FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking atlasów do ćwiczeń Core. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Atlasy do ćwiczeń / Ranking atlasów do ćwiczeń Core


Pomagamy w wyborze dobrych atlasów do ćwiczeń Core. Opracowane zestawienia są aktualne na maj 2024 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych atlasów do ćwiczeń Core,
 • TOP5 często wybieranych atlasów do ćwiczeń.

Jakie atlasy do ćwiczeń Core najlepiej wybrać? Ranking maj 2024

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane atlasy do ćwiczeń Core, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking atlasów do ćwiczeń Core, wraz ze specyfikacją modelu, aktualizujemy na bieżąco.

☆ Atlas FINNLO BIO FORCE EXTREME ☆

Atlas FINNLO BIO FORCE EXTREME Najniższa Cena Online

☆ Atlas FINNLO BIO FORCE EXTREME - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis atlasu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: FINNLO
 • Nazwa produktu: Atlas FINNLO BIO FORCE EXTREME
 • Segment produktowy: Atlasy do ćwiczeń i treningu w domu, siłowni oraz w klubach fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis atlasu:


  Rewolucja w treningu siłowym


  Bio Force Extreme Core firmy FINNLO, w tym uchwyty do podciągania, lina do ćwiczeń brzucha, pasek AB, taśma na nogę i taśmy na ramiona to rewolucja w treningu siłowym! Zamiast wyposażenia w tradycyjne bloki obciążające, Bio Force Extreme Core ma kosmiczną technikę oporu TNT (Total Nitrocell Technology). Cylindry wypełnione azotem generują wspaniale równomiernie opór i pracują w całości bezgłośnie. Jako następca modelu Bio Force Basis, Bio Force Extreme Core jest wyposażony w świeże uchwyty do podciągania, dzięki czemu oferuje jeszcze więcej przeróżnych możliwości treningu siłowego całego ciała. Więcej opcji treningowych, obszerniejsza obfitość, szybsza droga do wymarzonej sylwetki w kształcie litery V.

  Szybsza regulacja – sprawniejszy trening


  Ustawienie FINNLO Bio Force Extreme Core jest prędkie i proste. Przykładowo możesz łatwo włączyć zestawy dropsets (zestawy redukcyjne) do swojego treningu. Mechanizm slide-lock daje możliwość regulacji oporu do 125 kg z precyzyjnością do 2,25 kg jednym ruchem, bez konieczności wstawania z atlasu. Przy tym samym ćwiczeniu obustronne ustawienie oporu atlasu pozwala na trening wyrównawczy dla słabszej mięśniowo połowy ciała - z możliwością regulacji do 62,5 kg na stronę.

  Imponujące wyposażenie atlasu: uchwyty do podnosinia, taśmy AB, lina treningowa brzucha AB taśma i taśmy na nogi. Siodełko można regulować w pionie, a równocześnie można go prosto zdjąć z atlasu do innowacyjnych wariantów ćwiczeń.

  wielkie ramiona i kark z zróżnicowanymi wariantami ćwiczeń


  Ramiona możesz trenować na stojąco podczas treningu wioślarskiego, cablecross lub na sztandze wyciągu LAT. Dla urozmaicenia masz ćwiczenia wyciskania ramion lub boczne / przednie podnoszenie w pozycji siedzącej. W pozycji ciągnięcia liny od dołu możesz korzystając z uchwytów wykonywać w pozycji stojącej ciągnięcie ramion (Shrugs) i podnoszenie boczne. Alternatywa to sztanga LAT do ćwiczeń karku w pozycji stającej.

  Ćwiczenia klatki piersiowej


  Na Bio Force Extrem Core możesz w przeróżny sposób trenować klatkę piersiową: wyciskanie albo wyciskanie skośne z uchwytami lub motylki - to tylko kilka przykładów ćwiczeń.

  Biceps i triceps


  Wyrzeźbione mięśnie ramion (biceps i triceps) gwarantują Ci zróżnicowane możliwości chwytu w pozycji stojącej na stacji do bicepsów. Adekwatnie możesz wykorzystać dolny uchwyty dolnego wyciągu. Zintegrowane systemy dla jeszcze obszerniejszego zaangażowania mięśni i rozmaitości. Twój triceps możesz trenować w następujący sposób: wyciskanie tricepsu np. Kickbacks, dipsy albo rozciąganie.

  Plecy w formie z konkretnym najszerszym grzbietu


  Dla pleców atlas proponuje wyciąg Latissimus ze sztangą LAT, alternatywnie uchwyty w wyciągu linowym albo możesz trenować wioślarstwo w pozycji stojącej. Poza tym korzystając z dolnego wyciągu linowego możesz wykonać ćwiczenia martwego ciągu.

  Wyrzeźbiony sześciopak


  Wraz z Bio Force Extrem Core uzyskujesz komplety komplet AB: do treningu mięśni brzucha linę AB-Strap albo taśmy dla Roman Chair Raises (unoszenie nóg). Boczne mięśnie brzucha możesz ćwiczyć np. Przy pomocy uchwytów na wyciągach.

  Uniwersalny trening nóg


  Korzystając z uchwytów wyciągu linowego możesz wykonać w pozycji stojącej przysiady albo martwy ciąg. Jednostka do wyprostów i zgięć nóg jest wyśmienita do treningu ud. Stacja na nogi zadba o twoje bicepsy w nodze. Funkcjonalne i mające dużo zastosowań taśmy nożne otrzymasz w pakiecie. W ten sposób trenujesz m. In. Mięśnie pośladów dzięki kickback albo łydki dzięki wyciskaniu nóg. Ponadto korzystając z taśm możesz zadbać o formę abduktorów i adduktorów.

  Silny w pozycji siedzącej i stojącej


  Wysokiej jakości oparcie można 5-krotnie regulować. Jeśli potrzebujesz więcej miejsca w trakcie treningu, siedzisko można prosto z atlasu zdjąć. Sportowcy siłowi o wzroście do 1,88 m też znajdą wygodne dla siebie ustawienie siodełka.

  Twoje „ciało w zarysie litery V”


  wznosinie na drążku - ĆWICZENIE na mięśnie ramion i pleców. Dzięki uchwytom do unosinia Bio Force możesz wydajnie wykonywać ten klasyk i sprostać każdemu wyzwaniu wznosinia. Uchwyty są odpowiednio zaprojektowane do wąskich i szerokich podciągnięć. W ten sposób możesz jeszcze bardziej urozmaicić swój trening dzięki różnym pozycjom chwytu. Wąskie unosinie w podchwycie jest bardzo korzystną alternatywą dla korzystnie znanych szerokich podciągnięć w nachwycie. Trening w podchwycie wzmacnia dolne i pionowe włókna mięśniowe mięśnia najszerszego i bicepsu. Wąskie unosinie jest produktywne w budowaniu potężnych pleców. Ze względu na intensywniejsze zaangażowanie bicepsów wykonanie jest dodatkowo nieco lżejsze wariant z szerokim chwytem. Następujące grupy mięśni są nieprzeciętnie trenowane poprzez podnosinie na Bio Force Extreme Core:

  • mięsień czworoboczny (musculus trapezius)
  • mięśnie obszerne grzbietu (musculus latissimus dorsi)
  • mięsień równoległoboczny obszerniejszy (musculus rhomboideus major)
  • mięsień obły pokaźniejszy (musculus teres major)
  • biceps (musculus biceps brachii)
  • mięsień ramienno-promieniowy (musculus brachioradialis)
  • mięscień ramienny (musculus brachialis)

  Get Shredded - w zestawie 2 pętle AB i 1 pasek AB do treningu sześciopaku


  Zakres dostawy obejmuje też 2 pętle na ramiona i 1 pasek AB do wspaniałego treningu sześciopaku. Pozwala to wydajnie trenować wszystkie obszary mięśni brzucha, a tym samym przeciwdziałać celowym zaburzeniom równowagi w trakcie treningu. Za pomocą tych świetnych dodatków można naprawdę ukształtować i profesjonalnie rozwinąć jednocześnie boczne, jak i proste mięśnie brzucha. Po prostu ekspresowo i łatwo przymocuj 2 pętle AB do drążka do podciągania i rozpocznij trening sześciopaku tak, jak w studio. Dwie pętle są szczególnie wygodne, odciążają ramię oraz są istotnie sprężyste. Miękka wyściółka wewnętrzna zagwarantuje wygodny trening. Dwa bezpieczne karabinki gwarantują maksymalne obciążenie do 180 kg. Funkcjonalny pasek AB jest produkowany z nylonu i można go łatwo przymocować do wyciągów kablowych za pomocą zintegrowanych pierścieni. Komfortowa poduszka naramienna gwarantuje słuszne przenoszenie mocy, ergonomiczne uchwyty paska AB gwarantują pewny i bezpieczny chwyt podczas ćwiczeń.

  mobilny wszechstronny


  Bio Force Extreme Core to rewelacyjny atlas do ćwiczeń w domu i może po prostu więcej aniżeli inne atlasy do ćwiczeń: prawdziwy multitalent! Ogólnie rzecz biorąc, Bio Force Extreme Core waży tylko ok. 78 kg i można go prosto przesuwać po pomieszczeniu za pomocą rolek transportowych.

  skrajna bogactwo ćwiczeń


  Dzięki Bio Force Extreme Core dostajesz różnorodne opcje treningowe - w domu na nieznacznej przestrzeni. Nie potrzebujesz żadnych irytujących wycieczek do studia, ani członkostwa na siłowni. Rozkoszujesz się treningiem ciała we własnych czterech ścianach.

  atrybuty technologicznePodobne zestawienia:


Najtańsze atlasy do ćwiczeń Core – Ranking maj 2024 wg ceny

Tabela TOP5 zawiera najtańsze atlasy do ćwiczeń Core, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich atlasów do ćwiczeń Core jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Atlas FINNLO BIO FORCE EXTREME ☆

Atlas FINNLO BIO FORCE EXTREME Najniższa Cena Online

☆ Atlas FINNLO BIO FORCE EXTREME - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis atlasu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: FINNLO
 • Nazwa produktu: Atlas FINNLO BIO FORCE EXTREME
 • Segment produktowy: Atlasy do ćwiczeń i treningu w domu, siłowni oraz w klubach fitness
 • Ilość ofert: 2
 • Charakterystyka / Opis atlasu:


  Rewolucja w treningu siłowym


  Bio Force Extreme Core producenta FINNLO, w tym uchwyty do wznosinia, lina do ćwiczeń brzucha, pasek AB, taśma na nogę i taśmy na ramiona to rewolucja w treningu siłowym! Zamiast wyposażenia w klasyczne bloki obciążające, Bio Force Extreme Core ma kosmiczną technikę oporu TNT (Total Nitrocell Technology). Cylindry wypełnione azotem generują perfekcyjnie równomiernie opór i pracują całkowicie bezgłośnie. Jako następca modelu Bio Force Basis, Bio Force Extreme Core jest wyposażony w nowe uchwyty do podciągania, dzięki temu oferuje jeszcze więcej przeróżnych możliwości treningu siłowego całego ciała. Więcej opcji treningowych, obszerniejsza dostatek, szybsza droga do wymarzonej sylwetki w zarysie litery V.

  Szybsza regulacja – efektywniejszy trening


  Ustawienie FINNLO Bio Force Extreme Core jest szybkie i proste. Przykładowo możesz prosto włączyć zestawy dropsets (zestawy redukcyjne) do swego treningu. Mechanizm slide-lock daje możliwość regulacji oporu do 125 kg z starannością do 2,25 kg jednym ruchem, bez konieczności wstawania z atlasu. Przy tym samym ćwiczeniu obustronne ustawienie oporu atlasu umożliwia trening wyrównawczy dla słabszej mięśniowo połowy ciała - z możliwością regulacji do 62,5 kg na stronę.

  Imponujące wyposażenie atlasu: uchwyty do wznosinia, taśmy AB, lina treningowa brzucha AB taśma i taśmy na nogi. Siodełko można regulować w pionie, a jednocześnie można go prosto zdjąć z atlasu do zaawansowanych wariantów ćwiczeń.

  znaczne ramiona i kark z różnorodnymi wariantami ćwiczeń


  Ramiona możesz trenować na stojąco podczas treningu wioślarskiego, cablecross lub na sztandze wyciągu LAT. Dla urozmaicenia masz ćwiczenia wyciskania ramion lub boczne / przednie podnoszenie w pozycji siedzącej. W pozycji ciągnięcia liny od dołu możesz korzystając z uchwytów wykonywać w pozycji stojącej ciągnięcie ramion (Shrugs) i podnoszenie boczne. Alternatywa to sztanga LAT do ćwiczeń karku w pozycji stającej.

  Ćwiczenia klatki piersiowej


  Na Bio Force Extrem Core możesz w różnorodny sposób trenować klatkę piersiową: wyciskanie lub wyciskanie skośne z uchwytami lub motylki - to tylko kilka przykładów ćwiczeń.

  Biceps i triceps


  Wyrzeźbione mięśnie ramion (biceps i triceps) gwarantują Ci przeróżne możliwości chwytu w pozycji stojącej na stacji do bicepsów. Odpowiednio możesz wykorzystać dolny uchwyty dolnego wyciągu. Zintegrowane systemy dla jeszcze obszerniejszego zaangażowania mięśni i różnorodności. Twój triceps możesz trenować w następujący sposób: wyciskanie tricepsu np. Kickbacks, dipsy albo rozciąganie.

  Plecy w formie z solidnym najszerszym grzbietu


  Dla pleców atlas proponuje wyciąg Latissimus ze sztangą LAT, alternatywnie uchwyty w wyciągu linowym albo możesz trenować wioślarstwo w pozycji stojącej. Poza tym korzystając z dolnego wyciągu linowego możesz wykonać ćwiczenia martwego ciągu.

  Wyrzeźbiony sześciopak


  Wraz z Bio Force Extrem Core dostajesz komplety pakiet AB: do treningu mięśni brzucha linę AB-Strap lub taśmy dla Roman Chair Raises (unoszenie nóg). Boczne mięśnie brzucha możesz ćwiczyć np. Za pomocą uchwytów na wydobywach.

  Uniwersalny trening nóg


  Korzystając z uchwytów wyciągu linowego możesz wykonać w pozycji stojącej przysiady albo martwy ciąg. Jednostka do wyprostów i zgięć nóg jest znakomita do treningu ud. Stacja na nogi zadba o twoje bicepsy w nodze. Ergonomiczne i mające dużo zastosowań taśmy nożne otrzymasz w zestawie. W ten sposób trenujesz m. In. Mięśnie pośladów dzięki kickback albo łydki dzięki wyciskaniu nóg. W dodatku korzystając z taśm możesz zadbać o formę abduktorów i adduktorów.

  Silny w pozycji siedzącej i stojącej


  Wysokiej jakości oparcie można 5-krotnie regulować. Jeśli Ci trzeba więcej miejsca w trakcie treningu, siedzisko można prosto z atlasu zdjąć. Sportowcy siłowi o wzroście do 1,88 m na dodatek znajdą komfortowe dla siebie ustawienie siodełka.

  Twoje „ciało w kształcie litery V”


  wznosinie na drążku - ĆWICZENIE na mięśnie ramion i pleców. Dzięki uchwytom do unosinia Bio Force możesz efektywnie wykonywać ten klasyk i sprostać każdemu wyzwaniu unosinia. Uchwyty są adekwatnie zaprojektowane do wąskich i szerokich podciągnięć. W ten sposób możesz jeszcze bardziej urozmaicić swój trening dzięki różnym pozycjom chwytu. Wąskie podnosinie w podchwycie jest szczególnie korzystną alternatywą dla należycie znanych szerokich podciągnięć w nachwycie. Trening w podchwycie wzmacnia dolne i pionowe włókna mięśniowe mięśnia najszerszego i bicepsu. Wąskie wznosinie jest wydajne w budowaniu mocnych pleców. Ze względu na intensywniejsze zaangażowanie bicepsów wykonanie jest również nieco lżejsze typ z szerokim chwytem. Następujące grupy mięśni są idealnie trenowane przez podwyższanie na Bio Force Extreme Core:

  • mięsień czworoboczny (musculus trapezius)
  • mięśnie spore grzbietu (musculus latissimus dorsi)
  • mięsień równoległoboczny większy (musculus rhomboideus major)
  • mięsień obły pokaźniejszy (musculus teres major)
  • biceps (musculus biceps brachii)
  • mięsień ramienno-promieniowy (musculus brachioradialis)
  • mięscień ramienny (musculus brachialis)

  Get Shredded - w komplecie 2 pętle AB i 1 pasek AB do treningu sześciopaku


  Zakres dostawy obejmuje jeszcze 2 pętle na ramiona i 1 pasek AB do świetnego treningu sześciopaku. Pozwala to skutecznie trenować wszystkie obszary mięśni brzucha, a tym samym przeciwdziałać celowym zaburzeniom równowagi podczas treningu. Za pomocą tych idealnych dodatków można naprawdę ukształtować i profesjonalnie rozwinąć zarówno boczne, jak i proste mięśnie brzucha. Po prostu prędko i prosto przymocuj 2 pętle AB do drążka do wznosinia i rozpocznij trening sześciopaku tak, jak w studio. Dwie pętle są nad wyraz wygodne, odciążają ramię, a także są stanowczo rozciągliwe. Miękka wyściółka wewnętrzna gwarantuje komfortowy trening. Dwa bezpieczne karabinki zapewniają maksymalne obciążenie do 180 kg. Poręczny pasek AB jest wytworzony z nylonu i można go łatwo przymocować do wyciągów kablowych przy pomocy zintegrowanych pierścieni. Komfortowa poduszka naramienna zagwarantuje optymalne przenoszenie mocy, funkcjonalne uchwyty paska AB gwarantują pewny i bezpieczny chwyt podczas ćwiczeń.

  mobilny wszechstronny


  Bio Force Extreme Core to nadzwyczajny atlas do ćwiczeń w domu i może po prostu więcej niż inne atlasy do ćwiczeń: prawdziwy multitalent! Ogólnie rzecz biorąc, Bio Force Extreme Core waży tylko ok. 78 kg i można go łatwo przesuwać po pomieszczeniu przy pomocy rolek transportowych.

  skrajna mnogość ćwiczeń


  Dzięki Bio Force Extreme Core uzyskujesz rozmaite opcje treningowe - w domu na nieznacznej przestrzeni. Nie Ci trzeba żadnych irytujących wycieczek do studia, ani członkostwa na siłowni. Rozkoszujesz się treningiem ciała we własnych czterech ścianach.

  atrybuty technologicznePodsumowanie, czyli jaki atlas do ćwiczeń Core najlepszy?


Najlepszy atlas do ćwiczeń Core w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy atlas do ćwiczeń Core w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Rekomendowane atlasy do ćwiczeń – Ranking maj 2024

Jeżeli żaden z powyższych atlasów do ćwiczeń Core nie spełnił oczekiwań lub pozycje nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie dobrych atlasów do ćwiczeń.


Powiązania tematyczne:

 • jaki atlas do ćwiczeń Core opinie,
 • dobre atlasy do ćwiczeń Core cena,
 • ranking atlasów do ćwiczeń Core,
 • atlas do ćwiczeń Core jaki najlepszy.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o atlasach do ćwiczeń Core

#1 Gdzie szukać opinii o atlasach do ćwiczeń Core?

Aktualnie zaprezentowane informacje o atlasach do ćwiczeń Core odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie użytkowników.

#2 Jaki atlas do ćwiczeń Core wybrać? Który najlepszy?

Poszukując informacji o dobrych atlasach do ćwiczeń Core warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z atlasami Core do ćwiczeń fitness i treningu siłowego, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jaki atlas do ćwiczeń Core jest najchętniej polecany?

Nasze zestawienia z atlasami Core do ćwiczeń fitness i treningu siłowego zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach atlasy do ćwiczeń Core to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *