FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking bieżni Horizon Fitness do biegania i treningu. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Bieżnie do biegania / Ranking bieżni Horizon Fitness do biegania i treningu


Pomagamy w wyborze dobrych bieżni Horizon Fitness do biegania i treningu. Opracowane zestawienia są aktualne listopad 2023 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych bieżni Horizon Fitness do biegania i treningu,
 • TOP5 chętnie kupowanych bieżni domowych do treningu biegowego.

Jakie bieżnie Horizon Fitness do biegania w domu najlepiej wybrać? Ranking listopad 2023

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane bieżnie Horizon Fitness do biegania w domu, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking bieżni Horizon Fitness do biegania i treningu, wraz ze specyfikacją modelu, aktualizujemy na bieżąco.

☆ Bieżnia elektryczna HORIZON FITNESS Paragon X (4713375350422) ☆

Bieżnia elektryczna HORIZON FITNESS Paragon X (4713375350422) Najniższa Cena Online

☆ Bieżnia elektryczna HORIZON FITNESS Paragon X (4713375350422) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: HORIZON FITNESS
 • Nazwa produktu: Bieżnia elektryczna HORIZON FITNESS Paragon X (4713375350422)
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 4
 • Charakterystyka / Opis bieżni:

  Bieżnia Horizon Paragon X zrewolucjonizowała rynek bieżni! progresywna technika Air Train zapewnia realistyczne wrażenia w trakcie biegania. Krok na trawie czy piasku jest nadzwyczajnie amortyzowany poprzez podłoże, lecz za to mniej stabilny i mniej elastyczny.

  Asfalt natomiast, pozwala na dynamiczne odbicie i rozwijanie szybkości startowych. Według maratończyka Toma Hollanda, jeśli chcesz biegać bez kontuzji, powinieneś niejednokrotnie zmieniać nawierzchnie, na których trenujesz.

  teraz masz taką możliwość, dzięki treningowi na bieżni Horizon Paragon X! innowacyjnY DESIGN Bieżnia Horizon Paragon X olśniewa typowo swym designem. Została wykonana z wysokiej jakości materiałów.

  PROSTA W OBSŁUDZE Dzięki systemowi One-Touch możesz niezwykle momentalnie rozpocząć i zakończyć swój trening. Co więcej masz do dyspozycji na dodatek przyciski szybkiego wyboru, które znajdują się w nad wyraz komfortowym miejscu na bocznych poręczach.

  Pozwalają one zmienić prędkość albo nachylenie kąta bieżni. Wszelkie zmiany szybkości albo nachylenia można na dodatek ustawić przy pomocy przycisków dotykowych, które znajdują się na konsoli. InnowacyjnY SYSTEM JONSON DRIVE Czuły, cyfrowy system napędowy kalibruje się przy każdym kroku, co pozwala zachować rytm biegu.

  ponadto bieżnię można bezpiecznie umieścić w dowolnym miejscu w domu, ponieważ niska prędkość obrotowa silnika gwarantuje cichą i długookresową pracę. KomfortowY MECHANIZM SKŁADANIA Bieżnia Horizon Paragon X została wyekwipowana w kółka transportowe oraz mechanizm składania.

  To sprawia,bezproblemowo przeniesiesz ją w dowolne miejsce w swoim domu. RewolucyjnA technika AIRTRAIN rewolucyjna technika AirTrain oferuje możliwość zmiany twardości pasa biegowego, co pozwala ukształtować trening tak realnie jak to tylko możliwe.

  Pod powierzchnią biegową znajduje się nowoczesny system poduszek powietrznych. REGULACJA TWARDOŚCI PASA BIEGOWEGO innowacyjny 3D-Program dostosowuje automatycznie poziom twardości pasa biegowego do zmieniającej się prędkości czy nachylenia bieżni.

  dodatkowo możesz sam wybrać poziom twardości wybierając spomiędzy możliwych ustawień "Początkujący", "Bieg przełajowy" czy "Zawody". SYMULACJA różnYCH FORM TRENINGU Możesz dodatkowo manualnie regulować ustawienie twardości według własnego upodobania.

  Tym samym możesz urozmaicać swój trening i symulować różne formy treningu czy to po gruncie leśnym, po asfalcie czy po ścieżce żwirowej w parku. Dodając do tego możliwość zmiany nachylenia bieżni aż o 15% możesz ustawić naprawdę wymagający trening.

  wygodnA, zrównoważonA I WYTRZYMAŁA Bieżnia Horizon Paragon X zaopatrzona została w naręczne czujniki tętna, które starannie mierzą twój puls podczas treningu. Na dodatek niezwykle duża powierzchnia pasa biegowego oferuje odpowiednio dużo miejsca do wykonywania naprawdę wymagających treningów.

  Do tego wszystkiego bieżnia Paragon Xjest niezwykle wytrzymała i wbudowany System Johnson Drive z silnikiem o mocy 3,25 KM. KOMPATYBILNA Z APLIKACJAMI poprzez BLUETOOTH Bieżnia Horizon Paragon X zaimplementowany moduł łączności Bluetooth.

  Możesz dopasować swój smartfon lub tablet z bieżnią i cieszyć się postępowym i indywidualnym treningiem. Ponadto bieżnia jest kompatybilna z aplikacją FitDisplay. Aplikacja ta gwarantuje niezliczone możliwości rozrywki.

  Możesz m.in.: przystąpić do zawodów z innymi użytkownikami i zbierać bonusowe punkty. Możesz ponadto wykonywać intensywne treningi interwałowe z zainstalowanym programem Sprint 8. Funkcja Bluetooth Przyciski prędkiego wyboru w poręczach - do zmiany szybkości albo nachylenia bieżni System Johnson Drive technologia AirTrain - możliwość zmiany twardości pasa biegowego Kompatybilność z aplikacjami: @Zone, Zwift


☆ Bieżnia elektryczna t202 150kg marki Horizon fitness ☆

Bieżnia elektryczna t202 150kg marki Horizon fitness Najniższa Cena Online

☆ Bieżnia elektryczna t202 150kg marki Horizon fitness - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Horizon Fitness
 • Nazwa produktu: Bieżnia elektryczna t202 150kg marki Horizon fitness
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 4
 • Charakterystyka / Opis bieżni:

  Horizon Fitness T202

  • Kąt nachylenia: 0 – 12 %
  • szybkość:1 – 19,5 km/h
  • rozmiary pasa biegowego: 152 x 51 cm
  • Silnik:prądu stałego, moc ciągła 2,75 KM
  • Maksymalna waga użytkownika:150 kg
  • Pomiary:czas, szybkość (km/h albo mph), dystans (km/mile), kat nachylenia, tętno, kalorie
  • Wyposażenie:komputer treningowy, uchwyt na tablet, schowek na bidon, rolki transportowe
  • Programy treningowe:43
  • Łączność: Bluetooth
  • Zasilanie:zasilacz zewnętrzny (230V)
  • rozmiary po rozłożeniu (dł. X szer. X wys.): 178 x 86 x 146 cm
  • Waga opakowania: 87 kg

  Stan towaru: Nowa


☆ Bieżnia Horizon Fitness T202 ☆

Bieżnia Horizon Fitness T202 Najniższa Cena Online

☆ Bieżnia Horizon Fitness T202 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Horizon Fitness
 • Nazwa produktu: Bieżnia Horizon Fitness T202
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis bieżni:
  Bieżnia Horizon Fitness T202 to konkretna produktywność i wyjątkowa technika. Liczne funkcje i kompaktowa kompozycja zapewnia znakomity stosunek jakości do ceny.

  Urządzenie cechuje najwyższa jakość wykonania, co zapewnia trwałość i trwałość, stanowiąc rewelacyjny dobór na długie lata. Jest to jednostajna bieżnia, przeznaczona dla osób o maksymalnej wadze 147 kg. Praktyczne uchwyty, czytelny wyświetlacz LCD, dotykowe przyciski, a także dwie półki na bidon (po lewej i prawej stronie ekranu) oraz uchwyt na tablet/smartfon.

  Model zaopatrzono w długi i obszerny pas biegowy – 51 cm szerokości i 152 cm długości, gwarantując obszerną powierzchnię do biegania. Użytkownik ma także opcję zmiany kąta nachylenia w zakresie od 0 do 15%, co pozwala na urozmaicenie rutynowych treningów. Szybka regulacja szybkości i nachylenia odbywa się przy pomocy przycisków bezpośredniego wyboru. Artykuł zaopatrzono w trzystrefowy system amortyzacji Variable Response Cushioning, który zagwarantuje najkorzystniejsze tłumienie i zadba o elastyczność każdego kroku, gwarantując niezwykły komfort i wygodę w trakcie ćwiczeń.

  Horizon Fitness T202 to genialny dobór dla osób, które nie mają zbyt sporo wolnego miejsca. Bieżnia ma kompaktowe rozmiary (85 cm szerokości, 146 cm wysokości i 192 cm długości), dlatego nie zajmuje sporo miejsca. Dodatkowym atutem jest możliwość złożenia - zadba o to system FeatherLight Folding - nieskomplikowany w obsłudze, hydrauliczny mechanizm składania. Z kolei rolki transportowe ułatwiają przenoszenie bieżni, np. Z jednego pokoju do drugiego.

  atrybuty technologiczne
  atrybuty komputera

☆ Bieżnia at 7.0 marki Horizon fitness ☆

Bieżnia at 7.0 marki Horizon fitness Najniższa Cena Online

☆ Bieżnia at 7.0 marki Horizon fitness - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Horizon Fitness
 • Nazwa produktu: Bieżnia at 7.0 marki Horizon fitness
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis bieżni:
  szczególnie przydatną cechą bieżni Horizon Fitness AT 7.0 jest możliwość jej złożenia, dzięki czemu nadzwyczajnie odnajdzie się w wykorzystywaniu domowym. potężny silnik pozwalający biegać z maksymalną szybkością nawet 20 km/h zapewni intensywny trening przy płynnej i stabilnej pracy urządzenia. Z kolei elektryczna regulacja kąta nachylenia w zakresie od 0% do 15% umożliwia symulację biegu po płaskim terenie albo pod górę, zwiększając różnorodność i efektywność ćwiczeń. Maksymalna waga użytkownika to aż 147 kg, a nieprzeciętna amortyzacja zadba o świetną sprężystość i wsparcie we wszystkich fazach kroku powodując, że trening w domowym zapewni ogromną satysfakcję.

  Na pokaźnym, 7-calowym wyświetlaczu użytkownik może śledzić kluczowe cechy treningu, takie jak czas, dystans, spalone kalorie, szybkość, puls czy nachylenie. Na dodatek, bieżnia jest kompatybilna z systemami Android i iOS. Zintegrowane głośniki uczynią Twój trening ciekawszym, a uchwyt na tablet pozwoli na wygodne korzystanie z aplikacji w trakcie biegu. Z kolei technologia Rapid Sync™ zagwarantuje płynną synchronizację danych. Funkcja pomiaru tętna zezwala na utrzymanie optymalnego poziomu intensywności ćwiczeń. 7 programów treningowych pozwala na dopasowanie tempa biegu do indywidualnych potrzeb, niezależnie od poziomu zaawansowania użytkownika. Na dodatek za pośrednictwem portu USB możesz w pełni naładować swoje urządzenia, a wentylator i uchwyt na bidon sprawią, że trening na bieżni Horizon Fitness AT 7.0 będzie prawdziwą przyjemnością.

  parametry techniczne
  właściwości komputera

☆ Horizon fitness Bieżnia etr 5.0 ☆

Horizon fitness Bieżnia etr 5.0 Najniższa Cena Online

☆ Horizon fitness Bieżnia etr 5.0 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Horizon Fitness
 • Nazwa produktu: Horizon fitness Bieżnia etr 5.0
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis bieżni:


  Bieżnia Horizon Fitness ETR 5.0
  to wysokiej jakości bieżnia elektryczna dedykowana do użytkowania domowego. Stanowi nieprzeciętny wybór dla osób, które chcą zadbać o swoje zdrowie i sylwetkę, w każdej wolnej chwili, bez wychodzenia z domu. Jej sporym atutem jest możliwość złożenia, co usprawnia transport, a także przechowywanie. W dodatku rolki transportowe, usprawniające jej przenoszenie.

  Urządzenie wyposażono w pokaźny wyświetlacz z dotykowymi przyciskami, na którym przystępne są dane o długości treningu czy spalonych kaloriach. Ma także wygodne, poręczne uchwyty, dwie półki na bidon i półkę na tablet/smartfon. Dzięki temu w trakcie ćwiczeń użytkownik ma miejsce na wszystkie konieczne akcesoria.

  Model wyekwipowano w długi i znaczny pas bieżny – 41 cm szerokości i 127 cm długości, dlatego idealnie stanie na wysokości zadania u osób o wyższym wzroście. Użytkownik ma możliwość wyboru kąta nachylenia pasa biegowego od 0 do 10%, co pozwala na urozmaicenie treningu. Bezawaryjny silnik o mocy 1470 W/2 KM gwarantuje płynne i sprawne działanie nawet w trakcie intensywnych ćwiczeń. Bieżnia może osiągnąć maksymalną prędkość 16 km/h. Model ten jest nieprzeciętnym wyborem dla osób, które chcą nie tylko biegać, lecz i chodzić albo truchtać.

  Bieżnia Horizon Fitness ETR 5.0 oferuje aż 45 różnorodnych programów treningowych. Jest nietrudna w obsłudze, przy pomocy przycisków na ekranie można wybrać program, ustawić kąt nachylenia czy prędkość. Produkt ma także funkcję pomiaru pulsu (wystarczy położyć dłonie na dotykowych sensorach).

  Model ETR 5.0 wyposażono w bezprzewodową łączność Bluetooth, dzięki której można sparować z urządzeniem smartfon czy tablet. Wbudowane głośniki pozwalają słuchać swej ulubionej muzyki w trakcie biegania, bez konieczności podłączania słuchawek. Dodatkowym atutem są asygnowane aplikacje fitness Kinomap i Zwift, które synchronizują dane treningowe. Zezwala na to śledzenie swoich postępów i łatwiejsze osiąganie wskazanych celów.
  parametry techniczne
  właściwości komputera

☆ Bieżnia Horizon Fitness Paragon X - EKSPOZYCJA ☆

Bieżnia Horizon Fitness Paragon X - EKSPOZYCJA Najniższa Cena Online

☆ Bieżnia Horizon Fitness Paragon X - EKSPOZYCJA - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Horizon Fitness
 • Nazwa produktu: Bieżnia Horizon Fitness Paragon X - EKSPOZYCJA
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis bieżni:

  Bieżnia Horizon Fitness Paragon X nowoczesny system amortyzacji powietrznej Paragon X, który symuluje przeróżne nawierzchnie ze zmiennym poziomem amortyzacji i samoczynnie dopasowuje ją do zmieniających się pochyleń i szybkości. Wystarczy wybrać jedno z zaprogramowanych ustawień (początkujący, bieg, zawody) albo stworzyć własny, jednostkowy poziom amortyzacji - tak jakbyś biegał swój osobisty bieg na świeżym powietrzu na przemian na asfalcie, trawie, w lesie albo na żwirowej ścieżce w parku.

  słuszną sprężystość kroku gwarantuje amortyzacja Variable Response, a także system poduszek powietrznych. Są one rozmieszczone pod blatem bieżni i stanowią także element urozmaicający trening. Poduszki pompują się zgodnie z zadanymi programami treningowymi w rytm zmian szybkości i kątu nachylenia bazując na 10 trasach biegowych w Ameryce Północnej, Azji czy Europie. Żeby oddać jak najszczególniej rzeczywiste wrażenia z biegu, użytkownik ma możliwość wyboru nawierzchni, po której biegnie np. Trawa, szuter.

  na dodatek czuły, cyfrowo sterowany napęd Johnson Drive pozwala utrzymać stały rytm biegu poprzez ciągłą kalibrację silnika przy każdym zetknięciu stopy z blatem. Silnik pracuje na niskich obrotach przez co jest cichy i wytrzymały.

  Bieżnia Horizon Fitness Paragon X została zaopatrzona w komputer treningowy, który daje dostęp do wielu programów. Jednym z nich jest Sprint 8. Zagwarantuje on maksymalne rezultaty w wyjątkowo krótkim czasie - podczas 20-minutowego treningu interwałowego o wysokiej intensywności (HIIT), potwierdzono spalanie do 27% tkanki tłuszczowej w 8 tygodni.

  mocna konstrukcja bieżni została wyposażona w wygodny system siłowników hydraulicznych Feather Light Folding, dzięki którym składanie i przechowywanie sprzętu nigdy nie było łatwiejsze.

  Bieżnia HORIZON FITNESS Paragon X współpracuje z aplikacją przenośną @ZONE, dzięki której możesz wykonać inspirujący i wciągający trening cardio we własnym domu. Dzięki @ZONE możesz ścigać się w egzotycznych i dalekich lokalizacjach w trakcie wirtualnej podróży na tablecie albo smartfonie dzięki programowi Virtual Active.

  Aplikacja @ZONE dostarcza nie tylko odległe trasy w trybie wirtualnym,jeszcze daje możliwość odbycia treningu z trenerem personalnym, który motywuje Ciebie do większego wysiłku przy dynamicznej muzyce, którą miksuje profesjonalny DJ.

  W aplikacji treningowej @ZONE możesz jeszcze włączyć własny trening motywowany celami takimi jak: dystans biegu lub jazdy, spalanie określonej ilości kalorii, czas słusznej dla Ciebie sesji treningowej albo osiągnięcie i utrzymanie stosownego pulsu. Dzięki takiemu rozwiązaniu uzyskujesz narzędzie, które dostosuje się do Twoich potrzeb.

  Jednym z programów w aplikacji Zone jest program SPRINT 8®. Jest to program, dzięki któremu osoby o rozmaitej budowie ciała i wymiarze mogą od samego początku stawić czoła wyzwaniu zdobycia ulepszonej kondycji, wydolności i korekty masy ciała. Starczy, że będziesz ćwiczyć regularnie po 20 minut dziennie przez 8 kolejnych tygodni, by zauważyć zmiany w kondycji i sylwetce.

  właściwości techniczne
  parametry komputera atuty

☆ Bieżnia elektryczna Horizon Fitness eTR5.0 (4713375367062) ☆

Bieżnia elektryczna Horizon Fitness eTR5.0 (4713375367062) Najniższa Cena Online

☆ Bieżnia elektryczna Horizon Fitness eTR5.0 (4713375367062) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Horizon Fitness
 • Nazwa produktu: Bieżnia elektryczna Horizon Fitness eTR5.0 (4713375367062)
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 4
 • Charakterystyka / Opis bieżni:

  Zacznij robić pierwszy krok w swym treningu z bieżnią TR5.0. Ma zaimplementowany głośnik Bluetooth, który zezwala na przesyłanie strumieniowe wszelkich ulubionych list odtwarzania, filmów i programów bez zapotrzebowania używania słuchawek.

  Jego instynktowny i jasny wyświetlacz daje do Twojej dyspozycji wybór sześciu najróżniejszych programów treningowych i sprawdzanie wyników jednym spojrzeniem, dzięki Bluetooth możesz scalić swoje urządzenia i kompatybilną aplikację fitness,posiadać kontrolę nad swoimi danymi treningowymi.

  Będziesz posiadać też wystarczająco dużo miejsca na telefon komórkowy, tablet, butelkę z wodą i wszystkie inne potrzebne akcesoria, gdy będziesz dążyć do swych celów....


☆ Bieżnia elektryczna adventure 3 viewfit | marki Horizon fitness ☆

Bieżnia elektryczna adventure 3 viewfit | marki Horizon fitness Najniższa Cena Online

☆ Bieżnia elektryczna adventure 3 viewfit | marki Horizon fitness - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Horizon Fitness
 • Nazwa produktu: Bieżnia elektryczna adventure 3 viewfit | marki Horizon fitness
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis bieżni:
  Bieżnia Horizon Fitness Adventure 3 Viewfit | rozmiar: 182 x 89 x 138 cm | Kolor: Czarny | Taniej o 8% | Zakup na Raty, Gwarancja 24mies. Sportano, profesjonalny sklep sportowy.

☆ Horizon fitness Bieżnia omega z ☆

Horizon fitness Bieżnia omega z Najniższa Cena Online

☆ Horizon fitness Bieżnia omega z - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Horizon Fitness
 • Nazwa produktu: Horizon fitness Bieżnia omega z
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis bieżni:

  Bieżnia elektryczna Horizon Fitness Omega Z to połączenie nowoczesnego designu i technice, która dedykowana jest ambitnym sportowcom i ich powszednim treningom.

  Nowa budowa ramy bieżni gwarantuje jeszcze obszerniejszą swobodę biegu. Pochylone do przodu drążki proponują więcej miejsca na sprinty, a to wszystko w kompaktowej konstrukcji. Dzięki wyjątkowo dużej powierzchni biegowej (140 cm) możesz być pewny, że każdy krok będzie wygodny i bezpieczny, choćby przy obszernych szybkościach, maksymalnie do 20 km/h. Ponadto konstrukcja posiada 3-stopniową amortyzację Variable Response Cushioning i system poduszek powietrznych pod podkładem, który zmienia się wraz z zaprogramowanymi zmianami szybkości i nachylenia, aby symulować przeróżne powierzchnie do biegania. Adekwatna miękkość pasa bieżnego w poszczególnych częściach powoduje, iż bieg jest bardziej wygodny, a drgania są zredukowane.

  Horizon Fitness Omega Z intuicyjną w obsłudze konsolę. Jest to multimedialna bieżna, która proponuje nieszablonowy program treningowy "Pulse Train". Wykorzystuje on tętno użytkownika w połączeniu z uniwersalnym językiem kolorów,trafnie wspierać ćwiczenia. Niezależnie od tego, czy wykonujesz trening aerobowy, progowy czy beztlenowy, konsola stale sprawdza tętno i powiadamia, czy jesteś w strefie docelowej, czy też powinieneś przystosować intensywność, zmieniając kolor wyświetlacza LED. Dzięki czemu możesz zaprojektować swoje szkolenie tak, jak tego Ci trzeba. Na dodatek, kanon Bluetooth FTMS można użyć w lubianych aplikacjach fitness.

  Po zakończonym treningu, kiedy bieżnia wyczuje brak aktywności poprzez 15 min, automatycznie przejdzie ona w tryb oszczędzania energii. Horizon Fitness Omega Z możesz też złożyć, żeby oszczędzić miejsce w domu. Dzięki hydraulicznemu mechanizmowi FeatherLight Folding choćby codzienne składanie i rozkładanie sprzętu nie będzie stanowić najmniejszego problemu.
  parametry techniczne

  parametry komputera


☆ Bieżnia elite t7.1 viewfit marki Horizon fitness ☆

Bieżnia elite t7.1 viewfit marki Horizon fitness Najniższa Cena Online

☆ Bieżnia elite t7.1 viewfit marki Horizon fitness - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Horizon Fitness
 • Nazwa produktu: Bieżnia elite t7.1 viewfit marki Horizon fitness
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 4
 • Charakterystyka / Opis bieżni:

  Horizon Elite T7.1

  Bieżnia Elite T7.1 firmy Horizon Fitness to model przekraczający najśmielsze wymogi wymagających zwolenników domowych treningów.

  Model ma inteligenty detektor automatycznie "budzi" bieżnię i ekran po wejściu na pas biegowy i automatycznie zatrzymuje ją po zejściu. Maksymalną szybkość z jaką możesz biec to 20km/h. Niedużo? Ustaw nachylenie na 15% i poczuj się jakbyś wbiegał na górski szczyt. Przyciski prędkiej regulacji funkcji ułatwią Ci wybór parametrów czy programu i rozpoczęcie treningu. Programów do wyboru jest aż 23, z czego na szczególną uwagę zasługuje Sprint 8 HIIT będący minutowym programem stwarzającym masę mięśniową i spalającym tkankę tłuszczową. Gruby, bo aż 3,1-milimetrowy pas ortopedyczny wytrzyma najintensywniejsze treningi. Elite T7.1 dzięki wyposażeniu w amortyzacyjny system VRC sprawia, że bieganie nie obciąża stawów, a nawet jest zdrowsze aniżeli po miejskim asfalcie.

  zaimplementowane w uchwytach sensory dotykowe precyzyjnie zmierzą Twoje tętno, umożliwiając Ci odbywanie efektywnych treningów cardio. O stabilność w trakcie biegu dba stalowa budowa ramy. Jeśli chcesz ćwiczyć a nie możesz pozwolić sobie na zagospodarowanie wolnego pokoju na domową mini siłownię, bieżnie T7.1 to także dobór dla Ciebie. Ma ona bowiem 4 kółka transportowe, a także możliwość złożenia.

  • Powierzchnia biegowa: 153cmx50cmx3,1mm
  • Amortyzacja: Variable Response (VRC)
  • Pas: 3.1 mm Pas ortopedyczny
  • Silnik: 2.75 KM DC Johnson Drive System / 1,84 kW Sterowany cyfrowo
  • prędkość: 0.8–20 km/h / 0.5–12 mph
  • Kąt nachylenia: 0–15%
  • wymiary urządzenia: 210 x 94.5 x 150 cm / 82.5
  • wymiary po złożeniu: 103.5 x 94.5 x 193.5 cm / 41
  • Waga: 156 kg / 335 lbs.
  • Max waga użytkownika: 180 kg / 375 lbs.
  • Inne: Tryb Energy Saver, 4 kółka transportowe, Ogumowane przyciski Start / Stop, Uchwyt na bidon i akcesoria, technika Instant On, Przyciski prędkiego wyboru szybkości oraz kąta nachylenia, Przyciski dotykowe, Smart Wheel, sensor
  • ekran: 8.5
  • Funkcje:: Czas, Dystans, Kąt nachylenia, szybkość, Kroki, Kalorie, Puls
  • Programy: 23 Programy w tym: Sprint 8, Dystans (1K, 5K, 10K, Półmaratonn, Maraton), Kalorie (100K, 300K, 500K, 700K), Interwały (Prędkosć Interwały, Szczyt Interwały, odporność Interwały), Odchudzanie, Fitness Test (Gerkin),
  • , Program streownay tętnem (Target HR, % Target HR), Kroki (3000, 5000, 10000), Program Użytkownika (Custom 1, Custom 2)
  • Rozrywka: Głośniki kompatybilne z Bluetooth, Wejście Audio In-Jack
  • ViewFit: Urządzenie kompatybilne z ViewFit
  • Passport: Passport Ready
  • Pomiar pulsu: Czujniki pomiaru pulsu, a także telemetryczny system pomiaru pulsu Polar®, Bluetooth


Podobne zestawienia:


Najtańsze bieżnie Horizon Fitness do biegania w domu – Ranking listopad 2023 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze bieżnie Horizon Fitness do biegania w domu, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich bieżni Horizon Fitness do biegania i treningu jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Bieżnia elektryczna Horizon Fitness eTR5.0 (4713375367062) ☆

Bieżnia elektryczna Horizon Fitness eTR5.0 (4713375367062) Najniższa Cena Online

☆ Bieżnia elektryczna Horizon Fitness eTR5.0 (4713375367062) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Horizon Fitness
 • Nazwa produktu: Bieżnia elektryczna Horizon Fitness eTR5.0 (4713375367062)
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 4
 • Charakterystyka / Opis bieżni:

  Zacznij robić pierwszy krok w swoim treningu z bieżnią TR5.0. Ma zaimplementowany głośnik Bluetooth, który pozwala na przesyłanie strumieniowe wszystkich ulubionych list odtwarzania, filmów i programów bez zapotrzebowania użytkowania słuchawek.

  Jego intuicyjny i jasny wyświetlacz daje do Twojej dyspozycji wybór sześciu różnorodnych programów treningowych oraz sprawdzanie wyników jednym spojrzeniem, dzięki Bluetooth możesz scalić swoje urządzenia i kompatybilną aplikację fitness,posiadać kontrolę nad swymi danymi treningowymi.

  Będziesz posiadać również wystarczająco dużo miejsca na telefon komórkowy, tablet, butelkę z wodą i wszystkie inne niezbędne akcesoria, gdy będziesz dążyć do swoich celów....


☆ Horizon fitness Bieżnia etr 5.0 ☆

Horizon fitness Bieżnia etr 5.0 Najniższa Cena Online

☆ Horizon fitness Bieżnia etr 5.0 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Horizon Fitness
 • Nazwa produktu: Horizon fitness Bieżnia etr 5.0
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis bieżni:


  Bieżnia Horizon Fitness ETR 5.0
  to wysokiej jakości bieżnia elektryczna przeznaczona do użytkowania domowego. Stanowi idealny wybór dla osób, które chcą zadbać o swoje zdrowie i sylwetkę, w każdej wolnej chwili, bez wychodzenia z domu. Jej znacznym atutem jest możliwość złożenia, co upraszcza transport, a także przechowywanie. Ponadto rolki transportowe, usprawniające jej przenoszenie.

  Urządzenie wyposażono w obszerny ekran z dotykowymi przyciskami, na którym przystępne są informacje o długości treningu czy spalonych kaloriach. Ma także wygodne, poręczne uchwyty, dwie półki na bidon i półkę na tablet/smartfon. Dzięki czemu w trakcie ćwiczeń użytkownik ma miejsce na wszystkie konieczne akcesoria.

  Model wyposażono w długi i pokaźny pas bieżny – 41 cm szerokości i 127 cm długości, dlatego idealnie stanie na wysokości zadania u osób o wyższym wzroście. Użytkownik ma możliwość wyboru kąta nachylenia pasa biegowego od 0 do 10%, co umożliwia urozmaicenie treningu. Niezawodny silnik o mocy 1470 W/2 KM zapewnia płynne i produktywne działanie nawet podczas intensywnych ćwiczeń. Bieżnia może osiągnąć maksymalną szybkość 16 km/h. Model ten jest idealnym wyborem dla osób, które chcą nie tylko biegać, lecz i chodzić lub truchtać.

  Bieżnia Horizon Fitness ETR 5.0 oferuje aż 45 najróżniejszych programów treningowych. Jest przystępna w obsłudze, przy pomocy przycisków na ekranie można wybrać program, ustawić kąt nachylenia czy prędkość. Artykuł ma także funkcję pomiaru pulsu (wystarczy położyć dłonie na dotykowych sensorach).

  Model ETR 5.0 wyekwipowano w bezprzewodową łączność Bluetooth, dzięki której można sparować z urządzeniem smartfon czy tablet. Zaimplementowane głośniki pozwalają słuchać swojej ulubionej muzyki podczas biegania, bez konieczności podłączania słuchawek. Dodatkowym atutem są asygnowane aplikacje fitness Kinomap i Zwift, które synchronizują dane treningowe. Umożliwia to śledzenie swoich postępów i łatwiejsze osiąganie wskazanych celów.
  cechy technologiczne
  cechy komputera

☆ Bieżnia elektryczna t202 150kg marki Horizon fitness ☆

Bieżnia elektryczna t202 150kg marki Horizon fitness Najniższa Cena Online

☆ Bieżnia elektryczna t202 150kg marki Horizon fitness - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Horizon Fitness
 • Nazwa produktu: Bieżnia elektryczna t202 150kg marki Horizon fitness
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 4
 • Charakterystyka / Opis bieżni:

  Horizon Fitness T202

  • Kąt nachylenia: 0 – 12 %
  • szybkość:1 – 19,5 km/h
  • rozmiary pasa biegowego: 152 x 51 cm
  • Silnik:prądu stałego, moc ciągła 2,75 KM
  • Maksymalna waga użytkownika:150 kg
  • Pomiary:czas, prędkość (km/h lub mph), dystans (km/mile), kat nachylenia, tętno, kalorie
  • Wyposażenie:komputer treningowy, uchwyt na tablet, schowek na bidon, rolki transportowe
  • Programy treningowe:43
  • Łączność: Bluetooth
  • Zasilanie:zasilacz zewnętrzny (230V)
  • rozmiary po rozłożeniu (dł. X szer. X wys.): 178 x 86 x 146 cm
  • Waga opakowania: 87 kg

  Stan towaru: Nowa


☆ Bieżnia elektryczna adventure 3 viewfit | marki Horizon fitness ☆

Bieżnia elektryczna adventure 3 viewfit | marki Horizon fitness Najniższa Cena Online

☆ Bieżnia elektryczna adventure 3 viewfit | marki Horizon fitness - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Horizon Fitness
 • Nazwa produktu: Bieżnia elektryczna adventure 3 viewfit | marki Horizon fitness
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis bieżni:
  Bieżnia Horizon Fitness Adventure 3 Viewfit | rozmiar: 182 x 89 x 138 cm | Kolor: Czarny | Taniej o 8% | Zakup na Raty, Gwarancja 24mies. Sportano, profesjonalny sklep sportowy.

☆ Bieżnia Horizon Fitness T202 ☆

Bieżnia Horizon Fitness T202 Najniższa Cena Online

☆ Bieżnia Horizon Fitness T202 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Horizon Fitness
 • Nazwa produktu: Bieżnia Horizon Fitness T202
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis bieżni:
  Bieżnia Horizon Fitness T202 to solidna efektywność i unikatowa technologia. Liczne funkcje i kompaktowa kompozycja gwarantuje nieprzeciętny stosunek jakości do ceny.

  Urządzenie charakteryzuje najwyższa jakość wykonania, co zagwarantuje trwałość i odporność, stanowiąc nieprzeciętny dobór na długie lata. Jest to stabilna bieżnia, asygnowana dla osób o maksymalnej wadze 147 kg. Funkcjonalne uchwyty, czytelny ekran LCD, dotykowe przyciski i dwie półki na bidon (po lewej i prawej stronie ekranu) i uchwyt na tablet/smartfon.

  Model zaopatrzono w długi i wielki pas biegowy – 51 cm szerokości i 152 cm długości, gwarantując obszerną powierzchnię do biegania. Użytkownik ma także opcję zmiany kąta nachylenia w zakresie od 0 do 15%, co pozwala na urozmaicenie codziennych treningów. Szybka regulacja szybkości i nachylenia odbywa się za pomocą przycisków bezpośredniego wyboru. Produkt zaopatrzono w trzystrefowy system amortyzacji Variable Response Cushioning, który zapewnia najkorzystniejsze tłumienie i zadba o elastyczność każdego kroku, zapewniając niezwykły komfort i wygodę w trakcie ćwiczeń.

  Horizon Fitness T202 to perfekcyjny wybór dla osób, które nie mają zbyt sporo wolnego miejsca. Bieżnia ma kompaktowe wymiary (85 cm szerokości, 146 cm wysokości i 192 cm długości), dlatego nie zajmuje mnóstwo miejsca. Dodatkowym atutem jest możliwość złożenia - zadba o to system FeatherLight Folding - nieskomplikowany w obsłudze, hydrauliczny mechanizm składania. Z kolei rolki transportowe upraszczają przenoszenie bieżni, np. Z jednego pokoju do drugiego.

  atrybuty techniczne
  właściwości komputera


Podsumowanie, czyli jaka bieżnia treningowa Horizon Fitness do biegania najlepsza?


Najlepsza bieżnia treningowa Horizon Fitness do biegania w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsza bieżnia treningowa Horizon Fitness do biegania w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Dobre bieżnie treningowe do biegania – Zestawienie listopad 2023

Jeżeli żadna z powyższych bieżni Horizon Fitness do biegania i treningu nie spełniła oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie dobrych bieżni domowych do treningu biegowego.


Powiązania tematyczne:

 • jaka bieżnia treningowa Horizon Fitness do biegania opinie i efekty,
 • dobre bieżnie Horizon Fitness do biegania w domu cena,
 • ranking bieżni Horizon Fitness do biegania i treningu,
 • bieżnia treningowa Horizon Fitness do biegania jaka najlepsza.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o bieżniach Horizon Fitness do biegania i treningu

#1 Gdzie szukać opinii o bieżniach Horizon Fitness do biegania i treningu?

Aktualnie zaprezentowane informacje o bieżniach Horizon Fitness do biegania i treningu odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie userów.

#2 Jaka bieżnia treningowa Horizon Fitness do biegania najlepsza? Którą wybrać?

Poszukując informacji o dobrych bieżniach Horizon Fitness do biegania i treningu warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z bieżniami Horizon Fitness do biegania w domu, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie bieżnie Horizon Fitness do biegania w domu są najchętniej polecane?

Nasze zestawienia z bieżniami Horizon Fitness do biegania w domu zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach bieżnie Horizon Fitness do biegania w domu to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *