząsy.
  intuicyjne ustawianie i monitorowanie treningu

  Dzięki znacznemu wyświetlaczowi LCD, wszystkie dane i parametry biegu są pokazane czytelnie, a predefiniowane programy pozwolą prowadzić efektywne treningu o najróżniejszych stopniach intensywności.

  Łatwa obsługa i modyfikacja ustawień

  Przyciski umieszczone na poręczach to wygodne i instynktowne rozwiązanie. W trakcie treningu można zmieniać konfigurację szybkości czy zatrzymywać bieżnię nie zatrzymując się.

  cechy technologiczne cechy komputera

☆ Bieżnia Zipro Tekno ☆

Bieżnia Zipro Tekno Najniższa Cena Online

☆ Bieżnia Zipro Tekno - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Zipro
 • Nazwa produktu: Bieżnia Zipro Tekno
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis bieżni:


  Bieżna treningowa firmy Zipro Tekno to nieprzeciętne rozwiązanie dla osób, które w domowym zaciszu pragną uprawiać sport. Dzięki dystansom pokonywanym na bieżni Zipro Tekno w komfortowy i efektywny sposób poprawisz swoją kondycję oraz przy okazji pozbędziesz się nadmiaru kilogramów.

  Bieżna Zipro Start posiada elektroniczną regulację prędkości co 0,1km/h. Rozmiary pasa biegowego (120 x 40 cm) zapewniają wysoki komfort wykonywanych ćwiczeń, a na całej jego powierzchni zamontowano system amortyzacji Comfort Protect w postaci 8 elastomerów, które chronią stawy kolanowe przed urazami i wycisza uderzenia nóg o powierzchnie. Ponadto pas biegowy jest antypoślizgowy, a załączony klucz bezpieczeństwa wpływa na jeszcze wyższy poziom bezpieczeństwa treningu.

  Bieżnia Zipro Start została zaopatrzona w komputer oferujący 12 zdefiniowanych programów treningowych, 3 programy manualne, którymi możesz dowolnie manewrować,, a także program spalania tłuszczu. Dzięki czemu na wyświetlaczu LCD prezentowane są najważniejsze informacje (czas, dystans, szybkość, liczba spalonych kalorii) dotyczące aktualnie prowadzonej sesji treningowej.

  Wygodę ćwiczeń zapewnia wyprofilowana rękojeść, na której znajdują się przyciski szybkiej regulacji szybkości, start/stop i dotykowe sensory pulsu. Udogodnienia te pozwalają zarządzać prędkością w czasie biegu, sprawdzić puls i rozpocząć lub zatrzymać pracę bieżni.

  Każdy trening na bieżni Zipro Tekno może umilić ulubiona muzyka, ponieważ na konsoli znajdują się dwa zastosowane głośniki i gniazdo do podłączenia odtwarzacza mp3 lub telefonu.

  wymiary i waga bieżni Start Zipro zostały przypasowane tak, aby przy zachowaniu stosownej stabilności urządzenie dawało maksymalny komfort i wygodę w domowym używaniu. Dzięki kółkom transportowym bez trudu można ustawić bieżnię w miejscu asygnowanym do ćwiczeń, a system bezpiecznego składania pasa biegowego gwarantuje dużą oszczędność miejsca.

  właściwości technologiczne
  atrybuty komputera
  mocne strony

☆ Bieżnia pacto iconsole+ bluetooth marki Zipro ☆

Bieżnia pacto iconsole+ bluetooth marki Zipro Najniższa Cena Online

☆ Bieżnia pacto iconsole+ bluetooth marki Zipro - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Zipro
 • Nazwa produktu: Bieżnia pacto iconsole+ bluetooth marki Zipro
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis bieżni:

  Jesteśmy autoryzowanym Przedstawicielem marki Zipro. Wszystkie sprzęty są nowe i posiadają gwarancję na okres 2 lat, gwarancja typu door to door. Przesyłka w cenie.
  oferujemy na dodatek RTV/AGD wszystkich producentów oraz inne produkty niemal z każdej kategorii.

  ZIPRO FITNESS proponujE JEDNE Z najlepszYCH I niezawodnYCH BIEŻNI dostępnYCH NA RYNKU W dostępnEJ CENIE.

  marka Zipro posiada bogatą ofertę sprzętu fitness. Można wybierać spomiędzy takich sprzętów, jak orbitrek, rower magnetyczny bądź bieżnia. Ponadto asortyment obejmuje piłki do ćwiczeń, rollery, trampoliny.

  ZIPRO PACTO
  bieżnia multimedialna w kompaktowym wydaniu

  Pacto to bieżnia inna niżeli wszystkie. Reprezentuje dumną rodzinę sprzętu fitness Zipro, która zadowala się szczególnie prawidłowymi opiniami. To linia, w której skład wchodzą bieżnie, rowery, orbitreki, wioślarze i inne akcesoria. Korzystają z nich osoby w rozmaitym wieku i na różnorodnym poziomie progresywnia. Działają bezawaryjnie i pomagają stwarzać lub doskonalić formę, polepszać wygląd i samopoczucie.

  Silnik bieżni pracuje płynnie i charakteryzuje się bezusterkowością. Ma 2,5 HP mocy stałej i 4 HP szczytowej. Napędza pas do prędkości od 0,8-12 km/h, dlatego pozwala prowadzić marsz, marszobieg, trucht oraz szybszy bieg. Na poręczach bieżni znajdują się przyciski - na prawej do zarządzania prędkością, a na lewej służące do włączania i wyłączania sprzętu. Umieszczone są na nich także dotykowe czujniki, które rejestrują puls osoby ćwiczącej.


  Komputer bieżni Zipro Pacto ma obszerny dotykowy wyświetlacz. 3 okienka wyświetlają niezależnie informacje dotyczące treningu - środkowe powiadamia o czasie ćwiczeń, a boczne o dystansie i spalonych kaloriach, a także o szybkości i wysokości pulsu. Półka na urządzenia mobilne pozwala luźno korzystać z aplikacji treningowych albo po prostu być cały czas online, a port USB zapobiega rozładowaniu baterii. Głośniki pozwalają słuchać ulubionych motywujących playlist w czasie treningu. Muzykę można odtwarzać ze smartfona przy pomocy gniazda jack.

  Bieżnia Zipro Pacto współpracuje z aplikacją przenośną iConsole+, która pozwala na jej bezprzewodową obsługę smartfonem przez Bluetooth. 12 programów treningowych motywuje do działania i poprawia sprawność każdego treningu.


  Pacto jest bieżnią dedykowaną do treningu domowego nad wyraz w warunkach ograniczonej przestrzeni. Znakomicie wynajduje się w mniejszych mieszkaniach i pomieszczeniach. Dzięki możliwości złożenia do niewielkich rozmiarów, po zakończeniu treningu można ją schować pod łóżko lub wsunąć w szczelinę między ścianą a szafą albo po prostu postawić w pionie z pomocą rozkładanej nóżki.

  Składanie jest łatwe i prędkie. Pokrętło blokujące sprawnie zabezpiecza bieżnię po rozłożeniu, aby nie dopuścić do przypadkowego złożenia. 4 kółka transportowe pozwalają bez wysiłku przemieszczać bieżnię na czas treningu i po jego zakończeniu.


  Bieganie na bieżni jest wyśmienitym sposobem do pozbywania się zbędnej tkanki tłuszczowej i poprawy kondycji. Regularny trening na bieżni pozwala szybko spalać kalorie i prosto osiągnąć oraz utrzymać szczupłą sylwetkę i korzystną kondycję.

  Bieżnia wzmacnia nad wyraz dolne partie mięśniowe. Spory zakres prędkości, który pozwala także na chód lub marsz sprawia, iż ze sprzętu mogą korzystać także osoby po kontuzjach i seniorzy.


  Dzięki aplikacji iConsole+ Training powiększysz możliwości komputera, ponieważ skorzystasz z wielu dodatkowych programów treningowych. Twój domowy trening fitness będzie interesujący i nigdy się nie znudzi, a dzięki aplikacji włączysz się w społeczność pasjonatów fitnessu oraz aktywnego stylu życia.

  iConsole+ Training umożliwia trenowanie z wykorzystaniem aplikacji Kinomap. Przeprowadzisz trening na wybranej przez siebie trasie, po której poprowadzi Cię ładny filmik. Weźmiesz udział w wyścigu z innymi zawodnikami dostępnymi online, a wszystko to w czasie rzeczywistym. Aplikacja zapewni na dodatek stały monitoring postępu treningu.


  komfortowe korzystanie w domu

  Możliwość złożenia do niewielkich wymiarów pozwala widocznie zaoszczędzić miejsce i usprawnia przechowywanie bieżni.

  Przyciski prędkiej regulacji i bezpośredniego wyboru

  Bieżnia na poręczach posiada przyciski do zarządzania szybkością. Na panelu komputera umieszczone są przyciski bezpośredniego wyboru szybkości.

  komfortowe przemieszczanie

  Dzięki 4 kółkom transportowym bieżnię można bez wysiłku przemieszczać z miejsca na miejsce na czas treningu i po jego zakończeniu.

  Dotykowy wyświetlacz z 3 okienkami

  Komputer bieżni ma wielki dotykowy wyświetlacz i 3 niezależne okienka informujące o parametrach treningu.

  Półka na smartfon

  Komputer ma półkę do położenia smartfona albo tabletu. Ułatwia to korzystanie z zewnętrznych aplikacji treningowych, a także pozwala cały czas być online.

  Głośniki, bluetooth, port USB i gniazdo jack

  Dwa głośniki pozwalają słuchać motywującej muzyki do ćwiczeń. Odtwarzać ją można ze smartfona za pomocą portu Jack. O zapas energii na czas treningu dba port USB do ładowania.


  Wybierając bieżnię Zipro Pacto dostajesz:
  • innowacyjne urządzenie fitness tylko dla siebie
  • Urządzenie, które w mgnieniu oka złożysz i schowasz
  • darmowy dostęp do ciekawych aplikacji treningowych
  • innowacyjny design
  • Jakość i bezpieczeństwo potwierdzone normą DIN EN 957-1/5
  • fachowy serwis ze stałym dostępem do części zamiennych


  Bieżnia
  • Maksymalna waga użytkownika: 130 kg
  • rozmiary bieżni:
   • wymiary (dł. X szer. X wys.): 150 x 76 x 108 cm
   • wymiary po złożeniu: 150 x 76 x 21 cm
   • waga: 44 kg
   • rozmiary transportowe: 156,5 x 82,5 x 23,5 cm
   • waga brutto: 50 kg
  • Pas biegowy:
   • rozmiary: 124,5 x 44,5 cm
   • antypoślizgowa powierzchnia pasa biegowego
   • amortyzacja: VibGuard Pro
   • system prędkiego składania
   • system bezpiecznego opadania pasa biegowego
  • Silnik:
   • szybkość: 0,8-16 km/h
   • moc silnika: 2,5 KM
   • zasilanie: 230 V
  • Sterowanie i pomiar:
   • przyciski szybkiej regulacji na poręczach: start/stop / szybkość
   • przyciski prędkiej regulacji na pulpicie: szybkość
   • dotykowe sensory pulsu na uchwytach
   • klucz bezpieczeństwa do awaryjnego zatrzymania bieżni
  • Inne:
   • zastosowane głośniki
   • półka na urządzenie przenośne
   • kółka transportowe
  • Gwarancja door to door
  Komputer
  • ekran LED
  • Wyświetlane parametry:
   • czas
   • prędkość
   • dystans
   • kalorie
   • puls
  • Programy treningowe:
   • 12 programów automatycznych
   • 3 programy użytkownika
   • funkcja pomiaru tkanki tłuszczowej (Body Fat)
   • funkcja odliczania ustawionej wartości (czas, odległość, ilość kalorii)
  • Przyciski szybkiego wyboru:
   • prędkość: 3, 6, 9, 12 km/h
  • Kompatybilnośc z aplikacją mobilną (iConsole+ Training, Kinomap)
  • Porty:
   • Jack 3.5 (MP3)
   • USB
   • Bluetooth
  • Tryb oszczędzania energii

  fotografie mają charakter poglądowy. Zestaw nie zawiera ręcznika ani urządzeń mobilnych.

  Specyfikacja techniczna
  informacje podstawowe
  Przeznaczenie
  Domowe
  System oporu
  Elektryczny
  Moc silnika
  2.5 KM
  prędkość maksymalna
  16 km/h
  Maksymalna waga użytkownika
  130 kg
  Programy treningowe
  Tak
  dane technologiczne
  Regulacja kąta nachylenia
  Nie
  Funkcje
  Pomiar czasu
  Pomiar dystansu
  Pomiar prędkości
  Pomiar pulsu
  Pomiar spalonych kalorii
  Nawiew
  Nie
  Współpraca z urządzeniami przenośnymi
  Tak
  Bluetooth
  Tak
  Wi-Fi
  Nie
  informacje fizyczne
  Długość pasa
  124.5 cm
  Szerokość pasa
  44.5 cm
  Możliwość złożenia
  Tak
  Gniazdo mini Jack
  Tak
  Gniazdo USB
  Tak
  ekran
  Tak
  Uchwyt na bidon
  Tak
  Uchwyt na urządzenia przenośne
  Tak
  Kółka transportowe
  Tak
  Waga [kg]
  44

☆ Bieżnia jogger marki Zipro ☆

Bieżnia jogger marki Zipro Najniższa Cena Online

☆ Bieżnia jogger marki Zipro - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Zipro
 • Nazwa produktu: Bieżnia jogger marki Zipro
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis bieżni:

  ZIPRO Jogger Bieżnia, która pomoże Ci uzyskać nieprzeciętną formę! „Co zrobić, aby schudnąć?" to jedno z najpopularniejszych zapytań wpisywanych w wyszukiwarkach internetowych, na które najczęstszą odpowiedzią, obok zbilansowanej diety, jest wprowadzenie do swego harmonogramu regularnych treningów cardio. Wśród wymienionych aktywności, w ścisłej czołówce znajdują się jazda na rowerze, siłownia, pływanie, czy crossfit, lecz jako najskuteczniejsze ćwiczenie w walce z niechcianymi kilogramami wskazywane jest bieganie. Jogging, pomimo iż jest prosty iprzystępny, to nie za każdym razem może być wykonywany. Często na przeszkodzie stoją złe warunki atmosferyczne, czy unoszący się w powietrzu smog. Genialnym rozwiązaniem dla osób, które pomimo przeszkód chcą osiągnąć upragnioną sylwetkę, jest domowa bieżnia ZIPRO JOGGER, która pozwala na wykonanie konkretnego treningu wbrew przeciwnościom i bez opuszczania przytulnych czterech kątów. Starczy śladowy kawałek podłogi Bieżnia domowa ZIPRO JOGGER pozwala zbudować oraz utrzymać wysoką formę. Dzięki małym rozmiarom i kompatybilnej konstrukcji można jej używać choćby w niewielkich mieszkaniach. Wystarczy fragment podłogi, dostęp do gniazdka i już można pokonywać setki kilometrów. Urządzenie nie wymaga wygospodarowania dodatkowej powierzchni. Łatwa w obsłudze składana budowa, pozwala schować bieżnie po zakończonym treningu na przykład pod łóżko lub za szafę, a produktywny transport ułatwiają zamontowane kółka. Zapomnij o kolejkach na siłowni, drogich karnetach, czy niesprzyjających warunkach na zewnątrz i spalaj kalorie razem z ZIPRO JOGGER. Wszystkie konieczne funkcje w śladowym urządzeniu Pomimo niewielkich rozmiarów, domowa bieżnia oferuje wszelkie funkcjonalności potrzebne do wykonania efektywnego treningu. Starczy przy pomocy dotykowego ekranu wybrać optymalny tryb i już można startować. W trakcie treningu na ekranie wyświetlane są informacje o przebytych kilometrach, spalonych kaloriach, a także czas. Regulacja prędkości możliwa jest przy pomocy przycisków na wyświetlaczu, a także na bocznych uchwytach, które dodatkowo posiadają funkcję mierzenia pulsu. Uzupełniającym elementem jest półeczka na smartfon pozwalająca oglądać ulubione seriale podczas korzystania z bieżni, co może „przyspieszyć" czas na treningu. Sterowanie przy pomocy intuicyjnego wyświetlacza Dotykowy wyświetlacz zapewnia całkowitą kontrolę nad dostępnymi funkcjami oraz na bieżąco oznajmia o pokonanych kilometrach, spalonych kaloriach i czasie treningu, dzięki temu wiesz ile jeszcze brakuje do założonego osiągnięcia celu. Ustaw dla siebie świetną szybkość spory zakres szybkości (1 – 16 km/h) pozwala korzystać z bieżni niezależnie od poziomu progresywnia. Spokojny marsz, trucht, czy prędki bieg? Ty wybierasz! nieskomplikowana zmiana tempa podczas prędkiego biegu Ustawioną prędkość możesz zmieniać nie tylko na ekranie, ale także na uchwytach po bokach. To rozwiązanie doskonale sprawdza się w takcie prędkiego biegu, gdyż nie trzeba celować w umieszczone na wyświetlaczu przyciski. Zobacz puls i osiągaj jeszcze lepsze wyniki podczas długodystansowych biegów niezwykle ważne jest utrzymywanie nie tylko właściwego tempadodatkowo tętna. Dzięki umieszczonym na uchwytach czujnikach, możesz sprawdzać puls i biegać jeszcze bardziej produktywnie. Sesja treningowa z ulubionym serialem Muzyka, filmy i seriale zawsze z Tobą, choćby w trakcie biegania. Bieżnia wyekwipowana jest w specjalną półkę na smartfon, która w bezpieczny sposób zezwala na korzystanie z telefonu choćby podczas treningu. Korzystaj z bieżni gdzie tylko chcesz drobne wymiary oraz możliwość składania sprawiają że z bieżni można korzystać nawet w niewielkim pomieszczeniu. Po złożeniu zmieści się pod łóżkiem albo w szafie i będzie czekać na kolejny trening. Wybierając bieżnię Zipro Lite dostajesz: progresywne urządzenie fitness tylko dla siebie Urządzenie, które w mgnieniu oka złożysz i schowasz gratisowy dostęp do niebanalnych aplikacji treningowych innowacyjny design Jakość i bezpieczeństwo potwierdzone normą DIN EN 957-1/5 mistrzowski serwis ze stałym dostępem do części zamiennych Bieżnia: rozmiary: 151 x 78 x 124 cm (dł. X szer. X wys.) Waga: 39 kg Maksymalna waga użytkownika: 120 kg Zasilanie sieciowe: 230 V System oporu: Elektryczny rozmiary pasa biegowego (powierzchnia do biegania): 124 x 44 cm prędkość: 1,0-16,0 km/h Moc silnika stała: 1,5 HP Poręcze pokryte miłym w dotyku tworzywem zapobiega ślizganiu się spoconych dłoni Na ramie pasa biegowego żłobione podstawy na stopy instynktowny i szybki sposób składania wymiary po złożeniu: 151 x 78 x 35 cm (dł. X szer. X wys.) 2 kółka transportowe nieskomplikowany i komfortowy transport rozmiary transpotowe: 1565 x 82,5 x 23,5 cm Waga brutto: 43,5 kg Komputer: wyświetlacz LED Wyświetlane atrybuty: szybkość czas dystans spalone kalorie Programy treningowe 12 programów samoczynnych funkcja pomiaru tkanki tłuszczowej (Body Fat) funkcja odliczania ustawionej wartości (czas, odległość, liczba kalorii) Tryb oszczędzania energii po 10 minutach bezczynności następuje wyłączenie wyświetlacza ponowne uruchomienie wyświetlacza po naciśnięciu dowolnego przycisku


☆ Zipro Bieżnia pulse (5902659844408) ☆

Zipro Bieżnia pulse (5902659844408) Najniższa Cena Online

☆ Zipro Bieżnia pulse (5902659844408) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Zipro
 • Nazwa produktu: Zipro Bieżnia pulse (5902659844408)
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis bieżni:

  Motywacja do rutynowych treningów

  Bieżnia Zipro Pulse to nadzwyczajne rozwiązanie do każdego domu! Sprzęt ten umożliwia sprawne ćwiczenia cardio, wzmacniając Twoją kondycję i wspierając ogólne zdrowie, a wszystko to bez wychodzenia z domu.

  Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym biegaczem, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z bieganiem, Zipro Pulse dopasowuje się do Twoich jednostkowych potrzeb. Ciesz się wygodą i prywatnością, równocześnie dążąc do swoich sportowych celów z bieżnią Zipro Pulse.

  Bieżnia przypasowana właśnie dla Ciebie!

  Wytrzymała budowa Zipro Pulse sprawia, że jest to bieżnia, która wprowadzi Cię w zachwyt, bo każdy trening staje się na niej prawdziwą przyjemnością!

  zagwarantuje ona stabilność w trakcie biegania, a trafne rozmiary pasa umożliwią Ci swobodnie ćwiczyć – niezależnie od Twojego wzrostu czy prędkości biegu. Nośność urządzenia wynosi do 130 kilogramów. Sprzęt wyposażony jest w sprawny system amortyzacji absorbujący wstrząsy i minimalizujący obciążenie stawów, w związku z czym, każdy trening będzie kompletnie bezpieczny dla Twojego zdrowia.

  innowacyjny system amortyzacji – bezpieczeństwo dla Twoich stawów

  podczas biegania na bieżni kluczowe są dwa czynniki: komfort i bezpieczeństwo. W Zipro Pulse zadbano o najmniejsze szczegóły, by zagwarantować najwyższą jakość pod każdym względem.

  innowacyjny system amortyzacji Comfort Protect składa się z 8 amortyzatorów i 2 podkładek po obu stronach, co minimalizuje obciążenie stawów! Poza usztywnioną konstrukcją pasa biegowego po bokach znajdują się pasy, które pozwalają zatrzymać się na chwilę, gdy tylko zajdzie potrzeba, żeby na chwilę odpocząć i złapać oddech.

  Pas w bieżni ma 1200 × 420 mm, co gwarantuje wystarczające miejsce podczas biegu. Warto dodać, iż powierzchnia pasa jest wytworzona z wielowarstwowego, wytrzymałego i antypoślizgowego materiału, dzięki temu możesz biec bez żadnego stresu, pewnie stawiając kroki i robiąc coraz to pokaźniejszy progres.
  Bieżnia przypasowana właśnie dla Ciebie!

  Wytrzymała budowa sprawia, że jest to bieżnia, która wprowadzi Cię w uznanie, bo każdy trening staje się na niej prawdziwą przyjemnością!

  zagwarantuje ona stabilność podczas biegania, a trafne wymiary pasa umożliwią Ci luźno ćwiczyć – niezależnie od Twojego wzrostu czy szybkości biegu. Nośność urządzenia wynosi do 130 kilogramów. Sprzęt zaopatrzony jest w efektywny system amortyzacji absorbujący wstrząsy i minimalizujący obciążenie stawów, w związku z czym, każdy trening będzie w pełni bezpieczny dla Twojego zdrowia.

  Oszczędzaj miejsce, dzięki składaniu do pozycji pionowej

  Nie chcesz, żeby bieżna stale zajmowała przestrzeń w Twoim domu? Nic prostszego z Zipro Pulse, a to dzięki Quick Folding System. Urządzenie możesz w prosty sposób złożyć do pozycji pionowej, co integruje się z ułatwionym przechowywaniem i zaoszczędzonym miejscem.

  Po złożeniu zajmuje niewiele powyżej pół metra kwadratowego, więc nawet na niewielkim metrażu prosto znajdziesz przestrzeń, żeby ją ustawić. Dzięki kółkom transportowym bieżnię możesz również bez trudu przemieszczać z miejsca na miejsce na czas treningu i po jego zakończeniu.

  Dużą zaletą Zipro Pulse jest też system wspomagania opadania pasa. Bieżnia ma siłownik wspomagający jego opadanie, co jest bezpiecznym i wygodnym rozwiązaniem. Starczy odbezpieczyć system, a bieżnia sama powoli opuści pas.

  instynktowny panel – ustawienia prostsze, niżeli Ci się wydaje

  Najnowszy model marki Zipro wyposażony jest w panel, dzięki któremu momentalnie i instynktownie skonfigurujesz ustawienia do swego treningu. Poza sporym ekranem komputera w czytelnej i przezroczystej formie, zarządzanie szybkością i kątem nachylenia ułatwiają przyciski do bezpośredniego wyboru, które znajdują się na panelu konsoli oraz te do regulacji umieszczone na poręczach obok czujników pulsu. Oczywiście w trakcie swoich treningów możesz na bieżąco obserwować swoje postępy, czyli czas biegu, przebyty dystans, prędkość i liczbę spalonych kalorii. Patrz, jak z tygodnia na tydzień Twoja kondycja się poprawia – wyniki nie kłamią!

  wygodna podkładka na urządzenia przenośne

  Na specjalnej podkładce na panelu zmieści się nie tylko smartfon,nawet pokaźniejszy tablet – jest to perfekcyjne rozwiązanie w trakcie rozgrzewki i pod koniec ćwiczeń, gdy biegniemy w spokojnym tempie.

  Czas w trakcie treningów szybciej płynie, gdy swoją uwagę skupimy np. Na oglądaniu treści wideo, czy słuchaniu muzyki lub podcastów. Żeby to ułatwić, bieżnia Zipro Pulse została zaprojektowana tak, by użytkownik za każdym razem miał w zasięgu ręki urządzenie mobilne. cechy technologiczne

  cechy komputera mocne strony

☆ Zipro Bieżnia pacemaker ☆

Zipro Bieżnia pacemaker Najniższa Cena Online

☆ Zipro Bieżnia pacemaker - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Zipro
 • Nazwa produktu: Zipro Bieżnia pacemaker
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis bieżni:

  Jesteśmy autoryzowanym Przedstawicielem marki Zipro. Wszystkie sprzęty są nowe i posiadają gwarancję na okres 2 lat, gwarancja typu door to door. Przesyłka w cenie.
  proponujemy na dodatek RTV/AGD wszystkich producentów i inne produkty niemal z każdej kategorii.

  Bieżnia Zipro Pacemaker

  Czerń i złoto odświeżonego designu Zipro nadzwyczajnie odzwierciedla jej charakter. Klasyka muśnięta innowacyjnym i wytwornym akcentem razem powodują, iż bieżnia Pacemaker niczym,,balonik'' na trasie zawodów prowadzi bieg niezależnie od dystansu i pozwala osiągnąć założony cel.

  Bieżnia Zipro Pacemaker ma masywną konstrukcję która gwarantują jej stabilność w trakcie ćwiczeń i spory pas biegowy zezwalający swobodnie prowadzić trening osobom o różnorodnych warunkach fizycznych i technologii biegu. System bezpiecznego składania i kółka transportowe powodują, iż pomimo swych gabarytów z bieżni można wygodnie korzystać w warunkach ograniczonej przestrzeni. Silnik bieżni napędza pas do maksymalnej prędkości od 18 km/h, dlatego umożliwia ona prowadzić marsz, marszobieg, trucht oraz szybki bieg.

  Komputer bieżni Zipro Pacemaker przyciąga uwagę znacznym wyświetlaczem z 7 oknami LED. Informują jednocześnie o wielu parametrach treningu i pozwalają monitorować m.in. Szybkość, czas, kąt nachylenia, czy dystans. Jedno z okien imituje owal będący bieżnią stadionu sportowego.

  Półka na urządzenia przenośne zezwala na luźno korzystać z aplikacji treningowych lub być online, a port USB uniemożliwia rozładowaniu baterii smartfona albo tabletu. Bieżnia jest kompatybilna z aplikacją iConsole+, która umożliwia jej bezprzewodową obsługę smartfonem przez Bluetooth. 99 programów treningowych i 3 jednostkowe użytkownika motywują do działania i ulepszają produktywność treningów.

  atrybuty bieżni Pacemaker:
  • spora powierzchnia do biegania
  • wydajna amortyzacja, która oszczędza stawy
  • Komputer z 99 programami treningowymi
  • Półka na urządzenie mobilne i port mp3 i USB
  • Łatwy i bezpieczny system składania
  • Kółka transportowe

  bezusterkowy silnik

  Bieżnia Zipro Pacemaker jest wyekwipowana w sprawny silnik, który cechuje się płynną i bezawaryjną pracą.

  Marszobieg lub szybkie tempo

  Zakres prędkości 1-18 km/h pozwala na prowadzić marsz, marszobieg, spokojny trucht do długich biegów i prędki bieg wzmacniający trwałość.

  Zmiana nachylenia

  komfortowa regulacja nachylenia pasa biegowego w zakresie 0-15% pozwala imitować podbiegi, wzmocnić pracę nóg i lepiej przygotowywać się do sezonu startowego.

  Komfort wykorzystywania w domu

  Bieżnia jest przeznaczona i nadzwyczajnie dopasowana do stosowania domowego. Kółka transportowe komfortowo zmieniać jej położenie, a możliwość składania oszczędza miejsce w pomieszczeniu

  7 okien LED

  spory wyświetlacz bieżni z 7 oknami LED daje pełen obraz bieżącego treningu. Każde z okien niezależnie zawiadamia o parametrach wyświetlając m.in. Szybkość, czas, spalone kalorie czy puls.

  99 programów treningowych

  Komputer jest wyekwipowany w 99 programów treningowych i 3 indywidualnych użytkownika. Dzięki nim treningi nie są monotonią, ale motywują do działania i wyznaczania coraz ambitniejszych celów. IConsole+ i Kinomap dają jeszcze więcej możliwości treningowych

  Dzięki aplikacji iConsole+ Training zwiększysz możliwości komputera, ponieważ skorzystasz z wielu dodatkowych programów treningowych. Twój domowy trening fitness będzie ciekawy i nigdy się nie znudzi, a dzięki aplikacji włączysz się w społeczność pasjonatów fitnessu, a także aktywnego stylu życia.

  iConsole+ Training umożliwia trenowanie z użyciem aplikacji Kinomap. Przeprowadzisz trening na wybranej przez siebie trasie, po której poprowadzi Cię ładny filmik. Weźmiesz udział w wyścigu z innymi zawodnikami dostępnymi online, a wszystko to w czasie rzeczywistym. Aplikacja zapewni w dodatku stały monitoring postępu treningu.

  Wybierając bieżnię Zipro Pacemaker otrzymujesz:
  • progresywne urządzenie fitness tylko dla siebie
  • Możliwość treningu niezależnie od godzin otwarcia siłowni
  • Jakość i bezpieczeństwo potwierdzone normą DIN EN 957-1/5
  • mistrzowski serwis ze stałym dostępem do części zamiennych

  Bieżnia
  • rozmiary: 179 x 88 x 145 cm (dł. X szer. X wys.)
  • Waga: 96 kg
  • Maksymalna waga użytkownika: 150 kg
  • wymiary pasa bieżni: 140 x 52 cm
  • Moc silnika: 3 KM (szczytowa: 5 KM)
  • Zasilanie: 230 V, kabel 1,8 m
  • Kąt nachylenia: 0-15%
  • prędkość: 1-18 km/h
  • przeciwpoślizgowy pas biegowy
  • Gumowe amortyzatory pochłaniające drgania pasa
  • Dotykowe czujniki do pomiaru pulsu na uchwytach
  • Klucz bezpieczeństwa
  • System szybkiego i bezpiecznego składania
  • Kółka transportowe
  • 2 uchwyty na bidony
  • wymiary transportowe: 186,5 x 90 x 41,5 cm
  • Waga brutto: 106 kg
  • Gwarancja door to door
  Komputer
  • wielki wyświetlacz z 7 oknami LED
  • Czas
  • szybkość
  • Dystans
  • Kalorie
  • Puls
  • Kat nachylenia
  • Przyciski bezpośredniego wyboru szybkości i nachylenia pasa
  • 99 predefiniowanych programów treningowych
  • 3 programy użytkownika
  • Port mini jack
  • Port USB
  • Łączność Bluetooth
  • samoczynne wyłączenie po 10 minutach bezczynności
  • Uchwyt na tablet/smartfon
  Specyfikacja technologiczna
  produkt
  Producent: Zipro
  EAN: 5907783039553
  dane podstawowe
  Przeznaczenie Domowe
  System oporu
  Elektryczny
  Moc silnika [KM]
  5
  szybkość [km/h]
  18
  Długość pasa [cm]
  140
  Szerokość pasa [cm]
  51.5
  Maksymalna waga użytkownika [kg]
  150
  Waga [kg]
  96
  Możliwość składania
  Tak
  typ
  Czarno-złoty
  Funkcje
  Pomiar czasu Tak
  Pomiar dystansu Tak
  Pomiar prędkości
  Tak
  Pomiar pulsu
  Tak
  Pomiar spalonych kalorii
  Nie
  Programy treningowe
  Tak
  techniczne
  ekran
  Tak
  Bluetooth
  Tak
  Współpraca z urządzeniami mobilnymi
  Tak
  Gniazdo słuchawkowe
  Tak
  Uchwyt na bidon
  Tak
  Uchwyt na urządzenia mobilne
  Tak
  Regulacja kąta nachylenia
  Tak
  Nawiew
  Nie
  Gniazdo USB
  Tak
  Wi-Fi
  Nie
  Kółka transportowe
  Tak

☆ Zipro Bieżnia notus ☆

Zipro Bieżnia notus Najniższa Cena Online

☆ Zipro Bieżnia notus - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Zipro
 • Nazwa produktu: Zipro Bieżnia notus
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis bieżni:
  Bieganie jest jedną z najchętniej wybieranych form treningu. Biegać można po parku i lesie,ponadto na siłowniach i w klubach fitness. Dzięki bieżni Freerun Notus możesz przeprowadzić trening we własnym domu, który będzie równie efektywny, bezpieczny i błogi.

  Bieżnia Notus producenta Zipro to bieżnia z 12 programami treningowymi, przeciwpoślizgowym pasem biegowym i wyświetlaczem LCD, który jest prosty w obsłudze, czytelny, ukazujący potrzebne dane (czas, dystans, prędkość i ilość spalonych kalorii). Ma system szybkiego składania i kółka transportowe, dzięki czemu jest wspaniała do użytkowania domowego. Maksymalna waga użytkownika to 150 kg.

  Zipro Notus został zaopatrzony w potężny silnik, a elektroniczna regulacja prędkości co 0,1km/h umożliwia komfortowy trening w założonym tempie.

  Bieżna wyposażona jest w pas biegowy o rozmiarach 135 cm x 47 cm gwarantując komfort realizowanych ćwiczeń. Na całej jego powierzchni zainstalowano sprawdzony system amortyzacji składający się z 8 elastomerów i 2 poduszek, co adekwatnie chroni stawy kolanowe przed urazami, a także wycisza uderzenia nóg o powierzchnie. Na dodatek bezpieczeństwo biegu zagwarantuje klips zatrzymujący pracę bieżni w przypadku utraty równowagi u ćwiczącego, a także przeciwpoślizgowa powierzchnia gwarantującą wyśmienitą przyczepność. Na rękojeści znajdują się: dotykowe sensory pulsu, przyciski prędkiej regulacji kąta nachylenia i prędkości (0,8-18 km/h). Dwa uchwyty na bidon zezwalają na umieszczenie w niedalekiej odległości ulubionych napojów, potrzebnych podczas intensywnego treningu.

  Niedrogie urządzenie treningowe producenta Zipro Notus to niemało możliwości dla osób, które chcą zacząć ćwiczyć w domu. Bieżnia ma niemało pomysłowych funkcji i udogodnień, a po użyciu można ją złożyć, co pomoże w jej przechowywaniu. Zipro Notus został zaopatrzony w system szybkiego składania i kółka transportowe gwarantujące pełna mobilność.
  parametry techniczne

  atrybuty komputera zalety

☆ Bieżnia Zipro Pacemaker czarno-złota ☆

Bieżnia Zipro Pacemaker czarno-złota Najniższa Cena Online

☆ Bieżnia Zipro Pacemaker czarno-złota - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Zipro
 • Nazwa produktu: Bieżnia Zipro Pacemaker czarno-złota
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis bieżni:

  Bieżnia Zipro Pacemaker ma masywną konstrukcję która gwarantują jej stabilność podczas ćwiczeń oraz znaczny pas biegowy pozwalający swobodnie prowadzić trening osobom o przeróżnych warunkach fizycznych i technice biegu. System bezpiecznego składania i kółka transportowe powodują, iż pomimo swych gabarytów z bieżni można wygodnie korzystać w warunkach ograniczonej przestrzeni. Silnik bieżni napędza pas do maksymalnej prędkości od 22 km/h, dlatego pozwala na ona prowadzić marsz, marszobieg, trucht, a także prędki bieg.

  Komputer bieżni Zipro Pacemaker przyciąga uwagę obfitym wyświetlaczem z 7 oknami LED. Informują równocześnie o wielu parametrach treningu i pozwalają monitorować m.in. Szybkość, czas, kąt nachylenia, czy dystans. Jedno z okien imituje owal będący bieżnią stadionu sportowego. Półka na urządzenia mobilne zezwala na swobodnie korzystać z aplikacji treningowych lub być online, a port USB zapobiega rozładowaniu baterii smartfona lub tabletu. Bieżnia jest kompatybilna z aplikacją iConsole+, która umożliwia jej bezprzewodową obsługę smartfonem poprzez Bluetooth. 99 programów treningowych i 3 indywidualne użytkownika motywują do działania i polepszają wydajność treningów.

  parametry techniczne

  parametry komputera zalety

☆ Bieżnia do chodzenia Zipro Lite (5902659841292) ☆

Bieżnia do chodzenia Zipro Lite (5902659841292) Najniższa Cena Online

☆ Bieżnia do chodzenia Zipro Lite (5902659841292) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Zipro
 • Nazwa produktu: Bieżnia do chodzenia Zipro Lite (5902659841292)
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis bieżni:

  Aktywność w każdej wolnej chwili!

  Zadbaj o wprowadzenie większego ruchu w Twoim życiu – choćby pokonywanie zalecanej liczby kroków dziennie może przyczynić się do ulepszonej kondycji i szczuplejszej sylwetki!

  W tym pomoże Ci ZIPRO YOUGO - innowacyjna bieżna do chodzenia, z której możesz swobodnie korzystać, pracując przy biurku, oglądając telewizję, słuchając podcastów, czy biorąc udział w videokonferencji.

  Wprowadź do swojego życia więcej ruchu

  Z ZIPRO YOUGO wynajdziesz wolną chwilę na spacer choćby w natłoku codziennych zadań. Chodzenie na bieżni w trakcie konferencji online, słuchania podcastu, czy mini maratonu ulubionego serialu? Aktywność w trakcie pracy biurowej niesie ze sobą dodatkowe korzyści – rozszerza skuteczność i koncentrację. ZIPRO YOUGO jest zatem profitem równocześnie dla kondycji, jak i umysłu.

  Sprawdzaj jak Ci idzie

  Wyniki z każdego spaceru są nieprzeciętną motywacją, by codziennie wykonywać dużą liczbę kroków! Yougo wyekwipowana jest w czytelny wyświetlacz LED, na którym na bieżąco możesz obserwować cechy swego treningu - prędkość z jaką idziesz, dystans jaki pokonujesz, kalorie, które spalasz, a także czas trwania aktywności.

  Wiadomo, że muzyka albo korzystny podcast potrafią wspaniale uprzyjemnić czas. Bieżnia ma zaimplementowane głośniki, i po połączeniu Bluetooth z telefonem będzie odtwarzać Twoje ulubione piosenki. Poruszaj się w rytm muzyki w trakcie spaceru na ZIPRO YOUGO!

  komfortowo zmieniaj ustawienia pilotem

  uwielbiasz zmienne tempo podczas chodzenia? Ustawienia szybkości możesz swobodnie przełączać za pomocą pilota. Nie musisz nigdzie się schylać, czy korzystać ze nieprzystępnego panelu sterowania, aby coś zmienić – wystarczy mieć przy sobie pilot. Obsługa pilota jest banalnie prosta: pozwala na nie tylko zmianę prędkości w każdej chwili, lecz też na włączenie/wyłączenie urządzenia.
  Kompaktowa bieżnia, która spełni oczekiwania w każdym pomieszczeniu

  Bieżnia Yougo dzięki swym stosownym rozmiarom zajmuje zaledwie 0,67 m². Potrezba zatem naprawdę niewiele miejsca, by móc ją ustawić i cieszyć się benefitami codziennej aktywności w zaciszu własnego domu. Następnie, po skończonym treningu można ją schować praktycznie wszędzie!

  Na szczególną uwagę zasługuje wysokość biezni wynosząca jedynie 13 cm. Dzięki temu zaraz po treningu z łatwością możesz schować urządzenie pod łóżko lub inny mebel. Co więcej, ZIPRO YOUGO ma wmontowane kółka pozwalające na komfortowe przesuwanie jej w dowolne miejsce – bez żadnego wysiłku!

  Jeśli nie masz prawidłowego miejsca do przechowywania na płasko, możesz ustawić urządzenie pionowo i oprzeć je na rozkładanym podnóżku. Podkładki na obudowie pełnią funkcję antypoślizgowych nóżek, więc nie musisz się przejmować, że sprzęt ulegnie uszkodzeniu w trakcie ustawienia go w pionie. Takie rozwiązanie pozwala zaoszczędzić dużo przestrzeni i jest niezwykle komfortowe.
  właściwości technologiczne

  parametry komputera

☆ Zipro Bieżnia dream gold ☆

Zipro Bieżnia dream gold Najniższa Cena Online

☆ Zipro Bieżnia dream gold - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Zipro
 • Nazwa produktu: Zipro Bieżnia dream gold
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis bieżni:

  Bieżnia Zipro Dream jest dostosowana do regularnego i bardzo intensywnego treningu. To perfekcyjne wsparcie treningów indoor. Dzięki szczytowej mocy 6 km, maksymalnej szybkości 22 km/h i nachyleniu do 15% możesz sukcesywnie polepszać swoje osiągi. 18 programów treningowych, program FAT Rate Test i możliwość stworzenia 3 programów o jednostkowych parametrach z całą pewnością będą pomocne. Dodatkowo artykuł został wyposażony w program zorientowany na kalorie (10-999 cal), czas (5-99 min.) i dystans (0,5-99,9 km).

  Konsola, w którą została wyposażona bieżnia Zipro Dream jest wielkim atutem artykułu. Producent dołożył wszystkich starań, by była intuicyjna i pomagała w trakcie treningu. Podświetlany wyświetlacz podaje: czas, pokonany dystans, prędkość i liczba spalonych kalorii i przebiegniętych rund. Może na dodatek wyświetlić wirtualny tor bieżni lekkoatletycznej (400 m). Przyciski szybkiego wyboru prędkości (3, 6, 9, 12, 15 km/h) i kąta nachylenia (2, 4, 6, 8, 12%) pozwalają zjednoczyć intensywność treningu. Panel o wielkości 41 x 45,5 cm oferuje szereg dodatkowych funkcji jak np. Wejście mp3, wejście na słuchawki, wejście USB, czytnik kart SD, dotykowy panel sterowania odtwarzaniem muzyki. Został on na dodatek wyposażony w 2 uchwyty na bidon i głośniki.

  O unikatowy komfort podczas treningu zadba obszerny, antypoślizgowy pas biegowy (141x51 cm) oraz zaawansowany system amortyzacji składający się z 6 elastomerów ze sprężynami zewnętrznymi. Spokojny trening zapewni na dodatek klucz bezpieczeństwa. Przypina się go do koszulki i w sytuacji oddalenia się na niebezpieczną odległość klucz się odłączy, a bieżnia automatycznie spowolni.

  Bieżnia Zipro Dream jest składana, dzięki temu zyskujesz na wolnym miejscu po zakończeniu treningu. Po złożeniu bieżnia zajmuje powierzchnię na podłodze o rozmiarach 150 x 90cm. System bezpiecznego składania zaopatrzony w siłownik spowalniający opadanie pasa biegowego pozwoli złożyć bieżnię bez większego trudu.
  parametry techniczne


  parametry komputera
  mocne strony


Podobne zestawienia:


Najtańsze bieżnie Zipro do biegania w domu – Ranking maj 2024 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze bieżnie Zipro do biegania w domu, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich bieżni Zipro do biegania i treningu jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Bieżnia do chodzenia Zipro Lite (5902659841292) ☆

Bieżnia do chodzenia Zipro Lite (5902659841292) Najniższa Cena Online

☆ Bieżnia do chodzenia Zipro Lite (5902659841292) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Zipro
 • Nazwa produktu: Bieżnia do chodzenia Zipro Lite (5902659841292)
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis bieżni:

  Aktywność w każdej wolnej chwili!

  Zadbaj o wprowadzenie większego ruchu w Twoim życiu – nawet pokonywanie zalecanej liczby kroków dziennie może przyczynić się do lepszej kondycji i szczuplejszej sylwetki!

  W tym pomoże Ci ZIPRO YOUGO - postępowa bieżna do chodzenia, z której możesz luźno korzystać, pracując przy biurku, oglądając telewizję, słuchając podcastów, czy biorąc udział w wideokonferencji.

  Wprowadź do swojego życia więcej ruchu

  Z ZIPRO YOUGO odnajdziesz wolną chwilę na spacer choćby w natłoku rutynowych zadań. Chodzenie na bieżni podczas konferencji online, słuchania podcastu, czy mini maratonu ulubionego serialu? Aktywność podczas pracy biurowej niesie ze sobą uzupełniające korzyści – rozszerza skuteczność i koncentrację. ZIPRO YOUGO jest zatem profitem jednocześnie dla kondycji, jak i umysłu.

  Sprawdzaj jak Ci idzie

  Wyniki z każdego spaceru są wyśmienitą motywacją, żeby codziennie wykonywać dużą liczbę kroków! Yougo zaopatrzona jest w czytelny ekran LED, na którym na bieżąco możesz obserwować właściwości swojego treningu - prędkość z jaką idziesz, dystans jaki pokonujesz, kalorie, które spalasz oraz czas trwania aktywności.

  Wiadomo, iż muzyka albo dobry podcast potrafią wspaniale uprzyjemnić czas. Bieżnia ma zastosowane głośniki, i po połączeniu Bluetooth z telefonem będzie odtwarzać Twoje ulubione piosenki. Poruszaj się w rytm muzyki w trakcie spaceru na ZIPRO YOUGO!

  wygodnie zmieniaj ustawienia pilotem

  uwielbiasz zmienne tempo w trakcie chodzenia? Ustawienia prędkości możesz luźno przełączać przy pomocy pilota. Nie musisz nigdzie się schylać, czy korzystać ze niełatwego panelu sterowania, aby coś zmienić – wystarczy mieć przy sobie pilot. Obsługa pilota jest banalnie prosta: pozwala na nie tylko zmianę szybkości w każdej chwili, lecz też na włączenie/wyłączenie urządzenia.
  Kompaktowa bieżnia, która stanie na wysokości zadania w każdym pomieszczeniu

  Bieżnia Yougo dzięki swoim słusznym rozmiarom zajmuje zaledwie 0,67 m². Potrezba zatem naprawdę niedużo miejsca, aby móc ją ustawić i cieszyć się benefitami codziennej aktywności w zaciszu własnego domu. Następnie, po skończonym treningu można ją schować praktycznie wszędzie!

  Na szczególną uwagę zasługuje wysokość biezni wynosząca jedynie 13 cm. Dzięki czemu zaraz po treningu prosto możesz schować urządzenie pod łóżko albo inny mebel. Co więcej, ZIPRO YOUGO ma wmontowane kółka pozwalające na wygodne przesuwanie jej w dowolne miejsce – bez żadnego wysiłku!

  Jeśli nie masz dobrego miejsca do przechowywania na płasko, możesz ustawić urządzenie pionowo i oprzeć je na rozkładanym podnóżku. Podkładki na obudowie pełnią funkcję antypoślizgowych nóżek, więc nie musisz się przejmować, że sprzęt ulegnie uszkodzeniu w trakcie ustawienia go w pionie. Takie rozwiązanie pozwala zaoszczędzić dużo przestrzeni i jest nad wyraz wygodne.
  parametry technologiczne

  atrybuty komputera

☆ Bieżnia Zipro Tekno ☆

Bieżnia Zipro Tekno Najniższa Cena Online

☆ Bieżnia Zipro Tekno - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Zipro
 • Nazwa produktu: Bieżnia Zipro Tekno
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis bieżni:


  Bieżna treningowa producenta Zipro Tekno to doskonałe rozwiązanie dla osób, które w domowym zaciszu pragną uprawiać sport. Dzięki dystansom pokonywanym na bieżni Zipro Tekno w komfortowy i produktywny sposób poprawisz swoją kondycję oraz przy okazji pozbędziesz się nadmiaru kilogramów.

  Bieżna Zipro Start ma elektroniczną regulację szybkości co 0,1km/h. Rozmiary pasa biegowego (120 x 40 cm) zapewniają wysoki komfort wykonywanych ćwiczeń, a na całej jego powierzchni zamontowano system amortyzacji Comfort Protect w postaci 8 elastomerów, które bronią stawy kolanowe przed urazami oraz wycisza uderzenia nóg o powierzchnie. Ponadto pas biegowy jest antypoślizgowy, a dołączony klucz bezpieczeństwa wpływa na jeszcze wyższy poziom bezpieczeństwa treningu.

  Bieżnia Zipro Start została wyposażona w komputer proponujący 12 zdefiniowanych programów treningowych, 3 programy manualne, którymi możesz dowolnie manewrować, oraz program spalania tłuszczu. Dzięki czemu na wyświetlaczu LCD prezentowane są najważniejsze informacje (czas, dystans, szybkość, liczba spalonych kalorii) dotyczące obecnie prowadzonej sesji treningowej.

  Wygodę ćwiczeń gwarantuje wyprofilowana rękojeść, na której znajdują się przyciski prędkiej regulacji prędkości, start/stop, a także dotykowe sensory pulsu. Udogodnienia te pozwalają zarządzać szybkością w czasie biegu, sprawdzić puls i rozpocząć albo zatrzymać pracę bieżni.

  Każdy trening na bieżni Zipro Tekno może umilić ulubiona muzyka, ponieważ na konsoli znajdują się dwa wbudowane głośniki i gniazdo do podłączenia odtwarzacza mp3 albo telefonu.

  rozmiary i waga bieżni Start Zipro zostały dobrane tak, by przy zachowaniu trafnej stabilności urządzenie dawało maksymalny komfort i wygodę w domowym używaniu. Dzięki kółkom transportowym bez trudu można ustawić bieżnię w miejscu dedykowanym do ćwiczeń, a system bezpiecznego składania pasa biegowego gwarantuje dużą oszczędność miejsca.

  atrybuty techniczne
  atrybuty komputera
  atuty

☆ Zipro Bieżnia colt (5902659842800) ☆

Zipro Bieżnia colt (5902659842800) Najniższa Cena Online

☆ Zipro Bieżnia colt (5902659842800) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Zipro
 • Nazwa produktu: Zipro Bieżnia colt (5902659842800)
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis bieżni:

  Rozpocznij swój trening już dziś, niezależnie od pogody za oknem!

  Dbanie o sylwetkę wcale nie musi dopasowywać się z dużą inwestycją, równocześnie pod względem pieniędzy, jak i przestrzeni, której potrzebujemy do rozstawienia sprzętu w naszym mieszkaniu. Udowadnia to bieżnia ZIPRO Colt. To model z oferty ZIPRO, który łączy w sobie wytrzymałość i adekwatne rozmiary. Znamionuje się na dodatek mocną konstrukcją o wysokim stopniu bezpieczeństwa. Dzięki czemu przekona on do siebie właściwie każdego.

  Nie musisz przygotowywać swego pokoju w celu rozpoczęcia treningu – wystarczy odrobina wolnej podłogi, gniazdko i możesz zaczynać bieg. Po zakończeniu go, Twój sprzęt wcale nie musi zajmować sporo przestrzeni, która w małym mieszkaniu jest cenna. Dzięki systemowi Quick Fold możesz go złożyć i bez wysiłku przesunąć w inne, dowolne miejsce.

  komfortowy bieg z prędkością do 12 km/h

  ZIPRO Colt pozwala na trening o róznych poziomach intensywności, aż do szybkiego biegu. Przy tym osiągalna jest luźna zmianę szybkości pasa w dowolnym momencie. Kompozycja bieżni i pasa wpływa na sam komfort biegu. Z tego powodu, bieżnia ZIPRO Colt została wyposażona w system amortyzacji pasa Easy Run, który usuwa wstrząsy.
  intuicyjne ustawianie i monitorowanie treningu

  Dzięki wielkiemu wyświetlaczowi LCD, wszystkie dane i właściwości biegu są pokazane czytelnie, a predefiniowane programy pozwolą prowadzić produktywne treningu o najróżniejszych stopniach intensywności.

  Łatwa obsługa i modyfikacja ustawień

  Przyciski umieszczone na poręczach to komfortowe i instynktowne rozwiązanie. Podczas treningu można zmieniać konfigurację prędkości czy zatrzymywać bieżnię nie zatrzymując się.

  cechy techniczne parametry komputera

☆ Bieżnia jogger marki Zipro ☆

Bieżnia jogger marki Zipro Najniższa Cena Online

☆ Bieżnia jogger marki Zipro - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Zipro
 • Nazwa produktu: Bieżnia jogger marki Zipro
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis bieżni:

  ZIPRO Jogger Bieżnia, która pomoże Ci uzyskać wspaniałą formę! „Co zrobić, żeby schudnąć?" to jedno z najpopularniejszych zapytań wpisywanych w wyszukiwarkach internetowych, na które najczęstszą odpowiedzią, obok zbilansowanej diety, jest wprowadzenie do swojego harmonogramu regularnych treningów cardio. Wśród wymienionych aktywności, w ścisłej czołówce znajdują się jazda na rowerze, siłownia, pływanie, czy crossfit, ale jako najskuteczniejsze ćwiczenie w walce z niechcianymi kilogramami wskazywane jest bieganie. Jogging, pomimo iż jest prosty idostępny, to nie za każdym razem może być realizowany. Niejednokrotnie na przeszkodzie stoją złe warunki atmosferyczne, czy unoszący się w powietrzu smog. Genialnym rozwiązaniem dla osób, które pomimo przeszkód chcą osiągnąć upragnioną sylwetkę, jest domowa bieżnia ZIPRO JOGGER, która zezwala na wykonanie konkretnego treningu wbrew przeciwnościom, a także bez opuszczania przytulnych czterech kątów. Wystarczy śladowy kawałek podłogi Bieżnia domowa ZIPRO JOGGER pozwala zbudować i utrzymać wysoką formę. Dzięki małym rozmiarom oraz kompatybilnej konstrukcji można jej używać choćby w niewielkich mieszkaniach. Starczy fragment podłogi, dostęp do gniazdka i już można pokonywać setki kilometrów. Urządzenie nie wymaga wygospodarowania uzupełniającej powierzchni. Łatwa w obsłudze składana budowa, pozwala schować bieżnie po zakończonym treningu na przykład pod łóżko albo za szafę, a wydajny transport ułatwiają zamontowane kółka. Zapomnij o kolejkach na siłowni, drogich karnetach, czy niesprzyjających warunkach na zewnątrz i spalaj kalorie razem z ZIPRO JOGGER. Wszystkie potrzebne funkcje w niepokaźnym urządzeniu Pomimo niewielkich wymiarów, domowa bieżnia oferuje wszelkie funkcjonalności konieczne do wykonania sprawnego treningu. Starczy za pomocą dotykowego ekranu wybrać trafny tryb i już można startować. W trakcie treningu na ekranie wyświetlane są informacje o przebytych kilometrach, spalonych kaloriach i czas. Regulacja szybkości możliwa jest przy pomocy przycisków na wyświetlaczu i na bocznych uchwytach, które na dodatek mają funkcję mierzenia pulsu. Uzupełniającym elementem jest półeczka na smartfon pozwalająca oglądać ulubione seriale w trakcie korzystania z bieżni, co może „przyspieszyć" czas na treningu. Sterowanie przy pomocy intuicyjnego wyświetlacza Dotykowy wyświetlacz zagwarantuje całkowitą kontrolę nad dostępnymi funkcjami i na bieżąco oznajmia o pokonanych kilometrach, spalonych kaloriach i czasie treningu, dzięki czemu wiesz ile jeszcze brakuje do założonego osiągnięcia celu. Ustaw dla siebie nadzwyczajną szybkość pokaźny zakres szybkości (1 – 16 km/h) pozwala korzystać z bieżni niezależnie od poziomu progresywnia. Spokojny marsz, trucht, czy prędki bieg? Ty wybierasz! prosta zmiana tempa podczas szybkiego biegu Ustawioną prędkość możesz zmieniać nie tylko na ekranie, ale także na uchwytach po bokach. To rozwiązanie nieprzeciętnie sprawdza się w takcie szybkiego biegu, gdyż nie trzeba celować w umieszczone na wyświetlaczu przyciski. Zobacz puls i osiągaj jeszcze lepsze wyniki w trakcie długodystansowych biegów bardzo ważne jest utrzymywanie nie tylko właściwego tempaponadto tętna. Dzięki umieszczonym na uchwytach czujnikach, możesz sprawdzać puls i biegać jeszcze bardziej skutecznie. Sesja treningowa z ulubionym serialem Muzyka, filmy i seriale za każdym razem z Tobą, nawet podczas biegania. Bieżnia wyekwipowana jest w specjalną półkę na smartfon, która w bezpieczny sposób pozwala na korzystanie z telefonu choćby w trakcie treningu. Korzystaj z bieżni gdzie tylko chcesz niewielkie rozmiary i możliwość składania powodują iż z bieżni można korzystać choćby w niewielkim pomieszczeniu. Po złożeniu zmieści się pod łóżkiem lub w szafie i będzie czekać na kolejny trening. Wybierając bieżnię Zipro Lite dostajesz: innowacyjne urządzenie fitness tylko dla siebie Urządzenie, które w mgnieniu oka złożysz i schowasz bezpłatny dostęp do interesujących aplikacji treningowych nowoczesny design Jakość i bezpieczeństwo potwierdzone normą DIN EN 957-1/5 mistrzowski serwis ze stałym dostępem do części zamiennych Bieżnia: rozmiary: 151 x 78 x 124 cm (dł. X szer. X wys.) Waga: 39 kg Maksymalna waga użytkownika: 120 kg Zasilanie sieciowe: 230 V System oporu: Elektryczny wymiary pasa biegowego (powierzchnia do biegania): 124 x 44 cm prędkość: 1,0-16,0 km/h Moc silnika stała: 1,5 HP Poręcze pokryte błogim w dotyku tworzywem zapobiega ślizganiu się spoconych dłoni Na ramie pasa biegowego żłobione podstawy na stopy intuicyjny i szybki sposób składania rozmiary po złożeniu: 151 x 78 x 35 cm (dł. X szer. X wys.) 2 kółka transportowe przystępny i wygodny transport rozmiary transpotowe: 1565 x 82,5 x 23,5 cm Waga brutto: 43,5 kg Komputer: ekran LED Wyświetlane cechy: prędkość czas dystans spalone kalorie Programy treningowe 12 programów automatycznych funkcja pomiaru tkanki tłuszczowej (Body Fat) funkcja odliczania ustawionej wartości (czas, odległość, ilość kalorii) Tryb oszczędzania energii po 10 minutach bezczynności następuje wyłączenie wyświetlacza ponowne uruchomienie wyświetlacza po naciśnięciu dowolnego przycisku


☆ Bieżnia pacto iconsole+ bluetooth marki Zipro ☆

Bieżnia pacto iconsole+ bluetooth marki Zipro Najniższa Cena Online

☆ Bieżnia pacto iconsole+ bluetooth marki Zipro - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Zipro
 • Nazwa produktu: Bieżnia pacto iconsole+ bluetooth marki Zipro
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis bieżni:

  Jesteśmy autoryzowanym Przedstawicielem producenta Zipro. Wszystkie sprzęty są nowe i posiadają gwarancję na okres 2 lat, gwarancja typu door to door. Przesyłka w cenie.
  proponujemy też RTV/AGD wszystkich producentów, a także inne produkty niemal z każdej kategorii.

  ZIPRO FITNESS proponujE JEDNE Z najlepszYCH I bezusterkowYCH BIEŻNI dostępnYCH NA RYNKU W dostępnEJ CENIE.

  marka Zipro ma bogatą ofertę sprzętu fitness. Można wybierać spomiędzy takich urządzeń, jak orbitrek, rower magnetyczny bądź bieżnia. Ponadto asortyment obejmuje piłki do ćwiczeń, rollery, trampoliny.

  ZIPRO PACTO
  bieżnia multimedialna w kompaktowym wydaniu

  Pacto to bieżnia inna aniżeli wszystkie. Reprezentuje dumną rodzinę sprzętu fitness Zipro, która raduje się szczególnie dobrymi opiniami. To linia, w której skład wchodzą bieżnie, rowery, orbitreki, wioślarze i inne akcesoria. Korzystają z nich osoby w najróżniejszym wieku i na przeróżnym poziomie innowacyjnia. Działają niezawodnie i pomagają kreować albo doskonalić formę, ulepszać wygląd i samopoczucie.

  Silnik bieżni pracuje płynnie i cechuje się niezawodnością. Ma 2,5 HP mocy stałej, a także 4 HP szczytowej. Napędza pas do prędkości od 0,8-12 km/h, dlatego pozwala prowadzić marsz, marszobieg, trucht, a także szybszy bieg. Na poręczach bieżni znajdują się przyciski - na prawej do zarządzania szybkością, a na lewej służące do włączania i wyłączania sprzętu. Umieszczone są na nich na dodatek dotykowe czujniki, które rejestrują puls osoby ćwiczącej.


  Komputer bieżni Zipro Pacto ma znaczny dotykowy ekran. 3 okienka wyświetlają niezależnie dane dotyczące treningu - środkowe zawiadamia o czasie ćwiczeń, a boczne o dystansie i spalonych kaloriach i o szybkości i wysokości pulsu. Półka na urządzenia przenośne pozwala luźno korzystać z aplikacji treningowych albo po prostu być cały czas online, a port USB uniemożliwia rozładowaniu baterii. Głośniki pozwalają słuchać ulubionych motywujących playlist w czasie treningu. Muzykę można odtwarzać ze smartfona przy pomocy gniazda jack.

  Bieżnia Zipro Pacto współpracuje z aplikacją przenośną iConsole+, która zezwala na jej bezprzewodową obsługę smartfonem poprzez Bluetooth. 12 programów treningowych motywuje do działania i poprawia skuteczność każdego treningu.


  Pacto jest bieżnią asygnowaną do treningu domowego bardzo w warunkach ograniczonej przestrzeni. Wyśmienicie wynajduje się w mniejszych mieszkaniach i pomieszczeniach. Dzięki możliwości złożenia do niewielkich rozmiarów, po zakończeniu treningu można ją schować pod łóżko albo wsunąć w szczelinę między ścianą a szafą lub po prostu postawić w pionie z pomocą rozkładanej nóżki.

  Składanie jest nieskomplikowane i szybkie. Pokrętło blokujące produktywnie zabezpiecza bieżnię po rozłożeniu, by nie dopuścić do przypadkowego złożenia. 4 kółka transportowe pozwalają bez wysiłku przemieszczać bieżnię na czas treningu i po jego zakończeniu.


  Bieganie na bieżni jest genialnym sposobem do pozbywania się zbędnej tkanki tłuszczowej i poprawy kondycji. Regularny trening na bieżni pozwala szybko spalać kalorie i łatwo osiągnąć oraz utrzymać szczupłą sylwetkę i korzystną kondycję.

  Bieżnia wzmacnia nad wyraz dolne partie mięśniowe. Obszerny zakres szybkości, który pozwala także na chód lub marsz powoduje, iż ze sprzętu mogą korzystać też osoby po kontuzjach i seniorzy.


  Dzięki aplikacji iConsole+ Training powiększysz możliwości komputera, ponieważ skorzystasz z wielu dodatkowych programów treningowych. Twój domowy trening fitness będzie atrakcyjny i nigdy się nie znudzi, a dzięki aplikacji włączysz się w społeczność pasjonatów fitnessu i aktywnego stylu życia.

  iConsole+ Training umożliwia trenowanie z zastosowaniem aplikacji Kinomap. Przeprowadzisz trening na wybranej przez siebie trasie, po której poprowadzi Cię atrakcyjny filmik. Weźmiesz udział w wyścigu z innymi zawodnikami przystępnymi online, a wszystko to w czasie rzeczywistym. Aplikacja zapewni na dodatek stały monitoring postępu treningu.


  komfortowe korzystanie w domu

  Możliwość złożenia do niewielkich wymiarów pozwala znacznie zaoszczędzić miejsce i upraszcza przechowywanie bieżni.

  Przyciski prędkiej regulacji i bezpośredniego wyboru

  Bieżnia na poręczach ma przyciski do zarządzania szybkością. Na panelu komputera umieszczone są przyciski bezpośredniego wyboru szybkości.

  wygodne przemieszczanie

  Dzięki 4 kółkom transportowym bieżnię można bez wysiłku przemieszczać z miejsca na miejsce na czas treningu i po jego zakończeniu.

  Dotykowy ekran z 3 okienkami

  Komputer bieżni ma spory dotykowy ekran i 3 niezależne okienka powiadamiające o parametrach treningu.

  Półka na smartfon

  Komputer ma półkę do położenia smartfona albo tabletu. Usprawnia to korzystanie z zewnętrznych aplikacji treningowych i pozwala cały czas być online.

  Głośniki, bluetooth, port USB i gniazdo jack

  Dwa głośniki pozwalają słuchać motywującej muzyki do ćwiczeń. Odtwarzać ją można ze smartfona za pomocą portu Jack. O zapas energii na czas treningu dba port USB do ładowania.


  Wybierając bieżnię Zipro Pacto otrzymujesz:
  • progresywne urządzenie fitness tylko dla siebie
  • Urządzenie, które w mgnieniu oka złożysz i schowasz
  • gratisowy dostęp do niebanalnych aplikacji treningowych
  • innowacyjny design
  • Jakość i bezpieczeństwo potwierdzone normą DIN EN 957-1/5
  • mistrzowski serwis ze stałym dostępem do części zamiennych


  Bieżnia
  • Maksymalna waga użytkownika: 130 kg
  • rozmiary bieżni:
   • wymiary (dł. X szer. X wys.): 150 x 76 x 108 cm
   • wymiary po złożeniu: 150 x 76 x 21 cm
   • waga: 44 kg
   • rozmiary transportowe: 156,5 x 82,5 x 23,5 cm
   • waga brutto: 50 kg
  • Pas biegowy:
   • wymiary: 124,5 x 44,5 cm
   • antypoślizgowa powierzchnia pasa biegowego
   • amortyzacja: VibGuard Pro
   • system prędkiego składania
   • system bezpiecznego opadania pasa biegowego
  • Silnik:
   • prędkość: 0,8-16 km/h
   • moc silnika: 2,5 KM
   • zasilanie: 230 V
  • Sterowanie i pomiar:
   • przyciski prędkiej regulacji na poręczach: start/stop / szybkość
   • przyciski prędkiej regulacji na pulpicie: szybkość
   • dotykowe sensory pulsu na uchwytach
   • klucz bezpieczeństwa do awaryjnego zatrzymania bieżni
  • Inne:
   • zaimplementowane głośniki
   • półka na urządzenie mobilne
   • kółka transportowe
  • Gwarancja door to door
  Komputer
  • ekran LED
  • Wyświetlane atrybuty:
   • czas
   • szybkość
   • dystans
   • kalorie
   • puls
  • Programy treningowe:
   • 12 programów samoczynnych
   • 3 programy użytkownika
   • funkcja pomiaru tkanki tłuszczowej (Body Fat)
   • funkcja odliczania ustawionej wartości (czas, odległość, liczba kalorii)
  • Przyciski prędkiego wyboru:
   • szybkość: 3, 6, 9, 12 km/h
  • Kompatybilnośc z aplikacją przenośną (iConsole+ Training, Kinomap)
  • Porty:
   • Jack 3.5 (MP3)
   • USB
   • Bluetooth
  • Tryb oszczędzania energii

  zdjęcia mają charakter poglądowy. Zestaw nie gromadzi ręcznika ani urządzeń przenośnych.

  Specyfikacja techniczna
  dane podstawowe
  Przeznaczenie
  Domowe
  System oporu
  Elektryczny
  Moc silnika
  2.5 KM
  szybkość maksymalna
  16 km/h
  Maksymalna waga użytkownika
  130 kg
  Programy treningowe
  Tak
  dane techniczne
  Regulacja kąta nachylenia
  Nie
  Funkcje
  Pomiar czasu
  Pomiar dystansu
  Pomiar szybkości
  Pomiar pulsu
  Pomiar spalonych kalorii
  Nawiew
  Nie
  Współpraca z urządzeniami przenośnymi
  Tak
  Bluetooth
  Tak
  Wi-Fi
  Nie
  informacje fizyczne
  Długość pasa
  124.5 cm
  Szerokość pasa
  44.5 cm
  Możliwość złożenia
  Tak
  Gniazdo mini Jack
  Tak
  Gniazdo USB
  Tak
  ekran
  Tak
  Uchwyt na bidon
  Tak
  Uchwyt na urządzenia mobilne
  Tak
  Kółka transportowe
  Tak
  Waga [kg]
  44


Podsumowanie, czyli jaka bieżnia treningowa Zipro do biegania najlepsza?


Najlepsza bieżnia treningowa Zipro do biegania w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsza bieżnia treningowa Zipro do biegania w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Dobre bieżnie do biegania i treningu – Ranking maj 2024

Jeżeli żadna z powyższych bieżni Zipro do biegania i treningu nie spełniła oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie dobrych domowych bieżni do treningu.


Powiązania tematyczne:

 • jaka bieżnia treningowa Zipro do biegania opinie i efekty,
 • dobre bieżnie Zipro do biegania w domu cena,
 • ranking bieżni Zipro do biegania i treningu,
 • bieżnia treningowa Zipro do biegania jaka najlepsza.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o bieżniach Zipro do biegania i treningu

#1 Gdzie szukać opinii o bieżniach Zipro do biegania i treningu?

Aktualnie zaprezentowane informacje o bieżniach Zipro do biegania i treningu odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie userów.

#2 Jaka bieżnia treningowa Zipro do biegania najlepsza? Którą wybrać?

Poszukując informacji o dobrych bieżniach Zipro do biegania i treningu warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z bieżniami Zipro do biegania w domu, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie bieżnie Zipro do biegania w domu są najchętniej polecane?

Nasze zestawienia z bieżniami Zipro do biegania w domu zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach bieżnie Zipro do biegania w domu to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *