FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking bieżni Insportline do biegania i treningu. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Bieżnie do biegania / Ranking bieżni Insportline do biegania i treningu


Pomagamy w wyborze dobrych bieżni Insportline do biegania i treningu. Opracowane zestawienia są aktualne marzec 2023 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych bieżni Insportline do biegania i treningu,
 • TOP5 często wybieranych domowych bieżni do treningu.

Jakie bieżnie Insportline do biegania w domu najlepiej wybrać? Ranking marzec 2023

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane bieżnie Insportline do biegania w domu, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking bieżni Insportline do biegania i treningu, wraz z opisem modelu, aktualizujemy każdego dnia.

☆ Insportline Bieżnia gardian g8 ☆

Insportline Bieżnia gardian g8 Najniższa Cena Online

☆ Insportline Bieżnia gardian g8 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Insportline
 • Nazwa produktu: Insportline Bieżnia gardian g8
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis bieżni:

  Bieżnia elektryczna Insportline Gardian G8 to profesjonalna, wysokiej jakości bieżnia z progresywnym, szykownym designem. Mocna kompozycja, niezawodny silnik AC z siłą do 6 HP, nośność do 180 kg i ciężar maszyny wynoszący aż 166 kg, zapewniają długą żywotność i bezawaryjną pracę sprzętu. Przeciwpoślizgowe pomosty, poręcze i hamulec bezpieczeństwa zapewniają maksymalny poziom bezpieczeństwa. Obfite rozmiary pasa bieżni (150x51) istotnie podnoszą komfort ćwiczeń. Sprzęt jest wyekwipowany w śruby blokujące, dzięki którym można prosto zredukować nierówności podłoża. Zakres szybkości od 1 do 20 km/h z regulacją co 0,1 km / h i kąt nachylenia wynoszący nawet 18% nawet najistotniej wymagających użytkowników.

  W pamięci zastosowanego komputera bieżni Insportline Gardian G8 zapisano aż 24 gotowe programy, 2 programy użytkownika i 3 programy HRC, które działają na podstawie tętna biegacza, rejestrowanego przez zaimplementowane w uchwyt czujniki (50-140 BPM - uderzeń na minutę). Obfity, czytelny ekran (18,5'') wskazuje wszystkie konieczne informacje ( czas, szybkość, nachylenie, dystans, tętno i spalone kalorie). Szybkość i nachylenie pasa można z łatwością regulować przy pomocy przycisków sterujących umieszczonych na wyświetlaczu. Na dodatek, bieżnia jest zaopatrzona w funkcjonalne gadżety, takie jak: port USB, odtwarzacz MP3 z głośnikami, wejście słuchawkowe, a także gniazdo do kart pamięci. Atrakcyjnym rozwiązaniem jest także zaimplementowany pod panelem krokomierz i funkcja Matrix, która niezależnie od ustawień, wyświetla 400-metrowe okrążenia, widocznie uprzyjemniając trenining. Dzięki tym właściwościom, bieżnia Insportline Gardian G8 to wspaniały sprzęt, który stanie na wysokości zadania każdego użytkownika!

  Specyfikacja techniczna i wyposażenie:

  Funkcje komputera:


☆ Solidna bieżnia elektryczna lavister marki Insportline ☆

Solidna bieżnia elektryczna lavister marki Insportline Najniższa Cena Online

☆ Solidna bieżnia elektryczna lavister marki Insportline - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: InSPORTline
 • Nazwa produktu: Solidna bieżnia elektryczna lavister marki Insportline
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis bieżni:

  Bieżnia elektryczna inSPORTline Lavister to wysokiej jakości urządzenie dedykowane do użytku domowego. Bieżnia spełni oczekiwania jednocześnie do długich spacerów, jak i lekkiego biegu.

  Wysokiej jakości pas bieżni

  Lavister ma dużą powierzchnię pasa biegowego o rozmiarach 130 x 41 cm. W połączeniu z wysokiej jakości amortyzacją Silent Block bieganie to prawdziwa radość. Do biegania na Lavisterze nie trzeba się zmuszać, to naprawdę obfita zabawa!


  Wysoka prędkość, cicha praca

  Silnik o mocy 1,5 KM z systemem powierzchni rozpędza się do 14 km / h. Nie musisz jednak martwić się o mniejsze szybkości, gdyż, znikoma prędkość wynosi 1 km / h i może być ona zmieniana w regularnych odstępach, zależnie od własnych potrzeb. Pomimo wysokiej efektywności silnika, bieżnia pracuje szczególnie cicho z całą pewnością jej praca nie będzie przeszkadzać innym osobą w pobliżu.
  niewiele miejsca? Żaden problem

  Jeżeli brakuje Ci miejsca w domu na przechowywanie bieżni, nic w tym straconego. Bieżnia inSPORTline Lavister ma mechanizm składania i można ją łatwo przenosić w wygodne miejsce za pomocą wbudowanych kółek transportowych.

  Pełne wyposażenie do domowego treningu

  Wytrzymała kompozycja zapewnia wysoką nośność użytkowników - do 120 kg. Wraz z ręczną regulacją nachylenia pasa bieżni, nie brakuje niczego. Dodatkowym atutem bieżni są otwory na butelki w celu uzupełniania potrzebnych płynów. Błogim bonusem jest uchwyt na tablet albo telefon i gniazdo kabla audio (jack 3,5 mm) w połączeniu z potężnymi głośnikami. Niewątpliwie nie będziesz się nudzić nawet podczas długich maratonów.


  Programy dla najmocniej wymagających

  Możesz wybierać spośród 12 zaprogramowanych programów o zróżnicowanym stopniu trudności – na wyraźnym podświetlanym wyświetlaczu LCD. Dodatkowym atutem jest możliwość wybrania programu manualnego, w którym to Ty określasz obciążenie, wciskając adekwatne przyciski. W połączeniu z czujnikami tętna w uchwytach, trening jest genialnie dopasowany do Twoich potrzeb. Ekran oprócz aktualnej szybkości pokaże dodatkowo przebiegnięty dystans i długość naszego biegu. Zaletą jest obecność funkcji Pause, kiedy tylko wstrzymujesz ćwiczenie i możesz do niego powrócić do woli np. Chwilę później.  Pełny opis: Maksymalna prędkość pasa bieżni wynosi 14 km/h. Komfort w trakcie biegania zapewniają: duża powierzchnia pasa o wymiarach 130 x 41 cm, wysokiej jakości zawieszenie, oraz 12 predefiniowanych, instynktownych programów ćwiczeń. Bieżnia Lavister ma czujniki tętna w uchwytach oraz podświetlany wyświetlacz LCD, który wyświetla wszystkie potrzebne dane, takie jak: czas, dystans, puls, szybkość, i pomiar Body Fat. Bieżnia posiada funkcję pauzy, która pozwala przerwać trening i kontynuować go później bez konieczności ponownego ustalania parametrów programu. Bieżnię Lavister można z łatwością złożyć, dzięki czemu oszczędzamy widoczną ilość przestrzeni. Te właściwości sprawiają, że bieżnia inSPORTline Lavister jest jednym z najpopularniejszych sprzętów do ćwiczeń w zaciszu własnego domu.

  Najważniejsze właściwości:

  • Kompaktowa składana konstrukcja, żeby zaoszczędzić miejsce, gdy bieżnia nie jest używana
  • Cichy bieg
  • Funkcja pauzy
  • Licznik kroków (wyświetlany na panelu sterowania)
  • Wejście audio (3,5 mm) i głośniki o wysokiej skuteczności
  • Uchwyt na tablet / smartfon
  • Dwa uchwyty na butelkę
  • ekran demonstruje: czas, odległość, tętno, prędkość, tłuszcz ciała (przybliżona zawartość tłuszczu)
  Technologie:
  • Easy Fold System: prosty i skuteczny mechanizm tłoczkowy pozwala na nieskomplikowane rozkładanie i składanie bieżni jedną ręką
  • technika Silent Motion: cicha praca silnika bieżni
  • Sterowanie Touch & Run: ważne przyciski funkcyjne znajdują się ponadto na bocznych uchwytach, a jednym przyciskiem można rozpocząć i zakończyć trening.

  Opis techniczny:


☆ Bieżnia Insportline inCondi T70i II ☆

Bieżnia Insportline inCondi T70i II Najniższa Cena Online

☆ Bieżnia Insportline inCondi T70i II - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Insportline
 • Nazwa produktu: Bieżnia Insportline inCondi T70i II
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis bieżni:

☆ Bieżnia gardian g12 marki Insportline ☆

Bieżnia gardian g12 marki Insportline Najniższa Cena Online

☆ Bieżnia gardian g12 marki Insportline - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Insportline
 • Nazwa produktu: Bieżnia gardian g12 marki Insportline
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis bieżni:

  Bieżnia elektryczna Insportline Gardian G12 to profesjonalna bieżnia z progresywnym, eleganckim designem, dedykowana do wykorzystania komercyjnego. Potężna budowa, niezawodny silnik AC z siłą do 8 HP, nośność do 200 kg, a także ciężar maszyny wynoszący aż 265 kg, gwarantują długą żywotność i bezawaryjną pracę sprzętu. Antypoślizgowe pomosty, poręcze i hamulec bezpieczeństwa gwarantują maksymalny poziom bezpieczeństwa. Szerokie rozmiary pasa bieżni (165x60) widocznie podnoszą komfort ćwiczeń. Sprzęt jest wyposażony w śruby blokujące, dzięki którym można prosto zredukować nierówności podłoża. Zakres prędkości od 1 do 23 km/h z regulacją co 0,1 km / h i kąt nachylenia wynoszący choćby 20% choćby najbardziej wymagających użytkowników.

  W pamięci zaimplementowanego komputera bieżni Insportline Gardian G12 zapisano aż 24 gotowe programy, 2 programy użytkownika i 3 programy HRC, które działają na podstawie tętna biegacza, rejestrowanego przez wbudowane w uchwyt czujniki (50-140 BPM - uderzeń na minutę). Znaczny, czytelny ekran (21,6'') wskazuje wszystkie niezbędne dane ( czas, prędkość, nachylenie, dystans, tętno i spalone kalorie). Szybkość i nachylenie pasa można z łatwością regulować przy pomocy przycisków sterujących umieszczonych na wyświetlaczu. Na dodatek, bieżnia jest wyekwipowana w użyteczne gadżety, takie jak: port USB, odtwarzacz MP3 z głośnikami, wejście słuchawkowe oraz gniazdo do kart pamięci. Interesującym rozwiązaniem jest także wbudowany pod panelem krokomierz oraz funkcja Matrix, która niezależnie od ustawień, wyświetla 400-metrowe okrążenia, widocznie uprzyjemniając trenining. Dzięki tym właściwościom, bieżnia Insportline Gardian G12 to nieprzeciętny sprzęt, który stanie na wysokości zadania każdego użytkownika!

  Specyfikacja techniczna i wyposażenie:

  Funkcje komputera:


☆ Bieżnia rehabilitacyjna inSPORTline Neblin z poręczą (8596084030801) ☆

Bieżnia rehabilitacyjna inSPORTline Neblin z poręczą (8596084030801) Najniższa Cena Online

☆ Bieżnia rehabilitacyjna inSPORTline Neblin z poręczą (8596084030801) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: InSPORTline
 • Nazwa produktu: Bieżnia rehabilitacyjna inSPORTline Neblin z poręczą (8596084030801)
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis bieżni:

  Bieżnia rehabilitacyjna inSPORTline Neblin z poręczą to specjalna bieżnia asygnowana do celów rehabilitacyjnych. Po obu stronach sprzętu zamocowane są komfortowe, stworzone z miękkiego materiału, poręcze, które zapewniają wysoki poziom bezpieczeństwa podczas chodzenia po pasie bieżni. Poręcze jednostajne podparcie dla osoby ćwiczącej, na każdym etapie korzystania z urządzenia. Na dodatek, bieżnia jest wyekwipowana w poręcz z przodu pasa, która na dodatek znacznie podciąga komfort wykorzystywania. Bieżnia bardzo niewielka prędkość początkową, wynoszącą zaledwie 0,3 km/h, dzięki temu sprawdza się wspaniale dla wszelkich grup wiekowych, także do celów rehabilitacyjnych i w okresie rekonwalescencji po ciężkich urazach.

  Kolejną zaletąBieżni rehabilitacyjnej inSPORTline Neblin jest odpinany pas bezpieczeństwa, który wspomaga stabilność w trakcie treningu. Bezpieczeństwo rozszerzają także spore, antypoślizgowe stopnie, znajdujące się po obu stronach powierzchni pasa. W razie konieczności, prosto można zejść z urządzenia. Bieżnia obszerny przycisk bezpieczeństwa, który po naciśnięciu natychmiast zatrzymuje pracę pasa bieżni. Dodatkowym elementem bieżni jest czytelny wyświetlacz LCD, który pokazuje wszelkie niezbędne dane. Zastosowane kółka umożliwiają łatwe transportowanie sprzętu z jednego miejsca w drugie. Te właściwości powodują, że Bieżnia inSPORTline Neblin jest wspaniałym produktem dla osób starszych, wymagających rehabilitacji, a także dla osób o ograniczonej skuteczności ruchowej.


  Opis techniczny:

  • Bieżnia elektryczna do rehabilitacji
  • Maksymalna moc silnika: 1,75 KM (moc stała) 3 KM (moc szczytowa)
  • prędkość: 0,3 - 6 kilometrów na godzinę
  • Początkowa prędkość to wyłącznie 0,3 km/h, genialna dla osób starszych lub do rehabilitacji pacjentów
  • duży przycisk do natychmiastowego zatrzymania pasa w razie niebezpieczeństwa
  • Boczne poręcze bezpieczeństwa na całej długości pasa bieżni
  • Poręcz z przodu pasa
  • Odpinany pasek bezpieczeństwa
  • Boczne poziomy ochronne z przeciwpoślizgową powierzchnią
  • Czujniki tętna w uchwytach
  • Podświetlany ekran LCD
  • Komputer wyświetla: czas, dystans, szybkość, kalorie
  • Łatwa i instynktowna obsługa
  • 2 uchwyty na butelki
  • Kółka do nietrudnego transportu
  • Wielkość pasa bieżni: D122 x S40 cm
  • wymiary: D159 x S68 x W129 cm
  • Maksymalne obciążenie: 130 kg
  • Waga: 46 kg
  • przeznaczona do użytku domowego
  • Wysokość poręczy od pasa: 88 cm

  Instrukcja obsługi - Bieżnia rehabilitacyjna inSPORTline Neblin - PL

  Instrukcja obsługi - Bieżnia rehabilitacyjna inSPORTline Neblin - PL


☆ Bieżnia akamar marki Insportline ☆

Bieżnia akamar marki Insportline Najniższa Cena Online

☆ Bieżnia akamar marki Insportline - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Insportline
 • Nazwa produktu: Bieżnia akamar marki Insportline
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis bieżni:

  Bieżnia inSPORTline Akamar to nowoczesna, solidna bieżnia, prędko i szybko składana z czujnikami tętna zastosowanymi w miękkie uchwyty. Cichy silnik o mocy 1,5HP (koni mechanicznych) zapewnia maksymalną szybkość 16km/h. Korzystanie z elektrycznego skosu pasa proponuje 12 pozycji co upraszcza komfort codziennego treningu. Prosta obsługa bieżni inSPORTline Akamar dostarcza 36 gotowych programów, 3 programy użytkownika, instrukcje programów oraz zdolność do kontrolowania prędkości oraz nachylenia bezpośrednio na uchwytach.

  Wszystkie konieczne informacje podczas treningu będą widoczne na elektronicznym 5" podświetlanym wyświetlaczu LED,, a także także dzięki poręcznemu podłokietniku, na którym można umieścić np. Tablet lub inne urządzenie. Niezwykłą funkcją zainstalowaną w tej bieżni jest system Matrix, który oblicza czas na dystans toru biegowego 400m. Po bokach są zamontowane dwa uchwyty na napoje dostępne pod ręką. Kolejną zaletą są wbudowane kółka transportowe, które upraszczają przenoszenie do docelowej lokalizacji. Te atrybuty sprawiają, że bieżnia inSPORTline Akamar jest wyśmienita do domowego użytkowania.

  Specyfikacja technologiczna i wyposażenie:

  Funkcje komputera:


☆ Bieżnia gilavar marki Insportline ☆

Bieżnia gilavar marki Insportline Najniższa Cena Online

☆ Bieżnia gilavar marki Insportline - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Insportline
 • Nazwa produktu: Bieżnia gilavar marki Insportline
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis bieżni:

  Bieżnia elektryczna inSPORTline Gilavar jest wysokiej jakości bieżnią, do wykorzystania domowego i klubowego. Bieżnia inSPORTline Gilavar jest zaopatrzona w wykwintny komputer z szczególnie bogatą funkcjonalnością oraz potężny silnik o mocy 3,5 KM. Potężna budowa z wystarczająco dużą powierzchnią do biegania i ładownością do 180 kg, zagwarantuje maksymalny komfort w trakcie ćwiczeń. Komputer proponuje mnóstwo gotowych programów treningu, programy HRC, i do manualnego ustawiania przez użytkownika.

  Na ekranie bieżni wyświetlają się takie informacje jak prędkość, przebyty dystans, czas, tętno, spalone kalorie i inne. Innymi zaletami bieżni inSPORTline Gilavar jest gniazdo jack na słuchawki, System BeltDrive (gwarantujący cichą i bezproblemową pracę bieżni), czujniki pulsu w uchwytach, maksymalną prędkość 22 km/h, kółka dla łatwiejszego transportu i uchwytu na książkę, notebooka, tablet lub inne urządzenie. Dzięki tym doskonałym właściwościom bieżnia inSPORTline Gilavar stała się szczególnie lubianym modelem bieżni do domu, klubu czy też siłowni.

  Specyfikacja technologiczna i wyposażenie:

  Funkcje komputera:


☆ Bieżnia incondi t50i marki Insportline ☆

Bieżnia incondi t50i marki Insportline Najniższa Cena Online

☆ Bieżnia incondi t50i marki Insportline - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Insportline
 • Nazwa produktu: Bieżnia incondi t50i marki Insportline
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis bieżni:

  Bieżnia inSPORTline inCondi T50i jest bieżnią wysokiej jakości przeznaczoną do użytkowania domowego. Bieżnia oferuje bogatą funkcjonalność, w skład którego wchodzi wymyślny komputer z podświetlanym wyświetlaczem LCD, silnik o maksymalnej mocy 2,5 KM oraz 15 stopni nachylenia pasa. Urządzenie posiada możliwość połączenia z tabletem albo iPad poprzez Bluetooth, a także aplikację FitShow.

  Podświetlany ekran LCD wyświetla mnóstwo zastosowanecznych informacji, takich jak prędkość, czas, dystans, tętno i spalone kalorie. Wśród innych zalet bieżni inSPORTline inCondi T50i odszukamy cichy silnik, z maksymalną prędkością 20 km/h, czujniki tętna w uchwytach i kółka do przystępnego przenoszenia. Solidna kompozycja o rozmiarze pasa 140 x 51 cm i nośności 140 kg gwarantuje wysoką niepodatność i solidność. Aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo, bieżnia inSPORTline inCondi T50i wyposażona jest w klucz bezpieczeństwa, oraz blokadęktóra zatrzymuje pas bieżni natychmiastowo. Bieznia posiada komputer, który ma 24 gotowe programy, 3 programy użytkownika, 2 programy HRC i program manualn, w którym można dopasowywać trening ręcznie.Panel biezni jest równiez wzbogacony w uchwyt do urzadzeń elektronicznych albo książek.

  Specyfikacja technologiczna i wyposażenie:

  Funkcje komputera:

  FitShow:


☆ Bieżnia mystral marki Insportline ☆

Bieżnia mystral marki Insportline Najniższa Cena Online

☆ Bieżnia mystral marki Insportline - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Insportline
 • Nazwa produktu: Bieżnia mystral marki Insportline
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis bieżni:

☆ Bieżnia gardian g6 marki Insportline ☆

Bieżnia gardian g6 marki Insportline Najniższa Cena Online

☆ Bieżnia gardian g6 marki Insportline - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Insportline
 • Nazwa produktu: Bieżnia gardian g6 marki Insportline
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis bieżni:


Podobne zestawienia:


Najtańsze bieżnie Insportline do biegania w domu – Ranking marzec 2023 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze bieżnie Insportline do biegania w domu, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich bieżni Insportline do biegania i treningu jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Domowa Bieżnia Magnetyczna inSPORTline Sprynkl, 254E-46555 ☆

Domowa Bieżnia Magnetyczna inSPORTline Sprynkl, 254E-46555 Najniższa Cena Online

☆ Domowa Bieżnia Magnetyczna inSPORTline Sprynkl, 254E-46555 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: InSPORTline
 • Nazwa produktu: Domowa Bieżnia Magnetyczna inSPORTline Sprynkl, 254E-46555
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis bieżni:
  Bieżnia magnetyczna inSPORTline Sprynkl to uniwersalna, bezsilnikowa bieżnia mechaniczna o wszechstronnym zastosowaniu. Urządzenie zostało zaopatrzone w szereg poręcznych funkcji, takich jak: 8 stopni regulacji obciążenia oraz czytelny wyświetlacz LCD z komputerem, który wyświetla najmocniejsze atrybuty: liczbę spalonych kalorii, puls, czas, prędkość, odległość i inne. Bieżnię inSPORTline Sprynkl z mechanizmem magnetycznym można prosto złożyć, a dzięki kółkom, można ją w nieskomplikowany sposób przetransportować w dowolne miejsce. Dzięki mechanizmowi składania, bieżnię można schować w szafie czy pod łóżkiem, oszczędzającym tym samym dużo cennej przestrzeni. Co więcej, parametry sprzętu proponują adekwatne warunki do treningu fitness. Dzięki mechanicznemu napędowi, możesz przypasować prędkość do swoich potrzeb. Dopełniające mocne strony bieżni to niska waga, cicha praca, wysoka jakość wykonania i szczególnie interesująca cena.
  Opis technologiczny:
  • Magnetyczna bieżnia bezsilnikowa
  • 8 stopni obciążenia
  • Możliwość prędkiego złożenia w celu zaoszczędzenia miejsca
  • Łatwa i instynktowna obsługa
  • Boczne poziomy bezpieczeństwa z powierzchnią przeciwpoślizgową
  • Uchwyt z miękkiego materiału
  • Kółka do przystępnego transportu bieżni
  • Komputer z wyświetlaczem LCD: liczba spalonych kalorii, puls, czas, prędkość, odległość i inne.
  • wymiary powierzchni do biegania: D105 x S37 cm
  • wymiary po złożeniu: D138 cm x S65 cm x W129 cm
  • rozmiary: D151 cm x S65 cm x W137 cm
  • Nośność: 100 kg
  • Koło zamachowe: 3 kg
  • Waga: 28 kg
  • Kategoria HC (Norma EN957) do korzystania domowego
  • Amortyzacja: Bez amortyzacji
  • całkowita ilość programów: 1
  • detektor tętna: Tak
  • Długość pasa: 105 cm
  • Długość po rozłożeniu: 151 cm
  • Długość po złożeniu: 55 cm
  • Hamulec bezpieczeństwa: Nie
  • Kategoria: H (zgodnie z EN957)
  • Kółka transportowe: Tak
  • Maks. Waga użytkownika: 100 kg
  • Maksymalna prędkość: Zależne od użytkownika
  • nieznaczna szybkość: Zależna od użytkownika
  • Moc silnika: Bezsilnikowa
  • Odbiornik pasa piersiowego: Nie
  • Pas piersiowy w komplecie: Nie
  • Pochylenie podłużne: 9 (15,84%)
  • stopnie nachylenia: 0-1%
  • Program HRC: Nie
  • Program manualny: Tak
  • Przeznaczenie: Domowe
  • Regulacja nachylenia pasa: Stałe nachylenie
  • Składana konstrukcja: Tak
  • System poziomowania: Nie
  • Szerokość pasa: 37 cm
  • Szerokość po rozłożeniu: 65 cm
  • Szerokość po złożeniu: 65 cm
  • typ bieżni: Magnetyczna (mechaniczna)
  • Uchwyt na butelkę: Nie
  • Uchwyt na tablet: Nie
  • Waga bieżni: 28 kg
  • Wejście audio: Nie
  • Wysokość po rozłożeniu: 137 cm
  • Wysokość po złożeniu: 140 cm
  • Źródło zasilania: 2x AA baterie

☆ Bieżnia magnetyczna do domu excel run marki Insportline ☆

Bieżnia magnetyczna do domu excel run marki Insportline Najniższa Cena Online

☆ Bieżnia magnetyczna do domu excel run marki Insportline - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Insportline
 • Nazwa produktu: Bieżnia magnetyczna do domu excel run marki Insportline
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis bieżni:

  Magnetyczna bieżnia z funkcją "nordic walking", udźwig 100 kg, bez zasilania, 2 poziomy nachylenia, 8 poziomów obciążenia, wymiary pasa 110 x 35 cm, waga 30 kg, cicha praca.


☆ Solidna bieżnia elektryczna lavister marki Insportline ☆

Solidna bieżnia elektryczna lavister marki Insportline Najniższa Cena Online

☆ Solidna bieżnia elektryczna lavister marki Insportline - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: InSPORTline
 • Nazwa produktu: Solidna bieżnia elektryczna lavister marki Insportline
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis bieżni:

  Bieżnia elektryczna inSPORTline Lavister to wysokiej jakości urządzenie asygnowane do stosowania domowego. Bieżnia stanie na wysokości zadania równocześnie do długich spacerów, jak i lekkiego biegu.

  Wysokiej jakości pas bieżni

  Lavister posiada dużą powierzchnię pasa biegowego o rozmiarach 130 x 41 cm. W połączeniu z wysokiej jakości amortyzacją Silent Block bieganie to prawdziwa radość. Do biegania na Lavisterze nie trzeba się zmuszać, to naprawdę spora zabawa!


  Wysoka szybkość, cicha praca

  Silnik o mocy 1,5 KM z systemem powierzchni rozpędza się do 14 km / h. Nie musisz jednak martwić się o mniejsze prędkości, gdyż, znikoma szybkość wynosi 1 km / h i może być ona zmieniana w regularnych odstępach, zależnie od własnych potrzeb. Pomimo wysokiej sprawności silnika, bieżnia pracuje niezwykle cicho niewątpliwie jej praca nie będzie przeszkadzać innym osobą w pobliżu.
  niedużo miejsca? Żaden problem

  Jeżeli brakuje Ci miejsca w domu na przechowywanie bieżni, nic w tym straconego. Bieżnia inSPORTline Lavister posiada mechanizm składania i można ją z łatwością przenosić w komfortowe miejsce za pomocą zastosowanych kółek transportowych.

  Pełne wyposażenie do domowego treningu

  Wytrzymała kompozycja zagwarantuje wysoką nośność użytkowników - do 120 kg. Wraz z ręczną regulacją nachylenia pasa bieżni, nie brakuje niczego. Dodatkowym atutem bieżni są otwory na butelki w celu uzupełniania koniecznych płynów. Miłym bonusem jest uchwyt na tablet albo telefon oraz gniazdo kabla audio (jack 3,5 mm) w połączeniu z solidnymi głośnikami. Bez wątpienia nie będziesz się nudzić nawet podczas długich maratonów.


  Programy dla najistotniej wymagających

  Możesz wybierać spomiędzy 12 zaprogramowanych programów o zróżnicowanym stopniu trudności – na wyraźnym podświetlanym wyświetlaczu LCD. Dodatkowym atutem jest możliwość wybrania programu manualnego, w którym to Ty określasz obciążenie, wciskając adekwatne przyciski. W połączeniu z czujnikami tętna w uchwytach, trening jest perfekcyjnie dopasowany do Twoich potrzeb. Wyświetlacz oprócz aktualnej prędkości pokaże w dodatku przebiegnięty dystans i długość naszego biegu. Zaletą jest obecność funkcji Pause, kiedy tylko wstrzymujesz ćwiczenie i możesz do niego powrócić do woli np. Chwilę później.  Pełny opis: Maksymalna prędkość pasa bieżni wynosi 14 km/h. Komfort w trakcie biegania zapewniają: znaczna powierzchnia pasa o wymiarach 130 x 41 cm, wysokiej jakości zawieszenie,, a także 12 predefiniowanych, intuicyjnych programów ćwiczeń. Bieżnia Lavister ma czujniki tętna w uchwytach oraz podświetlany ekran LCD, który wyświetla wszystkie niezbędne dane, takie jak: czas, dystans, puls, szybkość,, a także pomiar Body Fat. Bieżnia posiada funkcję pauzy, która pozwala przerwać trening i kontynuować go później bez konieczności ponownego ustalania parametrów programu. Bieżnię Lavister można prosto złożyć, dzięki czemu oszczędzamy pokaźną liczba przestrzeni. Te atrybuty sprawiają, iż bieżnia inSPORTline Lavister jest jednym z najpopularniejszych sprzętów do ćwiczeń w zaciszu własnego domu.

  Najważniejsze atrybuty:

  • Kompaktowa składana budowa, żeby zaoszczędzić miejsce, gdy bieżnia nie jest stosowana
  • Cichy bieg
  • Funkcja pauzy
  • Licznik kroków (wyświetlany na panelu sterowania)
  • Wejście audio (3,5 mm) i głośniki o wysokiej wydajności
  • Uchwyt na tablet / smartfon
  • Dwa uchwyty na butelkę
  • wyświetlacz ukazuje: czas, odległość, tętno, szybkość, tłuszcz ciała (przybliżona zawartość tłuszczu)
  Technologie:
  • Easy Fold System: prosty i produktywny mechanizm tłoczkowy umożliwia nietrudne rozkładanie i składanie bieżni jedną ręką
  • technika Silent Motion: cicha praca silnika bieżni
  • Sterowanie Touch & Run: ważne przyciski funkcyjne znajdują się jeszcze na bocznych uchwytach, a jednym przyciskiem można rozpocząć i zakończyć trening.

  Opis techniczny:


☆ Bieżnia rehabilitacyjna inSPORTline Neblin z poręczą (8596084030801) ☆

Bieżnia rehabilitacyjna inSPORTline Neblin z poręczą (8596084030801) Najniższa Cena Online

☆ Bieżnia rehabilitacyjna inSPORTline Neblin z poręczą (8596084030801) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: InSPORTline
 • Nazwa produktu: Bieżnia rehabilitacyjna inSPORTline Neblin z poręczą (8596084030801)
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis bieżni:

  Bieżnia rehabilitacyjna inSPORTline Neblin z poręczą to specjalna bieżnia dedykowana do celów rehabilitacyjnych. Po obu stronach sprzętu zamocowane są wygodne, tworzone z miękkiego materiału, poręcze, które zapewniają wysoki poziom bezpieczeństwa podczas chodzenia po pasie bieżni. Poręcze zrównoważone podparcie dla osoby ćwiczącej, na każdym etapie korzystania z urządzenia. Na dodatek, bieżnia jest wyekwipowana w poręcz z przodu pasa, która dodatkowo znacznie podciąga komfort użytkowania. Bieżnia nad wyraz śladowa prędkość początkową, wynoszącą zaledwie 0,3 km/h, dzięki czemu sprawdza się genialnie dla wszelkich grup wiekowych, także do celów rehabilitacyjnych i w okresie rekonwalescencji po ciężkich urazach.

  Kolejną zaletąBieżni rehabilitacyjnej inSPORTline Neblin jest odpinany pas bezpieczeństwa, który wspomaga stabilność podczas treningu. Bezpieczeństwo zwiększają także znaczne, przeciwpoślizgowe poziomy, znajdujące się po obu stronach powierzchni pasa. W razie konieczności, z łatwością można zejść z urządzenia. Bieżnia wielki przycisk bezpieczeństwa, który po naciśnięciu natychmiast zatrzymuje pracę pasa bieżni. Dodatkowym elementem bieżni jest czytelny ekran LCD, który prezentuje wszelkie niezbędne dane. Wbudowane kółka zezwalają na łatwe transportowanie sprzętu z jednego miejsca w drugie. Te parametry sprawiają, że Bieżnia inSPORTline Neblin jest nadzwyczajnym produktem dla osób starszych, wymagających rehabilitacji oraz dla osób o ograniczonej wydajności ruchowej.


  Opis technologiczny:

  • Bieżnia elektryczna do rehabilitacji
  • Maksymalna moc silnika: 1,75 KM (moc stała) 3 KM (moc szczytowa)
  • szybkość: 0,3 - 6 kilometrów na godzinę
  • Początkowa prędkość to wyłącznie 0,3 km/h, rewelacyjna dla osób starszych lub do rehabilitacji pacjentów
  • wielki przycisk do natychmiastowego zatrzymania pasa w razie niebezpieczeństwa
  • Boczne poręcze bezpieczeństwa na całej długości pasa bieżni
  • Poręcz z przodu pasa
  • Odpinany pasek bezpieczeństwa
  • Boczne poziomy ochronne z przeciwpoślizgową powierzchnią
  • Czujniki tętna w uchwytach
  • Podświetlany ekran LCD
  • Komputer wyświetla: czas, dystans, szybkość, kalorie
  • Łatwa i intuicyjna obsługa
  • 2 uchwyty na butelki
  • Kółka do nieskomplikowanego transportu
  • Wielkość pasa bieżni: D122 x S40 cm
  • wymiary: D159 x S68 x W129 cm
  • Maksymalne obciążenie: 130 kg
  • Waga: 46 kg
  • przeznaczona do wykorzystywania domowego
  • Wysokość poręczy od pasa: 88 cm

  Instrukcja obsługi - Bieżnia rehabilitacyjna inSPORTline Neblin - PL

  Instrukcja obsługi - Bieżnia rehabilitacyjna inSPORTline Neblin - PL


☆ Bieżnia magnetyczna z poręczami i drążkiem do podciągania inSPORTline Tongu ☆

Bieżnia magnetyczna z poręczami i drążkiem do podciągania inSPORTline Tongu Najniższa Cena Online

☆ Bieżnia magnetyczna z poręczami i drążkiem do podciągania inSPORTline Tongu - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: inSPORTline
 • Nazwa produktu: Bieżnia magnetyczna z poręczami i drążkiem do podciągania inSPORTline Tongu
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis bieżni:
  Czy chcesz poprawić swoją kondycję na bieżni, lecz możeszwykorzystać drążka, by złagodzić ból pleców? A może chciałbyś zrobić przysiady i mieć płaski brzuch? A może pompki albo ćwiczenia równoległe nie byłyby złym pomysłem? Nie martw się! Bieżnia z drążkiem do wznosinia inSPORTline Tongu pozwala wykonać wszystkie powyższe czynności… i to wszystko przy pomocy jednego urządzenia! Bieżnię bez silnika, odpowiednią jednocześnie do biegania, jak i chodzenia, można ustawić w 3 przeróżnych pozycjach. Po przeciwnej stronie znajdują się wyściełane poręcze z dwoma rozmaitymi uchwytami. Nad nimi znajduje się drążek do regulacji wysokości (który ma ponadto dwa przeróżne uchwyty). Lecz to nie wszystko! Nachylony pas może służyć jako ławka (dzięki wyściełanym podnóżkom u dołu). Możesz także docenić uchwyty, które pozwalają wykonywać pompki, gdy pas biegowy jest pochylony. Bieżnia z drążkiem do podwyższania inSPORTline Tongu to coś więcej niżeli bieżnia. Jest to prawidłowo wyekwipowana domowa siłownia, która pozwala ćwiczyć nogi, ramiona, kręgosłup i plecy. A najkorzystniejsze jest to, iż mogą z niej korzystać dwie osoby jednocześnie. Ćwicz we własnym tempie Bieżnie bezsilnikowe posiadają pas, który wprawiany jest w ruch poprzez użytkownika - bez silnika, bez wyświetlacza, bez regulacji. To, jak błyskawicznie zamierzasz biegać / chodzić, zależy wyłącznie od Ciebie. Opór można prosto regulować przy pomocy pokrętła regulacyjnego po prawej stronie ramy. Pas bieżni można ustawić w 3 różnych pozycjach.
  Drążek 5 w 1 Po przeciwnej stronie znajduje się wyściełany drążek z dwoma najróżniejszymi uchwytami, który pozwala ćwiczyć plecy i ramiona. Wysokość drążka do podciągania można regulować w 5 pozycjach (195 - 215 cm), dzięki temu jest odpowiedni dla użytkowników o różnorodnym wzroście. Każdy mięsień zostanie zaangażowany Kolejną wielką cechą są poręcze z dwoma różnymi uchwytami i wyściełane podnóżki, które pozwalają ćwiczyć nie tylko mięśnie klatki piersiowej, ale także mięśnie ramion, barków i mięśnie brzucha.
  Jeszcze kilka dodatków Oprócz drążka do podnosinia z regulacją wysokości możesz w dodatku złożyć zarówno drążki równoległe, jak i pas bieżni i zabezpieczyć je na miejscu (w zależności od tego, co chcesz zrobić). Ponieważ można używać każdej strony bieżni z drążkiem do podciągania inSPORTline Tongu, może być potrzebne jej od czasu do czasu przesuwanie. I ale może to stanowić problem w sytuacji zwykłego drążka do podciągania, ta maszyna ma koła u dołu pasa bieżnego, które pozwalają obrócić ramę (w pozycji złożonej) i przesunąć ją. Czas na improwizację Strategicznie rozmieszczone, wyściełane rączki pozwalają zamienić pas biegowy w ławkę do ćwiczeń! I choć może to być trochę niekonwencjonalne, jest to doskonałe rozwiązanie, gdy mieszkasz w małym mieszkaniu, chcesz robić pompki, lecz nie chcesz kupować zwykłej ławki. Możesz scalić uchwyty do swojej wysokości (5 pozycji). Lecz nie zapomnij ustawić oporu na maksimum, jeśli nie chcesz zsuwać się w całości podczas treningu.
  Kluczowe cechy:
  • bezprecedensowa bieżnia, która pozwala chodzić, robić pompki, a także przysiady
  • pasuje do biegania, chodzenia i chodzenia pod górę
  • Może być wykorzystywana przez dwóch użytkowników jednocześnie
  • Ręczna regulacja oporu
  • zastosowanie: bezsilnikowy pas biegowy, poręcze, uniwersalny drążek do unosinia, ławka treningowa
  • Ręczne nachylenie (3 pozycje):
   • Pozycja 1: 17% (10 )
   • Pozycja 2: 19% (11 )
   • Pozycja 3: 22% (12,5 )
  • Drążek do wznosinia z regulacją wysokości (5 pozycji):
   • Pozycja 1: 195 cm
   • Pozycja 2: 200 cm
   • Pozycja 3: 205 cm
   • Pozycja 4: 210 cm
   • Pozycja 5: 215 cm
  • Odległość pomiędzy wewnętrznymi uchwytami: 42 cm
  • Podnóżki pozwalają używać pasa do biegania jako ławki treningowej
  • Drążek do podnosinia z 2 rozmaitymi uchwytami
  • Uchwyty do pompek
  • regulowane uchwyty do przysiadów (5 pozycji)
  • Równoległe pręty i pas bieżny można złożyć i zabezpieczyć na miejscu
  • Hamulec bezpieczeństwa (dźwignia)
  Opis techniczny:
  • czujnik tętna: Nie
  • Długość pasa: 132 cm
  • Długość po rozłożeniu: 210 cm
  • Długość po złożeniu: 135 cm
  • Hamulec bezpieczeństwa: Tak
  • Kategoria: HC (zgodnie z EN957)
  • Kółka transportowe: Tak
  • ilość poziomów nachylenia: 3
  • Maks. Waga użytkownika: 130 kg
  • Maksymalne nachylenie powierzchni do biegania: 12.50
  • Odbiornik pasa piersiowego: Nie
  • odpowiednie do chodzenia: Tak
  • Pas piersiowy w komplecie: Nie
  • Program HRC: Nie
  • Program manualny: Tak
  • Przeznaczenie: Domowe
  • Regulacja nachylenia pasa: Ręczna
  • Składana kompozycja: Nie
  • System poziomowania: Nie
  • Szerokość pasa: 43 cm
  • Szerokość po rozłożeniu: 122 cm
  • Szerokość po złożeniu: 76 cm
  • rodzaj bieżni: Magnetyczna (mechaniczna)
  • Uchwyt na butelkę: Nie
  • Uchwyt na tablet: Nie
  • Waga bieżni: 100.50 kg
  • Wejście audio: Nie
  • Wysokość po rozłożeniu: 222 cm
  • Wysokość po złożeniu: 194 cm
  • Źródło zasilania: Bez zasilania


Podsumowanie, czyli jaka bieżnia treningowa Insportline do biegania najlepsza?


Najlepsza bieżnia treningowa Insportline do biegania w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsza bieżnia treningowa Insportline do biegania w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Najlepsze bieżnie do biegania treningowego – Ranking marzec 2023

Jeżeli żadna z powyższych bieżni Insportline do biegania i treningu nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie chętnie wybieranych domowych bieżni do treningu.


Powiązania tematyczne:

 • jaka bieżnia treningowa Insportline do biegania opinie i efekty,
 • dobre bieżnie Insportline do biegania w domu cena,
 • ranking bieżni Insportline do biegania i treningu,
 • bieżnia treningowa Insportline do biegania jaka najlepsza.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o bieżniach Insportline do biegania i treningu

#1 Gdzie szukać opinii o bieżniach Insportline do biegania i treningu?

Aktualnie zaprezentowane informacje o bieżniach Insportline do biegania i treningu odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie użytkowników.

#2 Jaka bieżnia treningowa Insportline do biegania najlepsza? Którą wybrać?

Poszukując informacji o dobrych bieżniach Insportline do biegania i treningu warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z bieżniami Insportline do biegania w domu, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie bieżnie Insportline do biegania w domu są najchętniej polecane?

Nasze zestawienia z bieżniami Insportline do biegania w domu zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach bieżnie Insportline do biegania w domu to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *