FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking bieżni Spokey do biegania i treningu. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Bieżnie do biegania / Ranking bieżni Spokey do biegania i treningu


Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych bieżni Spokey do biegania i treningu. Opracowane zestawienia są aktualne kwiecień 2024 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych bieżni Spokey do biegania i treningu,
 • TOP5 często wybieranych bieżni domowych do treningu biegowego.

Jakie bieżnie Spokey do biegania w domu najlepiej wybrać? Ranking kwiecień 2024

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane bieżnie Spokey do biegania w domu, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking bieżni Spokey do biegania i treningu, wraz ze specyfikacją modelu, aktualizujemy na bieżąco.

☆ Bieżnia elektryczna SPOKEY Magnus (5902693261827) ☆

Bieżnia elektryczna SPOKEY Magnus (5902693261827) Najniższa Cena Online

☆ Bieżnia elektryczna SPOKEY Magnus (5902693261827) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: SPOKEY
 • Nazwa produktu: Bieżnia elektryczna SPOKEY Magnus (5902693261827)
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis bieżni:
  Spokey Magnus to znakomity dobór dla wszystkich, którzy doceniają najwyższą jakość. Bieżnia treningowa to sposób na znakomity trening cardio w domowym zaciszu. Przypasowany do Twoich potrzeb nowoczesny wygląd i tradycyjna kolorystyka sprawi, iż bieżnia elektryczna nadzwyczajnie wpasuje się w każde wnętrze. Możliwość składania czynni model MAGNUS wygodną alternatywą dla obfitego, niemobilnego sprzętu. Obfita, wygodna konsola pozwoli na bieżąco kontrolować atrybuty treningu. Co daje bieżnia elektryczna? przede wszystkim komfort. Treningi cardio rewelacyjnie wpływają na powiększenie sprawności organizmu, poprawienie kondycji oraz ogólne wysmuklenie sylwetki. Bieżnia treningowa umożliwia dostosowanie parametrów takich jak regulacja kąta nachylenia czy szybkości do swej formy. Właściwości: • Silnik: 3....

☆ Bieżnia elektryczna SPOKEY Tractus, 928650 ☆

Bieżnia elektryczna SPOKEY Tractus, 928650 Najniższa Cena Online

☆ Bieżnia elektryczna SPOKEY Tractus, 928650 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: SPOKEY
 • Nazwa produktu: Bieżnia elektryczna SPOKEY Tractus, 928650
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis bieżni:

  Bieżnia elektryczna Spokey TRACTUS: osiąga maksymalną prędkość aż 22 km/h, ma 25 przeróżnych programów treningowych oraz 1 manualny użytkownika, z którymi przypasujesz rytm i intensywność biegu do własnych potrzeb, wytrzymuje obciążenie aż do 160 kg, zezwala na płynną, samoczynną regulację kąta nachylenia pasa w 20 stopniach,, z hydraulicznym systemem składa się sama i nie zajmuje zbędnej przestrzeni, jest wyposażona w punktowy system amortyzacji wstrząsów podczas biegu, co rozszerza bezpieczeństwo używania i odciąża stawy, posiada szereg funkcjonalności, które powodują, iż każdy trening jest maksymalnie wygodny i bezpieczny: pokaźny ekran LCD, pomiar pulsu, wbudowane głośniki czy Bluetooth.

  TRACTUS to najlepszy podarek, jaki możesz sprawić swemu zdrowiu! W końcu trening na bieżni elektrycznej to sprawdzony, bezpieczny oraz najczęściej produktywny sposób na zrzucenie zbędnych kilogramów oraz poprawę kondycji.

  Jest doskonałą alternatywą dla biegania na zewnątrz czy treningu na siłowni – ćwiczysz w domu i z reguły w optymalnych dla Ciebie godzinach. A po skończonym treningu z hydraulicznym systemem składania bieżnia elektryczna Spokey TRACTUS złoży się sama!

  Twój jednostkowy trener Bieżnia elektryczna Spokey TRACTUS to synonim udanego treningu na Twoich warunkach. Posiada aż 25 programów treningowych, a także jeden manualny, które bez problemu pomogą Ci dobrać poziom i intensywność treningu do własnych potrzeb.

  Ale to tylko jedna z niekończących się udoskonaleń technologicznych ultranowoczesnego sprzętu. TRACTUS osiąga maksymalną prędkość aż 22 km/h z mocą silnika sięgającą 5,5 HP i przy tym wytrzymuje obciążenie 160 kg.

  Z taką bieżnią domową nie musisz chodzić na siłownię czy opuszczać mieszkania, by zadbać o sylwetkę i osiągnąć rewelacyjną formę. TRACTUS daje możliwość wyboru także 20 przeróżnych stopni nachylenia pasa bieżni, co pozwala wykonywać podbiegi ważne do rozwoju siły biegowej.

  Innowacje, które pokochasz Bieżnia treningowa Spokey TRACTUS to wspaniały dobór dla wszystkich, którzy doceniają najwyższą jakość zwieńczoną wyszukanym, stonowanym designem. Perfekcyjnie wpasuje się w każde mieszkanie i nada domowej siłowni indywidualnego charakteru.

  To sprzęt tworzony z myślą o tym, żeby ćwiczenia były bezpieczne, efektywne i maksymalnie wygodne. Udoskonalony, 8-punktowy system amortyzacji, a także dwie poduszki, który tłumi wibracje w trakcie biegu, obniżając tym samym obciążenie stawów.

  Dzięki zastosowanemu pomiarowi pulsu możesz na bieżąco obserwować swój trening. Spokey TRACTUS pomoże Ci wymodelować brzuch, wysmuklić oraz wzmocnić łydki, pośladki i uda, poprawić kondycję, a także wydolność układu oddechowego.

  wygodny trening domowy To, co wyróżnia Spokey TRACTUS to z reguły bardzo pokaźna, potężna konsola z 6’ monitorem, dzięki której nie będziesz się nudzić - połączenie z Bluetooth i głośniki zezwalają na słuchanie Twoich ulubionych piosenek w trakcie treningu.

  Możesz skorzystać także z relaksującego audiobooka! zaimplementowane technologie SP FORCE: duża trwałość sprzętu, dzięki mocnej konstrukcji i wysokiej jakości materiałom SKYRUN: wygoda i zwiększone bezpieczeństwo wykorzystywania, dzięki punktowemu systemowi amortyzacji wstrząsów podczas biegu HYDRAFOLD: łatwość składania dzięki półautomatycznemu systemowi opartemu na siłowniku hydraulicznym DARK LINE: linia sprzętu fitness utrzymana w ciemnych tonacjach.

  Dominująca czerń i grafit nadadzą Twojej domowej siłowni stylowego, stonowanego wyglądu. Czerwone dodatki dodają urządzeniom jednostkowego charakteru. Informacje technologiczne: moc silnika: 3,5 HP silnik DC: maksymalna moc silnika 5,5 HP maksymalna prędkość: 22 km/h maksymalna waga użytkownika: 160 kg rozmiary pasa: 145 x 54,5 cm waga urządzenia: 94 kg rozmiary bieżni: 188 x 88 x 138 cm wymiary po złożeniu: 148 x 88 x 145 cm spora mocna budowa system amortyzacji: 8 punktów, a także dwie znaczne poduszki system składania: hydrauliczny pomiar pulsu: tak automatyczny kąt nachylenia bieżni: 20 poziomów liczba programów treningowych: 25 + 1 manualny monitor: 6’’ LCD głośniki: tak Bluetooth: tak


☆ Spokey Bieżnia elektryczna even bl ☆

Spokey Bieżnia elektryczna even bl Najniższa Cena Online

☆ Spokey Bieżnia elektryczna even bl - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: SPOKEY
 • Nazwa produktu: Spokey Bieżnia elektryczna even bl
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis bieżni:
  innowacyjny design i nieprzeciętne atrybuty! Bieżnia elektryczna Spokey Even o mocy 1200 W to rewelacyjny wybór dla wszelkich, którzy cenią sobie najwyższą jakość sprzętu i treningu. Bieżnia treningowa z maksymalnym obciążeniem 90 kg i funkcją bluetooth to sposób na znakomity trening cardio w domowym zaciszu. Postępowy wygląd, a także konwencjonalna kolorystyka sprawi, iż bieżnia elektryczna perfekcyjnie wpasuje się w każde wnętrze....

☆ Bieżnia elektryczna SPOKEY Luna, 928648 ☆

Bieżnia elektryczna SPOKEY Luna, 928648 Najniższa Cena Online

☆ Bieżnia elektryczna SPOKEY Luna, 928648 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: SPOKEY
 • Nazwa produktu: Bieżnia elektryczna SPOKEY Luna, 928648
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis bieżni:

  Bieżnia elektryczna Spokey LUNA: osiąga prędkość 12 km/h, ma możliwość przechowywania w pionie i w poziomie na płasko, dzięki czemu zmieści się w każdym mieszkaniu i nie zajmuje zbędnej przestrzeni, gdy nie jest stosowana, ma aż 12 różnorodnych programów treningowych, a także 1 manualny użytkownika, z którymi dostosujesz rytm i intensywność biegu do własnych potrzeb.

  postępowy design i atrybuty, które pozwalają dopasować intensywności treningu do potrzeb każdego – bieżnia elektryczna Spokey LUNA to doskonały dobór dla wszelkich, którzy doceniają bezpieczne ćwiczenia w domowym zaciszu.

  rewelacyjnie wpasuje się w nawet najmniejsze mieszkanie i nada domowej siłowni indywidualnego charakteru. To sprzęt wytwarzany z myślą o tym, by ćwiczenia były efektywne i maksymalnie wygodne, a w przypadku, gdy nie planujemy go używać, żeby nie zajmował zbędnej przestrzeni.

  To dlatego ma możliwość przechowywania w pionie i w poziomie na płasko! zaimplementowane kółka transportowe ułatwiają przenoszenie sprzętu. Progresywna bieżnia domowa Bieżnia treningowa Spokey LUNA to wymarzony sposób na trening cardio.

  Z nią w przystępny sposób poprawisz swoją kondycję i wzmocnisz całe ciało, w szczególności dolne partie mięśni. Podczas treningu angażowane są na ogół mięśnie łydek, ud i pośladków. Pracuje jeszcze obręcz barkowa, a mięśnie pleców wpływają na utrzymanie poprawnej postawy.

  Ćwiczenia na bieżni polecane są osobom chcącym utrzymać korzystną formę poprzez cały rok. Dzięki regulacji szybkości (maksymalnie 12 km/h) użytkownik może dostosować intensywność treningu do swoich indywidualnych potrzeb.

  LUNA to wspaniały dobór ze względu na szereg udoskonaleń. Posiada 12 programów treningowych i 1 manualny, co pozwala trenować zarówno początkującym, jak i doświadczonym sportowcom. Postępy można kontrolować na wygodnej, instynktownej konsoli.

  Możliwość przechowywania w pionie lub w poziomie To, co podkreśla LUNĘ spośród innych bieżni to mała waga, jak na takie urządzenie! Dzięki swym wymiarom zmieści się w każdym mieszkaniu. Wbudowane rolki transportowe ułatwiają przenoszenie sprzętu.

  A jeśli Ci trzeba więcej miejsca, spodziewasz się odwiedzin gości albo planujesz dłuższą przerwę od treningów, bezproblemowo złożysz ją do niewielkich wymiarów po odkręceniu rączek. Dzięki czemu LUNĘ można przechowywać w pionie lub poziomie.

  zastosowane technologie XPLACE: konstrukcja umożliwiająca przechowywania w pionie i poziomie PURE LINE: dominująca biel i szarość maszyn fitness tej linii stylistycznej świetnie wpasowuje się w minimalistyczne, innowacyjne wnętrza.

  Jasna tonacja urządzeń nadaje im dodatkowej, wizualnej lekkości. Informacje techniczne: moc silnika: 0,75 - 1,5 HP maksymalna prędkość: 12 km/h maksymalna waga użytkownika: 110 kg rozmiary pasa: 120 x 40 cm waga urządzenia: 32 kg rozmiary bieżni: 149 x 65,5 x 111 cm rozmiary po złożeniu: 149 x 65,5 x 20 cm możliwość przechowywania w pionie lub w poziomie na płasko liczba programów treningowych: 12 + 1 manualny


☆ Bieżnia elektryczna SPOKEY Even+, 928751 ☆

Bieżnia elektryczna SPOKEY Even+, 928751 Najniższa Cena Online

☆ Bieżnia elektryczna SPOKEY Even+, 928751 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: SPOKEY
 • Nazwa produktu: Bieżnia elektryczna SPOKEY Even+, 928751
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis bieżni:
  progresywny design i możliwość przechowywania w każdym pomieszczeniu – bieżnia elektryczna Spokey EVEN+ to genialny dobór dla wszelkich, którzy pragną poćwiczyć w domu. Małe rozmiary, możliwość schowania jej nawet pod łóżkiem oraz tradycyjna kolorystyka sprawi, iż bieżnia elektryczna znakomicie wpasuje się w każde wnętrze. Bieżnia treningowa to sposób na nadzwyczajny trening cardio w domowym zaciszu....

☆ Spokey Bieżnia elektryczna trance darmowy transport (5902693261841) ☆

Spokey Bieżnia elektryczna trance darmowy transport (5902693261841) Najniższa Cena Online

☆ Spokey Bieżnia elektryczna trance darmowy transport (5902693261841) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: SPOKEY
 • Nazwa produktu: Spokey Bieżnia elektryczna trance darmowy transport (5902693261841)
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis bieżni:

  Bieżnia elektryczna Spokey TRANCE: osiąga szybkość aż 16 km/h, samoczynną, 15-stopniową regulację kąta nachylenia pasa, co pozwala na perfekcyjne odwzorowanie biegania pod górę czy marszu w nieprzystępnych warunkach, jest wyposażona w nowoczesny system amortyzacji zbudowany w oparciu o suwak, który pozwala regulować twardość pasa, z hydraulicznym systemem składa się sama i nie zajmuje zbędnej przestrzeni, ma zastosowane głośniki, klarowny i wejście MP3 dla jeszcze lepszego komfortu treningu.

  Bieżnia elektryczna Spokey TRANCE to rewelacyjne rozwiązanie dla wszystkich zwolenników treningu cardio. Z nią nie musisz rezygnować z ćwiczeń z powodu niesprzyjającej pogody czy pełnej siłowni – możesz biegać w domu o odpowiedniej dla Ciebie porze, przy ulubionej muzyce czy serialu.

  ma szereg udogodnień, które sprawią, że każdy trening zamieni się z przykrego obowiązku w totalną przyjemność. Dzięki TRANCE dostosujesz ćwiczenia nie tylko do aktualnej formy, lecz także do swojego rytmu dnia!

  Bez względu na wiek, początkową kondycję i stopień nowoczesnia, bieżnia domowa Spokey to bezpieczniejsza i zdrowsza opcja od treningów na zewnątrz i na siłowni. Teraz nie musisz opuszczać pokoju, żeby zrzucić zbędne kilogramy czy wymodelować sylwetkę!

  Ultranowoczesne rozwiązania techniczne Bieżnia treningowa Spokey TRANCE pomoże Ci osiągnąć wszystkie postawione sobie cele. 12 programów treningowych, a także 1 manualny pozwalają dopasować sposób i intensywność ćwiczeń do własnych potrzeb.

  Dla osiągnięcia maksymalnych wyników treningu, oprócz możliwości regulacji prędkości (maksymalna 16 km/h) TRANCE samoczynną, 15-stopniową regulację kąta nachylenia pasa. Takie poprawę wpływa na idealne odwzorowanie biegania pod górę czy marszu w skomplikowanych warunkach.

  Zależnie od stopnia progresywnia, kąt nachylenia można zmieniać od 0-15 poziomów. Dla większego komfortu wykorzystywania, bieżnia firmy Spokey antypoślizgową strukturę pasa i nowoczesny system amortyzacji zbudowany w oparciu o suwak, którego przesuwanie zezwala na ustawienie poziomu amortyzacji i regulacji twardości pasa.

  Trening przy ulubionej muzyce TRANCE to wygodne ćwiczenie w najlepszych, bo domowych warunkach. Liczba udoskonaleń technologicznych sprawia, że trening to czysta przyjemność. Bieżnia znaczny oraz zaimplementowane głośniki, a wejście MP3 zezwala na odtwarzanie ulubionej muzyki.

  zastosowane rolki transportowe ułatwiają przenoszenie sprzętu – dzięki nim z łatwością można przemieścić bieżnię domową w wybrane miejsce. Na dodatek TRANCE posiada hydrauliczny system składania, co powoduje, iż po każdym zakończonym treningu złoży się sama, a Ty bez problemu przechowasz ją bez zajmowania zbędnej przestrzeni!

  zastosowane technologie PHANTOUCH: możliwość przypasowania twardości bieżni do potrzeb użytkownika HYDRAFOLD: łatwość składania dzięki półautomatycznemu systemowi opartemu na siłowniku hydraulicznym PURE LINE: dominująca biel i szarość maszyn fitness tej linii stylistycznej wspaniale wpasowuje się w ascetyczne, nowoczesne wnętrza.

  Jasna tonacja urządzeń nadaje im dodatkowej, wizualnej lekkości. Dane technologiczne: moc silnika: 2,0 HP maksymalna szybkość: 16 km/h maksymalna waga użytkownika: 110 kg rozmiary pasa: 125 x 45 cm waga urządzenia: 55 kg rozmiary bieżni: 164 x 72 x 140 cm wymiary po złożeniu: 98 x 72 x 140 cm progresywny system amortyzacji: możliwość regulowania twardości pasa samoczynny kąt nachylenia bieżni: 15 stopni pomiar pulsu: tak wyświetlacz: 5’’ LCD liczba programów treningowych: 12 + 1 manualny zastosowany głośnik: tak wejście MP3: tak system składania: hydrauliczny


☆ Spokey Movena, 924385 ☆

Spokey Movena, 924385 Najniższa Cena Online

☆ Spokey Movena, 924385 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Spokey
 • Nazwa produktu: Spokey Movena, 924385
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis bieżni:

  Bieżnia elektryczna Movena zaopatrzona została w komputer, którego funkcje pozwalają dobrać użytkownikowi parametry treningu trafnie przypasowane do jego potrzeb. Wśród wstępnie wczytanych programów znajdują się propozycje zarówno dla osób, które dopiero budują formę albo traktują bieżnię do biegania jako sposób na zachowanie kondycji, jak i tych, którzy celują w najkorzystniejsze wyniki.

  Na konsoli przygotowane zostało specjalne miejsce na tablet. Po jego podłączeniu bieżnia staje się prawdziwym centrum multimedialnym – w trakcie treningu możesz korzystać z aplikacji sportowej, oglądać filmy lub słuchać muzyki.

  Bieganie na bieżni przynosi wszechstronne korzyści: udoskonala wydolność układu oddechowego, poprawia wytrzymałość, wzmacnia ciało i ulepsza jego wygląd. Bieżnia domowa do ćwiczeń w domu. Parametry: -Moc silnika: 2,0 hp -szybkość: 0-18 km/h -12 poziomowa regulacja kąta nachylenia pasa bieżnego: -Maksymalne obciążenie artykułu: 120 kg -3 wyświetlacze LED -Bluetooth -liczba programów: 12 i program manualny -Funkcje komputera: czas, dystans, prędkość, kalorie, puls, HRC -Klucz bezpieczeństwa -Możliwość składania bieżni -System absorbujący drgania pasa bieżnego -Rolki transportowe -przeciwpoślizgowy pas bieżny -wymiary powierzchni do biegania: 46 x 130 cm -rozmiary bieżni rozłożonej: 164 x 73 x 131 cm -Waga netto: 55 kg -Waga brutto: 65 kg -Gwarancja: 5 lat na ramę, 3 lata na części mechaniczne, z -wyłączeniem podzespołów ulegających normalnemu zużyciu -dokumenty: ce, rohs -Klasa: hc...Podobne zestawienia:


Najtańsze bieżnie Spokey do biegania w domu – Ranking kwiecień 2024 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze bieżnie Spokey do biegania w domu, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich bieżni Spokey do biegania i treningu jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Spokey Bieżnia elektryczna even bl ☆

Spokey Bieżnia elektryczna even bl Najniższa Cena Online

☆ Spokey Bieżnia elektryczna even bl - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: SPOKEY
 • Nazwa produktu: Spokey Bieżnia elektryczna even bl
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis bieżni:
  innowacyjny design i znakomite atrybuty! Bieżnia elektryczna Spokey Even o mocy 1200 W to nadzwyczajny wybór dla wszelkich, którzy cenią sobie najwyższą jakość sprzętu i treningu. Bieżnia treningowa z maksymalnym obciążeniem 90 kg i funkcją bluetooth to sposób na rewelacyjny trening cardio w domowym zaciszu. Nowoczesny wygląd, a także konwencjonalna kolorystyka sprawi, że bieżnia elektryczna świetnie wpasuje się w każde wnętrze....

☆ Bieżnia elektryczna SPOKEY Even+, 928751 ☆

Bieżnia elektryczna SPOKEY Even+, 928751 Najniższa Cena Online

☆ Bieżnia elektryczna SPOKEY Even+, 928751 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: SPOKEY
 • Nazwa produktu: Bieżnia elektryczna SPOKEY Even+, 928751
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis bieżni:
  progresywny design i możliwość przechowywania w każdym pomieszczeniu – bieżnia elektryczna Spokey EVEN+ to idealny dobór dla wszelkich, którzy pragną poćwiczyć w domu. Nieznaczne rozmiary, możliwość schowania jej nawet pod łóżkiem i klasyczna kolorystyka sprawi, iż bieżnia elektryczna idealnie wpasuje się w każde wnętrze. Bieżnia treningowa to sposób na wspaniały trening cardio w domowym zaciszu....

☆ Bieżnia elektryczna SPOKEY Luna, 928648 ☆

Bieżnia elektryczna SPOKEY Luna, 928648 Najniższa Cena Online

☆ Bieżnia elektryczna SPOKEY Luna, 928648 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: SPOKEY
 • Nazwa produktu: Bieżnia elektryczna SPOKEY Luna, 928648
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis bieżni:

  Bieżnia elektryczna Spokey LUNA: osiąga prędkość 12 km/h, ma możliwość przechowywania w pionie i w poziomie na płasko, dzięki czemu zmieści się w każdym mieszkaniu i nie zajmuje zbędnej przestrzeni, gdy nie jest używana, ma aż 12 zróżnicowanych programów treningowych i 1 manualny użytkownika, z którymi przypasujesz rytm i intensywność biegu do własnych potrzeb.

  progresywny design i cechy, które pozwalają dopasować intensywności treningu do potrzeb każdego – bieżnia elektryczna Spokey LUNA to idealny dobór dla wszystkich, którzy doceniają bezpieczne ćwiczenia w domowym zaciszu.

  znakomicie wpasuje się w nawet najmniejsze mieszkanie i nada domowej siłowni indywidualnego charakteru. To sprzęt wytworzony z myślą o tym, żeby ćwiczenia były sprawne i maksymalnie wygodne, a w sytuacji, gdy nie planujemy go używać, żeby nie zajmował zbędnej przestrzeni.

  To dlatego ma możliwość przechowywania w pionie i w poziomie na płasko! zaimplementowane kółka transportowe upraszczają przenoszenie sprzętu. Postępowa bieżnia domowa Bieżnia treningowa Spokey LUNA to wymarzony sposób na trening cardio.

  Z nią w nieskomplikowany sposób poprawisz swoją kondycję, a także wzmocnisz całe ciało, w szczególności dolne partie mięśni. W trakcie treningu angażowane są z reguły mięśnie łydek, ud, a także pośladków. Pracuje w dodatku obręcz barkowa, a mięśnie pleców wpływają na utrzymanie prawidłowej postawy.

  Ćwiczenia na bieżni polecane są osobom chcącym utrzymać prawidłową formę przez cały rok. Dzięki regulacji szybkości (maksymalnie 12 km/h) użytkownik może przystosować intensywność treningu do swych indywidualnych potrzeb.

  LUNA to genialny wybór ze względu na szereg udoskonaleń. Posiada 12 programów treningowych, a także 1 manualny, co pozwala trenować zarówno początkującym, jak i doświadczonym sportowcom. Postępy można kontrolować na wygodnej, instynktownej konsoli.

  Możliwość przechowywania w pionie lub w poziomie To, co uwydatnia LUNĘ spośród innych bieżni to nieduża waga, jak na takie urządzenie! Dzięki swoim rozmiarom zmieści się w każdym mieszkaniu. Wbudowane rolki transportowe usprawniają przenoszenie sprzętu.

  A jeśli Ci potrzeba więcej miejsca, spodziewasz się odwiedzin gości albo planujesz dłuższą przerwę od treningów, bez problemu złożysz ją do niewielkich wymiarów po odkręceniu rączek. Dzięki czemu LUNĘ można przechowywać w pionie albo poziomie.

  zaimplementowane technologie XPLACE: konstrukcja umożliwiająca przechowywania w pionie i poziomie PURE LINE: dominująca biel i szarość maszyn fitness tej linii stylistycznej znakomicie wpasowuje się w surowe, nowoczesne wnętrza.

  Jasna tonacja maszyn nadaje im dopełniającej, wizualnej lekkości. Informacje technologiczne: moc silnika: 0,75 - 1,5 HP maksymalna szybkość: 12 km/h maksymalna waga użytkownika: 110 kg rozmiary pasa: 120 x 40 cm waga urządzenia: 32 kg wymiary bieżni: 149 x 65,5 x 111 cm rozmiary po złożeniu: 149 x 65,5 x 20 cm możliwość przechowywania w pionie lub w poziomie na płasko liczba programów treningowych: 12 + 1 manualny


☆ Spokey Movena, 924385 ☆

Spokey Movena, 924385 Najniższa Cena Online

☆ Spokey Movena, 924385 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Spokey
 • Nazwa produktu: Spokey Movena, 924385
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis bieżni:

  Bieżnia elektryczna Movena wyposażona została w komputer, którego funkcje pozwalają dobrać użytkownikowi cechy treningu adekwatnie dopasowane do jego potrzeb. Wśród wstępnie wczytanych programów znajdują się propozycje zarówno dla osób, które dopiero budują formę lub traktują bieżnię do biegania jako sposób na zachowanie kondycji, jak i tych, którzy celują w najkorzystniejsze wyniki.

  Na konsoli przygotowane zostało specjalne miejsce na tablet. Po jego podłączeniu bieżnia staje się prawdziwym centrum multimedialnym – podczas treningu możesz korzystać z aplikacji sportowej, oglądać filmy albo słuchać muzyki.

  Bieganie na bieżni przynosi wszechstronne korzyści: poprawia wydolność układu oddechowego, poprawia solidność, wzmacnia ciało i ulepsza jego wygląd. Bieżnia domowa do ćwiczeń w domu. Parametry: -Moc silnika: 2,0 hp -szybkość: 0-18 km/h -12 poziomowa regulacja kąta nachylenia pasa bieżnego: -Maksymalne obciążenie artykułu: 120 kg -3 wyświetlacze LED -Bluetooth -liczba programów: 12 i program manualny -Funkcje komputera: czas, dystans, prędkość, kalorie, puls, HRC -Klucz bezpieczeństwa -Możliwość składania bieżni -System absorbujący drgania pasa bieżnego -Rolki transportowe -przeciwpoślizgowy pas bieżny -wymiary powierzchni do biegania: 46 x 130 cm -wymiary bieżni rozłożonej: 164 x 73 x 131 cm -Waga netto: 55 kg -Waga brutto: 65 kg -Gwarancja: 5 lat na ramę, 3 lata na części mechaniczne, z -wyłączeniem podzespołów ulegających normalnemu zużyciu -dokumenty: ce, rohs -Klasa: hc...


☆ Spokey Bieżnia elektryczna trance darmowy transport (5902693261841) ☆

Spokey Bieżnia elektryczna trance darmowy transport (5902693261841) Najniższa Cena Online

☆ Spokey Bieżnia elektryczna trance darmowy transport (5902693261841) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: SPOKEY
 • Nazwa produktu: Spokey Bieżnia elektryczna trance darmowy transport (5902693261841)
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis bieżni:

  Bieżnia elektryczna Spokey TRANCE: osiąga szybkość aż 16 km/h, automatyczną, 15-stopniową regulację kąta nachylenia pasa, co zezwala na wyśmienite odwzorowanie biegania pod górę czy marszu w skomplikowanych warunkach, jest zaopatrzona w nowoczesny system amortyzacji zbudowany w oparciu o zamek błyskawiczny, który pozwala regulować twardość pasa, z hydraulicznym systemem składa się sama i nie zajmuje zbędnej przestrzeni, ma zaimplementowane głośniki, krystaliczny , a także wejście MP3 dla jeszcze lepszego komfortu treningu.

  Bieżnia elektryczna Spokey TRANCE to nadzwyczajne rozwiązanie dla wszystkich miłośników treningu cardio. Z nią nie musisz rezygnować z ćwiczeń z powodu niesprzyjającej pogody czy pełnej siłowni – możesz biegać w domu o optymalnej dla Ciebie porze, przy ulubionej muzyce czy serialu.

  ma szereg udogodnień, które sprawią, że każdy trening zamieni się z przykrego obowiązku w totalną przyjemność. Dzięki TRANCE przystosujesz ćwiczenia nie tylko do aktualnej formy, lecz także do swego rytmu dnia!

  Bez względu na wiek, początkową kondycję i stopień zaawansowania, bieżnia domowa Spokey to bezpieczniejsza i zdrowsza opcja od treningów na zewnątrz i na siłowni. Teraz nie musisz opuszczać pokoju, żeby zrzucić zbędne kilogramy czy wymodelować sylwetkę!

  Ultranowoczesne rozwiązania techniczne Bieżnia treningowa Spokey TRANCE pomoże Ci osiągnąć wszystkie postawione sobie cele. 12 programów treningowych i 1 manualny pozwalają przypasować sposób i intensywność ćwiczeń do własnych potrzeb.

  Dla osiągnięcia maksymalnych wyników treningu, oprócz możliwości regulacji szybkości (maksymalna 16 km/h) TRANCE samoczynną, 15-stopniową regulację kąta nachylenia pasa. Takie ulepszenie wpływa na doskonałe odwzorowanie biegania pod górę czy marszu w skomplikowanych warunkach.

  Zależnie od stopnia nowoczesnia, kąt nachylenia można zmieniać od 0-15 poziomów. Dla pokaźniejszego komfortu wykorzystywania, bieżnia producenta Spokey antypoślizgową strukturę pasa, a także nowoczesny system amortyzacji zbudowany w oparciu o zamek, którego przesuwanie umożliwia ustawienie poziomu amortyzacji i regulacji twardości pasa.

  Trening przy ulubionej muzyce TRANCE to komfortowe ćwiczenie w najlepszych, bo domowych warunkach. Ilość udoskonaleń technologicznych sprawia, że trening to czysta przyjemność. Bieżnia spory oraz wbudowane głośniki, a wejście MP3 zezwala na odtwarzanie ulubionej muzyki.

  zaimplementowane rolki transportowe usprawniają przenoszenie sprzętu – dzięki nim prosto można przemieścić bieżnię domową w wybrane miejsce. Ponadto TRANCE ma hydrauliczny system składania, co powoduje, że po każdym zakończonym treningu złoży się sama, a Ty bez problemu przechowasz ją bez zajmowania zbędnej przestrzeni!

  zaimplementowane technologie PHANTOUCH: możliwość dopasowania twardości bieżni do potrzeb użytkownika HYDRAFOLD: łatwość składania dzięki półautomatycznemu systemowi opartemu na siłowniku hydraulicznym PURE LINE: dominująca biel i szarość maszyn fitness tej linii stylistycznej nadzwyczajnie wpasowuje się w surowe, postępowe wnętrza.

  Jasna tonacja maszyn nadaje im uzupełniającej, wizualnej lekkości. Informacje technologiczne: moc silnika: 2,0 HP maksymalna prędkość: 16 km/h maksymalna waga użytkownika: 110 kg wymiary pasa: 125 x 45 cm waga urządzenia: 55 kg wymiary bieżni: 164 x 72 x 140 cm rozmiary po złożeniu: 98 x 72 x 140 cm innowacyjny system amortyzacji: możliwość dostosowywania twardości pasa automatyczny kąt nachylenia bieżni: 15 stopni pomiar pulsu: tak wyświetlacz: 5’’ LCD liczba programów treningowych: 12 + 1 manualny wbudowany głośnik: tak wejście MP3: tak system składania: hydraulicznyPodsumowanie, czyli jaka bieżnia treningowa Spokey do biegania najlepsza?


Najlepsza bieżnia treningowa Spokey do biegania w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsza bieżnia treningowa Spokey do biegania w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Rekomendowane bieżnie do biegania – Zestawienie kwiecień 2024

Jeżeli żadna z powyższych bieżni Spokey do biegania i treningu nie spełniła oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie chętnie wybieranych bieżni domowych do treningu biegowego.


Powiązania tematyczne:

 • jaka bieżnia treningowa Spokey do biegania opinie i efekty,
 • dobre bieżnie Spokey do biegania w domu cena,
 • ranking bieżni Spokey do biegania i treningu,
 • bieżnia treningowa Spokey do biegania jaka najlepsza.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o bieżniach Spokey do biegania i treningu

#1 Gdzie szukać opinii o bieżniach Spokey do biegania i treningu?

Aktualnie zaprezentowane informacje o bieżniach Spokey do biegania i treningu odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie użytkowników.

#2 Jaka bieżnia treningowa Spokey do biegania najlepsza? Którą wybrać?

Poszukując informacji o dobrych bieżniach Spokey do biegania i treningu warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z bieżniami Spokey do biegania w domu, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie bieżnie Spokey do biegania w domu są najchętniej polecane?

Nasze zestawienia z bieżniami Spokey do biegania w domu zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach bieżnie Spokey do biegania w domu to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *