FitnessXpressU.com

Uniwersytet Ekspresowego Fitnessu :: Zadbaj o formę!

Ranking atlasów do ćwiczeń Hammer. Nasze TOP najlepszych

FitnessXpressu.com / Rankingi sprzętu fitness / Atlasy do ćwiczeń / Ranking atlasów do ćwiczeń Hammer


Pomagamy w wyborze dobrych atlasów do ćwiczeń Hammer. Opracowane zestawienia są aktualne na maj 2024 i zawierają rankingi m.in.:

 • TOP10 najchętniej wybieranych atlasów do ćwiczeń Hammer,
 • TOP5 często wybieranych atlasów do ćwiczeń.

Jakie atlasy do ćwiczeń Hammer najlepiej wybrać? Ranking maj 2024

Poniższe zestawienie TOP10 zawiera proponowane atlasy do ćwiczeń Hammer, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking atlasów do ćwiczeń Hammer, wraz ze specyfikacją modelu, aktualizujemy każdego dnia.

☆ Atlas gym california xp marki Hammer ☆

Atlas gym california xp marki Hammer Najniższa Cena Online

☆ Atlas gym california xp marki Hammer - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis atlasu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Hammer
 • Nazwa produktu: Atlas gym california xp marki Hammer
 • Segment produktowy: Atlasy do ćwiczeń i treningu w domu, siłowni oraz w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis atlasu:

  innowacyjny trening siłowy kojarzy się za każdym razem z profesjonalną salą do ćwiczeń. Dzięki firmie Hammer możliwość stworzenia jej w domu jest już w zasięgu ręki - atlas jednostanowiskowy CALIFORNIA XP to urządzenie, które każdy pomieszczenie w domu zamieni w siłownię.

  wyekwipowany został w motylka, stację do nów, wyciąg góry i dolny, wioślarza i modlitewnik z regulacją wysokości w sześciu pozycjach - dzięki temu jest to jeden z najistotniej uniwersalnych przyrządów dla wielbicieli intensywnego treningu w domu.

  Atlas domowy CALIFORNIA XP wyprodukowany został na bazie istotnie solidnej ramy wyprodukowanej ze stalowych profilii o średnicy 50 milimetrów. Wysokogatunkowe surowce w niepodatnym na zarysowania pokryciu proszkowym gwarantują, że ten przyrząd będzie służył przez mnóstwo lat, gwarantując stabilność, a także całkowite bezpieczeństwo wykorzystywania w każdych warunkach.

  znakomita sugestia dla osób, które cenią trwałość i nad wyraz korzystną jakość swojego wyposażenia. Stacja do ćwiczeń siłowych Hammer CALIFORNIA XP wyekwipowany został w stos o warze 60 kilogramów - w skład zestawu wchodzą cztery obciążniki o warze 10 kilogramów i cztery mniejsze o wadze 5 kilogramów.

  ponadto urządzenie nowoczesny system bloczków MTS, który dzięki zaimplementowaniu prostych zasad fizyki pozwala powiększyć obciążenie do 120 kilogramów, bez jednoczesnego podwajania masy stosu. Dzięki wykorzystaniu poziomego gryfu obciążniki pracują nad wyraz cichu - w przeciwieństwie do tradycyjnych rozwiązań, nie ma tutaj uderzających o siebie sztabek.

  Atlas jednostanowiskowy CALIFORNIA XP Hammer jest urządzeniem kompaktowym i nadającym się do używania w niemal każdym domu. Do jego zainstalowania potrzebna jest powierzchni o wymiarach 189 x 111 centymetrów.

  Nie ma w dodatku obaw o niskie sufity - rama w położeniu roboczym sięga na wysokość 201 centymetrów ponad podłogę. Waga całości zamyka się w wartości 111 kilogramów. Atlas domowy CALIFORNIA XP to urządzenie wytrzymałe i bezpieczne - na komfortowym siedzisku z oparciem ćwiczyć może bez obaw osoba o masie dochodzącej choćby do 120 kilogramów.


☆ Atlas Hammer Ferrum TX2 (4005251903403) ☆

Atlas Hammer Ferrum TX2 (4005251903403) Najniższa Cena Online

☆ Atlas Hammer Ferrum TX2 (4005251903403) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis atlasu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Hammer
 • Nazwa produktu: Atlas Hammer Ferrum TX2 (4005251903403)
 • Segment produktowy: Atlasy do ćwiczeń i treningu w domu, siłowni oraz w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis atlasu:

  Atlas HAMMER FERRUM TX2 Nr katalogowy: 9037 Atlas Ferrum TX2 marki HAMMER jest sprawnym i kompaktowym urządzeniem, dzięki któremu można intensywnie trenować wszystkie grupy mięśni. Na niedużej przestrzeni (150 x 110 x 200 cm), możesz doskonale trenować klatkę piersiową, plecy, barki i ramiona, jak dodatkowo nogi.

  Z atlasem Ferrum TX2 firmy HAMMER możesz osiągnąć następujące cele: Mężczyźni: znaczne muskularne mięśnie klatki piersiowej Kobiety: jędrne piersi Mężczyźni: znaczne muskularne mięśnie (sylwetka w profilu litery V) Kobiety: silne plecy Mężczyźni: mocne, wyrzeźbione barki Kobiety: rzeźba barków Mężczyźni: Umięśnione ramiona Kobiety: rzeźba ramion Wytrenowane muskularne nogi Kobiety: rzeźba nóg Płaski brzuch i wyrzeźbione mięśnie brzucha efektywny trening siłowy dla wszystkich głównych grup mięśni!

  O zbudowanie szerokich mięśni klatki piersiowej zadba jednostka do wyciskania i ćwiczenia motylków, do treningu pleców atlas Ferrum TX2 oferuje wyciąg dolny i górny. Imponujące mięśnie ramion (biceps i triceps) rozwiniesz dzięki dostosowywanemu modlitewnikowi wraz z sztangą i wyciągiem do tricepsów.

  Dla sprawnego treningu mięśni nóg atlas Ferrum TX2 producenta Hammer proponuje wyciąg dolny / stację na nogi. Można dzięki niemu trenować jednocześnie zgięcia jak i wyprosty. Formy ćwiczeń: motylek, wyciskanie na ławce, wyciąg górny i dolny, stacja na nogi, zgięcia nóg, zgięcia ramion, wioślarstwo, wyciskanie i ciągnięcie tricepsów, brzuszki, rozpiętki i ramion i sporo innych.

  Atlas HAMMER Ferrum TX2 - moduł rozpiętek Obrotowy system rolek do 160 poziomów z dostosowywaną wysokością gwarantuje maksymalną amplitudę ruchu i nieograniczone możliwości treningowe. Trenuj klatkę piersiową, barki, ramiona, nogi i pośladki jak w profesjonalnym klubie fitness.

  Szczególną atrakcją (w pakiecie) jest sztanga profilowana, która dzięki najróżniejszym możliwością chwytu pozwala na wyjątkowo efektywny trening określonych partii mięśniowych Podstawowe funkcje: Atlas posiada 2 stanowiska Wyciąg górny Wyciąg dolny Modlitewnik z regulacja wysokości Osłona stosu Waga stosu: 60 kg Maksymalne obciążenie: 120 kg wygodne oparcie i poduszki pod ramię wymiary: 150 x 110 x 200 cm Waga atlasu: 119 kg uzupełniające informacje: Gwarancja domowa: 36 miesięcy Numer katalogowy: 9037 Paragon lub faktura vat dostawa gratis UWAGA!!!

  kupujący, którzy zamierzają odwiedzić nasze salony w celu przetestowania prosimy o to,żeby przed przyjazdem sprawdzić telefonicznie czy dany model znajduje się obecnie na ekspozycji danego salonu.


☆ Atlas Hammer Bio Force Extreme Pro (4005251140006) ☆

Atlas Hammer Bio Force Extreme Pro (4005251140006) Najniższa Cena Online

☆ Atlas Hammer Bio Force Extreme Pro (4005251140006) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis atlasu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Hammer
 • Nazwa produktu: Atlas Hammer Bio Force Extreme Pro (4005251140006)
 • Segment produktowy: Atlasy do ćwiczeń i treningu w domu, siłowni oraz w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis atlasu:

  Hammer BioForce Extreme Pro to szczególnie wszechstronna stacja treningowa, zdolna zrewolucjonizować Twoje podejście do treningu siłowego w domu. Zawiera innowacyjne podwójne chromowane chwyty, które różne ćwiczenia. Technologia oporu TNT zapewnia równomierny opór do 125 kg, równocześnie eliminując wszelkie uciążliwe dźwięki, co powoduje, że trening jest nie tylko efektywny, ale także przychylny dla otoczenia.

  właściwości techniczne

  atuty

☆ Hammer Atlas ultra power station (4005251903007) ☆

Hammer Atlas ultra power station (4005251903007) Najniższa Cena Online

☆ Hammer Atlas ultra power station (4005251903007) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis atlasu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Hammer
 • Nazwa produktu: Hammer Atlas ultra power station (4005251903007)
 • Segment produktowy: Atlasy do ćwiczeń i treningu w domu, siłowni oraz w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis atlasu:

  Atlas HAMMER ULTRA POWER STATION informacje techniczne: Wyciąg górny Wyciąg dolny Osłona stosu Waga stosu: 60 kg Maksymalne obciążenie: 130 kg komfortowe oparcie i siedzisko wymiary atlasu: 167 x 105 x 200 cm ( dł.

  x szer. X wys. ) Powierzchnia potrzebna do ćwiczeń: 217 x 105 x 200 cm ( dł. X szer. X wys. ) Waga atlasu: 123 kg uzupełniające dane: Gwarancja 36 miesięcy Nr katalogowy 9030 dostawa gratis Paragon lub faktura vat Nie znalazłeś produktu który Cię interesuje $75 Skontaktuj się z nami tel.

  32-270-77-22 - postaramy się rozwiązać ten problem


☆ Hammer Atlas do ćwiczeń ferrum tx4 ☆

Hammer Atlas do ćwiczeń ferrum tx4 Najniższa Cena Online

☆ Hammer Atlas do ćwiczeń ferrum tx4 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis atlasu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Hammer
 • Nazwa produktu: Hammer Atlas do ćwiczeń ferrum tx4
 • Segment produktowy: Atlasy do ćwiczeń i treningu w domu, siłowni oraz w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis atlasu:
  właściwości technologiczne

☆ Atlas bio force mx norsk marki Hammer ☆

Atlas bio force mx norsk marki Hammer Najniższa Cena Online

☆ Atlas bio force mx norsk marki Hammer - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis atlasu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Hammer
 • Nazwa produktu: Atlas bio force mx norsk marki Hammer
 • Segment produktowy: Atlasy do ćwiczeń i treningu w domu, siłowni oraz w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis atlasu:
  Kompaktowe studio fitness w domu
  BioForce MX NorsK to prawdziwa rewolucja w dziedzinie sprzętu fitness, proponująca kompleksowe treningi na małej przestrzeni, wspaniałe do użytkowania w domu. Ta progresywna stacja treningowa gwarantuje ponad 80 najróżniejszych ćwiczeń, umożliwiających kompleksowe wzmacnianie mięśni całego ciała. Dzięki technice TNT, która zagwarantuje cichy opór,, a także wysmakowanemu designowi z drewna, BioForce MX NorsK perfekcyjnie komponuje się z wystrojem każdego wnętrza.

  Brak konieczności przenoszenia ciężarów
  postępowa technologia TNT zezwala na równomierny i cichy opór do 125 kg, eliminując hałas i niepotrzebne zakłócenia w trakcie treningu. W dodatku, dzięki kompaktowej wielkości i mechanizmowi składania, BioForce MX NorsK zajmuje minimalną przestrzeń, oszczędzając choćby do 60% miejsca w porównaniu z konwencjonalnymi stacjami treningowymi.

  obszerny dobór ćwiczeń
  BioForce MX NorsK gwarantuje nieszablonową wydajność treningową, umożliwiając sprawne ćwiczenia na mięśnie całego ciała. Bez względu na to, czy chcesz trenować nogi, plecy, klatkę piersiową, barki, ramiona czy brzuch, ta stacja treningowa zapewni Ci pełen zakres ćwiczeń.

  NorsK - Fitness z natury
  Dzięki naturalnemu designowi z drewna, BioForce MX NorsK wprowadza do Twojego domu ciepłą i przytulną atmosferę. W dodatku, wysokiej jakości poduszka siedziska zagwarantuje komfort w trakcie treningu, a specyficzna technika cylindrów azotowych zagwarantuje absolutną ciszę podczas każdego treningu.

  rewelacyjnie przypasowany do każdego kąta
  BioForce MX NorsK to najprawdopodobniej najistotniej kompaktowa stacja treningowa na świecie, która dzięki swojej konstrukcji można prosto złożyć i przechować, zajmując minimalną przestrzeń. Dzięki rolkom transportowym, jesteś zawsze przenośny i możesz luźno przystosować swoje treningi do najróżniejszych pomieszczeń.

  wykwintny uchwyt
  użyteczna funkcja uchwytu na tablet pozwala na wygodne i bezpieczne umieszczenie urządzenia w trakcie treningu, dzięki czemu możesz śledzić postępy, słuchać muzyki albo oglądać filmy, niezależnie od tego, gdzie znajdujesz się w swym domu.

  Trwała efektywność
  Rollery BioForce MX NorsK zostały specjalnie zoptymalizowane pod kątem długotrwałego używania, zapewniając bezusterkową produktywność i wspaniałe atrybuty jezdne. Dzięki czemu możesz radować się efektywnymi treningami przez sporo lat.

  komplet akcesoriów
  rewelacyjnie dopasowany do stacji treningowej, ten wszechstronny pakiet akcesoriów wznosi Twoje treningi na wyższy poziom, zapewniając jeszcze pokaźniejszą dostatek ćwiczeń i możliwości treningowych.

  darmowa aplikacja HAMMER WORKOUTS - odkryj swój ulubiony trening
  Dzięki bezpłatnej aplikacji HAMMER WORKOUTS stale oferujemy świeże i motywujące treningi na Twoim sprzęcie fitness.
  Wzmocnij mięśnie z naszymi kompetentnymi trenerami i osiągnij swoje jednostkowe cele fitness w trakcie treningów trwających od 10 do 50 minut. Wszystko w jednym miejscu i bez konieczności dodatkowego abonamentu. Aplikację możesz używać na smartfonie, tablecie albo komputerze.


  parametry techniczne


Podobne zestawienia:


Najtańsze atlasy do ćwiczeń Hammer – Ranking maj 2024 wg ceny

Zestawienie TOP5 zawiera najtańsze atlasy do ćwiczeń Hammer, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich atlasów do ćwiczeń Hammer jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Atlas gym california xp marki Hammer ☆

Atlas gym california xp marki Hammer Najniższa Cena Online

☆ Atlas gym california xp marki Hammer - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis atlasu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Hammer
 • Nazwa produktu: Atlas gym california xp marki Hammer
 • Segment produktowy: Atlasy do ćwiczeń i treningu w domu, siłowni oraz w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis atlasu:

  nowoczesny trening siłowy kojarzy się zawsze z mistrzowską salą do ćwiczeń. Dzięki firmie Hammer możliwość stworzenia jej w domu jest już w zasięgu ręki - atlas jednostanowiskowy CALIFORNIA XP to urządzenie, które każdy pokój w domu zamieni w siłownię.

  wyposażony został w motylka, stację do nów, wyciąg góry i dolny, wioślarza i modlitewnik z regulacją wysokości w sześciu pozycjach - dzięki temu jest to jeden z najmocniej uniwersalnych przyrządów dla wielbicieli intensywnego treningu w domu.

  Atlas domowy CALIFORNIA XP tworzony został na bazie wyjątkowo konkretnej ramy tworzonej ze stalowych profilii o średnicy 50 milimetrów. Wysokogatunkowe minimalistycznce w odpornym na zarysowania pokryciu proszkowym gwarantują, iż ten przyrząd będzie służył przez niemało lat, zapewniając stabilność i całkowite bezpieczeństwo wykorzystywania w każdych warunkach.

  nadzwyczajna propozycja dla osób, które cenią wytrzymałość i szczególnie prawidłową jakość swego wyposażenia. Stacja do ćwiczeń siłowych Hammer CALIFORNIA XP wyposażony został w stos o warze 60 kilogramów - w skład zestawu wchodzą cztery obciążniki o warze 10 kilogramów i cztery mniejsze o wadze 5 kilogramów.

  na dodatek urządzenie nowoczesny system bloczków MTS, który dzięki zaimplementowaniu prostych zasad fizyki pozwala powiększyć obciążenie do 120 kilogramów, bez jednoczesnego podwajania masy stosu. Dzięki wykorzystaniu poziomego gryfu obciążniki pracują wyjątkowo cichu - w przeciwieństwie do klasycznych rozwiązań, nie ma tutaj uderzających o siebie sztabek.

  Atlas jednostanowiskowy CALIFORNIA XP Hammer jest urządzeniem kompaktowym i nadającym się do używania w niemal każdym domu. Do jego zainstalowania potrzebna jest powierzchni o rozmiarach 189 x 111 centymetrów.

  Nie ma jeszcze obaw o niskie sufity - rama w położeniu roboczym sięga na wysokość 201 centymetrów ponad podłogę. Waga całości zamyka się w wartości 111 kilogramów. Atlas domowy CALIFORNIA XP to urządzenie wytrzymałe i bezpieczne - na wygodnym siedzisku z oparciem ćwiczyć może bez obaw osoba o masie dochodzącej nawet do 120 kilogramów.


☆ Hammer Atlas ultra power station (4005251903007) ☆

Hammer Atlas ultra power station (4005251903007) Najniższa Cena Online

☆ Hammer Atlas ultra power station (4005251903007) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis atlasu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Hammer
 • Nazwa produktu: Hammer Atlas ultra power station (4005251903007)
 • Segment produktowy: Atlasy do ćwiczeń i treningu w domu, siłowni oraz w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis atlasu:

  Atlas HAMMER ULTRA POWER STATION informacje techniczne: Wyciąg górny Wyciąg dolny Osłona stosu Waga stosu: 60 kg Maksymalne obciążenie: 130 kg wygodne oparcie i siedzisko rozmiary atlasu: 167 x 105 x 200 cm ( dł.

  x szer. X wys. ) Powierzchnia potrzebna do ćwiczeń: 217 x 105 x 200 cm ( dł. X szer. X wys. ) Waga atlasu: 123 kg dopełniające dane: Gwarancja 36 miesięcy Nr katalogowy 9030 dostawa gratis Paragon lub faktura vat Nie znalazłeś artykułu który Cię interesuje $75 Skontaktuj się z nami tel.

  32-270-77-22 - postaramy się rozwiązać ten problem


☆ Atlas Hammer Ferrum TX2 (4005251903403) ☆

Atlas Hammer Ferrum TX2 (4005251903403) Najniższa Cena Online

☆ Atlas Hammer Ferrum TX2 (4005251903403) - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis atlasu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Hammer
 • Nazwa produktu: Atlas Hammer Ferrum TX2 (4005251903403)
 • Segment produktowy: Atlasy do ćwiczeń i treningu w domu, siłowni oraz w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis atlasu:

  Atlas HAMMER FERRUM TX2 Nr katalogowy: 9037 Atlas Ferrum TX2 firmy HAMMER jest wydajnym i kompaktowym urządzeniem, dzięki któremu można intensywnie trenować wszystkie grupy mięśni. Na znikomej przestrzeni (150 x 110 x 200 cm), możesz znakomicie trenować klatkę piersiową, plecy, barki i ramiona, jak także nogi.

  Z atlasem Ferrum TX2 producenta HAMMER możesz osiągnąć następujące cele: Mężczyźni: wielkie muskularne mięśnie klatki piersiowej Kobiety: jędrne piersi Mężczyźni: spore muskularne mięśnie (sylwetka w kształcie litery V) Kobiety: silne plecy Mężczyźni: solidne, wyrzeźbione barki Kobiety: rzeźba barków Mężczyźni: Umięśnione ramiona Kobiety: rzeźba ramion Wytrenowane muskularne nogi Kobiety: rzeźba nóg Płaski brzuch i wyrzeźbione mięśnie brzucha efektywny trening siłowy dla wszystkich głównych grup mięśni!

  O zbudowanie szerokich mięśni klatki piersiowej zadba jednostka do wyciskania i ćwiczenia motylków, do treningu pleców atlas Ferrum TX2 proponuje wyciąg dolny i górny. Imponujące mięśnie ramion (biceps i triceps) rozwiniesz dzięki regulowanemu modlitewnikowi wraz z sztangą i wyciągiem do tricepsów.

  Dla skutecznego treningu mięśni nóg atlas Ferrum TX2 producenta Hammer oferuje wyciąg dolny / stację na nogi. Można dzięki niemu trenować jednocześnie zgięcia jak i wyprosty. Formy ćwiczeń: motylek, wyciskanie na ławce, wyciąg górny i dolny, stacja na nogi, zgięcia nóg, zgięcia ramion, wioślarstwo, wyciskanie i ciągnięcie tricepsów, brzuszki, rozpiętki i ramion i sporo innych.

  Atlas HAMMER Ferrum TX2 - moduł rozpiętek Obrotowy system rolek do 160 poziomów z dostosowywaną wysokością zagwarantuje maksymalną amplitudę ruchu i nieograniczone możliwości treningowe. Trenuj klatkę piersiową, barki, ramiona, nogi i pośladki jak w fachowym klubie fitness.

  Szczególną atrakcją (w komplecie) jest sztanga profilowana, która dzięki zróżnicowanym możliwością chwytu zezwala na nad wyraz efektywny trening określonych partii mięśniowych Podstawowe funkcje: Atlas posiada 2 stanowiska Wyciąg górny Wyciąg dolny Modlitewnik z regulacja wysokości Osłona stosu Waga stosu: 60 kg Maksymalne obciążenie: 120 kg komfortowe oparcie i poduszki pod ramię wymiary: 150 x 110 x 200 cm Waga atlasu: 119 kg dodatkowe informacje: Gwarancja domowa: 36 miesięcy Numer katalogowy: 9037 Paragon lub faktura vat przesyłka gratis UWAGA!!!

  konsumenci, którzy zamierzają odwiedzić nasze salony w celu przetestowania prosimy o to,żeby przed przyjazdem sprawdzić telefonicznie czy dany model znajduje się aktualnie na ekspozycji danego salonu.


☆ Hammer Atlas do ćwiczeń ferrum tx4 ☆

Hammer Atlas do ćwiczeń ferrum tx4 Najniższa Cena Online

☆ Hammer Atlas do ćwiczeń ferrum tx4 - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis atlasu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Hammer
 • Nazwa produktu: Hammer Atlas do ćwiczeń ferrum tx4
 • Segment produktowy: Atlasy do ćwiczeń i treningu w domu, siłowni oraz w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis atlasu:
  cechy techniczne

☆ Atlas bio force mx norsk marki Hammer ☆

Atlas bio force mx norsk marki Hammer Najniższa Cena Online

☆ Atlas bio force mx norsk marki Hammer - opis i dane techniczne ☆

Krótki opis atlasu - rozwiń / zwiń
 • Marka produktu: Hammer
 • Nazwa produktu: Atlas bio force mx norsk marki Hammer
 • Segment produktowy: Atlasy do ćwiczeń i treningu w domu, siłowni oraz w klubach fitness
 • Ilość ofert: 1
 • Charakterystyka / Opis atlasu:
  Kompaktowe studio fitness w domu
  BioForce MX NorsK to prawdziwa rewolucja w dziedzinie sprzętu fitness, oferująca kompleksowe treningi na niedużej przestrzeni, świetne do wykorzystywania w domu. Ta innowacyjna stacja treningowa zagwarantuje ponad 80 rozmaitych ćwiczeń, umożliwiających kompleksowe wzmacnianie mięśni całego ciała. Dzięki technice TNT, która zapewnia cichy opór, i szykownemu designowi z drewna, BioForce MX NorsK świetnie komponuje się z wystrojem każdego wnętrza.

  Brak konieczności przenoszenia ciężarów
  nowoczesna technologia TNT umożliwia równomierny i cichy opór do 125 kg, eliminując hałas i niepotrzebne zakłócenia podczas treningu. Na dodatek, dzięki kompaktowej wielkości i mechanizmowi składania, BioForce MX NorsK zajmuje minimalną przestrzeń, oszczędzając nawet do 60% miejsca w porównaniu z tradycyjnymi stacjami treningowymi.

  obfity wybór ćwiczeń
  BioForce MX NorsK gwarantuje unikatową skuteczność treningową, umożliwiając wydajne ćwiczenia na mięśnie całego ciała. Bez względu na to, czy chcesz trenować nogi, plecy, klatkę piersiową, barki, ramiona czy brzuch, ta stacja treningowa zapewni Ci pełen zakres ćwiczeń.

  NorsK - Fitness z natury
  Dzięki naturalnemu designowi z drewna, BioForce MX NorsK wprowadza do Twojego domu ciepłą i przytulną atmosferę. Ponadto, wysokiej jakości poduszka siedziska gwarantuje komfort podczas treningu, a unikalna technologia cylindrów azotowych zagwarantuje absolutną ciszę podczas każdego treningu.

  idealnie dobrany do każdego kąta
  BioForce MX NorsK to najprawdopodobniej najbardziej kompaktowa stacja treningowa na świecie, która dzięki swej konstrukcji można łatwo złożyć i przechować, zajmując minimalną przestrzeń. Dzięki rolkom transportowym, jesteś zawsze przenośny i możesz luźno dopasować swoje treningi do najróżniejszych pomieszczeń.

  wykwintny uchwyt
  ergonomiczna funkcja uchwytu na tablet pozwala na komfortowe i bezpieczne umieszczenie urządzenia w trakcie treningu, dzięki temu możesz śledzić postępy, słuchać muzyki lub oglądać filmy, niezależnie od tego, gdzie znajdujesz się w swym domu.

  Trwała efektywność
  Rollery BioForce MX NorsK zostały specjalnie zoptymalizowane pod kątem długofalowego wykorzystywania, zapewniając bezawaryjną produktywność i perfekcyjne atrybuty jezdne. Dzięki czemu możesz radować się wydajnymi treningami przez sporo lat.

  pakiet akcesoriów
  perfekcyjnie dobrany do stacji treningowej, ten wszechstronny zestaw akcesoriów wznosi Twoje treningi na wyższy poziom, gwarantując jeszcze obszerniejszą dostatek ćwiczeń i możliwości treningowych.

  darmowa aplikacja HAMMER WORKOUTS - odkryj swój ulubiony trening
  Dzięki bezpłatnej aplikacji HAMMER WORKOUTS stale proponujemy nowe i motywujące treningi na Twoim sprzęcie fitness.
  Wzmocnij mięśnie z naszymi kompetentnymi trenerami i osiągnij swoje indywidualne cele fitness podczas treningów trwających od 10 do 50 minut. Wszystko w jednym miejscu i bez konieczności dodatkowego abonamentu. Aplikację możesz używać na smartfonie, tablecie albo komputerze.


  atrybuty technologiczne


Podsumowanie, czyli jaki atlas do ćwiczeń Hammer najlepszy?


Najlepszy atlas do ćwiczeń Hammer w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańszy atlas do ćwiczeń Hammer w Rankingach – nasze TOP3


Podobne zestawienia:


Rekomendowane atlasy do ćwiczeń – Zestawienie maj 2024

Jeżeli żaden z powyższych atlasów do ćwiczeń Hammer nie spełnił oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy zestawienie chętnie wybieranych atlasów do ćwiczeń.


Powiązania tematyczne:

 • jaki atlas do ćwiczeń Hammer opinie,
 • dobre atlasy do ćwiczeń Hammer cena,
 • ranking atlasów do ćwiczeń Hammer,
 • atlas do ćwiczeń Hammer jaki najlepszy.

Podobne zestawienia:


Nasze FAQ o atlasach do ćwiczeń Hammer

#1 Gdzie szukać opinii o atlasach do ćwiczeń Hammer?

Aktualnie zaprezentowane informacje o atlasach do ćwiczeń Hammer odświeżamy na bieżąco. Każdy opis zawiera specyfikacje techniczne oraz opinie userów.

#2 Jaki atlas do ćwiczeń Hammer wybrać? Który najlepszy?

Poszukując informacji o dobrych atlasach do ćwiczeń Hammer warto zaznajomić się z naszym rankingiem. Polecamy nasze TOP10 z atlasami Hammer do ćwiczeń fitness i treningu siłowego, oparte na opiniach i doświadczeniach konsumentów.

#3 Jaki atlas do ćwiczeń Hammer jest najchętniej polecany?

Nasze zestawienia z atlasami Hammer do ćwiczeń fitness i treningu siłowego zawierają informacje zebrane ze sklepów internetowych, na podstawie zainteresowań konsumentów. Znajdujące się najwyżej w rankingach atlasy do ćwiczeń Hammer to produkty często rekomendowane przez kupujących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *