FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking atlasów do ćwiczeń BowFlex. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Atlasy do ćwiczeń / Ranking atlasów do ćwiczeń BowFlex


Pomagamy w wyborze dobrych atlasów do ćwiczeń BowFlex. Opracowane zestawienia są aktualne na maj 2024 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych atlasów do ćwiczeń BowFlex,
 • TOP5 często wybieranych atlasów do ćwiczeń.

Jakie atlasy do ćwiczeń BowFlex najlepiej wybrać? Ranking maj 2024

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane atlasy do ćwiczeń BowFlex, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking atlasów do ćwiczeń BowFlex, wraz z opisem modelu, aktualizujemy każdego dnia.

☆ Bowflex Atlas treningowy xtreme 2 se (0708447907370) ☆

Bowflex Atlas treningowy xtreme 2 se (0708447907370) Najniższa Cena Online

☆ Bowflex Atlas treningowy xtreme 2 se (0708447907370) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis atlasu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Bowflex
 • Nazwa produktu: Bowflex Atlas treningowy xtreme 2 se (0708447907370)
 • Segment produktowy: Atlasy do ćwiczeń i treningu w domu, siłowni oraz w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis atlasu:


  Zainwestuj w korzystnej jakości atlas, by trenować w domu. Urządzenie, które jest stabilne, bezpieczne i zostanie u Ciebie na lata.

  unikatowa trwałość i jakość siłowni domowej Xtreme™ 2 SE nie ma sobie równych w żadnym innym dostępnym sprzęcie do ćwiczeń w domu. Nie uwierzysz w niesamowite rezultaty, jakie osiągniesz dzięki Xtreme™ 2 SE!

  XTREME® 2 SE to progresywny i nieszablonowy atlas producenta Bowflex. Dzięki niemu wykonasz ponad 70 ćwiczeń! 7 programów treningowych pomoże Ci osiągnąć cele treningowe szybciej, niżeli kiedykolwiek. XTREME® 2 SE pozwala Ci zmieniać ćwiczenia szybciej i łatwiej, ponieważ dzięki systemowi szybkiej zmiany Power Rod® nie ma konieczności wymiany przewodów dla każdej stacji.

  Jeśli szukasz atlasu trafnego do swego domu, ten jest właśnie dla Ciebie. Zagwarantuje bezpieczeństwo podczas treningów, a jego praca jest cicha i nie przeszkadza innym domownikom. Rama produkowana z szczególnie wytrzymałej stali, co zapewnia dobrą kondycję sprzętu na długie lata.

  SYSTEM OPORU: Bowflex Xtreme® 2 SE wykorzystuje system prętów oporowych. Działają one podobnie jak łuk, gwarantując rozszerzone napięcie, gdy przewody się napinają i mniejsze, gdy się prostują. Ta wygodna w zastosowaniu technologia upraszcza trening, powoduje, iż jest on bezpieczniejszy i wygodniejszy. Nie musisz przenosić obciążników, ani przekładać przewodów. Wszystko zostało zaprojektowane tak, abyś mógł całkowicie skupić się na treningu, bez konieczności ciągłego dopasowywania oporu. Maksymalne obciążenie wynosi 95 kg, jednak jeśli Ci potrzeba więcej, atlas można rozbudować do 141 kg, a nawet 186 kg.

  standardowy atlas Xtreme ™ 2 SE jest wyekwipowany w pręty oporowe o łącznym "ciężarze" 95 kg (210 funtów): jedną parę 2,25 kg, dwie pary 4,5 kg prętów, jedną parę 13,5 kg prętów i jedną parę 22,5 kg prętów. Jeśli rozszerzysz opór do 140 kg albo 186 kg, będziesz posiadać uzupełniającą jedną lub dwie pary 22,5 kg prętów.

  PROGRAMY TRENINGOWE: Przygotowane poprzez specjalistów programy treningowe zostały opisane w instrukcji, abyś z łatwością mógł rozpocząć treningi choćby, jeśli jesteś osobą początkującą i nie masz jeszcze dużo wiedzy i doświadczenia w realizowaniu ćwiczeń. Uzupełniającą zaletą jest fakt, że kilka z nich trwa zaledwie 20 minut. W czasie, który poświęciłbyś na samo wyjście do siłowni, możesz wykonać pełnowartościowy trening wszelkich głównych mięśni ciała.

  KOMPAKTOWY wymiar: Kompaktowy rozmiar atlasu jest jego dodatkowym atutem. Zgodnie z założeniem o jego domowym przeznaczeniu, został zaprojektowany tak, by zmieścić się w pokoju.

  SIEDZISKO: praktycznie zaprojektowane, dopasowywane, skórzane siedzisko ułatwi Ci przyjęcie właściwej postawy i zachowanie jej w trakcie ćwiczeń. Dzięki czemu możesz w pełni użyć potencjał urządzenia i zapewnić swym mięśniom sprawny trening.

  dane technicznE:

  liczba możliwych ćwiczeń: ponad 70

  Programy treningowe: 7 (20-minutowy trening, progresywny trening ogólny, 20 górne/dolne partie ciała, body building, trening obwodowy (aerobic lub anaerobic), trening siłowy

  Opór: Power Rod® 95 kg

  Możliwość zwiększenia oporu: 141 kg lub 186 kg

  Nie musisz wymieniać żadnych kabli - wszystko można zastosować natychmiast

  rozmiary: 210,82 x 147,32 x 124,46 cm (dł. X szer. X wys.)

  Maksymalna waga użytkownika: 136 kg

  przeznaczony do wykorzystywania domowego

  Gwarancja: 2 lata

  UWAGA! Film jest materiałem poglądowym. Prezentowany w nim sprzęt może nieznacznie różnić się od oferowanego do sprzedaży. Szczegółowa specyfikacja sprzętu znajduje się powyżej.


☆ Atlas treningowy PR1000 Bowflex, BT*_100789 ☆

Atlas treningowy PR1000 Bowflex, BT*_100789 Najniższa Cena Online

☆ Atlas treningowy PR1000 Bowflex, BT*_100789 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis atlasu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Bowflex
 • Nazwa produktu: Atlas treningowy PR1000 Bowflex, BT*_100789
 • Segment produktowy: Atlasy do ćwiczeń i treningu w domu, siłowni oraz w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis atlasu:

  Atlas Bowflex® PR1000 to rewelacyjne i nieszablonowe urządzenie do Twojego domu. Jego ogromną zaletą jest fakt, iż na jednym sprzęcie możemy przeprowadzić produktywny trening jednocześnie siłowy, jak i cardio. To ponad 25 rozmaitych ćwiczeń, które pozwalają ćwiczyć wszystkie partie mięśni. Dzięki zaimplementowanemu uchwytowi na tablet i dostępowi do filmów z ćwiczeniami, możesz wykonywać je we właściwy sposób i uniknąć kontuzji.

  PR1000 ma aż 210 jednostek oporu zapewnianych przez komplet prętów Power Rod. Pełny opór jest podzielony między 5, 2 x 10, 30 i 50 jednostek po każdej stronie maszyny, co daje łącznie 210 jednostek. Pręty oporowe Power Rod™ są wyprodukowane przy użyciu kompozytowego nylonu.

  SYSTEM OPORU: Bowflex PR 1000 wykorzystuje system prętów oporowych. Działają one podobnie jak łuk, gwarantując powiększone napięcie, gdy przewody się napinają i mniejsze, gdy się prostują. Ta komfortowa w zaimplementowaniu technologia ułatwia trening oraz sprawia, że jest on bezpieczniejszy i komfortowojszy. Wszystko zostało zaprojektowane tak, abyś mógł w całości skupić się na treningu, bez konieczności dopasowywania oporu. Maksymalne obciążenie wynosi 95 kg.

  obfitość ĆWICZEŃ: Dzięki wielu uchwytom,, a także możliwości dostosowania nachylenia ławki treningowej, obfitość ćwiczeń, jakie możesz wykonać na atlasie jest ogromna. Każdy z treningów przedstawionych na filmie możesz modyfikować tak, żeby w wygodny sposób pracować nad przeróżnymi partiami mięśni. Ćwiczenia siłowe pozwalają na wydajną pracę mięśni brzucha, ramion, klatki piersiowej, pleców, ramion, a także dolnych partii ciała. Dodanie ćwiczeń cardio pozwala na podkręcenie metabolizmu i spalanie kalorii.

  SKŁADANIE: Atlas został zaprojektowany tak, aby można było z łatwością go przechować. Po skończonym treningu możesz podnieść ławkę, zmniejszając powierzchnię, jaką zajmuje urządzenie aż o 50%. Dzięki czemu przechowywanie atlasu w domu staje się dużo komfortowojsze.

  progresywnA ŁAWKA: Ławka treningowa pozwala na jeszcze obszerniejsze zróżnicowanie realizowanych ćwiczeń. Oparcie możesz ustawić pod kątem 45° albo położyć je na płasko. Dzięki czemu przystosujesz poziom nachylenia do treningu, który aktualnie chcesz wykonać. Na dodatek,zjednoczyć ćwiczenia siłowe z cardio, ławkę możesz zmienić we zastosowaną stację do wiosłowania. Dzięki czemu nie tylko wzmocnisz mięśnie, ale też spalisz więcej kalorii i poprawisz swoją wydolność.

  UCHWYT NA TABLET: zastosowany uchwyt pozwala na bezpieczne stosowanie tabletu, dzięki któremu możesz korzystać z dostępnych filmów z ćwiczeniami. Pomoże to w utrzymaniu właściwej postawy w trakcie ćwiczeń, dzięki temu unikniesz urazów, a trening będzie bardziej skuteczny.

  dane technicznE:

  ilość realnych ćwiczeń: 25+

  Opór: Power Rod – 95 KG

  uzupełniające wyposażenie: uchwyt na tablet

  rozmiary bez ławki: 113,5 x 203 x 209 cm (dł. X szer. X wys.)

  wymiary z ławką: 208 x 203 x 209 cm (dł. X szer. X wys.)

  wymiary atlasu z zachowaniem przestrzeni dla ćwiczeń: 262 x 203 x 209 cm (dł. X szer. X wys.)

  Maksymalna waga użytkownika: 136 kg

  dedykowany do użytkowania domowego

  Gwarancja: 2 lata

  UWAGA! Film jest materiałem poglądowym. Prezentowany w nim sprzęt może nieznacznie różnić się od oferowanego do sprzedaży. Szczegółowa specyfikacja sprzętu znajduje się powyżej.Podobne zestawienia:


Najtańsze atlasy do ćwiczeń BowFlex – Ranking maj 2024 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze atlasy do ćwiczeń BowFlex, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich atlasów do ćwiczeń BowFlex jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Atlas treningowy PR1000 Bowflex, BT*_100789 ☆

Atlas treningowy PR1000 Bowflex, BT*_100789 Najniższa Cena Online

☆ Atlas treningowy PR1000 Bowflex, BT*_100789 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis atlasu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Bowflex
 • Nazwa produktu: Atlas treningowy PR1000 Bowflex, BT*_100789
 • Segment produktowy: Atlasy do ćwiczeń i treningu w domu, siłowni oraz w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis atlasu:

  Atlas Bowflex® PR1000 to wspaniałe i wyjątkowe urządzenie do Twojego domu. Jego ogromną zaletą jest fakt, iż na jednym sprzęcie możemy przeprowadzić wydajny trening równocześnie siłowy, jak i cardio. To ponad 25 różnorodnych ćwiczeń, które pozwalają ćwiczyć wszystkie partie mięśni. Dzięki zaimplementowanemu uchwytowi na tablet i dostępowi do filmów z ćwiczeniami, możesz wykonywać je we właściwy sposób i uniknąć kontuzji.

  PR1000 posiada aż 210 jednostek oporu zapewnianych poprzez komplet prętów Power Rod. Pełny opór jest podzielony pomiędzy 5, 2 x 10, 30 i 50 jednostek po każdej stronie maszyny, co daje łącznie 210 jednostek. Pręty oporowe Power Rod™ są wytwarzane przy użyciu kompozytowego nylonu.

  SYSTEM OPORU: Bowflex PR 1000 wykorzystuje system prętów oporowych. Działają one podobnie jak łuk, zapewniając powiększone napięcie, gdy przewody się napinają i mniejsze, gdy się prostują. Ta wygodna w zastosowaniu technologia upraszcza trening oraz sprawia, że jest on bezpieczniejszy i komfortowojszy. Wszystko zostało zaprojektowane tak, abyś mógł kompletnie skoncentrować się na treningu, bez konieczności dopasowywania oporu. Maksymalne obciążenie wynosi 95 kg.

  różnorodność ĆWICZEŃ: Dzięki wielu uchwytom,, a także możliwości dopasowania nachylenia ławki treningowej, mnogość ćwiczeń, jakie możesz wykonać na atlasie jest ogromna. Każdy z treningów przedstawionych na filmie możesz modyfikować tak, by w wygodny sposób pracować nad najróżniejszymi partiami mięśni. Ćwiczenia siłowe pozwalają na produktywną pracę mięśni brzucha, ramion, klatki piersiowej, pleców, ramion i dolnych partii ciała. Dodanie ćwiczeń cardio umożliwia podkręcenie metabolizmu i spalanie kalorii.

  SKŁADANIE: Atlas został zaprojektowany tak, żeby można było z łatwością go przechować. Po skończonym treningu możesz podnieść ławkę, ograniczając powierzchnię, jaką zajmuje urządzenie aż o 50%. Dzięki czemu przechowywanie atlasu w domu staje się dużo wygodniejsze.

  postępowA ŁAWKA: Ławka treningowa zezwala na jeszcze pokaźniejsze zróżnicowanie realizowanych ćwiczeń. Oparcie możesz ustawić pod kątem 45° lub położyć je na płasko. Dzięki czemu dostosujesz poziom nachylenia do treningu, który aktualnie chcesz wykonać. Ponadto,związać ćwiczenia siłowe z cardio, ławkę możesz zmienić we zaimplementowaną stację do wiosłowania. Dzięki temu nie tylko wzmocnisz mięśnie, lecz też spalisz więcej kalorii i poprawisz swoją wydolność.

  UCHWYT NA TABLET: wbudowany uchwyt umożliwia bezpieczne użytkowanie tabletu, dzięki któremu możesz korzystać z przystępnych filmów z ćwiczeniami. Pomoże to w utrzymaniu właściwej postawy podczas ćwiczeń, dzięki czemu unikniesz urazów, a trening będzie bardziej wydajny.

  informacje technicznE:

  liczba możliwych ćwiczeń: 25+

  Opór: Power Rod – 95 KG

  uzupełniające wyposażenie: uchwyt na tablet

  wymiary bez ławki: 113,5 x 203 x 209 cm (dł. X szer. X wys.)

  rozmiary z ławką: 208 x 203 x 209 cm (dł. X szer. X wys.)

  rozmiary atlasu z zachowaniem przestrzeni dla ćwiczeń: 262 x 203 x 209 cm (dł. X szer. X wys.)

  Maksymalna waga użytkownika: 136 kg

  dedykowany do stosowania domowego

  Gwarancja: 2 lata

  UWAGA! Film jest materiałem poglądowym. Prezentowany w nim sprzęt może nieznacznie różnić się od oferowanego do sprzedaży. Szczegółowa specyfikacja sprzętu znajduje się powyżej.


☆ Bowflex Atlas treningowy xtreme 2 se (0708447907370) ☆

Bowflex Atlas treningowy xtreme 2 se (0708447907370) Najniższa Cena Online

☆ Bowflex Atlas treningowy xtreme 2 se (0708447907370) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis atlasu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Bowflex
 • Nazwa produktu: Bowflex Atlas treningowy xtreme 2 se (0708447907370)
 • Segment produktowy: Atlasy do ćwiczeń i treningu w domu, siłowni oraz w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis atlasu:


  Zainwestuj w korzystnej jakości atlas, by trenować w domu. Urządzenie, które jest jednostajne, bezpieczne i zostanie u Ciebie na lata.

  unikatowa wytrzymałość i jakość siłowni domowej Xtreme™ 2 SE nie ma sobie równych w żadnym innym dostępnym sprzęcie do ćwiczeń w domu. Nie uwierzysz w niesamowite rezultaty, jakie osiągniesz dzięki Xtreme™ 2 SE!

  XTREME® 2 SE to progresywny i nieszablonowy atlas marki Bowflex. Dzięki niemu wykonasz ponad 70 ćwiczeń! 7 programów treningowych pomoże Ci osiągnąć cele treningowe szybciej, niżeli kiedykolwiek. XTREME® 2 SE pozwala Ci zmieniać ćwiczenia szybciej i łatwiej, ponieważ dzięki systemowi szybkiej zmiany Power Rod® nie ma konieczności zamiany przewodów dla każdej stacji.

  Jeśli szukasz atlasu trafnego do swojego domu, ten jest właśnie dla Ciebie. Gwarantuje bezpieczeństwo w trakcie treningów, a jego praca jest cicha i nie przeszkadza innym domownikom. Rama wykonana z bardzo wytrzymałej stali, co zagwarantuje prawidłową kondycję sprzętu na długie lata.

  SYSTEM OPORU: Bowflex Xtreme® 2 SE wykorzystuje system prętów oporowych. Działają one podobnie jak łuk, zapewniając zwiększone napięcie, gdy przewody się napinają i mniejsze, gdy się prostują. Ta wygodna w zastosowaniu technologia ułatwia trening, sprawia, iż jest on bezpieczniejszy i wygodniejszy. Nie musisz przenosić obciążników, ani przekładać przewodów. Wszystko zostało zaprojektowane tak, abyś mógł w pełni skupić się na treningu, bez konieczności ciągłego dopasowywania oporu. Maksymalne obciążenie wynosi 95 kg, jednak jeśli potrzebujesz więcej, atlas można rozbudować do 141 kg, a nawet 186 kg.

  typowy atlas Xtreme ™ 2 SE jest wyposażony w pręty oporowe o łącznym "ciężarze" 95 kg (210 funtów): jedną parę 2,25 kg, dwie pary 4,5 kg prętów, jedną parę 13,5 kg prętów i jedną parę 22,5 kg prętów. Jeśli powiększysz opór do 140 kg albo 186 kg, będziesz mieć uzupełniającą jedną lub dwie pary 22,5 kg prętów.

  PROGRAMY TRENINGOWE: Przygotowane przez specjalistów programy treningowe zostały opisane w instrukcji, abyś z łatwością mógł rozpocząć treningi nawet, jeśli jesteś osobą początkującą i nie masz jeszcze dużo wiedzy i doświadczenia w wykonywaniu ćwiczeń. Uzupełniającą zaletą jest fakt, iż kilka z nich trwa zaledwie 20 minut. W czasie, który poświęciłbyś na samo wyjście do siłowni, możesz wykonać pełnowartościowy trening wszystkich głównych mięśni ciała.

  KOMPAKTOWY rozmiar: Kompaktowy wymiar atlasu jest jego dodatkowym atutem. Zgodnie z założeniem o jego domowym przeznaczeniu, został zaprojektowany tak, żeby zmieścić się w pokoju.

  SIEDZISKO: użytecznie zaprojektowane, dopasowywane, skórzane siedzisko ułatwi Ci przyjęcie właściwej postawy i zachowanie jej w trakcie ćwiczeń. Dzięki czemu możesz w pełni zastosować potencjał urządzenia i zapewnić swym mięśniom wydajny trening.

  informacje technicznE:

  liczba osiągalnych ćwiczeń: ponad 70

  Programy treningowe: 7 (20-minutowy trening, innowacyjny trening ogólny, 20 górne/dolne partie ciała, body building, trening obwodowy (aerobic lub anaerobic), trening siłowy

  Opór: Power Rod® 95 kg

  Możliwość powiększenia oporu: 141 kg albo 186 kg

  Nie musisz wymieniać żadnych kabli - wszystko można zastosować natychmiast

  rozmiary: 210,82 x 147,32 x 124,46 cm (dł. X szer. X wys.)

  Maksymalna waga użytkownika: 136 kg

  dedykowany do wykorzystania domowego

  Gwarancja: 2 lata

  UWAGA! Film jest materiałem poglądowym. Prezentowany w nim sprzęt może nieznacznie różnić się od oferowanego do sprzedaży. Szczegółowa specyfikacja sprzętu znajduje się powyżej.Podsumowanie, czyli jaki atlas do ćwiczeń BowFlex najlepszy?


Najlepszy atlas do ćwiczeń BowFlex w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy atlas do ćwiczeń BowFlex w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Polecane atlasy do ćwiczeń – Ranking maj 2024

Jeżeli żaden z powyższych atlasów do ćwiczeń BowFlex nie spełnił oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie chętnie wybieranych atlasów do ćwiczeń.


Powiązania tematyczne:

 • jaki atlas do ćwiczeń BowFlex opinie,
 • dobre atlasy do ćwiczeń BowFlex cena,
 • ranking atlasów do ćwiczeń BowFlex,
 • atlas do ćwiczeń BowFlex jaki najlepszy.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o atlasach do ćwiczeń BowFlex

#1 Gdzie szukać opinii o atlasach do ćwiczeń BowFlex?

Aktualnie zaprezentowane informacje o atlasach do ćwiczeń BowFlex odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie użytkowników.

#2 Jaki atlas do ćwiczeń BowFlex wybrać? Który najlepszy?

Poszukując informacji o dobrych atlasach do ćwiczeń BowFlex warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z atlasami BowFlex do ćwiczeń fitness i treningu siłowego, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jaki atlas do ćwiczeń BowFlex jest najchętniej polecany?

Nasze zestawienia z atlasami BowFlex do ćwiczeń fitness i treningu siłowego zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach atlasy do ćwiczeń BowFlex to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *