FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking bieżni Insportline do biegania i treningu. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Bieżnie do biegania / Ranking bieżni Insportline do biegania i treningu


Pomagamy w wyborze dobrych bieżni Insportline do biegania i treningu. Opracowane zestawienia są aktualne maj 2024 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych bieżni Insportline do biegania i treningu,
 • TOP5 często wybieranych domowych bieżni do treningu.

Jakie bieżnie Insportline do biegania w domu najlepiej wybrać? Ranking maj 2024

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane bieżnie Insportline do biegania w domu, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking bieżni Insportline do biegania i treningu, wraz z opisem modelu, aktualizujemy każdego dnia.

☆ Bieżnia mystral marki Insportline ☆

Bieżnia mystral marki Insportline Najniższa Cena Online

☆ Bieżnia mystral marki Insportline - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Insportline
 • Nazwa produktu: Bieżnia mystral marki Insportline
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis bieżni:

  Bieżnia elekryczna inSPORTline Mystral jest to wysokiej jakości bieżnia asygnowana do wykorzystania komercyjnego. Wyposażona jest w bogaty pakiet funkcji w skład którego wchodzi silnik o mocy 5 km, maksymalnej szybkości 20 km/h i regulacja w zakresie od 0 do 15%. Konkretna budowa z dużą powierzchnią pasa (150 x 51 cm) i ładowności 150 kg zagwarantuje maksymalny komfort w trakcie ćwiczeń. Komputer z 10 " wyświetlaczem proponuje szereg gotowych programów, program HRC, a także programy użytkownika, które można konfigurować zgodnie z potrzebami. Komputer wyświetla w dodatku potrzebne informacje, takie jak prędkość, przebyty dystans, tętno i spalone kalorie.

  Innymi zaletami bieżni inSPORTline Mystral są czujniki tętna w uchwytach, kółka do nieskomplikowanego transportu, gniazdo mini jack 3,5 na odtwarzacz MP3 ub telefon oraz zastosowane głośniki. Co więcej bieżnia posiada klucz bezpieczeństwa, który zagwarantuje natychmiastowe zatrzymanie bieżni w nagłych przypadkach. Dzięki tym nadzwyczajnym właściwościom bieżnia inSPORTline Mystral stała się bardzo lubianym modelem bieżni do wykorzystania komercyjnego oraz domowego.

  Rama bieżni Mystral jest szeroka i solidna, dzięki czemu możesz trenować komfortowo i bez ograniczeń. Mimo to po złożeniu można ją schować, by zaoszczędzić miejsce w domu. W dodatku powierzchnia do biegania jest wyściełana specjalnymi wkładkami SAS (Shock Absorbing System), które łagodzą uderzenia stóp i oszczędzają stawy.

  W bieżni Mystral znajdziesz 24 zaprogramowane programy, z których każdy symuluje inny typ terenu. Piętnaście poziomów pochylenia i maksymalna szybkość 20 km / h oferują przyzwoitą bogactwo treningu nawet w ramach programu ręcznego, który można zmieniać w sposób ciągły. Jeśli wyobrażasz sobie profil swej wirtualnej trasy w zupełnie inny sposób, możesz skonfigurować każdy detal i zapisać program w pamięci - trzy razy!

  cechy techniczne cechy komputera

☆ Bieżnia Insportline inCondi T70i II ☆

Bieżnia Insportline inCondi T70i II Najniższa Cena Online

☆ Bieżnia Insportline inCondi T70i II - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Insportline
 • Nazwa produktu: Bieżnia Insportline inCondi T70i II
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis bieżni:
  Bieżnia inSPORTline inCondi T70i II to innowacyjna bieżnia z bogatym wyposażeniem, przeznaczona do wykorzystania domowego. Jest to następca znanego modelu T70i. Bieżnia sprawny silnik o mocy 3,0 KM, który łatwo wprawia w ruch pas bieżni, osiągając szybkość aż do 20 km/h. Choćby przy tak dużej prędkości, amortyzacja pracuje wyjątkowo wygodnie. W pamięci komputera bieżni zapisano 24 gotowe programy o zróżnicowanych poziomach szybkości, 3 programy użytkownika, 2 programy HRC oraz program manualny, który można przypasować do jednostkowych potrzeb. Ciekawą opcją bieżni jest funkcja Pauza, dzięki której możesz zatrzymać trening, a następnie kontynuować od miejsca, w którym został przerwany bez konieczności ponownej konfiguracji.

  Na uchwytach bieżni umieszczone są czujniki tętna. W skład zestawu wchodzi na dodatek pas piersiowy, umożliwiający skrupulatny pomiar tętna. Bieżnia jest wyekwipowana w 15 stopniową elektroniczną regulację nachylenia pasa. Dodatkowe mocne strony modelu to hamulec bezpieczeństwa, wysuwana podstawka na tablet albo książkę,, a także czytelny ekran. Urządzenie jest zsynchronizowane z aplikacją FitShow, która istotnie uprzyjemnia trening.

  znaczącą zmianą w stosunku do poprzedniego modelu T70i jest zintegrowany komputer z dotykowym ekranem TFT. Komputer zezwala na łączność WiFi w pasmach 2.5/5G, może na dodatek odtwarzać filmy i muzykę online,też z przenośnego dysku przez USB lub z wewnętrznej pamięci o obszerności 8 GB. Obsługuje on wszystkie najpopularniejsze formaty multimedialne takie jak: MP3, WMA, MPEG-4 oraz AVI.
  właściwości technologiczne cechy komputera

☆ Bieżnia inSPORTLine inCondi T400i ☆

Bieżnia inSPORTLine inCondi T400i Najniższa Cena Online

☆ Bieżnia inSPORTLine inCondi T400i - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Insportline
 • Nazwa produktu: Bieżnia inSPORTLine inCondi T400i
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis bieżni:
  Bieżnia inSPORTline inCondi T400i to wysokiej jakości, elektryczna bieżnia, asygnowana do stosowania domowego i klubowego. Model został wyposażony w szereg funkcji zapewniających wysoki komfort i bezpieczeństwo ćwiczeń, m.in. Ergonomiczny komputer z podświetlanym wyświetlaczem LCD, silnik o mocy 3,5 KM, a także funkcję regulacji kąta nachylenia pasa bieżni w 22 pozycjach. Trenażer proste połączenie się z tabletem lub iPad'em przez Bluetooth i iRunning +. Dzięki czemu, możesz biegać po alpejskich szlakach, stolicach wszystkich krajów i innych, atrakcyjnych miejscach na całym świecie. Przebieg trasy możesz śledzić dzięki aplikacjom Google Maps i Street View, bezpośrednio na ekranie swojego tabletu.

  Podświetlany ekran LCD wyświetla wszelkie potrzebne dane, takie jak: szybkość, czas, dystans, tętno i spalone kalorie. Inne atuty bieżni InSPORTline inCondi T400i to cichy silnik, czujniki tętna w uchwytach, maksymalna szybkość 22 km/h, a także kółka do prostego transportu. Mocna budowa z pasem o wymiarach 140 x 53 cm i wysoka nośność - aż 180 kg, zapewniają maksymalną trwałość, nawet podczas najistotniej intensywnych ćwiczeń. Bieżnia jest wyekwipowana w niepowtarzalny system redukcji hałasu i gumowe amortyzatory, które niwelują wstrząsy, a na dodatek - sprawnie bronią Twoje stawy.

  Dla zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa, bieżnia inSPORTline inCondi T400i została zaopatrzona w funkcję awaryjnego zatrzymania, która w razie zapotrzebowania, natychmiast przerywa pracę urządzenia, uniemożliwiając urazom. W pamięci progresywnego komputera zapisano 99 predefiniowanych programów i programy użytkownika, dzięki którym trening można przypasować do swoich preferencji. Panel bieżni jest wzbogacony o uchwyt na urządzenia elektroniczne albo książki. Trenażer ponadto funkcję pomiaru tkanki tłuszczowej (BMI). Dzięki tym właściwościom, bieżnia inSPORTline inCondi T400i stała się niezwykle popularnym modelem do domowego stosowania.
  parametry technologiczne parametry komputera

☆ Bieżnia gilavar marki Insportline ☆

Bieżnia gilavar marki Insportline Najniższa Cena Online

☆ Bieżnia gilavar marki Insportline - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Insportline
 • Nazwa produktu: Bieżnia gilavar marki Insportline
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis bieżni:
  Bieżnia inSPORTline Gilavar to wysokiej jakości, elektryczna bieżnia, dedykowana do korzystania domowego i klubowego. Model został zaopatrzony w progresywny komputer o bogatej funkcjonalności i solidny silnik o mocy 3,5 KM. Solidna budowa z dużą powierzchnią do biegania i nośnością do 150 kg, zapewnia maksymalny komfort ćwiczeń. W pamięci komputera zapisano gotowe programy treningowe, program HRC i program manualny. Ekran bieżni wyświetla wszelkie niezbędne informacje, takie jak: szybkość, przebyty dystans, czas, tętno, spalone kalorie i inne. Dopełniające mocne strony sprzęt to gniazdo do podłączenia słuchawek, system BeltDrive, czujniki tętna w uchwytach, wysoka szybkość maksymalna - 22 km/h, kółka transportowe i praktyczny uchwyt na książkę, tablet, laptop lub inne urządzenia elektroniczne. Dzięki tym właściwościom, bieżnia inSPORTline Gilavar stała się bardzo popularnym modelem bieżni do domu, klubu czy siłowni.
  parametry techniczne właściwości komputera

☆ Bieżnia akamar marki Insportline ☆

Bieżnia akamar marki Insportline Najniższa Cena Online

☆ Bieżnia akamar marki Insportline - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Insportline
 • Nazwa produktu: Bieżnia akamar marki Insportline
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis bieżni:

  Bieżnia inSPORTline Akamar to nowoczesna, wytrzymała bieżnia z nietrudnym składaniem i czujnikami tętna w miękkich uchwytach. Cichy silnik o mocy 1,5 KM zagwarantuje maksymalną prędkość 16 km/h. Bieżnia sprężynowa z możliwością elektronicznego podnoszenia pasa do 12 pozycji zapewnia wystarczający komfort do codziennego treningu.

  Łatwe sterowanie bieżnią inSPORTline Akamar zapewnia 36 gotowych programów, 3 programy użytkownika, program manualny, a także możliwość sterowania szybkością albo pochyleniem bezpośrednio w uchwytach. Wszystkie potrzebne informacje są czytelnie wyświetlane na podświetlanym, pięciocalowym wyświetlaczu LED, pod którym dzięki poręcznemu wspornikowi można umieścić np. Tablet.

  Niezwykłą funkcją jest tutaj program Matrix, który liczy okrążenia na torze o długości 400 m. W trakcie ćwiczeń przywita Cię możliwość poczęstunku, który będziesz mieć od razu pod ręką dzięki dwóm uchwytom na napoje. Kolejną zaletą są zaimplementowane kółka ułatwiające przemieszczanie bieżni w wybrane miejsce. Dzięki tym cechom bieżnia inSPORTline Akamar jest odpowiednim dodatkiem do każdej domowej siłowni.

  parametry techniczne atrybuty komputera

☆ Bieżnia gardian g6 marki Insportline ☆

Bieżnia gardian g6 marki Insportline Najniższa Cena Online

☆ Bieżnia gardian g6 marki Insportline - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Insportline
 • Nazwa produktu: Bieżnia gardian g6 marki Insportline
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis bieżni:
  Bieżnia inSPORTline Gardian G6 to wysokiej jakości bieżnia o stylowym designie do użytkowania domowego. Jej zrównoważona budowa i bezusterkowy silnik o mocy aż 4 HP, zapewniają długą żywotność urządzenia i bezusterkową pracę. Świadczy o tym nośność do 140 kg, w trakcie gdy ciężar samej bieżni wynosi 128 kg. Bezpieczeństwo stosowania jest zapewnione przez przeciwpoślizgowy pas biegowy, pojedyncze mocne uchwyty i hamulec bezpieczeństwa. W sytuacji umieszczenia bieżni na nierównych podłożach, do zestawu dołączono śruby, które niwelują wszelkie nierówności. Zakres prędkości od 1 do 18 km/h, dostosowywany co 0,1 km/h i 18 poziomów nachylenia usatysfakcjonują najszczególniej wymagających użytkowników. W celu zapewnienia maksymalnego komfortu używania, bieżnię wyekwipowano w pas biegowy o wymiarach 150 x 52 cm z solidnym zawieszeniem.

  Bieżnia inSPORTline Gardian G6 dysponuje bogatym zapleczem technologicznym - oferuje 24 zdefiniowane programy, 2 programy użytkownika i 3 programy HRC, które działają na podstawie tętna biegacza, rejestrowanego przez zastosowane w uchwyt czujniki (50-140 BPM - uderzeń na minutę). Duży, czytelny ekran (18,5'') wskazuje wszystkie konieczne dane ( czas, prędkość, nachylenie, dystans, tętno i spalone kalorie). Prędkość i nachylenie pasa można z łatwością regulować za pomocą przycisków sterujących umieszczonych na wyświetlaczu. W dodatku, bieżnia jest wyekwipowana w poręczne gadżety, takie jak: port USB, odtwarzacz MP3 z głośnikami, wejście słuchawkowe, a także gniazdo do kart pamięci. Interesującym rozwiązaniem jest także zastosowany pod panelem krokomierz i funkcja Matrix, która niezależnie od ustawień, wyświetla 400-metrowe okrążenia, wyraźnie uprzyjemniając trening. Bieżnia inSPORTline Gardian G6 stanie na wysokości zadania najszczególniej wymagających użytkowników i zapewni znakomite warunki do treningu w zaciszu własnego domu!

  parametry technologiczne

  atrybuty komputera

☆ Insportline Bieżnia gardian g8 ☆

Insportline Bieżnia gardian g8 Najniższa Cena Online

☆ Insportline Bieżnia gardian g8 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Insportline
 • Nazwa produktu: Insportline Bieżnia gardian g8
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis bieżni:
  Bieżnia elektryczna Insportline Gardian G8 to profesjonalna, wysokiej jakości bieżnia z progresywnym, szykownym designem. Mocna kompozycja, niezawodny silnik AC z siłą do 6 HP, nośność do 180 kg i ciężar maszyny wynoszący aż 166 kg, zapewniają długą żywotność i bezawaryjną pracę sprzętu. Przeciwpoślizgowe pomosty, poręcze i hamulec bezpieczeństwa zapewniają maksymalny poziom bezpieczeństwa. Obfite rozmiary pasa bieżni (150x51) istotnie podnoszą komfort ćwiczeń. Sprzęt jest wyekwipowany w śruby blokujące, dzięki którym można prosto zredukować nierówności podłoża. Zakres szybkości od 1 do 20 km/h z regulacją co 0,1 km / h i kąt nachylenia wynoszący nawet 18% nawet najistotniej wymagających użytkowników.

  W pamięci zastosowanego komputera bieżni Insportline Gardian G8 zapisano aż 24 gotowe programy, 2 programy użytkownika i 3 programy HRC, które działają na podstawie tętna biegacza, rejestrowanego przez zaimplementowane w uchwyt czujniki (50-140 BPM - uderzeń na minutę). Obfity, czytelny ekran (18,5'') wskazuje wszystkie konieczne informacje ( czas, szybkość, nachylenie, dystans, tętno i spalone kalorie). Szybkość i nachylenie pasa można z łatwością regulować przy pomocy przycisków sterujących umieszczonych na wyświetlaczu. Na dodatek, bieżnia jest zaopatrzona w funkcjonalne gadżety, takie jak: port USB, odtwarzacz MP3 z głośnikami, wejście słuchawkowe, a także gniazdo do kart pamięci. Atrakcyjnym rozwiązaniem jest także zaimplementowany pod panelem krokomierz i funkcja Matrix, która niezależnie od ustawień, wyświetla 400-metrowe okrążenia, widocznie uprzyjemniając trening. Dzięki tym właściwościom, bieżnia Insportline Gardian G8 to wspaniały sprzęt, który stanie na wysokości zadania każdego użytkownika!
  parametry techniczne cechy komputera

☆ Bieżnia gardian g12 marki Insportline ☆

Bieżnia gardian g12 marki Insportline Najniższa Cena Online

☆ Bieżnia gardian g12 marki Insportline - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Insportline
 • Nazwa produktu: Bieżnia gardian g12 marki Insportline
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis bieżni:
  Bieżnia elektryczna Insportline Gardian G12 to profesjonalna bieżnia z progresywnym, eleganckim designem, dedykowana do wykorzystania komercyjnego. Potężna budowa, niezawodny silnik AC z siłą do 8 HP, nośność do 200 kg, a także ciężar maszyny wynoszący aż 265 kg, gwarantują długą żywotność i bezawaryjną pracę sprzętu. Antypoślizgowe pomosty, poręcze i hamulec bezpieczeństwa gwarantują maksymalny poziom bezpieczeństwa. Szerokie rozmiary pasa bieżni (165x60) widocznie podnoszą komfort ćwiczeń. Sprzęt jest wyposażony w śruby blokujące, dzięki którym można prosto zredukować nierówności podłoża. Zakres prędkości od 1 do 23 km/h z regulacją co 0,1 km / h i kąt nachylenia wynoszący choćby 20% choćby najbardziej wymagających użytkowników.

  W pamięci zaimplementowanego komputera bieżni Insportline Gardian G12 zapisano aż 24 gotowe programy, 2 programy użytkownika i 3 programy HRC, które działają na podstawie tętna biegacza, rejestrowanego przez wbudowane w uchwyt czujniki (50-140 BPM - uderzeń na minutę). Znaczny, czytelny ekran (21,6'') wskazuje wszystkie niezbędne dane ( czas, prędkość, nachylenie, dystans, tętno i spalone kalorie). Szybkość i nachylenie pasa można z łatwością regulować przy pomocy przycisków sterujących umieszczonych na wyświetlaczu. Na dodatek, bieżnia jest wyekwipowana w użyteczne gadżety, takie jak: port USB, odtwarzacz MP3 z głośnikami, wejście słuchawkowe oraz gniazdo do kart pamięci. Interesującym rozwiązaniem jest także wbudowany pod panelem krokomierz oraz funkcja Matrix, która niezależnie od ustawień, wyświetla 400-metrowe okrążenia, widocznie uprzyjemniając trening. Dzięki tym właściwościom, bieżnia Insportline Gardian G12 to nieprzeciętny sprzęt, który stanie na wysokości zadania każdego użytkownika!
  atrybuty techniczne cechy komputera

☆ Bieżnia magnetyczna do domu excel run marki Insportline ☆

Bieżnia magnetyczna do domu excel run marki Insportline Najniższa Cena Online

☆ Bieżnia magnetyczna do domu excel run marki Insportline - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Insportline
 • Nazwa produktu: Bieżnia magnetyczna do domu excel run marki Insportline
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis bieżni:
  Większość bieżni pozwala trenować bieganie albo chodzenie. Bieżnia magnetyczna inSPORTline Excel Run, dzięki specjalnie zaprojektowanym dźwigniom, umożliwia na dodatek uprawianie modnego w ostatnim czasie "nordic walkingu" (dzięki integracji dźwigni, podczas treningu możesz spalić do 40% więcej kalorii, podczas zwyczajnego spaceru. Ten typ aktywności pozwala na jednoczesne ćwiczenie mięśni nóg, bioder, a także górnych partii ciała. Bieżnia mechaniczna (bezsilnikowa) oferuje słuszne warunki do treningu fitness. Dzięki mechanicznemu napędowi, możesz dostosować szybkość do swoich potrzeb. Dodatkowe zalety sprzętu to zrównoważona konstrukcja, magnetyczne hamulce, prosta konfiguracja i niezwykle cicha praca. Model sprawdzi się zwłaszcza do prędkiego chodzenia, symulującego spacer pod górę i "nordic walkingu".
  atrybuty technologiczne
  cechy komputera

☆ Bieżnia incondi t50i marki Insportline ☆

Bieżnia incondi t50i marki Insportline Najniższa Cena Online

☆ Bieżnia incondi t50i marki Insportline - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Insportline
 • Nazwa produktu: Bieżnia incondi t50i marki Insportline
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis bieżni:
  Bieżnia inSPORTline inCondi T50i to wysokiej jakości sprzęt, przeznaczony do użytkowania domowego. Bieżnia jest wyposażona w szereg funkcji, zapewniających maksymalny komfort i bezpieczeństwo ćwiczeń, m.in. Progresywny komputer z podświetlanym wyświetlaczem LCD, silnik o mocy 2,5 KM oraz możliwość regulacji nachylenia pasa w 15 pozycjach. Urządzenie umożliwia połączenie się z tabletem albo iPad'em poprzez Bluetooth, a także aplikację FitShow.

  Podświetlany panel LCD wyświetla wszelkie niezbędne informacje, takie jak: prędkość, czas, dystans, tętno i spalone kalorie. Spomiędzy innych zalet bieżni inSPORTline inCondi T50i warto wyodrębnić cichy silnik z maksymalną szybkością 20 km/h, czujniki tętna w uchwytach, a także kółka do przystępnego przenoszenia. Potężna kompozycja, pas o wymiarach 140 x 51 cm i nośność - aż do 140 kg, gwarantują wysoką odporność urządzenia nawet w trakcie nad wyraz intensywnego treningu. W celu zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa, bieżnia inSPORTline inCondi T50i została wyekwipowana w klips bezpieczeństwa, a także blokadę, która w razie konieczności, natychmiast zatrzymuje pracę pasa bieżni. W pamięci komputera zostały zapisane 24 gotowe programy, 3 programy użytkownika, 2 programy HRC oraz program manualny, który umożliwia samodzielne dostosowywanie treningu do naszych preferencji. Panel bieżni jest wzbogacony o uchwyt do maszyn elektronicznych albo książek.
  właściwości technologiczne właściwości komputera


Podobne zestawienia:


Najtańsze bieżnie Insportline do biegania w domu – Ranking maj 2024 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze bieżnie Insportline do biegania w domu, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich bieżni Insportline do biegania i treningu jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Bieżnia magnetyczna do domu excel run marki Insportline ☆

Bieżnia magnetyczna do domu excel run marki Insportline Najniższa Cena Online

☆ Bieżnia magnetyczna do domu excel run marki Insportline - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Insportline
 • Nazwa produktu: Bieżnia magnetyczna do domu excel run marki Insportline
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis bieżni:
  Większość bieżni pozwala trenować bieganie lub chodzenie. Bieżnia magnetyczna inSPORTline Excel Run, dzięki specjalnie zaprojektowanym dźwigniom, umożliwia w dodatku uprawianie popularnego w ostatnim czasie "nordic walkingu" (dzięki integracji dźwigni, w trakcie treningu możesz spalić do 40% więcej kalorii, w trakcie zwyczajnego spaceru. Ten typ aktywności zezwala na jednoczesne ćwiczenie mięśni nóg, bioder, a także górnych partii ciała. Bieżnia mechaniczna (bezsilnikowa) proponuje trafne warunki do treningu fitness. Dzięki mechanicznemu napędowi, możesz dostosować prędkość do swych potrzeb. Dopełniające atuty sprzętu to zrównoważona kompozycja, magnetyczne hamulce, prosta konfiguracja i szczególnie cicha praca. Model stanie na wysokości zadania zwłaszcza do prędkiego chodzenia, symulującego spacer pod górę i "nordic walkingu".
  cechy techniczne
  atrybuty komputera

☆ Solidna bieżnia elektryczna lavister marki Insportline ☆

Solidna bieżnia elektryczna lavister marki Insportline Najniższa Cena Online

☆ Solidna bieżnia elektryczna lavister marki Insportline - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: InSPORTline
 • Nazwa produktu: Solidna bieżnia elektryczna lavister marki Insportline
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis bieżni:

  Bieżnia elektryczna inSPORTline Lavister to wysokiej jakości urządzenie asygnowane do stosowania domowego. Bieżnia stanie na wysokości zadania równocześnie do długich spacerów, jak i lekkiego biegu.

  Wysokiej jakości pas bieżni

  Lavister posiada dużą powierzchnię pasa biegowego o rozmiarach 130 x 41 cm. W połączeniu z wysokiej jakości amortyzacją Silent Block bieganie to prawdziwa radość. Do biegania na Lavisterze nie trzeba się zmuszać, to naprawdę spora zabawa!


  Wysoka szybkość, cicha praca

  Silnik o mocy 1,5 KM z systemem powierzchni rozpędza się do 14 km / h. Nie musisz jednak martwić się o mniejsze prędkości, gdyż, znikoma szybkość wynosi 1 km / h i może być ona zmieniana w regularnych odstępach, zależnie od własnych potrzeb. Pomimo wysokiej sprawności silnika, bieżnia pracuje niezwykle cicho niewątpliwie jej praca nie będzie przeszkadzać innym osobą w pobliżu.
  niedużo miejsca? Żaden problem

  Jeżeli brakuje Ci miejsca w domu na przechowywanie bieżni, nic w tym straconego. Bieżnia inSPORTline Lavister posiada mechanizm składania i można ją z łatwością przenosić w komfortowe miejsce za pomocą zastosowanych kółek transportowych.

  Pełne wyposażenie do domowego treningu

  Wytrzymała kompozycja zagwarantuje wysoką nośność użytkowników - do 120 kg. Wraz z ręczną regulacją nachylenia pasa bieżni, nie brakuje niczego. Dodatkowym atutem bieżni są otwory na butelki w celu uzupełniania koniecznych płynów. Miłym bonusem jest uchwyt na tablet albo telefon oraz gniazdo kabla audio (jack 3,5 mm) w połączeniu z solidnymi głośnikami. Bez wątpienia nie będziesz się nudzić nawet podczas długich maratonów.


  Programy dla najistotniej wymagających

  Możesz wybierać spomiędzy 12 zaprogramowanych programów o zróżnicowanym stopniu trudności – na wyraźnym podświetlanym wyświetlaczu LCD. Dodatkowym atutem jest możliwość wybrania programu manualnego, w którym to Ty określasz obciążenie, wciskając adekwatne przyciski. W połączeniu z czujnikami tętna w uchwytach, trening jest perfekcyjnie dopasowany do Twoich potrzeb. Wyświetlacz oprócz aktualnej prędkości pokaże w dodatku przebiegnięty dystans i długość naszego biegu. Zaletą jest obecność funkcji Pause, kiedy tylko wstrzymujesz ćwiczenie i możesz do niego powrócić do woli np. Chwilę później.  Pełny opis: Maksymalna prędkość pasa bieżni wynosi 14 km/h. Komfort w trakcie biegania zapewniają: znaczna powierzchnia pasa o wymiarach 130 x 41 cm, wysokiej jakości zawieszenie,, a także 12 predefiniowanych, intuicyjnych programów ćwiczeń. Bieżnia Lavister ma czujniki tętna w uchwytach oraz podświetlany ekran LCD, który wyświetla wszystkie niezbędne dane, takie jak: czas, dystans, puls, szybkość,, a także pomiar Body Fat. Bieżnia posiada funkcję pauzy, która pozwala przerwać trening i kontynuować go później bez konieczności ponownego ustalania parametrów programu. Bieżnię Lavister można prosto złożyć, dzięki czemu oszczędzamy pokaźną liczba przestrzeni. Te atrybuty sprawiają, iż bieżnia inSPORTline Lavister jest jednym z najpopularniejszych sprzętów do ćwiczeń w zaciszu własnego domu.

  Najważniejsze atrybuty:

  • Kompaktowa składana budowa, żeby zaoszczędzić miejsce, gdy bieżnia nie jest stosowana
  • Cichy bieg
  • Funkcja pauzy
  • Licznik kroków (wyświetlany na panelu sterowania)
  • Wejście audio (3,5 mm) i głośniki o wysokiej wydajności
  • Uchwyt na tablet / smartfon
  • Dwa uchwyty na butelkę
  • wyświetlacz ukazuje: czas, odległość, tętno, szybkość, tłuszcz ciała (przybliżona zawartość tłuszczu)
  Technologie:
  • Easy Fold System: prosty i produktywny mechanizm tłoczkowy umożliwia nietrudne rozkładanie i składanie bieżni jedną ręką
  • technika Silent Motion: cicha praca silnika bieżni
  • Sterowanie Touch & Run: ważne przyciski funkcyjne znajdują się jeszcze na bocznych uchwytach, a jednym przyciskiem można rozpocząć i zakończyć trening.

  Opis techniczny:


☆ Bieżnia rehabilitacyjna inSPORTline Neblin z poręczą (8596084030801) ☆

Bieżnia rehabilitacyjna inSPORTline Neblin z poręczą (8596084030801) Najniższa Cena Online

☆ Bieżnia rehabilitacyjna inSPORTline Neblin z poręczą (8596084030801) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: InSPORTline
 • Nazwa produktu: Bieżnia rehabilitacyjna inSPORTline Neblin z poręczą (8596084030801)
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis bieżni:

  Bieżnia inSPORTline Neblin to specjalna bieżnia domowa, dedykowana istotnie do celów rehabilitacyjnych. Podczas chodzenia po pasie bieżni pomagają boczne poręcze, które są wykonane z miękkiego materiału. Gwarantują bezpieczeństwo przy każdym kroku i wsparcie na całej długości pasa. Znajdziesz też kolejną poręcz poziomą bezpośrednio przed sobą.

  Kolejną zaletą bieżni inSPORTline Neblin jest zdejmowany pas bezpieczeństwa, który wspomaga stabilność. Bezpieczeństwo wspomagają ponadto optymalnie duże antypoślizgowe bieżniki, które znajdują się po bokach pasa biegowego. Dzięki temu w razie zapotrzebowania można łatwo zejść z pasa. Bieżnia wielki przycisk bezpieczeństwa, którego wciśnięcie sprawia natychmiastowe zatrzymanie pasa.

  Bieżnia jest zaopatrzona w czytelny ekran LCD, który prezentuje wszystkie niezbędne informacje. Przystępne przemieszczanie maszyny z miejsca na miejsce zastosowane koła. Dzięki tym cechom, bieżnia inSPORTline Neblin jest stosowna dla osób starszych, poszukujących bezpiecznego, aktywnego ruchu i dla osób powracających do zdrowia po urazach albo osób o ograniczonej efektywności ruchowej.


  Kluczowe cechy:

  • Bieżnia do rekonwalescencji
  • Niska prędkość śladowa i maksymalna
  • Pas podtrzymujący lędźwie
  • Poręcze na całej długości powierzchni do chodzenia - na wysokości 89,5 cm
  • 60 cm odstępu pomiędzy uchwytami
  • Łatwa obsługa i czytelny wyświetlacz
  • znaczny przycisk bezpieczeństwa do natychmiastowego wyłączenia pasa
  • rozszerzanie i obniżanie szybkości w odstępach co 0,1 km/h
  • ekran ukazuje: czas, dystans, szybkość, kalorie
  • Silent Motion Technology: cicha praca silnika bieżni
  • Sterowanie Touch & Run: ważne przyciski funkcyjne znajdują się dodatkowo na bocznych poręczach, a jednym przyciskiem można rozpocząć i zakończyć trening
  Rehabilitacja w zaciszu domowym

  Bieżnia inSPORTline Neblin otwiera nowe możliwości dla osób w trakcie rekonwalescencji i dla seniorów, oferując bezpieczną i wydajną rehabilitację bez wychodzenia z domu. Dzięki niej, każdy krok naprzód w kierunku poprawy zdrowia i wydajności jest osiągalny w komfortowych warunkach własnego mieszkania. Zaprojektowana z myślą o użytkownikach potrzebujących wsparcia w codziennym ruchu, wyekwipowana w miękkie poręcze, a także zdejmowany pas bezpieczeństwa, gwarantuje stabilność i bezpieczeństwo na każdym etapie wykorzystywania. Jest to wyśmienite rozwiązanie, które pozwala na indywidualne dopasowanie tempa rehabilitacji do osobistych potrzeb i możliwości.

  Łatwa Obsługa

  inSPORTline Neblin podkreśla się instynktowną obsługą, która nie wymaga z góry progresywnej wiedzy technicznej. Dzięki czytelnemu wyświetlaczowi LCD i prostemu interfejsowi, użytkownicy mogąmonitorować swój postęp, śledząc czas, dystans, szybkość oraz spalone kalorie. duży przycisk bezpieczeństwa zagwarantuje natychmiastowe zatrzymanie urządzenia w razie potrzeby, co w dodatku unosi poziom bezpieczeństwa. Sterowanie Touch & Run umieszczone na poręczach zezwala na szybkie rozpoczęcie lub zakończenie treningu, co czyni z Neblin model przyjazny dla użytkownika na każdym poziomie nowoczesnia.

  technologia Silent Motion

  Jednym z kluczowych atutów bieżni inSPORTline Neblin jest technologia Silent Motion, która zagwarantuje cichą pracę silnika choćby podczas intensywnego używania. Dzięki czemu, treningi nie zakłócają domowego spokoju ani nie są uciążliwe dla otoczenia. Ta nowoczesna technologia powoduje, że Neblin jest perfekcyjnym wyborem dla osób rehabilitujących się w domu, a także dla wszelkich, którzy cenią sobie spokój i ciszę podczas ćwiczeń. Bez względu na to, czy użytkownik skupia się na stopniowym rozszerzaniu swej mobilności, czy także na utrzymaniu formy, Silent Motion Technology zagwarantuje wygodne i niemal niesłyszalne warunki do regularnego korzystania z urządzenia.


  Opis technologiczny:


☆ Bieżnia akamar marki Insportline ☆

Bieżnia akamar marki Insportline Najniższa Cena Online

☆ Bieżnia akamar marki Insportline - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Insportline
 • Nazwa produktu: Bieżnia akamar marki Insportline
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis bieżni:

  Bieżnia inSPORTline Akamar to nowoczesna, wytrzymała bieżnia z nietrudnym składaniem i czujnikami tętna w miękkich uchwytach. Cichy silnik o mocy 1,5 KM zapewnia maksymalną prędkość 16 km/h. Bieżnia sprężynowa z możliwością elektronicznego podnoszenia pasa do 12 pozycji zagwarantuje wystarczający komfort do codziennego treningu.

  Łatwe sterowanie bieżnią inSPORTline Akamar gwarantuje 36 gotowych programów, 3 programy użytkownika, program manualny, a także możliwość sterowania szybkością albo pochyleniem bezpośrednio w uchwytach. Wszystkie niezbędne dane są czytelnie wyświetlane na podświetlanym, pięciocalowym wyświetlaczu LED, pod którym dzięki ergonomicznemu wspornikowi można umieścić np. Tablet.

  Niezwykłą funkcją jest tutaj program Matrix, który liczy okrążenia na torze o długości 400 m. Podczas ćwiczeń przywita Cię możliwość poczęstunku, który będziesz mieć od razu pod ręką dzięki dwóm uchwytom na napoje. Kolejną zaletą są zastosowane kółka ułatwiające przemieszczanie bieżni w wybrane miejsce. Dzięki tym cechom bieżnia inSPORTline Akamar jest odpowiednim dodatkiem do każdej domowej siłowni.

  atrybuty technologiczne atrybuty komputera

☆ Bieżnia incondi t50i marki Insportline ☆

Bieżnia incondi t50i marki Insportline Najniższa Cena Online

☆ Bieżnia incondi t50i marki Insportline - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Insportline
 • Nazwa produktu: Bieżnia incondi t50i marki Insportline
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis bieżni:
  Bieżnia inSPORTline inCondi T50i to wysokiej jakości sprzęt, asygnowany do korzystania domowego. Bieżnia jest wyekwipowana w szereg funkcji, zapewniających maksymalny komfort i bezpieczeństwo ćwiczeń, m.in. Postępowy komputer z podświetlanym wyświetlaczem LCD, silnik o mocy 2,5 KM, a także możliwość regulacji nachylenia pasa w 15 pozycjach. Urządzenie pozwala na połączenie się z tabletem lub iPad'em przez Bluetooth oraz aplikację FitShow.

  Podświetlany panel LCD wyświetla wszelkie niezbędne dane, takie jak: szybkość, czas, dystans, tętno i spalone kalorie. Spośród innych zalet bieżni inSPORTline inCondi T50i warto wskazać cichy silnik z maksymalną prędkością 20 km/h, czujniki tętna w uchwytach oraz kółka do nietrudnego przenoszenia. Potężna kompozycja, pas o wymiarach 140 x 51 cm, a także nośność - aż do 140 kg, gwarantują wysoką solidność urządzenia choćby w trakcie bardzo intensywnego treningu. W celu zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa, bieżnia inSPORTline inCondi T50i została wyekwipowana w klips bezpieczeństwa i blokadę, która w razie konieczności, natychmiast zatrzymuje pracę pasa bieżni. W pamięci komputera zostały zapisane 24 gotowe programy, 3 programy użytkownika, 2 programy HRC i program manualny, który zezwala na samodzielne dostosowywanie treningu do naszych preferencji. Panel bieżni jest wzbogacony o uchwyt do maszyn elektronicznych lub książek.
  właściwości techniczne właściwości komputera


Podsumowanie, czyli jaka bieżnia treningowa Insportline do biegania najlepsza?


Najlepsza bieżnia treningowa Insportline do biegania w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsza bieżnia treningowa Insportline do biegania w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Najlepsze bieżnie do biegania treningowego – Ranking maj 2024

Jeżeli żadna z powyższych bieżni Insportline do biegania i treningu nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie chętnie wybieranych domowych bieżni do treningu.


Powiązania tematyczne:

 • jaka bieżnia treningowa Insportline do biegania opinie i efekty,
 • dobre bieżnie Insportline do biegania w domu cena,
 • ranking bieżni Insportline do biegania i treningu,
 • bieżnia treningowa Insportline do biegania jaka najlepsza.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o bieżniach Insportline do biegania i treningu

#1 Gdzie szukać opinii o bieżniach Insportline do biegania i treningu?

Aktualnie zaprezentowane informacje o bieżniach Insportline do biegania i treningu odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie użytkowników.

#2 Jaka bieżnia treningowa Insportline do biegania najlepsza? Którą wybrać?

Poszukując informacji o dobrych bieżniach Insportline do biegania i treningu warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z bieżniami Insportline do biegania w domu, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie bieżnie Insportline do biegania w domu są najchętniej polecane?

Nasze zestawienia z bieżniami Insportline do biegania w domu zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach bieżnie Insportline do biegania w domu to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *