FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking atlasów do ćwiczeń do 15000 zł. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Atlasy do ćwiczeń / Ranking atlasów do ćwiczeń do 15000 zł


Pomagamy w wyborze dobrych atlasów do ćwiczeń do 15000 zł. Opracowane zestawienia są aktualne na wrzesień 2023 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych atlasów do ćwiczeń do 15000 zł,
 • TOP5 chętnie kupowanych atlasów do ćwiczeń.

Jakie atlasy do ćwiczeń do 15000 zł najlepiej wybrać? Ranking wrzesień 2023

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane atlasy do ćwiczeń do 15000 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking atlasów do ćwiczeń do 15000 zł, wraz ze specyfikacją modelu, aktualizujemy każdego dnia.

☆ Atlas tt pro g156 marki Bh fitness ☆

Atlas tt pro g156 marki Bh fitness Najniższa Cena Online

☆ Atlas tt pro g156 marki Bh fitness - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis atlasu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BH Fitness
 • Nazwa produktu: Atlas tt pro g156 marki Bh fitness
 • Segment produktowy: Atlasy do ćwiczeń i treningu w domu, siłowni oraz w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis atlasu:

  Kompaktowy atlas TT Pro marki BH Fitness do użytkowania domowego, a także komercyjnego. Urządzenie może pracować w ośrodkach rehabilitacyjnych, gabinetach odnowy, klubach fitness oraz w warunkach intensywnego wykorzystania domowego.

  Atlas asygnowany do nad wyraz intensywnego użytkowania. Umocniona budowa z 7 punktami podparcia zapewnia stabilność i bezpieczeństwo w trakcie ćwiczenia. Możliwość wykonywania ponad 15 różnorodnych ćwiczeń sprawia, że atlas jest szczególnie wszechstronnym urządzeniem, na którym można ćwiczyć praktycznie wszystkie partie ciała.

  Na kolumnie urządzenia znajduje się instrukcja wykonywania ćwiczeń. Możliwość regulacji oparć, uchwytów sprawia, że urządzenie można dopasować do Użytkowników o rozmaitym wzroście i potrzebach treningowych.

  System bloczków z łożyskami zapewnia płynną pracę linek. Maksymalne obciążenie wynosi 100 kg....


☆ Finnlo Atlas autark 2500 (4005251394508) ☆

Finnlo Atlas autark 2500 (4005251394508) Najniższa Cena Online

☆ Finnlo Atlas autark 2500 (4005251394508) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis atlasu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Finnlo
 • Nazwa produktu: Finnlo Atlas autark 2500 (4005251394508)
 • Segment produktowy: Atlasy do ćwiczeń i treningu w domu, siłowni oraz w klubach fitness
 • Ilość ofert: 4
 • Charakterystyka / Opis atlasu:

  Atlas FINNLO Autark 2500 Numer katalogowy: 3945 Dlaczego warto wybrać FINNLO$185 marka FINNLO należy do niemieckiej firmy HAMMER SPORT AG, której tradycje w sporcie sięgają 1900 roku. To jedna z najstarszych firm w Europie o tak dobrze ugruntowanej pozycji na rynku.

  Dla zobrazowania tematu, modna w Polsce producent KETTLER powstała dopiero 50 lat później. Głównym celem producenta FINNLO jest produkcja wysokiej jakości sprzętu kardio oraz sprzętów siłowych, jak również akcesoriów bokserskich oraz fitness.

  Filozofia FINNLO opiera się min. Na wdrażaniu do produkcji innowacyjnych pomysłów i najnowszych technice. FINNLO jest marką premium na rynku sprzętu sportowego i jest skierowana do Klientów, którzy oczekują najwyższej jakości sprzętów.

  Jeszce kilka lat temu dostępna była w 40 krajach świata, a na dzień dzisiejszy to już ponad 60 państw na całym świecie, gdzie oferuje największy wybór sprzętu, od maszyn domowych, poprzez fachowe maszyny do wykorzystania komercyjnego.

  Kilkadziesiąt salonów sprzedaży w całej Europie w tym 8 w Polsce to wynik, którego nie powstydziłaby się żadna marka. W produktach FINNLO dbałość o jakość jest widoczna w całym procesie produkcyjnym- począwszy od skrupulatnego doboru tworzyw, kończąc na ciągłej kontroli jakości we wszelkich etapach produkcyjnych.

  Ciągle trwający rozwój i większa świadomość firmy sprawia, że FINNLO jest jednym z najlepszych na świecie dostawców sprzętu fitness i sprzętów siłowych, na którym trenują światowej sławy sportowcy min. Allan Ray- dwukrotny mistrz NBA, czy Urs Kaufer- mistrz świata w wioślarstwie.

  Produkty FINNLO zbierają pochlebne recenzje w testach, na łamach europejskich i światowych czasopism takich jak: Men' s Health, Shape czy Runner's World. Sprawdź: www.finnlo.com.pl Autark 2500 - Wieża treningowa studyjnej jakości i,,siła turbo" do fachowego treningu fitness i siłowego w domu.

  W tym funkcja wyprostu / zginania nóg, ciągnięcia liny z regulacją wysokości i lepsza prasa na nogi Magazyn internetowy,,Online-Fitness-Coaching" nr 06/2016 wybrał nasz Autark w 2015 roku jako zwycięzcę testu i najlepszy towar w kategorii,,profesjonalne atlasy powyżej 1000 euro".,,Autark 2500 zniewala ponad 40 opcjami treningu w pozycji stojącej albo siedzącej.

  spora gama wyposażenia zagwarantuje produktywny trening mięśni i sprawia, iż atlas jest niezwykle warty polecenia". W dodatku Autark 2500 zajął na dodatek 1. Miejsce w,,Rankingu najlepszych atlasów 2017 roku".

  W teście 01/2017 portal,,Expert Testing" wyróżnił nasz Autark 2500 jako wyraźnego zwycięzcę testu. Atrybuty, które podlegały ocenie to,,budowa, mechanika, funkcjonalność, wyposażenie i obfitość ćwiczeń".

  Eksperci wybrali Autark 2500 spośród 8 porównywalnych atlasów. FINNLO atlas Autark 2500 - wyposażenie i trening Atlas FINNLO Autark 2500 oferuje rozmaite ćwiczenia dla każdej grupy mięśni oraz profesjonalne wyposażenie i opcje regulacji, które sprawiają, że staje się wielostanowiskową prawdziwą alternatywą dla siłowni (ponadto doskonały dla osób o wzroście powyżej dwóch metrów): Ponad 40 profesjonalnych opcji ćwiczeń dla wszystkich głównych grup mięśni warianty ćwiczeń: motyl, wyciskanie, wyciąg latissimus, stacja na nogi, zginanie nóg, stacja na ramiona, wiosłowanie, wyciskanie / ciągnięcie tricepsu, brzuszki, ciągnięcie liny, ciągnięcie ramion, prasa na nogi, pchanie łydek, trening przywodzicieli i odwodzicieli i sporo innych Wyciąg o regulowanej wysokości, który można obrócić o 160 stopni, co zagwarantuje maksymalną amplitudę ruchu, trening dowolny i trening głębokich mięśni tułowia Funkcja zgięcia /wyprostu nóg - studyjna jakość - z szybką regulacją Prasa na nogi z szczególnie dużą, jednostajną metalową płytą stopniową i poręcznie dostosowywanym oparciem Ruch,,prowadzony", aby uniknąć nieprawidłowych pozycji Kąt kolana przyjazny dla kolan dla bardziej produktywnego treningu ud i łydek Jednostka Crunch do sprawnego treningu brzucha i tzw.,,kaloryfera" FINNLO Autark 2200 poszerzony o prasę na nogi Dzięki wysokiej jakości atlasowi Autark 2500 firmy FINNLO możesz wreszcie trenować wszystkie ważne grupy mięśniowe swego ciała w domu, jak w profesjonalnym studio fitness.

  wyekwipowany w stos o wadze 80 kg (opcjonalnie z możliwością rozszerzenia do 100 kg), skuteczne budowanie mięśni także przez innowacyjnych sportowców siłowych. Boczny naciąg linki, który można obrócić o 160 stopni, gwarantuje nadzwyczajnie izolowane ćwiczenia górnej części ciała i nóg.

  Dzięki oddzielnej, zoptymalizowanej prasie na nogi można tworzyć określone mięśnie nóg. Sprawność tego ćwiczenia jest nad wyraz zbliżona do przysiadu,chroni jednocześnie plecy. Znakomity też do wzmocnienia pośladków i łydek.

  Na atlasie Autark 2500 firmy FINNLO można osiągnąć następujące cele: Mężczyźni duże i umięśnione mięśnie pleców w profilu V konkretne i ukształtowane barki Umięśnione ramiona Płaski tzw.,,kaloryfer" i wyrzeźbione mięśnie brzucha dobrze wytrenowane, umięśnione nogi Kobiety Silne plecy rzeźba barków Rzeźba / ujędrnienie ramion Rzeźba / ujędrnienie nóg Płaski tzw.,,kaloryfer" i wyrzeźbione mięśnie brzucha Atlas Autark 2500 marki FINNLO - mistrzowski sprzęt w każdym calu Motyl z możliwością regulacji 5 razy do we wnętrzu i na zewnątrz dla różnych kątów treningu wygodne siodełko kilkukrotnie regulowane pionowo funkcjonalne oparcie z podparciem lędźwiowym z płynną regulacją równocześnie w pionie, jak i pod kątem profesjonalne akcesoria,,studyjne": szeroka, częściowo wyściełana sztanga latissimus, profesjonalna lina do tricepsu, obrotowa sztanga Curl niezwykle wysoki wyciąg latissimus dla wysokich użytkowników regulowana płytka stopniowa do ćwiczeń w pozycji stojącej i wiosłowania w pozycji siedzącej Rolki linowe wyekwipowane w łożyska kulkowe dla płynnego i lekkiego treningu Informacja odnośnie dostawy Należy pamiętać,seria Autark jest modułowa.

  Autark 2500 składa się z bazy Autark 1500 i modułów dodatkowych. Upewnij się, iż na pudełku znajduje się napis,,Autark 1500". Dzięki FINNLO Autark 2500 możesz osiągnąć następujące cele: Mężczyźni: pokaźna i umięśniona sylwetka w kształcie V Kobiety: usztywnione plecy Mężczyźni: konkretne i wyrzeźbione barki Kobiety: wzmocnienie barków Mężczyźni: Umięśnione ramiona Kobiety: wzmocnione ręce Mężczyźni: wytrenowane umięśnione nogi Kobiety: wzmocnienie nóg Płaski brzuch i umięśniona klatka piersiowa Atlas FINNLO Autark 2600 oferuje rozmaite ćwiczenia dla każdej grupy mięśni, jak w dodatku mistrzowskie wyposażenie i możliwość regulacji, tym samym jest doskonałą alternatywą dla klubu fitness.

  dane techniczne: Ponad 40 profesjonalnych przeróżnych ćwiczeń dla wszelkich głównych grup mięśni typy ćwiczeń: motylki, wyciskanie, wyciągi Latissimus, wyprosty i zgięcia nóg, krążenie ramion, wiosłowanie, wyciskanie i ciągnięcie tricepsów, brzuszki, ciągnięcie liny, ciągnięcie barków, stacja do wypychania nóg, ćwiczenia łydek, adduktorów i abduktorów i sporo innych Obrotowy o 160 stopni z możliwością regulacji wysokości wyciąg do ciągnięcia liny Stacja do zginania i wyprostów nóg Stacja do wypychania nóg z niezwykle dużą, zrównoważoną metalową powierzchnią i praktycznym przestawnym oparciem Bezpieczny kąt ćwiczeń dla stawu kolanowego do wydajnego treningu ud i łydek Jednostka do brzuszków dla efektywnego treningu brzucha Stacja,,motylkowa" do ćwiczeń po różnorodnym kątem (możliwość ustawienia 5 różnorodnych szerokości) komfortowe, regulowane w pionie siodełko Oparcie z podparciem w odcinku lędźwiowym z regulowanym kątem pochylenia profesjonalne dodatki: wielka sztanga z częściowym obiciem do wyciągu Latissimus, lina do tricepsu i obrotowa sztanga Curl Łożyskowane rolki liny Stos o wadze 80 kg w metalowej obudowie rozmiary po rozłożeniu: (DxSxW) cm: 165x220x215 potrzebne miejsce: 216x 300 x 215 cm (D x S x W) Maksymalna waga użytkownika: 120 kg Kolor: antracyt / czarny Pozostałe informacje: Gwarancja domowa: 36 miesięcy Gwarancja light commercial: 24 miesiące Paragon lub faktura VAT Numer katalogowy: 3945 przesyłka gratis Nie znalazłeś produktu który Cię interesuje $186 Skontaktuj się z nami pod nr tel.

  32-270-77-22 - postaramy się rozwiązać ten problem.


☆ Atlas msx-3000 marki Toorx ☆

Atlas msx-3000 marki Toorx Najniższa Cena Online

☆ Atlas msx-3000 marki Toorx - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis atlasu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: TOORX
 • Nazwa produktu: Atlas msx-3000 marki Toorx
 • Segment produktowy: Atlasy do ćwiczeń i treningu w domu, siłowni oraz w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis atlasu:

☆ Atlas TT Pro G156 ☆

Atlas TT Pro G156 Najniższa Cena Online

☆ Atlas TT Pro G156 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis atlasu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BH Fitness
 • Nazwa produktu: Atlas TT Pro G156
 • Segment produktowy: Atlasy do ćwiczeń i treningu w domu, siłowni oraz w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis atlasu:
  Specyfikacja technologiczna, a także wyposażenie: mocna i stabilna budowa wyprodukowana z profili stalowych. Sposób przenoszenia siły: linka stalowa w osłonie przełożona przez system bloczków. Ergonomiczny, innowacyjny kształt profili. Wykończenia stworzone z materiałów wysokiej jakości. Obicie z eko-skóry niezwykle przyjemne w dotyku. Komfortowe, praktyczne oparcie z możliwością sterowania wysokości, podgłówek. Wyciąg górny do ćwiczeń w zwisie oraz uchwyty do pompek. Dźwignia do wyciskania pompek w pozycji siedzącej. Ramiona do ćwiczenia rozpiętek. W bocznej części równoległe drugie stanowisko, przystawka do nóg, z komfortowym oparciem i siedzeniemdo wyciskania. Uchwyty na dłonie przy siedzeniu drugiego stanowiska. Osłony obciążników dla powiększenia bezpieczeństwa. Obciążniki oblane plastikiem - cicha praca stosu. Chromowane górne i dolne drążki wyciągowe. Kompozycja w kolorze metalicznym. Maksymalne obciążenie 100 kg. Maksymalna waga użytkownika 140 kg.! wymiary po rozłożeniu w cm: 174 dł./ 188 szer./ 214 wys. Waga: 270 kg Waga całkowita: 280 kg rozmiary kartonów: 172,5 dł./ 81 szer./ 32,5 wys. - waga: 80 kg 105,5 dł./ 104,5 szer./ 19,5 wys. - waga: 64 kg 193,5 dł./ 33 szer./ 23,5 wys. - waga: 48 kg 26 dł./ 13 szer./ 16,5 wys. - waga: 27,8 kg 26 dł./ 13 szer./ 16,5 wys. - waga: 27,8 kg 26 dł./13 szer./ 19,5 wys. - waga: 32,3 kg Gwarancja domowa: 2 lata Gwarancja domowa obejmuje urządzenia przeznaczone do wykorzystywania domowego. Gwarancja Light Commercial: 1 rok Gwarancja Light Commercial obejmuje urządzenia pracujące w fitness klubach dla Pań, niedużych hotelach, gabinetach rehabilitacyjnych, przychodniach itp. Maksymalny czas pracy to 4 godziny dziennie. Gwarancja Full Commercial: 1 rok Gwarancja Full Commercial obejmuje urządzenia pracujące w siłowniach, szkołach itp. Jeśli jest ono właściwie konserwowane, maksymalny czas pracy wynosi 12 godzin dziennie.

☆ Atlas autark 6800 - marki Finnlo ☆

Atlas autark 6800 - marki Finnlo Najniższa Cena Online

☆ Atlas autark 6800 - marki Finnlo - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis atlasu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Finnlo
 • Nazwa produktu: Atlas autark 6800 - marki Finnlo
 • Segment produktowy: Atlasy do ćwiczeń i treningu w domu, siłowni oraz w klubach fitness
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis atlasu:

  Atlas Finnlo Autark 6800

  marka Finnlo znana jest w ponad 40 krajach na całym świecie, zaliczana jest do klasy premium i należy do producenta HAMMER SPORT AG z Niemiec głęboko zakorzenionej w produkowaniu, sprzedaży i dystrybucji wyrobów sportowych od ponad 100 lat. Popularność firmy na rynku europejskim jest na poziomie takich firm jak np. KETTLER, REEBOK a znakiem rozpoznawczym jest niebanalny design i najwyższa jakość wykonania i wykończenia. Patenty wprowadzane na rynek przez Finnlo są nagradzane i doceniane w testach i prestiżowych czasopismach m.in. Nagroda Men'sHealth w teście atlasów dla modelu opartego na przełomowej technologii TNT oporu azotowych siłowników - Finnlo BioForce.

  www.finnlo.com.pl

  Dzięki nowemu atlasowi Autark 6800 firmy FINNLO możesz w zaciszu domowym trenować wszystkie główne grupy mięśni. Trening można porównać do treningu w profesjonalnym klubie fitness. Atlas został wyekwipowany w regulowaną jednostkę do motylków. Dzięki temu w dodatku przy wiosłowaniu albo wyciskaniu trenujący ma wystarczającą swobodę ruchów. Na dodatek obrotowe uchwyty zadbają o genialny ruch. Atlas dysponuje na dodatek wysokiej jakości, oddzielną, zoptymalizowaną stacją do wypychania nóg umożliwiącą budowę mięśni nóg. Produktywność tego ćwiczenia jest szczególnie bliska przysiadom, jednak bronimy w niej plecy. Wyśmienita do wzmocnienia mięśni pośladów i łydek. Atlas został wyposażony w stos o wadze 100 kg, podzielony na 20 sztabek po 5 kg. Urządzenie asygnowane jest również dla innowacyjnych sportowców, którzy chcą budować i ujędrnić tkankę mięśniową na całym ciele. Atlas jest znakomity równocześnie dla kobiet jak i dla panów.

  Atlas FINNLO Autark 6800 oferuje różne ćwiczenia dla każdej grupy mięśni, jak także profesjonalne wyposażenie i możliwość regulacji, tym samym jest nieprzeciętną alternatywą dla klubu fitness.


  dane technologiczne:

  • Regulacja oparcia w pionie
  • wygodne pionowo dostosowywane siodełko
  • posiada 3 stanowiska
  • posiada wyciąg górny i dolny
  • System rolek: boczny, obrotowy o 160 stopni i regulowany na wysokość
  • Multifunkcyjny, regulowany wyciąg (triceps, biceps, inne)
  • Osłona stosu
  • Waga stosu: 100 kg (20 sztabek po 5 kg)
  • Max.waga użytkownika: 120 kg
  • Kolor: czarny / antracyt
  • rozmiary atlasu: 200 x 250 x 223 cm
  • Powierzchnia potrzebna do ćwiczeń: 235 x 350 x 223 cm
  • Waga atlasu: 280 kg

  Ćwiczenia:

  • Ćwiczenia: mięśnie nóg - wyciskanie, wiosłowanie, biceps, triceps, klatka piersiowa, ćwiczenia nóg w pozycji siedzącej i stojącej, butterfly, najszerszy grzbietu
  produkt
  marka
  Kod producenta
  3948
  EAN
  4005251394805
  informacje podstawowe
  ilość stanowisk
  3
  Maksymalna waga użytkownika [kg]
  120
  Waga stosu [kg]
  100
  Długość [cm]
  200
  Szerokość [cm]
  250
  Wysokość [cm]
  223

☆ Finnlo Atlas autark 6600 3942 + darmowy transport! ☆

Finnlo Atlas autark 6600 3942 + darmowy transport! Najniższa Cena Online

☆ Finnlo Atlas autark 6600 3942 + darmowy transport! - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis atlasu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Finnlo
 • Nazwa produktu: Finnlo Atlas autark 6600 3942 + darmowy transport!
 • Segment produktowy: Atlasy do ćwiczeń i treningu w domu, siłowni oraz w klubach fitness
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis atlasu:

  Atlas Finnlo Autark 6600

  marka Finnlo znana jest w ponad 40 krajach na całym świecie, zaliczana jest do klasy premium i należy do marki HAMMER SPORT AG z Niemiec głęboko zakorzenionej w produkowaniu, sprzedaży i dystrybucji wyrobów sportowych od ponad 100 lat. Popularność marki na rynku europejskim jest na poziomie takich firm jak np. KETTLER, REEBOK a znakiem rozpoznawczym jest interesujący design i najwyższa jakość wykonania i wykończenia. Patenty wprowadzane na rynek poprzez Finnlo są nagradzane, a także doceniane w testach i prestiżowych czasopismach m.in. Nagroda Men'sHealth w teście atlasów dla modelu opartego na przełomowej technice TNT oporu azotowych siłowników - Finnlo BioForce.

  www.finnlo.com.pl

  Dzięki nowemu atlasowi Autark 6600 producenta FINNLO możesz w zaciszu domowym trenować wszystkie główne grupy mięśni. Trening można porównać do treningu w fachowym klubie fitness. Atlas został wyposażony w regulowaną jednostkę do motylków. Dzięki czemu dodatkowo przy wiosłowaniu albo wyciskaniu trenujący ma wystarczającą swobodę ruchów. Dodatkowo obrotowe uchwyty zadbają o wspaniały ruch. Atlas dysponuje na dodatek wysokiej jakości AB &ampBacktrainer, dzięki któremu możesz wzmocnić brzuch i mięśnie pleców. Atlas został wyekwipowany w stos o wadze 100 kg, podzielony na 20 sztabek po 5 kg. Urządzenie przeznaczone jest także dla innowacyjnych sportowców, którzy chcą produkować i ujędrnić tkankę mięśniową na całym ciele. Atlas jest genialny zarówno dla pań jak i dla mężczyzn.

  Atlas FINNLO Autark 6600 oferuje przeróżne ćwiczenia dla każdej grupy mięśni, jak na dodatek mistrzowskie wyposażenie i możliwość regulacji, tym samym jest wyśmienitą alternatywą dla klubu fitness.


  dane techniczne:

  • Regulacja oparcia w pionie
  • wygodne pionowo dostosowywane siodełko
  • posiada 3 stanowiska
  • posiada wyciąg górny i dolny
  • System rolek: boczny, obrotowy o 160 poziomów i dostosowywany na wysokość
  • Stacja triceps regulowana
  • Przystawkę do ćwiczeń triceps
  • Osłona stosu
  • Waga stosu: 100 kg (20 sztabek po 5 kg)
  • Max.waga użytkownika: 120 kg
  • Kolor: czarny / antracyt
  • rozmiary atlasu: 190 x 263 x 223 cm
  • Powierzchnia niezbędna do ćwiczeń: 235 x 350 x 223 cm
  • Waga atlasu: 300 kg

  Ćwiczenia:

  • Ćwiczenia: mięśnie nóg - wyciskanie, wiosłowanie, biceps, triceps, klatka piersiowa, ćwiczenia nóg w pozycji siedzącej i stojącej, butterfly, najszerszy grzbietu
  towar
  producent
  Kod producenta
  3942
  EAN
  4005251394201
  informacje podstawowe
  ilość stanowisk
  3
  Maksymalna waga użytkownika [kg]
  120
  Waga stosu [kg]
  100
  Długość [cm]
  190
  Szerokość [cm]
  263
  Wysokość [cm]
  223

☆ Finnlo Atlas autark 6000 (4005251394003) ☆

Finnlo Atlas autark 6000 (4005251394003) Najniższa Cena Online

☆ Finnlo Atlas autark 6000 (4005251394003) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis atlasu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: FINNLO
 • Nazwa produktu: Finnlo Atlas autark 6000 (4005251394003)
 • Segment produktowy: Atlasy do ćwiczeń i treningu w domu, siłowni oraz w klubach fitness
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis atlasu:

  Atlas FINNLO AUTARK 6000. Dlaczego warto wybrać FINNLO$138 marka FINNLO należy do niemieckiej producenta HAMMER SPORT AG, której tradycje w sporcie sięgają 1900 roku. To jedna z najstarszych firm w Europie o tak dobrze ugruntowanej pozycji na rynku.

  Dla zobrazowania tematu, lubiana w Polsce producent KETTLER powstała dopiero 50 lat później. Głównym celem firmy FINNLO jest produkcja wysokiej jakości sprzętu kardio i maszyn siłowych, jak także akcesoriów bokserskich i fitness.

  Filozofia FINNLO jest oparte min. Na wdrażaniu do produkcji prekursorskich pomysłów i najnowszych technice. FINNLO jest marką premium na rynku sprzętu sportowego i jest skierowana do Klientów, którzy oczekują najwyższej jakości maszyn.

  Jeszce kilka lat temu dostępna była w 40 krajach świata, a na dzień dzisiejszy to już ponad 60 państw na całym świecie, gdzie proponuje największy wybór sprzętu, od maszyn domowych, poprzez mistrzowskie maszyny do wykorzystania komercyjnego.

  Kilkadziesiąt salonów sprzedaży w całej Europie w tym 8 w Polsce to wynik, którego nie powstydziłaby się żadna marka. W produktach FINNLO dbałość o jakość jest widoczna w całym procesie produkcyjnym- począwszy od starannego doboru tworzyw, kończąc na ciągłej kontroli jakości we wszystkich etapach produkcyjnych.

  Ciągle trwający rozwój i pokaźniejsza świadomość marki sprawia, iż FINNLO jest jednym z najkorzystniejszych na świecie dostawców sprzętu fitness i maszyn siłowych, na którym trenują światowej sławy sportowcy min. Allan Ray- dwukrotny mistrz NBA, czy Urs Kaufer- mistrz świata w wioślarstwie.

  Produkty FINNLO zbierają pochlebne recenzje w testach, na łamach europejskich i światowych czasopism takich jak: Men' s Health, Shape czy Runner's World. Sprawdź: www.finnlo.com.pl Dzięki nowemu atlasowi Autark 6000 marki FINNLO możesz w zaciszu domowym trenować wszystkie główne grupy mięśni.

  Trening można porównać do treningu w profesjonalnym klubie fitness. Atlas został wyekwipowany w dostosowywaną jednostkę do motylków. Dzięki czemu na dodatek przy wiosłowaniu lub wyciskaniu trenujący ma wystarczającą swobodę ruchów.

  dodatkowo obrotowe uchwyty zadbają o znakomity ruch. Atlas został zaopatrzony w stos o wadze 100 kg, podzielony na 20 sztabek po 5 kg. Urządzenie asygnowane jest ponadto dla nowoczesnych sportowców, którzy chcą wytwarzać i ujędrnić tkankę mięśniową na całym ciele.

  Atlas jest genialny zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn. Dzięki FINNLO Autark 6000 możesz osiągnąć następujące cele: Mężczyźni: znaczna i umięśniona sylwetka w kształcie V solidne i wyrzeźbione barki Umięśnione ramiona Umięśniony brzuch i tzw.,,kaloryfer" Zdrowy trening pleców Kobiety: Ujędrnienie klatki piersiowej Wzmocnienie pleców Rzeźba mięśni barków Rzeźba / ujędrnienie mięśni ramion Rzeźba / ujędrnienie mięśni nóg Atlas FINNLO Autark 6000 oferuje różnorodne ćwiczenia dla każdej grupy mięśni, jak na dodatek fachowe wyposażenie i możliwość regulacji, tym samym jest perfekcyjną alternatywą do klubu fitness.

  informacje techniczne: Waga stosu - 100 kg (20 sztabek po 5 kg) Maksymalna waga wyciągu 110 kg profesjonalne ćwiczenie nóg (zgięcia i wyprosty) z szybką zmianą System rolek: boczny, obrotowy o 160 stopni i regulowany na wysokość komfortowe pionowo regulowane siodełko Rolki liny wyekwipowane w łożyska Niezależna jednostka do motylków i dodatkowa jednostka do wyciskania fachowe dodatki: wielka z częściowym obiciem sztanga wyciągu Latissimus, lina do tricepsu i wysokiej jakości uchwyty do ćwiczeń dłoni rozmiary po rozłożeniu: (DxSxW) cm: 190 x 200 x 223 cm potrzebne miejsce: (DxSxW) cm: 230 x 320 x 223 Maksymalna waga użytkownika: 120 kg Kolor: antracyt /czarny Ćwiczenia: Ćwiczenia: mięśnie nóg - wyciskanie, wiosłowanie, biceps, triceps, klatka piersiowa, ćwiczenia nóg w pozycji siedzącej i stojącej, butterfly, najszerszy grzbietu Pozostałe dane: Gwarancja domowa: 36 miesięcy Gwarancja light commercial: 24 miesiące Paragon albo faktura VAT Numer katalogowy: 3940 UWAGA!!!

  kupujący, którzy zamierzają odwiedzić nasze salony w celu przetestowania prosimy o to,żeby przed przyjazdem sprawdzić telefonicznie czy dany model znajduje się aktualnie na ekspozycji danego salonu.


☆ Bh fitness Atlas tt pro ☆

Bh fitness Atlas tt pro Najniższa Cena Online

☆ Bh fitness Atlas tt pro - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis atlasu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BH Fitness
 • Nazwa produktu: Bh fitness Atlas tt pro
 • Segment produktowy: Atlasy do ćwiczeń i treningu w domu, siłowni oraz w klubach fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis atlasu:

  Dwustanowiskowy atlas komercyjny TT PRO to sugestia od uwielbianego producenta sprzętu sportowego – firmę BH Fitness. Wysokogatunkowe bezkompromisowce i dbałość o najmniejszy detal zaowocowały stworzeniem urządzenia przeznaczonego dla naprawdę wymagających odbiorców, a także komercyjnych siłowni i dużych fitness klubów.

  Atlas komercyjny TT PRO wyposażony jest dwa siedziska z oparciami pokrytymi skóropodobną tkaniną znamionującą się nad wyraz wysoką wytrzymałością na zarysowania, przetarcia pot, a także brud. Łatwość czyszczenia i konserwacji to atuty istotnie cenne w tłumnie odwiedzanych salach do ćwiczeń.

  Atlas do ćwiczeń siłowych BH Fitness TT PRO będzie nadzwyczajnym sprzętem do ogólnorozwojowego treningu całego ciała – na jego ramie namalowano schematyczne rysunki prezentujące przykładowe ćwiczenia, które można wykonać z jego pomocą.

  Stanowiska wyposażone są w następujące urządzenia: profesjonalną suwnicę do ćwiczenia mięśni nóg, przyrząd do ćwiczenia mięśnia czworogłowego uda, stanowiska do wypychania ciężarów oraz wyciąg górny. Praca przyrządów jest nad wyraz płynna dzięki zastosowaniu bloczków z łożyskami, a także specjalnych linek stalowych w osłonach.

  Stalowa rama kryje w sobie stos o łącznej masie 100 kilogramów. Pełna masa atlasu to aż 270 kilogramów i dlatego dostarczany jest w sześciu osobnych paczkach, z których największa waży 80 kilogramów.

  Nie ma zatem problemu aby samodzielnie albo z pomocą innej osoby samodzielnie wnieść zamówiony sprzęt do pomieszczeń asygnowanych pod jego montaż. Wspaniały wygląd to zasługa wytrzymałej stali porytej lakierem proszkowym o znacznej wytrzymałości na ścieranie i uszkodzenia wywołane codziennym, intensywnym używaniem.

  Po rozłożeniu atlas ma rozmiary 174 x 188 x 214 centymetrów (długość x szerokość x wysokość). Produkty BH Fitness to zawsze wspaniały wybór – od dawna już logo tej producenta stało się wyznacznikiem doskonałej jakości i nad wyraz interesujących cen.

  nieprzeciętny dobór dla pasjonatów ćwiczeń siłowych i właścicieli siłowni.


☆ Atlas tt4 g159 marki Bh fitness ☆

Atlas tt4 g159 marki Bh fitness Najniższa Cena Online

☆ Atlas tt4 g159 marki Bh fitness - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis atlasu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BH Fitness
 • Nazwa produktu: Atlas tt4 g159 marki Bh fitness
 • Segment produktowy: Atlasy do ćwiczeń i treningu w domu, siłowni oraz w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis atlasu:

  Wielofunkcyjny przyrząd do ćwiczeń asygnowany do warunków domowych. Atlas umożliwia bezpieczne realizowanie ćwiczeń najróżniejszych partii mięśni, tak jak w mistrzowskiej siłowni. Pozwala na wykonanie ponad 15 różnych rodzajów ćwiczeń, z punktami podpracia zapewanijącymi stabilność w trakcie ćwiczenia.

  Multistacja TT4 to doskonałe urządzenie treningowe gdy ważne jest by zajmowała minimalną powierzchnię. Pozwala na jednoczesny trening 4 osobom. Stacja do ćwiczenia tricepsów zezwala na intensywny trening izolowanych partii mięśni.

  Trenuj jak w siłowni (70 kg górne partie ciała / 98 kg suwnica). Magnetyczny selektor stosu. Jedną ze stacji treningowych stanowi suwnica umożliwiająca trening dolnych partii mięśni. Atlas stanowi nadzwyczajne rozwiązanie zarówno dla pań, jak i mężczyzn chcących poprawić ogólną kondycję, poprawić wygląd sylwetki, rozszerzyć i wzmocnić masę mięśniową, a także kształtować jej rzeźbę.

  Gwarancja 24 miesiące....Podobne zestawienia:


Najtańsze atlasy do ćwiczeń do 15000 zł – Ranking wrzesień 2023 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze atlasy do ćwiczeń do 15000 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich atlasów do ćwiczeń do 15000 zł jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Finnlo Atlas autark 2500 (4005251394508) ☆

Finnlo Atlas autark 2500 (4005251394508) Najniższa Cena Online

☆ Finnlo Atlas autark 2500 (4005251394508) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis atlasu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Finnlo
 • Nazwa produktu: Finnlo Atlas autark 2500 (4005251394508)
 • Segment produktowy: Atlasy do ćwiczeń i treningu w domu, siłowni oraz w klubach fitness
 • Ilość ofert: 4
 • Charakterystyka / Opis atlasu:

  Atlas FINNLO Autark 2500 Numer katalogowy: 3945 Dlaczego warto wybrać FINNLO$185 producent FINNLO należy do niemieckiej marki HAMMER SPORT AG, której tradycje w sporcie sięgają 1900 roku. To jedna z najstarszych firm w Europie o tak poprawnie ugruntowanej pozycji na rynku.

  Dla zobrazowania tematu, lubiana w Polsce producent KETTLER powstała dopiero 50 lat później. Głównym celem producenta FINNLO jest produkcja wysokiej jakości sprzętu kardio oraz sprzętów siłowych, jak ponadto akcesoriów bokserskich, a także fitness.

  Filozofia FINNLO jest oparte min. Na wdrażaniu do produkcji innowacyjnych pomysłów i najnowszych technologii. FINNLO jest marką premium na rynku sprzętu sportowego i jest skierowana do Klientów, którzy oczekują najwyższej jakości maszyn.

  Jeszce kilka lat temu przystępna była w 40 krajach świata, a na dzień dzisiejszy to już ponad 60 państw na całym świecie, gdzie proponuje największy wybór sprzętu, od urządzeń domowych, przez profesjonalne maszyny do użycia komercyjnego.

  Kilkadziesiąt salonów sprzedaży w całej Europie w tym 8 w Polsce to wynik, którego nie powstydziłaby się żadna marka. W produktach FINNLO dbałość o jakość jest widoczna w całym procesie produkcyjnym- począwszy od precyzyjnego doboru tworzyw, kończąc na ciągłej kontroli jakości we wszelkich etapach produkcyjnych.

  Ciągle trwający rozwój i obszerniejsza świadomość firmy sprawia, iż FINNLO jest jednym z najkorzystniejszych na świecie dostawców sprzętu fitness i urządzeń siłowych, na którym trenują światowej sławy sportowcy min. Allan Ray- dwukrotny mistrz NBA, czy Urs Kaufer- mistrz świata w wioślarstwie.

  Produkty FINNLO zbierają pochlebne recenzje w testach, na łamach europejskich i światowych czasopism takich jak: Men' s Health, Shape czy Runner's World. Sprawdź: www.finnlo.com.pl Autark 2500 - Wieża treningowa studyjnej jakości i,,siła turbo" do mistrzowskiego treningu fitness i siłowego w domu.

  W tym funkcja wyprostu / zginania nóg, ciągnięcia liny z regulacją wysokości i udoskonalona prasa na nogi Magazyn internetowy,,Online-Fitness-Coaching" nr 06/2016 wybrał nasz Autark w 2015 roku jako zwycięzcę testu i najkorzystniejszy artykuł w kategorii,,fachowe atlasy powyżej 1000 euro".,,Autark 2500 zachwyca ponad 40 opcjami treningu w pozycji stojącej lub siedzącej.

  wielka gama wyposażenia gwarantuje produktywny trening mięśni i powoduje, że atlas jest bardzo warty polecenia". Dodatkowo Autark 2500 zajął też 1. Miejsce w,,Rankingu najlepszych atlasów 2017 roku".

  W teście 01/2017 portal,,Expert Testing" wyróżnił nasz Autark 2500 jako wyraźnego zwycięzcę testu. Właściwości, które podlegały ocenie to,,kompozycja, mechanika, funkcjonalność, wyposażenie i mnogość ćwiczeń".

  Eksperci wybrali Autark 2500 spomiędzy 8 porównywalnych atlasów. FINNLO atlas Autark 2500 - wyposażenie i trening Atlas FINNLO Autark 2500 proponuje najróżniejsze ćwiczenia dla każdej grupy mięśni i profesjonalne wyposażenie i opcje regulacji, które sprawiają, iż staje się wielostanowiskową prawdziwą alternatywą dla siłowni (na dodatek genialny dla osób o wzroście powyżej dwóch metrów): Ponad 40 mistrzowskich opcji ćwiczeń dla wszelkich głównych grup mięśni typy ćwiczeń: motyl, wyciskanie, wyciąg latissimus, stacja na nogi, zginanie nóg, stacja na ramiona, wiosłowanie, wyciskanie / ciągnięcie tricepsu, brzuszki, ciągnięcie liny, ciągnięcie ramion, prasa na nogi, pchanie łydek, trening przywodzicieli i odwodzicieli i mnóstwo innych Wyciąg o regulowanej wysokości, który można obrócić o 160 poziomów, co zagwarantuje maksymalną amplitudę ruchu, trening dowolny i trening głębokich mięśni tułowia Funkcja zgięcia /wyprostu nóg - studyjna jakość - z szybką regulacją Prasa na nogi z niezwykle dużą, zrównoważoną metalową płytą stopniową i użytecznie regulowanym oparciem Ruch,,prowadzony", aby uniknąć nieprawidłowych pozycji Kąt kolana przyjazny dla kolan dla bardziej wydajnego treningu ud i łydek Jednostka Crunch do skutecznego treningu brzucha i tzw.,,kaloryfera" FINNLO Autark 2200 poszerzony o prasę na nogi Dzięki wysokiej jakości atlasowi Autark 2500 producenta FINNLO możesz wreszcie trenować wszystkie ważne grupy mięśniowe swego ciała w domu, jak w fachowym studio fitness.

  zaopatrzony w stos o wadze 80 kg (opcjonalnie z możliwością powiększenia do 100 kg), sprawne budowanie mięśni także przez zaawansowanych sportowców siłowych. Boczny naciąg linki, który można obrócić o 160 stopni, zapewnia doskonale izolowane ćwiczenia górnej części ciała i nóg.

  Dzięki oddzielnej, zoptymalizowanej prasie na nogi można generować określone mięśnie nóg. Efektywność tego ćwiczenia jest bardzo zbliżona do przysiadu,broni jednocześnie plecy. Wyśmienity też do wzmocnienia pośladków i łydek.

  Na atlasie Autark 2500 producenta FINNLO można osiągnąć następujące cele: Mężczyźni pokaźne i umięśnione mięśnie pleców w kształcie V mocne i ukształtowane barki Umięśnione ramiona Płaski tzw.,,kaloryfer" i wyrzeźbione mięśnie brzucha prawidłowo wytrenowane, umięśnione nogi Kobiety Silne plecy rzeźba barków Rzeźba / ujędrnienie ramion Rzeźba / ujędrnienie nóg Płaski tzw.,,kaloryfer" i wyrzeźbione mięśnie brzucha Atlas Autark 2500 producenta FINNLO - profesjonalny sprzęt w każdym calu Motyl z możliwością regulacji 5 razy do w środku i na zewnątrz dla różnorodnych kątów treningu wygodne siodełko kilkukrotnie regulowane pionowo poręczne oparcie z podparciem lędźwiowym z płynną regulacją zarówno w pionie, jak i pod kątem fachowe akcesoria,,studyjne": wielka, częściowo wyściełana sztanga latissimus, profesjonalna lina do tricepsu, obrotowa sztanga Curl bardzo wysoki wyciąg latissimus dla wysokich użytkowników regulowana płytka stopniowa do ćwiczeń w pozycji stojącej i wiosłowania w pozycji siedzącej Rolki linowe wyposażone w łożyska kulkowe dla płynnego i lekkiego treningu Informacja odnośnie dostawy Należy pamiętać,seria Autark jest modułowa.

  Autark 2500 składa się z bazy Autark 1500 i modułów dodatkowych. Upewnij się, iż na pudełku znajduje się napis,,Autark 1500". Dzięki FINNLO Autark 2500 możesz osiągnąć następujące cele: Mężczyźni: pokaźna i umięśniona sylwetka w profilu V Kobiety: umocnione plecy Mężczyźni: konkretne i wyrzeźbione barki Kobiety: wzmocnienie barków Mężczyźni: Umięśnione ramiona Kobiety: usztywnione ręce Mężczyźni: wytrenowane umięśnione nogi Kobiety: wzmocnienie nóg Płaski brzuch i umięśniona klatka piersiowa Atlas FINNLO Autark 2600 oferuje przeróżne ćwiczenia dla każdej grupy mięśni, jak także fachowe wyposażenie i możliwość regulacji, tym samym jest perfekcyjną alternatywą dla klubu fitness.

  dane technologiczne: Ponad 40 mistrzowskich zróżnicowanych ćwiczeń dla wszelkich głównych grup mięśni typy ćwiczeń: motylki, wyciskanie, wyciągi Latissimus, wyprosty i zgięcia nóg, krążenie ramion, wiosłowanie, wyciskanie i ciągnięcie tricepsów, brzuszki, ciągnięcie liny, ciągnięcie barków, stacja do wypychania nóg, ćwiczenia łydek, adduktorów i abduktorów i mnóstwo innych Obrotowy o 160 poziomów z możliwością regulacji wysokości wyciąg do ciągnięcia liny Stacja do zginania i wyprostów nóg Stacja do wypychania nóg z niezwykle dużą, stabilną metalową powierzchnią i funkcjonalnym przestawnym oparciem Bezpieczny kąt ćwiczeń dla stawu kolanowego do efektywnego treningu ud i łydek Jednostka do brzuszków dla skutecznego treningu brzucha Stacja,,motylkowa" do ćwiczeń po różnym kątem (możliwość ustawienia 5 różnorodnych szerokości) komfortowe, dostosowywane w pionie siodełko Oparcie z podparciem w odcinku lędźwiowym z regulowanym kątem pochylenia profesjonalne dodatki: pokaźna sztanga z częściowym obiciem do wyciągu Latissimus, lina do tricepsu i obrotowa sztanga Curl Łożyskowane rolki liny Stos o wadze 80 kg w metalowej obudowie wymiary po rozłożeniu: (DxSxW) cm: 165x220x215 potrzebne miejsce: 216x 300 x 215 cm (D x S x W) Maksymalna waga użytkownika: 120 kg Kolor: antracyt / czarny Pozostałe dane: Gwarancja domowa: 36 miesięcy Gwarancja light commercial: 24 miesiące Paragon lub faktura VAT Numer katalogowy: 3945 przesyłka gratis Nie znalazłeś artykułu który Cię interesuje $186 Skontaktuj się z nami pod nr tel.

  32-270-77-22 - postaramy się rozwiązać ten problem.


☆ Finnlo Atlas autark 6000 (4005251394003) ☆

Finnlo Atlas autark 6000 (4005251394003) Najniższa Cena Online

☆ Finnlo Atlas autark 6000 (4005251394003) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis atlasu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: FINNLO
 • Nazwa produktu: Finnlo Atlas autark 6000 (4005251394003)
 • Segment produktowy: Atlasy do ćwiczeń i treningu w domu, siłowni oraz w klubach fitness
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis atlasu:

  Atlas FINNLO AUTARK 6000. Dlaczego warto wybrać FINNLO$138 marka FINNLO należy do niemieckiej marki HAMMER SPORT AG, której tradycje w sporcie sięgają 1900 roku. To jedna z najstarszych firm w Europie o tak prawidłowo ugruntowanej pozycji na rynku.

  Dla zobrazowania tematu, modna w Polsce marka KETTLER powstała dopiero 50 lat później. Głównym celem firmy FINNLO jest produkcja wysokiej jakości sprzętu kardio i urządzeń siłowych, jak także akcesoriów bokserskich i fitness.

  Filozofia FINNLO jest oparte min. Na wdrażaniu do produkcji innowacyjnych pomysłów i najnowszych technologii. FINNLO jest marką premium na rynku sprzętu sportowego i jest skierowana do Klientów, którzy oczekują najwyższej jakości urządzeń.

  Jeszce kilka lat temu przystępna była w 40 krajach świata, a na dzień dzisiejszy to już ponad 60 państw na całym świecie, gdzie proponuje największy dobór sprzętu, od urządzeń domowych, poprzez mistrzowskie maszyny do zastosowania komercyjnego.

  Kilkadziesiąt salonów sprzedaży w całej Europie w tym 8 w Polsce to wynik, którego nie powstydziłaby się żadna marka. W produktach FINNLO dbałość o jakość jest widoczna w całym procesie produkcyjnym- począwszy od precyzyjnego doboru materiałów, kończąc na ciągłej kontroli jakości we wszelkich etapach produkcyjnych.

  Ciągle trwający rozwój i pokaźniejsza świadomość marki powoduje, iż FINNLO jest jednym z najlepszych na świecie dostawców sprzętu fitness i sprzętów siłowych, na którym trenują światowej sławy sportowcy min. Allan Ray- dwukrotny mistrz NBA, czy Urs Kaufer- mistrz świata w wioślarstwie.

  Produkty FINNLO zbierają pochlebne recenzje w testach, na łamach europejskich i światowych czasopism takich jak: Men' s Health, Shape czy Runner's World. Zobacz: www.finnlo.com.pl Dzięki nowemu atlasowi Autark 6000 marki FINNLO możesz w zaciszu domowym trenować wszystkie główne grupy mięśni.

  Trening można porównać do treningu w mistrzowskim klubie fitness. Atlas został wyposażony w regulowaną jednostkę do motylków. Dzięki temu także przy wiosłowaniu lub wyciskaniu trenujący ma wystarczającą swobodę ruchów.

  ponadto obrotowe uchwyty zadbają o nieprzeciętny ruch. Atlas został zaopatrzony w stos o wadze 100 kg, podzielony na 20 sztabek po 5 kg. Urządzenie dedykowane jest na dodatek dla zaawansowanych sportowców, którzy chcą kreować i ujędrnić tkankę mięśniową na całym ciele.

  Atlas jest świetny równocześnie dla kobiet jak i dla panów. Dzięki FINNLO Autark 6000 możesz osiągnąć następujące cele: Mężczyźni: znaczna i umięśniona sylwetka w kształcie V konkretne i wyrzeźbione barki Umięśnione ramiona Umięśniony brzuch i tzw.,,kaloryfer" Zdrowy trening pleców Kobiety: Ujędrnienie klatki piersiowej Wzmocnienie pleców Rzeźba mięśni barków Rzeźba / ujędrnienie mięśni ramion Rzeźba / ujędrnienie mięśni nóg Atlas FINNLO Autark 6000 proponuje najróżniejsze ćwiczenia dla każdej grupy mięśni, jak też fachowe wyposażenie i możliwość regulacji, tym samym jest znakomitą alternatywą do klubu fitness.

  informacje techniczne: Waga stosu - 100 kg (20 sztabek po 5 kg) Maksymalna waga wyciągu 110 kg profesjonalne ćwiczenie nóg (zgięcia i wyprosty) z szybką zmianą System rolek: boczny, obrotowy o 160 stopni i regulowany na wysokość komfortowe pionowo dostosowywane siodełko Rolki liny zaopatrzone w łożyska Niezależna jednostka do motylków i dodatkowa jednostka do wyciskania mistrzowskie dodatki: znaczna z częściowym obiciem sztanga wyciągu Latissimus, lina do tricepsu i wysokiej jakości uchwyty do ćwiczeń rąk wymiary po rozłożeniu: (DxSxW) cm: 190 x 200 x 223 cm potrzebne miejsce: (DxSxW) cm: 230 x 320 x 223 Maksymalna waga użytkownika: 120 kg Kolor: antracyt /czarny Ćwiczenia: Ćwiczenia: mięśnie nóg - wyciskanie, wiosłowanie, biceps, triceps, klatka piersiowa, ćwiczenia nóg w pozycji siedzącej i stojącej, butterfly, najszerszy grzbietu Pozostałe informacje: Gwarancja domowa: 36 miesięcy Gwarancja light commercial: 24 miesiące Paragon albo faktura VAT Numer katalogowy: 3940 UWAGA!!!

  klienci, którzy zamierzają odwiedzić nasze salony w celu przetestowania prosimy o to,żeby przed przyjazdem sprawdzić telefonicznie czy dany model znajduje się obecnie na ekspozycji danego salonu.


☆ Bh fitness Atlas tt pro ☆

Bh fitness Atlas tt pro Najniższa Cena Online

☆ Bh fitness Atlas tt pro - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis atlasu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BH Fitness
 • Nazwa produktu: Bh fitness Atlas tt pro
 • Segment produktowy: Atlasy do ćwiczeń i treningu w domu, siłowni oraz w klubach fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis atlasu:

  Dwustanowiskowy atlas komercyjny TT PRO to sugestia od szanowanego producenta sprzętu sportowego – firmę BH Fitness. Wysokogatunkowe minimalistycznce i dbałość o najmniejszy detal zaowocowały stworzeniem urządzenia asygnowanego dla naprawdę wymagających odbiorców oraz komercyjnych siłowni i obfitych fitness klubów.

  Atlas komercyjny TT PRO wyekwipowany jest dwa siedziska z oparciami pokrytymi skóropodobną dzianiną charakteryzującą się niezwykle wysoką opornością na zarysowania, przetarcia pot i brud. Łatwość czyszczenia i konserwacji to atuty niezwykle cenne w tłumnie odwiedzanych salach do ćwiczeń.

  Atlas do ćwiczeń siłowych BH Fitness TT PRO będzie perfekcyjnym sprzętem do ogólnorozwojowego treningu całego ciała – na jego ramie namalowano schematyczne rysunki ukazujące przykładowe ćwiczenia, które można wykonać z jego pomocą.

  Stanowiska wyposażone są w następujące urządzenia: fachową suwnicę do ćwiczenia mięśni nóg, przyrząd do ćwiczenia mięśnia czworogłowego uda, stanowiska do wypychania ciężarów i wyciąg górny. Praca przyrządów jest szczególnie płynna dzięki zaimplementowaniu bloczków z łożyskami i specjalnych linek stalowych w osłonach.

  Stalowa rama kryje w sobie stos o łącznej masie 100 kilogramów. Pełna masa atlasu to aż 270 kilogramów i dlatego dostarczany jest w sześciu osobnych paczkach, z których największa waży 80 kilogramów.

  Nie ma zatem problemu aby samodzielnie lub z pomocą innej osoby samodzielnie wnieść zamówiony sprzęt do pomieszczeń dedykowanych pod jego montaż. Idealny wygląd to zasługa wytrzymałej stali porytej lakierem proszkowym o obszernej wytrzymałości na ścieranie i uszkodzenia wywołane codziennym, intensywnym wykorzystywaniem.

  Po rozłożeniu atlas ma wymiary 174 x 188 x 214 centymetrów (długość x szerokość x wysokość). Produkty BH Fitness to za każdym razem wspaniały dobór – od dawna już logo tej producenta stało się wyznacznikiem rewelacyjnej jakości i istotnie atrakcyjnych cen.

  nadzwyczajny dobór dla pasjonatów ćwiczeń siłowych i właścicieli siłowni.


☆ Atlas tt pro g156 marki Bh fitness ☆

Atlas tt pro g156 marki Bh fitness Najniższa Cena Online

☆ Atlas tt pro g156 marki Bh fitness - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis atlasu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: BH Fitness
 • Nazwa produktu: Atlas tt pro g156 marki Bh fitness
 • Segment produktowy: Atlasy do ćwiczeń i treningu w domu, siłowni oraz w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis atlasu:

  Kompaktowy atlas TT Pro marki BH Fitness do użytku domowego, a także komercyjnego. Urządzenie może pracować w ośrodkach rehabilitacyjnych, gabinetach odnowy, klubach fitness oraz w warunkach intensywnego użytku domowego.

  Atlas dedykowany do bardzo intensywnego wykorzystywania. Umocniona budowa z 7 punktami podparcia zapewnia stabilność i bezpieczeństwo podczas ćwiczenia. Możliwość wykonywania ponad 15 różnych ćwiczeń sprawia, iż atlas jest szczególnie wszechstronnym urządzeniem, na którym można ćwiczyć praktycznie wszystkie partie ciała.

  Na kolumnie urządzenia znajduje się instrukcja realizowania ćwiczeń. Możliwość regulacji oparć, uchwytów sprawia, że urządzenie można dopasować do Użytkowników o rozmaitym wzroście i potrzebach treningowych.

  System bloczków z łożyskami zagwarantuje płynną pracę linek. Maksymalne obciążenie wynosi 100 kg....


☆ Finnlo Atlas autark 6600 3942 + darmowy transport! ☆

Finnlo Atlas autark 6600 3942 + darmowy transport! Najniższa Cena Online

☆ Finnlo Atlas autark 6600 3942 + darmowy transport! - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis atlasu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Finnlo
 • Nazwa produktu: Finnlo Atlas autark 6600 3942 + darmowy transport!
 • Segment produktowy: Atlasy do ćwiczeń i treningu w domu, siłowni oraz w klubach fitness
 • Ilość ofert: 3
 • Charakterystyka / Opis atlasu:

  Atlas Finnlo Autark 6600

  marka Finnlo znana jest w ponad 40 krajach na całym świecie, zaliczana jest do klasy premium i należy do producenta HAMMER SPORT AG z Niemiec głęboko zakorzenionej w produkcji, sprzedaży i dystrybucji wyrobów sportowych od ponad 100 lat. Popularność firmy na rynku europejskim jest na poziomie takich firm jak np. KETTLER, REEBOK a znakiem rozpoznawczym jest atrakcyjny design, a także najwyższa jakość wykonania i wykończenia. Patenty wprowadzane na rynek przez Finnlo są nagradzane i doceniane w testach i prestiżowych czasopismach m.in. Nagroda Men'sHealth w teście atlasów dla modelu opartego na przełomowej technologii TNT oporu azotowych siłowników - Finnlo BioForce.

  www.finnlo.com.pl

  Dzięki nowemu atlasowi Autark 6600 producenta FINNLO możesz w zaciszu domowym trenować wszystkie główne grupy mięśni. Trening można porównać do treningu w mistrzowskim klubie fitness. Atlas został wyekwipowany w dostosowywaną jednostkę do motylków. Dzięki temu na dodatek przy wiosłowaniu lub wyciskaniu trenujący ma wystarczającą swobodę ruchów. W dodatku obrotowe uchwyty zadbają o nieprzeciętny ruch. Atlas dysponuje na dodatek wysokiej jakości AB &ampBacktrainer, dzięki któremu możesz wzmocnić brzuch i mięśnie pleców. Atlas został zaopatrzony w stos o wadze 100 kg, podzielony na 20 sztabek po 5 kg. Urządzenie przeznaczone jest na dodatek dla nowoczesnych sportowców, którzy chcą tworzyć i ujędrnić tkankę mięśniową na całym ciele. Atlas jest nadzwyczajny równocześnie dla pań jak i dla mężczyzn.

  Atlas FINNLO Autark 6600 oferuje zróżnicowane ćwiczenia dla każdej grupy mięśni, jak jeszcze fachowe wyposażenie i możliwość regulacji, tym samym jest nieprzeciętną alternatywą dla klubu fitness.


  dane technologiczne:

  • Regulacja oparcia w pionie
  • wygodne pionowo dostosowywane siodełko
  • posiada 3 stanowiska
  • posiada wyciąg górny i dolny
  • System rolek: boczny, obrotowy o 160 stopni i regulowany na wysokość
  • Stacja triceps regulowana
  • Przystawkę do ćwiczeń triceps
  • Osłona stosu
  • Waga stosu: 100 kg (20 sztabek po 5 kg)
  • Max.waga użytkownika: 120 kg
  • Kolor: czarny / antracyt
  • wymiary atlasu: 190 x 263 x 223 cm
  • Powierzchnia potrzebna do ćwiczeń: 235 x 350 x 223 cm
  • Waga atlasu: 300 kg

  Ćwiczenia:

  • Ćwiczenia: mięśnie nóg - wyciskanie, wiosłowanie, biceps, triceps, klatka piersiowa, ćwiczenia nóg w pozycji siedzącej i stojącej, butterfly, najszerszy grzbietu
  towar
  firma
  Kod producenta
  3942
  EAN
  4005251394201
  informacje podstawowe
  liczba stanowisk
  3
  Maksymalna waga użytkownika [kg]
  120
  Waga stosu [kg]
  100
  Długość [cm]
  190
  Szerokość [cm]
  263
  Wysokość [cm]
  223


Podsumowanie, czyli jaki atlas do ćwiczeń do 15000 zł najlepszy?


Najlepszy atlas do ćwiczeń do 15000 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy atlas do ćwiczeń do 15000 zł w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Rekomendowane atlasy do ćwiczeń – TOP7 wrzesień 2023

Jeżeli żaden z powyższych atlasów do ćwiczeń do 15000 zł nie spełnił oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie rekomendowanych atlasów do ćwiczeń.


Powiązania tematyczne:

 • jaki atlas do ćwiczeń do 15000 zł opinie,
 • dobre atlasy do ćwiczeń do 15000 zł cena,
 • ranking atlasów do ćwiczeń do 15000 zł,
 • atlas do ćwiczeń do 15000 zł jaki najlepszy.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o atlasach do ćwiczeń do 15000 zł

#1 Gdzie szukać opinii o atlasach do ćwiczeń do 15000 zł?

Aktualnie zaprezentowane informacje o atlasach do ćwiczeń do 15000 zł odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie userów.

#2 Jaki atlas do ćwiczeń do 15000 zł wybrać? Który najlepszy?

Poszukując informacji o dobrych atlasach do ćwiczeń do 15000 zł warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z atlasami do 15000 zł do ćwiczeń fitness i treningu siłowego, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jaki atlas do ćwiczeń do 15000 zł jest najchętniej polecany?

Nasze zestawienia z atlasami do 15000 zł do ćwiczeń fitness i treningu siłowego zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach atlasy do ćwiczeń do 15000 zł to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *