FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking atlasów do ćwiczeń Core. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Atlasy do ćwiczeń / Ranking atlasów do ćwiczeń Core


Pomagamy w wyborze dobrych atlasów do ćwiczeń Core. Opracowane zestawienia są aktualne na wrzesień 2023 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych atlasów do ćwiczeń Core,
 • TOP5 często wybieranych atlasów do ćwiczeń.

Jakie atlasy do ćwiczeń Core najlepiej wybrać? Ranking wrzesień 2023

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane atlasy do ćwiczeń Core, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking atlasów do ćwiczeń Core, wraz ze specyfikacją modelu, aktualizujemy na bieżąco.

☆ Core Atlas wielostanowiskowy split ☆

Core Atlas wielostanowiskowy split Najniższa Cena Online

☆ Core Atlas wielostanowiskowy split - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis atlasu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: CORE
 • Nazwa produktu: Core Atlas wielostanowiskowy split
 • Segment produktowy: Atlasy do ćwiczeń i treningu w domu, siłowni oraz w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis atlasu:

  CORE Split to bardzo potężny kilkustanowiskowy atlas kulturystyczny nadzwyczajny do domowej siłowni. Jednostajna konstrukcja atlasu pozwala na wykorzystywanie osobom o wadze choćby do 120 kg.

  Waga całego stosu obciążeń to aż 75 kg a dzięki zastosowaniu systemu przełożenia linek 2:1 odczuwalny maksymalny ciężar w trakcie ćwiczeń to 150 kg. Spora liczba bloczków w stosie daje użytkownikowi pokaźny zakres regulacji obciążenia dostosowanego do wykonywanego ćwiczenia.

  Możliwość regulowania wysokości takich komponentów jak modlitewnik, siedzisko, oparcie, ławka, uchwyty, podpory umożliwia komfortowe realizowanie ćwiczeń równocześnie wysokim jak i niskim użytkownikom.

  Atlas poza standardowym wyposażeniem w stację motylkową do rozpiętek (z dodatkową opcją wyciskania w przód) i wyciągiem górnym, a także dolnym posiada: modlitewnik, wyciąg środkowy, ławkę do brzuszków, tzw. „byka" do ćwiczeń w zwisie z zastosowaniem ciężaru własnego ciała, uchwyty do unosinia, worek bokserski, gruszkę bokserską, hantle oraz dopełniającą stację z prasą do wyciskania nogami.

  użycie karabińczyków przy wyciągach daje możliwość prędkiej zmiany wchodzących w skład zestawu drążków oraz uchwytów.

  duża gama funkcji atlasu pozwala użytkownikowi ćwiczyć praktycznie wszystkie partie mięśniowe ciała takie jak np. Mięśnie rąk, klatki piersiowej, brzucha, nóg a także pośladki.

  Ćwiczenia na atlasie od lat są nad wyraz lubiane wśród mężczyzn, lecz także wśród kobiet lubiących sobie możliwość wydajnego ćwiczenia nóg.

  producenta CORE poza mocną konstrukcją w dodatku zadbał o bezpieczeństwo użytkowników wyposażając atlas w osłonę stosu.  Sprzedawany atlas ma inny model modlitewnika niżeli ten przedstawiony na zdjęciu.

  SPECYFIKACJA

☆ Corength Maszyna typu atlas do treningu siłowego home gym 900 ☆

Corength Maszyna typu atlas do treningu siłowego home gym 900 Najniższa Cena Online

☆ Corength Maszyna typu atlas do treningu siłowego home gym 900 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis atlasu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: CORENGTH
 • Nazwa produktu: Corength Maszyna typu atlas do treningu siłowego home gym 900
 • Segment produktowy: Atlasy do ćwiczeń i treningu w domu, siłowni oraz w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis atlasu:

  stabilna i wygodna maszyna typu atlas pozwalająca ćwiczyć wszystkie grupy mięśni w bezpiecznych warunkach. Prawdziwa minisiłownia w domu! Trenuj wszystkie mięśnie ciała w bezpiecznych warunkach. Po złożeniu ramion i siedziska sprzęt zajmuje niedużo miejsca.

  Regulacja obciążenia co 5 kg (do 60 kg). 2 regulowane nóżki z tyłu gwarantują stabilność artykułu. Regulowane, składane siedzisko. Składane podnóżki. Części zamienne dostępne przez okres 10 lat.


☆ Atlas FINNLO BIO FORCE EXTREME ☆

Atlas FINNLO BIO FORCE EXTREME Najniższa Cena Online

☆ Atlas FINNLO BIO FORCE EXTREME - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis atlasu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: FINNLO
 • Nazwa produktu: Atlas FINNLO BIO FORCE EXTREME
 • Segment produktowy: Atlasy do ćwiczeń i treningu w domu, siłowni oraz w klubach fitness
 • Ilość ofert: 5
 • Charakterystyka / Opis atlasu:

  ATLAS FINNLO BIO FORCE EXTREME - 3841. Dlaczego warto wybrać FINNLO$272 firma FINNLO należy do niemieckiej firmy HAMMER SPORT AG, której tradycje w sporcie sięgają 1900 roku. To jedna z najstarszych firm w Europie o tak należycie ugruntowanej pozycji na rynku.

  Dla zobrazowania tematu, popularna w Polsce firma KETTLER powstała dopiero 50 lat później. Głównym celem marki FINNLO jest produkcja wysokiej jakości sprzętu kardio, a także maszyn siłowych, jak jeszcze akcesoriów bokserskich, a także fitness.

  Filozofia FINNLO jest oparte min. Na wdrażaniu do produkcji prekursorskich pomysłów i najnowszych technice. FINNLO jest marką premium na rynku sprzętu sportowego i jest skierowana do Klientów, którzy oczekują najwyższej jakości maszyn.

  Jeszce kilka lat temu dostępna była w 40 krajach świata, a na dzień dzisiejszy to już ponad 60 państw na całym świecie, gdzie oferuje największy dobór sprzętu, od urządzeń domowych, przez profesjonalne maszyny do użycia komercyjnego.

  Kilkadziesiąt salonów sprzedaży w całej Europie w tym 8 w Polsce to wynik, którego nie powstydziłaby się żadna marka. W produktach FINNLO dbałość o jakość jest widoczna w całym procesie produkcyjnym- począwszy od dokładnego doboru materiałów, kończąc na ciągłej kontroli jakości we wszelkich etapach produkcyjnych.

  Ciągle trwający rozwój i obszerniejsza świadomość producenta sprawia, że FINNLO jest jednym z najlepszych na świecie dostawców sprzętu fitness i sprzętów siłowych, na którym trenują światowej sławy sportowcy min. Allan Ray- dwukrotny mistrz NBA, czy Urs Kaufer- mistrz świata w wioślarstwie.

  Produkty FINNLO zbierają pochlebne recenzje w testach, na łamach europejskich i światowych czasopism takich jak: Men' s Health, Shape czy Runner's World. Zobacz: www.finnlo.com.pl Atlas FINNLO BIO FORCE EXTREME charakteryzuje brak stosu, brak hałasu, a także bogaty wachlarz ćwiczeń dzięki temu jest to genialny atlas do domu.

  Zamiast konwencjonalnego stosu trening odbywa się dzięki zastosowaniu technice oporu TNT. Dwa cylindry wypełnione azotem zostały umieszczone z tyłu atlasu i tworzyją równomierny opór do 125kg(2 x62,5kg), a przy tym działają zupełnie bezgłośnie.

  Przy zakupie zwróć uwagę na oryginalność artykułu! Tylko FINNLO BIO FORCE SPORT zagwarantuje gwarancję jakości. Oryginał rozpoznasz po: Haki zabezpieczające dla bezpiecznego treningu i korzystnego prowadzenia liny, wielka instrukcja z ćwiczeniami - 88 stron (nie jest w języku polskim) Płyta DVD z treningami (nie jest w języku polskim) Logo FINNLO na tapicerce oparcia.

  Ustawienie FINNLO BIO FORCE EXTEME jest wyjątkowo proste. Przy pomocy mechanizmu przesuwnego można jedną ręką ustawić opór do 125 kg z skrupulatnością do 2,25 kg, bez konieczności wstawania z atlasu. W trakcie wykonywania jednego ćwiczenia istnieje możliwość ustawienia rozmaitego oporu dla każdej ze stron.

  dzięki temu można wzmocnić słabszą stronę. Można ustawić do 62,5 kg na każdą ze stron. Dopełnieniem wyposażenie atlasu jest uprząż do brzuszków AB-Strap i praktyczne, wygodne siodełko, które można regulować w pionie.

  Dla innowacyjnych ćwiczeń można w nieskomplikowany sposób zlikwidować z atlasu siedzisko Dzięki zastosowanemu systemowi lin i różnorodnym pozycjom ich ciągnięcia atlas FINNLO BIO FORCE EXTEMEoferuje łącznie ponad 100 przeróżnych rodzajów ćwiczeń.

  Ręce, ramiona, klatka piersiowa i plecy mają zapewniony aktywny trening. Wszystkie ćwiczenia zostały uporządkowane i opisane wraz ze zdjęciami w podręczniku. Dane technologiczne: Materiał: wysokiej jakości stal Waga: 80 kg W pakiecie jest książka z ćwiczeniami Demontowanie w szybki sposób siedzisko Regulacja obciążenia od 5 do 125 kg ze skokiem co 2,5 kg Atlas bez stosu Obciążenie wykonywane na zasadzie dźwigni, za pomocą 2 siłowników naładowanych nitrogenem W pakiecie uchwyty do rąk, na nogi Cicha praca, bezpieczeństwo i funkcjonalność zastosowane rolki transportowe W zestawie instrukcja oraz przykładowe ćwiczenia na płycie DVD Maksymalne obciążenie: 125 kg Maksymalna waga użytkownika: 135 kg budowa wzmocniona profilami o średnicy 50 mm rozmiary atlasu: 134 x 168 x 208 cm Powierzchnia konieczna do ćwiczeń: 200 x 165 x 208 cm Uwaga: W skład zestawu nie wchodzi ławeczka wielofunkcyjna widoczna na zdjęciach.

  Ćwiczenia: Możliwość realizowania ponad 100 przeróżnych ćwiczeń, dodatkowo w pozycji stojącej Wiosłowanie, biceps, triceps, klatka piersiowa, najszerszy grzbietu, ćwiczenia nóg w pozycji siedzącej i stojącej, brzuch Pozostałe dane: Gwarancja domowa: 36 miesięcy Gwarancja light commercial: 24 miesiące Paragon albo faktura VAT UWAGA!!!

  kupujący, którzy zamierzają odwiedzić nasze salony w celu przetestowania prosimy o to,żeby przed przyjazdem sprawdzić telefonicznie czy dany model znajduje się aktualnie na ekspozycji danego salonu.Podobne zestawienia:


Najtańsze atlasy do ćwiczeń Core – Ranking wrzesień 2023 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze atlasy do ćwiczeń Core, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich atlasów do ćwiczeń Core jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Corength Maszyna typu atlas do treningu siłowego home gym 900 ☆

Corength Maszyna typu atlas do treningu siłowego home gym 900 Najniższa Cena Online

☆ Corength Maszyna typu atlas do treningu siłowego home gym 900 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis atlasu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: CORENGTH
 • Nazwa produktu: Corength Maszyna typu atlas do treningu siłowego home gym 900
 • Segment produktowy: Atlasy do ćwiczeń i treningu w domu, siłowni oraz w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis atlasu:

  stabilna i komfortowa maszyna rodzaju atlas pozwalająca ćwiczyć wszystkie grupy mięśni w bezpiecznych warunkach. Prawdziwa minisiłownia w domu! Trenuj wszystkie mięśnie ciała w bezpiecznych warunkach. Po złożeniu ramion i siedziska sprzęt zajmuje niedużo miejsca.

  Regulacja obciążenia co 5 kg (do 60 kg). 2 dostosowywane nóżki z tyłu zapewniają stabilność artykułu. Regulowane, składane siedzisko. Składane podnóżki. Części zamienne przystępne poprzez okres 10 lat.


☆ Core Atlas wielostanowiskowy split ☆

Core Atlas wielostanowiskowy split Najniższa Cena Online

☆ Core Atlas wielostanowiskowy split - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis atlasu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: CORE
 • Nazwa produktu: Core Atlas wielostanowiskowy split
 • Segment produktowy: Atlasy do ćwiczeń i treningu w domu, siłowni oraz w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis atlasu:

  CORE Split to wyjątkowo potężny kilkustanowiskowy atlas kulturystyczny doskonały do domowej siłowni. Zrównoważona budowa atlasu zezwala na stosowanie osobom o wadze nawet do 120 kg.

  Waga całego stosu obciążeń to aż 75 kg a dzięki zaimplementowaniu systemu przełożenia linek 2:1 odczuwalny maksymalny ciężar w trakcie ćwiczeń to 150 kg. Spora liczba bloczków w stosie daje użytkownikowi znaczny zakres regulacji obciążenia dostosowanego do realizowanego ćwiczenia.

  Możliwość dostosowywania wysokości takich elementów jak modlitewnik, siedzisko, oparcie, ławka, uchwyty, podpory pozwala na wygodne realizowanie ćwiczeń równocześnie wysokim jak i niskim użytkownikom.

  Atlas poza standardowym wyposażeniem w stację motylkową do rozpiętek (z dopełniającą opcją wyciskania w przód) i wyciągiem górnym oraz dolnym posiada: modlitewnik, wyciąg środkowy, ławkę do brzuszków, tzw. „byka" do ćwiczeń w zwisie z użyciem ciężaru własnego ciała, uchwyty do wznosinia, worek bokserski, gruszkę bokserską, hantle, a także dodatkową stację z prasą do wyciskania nogami.

  zastosowanie karabińczyków przy wydobywach daje możliwość szybkiej zmiany wchodzących w skład zestawu drążków oraz uchwytów.

  obszerna gama funkcji atlasu pozwala użytkownikowi ćwiczyć praktycznie wszystkie partie mięśniowe ciała takie jak np. Mięśnie rąk, klatki piersiowej, brzucha, nóg a także pośladki.

  Ćwiczenia na atlasie od lat są bardzo modne wśród panów, lecz także wśród kobiet lubiących sobie możliwość wydajnego ćwiczenia nóg.

  firmy CORE poza potężną konstrukcją w dodatku zadbał o bezpieczeństwo użytkowników wyposażając atlas w osłonę stosu.  Sprzedawany atlas ma inny model modlitewnika niżeli ten przedstawiony na zdjęciu.

  SPECYFIKACJA

☆ Atlas FINNLO BIO FORCE EXTREME ☆

Atlas FINNLO BIO FORCE EXTREME Najniższa Cena Online

☆ Atlas FINNLO BIO FORCE EXTREME - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis atlasu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: FINNLO
 • Nazwa produktu: Atlas FINNLO BIO FORCE EXTREME
 • Segment produktowy: Atlasy do ćwiczeń i treningu w domu, siłowni oraz w klubach fitness
 • Ilość ofert: 5
 • Charakterystyka / Opis atlasu:

  ATLAS FINNLO BIO FORCE EXTREME - 3841. Dlaczego warto wybrać FINNLO$272 producent FINNLO należy do niemieckiej firmy HAMMER SPORT AG, której tradycje w sporcie sięgają 1900 roku. To jedna z najstarszych firm w Europie o tak należycie ugruntowanej pozycji na rynku.

  Dla zobrazowania tematu, popularna w Polsce marka KETTLER powstała dopiero 50 lat później. Głównym celem firmy FINNLO jest produkcja wysokiej jakości sprzętu kardio, a także urządzeń siłowych, jak jeszcze akcesoriów bokserskich, a także fitness.

  Filozofia FINNLO jest oparte min. Na wdrażaniu do produkcji prekursorskich pomysłów i najnowszych technice. FINNLO jest marką premium na rynku sprzętu sportowego i jest skierowana do Klientów, którzy oczekują najwyższej jakości sprzętów.

  Jeszce kilka lat temu przystępna była w 40 krajach świata, a na dzień dzisiejszy to już ponad 60 państw na całym świecie, gdzie oferuje największy wybór sprzętu, od sprzętów domowych, poprzez mistrzowskie maszyny do zastosowania komercyjnego.

  Kilkadziesiąt salonów sprzedaży w całej Europie w tym 8 w Polsce to wynik, którego nie powstydziłaby się żadna firma. W produktach FINNLO dbałość o jakość jest widoczna w całym procesie produkcyjnym- począwszy od starannego doboru tworzyw, kończąc na ciągłej kontroli jakości we wszelkich etapach produkcyjnych.

  Ciągle trwający rozwój i obszerniejsza świadomość firmy sprawia, że FINNLO jest jednym z najlepszych na świecie dostawców sprzętu fitness i maszyn siłowych, na którym trenują światowej sławy sportowcy min. Allan Ray- dwukrotny mistrz NBA, czy Urs Kaufer- mistrz świata w wioślarstwie.

  Produkty FINNLO zbierają pochlebne recenzje w testach, na łamach europejskich i światowych czasopism takich jak: Men' s Health, Shape czy Runner's World. Sprawdź: www.finnlo.com.pl Atlas FINNLO BIO FORCE EXTREME znamionuje brak stosu, brak hałasu i bogaty wachlarz ćwiczeń dzięki czemu jest to doskonały atlas do domu.

  Zamiast konwencjonalnego stosu trening odbywa się dzięki zastosowaniu technologii oporu TNT. Dwa cylindry wypełnione azotem zostały umieszczone z tyłu atlasu i kreujeją równomierny opór do 125kg(2 x62,5kg), a przy tym działają zupełnie bezgłośnie.

  Przy zakupie zwróć uwagę na oryginalność artykułu! Tylko FINNLO BIO FORCE SPORT zagwarantuje gwarancję jakości. Oryginał rozpoznasz po: Haki zabezpieczające dla bezpiecznego treningu i prawidłowego prowadzenia liny, wielka instrukcja z ćwiczeniami - 88 stron (nie jest w języku polskim) Płyta DVD z treningami (nie jest w języku polskim) Logo FINNLO na tapicerce oparcia.

  Ustawienie FINNLO BIO FORCE EXTEME jest szczególnie proste. Za pomocą mechanizmu przesuwnego można jedną ręką ustawić opór do 125 kg z starannością do 2,25 kg, bez konieczności wstawania z atlasu. Podczas wykonywania jednego ćwiczenia istnieje możliwość ustawienia najróżniejszego oporu dla każdej ze stron.

  dzięki temu można wzmocnić słabszą stronę. Można ustawić do 62,5 kg na każdą ze stron. Dopełnieniem wyposażenie atlasu jest uprząż do brzuszków AB-Strap i praktyczne, wygodne siodełko, które można regulować w pionie.

  Dla nowoczesnych ćwiczeń można w nieskomplikowany sposób pousuwać z atlasu siedzisko Dzięki zastosowanemu systemowi lin i zróżnicowanym pozycjom ich ciągnięcia atlas FINNLO BIO FORCE EXTEMEoferuje łącznie ponad 100 przeróżnych rodzajów ćwiczeń.

  Ręce, ramiona, klatka piersiowa i plecy mają zapewniony aktywny trening. Wszystkie ćwiczenia zostały uporządkowane i opisane wraz ze zdjęciami w podręczniku. Informacje techniczne: Materiał: wysokiej jakości stal Waga: 80 kg W pakiecie jest książka z ćwiczeniami Demontowanie w prędki sposób siedzisko Regulacja obciążenia od 5 do 125 kg ze skokiem co 2,5 kg Atlas bez stosu Obciążenie realizowane na zasadzie dźwigni, za pomocą 2 siłowników naładowanych nitrogenem W komplecie uchwyty do rąk, na nogi Cicha praca, bezpieczeństwo i funkcjonalność zastosowane rolki transportowe W pakiecie instrukcja oraz przykładowe ćwiczenia na płycie DVD Maksymalne obciążenie: 125 kg Maksymalna waga użytkownika: 135 kg konstrukcja wzmocniona profilami o średnicy 50 mm rozmiary atlasu: 134 x 168 x 208 cm Powierzchnia potrzebna do ćwiczeń: 200 x 165 x 208 cm Uwaga: W skład zestawu nie wchodzi ławeczka wielofunkcyjna widoczna na zdjęciach.

  Ćwiczenia: Możliwość realizowania ponad 100 zróżnicowanych ćwiczeń, również w pozycji stojącej Wiosłowanie, biceps, triceps, klatka piersiowa, najszerszy grzbietu, ćwiczenia nóg w pozycji siedzącej i stojącej, brzuch Pozostałe informacje: Gwarancja domowa: 36 miesięcy Gwarancja light commercial: 24 miesiące Paragon lub faktura VAT UWAGA!!!

  klienci, którzy zamierzają odwiedzić nasze salony w celu przetestowania prosimy o to,żeby przed przyjazdem sprawdzić telefonicznie czy dany model znajduje się obecnie na ekspozycji danego salonu.Podsumowanie, czyli jaki atlas do ćwiczeń Core najlepszy?


Najlepszy atlas do ćwiczeń Core w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy atlas do ćwiczeń Core w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Rekomendowane atlasy do ćwiczeń – Ranking wrzesień 2023

Jeżeli żaden z powyższych atlasów do ćwiczeń Core nie spełnił oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie dobrych atlasów do ćwiczeń.


Powiązania tematyczne:

 • jaki atlas do ćwiczeń Core opinie,
 • dobre atlasy do ćwiczeń Core cena,
 • ranking atlasów do ćwiczeń Core,
 • atlas do ćwiczeń Core jaki najlepszy.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o atlasach do ćwiczeń Core

#1 Gdzie szukać opinii o atlasach do ćwiczeń Core?

Aktualnie zaprezentowane informacje o atlasach do ćwiczeń Core odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie użytkowników.

#2 Jaki atlas do ćwiczeń Core wybrać? Który najlepszy?

Poszukując informacji o dobrych atlasach do ćwiczeń Core warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z atlasami Core do ćwiczeń fitness i treningu siłowego, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jaki atlas do ćwiczeń Core jest najchętniej polecany?

Nasze zestawienia z atlasami Core do ćwiczeń fitness i treningu siłowego zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach atlasy do ćwiczeń Core to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *