FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking bieżni Insportline do biegania i treningu. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Bieżnie do biegania / Ranking bieżni Insportline do biegania i treningu


Pomagamy w wyborze dobrych bieżni Insportline do biegania i treningu. Opracowane zestawienia są aktualne grudzień 2023 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych bieżni Insportline do biegania i treningu,
 • TOP5 często wybieranych domowych bieżni do treningu.

Jakie bieżnie Insportline do biegania w domu najlepiej wybrać? Ranking grudzień 2023

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane bieżnie Insportline do biegania w domu, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking bieżni Insportline do biegania i treningu, wraz z opisem modelu, aktualizujemy każdego dnia.

☆ Bieżnia gardian g12 marki Insportline ☆

Bieżnia gardian g12 marki Insportline Najniższa Cena Online

☆ Bieżnia gardian g12 marki Insportline - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Insportline
 • Nazwa produktu: Bieżnia gardian g12 marki Insportline
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis bieżni:
  Bieżnia elektryczna Insportline Gardian G12 to profesjonalna bieżnia z progresywnym, eleganckim designem, dedykowana do wykorzystania komercyjnego. Potężna budowa, niezawodny silnik AC z siłą do 8 HP, nośność do 200 kg, a także ciężar maszyny wynoszący aż 265 kg, gwarantują długą żywotność i bezawaryjną pracę sprzętu. Antypoślizgowe pomosty, poręcze i hamulec bezpieczeństwa gwarantują maksymalny poziom bezpieczeństwa. Szerokie rozmiary pasa bieżni (165x60) widocznie podnoszą komfort ćwiczeń. Sprzęt jest wyposażony w śruby blokujące, dzięki którym można prosto zredukować nierówności podłoża. Zakres prędkości od 1 do 23 km/h z regulacją co 0,1 km / h i kąt nachylenia wynoszący choćby 20% choćby najbardziej wymagających użytkowników.

  W pamięci zaimplementowanego komputera bieżni Insportline Gardian G12 zapisano aż 24 gotowe programy, 2 programy użytkownika i 3 programy HRC, które działają na podstawie tętna biegacza, rejestrowanego przez wbudowane w uchwyt czujniki (50-140 BPM - uderzeń na minutę). Znaczny, czytelny ekran (21,6'') wskazuje wszystkie niezbędne dane ( czas, prędkość, nachylenie, dystans, tętno i spalone kalorie). Szybkość i nachylenie pasa można z łatwością regulować przy pomocy przycisków sterujących umieszczonych na wyświetlaczu. Na dodatek, bieżnia jest wyekwipowana w użyteczne gadżety, takie jak: port USB, odtwarzacz MP3 z głośnikami, wejście słuchawkowe oraz gniazdo do kart pamięci. Interesującym rozwiązaniem jest także wbudowany pod panelem krokomierz oraz funkcja Matrix, która niezależnie od ustawień, wyświetla 400-metrowe okrążenia, widocznie uprzyjemniając trening. Dzięki tym właściwościom, bieżnia Insportline Gardian G12 to nieprzeciętny sprzęt, który stanie na wysokości zadania każdego użytkownika!
  atrybuty techniczne cechy komputera

☆ Bieżnia inSportline inCondi T420i ☆

Bieżnia inSportline inCondi T420i Najniższa Cena Online

☆ Bieżnia inSportline inCondi T420i - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Insportline
 • Nazwa produktu: Bieżnia inSportline inCondi T420i
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis bieżni:

  Bieżnia inSPORTline inCondi T420i ma wszystko, co powinna mieć nowoczesna bieżnia – spora powierzchnia do biegania, dostęp do aplikacji online, a choćby bezprzewodowe połączenie z Internetem! zezwala na nie tylko przeglądanie ulubionych stron internetowych, lecz także dostęp do Netflix, oglądanie filmów z YouTube albo słuchanie ulubionej muzyki w Spotify. Potężna, stabilna rama ma nośność do 140 kg, zapewniając wygodny i bezpieczny trening każdemu członkowi rodziny.

  Dzięki niepowtarzalnej konstrukcji bieżnia nie potrzebuje osłony silnika, więc nic Ci nie będzie przeszkadzać w trakcie treningu. Pokryte przeciwpoślizgową, błogą w dotyku gumą, specjalnie wyprofilowane uchwyty gwarantują wsparcie w trakcie treningu. Wysokiej jakości zawieszenie amortyzuje wstrząsy i broni stawy, zapewniając dodatkowy komfort.

  Korzystając z czytelnego, kolorowego ekranu dotykowego, możesz wybrać jeden z 16 gotowych programów albo stworzyć własny program. Możesz wybierać spomiędzy programów docelowych lub programów HRC, które automatycznie dostosowują szybkość i nachylenie, żeby utrzymać Cię w docelowej strefie tętna. Ekran dotykowy o przekątnej 15,6 cala zezwala na oglądanie filmów, a dzięki wejściu MP3 i wbudowanym głośnikom słuchanie muzyki.

  właściwości techniczne parametry komputera

☆ Bieżnia magnetyczna do domu excel run marki Insportline ☆

Bieżnia magnetyczna do domu excel run marki Insportline Najniższa Cena Online

☆ Bieżnia magnetyczna do domu excel run marki Insportline - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Insportline
 • Nazwa produktu: Bieżnia magnetyczna do domu excel run marki Insportline
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis bieżni:
  Większość bieżni pozwala trenować bieganie albo chodzenie. Bieżnia magnetyczna inSPORTline Excel Run, dzięki specjalnie zaprojektowanym dźwigniom, umożliwia na dodatek uprawianie modnego w ostatnim czasie "nordic walkingu" (dzięki integracji dźwigni, podczas treningu możesz spalić do 40% więcej kalorii, podczas zwyczajnego spaceru. Ten typ aktywności pozwala na jednoczesne ćwiczenie mięśni nóg, bioder, a także górnych partii ciała. Bieżnia mechaniczna (bezsilnikowa) oferuje słuszne warunki do treningu fitness. Dzięki mechanicznemu napędowi, możesz dostosować szybkość do swoich potrzeb. Dodatkowe zalety sprzętu to zrównoważona konstrukcja, magnetyczne hamulce, prosta konfiguracja i niezwykle cicha praca. Model sprawdzi się zwłaszcza do prędkiego chodzenia, symulującego spacer pod górę i "nordic walkingu".
  atrybuty technologiczne
  cechy komputera

☆ Bieżnia gilavar marki Insportline ☆

Bieżnia gilavar marki Insportline Najniższa Cena Online

☆ Bieżnia gilavar marki Insportline - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Insportline
 • Nazwa produktu: Bieżnia gilavar marki Insportline
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis bieżni:
  Bieżnia inSPORTline Gilavar to wysokiej jakości, elektryczna bieżnia, dedykowana do korzystania domowego i klubowego. Model został zaopatrzony w progresywny komputer o bogatej funkcjonalności i solidny silnik o mocy 3,5 KM. Solidna budowa z dużą powierzchnią do biegania i nośnością do 150 kg, zapewnia maksymalny komfort ćwiczeń. W pamięci komputera zapisano gotowe programy treningowe, program HRC i program manualny. Ekran bieżni wyświetla wszelkie niezbędne informacje, takie jak: szybkość, przebyty dystans, czas, tętno, spalone kalorie i inne. Dopełniające mocne strony sprzęt to gniazdo do podłączenia słuchawek, system BeltDrive, czujniki tętna w uchwytach, wysoka szybkość maksymalna - 22 km/h, kółka transportowe i praktyczny uchwyt na książkę, tablet, laptop lub inne urządzenia elektroniczne. Dzięki tym właściwościom, bieżnia inSPORTline Gilavar stała się bardzo popularnym modelem bieżni do domu, klubu czy siłowni.
  parametry techniczne właściwości komputera

☆ Bieżnia Insportline inCondi T70i II ☆

Bieżnia Insportline inCondi T70i II Najniższa Cena Online

☆ Bieżnia Insportline inCondi T70i II - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Insportline
 • Nazwa produktu: Bieżnia Insportline inCondi T70i II
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis bieżni:
  Bieżnia inSPORTline inCondi T70i II to innowacyjna bieżnia z bogatym wyposażeniem, przeznaczona do wykorzystania domowego. Jest to następca znanego modelu T70i. Bieżnia sprawny silnik o mocy 3,0 KM, który łatwo wprawia w ruch pas bieżni, osiągając szybkość aż do 20 km/h. Choćby przy tak dużej prędkości, amortyzacja pracuje wyjątkowo wygodnie. W pamięci komputera bieżni zapisano 24 gotowe programy o zróżnicowanych poziomach szybkości, 3 programy użytkownika, 2 programy HRC oraz program manualny, który można przypasować do jednostkowych potrzeb. Ciekawą opcją bieżni jest funkcja Pauza, dzięki której możesz zatrzymać trening, a następnie kontynuować od miejsca, w którym został przerwany bez konieczności ponownej konfiguracji.

  Na uchwytach bieżni umieszczone są czujniki tętna. W skład zestawu wchodzi na dodatek pas piersiowy, umożliwiający skrupulatny pomiar tętna. Bieżnia jest wyekwipowana w 15 stopniową elektroniczną regulację nachylenia pasa. Dodatkowe mocne strony modelu to hamulec bezpieczeństwa, wysuwana podstawka na tablet albo książkę,, a także czytelny ekran. Urządzenie jest zsynchronizowane z aplikacją FitShow, która istotnie uprzyjemnia trening.

  znaczącą zmianą w stosunku do poprzedniego modelu T70i jest zintegrowany komputer z dotykowym ekranem TFT. Komputer zezwala na łączność WiFi w pasmach 2.5/5G, może na dodatek odtwarzać filmy i muzykę online,też z przenośnego dysku przez USB lub z wewnętrznej pamięci o obszerności 8 GB. Obsługuje on wszystkie najpopularniejsze formaty multimedialne takie jak: MP3, WMA, MPEG-4 oraz AVI.
  właściwości technologiczne cechy komputera

☆ Bieżnia mystral marki Insportline ☆

Bieżnia mystral marki Insportline Najniższa Cena Online

☆ Bieżnia mystral marki Insportline - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Insportline
 • Nazwa produktu: Bieżnia mystral marki Insportline
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis bieżni:

  Bieżnia elekryczna inSPORTline Mystral jest to wysokiej jakości bieżnia asygnowana do wykorzystania komercyjnego. Wyposażona jest w bogaty pakiet funkcji w skład którego wchodzi silnik o mocy 5 km, maksymalnej szybkości 20 km/h i regulacja w zakresie od 0 do 15%. Konkretna budowa z dużą powierzchnią pasa (150 x 51 cm) i ładowności 150 kg zagwarantuje maksymalny komfort w trakcie ćwiczeń. Komputer z 10 " wyświetlaczem proponuje szereg gotowych programów, program HRC, a także programy użytkownika, które można konfigurować zgodnie z potrzebami. Komputer wyświetla w dodatku potrzebne informacje, takie jak prędkość, przebyty dystans, tętno i spalone kalorie.

  Innymi zaletami bieżni inSPORTline Mystral są czujniki tętna w uchwytach, kółka do nieskomplikowanego transportu, gniazdo mini jack 3,5 na odtwarzacz MP3 ub telefon oraz zastosowane głośniki. Co więcej bieżnia posiada klucz bezpieczeństwa, który zagwarantuje natychmiastowe zatrzymanie bieżni w nagłych przypadkach. Dzięki tym nadzwyczajnym właściwościom bieżnia inSPORTline Mystral stała się bardzo lubianym modelem bieżni do wykorzystania komercyjnego oraz domowego.

  Rama bieżni Mystral jest szeroka i solidna, dzięki czemu możesz trenować komfortowo i bez ograniczeń. Mimo to po złożeniu można ją schować, by zaoszczędzić miejsce w domu. W dodatku powierzchnia do biegania jest wyściełana specjalnymi wkładkami SAS (Shock Absorbing System), które łagodzą uderzenia stóp i oszczędzają stawy.

  W bieżni Mystral znajdziesz 24 zaprogramowane programy, z których każdy symuluje inny typ terenu. Piętnaście poziomów pochylenia i maksymalna szybkość 20 km / h oferują przyzwoitą bogactwo treningu nawet w ramach programu ręcznego, który można zmieniać w sposób ciągły. Jeśli wyobrażasz sobie profil swej wirtualnej trasy w zupełnie inny sposób, możesz skonfigurować każdy detal i zapisać program w pamięci - trzy razy!

  cechy techniczne cechy komputera

☆ Bieżnia incondi t6000i marki Insportline ☆

Bieżnia incondi t6000i marki Insportline Najniższa Cena Online

☆ Bieżnia incondi t6000i marki Insportline - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Insportline
 • Nazwa produktu: Bieżnia incondi t6000i marki Insportline
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis bieżni:
  Bieżnia inSPORTline inCondi T5000i jest to profesjonalna bieżnia, asygnowana do stosowania komercyjnego. Bieżnia ma bogatą funkcjonalność oraz wyposażenie bezpieczeństwa. W skład tego wejdzie wyrafinowany komputer z podświetlanym wyświetlaczem LCD, wyjątkowy silnik o mocy 5,0 KM, regulacja pochylenia pasa - 22 stopniowa, a także wzmocnienie po bokach wzdłuż pasa bieżni dla większego bezpieczeństwa. Urządzenie posiada możliwość połączenia z tabletem lub iPad'em przez bluetooth oraz iRunning+. Dzięki czemu można biegać po Alpach, stolicach wszystkich krajów świata oraz wielu innych niebanalnych miejscach. Przebieg szlaku może być śledzony poprzez Google Maps i Street View bezpośrednio na ekranie.
  Podświetlany wyświetlacz LCD demonstruje szereg ergonomicznych danych, takich jak szybkość, czas, dystans, tętno i spalone kalorie. Inne atuty bieżni inSPORTline inCondi T5000i to m.in. Cicha praca silnika, czujniki pulsu w uchwytach, maksymalna prędkość 22 km/h, a także system poziomowania na nierównych powierzchniach. Solidna konstrukcja o rozmiarach 155 x 53 cm i nośności 200 kg zagwarantuje wysoki komfort ćwiczeń. Bieżnia jest wyposażona w specjalny system zawieszenia SAS absorbujący wszelkie wstrząsy. W celu zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa, bieżnia inSPORTline inCondi T5000i posiada klucz zabezpieczeń, który natychmiastowo zatrzymuje bieżnie.
  otrzymać najdokładniejsze wyniki treningu, bieżnia jest wyekwipowana w innowacyjny komputer. Komputer proponuje 99 gotowych programów, 12 programów dla użytkownika i program ręczny, w którym można ustawić bieżnie zgodnie z państwa życzeniem. Panel bieżni jest wzbogacony na dodatek w uchwyt do urządzeń elektronicznych lub książek. Bieżnia inSPORTline inCondi T5000 jest wyekwipowana m.in. W funkcje pomiaru tkanki tłuszczowej (BMI). Te oraz świetne właściwości bieżni inSPORTline inCondi T5000 powodują że jest ona popularną bieżnią do mistrzowskiego wykorzystania komercyjnego.
  właściwości techniczne właściwości komputera

☆ Bieżnia inSPORTLine inCondi T400i ☆

Bieżnia inSPORTLine inCondi T400i Najniższa Cena Online

☆ Bieżnia inSPORTLine inCondi T400i - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Insportline
 • Nazwa produktu: Bieżnia inSPORTLine inCondi T400i
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis bieżni:
  Bieżnia inSPORTline inCondi T400i to wysokiej jakości, elektryczna bieżnia, asygnowana do stosowania domowego i klubowego. Model został wyposażony w szereg funkcji zapewniających wysoki komfort i bezpieczeństwo ćwiczeń, m.in. Ergonomiczny komputer z podświetlanym wyświetlaczem LCD, silnik o mocy 3,5 KM, a także funkcję regulacji kąta nachylenia pasa bieżni w 22 pozycjach. Trenażer proste połączenie się z tabletem lub iPad'em przez Bluetooth i iRunning +. Dzięki czemu, możesz biegać po alpejskich szlakach, stolicach wszystkich krajów i innych, atrakcyjnych miejscach na całym świecie. Przebieg trasy możesz śledzić dzięki aplikacjom Google Maps i Street View, bezpośrednio na ekranie swojego tabletu.

  Podświetlany ekran LCD wyświetla wszelkie potrzebne dane, takie jak: szybkość, czas, dystans, tętno i spalone kalorie. Inne atuty bieżni InSPORTline inCondi T400i to cichy silnik, czujniki tętna w uchwytach, maksymalna szybkość 22 km/h, a także kółka do prostego transportu. Mocna budowa z pasem o wymiarach 140 x 53 cm i wysoka nośność - aż 180 kg, zapewniają maksymalną trwałość, nawet podczas najistotniej intensywnych ćwiczeń. Bieżnia jest wyekwipowana w niepowtarzalny system redukcji hałasu i gumowe amortyzatory, które niwelują wstrząsy, a na dodatek - sprawnie bronią Twoje stawy.

  Dla zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa, bieżnia inSPORTline inCondi T400i została zaopatrzona w funkcję awaryjnego zatrzymania, która w razie zapotrzebowania, natychmiast przerywa pracę urządzenia, uniemożliwiając urazom. W pamięci progresywnego komputera zapisano 99 predefiniowanych programów i programy użytkownika, dzięki którym trening można przypasować do swoich preferencji. Panel bieżni jest wzbogacony o uchwyt na urządzenia elektroniczne albo książki. Trenażer ponadto funkcję pomiaru tkanki tłuszczowej (BMI). Dzięki tym właściwościom, bieżnia inSPORTline inCondi T400i stała się niezwykle popularnym modelem do domowego stosowania.
  parametry technologiczne parametry komputera

☆ Bieżnia akamar marki Insportline ☆

Bieżnia akamar marki Insportline Najniższa Cena Online

☆ Bieżnia akamar marki Insportline - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Insportline
 • Nazwa produktu: Bieżnia akamar marki Insportline
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis bieżni:

  Bieżnia inSPORTline Akamar to nowoczesna, wytrzymała bieżnia z nietrudnym składaniem i czujnikami tętna w miękkich uchwytach. Cichy silnik o mocy 1,5 KM zagwarantuje maksymalną prędkość 16 km/h. Bieżnia sprężynowa z możliwością elektronicznego podnoszenia pasa do 12 pozycji zapewnia wystarczający komfort do codziennego treningu.

  Łatwe sterowanie bieżnią inSPORTline Akamar zapewnia 36 gotowych programów, 3 programy użytkownika, program manualny, a także możliwość sterowania szybkością albo pochyleniem bezpośrednio w uchwytach. Wszystkie potrzebne informacje są czytelnie wyświetlane na podświetlanym, pięciocalowym wyświetlaczu LED, pod którym dzięki poręcznemu wspornikowi można umieścić np. Tablet.

  Niezwykłą funkcją jest tutaj program Matrix, który liczy okrążenia na torze o długości 400 m. W trakcie ćwiczeń przywita Cię możliwość poczęstunku, który będziesz mieć od razu pod ręką dzięki dwóm uchwytom na napoje. Kolejną zaletą są zaimplementowane kółka ułatwiające przemieszczanie bieżni w wybrane miejsce. Dzięki tym cechom bieżnia inSPORTline Akamar jest odpowiednim dodatkiem do każdej domowej siłowni.

  parametry techniczne atrybuty komputera

☆ Insportline Bieżnia gardian g8 ☆

Insportline Bieżnia gardian g8 Najniższa Cena Online

☆ Insportline Bieżnia gardian g8 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Insportline
 • Nazwa produktu: Insportline Bieżnia gardian g8
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis bieżni:
  Bieżnia elektryczna Insportline Gardian G8 to profesjonalna, wysokiej jakości bieżnia z progresywnym, szykownym designem. Mocna kompozycja, niezawodny silnik AC z siłą do 6 HP, nośność do 180 kg i ciężar maszyny wynoszący aż 166 kg, zapewniają długą żywotność i bezawaryjną pracę sprzętu. Przeciwpoślizgowe pomosty, poręcze i hamulec bezpieczeństwa zapewniają maksymalny poziom bezpieczeństwa. Obfite rozmiary pasa bieżni (150x51) istotnie podnoszą komfort ćwiczeń. Sprzęt jest wyekwipowany w śruby blokujące, dzięki którym można prosto zredukować nierówności podłoża. Zakres szybkości od 1 do 20 km/h z regulacją co 0,1 km / h i kąt nachylenia wynoszący nawet 18% nawet najistotniej wymagających użytkowników.

  W pamięci zastosowanego komputera bieżni Insportline Gardian G8 zapisano aż 24 gotowe programy, 2 programy użytkownika i 3 programy HRC, które działają na podstawie tętna biegacza, rejestrowanego przez zaimplementowane w uchwyt czujniki (50-140 BPM - uderzeń na minutę). Obfity, czytelny ekran (18,5'') wskazuje wszystkie konieczne informacje ( czas, szybkość, nachylenie, dystans, tętno i spalone kalorie). Szybkość i nachylenie pasa można z łatwością regulować przy pomocy przycisków sterujących umieszczonych na wyświetlaczu. Na dodatek, bieżnia jest zaopatrzona w funkcjonalne gadżety, takie jak: port USB, odtwarzacz MP3 z głośnikami, wejście słuchawkowe, a także gniazdo do kart pamięci. Atrakcyjnym rozwiązaniem jest także zaimplementowany pod panelem krokomierz i funkcja Matrix, która niezależnie od ustawień, wyświetla 400-metrowe okrążenia, widocznie uprzyjemniając trening. Dzięki tym właściwościom, bieżnia Insportline Gardian G8 to wspaniały sprzęt, który stanie na wysokości zadania każdego użytkownika!
  parametry techniczne cechy komputera


Podobne zestawienia:


Najtańsze bieżnie Insportline do biegania w domu – Ranking grudzień 2023 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze bieżnie Insportline do biegania w domu, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich bieżni Insportline do biegania i treningu jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Bieżnia magnetyczna do domu excel run marki Insportline ☆

Bieżnia magnetyczna do domu excel run marki Insportline Najniższa Cena Online

☆ Bieżnia magnetyczna do domu excel run marki Insportline - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Insportline
 • Nazwa produktu: Bieżnia magnetyczna do domu excel run marki Insportline
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis bieżni:
  Większość bieżni pozwala trenować bieganie lub chodzenie. Bieżnia magnetyczna inSPORTline Excel Run, dzięki specjalnie zaprojektowanym dźwigniom, umożliwia w dodatku uprawianie popularnego w ostatnim czasie "nordic walkingu" (dzięki integracji dźwigni, w trakcie treningu możesz spalić do 40% więcej kalorii, w trakcie zwyczajnego spaceru. Ten typ aktywności zezwala na jednoczesne ćwiczenie mięśni nóg, bioder, a także górnych partii ciała. Bieżnia mechaniczna (bezsilnikowa) proponuje trafne warunki do treningu fitness. Dzięki mechanicznemu napędowi, możesz dostosować prędkość do swych potrzeb. Dopełniające atuty sprzętu to zrównoważona kompozycja, magnetyczne hamulce, prosta konfiguracja i szczególnie cicha praca. Model stanie na wysokości zadania zwłaszcza do prędkiego chodzenia, symulującego spacer pod górę i "nordic walkingu".
  cechy techniczne
  atrybuty komputera

☆ Solidna bieżnia elektryczna lavister marki Insportline ☆

Solidna bieżnia elektryczna lavister marki Insportline Najniższa Cena Online

☆ Solidna bieżnia elektryczna lavister marki Insportline - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: InSPORTline
 • Nazwa produktu: Solidna bieżnia elektryczna lavister marki Insportline
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis bieżni:

  Bieżnia elektryczna inSPORTline Lavister to wysokiej jakości urządzenie asygnowane do stosowania domowego. Bieżnia stanie na wysokości zadania równocześnie do długich spacerów, jak i lekkiego biegu.

  Wysokiej jakości pas bieżni

  Lavister posiada dużą powierzchnię pasa biegowego o rozmiarach 130 x 41 cm. W połączeniu z wysokiej jakości amortyzacją Silent Block bieganie to prawdziwa radość. Do biegania na Lavisterze nie trzeba się zmuszać, to naprawdę spora zabawa!


  Wysoka szybkość, cicha praca

  Silnik o mocy 1,5 KM z systemem powierzchni rozpędza się do 14 km / h. Nie musisz jednak martwić się o mniejsze prędkości, gdyż, znikoma szybkość wynosi 1 km / h i może być ona zmieniana w regularnych odstępach, zależnie od własnych potrzeb. Pomimo wysokiej sprawności silnika, bieżnia pracuje niezwykle cicho niewątpliwie jej praca nie będzie przeszkadzać innym osobą w pobliżu.
  niedużo miejsca? Żaden problem

  Jeżeli brakuje Ci miejsca w domu na przechowywanie bieżni, nic w tym straconego. Bieżnia inSPORTline Lavister posiada mechanizm składania i można ją z łatwością przenosić w komfortowe miejsce za pomocą zastosowanych kółek transportowych.

  Pełne wyposażenie do domowego treningu

  Wytrzymała kompozycja zagwarantuje wysoką nośność użytkowników - do 120 kg. Wraz z ręczną regulacją nachylenia pasa bieżni, nie brakuje niczego. Dodatkowym atutem bieżni są otwory na butelki w celu uzupełniania koniecznych płynów. Miłym bonusem jest uchwyt na tablet albo telefon oraz gniazdo kabla audio (jack 3,5 mm) w połączeniu z solidnymi głośnikami. Bez wątpienia nie będziesz się nudzić nawet podczas długich maratonów.


  Programy dla najistotniej wymagających

  Możesz wybierać spomiędzy 12 zaprogramowanych programów o zróżnicowanym stopniu trudności – na wyraźnym podświetlanym wyświetlaczu LCD. Dodatkowym atutem jest możliwość wybrania programu manualnego, w którym to Ty określasz obciążenie, wciskając adekwatne przyciski. W połączeniu z czujnikami tętna w uchwytach, trening jest perfekcyjnie dopasowany do Twoich potrzeb. Wyświetlacz oprócz aktualnej prędkości pokaże w dodatku przebiegnięty dystans i długość naszego biegu. Zaletą jest obecność funkcji Pause, kiedy tylko wstrzymujesz ćwiczenie i możesz do niego powrócić do woli np. Chwilę później.  Pełny opis: Maksymalna prędkość pasa bieżni wynosi 14 km/h. Komfort w trakcie biegania zapewniają: znaczna powierzchnia pasa o wymiarach 130 x 41 cm, wysokiej jakości zawieszenie,, a także 12 predefiniowanych, intuicyjnych programów ćwiczeń. Bieżnia Lavister ma czujniki tętna w uchwytach oraz podświetlany ekran LCD, który wyświetla wszystkie niezbędne dane, takie jak: czas, dystans, puls, szybkość,, a także pomiar Body Fat. Bieżnia posiada funkcję pauzy, która pozwala przerwać trening i kontynuować go później bez konieczności ponownego ustalania parametrów programu. Bieżnię Lavister można prosto złożyć, dzięki czemu oszczędzamy pokaźną liczba przestrzeni. Te atrybuty sprawiają, iż bieżnia inSPORTline Lavister jest jednym z najpopularniejszych sprzętów do ćwiczeń w zaciszu własnego domu.

  Najważniejsze atrybuty:

  • Kompaktowa składana budowa, żeby zaoszczędzić miejsce, gdy bieżnia nie jest stosowana
  • Cichy bieg
  • Funkcja pauzy
  • Licznik kroków (wyświetlany na panelu sterowania)
  • Wejście audio (3,5 mm) i głośniki o wysokiej wydajności
  • Uchwyt na tablet / smartfon
  • Dwa uchwyty na butelkę
  • wyświetlacz ukazuje: czas, odległość, tętno, szybkość, tłuszcz ciała (przybliżona zawartość tłuszczu)
  Technologie:
  • Easy Fold System: prosty i produktywny mechanizm tłoczkowy umożliwia nietrudne rozkładanie i składanie bieżni jedną ręką
  • technika Silent Motion: cicha praca silnika bieżni
  • Sterowanie Touch & Run: ważne przyciski funkcyjne znajdują się jeszcze na bocznych uchwytach, a jednym przyciskiem można rozpocząć i zakończyć trening.

  Opis techniczny:


☆ Bieżnia rehabilitacyjna inSPORTline Neblin z poręczą (8596084030801) ☆

Bieżnia rehabilitacyjna inSPORTline Neblin z poręczą (8596084030801) Najniższa Cena Online

☆ Bieżnia rehabilitacyjna inSPORTline Neblin z poręczą (8596084030801) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: InSPORTline
 • Nazwa produktu: Bieżnia rehabilitacyjna inSPORTline Neblin z poręczą (8596084030801)
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis bieżni:

  Bieżnia rehabilitacyjna inSPORTline Neblin z poręczą to specjalna bieżnia dedykowana do celów rehabilitacyjnych. Po obu stronach sprzętu zamocowane są wygodne, tworzone z miękkiego materiału, poręcze, które zapewniają wysoki poziom bezpieczeństwa podczas chodzenia po pasie bieżni. Poręcze zrównoważone podparcie dla osoby ćwiczącej, na każdym etapie korzystania z urządzenia. Na dodatek, bieżnia jest wyekwipowana w poręcz z przodu pasa, która dodatkowo znacznie podciąga komfort użytkowania. Bieżnia nad wyraz śladowa prędkość początkową, wynoszącą zaledwie 0,3 km/h, dzięki czemu sprawdza się genialnie dla wszelkich grup wiekowych, także do celów rehabilitacyjnych i w okresie rekonwalescencji po ciężkich urazach.

  Kolejną zaletąBieżni rehabilitacyjnej inSPORTline Neblin jest odpinany pas bezpieczeństwa, który wspomaga stabilność podczas treningu. Bezpieczeństwo zwiększają także znaczne, przeciwpoślizgowe poziomy, znajdujące się po obu stronach powierzchni pasa. W razie konieczności, z łatwością można zejść z urządzenia. Bieżnia wielki przycisk bezpieczeństwa, który po naciśnięciu natychmiast zatrzymuje pracę pasa bieżni. Dodatkowym elementem bieżni jest czytelny ekran LCD, który prezentuje wszelkie niezbędne dane. Wbudowane kółka zezwalają na łatwe transportowanie sprzętu z jednego miejsca w drugie. Te parametry sprawiają, że Bieżnia inSPORTline Neblin jest nadzwyczajnym produktem dla osób starszych, wymagających rehabilitacji oraz dla osób o ograniczonej wydajności ruchowej.


  Opis technologiczny:

  • Bieżnia elektryczna do rehabilitacji
  • Maksymalna moc silnika: 1,75 KM (moc stała) 3 KM (moc szczytowa)
  • szybkość: 0,3 - 6 kilometrów na godzinę
  • Początkowa prędkość to wyłącznie 0,3 km/h, rewelacyjna dla osób starszych lub do rehabilitacji pacjentów
  • wielki przycisk do natychmiastowego zatrzymania pasa w razie niebezpieczeństwa
  • Boczne poręcze bezpieczeństwa na całej długości pasa bieżni
  • Poręcz z przodu pasa
  • Odpinany pasek bezpieczeństwa
  • Boczne poziomy ochronne z przeciwpoślizgową powierzchnią
  • Czujniki tętna w uchwytach
  • Podświetlany ekran LCD
  • Komputer wyświetla: czas, dystans, szybkość, kalorie
  • Łatwa i intuicyjna obsługa
  • 2 uchwyty na butelki
  • Kółka do nieskomplikowanego transportu
  • Wielkość pasa bieżni: D122 x S40 cm
  • wymiary: D159 x S68 x W129 cm
  • Maksymalne obciążenie: 130 kg
  • Waga: 46 kg
  • przeznaczona do wykorzystywania domowego
  • Wysokość poręczy od pasa: 88 cm

  Instrukcja obsługi - Bieżnia rehabilitacyjna inSPORTline Neblin - PL

  Instrukcja obsługi - Bieżnia rehabilitacyjna inSPORTline Neblin - PL


☆ Bieżnia akamar marki Insportline ☆

Bieżnia akamar marki Insportline Najniższa Cena Online

☆ Bieżnia akamar marki Insportline - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Insportline
 • Nazwa produktu: Bieżnia akamar marki Insportline
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis bieżni:

  Bieżnia inSPORTline Akamar to nowoczesna, wytrzymała bieżnia z nietrudnym składaniem i czujnikami tętna w miękkich uchwytach. Cichy silnik o mocy 1,5 KM zapewnia maksymalną prędkość 16 km/h. Bieżnia sprężynowa z możliwością elektronicznego podnoszenia pasa do 12 pozycji zagwarantuje wystarczający komfort do codziennego treningu.

  Łatwe sterowanie bieżnią inSPORTline Akamar gwarantuje 36 gotowych programów, 3 programy użytkownika, program manualny, a także możliwość sterowania szybkością albo pochyleniem bezpośrednio w uchwytach. Wszystkie niezbędne dane są czytelnie wyświetlane na podświetlanym, pięciocalowym wyświetlaczu LED, pod którym dzięki ergonomicznemu wspornikowi można umieścić np. Tablet.

  Niezwykłą funkcją jest tutaj program Matrix, który liczy okrążenia na torze o długości 400 m. Podczas ćwiczeń przywita Cię możliwość poczęstunku, który będziesz mieć od razu pod ręką dzięki dwóm uchwytom na napoje. Kolejną zaletą są zastosowane kółka ułatwiające przemieszczanie bieżni w wybrane miejsce. Dzięki tym cechom bieżnia inSPORTline Akamar jest odpowiednim dodatkiem do każdej domowej siłowni.

  atrybuty technologiczne atrybuty komputera

☆ Bieżnia incondi t50i marki Insportline ☆

Bieżnia incondi t50i marki Insportline Najniższa Cena Online

☆ Bieżnia incondi t50i marki Insportline - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Insportline
 • Nazwa produktu: Bieżnia incondi t50i marki Insportline
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis bieżni:
  Bieżnia inSPORTline inCondi T50i to wysokiej jakości sprzęt, asygnowany do korzystania domowego. Bieżnia jest wyekwipowana w szereg funkcji, zapewniających maksymalny komfort i bezpieczeństwo ćwiczeń, m.in. Postępowy komputer z podświetlanym wyświetlaczem LCD, silnik o mocy 2,5 KM, a także możliwość regulacji nachylenia pasa w 15 pozycjach. Urządzenie pozwala na połączenie się z tabletem lub iPad'em przez Bluetooth oraz aplikację FitShow.

  Podświetlany panel LCD wyświetla wszelkie niezbędne dane, takie jak: szybkość, czas, dystans, tętno i spalone kalorie. Spośród innych zalet bieżni inSPORTline inCondi T50i warto wskazać cichy silnik z maksymalną prędkością 20 km/h, czujniki tętna w uchwytach oraz kółka do nietrudnego przenoszenia. Potężna kompozycja, pas o wymiarach 140 x 51 cm, a także nośność - aż do 140 kg, gwarantują wysoką solidność urządzenia choćby w trakcie bardzo intensywnego treningu. W celu zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa, bieżnia inSPORTline inCondi T50i została wyekwipowana w klips bezpieczeństwa i blokadę, która w razie konieczności, natychmiast zatrzymuje pracę pasa bieżni. W pamięci komputera zostały zapisane 24 gotowe programy, 3 programy użytkownika, 2 programy HRC i program manualny, który zezwala na samodzielne dostosowywanie treningu do naszych preferencji. Panel bieżni jest wzbogacony o uchwyt do maszyn elektronicznych lub książek.
  właściwości techniczne właściwości komputera


Podsumowanie, czyli jaka bieżnia treningowa Insportline do biegania najlepsza?


Najlepsza bieżnia treningowa Insportline do biegania w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsza bieżnia treningowa Insportline do biegania w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Najlepsze bieżnie do biegania treningowego – Ranking grudzień 2023

Jeżeli żadna z powyższych bieżni Insportline do biegania i treningu nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie chętnie wybieranych domowych bieżni do treningu.


Powiązania tematyczne:

 • jaka bieżnia treningowa Insportline do biegania opinie i efekty,
 • dobre bieżnie Insportline do biegania w domu cena,
 • ranking bieżni Insportline do biegania i treningu,
 • bieżnia treningowa Insportline do biegania jaka najlepsza.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o bieżniach Insportline do biegania i treningu

#1 Gdzie szukać opinii o bieżniach Insportline do biegania i treningu?

Aktualnie zaprezentowane informacje o bieżniach Insportline do biegania i treningu odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie użytkowników.

#2 Jaka bieżnia treningowa Insportline do biegania najlepsza? Którą wybrać?

Poszukując informacji o dobrych bieżniach Insportline do biegania i treningu warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z bieżniami Insportline do biegania w domu, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie bieżnie Insportline do biegania w domu są najchętniej polecane?

Nasze zestawienia z bieżniami Insportline do biegania w domu zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach bieżnie Insportline do biegania w domu to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *