FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking bieżni Kettler do biegania i treningu. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Bieżnie do biegania / Ranking bieżni Kettler do biegania i treningu


Pomagamy w wyborze dobrych bieżni Kettler do biegania i treningu. Opracowane zestawienia są aktualne grudzień 2023 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych bieżni Kettler do biegania i treningu,
 • TOP5 chętnie kupowanych bieżni fitness do domowego biegania.

Jakie bieżnie Kettler do biegania w domu najlepiej wybrać? Ranking grudzień 2023

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane bieżnie Kettler do biegania w domu, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking bieżni Kettler do biegania i treningu, wraz z opisem modelu, aktualizujemy każdego dnia.

☆ Kettler Bieżnia elektryczna axos sprinter 2.0 ☆

Kettler Bieżnia elektryczna axos sprinter 2.0 Najniższa Cena Online

☆ Kettler Bieżnia elektryczna axos sprinter 2.0 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: KETTLER
 • Nazwa produktu: Kettler Bieżnia elektryczna axos sprinter 2.0
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis bieżni:

  Bieżnia zaopatrzona w 28 rozmaitych programów, pomaga jak najszybciej osiągnąć cele treningowe. PerfekcyjnA BIEŻNIA DLA POCZĄTKUJĄCYCH Bieżnia to stosowna bieżnia dla początkujących, którzy zdobyli jedynie śladowe doświadczenie w treningu na bieżni.

  przejrzysty komputer jest nieskomplikowany w obsłudze i dysponuje 28 przeróżnymi programami treningowymi, tak żeby można było jak najszybciej osiągnąć sportowe cele. Podczas treningu wyświetlane są dane o czasie, przebytym dystansie, prędkości, tętnie, nachyleniu i spalonych kaloriach, a Ty za każdym razem masz wgląd do informacji treningowych.

  ponadto, czujniki pulsu i stosowny program mogą być stosowane w treningu z kontrolą tętna. WYSTARCZAJĄCA PRZESTRZEŃ Powierzchnia bieżni o rozmiarach 130 x 44 cm proponuje wystarczająco dużo miejsca dla komfortowego treningu i jest zaopatrzona w wysokiej jakości system amortyzacji.

  Pozwala to na miły trening przy niskim poziomie hałasu. Dzięki zastosowaniu specjalnych materiałów, urządzenie jest bardzo trwałe. Na dodatek bieżnia ma przegródki na butelkę z wodą lub smartfon, a także praktyczny uchwyt na tablet, co sprawia, iż trening jest tak komfortowy, jak to tylko możliwe.

  ponadto jest on wyposażony w klasyczny system zabezpieczający przed zatrzymaniem, kółka transportowe, a także kompensację wysokości podłogi. KOMPATYBILNA Z KETTMAPS Bieżnia Kettler Sprinter 2.0 jest kompatybilna z oprogramowaniem treningowym KETTmaps opracowanym poprzez Kettlera.

  ponadto bieżnia ma schowki na butelki z wodą albo smartfon i funkcjonalny uchwyt na tablet, co powoduje, że trening jest tak wygodny, jak to tylko możliwe. Dodatkowo jest ona zaopatrzona w konwencjonalny system zabezpieczający przed zatrzymaniem, kółka transportowe i kompensację wysokości podłogi.

  Specjalne programy treningowe: bieganie w górach, trening z odliczaniem- Count-down-/Count-up-, program pomiaru tętna Pasek na klatkę piersiową do telemetrycznego pomiaru tętna dostępny opcjonalne Dźwiękowy sygnał ostrzegawczy Uchwyt na tablet Oszczędzający miejsce mechanizm składania i rozkładania Wyrównianie wysokości Język: niemiecki, angielski, francuski


☆ Kettler Bieżnia elektryczna alpha run 600 (7640119481296) ☆

Kettler Bieżnia elektryczna alpha run 600 (7640119481296) Najniższa Cena Online

☆ Kettler Bieżnia elektryczna alpha run 600 (7640119481296) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: KETTLER
 • Nazwa produktu: Kettler Bieżnia elektryczna alpha run 600 (7640119481296)
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis bieżni:

  Bieżnia Alpha Run 600 marki Kettler to następca maszyn z linii Track S. Pozwala na odbycie treningu biegowego, bez konieczności wychodzenia z domu. Kettler Bieżnia Alpha Run 600 została wyposażona w wysokiej jakości komputer treningowy z intuicyjnym menu nawigacyjnym przystępnym w 3 językach (niemieckim, angielskim i francuskim).

  Wielkość wyświetlacza to 190x110 mm, co powoduje,nawet podczas intensywnego treningu najważniejsze cechy pozostają czytelne. Komputer ma 32 zastosowane programy treningowe, dzięki którym osiągalne jest przypasowanie intensywności treningu do wydajności i kondycji użytkownika.

  pozwala na regulację kąta nachylenia pasa biegowego w zakresie od 0 do 12% oraz prędkości w zakresie 1 – 20 km/h. Na komputerze osiągalne jest także zdefiniowanie 4 użytkowników. W trakcie treningu wyświetlane są dane o czasie, pokonanym dystansie, prędkości, tętnie, kącie nachylenia i spalonych kaloriach.

  Sensory dotykowe umieszone na uchwytach przy komputerze umożliwiają pomiar tętna. Istnieje także wyboru programu treningowego, który sterowany jest tętnem. Pas biegowy o rozmiarach 153x55 cm gwarantuje wystarczająco dużo miejsca na komfortowy trening.

  Wysokiej jakości system amortyzacji ENERGY DECK sprawia, że trenowanie na bieżni KETTLER ALPHA RUN 600 nie obciąża stawów. Możesz cieszyć się wyjątkowo komfortowym i dynamicznym biegiem. Amortyzacja pochłania energię kinetyczną kroków i przesuwa ją do tyłu.

  Kółka transportowe umożliwią nieskomplikowane przestawienie bieżni po skończonym treningu. Bieżnia podczas pracy tworzy mało hałasu, dzięki temu trening nie będzie przeszkadzał domownikom. Uzupełniające wyposażenie: miejsce na bidon oraz uchwyt na smartfon lub tablet sprawia,podczas treningu masz wszystko pod ręką.

  Bieżnia zastosowany wentylator. Dzięki zaimplementowanym głośnikom podczas treningu możesz słuchać swej ulubionej muzyki albo poleceń głosowych w zależności od wybranego programu. Trening na bieżni pozwala zbudować odpowiednią solidność, która jest podstawą do uprawiania innych sportów czy aktywności.

  Jest to wyśmienite urządzenie do budowania kondycji, a także kształtowania pożądanej sylwetki. Regularna aktywność fizyczna przyczynia się na dodatek do poprawy samopoczucia. Komputer treningowy wielki, czytelny, instynktowny w obsłudze wyświetlacz LCD o wymiarach 190x110 mm.

  Wyświetla sześć najważniejszych parametrów treningu. Menu przystępne jest w trzech językach: angielskim, niemieckim, francuskim. Wyświetlane właściwości: czas treningu dystans zużycie kalorii tętno szybkość kąt nachylenia 32 Programy treningowe umożliwiają: Trening Quickstart Trening interwałowy Trening konfigurowalny Trening przy pomocy programów sterowanych pulsem (trening HR) Trening z kątem nachylenia Biegi pod górę Guided Running – korzystanie z funkcji trenera Regulacja kąta nachylenia i prędkości Kontrola szybkości i kąta nachylenia jest elektroniczna.

  Może się odbywać na dwa sposoby: przy pomocy komputera treningowego lub przy pomocy przycisków na bocznych poręczach. Zmiana parametrów treningów jest osiągalna w każdej chwili, w dogodny dla użytkownika sposób.

  Przyciski prędkiej zmiany szybkości dobór 4, 8, 12 km/h Pas biegowy Sercem bieżni jest system amortyzujący Kettler Energy Deck – postępowy system, który zapewnia obszerniejszą sprężystość odbicia i proponuje błogi i dynamiczny bieg.

  Przy tej samej wydajności jesteś w stanie pokonać więcej kilometrów, przy mniejszym obciążaniu stawów. Znaczny pas bieżni o wymiarach 153x55 cm zapewnia odpowiednią liczba miejsca do wygodnego biegu.

  odpowiednie rozmieszczenie amortyzatorów powoduje, że zminimalizowany został w dodatku poziom hałasu generowany poprzez bieżnię. Sensory dotykowe Umieszczone na uchwytach przy kierownicy, umożliwiają pomiar tętna.

  Kółka transportowe Kółka transportowe wygodny transport bieżni po treningu. Innowacyjny system składania Bieżnia posiada mechanizm składania, dzięki czemu po złożeniu zajmuje mało miejsca.

  Po złożeniu bieżnia zajmuje (dł. X szer. X wys.): 142.5 cm x 93.5 cm x 165.5 cm Łączność Dzięki wbudowanemu Bluetooth bieżnia Alpha Run 600 posiada możliwość połączenia się z aplikacją Kinomap oraz innymi urządzeniami czy aplikacjami.

  Aplikacja Kinomap to dostęp do wirtualnej bazy tras o dystansie ponad 120 000 km, która pozwala czerpać jeszcze większą radość z biegania. SPECYFIKACJA wariant urządzenia: bieżnia elektryczna Kąt nachylenia:0 – 12 % prędkość: 1 – 20 km/h wymiary pasa biegowego: 153 x 55 cm Silnik: prądu stałego, moc ciągła 3 KM Maksymalna waga użytkownika: 150 kg Pomiary: czas, szybkość (km/h lub mph), dystans (km/mile), kat nachylenia, tętno, kalorie Wyposażenie: podnoszony bieżnik z funkcją miękkiego opadania (Soft-Drop), komputer treningowy, uchwyt na smartfon/tablet, głośnik, wentylator, dwa schowki, rolki transportowe wyświetlacz: 190 x 110 mm LC Języki menu komputera: DE, EN, FR ilość profili użytkowników: 4 Programy treningowe: 32 Głośnik: wbudowane głośniki do odtwarzania muzyki albo poleceń głosowych.

  Połączenie przez połączenie AUX lub Bluetooth Przyciski szybkiego wyboru nachylenia: 4, 8, 12 (%) Przyciski prędkiego wyboru szybkości: 4, 8, 12 (km/h) Łączność: Bluetooth, Kinomap Zasilanie: zasilacz zewnętrzny (230V) wymiary po rozłożeniu (dł.

  x szer. X wys.): 208 x 93.5 x 145.5 cm rozmiary opakowania: 230x99x47 cm Waga opakowania: 125 kg


☆ Bieżnia elektryczna KETTLER Alpha Run 400 (7640119481289) ☆

Bieżnia elektryczna KETTLER Alpha Run 400 (7640119481289) Najniższa Cena Online

☆ Bieżnia elektryczna KETTLER Alpha Run 400 (7640119481289) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: KETTLER
 • Nazwa produktu: Bieżnia elektryczna KETTLER Alpha Run 400 (7640119481289)
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis bieżni:

  Bieżnia Kettler Alpha Run 400 podkreśla się typowo dobrą amortyzacją i instynktownym sterowaniem. Nowy system amortyzacji Kettler Energy Deck wydajnie broni całą powierzchnię ścięgien, mięśni i stawów.

  progresywnA technologia KETTLER ENERGY DECK Pianka amortyzująca, na której zamontowany jest pas bieżni, składa się z tysięcy mikrokuleczek, które zostały ze sobą połączone. Ta struktura absorbuje energię podczas biegu i częściowo zwraca ją biegaczom.

  Metoda ta chroni ścięgna, mięśnie i stawy oraz uniemożliwia zmęczeniu. Pozytywnym efektem ubocznym jest mniejsze obciążenie struktury bieżni i osiągnięcie płynnej i stabilnej pracy. PERSONALIZACJA KOMPUTERA TRENINGOWEGO Dzięki nowej konsoli, jako użytkownik masz możliwość zaprojektowania ekranu zgodnie z Twoimi upodobaniami.

  Możesz wyświetlić wartości, które są dla Ciebie stanowczo interesujące. TRENUJ Z KETTLER GUIDED RUNNING Dzięki funkcji Guided Running, możesz wybierać spośród rozmaitych programów treningowych. KOMPATYBILNA Z APLIKACJAMI FITNESS przez BLUETOOTH przez Bluetooth masz możliwość połączenia bieżni z urządzeniami zewnętrznymi, takimi jak smartfon, tablet albo zegarek sportowy.

  System amortyzacji Energy Deck Customized View: widok dopasowany do potrzeb użytkownika Funkcja Bluetooth ilość użytkowników: 4 + 1 gość Wysokość bieżni bez nachylenia: 220 mm


☆ Bieżnia alpha run 400 marki Kettler ☆

Bieżnia alpha run 400 marki Kettler Najniższa Cena Online

☆ Bieżnia alpha run 400 marki Kettler - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Kettler
 • Nazwa produktu: Bieżnia alpha run 400 marki Kettler
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis bieżni:

  Bieżnia Alpha Run 400 producenta Kettler to następca urządzeń z serii Track S. Zezwala na odbycie treningu biegowego, bez konieczności wychodzenia z domu.

  Kettler Bieżnia Alpha Run 400 została wyekwipowana w wysokiej jakości komputer treningowy z intuicyjnym menu nawigacyjnym przystępnym w 3 językach (niemieckim, angielskim i francuskim). Wielkość wyświetlacza to 190x110 mm, co powoduje,nawet podczas intensywnego treningu najważniejsze atrybuty pozostają czytelne. Komputer ma 32 zaimplementowane programy treningowe, dzięki którym realne jest dobranie intensywności treningu do sprawności i kondycji użytkownika. Bieżnia pozwala na regulację kąta nachylenia pasa biegowego w zakresie od 0 do 12% oraz prędkości w zakresie 1 – 20 km/h. Na komputerze realne jest także zdefiniowanie 4 użytkowników. Podczas treningu wyświetlane są informacje o czasie, pokonanym dystansie, szybkości, tętnie, kącie nachylenia i spalonych kaloriach. Sensory dotykowe umieszone na uchwytach przy komputerze umożliwiają pomiar tętna. Istnieje dodatkowo wyboru programu treningowego, który sterowany jest tętnem a dzięki zaimplementowanemu Bluetooth bieżnia Alpha Run 400 ma możliwość połączenia się z aplikacją Kinomap, a także innymi urządzeniami czy aplikacjami

  Pas biegowy o wymiarach 140 x 50 cm zapewnia wystarczająco dużo miejsca na komfortowy trening. Wysokiej jakości system amortyzacji ENERGY DECK powoduje, iż trenowanie na bieżni KETTLER ALPHA RUN 400 nie obciąża stawów. Możesz cieszyć się wyjątkowo wygodnym i dynamicznym biegiem. Amortyzacja pochłania energię kinetyczną kroków i przesuwa ją do tyłu. Kółka transportowe umożliwią przystępne przestawienie bieżni po skończonym treningu. Bieżnia w trakcie pracy stwarza niewiele hałasu, dzięki czemu trening nie będzie przeszkadzał domownikom.

  dopełniające wyposażenie: miejsce na bidon i uchwyt na smartfon albo tablet sprawia,podczas treningu masz wszystko pod ręką. Bieżnia wbudowany wentylator. Dzięki zaimplementowanym głośnikom w trakcie treningu możesz słuchać swej ulubionej muzyki lub poleceń głosowych w zależności od wybranego programu. Trening na bieżni pozwala zbudować odpowiednią odporność, która jest podstawą do uprawiania innych sportów czy aktywności. Jest to wyśmienite urządzenie do budowania kondycji i kształtowania pożądanej sylwetki. Regularna aktywność fizyczna przyczynia się na dodatek do poprawy samopoczucia.

  atrybuty techniczne

  właściwości komputera zalety

☆ Bieżnia Kettler Axos Sprinter 2.0 ☆

Bieżnia Kettler Axos Sprinter 2.0 Najniższa Cena Online

☆ Bieżnia Kettler Axos Sprinter 2.0 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Kettler
 • Nazwa produktu: Bieżnia Kettler Axos Sprinter 2.0
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis bieżni:

  Kettler Bieżnia Sprinter 2.0 to znakomita bieżnia dla początkujących. Czytelny, intuicyjny w użyciu komputer treningowy wyświetla sześć najważniejszych parametrów treningu. Ma 28 zaimplementowanych programów treningowych, dzięki którym osiągalne jest dostosowanie intensywności treningu do wydajności i kondycji użytkownika. Umożliwia regulację kąta nachylenia pasa biegowego w zakresie od 0 do 12%, a także szybkości w zakresie 1 – 16 km/h. Na komputerze możliwe jest także zdefiniowanie 4 użytkowników.

  w trakcie treningu wyświetlane są dane o czasie, pokonanym dystansie, szybkości, tętnie, kącie nachylenia i spalonych kaloriach. Sensory dotykowe umieszone na uchwytach przy komputerze zezwalają na pomiar tętna. Istnieje także wyboru programu treningowego, który sterowany jest tętnem.

  Pas biegowy o wymiarach 130 x 44 cm zagwarantuje wystarczająco dużo miejsca na komfortowy trening. Wysokiej jakości system amortyzacji ENERGY DECK powoduje, że trenowanie na bieżni KETTLER AXOS 2.0. Nie obciąża stawów. Kółka transportowe umożliwią proste przestawienie bieżni po skończonym treningu. Bieżnia w trakcie pracy generuje niewiele hałasu, dzięki czemu trening nie będzie przeszkadzał domownikom. Dodatkowe wyposażenie: schowek na bidon i uchwyt na smartfon lub tablet powoduje,w trakcie treningu masz wszystko pod ręką.
  właściwości technologiczne

  atrybuty komputera mocne strony

☆ Kettler Bieżnia elektryczna alpha run 800 ☆

Kettler Bieżnia elektryczna alpha run 800 Najniższa Cena Online

☆ Kettler Bieżnia elektryczna alpha run 800 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: KETTLER
 • Nazwa produktu: Kettler Bieżnia elektryczna alpha run 800
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 4
 • Charakterystyka / Opis bieżni:

  Bieżnia Kettler Alpha Run 800 - najwyższej klasy amortyzacja dla zdrowego treningu! WYSOKIEJ JAKOŚCI KETTLER ENERGY DECK W oparciu o wysokiej jakości "Kettler Energy Deck", dzięki specjalnej piance tłumiącej, Alpha Run 800 zagwarantuje nad wyraz miękkie uczucie biegania.

  Oprócz właściwości amortyzujących, ten specjalny materiał na dodatek efekt odbicia. Część energii, którą inwestujesz, wraca do Ciebie i wspiera Cię w trakcie treningu. MINIMALIZACJA WIBRACJI I CICHA PRACA Poza właściwościami amortyzującymi odczuwalnymi na ścięgnach, mięśniach i stawach, komponenty Energy minimalizują wibracje na ramie bieżni.

  Hałas jest wyraźnie zminimalizowany i bieżnia pracuje szczególnie cicho, choćby podczas sprintu pod górę. PERSONALIZOWANY ekran TRENINGOWY przezroczysty i intuicyjny panel sterowania zezwala na prędkie rozpoczęcie treningu.

  Najczęstsze polecenia są dostępne bezpośrednio za pomocą klawiszy szybkiego wyboru. Nawigacja po menu jest łatwa do zrozumienia i dostępna w 20 językach. Dzięki funkcji Customized View, możesz przypasować wyświetlacz treningowy do swoich indywidualnych potrzeb i zapisać trening w swoim profilu.

  KOMPATYBILNA Z APLIKACJAMI FITNESS przez połączenie z aplikacjami takimi jak KETTMaps, innymi aplikacjami fitness albo zegarkiem sportowym, możesz interaktywnie organizować swój trening i scalać bieg na bieżni i na świeżym powietrzu w prosty i komfortowy sposób.

  odpowiedni uchwyt na tablet, smartfon i zegarek sportowy jest zainstalowany bezpośrednio na bieżni. Adekwatna DO KLUBÓW FITNESS Kettler Alpha Run 800 jest na dodatek zatwierdzony i pasuje do wykorzystywania w klubach fitness.

  Przekonuje z zasady potężnym silnikiem o mocy 4 HP, potężnym i trwałym. Idealna bieżnia dla każdego biegacza. Doskonała bieżnia dla każdego wyposażona w wyjątkowo solidny silnik prądu zmiennego o mocy k AC o mocy 4 KM zalety silnika AC: niskie koszty utrzymania, długa żywotność i nad wyraz przyjemne uczucie biegu Kettler Energy Deck - więcej kilometrów przy tej samej produktywności i mniejszym obciążeniu stawów Dopuszczony do użytkowania w klubach fitness wyekwipowany w wysokiej klasy konsolę treningową, najważniejsze cechy treninigowe zawsze w zasięgu wzroku Analiza danych treningowych aktualizowana na bieżąco Ustawienia te pozwalają na ustawienie żądanej intensywności treningu, konfiguracji treningu i preferencji wyświetlania Zorganizuj swój jednostkowy trening dostępne 32 zróżnicowane programy treningowe Kompatybilna z aplikacjami treningowymi przez Bluetooth (w tym Kinomap) zastosowany uchwyt na smartfon i tablet Ćwiczenia z trenerem: obfite plany i programy treningowe - pozwól nam wspierać Cię podczas treningu Podnoszona podstawa z mechanizmem łagodnego opadania Soft-Drop zastosowane: głośnik, wentylator, kółka transportowe i wyrównianie wysokości


☆ Bieżnia Kettler Alpha Run 800 ☆

Bieżnia Kettler Alpha Run 800 Najniższa Cena Online

☆ Bieżnia Kettler Alpha Run 800 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Kettler
 • Nazwa produktu: Bieżnia Kettler Alpha Run 800
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis bieżni:

  Bieżnia Alpha Run 800 firmy Kettler to największa i najbardziej wytrzymała bieżnia producenta KETTLER. Urządzenie treningowe odpowiada normie DIN EN ISO 20957-1:2014/DIN EN ISO 20957-9:2017, klasie SA (Tabliczka identyfikacyjna). Nadaje się on zatem do użytkowania w siłowniach i klubach a także do zajęć terapeutycznych np. Przy leczeniu otyłości. Maksymalna waga użytkownika to 175 kg.

  Kettler Bieżnia Alpha Run 800 została zaopatrzona w wysokiej jakości komputer treningowy z instynktownym menu nawigacyjnym dostępnym w 3 językach (niemieckim, angielskim i francuskim). Wielkość wyświetlacza to 190x110 mm, co powoduje,choćby w trakcie intensywnego treningu najważniejsze atrybuty pozostają czytelne. Komputer ma 32 zastosowane programy treningowe, dzięki którym realne jest dobranie intensywności treningu do sprawności i kondycji użytkownika. Pozwala na regulację kąta nachylenia pasa biegowego w zakresie od 0 do 12% oraz szybkości w zakresie 0.5 – 22 km/h. Na komputerze osiągalne jest także zdefiniowanie 4 użytkowników.

  w trakcie treningu wyświetlane są dane o czasie, pokonanym dystansie, prędkości, tętnie, kącie nachylenia i spalonych kaloriach. Sensory dotykowe umieszone na uchwytach przy komputerze umożliwiają pomiar tętna. Istnieje dodatkowo wyboru programu treningowego, który sterowany jest tętnem.

  Pas biegowy o rozmiarach 153 x 55 cm zagwarantuje wystarczająco dużo miejsca na komfortowy trening. Wysokiej jakości system amortyzacji ENERGY DECK sprawia, że trenowanie na bieżni KETTLER ALPHA RUN 800 nie obciąża stawów. Możesz radować się wyjątkowo wygodnym i dynamicznym biegiem. Amortyzacja pochłania energię kinetyczną kroków i przesuwa ją do tyłu. Kółka transportowe umożliwią przystępne przestawienie bieżni po skończonym treningu.

  Bieżnia podczas pracy generuje niewiele hałasu, dzięki temu trening nie będzie przeszkadzał domownikom.uzupełniające wyposażenie: miejsce na bidon i uchwyt na smartfon lub tablet powoduje,w trakcie treningu masz wszystko pod ręką. Bieżnia zaimplementowany wentylator. Dzięki wbudowanym głośnikom podczas treningu możesz słuchać swej ulubionej muzyki albo poleceń głosowych w zależności od wybranego programu.

  Trening na bieżni pozwala zbudować odpowiednią solidność, która jest podstawą do uprawiania innych sportów czy aktywności. Jest to perfekcyjne urządzenie do budowania kondycji, a także kształtowania pożądanej sylwetki. Regularna aktywność fizyczna przyczynia się dodatkowo do poprawy samopoczucia.
  atrybuty technologiczne

  atrybuty komputera mocne strony

☆ Bieżnia Kettler Alpha Run 200, FS-TM1037-10 ☆

Bieżnia Kettler Alpha Run 200, FS-TM1037-10 Najniższa Cena Online

☆ Bieżnia Kettler Alpha Run 200, FS-TM1037-10 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Kettler
 • Nazwa produktu: Bieżnia Kettler Alpha Run 200, FS-TM1037-10
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 4
 • Charakterystyka / Opis bieżni:

  Bieżnia Alpha Run 200 marki Kettler to następca sprzętów z serii Track S.

  Kettler Bieżnia Alpha Run 200 to wysokiej jakości bieżnia dla zwolenników biegania. Czytelny, instynktowny w użyciu komputer treningowy wyświetla sześć najważniejszych parametrów treningu. Ma 32 zastosowane programy treningowe, dzięki którym osiągalne jest dopasowanie intensywności treningu do efektywności i kondycji użytkownika. Pozwala na regulację kąta nachylenia pasa biegowego w zakresie od 0 do 12%, a także prędkości w zakresie 1 – 18 km/h. Na komputerze realne jest także zdefiniowanie 4 użytkowników. Podczas treningu wyświetlane są dane o czasie, pokonanym dystansie, prędkości, tętnie, kącie nachylenia i spalonych kaloriach. Sensory dotykowe umieszone na uchwytach przy komputerze zezwalają na pomiar tętna. Istnieje ponadto wyboru programu treningowego, który sterowany jest tętnem. Pas biegowy o rozmiarach 135 x 47 cm zagwarantuje wystarczająco dużo miejsca na wygodny trening. Wysokiej jakości system amortyzacji ENERGY DECK sprawia, iż trenowanie na bieżni KETTLER ALPHA RUN 200 nie obciąża stawów. Możesz cieszyć się wyjątkowo komfortowym i dynamicznym biegiem. Amortyzacja pochłania energię kinetyczną kroków i przesuwa ją do tyłu. Kółka transportowe umożliwią przystępne przestawienie bieżni po skończonym treningu. Bieżnia podczas pracy wytwarza niewiele hałasu, dzięki temu trening nie będzie przeszkadzał domownikom. Dodatkowe wyposażenie: miejsce na bidon i uchwyt na smartfon albo tablet powoduje,podczas treningu masz wszystko pod ręką. Bieżnia zaimplementowany wentylator. Dzięki zastosowanym głośnikom podczas treningu możesz słuchać swej ulubionej muzyki lub poleceń głosowych w zależności od wybranego programu. Trening na bieżni pozwala zbudować odpowiednią wytrzymałość, która jest podstawą do uprawiania innych sportów czy aktywności. Jest to idealne urządzenie do budowania kondycji, a także kształtowania pożądanej sylwetki. Regularna aktywność fizyczna przyczynia się też do poprawy samopoczucia.

  Komputer treningowy

  pokaźny, czytelny, instynktowny w obsłudze wyświetlacz LCD. Wyświetla sześć najważniejszych parametrów treningu. Menu dostępne jest w trzech językach: angielskim, niemieckim, francuskim.

  Wyświetlane cechy:

  • czas treningu
  • dystans
  • zużycie kalorii
  • tętno
  • prędkość
  • kąt nachylenia

  Programy treningowe

  32 programy umożliwiają:

  • Trening Quickstart
  • Trening interwałowy
  • Trening konfigurowalny
  • Trening przy pomocy programów sterowanych pulsem (trening HR)
  • Trening z kątem nachylenia
  • Biegi pod górę
  • Guided Running – korzystanie z funkcji trenera

  Regulacja kąta nachylenia i szybkości

  Kontrola prędkości i kąta nachylenia jest elektroniczna. Może się odbywać na dwa sposoby: za pomocą komputera treningowego albo przy pomocy przycisków na bocznych poręczach. Zmiana parametrów treningów jest możliwa w każdej chwili, w dogodny dla użytkownika sposób. Przyciski prędkiej zmiany szybkości wybór 4, 7, 10 km/h

  Pas biegowy

  Sercem bieżni jest system amortyzujący Kettler Energy Deck – postępowy system, który zapewnia obszerniejszą elastyczność odbicia i proponuje przyjemny i dynamiczny bieg. Przy tej samej wydajności jesteś w stanie pokonać więcej kilometrów, przy mniejszym obciążaniu stawów.

  pokaźny pas bieżni o wymiarach 135x47 cm zagwarantuje odpowiednią ilość miejsca do komfortowego biegu.

  stosowne rozmieszczenie amortyzatorów powoduje, że zminimalizowany został ponadto poziom hałasu generowany poprzez bieżnię.

  Sensory dotykowe

  Umieszczone na uchwytach przy kierownicy, pozwalają na pomiar tętna.

  Kółka transportowe

  Kółka transportowe komfortowy transport bieżni po treningu.

  innowacyjny system składania

  Bieżnia ma mechanizm składania, dzięki temu po złożeniu zajmuje niewiele miejsca. Po złożeniu bieżnia zajmuje (dł. X szer. X wys.): 134.5 cm x 85.5 cm x 143,5 cm

  Łączność

  Dzięki zastosowanemu Bluetooth bieżnia Alpha Run 200 posiada możliwość połączenia się z aplikacją Kinomap, a także innymi urządzeniami czy aplikacjami.

  Aplikacja Kinomap to dostęp do wirtualnej bazy tras o dystansie ponad 120 000 km, która pozwala czerpać jeszcze większą radość z biegania.

  Charakterystyka:

  • rodzaj urządzenia: bieżnia elektryczna
  • kąt nachylenia:0 – 12 %
  • prędkość: 1 – 18 km/h
  • rozmiary pasa biegowego: 135 x 47 cm
  • silnik: prądu stałego, moc ciągła 2.5 KM
  • maksymalna waga użytkownika: 130 kg
  • pomiary: czas, szybkość (km/h albo mph), dystans (km/mile), kat nachylenia, tętno, kalorie
  • wyposażenie: podnoszony bieżnik z funkcją miękkiego opadania (Soft-Drop), komputer treningowy, uchwyt na smartfon/tablet, głośnik, wentylator, dwa schowki, rolki transportowe
  • wyświetlacz: 132 x 85 mm LC
  • języki menu komputera: DE, EN, FR
  • liczba profili użytkowników: 4
  • programy treningowe: 32
  • głośnik: zastosowane głośniki do odtwarzania muzyki albo poleceń głosowych. Połączenie przez połączenie AUX lub Bluetooth
  • przyciski prędkiego wyboru nachylenia: 4, 7, 10 (%)
  • przyciski szybkiego wyboru szybkości: 4, 7, 10 (km/h)
  • łączność: Bluetooth, Kinomap
  • zasilanie: zasilacz zewnętrzny (230V)
  • rozmiary po rozłożeniu (dł. X szer. X wys.): 182 x 85.5 x 143.5 cm
  • wymiary opakowania: 200x91x42 cm
  • waga opakowania: 94 kg

☆ Bieżnia alpha run 600 marki Kettler ☆

Bieżnia alpha run 600 marki Kettler Najniższa Cena Online

☆ Bieżnia alpha run 600 marki Kettler - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Kettler
 • Nazwa produktu: Bieżnia alpha run 600 marki Kettler
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis bieżni:

  Bieżnia Alpha Run 600 marki Kettler to następca sprzętów z kolekcji Track S. Umożliwia odbycie treningu biegowego, bez konieczności wychodzenia z domu.
  Kettler Bieżnia Alpha Run 600 została wyposażona w wysokiej jakości komputer treningowy z intuicyjnym menu nawigacyjnym przystępnym w 3 językach (niemieckim, angielskim i francuskim). Wielkość wyświetlacza to 190x110 mm, co sprawia,choćby w trakcie intensywnego treningu najważniejsze cechy pozostają czytelne. Komputer posiada 32 zastosowane programy treningowe, dzięki którym możliwe jest przypasowanie intensywności treningu do wydajności i kondycji użytkownika. Pozwala na regulację kąta nachylenia pasa biegowego w zakresie od 0 do 12%, a także prędkości w zakresie 1 – 20 km/h. Na komputerze możliwe jest także zdefiniowanie 4 użytkowników.

  podczas treningu wyświetlane są informacje o czasie, pokonanym dystansie, szybkości, tętnie, kącie nachylenia i spalonych kaloriach. Sensory dotykowe umieszone na uchwytach przy komputerze pozwalają na pomiar tętna. Istnieje też wyboru programu treningowego, który sterowany jest tętnem.

  Pas biegowy o wymiarach 153 x 55 cm zapewnia wystarczająco dużo miejsca na wygodny trening. Wysokiej jakości system amortyzacji ENERGY DECK sprawia, że trenowanie na bieżni KETTLER ALPHA RUN 600 nie obciąża stawów. Możesz radować się wyjątkowo komfortowym i dynamicznym biegiem. Amortyzacja pochłania energię kinetyczną kroków i przesuwa ją do tyłu. Kółka transportowe umożliwią proste przestawienie bieżni po skończonym treningu. Bieżnia podczas pracy buduje mało hałasu, dzięki czemu trening nie będzie przeszkadzał domownikom.

  dopełniające wyposażenie: miejsce na bidon, a także uchwyt na smartfon albo tablet powoduje,podczas treningu masz wszystko pod ręką. Bieżnia wbudowany wentylator. Dzięki zaimplementowanym głośnikom w trakcie treningu możesz słuchać swej ulubionej muzyki lub poleceń głosowych w zależności od wybranego programu.

  Trening na bieżni pozwala zbudować odpowiednią wytrzymałość, która jest podstawą do uprawiania innych sportów czy aktywności. Jest to wspaniałe urządzenie do budowania kondycji, a także kształtowania pożądanej sylwetki. Regularna aktywność fizyczna przyczynia się jeszcze do poprawy samopoczucia
  parametry techniczne

  cechy komputera zalety


Podobne zestawienia:


Najtańsze bieżnie Kettler do biegania w domu – Ranking grudzień 2023 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze bieżnie Kettler do biegania w domu, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich bieżni Kettler do biegania i treningu jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Bieżnia Kettler Axos Sprinter 2.0 ☆

Bieżnia Kettler Axos Sprinter 2.0 Najniższa Cena Online

☆ Bieżnia Kettler Axos Sprinter 2.0 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Kettler
 • Nazwa produktu: Bieżnia Kettler Axos Sprinter 2.0
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis bieżni:

  Kettler Bieżnia Sprinter 2.0 to genialna bieżnia dla początkujących. Czytelny, intuicyjny w użyciu komputer treningowy wyświetla sześć najważniejszych parametrów treningu. Posiada 28 zastosowanych programów treningowych, dzięki którym możliwe jest dostosowanie intensywności treningu do efektywności i kondycji użytkownika. Zezwala na regulację kąta nachylenia pasa biegowego w zakresie od 0 do 12%, a także szybkości w zakresie 1 – 16 km/h. Na komputerze osiągalne jest także zdefiniowanie 4 użytkowników.

  w trakcie treningu wyświetlane są informacje o czasie, pokonanym dystansie, szybkości, tętnie, kącie nachylenia i spalonych kaloriach. Sensory dotykowe umieszone na uchwytach przy komputerze pozwalają na pomiar tętna. Istnieje na dodatek wyboru programu treningowego, który sterowany jest tętnem.

  Pas biegowy o wymiarach 130 x 44 cm zagwarantuje wystarczająco dużo miejsca na komfortowy trening. Wysokiej jakości system amortyzacji ENERGY DECK sprawia, że trenowanie na bieżni KETTLER AXOS 2.0. Nie obciąża stawów. Kółka transportowe umożliwią nieskomplikowane przestawienie bieżni po skończonym treningu. Bieżnia w trakcie pracy buduje niewiele hałasu, dzięki czemu trening nie będzie przeszkadzał domownikom. Dodatkowe wyposażenie: schowek na bidon, a także uchwyt na smartfon albo tablet sprawia,podczas treningu masz wszystko pod ręką.
  cechy technologiczne

  cechy komputera zalety

☆ Kettler Bieżnia elektryczna axos sprinter 2.0 ☆

Kettler Bieżnia elektryczna axos sprinter 2.0 Najniższa Cena Online

☆ Kettler Bieżnia elektryczna axos sprinter 2.0 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: KETTLER
 • Nazwa produktu: Kettler Bieżnia elektryczna axos sprinter 2.0
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis bieżni:

  Bieżnia wyekwipowana w 28 rozmaitych programów, pomaga jak najszybciej osiągnąć cele treningowe. IdealnA BIEŻNIA DLA POCZĄTKUJĄCYCH Bieżnia to optymalna bieżnia dla początkujących, którzy zdobyli jedynie znikome doświadczenie w treningu na bieżni.

  krystaliczny komputer jest nietrudny w obsłudze i dysponuje 28 najróżniejszymi programami treningowymi, tak żeby można było jak najszybciej osiągnąć sportowe cele. W trakcie treningu wyświetlane są informacje o czasie, przebytym dystansie, prędkości, tętnie, nachyleniu i spalonych kaloriach, a Ty zawsze masz wgląd do danych treningowych.

  ponadto, czujniki pulsu i optymalny program mogą być używane w treningu z kontrolą tętna. WYSTARCZAJĄCA PRZESTRZEŃ Powierzchnia bieżni o wymiarach 130 x 44 cm oferuje wystarczająco dużo miejsca dla wygodnego treningu i jest wyekwipowana w wysokiej jakości system amortyzacji.

  Pozwala to na przyjemny trening przy niskim poziomie hałasu. Dzięki zastosowaniu specjalnych materiałów, urządzenie jest szczególnie trwałe. Na dodatek bieżnia ma przegródki na butelkę z wodą albo smartfon, a także praktyczny uchwyt na tablet, co sprawia, że trening jest tak komfortowy, jak to tylko możliwe.

  ponadto jest on wyekwipowany w konwencjonalny system zabezpieczający przed zatrzymaniem, kółka transportowe, a także kompensację wysokości podłogi. KOMPATYBILNA Z KETTMAPS Bieżnia Kettler Sprinter 2.0 jest kompatybilna z oprogramowaniem treningowym KETTmaps opracowanym przez Kettlera.

  w dodatku bieżnia ma schowki na butelki z wodą albo smartfon oraz użyteczny uchwyt na tablet, co sprawia, że trening jest tak komfortowy, jak to tylko realne. Dodatkowo jest ona wyekwipowana w tradycyjny system zabezpieczający przed zatrzymaniem, kółka transportowe i kompensację wysokości podłogi.

  Specjalne programy treningowe: bieganie w górach, trening z odliczaniem- Count-down-/Count-up-, program pomiaru tętna Pasek na klatkę piersiową do telemetrycznego pomiaru tętna przystępny opcjonalne Dźwiękowy sygnał ostrzegawczy Uchwyt na tablet Oszczędzający miejsce mechanizm składania i rozkładania Wyrównianie wysokości Język: niemiecki, angielski, francuski


☆ Bieżnia Kettler Alpha Run 200, FS-TM1037-10 ☆

Bieżnia Kettler Alpha Run 200, FS-TM1037-10 Najniższa Cena Online

☆ Bieżnia Kettler Alpha Run 200, FS-TM1037-10 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Kettler
 • Nazwa produktu: Bieżnia Kettler Alpha Run 200, FS-TM1037-10
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 4
 • Charakterystyka / Opis bieżni:

  Bieżnia Alpha Run 200 producenta Kettler to następca maszyn z serii Track S.

  Kettler Bieżnia Alpha Run 200 to wysokiej jakości bieżnia dla fanów biegania. Czytelny, intuicyjny w użyciu komputer treningowy wyświetla sześć najważniejszych parametrów treningu. Ma 32 zastosowane programy treningowe, dzięki którym osiągalne jest dostosowanie intensywności treningu do efektywności i kondycji użytkownika. Zezwala na regulację kąta nachylenia pasa biegowego w zakresie od 0 do 12% oraz prędkości w zakresie 1 – 18 km/h. Na komputerze realne jest także zdefiniowanie 4 użytkowników. Podczas treningu wyświetlane są dane o czasie, pokonanym dystansie, szybkości, tętnie, kącie nachylenia i spalonych kaloriach. Sensory dotykowe umieszone na uchwytach przy komputerze umożliwiają pomiar tętna. Istnieje w dodatku wyboru programu treningowego, który sterowany jest tętnem. Pas biegowy o rozmiarach 135 x 47 cm zagwarantuje wystarczająco dużo miejsca na wygodny trening. Wysokiej jakości system amortyzacji ENERGY DECK sprawia, że trenowanie na bieżni KETTLER ALPHA RUN 200 nie obciąża stawów. Możesz cieszyć się wyjątkowo wygodnym i dynamicznym biegiem. Amortyzacja pochłania energię kinetyczną kroków i przesuwa ją do tyłu. Kółka transportowe umożliwią przystępne przestawienie bieżni po skończonym treningu. Bieżnia podczas pracy formuje niedużo hałasu, dzięki czemu trening nie będzie przeszkadzał domownikom. Dopełniające wyposażenie: miejsce na bidon i uchwyt na smartfon lub tablet powoduje,podczas treningu masz wszystko pod ręką. Bieżnia wbudowany wentylator. Dzięki wbudowanym głośnikom w trakcie treningu możesz słuchać swojej ulubionej muzyki albo poleceń głosowych w zależności od wybranego programu. Trening na bieżni pozwala zbudować odpowiednią odporność, która jest podstawą do uprawiania innych sportów czy aktywności. Jest to doskonałe urządzenie do budowania kondycji, a także kształtowania pożądanej sylwetki. Regularna aktywność fizyczna przyczynia się ponadto do poprawy samopoczucia.

  Komputer treningowy

  obfity, czytelny, instynktowny w obsłudze ekran LCD. Wyświetla sześć najważniejszych parametrów treningu. Menu przystępne jest w trzech językach: angielskim, niemieckim, francuskim.

  Wyświetlane właściwości:

  • czas treningu
  • dystans
  • zużycie kalorii
  • tętno
  • prędkość
  • kąt nachylenia

  Programy treningowe

  32 programy umożliwiają:

  • Trening Quickstart
  • Trening interwałowy
  • Trening konfigurowalny
  • Trening przy pomocy programów sterowanych pulsem (trening HR)
  • Trening z kątem nachylenia
  • Biegi pod górę
  • Guided Running – korzystanie z funkcji trenera

  Regulacja kąta nachylenia i szybkości

  Kontrola szybkości i kąta nachylenia jest elektroniczna. Może się odbywać na dwa sposoby: przy pomocy komputera treningowego albo za pomocą przycisków na bocznych poręczach. Zmiana parametrów treningów jest możliwa w każdej chwili, w dogodny dla użytkownika sposób. Przyciski szybkiej zmiany prędkości dobór 4, 7, 10 km/h

  Pas biegowy

  Sercem bieżni jest system amortyzujący Kettler Energy Deck – nowoczesny system, który gwarantuje większą sprężystość odbicia i oferuje błogi i dynamiczny bieg. Przy tej samej produktywności jesteś w stanie pokonać więcej kilometrów, przy mniejszym obciążaniu stawów.

  spory pas bieżni o rozmiarach 135x47 cm gwarantuje odpowiednią ilość miejsca do wygodnego biegu.

  optymalne rozmieszczenie amortyzatorów sprawia, że zminimalizowany został jeszcze poziom hałasu generowany przez bieżnię.

  Sensory dotykowe

  Umieszczone na uchwytach przy kierownicy, pozwalają na pomiar tętna.

  Kółka transportowe

  Kółka transportowe wygodny transport bieżni po treningu.

  progresywny system składania

  Bieżnia ma mechanizm składania, dzięki temu po złożeniu zajmuje mało miejsca. Po złożeniu bieżnia zajmuje (dł. X szer. X wys.): 134.5 cm x 85.5 cm x 143,5 cm

  Łączność

  Dzięki zaimplementowanemu Bluetooth bieżnia Alpha Run 200 ma możliwość połączenia się z aplikacją Kinomap oraz innymi urządzeniami czy aplikacjami.

  Aplikacja Kinomap to dostęp do wirtualnej bazy tras o dystansie ponad 120 000 km, która pozwala czerpać jeszcze większą radość z biegania.

  Charakterystyka:

  • rodzaj urządzenia: bieżnia elektryczna
  • kąt nachylenia:0 – 12 %
  • szybkość: 1 – 18 km/h
  • wymiary pasa biegowego: 135 x 47 cm
  • silnik: prądu stałego, moc ciągła 2.5 KM
  • maksymalna waga użytkownika: 130 kg
  • pomiary: czas, szybkość (km/h lub mph), dystans (km/mile), kat nachylenia, tętno, kalorie
  • wyposażenie: podnoszony bieżnik z funkcją miękkiego opadania (Soft-Drop), komputer treningowy, uchwyt na smartfon/tablet, głośnik, wentylator, dwa schowki, rolki transportowe
  • wyświetlacz: 132 x 85 mm LC
  • języki menu komputera: DE, EN, FR
  • ilość profili użytkowników: 4
  • programy treningowe: 32
  • głośnik: wbudowane głośniki do odtwarzania muzyki albo poleceń głosowych. Połączenie przez połączenie AUX albo Bluetooth
  • przyciski szybkiego wyboru nachylenia: 4, 7, 10 (%)
  • przyciski prędkiego wyboru prędkości: 4, 7, 10 (km/h)
  • łączność: Bluetooth, Kinomap
  • zasilanie: zasilacz zewnętrzny (230V)
  • wymiary po rozłożeniu (dł. X szer. X wys.): 182 x 85.5 x 143.5 cm
  • rozmiary opakowania: 200x91x42 cm
  • waga opakowania: 94 kg

☆ Bieżnia elektryczna KETTLER Alpha Run 400 (7640119481289) ☆

Bieżnia elektryczna KETTLER Alpha Run 400 (7640119481289) Najniższa Cena Online

☆ Bieżnia elektryczna KETTLER Alpha Run 400 (7640119481289) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: KETTLER
 • Nazwa produktu: Bieżnia elektryczna KETTLER Alpha Run 400 (7640119481289)
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis bieżni:

  Bieżnia Kettler Alpha Run 400 podkreśla się w głównej mierze korzystną amortyzacją i intuicyjnym sterowaniem. Nowy system amortyzacji Kettler Energy Deck skutecznie broni całą powierzchnię ścięgien, mięśni i stawów.

  innowacyjnA technika KETTLER ENERGY DECK Pianka amortyzująca, na której zamontowany jest pas bieżni, składa się z tysięcy mikrokuleczek, które zostały ze sobą połączone. Ta struktura absorbuje energię w trakcie biegu i częściowo zwraca ją biegaczom.

  Metoda ta broni ścięgna, mięśnie i stawy oraz uniemożliwia zmęczeniu. Pozytywnym skutkiem ubocznym jest mniejsze obciążenie struktury bieżni i osiągnięcie płynnej i jednostajnej pracy. PERSONALIZACJA KOMPUTERA TRENINGOWEGO Dzięki nowej konsoli, jako użytkownik masz możliwość zaprojektowania ekranu zgodnie z Twoimi upodobaniami.

  Możesz wyświetlić wartości, które są dla Ciebie istotnie interesujące. TRENUJ Z KETTLER GUIDED RUNNING Dzięki funkcji Guided Running, możesz wybierać spośród zróżnicowanych programów treningowych. KOMPATYBILNA Z APLIKACJAMI FITNESS przez BLUETOOTH poprzez Bluetooth masz możliwość połączenia bieżni z urządzeniami zewnętrznymi, takimi jak smartfon, tablet lub zegarek sportowy.

  System amortyzacji Energy Deck Customized View: widok dopasowany do potrzeb użytkownika Funkcja Bluetooth ilość użytkowników: 4 + 1 gość Wysokość bieżni bez nachylenia: 220 mm


☆ Bieżnia alpha run 400 marki Kettler ☆

Bieżnia alpha run 400 marki Kettler Najniższa Cena Online

☆ Bieżnia alpha run 400 marki Kettler - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis bieżni - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Kettler
 • Nazwa produktu: Bieżnia alpha run 400 marki Kettler
 • Segment produktowy: Bieżnie treningowe do domu, siłowni i klubów fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis bieżni:

  Bieżnia Alpha Run 400 firmy Kettler to następca maszyn z linii Track S. Pozwala na odbycie treningu biegowego, bez konieczności wychodzenia z domu.

  Kettler Bieżnia Alpha Run 400 została wyekwipowana w wysokiej jakości komputer treningowy z instynktownym menu nawigacyjnym przystępnym w 3 językach (niemieckim, angielskim i francuskim). Wielkość wyświetlacza to 190x110 mm, co powoduje,nawet w trakcie intensywnego treningu najważniejsze cechy pozostają czytelne. Komputer posiada 32 zastosowane programy treningowe, dzięki którym osiągalne jest dostosowanie intensywności treningu do produktywności i kondycji użytkownika. Bieżnia zezwala na regulację kąta nachylenia pasa biegowego w zakresie od 0 do 12%, a także szybkości w zakresie 1 – 20 km/h. Na komputerze realne jest także zdefiniowanie 4 użytkowników. W trakcie treningu wyświetlane są dane o czasie, pokonanym dystansie, szybkości, tętnie, kącie nachylenia i spalonych kaloriach. Sensory dotykowe umieszone na uchwytach przy komputerze pozwalają na pomiar tętna. Istnieje jeszcze wyboru programu treningowego, który sterowany jest tętnem a dzięki zaimplementowanemu Bluetooth bieżnia Alpha Run 400 ma możliwość połączenia się z aplikacją Kinomap i innymi urządzeniami czy aplikacjami

  Pas biegowy o rozmiarach 140 x 50 cm zapewnia wystarczająco dużo miejsca na wygodny trening. Wysokiej jakości system amortyzacji ENERGY DECK sprawia, iż trenowanie na bieżni KETTLER ALPHA RUN 400 nie obciąża stawów. Możesz cieszyć się wyjątkowo wygodnym i dynamicznym biegiem. Amortyzacja pochłania energię kinetyczną kroków i przesuwa ją do tyłu. Kółka transportowe umożliwią łatwe przestawienie bieżni po skończonym treningu. Bieżnia podczas pracy stwarza niedużo hałasu, dzięki temu trening nie będzie przeszkadzał domownikom.

  dopełniające wyposażenie: miejsce na bidon, a także uchwyt na smartfon lub tablet powoduje,w trakcie treningu masz wszystko pod ręką. Bieżnia zaimplementowany wentylator. Dzięki wbudowanym głośnikom podczas treningu możesz słuchać swej ulubionej muzyki albo poleceń głosowych w zależności od wybranego programu. Trening na bieżni pozwala zbudować odpowiednią solidność, która jest podstawą do uprawiania innych sportów czy aktywności. Jest to rewelacyjne urządzenie do budowania kondycji oraz kształtowania pożądanej sylwetki. Regularna aktywność fizyczna przyczynia się również do poprawy samopoczucia.

  atrybuty technologiczne

  parametry komputera atuty


Podsumowanie, czyli jaka bieżnia treningowa Kettler do biegania najlepsza?


Najlepsza bieżnia treningowa Kettler do biegania w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsza bieżnia treningowa Kettler do biegania w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Dobre bieżnie do biegania i treningu – Zestawienie grudzień 2023

Jeżeli żadna z powyższych bieżni Kettler do biegania i treningu nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie chętnie wybieranych bieżni fitness do domowego biegania.


Powiązania tematyczne:

 • jaka bieżnia treningowa Kettler do biegania opinie i efekty,
 • dobre bieżnie Kettler do biegania w domu cena,
 • ranking bieżni Kettler do biegania i treningu,
 • bieżnia treningowa Kettler do biegania jaka najlepsza.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o bieżniach Kettler do biegania i treningu

#1 Gdzie szukać opinii o bieżniach Kettler do biegania i treningu?

Aktualnie zaprezentowane informacje o bieżniach Kettler do biegania i treningu odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie userów.

#2 Jaka bieżnia treningowa Kettler do biegania najlepsza? Którą wybrać?

Poszukując informacji o dobrych bieżniach Kettler do biegania i treningu warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z bieżniami Kettler do biegania w domu, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jakie bieżnie Kettler do biegania w domu są najchętniej polecane?

Nasze zestawienia z bieżniami Kettler do biegania w domu zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach bieżnie Kettler do biegania w domu to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *